PDA

Zobacz pełną wersję : Zeiss Ikon



Adams
20-11-2007, 15:51
Chodzi mi ostatnio po glowie, mial moze ktos doswiadczenia z powyzszym sprzetem?
pozdr

saygon
20-11-2007, 16:31
nie miałęm, ale mi też po głowie chodzi i to coraz intensywniej.

wkrass
20-11-2007, 20:15
Ale o jaki towar chodzi?
Stare foldery (Ikonta)?
Szkla z bagnetem F?
Ostatnimi czasy wypuszczony dalmierz 35mm?

saygon
20-11-2007, 20:45
mi po głowie chodzi ten dalmierz. duzo tańszy od leici a raczej dużo jej nie ustępuje. i do tego ciekawe bardzo jasne szkła.

Vadim
20-11-2007, 21:11
Przede wszystkim z tym samym mocowaniem co Leica, więc szkła sobie możesz fundnąć takie, na jakie Cię stać. Dalmierzowe cacko za jakieś pięć tysięcy, zeissowskie szkła od trzech w górę...

Pozdrawiam

Adams
20-11-2007, 21:33
Przede wszystkim z tym samym mocowaniem co Leica, więc szkła sobie możesz fundnąć takie, na jakie Cię stać. Dalmierzowe cacko za jakieś pięć tysięcy, zeissowskie szkła od trzech w górę...

Pozdrawiam

:-)
to wiemy, cos wiecej?
pozdr

saygon
21-11-2007, 00:06
dlatego ten mały aparacik coraz bardziej mnie interesuje. wyglada jak kompakt, więc nikt się nie przejmuje jak im robisz zdjęcie, a jakość zapewne bardzo dobrą albo wyżej.