Zobacz pełną wersję : Humor
Śmiać się czy płakać, że społeczeństwo z roku na rok co raz więcej kombinuje :)
http://www.tvn24.pl/krakow,50/podyktowal-koledze-mature-przez-radio,425775.html
Żadna nowość, mówiąc szczerze, zarówno w kwestii pomysłu jak i wykorzystanego sprzętu.
Żadna nowość, mówiąc szczerze, zarówno w kwestii pomysłu jak i wykorzystanego sprzętu.
Wiem wiem...sam widziałem takie coś w akcji (ale nie na maturze :D)
s1G6lNAE_XI
Re-we-la-cja, dzieki za link...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10308320_507428486046361_6262737413215764308_n.jpg )
Dzisiejsi "księżowie" z bajki
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/0_1_54294_Ksiaze_z_bajki_xxi_wieku_przez-2.jpg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_54294_Ksiaze_z_bajki_xxi_wieku_przez_daga88.jp g)
foto4deg
10-05-2014, 12:20
Dzisiejsi "księżowie" z bajki
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/0_1_54294_Ksiaze_z_bajki_xxi_wieku_przez-2.jpg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_54294_Ksiaze_z_bajki_xxi_wieku_przez_daga88.jp g)
Myślałem, że księżniczka będzie z Austrii :D
Myślałem, że księżniczka będzie z Austrii :D
OOOO Dżizas :/
Nie oglądam eurowizji, nie interesuję się tym co w tv. Słyszałem, że był jakiś przypał z Austrii na eurowizji. Postanowiłem sprawdzić - teraz żałuję :/
http://evona.pl/member/video/5f4c809c8ef2e5b009035f7bbc513b51
"Prawie jak u nas" - prawie bo nasi by gola nie strzelili :D
Jaką miłością Rosja kocha Ukrainę? Bezgraniczną.
foto4deg
11-05-2014, 23:15
OOOO Dżizas :/
Nie oglądam eurowizji, nie interesuję się tym co w tv. Słyszałem, że był jakiś przypał z Austrii na eurowizji. Postanowiłem sprawdzić - teraz żałuję :/
:D :mrgreen: weź, ja myślałem, że oddam wszystko, co zjadłem :p
czarny75
12-05-2014, 10:30
:D :mrgreen: weź, ja myślałem, że oddam wszystko, co zjadłem :p
signum temporis...polski cyc w konfrontacji z austriacką bródką jest bez szans.
Gdyby to posłanka Grodzka w duecie ze Szpakiem wyspiewali dumke na dwa serca to inna bajka.
signum temporis...
Ja się już boję zaglądać do lodówki, a nuż tam będzie kiełbasa? ;)
Ja się już boję zaglądać do lodówki, a nuż tam będzie kiełbasa? ;)
ten dowcip ma brodę i wąsy ;)
Na marginesie zawsze miałem przeczucie graniczące z pewnością, że nasi politycy to ostatnie cioty - teraz gdy zobaczyłem jak podniecają się tym Rumcajsem, straciłem wszelkie wątpliwości...
ten dowcip ma brodę i wąsy ;)
:mrgreen:
Trzeba go ogolić, bo wygląda jak baba. :)
Siara też ma zdanie na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=WxHhfeMCfew
Pozdr
Siara też ma zdanie na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=WxHhfeMCfew
Pozdr
:grin:
Rafał_Sz
12-05-2014, 15:50
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/4ef27a028df750e5a4bbdf4259269a31-2.jpg
źródło (http://ocdn.eu/images/pulscms/YWM7MDMsMmU0LDAsMSwx/4ef27a028df750e5a4bbdf4259269a31.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/aECIJAQ-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/aECIJAQ.jpg)
andrzej_laskowski
16-05-2014, 12:55
Dla mnie za trudny. O co chodzi z tym koniem?
Nie ogląda się telewizji?
koń, koń czyta, końcita wurst (kiełbasa)
Mogło trochę zmylić to, że koń jest ogolony.
Mogło trochę zmylić to, że koń jest ogolony.
:mrgreen:
Wyborcza kiełbasa - Wyborcy jak zwykle robieni w konia.
Borat1979
16-05-2014, 22:07
Już dajcie spokój z tą... wróć tym Conchitą bo ludziom kiełbasa przestanie smakować :)
https://www.youtube.com/watch?v=wlNVEacXRco
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10369173_10204111182689059_7983044301915264169_n.j pg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/0_1_54519_Roman_i_marcin__przez_lizak12-2.jpg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_54519_Roman_i_marcin__przez_lizak12.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10305050_10152357433675743_3977276004666738594_n.p ng)
Z cyklu: "ruski potrafi". W dzisiejszym odcinku szybkie obieranie ryby z łusek.
OZin3wLjfAs
To nie jest śmieszne :(
FaRlbSPeNQ8
miron19j
21-05-2014, 09:21
z tego, co gdzieś przeczytałem, to już namierzyli obu gostków. Rodzice mają pokryć straty.
A tak wogóle, to dzieje sié gdzieś w dawnej Jugosławii. To taka tradycja moczenia studentów po zdanych egzaminach.
A śmieszne faktycznie nie jest.
To nie jest śmieszne :(
FaRlbSPeNQ8
Nikon D4, Nikon D3, Nikon 70-200 f/2.8, Nikon 17-35 f/2.8, Nikon 35-70 f/2.8
No to rodzice tych wesołków popadli w koszta :O
Hotel, recepcjonista zagaja do nowo przybyłej pary:
- Urlop?
- Tak...
- A dzieci państwo posiadają?
- Posiadają...
- A to tym razem państwo nie zabrali?
- Nie zabrali...
- Tylko we dwoje? Romantyczny wypad?
- Tak...
- A kto został z dziećmi?
- Żona.
**********
Młode małżeństwo w hotelu:
- Pokój na dobę - mówi młody mąż.
- Ma pani szczęście - mruga portier do żony, zwykle bierze pokój na godzinę.
**********
Pewnego kapitana statku, będącego już prawie na emeryturze, dopadła pewna dziennikarka. Przeprowadzając z nim wywiad, zadała pytanie:
- Kiedy pan przeżył największą burzę?
Kapitan zamilkł... Widać po jego zmęczonych oczach, że wspomina w myślach życie wilka morskiego. W końcu rzecze:
- To było zaraz po ślubie. Jak splunąłem w domu na dywan...
Jakoś nie czaje tego IT humoru.
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Jakoś nie czaje tego IT humoru.Nie martw się – nie jesteś jedyny. ;)
Spieprzył sprawę: nie dał zasmażki!
Sławol to chociaż napisz z czego konkretnie trzeba się śmiać albo jaką jest myśl przewodnia.
Rafał_Sz
25-05-2014, 10:35
Przy tym "filmiku", śmiać, a właściwie cieszyć należy się w momencie, w którym dochodzimy do wniosku, że jednak świat bez narkotyków jest lepszy. ;)
Port w Świnoujściu. Przy redzie wielki prom pasażerski. Zziajany facet z wielkim plecakiem biegnie wzdłuż brzegu ile ma pary w nogach. W biegu rzuca plecak za burtę promu. Bierze rozbieg i skacze. Łapie się za burtę; po chwili, ostatkiem sił podciąga się i przełazi na pokład.
- Ufff, k***a ... - dyszy. Zdążyłem.
- Brawo, bravissimo - mówi kapitan. A nie lepiej było poczekać, aż przycumujemy?
*****************
- W nocy Kowalski wraca pijany do domu. Żona śpi. W sypialni jest zupełnie ciemno. Kowalski przez chwilę obija się o meble, aż w końcu zdenerwowany woła:
- Ty! Zocha! Zacznij narzekać, bo nie mogę znaleźć łóżka!
*****************
Siedzi dwóch kumpli przy flaszce. Piją, gadają i gdy zrobiło się wesoło jeden pyta:
-Stachu, powiedz mi po co Ci balia na ścianie?!
-A to, to jest zegarek.
-Zegarek? Przecież to kawał żelastwa a nie zegarek!
Po czym podchodzi Stachu i jeb z pięści w balię a zza ściany krzyk :
- K**wa! 3 nad ranem!
q5uD-t_VFPg
Od kiedy żołnierz może używać broni?
Od wtedy, gdy Bronia skończy 18 lat.
Sławol to chociaż napisz z czego konkretnie trzeba się śmiać albo jaką jest myśl przewodnia.
Przy tym "filmiku", śmiać, a właściwie cieszyć należy się w momencie, w którym dochodzimy do wniosku, że jednak świat bez narkotyków jest lepszy. ;)
Otóż to. Nie bierzcie wszystkiego tak dosłownie ;)
Jeżeli chodzi o filmik od Sławola to parę razy śmiechłem z idiotyzmu a później siadłem i płakałem bo mi komba było szkoda :D
Śmiech synchroniczny
dcP2mdnYbcw
wklejam tutaj bo nigdzie indziej sie nie nadaje
http://skroc.pl/um_warszawa
wklejam tutaj bo nigdzie indziej sie nie nadaje
http://skroc.pl/um_warszawa
W Polsce obowiązuje taki przepis, że zanim zatrudnisz obcokrajowca, musisz najpierw spróbować zatrudnić swojaka (czyt. zgłosić zapotrzebowanie w urzędzie pracy). To ogłoszenie wygląda właśnie na coś takiego, pisane pod konkretną osobę, tylko po to, żeby spełnić wymogi prawa.
Sławol to chociaż napisz z czego konkretnie trzeba się śmiać albo jaką jest myśl przewodnia.
Wydaje mi się, ale mogę się oczywiście mylić, że to odmiana jakiegoś fetyszystycznego porno IT :)
Ale mnie to nie bierze, mimo żem z IT :)
Czarny humor dla pewnej specyficznej grupy odbiorców. Ale myślę, że tacy się tu znajdą.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/1622031_10152060772881850_809303490940311984_n.png )
Czarny humor dla pewnej specyficznej grupy odbiorców. Ale myślę, że tacy się tu znajdą.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/1622031_10152060772881850_809303490940311984_n.png )
Nie lubię takich żartów - mam wrażenie, że jestem jakimś debilem:)
Nie rozumiem.
Nie lubię takich żartów - mam wrażenie, że jestem jakimś debilem:)
Nie rozumiem.
I ja także nic nie czaję :/
Można autora prosić o wyjaśnienia?
Kwiatek111
28-05-2014, 21:00
to jest screen z final fantasy , znanej gry rpg
Borat1979
28-05-2014, 21:48
to jest screen z final fantasy , znanej gry rpg
To w tej grze są kibice z flarami i ochrona? :lol:
A tak poza tym to trzeba być jakimś nerdem żeby załapać o co w tym chodzi :)
Mimo tego, że w RGP-ach siedzę od dzieciństwa to w FF nie grałem.
Kilka lotniczych historyjek:
1. "Panie i panowie, mówi kapitan. Jeśli wyjrzycie za okno po prawej stronie, zobaczycie, że lot 195 chce się z nami ścigać. Włączyłem wam lampki sygnalizujące konieczność zapięcia pasów, bo za chwilę żarty pójdą na bok".
2. Kapitan po lądowaniu: "Chcielibyśmy państwa przywitać w Honolulu. Niestety kupili państwo bilety do Newark w New Jersey".
3. Ogłoszenie kapitana, kiedy podczas lotu do Filadelfii na pokładzie samolotu American Airlines przelatywaliśmy nad Waszyngtonem: "Ci z państwa, którzy siedzą po lewej stronie samolotu, mogą spojrzeć w lewo - zobaczycie Pomnik Waszyngtona. Ci z państwa, którzy siedzą po prawej, niech również spojrzą w lewo - zobaczycie wielu ludzi oglądających Pomnik Waszyngtona".
4. Lecieliśmy do Pocatello w Idaho samolotem tak małym i przepełnionym, że zacząłem żałować przerwania kursu jogi. Kiedy zaczęły się turbulencje, zapytałem stewardessy, jak często rozbija się samolot tego typu. "Raz" - odpowiedziała.
5. Podczas lotu samolotem linii Southwest do Baltimore było kilka zabawnych momentów, ale ostatni komentarz wygrał: "Witamy w Baltimore. Najbezpieczniejsza część podróży za wami. Powodzenia".
6. Kapitan w trakcie lotu z Australii do Nowej Zelandii: "Za chwilę dolecimy do Nowej Zelandii, proszę przestawić zegarki o 20 lat wstecz".
7. Linie Southwest Airlines i stewardessa przy interkomie: "Panie i panowie, chcielibyśmy poinformować, że dziś na pokładzie mamy wyjątkowego pasażera. Prosimy, abyście nie podchodzili do niego po autografy i tego typu rzeczy. Leci z nami Michael Jordan. Panie Jordan, gdyby mógł pan pomachać ręką..." W tym momencie wszystkie głowy w samolocie zaczęły się odwracać, szukając machającej ręki. Po chwili stewardessa dodaje: "Żartowałam".
8. "W wyniku dekompresji wysuną się maski tlenowe. Jeśli podróżujesz z dzieckiem, najpierw zabezpiecz swoją maskę, następnie pomóż dziecku. Jeśli masz dwójkę dzieci, wybierz swoje ulubione".
9. "Witam państwa, tu kapitan. Jest to lot numer xxxx, miejsce docelowe: Erie w Pensylwanii. Jeśli Erie nie było państwa miejscem docelowym... to teraz jest".
10. Na sam koniec krótkiego lotu, podczas którego obyło się bez żadnych przygód, już po wylądowaniu, słychać miły, ale niewyróżniający się niczym szczególnym głos kapitana: "Witamy w Los Angeles. Dziękujemy, że wybraliście dzisiaj państwo linie [xxx] i mamy nadzieję, że podróż była udana". Po czym dodaje już chłodnym tonem: "A teraz wysiadać".
11. W stosunkowo opustoszałym samolocie linii Continental: "Czy mogliby państwo zająć miejsca przy oknach, aby konkurencja myślała, że mamy zapełniony samolot?"
12. Przeżyłem kiedyś dość ciężki lot do Paryża z Wielkiej Brytanii w malutkim samolocie, a właściwie autobusie ze skrzydłami. Turbulencje były tak mocne, że ludzie zaczęli krzyczeć, a podane chwilę wcześniej napoje latały po całym pokładzie. Odzywa się kapitan: "Z przykrością muszę państwu oznajmić, że wystąpił problem techniczny..." Długa przerwa... więcej krzyków... "Kalkulator się zepsuł, więc nie mogą państwo zapłacić w euro".
13. Zasłyszane nad Afganistanem na pokładzie C5-Galaxy (wojskowy samolot transportowy) podczas podejścia do lądowania: "Panie i panowie, zaczęliśmy podejście do lądowania w Bagram. Powinniśmy być na miejscu za 5 minut. Lokalny czas to 5:15, temperatura powietrza - 35 stopni, ostrzał na ziemi od lekkiego po średni".
14. Lot liniami Southwest Airlines z San Jose do Los Angeles, stewardessa przed standardową instrukcją mówi coś takiego: "Zajęło wam 15 minut, żeby zająć miejsca w samolocie. Jeśli zdarzy się nieszczęśliwy wypadek, będziecie mieli 90 sekund na jego opuszczenie, więc lepiej słuchajcie, co mam do powiedzenia".
15. "Wasze kamizelki ratunkowe napompują się same po pociągnięciu za te dwa sznurki. Dla nadto ambitnych: możecie napompować je samodzielnie, dmuchając w tę rurkę".
16. Podczas lotu linii Continental ktoś miał koszulkę z dużym napisem "j**ać rasizm" na przodzie (ale bez cenzury). Stewardessa powiedziała mu, że musi go usunąć albo zakryć, bo może być obraźliwy dla innych. Oderwał więc górę okładki magazynu Continental leżącego na siedzeniu i przypiął do koszulki tak, że wyszło "j**ać Continental".
17. Podczas lotu z Chicago do Buffalo kapitan ogłosił: "Przez kilka minut będziemy odczuwać mocne turbulencje, proszę zapiąć pasy. Jeśli nie lubisz zapinać pasów, możesz tańczyć na środku przejścia - nie będziesz już czuł turbulencji, a reszta będzie mogła podziwiać spektakl".
18. "Może i jest 50 sposobów na opuszczenie swojego chłopaka, ale wyjść z tego samolotu jest tylko 4".
19. Linie Indian Airlines, młody chłopiec do chudziutkiej stewardessy, myląc ją z pasażerką: "Proszę, niech pani zajmie moje miejsce. Nie mogę patrzeć, jak pani stoi".
20. Podczas rozdawania napojów w klasie ekonomicznej stewardessa zasłyszała, jak ojciec mówi do syna: "Widzisz synu, powinieneś uważać na lekcjach. Inaczej będziesz wykonywał taką pracę". Stewardessa pochyliła się nad chłopcem i dodała: "Twój tatuś ma rację. Jeśli będziesz uważał na lekcjach, nie będziesz musiał latać w klasie ekonomicznej".
zolton widzę czytuje joemonstera :P
zolton widzę czytuje joemonstera :P
Buahaha :D
dokładnie :D
siwyozzman
29-05-2014, 18:04
Nagłówek aukcji na allegro: aparat-analogiczny-nikon-f50 Nie podaję linka ale jak ktoś chce zobaczyć to wyszukiwarka allegro znajduje...
http://joemonster.org/art/27906/Przerobcie_moje_zdjecie_Czesc_XIV
Chciałbym bardzo podziękować mojej kochanej żonie za ten wspaniały wpływ, jaki na mnie miała. Za to że zawsze była przy mnie, cały czas mogłem na nią liczyć i że pomagała mi kiedy tylko tej pomocy potrzebowałem. Kocham ją nad życie i nie wiem, kim bym był gdyby nie ona ...
Przepraszam bardzo za przerwę, ale pismo mojej żony jest takie niewyraźne ;)
czarny75
30-05-2014, 10:20
od 18 lat
http://film.wp.pl/id,143005,title,Jacek-Braciak,wiadomosc.html
DonMaliniacco
31-05-2014, 14:50
- Dlaczego anorektyczka ma depresję?
- Bo ma jelito grube
6516 zdjęć :)
http://olx.pl/oferta/canon-d90-obiektyw-nikkor-18-105-CID99-ID666Cp.html#1dba130673
Co smiesznego w ilosci zdjec? Raczej "Canon D90" powinien bawic.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10411339_764513186927660_5822860533839499153_n.jpg )
eristoff
04-06-2014, 08:11
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.sadistic.pl/pics/69c4f8c691ce.png)
Rafał_Sz
04-06-2014, 09:49
F1HqiUeKpyg#t
Wszystkich umoczyło oprócz pierwszej z prawej panny, która chyba tylko palce w tym maczała..
https://uk.screen.yahoo.com/video/playlist/wild-weddings/wedding-party-takes-unexpected-dip-091706833.html
http://joemonster.org/art/9731
http://joemonster.org/art/9731
Dzięki
Dawno nie było.
Dzięki
Dawno nie było.
Nie ma sprawy. Jak będzie kiedyś trzeba będzie wrzucić to daj znać :D
A na serio to artykuł z kilku lat i nie wiem czy go ktoś widział bo nie przeglądnąłem całęgo forum. Do mnie wpadł wczoraj przez przypadek i pomyślałem, że się podzielę :D
Tymczasem w przemyskim tesco cukier prawie, że na kartki :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/DSC0223jp_eesqxwa-2.jpg
źródło (http://s6.ifotos.pl/img/DSC0223jp_eesqxwa.jpg)
Tymczasem w przemyskim tesco cukier prawie, że na kartki :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/DSC0223jp_eesqxwa-1.jpg
źródło (http://s6.ifotos.pl/img/DSC0223jp_eesqxwa.jpg)
W Cze-wie takie rzeczy już kilka tak w Auchanie. Ale tylko jak jest promocja ;)
A zauważyliście, że wraz z niedawnym wzrostem akcyzy na produkty spirytusowe wyraźnie potaniał cukier? ;)
dominikpl72
18-06-2014, 15:46
Z Twittera:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/BqaZ_tSCIAACO2q-2.png
źródło (https://pbs.twimg.com/media/BqaZ_tSCIAACO2q.png)
Wspomnienia Taternika:
"Podczas jednego z obozów wspinaczkowych w Tatry pojechaliśmy w rejon Morskiego Oka.
Dotarliśmy pod ścianę. Nasz instruktor (jako, że byliśmy przygotowani na wyprawę pod każdym względem) zaproponował, żebyśmy sobie strzelili po jednym - "żeby nam się ściana trochę położyła - będzie się lepiej wchodzić". Towarzystwo nie namyślało się długo i zaczęli "kłaść ściany" dosyć intensywnie, z czasem flaszki zaczęły topnieć jedna po drugiej i skończyło się na kompletnym uboju. Gdy grupa ocknęła się równo ze świtem zauważyli, że brakuje wśród nich prowodyra libacji - instruktora..."
I tutaj następuje wersja GOPR-owców:
"Zapieprzamy gazikiem, wyjeżdżamy zza zakrętu a tu jakiś facet na środku drogi idzie na czworaka, wbija haki w asfalt i asekuruje się liną..." :D
http://www.sadistic.pl/artur-barcis-recytuje-ona-tanczy-dla-mnie-vt295130.htm
Tak politycznie i bajkowo zarazem :)
4hAoYTJPSqA
Hiszpania... Anglia... Włochy...
Ten obrazek nabiera nowego znaczenia
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.punkymonk.com/wp-content/uploads/2014/06/Fifa+world+cup+2014.+Apparently+is+a+facepalm+cont est+suggested_751d28_3498872.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/UGDCdz272j8-2.jpg
źródło (http://cs617727.vk.me/v617727656/e663/UGDCdz272j8.jpg)
- I jak, smakuje szanownemu Panu nasz chłodnik?
- Szczerze mówiąc, to dupy nie urywa.
- Cierpliwości...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10463013_10152195096318176_4852091214583838593_n.j pg)
Rychło w porę, właśnie za godzinę i trochę wybieram się na koncert Slayer'a :twisted:
Rychło w porę, właśnie za godzinę i trochę wybieram się na koncert Slayer'a :twisted:
Zazdroszczę :/
Ja nie mam ekipy na koncerty a samemu za drogo :(
Może się uda zebrać na Sabaton do Dębicy :D
sokolnik
01-07-2014, 18:37
Dziewczyny dają radę he i nawet nie wiedzą co robią źle :-)
Borat1979
01-07-2014, 19:14
embjNcWwY9Q
Wiem, że to kobiety ale dlaczego wszystkie grają do jednego kosza?
Wiem, że to kobiety ale dlaczego wszystkie grają do jednego kosza?
Może dlatego, że koszytkówka to gra zespołowa? ;)
Ważne, że się nie biją z powodu tych samych stroi :D
jednak wasze stare wpisy są o niebo śmieszniejsze niż ten chłam, zajrzyjcie do początków HUMORU!
Piłkarze Brazylii wchodzą na lotnisko, skąd mają odlecieć na mecz z Polską.
Przychodzi trener i mówi:
- chłopaki, mamy tylko jeden bilet...
Piłkarze patrzą na siebie i po chwili decydują, że do Polski poleci Ronaldinho.
Przed odlotem mówią mu:
- dobra Ronaldinho, będziesz grał sam. Jakoś sobie poradzisz.
Następnego dnia reszta drużyny w czasie meczu siedzi w brazylijskim pubie przy piwie. Sprawdzają wynik meczu Polska-Brazylia w internecie, a tam: 0:1 (34` Ronaldinho).:
- Ronaldinho gra sam, bez bramkarza i nawet nieźle się spisuje.
Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83` Rasiak).
Następnego dnia Ronaldinho wraca do Brazylii, spotyka się z resztą drużyny a oni pytają:
- Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło?
- No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - miałem mały problem, w 46` dostałem czerwoną kartkę
jednak wasze stare wpisy są o niebo śmieszniejsze niż ten chłam, zajrzyjcie do początków HUMORU!
Przesadziłeś! Te pierwsze są tak samo denne.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/6-2.png
źródło (http://s3.amazonaws.com/theoatmeal-img/comics/working_home/6.png)
Z pozdrowieniem dla informatyków - sieciowców: :)
Cześć, chciałbym usłysześ żart o TCP.
