PDA

Zobacz pełną wersję : Humor



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

misiobudrysio
16-01-2011, 10:14
http://www.metacafe.com/watch/5795002/bmx_race_starts_with_ten_faceplants/

nie ma to jak dobry start

UBoot
16-01-2011, 11:22
francuskich pilotów to ja miałem na śniadanie ...

eskimos
16-01-2011, 12:46
francuskich pilotów to ja miałem na śniadanie ...

I obiadu juz nie bylo ? :mrgreen:

UBoot
16-01-2011, 12:48
na obiad był Ark Royal ...

Włóczykij
16-01-2011, 13:32
Ej no! Miał być humor a zrobił się wątek kulinarny.

UBoot
16-01-2011, 13:33
Czasami humor jest dla inteligentnych ...

ekonet
16-01-2011, 13:41
Czasami humor jest dla inteligentnych ...
Ale nie tym razem...

velaskez
16-01-2011, 15:10
Czasami humor jest dla inteligentnych ...

Czasem tak:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/01/sexfunproofjpgw500h253-1.jpg
źródło (http://krusadon.files.wordpress.com/2009/04/sex-fun-proof.jpg?w=500&h=253)

UBoot
16-01-2011, 15:14
myślisz, że tego nie rozumiem ?
To się mylisz ! i to grubo !
bo się na tym akurat znam !

velaskez
16-01-2011, 15:37
Ależ nie powiedziałem, że nie rozumiesz. Tylko, że czasem humor jest dla inteligentnych.

Włóczykij
16-01-2011, 18:48
A

Czasami humor jest dla inteligentnych ...
inaczej.

TMB
16-01-2011, 18:53
.......humor w humorze.....coś pięknego :mrgreen: :mrgreen: wielkie dzięki ubot

Marcin Jakubowski
16-01-2011, 20:21
no i w końcu jest nadzieja na 3 d bez okularów ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Uef17zOCDb8

Hosaka
16-01-2011, 20:22
Uboot


Uboot

to chyba najgorszy dowcip jaki człowiek mógł wymyślić :)



a tu coś dobrego:
interview with Bruce Testones - Fashion Phtographer (http://www.youtube.com/user/davidxtejada#p/f/5/C0rKBVDb7f8)

thor88
16-01-2011, 21:38
Normalnie nasz Uboot wystawia na próbę moją miłość do prawdziwych dziejów ubootów w czasie II WŚ. A nasz uBoot to taki słaby typ II z zawodnymi zapalnikami magnetycznymi:):)

ocean
16-01-2011, 21:48
Kolęda w akademiku (zdjęcie nie mojego autorstwa, ale wymiata :) )

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img694.imageshack.us/img694/3449/11110183.jpg)

freefly
17-01-2011, 01:20
Kolęda w akademiku (zdjęcie nie mojego autorstwa, ale wymiata :) )

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img694.imageshack.us/img694/3449/11110183.jpg)


Jak pod celą, tylko piętrowej pryczy brak.
Czy od czasów komuny w akademikach nic się nie zmieniło?

SADPUNK44
17-01-2011, 01:21
A oto młodzież amerykańska witająca UBoota :mrgreen:

M2RyqWIcjB4

Jak na humor, to średnio...:(

mirtius
17-01-2011, 01:28
Kolęda w akademiku (zdjęcie nie mojego autorstwa, ale wymiata :) )


Mina bezcenna :mrgreen:

Za to samo zdjęcie to niezły retusz, kto by uwierzył w taką małą ilość butelek :mrgreen:

neos86
17-01-2011, 09:37
i w taki porządek ;]

shaddixx
17-01-2011, 17:50
:P

F3jFTzhdZF4

mateo912
17-01-2011, 17:53
Shaddixx :D gdzie TY takie rzeczy znajdujesz?:D

shaddixx
17-01-2011, 18:04
ja lubię raz a dobrze dowalić:D

wikary
17-01-2011, 20:31
...może nie rozśmiesza, ale bawi:

aM9LJuRHshs&feature=related

MARTINK
17-01-2011, 21:49
bylo ? :D

Pnu1MqyDGy4

Marta Baranowska
17-01-2011, 22:07
Shaddixx, to co kraby na obiad?:D:D:D

!AGresT
17-01-2011, 22:13
Shaddixx, ty %^$@#&%$
Nie mogę przestać tego nucić !!!

sea21
17-01-2011, 22:22
bvAAASZlCmM
To chyba z tej samej serii :D

Psychotrop
17-01-2011, 22:38
:P

F3jFTzhdZF4

a'propos krabów ...
jedno z moich ulubionych ;)

http://spod.cx/stuff/russian_crab_movie_shortened_wav.swf

statler
17-01-2011, 22:50
CbKMLXZlisQ

c-man
17-01-2011, 23:37
Apropos krabów - świnki nie gorsze :mrgreen:

BBoLA_BQ4tU&feature=related

natus
18-01-2011, 01:19
EcEZInrC8eQ
lol

Mavierk
18-01-2011, 01:34
piszczel wymiata, aczkolwiek kraby też (w obu wersjach :D)

Tomasz Dudrak
18-01-2011, 11:29
A6pdQd184H4

Tomasz Dudrak
18-01-2011, 13:49
˙˙˙ oɹƃǝllɐ ɐu ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

Rycerz
19-01-2011, 19:24
dzisiaj to mnie straszliwie bawi ;-) [ jak nie masz teściowej nie skumasz ;-) ]

Facet pyta ekspedientkę sklepu:
- Czy jest cukier w kostkach?
- Nie ma.
- A inne tanie bombonierki dla teściowej?

Terminux
19-01-2011, 19:39
A pamiętacie tego stworka:
http://www.youtube.com/watch?v=iX786-p-0Kk&feature=related

darko
19-01-2011, 20:27
dzisiaj to mnie straszliwie bawi ;-) [ jak nie masz teściowej nie skumasz ;-) ]

Facet pyta ekspedientkę sklepu:
- Czy jest cukier w kostkach?
- Nie ma.
- A inne tanie bombonierki dla teściowej?

Stare ale dobre i wiecznie żywe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hcman
19-01-2011, 20:55
dzisiaj to mnie straszliwie bawi ;-) [ jak nie masz teściowej nie skumasz ;-) ]

Facet pyta ekspedientkę sklepu:
- Czy jest cukier w kostkach?
- Nie ma.
- A inne tanie bombonierki dla teściowej?

Znam to, ale w odwrotnej wersji

Facet pyta ekspedientkę sklepu:
- Czy są tanie bombonierki dla teściowej?
- Nie ma.
- To poproszę cukier w kostkach:)

Kelvin
19-01-2011, 21:57
Tzw kawał korporacyjny:

Dyrektor wielkiej firmy ma problem ze zrobieniem kupki - mówiąc delikatnie. Mija dzień za dniem, a tu nic. W końcu udał się do lekarza:
- Doktorze, już tydzień mija, siedzę i stękam codziennie i bez rezultatów.
Lekarz polecił mu zdjąć gacie i położyć się na brzuchu. Wpatruje się w tyłek pacjenta i krzyczy:
- Panie, przecież pan rowa nie masz !!
Na to dyrektor:
- No popatrz pan, wylizali...

Marta Baranowska
19-01-2011, 22:18
Niedźwiedź każdego, kogo spotka w lesie, bije jajami po plecach. Przechodzi zajączek. Niedźwiedź go bije jajami, a zajączek płacze i się śmieje. Niedźwiedź go się pyta:
- Dlaczego płaczesz?
- Bo mnie boli
- A dlaczego się śmiejesz?
- Bo jeż idzie!!!

ppfalcon
19-01-2011, 22:23
Nie wiem jak Wam, ale mnie się podoba. Z basha:

oli> kurna, jaką ja mam ograniczoną wyobraźnię
ted> co się stało?
oli> tyle pięknych kobiet, a mi się śnił seks z żoną

Marta Baranowska
19-01-2011, 22:23
Jedzie dres BMW i złapał gumę. Zatrzymał się na poboczu i zmienia koło. Podjeżdża mercedes wysiada dresiarz i się pyta:
- Co robisz?
- Odkręcam koło - odpowiada facet.
Ten z mercedesa bierze kamień wali w szybę i mówi:
- To ja wezmę radio.

wikary
19-01-2011, 22:39
Blondynka zamówiła pizzę.
Sprzedawca pyta się, czy pokroić na sześć czy na dwanaście kawałów.
Ona opowiada:- Sześć, bo dwunastu to ja nie zjem.
:lol:

Rycerz
19-01-2011, 23:14
administracja już dawno przedstawiła swoje stanowisko w sprawie tego wątku: nie komentujemy wpisów.
Jak jakis wpis obraża nasze uczucia religijne/moralne/ludzkie/polityczne/itp to nie wchodzimy do tego wątku albo robimy ignora. Czytamy to co nas śmieszy lub piszemy to co nas śmieszy i według nas jest na odpowiednim poziomie. Moja prośba: prosze nie karmić troli...Wszystko co nie na temat skasowane zostało.

darko
19-01-2011, 23:20
Zaraz będziesz miał cały wątek zaraportowany :mrgreen:

Żeby nie było to:

krokodyl jest bardziej długi czy bardziej zielony?

mikkay
19-01-2011, 23:24
krokodyl jest bardziej długi czy bardziej zielony?

Bardziej zielony. Bo długi jest od czubka do ogona, a zielony jeszcze po bokach :)

darko
19-01-2011, 23:30
Oj tam za szybko zabawę popsułeś :razz: :)

ALF
19-01-2011, 23:40
No to czym się różni wróbelek? ;)

Psychotrop
19-01-2011, 23:44
że ma jedną nóżkę bardziej ? :)

darko
19-01-2011, 23:48
Psycho byłeś szybszy, to dalej

Wróbelek na gałęzi siedzi czy kuca?

Psychotrop
19-01-2011, 23:52
kuca, bo jakby siedział, to by mu nóżki majtały z gałęzi :D

darko
19-01-2011, 23:54
Samolot w trakcie lotu miał awarię no i pasażerowie postanowili skakać:
pierwszy wyskakujący pasażer ważył 80kg, drugi wyskakujący ważył 60kg a trzeci wyskakujący ważył 90kg
Kto był pierwszy na ziemi?

miron19j
19-01-2011, 23:56
Samolot w trakcie lotu miał awarię no i pasażerowie postanowili skakać:
pierwszy wyskakujący pasażer ważył 80kg, drugi wyskakujący ważył 60kg a trzeci wyskakujący ważył 90kg
Kto był pierwszy na ziemi?
ten bez spadochronu

darko
20-01-2011, 00:06
ten bez spadochronu
Nie, Adam i Ewa

piwko2
20-01-2011, 00:06
Jedzie pięciu Niemców samochodem marki Audi model Quattro. Przekraczają granicę włoską. Celnik ogląda dokumenty i orzeka:
- Jeden z was nie może przekroczyć granicy!
- Dlaczego? - pytają Niemcy.
- Bo to jest Audi Quattro.
- Ale samochód jest zarejestrowany dla pięciu osób! - ripostują Niemcy.
- Nic z tego, nazwa mówi quattro, więc tylko czterech.
Wkurzony kierowca Audi mówi:
- Słuchaj kretynie, chcę mówić z twoim przełożonym, może on nie jest tak głupi jak ty!
- Oczywiście - odpowiada celnik - ale bedziesz musiał poczekać, aż skończy kłócić się z dwoma pasażerami Fiata Uno

Entuzjastycznie nastawiony do nowej pracy akwizytor - sprzedawca odkurzaczy zapukał do pierwszych drzwi. Otworzyła mu kobieta, lecz zanim zdążyła coś powiedzieć ten wbiegł do domu, wpadł do salonu i zaczął rozrzucać po całym dywanie rozmoknięte krowie łajna.
- Proszę pani, jeżeli ten wspaniały odkurzacz w cudowny i genialny sposób nie posprząta tego, zobowiązuję się zjeść to wszystko - mówi podniecony.
- A keczup pan chce ?
- Słucham ?
- Właśnie się wprowadziłam i elektrownia nie podpięła jeszcze prądu.

Rycerz
20-01-2011, 00:22
niedługo idę do dentysty ;-)

Dentysta schyla się właśnie nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć borowanie,gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie:
- Czy mi się tylko wydaje, czy też trzyma pan rękę na moich klejnotach
Pacjent spokojnym głosem:
- To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi o to, żebyśmy sobie ból zadawali... Prawda Panie Doktorze?

MARTINK
20-01-2011, 01:30
A co do wrobelka to ile wrobelek zrobi kroków na 1metr ?

Greg77
20-01-2011, 04:36
Dobra a to:

Ida razem...

statler
20-01-2011, 06:37
jeszcze jedna zapowiedź Gervaisa:)
k4cl-37Vug8

frostic
20-01-2011, 10:06
Nie, Adam i Ewa

ta teza akurat została wysnuta na podstawie nie do końca udokumentowanej biografii obu tzw "skazańców";)

Moim zdaniem pierwszy spadł pilot, którego w otchłań pociągła maszyna (wyliczanka dotyczyła pasażerów, a o pilocie zapomniano) ;)

freefly
20-01-2011, 10:24
Xc0bpO29yfw

kubedes
20-01-2011, 12:34
No to czym się różni wróbelek? ;)
A czym się różni wróbelek od zwłaszczy?

frostic
20-01-2011, 12:37
a czym się różni wróbelek od zwłaszczy?

parapetem ;)

UBoot
20-01-2011, 21:31
Pominę milczeniem decyzję Kierownictwa o usunięciu mojej petycji w sprawie jakości prezentowanych tekstów.
Chciałbym jednakże zaznaczyć, że zaczyna to przypominać okupację, gdy za śpiewanie piosenek "siekiera motyka" można było zostać aresztowanym.

Ja przecież swoimi tekstami nikogo nie uraziłem, nie używałem wulgaryzmów, a jedynie nawoływałem do zmiany proporcji - zamiast ilości - zwiększyć jakość humoru w kąciku humoru.
Mam nadzieję mimo wszystko, że jestem wyrazicielem opinii zdecydowanej większości kulturalnych użytkowników tego forum ...

darko
20-01-2011, 21:38
Nie śmieszy Cię tutejszy humor to omijaj ten wątek, proste. Masz inny gust Twoja sprawa ale nie musisz narzucać swojej woli. Twoje posty tu zaczynają przypominać troszkę późniejsze czasy niż te przykładowe okupacyjne

ekonet
20-01-2011, 21:39
Pominę milczeniem
I tego się trzymajmy.

UBoot
20-01-2011, 21:41
ale ja niczego nie chciałem narzucać ! To była jedynie autorska propozycja podjęcia dyskusji na temat poziomu dyskusji na forum. Uważam, że takie intelektualne wyzwania warto podejmować we wspólnej trosce o rozwój humoru fotograficznego.

Yendru
20-01-2011, 23:13
No to czym się różni wróbelek? ;)

Wróbelek jest brązowy a zwłaszcza na brzuchu :)

cyrusvirus
20-01-2011, 23:18
Siedzą dwa gołębie na dachu. Jeden grucha, drugi jabłko :D

miron19j
20-01-2011, 23:44
idzie dwóch facetów ulicą. Jeden łysy, a drugi też niesie węgiel.

titus1
20-01-2011, 23:52
Robiła babcia na drutach, przejechał tramwaj i spadła...

cyrusvirus
20-01-2011, 23:55
idzie dwóch facetów ulicą. Jeden łysy, a drugi też niesie węgiel.
hłe hłe hłe :lol:

bahuone
21-01-2011, 00:25
f3mlFsMJYFA

sebah
21-01-2011, 00:31
http://www.youtube.com/user/nqtv#p/u/2/T3nDVZiywnU
http://www.youtube.com/user/nqtv#p/u/2/T3nDVZiywnU

Zreszta polecam caly kanal tego chlopaka :)

barnix
21-01-2011, 01:30
Jedzie sobie młode małżeństwo samochodem. Przejeżdżają obok "tirówek".
Żona pyta:
- Kochanie, co tu robią te panie i to tak ubrane???
- One zarabiają na nierządzie.
- A co to znaczy?
- Robią ludziom przyjemności za pieniądze.
- A dużo można na tym zarobić??
- Oj, bardzo dużo, kochanie.
- To może i ja bym stanęła? W końcu dopiero co się dorabiamy, auto na spłacie, a czasy takie niepewne...
Mąż unosi brwi ze zdziwienia:
- No, jak ty nie masz nic przeciwko, to ja też się zgadzam.
- A co muszę zrobić? - pyta żona.
- Stan tu, ja stane 100 metrów dalej. Jak podjedzie klient to powiedz "stówa" i rób co trzeba. W razie wątpliwości mów, że musisz porozmawiać z menadżerem i przybiegnij do mnie.
- Ok.
Żona staje, stoi 5 min. Zatrzymuje się mercol. Żona podchodzi, a kierowca pyta:
- Ile?
- Stówa.
- Ale ja mam tylko siedem dych.
- Poczeka pan. Muszę porozmawiać z menadżerem.
Żona biegnie do męża i pyta:
- Józek, ale on mówi, że ma tylko 7 dych. Zrobić to?
- Nie kochanie, nie możemy od razu robić zniżek. Powiedz mu, ze za 70 to mu weźmiesz do ręki.
Żona biegnie z powrotem i mówi, że zrobi ręką za siedem dych. Gość się zgadza, wyciąga*****a. Oczom żony ukazuje się instrument długi aż do kolana klienta. Żona wytrzeszcza oczy i mówi:
- Muszę porozmawiać z menadżerem.
Biegnie zdyszana do męża i woła:
- Józek nie bądź świnia!!! Pożycz mu te trzy dychy!!!

ALF
21-01-2011, 02:29
Jadą trzy tramwaje, jeden w prawo, drugi w lewo, a trzeci....za nimi ;)

Boryszuk
21-01-2011, 02:30
Wszedł facet do warzywniaka i narobił w pory.

ALF
21-01-2011, 02:44
Siedział filatelista w okopie i nagle dostał serię ;)

Greg77
21-01-2011, 03:12
Dobra a to:

Ida razem...

Butla z gazem....

szelas
21-01-2011, 09:55
Stirlitz karmił ukradkiem niemieckie dzieci.
Od ukradka dzieci puchły i umierały.

konopia
21-01-2011, 11:45
Laureat Nobla z dziedziny medycyny,
brazylijski onkolog Drauzio Varella powiedział:


W dzisiejszym świecie wydaje się pięć razy więcej pieniędzy na środki zwiększające potencję i na silikon dla kobiet,
niż na lekarstwa przeciw chorobie Alzheimera.
Wynika z tego, że za kilka lat będziemy mieli mnóstwo starych kobiet z dużymi cycami i starych mężczyzn z twardymi ch.....mi.
Za to nikt z nich nie będzie w stanie sobie przypomnieć do czego im to jest potrzebne!

Kwiatek111
21-01-2011, 11:59
Szedl facet obok betoniarki i sie zmieszal.

Szedl facet po lodzie i sie zalamal.

Kupil facet dlugopis i sie popisal.

Slyszy facet kroki za oknem, wyglada a to przebiega linia frontu.

darko
21-01-2011, 12:03
Ulicą Berlina swoim 600 konnym mercedesem jechał Borman.
Obok szedł Stirlitz udając że nigdzie się nie spieszy


Stirlitz zamyślił się...
spodobało mu się to więc zamyślił się jeszcze raz


Do drzwi wyjściowych z mieszkania w którym przebywał Stirlitz zapukało gestapo
Stirlitz przechytrzył ich i uciekł drzwiami wejściowymi

woytec60
21-01-2011, 12:36
Z basha:
<Kuba> Matematyka nie przydaje sie w zyciu? Wyobraz sobie sytuacje, ze idziesz do sklepu a tam Pani sprzatajaca pyta Cie wlasnie o pochodne.. Nie zrobi Ci sie glupio?

daromire
21-01-2011, 12:41
trocę humoru w kontekście fotografii :-)

http://www.youtube.com/watch?v=EHRhyactG6g

vredota
21-01-2011, 13:20
Stirlitz karmił ukradkiem biedne niedożywione dzieci. Niestety, od ukradka dzieci puchły i umierały.

Strilitz bił sie jak umiał. A Umiał to był nie lada zawodnik...

Stirlitz doszedł w umówione miejsce kontaktowe z łącznikiem. Spojrzał w górę na umówione okno. Na parapecie było sto siedem żelazek. To umówiony znak, że akcja odwołana... - pomyślał Stirlitz.

ekonet
21-01-2011, 13:27
W ciemności rozjarzyły się wielkie, okrągłe oczy.
Sowa - pomyślał Stirlitz.
Sam jesteś sowa! - pomyślał Bormann.

darko
21-01-2011, 13:31
Stirlitz siedział na tajnym fotelu, w tajnym mieszkaniu
nagle na głowę spadła mu doniczka z kwiatkiem
to był wiadomy znak: właśnie został ojcem
łza wzruszenia pojawiła się w oku, od czterech lat nie był w domu

Hosaka
21-01-2011, 14:11
Bormann postawił przed Stirlitzem 10 litrów wódki.
- Wpadłem - pomyślał Stirlitz.


Wchodzi Stirlitz do baru. Na szynkwasie zauważył warzywo.
"Cebula" pomyślał Stirlitz.
"Kolejny głupi kawał o Stirlitzu" pomyślała cebula.

Rafał_Sz
21-01-2011, 15:18
- Poproszę kjedswansaaw cukru.

- Czego 2 kilo?

UBoot
21-01-2011, 15:51
Na wstępie od razu z wyprzedzeniem zaznaczam, że nie mam nic przeciwko waszym kawałom, a nawet je popieram. Ale może jednak bylibyście w stanie poddać pod rozważenie kwestii podniesienia poziomu (który i tak jest wysoki) kawałów fotograficznych ?

Mam na myśli w szczególności zwrócenie uwagi na większe dopasowanie tematyki kawałów do tematyki fotograficznej. Np. zamiast "siedzi baba na drutach" może lepiej zabrzmi "siedzi dziewczyna na obiektywie 70-300" ?

Albo zamiast "przychodzi baba do lekarza" lepiej zabrzmi "przychodzi modelka do fotografa" ...

Myślę, że takie drobne modyfikacje wniosły by wiele świeżego powiewu w rozwój kawałów fotograficznych.

bahuone
21-01-2011, 16:15
UBoot to zapodaj swoja wersje jakiegos kawalu napewno sie z checia posmiejemy.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mistrzowie.org/uimages/201101/1295181024_by_komododragon_500.jpg)

freefly
21-01-2011, 16:20
Na wstępie od razu z wyprzedzeniem zaznaczam, że nie mam nic przeciwko waszym kawałom, a nawet je popieram. Ale może jednak bylibyście w stanie poddać pod rozważenie kwestii podniesienia poziomu (który i tak jest wysoki) kawałów fotograficznych ?

Mam na myśli w szczególności zwrócenie uwagi na większe dopasowanie tematyki kawałów do tematyki fotograficznej. Np. zamiast "siedzi baba na drutach" może lepiej zabrzmi "siedzi dziewczyna na obiektywie 70-300" ?

Albo zamiast "przychodzi baba do lekarza" lepiej zabrzmi "przychodzi modelka do fotografa" ...

Myślę, że takie drobne modyfikacje wniosły by wiele świeżego powiewu w rozwój kawałów fotograficznych.


Mówisz, masz UBoot:

Przychodzi blondynka do fotografa na sesję:
- dzień dobry - mówi fotograf.
- zaraz będziemy robić zdjęcia.
- może być - odpowiada blondynka.
- ale majtek nie zdejmę...

O to chodziło?;)

darko
21-01-2011, 16:21
Mówisz, masz UBoot:

Przychodzi blondynka do fotografa na sesję:
- dzień dobry - mówi fotograf.
- zaraz będziemy robić zdjęcia.
- może być - odpowiada blondynka.
- ale majtek nie zdejmę...
Nie rozumiem :( ........... ;)

ekonet
21-01-2011, 16:24
Przychodzi blondynka do fotografa na sesję:
a fotograf mówi:
- ściągaj majtki, będziemy się całować.
;)

freefly
21-01-2011, 16:25
Nie rozumiem :( ........... ;)

Ja również.:wink:

Fotograf umawia się z kolegami na poranny plener. Wstaje rano, ubiera się, wychodzi z domu, a tam ulewa z silnym wiatrem. Spogląda w niebo i mruczy do siebie: "Nie, kurczę, daruję sobie dzisiaj". Wraca do domu. Rozbiera się cichutko, z ulgą wsuwa pod kołdrę i przytula się do śpiącej tyłem do niego żony.
Żona pyta:
- To Ty?
- To ja - odpowiada fotograf.
- Zmarzłeś?
- Zmarzłem.
- No widzisz, a ten idiota pojechał fotografować.

UBoot
21-01-2011, 16:30
no dobrze, więc z uwagi na liczne prośby uczestników forum podjąłem decyzję o przystąpieniu do tworzenia kawałów fotograficznych. Mam nadzieję, że w ten sposób wyznaczę pewne trendy w tym temacie.

Oto pierwszy przykład:

Kawał oryginalny (przypadkowo znaleziony w internecie):
"Jakie zajęcie dać dla blondynki na cały dzień? Posadzić przy okrągłym stole i kazać szukać rogu!"

Kawał po przetworzeniu pod kątem branży fotograficznej:
"Jakie zajęcie dać dla blondynki na cały dzień? Posadzić przy obiektywie i kazać szukać rogu!"

I myślę, że właśnie tym tropem mogłaby się rozwijać sztuka kawałów fotograficznych ...

sebah
21-01-2011, 16:49
Kawał oryginalny (przypadkowo znaleziony w internecie):
"Jakie zajęcie dać dla blondynki na cały dzień? Posadzić przy okrągłym stole i kazać szukać rogu!"

Kawał po przetworzeniu pod kątem branży fotograficznej:
"Jakie zajęcie dać dla blondynki na cały dzień? Posadzić przy obiektywie i kazać szukać rogu!"

Hahaha ale swietny kawal :lol: Grubo pojechales po bandzie! :mrgreen:
Chlopie daj spokoj, myslisz ze to takie bylo smieszne? Kawal ani mnie nie doprowadzil do lez ani do smiechu lecz Twoje wypowiedzi doprowadzaja mnie praktycznie za kazdym razem do smiechu.

!AGresT
21-01-2011, 16:50
O mamo...
Czy na niego naprawdę nie ma rady?

Żeby nie był sam OT:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img143.imageshack.us/img143/2322/raczkowski.jpg)
Oczywiście Raczkowski.
Sam ostatnio widziałem na drzwiach: Ctrl + Atl + Delete 2011 :)

freefly
21-01-2011, 16:52
no dobrze, więc z uwagi na liczne prośby uczestników forum podjąłem decyzję o przystąpieniu do tworzenia kawałów fotograficznych. Mam nadzieję, że w ten sposób wyznaczę pewne trendy w tym temacie.

Oto pierwszy przykład:

Kawał oryginalny (przypadkowo znaleziony w internecie):
"Jakie zajęcie dać dla blondynki na cały dzień? Posadzić przy okrągłym stole i kazać szukać rogu!"

Kawał po przetworzeniu pod kątem branży fotograficznej:
"Jakie zajęcie dać dla blondynki na cały dzień? Posadzić przy obiektywie i kazać szukać rogu!"

I myślę, że właśnie tym tropem mogłaby się rozwijać sztuka kawałów fotograficznych ...

Kawałów fotograficznych nie opowiada się.
Kawały fotograficzne się robi.:D

gregory_21
21-01-2011, 17:43
I myślę, że właśnie tym tropem mogłaby się rozwijać sztuka kawałów fotograficznych ...

Dokładnie tak samo sobie pomyślałem drogi Piotrze ;)

adolfik9501
21-01-2011, 17:47
Stirlitz zobaczył jak dzieci polały kota benzyną a następnie podpaliły.
Kot się wyrwał i biega jak oszalały... nagle padł.
- Benzyna się skończyła pomyślał Stirlitz.

m3
21-01-2011, 17:50
A ja też znam jeden kawał o fotografach ale nie wiem czy go tu już nie było ;]

Tydzień po sesji, fotograf spotyka się z modelką u niej na obiedzie. Przyniósł ze sobą zdjęcia które zrobił podczas sesji i pokazuje je modelce.
Modelka ogląda zdjęcia po czym mówi : Świetne zdjęcie musi pan mieć bardzo dobry aparat.
Fotograf odpowiada lekko zdenerwowany : Bardzo dobry obiad. Musi mieć pani świetne garnki.


Może coś przekręciłem ale tak to miej więcej było ;]

Sebastianito
21-01-2011, 18:09
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mistrzowie.org/uimages/201009/1284217045_by_postal64_500.jpg)

ekonet
21-01-2011, 18:20
Obiad w obiektywach ? Chyba jednak nie masz racji ;p
On mocno pracuje na bana za trollowanie, nie dziw się. ;)

!AGresT
21-01-2011, 18:36
On mocno pracuje na bana za trollowanie, nie dziw się. ;)

Obiecujesz?

Acha, żeby było w temacie, to Bartosza Minkiewicza proponuję:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img341.imageshack.us/img341/4756/albert001.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img140.imageshack.us/img140/3874/albert009.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img651.imageshack.us/img651/5840/albert026.jpg)

mariush777
21-01-2011, 20:26
no dobrze, więc z uwagi na liczne prośby uczestników forum podjąłem decyzję o przystąpieniu do tworzenia kawałów fotograficznych. Mam nadzieję, że w ten sposób wyznaczę pewne trendy w tym temacie.

Oto pierwszy przykład:

Kawał oryginalny (przypadkowo znaleziony w internecie):
"Jakie zajęcie dać dla blondynki na cały dzień? Posadzić przy okrągłym stole i kazać szukać rogu!"

Kawał po przetworzeniu pod kątem branży fotograficznej:
"Jakie zajęcie dać dla blondynki na cały dzień? Posadzić przy obiektywie i kazać szukać rogu!"

I myślę, że właśnie tym tropem mogłaby się rozwijać sztuka kawałów fotograficznych ...
wydaje mi sie ,ze tu jedynie moze pomóc tylko ''Najśmieszniejszy_człowiek_Świata''
67J7R-YVeu8&feature=fvw
...lub ewentualnie mówienie kawałów tyłem :D

-t6avmlqNpo&feature=player_embedded

OBgsKOjNwMU

i jeszcze to:

Słyszy gość szuranie w szafie
A tam garnitury wychodzą z mody

Patrzy gość za okno
A tam przechodzi ludzkie pojęcie

Wziął gosc udział w zawodach balonowych
Niezle wypadł

bahuone
21-01-2011, 20:55
nfKdNdN47Sk

W zadnym wypadku nie mam nic do trenera skoczkow. Najbardziej rozbrajajacy jest komentarz.

velaskez
21-01-2011, 22:05
-t6avmlqNpo&feature=player_embedded




Zaraz się zbierze 100 tys podpisów pod wnioskiem o aresztowanie kolesia za znęcanie się nad zwierzętami :twisted:

Krzysiek B
21-01-2011, 22:14
http://www.sadistic.pl/wipeout-season-4-vt63956.htm



Przepraszam jeśli już było ale przynajmniej będzie jakis przerywnik miedzy dowcipami uboota ;)

Wiewioor
22-01-2011, 00:21
Co poniektórzy na forum twierdzą, że bez PS'a nie da rady.....

kOBZlMovZW4

freefly
22-01-2011, 07:17
Co poniektórzy na forum twierdzą, że bez PS'a nie da rady.....

kOBZlMovZW4


Tak naprawdę nie potrzebny jest komputer. Wystarczą kredki i blok.

Tomasz Dudrak
22-01-2011, 11:44
- Czarownicę spalić!
- Ale ona taka piękna...
- OK. A potem spalić!

UBoot
22-01-2011, 12:18
Otrząsnąłem się już z szoku po usunięciu kilku moich komentarzy ...
Powoli zaczyna do mnie docierać brutalna prawda: jestem tutaj NISZCZONY !

Trudno, "nec Hercules contra plures", jak mawiają starożytni rzymianie ...

Rycerz
22-01-2011, 12:31
Ten wątek służy do pisania humorów i dowcipów wszelakich, a nie dyskutowania o poziomie i jakosci humoru i forumowiczów. Ostrzegaliśmy o tym już dawno temu. Komus sie nie podoba nie wchodzi i nie czyta.
To jest ostatnie ostrzeżenie. Jeśli ktoś napisze teraz coś nie na temat dostanie 7 dniowego banana za trolowanie.

Hosaka
22-01-2011, 14:47
Uboot proszę Cię odstaw te proszki ;) i zobacz że śmiech naprawdę może być zaraźliwy (nie koniecznie o fotografii)
http://www.break.com/index/funniest_laugh_ever.html

darko
22-01-2011, 14:53
Uboot proszę Cię odstaw te proszki ;) i zobacz że śmiech naprawdę może być zaraźliwy (nie koniecznie o fotografii)
http://www.break.com/index/funniest_laugh_ever.html
Leże i płacze :)

mateo912
22-01-2011, 14:55
to zerknijcie na to :D
1h0-BpR9SXA
Nioch, nioch :D

Jaskier
22-01-2011, 14:59
b5zTEjeVQNw


Pomysł na parodię Lord of the dance - genialny :)

eagis
22-01-2011, 15:17
Co to za melodia? Chyba coś znanego bo już to gdzieś słyszałem.

UBoot
22-01-2011, 15:46
ktoś mnie poprawił zmieniając słowo "rzymianie" na małą literę, ale zwracam uwagę że chodziło mi o mieszkańców starożytnego państwa Rzym, a nie o mieszkańców miasta Rzym ...
Ja niestety na ortografii się znam !

A teraz kawał fotograficzny:

W trakcie narady sztabu Hitlera nagle wbiegł mężczyzna z bukietem kwiatów, które położył na stole, potem sfotografował mapy przedstawiające dyslokację UBootów na Północnym Atlantyku i wyszedł
- "Wer war das ?" - fragte Hitler
- "Sowiecki szpieg Cziornajew" - odpowiedział Bormann
- "To dlaczego go nie aresztowałeś !?"
- "Bo i tak udowodni, że tylko kwiaty przyniósł" ...

costi
22-01-2011, 15:57
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/01/image001-1.jpg
źródło (http://img.photobucket.com/albums/v649/costipl/image001.jpg)

ALF
22-01-2011, 15:57
ktoś mnie poprawił zmieniając słowo "rzymianie" na małą literę

Nie, ktoś tylko podkreślił wielbłąda jakiego raczyłeś strzelić :D

UBoot
22-01-2011, 16:03
to ja napisałem małą ?

W takim razie to znaczy, że chodziło mi o mieszkańców miasta Rzym, a nie o członków państwa Rzym !

ALF
22-01-2011, 16:18
Państwo Rzym nie posiada członków, co najwyżej obywateli, mieszkańców itp...zamiast się pogrążać (co dla Ciebie jest naturalne), bij się w piersi, żebym ten łomot w górach usłyszał.

jackrabbit
22-01-2011, 16:22
Państwo Rzym nie posiada członków, co najwyżej obywateli, mieszkańców itp...zamiast się pogrążać (co dla Ciebie jest naturalne), bij się w piersi, żebym ten łomot w górach usłyszał.

a mozecie sobie swoj watek zalozyc na te dyskusje durnowate? ;)


zeby nie bylo OT:


Dyrektor w Berlińskiej szkole wybrał się na wizytację. Wziął dziennik i wyczytuje:
- Mustafa El Ekhzeri.
- Obecny!
- Ahmed El Kabul.
- Obecny!
- Kadir Sel Ohlmi.
- Obecny!
- Mohammed Endahrha.
- Obecny!
- Mi Cha El Mai Er!
Cisza...
- Mi Cha El Mai Er! - powtarza i nadal nikt się nie odzywa.
- Mi Cha El Mai Er!!!
Z otatniego rzędu podnosi się chłopaczek:
- To chyba ja, ale nazywam się Michael Maier!

Hosaka
22-01-2011, 17:01
Znacie Whose line is it anyway? :) Oglądam to nałogowo.
Whose line... (http://www.cda.pl/video/295153/10x01-cz-1z3-Whose-Line-is-it-Anyway-UK)
polecam pozostałe odcinki.

t0m3k
22-01-2011, 17:03
Znacie Whose line is it anyway? :) Oglądam to nałogowo.
Whose line... (http://www.cda.pl/video/295153/10x01-cz-1z3-Whose-Line-is-it-Anyway-UK)
polecam pozostałe odcinki.
kto nie ogląda? Na jutubie jest kanał z polskimi napisami :D

O, przepraszam, to też jest z polskimi napisami :)

Żeby nie było to opowiem wam kawał o Żydzie...
Albo nie bo go spalę.

Boryszuk
22-01-2011, 17:10
Znacie Whose line is it anyway? :) Oglądam to nałogowo.
Whose line... (http://www.cda.pl/video/295153/10x01-cz-1z3-Whose-Line-is-it-Anyway-UK)
polecam pozostałe odcinki.

Ja jakoś wolę Drew jako prowadzącego ;)

ksviper
22-01-2011, 18:25
Whose line - Hosaka czyścisz mi monitor :D

costi
22-01-2011, 18:40
Whose line... jest przekozackie, aczkolwiek wole wersje US, Drew Carey mi bardziej lezy jako prowadzacy.

c-man
22-01-2011, 20:55
3WS6WZ80dQI&feature=feedrec_grec_index

!AGresT
22-01-2011, 23:58
To jeszcze Raczkowski:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img339.imageshack.us/img339/4976/rzaczkowski.jpg)

Wklejony, żeby legalnie można było napisać - zatonął :)

eskimos
23-01-2011, 02:03
Kocie WRC :mrgreen:

3Gy0EkpIdj8

The Structorr
23-01-2011, 13:21
http://www.youtube.com/watch?v=uDHQ5lXZGTo&feature=feedu
http://cgi.ebay.com/Charity-Auction-Canon-300mm-f-4-L-Real-L-Lens-Cup-/300517803021?pt=Camera_Lenses&hash=item45f841c40d

Kupuje ktoś? ;)

Martini30
23-01-2011, 13:44
http://www.youtube.com/watch?v=uDHQ5lXZGTo&feature=feedu
http://cgi.ebay.com/Charity-Auction-Canon-300mm-f-4-L-Real-L-Lens-Cup-/300517803021?pt=Camera_Lenses&hash=item45f841c40d

Kupuje ktoś? ;)

I to się nazywa kreatywność !!!

mibartek
23-01-2011, 17:47
z whose line najbardziej lubię Timber song :
MBfMNNNjRL4
tak od 5:30 gdzieś ;-)

i ostatnio mam zajawkę żeby zbudować :
cZ34RDn34Ws
:mrgreen:

freefly
23-01-2011, 22:26
Do autobusu wsiada skin z baseballem i zaczyna demolować kasowniki. Nagle podchodzi do zakonnicy i mówi:
- Zgwałcę Cię.
Zakonnica zdezorientowana wysiada na najbliższym przystanku. Nagle wchodzi kanar i podchodzi do skina mówiąc:
- Bilecik proszę.
- Nie mam bo ja nie miałem zamiaru jechać tym autobusem ja tylko wsiadłem tu, żeby zgwałcić tą zakonnice.
- Tą co przed chwilą wysiadła?
- Tak.
- Ona jest taka pobożna, że każdego wieczora o północy chodzi po cmentarzu, tam możesz ją zgwałcić.
- To ja tak zrobię!! Skin widząc zakonnice idącą po cmentarzu założył na siebie prześcieradło i schował się za nagrobkiem. Nagle wybiegł i zakonnica pyta się go:
- Kim jesteś?
- Bogiem.
- Boże co mogę dla ciebie zrobić?
- Oddaj mi się!
- Dobrze. Ale od tyłu,bo muszę zostać dziewicą.
- Dobrze. Po wszystkim skin zdejmuje z siebie prześcieradło mówi:
- Ha Ha!! To ja skin!!
Zakonnica zdejmuje habit i mówi:
- Ha Ha!! To ja kanar!!:wink:

Boryszuk
23-01-2011, 23:15
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://kwejk.pl/site_media/obrazki/lunchzklientem.jpg)

eskimos
24-01-2011, 00:01
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://kwejk.pl/site_media/obrazki/lunchzklientem.jpg)

Czyscisz mi monitor :mrgreen:

c-man
24-01-2011, 09:13
Stare ale jare... :mrgreen:

Y5-EdxdLZ3c&feature=feedrec_grec_index

pradut
24-01-2011, 12:19
http://img266.imageshack.us/img266/1297/allegrowicz.png

!AGresT
24-01-2011, 12:25
Czyscisz mi monitor :mrgreen:

Jak dla mnie kawał Boryszuka jest zdecydowanie przegadany...

marcin_G
24-01-2011, 14:40
Nie ma to jak cena promocyjna :D
http://cgi.ebay.de/Nikon-55-200-mm-f-4-5-6-OVP-Sehr-Gut-423821-/260726910293?pt=DE_Elektronik_Computer_Foto_Camcor der_Objektive_PM&hash=item3cb488ed55

darko
24-01-2011, 14:44
Nie ma to jak cena promocyjna :D
http://cgi.ebay.de/Nikon-55-200-mm-f-4-5-6-OVP-Sehr-Gut-423821-/260726910293?pt=DE_Elektronik_Computer_Foto_Camcor der_Objektive_PM&hash=item3cb488ed55
Chętnych pewnie będzie od groma :mrgreen:

mypod
24-01-2011, 18:28
Stare ale jare... :mrgreen:

Y5-EdxdLZ3c&feature=feedrec_grec_index

Dzięki za przypomnienie :D

pradut
24-01-2011, 20:30
‎- Bydzie ta emerytura?
- Ni
- A cymu?
- Boni

Megazordon
24-01-2011, 20:35
Przychodzi chłop do lekarza i mówi:
- Pynkł mi wór.
- Mosznowy?
- Ni mom.

Sebastianito
24-01-2011, 21:02
przeczytalem, zamknolem, przeanalizowalem i dopiero do mnie dotarlo... Ni mom... :D hahahahaha

pradut
24-01-2011, 21:12
- jest szef?
- je
- a co robi?
- ji

Kuba_
24-01-2011, 22:43
nie wiem czy było szukałem i nic więc chyba nie;D
http://www.youtube.com/watch?v=c7m3G2NssfA&feature=fvst

stn82
25-01-2011, 00:39
Jest msza w kosciele. Podczas mszy odbywa sie spowiedz. Nagle do kosciola wpada nawalony facet i sie drze:
- Ludzie! Zapraszam was wszystkich na impreze!
Z konfesjonalu wychyla sie zdziwiony ksiadz. Facet na niego patrzy i sie drze:
- A ty jak sie wysrasz to tez przyjdz!

kazwita
25-01-2011, 01:56
Na początku zeszłego roku wody naszego Forum opanował groźny przeciwnik (fot. 1). Powiadają, że przybył z północnego Atlantyku, lecz bardziej prawdopodobną wydaje się być teoria o pochodzeniu śmiałka z kręgów wrogich naszemu Żółtemu Systemowi. Jak zapewne pamiętacie, po upadku wiejskiego producenta sprzętu fotograficznego, marka Kłonica-Mielonka została przejęta przez agresywne stowarzyszenie „Pomarańczowych”. Prawdopodobnie w ich stoczni zwodowano morderczo skuteczne narzędzie walki podwodnej, którego Kapitan już uprzednio odnosił znaczące sukcesy w kampanii u przylądka Pentlaks.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img703.imageshack.us/img703/6964/u01l.jpg)
Fot. 1. Korsarz wypływa na wody Forum


Pojawienie się korsarza w odmętach Forum przyniosło opłakane skutki (fot. 2). Żaden wątek nie był już bezpieczny. Śmiertelnie skuteczne trollpedy zawsze trafiały do celu, zmuszając użytkowników do pośpiesznej ewakuacji z tonących wątków. Nawet bezbronni, dryfujący w szalupach rozbitkowie byli dobijani seriami zabójczych PM’ek. Takie zeznania złożyli ocaleni z HMS „Blog”, który spłonął po trafieniu salwą sześciu trollped (fot. 2 – u dołu po lewej).


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img12.imageshack.us/img12/359/u02x.jpg)
Fot. 2. Efekty zbrodniczej działalności podwodnego łowcy


Zuchwałe poczynania szkodnika zmusiły Admiralicję Forum do podjęcia energicznych działań. Marynarka Wojenna została doposażona w najnowsze zdobycze techniki, zamustrowano zastępy moderatorów, którzy z pełnym poświęceniem patrolowali żółte odmęty. Przestarzałe warny zostały zastąpione zestawami banów o różnych kalibrach (fot. 3). Pozostało już tylko czekać na meldunki od zwiadowców.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img546.imageshack.us/img546/3521/u03.jpg)
Fot. 3. Moderatorzy przygotowują zestawy banów


W połowie stycznia kwaterę Admiralicji Forum obiegła wiadomość o zuchwałych poczynaniach korsarskiego okrętu na wodach zatoki „Cafe”. Zaatakowano strategicznie ważny konwój, transportujący zapasy humoru, którego tak potrzebują nasi dzielni chłopcy, walczący z nawałą wrogich Kanonierów. Na odsiecz konwojowi ruszyła zielona eskadra, przeprowadzając skuteczną akcję ofensywną (fot. 4).


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img510.imageshack.us/img510/8485/u04f.jpg)
Fot. 4. Ban, ban, ban!


Gęsto rzucane bany głębinowe dosięgły złoczyńcę, którego ostatnie chwile uwiecznił korespondent wojenny z pokładu krążownika HMS „Ekonet” (fot. 5).


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img193.imageshack.us/img193/3351/u05n.jpg)
Fot. 5. Ostatnie chwile korsarza

mateo912
25-01-2011, 01:59
Lecisz do srebrnych :D

Erie
25-01-2011, 02:30
Kazwita - wspaniałe :D

c-man
25-01-2011, 03:50
Genialne - jak pamiętniki Churchilla :D
Jestem za zrzutką na skrzynkę whisky dla autora!!! :mrgreen:

BTW - fot.4 po lewej - cieszę się że i tę akcję uwieczniono w tym wiekopomnym dziele :)

Hosaka
25-01-2011, 13:30
Dobre. Wydrukuję to sobie! :)

Sebastianito
25-01-2011, 13:31
kazwita - Swietna robota!

darko
25-01-2011, 13:42
kazwita - Swietna robota!
nawet genialne, jednak historie oparte na życiu piszą najlepszy scenariusz, gratki

Ruppel
25-01-2011, 13:45
Kapitalny POST Kazwita!.

andrzej_laskowski
25-01-2011, 15:31
Jak rozwalać imprezę to z wdziękiem:
http://www.youtube.com/watch?v=3IYeETAVsQA&feature=related

I jak rozbawic mamusię:
http://www.youtube.com/watch?v=-WzEU3pElM8&feature=related

Psychotrop
25-01-2011, 15:40
nie wiem jak wy, ale leżę i kwiczę :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/01/sbki74-1.jpg
źródło (http://i56.tinypic.com/sbki74.jpg)

c0lin
25-01-2011, 15:45
nie wiem jak wy, ale leżę i kwiczę :D


hehheh dobre bagiety!!!

mietekk
25-01-2011, 18:30
na lekcji przyrody pyta się pani jasia jaki jest największy las na świecie, jasiu odpowiada las vegas

Megazordon
25-01-2011, 19:58
nie wiem jak wy, ale leżę i kwiczę :D

Dobre, ale mi się zawsze to najbardziej podobało:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/743.jpg)

Kuba_
25-01-2011, 20:29
http://www.sadistic.pl/niski-sufit-vt64541.htm
http://www.sadistic.pl/krolicze-uszka-vt64523.htm

mariush777
25-01-2011, 22:03
to ja tak :)
xzKXiTXAAS8&feature=player_embedded

c-man
25-01-2011, 23:49
Sposób na opóźnienia MPK... ;)

oFPKX5ketw4&feature=related

Jacek_Z
26-01-2011, 00:07
Fajne są te filmiki dobro-dobro :)
Coś dla ALFa :mrgreen:
qALUmTBv9AQ&feature=related

Marta Baranowska
26-01-2011, 00:07
Ojciec od pewnego momentu podejrzewał syna o ćpanie. Pewnej nocy syn wraca późno do domu i szybko kładzie się spać. Ociec wstaje i wali mu rentgena po kieszeniach i… znajduje woreczek z białym proszkiem. Bierze to i idzie do łazienki. Trzaska jedną kreskę i… pojaśniało, pociemniało i nic. Hmm… trzasnął na druga dziurę i… pojaśniało, pociemniało i nic. Pomału zaczyna się irytować, ale wali po raz kolejny. Znów ? pojaśniało, pociemniało i nic. Nagle słyszy walenie do drzwi łazienki i głos żony:
- Stefek co ty robisz?!
Odpowiada:
- Kąpie się!
Żona:
- Ku*wa trzy dni ?!?!

!AGresT
26-01-2011, 00:15
Być może już wstawiałem, ale śmieszy mnie za każdym razem. Raczkowski, oczywiście:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img340.imageshack.us/img340/2322/raczkowski.jpg)

pawlack
26-01-2011, 00:30
FTMD0UrsVbA&feature=related

Czyżby Koń Rafał jako 1. na tysięcznej stronie ? :>

bahuone
26-01-2011, 00:34
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mistrzowie.org/uimages/201101/1295906826_by_Ghost81pl_500.jpg) Polska (nie)rzeczywistosc.

Pumexior
26-01-2011, 00:51
No i jest długo wyczekiwana 1000 strona ;)

Dwie świnie jedzą z koryta, w pewnym momencie jedna zwymiotowała. Na to odzywa się druga świnia:
- Ej, nie dolewaj, bo nie zjemy!

Mam nadzieję, że ten kawał nie wyczytałem tu, na forum ;)

c-man
26-01-2011, 00:51
Czyżby Koń Rafał jako 1. na tysięcznej stronie ? :>

Nie ma się co jarać, zaraz tu Grześ wyczyści wygasłe linki i spadnie... :p :mrgreen:


No i jest długo wyczekiwana 1000 strona ;)

Dwie świnie jedzą z koryta, w pewnym momencie jedna zwymiotowała. Na to odzywa się druga świnia:
- Ej, nie dolewaj, bo nie zjemy!

Mam nadzieję, że ten kawał nie wyczytałem tu, na forum ;)

No właśnie był tak ze dwa dni temu ;)

Pumexior
26-01-2011, 00:59
Eh cholera, tyle kawałów znam i akurat trafiłem na ten, który wyczytałem na forum ;)

Koleżanka do koleżanki:
- Co to znaczy "nothing"
- Nic
- Niemożliwe! To musi coś znaczyć

Puk! Puk!
- Kto tam?
- Satanista
- Nie wierzę!
- Jak Boga kocham.

No i czarny humor ;)

Jasiu wbiega ucieszony do kuchni i woła:
- Mamo, mamo! Dostałem piątkę z matematyki!
- I co się tak cieszysz? I tak masz raka.

c-man
26-01-2011, 01:14
to ja tez na 1000 sie wpisze... :)

Grzeszysz!
Tu bez żartowania nie wolno! ;)

Facet budzi się w hotelu szarpany za ramię...
- Proszę pana! Proszę pana! Czy to pan zamawiał budzenie na szóstą?!
- Eaaah... Tak...
- To szybko, szybko bo już w pół do dziewiątej!

Idzie Mozart i Bach!

ALF
26-01-2011, 01:15
Fajne są te filmiki dobro-dobro :)
Coś dla ALFa :mrgreen:
qALUmTBv9AQ&feature=related

Właśnie skończyłem wystawiać oceny...wyszło cóś koło 18 pał...do rekordu (32) "trochę" zabrakło :D

Teraz absolutnie NIE w formie dowcipu - procedura wystawienia pały:
1- co najmniej miesiąc wcześniej należy powiadomić pisemnie rodziców o zagrożeniu pałą
2- umożliwić wielokrotne poprawianie
3- uczniom z obniżonymi wymaganiami dać zadania dostosowane do ich możliwości (np przeczytać za nich zadanie)
4- powiadomić wychowawcę i pedagoga szkolnego
5- napisać wyjaśnienie - co zrobił n-el aby uczeń nie dostał pały
6- dalsze tłumaczenia - rada, dyro itp.

Teraz zgadujcie dlaczego większość n-li nie stawia pał, większość uczniów je lekceważy, a poziom polskiej szkoły leci na pysk ;)

!AGresT
26-01-2011, 02:44
No i posprzątane do 996 :)

Siedziałem sobie dziś w pociągu naprzeciwko bardzo seksownej tajskiej dziewczyny.
Powtarzałem sobie w myślach 'tylko nie dostań erekcji, tylko nie dostań erekcji'.


Ale dostała.

Hosaka
26-01-2011, 02:58
uwaga - trochę wulgaryzmów (tylko dla dorosłych!)

Dick Figures - Panda Hat (http://www.youtube.com/watch?v=PzpxqN0VuNE)
Dick Figures - A Bee or Something[ (http://www.youtube.com/watch?v=ImxLoqF39x0&feature=related)
Dick Figures - Traffic Jams (http://www.youtube.com/watch?v=ORvfftCSD4k&feature=related)
Dick Figures - Flame War (http://www.youtube.com/watch?v=QqR85Nk1jS8&feature=related)

!AGresT
26-01-2011, 03:03
uwaga - trochę wulgaryzmów (tylko dla dorosłych!)

Jak wyłączyć blokadę dla niepełnoletnich, bo u mnie ciemność only.

Ok, już wyłączona.

Hosaka
26-01-2011, 03:31
ax1-PYBGzJ0&feature=channel
ja się uśmiałem

Władca Pixeli
26-01-2011, 07:26
Właśnie skończyłem wystawiać oceny...wyszło cóś koło 18 pał...do rekordu (32) "trochę" zabrakło :D
Alf zamiast gnębić dzieci poczytaj im kawały: :mrgreen:


- Za co nagrodę Nobla dostał Reymont, a za co Wałęsa?
- Reymont dostał Nobla za "Chłopów", a Wałęsa za to, że z chłopów zrobił dziadów.


Moskwa, rok 1967. Do wielkiego, czerwonego plakatu z napisem: „Już 60 lat komunizmu w Związku Radzieckim” podchodzi student i wyciągniętym z kieszeni kawałkiem węgla drzewnego dopisuje: „I chwat’it’!” („I wystarczy”). Dosłownie po kilku sekundach dopada go dwóch dziwnych panów i bez ceregieli pakują go do czarnej wołgi. Nazajutrz zaczyna się rozprawa sądowa. Sędzia pyta:
– Tawariszcz studient, skażitie nam, skolko wam liet?
Student odpowiada:
– Dwadcat’ czetyrie.
Sędzia kiwa głową i stwierdza:
– Nu, i chwat’it.


Król Waza, jak sama nazwa wskazuje, lubił zupę


Ulubiona zagrywką Stalina było przechadzanie się po korytarzu i zadawanie pytania:
"Towarzyszu! To wy jeszcze żyjecie?!"


Siedem cudów władzy sowieckiej:
1. Nie ma bezrobocia, ale nikt nie pracuje;
2. Nikt nie pracuje, ale plan wykonany;
3. Plan wykonany, ale nie można nic kupić;
4. Nie można nic kupić, ale wszędzie kolejki;
5. Wszędzie kolejki, ale kraj na progu dobrobytu;
6. Kraj na progu dobrobytu, ale wszyscy niezadowoleni;
7. Wszyscy niezadowoleni, ale głosują na władzę sowiecką.


Na czym polega wyższość systemu sowieckiego? Przezwycięża on trudności o jakich się innym systemom nawet nie śniło!


Jałta. Wielka trójka siedzi na tarasie daczy i chwalą się swoimi papierośnicami. Roosevelt wyciąga swoją, piękną, ze srebra, pokazując wygrawerowany napis:
- PREZYDENTOWI ROOSEVELTOWI - NARÓD
Następny w kolejności - Churchill. Pokazuje swoją - piękną srebrną, inkrustowaną kamieniami półszlachetnymi z napisem:
- PREMIEROWI CHURCHILLOWI - KRÓLOWA
Kolej na Stalina. Pokazuje swoją, piękną, złotą papierośnicę, inkrustowaną kamieniami szlachetnymi, pyszną robotę najlepszych jubilerów, a na niej wygrawerowany napis:
- POTOCKIEMU - RADZIWIŁŁ

ku6i
26-01-2011, 11:59
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/01/bustedtees0beee437db0ce6c6676deb2859e6f1-1.gif
źródło (http://8.media.bustedtees.cvcdn.com/7/8/bustedtees.0beee437db0ce6c6676deb2859e6f171.gif)

źródło: http://www.bustedtees.com/animaltesting

c0lin
26-01-2011, 14:34
Nie wiem czy było.

Podział obowiązków w rodzinie. :P


yNNDpXkfReo

Kwiatek111
26-01-2011, 14:42
Laboratorium chemiczne. Blondynka pyta brunetkę:
- Co robisz?
- Ekstrahuję... - odpowiada brunetka.
- Naprawdę!? Zrób mi ze dwa...

- Czemu ci się scandisk włączył?
- To rekcja systemu na wyłączenie komputera przyciskiem zasilania.
- No co ty? Nie wiesz jak się komputer wyłącza???
- Ja wiem. Windows nie wie.


Mąż wchodzi do klatki schodowej, idzie ... Patrzy, a żona jeździ po poręczy. Po czym pyta:
- Co Ty robisz?
Ona na to:
- Odgrzewam Ci pieroga.


Zięć spotyka teściową:
- A mama dzisiaj bez stanika?
Kobieta lekko zasłania ubrany tors rękoma i pyta:
- A ty skąd to, u licha, wiesz..?
A zięć z dumą w głosie:
- Bo się mamusi zmarszczki na twarzy i szyi wygładziły...


Teściowa, która przyjechała ze wsi, pyta zięcia:
- Co to było w rondlu? Ledwie doszorowałam.
- Powłoka teflonowa, mamo...


Złapał leśniczy kłusownika i pyta:
- Co Pan tu robi?
- Kłusuję! - odpowiedział kłusownik, po czym pokłusował w głąb lasu.


Przychodzi facet do lekarza i mówi że dwa psy go pogryzły. Lekarz go pyta:
- A były szczepione?
- Tak, dupami.

Problemy ludzi na forach internetowych i odpowiedzi:

PROBLEM:
Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać? Po czym poznać, czy to diesel czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać.

POMOC:
- Przyświeć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej ropę. Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem".
- Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj. Jeśli samochód jest koloru niebieskiego lub zielonego lejemy ropę. Jeśli żółty to na gaz. Do reszty lejemy benzynę. I od razu wymień powietrze w kołach na letnie. W tym roku modne jest górskie.
- Najlepiej nalej wody. Wtedy w serwisie udzielą ci wyczerpujących informacji.
- Jak samochód robi brum brum - to jest benzyniak, a jak kle kle - to ropniak. A jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz.

PROBLEM:
BŁAGAM O POMOC!!!! - kolega mi powiedział, że płyta DVD lepiej odbija radar niż zwykła płyta - podpowiedzcie mi proszę, czy mnie nie skłamał - bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w każdym hipermarkecie, jak pojadę do miasta będę mógł taką płytę kupić? Na razie używam zwykłej płyty i jestem zadowolony - nie dostałem żadnego mandatu!!!

POMOC:
- Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać, że jedzie idiota.
- Fakt, oni swoich nie zatrzymują.
- Jako że płyta DVD ma większą pojemność, tak przy większej prędkości płyta ta lepiej działa. Tylko pamiętaj, że strona przeznaczona do zapisu musi być skierowana w stronę policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost prędkości pokazywanej przez radar. Sam stosuję 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady.
- To prawda, w nowej wersji F-117A pokryty jest cały płytami DVD i dlatego jest niewykrywalny dla radarów.
- Nie jestem pewien z tą płytą DVD, nie próbowałbym, najlepiej stosować sprawdzone sposoby, polecam płytę gramofonową, ona ma większa powierzchnię i bardziej rozprasza wiązkę z radaru.
- Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden policjant cię nie zatrzyma, bo jak cię zobaczy zza zakrętu to umrze ze śmiechu.
- Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucić w radar z dużej odległości, zanim cię 'ustrzeli', a do tego trzeba sporo krzepy...

NAJWIEKSZY I NAJMNIEJSZY PROBLEM:
Pomóżcie! Czy specyfiką gumy jest to, że nie trzyma się ona na penisie? Czy każdy tak ma, czy tylko mój chłopak? On musi trzymać ją jedną ręką, bo mu spada! Wkurza mnie to, ale nie wiem, czy tak wszyscy mają czy nie, bo to jest mój pierwszy partner. Dodam, że spada mu nawet guma typu "close fit". Proszę o poważne odpowiedzi!

POMOC:
- Musi u nasady takim zipem spiąć.
- Albo cybancik na śrubkę.
- Proponuje posypać solą, ja tak sypię na schody i się nie ślizgam.
- Wydaje mi się, że po prostu źle ją zakłada.
- Na lewą stronę?
- Nie, do góry nogami.
- To może niech założy sobie też na jajka.
- Uszyj mu szelki. Możesz inspirować się pasem do podwiązek.
- A może niech naciągnie z całej siły i rozciągnięte końcówki niech na tyłku na supeł zawiąże.
- Załóż mu na palec może ten jest większy od jego małego.
- Spróbuj zmienić firmę gumek, nie wiem czego używacie
- Najlepiej na zimówki Stomil, te się nie ślizgają. Jeżeli to nie pomoże to łańcuchy.
- A z kolei mój chłopak używa rozmiaru XL i jeszcze jest za ciasna wpychamy dopołowy, a potem się nie da! Gdzie mogę kupić większe? Proszę o pomoc i poważne odpowiedzi!
- Tego się nie wpycha do środka, to się zakłada na członka, a potem się wkłada członka. Chyba.
- W Kauflandzie są worki jednorazowe 135 l. - polecam.
- Mój facet ma odwrotny problem . Nawet największa rozmiarowo prezerwatywa jest za krótka i za ciasna na jego penis.
- Pracujesz w stadninie w Janowie, czy innym malowniczym miejscu?

wypass
26-01-2011, 20:15
http://www.youtube.com/watch?v=DSArz0T3H3w&feature=related

jak było to sorki... ;)

bahuone
27-01-2011, 00:10
Dziury na polskich drogach chyba nikogo nie dziwia, ale tekiego czegos to jeszcze nie widzialem. Mimo ze lubie jezdzic autem przerzuce sie na porsze piechote albo rower bo to jest dramat :)

FdnF7gtECi8

klekacz
27-01-2011, 02:46
Przychodzi klient do sklepu fotograficznego. Od wejścia zainteresowała go lustrzanka analogowa, w wersji bez obiektywu za 300zł.
K: - Dzień dobry jestem zainteresowany tą lustrzanką.
J: - To jest lustrzanka analogowa.
K: - Tak, a tak jak ona stoi to co ja jeszcze potrzebuje żeby robić zdjęcia.
J: - Potrzebuje pan kliszy i obiektywu.
K: - Aha, a jaki najtańszy macie obiektyw?
J: - Ten 50mm f1.8.
K: - A 50mm to co to znaczy?
Tutaj tłumacze klientowi co to jest przesłona, ogniskowa i jakie to ma znaczenie.
K: - A tą przesłoną to jakie mam zbliżenie
J: - To jest obiektyw stało-ogniskowy i nie ma zbliżenia, za zbliżenia odpowiada ogniskowa.
K: - To jaki będę miał zoom na tym obiektywie?
J: - Ten obiektyw nie ma zoomu.
K: - To ja chce taki z zoomem
J: - Ten tutaj ma zoom.
K: - To za drogi, a jaką pamięć ma ten aparat?
J: - To jest lustrzanka analogowa i nie ma pamięci
K: - To na co zapisuje zdjęcia?
J: - Na kliszę - trudno się nie roześmiać ale powaga musi być
K: - A gdzie jest podgląd zdjęć?
J: - Tu nie ma wyświetlacza, trzeba film wywołać.
K: - A nie ma takiej z podglądem?
J: - Jest. - Pokazuje na najtańszą cyfrową lustrzankę.
K: - O, to za drogo. A jaką by pan polecił kartę pamięci do tego aparatu - pokazuje na analoga znowu.
J: - Do tego aparatu nie ma kart pamięci, on jest na kliszę.
K: - Ahaaa, bo wie pan ja się tak pytam, bo chodzę do szkoły fotograficznej i muszę mieć jakiś aparat.

costi
27-01-2011, 09:48
A wiesz za co Kain zabil Abla? ;)

Wchodzi Murzyn w Moskwie do baru, patrzy po półkach i nie wie, co zamówić. Wpada rasowy Rusek z budowy i zamawia szklankę spirytusu.
Barman otwiera lodówkę, wyjmuje zmrożoną butelkę i nalewa do szklanki.
Rusek wypija, robi ''huuu'' i nic. Murzyn krzyczy:
- Dla mnie to samo!
Barman nalewa. Murzyn wypija, zaczyna się skręcać, kaszleć, rzygać, łzy mu ciekną... Rusek klepie go w plecy i pyta:
- Co, Murzyn, za zimne?

bahuone
27-01-2011, 12:48
GutezNGVQDY

c0lin
27-01-2011, 15:25
Nie wiem czy było... dobra sztuczka z łyżkami hehe

TXPQY_VRP6M

pradut
27-01-2011, 19:39
http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=149626748426664&set=o.180061372026610

eskimos
27-01-2011, 19:57
Pies heavy metalowca :mrgreen:

ioNcbRLiXdY

Psychotrop
27-01-2011, 20:35
Pies heavy metalowca :mrgreen:


ja pierdziu
muszę swoje koty tak nauczyć :D

!AGresT
27-01-2011, 22:02
ja pierdziu
muszę swoje koty tak nauczyć :D

Ja pierdziu, Psychotrop
Co Ci się stało w avatar?

andrzej_laskowski
27-01-2011, 22:09
Pies heavy metalowca :mrgreen:

ioNcbRLiXdY

Hmm.. moja małzonka ma podobnie jak włączam trash.
Tyle że nie merda ogonem.

!AGresT
27-01-2011, 22:28
hmm.. Moja małzonka ma podobnie jak włączam trash.
Tyle że nie merda ogonem.

:) :) :)

miron19j
27-01-2011, 22:49
takie biurowe

Y1rZqw5bXb4

2e6VLH9s4hw

i tak gwoli powspominania

rWfqkrAM8IY

prz3mo
27-01-2011, 23:07
było?

http://www.youtube.com/watch?v=-MC9IY7D44A&feature=player_embedded#

Yendru
28-01-2011, 01:17
pomieszanie muzyki klasycznej z perkusją
8O-hCtPfef8

i jeszcze lepsze harce :)
j3vLQ7iCz94

wonito
28-01-2011, 10:02
Grawitacja nie wszędzie jest taka sama
w sumie ja się nie śmiałem :shock:
pfsTKfUT-RQ

Kwiatek111
28-01-2011, 13:51
Dziki Zachód. W samo południe. Żar leje się z nieba, wszędzie kurz z pustynnej prerii. Kowboj wjeżdża do niedużego miasteczka. Zeskoczywszy z konia przed saloonem, podchodzi do szkapy, podnosi ogon i całuje w to miejsce, dokąd nigdy nie przedostaje się słońce.
Staruszek, siedzący przed zakładem fryzjerskim, krzyczy w szoku:
- Po co pocałowałeś konia w d*pę?!
- Usta mi popękały - odpowiada kowboj.
- Taki całus nawilża usta?
- Nie, powstrzymuje od ich oblizywania.

Luck
28-01-2011, 22:30
Piosenka rozweselająca :-) Uwielbiam ją śpiewać :-D

9rLbFOmurCY

hubik
29-01-2011, 11:57
http://www.darbus.pl/

koniecznie z głośnikami.

gregory_21
29-01-2011, 12:57
http://www.darbus.pl/

koniecznie z głośnikami.

Kapitalna strona!
Ma tylko jeden minus jak dla mnie... galeria mi się nie ładuje :(





(A może to jednak plus?)

hubik
29-01-2011, 13:50
Kapitalna strona!
Ma tylko jeden minus jak dla mnie... galeria mi się nie ładuje :(





(A może to jednak plus?)

Chyba jednak plus, ja się bałem oglądać ich "tabór". ;)

michalolsze
29-01-2011, 14:20
http://mistrzowie.org/173063/Ciekawe-Dania-w-tych-krajach-serwuja

sebah
29-01-2011, 14:40
http://www.joemonster.org/filmy/31406/Nowy_rodzaj_tanca_czy_za_duzo_LSD_

gregory_21
29-01-2011, 16:58
Nie oceniaj zbyt szybko ;) (http://www.joemonster.org/filmy/8035/Nie_oceniaj_zbyt_szybko)

szela
29-01-2011, 19:05
Już dawno nie widziałem tak dobrego kina! :D
http://www.youtube.com/watch?v=svOlz2ei4Yk&feature=player_embedded#

c-man
29-01-2011, 22:34
hqdmlgrJPGM

stachu321
29-01-2011, 23:02
To dopiero film instruktażowy :mrgreen:
Operator Klaus :D

2UOIwWEX71I&feature=related

Hosaka
29-01-2011, 23:02
K0DmtmmFEVo&NR=1&feature=fvwp

Jak bym robił tam zdjęcia to bym wskoczył za nimi. Tak dla jaj :)
i jeszcze zawołał pozostałych. :D

ku6i
29-01-2011, 23:14
To dopiero film instruktażowy :mrgreen:
Operator Klaus :D

2UOIwWEX71I&feature=related

Masakra :D Ale efekt został osiągnięty - zapada w pamięć.

miron19j
29-01-2011, 23:23
Jak bym robił tam zdjęcia to bym wskoczył za nimi. Tak dla jaj :)
i jeszcze zawołał pozostałych. :D
ślub w sadzawce byłby całkiem fajny :-)

gregory_21
29-01-2011, 23:56
http://www.joemonster.org/filmy/23234/Motocykl_BMW_sztuczka_z_obrusem

Odgrzewam kotleta?

Cosnek
30-01-2011, 00:36
hqdmlgrJPGM


Dzieki! Dawno sie tak nie smialem ;)

statler
30-01-2011, 03:29
9999, werble.... and the winner is...

żeby nie było OT;)
_Zv1_RbJIQM

Władca Pixeli
30-01-2011, 06:21
Motto na kolejne 10000
Lepiej siedzieć cicho i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wątpliwości... :mrgreen:

klojt
30-01-2011, 10:49
vUh8tH9Z480

_mały™_
30-01-2011, 13:14
<Sędzia> ...A więc twierdzi oskarżony że jest pan homoseksualistą?
<Oskarżony> Tak. Zgadza się.
<Sędzia> Więc niech mi oskarżony powie dlaczego zgwałcił zakonnicę?!
<Oskarżony> O k...a! A to nie był Zorro?!

mariush777
30-01-2011, 16:03
3lyFjvFI5bg

polo
30-01-2011, 17:46
czemu rekin swoją ofiarę okrąża kilka razy ?

Bo woli jeść nie osrane :)

MARTINK
30-01-2011, 23:48
pQHX-SjgQvQ

c-man
31-01-2011, 05:27
Ufff, dobrze że już zatoka nikoniarzy oczyszczona z wrogich jednostek, ale czy aby na stałe? ;)

zerKax07MQs&feature=related

Tomasz Dudrak
31-01-2011, 17:38
gFJSftyMfrg

gregory_21
31-01-2011, 19:08
fzzjgBAaWZw

ALF
01-02-2011, 01:21
Cytat z emilka jaki dostałem od firmy w której coś kupiłem:
"Zamówienie zostało opłacone na kwotę 222.50zł, jednak abyśmy mogli je wysłać do Ciebie, musisz wpłacić jeszcze 0.00zł. "
Tylko jak wpłacić tak wielką kwotę? :D

mirtius
01-02-2011, 02:55
4u2ZsoYWwJA
:mrgreen:

Boryszuk
01-02-2011, 11:28
Wieczór. Małżeństwo leży w łóżku. Żona czyta "Cosmopolitan" - mąż przysypia. Nagle żona odkładając czasopismo zagaduje do męża:

- Śpisz?

- Nieee... - odpowiada ziewając.

- A chcesz? - kontynuuje małżonka.

- Jasne - odpowiada momentalnie rozbudzony małżonek.

- To czemu nie śpisz?

szarakdorsz
01-02-2011, 17:57
Kryjcie się, oto nadchodzi CMYKilla!

http://www.youtube.com/watch?v=X71WXhOyWj8&feature=player_embedded

elanek
01-02-2011, 18:24
1) Pijany Kruczek kazał Małyszowi lądować w tych warunkach.
2) "Ten skok w tych warunkach w ogóle nie powinien się odbyć" - mówi specjalista z miesięcznika
"Narciarska Polska".
3) Były skoczek narciarski Robert Mateja twierdzi, że Małysz popełnił szereg błędów, nie kwitował
poleceń Tepesa z wieży
4) Winę Małysza potwierdza też raport Międzypaństwowego Komitetu Narciarskiego.
5) Apoloniusz Tajner twierdzi jednak, że raport jest niekompletny, bo nie uwzględnia błędów
Waltera Hofera.
6) Tymczasem pełnomocnik Izabeli Małysz w wywiadzie d...la radia Ślinotok FM mówi, że "nie
można wykluczyć hipotezy zamachu ekip austriackiej i szwajcarskiej"
Widziano też pracowników sztabu szkoleniowego Federacji Rosyjskiej rozkładających kable
od oświetlenia progu po incydencie.
9) Po upadku na skoczni słychać było strzały.
10) Tepes odradzał lądowanie w Zakopanem. Proponował wykonanie manewru na alternatywnej
skoczni w Wiśle.
11) Niektórzy komentatorzy nie wykluczają bezpardonowego zamachu na lot Adama Małysza.
?
12) Całą winę za upadek ponosi kontroler wieży lotów, który nie poinformował Małysza
o odchyleniu od toru lądowania
13) Po dramatycznych i niecenzuralnych wypowiedziach Hoffera i Tepesa można wnioskować,
jak bardzo napięta atmosfera panowała na wieży.
14) Przed Małyszem wylądował szczęśliwie Żyła, jednak jak się później okazało podchodził
do lądowania bez zgody wieży. Zostaną wyciągnięte wobec niego surowe konsekwencje
15) Fani Małysza zapowiedzieli postawienie krzyża w miejscu katastrofy.
16) Adam Małysz w chwili upadku miał 33 lata i wylatanych 5384 godzin.
17) Trwa ustalanie, czy Małysz miał wyskakaną wymaganą przepisami ilość godzin na symulatorze
Ski Jump DeLuxe

woytec60
01-02-2011, 18:47
Eee tam, dobre jest :mrgreen:

Edyta: To dalej w tematyce lotniczej ;)

Pracownik linii Southwest Airlines: "Witamy na pokladzie lotu linii Southwest z X do Y. Aby zapiac pasy, prosze wsunac metalowa czesc do sprzaczki i mocno zacisnac. Ten pas bezpieczenstwa dziala jak kazdy inny, a jezeli nie wiecie jak sie zaklada pas bezpieczenstwa, nie powinniscie wychodzic z domu bez opieki. W wypadku naglej utraty hermetycznosci, maski tlenowe zsuna sie z sufitu. Wtedy prosze przestac krzyczec, zlapac maske, nalozyc na twarz. Jezeli podrózujecie z malym dzieckiem, najpierw nalózcie swoja maske, a dopiero potem nalózcie maske dziecku. Jezeli podrózujecie z dwojgiem dzieci, zdecydujcie, które kochacie bardziej."

"Wasze fotele moga byc uzyte jako podreczne pontony, i w przypadku awaryjnego ladowania w morzu prosimy je sobie zabrac z najlepszymi zyczeniami."

"Przed wyjsciem z samolotu prosimy sprawdzic, czy zabrali Panstwo bagaz. To, czego Panstwo zapomna, zostanie rozdzielone po równo posród zalogi. Prosimy nie zostawiac dzieci ani malzonków."

"Ostatni wychodzacy sprzata samolot!"

Le Sir
01-02-2011, 19:55
Kot-Ninja jest świetny !
Oglądam już chyba dziesiąty raz :)

Psychotrop
01-02-2011, 20:03
lubicie zwierzaki ? :D

http://jaramsie.pl/97gk7f_2rvtm67#postbox




Kot-Ninja jest świetny !
Oglądam już chyba dziesiąty raz :)

jest jeszcze ten sam z fajnym podkładem muzycznym :D
poszukaj na youtube :)

Marta Baranowska
01-02-2011, 22:46
http://www.demotywery.pl/7576/Napalony-Mezczyzna

faceci....

rastula
01-02-2011, 22:50
no

15 letni

takim niewiele trzeba, pamiętam ;-)

Orkaniusz
01-02-2011, 23:36
Z dzisiejszego Misia Jogi na kanale Puls:

- Misiu, jesteś najmądrzejszy na świecie!
- I dokładnie taką konstruktywną krytykę lubię!

Sebastianito
02-02-2011, 14:45
http://www.youtube.com/watch?v=UUPoIVG9Ndg

Japonskie (angielskie) dziewczyny) - osobiscie poplakalem sie ze smiechu.

mklonizer
02-02-2011, 17:40
http://gobarbra.com/hit/new-bec28bfd843353e59ad0a1c10422f7ba


Nowa wersja piosenki barbra streisand

woytec60
02-02-2011, 18:14
PiS bierze się za fora internetowe. (http://www.chip.pl/news/wydarzenia/prawo-i-polityka/2011/02/pis-chce-cenzurowac-fora-internetowe-bo-obrazaja-politykow)
Czyste, żywe jaja.
Na razie mnie to śmieszy ale pewnie do czasu...

phothias
02-02-2011, 20:00
nowe jabłko z węgier:)
http://allegro.pl/iphone-4-unlocked-i1440689763.html

hegemon23
02-02-2011, 23:58
nowe jabłko z węgier:)
http://allegro.pl/iphone-4-unlocked-i1440689763.html

google translator;)

Władca Pixeli
03-02-2011, 04:22
Statystyczny forumowicz :mrgreen:

0toBw68L5Y4

woytec60
03-02-2011, 13:05
gWKDYMShIew

Ach te łzy na końcu, ze szczęścia...kobiety...

Hosaka
03-02-2011, 13:12
Statystyczny forumowicz :mrgreen:

0toBw68L5Y4

Też przez to przechodziłem... W końcu znalazłem to forum i wszystko się jakoś ułożyło.

PnsfRWaDL-E&feature=related

malapawel
03-02-2011, 13:54
nie wiem czy ten dowcip już był ale jest naprawde super ;)

Małżeństwo, nowy dom... piękna łazienka z wieloma lustrami. On poszedł
zaprosić na parapetówkę, a ona naga zaczęła tańczyć w łazience patrząc
na swoje piękne ciało. Zrobiła szpagat i się przyssała!
Mąż wraca, patrzy, łapie pod pachy, próbuje podnieść.... nic!
Dzwoni po majstra. Ten patrzy i mówi:
- Panie, trzeba kuć!
- Co Pan, kur**? Gres z Włoch za 4 tys. euro!
- Jest inna metoda, ale może się nie spodobać...
- Panie, wszystko ale nie gres...
Master ślini palce, łapie ją za sutki i zaczyna delikatnie kręcić...
- Co Pan, ***** odpierd*lasz? - pyta mąż
- Panie...podnieci się, puści soki, przesuniemy do kuchni i oderwie się z
gumoleum.

velaskez
03-02-2011, 16:06
Było.