PDA

Zobacz pełną wersję : Sample z nowego Canona.



meliszipak
25-08-2007, 22:38
Są już sample z Canona 40D.
http://www.dpreview.com/news/0708/07082501canoneos40dsamples.asp

prz3mo
26-08-2007, 10:49
nooo, coby nie mowic ISO 3200 wyglada ładnie..

zaitsew
26-08-2007, 16:51
świetnie

McKane
26-08-2007, 18:42
To tyle jesli chodzi o dywagacje zwiazane ze wzrostem szumow w 10 Mpix matrycy 40d w stosunku do 8 Mpix Canona 30d

aTomek
26-08-2007, 22:37
Ach, jak tu spokojnie...
Przez te prawiegotowenowe puszki Nikona nikt nie podnieca się już szumami Canona 40D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon10.gif).

Kolekcjoner
26-08-2007, 22:55
Ach, jak tu spokojnie...
Przez te prawiegotowenowe puszki Nikona nikt nie podnieca się już szumami Canona 40D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon10.gif).

No bo nie ma czym :mrgreen:.

jerryjola
26-08-2007, 22:59
dziwisz się? Canon zawsze był znany z niskich szumów, tak bardzo do tego przyzwyczaił, że nawet mniejsze szumy w 40d przyjmuje się, że jak to Canon...zawsze niskie szumy.
Co do premier nikona - nie ma co się dziwić , że podniecenie nowymi puszkami Nikona jest większe, niż Canona, bowiem:
- Nikon szumi dużo mniej (czyli chłopaki poszli do przodu),
- w końcu jest to forum Nikona....



ale co by nie mówić, iso 1600 i 3200 jest naprawdę OK...a pewnie jeszcze byłoby lepsze, gdybym zamiast oglądać, wydrukował sobie fotkę w wielkości a4....bardzo miło

Cichy
27-08-2007, 09:06
Szumy szumami, może to nowy Digic, cholera wie. Ważne, że detali dużo. Życzyłbym sobie i wszystkim tutaj, żeby w nowych Nikonowych puszkach było wcale nie gorzej.

jerryjola
27-08-2007, 10:12
Szumy szumami, może to nowy Digic, cholera wie. Ważne, że detali dużo. Życzyłbym sobie i wszystkim tutaj, żeby w nowych Nikonowych puszkach było wcale nie gorzej.

pierwszy sampel z d300 na iso 6400 wygląda obiecująco (w dziale z d100/200/3000), więc już jest to na zbliżonym poziomie, chociaż jak pamiętam z dyskusji na CyberFoto, nie wiadomo było, do czego porównywać 30d - czy do nikona d80 czy d200... w ogóle po jakiego grzyba porównywać?
Maszynka ma robić zdjęcia. 40d jak widać na samplach, robi zdjęcia całkiem skutecznie, chciałbym, aby mój d80 chociaż po części robił takie zdjęcia na iso 1600, ale też nie jest źle.
Ale jest już moim zdaniem bardzo dobrze....tak u Canona, jak i u Nikona.