kasiasty_wojtek
01-12-2007, 11:04
Wszystko tu,nie wiem czy już było...Ale wersja na zdjęciach, jest wersją preprodukcyjną-tak piszą...Co do matrycy to ma to być FF....Jak ktoś coś znalazł fajnego to niech podzieli się info...
http://www.hypersensory.com/sony_alpha_dslrs_announced
http://www.hypersensory.com/sony_alpha_dslrs_announced