PDA

Zobacz pełną wersję : aparat do 300zl



radziu.art.pl
28-08-2007, 23:03
witam,
zwracam sie z dosc dziwnym pytaniem i jednoczesnie prosba. Siostra chciala by sobie kupic aparat cyfrowy a jedyne kryterium to takie zeby nie kosztowal wiecej niz 300zl...na allegro jest pelno no name ale ja nie chce zeby kupila cos co nie bedzie robilo zdjec albo po 3 pstryknieciach sie zorpadnie...czy mozecie cos polecic?

tak ogladalem troche te aparaty i mysle o starych wysluzonych hp z dodatkiem renew albo jakis canon a520 bo nikony to w tych cenach nie wystepuja chyba ze jakies uszkodzone ;/

Bogusz
06-09-2007, 07:26
Na www.fotobasia.pl (http://www.fotobasia.pl) masz fajnego Samsunga S600 za 299 zł :-).

kabanos
06-09-2007, 07:38
nie lubie canonow ale mozesz kupic A520 bo siostra ma i jak na tle innych kompaktow w podobnej cenie jest dobry.