Zobacz pełną wersję : Humor
krzysztofz24
27-05-2022, 02:16
Dlaczego YT a w sumie Tik Tok mi takie rzeczy proponuję:-)?
https://youtube.com/shorts/Db86gWZLy20?feature=share
To trzeba zobaczyć kilka razy, żeby zarejestrować co tam się stało:-D
https://i.imgur.com/7hUJyyu.jpg
Czyżby plener przyrodniczy nikoniarzy :-)
krzysztofz24
14-06-2022, 01:39
http://https://geekweek.interia.pl/technologia/news-pracownik-google-ktory-twierdzi-ze-koncern-stworzyl-swiadome,nId,6089802
Skynet uzyskał świadomość;-)
tbogdanowicz
17-06-2022, 17:29
Dobrobyt
63919
Jak jest dobr-odbyt to i w dupach się przewraca...
Trochę odnośnie radosnych perspektyw jakie nas czekają (jeśli było, to sorki):
- dlaczego u was, w Czechach, witacie się "ahoj!", skoro nie macie dostępu do morza?
- a dlaczego w Polsce witacie się "dzień dobry" skoro żaden dzień w tym kraju nie jest dobry?
https://i.imgur.com/zZBmxpn.jpg
Taki tam chodniczek. ;)
krzysztofz24
02-07-2022, 00:25
Taki shorcik:-)
https://youtu.be/sCvcZx_Ej0w
Wind Mill
30-07-2022, 18:44
Ten czujnik cofania... :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=Hw4Z3qUuWPs
Ale przeżył? Barman, znaczy. ;)
Wind Mill
27-08-2022, 00:22
...myślałem, że drugi element obok leda wprowadzi zamieszanie, a jest to konkretnie dioda świecąca infraredowa ;-D...
Speaking about LED. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=zGsQbOjXeEs
Resistor is smoking. :mrgreen:
65760
Z pozdrowieniami dla forumowych nauczycieli:
Uwaga, w filmiku występuje swojska ...rwa nać! Czujcie się ostrzeżeni. ;)
https://youtu.be/H_yAyAq5vdc
:lol:
Wind Mill
02-09-2022, 17:08
Zbliża się zima... A tymczasem w Tyrlandii:
W związku z kryzysem na rynku gazu, Corporate Energy Crisis Management Team ogłasza, iż tej zimy ciepła woda w kranach będzie w poniedziałki, a ciepłe grzejniki będą w piątki. ;)
tbogdanowicz
02-09-2022, 17:49
ciepła woda w kranach będzie w poniedziałki, a ciepłe grzejniki będą w piątki. ;)
Od 16 do 18 :twisted:
Od 16 do 18 :twisted:Po wysłaniu wniosku 3 dni wcześniej xD
Wind Mill
02-09-2022, 20:12
I tylko w latach przestępnych. :mrgreen:
Wind Mill
03-09-2022, 13:48
W sierpniu to będą: gorąca woda i gorące grzejniki. ;)
https://i.imgur.com/bMQ4chh.png
https://i.imgur.com/2r12JVL.png
https://i.imgur.com/LiTrh50.png
tbogdanowicz
08-09-2022, 20:30
Pochwalcie się :-).
66136
krzysztofz24
08-09-2022, 21:59
Phi, moj pies potrafil sie sam wyprowadzac na spacer:-)
Otwieralo sie drzwi od mieszkania na 4 pietrze, psiur schodami na dol schodzil, czekal az ktos bedzie wchodzil/wychodzil i go wypusci. Pochodzil sobie, pospacerowal, zaltwil co trzeba. I wracal pod klatke. Po chwili ktos dzwnil domofonem (jakis sasiad co wiedzial gdzie pies mieszka i ze sie sam wyprowadza - czyli w sumie wszyscy;-). "Prosze wpuscic pieska". Cyk domofonem i piesek wpuszczony. No to psiur po schodach na 4 pietro i drapie w drzwi zeby go wpuscic do domu:-).
A nie jakies szukanie narkotykow;-)
Hiszpan63
09-09-2022, 08:10
Phi, moj pies potrafil sie sam wyprowadzac na spacer:-) ..... pospacerowal, zaltwil co trzeba. I wracal pod klatke. ... Napisz jeszcze , że wracał z woreczkiem zebranych odchodów , to będe Ci klaskał uszami ... :razz:
krzysztofz24
09-09-2022, 23:03
Napisz jeszcze , że wracał z woreczkiem zebranych odchodów , to będe Ci klaskał uszami ... :razz:
Ale po co mialby jakis woreczek z odchodami przynosic do domu, po to sie go wypuszczalo zeby na zewnatrz ogarnal co trzeba;-)
To co napisalem to prawda, ale uscislajac to niestety trwalo to tylko kilka miesiecy. Bo psiur tak puszczony samopas, zaczal grzebac po smietnikach i potem rzygal w domu.
