PDA

Zobacz pełną wersję : canon



vitter
20-08-2007, 20:07
potrzebuje obiektywu w zakresie 70-200/300
do eos-a 350 w cenie 1000/1500 zł
czy może ktoś polecić coś godnego uwagi
główne przeznaczenie psy na wystawach

z góry dziękuje vitter

towers
20-08-2007, 22:25
70-210F/3.5-4.5 USM bardzo przyjemne szkiełko użytkowałem przeszło rok, od ponad 5 lat jest w rękach szwagra i dalej spisuje się znakomicie, bardzo niewiele ustępuje 70-200/4L pod względem optycznym.

Pzdr.

Kolekcjoner
21-08-2007, 03:25
Jak do tych 1500 dołożysz jeszcze 500 i wykażesz odrobinę cierpliwości i dociekliwości to znajdziesz 70-200/4L. Na prawdę warto :).

McKane
22-08-2007, 20:02
Na gieldzie Canon board 70-200/4 L trafia sie czasami po 1800 zl