PDA

Zobacz pełną wersję : Fujifilm Hyper-Utility HS-V3



BrylantS
16-06-2007, 04:49
Szukam osoby ktora uzywa S5 i zna dobrze soft Hyper-utility.

!AGresT
16-06-2007, 09:40
Szukam osoby ktora uzywa S5 i zna dobrze soft Hyper-utility.

Ja też :)

Smurf
16-06-2007, 10:59
Ja uzywam, ale S3pro i HU HS-V2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon7.gif)

marusek
16-06-2007, 19:42
Ja uzywam, ale S3pro i HU HS-V2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon7.gif)

Ja tez :D