No to akcja kaganiec, zeby sie nie pasl po smietnikach. ale tu pojawil sie pewien problem...Nie wiem jak to sie odbywalo i jakim cudem (moze dlatego ze to byl maly pies 10kg i ciezko bylo dopasowac) ale psiur puszczony w kagancu sobie wracal beztrosko bez kaganca:mrgreen:. No houdini nie pies, oswobodzi sie z kazdego kaganca;-). 3 kagance z domu wyprowadzil:-). Ale w koncu udalo sie dopasowac jeden idealnie, ktorego nie dawal rady sciagnac, mimo ze nim ryl jak wsciekly dzik.
Tylko tutaj znowuz pojawil sie problem podczas prob pod obserwacja czy da rade sciagnac. Ood teog rycia zeby zerwac kaganiec to zatykal go ziemia i prychal, sapal. Bo jak mial niby oddychac przez to ziemie.
I nastapil powrot do wyprowadzania psa na smyczy.
To byl dobry skubaniec, maly 10kg owczarek niemiecki;-). Nie te dzisiejsze francuskie pieski w sweterkach i kubraczkach;-)
Przejście trzecią stroną ulicy
66181
tbogdanowicz
10-09-2022, 17:39
Ale o co chodzi??? Kawałek krawężnika jest wolny. :twisted::twisted::twisted:
Też mam takie zdjęcie:
66192
jurkarol
11-09-2022, 14:57
Przejście trzecią stroną ulicy
66181
Nie napisano, że ulicy przecież. Może być drugą stroną nawierzchni, pod spodem, drugą stroną... w ogóle
A propos dzisiejszej awarii metra
67281
tbogdanowicz
06-11-2022, 22:21
Z pozdrowieniami dla forumowych miłośników rowerów:
67508
Qatar 2022. Ile widzisz Nikonów na załączonym obrazku?
68572
modeling w dzisiejszych czasach bywa trudny
https://imgur.com/uZmkIGE
Po dopuszczeniu przez UE owadów do spożycia, fraza chleb z Biedronki nagle nabiera nowego znaczenia...
Podobnie jak kiełbasa z Biedronki albo szynka z Biedronki ;)
Nie to żebym był jakimś specjalnym wielbicielem owadów, ale zjeść się da, nie ma co straszyć
70026
Wind Mill
16-02-2023, 17:43
...ale zjeść się da, nie ma co straszyć...
Kurczę, z otwartymi oczami też się da? ;) :o
Tortillas w które to zawijasz nie zmieściły się na zdjęcie, ale i tak kluczowe jest to co u góry zdjęcia ;)
...........
Ps. Smakosze oczywiście nie potrzebują zbędnych dodatków
70028
Wind Mill
16-02-2023, 21:23
Pewnie w "ślepym teście" zajadałbym się ze smakiem, jednak na widok odczuwam niepokój w okolicach przełyku. :mrgreen:
Nawet nie wiecie ile owadów już zjedliście i ile jeszcze zjecie. :p
Wind Mill
17-02-2023, 12:34
Tak, ale pająki to przez sen się zjada.
A inne mimochodem a nie z talerza. ;)
Wiadomo, że zawsze lepiej zjeść parówkę z Orlenu8-)
Podochodzi karzeł do Norbiego i mówi:
- Wyrosłem na twojej muzyce.
cz4rnuch
17-02-2023, 15:34
Tak, ale pająki to przez sen się zjada.
A inne mimochodem a nie z talerza. ;)Casu marzu - ponoć palce/larwy lizać.
Nawet nie wiecie ile owadów już zjedliście i ile jeszcze zjecie. :p
Kolega z Ełku, ma zakłady mięsne u siebie, pewno wie co tam w konserwach i kiełbasach siedzi...:twisted:
Wind Mill
17-02-2023, 17:40
A propos konserw.
Kiedyś w lokalnej przetwórni rybnej robiliśmy dwie mroźnie na odpady.
W obu składowany był dokładnie ten sam towar, ale przepisy sanitarne stanowią, iż co do człeka to w jednej mroźni, co do zwierza (kota) to w innej mroźni.
Dokładnie te same oczka, główki, ogonki, płetwy i szkielety były dalej wysyłane do producentów: paprykarzu i Łiskasa.
Zatem paprykarz szczeciński nie może być zły, skoro (niemal) to samo zje kot. ;)
Zatem paprykarz szczeciński nie może być zły, skoro (niemal) to samo zje kot. ;)
no wiesz, człowiek nie świnia wszystko zje, a kot czasami jednak będzie miauczał do rana żeś go nie nakarmił, mimo, że ma pełną miskę :D
krzysztofz24
17-02-2023, 23:26
(...) a kot czasami jednak będzie miauczał do rana żeś go nie nakarmił, mimo, że ma pełną miskę :D
W takich wypadkach, jak pies marudzil nad micha, to moja babcia mawiala: jak mu glod do d...py zajrzy, to zje.
I zjadal:-)
jurkarol
18-02-2023, 00:26
Polecam cały kanał
https://youtu.be/S3cjB83qVSs
Kolega z Ełku, ma zakłady mięsne u siebie, pewno wie co tam w konserwach i kiełbasach siedzi...:twisted:
Bardziej miałem na myśli pieczywo i różne kasze. :p
Wind Mill
19-02-2023, 18:25
Uwaga, odzio! ;)
https://www.youtube.com/shorts/H0FdszKj-vk
Czuję się zaszczycony :D pięknie zamontowane!
