PDA

Zobacz pełną wersję : małpka do 350zl



Kordian d70
30-11-2007, 15:25
Takie zapytanie, bo szukam czegos na prezent, konkretnie dla mamy.
Bedzie to jej pierwsza cyfrowka i nie zalezy mi na jakichs super parametrach, ale fajnie jakby bylo polskie menu i dosyc duzy wyswietlacz, a takze zeby nie byl ze stajni "no name" i oczywiscie cena tak do 350zl.

Co byscie polecili bo ja mam jeden typ ale nie chcial bym podawac jaki zeby nie sugerowac wam odpowiedzi ;-)

Dzieki za pomoc.

sokrates
30-11-2007, 15:55
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/149847_techniczne) Olympus FE-210