PDA

Zobacz pełną wersję : Humor



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78]

pwaos
19-05-2022, 08:50
.... 62889

Tapatalknięte

krzysztofz24
27-05-2022, 02:16
Dlaczego YT a w sumie Tik Tok mi takie rzeczy proponuję:-)?


https://youtube.com/shorts/Db86gWZLy20?feature=share

To trzeba zobaczyć kilka razy, żeby zarejestrować co tam się stało:-D

notdot
03-06-2022, 12:14
https://i.imgur.com/7hUJyyu.jpg

pwaos
03-06-2022, 13:44
... 63389

Tapatalknięte

eMGie
03-06-2022, 13:49
Czyżby plener przyrodniczy nikoniarzy :-)

krzysztofz24
14-06-2022, 01:39
http://https://geekweek.interia.pl/technologia/news-pracownik-google-ktory-twierdzi-ze-koncern-stworzyl-swiadome,nId,6089802

Skynet uzyskał świadomość;-)

tbogdanowicz
17-06-2022, 17:29
Dobrobyt

63919

odzio
19-06-2022, 08:49
Jak jest dobr-odbyt to i w dupach się przewraca...
Trochę odnośnie radosnych perspektyw jakie nas czekają (jeśli było, to sorki):

- dlaczego u was, w Czechach, witacie się "ahoj!", skoro nie macie dostępu do morza?
- a dlaczego w Polsce witacie się "dzień dobry" skoro żaden dzień w tym kraju nie jest dobry?

OjTam
20-06-2022, 14:33
https://i.imgur.com/zZBmxpn.jpg

Taki tam chodniczek. ;)

krzysztofz24
02-07-2022, 00:25
Taki shorcik:-)


https://youtu.be/sCvcZx_Ej0w

pwaos
06-07-2022, 22:47
Mistrz!

64455

Wind Mill
30-07-2022, 18:44
Ten czujnik cofania... :mrgreen:


https://www.youtube.com/watch?v=Hw4Z3qUuWPs

poste
30-07-2022, 21:19
65130
..........

OjTam
30-07-2022, 21:20
Ale przeżył? Barman, znaczy. ;)

Wind Mill
27-08-2022, 00:22
...myślałem, że drugi element obok leda wprowadzi zamieszanie, a jest to konkretnie dioda świecąca infraredowa ;-D...

Speaking about LED. ;)


https://www.youtube.com/watch?v=zGsQbOjXeEs

Resistor is smoking. :mrgreen:

65760

OjTam
01-09-2022, 20:26
Z pozdrowieniami dla forumowych nauczycieli:
Uwaga, w filmiku występuje swojska ...rwa nać! Czujcie się ostrzeżeni. ;)

https://youtu.be/H_yAyAq5vdc

:lol:

Wind Mill
02-09-2022, 17:08
Zbliża się zima... A tymczasem w Tyrlandii:
W związku z kryzysem na rynku gazu, Corporate Energy Crisis Management Team ogłasza, iż tej zimy ciepła woda w kranach będzie w poniedziałki, a ciepłe grzejniki będą w piątki. ;)

tbogdanowicz
02-09-2022, 17:49
ciepła woda w kranach będzie w poniedziałki, a ciepłe grzejniki będą w piątki. ;)

Od 16 do 18 :twisted:

crusiek
02-09-2022, 19:19
Od 16 do 18 :twisted:Po wysłaniu wniosku 3 dni wcześniej xD

Wind Mill
02-09-2022, 20:12
I tylko w latach przestępnych. :mrgreen:

OjTam
02-09-2022, 20:18
W sierpniu. :mrgreen:

Wind Mill
03-09-2022, 13:48
W sierpniu to będą: gorąca woda i gorące grzejniki. ;)

notdot
08-09-2022, 19:22
https://i.imgur.com/bMQ4chh.png
https://i.imgur.com/2r12JVL.png
https://i.imgur.com/LiTrh50.png

tbogdanowicz
08-09-2022, 20:30
Pochwalcie się :-).

66136

krzysztofz24
08-09-2022, 21:59
Phi, moj pies potrafil sie sam wyprowadzac na spacer:-)
Otwieralo sie drzwi od mieszkania na 4 pietrze, psiur schodami na dol schodzil, czekal az ktos bedzie wchodzil/wychodzil i go wypusci. Pochodzil sobie, pospacerowal, zaltwil co trzeba. I wracal pod klatke. Po chwili ktos dzwnil domofonem (jakis sasiad co wiedzial gdzie pies mieszka i ze sie sam wyprowadza - czyli w sumie wszyscy;-). "Prosze wpuscic pieska". Cyk domofonem i piesek wpuszczony. No to psiur po schodach na 4 pietro i drapie w drzwi zeby go wpuscic do domu:-).

A nie jakies szukanie narkotykow;-)

Hiszpan63
09-09-2022, 08:10
Phi, moj pies potrafil sie sam wyprowadzac na spacer:-) ..... pospacerowal, zaltwil co trzeba. I wracal pod klatke. ... Napisz jeszcze , że wracał z woreczkiem zebranych odchodów , to będe Ci klaskał uszami ... :razz:

krzysztofz24
09-09-2022, 23:03
Napisz jeszcze , że wracał z woreczkiem zebranych odchodów , to będe Ci klaskał uszami ... :razz:

Ale po co mialby jakis woreczek z odchodami przynosic do domu, po to sie go wypuszczalo zeby na zewnatrz ogarnal co trzeba;-)

To co napisalem to prawda, ale uscislajac to niestety trwalo to tylko kilka miesiecy. Bo psiur tak puszczony samopas, zaczal grzebac po smietnikach i potem rzygal w domu.
No to akcja kaganiec, zeby sie nie pasl po smietnikach. ale tu pojawil sie pewien problem...Nie wiem jak to sie odbywalo i jakim cudem (moze dlatego ze to byl maly pies 10kg i ciezko bylo dopasowac) ale psiur puszczony w kagancu sobie wracal beztrosko bez kaganca:mrgreen:. No houdini nie pies, oswobodzi sie z kazdego kaganca;-). 3 kagance z domu wyprowadzil:-). Ale w koncu udalo sie dopasowac jeden idealnie, ktorego nie dawal rady sciagnac, mimo ze nim ryl jak wsciekly dzik.
Tylko tutaj znowuz pojawil sie problem podczas prob pod obserwacja czy da rade sciagnac. Ood teog rycia zeby zerwac kaganiec to zatykal go ziemia i prychal, sapal. Bo jak mial niby oddychac przez to ziemie.
I nastapil powrot do wyprowadzania psa na smyczy.

