PDA

Zobacz pełną wersję : LUMIX - manualna lampa ?



Al Bundy
22-09-2007, 10:55
Czy ktoś się orientuje czy w Lumixach da sie wyłączyć przedbłyski w lampie? Nie potrafię tego zrobic a moim zdaniem byłoby to dziwnym zagraniem jak na taki aparacik. A może jakiś firmware nowy potrzebny jest?

prz3mo
22-09-2007, 14:39
Czy ktoś się orientuje czy w Lumixach da sie wyłączyć przedbłyski w lampie? Nie potrafię tego zrobic a moim zdaniem byłoby to dziwnym zagraniem jak na taki aparacik. A może jakiś firmware nowy potrzebny jest?

Mialem kiedys Fz-20 i z tego co pamietam mozna było.

Nie wiem jak jest obecnie, ale kiedys Panasonic nie oferował mozliowosci wczytywanie nowego firmware do swoich aparatów.