- Cześć, chciałbyś usłyszeć żart o TCP?
- Tak, chciałbym usłyszeć żart o TCP.
- OK, opowiem ci żart o TCP.
- Ok, posłucham żartu o TCP.
- Jesteś gotowy do wysłuchania żartu o TCP?
- Tak, jestem gotów do wysłuchania żartu o TCP.
- OK, wyślę ci żart o TCP. Potrwa on 10 sekund, zawiera dwie postacie, nie ma miejsca wydarzeń, kończy się puentą.
- OK, jestem gotowy do odbioru żartu o TCP, który trwa 10 sekund, zawiera dwie postacie, nie ma miejsca wydarzeń i kończy się puentą.
- Przepraszam, przekroczono czas połączenia. Cześć, chciałbyś usłyszeć żart o TCP?
Wspomnienia Taternika:
"Podczas jednego z obozów wspinaczkowych w Tatry pojechaliśmy w rejon Morskiego Oka.
Dotarliśmy pod ścianę. Nasz instruktor (jako, że byliśmy przygotowani na wyprawę pod każdym względem) zaproponował, żebyśmy sobie strzelili po jednym - "żeby nam się ściana trochę położyła - będzie się lepiej wchodzić". Towarzystwo nie namyślało się długo i zaczęli "kłaść ściany" dosyć intensywnie, z czasem flaszki zaczęły topnieć jedna po drugiej i skończyło się na kompletnym uboju. Gdy grupa ocknęła się równo ze świtem zauważyli, że brakuje wśród nich prowodyra libacji - instruktora..."
I tutaj następuje wersja GOPR-owców:
"Zapieprzamy gazikiem, wyjeżdżamy zza zakrętu a tu jakiś facet na środku drogi idzie na czworaka, wbija haki w asfalt i asekuruje się liną..." :D
Były takie przypadki - jak poszli po wódkę do Zakopca i wracali w okolice MOKa :)
Z pozdrowieniem dla informatyków - sieciowców: :)
Cześć, chciałbym usłysześ żart o TCP.
- Cześć, chciałbyś usłyszeć żart o TCP?
- Tak, chciałbym usłyszeć żart o TCP.
- OK, opowiem ci żart o TCP.
- Ok, posłucham żartu o TCP.
- Jesteś gotowy do wysłuchania żartu o TCP?
- Tak, jestem gotów do wysłuchania żartu o TCP.
- OK, wyślę ci żart o TCP. Potrwa on 10 sekund, zawiera dwie postacie, nie ma miejsca wydarzeń, kończy się puentą.
- OK, jestem gotowy do odbioru żartu o TCP, który trwa 10 sekund, zawiera dwie postacie, nie ma miejsca wydarzeń i kończy się puentą.
- Przepraszam, przekroczono czas połączenia. Cześć, chciałbyś usłyszeć żart o TCP?
Ja nie mam aż tak przeciążonego łącza, ale niegdyś na SDI, na którym było podpiętych jeszcze oprócz mnie kilku sąsiadów sąsiadów żart ten (szczególnie wieczorami) był popularny do chwili wprowadzenia kolejkowania. :)
To jeszcze tematycznie:
Jak guru unixowy uprawia seks?
- unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; yes; yes; umount; sleep;
Borat1979
02-07-2014, 23:04
Te informatyczne dowcipy to bawią tylko pryszczatych nerdów. Są tak drętwe jak żarty Strasburgera w Familiadzie.
Te informatyczne dowcipy to bawią tylko pryszczatych nerdów. Są tak drętwe jak żarty Strasburgera w Familiadzie.
He, he, he - prawda.
Mimo to wolę żarty Strasburgera:)
z powodu tych samych stroi :D
Strojów!
Przesadziłeś! Te pierwsze są tak samo denne.
To nie to... Minęło sporo lat, weszła nowa generacja użytkowników Nikona, to młodzi ludzie używający tak samego języka jak te z podsłuchów Platformersów; wchodzę na to forum i czuję obrzydzenie...
Co nie zmienia faktu, że Nikon jest wielki
Radzę czytać jednak te pierwsze wpisy, są śmieszne i trzymają poziom
nowa generacja użytkowników Nikona
młodzi ludzie
używający tak samego języka jak te z podsłuchów Platformersów
Platformersów
czuję obrzydzenie
:?:
To się teraz nazywa język parlamentarny. :)
:?:
chyba napisałem ciut niejasno skoro poddajesz moje sformułowania w wątpliwość. To forum humoru istnieje od sporo czasu. Wszystko się - niestety - zmienia. Zamiast dowcipów tekstowych coraz częściej widzę rzekomo zabawne klipy. Obraz zastępuje pismo.To znak nowego pokolenia, jakieś 10 lat temu dostawało ono na komunię kompaktowe aparaty, teraz - kupuje nowe Nikony i dołącza się do wspaniałej społeczności użytkowników tej wybitnej technologii. A co do dowcipów... mam wspaniałe dzieło Jana Bystronia o komizmie. Tam nikt nie używał słów obelżywych i kloacznych. Słusznie pisze inny użytkownik Nikona - to już język parlamentarny... Ale czy śmieszny?
nikt nie używał słów obelżywych i kloacznych
Platformersów
Człowieku, piszesz cały czas o sobie. Nie miałeś kiedyś przypadkiem nicku u-boot? ;)
Boryszuk
05-07-2014, 23:04
Humor, jak widać, też można brać na poważnie.
Na szczęście powagę można pokonać humorem.
Sławomir
06-07-2014, 12:08
Panowie a może i Panie! w tym dziale nie obrażamy się na politykę, religię i kolor skóry. Mam nadzieję, żę właśnie w tym dziale nie ma miejsca na poprawność polityczną. I jak napisał !AGresT humor rządzi! jak by to powiedziała dzisiejsza młodzież :-)
http://fotoblogia.pl/788,photoshopowe-wpadki-miesiaca
otwieracz
08-07-2014, 10:46
http://wideo.interia.pl/wizytowka-adas1/przeprowadzka-w-karkonosze-video,vId,1517651
http://wideo.interia.pl/wizytowka-adas1/przeprowadzka-w-karkonosze-video,vId,1517651
W kółko to samo. Zmienia się tylko nazwa pasma górskiego i sposób prezentacji.
dla tych co mają fejsa. Nie wiem jak stamtąd filmik podrzucić
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152849023369239
zbyszekD7000
10-07-2014, 17:12
Krótko, jak wyglądał mecz Brazylia Niemcy:
http://www.br.de/radio/bayern3/sendungen/fruehaufdreher/brasilien-deutschland-wm-gag-100.html
Krótko, jak wyglądał mecz Brazylia Niemcy:
http://www.br.de/radio/bayern3/sendungen/fruehaufdreher/brasilien-deutschland-wm-gag-100.html
Żebys Ty jeszcze czytać umiał....
zbyszekD7000
10-07-2014, 20:37
a bo co ? może mnie oświecisz ? ;-)
ślubniakowy dżołk:
Pewna szkocka rodzina postanowiła zaoszczędzić na kamerzyście i zapamiętała dokładnie całe wesele.
