Zobacz pełną wersję : Zeiss Ikon
Chodzi mi ostatnio po glowie, mial moze ktos doswiadczenia z powyzszym sprzetem?
pozdr
nie miałęm, ale mi też po głowie chodzi i to coraz intensywniej.
Ale o jaki towar chodzi?
Stare foldery (Ikonta)?
Szkla z bagnetem F?
Ostatnimi czasy wypuszczony dalmierz 35mm?
mi po głowie chodzi ten dalmierz. duzo tańszy od leici a raczej dużo jej nie ustępuje. i do tego ciekawe bardzo jasne szkła.
Przede wszystkim z tym samym mocowaniem co Leica, więc szkła sobie możesz fundnąć takie, na jakie Cię stać. Dalmierzowe cacko za jakieś pięć tysięcy, zeissowskie szkła od trzech w górę...
Pozdrawiam
Przede wszystkim z tym samym mocowaniem co Leica, więc szkła sobie możesz fundnąć takie, na jakie Cię stać. Dalmierzowe cacko za jakieś pięć tysięcy, zeissowskie szkła od trzech w górę...
Pozdrawiam
:-)
to wiemy, cos wiecej?
pozdr
dlatego ten mały aparacik coraz bardziej mnie interesuje. wyglada jak kompakt, więc nikt się nie przejmuje jak im robisz zdjęcie, a jakość zapewne bardzo dobrą albo wyżej.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.