PDA

Zobacz pełną wersję : Następca SOny a700??? -plotki



kasiasty_wojtek
01-12-2007, 11:04
Wszystko tu,nie wiem czy już było...Ale wersja na zdjęciach, jest wersją preprodukcyjną-tak piszą...Co do matrycy to ma to być FF....Jak ktoś coś znalazł fajnego to niech podzieli się info...
http://www.hypersensory.com/sony_alpha_dslrs_announced

BugsBunny
01-12-2007, 11:32
to są bardzo stare newsy - zobacz na daty komentarzy na dole strony
ten semi-pro to jest chyba właśnie A700, a ten flagship model pewnie za jakiś czas ogłoszą