Wind Mill
19-02-2023, 20:48
All credits to Michael Jackson and Quincy Jones. ;)
70565
Chyba nie było? Nie widziałem.
Nikon UK dość ciekawie zażartował na prima aprilis:
https://nikonrumors.com/wp-content/uploads/2023/03/Nikon-Z-M-medium-format-mirrorless-camera-rumors-leak.jpg
Świetnie że tak żartują. Bo może ktoś w Nikonie pomyśli o takim rozwiązaniu jako sensownym. Średnie formaty bardzo tanieją i kuszą. APS-C za to dołują. Ten kierunek wydaje sie więc sensownym, a w dodatku można to zrobic na tym samym mocowaniu.
lukasz_kk
03-04-2023, 12:00
Eee tam, bagnet za mały, rogi matrycy zasłonięte ;) ;) ;)
Matt Irwin pomierzył i twierdzi, że dałoby się :D
https://www.youtube.com/watch?v=cUcIwKysSyw
Dzisiejszy typowy cyfrowy średni format to taki pseudo średni format, niestety. 33x44 mm co to jest? :( Ja nawet 645 nie poważałem (za czasów analogowych oczywiście).
To dziął humor, a ja tu smutas. Znikam, koniec OT.
71053
Poznaj najgłupszego fotografa ever ;)
ci z tym canonem to już przesadzają, spać nie dadzą
https://i.imgur.com/9ijartn.jpeg
Z cyklu ostatnie lata takiej wsi...
71357
krzysztofz24
04-05-2023, 22:41
Jakie to jest glupie, az smieszne:-D
https://youtu.be/nyojp-C_3jc
Niestety trzeba kliknac i na YT obejrzec.
Klasyk, na insta wdziałem wiele razy :D Swoją drogą musiało być wysoko bo chwilka minęła od przebicia płotu do upadku ;)
krzysztofz24
09-05-2023, 23:08
(...)Swoją drogą musiało być wysoko bo chwilka minęła od przebicia płotu do upadku ;)
Faktycznie:-D. Dopiero teraz to zauwazylem, jak napisales.
Nie dojs ze plot przebil, to jeszcze spadl biedaczek:mrgreen:
https://youtu.be/MGvflvrxvxI?t=76
Tutaj w ciut innej wersji xD i to chyba to widziałem jako pierwsze :mrgreen:
Nie wiem czy odpali się od danego czasu, jak cos, to przewinąć na 1:16 :D
znudziła mi się ta sigma
https://i.imgur.com/9cCZMjw.jpg
więc zamówiłem coś nowego
https://i.imgur.com/md6vnma.jpeg
;)
To już jest powszechny widok - ludzie robiący zdjęcia napojom, jedzeniu, lodom ... na tle zabytków ;-)
74028
Idzie to jakoś leczyć? fajny "męski" zegarek:twisted:
Dałoby się. Ale elektrowstrząsy są zabronione. ;)
Pamiętny pad w Titanie
74131
krzysztofz24
17-07-2023, 23:23
Obrazek fajny.
Ale akurat z użycia pada do sterowania to bym się nie śmiał. To temat który rozdmuchały szmatławce.żadne sensacji.
A co gorsze nie mające o niczym pojęcia.
Bo w maszynach mających pracować w ekstremalnych warunkach, używa się często prostych do bolu a nawet archaicznych technologi.
Sonda kosmiczna, która niedawno sfotografowała Plutona, ma procesor z PSX (przypomnijmy datę premiery - 2003r! )
https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/kosmiczna-technologia-z-playstation-procesor-z-psx-w-sondzie-fotografujacej-plutona/l2sx58j
Wogole PlayStation to jest zasłużone w podboju kosmosu normalnie:-). Tak na szybko tego nie znajdę, ale jeszcze w innej sondzie był procesor z PS3.
Więc ja bym się zastanowił zanim bym się zaśmiał z pada jako sterowanie w małej łodzi podwodnej;-)
Wiesz, w tym wypadku ten pad to tylko wierzchołek góry lodowej, która nazywa się Oszczędzamy na czym się da i w nosie mamy konsekwencje.
Starsze procki są używane w sprzęcie działającym w próżni, ze względu na fakt, że są już przetestowane pod kątem odporności na promieniowanie, a nowy wypas sprzęt - jeszcze nie. Promieniowanie może wpłynąć na obliczenia, a w takich warunkach błąd o jedno miejsce po przecinku kończy się wybiciem efektownego krateru.
Co do samych padów...
USAF używa padów do X-klocków do sterowania Predatorami - wyszło im, że taniej będzie zakupić pady dla nowych rekrutów, wychowanych na X-boxach, niż przeszkalać ich na joysticki.