To byl dobry skubaniec, maly 10kg owczarek niemiecki;-). Nie te dzisiejsze francuskie pieski w sweterkach i kubraczkach;-)

PM.M
10-09-2022, 07:36
Przejście trzecią stroną ulicy
66181

tbogdanowicz
10-09-2022, 17:39
Ale o co chodzi??? Kawałek krawężnika jest wolny. :twisted::twisted::twisted:

jo44
10-09-2022, 19:30
Też mam takie zdjęcie:
66192

jurkarol
11-09-2022, 14:57
Przejście trzecią stroną ulicy
66181
Nie napisano, że ulicy przecież. Może być drugą stroną nawierzchni, pod spodem, drugą stroną... w ogóle

PM.M
28-10-2022, 19:47
A propos dzisiejszej awarii metra
67281

tbogdanowicz
06-11-2022, 22:21
Z pozdrowieniami dla forumowych miłośników rowerów:
67508

poste
23-11-2022, 13:07
68018

;-):grin:

tswiech
14-12-2022, 12:27
Qatar 2022. Ile widzisz Nikonów na załączonym obrazku?

68572

notdot
22-12-2022, 11:23
modeling w dzisiejszych czasach bywa trudny

https://imgur.com/uZmkIGE

OjTam
16-02-2023, 16:43
Po dopuszczeniu przez UE owadów do spożycia, fraza chleb z Biedronki nagle nabiera nowego znaczenia...

poste
16-02-2023, 17:09
Podobnie jak kiełbasa z Biedronki albo szynka z Biedronki ;)

Nie to żebym był jakimś specjalnym wielbicielem owadów, ale zjeść się da, nie ma co straszyć

70026

Wind Mill
16-02-2023, 17:43
...ale zjeść się da, nie ma co straszyć...
Kurczę, z otwartymi oczami też się da? ;) :o

poste
16-02-2023, 20:46
Tortillas w które to zawijasz nie zmieściły się na zdjęcie, ale i tak kluczowe jest to co u góry zdjęcia ;)

...........

Ps. Smakosze oczywiście nie potrzebują zbędnych dodatków

70028

Wind Mill
16-02-2023, 21:23
Pewnie w "ślepym teście" zajadałbym się ze smakiem, jednak na widok odczuwam niepokój w okolicach przełyku. :mrgreen:

sneer
17-02-2023, 10:33
Nawet nie wiecie ile owadów już zjedliście i ile jeszcze zjecie. :p

Wind Mill
17-02-2023, 12:34
Tak, ale pająki to przez sen się zjada.
A inne mimochodem a nie z talerza. ;)

esperal
17-02-2023, 13:46
Wiadomo, że zawsze lepiej zjeść parówkę z Orlenu8-)

MstrG
17-02-2023, 13:57
Podochodzi karzeł do Norbiego i mówi:
- Wyrosłem na twojej muzyce.

cz4rnuch
17-02-2023, 15:34
Tak, ale pająki to przez sen się zjada.
A inne mimochodem a nie z talerza. ;)Casu marzu - ponoć palce/larwy lizać.

jo44
17-02-2023, 16:14
Nawet nie wiecie ile owadów już zjedliście i ile jeszcze zjecie. :p

Kolega z Ełku, ma zakłady mięsne u siebie, pewno wie co tam w konserwach i kiełbasach siedzi...:twisted:

Wind Mill
17-02-2023, 17:40
A propos konserw.

Kiedyś w lokalnej przetwórni rybnej robiliśmy dwie mroźnie na odpady.
W obu składowany był dokładnie ten sam towar, ale przepisy sanitarne stanowią, iż co do człeka to w jednej mroźni, co do zwierza (kota) to w innej mroźni.

Dokładnie te same oczka, główki, ogonki, płetwy i szkielety były dalej wysyłane do producentów: paprykarzu i Łiskasa.

Zatem paprykarz szczeciński nie może być zły, skoro (niemal) to samo zje kot. ;)

notdot
17-02-2023, 19:26
Zatem paprykarz szczeciński nie może być zły, skoro (niemal) to samo zje kot. ;)

no wiesz, człowiek nie świnia wszystko zje, a kot czasami jednak będzie miauczał do rana żeś go nie nakarmił, mimo, że ma pełną miskę :D

krzysztofz24
17-02-2023, 23:26
(...) a kot czasami jednak będzie miauczał do rana żeś go nie nakarmił, mimo, że ma pełną miskę :D

W takich wypadkach, jak pies marudzil nad micha, to moja babcia mawiala: jak mu glod do d...py zajrzy, to zje.
I zjadal:-)

jurkarol
18-02-2023, 00:26
Polecam cały kanał

https://youtu.be/S3cjB83qVSs

sneer
18-02-2023, 17:31
Kolega z Ełku, ma zakłady mięsne u siebie, pewno wie co tam w konserwach i kiełbasach siedzi...:twisted:

Bardziej miałem na myśli pieczywo i różne kasze. :p

Wind Mill
19-02-2023, 18:25
Uwaga, odzio! ;)


https://www.youtube.com/shorts/H0FdszKj-vk

odzio
19-02-2023, 20:38
Czuję się zaszczycony :D pięknie zamontowane!

Wind Mill
19-02-2023, 20:48
All credits to Michael Jackson and Quincy Jones. ;)

poste
26-02-2023, 10:20
70231
..... ...

swiety
15-03-2023, 13:55
70565

Chyba nie było? Nie widziałem.

OjTam
01-04-2023, 17:21
Nikon UK dość ciekawie zażartował na prima aprilis:
https://nikonrumors.com/wp-content/uploads/2023/03/Nikon-Z-M-medium-format-mirrorless-camera-rumors-leak.jpg

Jacek_Z
02-04-2023, 01:37
Świetnie że tak żartują. Bo może ktoś w Nikonie pomyśli o takim rozwiązaniu jako sensownym. Średnie formaty bardzo tanieją i kuszą. APS-C za to dołują. Ten kierunek wydaje sie więc sensownym, a w dodatku można to zrobic na tym samym mocowaniu.

lukasz_kk
03-04-2023, 12:00
Eee tam, bagnet za mały, rogi matrycy zasłonięte ;) ;) ;)

TOP67
03-04-2023, 12:40
Tak jak w Sony FE

swiety
03-04-2023, 13:52
Matt Irwin pomierzył i twierdzi, że dałoby się :D
https://www.youtube.com/watch?v=cUcIwKysSyw

Jacek_Z
04-04-2023, 00:09
Dzisiejszy typowy cyfrowy średni format to taki pseudo średni format, niestety. 33x44 mm co to jest? :( Ja nawet 645 nie poważałem (za czasów analogowych oczywiście).
To dziął humor, a ja tu smutas. Znikam, koniec OT.

swiety
07-04-2023, 00:04
71053
Poznaj najgłupszego fotografa ever ;)

notdot
15-04-2023, 10:28
ci z tym canonem to już przesadzają, spać nie dadzą

https://i.imgur.com/9ijartn.jpeg

PM.M
19-04-2023, 13:28
Z cyklu ostatnie lata takiej wsi...
71357

krzysztofz24
04-05-2023, 22:41
Jakie to jest glupie, az smieszne:-D


https://youtu.be/nyojp-C_3jc

Niestety trzeba kliknac i na YT obejrzec.

Dex
09-05-2023, 23:01
Klasyk, na insta wdziałem wiele razy :D Swoją drogą musiało być wysoko bo chwilka minęła od przebicia płotu do upadku ;)

krzysztofz24
09-05-2023, 23:08
(...)Swoją drogą musiało być wysoko bo chwilka minęła od przebicia płotu do upadku ;)

Faktycznie:-D. Dopiero teraz to zauwazylem, jak napisales.
Nie dojs ze plot przebil, to jeszcze spadl biedaczek:mrgreen:

Dex
09-05-2023, 23:22
https://youtu.be/MGvflvrxvxI?t=76

Tutaj w ciut innej wersji xD i to chyba to widziałem jako pierwsze :mrgreen:

Nie wiem czy odpali się od danego czasu, jak cos, to przewinąć na 1:16 :D

notdot
13-06-2023, 07:43
znudziła mi się ta sigma

https://i.imgur.com/9cCZMjw.jpg

więc zamówiłem coś nowego

https://i.imgur.com/md6vnma.jpeg

;)

NimnuL
12-07-2023, 18:14
To już jest powszechny widok - ludzie robiący zdjęcia napojom, jedzeniu, lodom ... na tle zabytków ;-)

74028

Maro66.
12-07-2023, 18:31
Idzie to jakoś leczyć? fajny "męski" zegarek:twisted:

OjTam
12-07-2023, 18:35
Dałoby się. Ale elektrowstrząsy są zabronione. ;)

MstrG
17-07-2023, 21:14
Pamiętny pad w Titanie
74131

krzysztofz24
17-07-2023, 23:23
Obrazek fajny.
Ale akurat z użycia pada do sterowania to bym się nie śmiał. To temat który rozdmuchały szmatławce.żadne sensacji.
A co gorsze nie mające o niczym pojęcia.

Bo w maszynach mających pracować w ekstremalnych warunkach, używa się często prostych do bolu a nawet archaicznych technologi.
Sonda kosmiczna, która niedawno sfotografowała Plutona, ma procesor z PSX (przypomnijmy datę premiery - 2003r! )
https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/kosmiczna-technologia-z-playstation-procesor-z-psx-w-sondzie-fotografujacej-plutona/l2sx58j

Wogole PlayStation to jest zasłużone w podboju kosmosu normalnie:-). Tak na szybko tego nie znajdę, ale jeszcze w innej sondzie był procesor z PS3.

Więc ja bym się zastanowił zanim bym się zaśmiał z pada jako sterowanie w małej łodzi podwodnej;-)

OjTam
17-07-2023, 23:32
Wiesz, w tym wypadku ten pad to tylko wierzchołek góry lodowej, która nazywa się Oszczędzamy na czym się da i w nosie mamy konsekwencje.

Starsze procki są używane w sprzęcie działającym w próżni, ze względu na fakt, że są już przetestowane pod kątem odporności na promieniowanie, a nowy wypas sprzęt - jeszcze nie. Promieniowanie może wpłynąć na obliczenia, a w takich warunkach błąd o jedno miejsce po przecinku kończy się wybiciem efektownego krateru.

Co do samych padów...
USAF używa padów do X-klocków do sterowania Predatorami - wyszło im, że taniej będzie zakupić pady dla nowych rekrutów, wychowanych na X-boxach, niż przeszkalać ich na joysticki.
Z kolei USN używa w/w padów do obsługi peryskopów na OPekach. I to samo: okręt kosztujący 2 mld $, a ważna część sterowana kontrolerem za 60$. ;)

Dex
22-07-2023, 21:49
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aOxvVz6_700b.jpg

krzysztofz24
23-07-2023, 22:11
Żaby wstawiamy?


https://youtu.be/WlEzvdlYRes

krzysztofz24
13-08-2023, 23:59
https://www.youtube.com/shorts/DkGO1KhUaq8?feature=share

Tak sobie mysle, ze mogli by skonczyc jeszcze gorzej...w totalnie ciemnej d...;-):mrgreen:;-)

pysson
12-09-2023, 13:00
https://youtu.be/4lQ2by8rRQc?si=7uH9m6Gjm4bmsEdY

OjTam
02-10-2023, 20:24
https://www.youtube.com/shorts/QPHYB32ul48

Dex
13-10-2023, 12:27
https://www.comedywildlifephoto.com/affinity-photo-peoples-choice-award/vote-affinity-photo-peoples-choice-award.php

Nawet jest gdański łabuńć :D

crusiek
13-10-2023, 12:29
Ta, gościu się na FB chwalił nawet, że wygral, czy tam dostał się do finału.. xD

notdot
14-10-2023, 22:46
fotografować można wszędzie

https://imgur.com/a6MMU5k

Dex
18-10-2023, 12:58
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/strus-maz-kaski-jest-taki-tchorzliwy-glowa-w-piasku-polewaj-kret-jack-daniels.jpg


:mrgreen:

jurkarol
10-11-2023, 23:22
Pryzmat nadaje się na każda sesje, zarówno ZDJĘĆ NEONOWYCH jak i weselnych

Oczaruj Wszystkich nietypowymi zdjeciami a klienci sami do Ciebie przyjda.

https://www.olx.pl/d/oferta/pryzmat-premium-15cm-CID99-IDTz2Lw.html

Strona podana na opakowaniu oczywiście nie istnieje

Wind Mill
10-11-2023, 23:43
77139

Nie istnieje powiadasz? :mrgreen:

krzysztofz24
11-11-2023, 01:23
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/strus-maz-kaski-jest-taki-tchorzliwy-glowa-w-piasku-polewaj-kret-jack-daniels.jpg


:mrgreen:

Smieszy podwojnie;-)
Jako fajny obrazek/historyjka , no i ze wiadomo ktory Kret Jacka Danielsa rozlewa:-)

jurkarol
11-11-2023, 12:45
77139

Nie istnieje powiadasz? :mrgreen:
Ahaa z łącznikiem...
Ale śmieszna strona. Czy to automatyczny tekst?
"Jak ustawić odpowiednie ustawienia aparatu"

Dex
17-11-2023, 18:27
https://memeguy.com/photos/images/two-happy-frogs-79167.jpg

Wind Mill
17-11-2023, 22:13
Mnie się wydaje, czy te posty to AI pisze?

77328

;)

Jacek_Z
19-11-2023, 21:43
Z netu oczywiście:
Szpital... porodówka:
Facet biega koło rodzącej żony i robi setki zdjęć.... w końcu przy kolejnym tysiącu pielęgniarka nie wytrzymała i zagaduje męża:
- Coooo... pierwsze dziecko.... ???
- Nie.... odpowiada mąż.... dziecko to już trzecie.... ale lustrzanka cyfrowa pierwsza...

I lepszy:

Fotograf podejrzewa żonę, że ta ma kochanka. Chce rozwodu ale musi ją złapać na gorącym uczynku. Nie za bardzo wie, jak się do tego zabrać więc idzie po poradę do kumpla - również zawodowego fotografa. Ten radzi:
- Prosta sprawa. Wynajmujesz pokój w kamienicy naprzeciw waszego mieszkania i mówisz jej, że jedziesz na plener. Rozstaw się tam z dobrym telezoomem, jak facet wpadnie to narób zdjęć i po kłopocie.
Jak mu poradził, tak i zrobił. Po tygodniu spotykają się ponownie.
- No i jak. Zrobiłeś te zdjęcia?
- Zrobiłem.
- I co?
- Wywaliłem wszystkie. Ona wyszła dobrze, ale on na każdym był poruszony. :mrgreen:

Suchary?

PM.M
20-11-2023, 21:42
Ze strony FotoPlusa:
77389

OjTam
23-11-2023, 21:06
Ta sama zasada, choć cena "zabawniej" wyszła:
https://i.imgur.com/ispMB4l.png

:lol:

lukasz_kk
23-11-2023, 21:29
Z netu oczywiście:
Szpital... porodówka:
Facet biega koło rodzącej żony i robi setki zdjęć.... w końcu przy kolejnym tysiącu pielęgniarka nie wytrzymała i zagaduje męża:
- Coooo... pierwsze dziecko.... ???
- Nie.... odpowiada mąż.... dziecko to już trzecie.... ale lustrzanka cyfrowa pierwsza...

I lepszy:

Fotograf podejrzewa żonę, że ta ma kochanka. Chce rozwodu ale musi ją złapać na gorącym uczynku. Nie za bardzo wie, jak się do tego zabrać więc idzie po poradę do kumpla - również zawodowego fotografa. Ten radzi:
- Prosta sprawa. Wynajmujesz pokój w kamienicy naprzeciw waszego mieszkania i mówisz jej, że jedziesz na plener. Rozstaw się tam z dobrym telezoomem, jak facet wpadnie to narób zdjęć i po kłopocie.
Jak mu poradził, tak i zrobił. Po tygodniu spotykają się ponownie.
- No i jak. Zrobiłeś te zdjęcia?
- Zrobiłem.
- I co?
- Wywaliłem wszystkie. Ona wyszła dobrze, ale on na każdym był poruszony. :mrgreen:

Suchary?

Ja się zaśmiałem :) a to trzecie dziecko to już pewnie dorosłe ;)

jurkarol
24-11-2023, 13:51
Solidna obniżka 77470

lukasz_kk
18-12-2023, 21:28
77952

8 znaków

OjTam
20-12-2023, 00:18
https://www.sonyalpharumors.com/wp-content/uploads/2023/12/412104790_10159993857135852_2204086565888360714_n-700x700.jpg

Tamron robi szkła dla Godzilli. Ciekawe, kto aparat zmajstruje? ;)


Jest to makieta przygotowana na jakąś wystawę, 35-150/2-2.8. Ale co i jak, nie wiadomo.

https://youtu.be/_wCDfttHT3c

akustyk
20-12-2023, 10:35
i nawet go poprawnie ulozyli. z oslona zakrecona w pozycji "przeszkadzam w dostepie do pierscieni, nie oslaniam przed swiatlem", tak jak tego potem uzywa 90% ludzi... :D

no chyba, ze chodzilo o pozycje transportowa :D

po prawdzie, to filmik nie jest nakrecony w Japonii, bo ruch jest wyraznie prawostronny

Dex
20-12-2023, 10:48
Tamron robi szkła dla Godzilli. Ciekawe, kto aparat zmajstruje? ;)


No jak to kto? :mrgreen:

http://blogfiles.wfmu.org/KF/2015/07/01/king_kong.gif

OjTam
08-01-2024, 22:18
Prawa (Ł)Ohma

Musisz znać pierwsze prawo (Ł)Ohma: Im cięższy łom tym lżejsza śmierć.
Pamiętaj też o drugim prawie (Ł)Ohma: Ciało uderzone łomem nie ma prawa wstać.
A trzecie prawo (Ł)Ohma? Gdy ciało uderzone łomem wstanie, należy powtórzyć działanie.

Chyba, że to zombie, to wtedy ma zastosowanie poprawione trzecie prawo (Ł)Ohma: Gdy ciało uderzone łomem wstanie, należy powtórzyć działanie, tylko celuj w łeb, baranie.

Wind Mill
12-01-2024, 13:57
Może suchar, nie pamiętam czy bywało, ale taka sytuacji dziś w tyrlandii.

Instaluję softa.
Piszą, press any key to continue.
Nie mam klawisza ANY.
Pytam się koleżanki:
- Gosia, gdzie masz ANY, bo ja u siebie nie mogę znaleźć a każą wciskać.
- Kurczę, miałam, zapodział się, czekaj zaraz odtworzę.

78262

Jacek_Z
13-02-2024, 18:42
Czy tu można napisać coś serio? Poważnie, dostałem maila od Warrena Buffetta i mi chce przekazać 4,5 miliona USD. Co mam zrobić? :mrgreen:

CZEŚĆ,

Nazywam się Warren Edward Buffett i jestem amerykańskim magnatem biznesowym, inwestorem i filantropem. Jestem najskuteczniejszym inwestorem na świecie. Mocno wierzę w dawanie, żyjąc. Miałem jeden pomysł, który nigdy się nie zmienił. Powinieneś wykorzystać swoje bogactwo, aby pomagać ludziom, dlatego zdecydowałem się przekazać TYLKO CZTERY MILIONY PIĘĆ TYSIĘCY DOLARÓW STANÓW ZJEDNOCZONYCH {$4 500 000,00} losowo wybranym osobom na całym świecie. Po otrzymaniu tego e-maila możesz uznać się za szczęśliwca.
Twój adres e-mail został wybrany online podczas losowego wyszukiwania.
Zanim udam się do Japonii na leczenie, skontaktuj się ze mną najszybciej, jak to możliwe, abym miał pewność, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Dziękujemy za przyjęcie naszej oferty, jesteśmy naprawdę wdzięczni.

Niech cię Bóg błogosławi
Z wyrazami szacunku
Pana Warrena Edwarda Buffetta
Inwestor-miliarder

Kurcze, tylko mail jest z domeny @gmail.com to chyba nie jest prawda? ;)
W każdym razie ten mail poprawił mi humor. :)

OjTam
13-02-2024, 19:13
Heh. Na mail TMT przychodzi co 2-3 miechy coś takiego. Ciekawe, czy jeszcze się ktoś na to nabiera?

Dex
13-02-2024, 19:41
Ejjjjjj... nie widziałem :( Specjalnie kasujesz by sie człowiek niezbuffetował za wiele :(


xD

OjTam
13-02-2024, 19:50
Specjalnie kasujesz by sie człowiek niezbuffetował za wiele :(


W norkę, wydało się. xD

Dex
13-02-2024, 19:54
Lśniące futerko, eleganckie ostre pazurki... teraz wiadomo skąd :roll: xD

Jacek_Z
31-03-2024, 21:51
Dostałem życzenia :)

79224

Ale to chyba życzenia dla kobiet? :oops:

Zbyszek
01-04-2024, 11:23
Ale to chyba życzenia dla kobiet? :oops:
Może ktoś doszedł do wniosku że zniewieściałeś? :-P

MstrG
10-04-2024, 07:48
- Dlaczego na dworcu śmierdzi?
- Bo tam jest rozkład.

krzysztofz24
10-04-2024, 14:35
Kiedy dzieci obejrzaly Batmana o jeden raz za duzo;-)


https://youtu.be/4hYt9OsBJ-Q

jurkarol
10-04-2024, 16:39
- Dlaczego na dworcu śmierdzi?
- Bo tam jest rozkład.

:D
.....

m_a_g
13-04-2024, 12:53
Dziś rano, inne forum...
79514

TOP67
13-04-2024, 18:24
Strasznie niewygodne były te analogi. W cyfrówkach podgląd sam się pokazuje, co najwyżej trzeba przycisnąć klawisz. W analogu trzeba otwierać całą pokrywę. A ja miałem taki skórzany futerał przykręcony śrubą, więc zrezygnowałem z podglądu, z lenistwa. :lol:

Wind Mill
22-04-2024, 21:11
Właśnie wróciłem z zakupów, i na regale takie o wypaczałem.

https://i.imgur.com/Cx0CLxY.jpeg


A Ty?! O jakim smaku lubisz świerszcza? :mrgreen:

poste
22-04-2024, 21:15
Z chili, limonką i guacamole. Świeżo smażone, zawijane w tortillę. Polecam :)

crusiek
22-04-2024, 21:16
Mniam [emoji1787]

Zbyszek
22-04-2024, 22:33
Źródło błonnika

Znaczy co? Jeszcze nie strawił tego zielska które wpi... znaczy zajadał przed wpadnięciem pod suszarkę? :lol:

krzysztofz24
22-04-2024, 22:41
A Ty?! O jakim smaku lubisz świerszcza? :mrgreen:

To nie jest chyba smieszne;-)
Swoja droga jestem ciekaw jak sobie radza, zeby te swierszcze nie waliły, jak sa niby dla ludzi.
Bo zamawiajac np suszone swierszcze dla gadow, to one w charakterystyczny sposob walą, i to fest!

I nie jest mozliwe zeby czlowiek zjadl cos co tak pachnie.

Wind Mill
22-04-2024, 22:44
Znaczy co? Jeszcze nie strawił tego zielska które wpi... znaczy zajadał przed wpadnięciem pod suszarkę? :lol:

Jak będę następnym razem w sklepie to spojrzę na odwrót torebki, co tam piszą. :mrgreen:
Może to mieszanka owadzio-roślinna? ;)


To nie jest chyba smieszne;-)
Swoja droga jestem ciekaw jak sobie radza, zeby te swierszcze nie waliły, jak sa niby dla ludzi.
Bo zamawiajac np suszone swierszcze dla gadow, to one w charakterystyczny sposob walą, i to fest!

I nie jest mozliwe zeby czlowiek zjadl cos co tak pachnie.

No i dlatego są smaki maskujące, cebula czy inny parmezan? ;)

krzysztofz24
22-04-2024, 22:46
Jak będę następnym razem w sklepie to spojrzę na odwrót torebki, co tam piszą. :mrgreen:
Może to mieszanka owadzio-roślinna? ;)

Ale to jakeis pultusze moze patroszone, czy ubite w calosci z glowkami i oczami i sru do torebki:razz:?

Wind Mill
22-04-2024, 22:52
https://foodbugs.pl/swierszcze-smietana-z-cebulka-foodbugs

A tu nic nie piszą o błonniku, gałgany! :mrgreen:

OjTam
22-04-2024, 22:58
A tu nic nie piszą o błonniku, gałgany! :mrgreen:

Piszą:
https://i.imgur.com/osP4mNd.png
:mrgreen:

Jest i Make Sh*t Good, ulubiona przyprawa Wuja Rogera. xD

Wind Mill
22-04-2024, 23:14
No fakt - to może faktycznie te 4% błonnika to "z jelit" świerszcza? :mrgreen:

Albo jak zbierają świerszcze "z pola", to razem z listowiem i o, błonnik w opakjowaniu. ;)

dziadek
28-04-2024, 19:46
79749
79750

Wind Mill
28-04-2024, 20:11
Oświetlenie vege. :mrgreen:

krzysztofz24
28-04-2024, 22:44
O miazga:mrgreen:

cz4rnuch
29-04-2024, 07:47
Swoja droga jestem ciekaw jak sobie radza, zeby te swierszcze nie waliły, jak sa niby dla ludzi..To jest tak przetworzone, że nie ma szansy by to waniało czymkolwiek naturalnym. E takie, E srakie, sztuczne aromaty, MSG (mimo, że szanuję Uncle Rogera :)). Inna sprawa, że takie z przepisu poste, świeżo smażone, będą równie dobre jak nasze słone przekąski. Jeno po spożyciu trzeba wyczesać językiem odnóża z zębów :)

barracuda
04-05-2024, 15:20
79749
79750

Tych lamp jarzynowych jest więcej na OLX :-)

MstrG
22-05-2024, 10:17
80273

Stosunkowo stare, ale nadal śmieszy.

Dex
13-06-2024, 12:12
https://i.postimg.cc/d3wxBXNH/ziomek.png

crusiek
13-06-2024, 13:02
https://i.postimg.cc/d3wxBXNH/ziomek.png

To kiedy znów wyruszamy w plener?

Dex
13-06-2024, 13:04
To wtedy dwóch ślepych pojedzie xD

poste
04-08-2024, 23:27
Autentyczne, sam zrobiłem screena :mrgreen:

81759

maniak666
05-08-2024, 15:38
Co tam auta elektryczne. To dopiero czad :)

81765

OjTam
28-09-2024, 23:50
https://nikonrumors.com/2024/09/28/nikon-comedy-wildlife-2024-finalists.aspx/

pki1234
29-09-2024, 12:58
https://nikonrumors.com/2024/09/28/nikon-comedy-wildlife-2024-finalists.aspx/

zarombiste :-)

MstrG
11-10-2024, 22:05
83029

.........

ekonet
15-10-2024, 14:49
Co tam auta elektryczne. To dopiero czad :)

81765
To ten kawałek pod Frankfurtem? ;)

maniak666
15-10-2024, 20:27
To ten kawałek pod Frankfurtem? ;)

Wszelki duch itd... Prędzej bym się tego zalinkowanego cudaka spodziewał, niż Ciebie na Nikoniarzach ;)

Jurek Ż
20-10-2024, 12:04
https://youtube.com/shorts/YbmIGACxaRk?si=rB4364nwMf5CSNJH

jurkarol
06-11-2024, 23:41
https://www.instagram.com/reel/C-4uGAvRG0v/?igsh=anI1b3Bod3l1YjZu

zdyboo
28-11-2024, 20:25
84204

Znaki.

Wind Mill
28-11-2024, 20:56
Odpowiedź: 007

https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/36/590x/BOND-25-1162373.jpg

;)

MstrG
15-12-2024, 10:34
84510
Znaki.

dziadek
18-12-2024, 22:43
84680

nie odważyłem się..

Zbyszek
19-12-2024, 18:04
nie odważyłem się..
I w ten sposób nie wykorzystałeś szansy na nabycie doświadczenia. :mrgreen:

Jacek_Z
19-12-2024, 23:14
Pochwale się swoim odkryciem :) Myślałem, że tak to chodzi się za darmo :)

84710

OjTam
19-12-2024, 23:19
Wow. Specjalne buty do chodzenia boso. Znaczy co? Kupuję buty, odkładam na szafkę i popylam na bosaka? Sprawdzają to?

