Zobacz pełną wersję : ciekawe :)
zaciekawil mnie filmik panoramy, ciekaw jestem jak to w życiu wygląda?
http://break.com/index/134-gigapixel-camera.html
co masz na myśli w życiu wygląda ?? :)
co to za aparat? jak druk wygląda? takie zwyczajne przemyślenia chyba, no nie?
zapewnie niezły gdzieś kiedyś widziałem aparat o 130 mpix o ile sie nie myle on własnie był do tego typu spraw. najlepsze w nim było to ze był ogromny i trzymało się go jak no własnie jak ?? jak nic innego co kiedykolwiek miało wspolnego z fotografia :) moze ktos wie o który mi chodzi ??
on ma 160mpix i zdjecia zajmują chyba cos pod 900mb :) dodaja do niego specjalny komputer :)
Chyba było na forum kiedyś. To jest ileś tam zdjęć połączonych razem. Było robione chyba D2x
a prawda 160 Najt :D 30 w tę czy we wte co to jest przy tak "DUZEJ" rozdzielczości. z tym odłączanym komputerkiem to spoko sprawa, bo jak bym miał pokazywac zdjecia znajomym przy stole takim aparatem to bym musiał najpierw stoł sprzatnąc ;/ no ale coś za coś :D duza rozdzielczość duzy aparat :D
Zobacz tu są takie fotki: http://www.xrez.com/hdview/index.html. Działa tylko w IE i trzeba zainstalować wtyczkę. Tu jest jak się to robi: http://www.xrez.com/services/spher/xRez_spher.html.
Sam się zastanawiam czy sobie do takich fotek nie zmajstrować ustrojstwa.
http://www.harlem-13-gigapixels.com/ ..i bylo robine D2XS :) z przystawka do "roundshot'ow"
a co do mega cyfrowych aparatów dla przypomnienia maszyna Seitz`a...
http://www.roundshot.ch/xml_1/internet/de/application/d438/d925/f934.cfm
To jak by coś takigo. :)
http://www.e-oko.pl/t5j2t5kjQORdPK4ntd2buNE3tXWeQJQzGKV4EpQntd2brNH2DK ZqER
Aparaty średnioformatowe!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.