PDA

Zobacz pełną wersję : Leica, Nikon, Canon czy Panasonic?



Jakubas
02-08-2007, 21:35
Poszukuje dobrego aparatu kompaktowego, przemierzam specyfikacje i sample, jednak czyjas opinia to zawsze czyjas opinia, a nie suche cyferki.

Poki co rozpatruje 4 opcje:
- Leica D-Lux 3
- Nikon P5000
- Canon G7
- Panasonic Lumix LX2

Poki co kusi Leica i Lumix, bo maja szeroki kat i obiektyw Leici, a to chyba dobrze ;) Hybrydy i lustrzanki nie wchodza w rachube ze wzgledu na rozmiar.

Pomozecie?

Hedonista00
02-08-2007, 22:11
Mój kolega ma G7 i jest bardzo zadowolony, każdy chwali co ma;)
Pozdrawiam.

Czornyj
02-08-2007, 22:16
Leica to Panasonic. Ja bym brał G7.

sailor
02-08-2007, 23:43
lumixa w rekach mialem .. male toto szeroko widzi i filmiki nagrywa ..
bardzo fajna zabawka na lato.
reszty nie mialem w lapach to sie nie wypowiadam

Jakubas
03-08-2007, 07:42
Wlasnie tez Lumixem sie bawilem... I mam dokladnie takie same odczucia jak Sailor. A jak filmy? Bo ma byc to aparat dla mojej dziewczyny, a dla niej filmy beda bardzo wazna opcja w tym aparacie.

sinner
09-08-2007, 19:02
właśnie kupiłem Samsunga S 850 bardzo fajny :)

matka997
09-08-2007, 22:30
czy to już tendencja ze coraz więcej lepszych kompaktów jest kastrowanych z rawów?

Marta Baranowska
09-08-2007, 22:36
lumix, tak fajny na lato jak wspomniał sailor

moze nawet byłabym skłonna polecic?;>