U nas się mówi "na przyboś". ¯\_(ツ)_/¯

cdc
04-01-2025, 21:02
https://www.youtube.com/watch?v=NCEOPRuiyQo

dziadek
05-01-2025, 17:02
Iga nie wygrała przez...obuwie

85066
:wink:

maniak666
12-01-2025, 21:16
osiemznaków
85239

Wind Mill
12-01-2025, 21:48
To w lodówce, światło, akurat takie jakieś niepewne jest. ;)

Dex
15-01-2025, 13:18
https://www.youtube.com/watch?v=qgdOm7-FiJ4

MstrG
25-01-2025, 19:40
Niby humor ;)

85512

cdc
25-01-2025, 21:42
Poradnik -Jak zmienić obiektyw w aparacie


https://www.youtube.com/watch?v=0e9FDS18Kzo

MstrG
27-01-2025, 00:15
Bajka w realu ;)

85546

cdc
31-01-2025, 19:14
https://i.chzbgr.com/full/796024064/hD433A2B6/but-they-never-visit

MstrG
08-02-2025, 16:32
85969

Opinie użytkowników są najcenniejsze.

jurkarol
08-02-2025, 22:54
https://www.instagram.com/reel/DFztXxtuu0s/?igsh=d21ucWxueTV5ZjJj

85973

maniak666
08-03-2025, 19:17
8 znaków


86488

swiatlocieniz9
12-04-2025, 13:48
87367
True

swiatlocieniz9
18-04-2025, 10:56
:sad:
87477

OjTam
07-05-2025, 18:35
https://www.youtube.com/shorts/CQs08t9d-g4?feature=share

OjTam
12-05-2025, 12:24
Z pozdrowieniami dla forumowych chemików. :p

https://img.joemonster.org/images/vad/img_75294/7daa4f6cd44152e57ef330632bfaf335.jpg

notdot
04-08-2025, 12:52
https://i.imgur.com/EhXOU5k.png

cdc
11-09-2025, 08:37
Papież na tygrysie ;-)


https://www.youtube.com/watch?v=ZgNSs7Cy7nw

akustyk
11-09-2025, 09:39
Papież na tygrysie ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=ZgNSs7Cy7nw

stare, ale zawsze dziala. Polak zawsze da rade!

cdc
05-10-2025, 02:08
https://www.youtube.com/shorts/aWBGsuvWy0s

poste
07-10-2025, 21:10
........

90747

akustyk
08-10-2025, 08:36
z tym ze to dziala w obie strony :D

teraz juz nie trzeba wiedziec jak moglby nazywac sie konkretny typ butow albo jakie warzywo/kwiat jakas kobieta wymyslila dla okreslenia ich koloru - robisz zdjecie i sponsorowany link do sklepu juz wyskakuje...

OjTam
09-10-2025, 15:43
Price-bug na sklepie Nikona:
https://i.imgur.com/Or9NQak.png

link, ze względu na spory rozmiar grafiki.

Niestety, nie da się za tyle kupić (wtedy by nie było w humorze ;)), po kliknięciu w produkt wyświetla normalną cenę.

poste
30-10-2025, 09:17
upssss...

91287

Jacu
06-11-2025, 22:17
Takie coś znalazłem...:D
91456

MstrG
06-11-2025, 22:21
Może sufit był wysoko i nie miała od czego odbić?

kolumb
06-11-2025, 22:49
Zdjęcie rentgenowskie głowy na NFZ

Jacu
06-11-2025, 23:02
Dobrze, że jej pamięci nie zresetowało. Swoją drogą, kiedyś lampą błyskową kasowało się pamięci eprom (chociaż ja wolałem lampę kwarcową)

krzysztofz24
06-11-2025, 23:07
Ciekaw jestem czy ona sobie nie zrobila krzywdy w oko na jakis czas.

Ja np ostatnio prosilem znajmego lakiernika zeby mi dal jakis skuteczny i specalistyczny rozpuszczalnik do usuwania farb olejnych. Taki only for pro;-)
Dostalem jakies pol sloiczka zelu w sloiczku z nakleja z czaszka i ostrzezeniem ze bardzo smierdzi.

Kurde, nie sadzilem ze cos tak moze jechac "rozpuszczalnikiem".
Odkrecilem przed soba na wysokosci twarzu i powachlem.

Ale mnie normalnei odrzucilo z automatu:-). to byl ojak cofniecie reki od ognia.
Naprawde 2 dni mialem "spalony węch":-P.
Normalnei moglem trzymac kielbase centymetr od nosa i nie czuc jej zapachu:-)

To tak w ramach humoru i robienai sobie dziwnych rzeczy;-)

OjTam
06-11-2025, 23:52
Miała powidoki z pół godziny czy coś koło tego.
Wiem, bo... Sam sobie raz błysnąłem. ¯\_(ツ)_/¯

PS. Jeden z YT od foto, jakich obserwuję, miał trochę gorzej. Też sobie błysnął w twarz... Lampą studyjną. xD

notdot
25-11-2025, 10:41
https://i.imgur.com/aKng9Z3.png

akustyk
26-11-2025, 12:19
dual fisheye... :grin:

jo44
26-11-2025, 20:07
stereoskopowy...

cdc
09-12-2025, 16:06
Tutaj przenoszę się z wytykaniem wad A7V.


A7V — ... koszmar ...: dlaczego ... stworzyli ten absurdalny ...?

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=izY6xIDBLu4

cdc
12-01-2026, 15:44
Nikon Z9 w praktyce >> Jak zmienić akumulator

https://x.com/astro_Pettit/status/2010048825025819099

Wind Mill
12-01-2026, 22:55
Czy tylko ja czekałem? Ów obiektyw przyfastryguje w ścianę, czy nie? :mrgreen:

Zbyszek
12-01-2026, 23:11
A ja się zastanawiałem czy "gość" czasem zaraz nie puści pawia bo tak zaciskał szczelnie usta. :mrgreen:

bogdi64
17-01-2026, 21:37
93059

przyznać się kto i opublikować do oceny

OjTam
20-01-2026, 17:35
https://youtu.be/Q0vI1RKjIrE

Uwaga, występuje łacina kuchenna.

waldek
20-01-2026, 18:05
To będzie hit. Na Eurowizję. I mamy miejsce na pudle.

