PDA

Zobacz pełną wersję : Przelomowy casio



rabijki
07-01-2008, 20:44
jak podaje fotopolis casio zrobilo aparat robiacy w 6mln pix 60 klatek na sekunde. moze tez rejestrowac HD 1920x1080px ale jedynie przez minute. nizsze rozdzielki daja predkosi az do 1000 klatek na sekunde.
niedawno takie zdjecia mozna bylo robic jedynie specjalistycznymi kamerami filmowymi.
az sie ciesze co bedzie za rok czy dwa - wreszcie dla ludzi sprzet robiacy doskonala robote

pozdro
olo

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=6443

DamianS
07-01-2008, 20:58
Temat już jest w CN :)
http://nikon.org.pl/showthread.php?t=46037

Jacek_Z
08-01-2008, 01:59
to juz było dawno temu na forum, jak tylko była pierwsza wzmianka o tym casio - czyli w sierpniu 2007
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=6307 - po tym artykule temat stanął juz u nas :-D

rabijki
08-01-2008, 12:49
o...sorki
nie widzilem:-)