Szukaj
Ostatnio edytowane przez Kordian d70 ; 22-11-2007 o 02:43
D70s, kilka słoików i chęci do nauki
napraw zdjecie bo miniaturowe
D300, i klamoty do niego
R.E.Durka
bez roznicy co wklejam z image shack to zawsze jest takie male
jak to zrobic?
D70s, kilka słoików i chęci do nauki
juz Ci podpowiadam tylko sam musze wejsc bo z pamieci nie da rady
D300, i klamoty do niego
R.E.Durka
hotlink for forums (1)
wklejasz linka sprobuj naprawic tego
D300, i klamoty do niego
R.E.Durka
ok juz mam
troche duze wyszlo![]()
D70s, kilka słoików i chęci do nauki
bo najperw musisz pomniejszyc w jakims programie graficznym szerokosc max 800 pikseli wysokosc max 750pikseli
mam nadzieje ze pomoglem to na koncu mozesz skasowac
Ostatnio edytowane przez kabanos ; 22-11-2007 o 02:25
D300, i klamoty do niego
R.E.Durka
no i tak jak myslalem, nie ma chetnych, a moze ktos wie gdzie mozna by dac ogloszenie bo naprawde sprzet lezy w szafie i sie kurzy![]()
D70s, kilka słoików i chęci do nauki
spróbuj na www.klubkm.pl
maniak ciemniowy minoltowy
ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
spotter.pl
Skontaktuj się z nami