PDA

Zobacz pełną wersję : Humor



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78

spiritus
12-01-2015, 00:29
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/0_1_49085_Jak_ten_owsiak__przez_arnold77-1.jpeg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_49085_Jak_ten_owsiak__przez_arnold77.jpeg)

hydra_nt
12-01-2015, 14:27
1xCfiOQlkWY

Boa
14-01-2015, 13:49
Rozmawiają dwie aktorki, jedna mówi:
Mój były reżyser mówił, że mam jemu zaufać,
a on doprowadzi mnie do Oskara.
I co? Masz go?
Tak, wkrótce pójdzie do szkoły


Nudnego człowieka poznasz po tym, że gdy przeglądasz zdjęcia na jego telefonie, on się w ogóle nie boi.


Sprawa rozwodowa. Sędzia pyta żony:
- Nie rozumiem: o co ma pani pretensje do męża? Przecież mają państwo wszystko: dom, dzieci, samochody...
- Wysoki sądzie, on mnie nie zadowala!
Kobiecy głos z sali:
- Wszystkie zadowala, a jej nie!
Męski głos z sali:
- Jej to nikt nie zadowoli.


- Raskolnikow, czemu żeś się spóźnił do roboty!?
- Szefie, musiałem staruszkę...
- Co, przeprowadzić na drugą stronę?
- W sumie... Tak!


-Chciałbym się zapisać na rehabilitację.
-Wolne terminy są za rok.
-Ale ja nie wiem czy dożyję!
-To zapiszę Pana ołówkiem i najwyżej zmażę.


Delikatny pocałunek w szyję jest taki romantyczny. Nie rozumiem dlaczego ludzie w metrze tak dziwnie na niego reagują...


Tato, rozważam karierę w przestępczości zorganizowanej...
- W rządzie, czy w sektorze prywatnym?


- Boże! Co za cudo! Co za cudo! Jestem zachwycony! Ciekawe, co tam jest w środku! Nie wytrzymam! Mogę rozpakować te wspaniałości, czy muszę czekać do gwiazdki?!
- Uspokój się Stefan! Nie możesz mi rozpiąć tego biustonosza jak normalny człowiek?!


Dyskoteka. Do stojącej pod ścianą panny podchodzi chłopak, wyciąga rękę i pyta:
- Można?
- Tak, ale zatańczmy najpierw.


- Kochanie? Nie widziałaś może takiego małego czarnego dzyndzelka, co go miałem w laptopie w gniazdo USB wsadzony?
- Nie musisz do mnie mówić jak do niedorozwiniętej. Dobrze wiem co to pendrive. Chciałam sobie na niego zrzucić zdjęcia. Ale nie działał więc go wyrzuciłam.
- Dobrze Kochanie - a więc gdzie wyrzuciłaś mój adapter USB do myszy?


Cudownie. Wtorek i od razu awans na kierownika! wystarczyło dać 50 groszy pod sklepem...


Porodówka. Lekarz mówi do ojca:
- Gratulacje! Może pan już skakać ze szczęścia. Córeczka!
- Dziękuję. To już czwarta. Skoczyłbym, ale to pierwsze piętro. Mógłbym przeżyć.


- Co byś zrobił gdybym umarła? Ożeniłbyś się ponownie?
- Na pewno nie!
- Dlaczego nie - nie podoba Ci się małżeństwo?
- Podoba mi się.
- To dlaczego byś się znów nie ożenił?
- No dobrze ożeniłbym się.
Żona (ze skrzywdzoną miną):
- Naprawdę?
Mąż głośne wzdycha...
- Spałbyś z nią w naszym łóżku?
- A gdzie indziej mielibyśmy spać?
- Zdjąłbyś moje zdjęcia i zamiast nich wywiesił jej zdjęcia?
- To by było chyba w porządku?
- I pozwoliłbyś jej grać moimi kijami do golfa?
- Nie, nie mogłaby ich używać bo jest leworęczna.


Czasami lubię zjechać z drogi i pojeździć po lasach, łąkach, przez rzeki...
Albo jak mówi GPS: "najkrótszą trasą".


Zgoliłem brwi mojej żonie gdy spała.
Kiedy się się obudziła to wcale nie wyglądała na zagniewaną.


- Za cholerę nie zrozumiem kobiet!
- Co się stało, Oskar?
- Matylda mówi wczoraj: "Zobacz miły, jakie ładne majteczki kupiłam! Stringusie-fikusie specjalnie dla ciebie."
- No i...?
- Obraziła się, jak je założyłem.


Młody ojciec na sali położniczej.
- Hura! Wiedziałem! Wiedziałem, że będzie chłopak! Duuuuży chłopak!
- Pan się uspokoi. To pępowina.


- Zenek!!
- Co tato?
- Brałeś książkę z Kamasutrą?
- No brałem.
- Dorysowałeś tam coś?
- No... chyba tak.
- To idź teraz matkę rozplącz.


Stoi paker z dziewczyną, przytulają się i nagle paker mówi:
- Czujesz teraz motyle?
Zakochana po uszy dziewczyna mówi:
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem...


Mówi dres po kłótni z dziewczyną: "Weź się od***rdol"
A ona wraca w szpilkach i sukience...


- Madzia, chodź gdzieś pójdziemy i coś zjemy.
- OK, a gdzie?
- Może do restauracji z polskim jadłem?
- Nieeee...
- Na kebaba?
- Wczoraj jadłam.
- Pizza?
- We wtorek? Absolutnie!
- No to do chińczyka.
- Nie lubię kurczaków....
- Owoce morza?
- A fe, śmierdzą...
- Burger?
- No wiesz?! Chcesz, żebym była gruba?!
- To gdzie chcesz iść?
- Hubert, wszystko jedno. Gdzie zaproponujesz, tam pójdziemy.


Przychodzi kobieta do ginekologa i wykłada sprawę:
- Mam jakieś czarne kropki w pachwinie.
Lekarz spojrzał na problem i pyta:
- Pani mąż jest stolarzem?
- Tak, a co?
- Proszę mu powiedzieć, żeby wyjmował ołówek zza ucha.


Pijany facet stoi przed drzwiami i stara się trafić kluczem do dziurki.
- Pomóc? - pyta przechodzący sąsiad.
- No... Przytrzymaj dom...


Przychodzi Putin do wróżki i mówi:
- Opowiedz mi o mojej przyszłości.
- Widzę, że jedziesz odkrytym, długim samochodem, a wokół samochodu - setki tysięcy Ukraińców i Rosjan.
Wladimir się uśmiecha. Wróżka kontynuuje:
- Widzę, że ludzie są bardzo zadowoleni, stoją z flagami, krzyczą radośnie i mają szczęśliwe twarze....
- Kochają mnie... A czy ściskam im ręce?
- Nie.
- A dlaczego?
- Trumna jest zamknięta.

Rafał_Sz
15-01-2015, 16:03
+18

Dkr_wbiuB5I

Onsajt
15-01-2015, 19:29
+18

Dkr_wbiuB5I

Pewnie ustawione, ale jeśli nie to w sumie smutne raczej.
Chodzi o ten konkretny przypadek.

!AGresT
15-01-2015, 20:31
Ja widzę tylko napis +18...

spiritus
15-01-2015, 21:15
Ja widzę tylko napis +18...

Bo nie masz 18. lat :P

!AGresT
15-01-2015, 22:06
:) Fakt. Dawno już nie mam.

spiritus
17-01-2015, 00:50
- Skarbie pójdziesz ze mną na siłownię?
- Mówisz, że jestem gruba?
- No dobra, jak nie chcesz
- I do tego leniwa?
- Uspokój się Kochanie.
- Uważasz, że jestem histeryczką?
- Wiesz, że nie o to chodzi.
- Teraz, że przeinaczam prawdę?
- Nie, nie musisz ze mną nigdzie iść!
- Tak??? A dlaczego Ci tak zależy, żeby iść samemu?!

ASAHI
18-01-2015, 00:56
Ale to dział humor. Nie życie.


- Skarbie pójdziesz ze mną na siłownię?
- Mówisz, że jestem gruba?
- No dobra, jak nie chcesz
- I do tego leniwa?
- Uspokój się Kochanie.
- Uważasz, że jestem histeryczką?
- Wiesz, że nie o to chodzi.
- Teraz, że przeinaczam prawdę?
- Nie, nie musisz ze mną nigdzie iść!
- Tak??? A dlaczego Ci tak zależy, żeby iść samemu?!







;-)

spiritus
18-01-2015, 02:10
Ale to dział humor. Nie życie.

;-)

Czasami wydarzenia z życia najbardziej bawią :)


Nie ma co OT robić więc zarzucę:

Wieczorem w szpitalnej świetlicy pielęgniarka podchodzi do jedynego pacjenta, który jako jedyny nie spał, tylko oglądał telewizję.
- Proszę przestać oglądać telewizję. Już północ! Teraz idziemy do łóżka.
- A jak nas ktoś przyłapie?

DonMaliniacco
18-01-2015, 20:50
Byłem kiedyś z pewną hinduską i się zastanawiałem czemu ona pamięta wszystko, co kiedykolwiek powiedziałem. Ta czerwona kropka na jej czole - ona wszystko nagrywała...

GeparD
19-01-2015, 15:40
8XFBUM8dMqw

grunia99
20-01-2015, 00:25
Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu forum i nie uznacie tego za reklamę.
Smacznego.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/110619184/SmacznegoKupska.jpg)

spiritus
20-01-2015, 00:28
Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu forum i nie uznacie tego za reklamę.
Smacznego.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/110619184/SmacznegoKupska.jpg)

Tak mi się przypomniało :D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/1272469322_by_Flushingflash_600-2.jpg
źródło (http://demotywatory.pl//uploads/201004/1272469322_by_Flushingflash_600.jpg)

Cooder
20-01-2015, 11:59
Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu forum i nie uznacie tego za reklamę.
Smacznego.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/110619184/SmacznegoKupska.jpg)

Do kompletu:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/z16571126QKLOCSMAKTRADYCJIWyrobywedlinia-1.jpg
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/f6/da/fc/z16571126Q,KLOC--SMAK-TRADYCJI---Wyroby-wedliniarskie---Nie-w.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/z16571127QMasarniaSTOLECMasarniaznajduje-2.jpg
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/f7/da/fc/z16571127Q,Masarnia-STOLEC----Masarnia-znajduje-sie-w-miejsco.jpg)

adriansocho
20-01-2015, 15:23
Ja mam gdzieś zdjęcie "Kebaba pod psem". Może wrażenia nie tak skrajne jak prezentowane przez kolegów, ale nachodzą pewne wątpliwości:)

RobertMiernik
20-01-2015, 15:28
Ja mam gdzieś zdjęcie "Kebaba pod psem". Może wrażenia nie tak skrajne jak prezentowane przez kolegów, ale nachodzą pewne wątpliwości:)

Próbowałem polecam.

rooner
20-01-2015, 16:29
Nie lubię wstawek z sedistic/chamsko etc ale w tym wypadku nie mogłem się powstrzymać;)
http://www.sadistic.pl/negocjacje-vt339874.htm

!AGresT
20-01-2015, 21:24
rooner - padłem!
Minkiewicze są genialni.

notdot
20-01-2015, 22:55
Nie lubię wstawek z sedistic/chamsko etc ale w tym wypadku nie mogłem się powstrzymać;)
http://www.sadistic.pl/negocjacje-vt339874.htm
piękne a jakże smutne zarazem

spiritus
23-01-2015, 15:04
Oglądałem dzisiaj przy obiedzie powtórkę z familiady. Trzeba było wymienić pary biblijne.
Odpowiedzi uczestników:
- Romeo i Julia
- Jezus i Maryja
- Kain i Abel
:D

Nemeth
23-01-2015, 21:58
Przychodzi Putin do wróżki i pyta co jego i Rosję czeka w 2015 roku.
A wróżka na to że będzie wojna z Polską...
- Nudy, nudy - odpowiada Putin.
- To Ty mi więc lepiej powiedz po ile będzie w grudniu euro w Moskwie?
- A po 5 złotych - odpowiada wróżka.

thorcik
26-01-2015, 12:03
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://pandyland.net/wp-content/uploads/noirfield.png)

Władca Pixeli
27-01-2015, 02:44
https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/ty_pijaku__2015-01-07_20-57-13.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/ty_pijaku__2015-01-07_20-57-13.jpg)

spiritus
28-01-2015, 13:28
7BoH8Wau2dI

Władca Pixeli
03-02-2015, 06:49
Przyszła nauczycielka do domu Jasia i skarży się jego ojcu:
- Pański syn w odpowiedzi na moją uwagę pod jego adresem przy całej klasie powiedział, że mnie przeleci.
- Zaraz się z nim rozprawię - powiedział ojciec i podszedł do otwartego okna.
- Jaaasiu! Pokłóciłeś się dziś z panią nauczycielką?
- Nooo zdarzyło się.
- I obiecałeś, że ją przelecisz?
- Nooo tak.
- To co się szwendasz po ulicy? Chodź do domu! Ona już przyszła.

bartekk
06-02-2015, 20:36
Wczoraj żona nakryła mnie z kochanką która akurat trzymała mojego wacka w ustach. Krzyknęła że z nami koniec i wyszła. Czy mogę powiedzieć że zostałem na lodzie ?

spiritus
07-02-2015, 12:49
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/11714_10152954183065743_7833592538198430051_n.jpg? oh=80a2b613d684c8b7f71bc3ae78750d0b&oe=5563A1B4&__gda__=1432822319_843737181cdc0e5b8fdbd156773047f 6)

grunia99
12-02-2015, 08:32
Znalezione w sieci. Jakże słuszna idea.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10995936_10203779898122350_5417450403904948852_n.j pg?oh=fe26e676a511feb08affeff7800ca192&oe=558F76E0)

sufenta
13-02-2015, 11:32
prezent walentynkowy dla dam lubiacych majsterkowac http://www.amazon.de/Wenger-Schweizer-Offiziersmesser-Messer-Schatulle/dp/B000R0JDSI/ref=cm_cr_pr_product_top kolegom i kolezankom ze znajomoscia niemieckiego polecam komentarze.

MARTINK
14-02-2015, 16:42
prezent walentynkowy dla dam lubiacych majsterkowac http://www.amazon.de/Wenger-Schweizer-Offiziersmesser-Messer-Schatulle/dp/B000R0JDSI/ref=cm_cr_pr_product_top kolegom i kolezankom ze znajomoscia niemieckiego polecam komentarze.

widac ze w pudelku przysylaja od razu rozlozony bo nikomu nie bedzie sie chcialo tego robic :D

spiritus
14-02-2015, 17:45
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/02/41SuYVFSMpL_SX342_-1.jpg
źródło (http://ecx.images-amazon.com/images/I/41SuYVFSMpL._SX342_.jpg)

MARTINK
15-02-2015, 01:12
Pewnie bylo ale to dla wszystkich ktorzy... coz... bywaja na zebraniach :D:D:D

BKorP55Aqvg

Trupek
17-02-2015, 00:48
http://allegro.pl/poskramiacz-dziewic-canon-17-40-l-ord-f-4-i5085449539.html

Johny42
17-02-2015, 02:10
http://allegro.pl/poskramiacz-dziewic-canon-17-40-l-ord-f-4-i5085449539.html

Dobry tekst :)
...niszczycielem Nikonowskiego pospólstwa...
no tu pojechał :evil:

Satman
19-02-2015, 13:24
Dwie blondynki, jedna ma zabandażowaną głowę.
- Co ci się stało
- Mam trądzik i muszę przemywać twarz wodą toaletową.
- ???
- Dwa razy się udało, ale za trzecim razem klapa mi spadła na głowę.

ALF
19-02-2015, 23:02
Profesor do spóźnionego studenta - Drogi Panie, spóźnienie się na zajęcia można usprawiedliwić tylko śmiercią w rodzinie i zwolnieniem od lekarza.
Student na to - I seksem prze całą noc.
Profesor - Zgoda, może Pan pisać lewą ręką :D

Satman
19-02-2015, 23:11
Na urodzinach informatyka znajomy daje mu prezent. Otwiera, patrzy, a tam pendrive. Po chwili mówi:
- Dziękuje za pamięć.

RobertMiernik
19-02-2015, 23:58
O kurcze, pan Chajzer foci Nikonem!

lukiii
20-02-2015, 17:34
O kurcze, pan Chajzer foci Nikonem!

A nie przypadkiem Strasburger? :D

RobertMiernik
20-02-2015, 18:16
A nie przypadkiem Strasburger? :D


A to nie bracia?

Damn! ;P

Władca Pixeli
22-02-2015, 21:44
https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/Vacation%20Pictures.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/Vacation%20Pictures.jpg)

spiritus
23-02-2015, 00:53
Śmiać się czy płakać?

l4z2SXEcuYs

CPSVY-ayeS4

MadOnion
25-02-2015, 14:43
Śmiać się czy płakać?
l4z2SXEcuYs

Oglądałem Live heh ... niemniej jednak płakać ; )
FAMILIADA Jaki kraj powstał po rozpadzie ZSRR
FAMILIADA Jaki kraj powstał z rozpadu ZSRR

Sebastianito
25-02-2015, 22:24
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/02/1424779142_by_Tizou-1.jpg?1424779142
źródło (http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201502/1424779142_by_Tizou.jpg?1424779142)

woytec60
28-02-2015, 21:38
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/02/28auy4o-1.jpg
źródło (http://i59.tinypic.com/28auy4o.jpg)

Hosaka
03-03-2015, 01:07
Przerwa na reklamy:
(Parodia kina akcji i reklam z lat 90tych, stworzona specjalnie na Super Bowl 2015)
W7Hoz2ZHYZM

RobertMiernik
06-03-2015, 23:32
Podpis oczywiście zepsuty, ale dawno nie widziałem fajniejszego filmiku ;)

http://demotywatory.pl/4467136/Pierwszego-dnia-na-silowni-staraj-sie-pokonac-wlasne-granice-a-nie-dorownac-stalym-bywalcom

Zetec
07-03-2015, 11:19
Teściowa: - zięciu, zięciu, co ta moja córka w tobie widzi?
Zięć: - pokazać?

spiritus
07-03-2015, 11:51
Koło gospodyń wiejskich zorganizowało wycieczkę do Warszawy. Po powrocie kobiety poszły do spowiedzi. Każda po kolei opowiada o wycieczce i każda mówi, że zdradziła męża. W pewnym momencie ksiądz się zdenerwował, walnął ręką w
konfesjonał i zawołał:
- Cholera, jak jest dobra wycieczka, to księdza nigdy nie zabiorą!

************************************************** *********

Zjeżdża sobie niemiecka turystka na nartach. Nagle wpadła w zaspę głową dół i majta nogami. Przechodził Baca, i korzystając z okazji zabiera się do roboty. Niemka jęczy:
- Ja gut, ja gut.
- Skąd ja ci, kobieto, jagód wezmę w zimie?

spiritus
08-03-2015, 00:57
n_w0iN_xG0U

PiKa
08-03-2015, 03:03
Tłumaczenie ?

Władca Pixeli
08-03-2015, 22:24
https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/DzienKobiet.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/DzienKobiet.jpg)

mini21
09-03-2015, 01:13
Sorry jeśli było, ale uśmiałem się z tego opisu...:
http://allegro.pl/poskramiacz-dziewic-canon-17-40-l-ord-f-4-i5085449539.html

Władca Pixeli
13-03-2015, 06:25
https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/dieta.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/dieta.jpg)

yarocz
14-03-2015, 11:47
Szybki sposób na pierogi:
https://www.youtube.com/watch?v=4ViwSeuWVfE&feature=em-subs_digest-vrecs

spiritus
21-03-2015, 00:34
Niby polityka zakazana... a kabaret? :D

Je2g4SJQ2Wo

linkil
21-03-2015, 20:42
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/11008829_834030926634663_8690037993331174913_n.jpg ?oh=4726d1c702065c607cbb657bd5d6dac2&oe=557FC17D&__gda__=1438487627_cdabe38c6f7d4ae22725320e2ebd4e9 b)

linkil
21-03-2015, 22:08
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/168916795e4dd496fba5c6b6f8b00a7489fb35-1.jpg
źródło (http://images01.bebzol.com/data/201503/168916-795e4dd496fba5c6b6f8b00a7489fb35.jpg)

ropusz
23-03-2015, 20:19
UNIA EUROPEJSKA
"Europejski raj: Zostałeś zaproszony na oficjalny lunch. Powitał Cię Anglik, jedzenie przygotował Francuz, a Włoch zajmuje się Tobą przy stole.... Wszystko zostało zorganizowane przez Niemca.
Europejskie piekło: Zostałeś zaproszony na oficjalny lunch. Powitał Cię Francuz, jedzenie przygotował Anglik, Niemiec zajmuje się Tobą przy stole, ale nie martw się, wszystko zorganizował Włoch."
Ten dowcip został zaproponowany przez Belga, jako Oficjalny Dowcip Unii Europejskiej, którego powinien uczyć się każdy uczeń w szkole. Żart ten ma poprawić stosunki międzynarodowe oraz będzie promował poczucie humoru i kulturę.
Zebrała się więc Rada Europejska, aby zdecydować, czy dowcip zostanie Oficjalnym Dowcipem Unii Europejskiej.
Brytyjczyk oświadczył, nie zmieniając wyrazu twarzy i nie ruszając szczęką, że żart jest prześmieszny.
Francuz zgłosił sprzeciw, ponieważ Francję zaprezentowano w żarcie w negatywnym świetle.
Polska również się sprzeciwiła, ponieważ w ogóle nie została ujęta w żarcie.
Luksemburg zapytał, kto posiada prawa autorskie do żartu, a przedstawiciel Szwecji, chytrze się uśmiechając, nie powiedział ani słowa.
Dania zapytała, gdzie w dowcipie jest odnośnik seksualny, bo jeśli żart ma być śmieszny, to przecież taki odnośnik musi się w nim znaleźć.
Holandia nie zrozumiała żartu, a Portugalia nie zrozumiała co to jest "żart". Czy to jakieś nowe pojęcie?
Hiszpan wyjaśnił, że żart jest śmieszny tylko wtedy, gdy powiemy, że lunch odbywa się o 13, a przecież wtedy jest śniadanie. Grecy poskarżyli się, że nie poinformowano ich o lunchu, przegapili więc okazję, żeby najeść się za darmo i zawsze się o nich zapomina.
Rumunia zapytała co to jest "lunch".
Litwa i Łotwa poskarżyły się, że zamieniono ich tłumaczenia, co jest nie do zaakceptowania, nawet jeśli zdarza się nagminnie. Słowenia odpowiedziała im, że jej tłumaczenie zostało całkowicie zagubione i jakoś się nie skarży. Słowacja oświadczyła, że jeśli żart nie był o kaczuszce i hydrauliku to znaczy, że ich tłumaczenie jest z błędem. Na co Brytyjczyk oświadczył, że taka wersja również jest prześmieszna.
Węgry jeszcze nie skończyły czytać 120 stron swojego tłumaczenia.
Wtedy wstał Belg i zapytał, czy ten Belg, który zaproponował żart, był francuskojęzyczny czy flamandzkojęzyczny, bo jeśli był francuskojęzyczny, to na pewno żart zostanie poparty, a jeśli flamandzkojęzyczny, to Belgia będzie musiała żart odrzucić, niezależnie od jego walorów.
Na zakończenie spotkania Niemiec powiedział, że miło jest tak sobie obradować w Brukseli, ale teraz i tak trzeba będzie złapać pociąg i pojechać do Strasburga, żeby podjąć decyzję. Poprosił także, by ktoś obudził Włocha, żeby nie spóźnił się na pociąg i żeby wszyscy zdążyli wrócić do Brukseli przed końcem dnia, by móc przedstawić decyzję na konferencji prasowej.
"Jaką decyzję?" zapytał Irlandczyk.
I wszyscy uznali, że najwyższy czas napić się kawy...

bartekk
24-03-2015, 22:47
Chyba najdłuższy żart na forum

piwko2
25-03-2015, 00:20
Tak długi, że nie przeczytałem całego;)

ku6i
25-03-2015, 00:31
Faktycznie, najdłuższy. Już drugi dzień czekam na drugą część i śmieszne zakończenie ;)

Borat1979
25-03-2015, 01:12
Chyba najdłuższy żart na forum

Najdłuższy to fakt ale gdzie tam jest ten żart? :???:

ropusz
25-03-2015, 06:59
Widzę, że Holendrzy się już wypowiedzieli ;)

mtu
25-03-2015, 10:13
A dla mnie jest bardzo śmieszny (chyba jestem z Anglii :) )

kaku
26-03-2015, 18:08
http://m.youtube.com/watch?v=eplN_wI0AbA

linkil
30-03-2015, 19:37
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/9424afc86b73cb1763391c04d0961568-2.jpg
źródło (http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/03/9424afc86b73cb1763391c04d0961568.jpg)

ku6i
30-03-2015, 20:07
Serio?
Chyba trzeba będzie zrobić patent nurka żeby zrozumieć niektóre dowcipy w tym wątku.

gatewayfl
01-04-2015, 11:53
To jest dobre ;-)

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=260096

czarny75
01-04-2015, 11:56
http://sklepbiegowy.com/?md=cms2_info&cb_id=1&ca_id=412&utm_source=newsletter&utm_medium=filmik&utm_campaign=newsletterfilmikprimaaprilis

ropusz
01-04-2015, 22:48
W Mango telezakupy to te buciki by szły jak świeże bułeczki [emoji6]

!AGresT
02-04-2015, 07:01
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/04/1427784760_by_freedom80-1.jpg?1427784760
źródło (http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201503/1427784760_by_freedom80.jpg?1427784760)

kaku
02-04-2015, 17:05
http://m.youtube.com/watch?v=nXKTLG31Ky8

rooner
02-04-2015, 17:57
Grupę zaginionych w Australii polskich turystów odnaleziono idąc tropem klnących papug

czarny75
03-04-2015, 15:53
https://www.youtube.com/watch?v=GtwkRd6zHwg

pwaos
03-04-2015, 18:09
https://www.youtube.com/watch?v=GtwkRd6zHwg

Jakie "widowiskowe". :-P

Tapatalknięte

spiritus
04-04-2015, 17:13
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11102948_10153084877100743_5142371408726364464_n.j pg?oh=3e72d349cc498d11f2f749411e1e3a5c&oe=55BE798C)

bartekk
06-04-2015, 12:20
https://www.youtube.com/watch?v=aMnAd2UBU4w

Altro
07-04-2015, 22:28
Wszedłem na stronę nikoniarskiego dowcipu z roku 2006 - i powala. Wciąż dowcipne wpisy. W tymże tez roku zalogowałem się na tej stronie po zakupie cyfrówki mimo że Nikonami strzelam od ponad 30 lat. A tu minęło niecałe 10 lat i poziom dowcipów mocno zubożony. No OK, jacy uczestnicy, taki poziom... Czy już nasze życie nie jest śmieszne? Chyba przejdę na makrofotografię, bo tam jeszcze można uśmiać się z niegłosujących insektów...

