Zobacz pełną wersję : 505si
Kordian d70
22-11-2007, 02:08
mam do sprzedania minolte 505 si z 28-105 i zapytam gdzie najlepiej umiescic ogloszenie bo lezy bidulka od roku w szafie i nikt jej nie uzywa a moze sie komus przyda, no chyba ze jakis chetny sie trafi tu ;-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)
napraw zdjecie bo miniaturowe
Kordian d70
22-11-2007, 02:11
bez roznicy co wklejam z image shack to zawsze jest takie male
jak to zrobic?
juz Ci podpowiadam tylko sam musze wejsc bo z pamieci nie da rady
hotlink for forums (1)
wklejasz linka sprobuj naprawic tego
Kordian d70
22-11-2007, 02:17
ok juz mam
troche duze wyszlo ;-)
bo najperw musisz pomniejszyc w jakims programie graficznym szerokosc max 800 pikseli wysokosc max 750pikseli
mam nadzieje ze pomoglem to
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło ( na poczatku i ) na koncu mozesz skasowac
Kordian d70
30-11-2007, 15:30
no i tak jak myslalem, nie ma chetnych, a moze ktos wie gdzie mozna by dac ogloszenie bo naprawde sprzet lezy w szafie i sie kurzy ;-)
Valdek_Tychy
30-11-2007, 19:50
Gdybyś tak jeszcze podał cenę tego cudu ;)
Kordian d70
06-12-2007, 03:10
sorry valdek myslalem tak o 450-500 pln ;-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.