Zobacz pełną wersję : Minolta DIMAGE 7i
witam serdecznie Forumowiczów,
posiadam wspomniany w temacie sprzęt i mam z nim problem.
Jakis czas temu ekranik jest czarny i takie robi zdjecia.
Ile może kosztować naprawa tego defektu i czy to wogule sie opłaca?
trudno powiedzieć
cyfrówki to jest skomplikowany sprzęt
a co najgorsze po tym krótkim czasie na rynku, mało kto nauczył się je naprawiać
inaczej jest z analogiem tu wybór fachowców jest większy
w Twoim przypadku niestety trzeba udać się do serwisu, tam powiedzą Ci najlepiej
za ile i czy w ogóle da sie coś zrobić
PS
oby wszystko skończyło się OK
foto-tronik w warszawie twierdzi ze moga byc 2 mozliwosci:
- zablokowana migawka (ok. 300pln)
- wymiana matrycy (mozliwe ze juz nie bedzie sie oplacac...)
Czy mial ktos podobne problemy lub naprawial takie defekty?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.