PDA

Zobacz pełną wersję : Humor



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78

zolton
07-05-2014, 17:20
Śmiać się czy płakać, że społeczeństwo z roku na rok co raz więcej kombinuje :)
http://www.tvn24.pl/krakow,50/podyktowal-koledze-mature-przez-radio,425775.html

costi
07-05-2014, 19:22
Żadna nowość, mówiąc szczerze, zarówno w kwestii pomysłu jak i wykorzystanego sprzętu.

zolton
07-05-2014, 19:33
Żadna nowość, mówiąc szczerze, zarówno w kwestii pomysłu jak i wykorzystanego sprzętu.

Wiem wiem...sam widziałem takie coś w akcji (ale nie na maturze :D)

MARTINK
08-05-2014, 20:17
s1G6lNAE_XI

Re-we-la-cja, dzieki za link...

Dorian
09-05-2014, 10:59
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10308320_507428486046361_6262737413215764308_n.jpg )

zolton
10-05-2014, 11:25
Dzisiejsi "księżowie" z bajki

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/0_1_54294_Ksiaze_z_bajki_xxi_wieku_przez-2.jpg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_54294_Ksiaze_z_bajki_xxi_wieku_przez_daga88.jp g)

foto4deg
10-05-2014, 12:20
Dzisiejsi "księżowie" z bajki

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/0_1_54294_Ksiaze_z_bajki_xxi_wieku_przez-2.jpg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_54294_Ksiaze_z_bajki_xxi_wieku_przez_daga88.jp g)

Myślałem, że księżniczka będzie z Austrii :D

zolton
10-05-2014, 13:20
Myślałem, że księżniczka będzie z Austrii :D

OOOO Dżizas :/
Nie oglądam eurowizji, nie interesuję się tym co w tv. Słyszałem, że był jakiś przypał z Austrii na eurowizji. Postanowiłem sprawdzić - teraz żałuję :/

zolton
11-05-2014, 12:57
http://evona.pl/member/video/5f4c809c8ef2e5b009035f7bbc513b51

"Prawie jak u nas" - prawie bo nasi by gola nie strzelili :D

ku6i
11-05-2014, 22:58
Jaką miłością Rosja kocha Ukrainę? Bezgraniczną.

foto4deg
11-05-2014, 23:15
OOOO Dżizas :/
Nie oglądam eurowizji, nie interesuję się tym co w tv. Słyszałem, że był jakiś przypał z Austrii na eurowizji. Postanowiłem sprawdzić - teraz żałuję :/
:D :mrgreen: weź, ja myślałem, że oddam wszystko, co zjadłem :p

czarny75
12-05-2014, 10:30
:D :mrgreen: weź, ja myślałem, że oddam wszystko, co zjadłem :p

signum temporis...polski cyc w konfrontacji z austriacką bródką jest bez szans.

Gdyby to posłanka Grodzka w duecie ze Szpakiem wyspiewali dumke na dwa serca to inna bajka.

kazwita
12-05-2014, 11:18
signum temporis...

Ja się już boję zaglądać do lodówki, a nuż tam będzie kiełbasa? ;)

Czornyj
12-05-2014, 12:01
Ja się już boję zaglądać do lodówki, a nuż tam będzie kiełbasa? ;)

ten dowcip ma brodę i wąsy ;)

Na marginesie zawsze miałem przeczucie graniczące z pewnością, że nasi politycy to ostatnie cioty - teraz gdy zobaczyłem jak podniecają się tym Rumcajsem, straciłem wszelkie wątpliwości...

kazwita
12-05-2014, 14:08
ten dowcip ma brodę i wąsy ;)

:mrgreen:

Trzeba go ogolić, bo wygląda jak baba. :)

tomek s
12-05-2014, 15:24
Siara też ma zdanie na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=WxHhfeMCfew
Pozdr

Seś@
12-05-2014, 15:34
Siara też ma zdanie na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=WxHhfeMCfew
Pozdr

:grin:

Rafał_Sz
12-05-2014, 15:50
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/4ef27a028df750e5a4bbdf4259269a31-2.jpg
źródło (http://ocdn.eu/images/pulscms/YWM7MDMsMmU0LDAsMSwx/4ef27a028df750e5a4bbdf4259269a31.jpg)

costi
16-05-2014, 12:40
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/aECIJAQ-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/aECIJAQ.jpg)

andrzej_laskowski
16-05-2014, 12:55
Dla mnie za trudny. O co chodzi z tym koniem?

TOP67
16-05-2014, 12:58
Nie ogląda się telewizji?

koń, koń czyta, końcita wurst (kiełbasa)

irekka
16-05-2014, 13:05
Mogło trochę zmylić to, że koń jest ogolony.

R
16-05-2014, 13:55
Mogło trochę zmylić to, że koń jest ogolony.


:mrgreen:

irekka
16-05-2014, 13:57
Wyborcza kiełbasa - Wyborcy jak zwykle robieni w konia.

Borat1979
16-05-2014, 22:07
Już dajcie spokój z tą... wróć tym Conchitą bo ludziom kiełbasa przestanie smakować :)

kolumb
17-05-2014, 09:56
https://www.youtube.com/watch?v=wlNVEacXRco

stock
17-05-2014, 12:52
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10369173_10204111182689059_7983044301915264169_n.j pg)

zolton
17-05-2014, 13:10
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/0_1_54519_Roman_i_marcin__przez_lizak12-2.jpg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_54519_Roman_i_marcin__przez_lizak12.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10305050_10152357433675743_3977276004666738594_n.p ng)

zolton
18-05-2014, 21:10
Z cyklu: "ruski potrafi". W dzisiejszym odcinku szybkie obieranie ryby z łusek.
OZin3wLjfAs

docxxx
21-05-2014, 09:15
To nie jest śmieszne :(

FaRlbSPeNQ8

miron19j
21-05-2014, 09:21
z tego, co gdzieś przeczytałem, to już namierzyli obu gostków. Rodzice mają pokryć straty.
A tak wogóle, to dzieje sié gdzieś w dawnej Jugosławii. To taka tradycja moczenia studentów po zdanych egzaminach.
A śmieszne faktycznie nie jest.

MstrG
21-05-2014, 09:22
To nie jest śmieszne :(

FaRlbSPeNQ8

Nikon D4, Nikon D3, Nikon 70-200 f/2.8, Nikon 17-35 f/2.8, Nikon 35-70 f/2.8

gryson
22-05-2014, 10:34
No to rodzice tych wesołków popadli w koszta :O

Vian
23-05-2014, 20:06
Hotel, recepcjonista zagaja do nowo przybyłej pary:
- Urlop?
- Tak...
- A dzieci państwo posiadają?
- Posiadają...
- A to tym razem państwo nie zabrali?
- Nie zabrali...
- Tylko we dwoje? Romantyczny wypad?
- Tak...
- A kto został z dziećmi?
- Żona.

**********

Młode małżeństwo w hotelu:
- Pokój na dobę - mówi młody mąż.
- Ma pani szczęście - mruga portier do żony, zwykle bierze pokój na godzinę.

**********

Pewnego kapitana statku, będącego już prawie na emeryturze, dopadła pewna dziennikarka. Przeprowadzając z nim wywiad, zadała pytanie:
- Kiedy pan przeżył największą burzę?
Kapitan zamilkł... Widać po jego zmęczonych oczach, że wspomina w myślach życie wilka morskiego. W końcu rzecze:
- To było zaraz po ślubie. Jak splunąłem w domu na dywan...

C_K
24-05-2014, 14:42
Niezłe :D

Sławol
25-05-2014, 08:16
b85h_ujZ_vg

moira
25-05-2014, 10:01
Jakoś nie czaje tego IT humoru.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

stig
25-05-2014, 10:03
Jakoś nie czaje tego IT humoru.Nie martw się – nie jesteś jedyny. ;)

Vinci
25-05-2014, 10:08
Spieprzył sprawę: nie dał zasmażki!

ropusz
25-05-2014, 10:24
Sławol to chociaż napisz z czego konkretnie trzeba się śmiać albo jaką jest myśl przewodnia.

Rafał_Sz
25-05-2014, 10:35
Przy tym "filmiku", śmiać, a właściwie cieszyć należy się w momencie, w którym dochodzimy do wniosku, że jednak świat bez narkotyków jest lepszy. ;)

Vian
25-05-2014, 11:36
Port w Świnoujściu. Przy redzie wielki prom pasażerski. Zziajany facet z wielkim plecakiem biegnie wzdłuż brzegu ile ma pary w nogach. W biegu rzuca plecak za burtę promu. Bierze rozbieg i skacze. Łapie się za burtę; po chwili, ostatkiem sił podciąga się i przełazi na pokład.
- Ufff, k***a ... - dyszy. Zdążyłem.
- Brawo, bravissimo - mówi kapitan. A nie lepiej było poczekać, aż przycumujemy?


*****************

- W nocy Kowalski wraca pijany do domu. Żona śpi. W sypialni jest zupełnie ciemno. Kowalski przez chwilę obija się o meble, aż w końcu zdenerwowany woła:
- Ty! Zocha! Zacznij narzekać, bo nie mogę znaleźć łóżka!


*****************

Siedzi dwóch kumpli przy flaszce. Piją, gadają i gdy zrobiło się wesoło jeden pyta:
-Stachu, powiedz mi po co Ci balia na ścianie?!
-A to, to jest zegarek.
-Zegarek? Przecież to kawał żelastwa a nie zegarek!
Po czym podchodzi Stachu i jeb z pięści w balię a zza ściany krzyk :
- K**wa! 3 nad ranem!

zolton
25-05-2014, 12:17
q5uD-t_VFPg

Od kiedy żołnierz może używać broni?
Od wtedy, gdy Bronia skończy 18 lat.

Sławol
25-05-2014, 18:47
Sławol to chociaż napisz z czego konkretnie trzeba się śmiać albo jaką jest myśl przewodnia.


Przy tym "filmiku", śmiać, a właściwie cieszyć należy się w momencie, w którym dochodzimy do wniosku, że jednak świat bez narkotyków jest lepszy. ;)

Otóż to. Nie bierzcie wszystkiego tak dosłownie ;)

zolton
25-05-2014, 21:28
Jeżeli chodzi o filmik od Sławola to parę razy śmiechłem z idiotyzmu a później siadłem i płakałem bo mi komba było szkoda :D

mOSAd
27-05-2014, 12:53
Śmiech synchroniczny
dcP2mdnYbcw

sailor
28-05-2014, 13:17
wklejam tutaj bo nigdzie indziej sie nie nadaje
http://skroc.pl/um_warszawa

mikemek
28-05-2014, 13:28
wklejam tutaj bo nigdzie indziej sie nie nadaje
http://skroc.pl/um_warszawa

W Polsce obowiązuje taki przepis, że zanim zatrudnisz obcokrajowca, musisz najpierw spróbować zatrudnić swojaka (czyt. zgłosić zapotrzebowanie w urzędzie pracy). To ogłoszenie wygląda właśnie na coś takiego, pisane pod konkretną osobę, tylko po to, żeby spełnić wymogi prawa.

nigel
28-05-2014, 15:02
Sławol to chociaż napisz z czego konkretnie trzeba się śmiać albo jaką jest myśl przewodnia.

Wydaje mi się, ale mogę się oczywiście mylić, że to odmiana jakiegoś fetyszystycznego porno IT :)
Ale mnie to nie bierze, mimo żem z IT :)

mOSAd
28-05-2014, 18:13
Czarny humor dla pewnej specyficznej grupy odbiorców. Ale myślę, że tacy się tu znajdą.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/1622031_10152060772881850_809303490940311984_n.png )

Onsajt
28-05-2014, 20:01
Czarny humor dla pewnej specyficznej grupy odbiorców. Ale myślę, że tacy się tu znajdą.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/1622031_10152060772881850_809303490940311984_n.png )

Nie lubię takich żartów - mam wrażenie, że jestem jakimś debilem:)
Nie rozumiem.

zolton
28-05-2014, 20:26
Nie lubię takich żartów - mam wrażenie, że jestem jakimś debilem:)
Nie rozumiem.

I ja także nic nie czaję :/

Można autora prosić o wyjaśnienia?

Kwiatek111
28-05-2014, 21:00
to jest screen z final fantasy , znanej gry rpg

Borat1979
28-05-2014, 21:48
to jest screen z final fantasy , znanej gry rpg
To w tej grze są kibice z flarami i ochrona? :lol:

A tak poza tym to trzeba być jakimś nerdem żeby załapać o co w tym chodzi :)

zolton
28-05-2014, 21:54
Mimo tego, że w RGP-ach siedzę od dzieciństwa to w FF nie grałem.

Kilka lotniczych historyjek:

1. "Panie i panowie, mówi kapitan. Jeśli wyjrzycie za okno po prawej stronie, zobaczycie, że lot 195 chce się z nami ścigać. Włączyłem wam lampki sygnalizujące konieczność zapięcia pasów, bo za chwilę żarty pójdą na bok".

2. Kapitan po lądowaniu: "Chcielibyśmy państwa przywitać w Honolulu. Niestety kupili państwo bilety do Newark w New Jersey".

3. Ogłoszenie kapitana, kiedy podczas lotu do Filadelfii na pokładzie samolotu American Airlines przelatywaliśmy nad Waszyngtonem: "Ci z państwa, którzy siedzą po lewej stronie samolotu, mogą spojrzeć w lewo - zobaczycie Pomnik Waszyngtona. Ci z państwa, którzy siedzą po prawej, niech również spojrzą w lewo - zobaczycie wielu ludzi oglądających Pomnik Waszyngtona".

4. Lecieliśmy do Pocatello w Idaho samolotem tak małym i przepełnionym, że zacząłem żałować przerwania kursu jogi. Kiedy zaczęły się turbulencje, zapytałem stewardessy, jak często rozbija się samolot tego typu. "Raz" - odpowiedziała.

5. Podczas lotu samolotem linii Southwest do Baltimore było kilka zabawnych momentów, ale ostatni komentarz wygrał: "Witamy w Baltimore. Najbezpieczniejsza część podróży za wami. Powodzenia".

6. Kapitan w trakcie lotu z Australii do Nowej Zelandii: "Za chwilę dolecimy do Nowej Zelandii, proszę przestawić zegarki o 20 lat wstecz".

7. Linie Southwest Airlines i stewardessa przy interkomie: "Panie i panowie, chcielibyśmy poinformować, że dziś na pokładzie mamy wyjątkowego pasażera. Prosimy, abyście nie podchodzili do niego po autografy i tego typu rzeczy. Leci z nami Michael Jordan. Panie Jordan, gdyby mógł pan pomachać ręką..." W tym momencie wszystkie głowy w samolocie zaczęły się odwracać, szukając machającej ręki. Po chwili stewardessa dodaje: "Żartowałam".

8. "W wyniku dekompresji wysuną się maski tlenowe. Jeśli podróżujesz z dzieckiem, najpierw zabezpiecz swoją maskę, następnie pomóż dziecku. Jeśli masz dwójkę dzieci, wybierz swoje ulubione".

9. "Witam państwa, tu kapitan. Jest to lot numer xxxx, miejsce docelowe: Erie w Pensylwanii. Jeśli Erie nie było państwa miejscem docelowym... to teraz jest".

10. Na sam koniec krótkiego lotu, podczas którego obyło się bez żadnych przygód, już po wylądowaniu, słychać miły, ale niewyróżniający się niczym szczególnym głos kapitana: "Witamy w Los Angeles. Dziękujemy, że wybraliście dzisiaj państwo linie [xxx] i mamy nadzieję, że podróż była udana". Po czym dodaje już chłodnym tonem: "A teraz wysiadać".

11. W stosunkowo opustoszałym samolocie linii Continental: "Czy mogliby państwo zająć miejsca przy oknach, aby konkurencja myślała, że mamy zapełniony samolot?"

12. Przeżyłem kiedyś dość ciężki lot do Paryża z Wielkiej Brytanii w malutkim samolocie, a właściwie autobusie ze skrzydłami. Turbulencje były tak mocne, że ludzie zaczęli krzyczeć, a podane chwilę wcześniej napoje latały po całym pokładzie. Odzywa się kapitan: "Z przykrością muszę państwu oznajmić, że wystąpił problem techniczny..." Długa przerwa... więcej krzyków... "Kalkulator się zepsuł, więc nie mogą państwo zapłacić w euro".

13. Zasłyszane nad Afganistanem na pokładzie C5-Galaxy (wojskowy samolot transportowy) podczas podejścia do lądowania: "Panie i panowie, zaczęliśmy podejście do lądowania w Bagram. Powinniśmy być na miejscu za 5 minut. Lokalny czas to 5:15, temperatura powietrza - 35 stopni, ostrzał na ziemi od lekkiego po średni".

14. Lot liniami Southwest Airlines z San Jose do Los Angeles, stewardessa przed standardową instrukcją mówi coś takiego: "Zajęło wam 15 minut, żeby zająć miejsca w samolocie. Jeśli zdarzy się nieszczęśliwy wypadek, będziecie mieli 90 sekund na jego opuszczenie, więc lepiej słuchajcie, co mam do powiedzenia".

15. "Wasze kamizelki ratunkowe napompują się same po pociągnięciu za te dwa sznurki. Dla nadto ambitnych: możecie napompować je samodzielnie, dmuchając w tę rurkę".

16. Podczas lotu linii Continental ktoś miał koszulkę z dużym napisem "j**ać rasizm" na przodzie (ale bez cenzury). Stewardessa powiedziała mu, że musi go usunąć albo zakryć, bo może być obraźliwy dla innych. Oderwał więc górę okładki magazynu Continental leżącego na siedzeniu i przypiął do koszulki tak, że wyszło "j**ać Continental".

17. Podczas lotu z Chicago do Buffalo kapitan ogłosił: "Przez kilka minut będziemy odczuwać mocne turbulencje, proszę zapiąć pasy. Jeśli nie lubisz zapinać pasów, możesz tańczyć na środku przejścia - nie będziesz już czuł turbulencji, a reszta będzie mogła podziwiać spektakl".

18. "Może i jest 50 sposobów na opuszczenie swojego chłopaka, ale wyjść z tego samolotu jest tylko 4".

