montek
28-08-2007, 17:17
zbieram opinie po forach bo znajoma jest załamana
ostatnio kupiła aparat i dwa obiektywy była również ostatnio na koncercie i wyszło jej coś takiego
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img62.imageshack.us/my.php?image=p8250464amt6.jpg)
napisała mi że to chyba na jednym obiektywie tylko, ale czy to możliwe że taki efekt daje felerny obiektyw, imo coś w korpusie, jakieś rady
kreska jest w tym samym miejscu (przysłała mi kilka zdjęć i w mejlu są "na oko" w tym samym miejscu)
proszę w jej imieniu o pomoc
przy okazji da się odczytać liczbę strzelonych fotek tym modelem (bo coś mam złe przeczucie) tak jak da się w exifie nikona
ostatnio kupiła aparat i dwa obiektywy była również ostatnio na koncercie i wyszło jej coś takiego
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img62.imageshack.us/my.php?image=p8250464amt6.jpg)
napisała mi że to chyba na jednym obiektywie tylko, ale czy to możliwe że taki efekt daje felerny obiektyw, imo coś w korpusie, jakieś rady
kreska jest w tym samym miejscu (przysłała mi kilka zdjęć i w mejlu są "na oko" w tym samym miejscu)
proszę w jej imieniu o pomoc
przy okazji da się odczytać liczbę strzelonych fotek tym modelem (bo coś mam złe przeczucie) tak jak da się w exifie nikona