PDA

Zobacz pełną wersję : S3Pro i szkła manualne



life
23-07-2007, 20:44
Tak z ciekawości jak działa S3Pro ze szkłami manualnymi tzn bez procesora, jest jakieś potwierdzenie ostrości jak w Nikonie i czy działa pomiar światła??

fotomarek_k
23-07-2007, 22:02
Jest potwierdzenie ostrości i pomiar światła z fleszem, tzn. działa ttl - czyli więcej niż w niektórych nikonach. Ponadto starsze lampki (np.SB25) w szerszym zakresie współpracują z fuji s3 niż np. z N D70...

life
23-07-2007, 22:07
tzn mi chodzi o sam pomiar światła przez korpus czyli tak jak jest w Dxxx czy Dx czy właśnie tak jak z Dxx :)

fotomarek_k
23-07-2007, 23:09
tzn. inaczej niż w tych przez Ciebie wspomnianych ;)
Światło zastane nie jest mierzone (podobnie jak w Dxx) ,ale za to błyskowe jest mierzone (pewnie jak w Dx) :)
Pozdrowionka