Z kolei USN używa w/w padów do obsługi peryskopów na OPekach. I to samo: okręt kosztujący 2 mld $, a ważna część sterowana kontrolerem za 60$. ;)
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aOxvVz6_700b.jpg
krzysztofz24
23-07-2023, 22:11
Żaby wstawiamy?
https://youtu.be/WlEzvdlYRes
krzysztofz24
13-08-2023, 23:59
https://www.youtube.com/shorts/DkGO1KhUaq8?feature=share
Tak sobie mysle, ze mogli by skonczyc jeszcze gorzej...w totalnie ciemnej d...;-):mrgreen:;-)
https://youtu.be/4lQ2by8rRQc?si=7uH9m6Gjm4bmsEdY
https://www.youtube.com/shorts/QPHYB32ul48
https://www.comedywildlifephoto.com/affinity-photo-peoples-choice-award/vote-affinity-photo-peoples-choice-award.php
Nawet jest gdański łabuńć :D
Ta, gościu się na FB chwalił nawet, że wygral, czy tam dostał się do finału.. xD
fotografować można wszędzie
https://imgur.com/a6MMU5k
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/strus-maz-kaski-jest-taki-tchorzliwy-glowa-w-piasku-polewaj-kret-jack-daniels.jpg
:mrgreen:
jurkarol
10-11-2023, 23:22
Pryzmat nadaje się na każda sesje, zarówno ZDJĘĆ NEONOWYCH jak i weselnych
Oczaruj Wszystkich nietypowymi zdjeciami a klienci sami do Ciebie przyjda.
https://www.olx.pl/d/oferta/pryzmat-premium-15cm-CID99-IDTz2Lw.html
Strona podana na opakowaniu oczywiście nie istnieje
Wind Mill
10-11-2023, 23:43
77139
Nie istnieje powiadasz? :mrgreen:
krzysztofz24
11-11-2023, 01:23
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/strus-maz-kaski-jest-taki-tchorzliwy-glowa-w-piasku-polewaj-kret-jack-daniels.jpg
:mrgreen:
Smieszy podwojnie;-)
Jako fajny obrazek/historyjka , no i ze wiadomo ktory Kret Jacka Danielsa rozlewa:-)
jurkarol
11-11-2023, 12:45
77139
Nie istnieje powiadasz? :mrgreen:
Ahaa z łącznikiem...
Ale śmieszna strona. Czy to automatyczny tekst?
"Jak ustawić odpowiednie ustawienia aparatu"
https://memeguy.com/photos/images/two-happy-frogs-79167.jpg
Wind Mill
17-11-2023, 22:13
Mnie się wydaje, czy te posty to AI pisze?
77328
;)
Z netu oczywiście:
Szpital... porodówka:
Facet biega koło rodzącej żony i robi setki zdjęć.... w końcu przy kolejnym tysiącu pielęgniarka nie wytrzymała i zagaduje męża:
- Coooo... pierwsze dziecko.... ???
- Nie.... odpowiada mąż.... dziecko to już trzecie.... ale lustrzanka cyfrowa pierwsza...
I lepszy:
Fotograf podejrzewa żonę, że ta ma kochanka. Chce rozwodu ale musi ją złapać na gorącym uczynku. Nie za bardzo wie, jak się do tego zabrać więc idzie po poradę do kumpla - również zawodowego fotografa. Ten radzi:
- Prosta sprawa. Wynajmujesz pokój w kamienicy naprzeciw waszego mieszkania i mówisz jej, że jedziesz na plener. Rozstaw się tam z dobrym telezoomem, jak facet wpadnie to narób zdjęć i po kłopocie.
Jak mu poradził, tak i zrobił. Po tygodniu spotykają się ponownie.
- No i jak. Zrobiłeś te zdjęcia?
- Zrobiłem.
- I co?
- Wywaliłem wszystkie. Ona wyszła dobrze, ale on na każdym był poruszony. :mrgreen:
Suchary?
Ze strony FotoPlusa:
77389
Ta sama zasada, choć cena "zabawniej" wyszła:
https://i.imgur.com/ispMB4l.png
:lol:
lukasz_kk
23-11-2023, 21:29
Z netu oczywiście:
Szpital... porodówka:
Facet biega koło rodzącej żony i robi setki zdjęć.... w końcu przy kolejnym tysiącu pielęgniarka nie wytrzymała i zagaduje męża:
- Coooo... pierwsze dziecko.... ???
- Nie.... odpowiada mąż.... dziecko to już trzecie.... ale lustrzanka cyfrowa pierwsza...
I lepszy:
Fotograf podejrzewa żonę, że ta ma kochanka. Chce rozwodu ale musi ją złapać na gorącym uczynku. Nie za bardzo wie, jak się do tego zabrać więc idzie po poradę do kumpla - również zawodowego fotografa. Ten radzi:
- Prosta sprawa. Wynajmujesz pokój w kamienicy naprzeciw waszego mieszkania i mówisz jej, że jedziesz na plener. Rozstaw się tam z dobrym telezoomem, jak facet wpadnie to narób zdjęć i po kłopocie.
Jak mu poradził, tak i zrobił. Po tygodniu spotykają się ponownie.
- No i jak. Zrobiłeś te zdjęcia?
- Zrobiłem.
- I co?
