Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Szamotuły/ Poznań
    Posty
    2

    Domyślnie Minolta DIMAGE 7i

    witam serdecznie Forumowiczów,
    posiadam wspomniany w temacie sprzęt i mam z nim problem.
    Jakis czas temu ekranik jest czarny i takie robi zdjecia.
    Ile może kosztować naprawa tego defektu i czy to wogule sie opłaca?

  2. #2

    Domyślnie

    trudno powiedzieć
    cyfrówki to jest skomplikowany sprzęt
    a co najgorsze po tym krótkim czasie na rynku, mało kto nauczył się je naprawiać
    inaczej jest z analogiem tu wybór fachowców jest większy
    w Twoim przypadku niestety trzeba udać się do serwisu, tam powiedzą Ci najlepiej
    za ile i czy w ogóle da sie coś zrobić
    PS
    oby wszystko skończyło się OK

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Szamotuły/ Poznań
    Posty
    2

    Domyślnie

    foto-tronik w warszawie twierdzi ze moga byc 2 mozliwosci:
    - zablokowana migawka (ok. 300pln)
    - wymiana matrycy (mozliwe ze juz nie bedzie sie oplacac...)

    Czy mial ktos podobne problemy lub naprawial takie defekty?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •