Zobacz pełną wersję : LUMIX - manualna lampa ?
Al Bundy
22-09-2007, 10:55
Czy ktoś się orientuje czy w Lumixach da sie wyłączyć przedbłyski w lampie? Nie potrafię tego zrobic a moim zdaniem byłoby to dziwnym zagraniem jak na taki aparacik. A może jakiś firmware nowy potrzebny jest?
Czy ktoś się orientuje czy w Lumixach da sie wyłączyć przedbłyski w lampie? Nie potrafię tego zrobic a moim zdaniem byłoby to dziwnym zagraniem jak na taki aparacik. A może jakiś firmware nowy potrzebny jest?
Mialem kiedys Fz-20 i z tego co pamietam mozna było.
Nie wiem jak jest obecnie, ale kiedys Panasonic nie oferował mozliowosci wczytywanie nowego firmware do swoich aparatów.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.