PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Sony Alpha - FF.



dinus
19-03-2008, 13:27
http://tech.wp.pl/kat,1009787,title,Sony-zaprezentowalo-topowa-lustrzanke-Znowu,wid,9774181,wiadomosc.html?rfbawp=1205925845 .393

Pozdrawiam
D

Kaleid
19-03-2008, 13:29
Ten aparat chyba przejdzie do historii jako mający największą liczbę premier.

HN70
19-03-2008, 14:01
brzydal....

matka997
19-03-2008, 14:04
może i brzydal, ale przypuszczam że w ciągu 5-10 lat rynek profi mocno się zmieni.

hedgehog
19-03-2008, 14:04
brzydal....

Ważne, żeby fajnie działał :) Jak dla mnie, może wyglądać jak ostatnia kupa. To aparat, urządzenie, a nie przedmiot uwielbienia :)

Bonthyc
19-03-2008, 16:20
D3 ładniejszy :roll:

żółto-czarny
19-03-2008, 16:37
EEE... to kamuflarz na pewno jakiś :-D Pełne oblicze ujawni dopiero na targach. Stawiam spokojnie na Photokinę, bo i fotograficzne zorientowanie i ranga i... wiadomo.

pn
19-03-2008, 16:43
To tylko Sony...

wyrwiflak
19-03-2008, 18:06
też mi "prezentacja" toż to ten sam egzemplarz co był w Łodzi w zeszłym tygodniu :)
myślę że dziennikarze nieco przeginają interpretując każde wystawienie modelu w gablotce jako kolejną "premierę"

cypherdid
21-03-2008, 10:37
plotka!!

Lookas
11-04-2008, 23:24
Alfa 900
:)

fIlek
11-04-2008, 23:49
Alfa 900
:)

Jeszcze premiery nie było, a ALF już ją ma? ;)