soko
14-06-2007, 09:54
Witam, jak w temacie
roznice jakie zauwazylem - tz-3 ma wiecej pixeli (minimalnie), wiekszy ekran - 3,0'' (tz-2 ma 2,5'') i roznic by bylo na tyle.
W sklepie, w ktorym rozwazam kupno roznica w cenie ok 1220 a 1370 zl
nie widac roznicy ? to po co przeplacac?
No wlasnie czy ta roznica moze byc istotna w codziennym uzytkowaniu?
Zasilanie jest z dedykowanego akumulatora CGA-s007
Przy Tz-2 jest ilosc zdjec na aku 250 Tz-3 280
Czy mozliwe jest ze Tz-3 'zjada' mniej mimo iz ma wiekszy ekran? Zuzywajac ten sam akumulator? Widomo zostanie wszystko zweryfikowane w praktyce.
No to co doradzicie? Co lepiej wybrac?
pozdrawiam
soko
roznice jakie zauwazylem - tz-3 ma wiecej pixeli (minimalnie), wiekszy ekran - 3,0'' (tz-2 ma 2,5'') i roznic by bylo na tyle.
W sklepie, w ktorym rozwazam kupno roznica w cenie ok 1220 a 1370 zl
nie widac roznicy ? to po co przeplacac?
No wlasnie czy ta roznica moze byc istotna w codziennym uzytkowaniu?
Zasilanie jest z dedykowanego akumulatora CGA-s007
Przy Tz-2 jest ilosc zdjec na aku 250 Tz-3 280
Czy mozliwe jest ze Tz-3 'zjada' mniej mimo iz ma wiekszy ekran? Zuzywajac ten sam akumulator? Widomo zostanie wszystko zweryfikowane w praktyce.
No to co doradzicie? Co lepiej wybrac?
pozdrawiam
soko