Zobacz pełną wersję : Dwa nowe telegrafy od C w drodze...
...a wiecej tutaj ;) -> http://www.dpreview.com/news/0710/07101601canonteles.asp
OOO w mordkę :D ta 800tka choć f5,6 to robi wrażenie.
Nikon lekko w tyle z takimi szkłami, to jednak VR do swoich telegrafów zamontował, szkoda że tyle nowości a drukarka nie nadąża drukować pieniądzów :D
Marta Baranowska
16-10-2007, 18:42
łoooł!!! nie obraziłabvym sie jakbym dostała takiego w prezencie;))
800tka fajna, to fakt ale ta 200tke to zerzneli od nas ;) ;) ;)
OOO w mordkę :D ta 800tka choć f5,6 to robi wrażenie.
Nikon lekko w tyle z takimi szkłami, to jednak VR do swoich telegrafów zamontował, szkoda że tyle nowości a drukarka nie nadąża drukować pieniądzów :D
Eee... jak do tyłu? Nikkor przecież ma 800/5.6 od wielu, wielu lat... Co prawda bez VR, ale jednak.
Eee... jak do tyłu? Nikkor przecież ma 800/5.6 od wielu, wielu lat... Co prawda bez VR, ale jednak.
A nie czasem AF albo nawet MF ??
MF, ale te dwa szkla sa dopiero w fazie rozwojowej - ktos na dpreview zasugerowal ze C sie wystraszyl ze wszyscy pojda do N dlatego zrobil krok w strone userow i pokazal co tam pichci w swojej kuchni ;)
taką 800 manuala można wyrwać urzywkę w idealnym stanie za około 4000 pln na ebayu :P - sam miałem okazję takową wygrać :D za dokładnie 800 funciorów
Jakoś trudno mi sobie wyobrazić ręczne ostrzenie z ogniskową 800mm obiektów oddalonych o 10m czyli na początku zakresu fokusa.
Ale kiedyś tak się robiło, tyle że ja chyba dałbym sobie spokój.
Jak tu wyostrzyć pierścieniem, gdy w wizjerze jednak słabo widać, w każdym razie nie tak jak przy pełnoklatkowym body analogowym, co chyba i w tym wypadku było nie lada sztuką, ptasiora czy innego zwierza który zamarł w odpowiedniej pozie na właściwej gałązce dosłownie na sekundę, MASAKRA
Nie, ja chyba nawet za 2000zł nie chciałbym nosić tego klamota, to ma być przyjemność, a na siłownię to można iść za mniejszą kasę. :D
Tak, ale znajdź siłownię sygnowaną znaczkiem Nikon.
Tak, ale znajdź siłownię sygnowaną znaczkiem Nikon.
Nikkor 1200-1700mm f/5.6-8 P IF ED :)
http://www.webdesignbox.ro/files/nikkor-1200-1700mm-f5.6-8.0-s-p-ed-if.jpg
Tak, ale znajdź siłownię sygnowaną znaczkiem Nikon.
A nie ma jakiś czapeczek, albo koszulek z logiem N :mrgreen: to się w to przebiorę, i jakaś namiastka będzie. :mrgreen:
Lufetka wygląda ciekawie, ale kurcze blade, ta wielkość, przecież to jeszcze większe od mojej. KONIEC ŚWIATA
Tak na głowicę od ciężkiej lunety i kratery na księżycu fotografować, albo jakieś laski na hiperfokalnej to jeszcze. :mrgreen:
Skoro 600f4 ma przednią soczewkę 160mm to ten zbój będzie miał z 200mm i 70cm długości, UFFF 15kg to już coś. :-D
PS. ale ten uchwyt do noszenia to mi się BARDZO podoba, właśnie takiego mi brak.
ma więcej :-D
88 cm długości, 23,7 cm średnicy i waży 16 kg
http://www.mir.com.my/rb/photography/companies/nikon/nikkoresources/zoomsMF/12001700mm.htm
ma więcej :-D
88 cm długości, 23,7 cm średnicy i waży 16 kg
http://www.mir.com.my/rb/photography/companies/nikon/nikkoresources/zoomsMF/12001700mm.htm
To jeszcze lepiej niż się spodziewałem po tej sztandze, :mrgreen:
Choć raczej miałem na myśli bardziej średnicę soczewki, w przypadku 600mm całkowita średnica też jest większa.
Widziałem tego gościa na stronie którą podałeś, troszkę to makabrycznie wygląda, ja wstydzę się ludziom na oczy pokazać z moim maleństwiem, a z TYM to CBŚ chyba by na ulicy zgarnęło, z czymś takim nie da się ot tak robić fotki, i tu nie tylko problemem jest brak AF-Sa
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.