Zobacz pełną wersję : Humor
Perfumy o zapachu spermy i...marchewka:-).]
A na koniec przyszła babka i wszystko popsuła...
tbogdanowicz
05-03-2021, 10:14
Szczepienie idą pełną parą i już mamy efekty:
49156
49157
spiritus
11-03-2021, 15:36
49406
8znakuff
O psiakrew!
Dostałem taką wiadomość na maila:
"Twoje konto na Facebooku zostało wyłączone. Stało się tak, ponieważ Twoje konto lub podjęta na nim aktywność narusza nasze Standardy społeczności."
I co teraz? Będę dalej żył, czy już nie bardzo?
Carlos_lo
12-03-2021, 08:17
bedziesz, pejsbuk sfienci triumpfy :)
I co teraz? Będę dalej żył, czy już nie bardzo?
Będziesz, ale co to za życie... :)
PS Złóż samokrytykę, może pomoże. :)
Spodobała mi się nowa linia monopodów Benro:mrgreen:
https://camerajabber.com/benro-announces-supadupa-monopods/
krzysztofz24
30-03-2021, 23:35
Przezyjmy to jeszcze raz.
Garsc memow a propo zablokowania Kanalu Sueskiego. W formie filmiku z komentarzem.
Ale najlepsze jest od 6:25 do 7:30. Napawde ja nie wiem jak ten swiat jeszcze funkcjonuje:-D. Nie bede zdradzal o co chodzi, trzeba obejrzec ten krotki fragment od 6:25.
https://youtu.be/FxU6-H3j3dY?t=389
I nikt by nie zauwazyl co zrobila zaloga przed wejsciem do kanalu. Ale ze sie zablokowali, to teraz wie to caly swiat:-).
sokolnik
30-03-2021, 23:44
Przezyjmy to jeszcze raz.
Garsc memow a propo zablokowania Kanalu Sueskiego. W formie filmiku z komentarzem.
Ale najlepsze jest od 6:25 do 7:30. Napawde ja nie wiem jak ten swiat jeszcze funkcjonuje:-D. Nie bede zdradzal o co chodzi, trzeba obejrzec ten krotki fragment od 6:25.
https://youtu.be/FxU6-H3j3dY?t=389
I nikt by nie zauwazyl co zrobila zaloga przed wejsciem do kanalu. Ale ze sie zablokowali, to teraz wie to caly swiat:-).
dobre :D
w każdej pracy trzeba zachować odrobinę humoru :D
O tym wacku to było już mówione jak się zablokował. Tego samego dnia albo zaraz następnego. Nic nowego. ;)
Wind Mill
22-04-2021, 19:56
To mi przypomina wywieszkę:
W sklepie może przebywać maksymalnie 5 osób
(łącznie z pieczywem)
A u mnie w robocie jest kibelek (taki pojedynczy z umywalką) i pewnego dnia powitała mnie taka kartka
50810
I teraz można zadać sobie pytanie: co się wyprawiało w tym kibelku, że powieszenie takiej informacji uznano za konieczne. :twisted: :mrgreen:
Podejrzewam, że nie zachowywali dystansu społecznego ;-)
Najlepsza na świecie jest miłość w klozecie
a każdy szalet jest pełen zalet
Ani w PZU ani w PKP
i tylko, tylko w WC
8)
Syn do ojca:
-Tato, od kogo pochodzi człowiek ?
-Od Boga.
-Mama mówiła, że od małpy.
-Ja mówię o mojej rodzinie, a mama o swojej.
Volsfagena ktoś nie chce?
51137
jurkarol
07-05-2021, 12:02
https://youtu.be/t7kr7utvVEs
Polecam i inne produkcje tej grupy, na razie jeszcze mało
https://youtu.be/MWAGNisWvFc
. 51259
Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka
Ciągle coś gubię: klucze, telefon, słuchawki, przyjaciół, sens życia... szkoda.
A najbardziej słuchawek...
Miejsce pamięci...
51479
- - - - kolejny post - - - - - -
Podpisano
51480
Tak, że tego nie? 51563
Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka
W tym samym klimacie:
Miał facet problemy z jelitami.
Poszedł do lekarza, zrobił wszystkie badania. Lekarz stwierdził, czopki takie a takie, dwa razy dziennie.
Facet się zmieszał, bo nigdy czopków nie używał.
Lekarz stwierdził:
-To pierwszego panu sam zaaplikuję, a następne żona czy ktoś z rodziny. Proszę ściągnąć spodnie i bieliznę, odwrócić się i wypiąć.
Facetowi nie pasowało, ale co miał zrobić...
Wieczorem, w domu, pora na drugą dawkę.
Facet się rozbiera, wypina do żony.
Żona kładzie mu rękę na ramieniu, aplikuje czopek.
Nagle facet zaczyna się drzeć i klnąć. Klnie parę minut, aż mu oddechu brakło.
Żona, przestraszona, się pyta:
-Co, zabolało?
-Nie. Właśnie sobie uświadomiłem, że doktorek mi OBIE ręce na ramionach położył.
;)
https://www.schloesserland-sachsen.de/pl/zamki-palace-i-ogrody/
Kto chce pozwiedzać?
51910
Może ktoś chciałby na dłużej? :)
https://tvn24.pl/premium/fotografia-kulinarna-sprobuj-zrobic-fote-doskonala-nie-probuj-jesc-tego-co-na-zdjeciu-to-nie-sa-lody-5106369
spiritus
30-05-2021, 19:15
https://streamable.com/q4mfir
https://tvn24.pl/premium/fotografia-kulinarna-sprobuj-zrobic-fote-doskonala-nie-probuj-jesc-tego-co-na-zdjeciu-to-nie-sa-lody-5106369
Czy jest na sali sailor? :D
Czy jest na sali sailor? :D
jest. ale nie bedzie komentowal dorabiania ideologii tam gdzie jej nie ma. Jak ktos nie umie korzystac z naturalnych produktow i musi sie posilkowac plastikiem to jego problem. szkoda ze potem wmawia klientom ze to ich produkt. Jeszcze wieksza szkoda ze firmuja takiego goscia duze marki, no ale celebryctwo aktualnie jest w modzie wiec najwidoczniej musi tak byc.
Jestem dokładnie tego samego zdania ale dodam że wielu tworzy specjalnie takie historie, które potem jakieś portale podchwytują i powielają stawiając to za standard.
Dla mnie to co w tym artykule to banialuki.
Jestem dokładnie tego samego zdania ale dodam że wielu tworzy specjalnie takie historie, które potem jakieś portale podchwytują i powielają stawiając to za standard.
Dla mnie to co w tym artykule to banialuki.
to sa historie z lat 80-90 gdy fotografowalo sie na analogach i byly specjalne firmy tworzace produkty do zdjec. Polske te "ulepszenia" w wiekszosci ominely ale znalazlo sie paru geniuszy ktorzy puscili bajki w obieg i jak nadchodzi sezon ogorkowy to pojawiaja sie artykuly o coli zamiast kawy, oleju silnikowym zamiast syropu klonowego i niejadalnosci przygotowanych potraw. Aktualnie zaden szanujacy sie klient nie pozwoli sobie na takie oszustwa. Az dziwne ze takie studio Ashanti z ktorym wpsolpracuja mistrzowie cukiernictwa firmuje takiego fotografa
jurkarol
02-06-2021, 14:16
To dla Was nowość? No ale tak się robi czasem, lód nie jest lodem tylko plastikiem bo w trakcie sesji się roztopi, zresztą w wątku kolegi Wujot jest parę takich uwag.
jest. /.../
I napisał dokładnie to, po co został wywołany :)
Prorok, czy co :D
jurkarol
05-06-2021, 18:50
Znaków tyle ile
52240
Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
To dla Was nowość? No ale tak się robi czasem, lód nie jest lodem tylko plastikiem bo w trakcie sesji się roztopi, zresztą w wątku kolegi Wujot jest parę takich uwag.
Czuję się w obowiązku wtrącić, że czasem i to właśnie w przypadku "wody" korzysta się z zastępników (gliceryna, szron w szpreju, kostki z akrylu czy dmuchane - lepsze). Nie mniej jednak w 100% zgadzam się z Sailorem
"to sa historie z lat 80-90 gdy fotografowalo sie na analogach i byly specjalne firmy tworzace produkty do zdjec. Polske te "ulepszenia" w wiekszosci ominely ale znalazlo sie paru geniuszy ktorzy puscili bajki w obieg i jak nadchodzi sezon ogorkowy to pojawiaja sie artykuly o coli zamiast kawy, oleju silnikowym zamiast syropu klonowego i niejadalnosci przygotowanych potraw. Aktualnie zaden szanujacy sie klient nie pozwoli sobie na takie oszustwa. Az dziwne ze takie studio Ashanti z ktorym wpsolpracuja mistrzowie cukiernictwa firmuje takiego fotografa"
Dla mnie to niszczenie jedzenia to byłoby marnotrawstwo pracy kucharza, bezsensowne dodatkowe koszty i siara dla fotografa i kucharza. Bo nie ma najmniejszych problemów aby wszystko, łącznie z lodami zrobić bez kitu. No może poza używaniem gliceryny zamiast wody na butelce do piwa. Ale do sałaty użyłbym już wody (by się nie zmarnowała).
Pozdro
Wiesiek
jurkarol
05-06-2021, 22:01
Czuję się w obowiązku wtrącić, że czasem i to właśnie w przypadku "wody" korzysta się z zastępników (gliceryna, szron w szpreju, kostki z akrylu czy dmuchane - lepsze). Nie mniej jednak w 100% zgadzam się z Sailorem.
Dla mnie to niszczenie jedzenia to byłoby marnotrawstwo pracy kucharza, bezsensowne dodatkowe koszty i siara dla fotografa i kucharza. Bo nie ma najmniejszych problemów aby wszystko, łącznie z lodami zrobić bez kitu. No może poza używaniem gliceryny zamiast wody na butelce do piwa. Ale do sałaty użyłbym już wody (by się nie zmarnowała).
Pozdro
Wiesiek
Pamiętam jak rozpisales sesję z owocami w mikserze... Nie pamiętam czy lód to był plastik, ale owoce prawdziwe.
A czego używa się do fotografii oleju silnikowego...? ;)
...
Dla mnie to niszczenie jedzenia to byłoby marnotrawstwo pracy kucharza, bezsensowne dodatkowe koszty i siara dla fotografa i kucharza. Bo nie ma najmniejszych problemów aby wszystko, łącznie z lodami zrobić bez kitu. No może poza używaniem gliceryny zamiast wody na butelce do piwa. Ale do sałaty użyłbym już wody (by się nie zmarnowała).
Pozdro
Wiesiek
Gdybym był kucharzem i przyszedł jakiś konował zbezcześcić moja pracę, to najoględniej mówiąc pogonił bym go.
Tam gdzie są pieniądze, polityka, media - tam jest usilna promocja miernot i nieudaczników. TVP i TVN to masowa produkcja i promocja konowałów właśnie.
Jeśli chodzi o przykład przeciwny. Chciałem się poskarżyć. Wujot jak wykonał zdjęcia do książki kucharskiej, to myślałem, że zjem monitor. Od tamtego czasu przestałem czytać Jego wątek na głodnego. To były rybki... To była książka kucharska, przewodnik regionalny albo poradnik. Tego nie pamiętam już niestety dokładnie. Za to te rybki...
Pamiętam jak rozpisales sesję z owocami w mikserze... Nie pamiętam czy lód to był plastik, ale owoce prawdziwe.
A czego używa się do fotografii oleju silnikowego...? ;)
:)
W kwestii sztucznego lodu to nigdy po 2006 roku go nie używałem (choć leżał na wyposażeniu studia), podobnie jak zresztą większości innych akcesoriów Condora. Nawet kurz wolałem robić samemu. Ale pajęczynę w sprayu to chyba bym wykorzystał gdyby była potrzeba. I parę razy skorzystałem z sztucznego śniegu.
Za to wcześniej akrylowy lód (i sztuczne lody) dość regularnie używali moi koledzy ze studia.
A jeśli chodzi o olej silnikowy to pewnie używa się pustych opakowań!
Bo i tak są nieprzezroczyste
:) :) :)
W
Przesadzacie. A z tym "szkoda" to już w ogóle. Podrasowany posiłek, nie do zjedzenia to strata kilku dych. Żal to jest jak w filmach w kraksach rozbijają kilkanaście samochodów.
Chciałbym zauważyć, że ta dyskusja to coś do wątku w dziale studio, a nie humor.
Artur powiedz mi, czy tatuaż
boIi?
To zalezy od okolicy, w której go
robisz.
Jestem z Poznania i chyba tutaj
go zrobie.
Ty tak serio? Czy mnie wkrecasz?
Nie no serio. Tu od urodzenia
mieszkam.
I napisał dokładnie to, po co został wywołany :)
Prorok, czy co :D
:D oj tam oj tam
Gdybym był kucharzem i przyszedł jakiś konował zbezcześcić moja pracę, to najoględniej mówiąc pogonił bym go.
i slusznie
Za to te rybki...
i to sie nazywaja dobrze zrobione foty :D
jakbys chcial troche staroci do sniadania to zapraszam :D
https://photoheaven.net/tapas-main/
albo na cos slodkiego do kawy
https://photoheaven.net/sweets/
Przesadzacie. A z tym "szkoda" to już w ogóle. Podrasowany posiłek, nie do zjedzenia to strata kilku dych. Żal to jest jak w filmach w kraksach rozbijają kilkanaście samochodów.
aktualnie samochody to tylko kawalki bezdusznej blachy to i nie zal ;D
a zniszczony jakims syfem posilek to hanba dla fotografa i stylisty oraz przykrosc dla kucharza :D
TediPower
11-06-2021, 07:52
Nie ważne uczucia tylko jakość zdjęcia i kasa.
Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
aktualnie samochody to tylko kawalki bezdusznej blachy to i nie zal ;D
o przepraszam!
aktualnie mam francuza, tutaj boki (nadkola przednie) nie sa metalowe, tylko z jakiegos tworzywa. nie siada sie, ani nie opiera, bo to sie wgniata :)
jakkolwiek szokujaco by to nie brzmialo... jak sie przejedzie przez przecietne galijskie miasto (o Paryzewie nie wspominajac) i zobaczy ilosc zadrapan/wgniecen/ogryzien/etc. na ichnich zabochodach... to latwo zrozumiec czemu tak a nie inaczej :)
Wind Mill
30-06-2021, 18:53
Tak że ten, tego...
53183
tbogdanowicz
28-07-2021, 10:01
Tymczasem w kosmosie...
https://9gag.com/gag/aO3exQM?ref=9g.wsa.mw
Rabini mówią, jeżeli jakiś problem da się rozwiązać za pomocą pieniędzy, to nie jest problem tylko koszt.
Kojocisko
28-07-2021, 11:31
Z wakacji:
Walka polityczna w gdańskim toi-toi. Nawiasem mówiąc sfotografowana prawie w trakcie wystąpienia na Długim Targu.
54287
Dumna flaga nad toi-toi (naprawdę na działce, człowiek nad kibelkiem ma maszt z biało-czerwoną, z Polską Walczącą).
54288
Rabini mówią, jeżeli jakiś problem da się rozwiązać za pomocą pieniędzy, to nie jest problem tylko koszt.
miałem znajomego kierownika budowy który właśnie twierdził, że na budowie to nie są problemy tylko koszty i coś w tym było
Z tym toi-toi fajnie znalezione i moim zdaniem najbardziej odpowiednie miejsce na polityczne problemy wielu ludzi, w tą stronę powinny iść stacje informacyjne zamiast siedzieć i przynudzać w studio :)
tbogdanowicz
05-08-2021, 13:17
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi, nawet w dużych ilościach :).
Pies... 54633
Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka
Rafał_Sz
07-08-2021, 23:19
https://goo.gl/maps/1jdtSB7KUkNxz4kc7
https://i.imgur.com/Kkb9Fgj.jpeg
https://youtu.be/pD-f45TbvEw
Wind Mill
10-08-2021, 23:42
Safety first, wear your helmet. ;)
Jaki dobry akcent - link do pierwszej minuty. ;)
https://youtu.be/P8fOtKJD6no?t=61
Ja tylko dodam, że zamiast klucza 9/16'', można z powodzeniem użyć 14 mm.:-)
https://i.imgur.com/SdkuBNz.mp4
Jako link, bo zabytkowy silnik forum nie uznaje filmików z YT.
https://www.instagram.com/p/CUvdmv7F7-i/
spiritus
30-10-2021, 11:05
57313
57312
Ostatni krzyk mody... 57425
Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka
Boryszuk
04-11-2021, 14:05
Ostatni krzyk mody...
Jak krzyk jak milczenie owiec?
Rafał_Sz
04-11-2021, 14:30
Jak krzyk jak milczenie owiec?
Wygląda jak przyszła żona Malina. ;)
Boryszuk
04-11-2021, 14:37
Wygląda jak przyszła żona Malina. ;)
A, to stąd krzyk. Zrozumiałe.
Ostatni krzyk mody wydaje z siebie mąż jak widzi paragon po zakupach żony :-)
lukasz_kk
09-11-2021, 14:00
https://streamable.com/nxx1cx
Wind Mill
20-11-2021, 23:36
Tanio nowy D7100.
https://allegro.pl/oferta/hd-1080p-aparat-cyfrowy-kamera-d7100-aparat-10145998188
"Funkcje:
Przyjmuje czujnik 13M, wysoką rozdzielczość do 1080P, inteligentny system automatycznego ustawiania ostrości może pomóc w robieniu wspaniałych zdjęć i filmów o wysokiej jakości, nawet gdy cel jest mobilny."
:mrgreen:
57932
krzysztofz24
21-11-2021, 01:40
Ale o so chodzi;-). Wszystko jest uczciwie i przejrzyscie. Nigdzie nie jest wspomnaine ze to Nikon jest. A oznaczenie D7100 to nawet wiertarka moze miec:-).
A tu jak wol jest marka SharpShots:mrgreen:
Dobre.
"Obiektyw ma dużą aperturę, wysoką czułość, niski poziom szumów [...]". Uwielbiam niskoszumne szkła. :grin:
Rafał_Sz
21-11-2021, 17:49
Nazwa firmy i adres całkowicie mnie przekonały.
wuhanguandianwuhuwangluokejiyouxiangongsi
Room 4, 1st Floor, Unit 3, Building 35, Wutie Village, Fruit La
430000 Wuhan
https://youtu.be/gIYHtV3hT5g
Hm, widzę, że już to wklejałem, tylko na imgurze. ;)
To link do innych filmików gościa:
https://www.youtube.com/c/LeopARTnik/videos
Wczoraj śnił mi się koszmar. Wracam do domu, mam aparat w ręku, bo sobie coś tam fotografowałem a tu zatrzymuje patrol niebieskich i pyta co fotografowałem.
Oczywiście padł numer odpowiedniego paragrafu. :twisted: :twisted: :twisted:
Obudziłem się i pomyślałem trzeba szybko narobić zdjęć na zapas bo a nuż się sprawdzi. :(
Niestety, oglądanie lub nie oglądanie nie ma wpływu na rzeczywistość. :p
ja tam TVP nie oglądam, a śniła mi się synowa w ciąży ???
Tzw. subiektywna rzeczywistość. :D
To był tylko żart. Na razie. Kowalski, ten od noża w kieszeni ma się dobrze. :x
tbogdanowicz
18-12-2021, 20:02
Panowie, za chwilę ktoś zacznie się oburzać o politykę i zrobi się nieprzyjemnie. Dajcie spokój.
tbogdanowicz
24-12-2021, 16:16
Obyśmy w te Święta mieli i stół i jedzenie i komfort :-).
58814
:D
moja nauczycielka angielskiego strasznie się zżymała kiedy ktoś mówił "komortable" bo przecież tam nie ma żadnego table to nie o stół chodzi mawiała
Wind Mill
29-12-2021, 18:22
...kiedy ktoś mówił "komortable" ...
Idź lub stół? ;)
Pewien Fin nie był zadowolony z kosztu naprawy Tesli... :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=7_9aVzf5fC4
tbogdanowicz
30-12-2021, 08:05
Czyżby elektryki nie sprawdzały się zimą?:twisted::twisted::twisted:
Zestawienie "Finlandia + Tesla" jest już śmieszne samo z siebie.
Czekamy na odcinki: "Tesla w Jakucji" i "Teslą na biegun" - nieważne który. :)
Wind Mill
30-12-2021, 14:38
Kupił używaną, widać Niemiec nie płakał jak sprzedawał. ;)
Na biegun - czemu nie? W wyprawie, za Tesla ciężarówka z cysterną i druga z agregatem prądotwórczym. :mrgreen:
Nie łatwiej do ciężarówki zawiązać linkę?
siemalysy
31-12-2021, 00:31
A Ty j czyścisz swój sprzęt?
Klik! (https://www.instagram.com/p/CYDRha-KpNS/)
Wind Mill
31-12-2021, 01:04
Jak to jak, Ludwikiem! :mrgreen:
tbogdanowicz
31-12-2021, 17:52
Ja wrzucam do zmywarki.
W plener zabieram szczotkę drucianą. Jak zapomnę szczotki, to szoruje piaskiem i popiołem.
Wind Mill
01-01-2022, 13:52
Można także wozić wkrętarkę akumulatorową i szczotkę winylową. ;)
https://forum.nikoniarze.pl/attachment.php?attachmentid=53429&d=1625597846
59668
Trudna rzeczywistosc.
Znalazłem na grupie nauczycieli 59669
W nawiązaniu do powyższego:
Czasy:
Uczę się polskiego - teraźniejszy,
Uczę się rosyjskiego -stracony (chociaż wiadomo to?),
Uczę się chińskiego - najwyższy.
W związku z raportem mojego postu przypomnę, że w tym wątku można żartować na wszelkie tematy. Także z mniejszości seksualnych, Żydów, chrześcijan, polityki itd.
Zart można zamieścić, natomiast nie ma się takiego żartu komentować bo rozwija się z tego dyskusja o .... a dyskusji nie ma być.
Tak samo na forum można zamieszczać zdjęcia o wydźwięku religijnym albo np z demonstracji politycznych (reportaż itp).
spiritus
20-01-2022, 23:47
Czarny humor też wchodzi w grę? :twisted:
Czarny humor to najlepszy humor. :)
Czarny humor to najlepszy humor. :)
No pewnie. Dam próbkę:
Jutro ruskie spuszczą wam nuka w stratosferze i internetów nie będzie. Ani telefonów, ani żadnej elektroniki.
Czarny humor i pewno śmieszny...;-)
Tylko gdzie mam pisać głupoty na forum?;-)
krzysztofz24
21-01-2022, 00:30
A humor abstrakcyjny?
Plyna dwaj kajakarze po Wisle.
Jeden sie pyta drugiego:
-Ktora godzina?
A ten drugi wyjmuje z kieszeni termometr, wklada do wody, wyciaga i mowi:
-Wtorek
:D
Aha, szedł facet koło koparki i dał się nabrać...
:D
krzysztofz24
21-01-2022, 01:18
Aha, szedł facet koło koparki i dał się nabrać...
:D
To jest tak glupie, ze az super smieszne:D.
Widziałem wczoraj na necie:
- Dlaczego sprzyja pan Niemcom? - pyta starsza kobieta.
- Du bist propaganda beeinflusst - sagt Donald Tusk.
tbogdanowicz
21-01-2022, 10:04
Znalezione w internecie:
59674
Do tego komentarz:
Dla wegan krew powinna być pochodzenia roślinnego - najlepiej sojowa.
Do tego komentarz:
Dla wegan krew powinna być pochodzenia roślinnego - najlepiej sojowa.
cudowny stek bzdur, wrecz pokroju "prawdziwego miesozernego Polaka", ktory przy tym nie bardzo wie o czym mowi... co ma krew zwierzeca do wegetarianizmu?
abstrahujac juz od tego, ze taka "anty-weg*ska" propaganda z jakiegos powodu zawsze maluje wegetarian (bo weganie to w sumie to samo, wiec sie nie bede rozdrabnial:grin:) jako jakas fanatyczna wspolnote religijna o niezlomnych sekciarskich regulach zycia.
w kolejnym odcinku "znalezionego w internecie": wegetarianin w Polsce zamowil pierogi ruskie (upewniajac sie, ze sa bezmiesne), dostal zasypane skwarkami i kiedy znalazl sie w odleglosci 0,5m od talerza padl na ziemie nieprzytomny, trzeba bylo dla niego szukac szpitala z logo "wegan friendly". haha!
najsmieszniejszy w tym to jest chyba zwykly brak wiedzy. a smutny brak tolerancji dla czyichs wyborow. nie wiem czemu w dziale humor takie cos?
jurkarol
21-01-2022, 11:15
https://zrzutka.pl/hk4vk5
https://swiatrolnika.info/wiadomosci-rolnicze/polityka-rolna/jacek-zarzecki-jestem-przerazony-debilizmem-ludzi.amp.html
akustyk nie dyskutuj ... bo przegrasz ;-)
59675
59676
59677
59678
59679
krzysztofz24
21-01-2022, 11:32
(....)
(......)a smutny brak tolerancji dla czyichs wyborow. nie wiem czemu w dziale humor takie cos?
Kiedyś się mówiło że ktoś jest jaroszem, potem wegetarianinem. I to jeszcze były czasy że jak ktoś chciał to sobie tak robił.
Dzisiaj wegetarianizm już jest zbyt passę, stał się zbyt mało radykalny.
Wypiera go weganizm niosąc ze sobą otoczkę fanatyzmu, pseudoekologi i agresywna propagandę.
"Bo tylko my mamy rację i wszyscy powinni tak robić"
Z weganizmem często idzie bambinizm itp.
A no i nie ma tolerancji dla nietolerancji:-).
Jak można pisać o tolerancji, usiłując z fanatycznym błyskiem w oku narzucać komuś swój "jedynie słuszny pogląd"?
Bo tak przeważnie funkcjonuje weganizm.
Ostatnio widziałem wegańskie energetyki:-). No debilizm, bo co Red Bull czyli najbardziej znany energetyk świata ma wspólnego ze zwierzętami oprócz nazwy -nic.
Także dlatego w dziale humor, bo weganizm jest tak po...szony że aż śmieszny. A ludzie po prostu zawsze śmiali się z głupich radykalizmow
P.s A ze skwarkami i weganinem w miarę dobre:-)
Jednoczesnie życzę smacznego i niech nikt nikomu w talerz nie zagląda;-)
https://www.wsj.com/articles/too-easy-to-steal-in-milwaukee-car-theft-kia-hyundai-city-council-11642720288
Streszczenie "Władze Milwaukee uznały, że za plagę kradzieży samochodów odpowiadają producenci, miasto chce skarżyć producentów samochodów."
Kojocisko
21-01-2022, 11:43
Warto czasem podejść z pokorą do swojej ignorancji. Śmiałem się z wegańskich win. Tymczasem do klarowania wina używa się często produktów odzwierzęcych takich, jak: żelatyna, białko, kazeina, chityna czy nawet sproszkowana krew bydlęca. One są potem usuwane z wina, niemniej w procesie występują.
@akustyk (https://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=937) nie dyskutuj ... bo przegrasz ;-)
59675
w sumie niezle, gdyby bylo prawdziwe. jako wegetarianin (nie-ewangelizujacy i nie slisle ortodoksyjny) troche inaczej to widze klasyke w Polsce. ten numer z pierogami ruskimi (na karcie wsrod dan wegetarianskich, posypane suto skwarkami i polane tluszczykiem z nich :D ) to jest numer z autopsji. widuje tez numery na "dania jarskie i polmiesne" (podpowiedz: krokiety czy parowki, czyli ze zwierzecym DNA, ale miesem to tego nikt by przeciez nie nazal)
a zeby w knajpie kelner wiedzial, ze ryba to nie jest mieso... to trzeba byc w co bardziej turystycznym miejscu. tradycyjnie ryba nie ma nic wspolnego z miesem, czesto gesto to i nawet kurczak sie do tego nie zalapuje :grin: a juz weganizm wytlumaczyc... moje dziecko nawet z babciami ma problem (jedna drzewiej wegetarianski rosol robila przez wyciaganie z niego kawalkow kury... :) )...
Warto czasem podejść z pokorą do swojej ignorancji.
Jakby niektórzy mieli pisać to co faktycznie wiedzą, a nie co im sie wydaje, to pewnie w wiekszości zamilkli by na wieki :-) :-) :-)
Kojocisko
21-01-2022, 11:58
Wydaje mi się, że można być katolikiem i weganinem. Po prostu piątkowe zawężenie jest mocniejsze.
Moja córka babcię już wyuczyła, roślinne kostki rosołowe rządzą :-).
Kiedyś się mówiło że ktoś jest jaroszem, potem wegetarianinem. I to jeszcze były czasy że jak ktoś chciał to sobie tak robił.
Dzisiaj wegetarianizm już jest zbyt passę, stał się zbyt mało radykalny.
Wypiera go weganizm niosąc ze sobą otoczkę fanatyzmu, pseudoekologi i agresywna propagandę.
moja corka po kilku latach jedzenia wegetariansko zdecydowala sie jakies 2 lata temu na weganizm. przyszlo jej latwo. mnie troszke zeszlo na przestawienie sie co dla niej gotowac.
natomiast duzo widze reakcji w rozne strony. jej na ludzi nie-weganskich (coreczka jest autystka jak jej tatus, wiec wk* sie szybko i intensywnie) ale rowniez w druga strone...
nie mam takiego obrazka jak ty. nie jestem siedzacym na facebookach nastolatkiem, wiec oceniac moge tylko na podstawie tego co sam widze. moj osobisty weganin i jego przyjaciele (mloda robi na zmywaku w knajpie weganskiej) zyja sobie swoim zyciem i nie narzucaja innym. zrobia mi kawe z mlekiem krowim jak zamowie, ja pamietam, zeby im dawac owsiane.
tylko ze to moze byc troche spokojniejszy kraj z wieksza tolerancja dla innych pogladow - dla mieszkanca Niderlandow odmiennosc sasiada nie jest od razu powodem do czucia sie represjonowanym
"Bo tylko my mamy rację i wszyscy powinni tak robić"
Z weganizmem często idzie bambinizm itp.
A no i nie ma tolerancji dla nietolerancji:-).
Jak można pisać o tolerancji, usiłując z fanatycznym błyskiem w oku narzucać komuś swój "jedynie słuszny pogląd"?
Bo tak przeważnie funkcjonuje weganizm.
przykro mi, ze takie masz kontakty z ludzmi. ja takich zupelnie nie mam
Ostatnio widziałem wegańskie energetyki:-). No debilizm, bo co Red Bull czyli najbardziej znany energetyk świata ma wspólnego ze zwierzętami oprócz nazwy -nic.
dosc czesto w gre wchodzi sama etykietka, bo (glownie) mlode pokolenie konsumentow nie lubi samo czytac opakowan, musi miec namalowane. jak na worku z krojona salata nie pisze "wegetarianskie" to nie wiedza,czy moga kupic :/ ale to chyba kwestia tego pokolenia tiktoka jest bardziej...
roślinne kostki rosołowe rządzą :-).
muszę cię (i twoją córkę) zmartwić, wiele tych kostek (szczególnie tych popularnych) ma produkty pochodzenia zwierzęcego: kolagen i tłuszcz, do tego jak sam pisałeś wcześniej o winach, też produkty powodujące że rosołek jest klarowny ;)
krzysztofz24
21-01-2022, 12:05
Jest taka polska polityczka/politykierka/polityzka - trochę się gubie co jest jest aktualnie na topie jako najbardziej political friendly obecnie;-).
Która twierdzi że hodowla mlecznych krów jest zła, bo one są regularnie gwałcone żeby dawały mleko:-D.
Nasuwa się samoistne pytanie - kto je gwałci;-).
A no i jest wojująca weganką:-).
Jak się z tego nie śmiać?
P.s A lansowanie swojego poglądu jako jedynie słusznego i jednoczesne krzyczenie o tolerancji z wyśmiewaniem kogo kto ma inne "nieweganskie" poglądy;-). Jest żałosne i tylko śmiać się pozostaje.
miało nie być dyskusji
59680
Największy brak tolerancji przejawiają ci, którzy idąc z trendami, modą, hipsterkością :) ale i polityką, postanawiają że sposobem na wyróżnienie się z tłumu, z tej szarej głupiej masy będzie np weganizm, wegetarianizm, witarianizm, frutarianizm, laktowegetarianizm, owowegetarianizm, liquidarianizm, sprautarianizm itd jednocześnie negują ze ktoś ma inne poglądy, często bardzo agresywnie, przez co stają się radykałami.
No debilizm, bo co Red Bull czyli najbardziej znany energetyk świata ma wspólnego ze zwierzętami oprócz nazwy -nic.
Odważne stwierdzenie, biorąc pod uwagę, że taurynę (najważniejszy składnik energetyków) pozyskuje się z bydła.
Skoro akustyk wywołał temat tolerancji...
59681
https://vegan.rocks/pl/blog/is-red-bull-vegan/?utm_source=internal_search&utm_medium=search_result&utm_campaign=search_feature&q=red%20bull
Pierwszy link w google, ciekawa strona, bardzo łopatologicznie co i jak.
59682
krzysztofz24
21-01-2022, 12:46
Odważne stwierdzenie, biorąc pod uwagę, że taurynę (najważniejszy składnik energetyków) pozyskuje się z bydła.
Mozna pozyskiwac, ale mozna tez ja produkowac syntetycznie
Za wiki;
Syntetyczną taurynę otrzymuje się przez amonolizę kwasu izetionowego (kwasu 2-hydroksyetanosulfonowego, HOCH
2CH
2SO
2OH), który z kolei otrzymuje się z reakcji tlenku etylenu z wodnym roztworem wodorosiarczynu sodu[9]. Możliwa jest też synteza z wykorzystaniem etanoloaminy[10].
W 1993 r. wyprodukowano około 5000–6000 ton tauryny w celach komercyjnych, 50% na karmę dla zwierząt domowych i 50% na farmaceutyki[11]. W 2010 r. w samych Chinach było ponad 40 producentów tauryny wytwarzających ok. 3000 t tauryny, w większości metodą etanoloaminową[10].
W laboratorium tauryna może być wytwarzana przez alkilowanie amoniaku za pomocą bromoetanosulfonianu sodu (BrCH
2CH
2SO
2ONa)[12].
To teraz pytanie, czy Red Bull czyli najpopularniejszy energetyk na swiecie laduje syntyka czy ma wielkie hodowle bydla na Red Bulle;-).
P.s
Tak mysle, ze to wszystko i tak poleci i zostanie wyciete, bo ci najbardziej oswieceni i tolerancyjni juz naparzaja raportami, bo poczuli sie urazeni:-)
https://vegan.rocks/pl/blog/is-red-bull-vegan/?utm_source=internal_search&utm_medium=search_result&utm_campaign=search_feature&q=red%20bull
Pierwszy link w google, ciekawa strona, bardzo łopatologicznie co i jak.
Czyli mam nieaktualną wiedzę. Lata temu współpracowałem z Power Horse (konkurent Red Bulla) i oni tłumaczyli, że pozyskują ze zwierząt.
Miało chyba nie być komentarzy na tematy polityczno-poglądowe?
To teraz pytanie, czy Red Bull czyli najpopularniejszy energetyk na swiecie laduje syntyka czy ma wielkie hodowle bydla na Red Bulle;-).
Pewnie tak, jak producenci butów i torebek hodują bydło na skóry :)
Kojocisko
21-01-2022, 12:53
muszę cię (i twoją córkę) zmartwić, wiele tych kostek (szczególnie tych popularnych) ma produkty pochodzenia zwierzęcego: kolagen i tłuszcz, do tego jak sam pisałeś wcześniej o winach, też produkty powodujące że rosołek jest klarowny ;)
Wiesz, jednak słabo się czuję, kiedy ktoś bez sprawdzenia mówi, że jestem kretynem ;-)
"sól jodowana, maltodekstryna, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), częściowo utwardzony tłuszcz palmowy (zawiera ekstrakt rozmarynu), suszone warzywa 8,6% (marchew, seler, cebula, liść selera), cukier, hydrolizat białka pszennego (aromat, białko pszenne, sól, olej palmowy), aromaty (z glutenem, selerem), ekstrakt drożdży, oliwa z oliwek- extra virgin, kurkuma, ekstrakt czosnku" . A to popularny produkt, słabszej klasy niż te, których używam.
Rynek, choć niedoskonały, już jednak nie ma odwagi napisać "veagn" na czymś, co ma w sobie składniki odzwierzęce. Bo awantura byłaby kosztowna, młodzi konsumenci są wymagający, a szybkość rozprzestrzeniania się negatywnych opinii - niesamowita.
A już fałszywa etykieta "gluten free" to już może być (ze względu na wpływ na zdrowie) baaaardzo gruba awantura.
Skoro @akustyk (https://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=937) wywołał temat tolerancji...
59681
fajne! i prawdziwe!
ja bym tylko chcial zwrocic uwage na drobne rozgraniczenie. ja wylacznie wskzalem brak logiki w "dowcipie", ktory zdradzal dla mnie wyrazne objawy demonizowania przeciwnika i wrzucania wszystkich "nie jedzacych miesa" do jedego kotla. natomiast z jakakolwiek (nie)tolerancja to juz nie ja - nikomu nie wmawiam, ze tego miesa ma nie jesc czy czego tam jeszcze mu smakuje. wiec jesli do dyskusji o propagandzie inkluziwu i tolerancji na wszystko potrzebny jest jakis cel (ktos, kto wyraznie personifikuje wady tych "onych" co mysla inaczej niz "my") to prosilbym, zebym to jednak nie byl ja ;)
- - - - kolejny post - - - - - -
Mozna pozyskiwac, ale mozna tez ja produkowac syntetycznie
....
o teraz pytanie, czy Red Bull czyli najpopularniejszy energetyk na swiecie laduje syntyka czy ma wielkie hodowle bydla na Red Bulle
podejrzewam, ze gdyby mozna bylo bez dodatkowych kosztow zagwarantowac stala dostawe odpowiednich ilosci tej roslinnej tauryny, to by sie nikt w zwierzeca nie bawil. bo to tez nie jest wygodne logistycznie
pojawianie sie weganskich wersji tego swinstwa moga wskazywac na to, ze tak (jeszcze) nie jest (ekonomia procesu poki co wymusza korzystanie ze zwierzecej tauryny). co bardziej inteligentne wojujace nastolatki musza szukac opakowania z zielonym logo, jesli musza to badziewie pic :(
Wind Mill
21-01-2022, 13:48
A propos weganizmu czy wegetarianizmu.
Ani mnie to ziębi ani grzeje, ja jem to co chcę i nikt mnie w tym nie ogranicza.
(dygresja: )
Biedni muszą być ludzie, którym jakaś posłanka zagląda do koszyka w sklepie i nakazuje co mogą a co nie, jeść.
Do tego jeszcze ten Tusk co ceny podmienia na wyższe - faktycznie można się wk...ć! :mrgreen:
Wracając do ...izmów.
Kiedyś na FB znajoma udostępniła filmik z "wykładem" jakiegoś wegańskiego aktywisty na którymś z europejskich uniwerków.
Z ciekawości popaczałem, no gość ma swoje poglądy, z czasem zaczął mi trącić oszołomstwem.
A potem zapodał filmik nagrany w dużych zakładach MLECZARSKICH w USA (nie z RZEŹNI, a z zakładów mleczarskich, takich od hodowli bydła i dojenia mleka).
To co było na tym filmiku to właśnie RZEŹNIA, mimo iż nikt krów nie skórował ani nie ćwiartował.
Nie, gość nie jest oszołomem.
Do produkcji mleka nie jest konieczne torturowanie zwierząt - tak procesem, jak i podejściem "ludzi" (na przykład boksowanie się z unieruchomioną krową, napierda...e jej bejsbolem i inne podobne atrakcje).
I rozumiem wegan, że jednak różnią się od wegetarian; mimo iż sam jak wspomniałem nie mam problemu z jedzeniem tego czy innego mięsa.
tbogdanowicz
21-01-2022, 13:56
cudowny stek bzdur, wrecz pokroju "prawdziwego miesozernego Polaka", ktory przy tym nie bardzo wie o czym mowi... co ma krew zwierzeca do wegetarianizmu?
Niesamowicie rozbawiłeś mnie swoim komentarzem i kolejnymi. Zachowałeś się jak typowy walczący wegetarianin.
Dowcip wyśmiewa czyjąś głupotę, a ty odebrałeś to jako wyśmiewanie się z wegetarian.
To tak jakby dowcip w którym występuje "głupi Jaś" ośmieszały wszystkich Jasiów i Janów na świecie.
Pozdrawiam.
PS.
Przy okazji stwierdziłem, że ponad dobę nie jem mięsa i obiad dzisiaj też będę miał bezmięsny. Bo tak mi wyszło :-).
Kojocisko
21-01-2022, 13:58
Jako osoba unikająca mięsa, nikogo nie będę nawracać. Nawrócą nas wyczerpujące się zasoby i może jakiś rozwój społeczny.
Ale ja zrezygnowałem z mięsa właśnie z powodu sposobu, w jaki je pozyskujemy (czekam na sztuczną hodowlę samej tkanki).
Z produktami mlecznymi jeszcze nie umiem się rozstać, a właśnie z powodów etycznych, jak wyżej napisałeś, powinienem.
W okolicach świąt przeczytałem artykuł o transporcie polskich jagniąt do Włoch. Odchorowałem tą lekturę. Jako gatunek nie zasługujemy na przetrwanie :-(.
Miało chyba nie być komentarzy na tematy polityczno-poglądowe?
Admin zapoczątkował burdel i teraz się z tego cieszy?
- - - - kolejny post - - - - - -
Jako osoba unikająca mięsa, nikogo nie będę nawracać. Nawrócą nas wyczerpujące się zasoby i może jakiś rozwój społeczny.
Ale ja zrezygnowałem z mięsa właśnie z powodu sposobu, w jaki je pozyskujemy (czekam na sztuczną hodowlę samej tkanki).
Z produktami mlecznymi jeszcze nie umiem się rozstać, a właśnie z powodów etycznych, jak wyżej napisałeś, powinienem.
W okolicach świąt przeczytałem artykuł o transporcie polskich jagniąt do Włoch. Odchorowałem tą lekturę. Jako gatunek nie zasługujemy na przetrwanie :-(.
Pozyskiwanie mięsa czyli zabijanie zwierząt oburza coraz więcej ludzi jednocześnie akceptują... UWAGA BĘDZIE BAN ?!... aborcję albo umierających z głodu czy zabijanych na wojnach w imię interesów bogatych krajów itp ?!
Jak ci się podoba ciągłe 24/7 wypalanie lasów tropikalnych żeby obsadzić tereny potem soją ponieważ przy rosnących zapotrzebowaniu to najtańszy sposób na ich zaspokojenie, tak wiem że część jest obsadzana palmami olejowymi lub rzepakami itp bo mamy idiotyczne przepisy z dodatkiem oleju roślinnego do paliw ale w takich absurdach się obracamy cały czas.
Z jednej strony nie jeść mięsa bo mamy mordowanie zwierząt ale i produkcje metanu, a z drugiej strony akceptujemy marnowanie energii na produkcje syntetycznej żywności ?
Z jednej strony nie jeść mięsa bo mamy mordowanie zwierząt ale i produkcje metanu, a z drugiej strony akceptujemy marnowanie energii na produkcje syntetycznej żywności ?
Zgadza się, nie ma tu nic skomplikowanego, ponad przyzwoitość(empatię).
Zapomniałem dodać że nie mam nic w kwestii mordowania zwierząt jeśli nie jest to rozrywka czy sport, nawet nie akceptuję głupotek że jakieś ludy północy muszą sobie zaszlachtować wieloryba od czasu do czasu bo to ich tradycja.
Podstawa to potrzeby bezpośrednie związane z żywnością i nic więcej.
Skupmy się na marnowaniu żywności co było i jest problemem, jak z tym się uporamy to można zacząć marzyć o przekazaniu sposobów żywienia korporacjom, które nam "wyhodują" syntetyczną żywność.
Z produktami mlecznymi jeszcze nie umiem się rozstać, a właśnie z powodów etycznych, jak wyżej napisałeś, powinienem.
tu sie zgadzam, bo dokladnie tak samo mam. tu gdzie mieszkam sery sa zbyt dobre, zeby z nich zrezygnowac. z miesem problemu nie ma - wybor go* a ceny z ksiezyca, wiec latwo sie oduczyc.
wiele rzeczy da sie zastapic (masla nie jadam, mleka nie pijam, a smarowidla na chleb sa zupelnie dobre i niemordujace cena weganskie)... tylko jogurt i ser jakos :) weganskie zamienniki jogurtow sa drogie, zreszta marketowe jogurty mleczne to tez profanacja (od 2 lat z okladem kupuje tylko tureckie jogurty tego typu: https://www.mijnbezorgapp.nl/pos/images/upload/gerecht/website/807_gerecht_3792486.jpg?s=18144&c=792d6e63). a holenderski ser... jak sobie przywioze z wycieczki rowerowej od rolnika kostke za 0.5 kg... to tylko przepraszam cie, moj cholesterolu :)
Jako gatunek nie zasługujemy na przetrwanie :-(.
to jest w ogole znak kleski cywilizacyjnej chyba. w normalnych ludzkich spolecznosciach wstydliwe jest pokazywanie sra*nia ale nie przygotowywania jedzenia. my w tzw. rozwienietej cywilizacji zachodniej... pokazujemy publicznie g* a chowamy przed oczami jak sie jedzenie przygotowuje...
TediPower
21-01-2022, 15:33
Myślałem że humor to humor dowcipy kawały a tu...
Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
August68
21-01-2022, 15:41
Myślałem że humor to humor dowcipy kawały a tu...
Bo z humorem, a szczególnie z tym czarnym jest jak z rękoma... nie każdy ma...
Bo z humorem, a szczególnie z tym czarnym jest jak z rękoma... nie każdy ma...
dlaczego mała Ania spadła z huśtawki? -bo nie ma rączek.
krzysztofz24
21-01-2022, 15:57
A co jest bardziej "humanitarne" dla bydła.
Krowa w rzeźni obuchem w łeb i topór (pisze w przenośni) co trwa chwilę, czy jak stado wilków rozszarpuje jelenia i go pożera jeszcze na żywca?
Czy lew zabijający gazele jest zły?
A rekin? Po prostu wygryza kawałki mięsa z ofiary.
Przecież wszystkie stworzenia na tym świecie się zabijają i zjadają. Ekosystem, obieg energii, łańcuch pokarmowy. Tak działa natura.
Natura a nie bambinizm.
No ale można żyć w świecie że Król Lew to marchewki pewnie je;-).
https://i.imgur.com/dDadmYo.mp4
Takie coś znalazłem w necie.
59694
Hej, to wątek HUMOR, a wy tutaj nagle zapragnęliście wykazywać się wiedzą na tematy wegetarianizmu, Red Bulla itp.
Koesh proszę nie odwracać kota ogonem. Mówiłem, żeby NIE komentować, nie posłuchano. No i teraz albo wywalę, albo wydzielę wątek o wagę albo ... zostawię.
Nie przerzucaj winy na innych, sam zrobiłeś tu burdel wjazdem z polityką, zresztą nie pierwszy raz to robisz i pewnie nie ostatni.
Posprzątaj ładnie po sobie i zrób sobie temat dla siebie i swoich obsesji politycznych.
Takie coś znalazłem w necie.
59694
A Senat? :)
W 330-milionowych Stanach jest 100 senatorów i 435 kongresmenów.
I tak chyba za dużo, bo im ich więcej, tym głupsze pomysły do głowy przychodzą.:-)
jurkarol
21-01-2022, 21:33
59706 znaków słownie óśm
tbogdanowicz
21-01-2022, 21:56
Tam powinny być numery cel, nie regałów.
jurkarol
21-01-2022, 22:15
59708 inteligencja gumy
inteligencja gumyInteligencja gumy, przerosła inteligencję marketingowców. :lol:
Po prostu - Włosi zrobili gumę, a Chińczycy uczynili ją inteligentną...
Czy mówili coś, że można z oponą w szachy zagrać, czy dopiero w następnym modelu?
Poranek. Podstawówka. Jeden kaszojad pyta drugiego:
- I jak tam po wczorajszej wywiadówce, zebrałeś opieprz od starych?
- Matka powiedziała, że jak jeszcze raz narozrabiam w szkole, to mnie wyśle do babci.
- To chyba nie tak źle?
- Babcia zmarła w zeszłym roku.
Grubo.;-)
Ale widzę, że Koesh znowu podpadł i się z lekka zaczerwienił...
Wróci chyba?
Nie wiem. Na razie nie ma permbana, więc może wrócić.
Wiesz, jednak słabo się czuję, kiedy ktoś bez sprawdzenia mówi, że jestem kretynem ;-)
ej, przecież nigdzie nie napisałem że jesteś, nigdy bym w takiej rozmowie nikogo tak nie nazwał
a że akurat skład "twoich" kostek rosołowych jest taki to nie znaczy że nie trafiają się gorsze, dlatego specjalnie napisałem że nie każde a tylko niektóre tak mogą mieć
także spokojnie
Warto czasem podejść z pokorą do swojej ignorancji. Śmiałem się z wegańskich win. Tymczasem do klarowania wina używa się często produktów odzwierzęcych takich, jak: żelatyna, białko, kazeina, chityna czy nawet sproszkowana krew bydlęca. One są potem usuwane z wina, niemniej w procesie występują.
Ja tak z chipsami miałem. Widziałem wegechipsy. No myślę, zwykłe golenie frajerów, bo co w chipsach może być nie wege. Otóż może. :lol:
Część producentów używa wzmacniaczy smaku pochodzenia odzwierzęcego. Ot i tyle.
Ja tak z chipsami miałem. Widziałem wegechipsy. No myślę, zwykłe golenie frajerów, bo co w chipsach może być nie wege. Otóż może. [emoji38]
Część producentów używa wzmacniaczy smaku pochodzenia odzwierzęcego. Ot i tyle.Ciekawe czy doszło do rechoczacych tutaj. Pewnie nie :-)
Człowiek się całe życie uczy. ¯\_(ツ)_/¯
Ze względu na inflację, 69 jest teraz znane jako 96. ;)
spiritus
22-01-2022, 15:12
Ale wątek ożył. Jednak afery mają w sobie to coś :D
Coraz mniej jest miejsc w necie, gdzie można zobaczyć takie bezrefleksyjne boomerstwo :mrgreen: Chyba warto docenić to jako ciekawostkę. Dyskusja? Prędzej beton na autostradzie skruszeje :mrgreen:
59727
Coraz mniej jest miejsc w necie, gdzie można zobaczyć takie bezrefleksyjne boomerstwo :mrgreen: Chyba warto docenić to jako ciekawostkę. Dyskusja? Prędzej beton na autostradzie skruszeje :mrgreen:
59727
To mi przypomina dowcip sprzed lat:
Wpada zdyszany, zapóźniony pasażer na peron, pociąg właśnie wjeżdża...
- Panie, jaki to pociąg? pyta kogoś ze stojących,
- Żółty
-No tak, ale dokąd?
- Do połowy...
- - - - kolejny post - - - - - -
--------
A wracając do "jedzenia", uśmiałem się ostatnio zobaczywszy w Lidlu Weggs - jajka roślinne.
Wind Mill
22-01-2022, 19:15
Kontynuując kolejowa brodę:
- Ten pociąg to na Tłuszcz?
- Nie, na prąd.
...Ze względu na inflację, 69 jest teraz znane jako 96. ;)
Co to za perwersja sempiterną w sempiternę? :o
Kontynuując kolejowa brodę:
- Ten pociąg to na Tłuszcz?
- Nie, na prąd.
z podobnej serii:
babinka w pociagu pyta konduktora:
- a w Zimnej Wodzie to staje?
- chyba kaczorowi :/
jurkarol
23-01-2022, 00:19
Coraz mniej jest miejsc w necie, gdzie można zobaczyć takie bezrefleksyjne boomerstwo :mrgreen: Chyba warto docenić to jako ciekawostkę. Dyskusja? Prędzej beton na autostradzie skruszeje :mrgreen:
59727
Śmieję się wielowarstwowo. Bo obrazek widzę - no ok dowcip jakiś jest.
Potem Twój tekst - już nie wiem do czego się odnosi - i co to jest boomerstwo tutaj? Że marny dowcip czy że bohaterowie śmieszni? O co chodzi... Czy Ty na poważnie żartujesz czy żartobliwie poważny komentarz?
I śmieję się bo k... Nie mogę tego poskładać do kupy :D
jurkarol Miło mi, że się pośmiałeś :) Żartów się nie tłumaczy, napiszę tylko że zdanie było ogólnym podsumowaniem "mądrości", które padły w dyskusji, która się niedawno tu rozwinęła. Nie bierz tego do siebie, bo nic nie pisałeś ;) Po prostu te komentarze były bardzo zabawne, choć nie koniecznie było to zamierzone przez autorów 8-)
https://youtu.be/JEyp2p-bzcU
:mrgreen:
Jako link, bo wstawiający nałożył ograniczenia.
PS. Dla kręcących filmiki w pionie jest specjalne miejsce w piekle.
PS2. Ogarnia ktoś hiszpański/portugalski (?), żeby przetłumaczyć, co powiedział pod koniec?
jurkarol
28-01-2022, 22:32
A on coś mówił? Na końcu to po francusku nagranie instruktażowe jest... Cos mi umknęło?
Ostatnie 10s, w okolicy 4:30 coś mówi.
dla waszego bezpieczenstwa (...) rece pomiedzy nogami...
I z tego nagrywająca się tak śmieje?
jurkarol
28-01-2022, 23:55
Może właśnie spróbowała tego zalecenia
Wind Mill
31-01-2022, 13:01
Nie znacie jakiejś firmy co jest biegła w gięciu druta?...
Przypomniała mi się sytuacja z dawnych czasów.
Montujemy wentylację w zakładach drobiarskich, akurat w nowo dobudowanej warzelni, ale już czynnej - w kotłach parzy się drób.
Robię obok takiego kotła (jak pamiętam ze 2 metry średnicy, niecałe 2 m wysokości), klapa podniesiona, para bucha.
Stoję na szczycie drabiny opartej o ścianę, wiercę w suficie otwór na przepust kablowy, sufit jakieś 5...6 metrów, trzymam się pazurami lewej ręki ściany, by nie fiknąć, i nagle z dołu słyszę głos szefa lokalnej firmy elektrycznej.
Głos cokolwiek gejowaty:
- Syylweeek, ciągnij druta!
K...a, ile mnie wysiłku kosztowało, by ze śmiechu nie wpaść w ten kocioł... :roll:
-Mrówki mogą podnieść rzecz cięższą od siebie nawet 50x
-wow
-Na przykład ten nóż.
-...
-A teraz oddaj mrówce portfel, zegarek i telefon, a nikomu nic się nie stanie.
Sławomir
08-02-2022, 20:19
Spotkali się:budowlaniec, ogrodnik i elektryk. Sprzeczają się, który zawód starszy:
- myśmy budowali piramidy! Woła budowlaniec,
- myśmy tworzyli ogrody Edenu! woła ogrodnik
na to spokojnie odpowiada elektryk:
- jak Pan Bóg zawołał "niech się stanie światło" myśmy mieli już kable położone!
Zapowiedziałem żonie, że będzie albo seks, albo wychodzę z kumplami na piwo.
Po godzinie rozmów doszliśmy do porozumienia.
Nie będzie seksu i nie wyjdę z kumplami na piwo.
Wind Mill
08-02-2022, 21:49
-Mrówki mogą podnieść rzecz cięższą od siebie nawet 50x
-wow
-Na przykład ten nóż.
-...
-A teraz oddaj mrówce portfel, zegarek i telefon, a nikomu nic się nie stanie.
Uniesie nóż i portfel naraz? ;)
Spotkali się:budowlaniec, ogrodnik i elektryk. Sprzeczają się, który zawód starszy:
- myśmy budowali piramidy! Woła budowlaniec,
- myśmy tworzyli ogrody Edenu! woła ogrodnik
na to spokojnie odpowiada elektryk:
- jak Pan Bóg zawołał "niech się stanie światło" myśmy mieli już kable położone!
To się trzyma kupy, jak sikiratka. ;)
Zapowiedziałem żonie, że będzie albo seks, albo wychodzę z kumplami na piwo.
Po godzinie rozmów doszliśmy do porozumienia.
Nie będzie seksu i nie wyjdę z kumplami na piwo.
I gadaj pan z babą... :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=wLANlsKZsNQ
Lepiej być szczęśliwym, niż mieć rację... ;)
Wind Mill
11-02-2022, 22:58
Deja vu, czyli błąd w Matriksie. ;)
We wtorek rano belka ze zdjęciami wyglądała tak:
60200
60201
........................................
Myślę, że się dogadali. Na 1499.;-)
60219
Żarcik na sobotę ;)
W zatłoczonym do granic możliwości pociągu, w przedziale wstaje
facet i mówi:
- Proszę państwa, jest bardzo niezręczna sytuacja, nie jestem w
stanie przepchać się do ubikacji i po prostu zaraz zesram się w gacie.
Na to ktoś mówi:
- No cóż, skoro jest taka sytuacja, to ja mam tutaj reklamówkę,
mógłby pan zrobić to do niej, my się odwrócimy, potem się jakoś to
wyrzuci przez okno
Gość postanowił skorzystać z propozycji. Rozłożył reklamówkę na
podłodze, zaczął rozpinać spodnie. Jeden z pasażerów w tym czasie,
trochę dla odwrócenia uwagi, wyjął papierosa i próbuje go zapalić. A
na to facet, z już ściągniętymi spodniami, kucając mówi:
- Przepraszam pana bardzo, ale to jest przedział dla niepalących...
spiritus
22-02-2022, 09:30
Deja vu, czyli błąd w Matriksie. ;)
We wtorek rano belka ze zdjęciami wyglądała tak:
60200
Już tak kilka razy taki przypadek widziałem :D
Jedno zdjęcie było jako pierwsze w obu wierszach... czyli świeżo co wrzucone na forum :D
Tymczasem śmiech przez łzy...
60507
Gdy kobieta chudnie to jest zakochana, gdy tyje to jest szczęśliwa, a gdy włącza wycieraczki to będzie skręcać w prawo
Gdy kobieta chudnie to jest zakochana, gdy tyje to jest szczęśliwa, a gdy włącza wycieraczki to będzie skręcać w prawo
posmaralem sie...
ale w sumie to nie fair. na temat kobiet obslugujacych pojazdy zmotoryzowane (albo mezczyzn potykajacych sie o multitasking) sie nie zartuje. to jest kopanie lezacej(go)
ale w sumie to nie fair. na temat kobiet obslugujacych pojazdy zmotoryzowane (albo mezczyzn potykajacych sie o multitasking) sie nie zartuje. to jest kopanie lezacej(go)
Kobiecy multitasking to rzecz przereklamowana. Powiedziałem raz znajomej, żeby siadła i się zamknęła. Nie dała rady zrobić ani tego, ani tego. :mrgreen:
spiritus
22-02-2022, 19:08
60517
60518
ostatni_wolny_login
22-02-2022, 21:58
nie miało czasem być bez polityki? jak jest dyspensa zielonego to ja mam cały katalog memów z konfabułacją :>
Bez komentowania. Mem można dać.
Jak tego rosyjskiego rozumiem, tak tego drugiego ni w ząb. spiritus wytłumacz, bo może mi coś umyka?
Zapewne chodzi o hierarchię ważności. Co robi głowa państwa?
To nie dyskusja. To tłumaczenie humoru na j. polski :)
maniak666
22-02-2022, 22:35
Jak tego rosyjskiego rozumiem, tak tego drugiego ni w ząb. spiritus wytłumacz, bo może mi coś umyka?
A teraz?60522
spiritus
22-02-2022, 22:58
Jak tego rosyjskiego rozumiem, tak tego drugiego ni w ząb. spiritus wytłumacz, bo może mi coś umyka?
Jacek Ci napisał :)
A, że w takie buty. Rozumiem.
spiritus
23-02-2022, 00:14
nie miało czasem być bez polityki? jak jest dyspensa zielonego to ja mam cały katalog memów z konfabułacją :>
Dajesz xD
Może być na pw :P
Mąż wyjeżdżał w delegację. Przed wyjazdem mówi żonie:
- Rozumiem, że masz swoje potrzeby. Zbudowałem ci robota. Jeśli tylko będziesz potrzebowała mężczyzny, po prostu zawołaj "Boria!" i on wszystko zrobi.
- Dobra.
Mąż wyjechał. Wieczorem żonie zachciało się i zawołała: "Boria!"
Robot się włączył i zabrał się do akcji. Po jakimś czasie żona zdała sobie sprawę, że nie wie, jak wyłączyć diabelstwo. Zaczęła wołać o pomoc. Pojawiła się sąsiadka i pyta:
- A co to za cudo?
- Boria.
- Boria!
Robot zareagował prawidłowo i zabrał się za sąsiadkę.
(...)
Dwa dni później mąż zorientował się, że nie powiedział żonie, jak się wyłącza robota. Dzwoni, nikt nie odbiera. Wsiada w samolot, leci do rodzinnego miasta. Na lotnisku łapie taksówkę, wsiada i mówi do kierowcy:
- Na Iwanowkę, szybko!
- Na Iwanowkę? Tam nie pojadę.
- Dlaczego?!
- Tam Boria!
ostatni_wolny_login
23-02-2022, 09:35
Zaczniemy delikatnie
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/szczesc-boze-wniosek-formalny-pies-grzegorz-braun.jpg
spiritus
23-02-2022, 09:42
Zaczniemy delikatnie
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/szczesc-boze-wniosek-formalny-pies-grzegorz-braun.jpg
klasyka gatunku xD
ostatni_wolny_login
23-02-2022, 10:01
no to lecimy
https://pbs.twimg.com/media/FCS0jsSXMAMvhe-.jpg
60525
i może wystarczy
krzysztofz24
23-02-2022, 12:42
Eeee, jednak nt lewej strony sa lepsze memy:-)
To tak w ramach pluralizmu;-)
60529
60530
60531
P.s Choc ja osobiscie woalbym w tym watku takie kawaly jak np z Boria:-), zamiast memow. Bo memow w necie miliony lepszych czy gorszych, a dobry kawal to juz nie tak latwo.
A polityka to sliski temat...
ostatni_wolny_login
23-02-2022, 13:12
To może coś pośrodku? Z czasów słusznie minionych
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1641054779lptjZTZXxv3Jmy1REDg8jq.jpg
- - - - kolejny post - - - - - -
albo całkowicie w naszych klimatach :mrgreen:
patronat, chylę czoła. Szukając miedzi znalazłem złoto.
60532
Źródło (https://forum.nikoniarze.pl/threads/310290-Samotno%C5%9B%C4%87)
P.s Choc ja osobiscie woalbym w tym watku takie kawaly jak np z Boria:-), zamiast memow. Bo memow w necie miliony lepszych czy gorszych, a dobry kawal to juz nie tak latwo.
A polityka to sliski temat...
Też tak sądzę. Są całe strony z memami.
Też mi tu memy średnio pasują.
Żeby nie było na pusto:
Zaginęła sowa.
Trwają pohukiwania.
Wind Mill
23-02-2022, 16:15
Pohukiwacze zaginionej sowy. ;)
Z zabawowego wątku:
Nie nie, z kolorków to ja głównie zielone ;) Chociaz fioletowy kolorek bardzo lubie :D [tak, wiem, są też bezbarwne :D] A tam jest dinks a nie dynks :-P
Roboty rozbiórkowe na moście siarczystą zimą. Czerwone Brygady czasowo w niebieskich kufajach i uszankach, kują beton młotami pneumatycznymi. W zimie wilgoć zawarta w sprężonym powietrzu zamarza i młoty, jak to się mówi, "nie pierą".
Rada na to jest prosta - nie żadne smarownice czy inne tam magiczne wynalazki, tylko po prostu odkręca się wąż powietrzny i wlewa do młota trochę denaturatu - i po 5 minutach można normalnie pracować dalej. Metoda dobra, a że trochę śmierdziało, to już trudno. Podobno od smrodu jeszcze nikt nie umarł hiehie. Ale waliło od nas na całą wieś..
Obok budowy był sklep. Codziennie rano chodziłem tam - czasem jeszcze przed otwarciem, od tyłu - i kupowałem pięć - sześć flaszek denaturatu. Pewnego razu właściciel sklepu - zamiast, jak zwykle podać mi butelki, skasować forsę i schować się do ciepłego - wciągnął mnie do środka i powiada:
- Chopie jak wos na tyj budowie nie styko na gorzołka, to jo wom dom na krecha, ino nie pijcie mi tego...
;)
https://joemonster.org/art/4331
jurkarol
23-02-2022, 16:44
60538.......
No to zdrówko :D
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_mJxD0kLsqPctXkjCufNX0EiTXyIHPAsp.gif
- I co pan powie o nadchodzącej wojnie, panie generale?
- Ona jest już przegrana.
- To po co ją zaczynać?
- Żeby dowiedzieć się, kto przegra.
Przychodzi Putin do wróżki i pyta co jego i Rosję czeka w 2023 roku. A wróżka na to, że będzie wojna z Polską.
- Nudy, nudy. - odpowiada Putin.
- To Ty mi więc lepiej powiedz po ile będzie w grudniu euro w Moskwie?
- A po pięć złotych. - odpowiada wróżka.
Przychodzi Putin do wróżki i pyta co jego i Rosję czeka w 2023 roku. A wróżka na to, że będzie wojna z Polską.
- Nudy, nudy. - odpowiada Putin.
- To Ty mi więc lepiej powiedz po ile będzie w grudniu euro w Moskwie?
- A po pięć złotych. - odpowiada wróżka.
To by było... interesujące...
W podobnym klimacie:
Prezydenci USA i Rosji dali się zahibernować. Rozmrażają ich po 300 latach. Pierwsze, o co pytają, to gazety z wiadomościami.
Prezydent Rosji czyta pierwszy i zaczyna się nabijać z USA:
- Ty patrz. Tu napisali, że USA przeszło na komunizm.
Na co prezydent USA odpowiada:
- Ty patrz lepiej tu: "Na granicy polsko-chińskiej wybuchły niewielkie zamieszki....".
- Rok 2050, na Niemieckim autobanie policja zatrzymuje auto:
Policjant sprawdza dokumenty i woła kolegę
– ty Ahmed, zobacz jakie dziwne nazwisko: Müeller!
To ja w dzisiejszym klimacie:
Spotykają się dwa pączki.
- Co słychać?
- A w porządku, nie mogę narzekać, dobrze mi się wiedzie. Nawet się ostatnio na uniwersytet zapisałem.
- I co, przyjęli cię?
- No co ty, pączka?!
spiritus
24-02-2022, 22:30
60620
EDIT -----------
tbogdanowicz
25-02-2022, 20:27
spiritus
Na szczęście się myliłeś :-P.
Podobno forum ma być wolne od gówno burzy politycznej...a te osiem gwiazdek u Moderatora to co, Droga Mleczna?
EDIT - komentarz.
Kojocisko
25-02-2022, 21:20
_______________
Podobno forum ma być wolne od gówno burzy politycznej...a te osiem gwiazdek u Moderatora to co, Droga Mleczna? I ten mem jest obraźliwy dla Polski, która się biła bohatersko sama przeciwko ruskim, Niemcom, UkraińcomDoskonałe, lubię takie abstrakcyjne poczucie humoru [emoji1787] Daj więcej!
maniak666
25-02-2022, 21:44
Sankcje-wiadomo poważna sprawa.Ale chyba się tu nada :) https://twitter.com/visegrad24/status/1497287728911822852?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5 Etweetembed%7Ctwterm%5E1497287728911822852%7Ctwgr% 5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwyborcza.pl%2F14752472815366 8.html
Z tą drobną różnicą, że NLAW nie jest w stanie się naprowadzić na cele latające. W przeciwieństwie do Javelina. ;)
maniak666
28-02-2022, 18:21
Z tą drobną różnicą, że NLAW nie jest w stanie się naprowadzić na cele latające. W przeciwieństwie do Javelina. ;)
Znaczy NLAW pełny manual a Javelin wypasiony AF :)
Coś w ten deseń. No i NLAW ma ciut za mały zasięg, żeby próbować użyć go na cele latające - 800m net podaje.
jurkarol
28-02-2022, 21:45
Podobno forum ma być wolne od gówno burzy politycznej...a te osiem gwiazdek u Moderatora to co, Droga Mleczna?
EDIT - komentarz.
O no właśnie, też miałem o te gwiazdki pytać. Że minimum 8 znaków? Stopnie wojskowe? Ale 5 gwiazdek nie ma.
Tak zupełnie z d... z głowy wzięte prawda? Ale nie możesz polemizować z modem bo to wbrew temu no...
Hm może by ten post zgłosić moderatorom...
:D
jurkarol
28-02-2022, 21:46
60620
***** ***
A plusikiem może się podpisz, oszczędzaj klawiaturę
60682
Taka informacja jest przy dołączaniu zdjęć. Przypadek? Nie sądzę. :lol:
Czemy to zdjęcie na dole się załącza?
Podobno forum ma być wolne od gówno burzy politycznej...a te osiem gwiazdek u Moderatora to co, Droga Mleczna?
Słuszna uwaga, edytowałem. Raportujcie.
O no właśnie, też miałem o te gwiazdki pytać. Że minimum 8 znaków? Stopnie wojskowe? Ale 5 gwiazdek nie ma.
Tak zupełnie z d... z głowy wzięte prawda? Ale nie możesz polemizować z modem bo to wbrew temu no...
Hm może by ten post zgłosić moderatorom...
:D
Tak, trzeba było raportować. Usunąłem te gwiazdki.Tylko ja nie zawsze czytam co sie dzieje w wątku.
Taka informacja jest przy dołączaniu zdjęć. Przypadek? Nie sądzę. :lol:
Czemy to zdjęcie na dole się załącza?
Nie wiem dlaczego. Admin techniczny powinien wytłumaczyc.
Ale teorie spiskowe sa nieuprawnione. Wszystko sie dzieje automatycznie.
Edit - raport był, wpierw wszedłem w wątek, pozamiatałem, a potem wszedłem w raporty.
https://i.imgur.com/CB5bUNgh.jpeg
https://www.instagram.com/paweljonca/
i to jest śmieszne?
Jak widać nie miałeś dzieci.
Ale fakt, że nie dla każdego jest to jasne.
Nie trzeba mieć dzieci, żeby bosą stopą na LEGO nadepnąć. Ja raz nadepnąłem. Wystarczy...
Swego czasu fajna reklama powstała
https://www.youtube.com/watch?v=D5xuCJIIWFc
:D
O właśnie.
Ten, nawet LEGO cierpi po nadepnięciu na LEGO:
https://youtu.be/0-Hjeu0p8oY?t=78
maniak666
10-03-2022, 05:41
60863
może batonika do paliwa?
- wezmę sam batonik
tbogdanowicz
10-03-2022, 11:56
Zadanie z matury 2023:
Ropa kosztuje 10 zł litr, stal 10 tyś za tonę, czołg waży 41 ton. Uśredniając spalanie T 72 do 600 litrów na 100 kilometrów oblicz w jakiej odległości od frontu musi się znajdować skup metali aby kradzież kacapskiego czołgu była opłacalna.
tbogdanowicz
10-03-2022, 13:28
Rozmawia dwóch przyjaciół o polityce na świecie:
– Co tam nowego?
– NATO prowadzi wojnę z Rosją.
– I jak wygląda sytuacja?
– Rosja straciła kilka tysięcy żołnierzy, w tym elitarne oddziały VDV, ponad setkę helikopterów i samolotów, kilkaset wozów opancerzonych i czołgów, trzy jednostki pływające, wymienialność waluty, Ikeę i McDonalda, a w perspektywie paru tygodni grozi jej bankructwo.
– A jak wygląda sytuacja NATO?
– A NATO jeszcze nie wkroczyło.
tbogdanowicz
10-03-2022, 14:47
Pewnie nie dla każdego śmieszne, ale właściwie to chyba jedyne miejsce gzie można to wrzucić:
"Modelowa marża rafineryjna (według metodologii PKN Orlen) bez dyferencjału wzrosła od 2 marca z 4 USD/bbl do około 30 USD/bbl, głównie dzięki oderwaniu się cracku dieslowego. Dyferencjał Brent/Urals wynosi obecnie 28,5 USD/bbl, a w lutym wyniósł on 5,0 USD na baryłce."
Źródło:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rekordowe-marze-rafineryjne-akcje-Orlenu-i-Lotosu-tego-w-pelni-nie-zdyskontowaly-Trigon-DM-opinia-8294492.html
krzysztofz24
10-03-2022, 22:47
Filmi kznany z roznych przerobek, tutaj akurat na czasie;-)
https://youtu.be/RyE-fZXVers
tbogdanowicz
22-03-2022, 21:20
Pewien biznesmen leży na łożu śmierci w szpitalu. Partner w interesach składa mu ostatnią wizytę.
- John, teraz kiedy umieram wyznam ci pewien sekret. Pomimo, że jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, nic ci nie mówiąc, wyprowadziłem z firmy milion dolarów. Byłem świnią, z zazdrości nawet zwolniłem sekretarkę, która się w tobie kochała. Wybacz mi, John, byłem strasznym niewdzięcznikiem.
John odpowiada:- Wiesz, drogi przyjacielu, wszystko jest ci wybaczone. Nie wiesz dlaczego? Też wyjawię ci pewien sekret - to ja cię otrułem.
Rafał_Sz
24-03-2022, 10:19
Pewien biznesmen leży na łożu śmierci w szpitalu. Partner w interesach składa mu ostatnią wizytę.
- John, teraz kiedy umieram wyznam ci pewien sekret. Pomimo, że jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, nic ci nie mówiąc, wyprowadziłem z firmy milion dolarów. Byłem świnią, z zazdrości nawet zwolniłem sekretarkę, która się w tobie kochała. Wybacz mi, John, byłem strasznym niewdzięcznikiem.
John odpowiada:- Wiesz, drogi przyjacielu, wszystko jest ci wybaczone. Nie wiesz dlaczego? Też wyjawię ci pewien sekret - to ja cię otrułem.
Tak mi się skojarzyło [+18] :)
https://youtu.be/tHu1Tn8rpM0
tbogdanowicz
24-03-2022, 12:07
Historia z rybakiem jest baaardzo stara, ale dobrze pokazuje że często nie warto się spinać, by robić to co się lubi :-).
A teraz całkiem na poważnie:
https://twitter.com/i/status/1508415439180902405
tbogdanowicz
29-03-2022, 06:33
Niby nic śmiesznego, a wprawiło mnie w doskonały nastrój. :smile:
Poznajcie wujka Władka
61428
Jak to mówią "rodziny się nie wybiera" ;)
sprocket
12-04-2022, 01:05
To co widzisz, co czytasz a bardziej co chca zebys wiedzial, i widział, w niczym nie pomaga życ, badzmy obiektywni, ������
spiritus
23-04-2022, 13:26
62014
8znakufff
62145
Czytać nie umieją czy co? :-P
maniak666
14-05-2022, 17:04
Inspiracji kilka dla ślubniaków z deficytem weny....https://www.popularne.pl/tradycyjne-rosyjskie-wesele/?utm_source=stylunio&utm_campaign=stylunio&fbclid=IwAR0s4cKRb88EEtg7WeR0wIOFMiehHI6B2msz_lZYu ChyJQ4j3XKYJiLNpA0
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.