19. Linie Indian Airlines, młody chłopiec do chudziutkiej stewardessy, myląc ją z pasażerką: "Proszę, niech pani zajmie moje miejsce. Nie mogę patrzeć, jak pani stoi".

20. Podczas rozdawania napojów w klasie ekonomicznej stewardessa zasłyszała, jak ojciec mówi do syna: "Widzisz synu, powinieneś uważać na lekcjach. Inaczej będziesz wykonywał taką pracę". Stewardessa pochyliła się nad chłopcem i dodała: "Twój tatuś ma rację. Jeśli będziesz uważał na lekcjach, nie będziesz musiał latać w klasie ekonomicznej".

costi
29-05-2014, 08:18
zolton widzę czytuje joemonstera :P

zolton
29-05-2014, 08:46
zolton widzę czytuje joemonstera :P

Buahaha :D

dokładnie :D

siwyozzman
29-05-2014, 18:04
Nagłówek aukcji na allegro: aparat-analogiczny-nikon-f50 Nie podaję linka ale jak ktoś chce zobaczyć to wyszukiwarka allegro znajduje...

szela
29-05-2014, 22:43
http://joemonster.org/art/27906/Przerobcie_moje_zdjecie_Czesc_XIV

Vian
30-05-2014, 08:44
Chciałbym bardzo podziękować mojej kochanej żonie za ten wspaniały wpływ, jaki na mnie miała. Za to że zawsze była przy mnie, cały czas mogłem na nią liczyć i że pomagała mi kiedy tylko tej pomocy potrzebowałem. Kocham ją nad życie i nie wiem, kim bym był gdyby nie ona ...















Przepraszam bardzo za przerwę, ale pismo mojej żony jest takie niewyraźne ;)

czarny75
30-05-2014, 10:20
od 18 lat

http://film.wp.pl/id,143005,title,Jacek-Braciak,wiadomosc.html

DonMaliniacco
31-05-2014, 14:50
- Dlaczego anorektyczka ma depresję?
- Bo ma jelito grube

kokos
03-06-2014, 22:30
6516 zdjęć :)
http://olx.pl/oferta/canon-d90-obiektyw-nikkor-18-105-CID99-ID666Cp.html#1dba130673

MC_
04-06-2014, 07:17
Co smiesznego w ilosci zdjec? Raczej "Canon D90" powinien bawic.

TOP67
04-06-2014, 07:33
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10411339_764513186927660_5822860533839499153_n.jpg )

eristoff
04-06-2014, 08:11
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.sadistic.pl/pics/69c4f8c691ce.png)

Rafał_Sz
04-06-2014, 09:49
F1HqiUeKpyg#t

JAP
04-06-2014, 10:31
Wszystkich umoczyło oprócz pierwszej z prawej panny, która chyba tylko palce w tym maczała..
https://uk.screen.yahoo.com/video/playlist/wild-weddings/wedding-party-takes-unexpected-dip-091706833.html

zolton
12-06-2014, 12:48
http://joemonster.org/art/9731

Onsajt
12-06-2014, 18:37
http://joemonster.org/art/9731

Dzięki
Dawno nie było.

zolton
12-06-2014, 18:59
Dzięki
Dawno nie było.

Nie ma sprawy. Jak będzie kiedyś trzeba będzie wrzucić to daj znać :D
A na serio to artykuł z kilku lat i nie wiem czy go ktoś widział bo nie przeglądnąłem całęgo forum. Do mnie wpadł wczoraj przez przypadek i pomyślałem, że się podzielę :D

zolton
16-06-2014, 22:24
Tymczasem w przemyskim tesco cukier prawie, że na kartki :D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/DSC0223jp_eesqxwa-2.jpg
źródło (http://s6.ifotos.pl/img/DSC0223jp_eesqxwa.jpg)

Kuba_
16-06-2014, 23:27
Tymczasem w przemyskim tesco cukier prawie, że na kartki :D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/DSC0223jp_eesqxwa-1.jpg
źródło (http://s6.ifotos.pl/img/DSC0223jp_eesqxwa.jpg)

W Cze-wie takie rzeczy już kilka tak w Auchanie. Ale tylko jak jest promocja ;)

kjakub
17-06-2014, 00:33
A zauważyliście, że wraz z niedawnym wzrostem akcyzy na produkty spirytusowe wyraźnie potaniał cukier? ;)

dominikpl72
18-06-2014, 15:46
Z Twittera:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/BqaZ_tSCIAACO2q-2.png
źródło (https://pbs.twimg.com/media/BqaZ_tSCIAACO2q.png)

GeparD
18-06-2014, 17:20
Hahahahahahaha

Vian
18-06-2014, 19:34
Wspomnienia Taternika:
"Podczas jednego z obozów wspinaczkowych w Tatry pojechaliśmy w rejon Morskiego Oka.
Dotarliśmy pod ścianę. Nasz instruktor (jako, że byliśmy przygotowani na wyprawę pod każdym względem) zaproponował, żebyśmy sobie strzelili po jednym - "żeby nam się ściana trochę położyła - będzie się lepiej wchodzić". Towarzystwo nie namyślało się długo i zaczęli "kłaść ściany" dosyć intensywnie, z czasem flaszki zaczęły topnieć jedna po drugiej i skończyło się na kompletnym uboju. Gdy grupa ocknęła się równo ze świtem zauważyli, że brakuje wśród nich prowodyra libacji - instruktora..."

I tutaj następuje wersja GOPR-owców:
"Zapieprzamy gazikiem, wyjeżdżamy zza zakrętu a tu jakiś facet na środku drogi idzie na czworaka, wbija haki w asfalt i asekuruje się liną..." :D

zolton
18-06-2014, 21:18
MhJOUMGhhwE

Sławol
19-06-2014, 00:23
XkFaIpDg194

Johny42
21-06-2014, 13:08
http://www.sadistic.pl/artur-barcis-recytuje-ona-tanczy-dla-mnie-vt295130.htm

pwaos
22-06-2014, 08:41
Tak politycznie i bajkowo zarazem :)

4hAoYTJPSqA

Hosaka
25-06-2014, 14:11
Hiszpania... Anglia... Włochy...
Ten obrazek nabiera nowego znaczenia

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.punkymonk.com/wp-content/uploads/2014/06/Fifa+world+cup+2014.+Apparently+is+a+facepalm+cont est+suggested_751d28_3498872.jpg)

zolton
25-06-2014, 17:35
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/UGDCdz272j8-2.jpg
źródło (http://cs617727.vk.me/v617727656/e663/UGDCdz272j8.jpg)

stock
27-06-2014, 09:02
- I jak, smakuje szanownemu Panu nasz chłodnik?
- Szczerze mówiąc, to dupy nie urywa.
- Cierpliwości...

zolton
29-06-2014, 18:34
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10463013_10152195096318176_4852091214583838593_n.j pg)

GeparD
29-06-2014, 18:49
Rychło w porę, właśnie za godzinę i trochę wybieram się na koncert Slayer'a :twisted:

zolton
29-06-2014, 18:55
Rychło w porę, właśnie za godzinę i trochę wybieram się na koncert Slayer'a :twisted:

Zazdroszczę :/
Ja nie mam ekipy na koncerty a samemu za drogo :(
Może się uda zebrać na Sabaton do Dębicy :D

zolton
01-07-2014, 15:54
embjNcWwY9Q

sokolnik
01-07-2014, 18:37
Dziewczyny dają radę he i nawet nie wiedzą co robią źle :-)

Borat1979
01-07-2014, 19:14
embjNcWwY9Q

Wiem, że to kobiety ale dlaczego wszystkie grają do jednego kosza?

zolton
01-07-2014, 19:20
Wiem, że to kobiety ale dlaczego wszystkie grają do jednego kosza?

Może dlatego, że koszytkówka to gra zespołowa? ;)
Ważne, że się nie biją z powodu tych samych stroi :D

Altro
01-07-2014, 20:51
jednak wasze stare wpisy są o niebo śmieszniejsze niż ten chłam, zajrzyjcie do początków HUMORU!

moira
02-07-2014, 10:34
Piłkarze Brazylii wchodzą na lotnisko, skąd mają odlecieć na mecz z Polską.
Przychodzi trener i mówi:
- chłopaki, mamy tylko jeden bilet...
Piłkarze patrzą na siebie i po chwili decydują, że do Polski poleci Ronaldinho.
Przed odlotem mówią mu:
- dobra Ronaldinho, będziesz grał sam. Jakoś sobie poradzisz.
Następnego dnia reszta drużyny w czasie meczu siedzi w brazylijskim pubie przy piwie. Sprawdzają wynik meczu Polska-Brazylia w internecie, a tam: 0:1 (34` Ronaldinho).:
- Ronaldinho gra sam, bez bramkarza i nawet nieźle się spisuje.
Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83` Rasiak).
Następnego dnia Ronaldinho wraca do Brazylii, spotyka się z resztą drużyny a oni pytają:
- Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło?
- No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - miałem mały problem, w 46` dostałem czerwoną kartkę

jo44
02-07-2014, 14:12
jednak wasze stare wpisy są o niebo śmieszniejsze niż ten chłam, zajrzyjcie do początków HUMORU!
Przesadziłeś! Te pierwsze są tak samo denne.

Hosaka
02-07-2014, 14:25
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/6-2.png
źródło (http://s3.amazonaws.com/theoatmeal-img/comics/working_home/6.png)

raddeli
02-07-2014, 15:18
Z pozdrowieniem dla informatyków - sieciowców: :)

Cześć, chciałbym usłysześ żart o TCP.
-€“ Cześć, chciałbyś usłyszeć żart o TCP?
-€“ Tak, chciałbym usłyszeć żart o TCP.
-€“ OK, opowiem ci żart o TCP.
-€“ Ok, posłucham żartu o TCP.
-€“ Jesteś gotowy do wysłuchania żartu o TCP?
-€“ Tak, jestem gotów do wysłuchania żartu o TCP.
-€“ OK, wyślę ci żart o TCP. Potrwa on 10 sekund, zawiera dwie postacie, nie ma miejsca wydarzeń, kończy się puentą.
-€“ OK, jestem gotowy do odbioru żartu o TCP, który trwa 10 sekund, zawiera dwie postacie, nie ma miejsca wydarzeń i kończy się puentą.
-€“ Przepraszam, przekroczono czas połączenia. Cześć, chciałbyś usłyszeć żart o TCP?

elanek
02-07-2014, 15:27
Wspomnienia Taternika:
"Podczas jednego z obozów wspinaczkowych w Tatry pojechaliśmy w rejon Morskiego Oka.
Dotarliśmy pod ścianę. Nasz instruktor (jako, że byliśmy przygotowani na wyprawę pod każdym względem) zaproponował, żebyśmy sobie strzelili po jednym - "żeby nam się ściana trochę położyła - będzie się lepiej wchodzić". Towarzystwo nie namyślało się długo i zaczęli "kłaść ściany" dosyć intensywnie, z czasem flaszki zaczęły topnieć jedna po drugiej i skończyło się na kompletnym uboju. Gdy grupa ocknęła się równo ze świtem zauważyli, że brakuje wśród nich prowodyra libacji - instruktora..."

I tutaj następuje wersja GOPR-owców:
"Zapieprzamy gazikiem, wyjeżdżamy zza zakrętu a tu jakiś facet na środku drogi idzie na czworaka, wbija haki w asfalt i asekuruje się liną..." :D

Były takie przypadki - jak poszli po wódkę do Zakopca i wracali w okolice MOKa :)

pwaos
02-07-2014, 15:56
Z pozdrowieniem dla informatyków - sieciowców: :)

Cześć, chciałbym usłysześ żart o TCP.
-€“ Cześć, chciałbyś usłyszeć żart o TCP?
-€“ Tak, chciałbym usłyszeć żart o TCP.
-€“ OK, opowiem ci żart o TCP.
-€“ Ok, posłucham żartu o TCP.
-€“ Jesteś gotowy do wysłuchania żartu o TCP?
-€“ Tak, jestem gotów do wysłuchania żartu o TCP.
-€“ OK, wyślę ci żart o TCP. Potrwa on 10 sekund, zawiera dwie postacie, nie ma miejsca wydarzeń, kończy się puentą.
-€“ OK, jestem gotowy do odbioru żartu o TCP, który trwa 10 sekund, zawiera dwie postacie, nie ma miejsca wydarzeń i kończy się puentą.
-€“ Przepraszam, przekroczono czas połączenia. Cześć, chciałbyś usłyszeć żart o TCP?

Ja nie mam aż tak przeciążonego łącza, ale niegdyś na SDI, na którym było podpiętych jeszcze oprócz mnie kilku sąsiadów sąsiadów żart ten (szczególnie wieczorami) był popularny do chwili wprowadzenia kolejkowania. :)

To jeszcze tematycznie:

Jak guru unixowy uprawia seks?
- unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; yes; yes; umount; sleep;

Borat1979
02-07-2014, 23:04
Te informatyczne dowcipy to bawią tylko pryszczatych nerdów. Są tak drętwe jak żarty Strasburgera w Familiadzie.

Onsajt
02-07-2014, 23:07
Te informatyczne dowcipy to bawią tylko pryszczatych nerdów. Są tak drętwe jak żarty Strasburgera w Familiadzie.

He, he, he - prawda.
Mimo to wolę żarty Strasburgera:)

ekonet
03-07-2014, 09:24
z powodu tych samych stroi :D
Strojów!

Altro
04-07-2014, 21:43
Przesadziłeś! Te pierwsze są tak samo denne.

To nie to... Minęło sporo lat, weszła nowa generacja użytkowników Nikona, to młodzi ludzie używający tak samego języka jak te z podsłuchów Platformersów; wchodzę na to forum i czuję obrzydzenie...
Co nie zmienia faktu, że Nikon jest wielki
Radzę czytać jednak te pierwsze wpisy, są śmieszne i trzymają poziom

Hosaka
05-07-2014, 02:08
nowa generacja użytkowników Nikona

młodzi ludzie

używający tak samego języka jak te z podsłuchów Platformersów


Platformersów


czuję obrzydzenie

:?:

Kurtz
05-07-2014, 02:24
To się teraz nazywa język parlamentarny. :)

Altro
05-07-2014, 19:14
:?:

chyba napisałem ciut niejasno skoro poddajesz moje sformułowania w wątpliwość. To forum humoru istnieje od sporo czasu. Wszystko się - niestety - zmienia. Zamiast dowcipów tekstowych coraz częściej widzę rzekomo zabawne klipy. Obraz zastępuje pismo.To znak nowego pokolenia, jakieś 10 lat temu dostawało ono na komunię kompaktowe aparaty, teraz - kupuje nowe Nikony i dołącza się do wspaniałej społeczności użytkowników tej wybitnej technologii. A co do dowcipów... mam wspaniałe dzieło Jana Bystronia o komizmie. Tam nikt nie używał słów obelżywych i kloacznych. Słusznie pisze inny użytkownik Nikona - to już język parlamentarny... Ale czy śmieszny?

Hosaka
05-07-2014, 22:59
nikt nie używał słów obelżywych i kloacznych


Platformersów

Człowieku, piszesz cały czas o sobie. Nie miałeś kiedyś przypadkiem nicku u-boot? ;)

Boryszuk
05-07-2014, 23:04
Humor, jak widać, też można brać na poważnie.

!AGresT
06-07-2014, 09:35
Na szczęście powagę można pokonać humorem.

Sławomir
06-07-2014, 12:08
Panowie a może i Panie! w tym dziale nie obrażamy się na politykę, religię i kolor skóry. Mam nadzieję, żę właśnie w tym dziale nie ma miejsca na poprawność polityczną. I jak napisał !AGresT humor rządzi! jak by to powiedziała dzisiejsza młodzież :-)

szela
07-07-2014, 20:02
http://fotoblogia.pl/788,photoshopowe-wpadki-miesiaca

otwieracz
08-07-2014, 10:46
http://wideo.interia.pl/wizytowka-adas1/przeprowadzka-w-karkonosze-video,vId,1517651

ropusz
08-07-2014, 17:02
http://wideo.interia.pl/wizytowka-adas1/przeprowadzka-w-karkonosze-video,vId,1517651

W kółko to samo. Zmienia się tylko nazwa pasma górskiego i sposób prezentacji.

stock
09-07-2014, 22:31
dla tych co mają fejsa. Nie wiem jak stamtąd filmik podrzucić
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152849023369239

zbyszekD7000
10-07-2014, 17:12
Krótko, jak wyglądał mecz Brazylia Niemcy:

http://www.br.de/radio/bayern3/sendungen/fruehaufdreher/brasilien-deutschland-wm-gag-100.html

jo44
10-07-2014, 20:10
Krótko, jak wyglądał mecz Brazylia Niemcy:

http://www.br.de/radio/bayern3/sendungen/fruehaufdreher/brasilien-deutschland-wm-gag-100.html

Żebys Ty jeszcze czytać umiał....

zbyszekD7000
10-07-2014, 20:37
a bo co ? może mnie oświecisz ? ;-)

JAP
10-07-2014, 22:11
ślubniakowy dżołk:
Pewna szkocka rodzina postanowiła zaoszczędzić na kamerzyście i zapamiętała dokładnie całe wesele.

zolton
10-07-2014, 23:02
Z vimeo można wstawiać filmiki przez tagi jak z YT czy nie?
http://vimeo.com/86508660

Zolty
11-07-2014, 03:36
>JAP: rozwalilo mnie to :)

Boa
12-07-2014, 12:26
JAP, uśmiałem się niewąsko :D :D :D

czarny75
12-07-2014, 13:22
http://www.andrzejrysuje.pl/trening/

zolton
12-07-2014, 14:12
qatmJtIJAPw

pwaos
12-07-2014, 14:26
Minęła kupa czasu :)

RRy_73ivcms

Rafał_Sz
16-07-2014, 14:17
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.myepicwall.com/2014/07/0b23f2fe88ef437598f9f62962ef2473.gif)

akustyk
17-07-2014, 13:00
to ja z zycia wziete:

wyslalem wczoraj mojemu szefowi (Holendrowi) zyczenia urodzinowe i dla beki dodalem na koncu po polsku "sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam".

czego nie wiedzialem, to co Google Translate z tego zrobi (podklejam analogiczna wersje angielska, zakladam ze popularnosc niderlandzkiego na forum jest epsilonowa):


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/14489167348_1720e4cb2b_o-1.gif
źródło (https://farm4.staticflickr.com/3840/14489167348_1720e4cb2b_o.gif)


pracy nie stracilem, od wczoraj mamy kolektywna beke ;)

Cosnek
17-07-2014, 22:14
like!

Strus
18-07-2014, 11:08
to ja z zycia wziete:

wyslalem wczoraj mojemu szefowi (Holendrowi) zyczenia urodzinowe i dla beki dodalem na koncu po polsku "sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam".

czego nie wiedzialem, to co Google Translate z tego zrobi (podklejam analogiczna wersje angielska, zakladam ze popularnosc niderlandzkiego na forum jest epsilonowa):


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/14489167348_1720e4cb2b_o-1.gif
źródło (https://farm4.staticflickr.com/3840/14489167348_1720e4cb2b_o.gif)


pracy nie stracilem, od wczoraj mamy kolektywna beke ;)

Jakbyś dodał te "sto lat" po polsku a to nie miałbyś beki

zolton
18-07-2014, 12:15
Jakbyś dodał te "sto lat" po polsku a to nie miałbyś beki


i dla beki dodalem na koncu po polsku "sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam"


hę?
polska język trudny język, czytać łatwo nie jest ze zrozumieniem

Strus
18-07-2014, 12:20
zolton, skoro też twierdzisz że to jest po polsku to gratuluję

zdyboo
18-07-2014, 12:50
zolton, skoro też twierdzisz że to jest po polsku to gratuluję



dodalem na koncu po polsku "sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam".

Nadal twierdzisz, że akustyk przepisał "sto lat" z translatora?

Strus
18-07-2014, 13:44
Gdyby napisał w translatorze po polsku to by tego nie było. Translator nie zna słowa "zyje" w języku polskim. I słusznie zresztą

zdyboo
18-07-2014, 13:56
Jakoś u mnie zna. To że źle tłumaczy, to inna sprawa. Wystarczy jednak pominąć jedno "zyje" i już tłumaczy lepiej.

MstrG
18-07-2014, 14:25
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.sadistic.pl/pics/30c8eab4b7d1.jpg)

!AGresT
18-07-2014, 14:32
Mój doktor twierdzi, że jestem paranoikiem. Co prawda nie powiedział mi tego, ale wiem, że tak myśli.

ekonet
18-07-2014, 14:41
- Panie doktorze, mam sklerozę...
- Od jak dawna?
- Co "od jak dawna"?

rooner
18-07-2014, 15:22
Mój doktor twierdzi, że jestem paranoikiem. Co prawda nie powiedział mi tego, ale wiem, że tak myśli.

Mój twierdzi, że mam schizofrenię.
Głosy i postacie które widzę, mówią jednak co innego.

Boryszuk
18-07-2014, 17:58
Mój twierdzi, że mam schizofrenię.
Głosy i postacie które widzę, mówią jednak co innego.

Ja wciąż słyszę głosy w mojej głowie. Ignoruję je jednak i zabijam dalej.

zolton
18-07-2014, 19:22
6G0GAmZGkkY

ErUmDMb44YI

Borat1979
19-07-2014, 21:41
Ciężki wieczór :)

http://vidmax.com/video/76244-get-her-drunk-BUT-NOT-THIS-DRUNK

gALL
19-07-2014, 22:44
I to ma byc smieszne? Raczej zalosne.

Rafał_Sz
20-07-2014, 09:57
Ciężki wieczór :)

http://vidmax.com/video/76244-get-her-drunk-BUT-NOT-THIS-DRUNK

A jej chłopak stał przy drodze i wypatrywał kiedy ona wróci. :mrgreen:

http://vidmax.com/video/66291-Drinking-isn-t-for-everyone-

zolton
22-07-2014, 15:12
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/1902969_731210170231697_1060360012_n-2.jpg
źródło (http://4.bp.blogspot.com/-CsgqGzgv-JY/U3oMDK-JZ6I/AAAAAAAAGX4/Hc58YWeHSUw/s1600/1902969_731210170231697_1060360012_n.jpg)

hydra_nt
25-07-2014, 12:14
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10547638_685526934834898_3550503664394133692_n.jpg )

zolton
28-07-2014, 23:12
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/0_1_56758_Czarny_bohater_przez_daga88-1.gif
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_56758_Czarny_bohater_przez_daga88.gif)

!AGresT
29-07-2014, 10:36
Tak się zastanawiam, może wrócić do zawodu?:
http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/1176950.xhtml

zolton
29-07-2014, 11:58
Pierwszego dnia w więzieniu mój współlokator z celi powiedział: "Jeśli do mnie podejdziesz, to cię oskalpuję. Jeżeli podczas snu mnie dotkniesz, to utnę ci jaja. Nawet się, ku*wa, do mnie nie odzywaj!"
Ja pie*dolę, pierwszy dzień we więźniu, a już mam żonę...

pwaos
29-07-2014, 13:40
Tak się zastanawiam, może wrócić do zawodu?:
http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/1176950.xhtml

Za 7 zł netto za godzinę, to ja rzucam wszystko i zaczynam prawdziwe nowe życie. :D W sumie tyle dostaje ochroniarz w supermarkecie, tyle że wymagania i kompetencje inne. :D

jo44
29-07-2014, 17:49
Tak się zastanawiam, może wrócić do zawodu?:
http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/1176950.xhtml
To chyba jest siedziba tej "stabilnej" firmy:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://db.tt/D7nf51Of)

zdyboo
29-07-2014, 17:57
Zestawienie fraz "stabilna firma" i "umowa zlecenie" jest śmieszne, ale "stabilna firma" i "dynamiczny rozwój" już przeczy logice.

Oprócz ostatniego wymaganego punktu resztę wymogów spełniam, może się uda. Dzięki Adaś za namiar.

Plastek01
30-07-2014, 11:14
Kurcze, a ja spełniam wszystkie warunki. Już lecę składać aplikację. Na kolanach, bo to taka dobra oferta, że mogę to potraktować jako pielgrzymkę dziękczynną

Czornyj
30-07-2014, 21:42
Tak się zastanawiam, może wrócić do zawodu?:
http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/1176950.xhtml

Logotyp w kształcie ch... nigdy nie zwiastuje nic dobrego ;)

nigel
31-07-2014, 07:34
Logotyp w kształcie ch... nigdy nie zwiastuje nic dobrego ;)

Zależy od płci lub upodobań :) Aczkolwiek jeśli o mnie chodzi, to również mi się nie podoba :) :) :)

ropusz
31-07-2014, 07:38
Ja to nawet nie startuję - słyszałem, że Steve Kelby wysłał swoją aplikację :(

ekonet
31-07-2014, 08:09
Ja to nawet nie startuję - słyszałem, że Steve Kelby wysłał swoją aplikację :(
I nawet imię zmienił, widocznie uznał, że jako Scott sie nie przebije. ;)

nigel
31-07-2014, 08:15
I nawet imię zmienił, widocznie uznał, że jako Scott sie nie przebije. ;)

BUhahahaha dobre ! Sorry, ale padłem :)

Breitling
31-07-2014, 21:51
Panie doktorze teściowa zatruła się grzybami !
- a dlaczego ma taką posiniaczoną twarz?
- bo na początku jeść nie chciała !

zolton
01-08-2014, 19:36
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151128311479146&set=o.21078141635&type=2&theater

.:Gerard:.
02-08-2014, 11:35
Dzwonią Chiny do Rosjan
- wypowiadamy wam wojnę
- a ilu was jest ?
- 1,5 mld.
- pogięło was, nas tylu nie ma, dzwońcie do Amerykanów
Dzwonią Chiny do Amerykanów
- wypowiadamy wam wojnę
- a ilu was jest ?
- 1,5 mld.
- oszaleliście, nas tylu nie ma, dzwońcie do Polaków oni są nienormalni
Dzwonią Chiny do Polaków
- wypowiadamy wam wojnę
- a ilu was jest ?
- 1,5 mld
- pochrzaniło was, skąd my tyle grobów weźmiemy. :grin:

Ymanuel
02-08-2014, 13:45
Dzwonią Polacy do Chin:
- wypowiadamy wam wojnę!
- a ilu was jest?
- 38 mln
- ok, a na której ulicy stoicie?

Rafał_Sz
02-08-2014, 14:13
Jak się nazywa Cygan z płytą kompaktową w d***?



- CD-Rom.

ropusz
03-08-2014, 21:34
Jak się nazywa Cygan z płytą kompaktową w d***?



- CD-Rom.
Kiedyś, jak handel na stadionie X-lecia szedł w najlepsze i cyganie sprzedawali pirackie płyty kompaktowe to na nich się mówiło CD-Rom ;)

MstrG
04-08-2014, 10:43
W aptece:
- Dzień dobry! Jest wazelina?!
- Tak, akurat ostatnie opakowanie.
- Uff! Uratowała mi pani dupę.

Borat1979
04-08-2014, 16:44
Przychodzi Trynkeiwicz do apteki i mówi:
- Po proszę żel analny z atestem Instytutu Matki i Dziecka.

MstrG
04-08-2014, 17:04
Po zakupach żona do męża:
- Ubóstwiam cię!
- Mówi się zubażam…

mateo912
04-08-2014, 17:15
Po zakupach żona do męża:
- Ubóstwiam cię!
- Mówi się zubażam…

eee?

MstrG
04-08-2014, 17:19
eee?

Nie wiem dlaczego znaczki "…" się wstawiły, a jeśli chodzi o słowo: http://sjp.pl/zuba%BFa%E6

Aby nie było offtopu
W salonie piękności:
- Poproszę manicure jak u Britney Spears, włosy jak u Angeliny Jolie i pedicure jak u Naomi Campbell.
- A mordę jak u Gerarda Depardieu zostawiamy?

zolton
04-08-2014, 18:00
f--tmSmaKYU

RobertMiernik
05-08-2014, 21:47
Bezczelnie skopiowane:

- Ma osiem nóg i boisz się tego pod prysznicem?
- Gwałt w więzieniu.

zolton
05-08-2014, 22:06
Bezczelnie skopiowane:

- Ma osiem nóg i boisz się tego pod prysznicem?
- Gwałt w więzieniu.

Joe monster też 99% rzeczy kopiuje :D

ekonet
06-08-2014, 00:51
Przychodzi Trynkeiwicz do apteki i mówi:
- Po proszę żel analny z atestem Instytutu Matki i Dziecka.
To jeszcze objaśnij, co znaczy "po proszę", bo w tym kontekście może to grać jakąś rolę. ;)

ropusz
06-08-2014, 11:18
To jeszcze objaśnij, co znaczy "po proszę", bo w tym kontekście może to grać jakąś rolę. ;)

Ha, ha. To raczej przed proszę ;)

!AGresT
08-08-2014, 14:32
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/1250077590fd380Jablka-2.png
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qmr/1250077590fd380Jablka.png)

kolumb
08-08-2014, 18:32
https://www.youtube.com/watch?v=uXphOrOJI1E

tipsi
08-08-2014, 18:39
https://www.youtube.com/watch?v=uXphOrOJI1E

Powiedz, że to taka satyra na te programy, pliz...

czarny75
08-08-2014, 21:09
http://allegro.pl/show_item.php?item=4496462485

zolton
10-08-2014, 14:41
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/284972dba7d92c286d261fcb706af726-1.jpg
źródło (http://img.joemonster.org/images/vad/img_29304/284972dba7d92c286d261fcb706af726.jpg)

ekonet
11-08-2014, 01:58
Dzwonią Polacy do Chin:
- wypowiadamy wam wojnę!
- a ilu was jest?
- 38 mln
- ok, a na której ulicy stoicie?
Narada w chińskim sztabie:
- Będziemy atakować małymi grupami, tak po 2-3 miliony żołnierzy.

Wiewioor
11-08-2014, 02:37
Narada w chińskim sztabie:
- Będziemy atakować małymi grupami, tak po 2-3 miliony żołnierzy.

A czołgi puścimy środkiem. Oba.

fotograf58
13-08-2014, 11:44
A czołgi puścimy środkiem. Oba.

To już nie aktualne, tak było z 50 lat temu.

Borat1979
13-08-2014, 15:11
A czołgi puścimy środkiem. Oba.

Szacuje się, że Chińczycy mają ponad 8 tyś czołgów.

akustyk
13-08-2014, 15:54
Szacuje się, że Chińczycy mają ponad 8 tyś czołgów.

tjaa.... a jesli zechca, to przekwalifikuja same tylko fabryki statywow i filtrow foto na produkcje czolgow - i w ciagu miesiaca beda mieli kolejne 8 tysiecy ;)

foto4deg
13-08-2014, 17:18
Żona do męża informatyka:
-Poznajesz człowieka na fotografii?
-Tak
Ok, dzisiaj o 15 odbierzesz go z przedszkola.

Onsajt
13-08-2014, 22:04
Żona do męża informatyka:
-Poznajesz człowieka na fotografii?
-Tak
Ok, dzisiaj o 15 odbierzesz go z przedszkola.

Żarty o informatykach to maksymalne suchary - to moja opinia.
Jeśli już to śmieszą one wyłącznie ich.
Boki zrywają pewnie plując okruchami pączka lub trójkątnej kanapki.

docxxx
13-08-2014, 22:06
Widzisz Onsajt, bo ludzi rozumiejących dowcimy informatyków jest 10 rodzajów - tacy którzy kumają, i tacy którzy nie kapują ;)

zolton
13-08-2014, 22:07
Widzisz Onsajt, bo ludzi rozumiejących dowcimy informatyków jest 10 rodzajów - tacy którzy kumają, i tacy którzy nie kapują ;)

Jak już coś to 10 rodzaje aby było poprawniej :D

docxxx
13-08-2014, 22:33
Właśnie tu spaliłem, ale napiszę setny raz: nie mogę edytować ani cytować!

Czornyj
13-08-2014, 22:59
Żarty o informatykach to maksymalne suchary - to moja opinia.
Jeśli już to śmieszą one wyłącznie ich.
Boki zrywają pewnie plując okruchami pączka lub trójkątnej kanapki.

Nie jestem informatykiem, ale ten zawsze mnie śmieszy:

Rozmawiają chirurg, architekt i informatyk.
Chirurg: Bóg aby stworzyć Ewę z żerba Adama musiał przeprowadzić skomplikowaną operację chirurgiczną, ergo chirurgia była pierwszym istniejącym na świecie zawodem
Architekt: Wcześniej jednak był architektem wyłonienia Wszechświatu z Chaosu, zatem to architekt był pierwszą istniejącą profesją
Informatyk: Taaak? A kto wcześniej stworzył Chaos?

foto4deg
14-08-2014, 12:55
Żarty o informatykach to maksymalne suchary - to moja opinia.
Jeśli już to śmieszą one wyłącznie ich.
Boki zrywają pewnie plując okruchami pączka lub trójkątnej kanapki.

Oj Onsajt Onsjat - jesteś informatykiem?
Niektórych śmieszą kawały o informatykach, innych o Polaku, Rusku i Niemcy, jeszcze innych o Masztalskim.

Teskt o pączkach i kanapce mogłeś sobie podarować - pokazujesz w ten sposób, że blisko Ci do człowieka pierwotnego.

zolton
14-08-2014, 13:49
Żarty o informatykach to maksymalne suchary - to moja opinia.
Jeśli już to śmieszą one wyłącznie ich.
Boki zrywają pewnie plując okruchami pączka lub trójkątnej kanapki.

Bo nie rozumiesz :D

zolton
14-08-2014, 22:53
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10312468_825074147517295_8627879106331507802_n.jpg ?oh=5e498ee8bc36c883a1210dc48a0d1812&oe=5479CFEB&__gda__=1417030017_a79a7d4da69f1ec7e9afb8639553c8e f)

tipsi
14-08-2014, 22:56
Ten dowcip skomponował chyba jeden z tych trzech dżentelmenów. A można było napisać "Pij cydr" -- i byłoby i śmiesznie i inteligentnie.

raddeli
15-08-2014, 10:06
z dedykacja dla Onsajt :) - wrzuć kolego na luz.

W firmie zbliża się bal maskowy.
Księgowa włożyła maskę lisa, szef maskę wilka, a informatyk użył maski 255.255.255.0 :)

Tłumaczę dla kolegi Onsajt:
Maska podsieci, maska adresu (ang. subnetwork mask, address mask) – liczba służąca do wyodrębnienia w adresie IP części sieciowej od części hosta.

zolton
15-08-2014, 10:30
z dedykacja dla Onsajt :) - wrzuć kolego na luz.

W firmie zbliża się bal maskowy.
Księgowa włożyła maskę lisa, szef maskę wilka, a informatyk użył maski 255.255.255.0 :)

Tłumaczę dla kolegi Onsajt:
Maska podsieci, maska adresu (ang. subnetwork mask, address mask) – liczba służąca do wyodrębnienia w adresie IP części sieciowej od części hosta.

Coś czuję, że teraz jak ktoś wrzuci jakiś kawał o informatykach to trzeba go będzie wytłumaczyć :D

Borat1979
15-08-2014, 11:02
z dedykacja dla Onsajt :) - wrzuć kolego na luz.

W firmie zbliża się bal maskowy.
Księgowa włożyła maskę lisa, szef maskę wilka, a informatyk użył maski 255.255.255.0 :)

Tłumaczę dla kolegi Onsajt:
Maska podsieci, maska adresu (ang. subnetwork mask, address mask) â�� liczba służąca do wyodrębnienia w adresie IP części sieciowej od części hosta.

Nie trzeba tego tłumaczyć bo każdy wie o co chodzi. Po prostu te dowcipy to suchary jak w Familiadzie.

jo44
15-08-2014, 11:25
Po prostu te dowcipy to suchary jak w Familiadzie.
Już dawno temu powinny być spakowane i zarchiwizowane...

foto4deg
16-08-2014, 01:10
Okuliści wprowadzają nowe tablice do odczytywania literek - przeczytasz ostatni rząd? ;)



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/eyesight-3.jpg
źródło (http://s02.justpaste.it/files/justpaste/eyesight.jpg)

zolton
16-08-2014, 07:33
Okuliści wprowadzają nowe tablice do odczytywania literek - przeczytasz ostatni rząd? ;)



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/eyesight-3.jpg
źródło (http://s02.justpaste.it/files/justpaste/eyesight.jpg)

EEEEEEEEEEEEEEE....nie :D

GrzesiekM
16-08-2014, 13:28
Już dawno temu powinny być spakowane i zarchiwizowane...

... i ZIP im w RAR`a ;)

sailor
16-08-2014, 20:01
Żarty o informatykach to maksymalne suchary - to moja opinia.
Jeśli już to śmieszą one wyłącznie ich.
Boki zrywają pewnie plując okruchami pączka lub trójkątnej kanapki.

a czym pluja prawnicy, dentysci, mechanicy samochodowi czy logistycy?
bo w kazdej branzy sa typowe dla niej dowcipy. tak samo jak branzowe slownictwo, fachowo nazywane profesjolektem - niby rozumiesz co mowia a jednak nie do konca w twoim jezyku
z ciekawosci - jaki masz zawod wyuczony/wykonywany?

blaise1973
16-08-2014, 20:13
Wyuczony - informatyk. Wykonywany - programista:)

sheva
16-08-2014, 20:22
a czym pluja prawnicy, dentysci, mechanicy samochodowi czy logistycy?
bo w kazdej branzy sa typowe dla niej dowcipy. tak samo jak branzowe slownictwo, fachowo nazywane profesjolektem - niby rozumiesz co mowia a jednak nie do konca w twoim jezyku
z ciekawosci - jaki masz zawod wyuczony/wykonywany?

Fotograficy też taki slang mają :) zresztą sami wiecie jak jest kiedy ze znajomymi fotograficznymi rozmawiacie a postronni słuchaja :)

Onsajt
17-08-2014, 22:15
a czym pluja prawnicy, dentysci, mechanicy samochodowi czy logistycy?
bo w kazdej branzy sa typowe dla niej dowcipy. tak samo jak branzowe slownictwo, fachowo nazywane profesjolektem - niby rozumiesz co mowia a jednak nie do konca w twoim jezyku
z ciekawosci - jaki masz zawod wyuczony/wykonywany?

Wyuczony to inżynier od mostów (mam nawet na kwity), choć ostatnie lata to bardziej specjalizacja w kierunku konstrukcji stalowych (od stali "zwykłej" do nierdzewnej).
Być może branża "drętwa" bo raczej nie ma zalewu branżowych żartów...
Może inaczej: nie mam nic przeciwko takim żartom, tylko one mają wąskie pole rażenia i według mnie na forum publicznym słabo się sprawdzają.

sailor
17-08-2014, 23:09
Być może branża "drętwa" bo raczej nie ma zalewu branżowych żartów...
moze dlatego ze konstruktorow mostow jest troche mniej niz informatykow. bo wiadomo ze kazdy Polak to informatyk fotograf i grafik w jednym


Może inaczej: nie mam nic przeciwko takim żartom, tylko one mają wąskie pole rażenia i według mnie na forum publicznym słabo się sprawdzają.

z czasow mojej informatycznej dzialalnosci pamietam ze dowcipy branzowe byly na dosc wysokim poziomie... rowniez abstrakcji :D -i niestety wiekszosc z nich byla opowiesciami z zycia.. ale czasy sie troche zmienily.

co zas do waskiego grona odbiorcow - na kursach zeglarskich adepci zeglarstwa ciagle biegali po klucz od kilwateru, siatke do bajdewindu czy wybierali szotem wode ze skrzynki mieczowej ku uciesze kadry... wiec moze ta twoja branza faktycznie dretwa? :P

mOSAd
18-08-2014, 02:09
Skoro mosty, to może...
.
.
- Co robi Hanka Mostowiak z bezdomnymi pod mostem?
.
.
.
- Pali kartony...
.
.
.
.
- A co robi Hanka Mostowiak z kanistrem benzyny na przełęczy górskiej?
.
.
.
- Pali za sobą mosty.
.
.
.
Hmmm. Może jednak wymyślę coś o informatykach. ;)

Rafał_Sz
18-08-2014, 09:03
Jakiego wirusa złapał komputer Hanki Mostowiak?




- Wersję pudełkową.

akustyk
18-08-2014, 09:07
to ja branzowo, z PWr. chociaz suchar, wiec z gory przepraszam:

na solidnie zakrapianej imprezie w T-16 zaplatalo sie kilku mlodych studentow z IZ-tu, i jak to zwykle w takich sytuacjach bywa ich rozmowy zboczyly
w kierunku totalnie niezrozumialym dla reszty uczestnikow. w koncu jeden z postronnych, z jakiegos mechanicznego, zarzucil prosba:
- panowie, to moze porozmawiajcie o czyms normalnym! no chocby o dupach!
po dluzszej konsternacji jeden z informatykow wypalil w koncu:
- moja karta graficzna jest do dupy!


i jeszcze z mojej branzy, z dedykacja dla kazdego, kto jeszcze ma do zaliczenia Analize 1 lub 2 :D



Rodzaje dowodów matematycznych:
dowód przez ogląd (łatwo widać),
dowód przez połechtanie ambicji słuchaczy (to dla Państwa jest proste),
dowód iluzjonistyczny (zrobimy teraz taką małą sztuczkę),
dowód spychologiczny (Państwo sprawdzą sami),
dowód przez kalendarz (to było w zeszłym roku),
dowód przez zastraszenie (albo Państwo uwierzą na słowo, albo będę przez trzy godziny dowodził),
dowód przez sztucieć (a nuż wyjdzie),
dowód teologiczny (diabli wiedzą, jak to udowodnić),
dowód przez założenie tezy.


lista nie jest pelna, na PWr/PPT znane byly tez dowody przez machanie rekami czy dowody indukcyjne ("tu juz wynika z twierdzenia 50, 62 i 73").

zolton
18-08-2014, 10:08
- Czym różni się doświadczony informatyk od początkującego?
- Początkujący uważa, że 1 KB to 1000 B, a doświadczony jest pewien, że 1 km to 1024 m.

Amadeusz
18-08-2014, 16:40
na kursach zeglarskich adepci zeglarstwa ciagle biegali po klucz od kilwateru, siatke do bajdewindu czy wybierali szotem wode ze skrzynki mieczowej ku uciesze kadry...
U mnie trzeba było przynieść wiaderko kilwateru ;)

No to z innej branzy:

Wieża Monachium: LH 8610 pozwolenie na start.
pilot (LH 8610): Ale my jeszcze nie wylądowaliśmy!
wieża: Dobra, a niby to kto stoi na pasie 26?
pilot (LH 8801): LH 8801.
wieża: OK, to w takim razie wy macie pozwolenie na start.

MstrG
19-08-2014, 19:40
- Dzień dobry, chciałbym tani i dobry projekt.
- A po co panu dwa projekty?

doktor
19-08-2014, 22:12
- Dzień dobry, chciałbym tani i dobry projekt.
- A po co panu dwa projekty?

Dlaczego tanie wino jest dobre?
Bo jest dobre i tanie.

zolton
19-08-2014, 22:24
Dlaczego tanie wino jest dobre?
Bo jest dobre i tanie.

Taki lokalny kawałek mi się przypomniał :D

Hw20Kxj_bYU

Johny42
20-08-2014, 00:36
Taki lokalny kawałek mi się przypomniał :D

Hw20Kxj_bYU

Dają radę chłopaki ;)
Mamrota mi tam tylko zabrakło :mrgreen:

zolton
20-08-2014, 09:42
Dają radę chłopaki ;)
Mamrota mi tam tylko zabrakło :mrgreen:

Ogólnie to teledysku oni nie robili. Ten pokaz zdjęć pewnie jakiś gimnazjalista czy ktoś robił ;)

doktor
20-08-2014, 09:49
Ten pokaz zdjęć pewnie jakiś gimnazjalista czy ktoś robił

Widać. Brak rozeznania w rynku. Pominięto wiele znanych brandów docenianych przez koneserów i odbiorców. Pomieszano gatunki różniące się*pochodzeniem i szczepem surowca czy bukietem, ale nawet poziomem charakterystycznej dla gatunku kwasowości. Słabe zdjęcia nie pozwalają nacieszyć się*gustownym kształtem szkła czy projektem etykiety.

Sławomir
20-08-2014, 15:17
doktor!
ten tekst jest lepszy niż to czego dotyczy. Pięknie powiedziane!

gALL
20-08-2014, 15:53
"Pieniadze to nie wszystko" i wsyzstko na temat produkcji tych przetworow owocowo-warzywnych :) Wyroby z Wiwulskiego we Wroclawu (za Tekami) cieszyly sie dobra opinia :D

Sławol
20-08-2014, 17:33
- Dzień dobry, chciałbym tani i dobry projekt.
- A po co panu dwa projekty?

Ta, dobre to :D Polecam stronę z cytatami, można się naprawdę... No, uśmiać czasami :D

Brief - co znosi psychika grafika (https://www.facebook.com/BriefCoZnosiPsychikaGrafika?fref=photo)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10522440_777020212348512_7176041375105163173_n.png )


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10446632_759817184068815_4903356856012657330_n.png )

tipsi
20-08-2014, 17:57
"Bardzo ładne zdjęcie, ale ten kiosk tutaj, widzi pan? to ja bym wolał, żeby był widoczny bardziej od tyłu, proszę go trochę obrócić"

Jeden z szefów wielkiej firmy z branży materiałów budowlanych (inżynier z wykształcenia!) chciał, żeby mu na przezroczystej folii wydrukować z atramentówki kilkaset próbników kolorystycznych zawierających m.in. kolor biały. I bardzo się zdenerwował usłyszawszy, że tak się nie da. Dodam, że było to około roku 2000, kiedy o kartridżach z białym tuszem do plujek nikt jeszcze nie słyszał. Ale zaskarbił sobie naszą największą sympatię, kiedy zażądał, żeby do opakowania drukowanego na offsecie w formacie B1 użyć zdjęcia z jego najnowszej zabawki -- cyfrówki o rozdzielczości chyba 2 albo 4 Mp (wtedy to i tak był szczyt techniki). I za nic nie chciał słyszeć o wynajęciu fotografa, sesji zdjęciowej, skanowaniu na bębnie itd.

Borat1979
23-08-2014, 20:54
HNMq8XS4LhE

ksviper
26-08-2014, 22:00
Samowyzwalacz :) (https://www.facebook.com/photo.php?v=752839394762928)

kazwita
29-08-2014, 12:35
To jest dopiero lans i wyzwanie! Te wszystkie kubły lodu mogą się schować. :mrgreen:

tYI6auKBMvU

sokolnik
30-08-2014, 16:52
no tak "wyzwanie" :) oblać się gówn*m i się tym chwalić. Co to ludzie nie zrobią by "zaistnieć". Lans na maxa :)

zolton
02-09-2014, 15:18
http://evona.pl/member/video/1d3a530b1c98b8e662f4b3e68348ad36

Półgłówek z grabiami i półgłówki na motocyklach.

matomi
02-09-2014, 16:00
Półgłówek z grabiami i półgłówki na motocyklach.
Zgadzam się. Nie powinien się rzucać, tylko im od razu widłami opony skasować i niech wracają piechotą :-)

czarny75
02-09-2014, 21:24
Masłowska w formie:

https://www.youtube.com/watch?v=a4suvl4AO88

Onsajt
02-09-2014, 22:44
Masłowska w formie:

https://www.youtube.com/watch?v=a4suvl4AO88

Dla mnie to szajs.
Pewnie dlatego, że jestem starym dziadem, ale rozumiem i przyjmuję do wiadomości, że młodszym się to podoba.

jo44
02-09-2014, 22:54
przyjmuję do wiadomości, że młodszym się to podoba.
Tylko dlaczego w dziale HUMOR?

Czornyj
03-09-2014, 00:07
Dla mnie to szajs.
Pewnie dlatego, że jestem starym dziadem, ale rozumiem i przyjmuję do wiadomości, że młodszym się to podoba.


Tylko dlaczego w dziale HUMOR?

Narodzie mój!!! Co się podziało z Twoim poczuciem humoru... :cry:

zolton
03-09-2014, 09:08
http://joemonster.org/art/29054/Znalezione_na_Facebooku_7_artefaktow_polskiego_dre siarza

rysib
03-09-2014, 09:12
Narodzie mój!!! Co się podziało z Twoim poczuciem humoru... :cry:

Podejrzewam, że szybuje na wysokościach nieosiągalnych dla twórców tego czegoś... :???:

zolton
03-09-2014, 12:15
Wnsdc7cTPuU#t=65

czarny75
03-09-2014, 15:42
Dla mnie to szajs.
Pewnie dlatego, że jestem starym dziadem, ale rozumiem i przyjmuję do wiadomości, że młodszym się to podoba.

PARODIA mowi Ci to coś?
Taki wymaz ze współczesnego Polaka..Można śmiać się i płakać jednocześnie.

Onsajt
03-09-2014, 20:54
PARODIA mowi Ci to coś?
Taki wymaz ze współczesnego Polaka..Można śmiać się i płakać jednocześnie.

Parodię to robiła ekipa Monthy Python.
I fajnie, że zacytowałeś autorkę.
Jakoś nie czuję się współczesnym Polakiem w/g tego tandetnego teledysku - tak wiem, miał być tandetny.
A za rok pewnie usłyszę, że dostała propozycja do "Tańca z gwiazdami".
Młodzi, utalentowani, kontestujący artyści Polscy - znani tylko w Polsce.

Czornyj
03-09-2014, 21:33
Jest twoim zdaniem coś*arcydziwnego w tym, że prozaicy tworzący po polsku są znani tylko w Polsce? Masłowska w "Tańcu z gwiazdami" - w parze ze Stasiukiem, czy może Świetlickim? Mimo nałogowego oglądania tych skeczy za cholerę nie przypominam sobie, by ekipa Monthy Pythina parodiowała gatunki muzyki pop...

jo44
03-09-2014, 22:50
Narodzie mój!!! Co się podziało z Twoim poczuciem humoru... :cry:
Z moim poczuciem humoru? Dziękuję, nie narzekam. :)

jo44
03-09-2014, 22:53
Półgłówek z grabiami i półgłówki na motocyklach.
Coś w temacie jest w wątku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=252253.

!AGresT
04-09-2014, 08:23
Co robi senna gejsza z rozwolnieniem?


Wali w kimono.

rooner
06-09-2014, 13:51
Już wkrótce nowy serial s-f w TVP o obcych, nieznanych dotąd formach życia:
odcinek 1 - pracujący cygan

sailor
06-09-2014, 23:18
Masłowska w formie:

https://www.youtube.com/watch?v=a4suvl4AO88

jesli forma nazwiemy naprawde wyjatkowo nedzny plagiat antwoord to faktycznie forma jest u szczytu... tylko nie wiem czego. Bo tak jak antwoord jest klasa sama w sobie i w swych tekstach i teledyskach zaszywa mnostwo metafor, a ich teledyski oglada sie ze szczeka na ziemii to to jest jedynie zenujaca podroba imitacji. szokowac tez trzeba umiec - tutaj mamy przyklad jak bardzo mozna to spier..zepsuc


Narodzie mój!!! Co się podziało z Twoim poczuciem humoru... :cry:

no wlasnie.. co?
przy okazji - proponuje wpisac antwoord w youtubie i posluchac. a potem wrocic do tego czegos

Sławomir
07-09-2014, 19:31
jesli forma nazwiemy naprawde wyjatkowo nedzny plagiat antwoord to faktycznie forma jest u szczytu... tylko nie wiem czego. Bo tak jak antwoord jest klasa sama w sobie i w swych tekstach i teledyskach zaszywa mnostwo metafor, a ich teledyski oglada sie ze szczeka na ziemii to to jest jedynie zenujaca podroba imitacji. szokowac tez trzeba umiec - tutaj mamy przyklad jak bardzo mozna to spier..zepsuc



no wlasnie.. co?
przy okazji - proponuje wpisac antwoord w youtubie i posluchac. a potem wrocic do tego czegos

pisałem! dyskusja nie w twym dziale. To jest chore.

freefly
07-09-2014, 20:38
jesli forma nazwiemy naprawde wyjatkowo nedzny plagiat antwoord to faktycznie forma jest u szczytu... tylko nie wiem czego. Bo tak jak antwoord jest klasa sama w sobie i w swych tekstach i teledyskach zaszywa mnostwo metafor, a ich teledyski oglada sie ze szczeka na ziemii to to jest jedynie zenujaca podroba imitacji. szokowac tez trzeba umiec - tutaj mamy przyklad jak bardzo mozna to spier..zepsuc



no wlasnie.. co?
przy okazji - proponuje wpisac antwoord w youtubie i posluchac. a potem wrocic do tego czegos

Masłowska i skojarzenia z Die Antwoord ? Nie sposób tego porównywać, a co dopiero kojarzyć i jakieś plagiaty przypisywać. Dobry żart.

I to też
bqDyz-IdbKk

zolton
09-09-2014, 14:28
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.myepicwall.com/2014/09/a24816f509a3cf054943624d616a3f02.jpg)

kazwita
09-09-2014, 16:30
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.myepicwall.com/2014/09/a24816f509a3cf054943624d616a3f02.jpg)

A jednak kraina Oz istnieje! :)

karolt
12-09-2014, 10:08
Do boju :-)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/09/2Amw95p-3.jpg
źródło (http://i.imgur.com/2Amw95p.jpg)

sokolnik
12-09-2014, 22:18
najs :)

Johny42
13-09-2014, 01:02
Do boju :-)


No jest czym powalczyć :lol:

tpszefka
15-09-2014, 11:20
fajny pomysl:)

amantha
16-09-2014, 17:25
Suchar na dziś:
Autokar wiozący grupę parlamentarzystów wypadł z jezdni i rozbił się na drzewie. Miejscowy rolnik, na którego polu doszło do tragedii, pogrzebał ofiary wypadku, a potem zadzwonił po policję. Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia zaczęli przesłuchiwać rolnika:
- Czy na pewno wszyscy już byli martwi?
- Niektórzy twierdzili, że nie, ale wie pan jak politycy kłamią...

zolton
18-09-2014, 16:53
fkJA-HfyZ5I

Tomazzi
18-09-2014, 19:13
:)