Zobacz pełną wersję : Humor
misiobudrysio
20-06-2010, 08:32
rajd katolikow .....bezcenne
burza1979
20-06-2010, 10:57
http://telewizor.tv/film,id,18118,Pojazd_przysz%C5%82o%C5%9Bci_%3B)
Taka taczka by mi się przedwczoraj przydała jak kafle targałem :D
4GTfq2m
UDWnMXzgeZo
pfUFYtXNN0A
WbzHpaE4X2U
06g5613qhjE
t72j7mRBMYg
GlPqYK6aU9c
gregory_21
20-06-2010, 15:59
http://telewizor.tv/film,id,18118,Pojazd_przysz%C5%82o%C5%9Bci_%3B)
Mi z tej stronki najbardziej podszedł ten filmik:
http://telewizor.tv/film,id,18119,Jak_oszuka%C4%87_bramkarza
:D
Psychotrop
20-06-2010, 21:11
wrzucałem to już tutaj.
ale dobre, więc powtóreczka :)
O0ztcxAh0Pw
gregory_21
20-06-2010, 22:28
wrzucałem to już tutaj.
ale dobre, więc powtóreczka :)
O0ztcxAh0Pw
Psycho... wybacz ale ja jeszcze za mało wypiłem, żeby zrozumieć o co w tym chodzi ;)
Psychotrop
20-06-2010, 23:02
wybaczam :)
KaleidoStar
21-06-2010, 00:52
Gregory, może nie masz kiszki...
Psychotrop
21-06-2010, 00:53
ale za to mam elektrokapuścioche ;)
gregory_21
21-06-2010, 11:09
Ale tak poważnie: o co w tym biega? Co Was w tym śmieszy? :)
Pytam, bo może ominęło mnie w życiu coś co jest kluczem do zrozumienia tego... czegoś ;)
Dołączam się do pytania - dla mnie to jakaś zupełna abstrakcja:)
miron19j
21-06-2010, 11:57
Ale tak poważnie: o co w tym biega? Co Was w tym śmieszy? :)
Pytam, bo może ominęło mnie w życiu coś co jest kluczem do zrozumienia tego... czegoś ;)
ja też poproszę o wytłumaczenie.
Bo o ile jestem w stanie przyjąć animację jako taką, to nie rozumiem, co w tym śmiesznego.
Poczucie humoru to sprawa indywidualna i ciężko coś takiego wytłumaczyć, nie można się też tego nauczyć :-(
"Jak działa jamniczek" to klasyka polskiej animacji. Dla mnie jest bezkonkurencyjny.
gregory_21
21-06-2010, 12:59
"Jak działa jamniczek" to klasyka polskiej animacji. Dla mnie jest bezkonkurencyjny.
Dzięki... teraz już wszystko rozumiem.
Może coś łatwiejszego:
Przyjechali rodzice chlopaka do rodziców dziewczyny w swaty. Gospodarze zachwalaja:
- Nasza córka i gotowac moze i prac i dzieci rodzic...
- O, to swietnie, bo nasz syn ciagle tylko zre, brudzi i rucha...
skulinski
21-06-2010, 13:35
solidaryzuję się z Psychotropem, uwielbiam taki absrtakcyjno absurdalny humor! a to klasyka, dzieki za przypomnienie.
W końcu racja, jakie zdjęcia taki fotograf:D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201006/1277120828_by_szydlo85.jpg)
Pumexior
21-06-2010, 17:49
Moim zdaniem facet nie do końca zrozumiał jak wygląda fotografia aktu ;)
gregory_21
21-06-2010, 18:04
W końcu racja, jakie zdjęcia taki fotograf:D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201006/1277120828_by_szydlo85.jpg)
Moim zdaniem facet nie do końca zrozumiał jak wygląda fotografia aktu ;)
;)
gregory_21
21-06-2010, 18:05
W końcu racja, jakie zdjęcia taki fotograf:D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201006/1277120828_by_szydlo85.jpg)
Moim zdaniem facet nie do końca zrozumiał jak wygląda fotografia aktu ;)
Jeżeli o mnie chodzi to się należało ;) (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=1963582#post1963582)
nie niszczmy jamniczka! dwa lata temu katowałem tym każdego, klasyk absolutny.
gregory_21
21-06-2010, 18:22
nie niszczmy jamniczka! dwa lata temu katowałem tym każdego, klasyk absolutny.
Ojej... ja mogę zrozumieć, że abstrakcyjna animacja może mieć swojego amatora ale na serio pytam, który moment jest dla Was mega śmieszny na przykład.
Jak poznam, oglądnę ze trzy razy i może zrozumiem co autor miał na myśli ;)
Poważnie piszę... bez wrogiej propagandy :)
bo ja w ogóle nie wiem co to w Humorze robi ;) jeszcze rozumiem Czarnego Kapturka by tu wrzucić, ale Jamniczek jest boski i tyle ;)
gregory_21
21-06-2010, 18:31
Pijaczek zakręcił się przypadkiem na cmentarzu. Zauważył grabarza zajętego swoją pracą i postanowił go dla żartu przestraszyć. Podszedł do niego od tyłu i wrzasnął:
- BUUUUAAA!!!
Grabarz ani drgnął, nawet się nie odwrócił i kontynuował swoją pracę. Pijaczek zniesmaczony nieudanym żartem odchodzi. Kiedy wychodzi poza teren cmentarza, nagle dostaje łopatą w łeb i pada na ziemie nieprzytomny.
Pochyla się nad nim grabarz i grożąc palcem mówi:
- Straszymy, biegamy, skaczemy, bawimy się... ale za bramę nie wy-cho-dzi-myyyy!
Ojej... ja mogę zrozumieć, że abstrakcyjna animacja może mieć swojego amatora ale na serio pytam, który moment jest dla Was mega śmieszny na przykład.
Jak poznam, oglądnę ze trzy razy i może zrozumiem co autor miał na myśli ;)
Poważnie piszę... bez wrogiej propagandy :)
poważnie , bez wrogiej propagandy ... szczerze współczuję
humor niestety wytłumaczeniom nie podlega ( bo co śmiesznego jest w takim Monthy Pythonie, w której sekundzie należy się zaśmiać)
w razie czego polecam kabaret Ani Mru Mru, oni śmieszą w sposób bardziej "dosadny" :-)
jamniczek genialny
klasyk
gregory_21
21-06-2010, 20:44
Czy ja się jakoś niejasno wyrażam?
Przecież nie chcę, żebyście mnie przekonywali tylko proszę o podanie momentów, które Was śmieszą.
Niestety od kilku postów z wyjątkiem przedostatniego słyszę tylko, że "jamniczek genialny", "klasyk", "super - hiper" :(
Karl Johansson
21-06-2010, 21:21
Gregory, problem polega na tym, że właściwie bardzo, baaaardzo ciężko wytłumaczyć, dlaczego nas to śmieszy. Po prostu, ma w sobie coś takiego, że ja leżę ze śmiechu za każdym razem, jak to widzę, i nie ma tu jakiegoś specjalnego powodu i wytłumaczenia.
jackrabbit
21-06-2010, 21:30
pewnie "Hydrozagadka" tez was smieszy? :razz:
gregory_21
21-06-2010, 22:09
niestety tak :)
Po obejrzeniu kilku urywków Hydrozagadki na youtube (w połączeniu z jamniczkiem i faktem, że Was oba te filmy śmieszą) stwierdzam, że... jestem po prostu za młody i nie "czaję bazy" :mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201006/1277140905_by_KnZz_500.jpg)
tu link do obrazka na stronie:
http://demotywatory.pl/1780520/Kiedys-fotograf-pracowal-w-ciemni
gregory_21
21-06-2010, 23:16
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201003/1269105415_by_medeia_500.jpg)
Źródełko nr1 (http://demotywatory.pl/1262745/Jezyk-Polski)
I jeszcze jedno... ciekawe czy pod laczkiem ma Adidasa :mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201003/1268754776_by_Infernaly.jpg)
Źródełko nr2 (http://demotywatory.pl/1228871/Swojej-osobowosci)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/1277038055_by_BadSoldier_500-1.jpg
źródło (http://komixxy.pl/uimages/201006/1277038055_by_BadSoldier_500.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/1276777216_by_czaro008_500-1.jpg
źródło (http://komixxy.pl/uimages/201006/1276777216_by_czaro008_500.jpg)
pewnie "Hydrozagadka" tez was smieszy? :razz:
O nie... po 20 min. oglądania zrezygnowałam. Zbyt abstrakcyjne jak dla mnie. Jamniczek też.
Czy ja się jakoś niejasno wyrażam?
Przecież nie chcę, żebyście mnie przekonywali tylko proszę o podanie momentów, które Was śmieszą.
Niestety od kilku postów z wyjątkiem przedostatniego słyszę tylko, że "jamniczek genialny", "klasyk", "super - hiper" :(
mnie śmieszy całość, przepraszam że się wytłumaczyłem tak niewystarczająco
owieczkax18
22-06-2010, 13:30
Eksperyment naukowy - skopiowane z innego forum
Siedziałem z kolegami w pubie i ktoś wyskoczył z tematem, że piwo zawiera żeńskie hormony.
Nie mogliśmy dojść do spójnych wniosków, więc postanowiliśmy przeprowadzić eksperyment naukowy.
Każdy z nas (z pobudek czysto naukowych!) wypił 10 piw.
I wtedy odkryliśmy przerażającą prawdę:
1) przybraliśmy na wadze,
2) strasznie dużo mówiliśmy, ale o niczym konkretnym,
3) mieliśmy problemy z prowadzeniem samochodu,
4) nie potrafiliśmy logicznie myśleć,
5) nie udało nam się przyznać do błędu, mimo że było zupełnie jasne, że go popełniliśmy,
6) każdy z nas wierzył, że jest pępkiem wszechświata,
7) mieliśmy bóle głowy i żadnej ochoty na seks,
8 ) nie umieliśmy zapanować nad emocjami,
9) trzymaliśmy się nawzajem za ręce,
10) po każdych 10 minutach musieliśmy iść do WC, i to wszyscy jednocześnie.
