PDA

Zobacz pełną wersję : Canon wypuszcza nowe modele - HAHA



Canon EOS jest najlepszy
19-08-2007, 15:53
To nie prowokacja tylko szczera prawda. Canon jutro wypuści nowego EOS 40D ze świetną ceną i niesamowitą jakością obrazu i EOS'a 1Ds Mark III, pełnoklatkowy, który powala. Żaden nikon im nie dorówna. HAHA

Pozdrowienia z zaprzyjaźnionego forum.

shaddixx
19-08-2007, 15:58
to sie zaraz zacznie:twisted:


Jak nie jest to prowokacja to niby co? Lepiej ci z tym?

Canon EOS jest najlepszy
19-08-2007, 16:00
Sami zobaczcie:
http://www.amazon.com/Canon-1Ds-Mark-III-Digital/dp/B000V5LX00/ref=sr_1_6/103-6632904-9598204?ie=UTF8&s=photo&qid=1187517273&sr=1-6

http://www.amazon.com/Canon-40D-10-1MP-Digital-Camera/dp/tech-data/B000V5P90K/ref=de_a_smtd/105-6363872-5313231

SPECYFIKACJE POWALAJĄ (cena 40D 1300$)

shaddixx
19-08-2007, 16:01
My to dawno wiemy, pochwal sie tym innym dzieciom.

Zorki
19-08-2007, 16:08
A ja słyszałem, że mają kłopoty z EOS 1D Mark III http://www.fotoclub.pl/wydarzenia/canon-wstrzymuje-produkcje-eos-1d-mark-iii.html

Canon EOS jest najlepszy
19-08-2007, 16:13
A ja słyszałem, że mają kłopoty z EOS 1D Mark III http://www.fotoclub.pl/wydarzenia/canon-wstrzymuje-produkcje-eos-1d-mark-iii.html

Ten aparat działa bardzo dobrze, niestety przy pewnych określonych warunkach ma mały problem z AF. Nie wierz tej polskiej stronie. Nic nie wstrzymali. Po prostu mało ich do Polski dochodzi. W Niemczech w piątek będzie kolejna dostawa.

A ja słyszałem, że nikon D80 (czy któryś tam) ma wspaniały filtr przed matrycą i wychodzą bardzo ostre zdjęcia ze świetnymi kolorami, a odszumianie wewnątrz aparatu wcale nie robi jednej kolorowej zamazanej plamy ze zdjęcia.

tomys
19-08-2007, 16:14
Super, natychmiast sprzedaję cały system i przechodzę na Canona, potem pewnie zrobię to samo, bo Nikon wypuści np. D300.
A tak poza tym o 40D wiadomo już od dawna.

shaddixx
19-08-2007, 16:17
Niech chłopak myśli ze ma racje. Bo canon to sam robi zdjęcia zapewne...

foto-maniak
19-08-2007, 16:18
Skoro nie traktujesz tego postu jako prowokacja, to dlaczego zaczynasz po raz kolejny odwieczną "batalię" ? Czy nie masz nic innego do roboty? Użytkownicy Canona twierdzą, że ich system jest najlepszy, użytkownicy Nikona, że ich itd. Dlatego rozpoczynanie odwieczniej wojny nie ma najmniejszego sensu.

rooner
19-08-2007, 16:18
no i co z tego?oglądnę sample,potem w sklepie i to wystarczy...i tak kupię d200.Możecie się podniecać do woli,zawsze pozostaniecie najlepszym na świecie producentem...drukarek.Tylko NIKON ma duszę.Tego się nie kupi za żadne pieniądze.A co do 1dsMarka-czekam na ruch nikona.

Canon EOS jest najlepszy
19-08-2007, 16:21
Możecie się podniecać do woli,zawsze pozostaniecie najlepszym na świecie producentem...drukarek.Tylko NIKON ma duszę.Tego się nie kupi za żadne pieniądze.


Tylko FILM ma duszę - film możesz kupić za kilkanaście złotych.

Do tej pory nie rozumiem o co chodzi z tą duszą w nikonach, co to zmienia?

tomhagen
19-08-2007, 16:21
dajcie se spokój. przecież już po nicku widać że to jakiś głupol, albo w najlepszym przypadku Jasiu Śmietana z forum onetu...

Canon EOS jest najlepszy
19-08-2007, 16:27
czuly_wojtek a nie jasiu

rooner
19-08-2007, 16:28
nie rozumiesz co to dusza bo Bogu dzięki, masz canona.Film-zgoda ale w NIKONIE,haha

tomhagen
19-08-2007, 16:29
czuly_wojtek robi więcej błedów ortograficznych, ale prowokuje podobnie jak ty

BTW gdybym był moderatorem to za ten nick i wywołanie prowokacjii w swoim pierwszym na forum poscie dostałbyś bana a tak będziemy się z tobą meczyc

Canon EOS jest najlepszy
19-08-2007, 16:31
Zaczołem jósh robić za dóżo błenduf w normalnym rzyció i mószem z tym skączyć

BTW IMHO - ale nie jesteś

tomhagen
19-08-2007, 16:36
PROFESJONALISTA wrócił !!! HURA !!!!

qczman
19-08-2007, 16:47
tomhagen - wyrwales mi to z ust. :mrgreen:


Tyle tylko ze poprzedni profesjonalista uzywal nikona,
a ten canona.

Jak narazie sie rozkreca, a pozniej bedzie walil fajne posty :D

Nareszcie powroci optymizm na forum

Macro
19-08-2007, 16:51
Uprasza się, aby nie karmić trolla


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2007/08/Don__t_feed_the_Troll-1.jpg
źródło (http://tn3-1.deviantart.com/300W/images3.deviantart.com/i/2004/111/0/e/Don__t_feed_the_Troll.jpg)

Jakubas
19-08-2007, 17:01
Przestancie karmic tego oszoloma - przeciez to ewidentny flejm rozpetany przez jakiegos zakompleksionego smarkacza. Nie ma tu moderatora?

Canon EOS jest najlepszy
19-08-2007, 17:28
Uprasza się, aby nie karmić trolla


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2007/08/Don__t_feed_the_Troll-1.jpg
źródło (http://tn3-1.deviantart.com/300W/images3.deviantart.com/i/2004/111/0/e/Don__t_feed_the_Troll.jpg)

Tak owłosiony to ja nie jestem.

Jakubas
19-08-2007, 17:31
domyslamy sie... pewnie dopiero co pierwszego zarostu sie dorobiles.

Kaleid
19-08-2007, 17:34
Do widzenia.