- Wywaliłem wszystkie. Ona wyszła dobrze, ale on na każdym był poruszony. :mrgreen:
Suchary?
Ja się zaśmiałem :) a to trzecie dziecko to już pewnie dorosłe ;)
jurkarol
24-11-2023, 13:51
Solidna obniżka 77470
lukasz_kk
18-12-2023, 21:28
77952
8 znaków
https://www.sonyalpharumors.com/wp-content/uploads/2023/12/412104790_10159993857135852_2204086565888360714_n-700x700.jpg
Tamron robi szkła dla Godzilli. Ciekawe, kto aparat zmajstruje? ;)
Jest to makieta przygotowana na jakąś wystawę, 35-150/2-2.8. Ale co i jak, nie wiadomo.
https://youtu.be/_wCDfttHT3c
i nawet go poprawnie ulozyli. z oslona zakrecona w pozycji "przeszkadzam w dostepie do pierscieni, nie oslaniam przed swiatlem", tak jak tego potem uzywa 90% ludzi... :D
no chyba, ze chodzilo o pozycje transportowa :D
po prawdzie, to filmik nie jest nakrecony w Japonii, bo ruch jest wyraznie prawostronny
Tamron robi szkła dla Godzilli. Ciekawe, kto aparat zmajstruje? ;)
No jak to kto? :mrgreen:
http://blogfiles.wfmu.org/KF/2015/07/01/king_kong.gif
Prawa (Ł)Ohma
Musisz znać pierwsze prawo (Ł)Ohma: Im cięższy łom tym lżejsza śmierć.
Pamiętaj też o drugim prawie (Ł)Ohma: Ciało uderzone łomem nie ma prawa wstać.
A trzecie prawo (Ł)Ohma? Gdy ciało uderzone łomem wstanie, należy powtórzyć działanie.
Chyba, że to zombie, to wtedy ma zastosowanie poprawione trzecie prawo (Ł)Ohma: Gdy ciało uderzone łomem wstanie, należy powtórzyć działanie, tylko celuj w łeb, baranie.
Wind Mill
12-01-2024, 13:57
Może suchar, nie pamiętam czy bywało, ale taka sytuacji dziś w tyrlandii.
Instaluję softa.
Piszą, press any key to continue.
Nie mam klawisza ANY.
Pytam się koleżanki:
- Gosia, gdzie masz ANY, bo ja u siebie nie mogę znaleźć a każą wciskać.
- Kurczę, miałam, zapodział się, czekaj zaraz odtworzę.
78262
Czy tu można napisać coś serio? Poważnie, dostałem maila od Warrena Buffetta i mi chce przekazać 4,5 miliona USD. Co mam zrobić? :mrgreen:
CZEŚĆ,
Nazywam się Warren Edward Buffett i jestem amerykańskim magnatem biznesowym, inwestorem i filantropem. Jestem najskuteczniejszym inwestorem na świecie. Mocno wierzę w dawanie, żyjąc. Miałem jeden pomysł, który nigdy się nie zmienił. Powinieneś wykorzystać swoje bogactwo, aby pomagać ludziom, dlatego zdecydowałem się przekazać TYLKO CZTERY MILIONY PIĘĆ TYSIĘCY DOLARÓW STANÓW ZJEDNOCZONYCH {$4 500 000,00} losowo wybranym osobom na całym świecie. Po otrzymaniu tego e-maila możesz uznać się za szczęśliwca.
Twój adres e-mail został wybrany online podczas losowego wyszukiwania.
Zanim udam się do Japonii na leczenie, skontaktuj się ze mną najszybciej, jak to możliwe, abym miał pewność, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.
Dziękujemy za przyjęcie naszej oferty, jesteśmy naprawdę wdzięczni.
Niech cię Bóg błogosławi
Z wyrazami szacunku
Pana Warrena Edwarda Buffetta
Inwestor-miliarder
Kurcze, tylko mail jest z domeny @gmail.com to chyba nie jest prawda? ;)
W każdym razie ten mail poprawił mi humor. :)
Heh. Na mail TMT przychodzi co 2-3 miechy coś takiego. Ciekawe, czy jeszcze się ktoś na to nabiera?
Ejjjjjj... nie widziałem :( Specjalnie kasujesz by sie człowiek niezbuffetował za wiele :(
xD
Specjalnie kasujesz by sie człowiek niezbuffetował za wiele :(
W norkę, wydało się. xD
Lśniące futerko, eleganckie ostre pazurki... teraz wiadomo skąd :roll: xD
Dostałem życzenia :)
79224
Ale to chyba życzenia dla kobiet? :oops:
Ale to chyba życzenia dla kobiet? :oops:
Może ktoś doszedł do wniosku że zniewieściałeś? :-P
- Dlaczego na dworcu śmierdzi?
- Bo tam jest rozkład.
krzysztofz24
10-04-2024, 14:35
Kiedy dzieci obejrzaly Batmana o jeden raz za duzo;-)
https://youtu.be/4hYt9OsBJ-Q
jurkarol
10-04-2024, 16:39
- Dlaczego na dworcu śmierdzi?
- Bo tam jest rozkład.
:D
.....
Dziś rano, inne forum...
79514
Strasznie niewygodne były te analogi. W cyfrówkach podgląd sam się pokazuje, co najwyżej trzeba przycisnąć klawisz. W analogu trzeba otwierać całą pokrywę. A ja miałem taki skórzany futerał przykręcony śrubą, więc zrezygnowałem z podglądu, z lenistwa. :lol:
Wind Mill
22-04-2024, 21:11
Właśnie wróciłem z zakupów, i na regale takie o wypaczałem.
https://i.imgur.com/Cx0CLxY.jpeg
A Ty?! O jakim smaku lubisz świerszcza? :mrgreen:
Z chili, limonką i guacamole. Świeżo smażone, zawijane w tortillę. Polecam :)
Źródło błonnika
Znaczy co? Jeszcze nie strawił tego zielska które wpi... znaczy zajadał przed wpadnięciem pod suszarkę? :lol:
krzysztofz24
22-04-2024, 22:41
A Ty?! O jakim smaku lubisz świerszcza? :mrgreen:
To nie jest chyba smieszne;-)
Swoja droga jestem ciekaw jak sobie radza, zeby te swierszcze nie waliły, jak sa niby dla ludzi.
Bo zamawiajac np suszone swierszcze dla gadow, to one w charakterystyczny sposob walą, i to fest!
I nie jest mozliwe zeby czlowiek zjadl cos co tak pachnie.
Wind Mill
22-04-2024, 22:44
Znaczy co? Jeszcze nie strawił tego zielska które wpi... znaczy zajadał przed wpadnięciem pod suszarkę? :lol:
Jak będę następnym razem w sklepie to spojrzę na odwrót torebki, co tam piszą. :mrgreen:
Może to mieszanka owadzio-roślinna? ;)
To nie jest chyba smieszne;-)
Swoja droga jestem ciekaw jak sobie radza, zeby te swierszcze nie waliły, jak sa niby dla ludzi.
Bo zamawiajac np suszone swierszcze dla gadow, to one w charakterystyczny sposob walą, i to fest!
I nie jest mozliwe zeby czlowiek zjadl cos co tak pachnie.
No i dlatego są smaki maskujące, cebula czy inny parmezan? ;)
krzysztofz24
22-04-2024, 22:46
Jak będę następnym razem w sklepie to spojrzę na odwrót torebki, co tam piszą. :mrgreen:
Może to mieszanka owadzio-roślinna? ;)
Ale to jakeis pultusze moze patroszone, czy ubite w calosci z glowkami i oczami i sru do torebki:razz:?
Wind Mill
22-04-2024, 22:52
https://foodbugs.pl/swierszcze-smietana-z-cebulka-foodbugs
A tu nic nie piszą o błonniku, gałgany! :mrgreen:
A tu nic nie piszą o błonniku, gałgany! :mrgreen:
Piszą:
https://i.imgur.com/osP4mNd.png
:mrgreen:
Jest i Make Sh*t Good, ulubiona przyprawa Wuja Rogera. xD
Wind Mill
22-04-2024, 23:14
No fakt - to może faktycznie te 4% błonnika to "z jelit" świerszcza? :mrgreen:
Albo jak zbierają świerszcze "z pola", to razem z listowiem i o, błonnik w opakjowaniu. ;)
Wind Mill
28-04-2024, 20:11
Oświetlenie vege. :mrgreen:
krzysztofz24
28-04-2024, 22:44
O miazga:mrgreen:
cz4rnuch
29-04-2024, 07:47
Swoja droga jestem ciekaw jak sobie radza, zeby te swierszcze nie waliły, jak sa niby dla ludzi..To jest tak przetworzone, że nie ma szansy by to waniało czymkolwiek naturalnym. E takie, E srakie, sztuczne aromaty, MSG (mimo, że szanuję Uncle Rogera :)). Inna sprawa, że takie z przepisu poste, świeżo smażone, będą równie dobre jak nasze słone przekąski. Jeno po spożyciu trzeba wyczesać językiem odnóża z zębów :)
barracuda
04-05-2024, 15:20
79749
79750
Tych lamp jarzynowych jest więcej na OLX :-)
80273
Stosunkowo stare, ale nadal śmieszy.
https://i.postimg.cc/d3wxBXNH/ziomek.png
https://i.postimg.cc/d3wxBXNH/ziomek.png
To kiedy znów wyruszamy w plener?
To wtedy dwóch ślepych pojedzie xD
Autentyczne, sam zrobiłem screena :mrgreen:
81759
maniak666
05-08-2024, 15:38
Co tam auta elektryczne. To dopiero czad :)
81765
https://nikonrumors.com/2024/09/28/nikon-comedy-wildlife-2024-finalists.aspx/
https://nikonrumors.com/2024/09/28/nikon-comedy-wildlife-2024-finalists.aspx/
zarombiste :-)
Co tam auta elektryczne. To dopiero czad :)
81765
To ten kawałek pod Frankfurtem? ;)
maniak666
15-10-2024, 20:27
To ten kawałek pod Frankfurtem? ;)
Wszelki duch itd... Prędzej bym się tego zalinkowanego cudaka spodziewał, niż Ciebie na Nikoniarzach ;)
https://youtube.com/shorts/YbmIGACxaRk?si=rB4364nwMf5CSNJH
jurkarol
06-11-2024, 23:41
https://www.instagram.com/reel/C-4uGAvRG0v/?igsh=anI1b3Bod3l1YjZu
Wind Mill
28-11-2024, 20:56
Odpowiedź: 007
https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/36/590x/BOND-25-1162373.jpg
;)
84680
nie odważyłem się..
nie odważyłem się..
I w ten sposób nie wykorzystałeś szansy na nabycie doświadczenia. :mrgreen:
Pochwale się swoim odkryciem :) Myślałem, że tak to chodzi się za darmo :)
84710
Wow. Specjalne buty do chodzenia boso. Znaczy co? Kupuję buty, odkładam na szafkę i popylam na bosaka? Sprawdzają to?
U nas się mówi "na przyboś". ¯\_(ツ)_/¯
https://www.youtube.com/watch?v=NCEOPRuiyQo
Iga nie wygrała przez...obuwie
85066
:wink:
maniak666
12-01-2025, 21:16
osiemznaków
85239
Wind Mill
12-01-2025, 21:48
To w lodówce, światło, akurat takie jakieś niepewne jest. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=qgdOm7-FiJ4
Poradnik -Jak zmienić obiektyw w aparacie
https://www.youtube.com/watch?v=0e9FDS18Kzo
https://i.chzbgr.com/full/796024064/hD433A2B6/but-they-never-visit
85969
Opinie użytkowników są najcenniejsze.
jurkarol
08-02-2025, 22:54
https://www.instagram.com/reel/DFztXxtuu0s/?igsh=d21ucWxueTV5ZjJj
85973
maniak666
08-03-2025, 19:17
8 znaków
86488
swiatlocieniz9
12-04-2025, 13:48
87367
True
swiatlocieniz9
18-04-2025, 10:56
:sad:
87477
https://www.youtube.com/shorts/CQs08t9d-g4?feature=share
Z pozdrowieniami dla forumowych chemików. :p
https://img.joemonster.org/images/vad/img_75294/7daa4f6cd44152e57ef330632bfaf335.jpg
https://i.imgur.com/EhXOU5k.png
Papież na tygrysie ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=ZgNSs7Cy7nw
Papież na tygrysie ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=ZgNSs7Cy7nw
stare, ale zawsze dziala. Polak zawsze da rade!
https://www.youtube.com/shorts/aWBGsuvWy0s
z tym ze to dziala w obie strony :D
teraz juz nie trzeba wiedziec jak moglby nazywac sie konkretny typ butow albo jakie warzywo/kwiat jakas kobieta wymyslila dla okreslenia ich koloru - robisz zdjecie i sponsorowany link do sklepu juz wyskakuje...
Price-bug na sklepie Nikona:
https://i.imgur.com/Or9NQak.png
link, ze względu na spory rozmiar grafiki.
Niestety, nie da się za tyle kupić (wtedy by nie było w humorze ;)), po kliknięciu w produkt wyświetla normalną cenę.
Takie coś znalazłem...:D
91456
Może sufit był wysoko i nie miała od czego odbić?
Zdjęcie rentgenowskie głowy na NFZ
Dobrze, że jej pamięci nie zresetowało. Swoją drogą, kiedyś lampą błyskową kasowało się pamięci eprom (chociaż ja wolałem lampę kwarcową)
krzysztofz24
06-11-2025, 23:07
Ciekaw jestem czy ona sobie nie zrobila krzywdy w oko na jakis czas.
Ja np ostatnio prosilem znajmego lakiernika zeby mi dal jakis skuteczny i specalistyczny rozpuszczalnik do usuwania farb olejnych. Taki only for pro;-)
Dostalem jakies pol sloiczka zelu w sloiczku z nakleja z czaszka i ostrzezeniem ze bardzo smierdzi.
Kurde, nie sadzilem ze cos tak moze jechac "rozpuszczalnikiem".
Odkrecilem przed soba na wysokosci twarzu i powachlem.
Ale mnie normalnei odrzucilo z automatu:-). to byl ojak cofniecie reki od ognia.
Naprawde 2 dni mialem "spalony węch":-P.
Normalnei moglem trzymac kielbase centymetr od nosa i nie czuc jej zapachu:-)
To tak w ramach humoru i robienai sobie dziwnych rzeczy;-)
Miała powidoki z pół godziny czy coś koło tego.
Wiem, bo... Sam sobie raz błysnąłem. ¯\_(ツ)_/¯
PS. Jeden z YT od foto, jakich obserwuję, miał trochę gorzej. Też sobie błysnął w twarz... Lampą studyjną. xD
https://i.imgur.com/aKng9Z3.png
Tutaj przenoszę się z wytykaniem wad A7V.
A7V — ... koszmar ...: dlaczego ... stworzyli ten absurdalny ...?