Dalsze dowody są zbyteczne......
:D:D:D
Spadłem z krzesła, eksperyment na 100% prawdziwy:d
:D
http://www.joemonster.org/filmy/26133/Jak_sie_hackuje_obiektyw
W sumie bardziej jako ciekawostka: Wózek sklepowy dla skejtera (http://www.milanos.pl/vid-15160-Wozek-sklepowy-dla-skejtera.html) ;)
A to sam nie wiem jak określić:
naINwKK2ffo
:D
http://www.joemonster.org/filmy/26133/Jak_sie_hackuje_obiektyw
Hmm - i nawet mu to działa...
http://vimeo.com/9295371
http://jaramsie.pl/2inioe1_dtrmsn#postbox
http://jaramsie.pl/2ipqkyk_3l6pda#postbox - ach co by bylo jakby byly takie mistrzostwa :)
Nie kojarzę, żeby było wcześniej... :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=kY-eYXleI-U
http://jaramsie.pl/2ipqkyk_3l6pda#postbox - ach co by bylo jakby byly takie mistrzostwa :)
Są: http://facet.onet.pl/foto/sexy-soccer-2010-w-berlinie,3244825,foto-miniatury.html :mrgreen:
mamil_km
23-06-2010, 18:28
Nie wiem czy było szukajka nie znalazła więc wrzucam, niektóre napradę śmiszne :
http://fundir.org/gallery,fotografowie_czyli_po_drugiej_stronie_obie ktywu,1270,0,0.html
http://fundir.org/gallery,fotografowie_w_spodnicy,2577,0,0.html
http://fundir.org/gallery,fotografowie,544,0,0.html
napradę śmiszne :
No, faktycznie. :)
Padłem: http://www.youtube.com/watch?v=CJUVXm0_Big
Bardzo niegrzeczna dziewczyna
P8KKlCsRrUw
Nie oficjalny teledysk do Mistrzostw Świata
C4wTSSw3FA8
Zwróćcie uwagę na tę aukcję http://allegro.onet.pl/item1084220522_obiektyw_nikon_nikkor_af_1_1_8_d_ja k_nowy_do_d40.html
Tak mnie ubawiła, że az zadałem pytanie sprzedającemu. Odpowiedż ubawiła mnie jeszcze bardziej. Mały cytat z odpowiedzi:
"Witam
szczerze mówi.ąc nie znam sie na tym za baerdzo
ale boiektyw zakładałem do D40 i robił znakomite fotki bez żadnych problemów
ten typ obiektywu ma manualnie ustawianą ostrość !!!!
prosż esprawdzić symbol"
Widziałem tę aukcję. ;) Nawet zastanawiałem się czy uszkodzony czy co, że w dziale manualne, ale w końcu uznałem, że pewnie to tylko pomyłka przy zaznaczaniu kategorii. ;) Jak widać jednak właściciel święcie przekonany o tym, że to manual. :)
A Ahmeda nie wrzucisz? ;)
Się koleś wystraszył
b_zu_Nf_duk
Jak się buduje w Afryce
TLnOJaIyKE0
Ten z cegłami na głowie jest najlepszy
No, faktycznie. :)
A to śmieszne Panie Moderatorze? :mrgreen:
http://demotywatory.pl/46028/--Patrz-napisal-alkochol
gregory_21
24-06-2010, 20:33
A to śmieszne Panie Moderatorze? :mrgreen:
http://demotywatory.pl/46028/--Patrz-napisal-alkochol
Buheheheheh :mrgreen:
tomek-GL
25-06-2010, 00:27
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/15467386733643648484.jpg)
Dla fanów trochę "innego" humoru ;)
http://www.funner.pl/link/10232/Tomasz_Niecik_Cztery_Osiemnastki/
gregory_21
25-06-2010, 14:27
http://www.funner.pl/link/10232/Tomasz_Niecik_Cztery_Osiemnastki/
Szczerze współczuję ludziom, którzy lubią przy tym bujać garba :(
było trochę linków - czas za żarty :)
Mecz Polska - Brazylia. Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni. Patrzą, a tam tylko jedna koszulka - dla Ronaldinho. No to mówią mu:
- Ronaldinho, będziesz grał sam.
Reszta drużyny poszła do pubu na piwo. Ronaldinho sam bez bramkarza nieźle się spisuje. Reszta drużyny w pubie po jakimś czasie włącza telegazetę, żeby zobaczyć, jaki wynik. A tam: 0:1 (34' Ronaldinho). No to się cieszą. Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83' Rasiak). Następnego dnia spotykają się z Ronaldinho i pytają:
- Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło?
- No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - w 46'' dostałem czerwoną kartkę...
Pewna pani wybierała się samolotem w odwiedziny do córki.
Będąc już na lotnisku w kolejce do kontroli ustawiła się tuż za księdzem.
- Ojcze... - zwróciła się do niego szeptem przed samą kontrolą - miałabym prośbę...
- Tak droga pani? - zachęcił ją ojczulek.
- Kupiłam dla mojej córki jedną z tych najnowszych golarek dla kobiet.
Ksiądz rozumie, u nich to majątek kosztuje.Przy tych zaostrzonych przepisach znajdą to na sto procent przy mnie i zarekwirują. Nooo więc, jakby ksiądz był taki miły i schował ten drobiazg pod sutanną, to na pewno nie będą tam u księdza sprawdzać.
- Oczywiście pomogę pani - zadeklarował się ksiądz - ale uprzedzam, że w moim fachu wielu rzeczy mi nie wolno, na przykład nie wypada mi kłamać.
- Jakoś to będzie - stwierdziła optymistycznie kobieta.
Podczas kontroli spytano księdza, czy ma przy sobie coś zabronionego. Po chwili zastanowienia odpowiedział on spokojnie:
- Od głowy do pasa nie mam przy sobie nic niebezpiecznego...
- A od pas w dół? - spytał zdziwiony urzędnik celny.
- A tam, mam faktycznie coś specjalnego. Ale tylko dla pań. Przyznam się panu, że jeszcze nieużywane. Przepuścili go rechocząc.
Przychodzi facet do Urzedu Pracy i sie pyta:
-Czy jest dla mnie jakas praca?
Urzedniczka odpowiada mu:
-Tak. 10 000zl zarobkow co miesiac, firmowy samochod, firmowy telefon, mieszkanie, coroczne wakacje z firmy...
-Pani chyba zartuje??- mowi zdziwiony koles.
-Tak, ale to pan pierwszy zaczal.
Zbliżają się urodziny kolegi celnika - dwaj jego kumple zastanawiają się nad prezentem:
- Może 50-calowego płaskiego Soniaka i kino domowe?
- Eeee, już ma takich kilka, nawet w kuchni i garażu...
- To może Merolka S-ke albo Beemke??
- Bez sensu! Jego żona i dzieciaki jezdżą takimi już od dawna!
- No to w takim razie... Wiem! Zostawmy go samego na zmianie w dniu urodzin!
- No k*rwa, bez przesady!
W aptece długa kolejka, w niej Jaś. Wreszcie jego kolej:
- Poproszę prezerwatywy o smaku malinowym, albo nie nie, może wiśniowe. Nie nie, może bananowe...
I tu oddzywa się starsza pani stojąca w kolejce:
- Synku będziesz pier**lił, czy kompot gotował?
Pewien żołnierz miał bardzo mały interes. Oczywiście sierżant go za to wyśmiewał. Pewnego dnia, żołnierza wezwano na badania skóry. Po badaniach zaprasza go do siebie sierżant:
- To wy dzisiaj byliście na badaniach?
- Tak jest panie sierżancie, byłem.
- I lekarz kazał się do naga rozebrać?
- Tak jest panie sierżancie, powiedział, że jestem zdrów jak ryba!
- A o ch**u to ci nic mówił - pyta złośliwy sierżant.
- Aa, o panu nawet nie wspomniał..
Pz
było trochę linków - czas za żarty :)
Mecz Polska - Brazylia. Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni. Patrzą, a tam tylko jedna koszulka - dla Ronaldinho. No to mówią mu:
- Ronaldinho, będziesz grał sam.
Reszta drużyny poszła do pubu na piwo. Ronaldinho sam bez bramkarza nieźle się spisuje. Reszta drużyny w pubie po jakimś czasie włącza telegazetę, żeby zobaczyć, jaki wynik. A tam: 0:1 (34' Ronaldinho). No to się cieszą. Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83' Rasiak). Następnego dnia spotykają się z Ronaldinho i pytają:
- Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło?
- No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - w 46'' dostałem czerwoną kartkę...
Pz
Z tego samego cyklu:
Polscy piłkarze mieli trening dryblingu dookoła beczek. Po pół godzinie beczki prowadziły 6:0.
Java4ever. Wkrótce w kinach! (http://www.youtube.com/watch?v=KrfpnbGXL70) :D
everyman
25-06-2010, 20:58
Spalili mi paluszki: http://pijana.pl/106,Spalili_mi_paluszki_.html - dlaczego Nikon tak nie działa. ;)
Drogie panie.
Nie ma potrzeby szykować się do wyjścia tak długo. Jeśli nakładacie krótką spódniczkę, to dziewięciu na dziesięciu mężczyzn nie zauważy, czy wasza torebka pasuje wam do butów. A przecież nie warto stroić się dla jednego pedała...
- Wiesz Rychu, że ja swemu synkowi Lexus dałem na imię?
- Ale z ciebie debil!
- Ale za to mam Lexusa
- Boże, dlaczego świat, który stworzyłeś, jest pełen zła?
- Wypraszam sobie, ja go nie tworzyłem, ja prowadzę tylko hosting.
- Ilu surrealistów trzeba, by zmienić żarówkę ?
- Czterech: jeden trzyma żyrafę, drugi parską kalarepę, a szóste nie kradnij.
Dawno, dawno temu, w pewnej wiosce w Indiach pewien mężczyzna obwieścił, że będzie kupował małpy, płacąc po 10 dolarów za sztukę. Wieśniacy widząc, że małp jest pod dostatkiem , wyruszyli do lasu, aby je łapać. Mężczyzna kupił tysiące małp po 10 dolarów, ale kiedy ich populacja zaczęła się zmniejszać,wieśniacy zaprzestali starań. Mężczyzna zatem ogłosił, że zapłaci za małpę po 20 dolarów. To sprawiło, że wieśniacy wzmogli starania i znowu zaczęli łapać małpy. Jednak wkrótce populacja spadła jeszcze bardziej i ludzie zaczęli wracać do swych gospodarstw. Stawka została podniesiona do 25 dolarów, ale małp zrobiło się tak mało, że problemem było w ogóle zobaczyć jakąś małpę, a co dopiero ją złapać. Mężczyzna zatem ogłosił, że kupi małpy po 50 dolarów za sztukę! Ponieważ jednak musiał udać się do miasta w ważnych interesach, jego asystent pozostał w wiosce, aby prowadzić skup w jego imieniu. Pod jego nieobecność asystent zaproponował wieśniakom:
- Popatrzcie na tę ogromną klatkę i te wszystkie małpy,które skupił. Sprzedam je wam po 25 dolarów, a gdy mężczyzna wróci z miasta, odsprzedacie mu je po 50 dolarów.
Wieśniacy wydobyli swoje oszczędności i wykupili wszystkie małpy. I nigdy więcej nie zobaczyli już ani owego mężczyzny, ani jego asystenta - tylko same małpy... Witajcie na Wall Street!
KaleidoStar
25-06-2010, 22:42
Komiks z Chtulhu przeboski :)
tomek-GL
25-06-2010, 22:48
Komiks z Chtulhu przeboski :)
szkoda tylko ze nie jest zapisywany jako jeden obrazek a kazda sekwencja z osobna, przez co zmuszony bylem robić SS`a i sklejać :P
Java4ever. Wkrótce w kinach! (http://www.youtube.com/watch?v=KrfpnbGXL70) :D
- Hey, what are you guys up to?
- We are just enjoying some porn.
- I hope you're not doing Java and open source...
- No!
- Good...
:mrgreen:
cyberkoko
26-06-2010, 01:05
To teraz czas na spowiedź Joe ;)
http://www.youtube.com/watch?v=EvWnMb5XRp0
dobre...:D
http://www.joemonster.org/filmy/26250/Kawal_z_duchami
jedynie przestraszyłbym się wtedy jak TV sie włączyło, choć kabel został wyłączony. Szkoda, że nikt mi nie tego nie zrobil i zapewne nie zrobi :(
No cóż uśmiałam się, więc daję do humoru:
"Czym jest życie to już wiesz... czym są dobre zdjęcia przekonasz się niebawem..." i zdjęcia http://www.maxmodels.pl/piotrek0208,0.html
popadam w kompleksy... czy mi się wydaje, czy te zdjęcia są dość słabe? :D
KaleidoStar
27-06-2010, 16:33
Nie no.. jedno było bardzo ladne :)
http://www.youtube.com/watch?v=Kg1lxJdjWA4
gdzieś obok w cafe był wątek o iPadzie :mrgreen:
Nie no.. jedno było bardzo ladne :)
Które?;)
andrzej_laskowski
27-06-2010, 21:13
Które?;)
Też jestem ciekaw które. Masakra jakas normalnie. Może to jakaś podpucha jest, bo aż się wierzyć nie chce.
Może to jakaś podpucha jest, bo aż się wierzyć nie chce.
Wątpię ;) Ale ja już się nie odzywam i przestaję krytykować maxmodelsowych artystów bo mi zaczynają grozić ;)
No cóż uśmiałam się, więc daję do humoru:
"Czym jest życie to już wiesz... czym są dobre zdjęcia przekonasz się niebawem..." i zdjęcia http://www.maxmodels.pl/piotrek0208,0.html
hehe.. to jakaś masakra jest. Uboot przyznaj się:)
rychu_cmg
27-06-2010, 22:54
coś dla wielbicieli portali społecznościowych
http://wwwstatic.megavideo.com/mv_player.swf?v=4OD6HERX
Świetny odcinek SP dawno się tak nie uśmiałem ...
hackermuz
28-06-2010, 13:45
Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia:
- Wkur*ia mnie to "ś" na końcu. Takie "ś" jest pedalskie, ciotowate i w ogóle!... Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź!!! Bo powiadam wam: kto ma "ś" na końcu, ten fujara i gej. Amen.
Łoś zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nic nie poradzisz, w panice szarpie za ramię Rysia:
- Ej, kur*a, powiedz coś, Ryś. Przecież my nie geje, prawda?! No powiedz coś...Ryś!...
Na to ryś dostojnie:
- Ryszard, pedale, Ryszard...
Modlitwa wieczorna kobiety :
Ojcze nasz, który jesteś w niebie
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie
Daj mi faceta i ma być bogaty
Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty
Duze mieszkanie, a najlepiej willę
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez w chwilę
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę
Oglądać romansy, biżuterię kupić
W życiu mym nie będzie mogł się nigdy upić
Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki
Ja wydaję kasę - on płaci podatki
On nie ma kolegów - ja mam koleżanki
Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki
Złotych kart bez liku, czeków co nie miara
Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara
Modlitwa wieczorna faceta :
Panie mój daj mi głuchoniemą nimfomankę z dużym kontem w banku.
Ma być właścicielką sklepu monopolowego i mieć własny jacht i napalone
koleżanki nimfomanki.
Wiem że to się nie rymuje - ale tu nie o rym chodzi...
Żona programisty:
- Ciągle jesteś zajęty i siedzisz przy komputerze. Żebym choć miała
dziecko...
- Kładź się, będziemy instalować..
Psychotrop
29-06-2010, 09:51
z serii powiedzonek:
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi."
Jak czterech policjantów otwiera konserwę?
Stawiają ją na stole, stają wokół puszki i jeden z nich krzyczy:
- Policja! Otwierać! Jesteście otoczeni! :)
z serii powiedzonek:
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi."
zabiłeś mnie:-)
http://www.youtube.com/watch?v=6gbNZK60Xe4
http://www.youtube.com/watch?v=6gbNZK60Xe4
Dwie strony wcześniej
http://www.forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=1969254&postcount=8277
tomek-GL
29-06-2010, 12:16
Gmoch i wuwuzuwuuela oraz nowa piłka *****ulani :D
c7XevX_Gfxk
<Psycholog>Wyobraź sobie najszczęśliwszą chwilę twojego życia jako obraz
<Pacjent>Ok
<Psycholog>Teraz wyobraź sobie że jesteś coraz bliżej tego obrazu, i co widzisz?
<Pacjent>Piksele
Marta Baranowska
29-06-2010, 19:04
z serii powiedzonek:
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi."
Człowiek człowiekowi wilkiem a zombie zombie zombie
SADPUNK44
30-06-2010, 00:43
Człowiek człowiekowi wilkiem a zombie zombie zombie
A mucha musze klapką...
Reakcja psa na wuwuzele :D
http://www.youtube.com/watch?v=Gqv4Vviod0c&feature=player_embedded
Chyba nie było...
http://www.youtube.com/watch?v=P40TP1ughek&feature=player_embedded#!
Kasandra
30-06-2010, 14:54
zabiłeś mnie:-)
nie on;-)
zerżnał ;->
gregory_21
30-06-2010, 18:07
Reakcja psa na wuwuzele :D
http://www.youtube.com/watch?v=Gqv4Vviod0c&feature=player_embedded
Cool :mrgreen:
Mistic92
30-06-2010, 19:47
Witam kolegów:smile:. Chciałbym wyrazić ogromne współczucie z powodu pewnie niedalekiego przyłączenia się do was kolegi raphael1206. Będziecie musieli wysłuchać marudzenia o gorszej fakturze wykonania aparatu. Mam nadzieję że u was ten osobnik będzie szczęśliwy :p Jeśli ktoś chce sobie poprawić humor zapraszam do tego wątku (http://klubkm.pl/forum/showthread.php?t=32193&page=12) od postu 112.;-)
Przezylismy UBoota, przezyjemy i jego :D
tomek-GL
30-06-2010, 22:13
Witam kolegów:smile:. Chciałbym wyrazić ogromne współczucie z powodu pewnie niedalekiego przyłączenia się do was kolegi raphael1206. Będziecie musieli wysłuchać marudzenia o gorszej fakturze wykonania aparatu. Mam nadzieję że u was ten osobnik będzie szczęśliwy :p Jeśli ktoś chce sobie poprawić humor zapraszam do tego wątku (http://klubkm.pl/forum/showthread.php?t=32193&page=12) od postu 112.;-)
Co za typ... xD
Lepiej żeby na CB poszedł :D
Swoją drogą w ręku miałem kiedyś jakiegoś soniacza i przyznam - niepewnie mi to leżało w rękach...
Ale to samo miałem jak pierwszy raz do rąk wziąłem swojego Nikosia :p
Może to kwestia moich wielkich łap i stosunkowo niewielkich gabarytów tych aparatów ;)
Przezylismy UBoota, przezyjemy i jego :D
Uboot trochę się ucywilizował. Widać kulturalne otoczenie ma kojący wpływ na jego maniakalne dążenie do perfekcji:D
(mam nadzieję, że za wcześnie tego nie piszę)..
Mistic92
01-07-2010, 22:37
Wątek się rozkręca. Teraz zaczał grozić utratą sprzętu :P
slawson38
02-07-2010, 11:55
Podaję link do szefa serwisu. Naprawy na poczekaniu.
http://www.digart.pl/zoom/5290699/Jestem_Nn.html
slawson38 o ile sie nie myle zdjecie to wykonal jeden z kolegow forumowiczow :) i bylo to juz pare razy na forum :D
Rafał_Sz
02-07-2010, 13:45
He he, dopiero teraz zauważyłem tą mała piłeczkę obok wyboru rozdziałki na YouTube. :):)
A przy okazji (nie wiem czy było)
BPJKHRPrnPQ
http://www.youtube.com/watch?v=HHujqH5j8TA&feature=player_embedded Niesamowite, leżę i kwiczę:D
iBłażej... rozwaliłeś mnie xD
burza1979
03-07-2010, 12:44
Było na poprzedniej stronie.
everyman
03-07-2010, 13:00
Free Photo Booth Prank
47NqM-qMlRA
Było na poprzedniej stronie.
Faktycznie było, ale mógłbyś wrzucać klip na forum bezpośrednio, bo jest taka możliwość, zamiast linkować.
To też jest niezłe :)
zToZCpV3Chk
tomek-GL
03-07-2010, 18:15
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://demotywatory.pl/uploads/201007/1278173444_by_pohfik_500.jpg)
Nic dodać nic ująć...
Na a czego ty się spodziewałeś:D
Jak widze początek studio i słowa
,,Przywitajmy naszych specjalistów'' to leże już na podłodze ze śmiechu.
Specjaliści to może byli ale 20 lat temu;)
tomek-GL
03-07-2010, 19:25
z mundialowej serii ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/07/1278173994_by_vietcom_500-2.jpg
źródło (http://demotywatory.pl/uploads/201007/1278173994_by_vietcom_500.jpg)
Już chyba 3. raz to piszę: To jest wątek pt. "Humor", a nie domorosła filozofia gimnazjalistów...
tomek-GL
03-07-2010, 23:39
o a tego to się nie spodziewałem...
Poprawione !
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img816.imageshack.us/img816/1125/402.jpg)
Psychotrop
03-07-2010, 23:44
true true
jak nie przepadam za demotami, tak jeżyk i kłólik są boscy :)
http://fishki.net/comment.php?id=67532
poradnik - jak robić zdjęcia
Psychotrop
04-07-2010, 00:19
http://fishki.net/comment.php?id=67532
poradnik - jak robić zdjęcia
ostrzegaj chłopie :shock:
uwaga - treść 18+, no i deko fujj ...
Boryszuk
04-07-2010, 00:24
http://fishki.net/comment.php?id=67532
poradnik - jak robić zdjęcia
O fcuk... Mój faworyt (http://ru.fishki.net/picsw/042010/06/post/soblazn/1270222d.jpg). Idę sobie w drzwiach przytrzasnąć ;)
Psychotrop
04-07-2010, 19:10
posprzątałem.
jeszcze raz tu zobaczę "personalne wycieczki", to porozdaję karteczki.
a polityki na tym forum nie lubimy i tak czy siak wszystko w temacie poleci w kosmos.
pozdrawiam wakacyjnie
woytec60
04-07-2010, 19:15
O fcuk... Mój faworyt (http://ru.fishki.net/picsw/042010/06/post/soblazn/1270222d.jpg). Idę sobie w drzwiach przytrzasnąć ;)
Boskaaa :mrgreen:
Też idę....
O fcuk... Mój faworyt (http://ru.fishki.net/picsw/042010/06/post/soblazn/1270222d.jpg). Idę sobie w drzwiach przytrzasnąć ;)
Już miałem poprawić, że chyba 'faworytka' ale w sumie to nie jestem pewien ;)
Leatherface
04-07-2010, 21:00
Ja znam przypadki, że facet za żonę ma coś podobnego, więc średnio mnie to śmieszy:/
http://www.youtube.com/watch?v=5mfakpxMwZA - dzieci pokazały mamie grę na komputerze...
tomek-GL
04-07-2010, 21:06
Jaka jest różnica między kaczką a kobietą?
- Kaczka może Ci zafajdać całe podwórko, a kobieta całe życie.
Dwóch kumpli w knajpie pije i użala się na sobą.
W pewnym momencie jeden z nich wali :
- Kurde stary, jak se pomyślę, jaki ze mnie inżynier...
to... boję sie do lekarza pojść.
Do celi zamknięto nowego więźnia, siedzący tam szybko zaczęli robić z niego mamusię. Na głośne krzyki wbiegł strażnik i pyta:
- Czego on tak się drze?
- Chce winogron - odpowiada stary więzień.
- A ch*ja mu dajcie!
- Próbowaliśmy, też się wydziera...
owieczkax18
05-07-2010, 14:39
Samolot pasażerski spada na ziemie. Do kolizji zostało parę minut.
Kobieta wstaje z fotela i mówi:
- Jeśli mam umrzeć, to chce się teraz czuć kobietą!
Rozbiera się do naga i pyta:
- Jest w tym samolocie ktoś na tyle męski, że sprawi, bym poczuła się jak kobieta?
Z fotela obok wstaje facet, ściąga koszulę i mówi:
- Masz, wyprasuj!
owieczkax18
05-07-2010, 15:52
List motywacyjny na stanowisko handlowca w spedycji. (Podobno autentyk)
Witam!
Chcialem zainteresowac Panstwa swoja oferta na to stanowisko. Jestem osoba o 12-1etnim doswiadczeniu w branzy logistycznej. Bylem spedytorem, hadlowcem i logistykiem. Teraz od l stycznia jestem tzw. wolnym strzelcem, ale pelnym zapalu i checi przedluzenia swoich kontaktów, a mam je niewaskie. Otóz znam wielu logistyków z Dolnego Slaska. Jak sie pracowalo w 9ciu firmach to sie zna. Duze rotacje i tak dalej, wiadomo. Znam ludzi w okolo stu firmach i jestem w stanie "zalatwiac" po kilkadziesiat ladunków dziennie. Z logistykami baluje, spotykam sie na grillach i innych baunsach. W ostatnich latach podczas pracy w firmach Trenkwalder czy Raben zarabialem rocznie (mówimy o prowizji z laduków dla firmy, nie lacznych obrotach) ok 1,5 mln Euro rocznie dla firmy w której pracowalem. Ciagle w trasie, ciagle w ruchu, ciagle imprezy i zabawy, ale placono mi niewiele jak na taki zarobek.
Zanim przesle Panstwo swoje CV chcialem postawic pewne warunki i od ich potwierdzenia uzalezniam dalsze rozmowy z Wasza firma, o której slyszalem wiele dobrego. Warunki dotycza nie tylko finansów. Tu oczekuje ok. 5 tys. zl (brutto) podstawy plus prowizja. Oczekuje tez firmowego laptopa np. HP Compaq, bo trzeba sie z czyms pokazac (przeciez nie bede robil prezentacji firmy i jej mozliwosci na Acerze za 2 tys. zl), dobrego telefonu komórkowego np. PRADA i dobrego samochodu (nie jakiejs Skody Fabii czy Opla Corsy w kolorze bialym). Jestem powazna osoba i w kregach, w których bywam, dobijam targów, zalatwiam zlecenia, baluje do rana oczywiscie w szeroko pojetym interesie firny) nie wypada po prostu byc tzw. "dziadem". A zeby nie byc nim to najwazniejszy jest sluzbowy samochód. Oczekuje samochodu z segmentu D (przeferuje Audi A6, Ford Mondeo, Opel Vectra C, nowe Renault Laguna Coupe czy Peugeot 407) z mocnym silnikiem wysokopreznym np. 2.2 lub 2.4 (nie chce mi sie krecic jakiegos benzynowca do 4 tys. obrotów z climatronikiem, ESP (czasem trzeba przyszalec lub po prostu zdazyc na czas na Business-meeting z kontrahentem), obiciem z Alcantary, Radiem CD ze zmieniarka na minmum 6 plyt (duzo slucham w podrózy za ladunkami, zleceniami), czy podgrzewanych foteli. Auto musi byc czarne i bez zadnym naklejek firmowych. Po prostu "jak Cie widza tak Cie pisza". Oczekuje tez funduszu reprezentacyjnego na lunche czy spotkania w klubach z potencjalnymi kontrahentami.
Jesli uwazacie, ze moje warunki sa do przyjecia to prosze o maila zwrotnego.
P.S.
Aha ja nie jezdze na spotkania w sprawie pracy, na których moge sie dowiedziec, ze czeka na mnie Skoda Fabia (klienta trzeba czasem sportowo przewiezc autem, podyskutowac)
gregory_21
05-07-2010, 16:43
List motywacyjny na stanowisko handlowca w spedycji. (Podobno autentyk)
Witam!
Chcialem zainteresowac Panstwa swoja oferta na to stanowisko. Jestem osoba o 12-1etnim doswiadczeniu w branzy logistycznej. Bylem spedytorem, hadlowcem i logistykiem. Teraz od l stycznia jestem tzw. wolnym strzelcem, ale pelnym zapalu i checi przedluzenia swoich kontaktów, a mam je niewaskie. Otóz znam wielu logistyków z Dolnego Slaska. Jak sie pracowalo w 9ciu firmach to sie zna. Duze rotacje i tak dalej, wiadomo. Znam ludzi w okolo stu firmach i jestem w stanie "zalatwiac" po kilkadziesiat ladunków dziennie. Z logistykami baluje, spotykam sie na grillach i innych baunsach. W ostatnich latach podczas pracy w firmach Trenkwalder czy Raben zarabialem rocznie (mówimy o prowizji z laduków dla firmy, nie lacznych obrotach) ok 1,5 mln Euro rocznie dla firmy w której pracowalem. Ciagle w trasie, ciagle w ruchu, ciagle imprezy i zabawy, ale placono mi niewiele jak na taki zarobek.
Zanim przesle Panstwo swoje CV chcialem postawic pewne warunki i od ich potwierdzenia uzalezniam dalsze rozmowy z Wasza firma, o której slyszalem wiele dobrego. Warunki dotycza nie tylko finansów. Tu oczekuje ok. 5 tys. zl (brutto) podstawy plus prowizja. Oczekuje tez firmowego laptopa np. HP Compaq, bo trzeba sie z czyms pokazac (przeciez nie bede robil prezentacji firmy i jej mozliwosci na Acerze za 2 tys. zl), dobrego telefonu komórkowego np. PRADA i dobrego samochodu (nie jakiejs Skody Fabii czy Opla Corsy w kolorze bialym). Jestem powazna osoba i w kregach, w których bywam, dobijam targów, zalatwiam zlecenia, baluje do rana oczywiscie w szeroko pojetym interesie firny) nie wypada po prostu byc tzw. "dziadem". A zeby nie byc nim to najwazniejszy jest sluzbowy samochód. Oczekuje samochodu z segmentu D (przeferuje Audi A6, Ford Mondeo, Opel Vectra C, nowe Renault Laguna Coupe czy Peugeot 407) z mocnym silnikiem wysokopreznym np. 2.2 lub 2.4 (nie chce mi sie krecic jakiegos benzynowca do 4 tys. obrotów z climatronikiem, ESP (czasem trzeba przyszalec lub po prostu zdazyc na czas na Business-meeting z kontrahentem), obiciem z Alcantary, Radiem CD ze zmieniarka na minmum 6 plyt (duzo slucham w podrózy za ladunkami, zleceniami), czy podgrzewanych foteli. Auto musi byc czarne i bez zadnym naklejek firmowych. Po prostu "jak Cie widza tak Cie pisza". Oczekuje tez funduszu reprezentacyjnego na lunche czy spotkania w klubach z potencjalnymi kontrahentami.
Jesli uwazacie, ze moje warunki sa do przyjecia to prosze o maila zwrotnego.
P.S.
Aha ja nie jezdze na spotkania w sprawie pracy, na których moge sie dowiedziec, ze czeka na mnie Skoda Fabia (klienta trzeba czasem sportowo przewiezc autem, podyskutowac)
Wiesz... brat kiedyś był na rozmowie w sprawie pracy, miał spore doświadczenie w branży, pomysły na przyszłość - generalnie powinien ją dostać bez problemu.
W pewnym momencie ktoś puka do drzwi, wchodzi bez zaproszenia i rzecze:
"Witam, przepraszam za najście ale nie mam za wiele czasu. To jest moja teczka z kserokopiami referencji: pracowałem tu, tu, tu, tu, tu i tu, osobiście poznałem tego, tego, tego, tego i tego a z Tym Panem grywam bardzo często w golfa. Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą - przyczyny zmiany pracy mogę opisać później - ale jedyny mój wymóg to 7000zł miesięcznie na rękę plus "fura, skóra i komóra"."
Prowadzący spotkanie odpowiedział: "W takim razie cóż mogę powiedzieć: skontaktujemy się z Panem w ciągu tygodnia czasu" i... wielkie było zdziwienie mojego brata gdy zrozumiał, że gość powiedział to do niego ;)
W związku z tym wcale bym się nie dziwił jakby koleś dostał pozytywną odpowiedź na ten "badziewny" LM ;)
Nie wiem czy bylo ale cos dla fotografow okolicznosciowych
Temat komunia:
http://pokazywarka.pl/komunia/
gregory_21
06-07-2010, 01:20
Nie wiem czy bylo ale cos dla fotografow okolicznosciowych
Temat komunia:
http://pokazywarka.pl/komunia/
Nie osłabiaj mnie, bo zacznę brać każde zlecenie skoro takie są w cenie :D
sprocket
06-07-2010, 04:19
Nie osłabiaj mnie, bo zacznę brać każde zlecenie skoro takie są w cenie :D
Tu chyba nie chodzilo o jakosc fotografii tylko o show komunijny, przynajmniej ja tak odebralem :)
Z rozmowy dwóch nastolatek:
- W mojej miejscowości z marketów jest jedynie Biedronka,
dlatego poważnie zastanawiam się, czy kariera galerianki ma sens.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs321.snc3/28676_126541004028101_126531124029089_324786_15178 69_n.jpg)
:lol:
Z rozmowy dwóch nastolatek:
- W mojej miejscowości z marketów jest jedynie Biedronka,
dlatego poważnie zastanawiam się, czy kariera galerianki ma sens.
hehhe:)
woytec60
06-07-2010, 13:22
Nie wiem czy bylo ale cos dla fotografow okolicznosciowych
Temat komunia:
http://pokazywarka.pl/komunia/
To też niezłe ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img190.imageshack.us/i/russianweddingdress.jpg/)
Nie wiem czy bylo ale cos dla fotografow okolicznosciowych
Temat komunia:
http://pokazywarka.pl/komunia/
To mi wyglada na byrtyjskich Cyganow, oni tak maja.
SADPUNK44
06-07-2010, 14:51
http://fishki.net/comment.php?id=67532
poradnik - jak robić zdjęcia
Co oni mają z tymi dywanami na ścianach, prawie na każdym zdjęciu - dywan...
A może to dywany są lanserskie, a nie te "laski"?Która ma lepszy dywan - więcej słit komciów...:D
Co oni mają z tymi dywanami na ścianach, prawie na każdym zdjęciu - dywan...
przeciez to oczywiste... zeby se nie scierala farba jak chodza po scianie... a niby po co sa dywany...
mrozikulus
06-07-2010, 22:19
Żona miała dość zachowania swojego męża, a w szczególności jego zbyt częstych wypadów z kolegami na piwo i powrotów w stanie mocno wskazującym. Po jednym z takich wieczorów mąż w stanie kompletnego upojenia wrócił do domu i padł nieprzytomny na łóżko. Żona jak zawsze rozebrała go do snu, ale tym razem zrobiła coś więcej - wepchnęła mu palcem do tyłka prezerwatywę w taki sposób, aby kawałek wystawał na zewnątrz. Rano, jak zawsze, mąż, aby poczuć się lepiej, wszedł pod prysznic. Myje się, myje... w pewnej chwili zaczyna myć tyłek i co... Co to jest? Wyciąga z tyłka prezerwatywę...... Żona w tym czasie przygotowuje w kuchni śniadanie. Gdy wykąpany mężulek przychodzi do kuchni , żona pyta:
- Jak się wczoraj bawiłeś? Jak twoi koledzy?
Mąż pełnym rozgoryczenia głosem odpowiada:
- Koledzy? Ja już nie mam kolegów!
gregory_21
07-07-2010, 17:15
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=o-zdTG384bM
Fake ;)
grudzinsky
07-07-2010, 18:22
BhImlbL20xQ&feature
:mrgreen:
tomek-GL
07-07-2010, 18:43
Ogladając to .:
9AsRLMrwjlg
popłakałem się ze śmiechu... xD :grin:
Te kocie ruchy buahaha
z tej samej rosyjskiej strony - moje ulubione zdjęcia ślubne
http://ru.fishki.net/picsw/092009/16/post13/nevesti004.jpg
http://ru.fishki.net/picsw/092009/16/post13/nevesti009.jpg
z tej samej rosyjskiej strony - moje ulubione zdjęcia ślubne
http://ru.fishki.net/picsw/092009/16/post13/nevesti004.jpg
Próba strzelania skończyłaby się... dziwnie i boleśnie. :>
SADPUNK44
07-07-2010, 20:19
BhImlbL20xQ&feature
:mrgreen:
Ludzie sobie gnaty łamią, a Wy macie z tego radochę...
P.s
Dobre...:lol:
jackrabbit
07-07-2010, 21:33
Próba strzelania skończyłaby się... dziwnie i boleśnie. :>
RkgfrS9FanU
Rany, ale nimi rzuca.. Kilku miało szczęście - mogło się skończyć na złamanym obojczyku :-)
Widać że za duzo filmów za mało wiedzy :D
ppfalcon
07-07-2010, 22:25
BhImlbL20xQ&feature
:mrgreen:
Ostatnie bolało chyba najbardziej :D
http://fishki.net/commentall.php?id=72073
Jak widać wszystko się da naprawić :-)
miron19j
07-07-2010, 23:09
każdy sposób jest dobry na nietypowe ujęcie
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img443.imageshack.us/i/pic8706.jpg/)
aaauuuuuaaaaa.................... http://www.youtube.com/watch?v=qdX1nCPVPL8&feature=popt00us0b
Pumexior
08-07-2010, 00:23
aaauuuuuaaaaa.................... http://www.youtube.com/watch?v=qdX1nCPVPL8&feature=popt00us0b
Na szczęście Canon także nie ma nad czym płakać ;)
TristisAnima
08-07-2010, 01:10
Na szczęście Canon także nie ma nad czym płakać ;)
Ja to się przyczepię tylko do przecinków, stosują je :twisted:. Z twojej wypowiedzi wynika, że firma Canon także nie ma nad czym płakać. Chyba nie o to Ci chodziło :???: Czy nie lepiej wygląda to zdanie, gdy wstawi się znaki interpunkcyjne gdzie trzeba. "Na szczęście Canon, także nie ma nad czym płakać".
Pumexior
08-07-2010, 13:43
Ja to się przyczepię tylko do przecinków, stosują je :twisted:. Z twojej wypowiedzi wynika, że firma Canon także nie ma nad czym płakać. Chyba nie o to Ci chodziło :???: Czy nie lepiej wygląda to zdanie, gdy wstawi się znaki interpunkcyjne gdzie trzeba. "Na szczęście Canon, także nie ma nad czym płakać".
:idea:
Gratuluje! Złapałeś mnie ;)
A mnie to nawet tego sprzęciku szkoda, bo samego fotografa nie :D
SADPUNK44
08-07-2010, 20:21
http://www.youtube.com/watch?v=qdX1nCPVPL8&feature=popt00us0b
Ofiara losu...Pierdoła, Dupa Wołowa...
:lol:
http://www.youtube.com/watch?v=sVdh2TLZYvU&feature=fvst
tomek-GL
08-07-2010, 21:22
no kolega z Z4 się zdeczka zdziwił xD
I to jest najpiękniejsze w motoryzacji :D
Podjeżdża "noobek" w BI EM DABLJU pewien że jest najszybszy a bierze go "byle co" ;)
gregory_21
08-07-2010, 21:39
http://www.youtube.com/watch?v=sVdh2TLZYvU&feature=fvst
Podoba mi się koment na youtube:
haha metoda na głoda xD
A z mojej strony dodam, że ludzie w wielkim stresie nie takie rzeczy robią ;)
Ofiara losu...Pierdoła, Dupa Wołowa...
:lol:
Nie przesadzajcie ... ;)
mi sie goscia troche szkoda zrobilo....
http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=21562
:lol:
wikary - było
uuu to sorki- jak moglem przegapic?!
burza1979
08-07-2010, 22:46
wikary - było
BhImlbL20xQ&feature
:mrgreen:
No to pociągniemy temat: http://www.youtube.com/watch?v=sS7NDSTGsgs
Brazilianpitbull
08-07-2010, 23:47
Rany, ale nimi rzuca.. Kilku miało szczęście - mogło się skończyć na złamanym obojczyku :-)
Widać że za duzo filmów za mało wiedzy :D
Wiesz, spodziewam się że każdym by rzucało, z tego co pamiętam to kaliber 0.50 cala, taka pukawka na słonia :D
Wiesz, spodziewam się że każdym by rzucało, z tego co pamiętam to kaliber 0.50 cala, taka pukawka na słonia :D
.700 Nitro Express
Brazilianpitbull
09-07-2010, 01:03
.700 Nitro Express
.577 T-Rex
? :D
Znaczy chyba był 2 kalibry w jednym filmiku, albo mi się pokiełbasiło i scaliłem dwa filmy ze sobą.
Co nie zmienia faktu że strzelając z tego, możemy poczuć się jak Rambo z armatą w ręku :D
<zwoju> i jak dojechalismy na miejsce
<zwoju> to rozłozylismy namioty
<zwoju> i ja napisałem bardzo inteligentnego smsa do mamy: "rozbiliśmy sie"
<aileen> chcesz jagodziankę?
<bini> a z czym?
<aileen> ...
<aileen> z truskawkami, ku**a.
Więcej... http://www.kretyn.com/najlepsze#ixzz0t8fXqJcM
.577 T-Rex
? :D
Znaczy chyba był 2 kalibry w jednym filmiku, albo mi się pokiełbasiło i scaliłem dwa filmy ze sobą.
Co nie zmienia faktu że strzelając z tego, możemy poczuć się jak Rambo z armatą w ręku :D
W każdym razie takie kalibry, że bark urywa ;)
Wpadka ślubnego fotografa (http://deser.pl/deser/1,83453,8115143,Wpadka_slubnego_fotografa__WIDEO_. html)
dominikmiz
09-07-2010, 11:00
http://www.youtube.com/watch?v=18gDUzL2mLQ&feature=player_embedded
Wpadka ślubnego fotografa (http://deser.pl/deser/1,83453,8115143,Wpadka_slubnego_fotografa__WIDEO_. html)
Było już kilka razy;)
Brazilianpitbull
09-07-2010, 11:27
http://www.youtube.com/watch?v=xMsr0cLnQPI
Tutaj coś dla anglojęzycznych :D
http://www.youtube.com/watch?v=mjgaxdl-z-g&feature=player_embedded
Świetne! :lol:
Ja wiem, że nie należy się śmiać z cudzej niewiedzy, ale jakoś mi się wesoło zrobiło jak to przeczytałem. :mrgreen:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1213614
I jeszcze to: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic948110-0.html
stachmuszel
09-07-2010, 14:11
Świetne! :lol:
Ja wiem, że nie należy się śmiać z cudzej niewiedzy, ale jakoś mi się wesoło zrobiło jak to przeczytałem. :mrgreen:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1213614
I jeszcze to: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic948110-0.html
Ło matko... :-) :-) :-)
Marcin_krk
09-07-2010, 16:25
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1213614
Troll wedlug mnie.
woytec60
09-07-2010, 16:30
I8N0zq0q5s4
Błagam, ileż razy to się jeszcze pojawi...
Błagam, ileż razy to się jeszcze pojawi...
Jak znam życie i przypadek Ahmeda to jeszcze kilkanaście razy :p
rychu_cmg
09-07-2010, 18:17
Jak znam życie i przypadek Ahmeda to jeszcze kilkanaście razy :p
since i kill you !
Bardziej ciekawostka niz humor
Dla wytrwalych :)
Błagam, ileż razy to się jeszcze pojawi...
A niech się pojawia i następnych sto razy. Ja to widziałem po raz pierwszy dzięki temu że ktoś to pokazał właśnie teraz. Kto przegląda te tysiące wpisów na tym wątku?
A te canony to chyba szlag (rdza) trafił! Reszta ślubu do bani!
A niech się pojawia i następnych sto razy. Ja to widziałem po raz pierwszy dzięki temu że ktoś to pokazał właśnie teraz. Kto przegląda te tysiące wpisów na tym wątku?
A te canony to chyba szlag (rdza) trafił! Reszta ślubu do bani!
Jest na poprzedniej stronie 2 razy - dziś było też w cafe jako osobny wątek, ale już usuniete. Czytać po kolei, nieprzeczytane trzeba, inaczej burdello się robi;)
A to widziałeś?
http://deser.pl/deser/1,83453,8115143,Wpadka_slubnego_fotografa__WIDEO_. html
:)
since i kill you !
chyba until.
tomek-GL
09-07-2010, 19:17
raczej Silence :D
Czyli Ahmed był za mało razy wklejony, bo nie wszyscy znają na pamięć :P
Czyli Ahmed był za mało razy wklejony, bo nie wszyscy znają na pamięć :P
wstyd sie przyznac ale nie wiem o co chodzi... :D
tomek-GL
09-07-2010, 19:52
UGsPDLOEtvU
O to :D
woytec60
10-07-2010, 07:07
Nie tyle śmieszne co raczej bardzo pozytywnie zakręcone
BIG BANG BIG BOOM (http://www.youtube.com/watch?v=sMoKcsN8wM8&feature=player_embedded#!)
sMoKcsN8wM8
“Miesiące pracy i setki wiader farby” – tak artysta uliczny Blu streszcza swoją najnowszą animację. Nic dziwnego, skoro postawił sobie za cel przedstawić powstanie i ewolucję życia, począwszy od samego Wielkiego Wybuchu aż do… najlepiej zobaczcie sami. Poraża rozmachem!
Historia zatytułowana “BIG BANG BIG BOOM” zaczyna się w chwili Wielkiego Wybuchu i czegoś, co prawdopodobnie przedstawia ukonstytuowanie się czasoprzestrzeni i rządzących nią praw. Prawa te wkrótce powodują powstanie prymitywnego życia, którego dalsza ewolucja, ukazana z artystyczną swadą, ostatecznie prowadzi do pojawienia się człowieka. Całość kończy się jednak niezbyt optymistycznie…
Prawie dziesięciominutowy film wykonany jest w technice poklatkowej. Poszczególne klatki to przeważnie (choć nie tylko) malunki na ścianach i innych płaskich powierzchniach, niezwykle zróżnicowane pod względem rozmiarów (od kilkunastocentymetrowych graffiti po ogromne murale). Artysta malował również po rurach, furgonetce i wieży ciśnień, a także ożywiał rzeźby wykonane ze śmieci. Całości dopełnia klimatyczna ścieżka dźwiękowa.
Szacunek za inwencję i ogromny wkład pracy.
Wojtek_sl
10-07-2010, 13:22
Nie wiem, czy to śmieszne, czy straszne.
http://www.ojciec-dyrektor.de/grz5.htm
bukowy dziad
10-07-2010, 13:28
Nie wiem, czy to śmieszne, czy straszne.
http://www.ojciec-dyrektor.de/grz5.htm
zapytam tylko: oczywiście masz świadomość, że jest to najzwyklejszy w świecie fake?
Dowcip dnia:
"Jak tam na dworze, ciepło?"
Wojtek_sl
10-07-2010, 13:50
zapytam tylko: oczywiście masz świadomość, że jest to najzwyklejszy w świecie fake?
Pewnie kawał, ale nr konta taki sam ja na stronie RM (albo mi się na oczy rzuciło). To się zastanawiam kto czerpie korzyści z takiego dowcipu.
Nie wiem, czy to śmieszne, czy straszne.
http://www.ojciec-dyrektor.de/grz5.htm
żałosne... ze strony osoby, która: a) ten wspaniały dowcip wystawiła, b) powiela to - nie jestem zwolennikiem RM, ale tego typu żarty po prostu nie są śmieszne obojętnie czy dotyczą RM, katolików, islamu, czy w jakikolwiek sposób są powiązane z dowolną religią - kazdy ma swoje sumienie, swoją wiarę i nic nam do tego - a wyśmiewając to w taki sposób stajemy się dokładnie tacy sami jak to co wyśmiewamy... :(
gregory_21
10-07-2010, 16:09
Pewnie kawał, ale nr konta taki sam ja na stronie RM (albo mi się na oczy rzuciło). To się zastanawiam kto czerpie korzyści z takiego dowcipu.
Numer konta musi się w żarcie zgadzać, bo gdyby ktoś go zamienił to byłoby to złodziejstwo, na które jest paragraf ale jak łatwo możesz zauważyć mail (ten od wysyłania grzechów) jest podrobiony (co innego widać a gdzie indziej wysyłasz wiadomość), więc jak dla mnie jest to żałosne oczernianie w celu podsycenia i tak już niemałej nienawiści :(
Najbardziej żal mi tych, którzy podczas wieczorów zakrapianych alko przywołują ten przykład jako kolejną metodę naciągania ludzi przez "tego buca z Radia Maryja".
Dlaczego jest ci ich żal, bo będą się w piekle smażyć?
:smile:
Dlaczego jest ci ich żal, bo będą się w piekle smażyć?
:smile:
nie, podejrzewam, że żal mu tego, że są tak samo głupi jak ci co wierzą w aligatory w metrze, w żółwie ninja itp. brednie, które powtarzane tysiące razy stają się ogólną "prawdą" - sam zaś ojciec dyrektor ma wystarczająco swoich głupstw na sumieniu, że nie trzeba mu dodatkowych dokładać jak na tej stronie
BTW z tego co mi wiadomo na forum jest zakazany temat polityki, nabijanie się z religii i tematów powiązanych, więc może skończmy ten temat bo brniemy w tamtą stronę
burza1979
10-07-2010, 21:32
http://demotywatory.pl/1855037/Rok-2020
tomek-GL
11-07-2010, 15:17
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/07/1278853432_by_profesor15_500-2.jpg
źródło (http://demotywatory.pl/uploads/201007/1278853432_by_profesor15_500.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs036.ash2/35182_1398429758801_1173983249_30983530_4918458_n. jpg)
rychu_cmg
12-07-2010, 13:12
bardziej jako ciekawostka:
7Jgkm2pdWgY
http://www.youtube.com/watch?v=TTyu3EZCNCE&feature=player_embedded
:shock:
jakby to powiedział mój znajomy - kosmetyka :mrgreen:
Coś dla wielbicieli zmierzchu ;)
Nie umiem umieścić filmiku...
http://www.youtube.com/watch?v=Kw0931zPAAo
KaleidoStar
12-07-2010, 20:58
Oooo Magda... Boskie :D
Jeśli to prawdziwy pełnometrażowy film a nie parodia zwiastuna tylko, to z przyjemnością pójdę do kina :lol:
mateo912
12-07-2010, 21:36
Imago w kinie u nas raczej nie będzie ale możesz sobie ściągnąć z neta bo już wisi jakiś czas:D
Nie tylko na naszym forum znajdujemy pomocnych ludzi:
http://gitara.pl/forum/viewtopic.php?id=72952&p=1
Jeśli to prawdziwy pełnometrażowy film a nie parodia zwiastuna tylko, to z przyjemnością pójdę do kina :lol:
Możesz obejrzeć online http://www.megavideo.com/?v=J6P8BF3A ;) Ja właśnie zaczęłam.
gregory_21
12-07-2010, 22:36
Nie tylko na naszym forum znajdujemy pomocnych ludzi:
http://gitara.pl/forum/viewtopic.php?id=72952&p=1
Boskie :mrgreen:
tomek-GL
12-07-2010, 22:41
Droga Polsko... (http://www.planeta-faceta.pl/index.php/info/publicystyka/169-droga-polsko-wrecz-za-droga.html)
Miało być zabawnie ale po przeczytaniu tego...
Pozostaje tylko zapłakać, że tak faktycznie jest..
Zdrada... (http://www.youtube.com/watch?v=eeJjsceoKbY&feature=related)
Nie wiem czy znalazłem to tutaj, ale dla tych co znają inny świat poza Microsoftem i Windowsem:
http://www.youtube.com/watch?v=A1zySeNpW20
Coś dla żujących gumę;)
http://www.youtube.com/watch?v=kLi3fMpRFQo&feature=player_embedded
Hrabia, który leczył członkiem :-D (http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100710/MAGAZYN/797964328)
Możesz obejrzeć online http://www.megavideo.com/?v=J6P8BF3A ;) Ja właśnie zaczęłam.
O dzięki ale już usunęli :D
O dzięki ale już usunęli :D
Kurcze szkoda... obejrzałam wczoraj tylko połowę. Nigdzie go już nie ma.
O dzięki ale już usunęli :D
O nieeeeee i co ja teraz bede w pracy robił:-D
Droga Polsko... (http://www.planeta-faceta.pl/index.php/info/publicystyka/169-droga-polsko-wrecz-za-droga.html)
Miało być zabawnie ale po przeczytaniu tego...
Pozostaje tylko zapłakać, że tak faktycznie jest..
Nie chce rozpoczynać dyskusji, bo to nie jest odpowiednie miejsce do tego, ale...
Z paroma uwagami się oczywiście zgadzam, jednak lwia część to największe brednie, jakie czytałem od długiego czasu...
nowe wynalazki
http://www.youtube.com/watch?v=lOnjr8kYIKg
http://www.youtube.com/watch?v=Z4ZP7uxhz1A
tomek-GL
13-07-2010, 23:27
Roboty drogowe w polsce ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://staticrps.komixxy.pl/uimages/201007/1278956298_by_Diabl0_500.jpg)
SOmg5_7eHEU
Leżę i kwiczę :lol:
juz widziałem, mocne, bardzo mocne :D
Boryszuk
14-07-2010, 12:51
była ostatnio dyskusja o seksistowskich dowcipach ale... dynda mi to ;)
Samolot pasażerski spada na ziemię. Do kolizji zostało parę minut. Kobieta wstaje z fotela i mówi:
- Jeśli mam umrzeć, to chcę się wtedy czuć kobietą!
Rozbiera się do naga i pyta:
- Jest w tym samolocie ktoś na tyle męski, że sprawi, bym poczuła się jak kobieta?
Z fotela obok wstaje facet, ściąga koszulę i mówi:
- Masz. Wyprasuj!
woytec60
14-07-2010, 13:57
była ostatnio dyskusja o seksistowskich dowcipach ale...
Kobieta jest jak tajfun, przychodzi ciepła i wilgotna, a odchodzi zabierając dom i samochód...
A poza tym jak można ufać komuś kto krwawi przez pięć dni i wciąż żyje? :roll:
I z innej beczki
Parka leży w pościeli, leżą tak dość już długo. W końcu kobitka mówi
- Najwyższa pora, żeby któryś z was wstał!
I parę reklam dla prawdziwych szowi..., tfu, prawdziwych facetów (http://www.mobilking.pl/reklamy-telewizyjne,waitress.html)
Prawda, że fajne? ;)
Zabawnie zrobiony ale bardzo pouczający filmik!
http://www.youtube.com/watch?v=UnysKjtK73U&feature=player_embedded
tomek-GL
14-07-2010, 21:11
Świetny patent na młotów parkingowych
fNFyLEeA96w
Ktoś mi to podesłał:
List do psychologa:
Drogi Doktorze, mam nadzieję że będziesz mi w stanie pomóc.
Pewnego dnia wybrałam się do pracy, zostawiając mojego męża w domu oglądającego telewizję.
W drodze do pracy zgasł mi silnik i samochód został unieruchomiony jakieś dwa kilometry od domu
- musiałam wrócić się aby poprosić męża o pomoc.
Kiedy dotarłam do domu nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Był w łóżku z córką naszego sąsiada!
Mam 32 lata, mój mąż 34, a córka sąsiada ma 19. Pobraliśmy się 10 lat temu.
Mąż przyznał mi się, że romansuje przez ostatnie pół roku.
Mąż nie zamierza iść do poradni małżeńskiej. Jestem kompletnym wrakiem człowieka.
Potrzebuję pilnej porady. Możesz mi pomóc?
Magda.
Odpowiedź:
Droga Magdo, zgaśnięcie silnika po krótkiej jeździe może być spowodowane przez wiele czynników.
Najpierw sprawdź czy nie jest zapchany przewód paliwowy.
Jeśli jest czysty, sprawdź wszystkie przewody i rury doprowadzające powietrze do silnika.
Sprawdź też przewody uziemiające.
Jeśli to nie rozwiąże twojego problemu to należy sprawdzić czy pompa paliwowa nie jest uszkodzona
i czy dostarcza prawidłową ilość paliwa do wtryskiwaczy.
Mam nadzieję, że byłem pomocny.
tomek-GL
14-07-2010, 22:56
Leci samolot, nagle kapitan mów że ktoś musi wyskoczyć bo tracą wysokość...
Pierwszy podniósł się Francuz, przeleciał wszystkie blondynki i wyskoczył z okrzykiem "niech żyje Francja"
Sytuacja jednak się nie poprawiła więc tym razem podniósł się Anglik, przeleciał wszystkie brunetki i wyskoczył z okrzykiem "Boże chroń Królową".
Chwilowo pomogło lecz sytuacja znów się pogorszyła i Kapitan ponownie prosi by ktoś wyskoczył...
Tym razem podniósł się Polak, przeleciał wszystko co się ruszało i z okrzykiem "niech żyje Mozambik".....wyrzucił Murzyna.
była ostatnio dyskusja o seksistowskich dowcipach ale... dynda mi to ;)
Dlaczego blondynkom śmierdzi z uszu??
Bo mają nasrane w głowie! ;)
Po co blondynki jedzą ziemie?
Bo grunt to zdrowie.
Bóg stworzył niebo, ziemię, roślinki, zwierzątka i człowieka.
I idzie sobie Adam przez raj, podziwia kwiatki, drzewa, zwierzątka, aż nagle potknął się o jakiś korzeń
- O KUR*A !
A słowo ciałem się stało...
Czym się różni blondynka od żarówki?
-
Żarówka ciągnie napięcie, a blondynka na kolanach.
------------------------------
Co to jest? Małe, różowe i rozpuszcza się w ustach?
-Łechtaczka trędowatej!
Jasio pyta taty:
- Tatusiu a skąd ja się wziąłem?
- Widzisz synku bocian cię przyniósł.
- Oj tato tato. Masz taka ładną żonę a pieprzysz bociany
- Dlaczego pan młody wnosi pannę młodą do domu?
- A widzieliście kiedyś, żeby sprzęt AGD sam chodził?
no to i ja coś dorzucę :)
Postanowiłem pójść na krótki urlop. Uzmysłowiłem sobie jednak, że przecież wszystko już wykorzystałem. Ba! Chyba nawet zalegam szefowi dzień (lub dwa?). Pomyślałem, że najszybciej zmiękczę bossowe serce, gdy zrobię coś tak głupiego, że ten zacznie się nade mną litować! No, bo przecież przemęczony jestem, przepracowany i... Zaczyna mi odbijać. Samo życie...
Następnego dnia przyszedłem trochę wcześniej do pracy. Rozejrzałem się dookoła i... Mam!
Odbiłem się od podłogi i poszybowałem w kierunku żyrandola, złapałem go mocno i wiszę!
Wchodzi kolega zza biurka obok i rozdziawia gębę patrząc na mnie (drewniany wzrok ma koleś, czy co?).
? Ciiiii - szepczę konspiracyjnie - Rżnę, psychola, bo chcę kilka dni wolnego. Gram żarówę, rozumiesz?
Kilka sekund później wchodzi szef. Już od progu huczy basem, co ja tam robię u góry.
? Ja jestem żarówka! - Wypiszczałem.
? No, co ty? Pogrzało cię! Weź lepiej kilka dni wolnego, niech Ci główka odpocznie!
Wdzięcznie sfrunąłem na podłogę i zaczynam się pakować. Kątem oka widzę, że kolega też zaczyna się pakować! Szef zainteresowany pyta go:
? A pan dokąd?
Kolega odpowiada:
? No do domu ... Przecież po ciemku nie będę pracował.
-----------------------------------------
Stoi dwóch mężczyzn ramię w ramie przy pisuarach. Nagle jeden mówi
do drugiego:
- Pan jest Żydem, prawda?
- Tak
- I mieszka pan w Nowym Jorku?
- Tak
- A obrzezał pana rabin Goldberg?
- Tak! - A skąd pan to wszystko wie?
- No bo rabin ma styl cięcia na skos, a pan mi lejesz prosto na buty!
-------------------
Zabawnie zrobiony ale bardzo pouczający filmik!
http://www.youtube.com/watch?v=UnysKjtK73U&feature=player_embedded
strasznie to słabe jest.
ktoś się naoglądał klasyki:
mJTw43VOOkU
tylko nie wiedział co zrobić z puentą.
Wpis na jednym z zagranicznych forów
http://photography-on-the.net/forum/showthread.php?t=878252
swoją drogą czy nikt z Was nie miał podobnej sytuacji;)
film z wężem ;)
http://www.youtube.com/watch?v=adoha1qSssQ&feature=related
Leon13th
15-07-2010, 15:46
Ostatnia kąpięl
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img801.imageshack.us/img801/8936/bkurczakwsosie.jpg)
Game over
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img704.imageshack.us/img704/8471/gameoverqx.jpg)
Niezły kostium
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img704.imageshack.us/img704/9803/kostiumr.jpg)
Fajny tatuaż
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img535.imageshack.us/img535/9171/tatuazfotograficzny.jpg)
KaleidoStar
15-07-2010, 16:37
była ostatnio dyskusja o seksistowskich dowcipach ale... dynda mi to ;)
Ciągle jest też dyskusja o powielaniu w tym wątku dowcipów ;P
Jeśli ktoś nie wie skąd biorą się klocki w Tetrisie to trzeba to obejrzeć !
http://www.youtube.com/watch?v=dDpbB1lHaQs&feature=player_embedded
gregory_21
15-07-2010, 21:20
Jeśli ktoś nie wie skąd biorą się klocki w Tetrisie to trzeba to obejrzeć !
http://www.youtube.com/watch?v=dDpbB1lHaQs&feature=player_embedded
Statua (http://www.youtube.com/watch?v=J4NepPKYcss&feature=related) jak do tej pory dla mnie najlepsza :mrgreen:
Lecem oglądać dalej ;)
EDIT: Jest i nowy faworyt (http://www.youtube.com/watch?v=PDBLa4P8WK4&feature=related) :mrgreen:
EDIT2: Poszukiwania kończę na dziś tym oto odcinkiem (http://www.youtube.com/watch?v=idOjQx_eS2M&feature=related) ;)
Trzech facetów rozmawia o tym, jakie pochwy mają ich żony.
Porównują je do miast.
Pierwszy mówi, że jego żona ma jak Paryż. Dlatego, że taka jest wspaniała, tętniąca życiem.
Drugi mówi, że jak Londyn. Zawsze taka mokra, troszkę tajemnicza.
A trzeci, że jego żony jest jak... Bydgoszcz!
- "Dlaczego?!" - Pytają tamci.
A on na to:
- "Dziura... po prostu dziura!"
Pewien bardzo oszczędny w słowach arystokrata zatrudnił nowego lokaja. Obejmując obowiązki sługa otrzymał od pana szczegółowe instrukcje:
- Kiedy wołam "Kąpiel!", potrzebna mi woda, mydło, ręczniki, płaszcz kąpielowy, szlafrok, świeża bielizna, ubranie, herbata i gazeta. Kiedy wołam "śniadanie!", mam dostać kawę, mleko, cukier, jajka, szynkę, masło i gazetę, a krzesło trzeba przysunąć do kominka.
Lokaj skinął głową na znak, że zrozumiał. Jeszcze tego samego wieczora arystokracie robi się niedobrze i woła:
- Lekarza!
Po stosunkowo niedługim czasie zdyszany lokaj wraca do swego pana i z dumą w głosie oświadcza:
- Myślę że będzie pan ze mnie zadowolony, milordzie. W przedsionku czeka już wybitny internista, chirurg, dentysta, ksiądz, notariusz i adwokat z dwoma świadkami. Na podjeździe stoi karawan, a w grobowcu rodzinnym czterech robotników wybiera ziemię pod trumnę!
A trzeci, że jego żony jest jak... Bydgoszcz!
- "Dlaczego?!" - Pytają tamci.
A on na to:
- "Dziura... po prostu dziura!"
slyszalem w wersji:
Moja to ma jak Skierniewice...
............?
Okolica piękna, ale dziura paskudna...
W kadzym razie to taki kawal w roznych regionach roznie opowiadany....
Wsiada Rosjanin do pociągu relacji Paryż-Bruksela. Wszystkie miejsca są zajęte, a jedno z podwójnych siedzeń zajmuje francuska gospodyni z małym pieskiem. Rosjanin pyta:
- Madamme, nie mogłaby pani wziąć swojego pieska na ręce?
Kobieta:
- Wy, Rosjanie jesteście jak zwykle bezceremonialni. Moja Fifi jest zmęczona. Niech sobie pan poszuka wolnego miejsca w innym wagonie!
Rosjanin idzie szukać innego miejsca, ale nie znalazł. Wraca i mówi:
- Madamme, jestem bardzo zmęczony, chciałbym usiąść. Niech pani weźmie swojego psa na ręce. Francuzka rozeźlona krzyczy:
- Wy, Ruscy, jesteście gruboskórni i nieokrzesani! W Europie ludzie się tak nie zachowują. To jest nie do pomyślenia!
Rosjanin nie wytrzymał. Błyskawicznie chwycił suczkę i wyrzucił ją przez okno, a sam usiadł sobie wygodnie. Francuzka jest w szoku: przeklina, wrzeszczy, w rozpaczy wyrywa sobie włosy z głowy.
Wówczas zabiera głos siedzący obok Anglik:
- Wy Rosjanie wszystko robicie nie tak jak trzeba. Podczas obiadu trzymacie nóż w lewej ręce, samochody jeżdżą u was po prawej stronie, a teraz pan wyrzucił przez okno nie tą sukę co trzeba. ;)
Mam nadzieje że dobry dział :)
Obejrzałem sobie film dotyczący bezpieczeństwa zdjęć na portalu NK ( nic ciekawego ) i przeczytałem wpis:
"... Unikajcie pokazywania fotografii w kostiumach kąpielowych, bądź takich, na których jesteście niekompletnie ubrani. Nigdy niewiadomo na 100 % do kogo mogą takie zdjęcia trafić."
No i po filmiku pokazuje się reklama następnych filmów na YT a tam ...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/images/93410133668922077942.jpg)
Większy rozmiar:
http://www.iv.pl/images/16036216341916942268.jpg
Staroc okrutny ale moze kogos ominelo :)
Czterech dresiarzy jedzie swoim odjechanym BMW. W pewnym, niefortunnym momencie walnął w nich maluch. Wkurzeni dresiarze wysiedli i podchodzą do malucha, jeden z nich wybił szybę, wyciągnął przez nią kierowcę i mówi:
- No, to teraz Ci wp*****!
- Ależ panowie, to nie jest sprawiedliwe, j a tu jestem sam-słaby, mały, a was jest czterech...
Dresiarze odwrócili się by omówić sytuację i po chwili odwracają się i jeden z nich mówi:
- No dobra, to Łysy i Gruby są z tobą...
Rafał_Sz
17-07-2010, 12:33
Staroc okrutny ale moze kogos ominelo :)
Czterech dresiarzy jedzie swoim odjechanym BMW. W pewnym, niefortunnym momencie walnął w nich maluch. Wkurzeni dresiarze wysiedli i podchodzą do malucha, jeden z nich wybił szybę, wyciągnął przez nią kierowcę i mówi:
- No, to teraz Ci wp*****!
- Ależ panowie, to nie jest sprawiedliwe, j a tu jestem sam-słaby, mały, a was jest czterech...
Dresiarze odwrócili się by omówić sytuację i po chwili odwracają się i jeden z nich mówi:
- No dobra, to Łysy i Gruby są z tobą...
Figle muszą być!
:mrgreen:
marzyciel9
17-07-2010, 12:47
http://www.youtube.com/watch?v=nQIREhidovY&feature=player_embedded#!
ten filmik poprawia humor, polecam
pozytywnie zakręcony koleś
tomek-GL
17-07-2010, 14:00
Powalające ;)
Boski striptiz (http://www.joemonster.org/filmy/20561/Striptiz_boski_)
Powalające ;)
Boski striptiz (http://www.joemonster.org/filmy/20561/Striptiz_boski_)
Stare, Bylo.
Przychodzi kobieta do Konfucjusza:
- Powiedz, mędrcze, jak to jest: jeżeli mężczyzna spotyka się z kilkoma kobietami, to nikt nie ma nic przeciwko, jego autorytet rośnie. A jak kobieta spotyka się z kilkoma mężczyznami, to wszyscy na nią gromy ciskają.
Przed udzieleniem odpowiedzi Konfucjusz zaparzył czajnik herbaty i rozlał ją następnie do 6 filiżanek.
- Powiedz, proszę, jeżeli z jednego czajnika leję herbatę do sześciu filiżanek, to jest to normalne?
- Tak.
- A gdybym lał z sześciu filiżanek do jednego czajnika?
W czym jest dobra zezowata tirówka?
I loda zrobi i tira przypilnuje!
Żona do lekko zawianego męża:
-Czy może być coś gorszego od chlania?!
-Tak, pragnienie...
Problem z niektorymi kobietami polega na tym, ze ekscytuja sie byle czym.
A potem za to byle co wychodza...
Stukanie do bramy św Piotra:
- No, co jest?
- Nie co, tylko kto?
- Boże, znowu nauczycielka...
Idzie zając przez las z prezerwatywami na uszach.
Spotyka go wilk:
- Zając, po co ci te prezerwatywy na uszach?
- Bo jestem smutny, mam kiepski humor i w ogóle.
- No dobra, a prezerwatywy?
- Podkreślają mój chu...wy nastrój...
:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.