Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: aparat do 300zl

  1. #1

    Domyślnie aparat do 300zl

    witam,
    zwracam sie z dosc dziwnym pytaniem i jednoczesnie prosba. Siostra chciala by sobie kupic aparat cyfrowy a jedyne kryterium to takie zeby nie kosztowal wiecej niz 300zl...na allegro jest pelno no name ale ja nie chce zeby kupila cos co nie bedzie robilo zdjec albo po 3 pstryknieciach sie zorpadnie...czy mozecie cos polecic?

    tak ogladalem troche te aparaty i mysle o starych wysluzonych hp z dodatkiem renew albo jakis canon a520 bo nikony to w tych cenach nie wystepuja chyba ze jakies uszkodzone ;/

  2. #2

    Domyślnie

    Na www.fotobasia.pl masz fajnego Samsunga S600 za 299 zł .
    Pozdrawiam, Bogusz.
    aparaty, obiektywy, lampy, statywy....

  3. #3

    Domyślnie

    nie lubie canonow ale mozesz kupic A520 bo siostra ma i jak na tle innych kompaktow w podobnej cenie jest dobry.
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •