PDA

Zobacz pełną wersję : Aparat



michal13031986
26-08-2007, 13:14
Cześć. Słuchajcie chće zakupić aparat mam na wydanie z jakieś 2300zł, Co byście polecili?
Zależy mi żeby miał stopkę, jestem zielony w temacie fotografi bawiłem się troszkę ponad 2tygodnie Fuji 6500fd i według mnie aparat ok, ładne foty robi. Ale brak stopki, 9600 ponoć gorszy od 6500fd.
Jaki polecacie aparat?
Fotografować będę: Krajobraz, przyroda, makro, jakieś fotki znajomym, imprezkowe zdjęcia, czasami koncert jakiś to też porobiło by się fotki

jerryjola
26-08-2007, 19:07
po pierwsze - s9600 nie jest gorsze od s6500.... może jedynie niewiele gorsze pod względem wysokiego ISO....

po drugie - nie ma takiej hybrydy, którą możesz robić dobre zdjęcia i makro i koncertowe
pomyśl o AF - w hybrydach jest on wolny.

Jeżeli zaś AF nie jest istotny, to pomyśl może i o fz30/50 panasa - ma stabilizację dodatkowo, i z tego co pamiętam, chyba są dedykowane do niego lampy błyskowe. Ewentualnie pomyśl o używanym a200 minolty - ma makro, stabilizację i można dokupić dedykowane lampy