shadowArt
07-06-2007, 23:48
Czy to cholerstwo rzeczywiście nie ma wskaźnika poziomu baterii??
Czy naprawdę w EXIF'ie tego aparatu nie ma całkowitej liczby pstryków?
Czy rzeczywiście 4 akumulatorki 2700mAh (co prawda GP) starczają na 100 zdjęć??
Brak wskaźnika baterii doprowadza mnie do pasji... kończy się zabawa w najmniej oczekiwanym momencie (wiem, że tak stanowią znane i lubiane prawa Murphy'ego)
Pytam tu bo na CB to chyba za tydzień mi ktoś odpisze...
Czy naprawdę w EXIF'ie tego aparatu nie ma całkowitej liczby pstryków?
Czy rzeczywiście 4 akumulatorki 2700mAh (co prawda GP) starczają na 100 zdjęć??
Brak wskaźnika baterii doprowadza mnie do pasji... kończy się zabawa w najmniej oczekiwanym momencie (wiem, że tak stanowią znane i lubiane prawa Murphy'ego)
Pytam tu bo na CB to chyba za tydzień mi ktoś odpisze...