Z vimeo można wstawiać filmiki przez tagi jak z YT czy nie?
http://vimeo.com/86508660
>JAP: rozwalilo mnie to :)
JAP, uśmiałem się niewąsko :D :D :D
czarny75
12-07-2014, 13:22
http://www.andrzejrysuje.pl/trening/
Minęła kupa czasu :)
RRy_73ivcms
Rafał_Sz
16-07-2014, 14:17
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.myepicwall.com/2014/07/0b23f2fe88ef437598f9f62962ef2473.gif)
to ja z zycia wziete:
wyslalem wczoraj mojemu szefowi (Holendrowi) zyczenia urodzinowe i dla beki dodalem na koncu po polsku "sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam".
czego nie wiedzialem, to co Google Translate z tego zrobi (podklejam analogiczna wersje angielska, zakladam ze popularnosc niderlandzkiego na forum jest epsilonowa):
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/14489167348_1720e4cb2b_o-1.gif
źródło (https://farm4.staticflickr.com/3840/14489167348_1720e4cb2b_o.gif)
pracy nie stracilem, od wczoraj mamy kolektywna beke ;)
to ja z zycia wziete:
wyslalem wczoraj mojemu szefowi (Holendrowi) zyczenia urodzinowe i dla beki dodalem na koncu po polsku "sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam".
czego nie wiedzialem, to co Google Translate z tego zrobi (podklejam analogiczna wersje angielska, zakladam ze popularnosc niderlandzkiego na forum jest epsilonowa):
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/14489167348_1720e4cb2b_o-1.gif
źródło (https://farm4.staticflickr.com/3840/14489167348_1720e4cb2b_o.gif)
pracy nie stracilem, od wczoraj mamy kolektywna beke ;)
Jakbyś dodał te "sto lat" po polsku a to nie miałbyś beki
Jakbyś dodał te "sto lat" po polsku a to nie miałbyś beki
i dla beki dodalem na koncu po polsku "sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam"
hę?
polska język trudny język, czytać łatwo nie jest ze zrozumieniem
zolton, skoro też twierdzisz że to jest po polsku to gratuluję
zolton, skoro też twierdzisz że to jest po polsku to gratuluję
dodalem na koncu po polsku "sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam".
Nadal twierdzisz, że akustyk przepisał "sto lat" z translatora?
Gdyby napisał w translatorze po polsku to by tego nie było. Translator nie zna słowa "zyje" w języku polskim. I słusznie zresztą
Jakoś u mnie zna. To że źle tłumaczy, to inna sprawa. Wystarczy jednak pominąć jedno "zyje" i już tłumaczy lepiej.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.sadistic.pl/pics/30c8eab4b7d1.jpg)
Mój doktor twierdzi, że jestem paranoikiem. Co prawda nie powiedział mi tego, ale wiem, że tak myśli.
- Panie doktorze, mam sklerozę...
- Od jak dawna?
- Co "od jak dawna"?
Mój doktor twierdzi, że jestem paranoikiem. Co prawda nie powiedział mi tego, ale wiem, że tak myśli.
Mój twierdzi, że mam schizofrenię.
Głosy i postacie które widzę, mówią jednak co innego.
Boryszuk
18-07-2014, 17:58
Mój twierdzi, że mam schizofrenię.
Głosy i postacie które widzę, mówią jednak co innego.
Ja wciąż słyszę głosy w mojej głowie. Ignoruję je jednak i zabijam dalej.
Borat1979
19-07-2014, 21:41
Ciężki wieczór :)
http://vidmax.com/video/76244-get-her-drunk-BUT-NOT-THIS-DRUNK
I to ma byc smieszne? Raczej zalosne.
Rafał_Sz
20-07-2014, 09:57
Ciężki wieczór :)
http://vidmax.com/video/76244-get-her-drunk-BUT-NOT-THIS-DRUNK
A jej chłopak stał przy drodze i wypatrywał kiedy ona wróci. :mrgreen:
http://vidmax.com/video/66291-Drinking-isn-t-for-everyone-
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/1902969_731210170231697_1060360012_n-2.jpg
źródło (http://4.bp.blogspot.com/-CsgqGzgv-JY/U3oMDK-JZ6I/AAAAAAAAGX4/Hc58YWeHSUw/s1600/1902969_731210170231697_1060360012_n.jpg)
hydra_nt
25-07-2014, 12:14
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10547638_685526934834898_3550503664394133692_n.jpg )
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/0_1_56758_Czarny_bohater_przez_daga88-1.gif
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_56758_Czarny_bohater_przez_daga88.gif)
Tak się zastanawiam, może wrócić do zawodu?:
http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/1176950.xhtml
Pierwszego dnia w więzieniu mój współlokator z celi powiedział: "Jeśli do mnie podejdziesz, to cię oskalpuję. Jeżeli podczas snu mnie dotkniesz, to utnę ci jaja. Nawet się, ku*wa, do mnie nie odzywaj!"
Ja pie*dolę, pierwszy dzień we więźniu, a już mam żonę...
Tak się zastanawiam, może wrócić do zawodu?:
http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/1176950.xhtml
Za 7 zł netto za godzinę, to ja rzucam wszystko i zaczynam prawdziwe nowe życie. :D W sumie tyle dostaje ochroniarz w supermarkecie, tyle że wymagania i kompetencje inne. :D
Tak się zastanawiam, może wrócić do zawodu?:
http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/1176950.xhtml
To chyba jest siedziba tej "stabilnej" firmy:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://db.tt/D7nf51Of)
Zestawienie fraz "stabilna firma" i "umowa zlecenie" jest śmieszne, ale "stabilna firma" i "dynamiczny rozwój" już przeczy logice.
Oprócz ostatniego wymaganego punktu resztę wymogów spełniam, może się uda. Dzięki Adaś za namiar.
Plastek01
30-07-2014, 11:14
Kurcze, a ja spełniam wszystkie warunki. Już lecę składać aplikację. Na kolanach, bo to taka dobra oferta, że mogę to potraktować jako pielgrzymkę dziękczynną
Tak się zastanawiam, może wrócić do zawodu?:
http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/1176950.xhtml
Logotyp w kształcie ch... nigdy nie zwiastuje nic dobrego ;)
Logotyp w kształcie ch... nigdy nie zwiastuje nic dobrego ;)
Zależy od płci lub upodobań :) Aczkolwiek jeśli o mnie chodzi, to również mi się nie podoba :) :) :)
Ja to nawet nie startuję - słyszałem, że Steve Kelby wysłał swoją aplikację :(
Ja to nawet nie startuję - słyszałem, że Steve Kelby wysłał swoją aplikację :(
I nawet imię zmienił, widocznie uznał, że jako Scott sie nie przebije. ;)
I nawet imię zmienił, widocznie uznał, że jako Scott sie nie przebije. ;)
BUhahahaha dobre ! Sorry, ale padłem :)
Breitling
31-07-2014, 21:51
Panie doktorze teściowa zatruła się grzybami !
- a dlaczego ma taką posiniaczoną twarz?
- bo na początku jeść nie chciała !
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151128311479146&set=o.21078141635&type=2&theater
.:Gerard:.
02-08-2014, 11:35
Dzwonią Chiny do Rosjan
- wypowiadamy wam wojnę
- a ilu was jest ?
- 1,5 mld.
- pogięło was, nas tylu nie ma, dzwońcie do Amerykanów
Dzwonią Chiny do Amerykanów
- wypowiadamy wam wojnę
- a ilu was jest ?
- 1,5 mld.
- oszaleliście, nas tylu nie ma, dzwońcie do Polaków oni są nienormalni
Dzwonią Chiny do Polaków
- wypowiadamy wam wojnę
- a ilu was jest ?
- 1,5 mld
- pochrzaniło was, skąd my tyle grobów weźmiemy. :grin:
Dzwonią Polacy do Chin:
- wypowiadamy wam wojnę!
- a ilu was jest?
- 38 mln
- ok, a na której ulicy stoicie?
Rafał_Sz
02-08-2014, 14:13
Jak się nazywa Cygan z płytą kompaktową w d***?
- CD-Rom.
Jak się nazywa Cygan z płytą kompaktową w d***?
- CD-Rom.
Kiedyś, jak handel na stadionie X-lecia szedł w najlepsze i cyganie sprzedawali pirackie płyty kompaktowe to na nich się mówiło CD-Rom ;)
W aptece:
- Dzień dobry! Jest wazelina?!
- Tak, akurat ostatnie opakowanie.
- Uff! Uratowała mi pani dupę.
Borat1979
04-08-2014, 16:44
Przychodzi Trynkeiwicz do apteki i mówi:
- Po proszę żel analny z atestem Instytutu Matki i Dziecka.
Po zakupach żona do męża:
- Ubóstwiam cię!
- Mówi się zubażamâŚ
mateo912
04-08-2014, 17:15
Po zakupach żona do męża:
- Ubóstwiam cię!
- Mówi się zubażamâŚ
eee?
eee?
Nie wiem dlaczego znaczki "âŚ" się wstawiły, a jeśli chodzi o słowo: http://sjp.pl/zuba%BFa%E6
Aby nie było offtopu
W salonie piękności:
- Poproszę manicure jak u Britney Spears, włosy jak u Angeliny Jolie i pedicure jak u Naomi Campbell.
- A mordę jak u Gerarda Depardieu zostawiamy?
RobertMiernik
05-08-2014, 21:47
Bezczelnie skopiowane:
- Ma osiem nóg i boisz się tego pod prysznicem?
- Gwałt w więzieniu.
Bezczelnie skopiowane:
- Ma osiem nóg i boisz się tego pod prysznicem?
- Gwałt w więzieniu.
Joe monster też 99% rzeczy kopiuje :D
Przychodzi Trynkeiwicz do apteki i mówi:
- Po proszę żel analny z atestem Instytutu Matki i Dziecka.
To jeszcze objaśnij, co znaczy "po proszę", bo w tym kontekście może to grać jakąś rolę. ;)
To jeszcze objaśnij, co znaczy "po proszę", bo w tym kontekście może to grać jakąś rolę. ;)
Ha, ha. To raczej przed proszę ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/1250077590fd380Jablka-2.png
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qmr/1250077590fd380Jablka.png)
https://www.youtube.com/watch?v=uXphOrOJI1E
https://www.youtube.com/watch?v=uXphOrOJI1E
Powiedz, że to taka satyra na te programy, pliz...
czarny75
08-08-2014, 21:09
http://allegro.pl/show_item.php?item=4496462485
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/284972dba7d92c286d261fcb706af726-1.jpg
źródło (http://img.joemonster.org/images/vad/img_29304/284972dba7d92c286d261fcb706af726.jpg)
Dzwonią Polacy do Chin:
- wypowiadamy wam wojnę!
- a ilu was jest?
- 38 mln
- ok, a na której ulicy stoicie?
Narada w chińskim sztabie:
- Będziemy atakować małymi grupami, tak po 2-3 miliony żołnierzy.
Wiewioor
11-08-2014, 02:37
Narada w chińskim sztabie:
- Będziemy atakować małymi grupami, tak po 2-3 miliony żołnierzy.
A czołgi puścimy środkiem. Oba.
fotograf58
13-08-2014, 11:44
A czołgi puścimy środkiem. Oba.
To już nie aktualne, tak było z 50 lat temu.
Borat1979
13-08-2014, 15:11
A czołgi puścimy środkiem. Oba.
Szacuje się, że Chińczycy mają ponad 8 tyś czołgów.
Szacuje się, że Chińczycy mają ponad 8 tyś czołgów.
tjaa.... a jesli zechca, to przekwalifikuja same tylko fabryki statywow i filtrow foto na produkcje czolgow - i w ciagu miesiaca beda mieli kolejne 8 tysiecy ;)
foto4deg
13-08-2014, 17:18
Żona do męża informatyka:
-Poznajesz człowieka na fotografii?
-Tak
Ok, dzisiaj o 15 odbierzesz go z przedszkola.
Żona do męża informatyka:
-Poznajesz człowieka na fotografii?
-Tak
Ok, dzisiaj o 15 odbierzesz go z przedszkola.
Żarty o informatykach to maksymalne suchary - to moja opinia.
Jeśli już to śmieszą one wyłącznie ich.
Boki zrywają pewnie plując okruchami pączka lub trójkątnej kanapki.
Widzisz Onsajt, bo ludzi rozumiejących dowcimy informatyków jest 10 rodzajów - tacy którzy kumają, i tacy którzy nie kapują ;)
Widzisz Onsajt, bo ludzi rozumiejących dowcimy informatyków jest 10 rodzajów - tacy którzy kumają, i tacy którzy nie kapują ;)
Jak już coś to 10 rodzaje aby było poprawniej :D
Właśnie tu spaliłem, ale napiszę setny raz: nie mogę edytować ani cytować!
Żarty o informatykach to maksymalne suchary - to moja opinia.
Jeśli już to śmieszą one wyłącznie ich.
Boki zrywają pewnie plując okruchami pączka lub trójkątnej kanapki.
Nie jestem informatykiem, ale ten zawsze mnie śmieszy:
Rozmawiają chirurg, architekt i informatyk.
Chirurg: Bóg aby stworzyć Ewę z żerba Adama musiał przeprowadzić skomplikowaną operację chirurgiczną, ergo chirurgia była pierwszym istniejącym na świecie zawodem
Architekt: Wcześniej jednak był architektem wyłonienia Wszechświatu z Chaosu, zatem to architekt był pierwszą istniejącą profesją
Informatyk: Taaak? A kto wcześniej stworzył Chaos?
foto4deg
14-08-2014, 12:55
Żarty o informatykach to maksymalne suchary - to moja opinia.
Jeśli już to śmieszą one wyłącznie ich.
Boki zrywają pewnie plując okruchami pączka lub trójkątnej kanapki.
Oj Onsajt Onsjat - jesteś informatykiem?
Niektórych śmieszą kawały o informatykach, innych o Polaku, Rusku i Niemcy, jeszcze innych o Masztalskim.
Teskt o pączkach i kanapce mogłeś sobie podarować - pokazujesz w ten sposób, że blisko Ci do człowieka pierwotnego.
Żarty o informatykach to maksymalne suchary - to moja opinia.
Jeśli już to śmieszą one wyłącznie ich.
Boki zrywają pewnie plując okruchami pączka lub trójkątnej kanapki.
Bo nie rozumiesz :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10312468_825074147517295_8627879106331507802_n.jpg ?oh=5e498ee8bc36c883a1210dc48a0d1812&oe=5479CFEB&__gda__=1417030017_a79a7d4da69f1ec7e9afb8639553c8e f)
Ten dowcip skomponował chyba jeden z tych trzech dżentelmenów. A można było napisać "Pij cydr" -- i byłoby i śmiesznie i inteligentnie.
z dedykacja dla Onsajt :) - wrzuć kolego na luz.
W firmie zbliża się bal maskowy.
Księgowa włożyła maskę lisa, szef maskę wilka, a informatyk użył maski 255.255.255.0 :)
Tłumaczę dla kolegi Onsajt:
Maska podsieci, maska adresu (ang. subnetwork mask, address mask) â liczba służąca do wyodrębnienia w adresie IP części sieciowej od części hosta.
z dedykacja dla Onsajt :) - wrzuć kolego na luz.
W firmie zbliża się bal maskowy.
Księgowa włożyła maskę lisa, szef maskę wilka, a informatyk użył maski 255.255.255.0 :)
Tłumaczę dla kolegi Onsajt:
Maska podsieci, maska adresu (ang. subnetwork mask, address mask) â liczba służąca do wyodrębnienia w adresie IP części sieciowej od części hosta.
Coś czuję, że teraz jak ktoś wrzuci jakiś kawał o informatykach to trzeba go będzie wytłumaczyć :D
Borat1979
15-08-2014, 11:02
z dedykacja dla Onsajt :) - wrzuć kolego na luz.
W firmie zbliża się bal maskowy.
Księgowa włożyła maskę lisa, szef maskę wilka, a informatyk użył maski 255.255.255.0 :)
Tłumaczę dla kolegi Onsajt:
Maska podsieci, maska adresu (ang. subnetwork mask, address mask) â�� liczba służąca do wyodrębnienia w adresie IP części sieciowej od części hosta.
Nie trzeba tego tłumaczyć bo każdy wie o co chodzi. Po prostu te dowcipy to suchary jak w Familiadzie.
Po prostu te dowcipy to suchary jak w Familiadzie.
Już dawno temu powinny być spakowane i zarchiwizowane...
foto4deg
16-08-2014, 01:10
Okuliści wprowadzają nowe tablice do odczytywania literek - przeczytasz ostatni rząd? ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/eyesight-3.jpg
źródło (http://s02.justpaste.it/files/justpaste/eyesight.jpg)
Okuliści wprowadzają nowe tablice do odczytywania literek - przeczytasz ostatni rząd? ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/eyesight-3.jpg
źródło (http://s02.justpaste.it/files/justpaste/eyesight.jpg)
EEEEEEEEEEEEEEE....nie :D
GrzesiekM
16-08-2014, 13:28
Już dawno temu powinny być spakowane i zarchiwizowane...
... i ZIP im w RAR`a ;)
Żarty o informatykach to maksymalne suchary - to moja opinia.
Jeśli już to śmieszą one wyłącznie ich.
Boki zrywają pewnie plując okruchami pączka lub trójkątnej kanapki.
a czym pluja prawnicy, dentysci, mechanicy samochodowi czy logistycy?
bo w kazdej branzy sa typowe dla niej dowcipy. tak samo jak branzowe slownictwo, fachowo nazywane profesjolektem - niby rozumiesz co mowia a jednak nie do konca w twoim jezyku
z ciekawosci - jaki masz zawod wyuczony/wykonywany?
blaise1973
16-08-2014, 20:13
Wyuczony - informatyk. Wykonywany - programista:)
a czym pluja prawnicy, dentysci, mechanicy samochodowi czy logistycy?
bo w kazdej branzy sa typowe dla niej dowcipy. tak samo jak branzowe slownictwo, fachowo nazywane profesjolektem - niby rozumiesz co mowia a jednak nie do konca w twoim jezyku
z ciekawosci - jaki masz zawod wyuczony/wykonywany?
Fotograficy też taki slang mają :) zresztą sami wiecie jak jest kiedy ze znajomymi fotograficznymi rozmawiacie a postronni słuchaja :)
a czym pluja prawnicy, dentysci, mechanicy samochodowi czy logistycy?
bo w kazdej branzy sa typowe dla niej dowcipy. tak samo jak branzowe slownictwo, fachowo nazywane profesjolektem - niby rozumiesz co mowia a jednak nie do konca w twoim jezyku
z ciekawosci - jaki masz zawod wyuczony/wykonywany?
Wyuczony to inżynier od mostów (mam nawet na kwity), choć ostatnie lata to bardziej specjalizacja w kierunku konstrukcji stalowych (od stali "zwykłej" do nierdzewnej).
Być może branża "drętwa" bo raczej nie ma zalewu branżowych żartów...
Może inaczej: nie mam nic przeciwko takim żartom, tylko one mają wąskie pole rażenia i według mnie na forum publicznym słabo się sprawdzają.
Być może branża "drętwa" bo raczej nie ma zalewu branżowych żartów...
moze dlatego ze konstruktorow mostow jest troche mniej niz informatykow. bo wiadomo ze kazdy Polak to informatyk fotograf i grafik w jednym
Może inaczej: nie mam nic przeciwko takim żartom, tylko one mają wąskie pole rażenia i według mnie na forum publicznym słabo się sprawdzają.
z czasow mojej informatycznej dzialalnosci pamietam ze dowcipy branzowe byly na dosc wysokim poziomie... rowniez abstrakcji :D -i niestety wiekszosc z nich byla opowiesciami z zycia.. ale czasy sie troche zmienily.
co zas do waskiego grona odbiorcow - na kursach zeglarskich adepci zeglarstwa ciagle biegali po klucz od kilwateru, siatke do bajdewindu czy wybierali szotem wode ze skrzynki mieczowej ku uciesze kadry... wiec moze ta twoja branza faktycznie dretwa? :P
Skoro mosty, to może...
.
.
- Co robi Hanka Mostowiak z bezdomnymi pod mostem?
.
.
.
- Pali kartony...
.
.
.
.
- A co robi Hanka Mostowiak z kanistrem benzyny na przełęczy górskiej?
.
.
.
- Pali za sobą mosty.
.
.
.
Hmmm. Może jednak wymyślę coś o informatykach. ;)
Rafał_Sz
18-08-2014, 09:03
Jakiego wirusa złapał komputer Hanki Mostowiak?
- Wersję pudełkową.
to ja branzowo, z PWr. chociaz suchar, wiec z gory przepraszam:
na solidnie zakrapianej imprezie w T-16 zaplatalo sie kilku mlodych studentow z IZ-tu, i jak to zwykle w takich sytuacjach bywa ich rozmowy zboczyly
w kierunku totalnie niezrozumialym dla reszty uczestnikow. w koncu jeden z postronnych, z jakiegos mechanicznego, zarzucil prosba:
- panowie, to moze porozmawiajcie o czyms normalnym! no chocby o dupach!
po dluzszej konsternacji jeden z informatykow wypalil w koncu:
- moja karta graficzna jest do dupy!
i jeszcze z mojej branzy, z dedykacja dla kazdego, kto jeszcze ma do zaliczenia Analize 1 lub 2 :D
Rodzaje dowodów matematycznych:
dowód przez ogląd (łatwo widać),
dowód przez połechtanie ambicji słuchaczy (to dla Państwa jest proste),
dowód iluzjonistyczny (zrobimy teraz taką małą sztuczkę),
dowód spychologiczny (Państwo sprawdzą sami),
dowód przez kalendarz (to było w zeszłym roku),
dowód przez zastraszenie (albo Państwo uwierzą na słowo, albo będę przez trzy godziny dowodził),
dowód przez sztucieć (a nuż wyjdzie),
dowód teologiczny (diabli wiedzą, jak to udowodnić),
dowód przez założenie tezy.
lista nie jest pelna, na PWr/PPT znane byly tez dowody przez machanie rekami czy dowody indukcyjne ("tu juz wynika z twierdzenia 50, 62 i 73").
- Czym różni się doświadczony informatyk od początkującego?
- Początkujący uważa, że 1 KB to 1000 B, a doświadczony jest pewien, że 1 km to 1024 m.
Amadeusz
18-08-2014, 16:40
na kursach zeglarskich adepci zeglarstwa ciagle biegali po klucz od kilwateru, siatke do bajdewindu czy wybierali szotem wode ze skrzynki mieczowej ku uciesze kadry...
U mnie trzeba było przynieść wiaderko kilwateru ;)
No to z innej branzy:
Wieża Monachium: LH 8610 pozwolenie na start.
pilot (LH 8610): Ale my jeszcze nie wylądowaliśmy!
wieża: Dobra, a niby to kto stoi na pasie 26?
pilot (LH 8801): LH 8801.
wieża: OK, to w takim razie wy macie pozwolenie na start.
- Dzień dobry, chciałbym tani i dobry projekt.
- A po co panu dwa projekty?
- Dzień dobry, chciałbym tani i dobry projekt.
- A po co panu dwa projekty?
Dlaczego tanie wino jest dobre?
Bo jest dobre i tanie.
Dlaczego tanie wino jest dobre?
Bo jest dobre i tanie.
Taki lokalny kawałek mi się przypomniał :D
Hw20Kxj_bYU
Taki lokalny kawałek mi się przypomniał :D
Hw20Kxj_bYU
Dają radę chłopaki ;)
Mamrota mi tam tylko zabrakło :mrgreen:
Dają radę chłopaki ;)
Mamrota mi tam tylko zabrakło :mrgreen:
Ogólnie to teledysku oni nie robili. Ten pokaz zdjęć pewnie jakiś gimnazjalista czy ktoś robił ;)
Ten pokaz zdjęć pewnie jakiś gimnazjalista czy ktoś robił
Widać. Brak rozeznania w rynku. Pominięto wiele znanych brandów docenianych przez koneserów i odbiorców. Pomieszano gatunki różniące się*pochodzeniem i szczepem surowca czy bukietem, ale nawet poziomem charakterystycznej dla gatunku kwasowości. Słabe zdjęcia nie pozwalają nacieszyć się*gustownym kształtem szkła czy projektem etykiety.
Sławomir
20-08-2014, 15:17
doktor!
ten tekst jest lepszy niż to czego dotyczy. Pięknie powiedziane!
"Pieniadze to nie wszystko" i wsyzstko na temat produkcji tych przetworow owocowo-warzywnych :) Wyroby z Wiwulskiego we Wroclawu (za Tekami) cieszyly sie dobra opinia :D
- Dzień dobry, chciałbym tani i dobry projekt.
- A po co panu dwa projekty?
