Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: 505si

  1. #1

    Domyślnie 505si

    mam do sprzedania minolte 505 si z 28-105 i zapytam gdzie najlepiej umiescic ogloszenie bo lezy bidulka od roku w szafie i nikt jej nie uzywa a moze sie komus przyda, no chyba ze jakis chetny sie trafi tu

    Ostatnio edytowane przez Kordian d70 ; 22-11-2007 o 02:43
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  2. #2

    Domyślnie

    napraw zdjecie bo miniaturowe
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  3. #3

    Domyślnie

    bez roznicy co wklejam z image shack to zawsze jest takie male
    jak to zrobic?
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  4. #4

    Domyślnie

    juz Ci podpowiadam tylko sam musze wejsc bo z pamieci nie da rady
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  5. #5

    Domyślnie

    hotlink for forums (1)
    wklejasz linka sprobuj naprawic tego
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  6. #6

    Domyślnie

    ok juz mam
    troche duze wyszlo
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  7. #7

    Domyślnie

    bo najperw musisz pomniejszyc w jakims programie graficznym szerokosc max 800 pikseli wysokosc max 750pikseli
    mam nadzieje ze pomoglem to na koncu mozesz skasowac
    Ostatnio edytowane przez kabanos ; 22-11-2007 o 02:25
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  8. #8

    Domyślnie

    no i tak jak myslalem, nie ma chetnych, a moze ktos wie gdzie mozna by dac ogloszenie bo naprawde sprzet lezy w szafie i sie kurzy
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  9. #9

    Domyślnie

    spróbuj na www.klubkm.pl
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Gdybyś tak jeszcze podał cenę tego cudu
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •