PDA

Zobacz pełną wersję : Humor



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

thorcik
15-06-2012, 17:45
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/182324_317259731695227_1642206850_n.jpg)

The Structorr
16-06-2012, 11:21
Fajne autko na sprzedaż, z właścicielem, chętni?
http://allegro.pl/zastawa-750-z-wlascicielem-w-cenie-i2354599480.html
:)

bahuone
16-06-2012, 11:36
Poliglota:
http://allegro.pl/durze-rzelazko-i2421367734.html
http://allegro.pl/duz-krzyrz-i2421367755.html
http://allegro.pl/stary-nuz-i2421367756.html

Sebastianito
16-06-2012, 13:27
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o4SiCH1W56c

Doncio
16-06-2012, 13:33
Tak Eurowo

7Ykkt5Yl2Vc

stock
17-06-2012, 23:03
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/481187_378289475562173_1430527113_n.jpg)

MadOnion
18-06-2012, 08:31
Pozamiatałeś!! :D

pil74
18-06-2012, 10:14
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/481187_378289475562173_1430527113_n.jpg
Dobre
Właśnie się kawą oplułem i będę siedział z uwaloną koszulą do końca dnia :)

Marek
18-06-2012, 12:38
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/481187_378289475562173_1430527113_n.jpg

Bardzo proszę uprzedzać o zawartości... Kto mi teraz biurko posprząta i wyczyści monitor?!
:D

raddeli
18-06-2012, 19:22
http://bebzol.com/pl/najdziwniejsze-fotki-z-rosyjskich-portali.77294.html

piwkoo
18-06-2012, 22:11
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185195_433469846675940_1916928658_n.jpg)

Lucas Z
19-06-2012, 09:25
Dobre dobre:)

owieczkax18
19-06-2012, 11:05
Babcia mająca problemy z pamięcią pyta swojego wnuka:-Wnusiu,powiedz mi co to jest seks? Wnuczek chcąc uniknąć krępującej odpowiedzi mówi:-No wie babcia,to jest tak jakby babcia zjadła ogórka i popiła maślanką. Więc babcia spróbowała jak wnuczek mówił i dostała rozwolnienia. W drodze do kościoła tak ja przycisnęło,że już nie mogła wytrzymać więc załatwiła się w rowie. Kawałek dalej znowu. Idąc dalej kolejny raz ja złapało, więc zaszła się załatwić na pobliską budowę. W końcu dotarła do kościoła, ale było już po mszy. Na to ksiądz podchodzi do babci i pyta:-Babciu, co się stało, zawsze byłaś pierwsza, jeszcze przed mszą, a teraz na koniec przychodzisz?
A babcia na to:-Bo to proszę księdza, wszystko przez ten seks! Dwa razy w rowie, raz na budowie! I jeszcze mi się chce!


Małżeństwo z 23-letnim stażem wybrało się na urlop na Jamajkę. W trakcie zwiedzania wyspy Boba Marleya weszli do sklepu obuwniczego.
- Heloł, maj frend - mówi sprzedawca w dredach. - Kolega z Polśki? Okej. Kupcie klapećki. Siuper klapećki. Zwykłe za 5 dolarów, a klapećki do seksiu - za 10.
- A jakie to są dla seksu? - zainteresowała się żona.
- Kolega, ziakłada klapećki i nagle ma siłę na sekś. I kocha się tak długo, aś klapećki nie spadną. Przimierziś kolega?
- Rysiek, przymierzaj!
Facet rad, nie rad zakłada klapki. Nagle... prostuje się, mięśnie mu się napinają. W oczach pojawia się błysk pożądania, jaki żona nie widziała od 20 lat. W spodenkach zaczyna mu rosnąć... rosnąć... rosnąć!
Facet nagle chwyta Jamajczyka, zdejmuje mu majty i zaczyna posuwać na stole.
Sprzedawca zaś drze się na cały sklep:
- KO-LE-GA! NIE NA TĘ NO-GĘ ZA-ŁO-ZI-ŁEŚ! KO-LE-GA!

linkil
19-06-2012, 16:00
UWAGA +18

ZDJĘCIE CYCKÓW ! (http://img266.imageshack.us/img266/5214/zdjeciecyckow.png)

sokolnik
19-06-2012, 16:58
słabe, cycki się nie zdejmują :)
poziom gimnazjalny :P

micak
19-06-2012, 17:52
słabe, cycki się nie zdejmują :)
poziom gimnazjalny :P


Skoro się nie zdejmują, to dlaczego niektóre kobiety nie noszą??

sokolnik
19-06-2012, 17:57
nie noszą bo nie mają co nosić :) a jak czegoś nie ma, to nie można tego zdjąć :) proste :)
zagadaj na ulicy lub w autobusie to ci powiedzą takie co "nie noszą" :)

Greg77
20-06-2012, 14:56
Zdazyc przed Psycho....

Poplakalem sie ze smiechu:D

pE6lktbtH3U

Psychotrop
20-06-2012, 15:46
no i zdążyłeś :D

piter670
20-06-2012, 21:50
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img823.imageshack.us/img823/4143/17951745973425405564036.jpg)


"Kochanie zachowaj spokój - w Poznaniu wszystkie brzydkie"

rychu_cmg
20-06-2012, 22:03
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img823.imageshack.us/img823/4143/17951745973425405564036.jpg)


"kochanie zachowaj spokój - w poznaniu wszystkie brzydkie"

leże !

linkil
21-06-2012, 11:21
Nie_ogladaj_za_duzo_pornosow_ (http://www.joemonster.org/art/20370/Nie_ogladaj_za_duzo_pornosow_)

Psychotrop
21-06-2012, 13:05
Siedmiu najlepszych nowojorskich barmanów zostało zapytanych czy są w stanie określić osobowość osoby na podstawie tego co pije. Pomimo, ze pytano wszystkich niezależnie ich odpowiedzi w większości przypadków były bardzo zgodne.

Poniżej przedstawiamy wyniki dla kobiet:

Drink: Piwo
Osobowość: Swobodna, tania w utrzymaniu, stąpa twardo po ziemi
Propozycja dla podrywającego: Wyzwij ja na partyjkę bilarda

Drink: Koktajle
Osobowość: Upierdliwa, marudna, wkurzająca. Prawdziwy wrzód na d...
Propozycja dla podrywającego: Unikaj jej, chyba, ze lubisz być chłopcem na
posyłki...

Drink: Mieszanki lepszych alkoholi
Osobowość: Doświadczona, wyrafinowana, wyższe koszty utrzymania, wyszukany
gust, dokładnie wie czego chce
Propozycja dla podrywającego: Nie musisz jej podrywać, jeśli jest
zainteresowana sama kupi Ci drinka...

Drink: Wino (z wyjątkiem białego Zinfandel - czytaj niżej)
Osobowość: Konserwatywna z klasa, Trudno ja rozśmieszyć
Propozycja dla podrywającego: Powiedz jej, ze uwielbiasz podróżować i
spędzać spokojne wieczory z przyjaciółmi

Drink: Biały Zinfandel
Osobowość: Łatwa, myśli, ze ma klasę i gust, tak naprawdę o niczym nie ma
pojęcia
Propozycja dla podrywającego: Spraw aby poczuła się mądrzejsza niż jest w
rzeczywistości.... to nie powinno być trudne

Drink: Czysta wódka
Osobowość: Lubi włóczyć się z kumplami brata, lubi być pijana i... naga
Propozycja dla podrywającego: Najłatwiejszy cel... Masz dzisiaj farta...
nie rób nic i czekaj, ale uważaj żeby jej nie wkurzyć


Z facetami sprawa jest (jak zawsze) jasna i klarowna:

Drink: Krajowe piwo
Osobowość: Jest biedny i chce aby go wziąć do łózka

Drink: Piwo zagraniczne
Osobowość: Lubi dobre piwo i chce aby go wziąć do łózka

Drink: Wino
Osobowość: Ma nadzieje, ze wino sprawi, ze będzie wyglądał na faceta z
klasą i pomoże wskoczyć do czyjegoś łóżka

Drink: Whiskey
Osobowość: Nie ruszy go nic poza propozycja pójścia do łóżka

Drink: Tequila
Osobowość: Myśli, ze ma szanse u tej bezzębnej kelnerki

Drink: Biały Zinfandel
Osobowość: To gej

Krzysiek B
21-06-2012, 13:55
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/545301_379403408782013_1989168139_n.jpg)

linkil
21-06-2012, 14:21
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/405239_296814587022969_1665899392_n.jpg)

thorcik
21-06-2012, 15:29
Drink: Wino
Osobowość: Ma nadzieje, ze wino sprawi, ze będzie wyglądał na faceta z
klasą i pomoże wskoczyć do czyjegoś łóżka

Ale komu pomoże? :razz:

Sendilkelm
21-06-2012, 16:27
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/06/20110531Pochodzenierobotow-2.jpg
źródło (http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/2011-05-31-Pochodzenie-robotow.jpg)

ku6i
23-06-2012, 20:26
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,11994305,Zlodziejowi_podczas_ucieczki_wypa dlo____wezwanie_na.html

gregory_21
23-06-2012, 20:37
http://noshit.pl/lubie/56618

ekonet
23-06-2012, 20:43
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,11994305,Zlodziejowi_podczas_ucieczki_wypa dlo____wezwanie_na.html
Dla mnie mało śmieszne - u mnie w domu w 1990 r. było morderstwo - i morderca zostawił kurtkę z dowodem osobistym, a w nim przepustka z więzienia w Nysie...

foto4deg
24-06-2012, 10:27
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/06/z11999160O-3.jpg
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/b8/17/b7/z11999160O.jpg)

jo44
25-06-2012, 23:30
bocnhXHJrMw

Psychotrop
25-06-2012, 23:36
Zaczęła się elementarna nauka Jasia.
Ojciec posłał go do szkoły publicznej.
Po miesiącu nauczycielka wzywa ojca Jasia i mówi mu, że Jasiu jest diabłem wcielonym wszyscy się go boją, dziewczynki nie mogą spać po nocach po jego wybrykach i w związku z tym usuwa Jasie ze szkoły.
Ojciec więc zapisał Jasia do szkoły prywatnej. Po miesiącu nauczycielka wzywa ojca i opowiada podobną historię jak poprzednia nauczycielka Jasia - o znerwicowanych kolegach i koleżankach o połamanych meblach w szkole itp. Nauczycielka zasugerowała przeniesienie Jasia do innej szkoły.
Ojciec podumał, podumał i wymyślił żeby Jasia zapisać do szkoły Jezuitów (że Bóg to ostatnia deska ratunku dla Jasia). Jak wymyślił tak i zrobił.
Po miesiącu wzywają jezuici ojca Jasia na wywiadówkę. Ojciec przygotowany na najgorsze przychodzi i słyszy, że dawno takiego porządnego ucznia jak Jasiu nie mieli. Pomaga kolegom, zawsze jest przygotowany, uczy się pilnie itp.
Ojciec w szoku, że syn takiej przemiany doznał więc postanowił Jasia zapytać co spowodowało, że nagle stał się zupełnie innym dzieckiem.
Jaś mu mówi:
- Ojciec, bo tam jest tak: wchodzisz do szkoły a tam na korytarzu człowiek na krzyżu, idziesz na stołówkę - wisi człowiek na krzyżu, u dyrektora człowiek na krzyżu. Ojciec, tam się z ludźmi nie pierniczą...

Lucas Z
26-06-2012, 09:51
wiesz za co Kain tam tego Abla :)

Psychotrop
26-06-2012, 11:22
wiesz za co Kain tam tego Abla :)

bo się nie golił ? :D
lecę zgolić bródkę :D

ksviper
26-06-2012, 13:39
karny na Euro2012 (http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/181838_464854080210552_1952081055_n.jpg)
jeśli zieloni uznają za nieodpowiednie to proszę usunąć :D

owieczkax18
26-06-2012, 14:08
Osioł pyta lwa:
- Lew, czemu ty jesteś królem zwierząt, a nie ja?
- No, bo mam grzywę!
- Ja też mam.
- I mam taki pędzelek na końcu ogona!
- I ja też mam.
Lew zamyślił się i kontruje:
- A ja dłużej od ciebie seks uprawiam, zanim skończę!
- Nie wierzę!
- A chodź, sprawdzimy!
- Ok, sprawdzajmy!
- Dobra, to ja pierwszy. Nadstaw się i mierz czas.
Lew zabrał się za osła i po 21 minutach skończył. Teraz kolej osła...
Lew leży, kontroluje czas, minęło 15 minut, a osioł ani myśli kończyć. Lew zatem sięga po komórkę, dzwoni do lwicy i pyta:
- Kochanie, co ty robisz, żebym ja szybciej kończył?
- No, Lewku, na przykład pupą kręcę.
Lew zaczął wiercić pupą, osioł jakby poczerwieniał, ale dalej robi swoje. Lew znowu dzwoni do lwicy:
- Słuchaj, a co jeszcze robisz?
- No, miziam cię pazurami po jajeczkach.
Lew zaczął miziać osła i osioł w 20 minucie finiszuje i pada wyczerpany. Lew dumnie pyta:
- No i co, teraz przyznasz, żem jest królem zwierząt?
Osioł, z wciąż zamkniętymi z rozkoszy oczami:
- Lewek, tyś nie król... tyś BÓG!

rafal1980
26-06-2012, 14:44
Dobre :D

Psychotrop
26-06-2012, 14:48
niaMCTPDNeo

linkil
26-06-2012, 19:41
Trzech gejów kłóci się, który ze sportów jest najlepszy...
Pierwszy mówi że pływanie, gdyż można wszystko widzieć, itd.
Drugi zaś twierdzi iż zapasy, gdyż można macać, itd.
A trzeci odpowiada, że piłka nożna.
Koledzy pytają: Dlaczego?
Ten odpowiada: Biegnę na bramkę przeciwnika, nie trafiam, a trzydzieści tysięcy kibiców krzyczy: "ch*j ci w dupę, ch*j ci w dupę!". A JA LEŻĘ I MARZE.

sokolnik
27-06-2012, 00:26
lew i 3gejów... świetne :D

ekonet
27-06-2012, 08:49
"Do zajścia doszło wczesnym porankiem 26 czerwca wieczorem." - http://muzyka.onet.pl/newsy/hip-hop/50-cent-mial-wypadek-i-trafil-do-szpitala,1,5172164,wiadomosc.html

Włóczykij
27-06-2012, 10:20
"...wczesnym porankiem 26 czerwca wieczorem."

Znam ten stan. Z czasów studenckich. :D

linkil
27-06-2012, 10:38
IDEAŁ :mrgreen:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/06/1340727364_whwzkm-2.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201206/1340727364_whwzkm.jpg)

Psychotrop
27-06-2012, 11:23
IDEAŁ :mrgreen:


taa :D
odwraca głowę ten IDEAŁ, a tu:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/06/ugliestperson-2.jpg
źródło (http://www.all2need.com/wp-content/uploads/2012/02/ugliest-person.jpg)

sote
27-06-2012, 14:25
a na allegro maja lustrzanki dla mankutow ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://desmond.imageshack.us/Himg40/scaled.php?server=40&filename=picture1eo.jpg&res=landing)

!AGresT
27-06-2012, 18:22
Chyba dla mniej wrażliwych:
http://www.joemonster.org/p/829192/m

raddeli
27-06-2012, 20:39
Ja i żona zupełnie nie spodziewaliśmy się dziecka, gdy nagle... bum!
Jedno uderzyło w przednią szybę.


Leży facet na łożu śmierci. Lekarz powiedział, że nie dotrwa do rana. Nagle poczuł z kuchni zapach jego ulubionych ciasteczek czekoladowych zrobionych przez żonę. Ostatkiem sił wydobył się z lóżka i czołga się do kuchni. Zapach tych ciasteczek przypominał mu dzieciństwo, on wiedział, że zasmakuje ich po raz ostatni. Wczołgał się do kuchni i widzi jak jego żona przygotowuje te ciasteczka, o których teraz marzył. Ostatnimi siłami sięgnął po jedno i w tym momencie żona zdzieliła go ścierką mówiąc:
- Zostaw ku... , to na stypę!


Jezus wziął 5 bochenków chleba, 2 ryby i dał je pięciu tysiącom ludzi.
I tak narodziły się torrenty.


Trafiła kosa na kamień:
Konsultantka firmy Avon zapukała do drzwi mieszkania Świadka Jehowy.



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/06/72b8a801a836c6e7-2.jpg
źródło (www.fotosik.pl)

mehmet efendi
27-06-2012, 21:11
Polska reprezentacja odwiedziła kiedyś sierociniec. „To smutne, zobaczyć te przygnębione twarze bez wiary i nadziei” – powiedział po wizycie 6-letni Wojtuś.

woytec60
28-06-2012, 09:41
Było?

rp8hvyjZWHs

KS
28-06-2012, 14:15
:)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/376521_10150995095478069_811474529_n.jpg)

Strus
28-06-2012, 15:02
:)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/376521_10150995095478069_811474529_n.jpg)

Raczej wczoraj. Masz spóźnione info :)

owieczkax18
28-06-2012, 15:12
Kapitan Titanica wchodzi do sali balowej i oznajmia pasażerom:
- Mam dwie wiadomości - dobrą i złą. Od której mam zacząć?
- Od złej.
- Za chwilę nasz statek zatonie.
- A ta dobra?
- Dostaniemy 11 Oskarów!

- Koleżanka pije ?
- Nie
- Dlaczego?
- Mam problemy z nogami
- Uginają się?
- Nie, rozkładają...

Małżeństwo, nowy dom... piękna łazienka z wieloma lustrami.
On poszedł zaprosić na parapetówkę, a ona naga zaczęła tańczyć
w łazience patrząc na swoje piękne ciało. Zrobiła szpagat i się przyssała!
Mąż wraca, patrzy, łapie pod pachy, próbuje podnieść... nic!
Dzwoni po majstra. Ten patrzy i mówi:
- Panie, trzeba kuć!
- Co Pan, k***a? Gres z Włoch za 4 tys. euro!
- Jest inna metoda, ale może się nie spodobać...
- Panie, wszystko ale nie gres...
Master ślini palce, łapie ją za sutki i zaczyna delikatnie kręcić...
- Co Pan, k***a odpie**ala? - pyta mąż
- Panie... podnieci się, puści soki, przesuniemy do kuchni i oderwie się z linoleum...


Rozpoczęto produkcję VIAGRY LIGHT - nie stawia, ale ładnie układa
w spodniach

Zastanawiałem się ostatnio co robili dla rozrywki moi rodzice,
skoro nie było jeszcze Internetu a telewizja nie była tak popularna. Ani ja,
ani żaden z moich 14 braci nie wpadł na żaden pomysł

Żona wróciła do domu z kliniki chirurgii plastycznej.
- Jak ci się podobam?
Mąż przygląda się jej uważnie i mówi:
- Zrobili ,co mogli.

Przybiega Jasiu do mamy, mama patrzy przerażona i pyta:
- Jasiu od czego masz takiego wielkiego guza na czole?
- to od myślenia mamo...
- od myślenia?!
- no tak, bo myślałem, że Kaziu mnie nie trafi kamieniem

Blondynka jedzie windą. W pewnym momencie dosiada się do niej mężczyzna i się pyta:
- Na drugie..?
- Magda.

Sapphiron
28-06-2012, 17:23
:)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/376521_10150995095478069_811474529_n.jpg)

A gdzie tam... data jest zmieniona, oryginalna w filmie jest inna :)

Psycholog
28-06-2012, 17:25
No i mi się coś wydaje, że tam był 2015.

Psychotrop
28-06-2012, 19:02
Dzwonię do żony, mówię, że wszystko stracone, biznes padł i jestem spłukany. Przyjeżdżam do domu, a jej już nie ma, spakowała swoje rzeczy i się wyniosła. I dobrze. Po co mi baba bez poczucia humoru?

Psycholog
28-06-2012, 21:45
taa :D
odwraca głowę ten IDEAŁ, a tu:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/06/ugliestperson-1.jpg
źródło (http://www.all2need.com/wp-content/uploads/2012/02/ugliest-person.jpg)

Tołpyga :)

Psychotrop
28-06-2012, 21:55
tołpyga ma przyjemny zapach ;)

-----------------
Każdy z nas ma ukrytego w sobie mistrza karate.
Wystarczy, że wejdziemy w wiszącą pajęczynę.

-----------------
Trzęsienie ziemi w Ugandzie.
Zginęło kilkadziesiąt osób, kilkuset rannych.
Uszkodzonych zostało 120 domów.
Eksperci szacują straty na 8.95 $

-----------------
Spotyka się dwóch kolegów i jeden mówi:
- Mam dla Ciebie złą wiadomość... właściwie to dwie złe wiadomości...
...ktoś nam rucha Twoją żonę...

linkil
29-06-2012, 08:14
83OUcEKuJZM&feature=player_embedded

linkil
29-06-2012, 09:15
Umarł banknot 200 zlotowy. Przychodzi do nieba i Bóg, w swej wielkiej dobroci mówi mu:
- Do piekła! Zasmucony banknot udaje się do kotła piekielnego, z którego widzi, jakby było wspaniale w niebie... Umarł banknot 100 zlotowy. Pan Bóg znów go do piekła wysyła. Umarł banknot 50 zlotowy. I znów do piekła. Podobnie z dwudziestozłotowym i dziesięciozłotowym. Umarła pięciozłotówka, ale i ona trafiła do piekła, tak jak i dwuzłotówka, i złotówka. Gdy przed Panem Bogiem stanęłam pięćdziesięciogroszówka, ten uradowany wziął ją do siebie i po prawicy posadził. Inne nominały zaczęły krzyczeć:
- Dlaczego on jest z tobą Panie, a my nie?
A Pan Bóg popatrzył na nich i zapytał:
- A kiedy ja was ostatni raz w kościele widziałem?



Dziewczyna daje anons matrymonialny: "Poznam pana który nie będzie mnie bił nie odejdzie ode mnie i który będzie dobry w łóżku". Po kilku dniach słyszy straszne walenie do drzwi. Zaglądając przez "Judasza" nikogo nie widzi. Otwiera wiec drzwi a tam leży na wycieraczce pan, który nie ma nóg ani rak. Mówi:
- To ja jestem tym mężczyzna który w stu procentach odpowiada Pani wymaganiom. Nie będę Pani bił ponieważ nie mam rąk. Od Pani nie odejdę ponieważ nie mam nóg.
- No ale jak tam jeśli chodzi o seks?
- A pani myśli że czym to ja waliłem do drzwi?

woytec60
29-06-2012, 16:21
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/213/17801ae5ac67c9e2d3aaa81.jpg/)


Miejsce w którym powstał ten "pomnik" leży tylko kilka kilometrów od mojego miasta, totalna żenada :-(
Nawet angole o tym napisali
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2165353/Creepy-monument-air-disaster-killed-96--including-Polish-president--shape-plane-killed-them.html
Tu więcej fotek:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120624/POWIAT0111/120629417

wer
29-06-2012, 20:28
http://benq.pl/products/digicam/index.cfm/product/1306

Już dawno nie widziałem takiej radosnej twórczości marketingowej:

Dzięki ergonomicznej konstrukcji uchwytu i OIS, można powiększać systematycznie i uzyskać ostrzejsze zdjęcia bez żadnego wysiłku.

Zbliż się do płatków kwiatu lub skomplikowanych tekstur bez utraty ostrości i jasności fotografowanego obiektu. Można wtedy podziwiać zdjęcia makro na podglądzie 3" ekranu aparatu (LCD 460k).

Inspirowany blaskiem korony słonecznej, złoty pierścień, który otacza obiektyw, to wyposażenie każdego aparatu BenQ
z wysokim zoomem. Symbolizuje doskonałość fotografii.

Klasyczny aparat typu bridge, zbudowany według nowoczesnych i skromnych wzrców stylistyki, wkomponowany 21x optyczny zoom w szyk ostatnich standardów mody, która łączy w sobie estetykę z funkcją high-tech.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, prostemu w użyciu - pokrętło trybu pracy i czytelne wyjaśnienia na ekranie, GH700 jest łatwy
w obsłudze dla każdego, wykonuje świetne zdjęcia
z pewnością i z łatwością.

rafulec
29-06-2012, 23:41
http://www.wiocha.pl/664617,Ola13latka_pyta...kazirodztwo_i_sex_w_wieku _13lat

mehmet efendi
30-06-2012, 07:41
Kochanie, co sądzisz o seksie analnym?
- Jak dla mnie ok.
- Już się bałem, że będziesz miała coś przeciwko...
- A co ja się będę wtrącać, jak spędzasz czas z kolegami?

photoaction
01-07-2012, 21:29
Cyrk w Rosji. W pewnym momencie wchodzi gwiazda cyrku, pokazując sztuczkę z krokodylem: wkłada fujarę razem z jajkami do paszczy krokodyla, po czym krokodyl zaciska szczęki. Kiedy mistrz uderza krokodyla w głowę, ten otwiera paszczę. Tłum szaleje i chce więcej, więc uradowany cyrkowiec spogląda w tłum i pyta:
- Czy jest tutaj ktoś tak odważny aby spróbować tego tricku?
Po ciszy na sali pewna kobieta podnosi rękę i mówi:
- To ja spróbuję, ale niech pan tak mnie mocno w głowę nie wali

Psycholog
03-07-2012, 17:34
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/1341320642_glz9ax-1.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201207/1341320642_glz9ax.jpg)

RobertMiernik
03-07-2012, 18:28
Tam po prawek to jest obcięte "1.4" ? ;>

mateo912
03-07-2012, 18:44
Tam po prawek to jest obcięte "1.4" ? ;>

nie f5,6-8 ;)

ropusz
03-07-2012, 21:17
Nie widzicie, że to afgański terrorysta? Tak naprawdę to jest bazooka ale ma naklejki i literki Nikona, żeby nie wzbudzać podejrzeń ;)

Psycholog
04-07-2012, 08:05
Focal length/Aperture: 1200-1700mm f/5.6~f/8.0
Lens Coupling: Ai-S
Lens construction: 18 elements in 13 groups (3 x EDs)
Picture angle: 2°-1°30'; Diaphragm: Automatic. Built-in CPU
Aperture scale: f/5.6 ~ f/22 on both standard and aperture-direct-readout scale
Focusing and zooming control: via dual rings. Two removable quick zooming handles provided. Dual focusing/distance indexes provided: Orange (1700mm) and Green (1200mm).
Exposure measurement: Via full aperture method; meter coupling ridge NOT provided. CPU integrated for Matrix Metering with applicable Nikon SLRs.
Distance scale: Graduated in meters and feet from 10m* (35ft.) to infinity (oo)
Focal Length Markings: 1200mm (green), 1700mm (orange).
Depth of Field Scales: Orange for f/22; Attachment size: 52mm rear drop-in
Tripod Mount: Mounting Collar Supplied; Weight: 16,000g
Dimensions: 237mm dia. x 880mm long (overall); Filters:52mm rear drop in
Front lens cap: Slip on type; Lens hood: Built-in
Tripod mounting/carrying: Via socket in a Fixed tripod mounting collar. Handle built-in on top.
Lens case: CT-1217 metal case supplied.; Usable Teleconverter(s): Not advisable; Note: Serial number for this Ai-S ONLY Zoom-Nikkor lense was believed to have been started from 200001. Source: Nikon System Hand Book. Nikon USA product code: 1448 NAS

Źródło:
http://www.mir.com.my/rb/photography/companies/nikon/nikkoresources/zoomsMF/12001700mm.htm

16 kg. Jest co nosić :)

The Structorr
04-07-2012, 09:48
Rozbawił mnie ostatnio jeden z komentarzy do artykułu na temat abonamentu TV (http://technowinki.onet.pl/biznes/nie-uciekniesz-od-abonamentu-rtv-25-razy-wiecej-ko,1,5175421,artykul.html) i przy okazji dyskusji na temat "misji" TVP

Fajna ta misja:
Podpaski, wielebny Rydzyk, tabletki na prostatę, towarzysz Kaczyński ma miesiączkę, środek na wzdęcia, konferencja prasowa towarzysza Tuska, papier toaletowy, proszek, towarzysz Macierewicz obala zasady dynamiki Newtona, piwo bezalkocholowe ;), Goździkowa poleca tabletki...
I tak w kółko. :)

bahuone
04-07-2012, 13:38
http://www.joemonster.org/art/17871/Jak_ukryc_alkohol_na_fotkach

wer
04-07-2012, 20:17
Nie widzicie, że to afgański terrorysta? Tak naprawdę to jest bazooka ale ma naklejki i literki Nikona, żeby nie wzbudzać podejrzeń ;)

Nie ma co się śmiać. W Iraku albo w Afganistanie Marines odstrzelili ze śmigłowca fotoreportera, myśleli, że ktoś mierzy do nich z wyrzutni rakiet. Miał jakieś długie szkło.

Rafał_Sz
04-07-2012, 20:20
Irak. Ciężko to nawet nazwać egzekucją. Oni tam zrobili masakrę.

freefly
05-07-2012, 00:30
6w9P1MhZ-iw

grunia99
05-07-2012, 11:29
Aparat Batmana:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/X5jpgPHPSESSIDd4d7c8e6d0cb35cae42a50405c-1.jpg?phpsessid=d4d7c8e6d0cb35cae42a50405cad4f00
źródło (http://www.rbt-3d.de/upload/bilder/produkte/X5.jpg?PHPSESSID=d4d7c8e6d0cb35cae42a50405cad4f00)
RBT 3-D SLR Camera X5 (http://www.rbt-3d.de/index.php?idcat=28&idart=66&changelang=4)
i jego auto

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img155.imageshack.us/img155/1585/20120622151308.jpg)

linkil
05-07-2012, 19:53
To jest dopiero poswiecenie dla zdjecia ze slubu ;)

559XZeQIW8o&feature=player_embedded

TOP67
05-07-2012, 19:57
Pan młody ma fajne skarpetki ;)

linkil
05-07-2012, 19:59
Pan młody ma fajne skarpetki ;) :mrgreen: stylowo dobrane :mrgreen: m.in. dlatego dalem do humoru ;)

pablos524
05-07-2012, 22:46
http://www.youtube.com/watch?v=mpJ1IVCNocY

Peter
06-07-2012, 10:04
z elekroda.pl:

mahcin napisał:Witam, chcę kupić GPS do autka ale nie wiem dokładnie jaki wybrać, wiem jedno, chcę takiego który poradzi sobie bez problemowo z Polską i całą Europą, a dokładniej Polska Niemcy Anglia Francja Cholandia Belgia... Czy ktoś ma namiar na coś przetestowanego? Z tego co czytam wydaje mi się że warto kupić TomTom-a ? hmmm... warto?

Na pewno nie ma żadnej mapy Cholandii ale może w przyszłości ktoś wymyśli.

ekonet
06-07-2012, 10:16
Na pewno nie ma żadnej mapy Cholandii
Rzeczywiście będzie z tym problem. :mrgreen:

thorcik
06-07-2012, 10:28
Rzeczywiście będzie z tym problem. :mrgreen:

:mrgreen:

gregory_21
06-07-2012, 11:24
http://noshit.pl/lubie/56898

linkil
06-07-2012, 13:22
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/a0de886ae0bf853d7f843ce92108f284.jpg?1341569025)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/d664457d254a87363c789c59c7108ac3.jpg?1341569108)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/bb38756b6f1021259374e4557e792ca2.jpg?1341561641)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/dc9f5767af085e9b47b1ed21a4190726.jpg?1341564826)

piter670
06-07-2012, 15:28
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img708.imageshack.us/img708/4735/52792642097572047116057.jpg)

thorcik
06-07-2012, 21:50
Siedzę na koniu :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/315489_414791181905441_1385360928_n.jpg)

Włóczykij
06-07-2012, 23:28
Ken Rockwell -test uszczelnień:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/480702_10151011730382432_954760061_n.jpg)

Sebastianito
07-07-2012, 11:50
Przegladam forum i w pewnym momencie myslalem, ze jestem na kwejku. Nie fajnie.

linkil
07-07-2012, 11:55
Chcialby ktos zabaweczke dla dziecka :?: Taka prawie przytulanka na dobranoc :mrgreen: ;)


dGb03PO8B1U&feature=player_embedded

Przemek Paśnik
07-07-2012, 12:58
Aparat Batmana:

i weź tu żonie wytłumacz, że potrzebujesz nowe szkło do aparatu, w sumie to dwa :mrgreen:

Aras
08-07-2012, 15:11
Nie wiem czy to parodia, czy ktoś to stworzył na poważnie... :mrgreen:

tOOPfMTp7ss

:D

adolfik9501
08-07-2012, 16:10
Nie wiem czy to parodia, czy ktoś to stworzył na poważnie... :mrgreen:

(ciach)

:D

Biorąc pod uwagę moje obserwacje na drogach, a co za tym idzie wyrobioną opinię o sporej ilości użytkowników BMW (choć podobnie sprawa się ma z Audi i VW) obawiam się, że to na poważnie. Brakuje tylko chłopaków w dresach i łańcuchach o wyrazie twarzy nie skalanym myśleniem.

marzyciel9
08-07-2012, 22:48
z mojego obozu:mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=9E3Ma4G2o_Q

http://www.youtube.com/watch?v=nTUiwOf3B6Y&feature=related

krzysztof2297
08-07-2012, 23:50
moze piwko ?
http://bebzol.com/pl/Zakazana-reklama-piwa.66200.html

rychu_cmg
08-07-2012, 23:55
http://babol.pl/kat,1025465,title,Listkiewicz-i-Krecina-zasneli-w-sadzie,wid,14739831,wiadomosc.html

Greg77
09-07-2012, 07:37
Biorąc pod uwagę moje obserwacje na drogach, a co za tym idzie wyrobioną opinię o sporej ilości użytkowników BMW (choć podobnie sprawa się ma z Audi i VW) obawiam się, że to na poważnie. Brakuje tylko chłopaków w dresach i łańcuchach o wyrazie twarzy nie skalanym myśleniem.

Zaraz tutaj Wilku z ALFem wpadna i Tobie zrobia z zadka jesien sredniowiecza.....!:D

Psychotrop
09-07-2012, 11:35
z fanpage Antyradia ;)
---
mamy breaking news: Grycanki poprowadzą program w telewizji!!! Ciekawe jaki będzie jego tytuł: "You can jeść"? "Pytanie za śniadanie"?

Anja_G
09-07-2012, 11:40
A kto to/co to Grycanki?

Erie
09-07-2012, 12:40
A kto to/co to Grycanki?

google it ;)

RobertMiernik
09-07-2012, 12:50
A kto to/co to Grycanki?


google it ;)

ee, nie warto!...

Anja_G
09-07-2012, 13:07
google it ;)
Że mnie podkusiło... Źle się dzieje w państwie polskim.

creep
09-07-2012, 13:17
Źle się dzieje w państwie polskim.
Niektórym się dzieje całkiem nieźle, jak widać na tym co wygooglowałaś. Słuchałem tej audycji, mi najbardziej spodobały się propozycje "jaka to kaloria" i "m jak mięso" :)

Anja_G
09-07-2012, 13:36
Popularność za wszelką cenę...
Ale, nie psujmy wątku.

Rafał_Sz
09-07-2012, 15:32
Zaraz tutaj Wilku z ALFem wpadna i Tobie zrobia z zadka jesien sredniowiecza.....!:D
Ja już szykuję "palnik, obcęgi i kilku czarnuchów". ;):)

R
09-07-2012, 15:45
Ja już szykuję "palnik, obcęgi i kilku czarnuchów". ;):)


bedziecie probowali wymienic wycieraczki?

Doncio
09-07-2012, 15:59
No to podtrzymamy wątek muzyczno-samochodowy.
D_AF9SThvKM

ksviper
09-07-2012, 18:42
kradzież (http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,12095386,Ukradl_ponad_tone_cementu__Wiozl_ lup_daewoo_tico.html)

KS
10-07-2012, 08:12
kradzież (http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,12095386,Ukradl_ponad_tone_cementu__Wiozl_ lup_daewoo_tico.html)

Szkoda, że mu deszcz nie napadał do kabiny. :D

Rafał_Sz
10-07-2012, 11:17
Było kilka wersji, teraz mały zbiór. :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/7-1.jpg
źródło (http://bebzol.com/upload/brzez/02/Mario_Balotelli/7.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/1-2.jpg
źródło (http://bebzol.com/upload/brzez/02/Mario_Balotelli/1.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/2-2.jpg
źródło (http://bebzol.com/upload/brzez/02/Mario_Balotelli/2.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/3-2.jpg
źródło (http://bebzol.com/upload/brzez/02/Mario_Balotelli/3.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/4-7.jpg
źródło (http://bebzol.com/upload/brzez/02/Mario_Balotelli/4.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/5-2.jpg
źródło (http://bebzol.com/upload/brzez/02/Mario_Balotelli/5.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/6-1.jpg
źródło (http://bebzol.com/upload/brzez/02/Mario_Balotelli/6.jpg)

Marta Baranowska
10-07-2012, 15:14
http://www.wimp.com/dinnerdog/

wojteh
11-07-2012, 11:18
wczoraj w McDonaldzie ...

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/208958_4255414666200_592267867_n.jpg

somrozen
11-07-2012, 11:32
http://bebzol.com/pl/I-ty-mozesz-zostac-fotografem.79925.html

Sendilkelm
11-07-2012, 12:00
http://bebzol.com/pl/I-ty-mozesz-zostac-fotografem.79925.html

http://www.facebook.com/dominika.phootoograaphyy

:):):)

linkil
11-07-2012, 12:09
http://www.facebook.com/dominika.phootoograaphyy

:):):)

:o :o :mrgreen: obłęd :D :D


Masz dosc swojej pracy ? (http://www.joemonster.org/art/20541/Masz_dosc_swojej_pracy_)

somrozen
11-07-2012, 12:47
ja już się boję jak zacznie robić chałtury...

m3
11-07-2012, 13:41
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=368603783193372&set=a.368559569864460.90585.368554106531673&type=1&theater

spadłem z krzesła...

Psychotrop
11-07-2012, 14:08
się zastanawiam, czy na swojej thalii nie walnąć takiej "grafiki" :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.octaviaclub.pl/files/137992_201.jpg)

<| MICHAŁ |>
11-07-2012, 14:12
alez to trzeba miec fantazje!

gryson
11-07-2012, 14:28
I to się właśnie nazywa wziąć renault w leasing ;)

militarius
11-07-2012, 14:51
Rosja to nie kraj, to stan umysłu :D

Sendilkelm
11-07-2012, 15:32
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/563331_495728023786027_1880792717_n.jpg)

gregory_21
11-07-2012, 23:17
http://noshit.pl/lubie/56985

klaus12
12-07-2012, 09:47
to auto jest genialne :)

Peter
12-07-2012, 11:24
Erotyczny prąd...

http://wyborcza.pl/1,75478,12011209,Erotyczny_prad__Walka_na_kochanki _w_Enei_SA.html

piter670
12-07-2012, 13:20
Dekalog mojego młodszego.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img820.imageshack.us/img820/1015/42892247188989950674220.jpg)

Motorniczy
12-07-2012, 19:37
http://media-cache-ec3.pinterest.com/upload/81346336989405729_jnjjm5q7_c.jpg

Sendilkelm
13-07-2012, 10:23
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528020_10151248212042166_599814366_n.jpg)

Psychotrop
13-07-2012, 21:40
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/tumblr_m72qg4Kt3z1qzwic8o1_1280-1.jpg
źródło (http://25.media.tumblr.com/tumblr_m72qg4Kt3z1qzwic8o1_1280.jpg)

linkil
13-07-2012, 22:13
Ciekawostka: porównaj swoje BMI z ludźmi na świecie http://www.bbc.co.uk/news/health-18770328

sokolnik
13-07-2012, 22:29
chyba sony cyber shot :) MIAŁO BYĆ

Quisto
13-07-2012, 22:40
chyba sony cyber shot :) MIAŁO BYĆ

Ty poważnie? :E

Psycholog
14-07-2012, 07:21
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/lato_z_radiem-1.jpg
źródło (http://zosia5.samosia.pl/9d6491ff16fe00fc090afc87552659e0/lato_z_radiem.jpg)

Lato z radiem

Krzysiek B
14-07-2012, 14:14
- Mamunia, jeśli się całuję z chłopcem w usta, to mogę zajść w ciążę? - pyta dziewczę z ostatniej klasy podstawówki.
- Nie - uśmiecha się matka.
- A gdy z języczkiem?
- Nie - odpowiada lekko zaniepokojona.
- A gdy obciągnę mu laskę?
- Nie, nie zajdziesz - mówi matka w szoku.
- A od seksu analnego?
- Córuś, tego was uczą w szkole? - pyta matka w amoku.
- Nie, nie denerwuj się mamuniu.
- Staram się po prostu zorientować, kto będzie ojcem.

linkil
14-07-2012, 15:16
-E1YP53WAuE&feature=player_embedded

piter670
14-07-2012, 15:19
Wzruszająco wierna :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img268.imageshack.us/img268/8528/31989035258197812696292.jpg)

linkil
14-07-2012, 16:52
Co zrobić jak blondynka rzuci w Ciebie granatem?
.
.
.
.
.
.
.
- Złapać, wyjąć zawleczkę, odrzucić.




Zatrzymuje policjant studenta, legitymuje go, otwiera dowód i czyta:
- Widzę, że nie pracujemy.
- Nie pracujemy - potwierdza student.
- Opieprzamy się... - mówi dalej policjant.
- Ano, opieprzamy się - potwierdza student.
- O! Studiujemy... - rzecze policjant.
- Nieeee, tylko ja studiuję. - odpowiada student.

hydra_nt
15-07-2012, 16:11
http://www.newitems.pl/?227,iris

!AGresT
15-07-2012, 16:36
Z fantastycznego filmu "Nietykalni":
-Gdzie leży paralityk?
-?
-Tam, gdzie go zostawiłeś.

I mały bonus:
http://www.polityka.pl/galerie/rysunkisatyryczne/1528055,1,jan-koza.read

siona
15-07-2012, 16:44
I mały bonus:
http://www.polityka.pl/galerie/rysunkisatyryczne/1528055,1,jan-koza.read

digoxinę bierze i to za dużo :D

zdyboo
15-07-2012, 19:02
Koktail ''Idiota'' - 50ml koniaku Henessy Private Reserve z 1865 roku i 150ml coli.

Jeżeli długo patrzeć w ogień, wywalą cię ze straży pożarnej.

Pewna kobieta bez sukcesu usiłowała zaparkować. Ale nie poddawała się i w końcu dopłynęła do brzegu.

Rozmawiają dwie przyjaciółki:
- No i co u ciebie?
- A, kijowo. Poznałam chłopaka o ksywce ''Słoń''.
- No i co?
- Myślałam, że ma długą trąbę, a okazało się, że się boi myszy.

Dziennikarz pyta Kenijczyka:
- Jakie niebezpieczne zwierzęta u was żyją?
- Są lwy, leopardy, hieny, krokodyle, wiele gatunków jadowitych węży.
- To czego się najbardziej boicie?
- Rosyjskich turystów.

Rozmawia dwóch Ślązaków:
- Jacuś, ty znosz tamtą Kryśkę spod dwójki?
- Znom.
- I co... jaka ona jest?
- Jak woda.
- Jak woda?
- Rzyciodajna.

raddeli
15-07-2012, 20:19
PK_PWR4yuFE&feature

samek
15-07-2012, 20:23
Koktail ''Idiota'' - 50ml koniaku Henessy Private Reserve z 1865 roku i 150ml coli.

To jest genialne Tomek.

manfred
15-07-2012, 21:24
Mały arab mówi do ojca araba
- Tato wysadź mnie pod szkołą.

linkil
16-07-2012, 10:50
Drużynowe Mistrzostwa Świata w robieniu loda! Zjechały się panie z całego świata. Oczywiście nie zabrakło prasy, radia, telewizji...itp.
Korespondent jednej z stacji TV przeprowadza wywiady z drużynami. Najpierw rozmowa z Amerykankami:
- Jak nastroje przed zawodami?
- Wszystko dopięte na ostatni guzik, ciężko trenowałyśmy w okresie przygotowawczym, morale doskonałe, wygramy! Jeżeli oczywiście w polskiej drużynie zabraknie Joli...
Podobne pytanie zadaje Francuzkom:
- Wszystko w najlepszym porządku, w końcu jest to nasza narodowa dyscyplina, od lat jesteśmy w czołówce, wygramy! Jeżeli oczywiście Jola nie przyjdzie....
I tak chodzi od nacji do nacji i wszędzie to samo: "Jeżeli Jola nie przyjdzie....".
Wreszcie nie wytrzymał i pyta:
- Co to za Jola? Autorytet jakiś czy co?
- Autorytet nie autorytet, ale kostkę Rubika w ustach układa.

Dzastina85
16-07-2012, 11:36
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/7241950bb9cae21c0b94cf38ca7d1f84.gif?1342347093

A mama mówiła nie skacz do wody :D

Psycholog
16-07-2012, 12:38
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/7241950bb9cae21c0b94cf38ca7d1f84.gif?1342347093)

A mama mówiła nie skacz do wody :D

Mistrz drugiego planu i tak najlepszy :)

Aras
16-07-2012, 12:38
http://moto.allegro.pl/bmw-x3-nie-tylko-dla-gangstera-i2482897491.html

thor88
16-07-2012, 15:33
http://moto.allegro.pl/bmw-x3-nie-tylko-dla-gangstera-i2482897491.html

mega:)

Rafał_Sz
16-07-2012, 16:01
mega:)Tylko jaki gangster kupuje diesla??? :mrgreen:

mateo912
16-07-2012, 16:14
Tylko jaki gangster kupuje diesla??? :mrgreen:

oszczędny :D

Gomad
16-07-2012, 19:34
tX2fCvZV4F0

piotrm100
17-07-2012, 08:15
http://antyfoto.eu/220/jak_zostac_profesjonalnym_fotografem.html

linkil
17-07-2012, 09:53
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/11wiesci-2.jpg
źródło (http://bombek.blox.pl/resource/11wiesci.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/dddd-2.jpg
źródło (http://bombek.blox.pl/resource/dddd.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/torba7E01-2.jpg
źródło (http://bombek.blox.pl/resource/torba7E01.jpg)

Psycholog
17-07-2012, 10:46
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
http://bombek.blox.pl/resource/torba7E01.jpg]źródło ([IMG)

Słoik, lampa i kilka puszek :)

owieczkax18
17-07-2012, 15:02
Pewna para świeżo po ślubie.
Mąż w żonie zakochany nabrał ochoty na spotkanie z kumplami w ich ulubionym barze.
- Kochanie wychodzę, ale wrócę niedługo.
- A dokąd idziesz misiaczku?
- Idę do baru ślicznotko, mam ochotę na małe piwko.
- Chcesz piwko ukochany? - żona otwiera lodówkę i prezentuje mu 10 różnych gatunków piw.
Mąż zaskoczony - tak tak cukiereczku, ale w barze, no wiesz, te kufle..
- Chcesz schłodzony kufel? Nie ma problemu. Proszę.
Mąż blady z wrażenia nie daje za wygraną;
- No tak skarbie, ale wiesz w barach mają takie świetne przystawki, nie będę długo obiecuję.
- Masz ochotę na przystawki niedźwiadku? - żona wyciąga słone paluszki, chipsy, orzeszki.
- Ale kochanie... w barze .. wiesz.. te męskie gadki, przekleństwa, niewyszukany język..
- Chcesz przekleństw moje ciasteczko? - zatem pij to kurewskie piwo, z j**** kufla, żryj *P***** przystawki Jesteś teraz do h.. ciężkiego żonaty i nigdzie kur** nie wyjdziesz! Pojąłeś sku**ysynu?

fizyk21
17-07-2012, 15:04
Słoik, lampa i kilka puszek :)
Też używam takich obiektywów ;)

Cosnek
17-07-2012, 21:02
Pewna para świeżo po ślubie.
Mąż w żonie zakochany nabrał ochoty na spotkanie z kumplami w ich ulubionym barze.
- Kochanie wychodzę, ale wrócę niedługo.
- A dokąd idziesz misiaczku?
- Idę do baru ślicznotko, mam ochotę na małe piwko.
- Chcesz piwko ukochany? - żona otwiera lodówkę i prezentuje mu 10 różnych gatunków piw.
Mąż zaskoczony - tak tak cukiereczku, ale w barze, no wiesz, te kufle..
- Chcesz schłodzony kufel? Nie ma problemu. Proszę.
Mąż blady z wrażenia nie daje za wygraną;
- No tak skarbie, ale wiesz w barach mają takie świetne przystawki, nie będę długo obiecuję.
- Masz ochotę na przystawki niedźwiadku? - żona wyciąga słone paluszki, chipsy, orzeszki.
- Ale kochanie... w barze .. wiesz.. te męskie gadki, przekleństwa, niewyszukany język..
- Chcesz przekleństw moje ciasteczko? - zatem pij to kurewskie piwo, z j**** kufla, żryj *P***** przystawki Jesteś teraz do h.. ciężkiego żonaty i nigdzie kur** nie wyjdziesz! Pojąłeś sku**ysynu?

Jak wiadomo: kawaler jest zawsze nieszczesliwy a zonaty tylko we wlasnym domu :D

Peter
18-07-2012, 07:07
nowa fala disco-polo

http://www.youtube.com/watch?v=GHHSVoiTwRg&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=KaOEVHQoHzM

będzie hit lata :-)

linkil
18-07-2012, 11:07
Nie wolno pic wody z kranu, bo jest brudna. Owoce trzeba plukac pod kranem przed jedzeniem, zeby byly czyste.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/545bfe3608efc3d3f51adfe5fb232116.jpg?1342517882)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/64c017b1f79cb08b940b1553dcbe2156.jpg?1342529915)


Panie nie pozostaly dluzne :

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/e0e4dc9a432ea29c49633822005820a6.jpg?1342526328)

kazwita
18-07-2012, 12:42
Trzecia część historyjki o Nikoszanach (tutaj (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2508826&postcount=11445)jest pierwsza część, a tu (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2534163&postcount=11538) druga).

6. Gryzłak

Z nastaniem zimy gruba pierzyna śniegu pokryła dolinę Szołtanii i okoliczne lasy. Pastuszkowie z radością porzucili ciasne górskie szałasy i jak co roku o tej porze, wrócili do swych chat w dolinie. Nikt już nie myślał o problemach minionego lata.
– Psie juchy grzeją sobie rzycie, a mnie po uszach mróz szczypie! – wysapał Subarśmig i pomimo zmęczenia przedzierał się dalej przez śnieżne zaspy. Słońce jeszcze nie zakończyło swojej dziennej wędrówki, ale jego pomarańczowa barwa świadczyła o tym, że najdalej za jakąś godzinkę pewnie uda się na zasłużony spoczynek. Perspektywa niedalekiego zmierzchu wcale nie poprawiała i tak już podłego nastroju woja. Klnąc pod nosem rozmyślał o tym, jak długo jeszcze potrwa pościg za złoczyńcą. Podstępny rabuś zakradał się do wioski nocą. Uderzał znienacka i porywał kolejne ofiary, nie pozostawiając po sobie prawie żadnych śladów. Wprawdzie w kurnikach pozostało jeszcze sporo niosek i brojlerów, ale ich liczba nieubłaganie spadała z każdym tygodniem. W takim tempie na wiosnę będzie można tylko pomarzyć o jajecznicy czy też pieczonym udku w chrupiącej, rumianej skórce albo wątróbce smażonej z cebulką.
– Nie myśl teraz o jadle, bo ci jeno ślina będzie po próżnicy z pyska ciekła! – zganił się w myślach Subarśmig. Zważywszy na opłakany stan zapasów pożywienia w sakwie wszelkie pobudzanie apetytu było raczej niewskazane, gdyż nic nie zapowiadało, aby trwające już trzy dni podchody miały się właśnie dzisiaj zakończyć. Wprost przeciwnie, w ciągu ostatnich kilku godzin znalazł nie więcej niż trzy pstrokate piórka. Doświadczonemu wojowi to jednakże w zupełności wystarczyło do ustalenia najbardziej prawdopodobnego kierunku ucieczki drapieżnika.

Gruba pokrywa śnieżna nie ułatwiała poruszania się. Przy kolejnym kroku noga tropiciela zapadła się w zaspę i coś sucho chrupnęło pod śniegiem. Zaciekawiony woj zaczął ostrożnie rozgarniać na boki biały puch. Tuż nad zmarznięta warstwą gruntu odnalazł rozrzucone fragmenty szkieletu niedużego zwierzęcia. Pomiędzy kosteczkami walało się trochę rudych kłaków.
– Oho, komuś ten lisek musiał bardzo smakować – pomyślał Subarśmig i ruszył w dalszą drogę uważnie szukając kolejnych tropów. Te zaś wiodły go prosto w górę porośniętego bukowym lasem zbocza. Do zmierzchu zostało wprawdzie jeszcze trochę czasu, lecz już i tak była najwyższa pora aby pomyśleć o rozbiciu obozu na noc. Dobrze byłoby znaleźć jakieś miejsce chroniące ognisko i obozowicza przed mroźnym, nocnym wiatrem. Jak na zawołanie pomiędzy drzewami ukazała się gardziel niewielkiego wąwozu.
– Dobra nasza – zatarł z zadowoleniem ręce podróżnik. Zamiast jednak udać się prosto między skały, rozpoczął mozolną wspinaczkę na lewe zbocze, by spenetrować teren z góry. Ostrożności nigdy nie za wiele! Gruba pokrywa śnieżna i zlodowaciałe nawisy nie ułatwiały jednak tego zadania. Powolutku, pomagając sobie rękoma, krok po kroku Subarśmig wytrwale piął się w górę. Po kilkunastu minutach dotarł do wymarzonego punktu obserwacyjnego – skalnej półki wystającej może metr poza dosyć ostro nachylone zbocze, z rzadka porośnięte rachitycznymi krzakami. Wspinaczka została wynagrodzona pięknym widokiem wąwozu oświetlonego złoto-pomarańczowym blaskiem słońca. Pomiędzy drzewami porastającymi dno rozpadliny wiła się ścieżka prowadząca do ciemnej plamy u podnóża przeciwległego zbocza.
– To mi wygląda na jakąś jaskinię – zamruczał pod nosem woj wysuwając głowę zza skalnej półki. Wtem kątem oka zauważył na dole jakiś ruch. Powolutku sięgnął po łuk, a drugą ręką dobył strzałę z kołczanu. Nie bardzo chciał wstawać, czy też przyklękać, więc postanowił wysunąć ramiona trochę poza krawędź ośnieżonej półki, tak aby w razie potrzeby móc bez przeszkód użyć broni. Jak na złość ruch w dole ustał i w wąwozie zaległa martwa cisza. Chociaż zaraz, momencik, gdzieś w pobliżu rozległ się szelest, potem cos krótko skrzypnęło. Zaskoczony Subarśmig zorientował się, że źródło dźwięku znajduje się bezpośrednio pod jego kryjówką. Zanim jednak zdążył podjąć jakąkolwiek decyzję spora część półki, która okazała się być lodowym nawisem, odspoiła się od zbocza i ruszając w dół pociągnęła go ze sobą. Niekontrolowana podróż w kierunku dna wąwozu trwała zaledwie mgnienie oka, gdyż mizerne krzaczki nie były w stanie nijak wyhamować pędu sunącej bryły lodu jak i bezwładnie wyma****ącego kończynami łowcy.

Lód z hukiem uderzył w potężny pień drzewa na dnie jaru, a rozradowane echo długo jeszcze flirtowało z tym dźwiękiem. W międzyczasie i Subarśmig zakończył swą śnieżna przejażdżkę zatrzymując się obok pochyłego grabu. Spora zaspa i grube futro czapki uchroniły głowę podróżnika przed rozbiciem, ale i tak na skutek uderzenia w korzeń zobaczył wszystkie możliwe konstelacje gwiazd. Przez jakiś czas pozbawiony kolorów obraz świata wirował mu przed oczami. Szczęśliwie po kilku chwilach ostrość widzenia zaczęła powracać, a odblaski słońca na śniegu ponownie wypełniła właściwa dla tej pory dnia złoto-pomarańczowa barwa.
– Uff, żyję – pomyślał, zaś w tym przekonaniu utwierdzał go niezbicie dojmujący ból poobijanego ciała. Gdy tylko wróciła mu zdolność myślenia, zaczął analizować swoje położenie. Dyskretna obserwacja, niespodziewanie przekształcona w desant, rzuciła go omal na środek wąwozu. Przebił głową na wylot zaspę i w ten sposób znalazł się na ścieżce. Obserwacja z tak małego dystansu nie pozostawiała żadnych wątpliwości – wąwóz był zamieszkały. Coś rozgarnęło na boki, a środkiem wydeptało blisko półmetrową warstwę śniegu. Subarśmig miał cichutką nadzieję, że to coś przejawia zamiłowanie do wegetariańskiej diety i właśnie smacznie śpi po obfitej kolacji. W przeciwnym bowiem wypadku dalsze leżakowanie na śniegu mogło zamienić myśliwego w wysokokaloryczny posiłek. Wizja wystąpienia w roli przekąski zmobilizowała woja do podjęcia zdecydowanych działań zmierzających do odzyskania gotowości bojowej.
– Małymi kroczkami do celu – zamruczał poruszając ostrożnie palcami w butach.
Właśnie miał sprawdzić działanie kostek i kolan, gdy uświadomił sobie, że zalegająca na ścieżce nie dalej jak metr od niego, spora kępa oblepionej śniegiem, zeschłej trawy poruszyła się.
– Zaraz, momencik, coś tu nie gra! – natrętnie zabrzmiały w jego głowie dzwonki alarmowe. Od kiedy to zarośla mogą się bystrymi oczami wpatrywać w leżących na śniegu ludzi? Chyba że beżowo-brunatne źdźbła są w rzeczywistości sierścią jakiegoś zwierza, który to węsząc zapamiętale zbliżał się powoli. Końce oblepionych śniegiem kłaków wlokły się po ścieżce zupełnie maskując pracę łap. Stwór przystanął, fuknął i obnażył cały garnitur białych zębów. Obecność ostrych kłów nie pozostawiała wątpliwości, co do upodobań kulinarnych bestyjki.

– Laboga, mały gryzłak! Zaraz dziabnie mnie w szyję! – przemknęło przez myśl Subarśmigowi, więc gwałtownie zerwał się na nogi. Półtora metra nad ziemią czaiło się jednak kolejne niebezpieczeństwo w postaci solidnej gałęzi wyrastającej prawie poziomo z pnia pobliskiego drzewa. Od uderzenia w konar pechowemu tropicielowi aż zadzwoniły zęby. W zasadzie to chyba zły los musiał mieć z nim jakieś zadawnione porachunki, bo upadając gruchnął czołem w „znajomy” korzeń. Tego było już zbyt wiele nawet jak na twardy czerep woja z kasztelańskiej drużyny. Po takiej dawce razów Subarśmig leżał bezwładnie na śniegu krwawiąc obficie z rozciętego czoła. Gdyby tylko udało mu się zapisać nazwy i położenie wirujących mu przed oczami gwiazd, zostałby pewnie najsłynniejszym astronomem wszechczasów. Niestety pisanie bezwładnymi rękoma jest zajęciem raczej trudnym, zaś resztki świadomości niedoszłego astronoma zajęte były bezskutecznymi próbami wprawienia w ruch nóg. Te niestety, pomimo podejmowanych wysiłków ich właściciela, leżały w śniegu niczym dwie nieruchome kłody.
– Uuuuuuu! – złowieszcze wycie gryzaka zabrzmiało tuż przy lewym uchu nieszczęśnika. Czyżby bestia wzywała na kolacje resztę swojej rodzinki? Nie czekając na przybycie pozostałych biesiadników, kudłacz obwąchał dokładnie twarz leżącego człowieka i z zapałem rozpoczął jej oblizywanie. O wielkim upodobaniu gryzłaków do świeżej krwi krążyły w Szołtanii liczne opowieści, dlatego taki obrót sprawy niezbyt zdziwił rannego. Po co by właściwie zwierz miał mu zaraz rozszarpywać gardło, skoro i tak nieźle krwawił z rany na czole. Zmyślny nicpoń będzie się mógł dłużej delektować kolacją. Po ucztach gryzłaków nie zostaje zbyt wiele resztek dla innych mieszkańców lasu. Potok czarnych myśli wezbrał do rozmiarów rwącej rzeki, gdy Subarśmig zorientował się, że dodatkowo coś znacznie większego właśnie go ułapiło za kostki i z trudem, ale konsekwentnie szarpiąc raz za razem, ciągnie po ubitym śniegu. Namolny, prychający gryzłak nie dawał jednak za wygraną. Krok w krok podążał za odsuwająca się ofiarą i niestrudzenie pracował szorstkim ozorem. Zapaćkane piekąca śliną gryzłaka powieki opuchły jak obwarzanki, więc nieszczęśnik mógł się tylko domyślać miejsca docelowego tej wędrówki. Podróż zapewne dobiegnie kresu gdzieś w czeluściach jaskini, której to wlot niedawno wypatrzył z pechowego punktu obserwacyjnego na skalno-lodowej półce. Mieszkańcy wąwozu widocznie woleli dyskretnie spożywać posiłki przy swym legowisku. Dno jaskini pokrywał drobny żwir, co ułatwiało wleczenie ofiary, więc wkrótce kawalkada dotarła na miejsce i szarpnięcia ustały. Podobnie uścisk wokół kostek rozluźnił się, by po chwili zaniknąć. Zadowolony z bezruchu Subarśmiga gryzłak ze zdwojoną energią zaczął interesować się uchem swojej ofiary.
– Ślap, ślap, ślap – ruchliwy jęzor potwora myszkował wokół oblepionej śliną małżowiny.
– Wrrr?! – zaprotestował kudłaty natręt, gdy coś go zdecydowanie odciągnęło do tyłu.
– Oho, więksi mają pierwszeństwo przy posiłkach – ze stoickim spokojem pomyślał Subarśmig, oczekując nieubłaganego spotkania z ostrymi kłami. Jednak zamiast tego poczuł na policzku delikatny dotyk drobnej dłoni. Niezadowolony zaś gryzłak coś tam po swojemu zamruczał, lecz osadziła go w miejscu krótka komenda:
– Lhara, kojec!

mateo912
18-07-2012, 13:01
trzecia część historyjki o nikoszanach (tutaj (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2508826&postcount=11445)jest pierwsza część, a tu (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2534163&postcount=11538) druga).

6. Gryzłak

z nastaniem zimy gruba pierzyna śniegu pokryła dolinę szołtanii i okoliczne lasy. [cut]

:d:d:d:d

Rafał_Sz
18-07-2012, 15:48
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://noshit.pl/DIR-2012.07.13/fnp9.jpg)

Psychotrop
18-07-2012, 15:51
Trzecia część historyjki o Nikoszanach (tutaj (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2508826&postcount=11445)jest pierwsza część, a tu (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2534163&postcount=11538) druga).


bombastyczne !
dopiero teraz przeczytałem część pierwszą i drugą :)

bognik
18-07-2012, 17:20
Kazik, jesteś mistrzem :D

siona
18-07-2012, 17:30
miszczem powiadasz ....

locos
18-07-2012, 19:13
jak powinno wygladac logo w zamian za piwko (http://www.wykop.pl/ramka/1205321/jak-powinno-wygladac-logo-w-zamian-za-piwko/) ;)

Krzysiek B
19-07-2012, 13:55
Ech, żeby tak "photography" mieli takie zdrowe podejście do klienta ...

Psychotrop
20-07-2012, 09:12
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/Wildebeest-3.gif
źródło (http://lh3.googleusercontent.com/-j23BqTscIdA/UAgAH_gnoHI/AAAAAAAAHOI/GJ_ocZxWX4I/s0/Wildebeest.gif)

thorcik
20-07-2012, 09:33
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/6235_1f0f-3.jpeg
źródło (http://b.asset.soup.io/asset/3247/6235_1f0f.jpeg)

linkil
20-07-2012, 10:22
Psycho :D , kapitalny gif :D



Zły brat popadł w alkoholizm i stał się kobieciarzem, a dobry ożenił się, miał dzieci etc.
Pewnego dnia zły brat umarł.
Po kilku latach i ten dobry odszedł i dostał się do Nieba.
Jednak nurtowało go gdzie jest jego brat, wiec poszedł do Boga i zapytał o to.
Bóg odpowiedział, że to zły człowiek był i nie zasłużył na Niebo...
Dobry brat zmartwił się i powiedział, że tęskni za swoim bratem i chciałby go zobaczyć.
Bóg zlitował się i dał mu moc wglądnięcia do Piekła.
No i znalazł dobry brat swojego złego brata siedzącego z kuflem w dłoni i cudowną blondyną przy boku.
Dobry brat zwrócił się do Boga: "Nie mogę uwierzyć - brat siedzi z kufelkiem obłapiając piękną kobietę. Tak więc Piekło nie może być takie złe"
Bóg wyjaśnił: "Rzeczy nie zawsze są takimi jakie się je widzi. Kufel jest dziurawy. Blondynka nie."




Jaś w przedszkolu często opowiadał kolegom, jak to jego dziadek doskonale naśladuje głos sowy. W końcu zaciekawił nawet panią wychowawczynię.Gdy dziadek pewnego dnia przyszedł odebrać Jasia, pani poprosiła go, aby zademonstrował dzieciom swój talent naśladowcy głosu sowy.
- Ależ proszę pani, ja nigdy nie naśladowałem sowy... - odpowiedział jej zdziwiony dziadek.
- Dziadku, a powiedz, jak figlowałeś z dziewczynami gdy byłeś młody - podpowiada mu Jaś.
- Uchuchuchuchu...

Krzysiek B
20-07-2012, 14:03
Spotyka się dwóch kolegów:
-dlaczego się smucisz?
-bo będę ojcem.
-to chyba powód do radości.
-niby tak, ale nie wiem jak powiedzieć o tym żonie.

linkil
20-07-2012, 19:27
Kumpel do Kumpla:
- Moja dziewczyna przybiera na wadze, co mam z tym zrobić?
- Zachęć ją do spacerów! Jeśli rankiem przejdzie 3 km i wieczorem kolejne 3 km, to po 7 dniach gruba k***a będzie 42 kilometry stąd!





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/560787_10150846515430614_1135788183_n.jpg)

raddeli
20-07-2012, 21:41
Kibice na parkingu :)
ifU67deNr8A&feature


Czujnik parkowania :)
go_Mm2wZCEo&feature

sztefanek
21-07-2012, 11:17
http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-ozywic-utopionego-owada

Psychotrop
22-07-2012, 10:34
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wumocomicstrip.com/img/strip/-WM_strip_2007-07-07.gif)

a w ogóle polecam całą stronkę
http://wumocomicstrip.com/strip/page/1/order-by/cartoons.WEEKLY_RATING

cheyenne
22-07-2012, 10:59
bezskutecznymi próbami w ruch nóg

brak tu chyba słówka wprawienia

Przeczytałem z zainteresowaniem i z niecierpliwoscią oczekuję ciągu dalszego.
Masz talent kolego.

bahuone
22-07-2012, 11:46
suYz5SHFHyA maja dziecaki pomysly :D

kazwita
22-07-2012, 15:02
brak tu chyba słówka wprawienia

Przeczytałem z zainteresowaniem i z niecierpliwoscią oczekuję ciągu dalszego.
Masz talent kolego.

Bezsprzecznie brakuje tego słowa. Zawieruszyło się gdzieś podczas przepisywania tekstu z kartek.
Dzięki. :)

koral
22-07-2012, 21:24
Nie wiem czy było. Jak było nie bijcie bo nie bywam za często :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/nqAEV-1.gif
źródło (http://i.imgur.com/nqAEV.gif)

owieczkax18
23-07-2012, 13:42
dla +18 :D http://www.mrr.pun.pl/viewtopic.php?id=2662

Sendilkelm
24-07-2012, 13:52
http://www.krowi-placek.pl/

marekm
24-07-2012, 13:57
http://www.krowi-placek.pl/
Jak się biznes rozkręci, to Poczta Polska stanie w końcu na nogi. ;)

raddeli
25-07-2012, 10:54
Centrum Technologiczne McLaren'a ;)

HffEySeCPCI&feature

pbyi-QiISTU&feature

mycza
25-07-2012, 11:49
Pani pyta dzieci w szkole, co jest najprzyjemniejsze na świecie.
Dzieci krzyczą:
- Wakacje!
- Święta!
- Zielona szkoła!
- Urodziny!
A Jasiu mówi:
- Pogrzeb!
Pani zbaraniała:
- Jasiu, oszalałeś?! Pogrzeb?!
- Ja nie wiem proszę pani, ale kiedyś mama powiedziała do ojca: "pogrzeb stary, pogrzeb, to takie przyjemne".
:mrgreen:
Chirurg z Izraela mówi: "U nas medycyna jest tak zaawansowana, ze jesteśmy w stanie obciąć facetowi jaja, przeszczepić drugiemu i już po sześciu tygodniach będzie biegać w poszukiwaniu pracy".
- Chirurg z Niemiec mówi na to: "Chwale bardzo za takie osiągnięcia, ale to i tak mało. U nas jesteśmy w stanie wyciąć komuś połowę mózgu, przeszczepić drugiej osobie i już po czterech tygodniach będzie latać w poszukiwaniu pracy".
- Rosyjski chirurg włącza się: "Panowie! Niewątpliwie są to osiągnięcia, ale nie ma co ich równać z naszymi! Jesteśmy w stanie wyciąć polowe serca człowiekowi, przeszczepić drugiemu i już po dwóch tygodniach będzie biegać jak nowo narodzony w poszukiwaniu pracy".
- Polski Chirurg na to: "Panowie, wasze badania i osiągnięcia są godne podziwu, ale jakaż to pomoc dla jednego człowieka? U nas w Polsce jak pięć lat temu zgarnęliśmy jednego faceta bez jaj, bez mózgu i bez serca. Zrobiliśmy z niego premiera i teraz... cały kraj szuka pracy!

linkil
25-07-2012, 23:29
Pani pyta dzieci w szkole, co jest najprzyjemniejsze na świecie.
Dzieci krzyczą:
- Wakacje!
- Święta!
- Zielona szkoła!
- Urodziny!
A Jasiu mówi:
- Pogrzeb!
Pani zbaraniała:
- Jasiu, oszalałeś?! Pogrzeb?!
- Ja nie wiem proszę pani, ale kiedyś mama powiedziała do ojca: "pogrzeb stary, pogrzeb, to takie przyjemne".

gryson
26-07-2012, 06:22
linkil, a nie przeczytałeś postu dokładnie nad Twoim postem? ;)

thorcik
26-07-2012, 08:01
linkil, a nie przeczytałeś postu dokładnie nad Twoim postem? ;)

:mrgreen:

Archibald
26-07-2012, 08:05
linkil, a nie przeczytałeś postu dokładnie nad Twoim postem? ;)

Przeczytał i tak mu się spodobało, że od razu chciał się z nami tym podzielić ;)

linkil
26-07-2012, 09:34
linkil, a nie przeczytałeś postu dokładnie nad Twoim postem? ;)

:mrgreen: Ale wpadka :D Sorry chyba juz spiacy bylem ;)



Przeczytał i tak mu się spodobało, że od razu chciał się z nami tym podzielić
Tak , tak wlasnie bylo :!: :D


w ramach rekompensaty ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/82006f03d419439ba870f213ef915023.gif?1343240142)

Psychotrop
26-07-2012, 11:19
ciekawy pomysł na stabilizację obrazu :)

http://www.funiaste.net/4445,85907,filmik.html

Sebastianito
26-07-2012, 11:22
This is CAMERA WAR!
gYZmFo3_F1g

eskimos
26-07-2012, 18:33
ciekawy pomysł na stabilizację obrazu :)

http://www.funiaste.net/4445,85907,filmik.html

Stare jak internet, ale co najciekawsze dziala calkiem niezle, tak ze 2EV w cenie sznurka i sruby :wink:

Psychotrop
26-07-2012, 20:22
Stare jak internet, ....

czyli młodsze ode mnie :D

wlh
26-07-2012, 21:03
no to jeszcze starsze od internetu :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/1342987652_4knsa2_500-1.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201207/1342987652_4knsa2_500.jpg)

pil74
27-07-2012, 12:54
mam nadzieję, że nie było :)
m1TnzCiUSI0

Psychotrop
27-07-2012, 12:57
było :D
co prawda jakieś 5000 lat temu. ale jednak ;)

pil74
27-07-2012, 13:20
było :D
co prawda jakieś 5000 lat temu. ale jednak ;)
wiedziałem :) tu chyba już wszystko było :)

linkil
28-07-2012, 10:45
- Dodałaś do tego chilli?
- Tak. Myślałam, że lubisz ostre jedzenie.
- Lubię. Ale, k***a, nie sernik!




PWvXIQlPTv0

wer
29-07-2012, 10:56
Cejrowski udowadnia, że jest zbyt głupi, żeby korzystać z metra.

mehmet efendi
29-07-2012, 11:10
fEqazaUy-_A

jackrabbit
29-07-2012, 11:22
Cejrowski udowadnia, że jest zbyt głupi, żeby korzystać z metra.

albo warszawiacy na tyle glupi, ze wybudowali metro, gdzie nie da sie kupic biletu

a ta platna toaleta to w ogole jakis kosmos! :D

stig
29-07-2012, 11:24
Cejrowski udowadnia, że jest zbyt głupi, żeby korzystać z metra.Bo jako swiatowiec powinien wiedziec, ze bilety do metra kupuje sie w kiosku 0.5 km za/przed stacja?

Erie
29-07-2012, 11:29
Cejrowski udowadnia, że jest zbyt głupi, żeby korzystać z metra.

Raczej udowadnia, że te śmieszne parę km podziemnej rury z wagonikiem w Warszawie to nie metro tylko pośmiewisko - Cejrowski jeszcze i tak jest spokojny i przynajmniej nawykły do absurdów w Polsce, w dodatku potrafi się dogadać po polsku. Trochę inaczej wyglądało to w przypadku ludzi posługujących się zupełnie innymi językami, którzy przyjechali na piłkarską porażkę do stolicy i korzystali z tego metra.


Bo jako swiatowiec, powinien wiedziec, ze bilety do metra kupuje sie w kiosku 0.5 km za/przed stacja?

i tylko w czwartki od 9 do 11 oraz wtorki od 13 do 16 ;)

Altro
29-07-2012, 11:34
Cejrowski udowadnia, że jest zbyt głupi, żeby korzystać z metra.

Koleś niegdyś zasłynął w TV domagając się instruktażu jak zakładać prezerwatywę na banana.... Ot, stare dzieje...

TMB
29-07-2012, 12:02
To nasz kolega chyba mocno "wsiąknął" :D :mrgreen: :mrgreen:

http://www.wprost.pl/ar/336231/Kanadyjczycy-znaleli-na-dnie-rzeki-niemieckiego-U-Boota/

marbed
29-07-2012, 12:07
Oj coś mało humoru w wątku o humorze od kilu postów a filmik z Maroko też tu pasuje jak pięść do nosa

RobertMiernik
29-07-2012, 12:57
Oj coś mało humoru w wątku o humorze od kilu postów a filmik z Maroko też tu pasuje jak pięść do nosa

Bo my mamy takie krzywe poczucie humoru właśnie...

costi
29-07-2012, 13:18
Raczej udowadnia, że te śmieszne parę km podziemnej rury z wagonikiem w Warszawie to nie metro tylko pośmiewisko - Cejrowski jeszcze i tak jest spokojny i przynajmniej nawykły do absurdów w Polsce, w dodatku potrafi się dogadać po polsku. Trochę inaczej wyglądało to w przypadku ludzi posługujących się zupełnie innymi językami, którzy przyjechali na piłkarską porażkę do stolicy i korzystali z tego metra.

Jakoś nie słychać było, żeby ktoś miał problemy, a automaty biletowe z obsługą w 3 czy 4 językach są obecnie przy każdym wyjściu ze stacji... Troll fail ;)

mehmet efendi
29-07-2012, 13:24
Oj coś mało humoru w wątku o humorze od kilu postów a filmik z Maroko też tu pasuje jak pięść do nosa

Oj. Sorry, że się nie wstrzeliłem...:roll:

Erie
29-07-2012, 13:36
Jakoś nie słychać było, żeby ktoś miał problemy, a automaty biletowe z obsługą w 3 czy 4 językach są obecnie przy każdym wyjściu ze stacji... Troll fail ;)

A to musi być od razu transparent lub demonstracja, aby zauwżyć, że coś nie teges. Nie lepiej zrobić od razu dobrze? Ach zapomniałem... toż to jedyne miasto w Polsce, które ma metro, więc z definicji jest najlepsze w Polsce, obojętnie jakim bublem by nie było ;).

wer
29-07-2012, 16:59
Raczej udowadnia, że te śmieszne parę km podziemnej rury z wagonikiem w Warszawie to nie metro tylko pośmiewisko - Cejrowski jeszcze i tak jest spokojny i przynajmniej nawykły do absurdów w Polsce, w dodatku potrafi się dogadać po polsku. Trochę inaczej wyglądało to w przypadku ludzi posługujących się zupełnie innymi językami, którzy przyjechali na piłkarską porażkę do stolicy i korzystali z tego metra.



Na każdej stacji są automaty biletowe. Na wielu przystankach w centrum są automaty biletowe. Nie bywam akurat na stacji Młociny, ale też kojarzy mi się, że tam są automaty. W dodatku jakieś automaty biletowe są przy pętlach autobusowej i tramwajowej.

Na stacje można wejść nie tylko przez bramkę, ale też zjechać windą, albo przez przejście awaryjne. Więc Cejrowski kłamie, że musiałby drugi bilet skasować.

Oczywiście wszyscy mają pracować w sobotę do 24:00 bo sobie W.C. przyjechał. Specjalnie dla niego otworzony kiosk.

Ciekawe jak Cejrowski dostał się na ten Młociny? Jechał autobusem na gapę?

Jeśli u kogoś był to chyba normalne, że pytasz się o bilety znajomych. W innym celu to raczej tam ciężko być. Tam jest pętla autobusowa i Huta Warszawa. To nie jest miejsce w żaden sposób turystyczne, ani rozrywkowe.

Przed wejściem na peron dla wysiadających jest napis informujący o tym, no ale potem się tak kadruje kamerą, żeby tego nie było widać.

Płatna toaleta jest czymś wyjątkowym. Nie zdarza się nigdzie. I jak oczywiście pełne zdziwienie, że gość nie ma wydać ze stówy, jak się płaci 2 złote.

Chyba wystarczy opisu manipulacji i kłamstw w jego materiale.

wunat
29-07-2012, 18:08
na Mlocinach sa automaty, i tak jak na kazdej stacji ustawione przed wejsciem, ale jak sie chce robic problem to zawsze mozna

rafal1980
29-07-2012, 19:03
"To moje pierwsze zlecenie ślubne, mile widziana konstruktywna krytyka oraz wskazanie ewentualnych błędów, które popełniłem"


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/07/2dujuh1-2.jpg
źródło (http://i48.tinypic.com/2dujuh1.jpg)

RobertMiernik
29-07-2012, 19:28
"To moje pierwsze zlecenie ślubne, mile widziana konstruktywna krytyka oraz wskazanie ewentualnych błędów, które popełniłem"


Bez tej dziewczyny z prawej zdjęcie wyglądałoby lepiej.

Redskull
29-07-2012, 19:30
Błąd pierwszy to brzydka fryzura PM :P

kazwita
29-07-2012, 22:29
I do tego jaki front focus!

Dorian
30-07-2012, 12:33
Co do Cejrowskiego - spojrzcie z kiedy ten material, teraz problemow z biletami juz nie ma.

linkil
30-07-2012, 14:07
Wraca mąż do domu, otwiera drzwi a tam jego żona na kolanach, z wypiętym tyłkiem szoruje podłogę. Ten niewiele myśląc, ściąga spodnie i bierze ją od tyłu.
Kobieta się odwraca i mówi:
- A ty to jesteś tak samo popie**olony jak chłopaki u mnie w pracy.




Podchodzi koleś do dziewczyny na imprezie:
- Chcę Cię zabrać do domu i zerżnąć.
- Nie jestem dz**ką!
- To wyśmienicie, bo jestem spłukany.




Zakonnice z pewnego klasztoru miały nadwyżki jedzenia, więc postanowiły wspomóc bliźnich i rozdać jedzenie pracującym na pobliskiej budowie robotnikom.
- Ale dajcie tylko tym, którzy znają Jezusa! - mówi siostra przełożona. No to biorą garnki z zupą, smażone mięso, ziemniaki i idą. Przychodzą na budowę, zagadują majstra:
- Czy znacie Jezusa?
Majster odwraca się do brygadzisty:
- Ty, znasz Jezusa?
- Nie, a co?
- Stara mu żarcie przyniosła.




Biznesmen wyjechał w interesach do Japonii. Chcąc umilić czas, zamówił sobie na wieczór gejszę. Podczas stosunku dziewczyna krzyczy:
-Machigatta ana! Machigatta ana!
Facet nie znał japońskiego, ale pomyslał, że gejsza pewnie z rozkoszy krzyczy "Brawo". Następnego dnia grał w golfa z japończykami z hotelu. W pewnym momencie jeden z nich wyjątkowym zgrabnym uderzeniem umieścił piłkę w dołku.
-Machigatta ana! - wykrzyknął biznesmen. Wszyscy spojrzeli na niego zdziwieni.
-Jak to nie ta dziura?




Na budowę przychodzi facet i się pyta:
- Ilu was tu pracuje?
- Z majstrem, czy bez?
- Z majstrem.
- 26.
- A bez?
- Bez majstra, to tu nikt nie pracuje.




Idzie markotny facet ulicą.
Przechodzi koło mężczyzny malującego płot i mysli sobie:
-Maluje płot tutaj. A jak pomaluje, to poźniej nie będzie tak, że ludzie zaczną wołać za nim: "UU!! Patrzcie! To ten co malował płot!"... Z pewnością tak nie będzie...
Idzie dalej i przechodzi koło kiosku, a którym dziecko kupowało gazetę. Myśli sobie:
-Wyśle taki jeden syna po gazetę, potem sobie przeczyta ją do śniadania a potem w tramwaju przejrzy dział ekonomiczny... I co? I nie będzie tak, że ludzie będą wołać za nim: "UUU!! Patrzcie! To ten co czytał gazetę!"... Z pewnością tak nie będzie...
Idzie dalej i przechodzi przez przejście dla pieszych, gdzie harcerz pomagał staruszce przejść przez drogę. Myśli sobie:
-Przeprowadza taki jeden staruszkę przez jezdnię, potem pewno pójdzie oddać krew... A ludzie i tak nie będą za nim wołali: "Uuu! Patrzcie! To ten co oddał krew!"... Z pewnością tak nie będzie...
Idzie dalej i myśli:
-A wystarczy raz zerżnąć owcę...




Dwie kobiety spędziły razem 10-letni wyrok w jednej celi. Przychodzi dzień wolności, wychodzą z zakładu karnego, wielkie drzwi się za nimi zamykają, one popatrzyły na siebie... i poszły do kawiarni - pogadać jeszcze trochę.




Wczoraj pierwszy raz skakałem ze spadochronem.
Gdy wyskoczyłem z samolotu czułem się jak ptak...

...leciałem i srałem.

militarius
30-07-2012, 16:44
H_H8TOKcfjg

The Structorr
30-07-2012, 17:46
Joey mógł wyciągnąć swojego PhaseOne. Dziewczyny lecą na "grubszą rurę" ;)

gregory_21
30-07-2012, 21:28
http://noshit.pl/lubie/57361

Sebastianito
30-07-2012, 21:38
@militarius: Utwor wykonuje Joey ktory miedzy innymi focil 50 cent i inne gwiazdy: http://www.joeyl.com/

!AGresT
31-07-2012, 08:39
Bez kobiety - jak bez ręki.
Za to z ręką - jak z kobietą.

H1TM4N1500
31-07-2012, 21:18
Takie rzeczy tylko w Rosji :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZWSw5odsFrw#!

sea21
31-07-2012, 22:52
Jak zwykle prosto z mostu: http://www.sadistic.pl/cejrowski-o-unijnych-zarowkach-vt129711.htm

Rafał_Sz
01-08-2012, 08:29
Jak zwykle prosto z mostu: http://www.sadistic.pl/cejrowski-o-unijnych-zarowkach-vt129711.htm
W takim razie polecam:

QPPW8KM7eEU

Tylko kurczę, to nie jest śmieszne...

gryson
01-08-2012, 15:33
Widziałem już ten film. Dobry, acz na swój sposób przerażający. Choć nie śmieszny, to warto obejrzeć.

linkil
02-08-2012, 09:51
5Kr0g8OgajU&feature=player_embedded




Noc. Wielki pożar. Siedem jednostek straży pożarnej walczy z żywiołem. Do kierującego akcją podchodzi jakiś facet:
- Jak wam idzie? Nikt ze strażaków nie ucierpiał?!
- Niestety - odpowiada strażak - dwóch naszych ludzi zostało w płomieniach, a sześciu jest ciężko poparzonych. Ale za to wynieśliśmy z budynku szesnaście osób - trwa reanimacja.
- Szesnaście osób? Przecież tam był tylko ochroniarz!
- Skąd pan wie?! Kim pan jest?
- Kierownikiem tego prosektorium.




Starszy gość zaprosił kolegę na kawę. Siedzą, rozmawiają, w pokoju bawi
się mała dziewczynka. W pewnym momencie gospodarz mówi do niej:
- Magisterka! Przynieś nam jeszcze kawy!
Dziewczynka poszła do kuchni, w tym czasie gość zauważa:
- "Magisterka" to dość dziwne imię, nie uważasz?
- Eee...wysłałem córkę na uniwerek i sam właśnie widziałeś, z czym wróciła.




Wielka awaria sieci w Indiach.
Niemal 600 mln ludzi nie ma prądu od czasu kiedy głównego dostawcę złapał kurcz podczas pedałowania.





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/08/729d3c2c20d4-1.jpg
źródło (http://www.sadistic.pl/pics/729d3c2c20d4.jpg)




Stary dziadek ożenił się z młodą dziewczyną. Minęła noc poślubna, rano dziewczyna jest wniebowzięta:
-Nie wiedziałam że w twoim wieku można tyle razy !
-A ile było ?
-Siedem.
-O rany, ja przez tę sklerozę to się kiedyś zarypię na śmierć.



Przepisy na scenariusz filmowy:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/08/06a000827ed7-1.jpg
źródło (http://www.sadistic.pl/pics/06a000827ed7.jpg)

owieczkax18
02-08-2012, 11:21
Na lotnisku w USA celnik mówi do Araba:
- Już pan wraca do domu? Tak szybko?
- Coś mi nie wypaliło...

Idzie sobie strażak ulicą i widzi chłopaczka. Chłopaczek ma czerwony wózek, do jego boku przymocowane małe drabinki, na skrzyni parę wiader, jakiś wąż ogrodowy. Całkiem udany dziecięcy wóz strażacki, ciągnięty przez psa i kota. Przy czym pies miał uprząż na szyi, a kot - przywiązaną do jaj. Strażak zwraca uwagę dzieciakowi:
- Wiesz, jakby kot też miał uprząż do szyi, to byś szybciej jechał do pożaru.
- Phi, bez syreny?


Po tym, jak mój szef powiedział, że analny seks to lekarstwo na wszystkie choroby, ani razu nie poszedłem na L4. A przy szefie to nawet nie kaszlnę.

freefly
03-08-2012, 04:32
Dziadzio Stasiek parkuje starego rozgruchotanego maluszka pod sejmem.
Wyskakuje strażnik:
- Panie, zjeżdżaj pan stąd! To jest sejm, tu się kręcą posłowie i senatorowie!
Dziadek na to:
- Ja się nie boję, mam alarm!

linkil
03-08-2012, 17:17
W barze mężczyzna siedzi sam i pije piwo. Blondynka pochodzi, siada obok i zagaduje:
- Jesteś sam przystojniaku? Poczęstujesz mnie też piwem?
- Tak chętnie, wiesz, jestem sam, bo nie znam nikogo tutaj, dopiero wypuścili mnie z więzienia.
- Ile lat siedziałeś?
- Piętnaście lat, bez żadnego kontaktu z kobietą.
- Wow, piętnaście lat, pewnie było ciężko.
- Tak bardzo ciężko.
- Dlaczego dostałeś piętnaście lat?
- Nożem kroiłem żonę w takie małe kawałeczki, na podłodze w kuchni.
- To straszne, potem?
- Potem by ukryć ślady, posprzątałem wszystko.
- Straszne, a ciało w kawałkach gdzie ukrywałeś?
- Nie ukrywałem, ugotowałem i zjadłem wszystko.
- To obrzydliwe! A kości?
- Kości dałem jeść psu.
- To jakieś horror!!
- I co, dalej chcesz bym cię piwem poczęstował?
- Żartujesz? Ty jesteś mój idealny mężczyzna, umiesz gotować, trzymasz czysto w domu, karmisz zwierzątka, i przede wszystkim jesteś przyzwyczajony do życia w celibacie.





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/08/816663449b29a93b7b05ac661b1ff75cf2d5c-1.jpg
źródło (http://images03.bebzol.com/data/201207/81666-3449b29a93b7b05ac661b1ff75cf2d5c.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/08/8190666916e318d9f8d38698d1e02246f036c-1.jpg
źródło (http://images03.bebzol.com/data/201208/81906-66916e318d9f8d38698d1e02246f036c.jpg)

jackrabbit
03-08-2012, 18:12
chyba w "celi bracie" ;)

otwieracz
03-08-2012, 19:39
W takim razie polecam:

QPPW8KM7eEU

Tylko kurczę, to nie jest śmieszne...


No właśnie kurczę... Zalogowałem się dziś żeby Was spytać na co zamienić moje wysłużone D90, ale po obejrzeniu tego filmiku stwierdzam z całą stanowczością że nic nie będę zamieniać... D90 działa, robi świetne zdjęcia, ale no cóż... są lepsze aparaty z lepszą matrycą ale ile czasu będą działać tego puki co nikt mi nie jest w stanie zagwarantować. Lepiej już sobie dokupię 35 1.8 do spacerniaka.
I bym zapomniał o najważniejszym - witam serdecznie wszystkich forumowiczów, bo to mój post nr.1
Tak jakoś wyszło że najpierw zawędrowałem do tego wątku, ale chyba dla mnie dobrze bo zakupowy ból głowy mi migiem minął...

I żeby nie było że offtop

Po mszy Jasio mówi do księdza:
- Pańskie kazanie było zajebiste!
- Synu! Nie możesz tak mówić!
- Ale pańskie kazanie było naprawdę zajebiste!
- Synu, opamiętaj się puki możesz!
- Było tak zajebiste że postanowiłem dać 1000zł. na kościół.
- Pierd...isz?!

Doncio
04-08-2012, 17:06
u4jUpRkqBXU

Magia po prostu magia :]

Cosnek
04-08-2012, 17:43
http://www.youtube.com/watch?v=auzlC7O_i8k&feature=related

rychu_cmg
04-08-2012, 17:47
4hk4axMAYjk

Cosnek
05-08-2012, 00:04
chyba w "celi bracie" ;)

celibat nie jest zakazem seksu... a w celi jak na plebanii :)

grudzinsky
05-08-2012, 10:44
http://www.elrellano.com/videos_online/6164/ ;)

blue_21
05-08-2012, 18:50
z polskim akcentem w 13s. i w 5.02

woytec60
06-08-2012, 11:03
Maria Szarapowa doznała ciężkiej porażki z Sereną Williams w finale zmagań olimpijskich w tenisie.
Cóż, to nie pierwsza rosyjska turystka obrabowana w Londynie ze złota przez czarnego faceta…

bognik
06-08-2012, 12:48
Współczesne zaproszenie na urodziny:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/08/2mouy5z-2.jpg
źródło (http://i47.tinypic.com/2mouy5z.jpg)
Autentyk ...

Rafał_Sz
06-08-2012, 12:50
Ciekawe jak się w realu "lajka" robi. ;) O "udostępnienie" nawet nie pytam. :)

bognik
06-08-2012, 12:52
:D

Boryszuk
06-08-2012, 13:00
Ciekawe jak się w realu "lajka" robi. ;) O "udostępnienie" nawet nie pytam. :)

Gorzej jak się jakiś wirus rozprzestrzeni i zaspamuje połowę znajomych...

stig
06-08-2012, 13:00
Współczesne zaproszenie na urodziny:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/08/2mouy5z-2.jpg
źródło (http://i47.tinypic.com/2mouy5z.jpg)
Autentyk ...… i 4 błędy. :)

Cosnek
06-08-2012, 22:15
Od dzis jestem fanem Discopolo:D

http://www.youtube.com/watch?v=BZ-Th-87Ovw

szela
06-08-2012, 22:49
Nie śmieszne ale ciekawe.
http://www.sadistic.pl/najstarsze-zdjecia-vt130837.htm

linkil
07-08-2012, 09:09
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/08/05fb9a661a182f7fc6cecd5dba4d6fca.gif?1344315945g)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/08/37ab7f2891c4feebbca49d4ca43f7312.gif?1344316172)

RobertMiernik
07-08-2012, 09:54
"Miszcz Kikboxer" jest wypasiony (i to literalnie...) ;)