Ta, dobre to :D Polecam stronę z cytatami, można się naprawdę... No, uśmiać czasami :D
Brief - co znosi psychika grafika (https://www.facebook.com/BriefCoZnosiPsychikaGrafika?fref=photo)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10522440_777020212348512_7176041375105163173_n.png )
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10446632_759817184068815_4903356856012657330_n.png )
"Bardzo ładne zdjęcie, ale ten kiosk tutaj, widzi pan? to ja bym wolał, żeby był widoczny bardziej od tyłu, proszę go trochę obrócić"
Jeden z szefów wielkiej firmy z branży materiałów budowlanych (inżynier z wykształcenia!) chciał, żeby mu na przezroczystej folii wydrukować z atramentówki kilkaset próbników kolorystycznych zawierających m.in. kolor biały. I bardzo się zdenerwował usłyszawszy, że tak się nie da. Dodam, że było to około roku 2000, kiedy o kartridżach z białym tuszem do plujek nikt jeszcze nie słyszał. Ale zaskarbił sobie naszą największą sympatię, kiedy zażądał, żeby do opakowania drukowanego na offsecie w formacie B1 użyć zdjęcia z jego najnowszej zabawki -- cyfrówki o rozdzielczości chyba 2 albo 4 Mp (wtedy to i tak był szczyt techniki). I za nic nie chciał słyszeć o wynajęciu fotografa, sesji zdjęciowej, skanowaniu na bębnie itd.
Borat1979
23-08-2014, 20:54
HNMq8XS4LhE
Samowyzwalacz :) (https://www.facebook.com/photo.php?v=752839394762928)
To jest dopiero lans i wyzwanie! Te wszystkie kubły lodu mogą się schować. :mrgreen:
tYI6auKBMvU
sokolnik
30-08-2014, 16:52
no tak "wyzwanie" :) oblać się gówn*m i się tym chwalić. Co to ludzie nie zrobią by "zaistnieć". Lans na maxa :)
http://evona.pl/member/video/1d3a530b1c98b8e662f4b3e68348ad36
Półgłówek z grabiami i półgłówki na motocyklach.
Półgłówek z grabiami i półgłówki na motocyklach.
Zgadzam się. Nie powinien się rzucać, tylko im od razu widłami opony skasować i niech wracają piechotą :-)
czarny75
02-09-2014, 21:24
Masłowska w formie:
https://www.youtube.com/watch?v=a4suvl4AO88
Masłowska w formie:
https://www.youtube.com/watch?v=a4suvl4AO88
Dla mnie to szajs.
Pewnie dlatego, że jestem starym dziadem, ale rozumiem i przyjmuję do wiadomości, że młodszym się to podoba.
przyjmuję do wiadomości, że młodszym się to podoba.
Tylko dlaczego w dziale HUMOR?
Dla mnie to szajs.
Pewnie dlatego, że jestem starym dziadem, ale rozumiem i przyjmuję do wiadomości, że młodszym się to podoba.
Tylko dlaczego w dziale HUMOR?
Narodzie mój!!! Co się podziało z Twoim poczuciem humoru... :cry:
http://joemonster.org/art/29054/Znalezione_na_Facebooku_7_artefaktow_polskiego_dre siarza
Narodzie mój!!! Co się podziało z Twoim poczuciem humoru... :cry:
Podejrzewam, że szybuje na wysokościach nieosiągalnych dla twórców tego czegoś... :???:
czarny75
03-09-2014, 15:42
Dla mnie to szajs.
Pewnie dlatego, że jestem starym dziadem, ale rozumiem i przyjmuję do wiadomości, że młodszym się to podoba.
PARODIA mowi Ci to coś?
Taki wymaz ze współczesnego Polaka..Można śmiać się i płakać jednocześnie.
PARODIA mowi Ci to coś?
Taki wymaz ze współczesnego Polaka..Można śmiać się i płakać jednocześnie.
Parodię to robiła ekipa Monthy Python.
I fajnie, że zacytowałeś autorkę.
Jakoś nie czuję się współczesnym Polakiem w/g tego tandetnego teledysku - tak wiem, miał być tandetny.
A za rok pewnie usłyszę, że dostała propozycja do "Tańca z gwiazdami".
Młodzi, utalentowani, kontestujący artyści Polscy - znani tylko w Polsce.
Jest twoim zdaniem coś*arcydziwnego w tym, że prozaicy tworzący po polsku są znani tylko w Polsce? Masłowska w "Tańcu z gwiazdami" - w parze ze Stasiukiem, czy może Świetlickim? Mimo nałogowego oglądania tych skeczy za cholerę nie przypominam sobie, by ekipa Monthy Pythina parodiowała gatunki muzyki pop...
Narodzie mój!!! Co się podziało z Twoim poczuciem humoru... :cry:
Z moim poczuciem humoru? Dziękuję, nie narzekam. :)
Półgłówek z grabiami i półgłówki na motocyklach.
Coś w temacie jest w wątku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=252253.
Co robi senna gejsza z rozwolnieniem?
Wali w kimono.
Już wkrótce nowy serial s-f w TVP o obcych, nieznanych dotąd formach życia:
odcinek 1 - pracujący cygan
Masłowska w formie:
https://www.youtube.com/watch?v=a4suvl4AO88
jesli forma nazwiemy naprawde wyjatkowo nedzny plagiat antwoord to faktycznie forma jest u szczytu... tylko nie wiem czego. Bo tak jak antwoord jest klasa sama w sobie i w swych tekstach i teledyskach zaszywa mnostwo metafor, a ich teledyski oglada sie ze szczeka na ziemii to to jest jedynie zenujaca podroba imitacji. szokowac tez trzeba umiec - tutaj mamy przyklad jak bardzo mozna to spier..zepsuc
Narodzie mój!!! Co się podziało z Twoim poczuciem humoru... :cry:
no wlasnie.. co?
przy okazji - proponuje wpisac antwoord w youtubie i posluchac. a potem wrocic do tego czegos
Sławomir
07-09-2014, 19:31
jesli forma nazwiemy naprawde wyjatkowo nedzny plagiat antwoord to faktycznie forma jest u szczytu... tylko nie wiem czego. Bo tak jak antwoord jest klasa sama w sobie i w swych tekstach i teledyskach zaszywa mnostwo metafor, a ich teledyski oglada sie ze szczeka na ziemii to to jest jedynie zenujaca podroba imitacji. szokowac tez trzeba umiec - tutaj mamy przyklad jak bardzo mozna to spier..zepsuc
no wlasnie.. co?
przy okazji - proponuje wpisac antwoord w youtubie i posluchac. a potem wrocic do tego czegos
pisałem! dyskusja nie w twym dziale. To jest chore.
jesli forma nazwiemy naprawde wyjatkowo nedzny plagiat antwoord to faktycznie forma jest u szczytu... tylko nie wiem czego. Bo tak jak antwoord jest klasa sama w sobie i w swych tekstach i teledyskach zaszywa mnostwo metafor, a ich teledyski oglada sie ze szczeka na ziemii to to jest jedynie zenujaca podroba imitacji. szokowac tez trzeba umiec - tutaj mamy przyklad jak bardzo mozna to spier..zepsuc
no wlasnie.. co?
przy okazji - proponuje wpisac antwoord w youtubie i posluchac. a potem wrocic do tego czegos
Masłowska i skojarzenia z Die Antwoord ? Nie sposób tego porównywać, a co dopiero kojarzyć i jakieś plagiaty przypisywać. Dobry żart.
I to też
bqDyz-IdbKk
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.myepicwall.com/2014/09/a24816f509a3cf054943624d616a3f02.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.myepicwall.com/2014/09/a24816f509a3cf054943624d616a3f02.jpg)
A jednak kraina Oz istnieje! :)
Do boju :-)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/09/2Amw95p-3.jpg
źródło (http://i.imgur.com/2Amw95p.jpg)
sokolnik
12-09-2014, 22:18
najs :)
Do boju :-)
No jest czym powalczyć :lol:
tpszefka
15-09-2014, 11:20
fajny pomysl:)
Suchar na dziś:
Autokar wiozący grupę parlamentarzystów wypadł z jezdni i rozbił się na drzewie. Miejscowy rolnik, na którego polu doszło do tragedii, pogrzebał ofiary wypadku, a potem zadzwonił po policję. Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia zaczęli przesłuchiwać rolnika:
- Czy na pewno wszyscy już byli martwi?
- Niektórzy twierdzili, że nie, ale wie pan jak politycy kłamią...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.