Zobacz pełną wersję : FUJI S2 Pro +Tokina AT-X AF 28-70 mm
Mam pytanie czy z S2 będzie działał ten obiektyw i czy będą dostępne wszystkie funkcje aparatu??
Musashi_Miyamoto
05-04-2007, 20:32
tak sam kupiłem 28-70 f/2.6-2.8
A dlaczego miałby nie działać? Chyba że jest to Tokina z mocowaniem Canona, Minolty albo Pentaxa.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon7.gif)
Z tego co przeczytałem w instrukcji tylko w obiektywami D lub G dostępne są wszystkie funkcję aparatu czy się mylę??
No niewiem ja się pytam tylko czy będzie wspułpracować z S2, i czy to jest dobre szkło??
Musashi_Miyamoto
06-04-2007, 10:43
Tokina AT-X byly 3 modele 28-70;) 1 wersja z pomarańczowym paskiem f-2.8, druga f-2.6-2.8 i ostatnia f-2.8, później byla 28-80 f-2.8, kiedyś dużo znajomychmiało 2.6-2.8 i rewela. Jeśli jest z mocowaniem Nikon i ma AF to pewnie, że będzie z S2 Pro działać, nawet manual działa;) Pozdrawiam Jaca
Czyli ten co chce kupić to 1 wersja, optycznie rurzni się od tych nowszych.
Musashi_Miyamoto
06-04-2007, 17:32
tak, ale to dobry obiektyw, zależy jeszcze ile masz wydać i w jakim stanie
Koleś chce za niego 600zł w dobrym stanię. No i mam pytanie nie zmienia się ogniskowa z tym obiektywem czy pozostaję taka sama z cyfrowym aparatem??
Musashi_Miyamoto
06-04-2007, 20:32
nie wiem czy nie dołożyć i nie kupić nowszej wersji co prawda okolo 200 pln musialbyś zapytać kogoś kto go użytkował. Z cyfrą musisz liczyć x1.5
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.