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=izY6xIDBLu4
Nikon Z9 w praktyce >> Jak zmienić akumulator
https://x.com/astro_Pettit/status/2010048825025819099
Wind Mill
12-01-2026, 22:55
Czy tylko ja czekałem? Ów obiektyw przyfastryguje w ścianę, czy nie? :mrgreen:
A ja się zastanawiałem czy "gość" czasem zaraz nie puści pawia bo tak zaciskał szczelnie usta. :mrgreen:
93059
przyznać się kto i opublikować do oceny
https://youtu.be/Q0vI1RKjIrE
Uwaga, występuje łacina kuchenna.
To będzie hit. Na Eurowizję. I mamy miejsce na pudle.
I niech mi ktoś powie, że czytanie Wyborczej nie jest szkodliwe... :D
krzysztofz24
20-01-2026, 21:07
To będzie hit. Na Eurowizję. I mamy miejsce na pudle.
No nie wiem czy na Eurowizje by sie to zakwalifikowalo, czy by dopuscili:mrgreen:
robin102
20-01-2026, 21:50
To i suchar ode mnie:
Tato dlaczego można mieć tylko jedną żonę ? Synu, bo chroni nas prawo.
humor fotograficzny...
"Gen Z odkrywa Stigghiole" (https://pl.wikipedia.org/wiki/Stigghiole)
trzy kolejne klatki z targu ulicznego w Palermo.
1. - a to tutaj, to co to jest?
2. - to tu? to jest stigghiola, jelita owcze nawijane na liscie pora
3. - jelita? eeee..... :???:
przyznam sie z gory, nie probowalem. nawet niewegetarian ten widok odrzuca, a jak sie nie je zwierzat to to jest bardziej niz degustujace :)
https://live.staticflickr.com/65535/55055122583_9ce8af48b0_o.jpg
cybulski
09-03-2026, 13:48
Żart dla ptasiarzy bo sezon idzie....
94181
No małżonce swojej wysyłam regularnie jak coś ustrzelę ;-)
cybulski
09-03-2026, 13:57
No małżonce swojej wysyłam regularnie jak coś ustrzelę ;-)
Wiadomo, obowiązkowo :D
To jeszcze miłośnikom kotuf :D
94182
Jak humor, to humor :-)
94188
paparapa
10-03-2026, 01:04
Wiadomo, obowiązkowo :D
To jeszcze miłośnikom kotuf :D
94182
A nie powinno być gołe kicie?... :)
cybulski
10-03-2026, 06:44
A nie powinno być gołe kicie?... :)
Kto może wiedzieć co chciałby kot? :)
napotkane na porannym plenerze... jakas mlodziez musial solidnie lyknieta jechac i postanowila przestawic znak.
94749
Jak widać popularność Nikona nie ma sobie równych.:D
94954
Nikon znów na samym szczycie:grin:
94998
Wind Mill
11-04-2026, 09:48
Ta, na szczycie góry śmieci. Tylko lustrzanka Pentax'a! ;)
Bajeczny Świat Nikona.
95001
No i co... Głupio wam...:grin:
95005
Przeciętni użytkownicy Nikonów? :grin: ;-)
Nie wiedziałem, że z8 w AI potrafi... nawet selfiaki:idea::mrgreen:
Szybkość i niezawodność :grin:
95008
Ta, na szczycie góry śmieci. Tylko lustrzanka Pentax'a! ;)
Nikon ponad wszystkimi. Na jakieś 400 000 km. 😂
Mam jeszcze starszą wersję, co prawda z Lumixa - ale menu już nikonowskie... 95011 95012 :)
Wind Mill
11-04-2026, 17:54
Nikon ponad wszystkimi. Na jakieś 400 000 km. ������
NASA się nie zna! ;)
Mam jeszcze starszą wersję, co prawda z Lumixa - ale menu już nikonowskie...
Piękna kowalska robota, ta obudowa. :mrgreen:
Oczywiście gumy odlazły :twisted: Ewidentnie NIkon z doklejonym logo Panasa :p
Selfie Nikoniarza :D
95199
Bo to silni ludzie są i mogą nosić ciężkie aparaty ;)
Od dawna wiadomo, że innosystemowcy to miękiszony.
95200
Wind Mill
17-04-2026, 14:49
Będąc fotografę trza mieć krzepę. ;)
Popularność Nikona.:-D
95496
Mnie się ta scena kojarzy z siódmym przykazaniem;)
Dla mnie te grafiki zaczynają być coraz bardziej żałosne, ale jak ktoś uznaje to za humor, to OK...
Pewnie jak zawsze masz rację ...
95511
cz4rnuch
28-04-2026, 09:05
Z jednej strony fajnie, że nowe narzędzie cieszy. Poczucie humoru też mamy różne. Ale prawdopodobnie dla wielu kilka ostatnich stron wygląda po prostu jak AI slop :) Może salomonowym ruchem zacząć publikować tu: https://forum.nikoniarze.pl/threads/314579-Obrazy-generowane-przez-AI Będzie znacznie mniej kontrowersyjnie :)
W sumie humor z błazenadą można pomylić :mrgreen:
Jeśli już, to podobieństwo jest przypadkowe.:D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.