jak podaje fotopolis casio zrobilo aparat robiacy w 6mln pix 60 klatek na sekunde. moze tez rejestrowac HD 1920x1080px ale jedynie przez minute. nizsze rozdzielki daja predkosi az do 1000 klatek na sekunde.
niedawno takie zdjecia mozna bylo robic jedynie specjalistycznymi kamerami filmowymi.
az sie ciesze co bedzie za rok czy dwa - wreszcie dla ludzi sprzet robiacy doskonala robote
pozdro
olo
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=6443
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami