PDA

Zobacz pełną wersję : Humor



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

linkil
10-11-2013, 13:55
- Wczoraj się przewróciłam i stłukłam podbródek!
- Nie szkodzi, masz drugi.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/11/6f39e109d7e66195e7c54d7afb07f937_original.jpg?1383 916697)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/1384017027_ldon2o_600-2.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201311/1384017027_ldon2o_600.jpg)

mystgen
10-11-2013, 15:55
Dzisiaj przypadkiem na stronie Saturna odkryłem nowy model Nikona :p
Co ciekawe w banerze na naszym forum również wyświetla się ten model.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://www.cubby.com/pl/Saturn.jpg/_6db268eefc7c4d9f88776aec62d2ba5d)

linkil
11-11-2013, 19:49
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/11/4173b3590c3ec93e165aa4065fe54be7_original.jpg?1384 082753)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/11/1d5c6cb8aa50ea66caab30f05ba50603_original.jpg?1384 161153)

ekonet
11-11-2013, 19:52
A co to jest "kanpaka"?

mateo912
11-11-2013, 19:56
A co to jest "kanpaka"?

może paka kanapek?:D

TOP67
11-11-2013, 20:05
Raczej zgrzewka piwa. can paka ;)

Włóczykij
12-11-2013, 00:29
A co to jest "kanpaka"?

Przejrzałem "Kamasutrę". To musiało zostać wymyślone stosunkowo niedawno.

sea21
12-11-2013, 21:16
Jak budzą się faceci :
Mózg: ***** . Znowu …
Ciało: Nie , proszę . Nie wstawaj .
Penis: THIS IS SPARTAAAA!!!

linkil
12-11-2013, 23:45
Wychodzi facet spod prysznica. Jego żona mówi:
- O! Patrz! Wygląda jak penis, tylko mniejsze.
Na co mąż:
- O! Patrz! Wygląda jak moja sekretarka... tylko grubsza i słabiej wygimnastykowana.

Onsajt
13-11-2013, 20:16
Wychodzi facet spod prysznica. Jego żona mówi:
- O! Patrz! Wygląda jak penis, tylko mniejsze.
Na co mąż:
- O! Patrz! Wygląda jak moja sekretarka... tylko grubsza i słabiej wygimnastykowana.

Ciągle się zastanawiam ..czy masz 14 lat czy może 84:)

!AGresT
13-11-2013, 20:50
:)

piotrbzdyra
13-11-2013, 20:59
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/e7adyqy7-2.jpg
źródło (http://img.tapatalk.com/d/13/11/14/e7adyqy7.jpg)

gasicca
13-11-2013, 22:33
W pewnej kamienicy mieszkały dwie rodziny - czeska i cygańska. Pewnego dnia kamienica spłonęła w pożarze. Jedna rodzina przeżyła. Która?

Czeska, bo dzieci były w szkole, a rodzice w pracy.

freefly
13-11-2013, 22:47
Dyrektor zabrał na bankiet własną żonę i przedstawia jej innych dyrektorów, ich żony i sekretarki.
- To jest dyrektor Kowalski, jego żona oraz sekretarka, także kochanka. To jest dyrektor Malinowski, jego żona oraz sekretarka także kochanka. A to jest moja żona, a to sekretarka i kochanka...
Na to żona szepce mu na ucho:
- Nasza najładniejsza...

stig
14-11-2013, 11:01
Dzwoni telefon o poranku. Wyrwany ze snu facet odbiera i słyszy pytanie:
- Klinika?
- Pomyłka, mieszkanie prywatne - odpowiedział, po czym odłożył słuchawkę.
Po chwili telefon znowu dzwoni:
- Klinika?
- Nie, do cholery, mieszkanie prywatne!
- Ziutek, no co ty, kumpla nie poznajesz? Tu Mietek, piliśmy razem wczoraj. Dzwonię spytać, czy byśmy sobie klinika z rana nie strzelili... ;)Poziom Strasburgera.

andrzej_laskowski
14-11-2013, 12:21
Poziom Strasburgera.

Czyli dobre. ;)

MstrG
14-11-2013, 13:09
Poziom Strasburgera.

Jego chyba ograniczają w TV ;)
PBjcZC40QlY

foto4deg
14-11-2013, 19:52
ciekawe czy ktoś z Was był tak blisko natury
http://gazette.com/photographer-gets-in-tussle-with-an-elk-escapes-unharmed/article/1509294

zdyboo
14-11-2013, 20:09
Ja kiedyś w parku karmiłem orzeszkami wiewiórkę z ręki.

!AGresT
14-11-2013, 20:10
Czym różni się wiewiórka z ręki od zwykłej?

Seś@
14-11-2013, 20:12
Czym różni się wiewiórka z ręki od zwykłej?

Bo ma jedną nóżkę od drugiej ? ;-)

zdyboo
14-11-2013, 20:13
Ta moja była bardziej spasiona od zwykłej.

!AGresT
14-11-2013, 20:15
Znaczy się, masz na myśli, że bardziej ją ma?

foto4deg
14-11-2013, 20:16
Ja kiedyś w parku karmiłem orzeszkami wiewiórkę z ręki.

Rzeczywiście ten sam poziom ryzyka ;)

stig
14-11-2013, 20:17
Ja kiedyś w parku karmiłem orzeszkami wiewiórkę z ręki.A ja czasami głaszczę psa swoich rodziców. ;)

Seś@
14-11-2013, 20:17
Bo chodzi oto, że bliższa koszula ciału niż wróbel na dachu ;-)

zdyboo
14-11-2013, 20:29
Rzeczywiście ten sam poziom ryzyka ;)

Jak byłem mały, a moi dziadkowie jeszcze żyli, to wakacje często spędzałem u nich na wsi. Miałem za zadanie przyprowadzić krowy z pastwiska na wieczorne dojenie. Miałem nawet Oryginalną Witkę Wierzbową TM, żeby gonić krowy jakby w szkodę chciały wejść. Dzięki temu poradziłem sobie w innej sytuacji, która przydarzyła się wiele lat później w tym samym parku, co w nim wcześniej karmiłem wiewiórkę.
Jechałem rowerem i na alejkę wybiegła przede mnie wiewiórka, może nawet ta sama bo jakaś taka odkarmiona dobrze była i zatarasowała drogę. Już wiem jak się poczuł Barlog jak mu Gandalf powiedział: "You shall not pass". Ostatecznie wyminąłem, ale ileż emocji było.


A ja czasami głaszczę psa swoich rodziców. ;)

Nie ma to jak życie na krawędzi. Adrenalina oczyszcza żyły i zmniejsza ryzyko zawału.

linkil
14-11-2013, 21:56
Rozmowa pewnej pary:
- Bo widzisz Anka, świat wcale nie kręci się wokół ciebie.
- Czyżby?
- Chociaż jeszcze parę kilo i kto wie...

gryson
14-11-2013, 21:59
Bo chodzi oto, że bliższa koszula ciału niż wróbel na dachu ;-)

A ja słyszałem, że "lepszy rydz niż muchomor" ;)

Sławol
15-11-2013, 03:12
Może i mało tu dowcipu, ale reklama jest świetna dla mnie :)

Mały backstage:

GHES6m-6F3Q

I efekt końcowy:

M7FIvfx5J10

andrzej_laskowski
15-11-2013, 12:28
********e. Dzięki Sławol za poprawę nastroju z rana.

Zetec
15-11-2013, 13:27
No i mamy nowego nikosia wg. pudełka do gpsa firmy Genesis

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/e5u6yva3-2.jpg
źródło (http://img.tapatalk.com/d/13/11/15/e5u6yva3.jpg)

Sławol
16-11-2013, 17:35
********e. Dzięki Sławol za poprawę nastroju z rana.

Nie ma za co, mi szczena opadła za pierwszym razem. Skubaniec... No i faktycznie żaden szpagat filmowy nie może się równać z tym tutaj. Lepiej tego wymyśli nie mogli. A i kierowcy mieli nerwy ze stali... :D

stig
16-11-2013, 17:46
A i kierowcy mieli nerwy ze stali... :DMieli przede wszystkim… namalowane linie na asfalcie, których się trzymali, non-stop patrząc w lusterka. :) Raczej świeżaków za kierownice nie wsadzili, a dla zawodowców to nie jakiś wielki problem. Podejrzewam, że najtrudniejszym manewrem w tej całej akcji było ruszenie w taki sposób, żeby Jean nie spadł z tych lusterek (jeśli ruszali razem z nim).

Sławol
16-11-2013, 18:04
Ano pewnie, że tak, że zawodowcy to wszystko robili. Mimo wszystko dla mnie to wyczyn spory, u wszystkich. Podoba mi się też to, że są to dwie różne ciężarówki - jedna ze stałą paką, a druga to ciągnik siodłowy. I o ile przy tej "zintegrowanej" pace może być cokolwiek łatwiej przy kierowaniu (ten samochód zresztą odjeżdżał na bok), to przy ruchomej naczepie już trochę ciężej.

Ale zawsze możemy powiedzieć, że to zasługa tego systemu stabilizacji sterowania, czy jak to nazwać ;)

Na doczepkę chciałbym zobaczyć, jak łamańcem się ktoś odsuwa na bok :D

Edit: no właśnie też chciałbym zobaczyć, jak oni w ogóle ruszyli (i czy z nim na lusterkach).

linkil
16-11-2013, 19:44
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1454826_609841329053625_1385133759_n.jpg)

MstrG
16-11-2013, 20:16
Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka. Leżał pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu. Tata się zgodził, i tak jeżyk zamieszkał u nich.
Chłopczyk bardzo dbał o jeżyka, poił go mleczkiem i dawał mu najlepsze owoce. Jeżyk zajadał ze smakiem i nieraz - ku zdziwieniu chłopca - pomrukiwał z zadowoleniem. Na zimę jeżyk - jak przystało na wszystkie porządne jeżyki - zapadł w zimowy sen. A na wiosnę jeżykowi urosły skrzydła, na czole wyrósł róg i odleciał przez niedomknięte okno.
Wtedy stało się jasne, że chłopczyk z tatusiem nie przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś ch*j wie co.


– Mama, ta zupa smakuje mi jak gówno!
– Najważniejsze, że ci smakuje.

Sławol
17-11-2013, 03:44
Śpiewać każdy może... Tańczyć też.

Z reguły w takich programach więcej jest zażenowania, ale trafiają się utalentowani na różne sposoby ludzie. Breakdance, electro i inne pochodne są znane, a i tak znów ktoś coś ciekawego pokazał (szczególnie momenty 0:19 i 1:16-1:22).

Nie wiem, czy było, ale podrzucę :)

2lGBMEg-QmI

adriansocho
17-11-2013, 11:15
Edit: no właśnie też chciałbym zobaczyć, jak oni w ogóle ruszyli (i czy z nim na lusterkach).

Jeśli ja bym to robił, to ja bym przed ruszeniem stanął na jednym z lusterek, trzymając się obydwoma rękoma czego popadnie (górnej owiewki lub ramy okna po opuszczeniu szyby). Po wyrównaniu prędkości można przenieść nogę na drugie lusterko.

Co do odjechania to jestem sobie w stanie wyobrazić odjechanie ciągnika z naczepą, ale wyrównania do linii już nie bardzo:)

kakersik
17-11-2013, 11:54
Jeździłem różnymi autami ciężarowymi i uważam, że Volvo prowadzi się najlepiej. W kwestii reklam tej marki:
N8jKH32IiHM

linkil
17-11-2013, 18:45
q64hTNEj6KQ





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/11/f85c7d2b613065964052811cc5af225b_original.png?1384 528234)

linkil
17-11-2013, 18:53
Tak mi sie przypomnialo jaka kiedys ktos uslyszal odmowe stosunku analnego :p " nie czyn drugiemu co tobie niemile " :D :p

rooner
17-11-2013, 20:07
http://www.youtube.com/watch?v=lb6g0gmB2Uc

Piękne;)

bochen1701
17-11-2013, 21:14
Pan młody wchodzi do kościoła i zajmuje swoje miejsce tuż przy ołtarzu. Siedzący za nim drużba zauważa na jego twarzy ogromy uśmiech.
- Co się stało kolego? Wiem, że cieszysz się że zaraz weźmiesz ślub ale wyglądasz taki szczęśliwy i jakiś nawet podniecony...
Pan młody odpowiada:
- Jak tu nie być szczęśliwy...przed chwilą miałem najlepsze obciąganko w życiu, a zrobiła je kobieta, z którą zaraz się żenię.
Po chwili do kościoła wchodzi panna młoda uśmiechnięta i widocznie szczęśliwa.
- O co chodzi? Nie wiedziałam że tak bardzo się cieszysz z tego ślubu - pyta zdziwiona druhna.
- Jak tu się nie cieszyć.... właśnie przed chwilą zrobiłam ostatniego loda w życiu!

Sebastianito
17-11-2013, 23:08
linkil... też na wykopie za dużo siedzisz...

zolton
17-11-2013, 23:51
Przyznać się, który coś takiego uchwycił :D

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/11/990a877e5986813b425ff851c4da6bd8_original.jpg?1384 689889)

Sławol
18-11-2013, 00:12
Jeździłem różnymi autami ciężarowymi i uważam, że Volvo prowadzi się najlepiej. W kwestii reklam tej marki:
N8jKH32IiHM

Widziałem, też mocne :)

Seś@
18-11-2013, 15:08
ciekawe czy ktoś z Was był tak blisko natury
http://gazette.com/photographer-gets-in-tussle-with-an-elk-escapes-unharmed/article/1509294

I za to ten jelonek dostał ,,czapę'' ... Dziwny jest ten kraj.
http://www.swiatobrazu.pl/fotograf-winny-smierci-jelenia-30620.html

RobertMiernik
18-11-2013, 15:17
Malo dziwny, słuszna decyzja.

Boryszuk
18-11-2013, 15:36
Malo dziwny, słuszna decyzja.

Ale zwierzomtkaaaa! One som take suotkie, nie moRzna ich krzywdzic. Ekspansja czlowieka, ekoterroryzm i inne ekobzdety.

RobertMiernik
18-11-2013, 15:39
No właśnie, bo one cierpią przecież jak się je zabija, jedzmy trawę..

RobertMiernik
18-11-2013, 15:44
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/11/f85c7d2b613065964052811cc5af225b_original.png?1384 528234)


Amatorzy!

PodkarpackaGrupaFotograficzna znów zwycięska!




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.125165754188122.9356.118522978185733&type=3)

coroner
18-11-2013, 16:50
Amatorzy!

PodkarpackaGrupaFotograficzna znów zwycięska!




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.125165754188122.9356.118522978185733&type=3)


Nie PodkarpackaGrupaFotograficzna tylko coroner, Robercie!! ;>

RobertMiernik
18-11-2013, 16:56
Nie PodkarpackaGrupaFotograficzna tylko coroner, Robercie!! ;>

Wiedziałem, że się zgłosisz, zdradzanie zakończenia w połowie sztuki to marny pomysł ;p

coroner
18-11-2013, 17:02
Wiedziałem, że się zgłosisz, zdradzanie zakończenia w połowie sztuki to marny pomysł ;p

Generalnie do działu humor nie zaglądam, ot kolega mi doniósł.

mateo912
18-11-2013, 17:07
Nie PodkarpackaGrupaFotograficzna tylko coroner, Robercie!! ;>

zupełnie do siebie niepodobny jesteś (avatar) :mrgreen:

Władca Pixeli
18-11-2013, 21:00
Nie PodkarpackaGrupaFotograficzna tylko coroner, Robercie!! ;>
Prawie jak :mrgreen: (http://www.youtube.com/watch?v=M7FIvfx5J10:mrgreen:)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=239395
http://www.youtube.com/watch?v=M7FIvfx5J10 (http://www.youtube.com/watch?v=M7FIvfx5J10:mrgreen:)

TOP67
18-11-2013, 21:44
Było w tym miesiącu?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/544157_171857806346171_445288125_n.jpg)

MariuszJ
19-11-2013, 10:54
A propos ostatnich klipów:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/1384752811_2qyprd_600-1.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201311/1384752811_2qyprd_600.jpg)

woytec60
19-11-2013, 14:49
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/593/dei1.png/)

linkil
19-11-2013, 18:12
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/grubo-2.png
źródło (http://chatolandia.pl/wp-content/uploads/2013/09/grubo.png)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/fantazje-2.png
źródło (http://chatolandia.pl/wp-content/uploads/2013/07/fantazje.png)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/trudnesprawy-2.jpg
źródło (http://chatolandia.pl/wp-content/uploads/2013/04/trudne-sprawy.jpg)

Rafał_Sz
20-11-2013, 09:24
Oj Cezik, Cezik... :mrgreen:

qIM-w8ji9zQ

RobertMiernik
20-11-2013, 10:47
O matko, gość rozwalił system, jak będzie startował na prezydenta to będę na niego głosował ;p

siwyozzman
20-11-2013, 10:56
O matko, gość rozwalił system, jak będzie startował na prezydenta to będę na niego głosował ;p
Rozumiem chodzi o gościa który to zmontował :) ?

RobertMiernik
20-11-2013, 11:33
Rozumiem chodzi o gościa który to zmontował :) ?

Tak, cezika...

Sławol
20-11-2013, 11:57
Czekałem, kiedy tutaj się ten klip pojawi :)

A i oczywiście naturalnym stanem rzeczy pojawił się taki oto obrazek :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/1384752811_2qyprd_600-1.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201311/1384752811_2qyprd_600.jpg)

Psychotrop
20-11-2013, 12:09
A propos ostatnich klipów:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/1384752811_2qyprd_600-1.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201311/1384752811_2qyprd_600.jpg)


Czekałem, kiedy tutaj się ten klip pojawi :)

A i oczywiście naturalnym stanem rzeczy pojawił się taki oto obrazek :D

http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201311/1384752811_2qyprd_600.jpg

nie spać, zwiedzać! ;)

Sławol
20-11-2013, 12:12
No tak, wpadłem z gapiostwem :D

Biorę na klatę :D

Edit: dobra, spróbuję się zrehabilitować ;)

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1412715_612971902073087_1581383803_o.jpg

Peter
20-11-2013, 12:30
Gdzie można zobaczyć gole Reprezentacji Polski?
.
.
W TVP Historia

Sławol
20-11-2013, 12:35
Chyba jeszcze śpię dzisiaj, co za dzień... Wybacz Moderatorze duży obrazek :)

Psychotrop
20-11-2013, 21:29
oj tam ;)

niniejszym uiszczam za Ciebie należny podatek:

- jak łysy może tanim kosztem zrobić sobie fryzurę ?
- smaruje łysinę miodem, po trzech dniach mocno klaszcze rękami.
muchy odlatują, a nóżki zostają.

ekonet
20-11-2013, 21:34
- jak łysy może tanim kosztem zrobić sobie fryzurę?
Połknąć koński ogon i bańki na głowie postawić. :mrgreen:

Psychotrop
20-11-2013, 21:37
Połknąć koński ogon i bańki na głowie postawić. :mrgreen:

toż to drastyczne ....
połknie koński ogon, to mu zadnia część konia z paszczęki wystawała będzie ;)

MstrG
20-11-2013, 21:47
Tak jak pewnie każdy młody człowiek zacząłem od piwka i papierosów. Potem spróbowałem trawki i LSD. Dalej było już z górki - amfetamina, ecstasy, kokaina.. Skończyło się na heroinie. Z perspektywy czasu wiem, że to było głupie.
Ale co to był za wieczór!

Może nie humor, ale ciekawe
http://www.youtube.com/watch?v=8OGP5moGpRM

linkil
21-11-2013, 17:16
Zycie_singla_a_zycie_w_zwiazku (http://joemonster.org/art/25487/Zycie_singla_a_zycie_w_zwiazku)

Seś@
21-11-2013, 21:13
No właśnie, bo one cierpią przecież jak się je zabija, jedzmy trawę..


Ale zwierzomtkaaaa! One som take suotkie, nie moRzna ich krzywdzic. Ekspansja czlowieka, ekoterroryzm i inne ekobzdety.

Jakbym spotkał moich przodków z przed 1 tyś lat ;-) Zabijmy wszystkie zwierzęta i róbmy foty pluszakom ;-)

Onsajt
22-11-2013, 01:03
Zycie_singla_a_zycie_w_zwiazku (http://joemonster.org/art/25487/Zycie_singla_a_zycie_w_zwiazku)

Fajne - boki zrywać.

Roarflex
23-11-2013, 13:00
http://mistrzowie.org/562012/Nie-jestes-fotografem

MstrG
23-11-2013, 19:29
3nYJjXzttvM

linkil
24-11-2013, 14:06
Jeśli jesteśmy tym, co jemy, to musi być ze mnie niezłe ciacho.

Seś@
24-11-2013, 17:07
;-)

https://www.youtube.com/watch?v=PkisoC4cBVU

linkil
24-11-2013, 17:13
Irytujące zwyczaje kobiety oczami faceta

Każdy mężczyzna, któremu poszczęściło się znaleźć swoją drugą połówkę prędzej czy później zacznie zauważać u niej pewne zachowania potrafiące wyprowadzić go z równowagi.

1. Ogląda serial i zasypia, ale wystarczy przełączyć na kanał sportowy, żeby nagle się przebudziła i niczym syrena okrętowa warknęła „Zostaw, oglądam!”.
2. Kiedy zakłada rajstopy podskakuje i próbuje się za nie podnieść.
3. Może stracić masę pieniędzy i czasu na przedłużanie paznokci, żeby potem złamać jeden i przepłakać cały wieczór.
4. O której trzeba wyjść z domu, żeby zdążyć na imprezę do znajomych o 18:30, wiedząc, że droga od domu do znajomych zajmuje 45 minut? Według niej o 18:30.
5. Przebierze się jeszcze co najmniej raz, po tym jak powie „jestem już gotowa”.
6. Bardzo szybko stępia noże.
7. Zawsze zostaje w tyle, kiedy biegniecie do tramwaju lub autobusu.
8. Plany na wspólny wieczór wymyśla pół godziny przed twoim wyjściem z kumplami na mecz.
9. Kiedy już wybiegasz z domu, bo jesteś spóźniony, podsuwa ci swoje buty i prosi o ich wyczyszczenie.
10. Jak można wydać 100 zł idąc do sklepu po chleb? I przy tym nie kupić chleba?
11. Zaczyna się śmiać, kiedy jeszcze nie zakończyłeś opowiadać dowcip, a jak już skończysz, to pyta „I co dalej?”.
12. Kiedy ty oglądasz mecz, ona dosadza się i prosi, byś z nią porozmawiał. Co ciekawe, nigdy nie zrobi tego podczas swojego ulubionego serialu.
13. A tak w ogóle, kiedy leci mecz, ona ma zawsze ma do zrobienia dwie rzeczy: jedną z prawej strony telewizora, drugą z lewej.
14. Jeśli nasi przegrali mecz, rano kobieta zapyta cię jaki był wynik.
15. I doda „Mówiłam, że przegrają”.
16. Nigdy nie podnosi za sobą deski klozetowej.
17. Buty, buty, wszędzie buty. Te już niemodne, w tamtych wstyd wyjść na ulicę, a jeszcze w innych nikt już nie chodzi. To samo dotyczy innych ubrań.
18. Te dni.
19. Kiedy wyszedłeś ze sklepu i wsiadłeś do samochodu, ona dzwoni, żebyś kupił jeszcze coś do kawy.
20. „A pamiętasz jaki dziś dzień?” - Jakby nie mogła po prostu powiedzieć.
21. Obrazi się, jeśli 8 marca dasz jej skarpetki.
22. Ciągle zapomina, czy ją kochasz i dlatego ciągle cię o to pyta.

;)

linkil
24-11-2013, 17:50
Małe i duże (http://kwejk.pl/galeria/1952579/4/male-i-duze.html%23gallerypic)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1467181_236879903141556_1732011959_n.png)

Seś@
24-11-2013, 18:16
Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary
zboczeniec i się drze:
- HA HA KAPTURKU, Nareszcie cie pocałuje tam, gdzie jeszcze nikt cie nie
całował !
Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi:
- Chyba qrwa w koszyczek.. ;-)

linkil
24-11-2013, 18:19
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/11/c4bcb30183d113c5289ec3bdd5ee22f2_original.png?1385 116069)

ekonet
24-11-2013, 19:12
Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary
zboczeniec i się drze:
- HA HA KAPTURKU, Nareszcie cie pocałuje tam, gdzie jeszcze nikt cie nie
całował !
Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi:
- Chyba qrwa w koszyczek.. ;-)
Byłeś na jakiejś wyspie bezludnej przez ostatnich trzydzieści lat...?
Może też nie wiesz, że królowa Bona umarła?

Seś@
24-11-2013, 19:23
Byłeś na jakiejś wyspie bezludnej przez ostatnich trzydzieści lat...?
Może też nie wiesz, że królowa Bona umarła?
Umarła ? ;-)

Krzysiek B
24-11-2013, 19:35
To tylko plotki :)



Student zaczepia profesora na korytarzu uniwersytetu.
- Pan wybaczy, panie profesorze, czy mogę zadać jedno pytanie?
- Ależ naturalnie, młody człowieku, po to tu jesteśmy!
- Panie profesorze, czy pan śpi z brodą pod kołdrą, czy na kołdrze?
- Hymmm, nigdy się nad tym nie zastanawiałem.
- No trudno, dziękuję, przepraszam.
Po tygodniu student znów natyka się na profesora.
Profesor wycieńczony, twarz ziemista, ciemne kręgi pod oczami.
Ujrzawszy studenta ryknął:
- A bodaj pana pokręciło, łajdaku! Od tygodnia spać nie mogę. I tak źle i tak niewygodnie.


Jaka jest różnica między zwykłym zającem a latającym?
- Latający ma na plecach orła.

Ląduje polski samolot na lotnisku w Chicago. Pilotom cudem udaje się uniknąć katastrofy i tylko ich nadzwyczajne umiejętności oraz znakomity system hamulcowy Boeinga pozwoliły na zatrzymanie samolotu przed krańcem pasa startowego...
- To jest chyba ***** najkrótszy pas startowy ze wszystkich cholernych pasów jakie w życiu widziałem - mówi pierwszy pilot.
- Nooo... - odpowiada drugi - ale za to jaki szeroki... będzie z dziesięć kilometrów.


Dlaczego kobiety dużo mówią, a mężczyźni dużo myślą?
Bo mężczyźni mają dwie głowy, a kobiety cztery wargi.


Przychodzi baba do lekarza ze studentem w dupie, a lekarz na to:
- O, widzę że pani z dziekanatu

Sławomir
24-11-2013, 20:45
Ale zwierzomtkaaaa! One som take suotkie, nie moRzna ich krzywdzic. Ekspansja czlowieka, ekoterroryzm i inne ekobzdety.
Chciałbym się pośmiać, lecz nie ja tego nie rozumia! Poproszę po polsku!

Seś@
24-11-2013, 20:55
Chciałbym się pośmiać, lecz nie ja tego nie rozumia! Poproszę po polsku!

Może poproś aby Cię ktoś połaskotał ;-)

Sławomir
24-11-2013, 21:14
no to się uśmiałem :-)

Onsajt
24-11-2013, 23:33
Irytujące zwyczaje kobiety oczami faceta

Każdy mężczyzna, któremu poszczęściło się znaleźć swoją drugą połówkę prędzej czy później zacznie zauważać u niej pewne zachowania potrafiące wyprowadzić go z równowagi.

1. Ogląda serial i zasypia, ale wystarczy przełączyć na kanał sportowy, żeby nagle się przebudziła i niczym syrena okrętowa warknęła „Zostaw, oglądam!”.
2. Kiedy zakłada rajstopy podskakuje i próbuje się za nie podnieść.
3. Może stracić masę pieniędzy i czasu na przedłużanie paznokci, żeby potem złamać jeden i przepłakać cały wieczór.
4. O której trzeba wyjść z domu, żeby zdążyć na imprezę do znajomych o 18:30, wiedząc, że droga od domu do znajomych zajmuje 45 minut? Według niej o 18:30.
5. Przebierze się jeszcze co najmniej raz, po tym jak powie „jestem już gotowa”.
6. Bardzo szybko stępia noże.
7. Zawsze zostaje w tyle, kiedy biegniecie do tramwaju lub autobusu.
8. Plany na wspólny wieczór wymyśla pół godziny przed twoim wyjściem z kumplami na mecz.
9. Kiedy już wybiegasz z domu, bo jesteś spóźniony, podsuwa ci swoje buty i prosi o ich wyczyszczenie.
10. Jak można wydać 100 zł idąc do sklepu po chleb? I przy tym nie kupić chleba?
11. Zaczyna się śmiać, kiedy jeszcze nie zakończyłeś opowiadać dowcip, a jak już skończysz, to pyta „I co dalej?”.
12. Kiedy ty oglądasz mecz, ona dosadza się i prosi, byś z nią porozmawiał. Co ciekawe, nigdy nie zrobi tego podczas swojego ulubionego serialu.
13. A tak w ogóle, kiedy leci mecz, ona ma zawsze ma do zrobienia dwie rzeczy: jedną z prawej strony telewizora, drugą z lewej.
14. Jeśli nasi przegrali mecz, rano kobieta zapyta cię jaki był wynik.
15. I doda „Mówiłam, że przegrają”.
16. Nigdy nie podnosi za sobą deski klozetowej.
17. Buty, buty, wszędzie buty. Te już niemodne, w tamtych wstyd wyjść na ulicę, a jeszcze w innych nikt już nie chodzi. To samo dotyczy innych ubrań.
18. Te dni.
19. Kiedy wyszedłeś ze sklepu i wsiadłeś do samochodu, ona dzwoni, żebyś kupił jeszcze coś do kawy.
20. „A pamiętasz jaki dziś dzień?” - Jakby nie mogła po prostu powiedzieć.
21. Obrazi się, jeśli 8 marca dasz jej skarpetki.
22. Ciągle zapomina, czy ją kochasz i dlatego ciągle cię o to pyta.

;)


Ok, nie masz 14 ani 84 lat, masz około 40 i jesteś "wziętym" informatykiem, singlem.

ekonet
25-11-2013, 11:32
Rafał, zrobiłeś się zgryźliwy. :)

Rafał_Sz
25-11-2013, 12:56
Rafały tak mają. ;)

Psychotrop
25-11-2013, 13:01
- Czym się różni lekka perwersja od zboczenia?
- Lekka perwersja jest wtedy, kiedy łaskoczemy swoją dziewczynę piórkiem po pupie. Zboczenie zaczyna się w momencie, kiedy używamy do tego całego kurczaka.

Krzysiek B
25-11-2013, 13:30
- Czym się różni lekka perwersja od zboczenia?
- Lekka perwersja jest wtedy, kiedy łaskoczemy swoją dziewczynę piórkiem po pupie. Zboczenie zaczyna się w momencie, kiedy używamy do tego całego kurczaka.

Koguta chyba :D

bahuone
25-11-2013, 14:35
Koguta chyba :D

Podoba mi się dwuznaczność Twojej wypowiedzi :D

mensonka
25-11-2013, 22:48
Spytałem mojej żony dlaczego płacze.
- Ty mnie już nie kochasz - wykrzyknęła.
- Już? - odpowiedziałem.

Imkarsa
26-11-2013, 00:45
Facet wchodzi z pistoletem do baru i pyta:
- Kto pieprzył moją żonę??
Głos z końca sali:
- Nie masz tylu nabojów.

Sławol
26-11-2013, 01:27
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wwwwww.ilyke.net/uploads/2013/11/21/sub/41446-ilyke.net-large-daily_gifdump_503_17.gif)

otwieracz
26-11-2013, 05:50
W sumie nie wiem czy to się nada do działu humor... Ale wrzucam bo mnie to nieźle rozbawiło.
http://strefatajemnic.onet.pl/duchy/orby-tajemnicze-kule-na-zdjeciach/dlg69
:-D

Nie wiedziałem że mój Fuji X10 czasem fotografuje duchy :-)
Nie wiem jak można takie głupoty pisać i jeszcze się pod tym podpisywać z imienia i nazwiska? Kogo oni w tych portalach zatrudniają?

kkokosz
26-11-2013, 07:57
W sumie nie wiem czy to się nada do działu humor... Ale wrzucam bo mnie to nieźle rozbawiło.
http://strefatajemnic.onet.pl/duchy/orby-tajemnicze-kule-na-zdjeciach/dlg69
:-D

Nie wiedziałem że mój Fuji X10 czasem fotografuje duchy :-)
Nie wiem jak można takie głupoty pisać i jeszcze się pod tym podpisywać z imienia i nazwiska? Kogo oni w tych portalach zatrudniają?
To jeszcze nic, zerknąłeś na komentarze? Po prostu nie wierzę czasami, że mamy XXI wiek... ;)

miron19j
26-11-2013, 08:55
Onet osiągnął poziom Faktu.

siona
26-11-2013, 09:20
Onet osiągnął poziom Faktu.

Mam wątpliwości kto czyj...

bahuone
26-11-2013, 11:10
W sumie nie wiem czy to się nada do działu humor... Ale wrzucam bo mnie to nieźle rozbawiło.
http://strefatajemnic.onet.pl/duchy/orby-tajemnicze-kule-na-zdjeciach/dlg69
:-D

Nie wiedziałem że mój Fuji X10 czasem fotografuje duchy :-)
Nie wiem jak można takie głupoty pisać i jeszcze się pod tym podpisywać z imienia i nazwiska? Kogo oni w tych portalach zatrudniają?

Ktoś mnie uświadomi, gdzie na tym zdjęciu z artykułu widać tajemnicze "orby"?

TOP67
26-11-2013, 11:11
Ktoś mnie uświadomi, gdzie na tym zdjęciu z artykułu widać tajemnicze "orby"?

Nie wierzysz w duchy, więc nie widzisz ;)

DonMaliniacco
26-11-2013, 14:28
W sumie nie wiem czy to się nada do działu humor... Ale wrzucam bo mnie to nieźle rozbawiło.
http://strefatajemnic.onet.pl/duchy/orby-tajemnicze-kule-na-zdjeciach/dlg69
:-D

Nie wiedziałem że mój Fuji X10 czasem fotografuje duchy :-)
Nie wiem jak można takie głupoty pisać i jeszcze się pod tym podpisywać z imienia i nazwiska? Kogo oni w tych portalach zatrudniają?

masakra...

jarek76
26-11-2013, 14:38
masakra...

Zrób film o tym :-D

DonMaliniacco
26-11-2013, 14:54
Zrób film o tym :-D

:) pomysli się ;)

jarek76
26-11-2013, 15:07
:) pomysli się ;)

"O dwóch takich co znaleźli ducha" :mrgreen:

!AGresT
26-11-2013, 15:07
Duch w narodzie nie ginie!

DonMaliniacco
26-11-2013, 15:55
Hej! :)

Sławol
26-11-2013, 22:52
Aż wgniotły w glebę...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fotocykle.pl/upload/3e7df3605e1390121490f387fcefc6f51140.jpg)

MstrG
27-11-2013, 00:56
Aż wgniotły w glebę...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fotocykle.pl/upload/3e7df3605e1390121490f387fcefc6f51140.jpg)

Netee obniżyło ceny paliw ;)

!AGresT
27-11-2013, 08:22
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/1384752811_2qyprd_600-1.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201311/1384752811_2qyprd_600.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qhy/1127234206a22a37ac9792a5a3fdd4a16bf.jpg)

linkil
27-11-2013, 16:51
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1240477_615361025168322_1402353990_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://kobiecalogika.pl/files/31.jpg)

czarny75
27-11-2013, 17:30
cezik

http://www.youtube.com/watch?v=ChvLzcUGkeY&list=PLC23E2B91369CA73D&index=32&hd=1

kjakub
27-11-2013, 22:51
A tu wersja na dwa Zaporożce: http://www.youtube.com/watch?v=jiJYjfHB1cs&feature=share&list=UUL9WYhMI6bsCiMULiP0lCcw :D

piwko2
27-11-2013, 23:12
A tu wersja na dwa Zaporożce: http://www.youtube.com/watch?v=jiJYjfHB1cs&feature=share&list=UUL9WYhMI6bsCiMULiP0lCcw :D

E tam. Z podparciem się nie liczy:)

bogdi64
28-11-2013, 01:59
szykować aparaty na 22 lutego - będzie na forum dużo ciekawych zdjęć ;)

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/do-konca-swiata-zostalo-mniej-niz-100-dni/b7hqq

JAP
28-11-2013, 03:26
Jechał facet autostradą i nagle mu się coś zachciało.
Potrzeba nie cierpiąca zwłoki.
Dojechał do najbliższej stacji benzynowej i udał się do świątyni dumania.
Kiedy już siedział i się koncentrował, usłyszał jak ktoś wchodzi do kabiny obok.
Po chwili z tejże kabiny dobiegło pytanie:
- Cześć, co tam u Ciebie słychać?
Facet głupio się poczuł, na ogół nie rozmawiał z obcymi, a tu jeszcze w takim miejscu.
Ale niepewnie odpowiedział:
- Nic, wszystko w porządku.
- Słuchaj, a powiedz mi co zamierzasz teraz zrobić?
- No, nie wiem - facet czuł się coraz bardziej skrępowany tą wymianą zdań.
- Jadę do Gdańska a potem wracam do Katowic.
- Wiesz co, zadzwonię do Ciebie później. Jakiś debil w kiblu obok odpowiada na wszystkie moje pytania.

J1
28-11-2013, 06:31
szykować aparaty na 22 lutego - będzie na forum dużo ciekawych zdjęć ;)

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/do-konca-swiata-zostalo-mniej-niz-100-dni/b7hqq

Pragnę zwrócić uwagę iż "Koniec Świata" to święto ruchome. ;-)

Dorian
28-11-2013, 14:14
http://www.tvn24.pl/polska-lezy-w-niemczech-i-ma-kolonie-czyli-amerykanie-rysuja-europe,375200,s.html

R
28-11-2013, 14:16
to ja Ci dam mape USA a Ty mi elegancko naniesiesz nazwy wszystkich stanow, ok? Posmiejemy sie razem. ;)

MC_
28-11-2013, 14:26
Dokładnie o tym samym myślałem. Dla nich Chorwacja i jej stolica jest taką samą egzotyką jak dla nas Ohio i jego stolica.

Swoją drogą - ciekawe ile % gimbusów by prawidłowo na mapie zaznaczyło okolice byłej Jugosławii.

ZgReDoL
28-11-2013, 14:29
Ale po co mapa USA? Daj mu mapę administracyjną Polski i niech z biegu naniesie nazwy województw i miast wojewódzkich!!! Zobaczymy czy to takie oczywiste i łatwe.
Amerykanie słabsi z geografii, ale gospodarczo to troszke lepiej stoją od nas. Co by mnie obchodzily panstwa np. w Afryce czy Europie, gdybym miał tyle kasy co oni.
Jak będzie mnie stać na wakacje np. na Hawajach, to sobie wcześniej sprawdzę gdzie one lezą, a nie musze znać atlasu na pamięć.

MC_
28-11-2013, 14:40
Po co sprawdzać? Ważne, żeby pilot wiedział gdzie lecieć. ;)

Dorian
28-11-2013, 14:49
Widzę, że niektórzy tutaj naprawdę mają kompleksy. :)
Bawiło mnie raczej ich podejście z humorem do tego zadania, niż nieznajomość państw. Sam nie byłbym w stanie wypisać ich dokładnie, jeśli chodzi o inne kontynenty.
Natomiast w przypadku mapy administracyjnej Polski - myślę, że każdy Polak powinien znać województwa i największe miasta. ;) Jeśli Ty, ZgReDoL, nie potrafisz, to tylko świadczy o Tobie i podejściu do swojego kraju. ;)
A teraz koniec spinania się, trochę luzu Panowie. A moda proszę o usunięcie postów, bo to nie ten temat.

linkil
28-11-2013, 16:01
Mądra kobieta wszystko zrobi sama, ale mądry mężczyzna jej na to nie pozwoli.

Radzilla
28-11-2013, 17:44
Onet osiągnął poziom Faktu.

Nie ma się co dziwić - przecież Onet to portal Faktu.
A dokładniej Ringier Axel Springer (właściciel Faktu) odkupił Onet od TVNu.
Sorry za odgrzebywanie i offtopic :)

szela
28-11-2013, 23:25
to ja Ci dam mape USA a Ty mi elegancko naniesiesz nazwy wszystkich stanow, ok? Posmiejemy sie razem. ;)
Przedca nikt im nie kazał nanosić województw w Polsce czy landów w innych krajach!!!
Mieli pozaznaczać państwa co jak widać na załączonych obrazkach (jeśli nie jest to jakiś kawał) dla nich było za ciężkie.

docxxx
28-11-2013, 23:34
A dałbyś radę pozaznaczać państwa Afryki, bo ja przyznaję, że nie (wszystkie). No i tak poza tym, Amerykanie to taki głupi naród, że są jednym z najlepiej rozwiniętych krajów na świecie. No ale to przecież debile.

szela
28-11-2013, 23:43
Nie dałbym.
Ale kraje europy to powinni znać!
A co do najlepiej rozwiniętego kraju to co miałeś na myśli; broń!
Nie wiem czy mnie pamięć nie myli ale nie tak dawno temu napomknięto coś o bankructwie?!

szela
28-11-2013, 23:52
http://www.sadistic.pl/10-zakladow-ktorych-nie-przegrasz-vt120946.htm

eskimos
29-11-2013, 00:54
Nie dałbym.
Ale kraje europy to powinni znać!
A co do najlepiej rozwiniętego kraju to co miałeś na myśli; broń!
Nie wiem czy mnie pamięć nie myli ale nie tak dawno temu napomknięto coś o bankructwie?!

A niby dlaczego maja znac ? My jestesmy tacy madrzy a oni "gupi", my potrafimy pokazac wszystkie panstwa na ich kontynencie a oni nie znaja naszego :wink:

Jak oni zbankrutuja to najwyzej odbije sie im czkawka, w tym samym czasie pol Europy sie zes...a w spodnie.


p.s umiem tez wymienic wszystkie panstwa na kontynencie australijskim :mrgreen:


p.s 2 a to tak nt naszej "madrosci"

AUljWMhPp_I

blaise1973
29-11-2013, 04:01
Nie ma się co śmiać z Amerykanów (skądinąd rzeczywiście niedouczonych w sporej części; wiem, co mówię - zawodowo redaguję anglojęzyczną literaturę). Widziałem kiedyś program szacownej BBC (a oni mają naprawdę dobrych autorów i redaktorów serii) poświęcony II wojnie światowej w Europie. I co? I nic, tyle że na wyświetlanej mapie Dania podpisana została FINNLAND...

!AGresT
29-11-2013, 07:49
umiem tez wymienic wszystkie panstwa na kontynencie australijskim

Jak schodzi na temat tych "gópih hamerykanóf", to zawsze pytam rozmówców, jakie miasto jest stolicą Australii. 80% odpowiada, że Sydney, 15% że Melbourne.

MC_
29-11-2013, 08:44
Dokładnie tak. Ale przecież to Amerykanie "som gópi".

R
29-11-2013, 09:32
Nie dałbym.
Ale kraje europy to powinni znać!


:mrgreen: jaaaaaasne... 80% panstw europy jest mniejsze niz maryland...
ulatwimy Ci sprawe... mapa dawnego ZSRR. opisz wszystkie panstwa, ktore powstaly po rozpadzie. ;)
dasz rade? przeciez powienienes to znac! ;)


Nie ma się co śmiać z Amerykanów (skądinąd rzeczywiście niedouczonych w sporej części; wiem, co mówię - zawodowo redaguję anglojęzyczną literaturę)

noo... jasne... Polacy wszyscy sa mega wyksztalceni...

to tak jakbys smial sie z psa i mowil ze jest niedouczony bo 3 na 4 partie szachow z Toba przegrywa...

Burkinafaso
29-11-2013, 10:01
Jak schodzi na temat tych "gópih hamerykanóf", to zawsze pytam rozmówców, jakie miasto jest stolicą Australii. 80% odpowiada, że Sydney, 15% że Melbourne.
Ale nieuki. Wiadomo, że Wiedeń...;)

Rafał_Sz
29-11-2013, 10:19
Dajcie już spokój tym Amerykanom!:mrgreen:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/a485e4d10362694c6b043caa9-1.jpg
źródło (http://static.bezuzyteczna.pl/static/content/a485e4d10362694c6b043caa9.jpg)

zyzio666
29-11-2013, 12:10
Ale nieuki. Wiadomo, że Wiedeń...;)

To stolicom Ałstraljj nje jest Ałstralja???

Rafał_Sz
29-11-2013, 12:15
A co jest stolicą Angoli?
.
.
.
.
..
Londyn! ;)

Burkinafaso
29-11-2013, 12:18
Nie ma takiego miasta – Londyn! Jest Lądek, Lądek-Zdrój...:p

Rafał_Sz
29-11-2013, 12:41
ed9_tJPRz40

fotograf58
29-11-2013, 16:07
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q71/1453323_10202092035013638_785334175_n.jpg

matomi
29-11-2013, 16:57
Nie pamiętam czy było, ale dzisiaj mi się przypomniało i sobie obejrzałem :)


Fm4LeNxkoCo

piter_gie
29-11-2013, 17:53
Są cycki, jest impreza :D
http://alegratka.pl/ogloszenie/pluszowe-cycki-poduszka-piersi-biust-na-23129089.html
25 cm głębokości - to jaka to będzie miseczka? Pytanie do koneserów ;)

Boryszuk
29-11-2013, 18:00
to jaka to będzie miseczka?

Wlochata

doktor
29-11-2013, 21:23
Wlochata

Sarenka?

czarny75
29-11-2013, 23:28
http://tablica.pl/oferta/rematy-mieszkan-fochowo-i-solidnie-ID2r8SW.html#6dc1477339

Boryszuk
29-11-2013, 23:33
Fachu się uczył zamiast marnować czas na książki.

kazwita
29-11-2013, 23:40
Trochę strach wynająć gościa, który robi "Remąty mieszkań fochowo i solidnie "
Co będzie jak w połowie mącenia strzeli solidnego focha? :D

ekonet
30-11-2013, 00:54
http://tablica.pl/oferta/rematy-mieszkan-fochowo-i-solidnie-ID2r8SW.html#6dc1477339
O ja pier...wszy raz coś takiego widzę... :mrgreen:

rychu_cmg
30-11-2013, 02:38
O ja pier...wszy raz coś takiego widzę... :mrgreen:
i hybo un ni wie o tyh błyndah

docxxx
30-11-2013, 18:49
O ja pier...wszy raz coś takiego widzę... :mrgreen:

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zarabia pewnie 5 x tyle, co fotograf.

stig
30-11-2013, 19:02
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zarabia pewnie 5 x tyle, co fotograf.A fotograf to kto taki, że to takie niby nienormalne, że zarabia mniej od „fochowca”? :) Pies drapał jego umiejętność posługiwania się językiem polskim, ale jestem przekonany, że jednak umiejętności (gdyby wykoncypować jakiś wspólny mianownik) taki „fochowiec” ma na pewno większe niż fotograf. A i pracuje też nie mało.

Borat1979
30-11-2013, 19:05
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zarabia pewnie 5 x tyle, co fotograf.


Co w tym złego jeżeli ktoś robi to dobrze to i dobrze zarabia?
W czym praca fotografa jest lepsza od tej glazurnika?

Fotografia jest znacznie prostsza niż wyremontowanie łazienki. Poza tym jak zepsujesz zdjęcia to najwyżej ci nie zapłacą a jak źle położysz glazurę to nie dość, że nie dostaniesz kasy to jeszcze jesteś w plecy kilka lub kilkadziesiąt tys za zniszczona glazurę i zużyte materiały budowlane :)

Jak schrzanisz hydraulikę to może być jeszcze gorzej gdy przy okazji zaleje sąsiada.

docxxx
30-11-2013, 19:09
Jak nie postawię "buźki", to już nikt nie zakuma? Naśmiewacie się z tego gościa, z Amerykanów, że nie wiedzą co gdzie leży w Europie a oni to mają w tyłku.

stig
30-11-2013, 19:17
Jak nie postawię "buźki", to już nikt nie zakuma?Po to właśnie wymyślono emotki, żeby ironia była oczywista, kiedy człowiek czytający nie widzi Twojej miny ani nie słyszy tonu wypowiedzi. Chociaż brak emotki, to też zawsze jakieś wyjście – jak się ktoś przyczepi do absurdu, to zawsze można się wytłumaczyć, że „przecież to jasne, że powinna być”. ;)

sailor
30-11-2013, 20:48
W czym praca fotografa jest lepsza od tej glazurnika?

absolutnie w niczym
w jednym i drugim liczy sie jakosc wykonania


Fotografia jest znacznie prostsza niż wyremontowanie łazienki.
tu by msie klocil. zalezy od tgo jaka fotografia i ajki remot ;)


Poza tym jak zepsujesz zdjęcia to najwyżej ci nie zapłacą a jak źle położysz glazurę to nie dość, że nie dostaniesz kasy to jeszcze jesteś w plecy kilka lub kilkadziesiąt tys za zniszczona glazurę i zużyte materiały budowlane :)

a wiesz ze sa sesje zdjeciowe z karami umownymi po kilkadziesiat tysiecy? i czesto zdarza sieze jak zepsujesz zdjecia to nie tylko nie dostaneisz kasy ale jeszczepokryjesz straty Klienta za niedotrzymanie temrinow ?
i nagle skopany remont okazuje si enie takim zlym wyjsicem :)

Borat1979
30-11-2013, 22:05
a wiesz ze sa sesje zdjeciowe z karami umownymi po kilkadziesiat tysiecy? i czesto zdarza sieze jak zepsujesz zdjecia to nie tylko nie dostaneisz kasy ale jeszczepokryjesz straty Klienta za niedotrzymanie temrinow ? i nagle skopany remont okazuje si enie takim zlym wyjsicem :)

Tylko takie umowy to niewielki odsetek i głównie przy zlecaniach dla naprawdę dużych klientów takich jak międzynarodowe koncerny czy instytucje. Przeciętny kotleciarz raczej takich nie podpisuje :)

A przeciętny glazurnik jak coś schrzani to to poprawia za własna kasę.

nem
30-11-2013, 22:39
Panowie, to jest humor no...

pilon
30-11-2013, 22:45
(...)
W czym praca fotografa jest lepsza od tej glazurnika?
(...)
W tym, że gdyby zrównać fach w rzemiośle (na ile się da) i zasięg działania obydwu, to (czysto fiskalnie patrząc) wolałbym być raczej glazurnikiem z własną małą ekipą niźli fotografem ze studiem i asystentami ;) I mam tu na myśli rynki lokalne, bo jeśli wyjść ponad to, to nie da się porównywać...

Bo i zawody nieporównywalne ze względu na skalę możliwości rozwinięcia swojej marki i wizerunku w skali globalnej.
Dlatego jakoś nieczęsto widuje się w gazetach glazurników, rzadko glazurników się publikuje, mało jest glazurników-celebrytów...

RobertMiernik
30-11-2013, 22:53
Dlatego jakoś nieczęsto widuje się w gazetach glazurników, rzadko glazurników się publikuje, mało jest glazurników-celebrytów...
Etam, a kampania polskiego hydraulika we Francji? ;>

Boryszuk
30-11-2013, 23:10
Etam, a kampania polskiego hydraulika we Francji? ;>

cnBH987gy4I

docxxx
30-11-2013, 23:15
Panowie, to jest humor no...


No wlasnie robimy OT, ale napisze tak: znam duzo osob, które zarabiają naprawdę kozackie pieniądze będąc "zwykłym robotnikiem", a nie znam żadnego fotografa, który by za swoją pracę wybudował dom. Pewnie obracam się z nie tymi ludzmi co trzeba...

pilon
30-11-2013, 23:23
Bo tak wlasnie docxxxie jest, w dobrym środowisku się obracasz, bo obracasz się w życiu.
I bardzo dobrze, że tak jest, bo możemy dokonywać wyborów i walczyć o to, w to co wierzymy i cenimy.
Jakby wszędzie było po równo to by każdy miał po nijakiemu (pomijam oczywiście niesprawiedliwość i wyzysk, brak równych szans).

Wracajmy do humora ;)

pilon
30-11-2013, 23:28
Ps. Borys, człowieka UFO chce porwać, facet się broni jak może, a Ty się natrząsasz ;)

Naughty, naughty boy! :razz:

kazwita
01-12-2013, 00:20
Ps. Borys, człowieka UFO chce porwać, facet się broni jak może, a Ty się natrząsasz ;)

Naughty, naughty boy! :razz:

UFO, to wiele tłumaczy! Wredne sukinkoty pewnikiem chciały gostkowi w jakimś mało widocznym miejscu zainstalować sondę z anteną kierunkową. Oni zawsze w tym celu ściągają swoim ofiarom spodnie. Zielone, zarozumiałe, zaplute, zblazowane zołzy. ;)

RobertMiernik
01-12-2013, 00:44
Pewnie obracam się z nie tymi ludzmi co trzeba...


Bo tak wlasnie docxxxie jest, w dobrym środowisku się obracasz, bo obracasz się w życiu.

Etam, pech znajomych po prostu, znam minimum trzy osoby, które z fotografii dom postawiły, ślubnej bo ślubnej ale fotografii.

doktor
01-12-2013, 13:05
Etam, pech znajomych po prostu, znam minimum trzy osoby, które z fotografii dom postawiły, ślubnej bo ślubnej ale fotografii.

Taa, ile może zdziałać ślubna fotografia wysłana tatusiowi żyjącemu w zamorskim eldorado. Nie odmówi przecież nowożeńcom kąta do mieszkania.

Marta Baranowska
01-12-2013, 17:39
Sytuacja w sklepie ABC. Do kasy podchodzi facet, którego zachowanie wskazywało na stan upojenia alkoholowego.

- Dzień Dobry.

- Dzień Dobry.

- Pół banana poproszę.

- Słucham?

- No, pół banana poproszę.

- Ale my tu nie sprzedajemy bananów na połówki.

- Ale, ja pół banana poproszę.

- Banany sprzedajemy tylko na sztuki.

- O ku**a sorry, pół arbuza, pół arbuza. Poje**ło mi się.

linkil
01-12-2013, 18:27
Co odróżnia mężczyzn od kobiet?
Gdy mężczyzna nie ma nic do powiedzenia, to nie mówi.





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/11/2a3232669ee916754f9415419e7d035d_original.jpg?1385 809719)

RobertMiernik
01-12-2013, 19:51
Uwaga drastyczne ;)

W6DmHGYy_xk

bahuone
01-12-2013, 20:59
A tutaj odpowiedź męskiej części świata na piosenkę - My Słowianie, która ostatnio bije rekordy popularności. Mnie ciekawi tylko, co ten "ciemniejszy" ma wspólnego ze Słowianami.

jrK447AkBb4

J1
03-12-2013, 11:15
Pytanie:

Co robi dzik w zamku ?

Odpowiedź:

Penetruje lochy. ;-)

Gorbin
03-12-2013, 15:38
- Dlaczego kobiety żyją dłużej niż faceci?

- Bóg doliczył im czas na parkowanie!

linkil
03-12-2013, 15:51
Nie baw się sercem kobiety, jest tylko jedno...
Baw się cyckami, są dwa.





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/072a2c80ac760887a5fe295d03c76d63_original.png?1385 986998)

Sławol
03-12-2013, 16:05
Pytanie:

Co robi dzik w zamku ?

Odpowiedź:

Penetruje lochy. ;-)

Buahahahahahaha :lol:

fizyk21
04-12-2013, 01:37
- Dlaczego kobiety żyją dłużej niż faceci?

- Bóg doliczył im czas na parkowanie!

A ja myślałem, że kobiety po prostu zawsze się spóźniają.

barracuda
04-12-2013, 08:09
A ja myślałem, że kobiety po prostu zawsze się spóźniają.


Tutaj bym się kłócił, bo może potrzebują więcej czasu żeby się wyrobić, ale z mojego otoczenia widzę, że to jednak mężczyźni mają problem w punktualnością.

Zetec
04-12-2013, 20:51
Dwóch Norwegów wybrało się na weekend do Sztokholmu. Imprezowali grubo, nawaleni już byli jak szpadle i zachciało im się bzykać.
Poszli do jakiegoś burdelu i zaczęli walić w drzwi. Ochroniarz otwiera i pyta czego chcą.
- Przyszliśmy sobie pobzykać....
- No dobra, a ile macie*kasy?
Ci liczą prawie dziesięć minut.
- Mamy dwieście koron....
Ochroniarz zaczyna się śmiać
- Za dwie stówy to wy możecie co najwyżej iść i sobie nawzajem obciągnąć. Spadajcie.
Mija jakieś 45 minut, Norwedzy znowu łomoczą do drzwi.
Otwiera ten sam ochroniarz, patrzy na nich i wkurzony pyta.
- A wy czego znowu chcecie?
- My przyszliśmy zapłacić....

Sławol
05-12-2013, 00:40
Koty, koty rządzą światem... Milion filmów i nigdy się nie nudzą :D

Było, nie było?

LFzDGZfMiRY

ZcKTqR7lASY

RomanZWrocławia
05-12-2013, 15:57
Just like a pro
http://www.youtube.com/watch?v=ineSsjwIAqI

linkil
05-12-2013, 17:13
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1477913_261087884043437_1443829233_n.jpg)

Krzysiek B
06-12-2013, 12:12
Just like a pro
http://www.youtube.com/watch?v=ineSsjwIAqI

Gdzie mu tam do Uboota.

!AGresT
06-12-2013, 12:15
Tester jedzenia:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/1132161a425ae21h0758AAA9-1.gif
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qhe/1132161a425ae21h0758AAA9.gif)

yabols
06-12-2013, 14:48
Odnośnie dyskusji w innym wątku, tam chyba za poważnie na to :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/1457490_10152109435358615_1545005633_n.jpg)

kuracz
07-12-2013, 17:09
http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201102/1297433835_by_mazur0011_600.jpg
:)

linkil
07-12-2013, 18:26
Piątek wieczorem:
- Kochanie, co o tym sądzisz, żeby sobie jutro zrobić całodzienny odpoczynek - nie wychodzić z łóżka, oglądać filmy, zajadać słodycze?
- Wspaniały pomysł!
- Świetnie. To ty tak zrób, a ja pojadę z kumplami na ryby.





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1455850_240497302779816_301351087_n.jpg)

MARTINK
08-12-2013, 01:57
http://www.youtube.com/watch?v=_p8luzlyOVU#t=0

zawsze mnie zastanawia co ludzi motywuje do takich dzialan

Zetec
08-12-2013, 11:08
Też mnie to zastanawia. A jak policja podpuści na drodze to wtedy jaki lament do płacenia mandatu. W takim jednym programie motoryzacyjnym pokazywali jak się goście tłumaczyli: a bo Pan mnie podpuścił...
A tak przy okazji to on niszczy środowisko dla ... ? Czemu to ma służyć?

Boryszuk
08-12-2013, 12:10
A tak przy okazji to on niszczy środowisko dla ...?

W jaki sposób?

TOP67
08-12-2013, 12:17
Koledze zapewne wydaje się, że każdy spray zawiera freon.

Zetec
08-12-2013, 14:51
W jaki sposób?

Poczytaj sobie co zawierają spreye. Ile gazu szkodliwego mają w środku.

mateo912
08-12-2013, 14:53
Poczytaj sobie co zawierają spreye. Ile gazu szkodliwego mają w środku.

ale ty nie ogarnąłeś tego że on nie używa farby w spreyu? tylko sprężonego powietrza?

Boryszuk
08-12-2013, 15:50
Może to było powietrze z Sosnowca? :mrgreen:

fotograf58
08-12-2013, 16:12
Może to było powietrze z Sosnowca? :mrgreen:

Borsuk dobrze prawisz :D

Cosnek
08-12-2013, 18:45
Propozycja PiS na nowe godlo :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/i/mu9w1sp)

linkil
08-12-2013, 18:50
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/8c158a35bbc30a4a6f383fbc34970f00_original.png?1386 502429)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/26bc2c1660662723f792ff9ced3388bd_original.gif?1386 434216)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/5e30bf1a9d7fafa73bdc8029c3307dd9_original.jpg?1386 447530)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/98955097336e8c2b8e2aae76afb276b1_original.gif?1386 418093)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/3312b11c5e193bfd68d8aa514f275b18_original.png?1386 502429)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/ecac08e12776e873efab4f8b37fa3abd_original.gif?1386 323587)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/df594cb09ccc1bbd0ef530130f0e74c7_original.png?1386 351932)

ZgReDoL
08-12-2013, 19:14
Może to było powietrze z Sosnowca? :mrgreen:


Borsuk dobrze prawisz :D

-Co człowieka może spotkać najlepszego w Katowicach?
-.....?
-Autobus do Sosnowca.......

MstrG
08-12-2013, 19:53
Ale po co mapa USA? Daj mu mapę administracyjną Polski i niech z biegu naniesie nazwy województw i miast wojewódzkich!!! Zobaczymy czy to takie oczywiste i łatwe.
Amerykanie słabsi z geografii, ale gospodarczo to troszke lepiej stoją od nas. Co by mnie obchodzily panstwa np. w Afryce czy Europie, gdybym miał tyle kasy co oni.
Jak będzie mnie stać na wakacje np. na Hawajach, to sobie wcześniej sprawdzę gdzie one lezą, a nie musze znać atlasu na pamięć.

e5txEGWfeO4

sea21
08-12-2013, 20:07
Jeżeli chodzi o Chajzera:

xZv4qfEbyCc

!AGresT
08-12-2013, 20:59
@MstrG :)

fotograf58
08-12-2013, 21:06
Dlaczego ptaki lecąc na Sosnowcem machają jednym skrzydłem ?
Bo drugim zasłaniają sobie oczy, aby nie oglądać tego "wspaniałego" miasta :D

ku6i
08-12-2013, 21:10
-Co człowieka może spotkać najlepszego w Katowicach?
-.....?
-Autobus do Sosnowca.......

Znałem to w "trochę" innej wersji ;)

A wiecie dlaczego w Katowicach na Osiedlu Gwiazdy (popularnie zwane "kukurydzami") mieszkania na ostatnich piętrach są tańsze? Bo z okna widać Sosnowiec :D

ZgReDoL
08-12-2013, 21:28
-Dlaczego gołębie nad Katowicami latają na plecach?
-....?
- Bo sie boją żeby im obrączek nie ukradli..... :D

fotograf58
08-12-2013, 21:33
Dlaczego ptaki latają nad Sosnowcem na plecach?
Tak samo jak z jednym skrzydłem, nie chcą oglądać tak "znamienitego" miasta :)

ZgReDoL
08-12-2013, 21:56
Dlaczego ptaki latają nad Sosnowcem na plecach?
Tak samo jak z jednym skrzydłem, nie chcą oglądać tak "znamienitego" miasta :)

Mało oryginalne tak się powtarzać..... ale cóż się spodziewać po mieszkańcu tego "cudownego" miasta.... gdzie na wiadro mówią kibel....;)

fotograf58
08-12-2013, 22:01
W pewnej Hanyskiej rodzinie panna urodziła nieślubne murzyńskie dziecko. Cała rodzina lamentuje, panna urodziła czarne dziecko. Tylko jeden ojciec jest spokojny i mówi do córki :
Córcia nic sie nie stało że urodziłeś murzyńskie czarne dzecko, ale ważne że nie jest ze Sosnowca :D

ZgReDoL
08-12-2013, 22:14
Siedzi chłopczyk przy kałuży i pije z niej wodę. Widzi to starsza kobieta, więc zmartwiona mówi:
-Nie pij synku wody z kałuży, chodź dam ci herbaty w domu...
Chłopczyk spojrzał na kobietę i pyta
-Co godocie umo?
-A nic, nic.... pij hanysku, pij.....;)

fotograf58
08-12-2013, 22:21
Sosnowiok, Ślónzok i Afrykan spotkali sie we tym samym czasie we szpitalu, skuli tygo co ich baby łurodziły dziecko.
Pjelyngniarkom coś sie ale pomyliło i niy wjedzóm czyje je czyje. Postanawjajóm wjync zapytać sie łojców. Pjyrwszygo pytajóm Ślónzoka:
- Kjere je wosze dziecko?
Ślónzak pokazuje na czorne dziecko.
Pjelungniarki zdziwione:
- Jesteście ale pewni?
- Niy, nale Sosnowioka niy byda ryzykowoł!

ZgReDoL
08-12-2013, 22:32
Dobre..... tego nie znałem!!!!
Będe opowiadał w wersji przychylnej gorolom.......:smile:

bognik
08-12-2013, 22:57
A co dobrego jest w Sosnowcu?
Szybka droga do Katowic :mrgreen:

fotograf58
08-12-2013, 23:00
Dobre..... tego nie znałem!!!!
Będe opowiadał w wersji przychylnej gorolom.......:smile:

Kawał o kałuży też jest w odwrotnej wersji :)

bognik
08-12-2013, 23:01
w Katowicach na Osiedlu Gwiazdy (popularnie zwane "kukurydzami")
"Kukurydze" to Osiedle Tysiąclecia, nie Gwiazdy :D

ku6i
08-12-2013, 23:05
"Kukurydze" to Osiedle Tysiąclecia, nie Gwiazdy :D

Aj waj, grunt, że tam też mieszkania tańsze ;)

fotograf58
08-12-2013, 23:26
"Kukurydze" to Osiedle Tysiąclecia, nie Gwiazdy :D

Widzę, że Pani Moderatora zna dobrze topografię Katowic :D

bognik
08-12-2013, 23:30
Nie wiem czy dobrze, ale nie jest źle ;)

zako
09-12-2013, 12:51
http://futomaki.pl/2013/12/09/5-porad-dla-poczatkujacych-fotografow-profesjonalnych/

ZgReDoL
09-12-2013, 13:54
Kawał o kałuży też jest w odwrotnej wersji :)

Oczywiście że tak,. Każdy z nas, zna w tej jedynie słusznej wersji.
Tak jak w dowcipie, gdy bóg strugał ludzi, i wg mnie, tych co mu nie wyszli, rzucał za Brynicę patrząc od mojej strony.....;)

fotograf58
09-12-2013, 14:05
Sosnowiok, Kaszub i Ślónzok
Sosnowiok, Kaszub i Ślónzok znajdujóm butelka ze dżinym. Dżin pado do nich:
- Je was trzech, wjync kożdymu z was moga spełnić jedno życzynie.
Pjyrwszy pado Kaszub:
- Jo bych chciał, coby na naszych pjynknych Kaszubach, wdycki bóły czyste powjetrze, czysta ziemjo i czysta woda. Dżin na to:
- Zrobjone.
Sosnowiok pado drugi:
- Jo bych chciał, coby cołki Sosnowiec boł łotoczono wysokjym murym, coby żodna hołota ze zywnóntrz sie tam nie dostoła.
- Zrobione.
Terozki Ślónzok, do dżina:
- Pedz mi coś wjyncyj ło tym murze.
- No, je łón wysoki na dziesiyńć pjynter, bardzo szyroki i nawet mysz sie przez niygo niy prześliźnie.
Ślónzok:
- Dobra. Zalyj to wodóm!
;-):D

RobertMiernik
09-12-2013, 14:29
- Dobra. Zalyj to wodóm!

Gdyby nie to o było z kreseczką to mógł by to być początek pięknej słowiańskiej ballady...

!AGresT
09-12-2013, 14:55
Nie żeby od razu bardzo śmieszne, ale sympatyczne:
http://fotoblogia.pl/gallery/28,nowe-trendy-kociaki-jak-dziewczyny-pin-up-modele-jak-kociaki

linkil
09-12-2013, 17:19
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/0e9be8e263e8ffc3707f203951a1e2ed_original.jpg?1386 503068)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/55aceb128a6962c36b6dcb157efd18ea_original.jpg?1386 536277)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/2614d9ebc9a36558d54a9760bbf6cae7_original.jpg?1386 502764)

sprocket
09-12-2013, 18:07
Haslo krzyzowki, - trujace panstwo - Czad, dla mnie to bylo smieszne :)

jo44
09-12-2013, 19:05
Ale czad!:)

.:Gerard:.
09-12-2013, 19:40
Wesoły Renifer
3xEC_du7euQ

mArKo-85
10-12-2013, 00:20
Znałem to w "trochę" innej wersji ;)

A wiecie dlaczego w Katowicach na Osiedlu Gwiazdy (popularnie zwane "kukurydzami") mieszkania na ostatnich piętrach są tańsze? Bo z okna widać Sosnowiec :D

Sorki za OT, ale muszę... dla ścisłości. Gwiazdy mają kształt gwiazdy i są przy al. Roździeńskiego, a "kukurydze" (bo mają kształt jak kukurydza) są na os. 1000-lecia graniczącym praktycznie z Parkiem Chorzowskim (przy Stadionie Śląskim)
PS. Wiem że już było zwrócone na to uwagę, ale nie było zdjęć :P

gwiazdy -
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/g2121-2.jpg
źródło (http://www.ksm.katowice.pl/wspolne-sprawy/img/g-212-1.jpg)

kukurydze -
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/360pxKukurydza_wysoka_w_Katowicach-2.jpg
źródło (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/11/Kukurydza_wysoka_w_Katowicach.jpg/360px-Kukurydza_wysoka_w_Katowicach.jpg)

Mam nadzieję, że nie uraziłem... Pozdrawiam
i jeszcze raz sorki za ot

ku6i
10-12-2013, 00:53
Pardon, pardon, przez Katowice ostatnimi czasy jeżdżę tylko po nocy, stąd ta pomyłka ;)

Boryszuk
10-12-2013, 01:14
To nie noc, to katowickie powietrze.

ku6i
10-12-2013, 01:33
Takie cuda tylko w Krakowiu ;)

Rafał_Sz
10-12-2013, 09:01
Widziałeś, żeby ktoś kiedyś przejechał przez Kraków? W Korkowie stoi się w korkach, a nie jeździ. ;)

ZgReDoL
10-12-2013, 10:04
To nie noc, to katowickie powietrze.

:mrgreen:

zdyboo
10-12-2013, 10:08
http://vimeo.com/80977329

RomanZWrocławia
10-12-2013, 11:23
http://alegratka.pl/ogloszenie/regaly-dla-wdow-z-rusztem-zamykane-20915587.html

Rafał_Sz
10-12-2013, 12:02
Uwaga! Drastyczne! (http://facet.onet.pl/co-by-bylo-gdyby-kobiety-nie-wystepowaly-w-sexy-reklamach/zztwm)

MARTINK
10-12-2013, 22:02
Dlaczego bokserzy wagi ciężkiej nie uprawiają sexu przed walka ?


.... bo się nie lubią.

linkil
10-12-2013, 22:20
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1476192_621227931248298_2058683796_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1470353_621226827915075_1277173412_n.jpg)

Bestkinga1402
12-12-2013, 08:50
SMS do żony:
Kochanie, byłem z Leną i grupką przyjaciół na imprezie. Nagle usłyszeliśmy silny wybuch, drzwi wypadły i weszło trzech terrorystów psychopatów. Złamali mi ręce i pocięli twarz. Moi przyjaciele są
martwi. Jestem w szpitalu, amputowano mi ręce, tego SMS-a pisze pielęgniarka.
SMS do męża:
KIM JEST LENA?!

Sławol
12-12-2013, 16:05
gDoUKQdFXN0

linkil
12-12-2013, 16:31
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/1497499_622062467831511_283790297_n.jpg)

linkil
12-12-2013, 16:37
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/234f1c77f4ed673e64097a0d9e2e55e1_original.gif?1386 846765)

Sławol
12-12-2013, 18:49
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/988422_553268778084495_1505713383_n.jpg)

Borat1979
12-12-2013, 19:00
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/988422_553268778084495_1505713383_n.jpg)

Bo w tych kebabach z "baraniny" to nigdy tej baraniny nikt na oczy nie widział. Nie znam lokalu w moim mieście a są ich setki, który miałby w ofercie "kebab z baraniny", która zawierałby baraninę :)

Sławol
12-12-2013, 19:19
Pewnie, ale zabawne są te wszystkie wstawki. A info jest prawdziwe, wszedłem na tę stronę :)

Dla mnie tam jeden pies, jak to nazwą (bo kurczaka w kebabie nie lubię jakoś), bylebym się nie otruł ;)

linkil
12-12-2013, 19:45
Zainstalowałem w sypialni stroboskop. Teraz w trakcie seksu moja żona wygląda jakby się ruszała.

!AGresT
12-12-2013, 20:20
@Joaro - przypomniał mi się inny dowcip, żydowski:
Przy jednej z ulic stara babinka sprzedawała bajgle. Pewnego mroźnego, zimowego dnia przejeżdżał tamtędy młody panicz i żal mu się zrobiło marznącej staruszki. Kazał zatrzymać powóz i podszedł do niej.
- Po ile mace te precle?
- A po 10 kopiejek
- A ile ich macie?
- 50
- To macie tutaj 5 rubli i dajcie mi wszystkie
- Oj, nie mogę wam wszystkich sprzedać!
- A to dlaczego?
- A czym ja wtedy będę handlowała?

Nora2888
12-12-2013, 23:48
Zdziwiony lekarz pyta żonę pacjenta:
- Naprawdę nie zorientowała się pani, że mąż miał zawał?
- Nie. Zaskoczyło mnie jedynie, że przeszło po 20 latach małżeństwa mąż wyszeptał: "Jadzia, moje serce..."