PDA

Zobacz pełną wersję : Determinacja w Pentaxie ...



kasmil
02-07-2007, 22:57
Oto przyklad ... Potrzeba byla to i mamy gripa...

http://www.allegro.pl/item209812898_grip_do_pentax_k100d.html

fIlek
02-07-2007, 23:05
Hehe, modelinka, trochę czarnej farby i voila!

prz3mo
02-07-2007, 23:09
hahahahahaha, ale jaja :mrgreen:

450yamaha
02-07-2007, 23:16
i bardzo fajnie, sam bym pewnie postarał się coś takiego zrobić gdybym tylko potrafił, zamiast wydawać 300 zł prawie :)

wavman
02-07-2007, 23:36
O k****, nie wierzę własnym oczom... :shock:

Mastiff
02-07-2007, 23:42
Do D80 nie mają takiego cuda??

fIlek
03-07-2007, 02:11
Do D80 nie mają takiego cuda??

Zawsze możesz być ten pierwszy ;)

shaolin
03-07-2007, 03:52
Wyglada jakby go odlal z olowiu ;) ale jak widac - jak sie chce to mozna zrobic wszystko ;)

wilus
03-07-2007, 11:23
wygląda jakby go Fred Flitnstone zmajstrował w epoce kamiennej :shock:

Zbigniew
03-07-2007, 11:27
Ostatnio koleś pokazywał na forum m42 grip, który zrobił z drewna. Był o wiele ładniejszy.

Sebastiann
03-07-2007, 12:18
Ja sie zastanawiam jak przerobić kabelek od gripa D70s tak aby ladnie spasowywał się z body aparatu a nie tak mocno odstawał od body:)

Radosso
03-07-2007, 12:37
paskudny. Wygląda jak by go z ogniska wyjeli.