Zobacz pełną wersję : d2x,mark3,d200,5d,d2h
Pawel Pawlak
15-06-2007, 11:58
wpadło mi w oko: http://forums.dpreview.com/forums/read.asp?forum=1021&message=23632564
tu w pełnej rozdzielczości: http://upload.pbase.com/alex28/image/80521223/original
Eee tam. A gdzie s5 pro? :)
S5 porównał nam Kenio.
Skoro przywołujesz pozwolę sobie zacytować pierwszy akapit z oceny: Best skin tones I've ever seen (with pink people). If you're photographing people and prefer this color rendition as I do, read no further: get an S5. The photos just look better than anything I can get repeatedly with my Nikons or Canons.
Zbigniew
15-06-2007, 17:35
Porównując zdjęcia o wielkości znaczków można dojść do prostego wniosku - najlepiej kupić to, co najtańsze, bo do ISO3200 jest wszystko podobne.
Zbigniew
15-06-2007, 20:45
Plastikowi mówię nie ! :)
Pawel Pawlak
15-06-2007, 21:02
no to że nikonem nie da się robić zdjęć powyżej iso200 ustalono już dawno. Te linki wkleiłem tylko tak sobie, poglądowo... Ja zawsze jak mi wyjdzie jakieś zdjęcie z wyższego iso, to chcę oddawać aparat do serwisu, bo mam podejrzenia że coś nawaliło ;)
Zbigniew
15-06-2007, 21:03
No chyba że robisz fotkę D-czterdziestką - tam ponoć super-mało szumi (jak na Nikona oczywiście) ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.