PDA

Zobacz pełną wersję : Casio i co Wy na to??!!



Squier
31-08-2007, 22:09
60 fps przy 6 Mpix'ach!!! Co tam nowy D3...
CASIO (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=6307)
Pozdrawiam

SAYAN669
31-08-2007, 22:31
ta..60 fps.. A bufor na 6 zdjęć... Nie lepiej kupić kamere? Wybaczcie sarkazm..ale to juz chyba mija sie z celem.Choć nowiniki technologiczne przynajmniej sprzyjają rozwoju tej gałęzi technologicznej, także ceny idą w dół

Squier
31-08-2007, 22:44
;) No właśnie!! Która kamera pozwala filmować z prędkością 300 fpsów??

milo_ja
03-09-2007, 15:57
;) No właśnie!! Która kamera pozwala filmować z prędkością 300 fpsów??

Kamery do zdjęć poklatkowych to i 1000 czy 2000 fpsów pewnie potrafią. :)

Edit: zobaczcie tu http://www.adorama.com/catalog.tpl?op=NewsDesk_Internal&article_num=042507-3
Max to 95000 fps!!! (przy rozdzielczości 32x32, 2200 fps przy 512x512)

Edit2: coś naprawdę niesamowitego: 100.000.000 fps!!! przy rozdzielczości 960x960 http://www.itronx.com/DRS_LIGHTNING_ULTRA_4_high-speed_slow-motion_cameras.htm