Jurek Ż
20-01-2026, 18:43
I niech mi ktoś powie, że czytanie Wyborczej nie jest szkodliwe... :D

krzysztofz24
20-01-2026, 21:07
To będzie hit. Na Eurowizję. I mamy miejsce na pudle.

No nie wiem czy na Eurowizje by sie to zakwalifikowalo, czy by dopuscili:mrgreen:

robin102
20-01-2026, 21:50
To i suchar ode mnie:

Tato dlaczego można mieć tylko jedną żonę ? Synu, bo chroni nas prawo.

akustyk
22-01-2026, 13:34
humor fotograficzny...

"Gen Z odkrywa Stigghiole" (https://pl.wikipedia.org/wiki/Stigghiole)

trzy kolejne klatki z targu ulicznego w Palermo.

1. - a to tutaj, to co to jest?
2. - to tu? to jest stigghiola, jelita owcze nawijane na liscie pora
3. - jelita? eeee..... :???:

przyznam sie z gory, nie probowalem. nawet niewegetarian ten widok odrzuca, a jak sie nie je zwierzat to to jest bardziej niz degustujace :)

https://live.staticflickr.com/65535/55055122583_9ce8af48b0_o.jpg

cybulski
09-03-2026, 13:48
Żart dla ptasiarzy bo sezon idzie....

94181

m_a_g
09-03-2026, 13:53
No małżonce swojej wysyłam regularnie jak coś ustrzelę ;-)

cybulski
09-03-2026, 13:57
No małżonce swojej wysyłam regularnie jak coś ustrzelę ;-)

Wiadomo, obowiązkowo :D
To jeszcze miłośnikom kotuf :D

94182

m_a_g
10-03-2026, 00:31
Jak humor, to humor :-)
94188

paparapa
10-03-2026, 01:04
Wiadomo, obowiązkowo :D
To jeszcze miłośnikom kotuf :D

94182

A nie powinno być gołe kicie?... :)

cybulski
10-03-2026, 06:44
A nie powinno być gołe kicie?... :)

Kto może wiedzieć co chciałby kot? :)

poste
10-03-2026, 14:15
Samo życie ;)

94197

akustyk
29-03-2026, 21:33
napotkane na porannym plenerze... jakas mlodziez musial solidnie lyknieta jechac i postanowila przestawic znak.

94749

Jurek Ż
09-04-2026, 06:48
Jak widać popularność Nikona nie ma sobie równych.:D
94954

Jurek Ż
11-04-2026, 07:19
Nikon znów na samym szczycie:grin:

94998

Wind Mill
11-04-2026, 09:48
Ta, na szczycie góry śmieci. Tylko lustrzanka Pentax'a! ;)

Jurek Ż
11-04-2026, 09:58
Bajeczny Świat Nikona.

95001

Jurek Ż
11-04-2026, 12:53
No i co... Głupio wam...:grin:

95005

Maro66.
11-04-2026, 13:15
Przeciętni użytkownicy Nikonów? :grin: ;-)

poste
11-04-2026, 13:15
Nie wiedziałem, że z8 w AI potrafi... nawet selfiaki:idea::mrgreen:

Jurek Ż
11-04-2026, 13:39
Szybkość i niezawodność :grin:
95008

OjTam
11-04-2026, 13:41
Ta, na szczycie góry śmieci. Tylko lustrzanka Pentax'a! ;)

Nikon ponad wszystkimi. Na jakieś 400 000 km. 😂

normo
11-04-2026, 16:20
Mam jeszcze starszą wersję, co prawda z Lumixa - ale menu już nikonowskie... 95011 95012 :)

Wind Mill
11-04-2026, 17:54
Nikon ponad wszystkimi. Na jakieś 400 000 km. ������
NASA się nie zna! ;)


Mam jeszcze starszą wersję, co prawda z Lumixa - ale menu już nikonowskie...
Piękna kowalska robota, ta obudowa. :mrgreen:

Maro66.
11-04-2026, 20:13
Oczywiście gumy odlazły :twisted: Ewidentnie NIkon z doklejonym logo Panasa :p

Jurek Ż
17-04-2026, 08:08
Selfie Nikoniarza :D
95199

Jacek_Z
17-04-2026, 11:49
Bo to silni ludzie są i mogą nosić ciężkie aparaty ;)

Mamrot
17-04-2026, 12:53
Od dawna wiadomo, że innosystemowcy to miękiszony.

95200

Wind Mill
17-04-2026, 14:49
Będąc fotografę trza mieć krzepę. ;)

Jurek Ż
17-04-2026, 17:13
Selfie Soniarza.:D
95206

Jurek Ż
27-04-2026, 14:22
Popularność Nikona.:-D
95496

poste
27-04-2026, 15:11
Mnie się ta scena kojarzy z siódmym przykazaniem;)

Maro66.
27-04-2026, 21:36
Dla mnie te grafiki zaczynają być coraz bardziej żałosne, ale jak ktoś uznaje to za humor, to OK...

Jurek Ż
28-04-2026, 06:11
Pewnie jak zawsze masz rację ...
95511

cz4rnuch
28-04-2026, 09:05
Z jednej strony fajnie, że nowe narzędzie cieszy. Poczucie humoru też mamy różne. Ale prawdopodobnie dla wielu kilka ostatnich stron wygląda po prostu jak AI slop :) Może salomonowym ruchem zacząć publikować tu: https://forum.nikoniarze.pl/threads/314579-Obrazy-generowane-przez-AI Będzie znacznie mniej kontrowersyjnie :)

Maro66.
28-04-2026, 17:15
W sumie humor z błazenadą można pomylić :mrgreen:

Jurek Ż
28-04-2026, 17:28
Jeśli już, to podobieństwo jest przypadkowe.:D

Mamrot
30-05-2026, 16:25
osiem znaków
96291