piwko2
07-04-2015, 23:34
Masz rację. Kiedyś ten wątek kipiał dowcipami. Miej lub bardziej wybrednymi. Teraz są tylko linki do filmów z Youtube lub Demotywatorów.

!AGresT
08-04-2015, 06:52
poziom dowcipów mocno zubożony. No OK, jacy uczestnicy, taki poziom... Czy już nasze życie nie jest śmieszne?

To wrzucaj śmieszne.

blaise1973
08-04-2015, 07:31
No OK, jacy uczestnicy, taki poziom... Czy już nasze życie nie jest śmieszne?

Dobrze rozumiem, że wzmianka o uczestnikach także Ciebie dotyczy? :lol:

matomi
08-04-2015, 10:48
Z chęcią przeczytam coś śmiesznego. Dawno się zdrowo nie posmiałem. Śmiało proszę!

tpszefka
08-04-2015, 11:46
What is the difference between anal sex and a microwave?
A microwave doesn't brown your meat!

What did the hurricane say to the coconut palm tree?
Hold on to your nuts, this is no ordinary blow job!

parman
08-04-2015, 21:04
What is the difference between anal sex and a microwave?
A microwave doesn't brown your meat!

What did the hurricane say to the coconut palm tree?
Hold on to your nuts, this is no ordinary blow job!

O to już jesteśmy "nikoniarze.com"

Żeby nie było, dobra rada, zwłaszcza po Świętach.
- Chcesz mieć płaski brzuch, narysuj sobie pępek na plecach. ;-)

Boryszuk
08-04-2015, 22:04
O to już jesteśmy "nikoniarze.com"

Niektórych dowcipów nie da się przetłumaczyć a w dzisiejszych czasach nieznajomość języka angielskiego jest dość brawurowym posunięciem.

Nie da się przetłumaczyć np. tych dowcipów:

-What's the differnce between meat, woman and a blowjob?
-You can beat meat, you can beat a woman but you can't beat a blowjob.


-What's the difference between oral and anal sex?
-Oral sex makes your day, anal sex makes your hole weak.

RobertMiernik
08-04-2015, 22:31
cóż, ubogi ten angielski, jedno słowo określa to co w Polsce nazywamy siedemnastoma ;)

parman
08-04-2015, 22:42
w dzisiejszych czasach nieznajomość języka angielskiego jest dość brawurowym posunięciem.


A ja jestem bardzo brawurowym dinozaurem :-)

Bez urazy, to dział humor, więc:
Przychodzi facet do lekarza, robi puk puk
- Kto tam?
- Kapitan

Wiem, masakra

piwko2
08-04-2015, 22:48
Z chęcią przeczytam coś śmiesznego. Dawno się zdrowo nie posmiałem. Śmiało proszę!

Poczułem się wywołany do tablicy:), więc taki z brodą

Przychodzi zajączek do sklepu z materiałami wybuchowymi i mówi do sprzedawcy niedźwiedzia:
- Dzień dobry, poproszę bombę
- Zapakować?
- Dziękuję, pier... na miejscu.

spiritus
08-04-2015, 23:14
Królowa Elżbieta i papież zorganizowali wielkie charytatywne wydarzenie. Stoją na scenie obok siebie i królowa nagle obraca się do papieża i mówi:
- Robiliśmy już takie imprezy wiele razy. Co powiesz na mały zakład, żeby trochę sobie urozmaicić czas? Jestem pewna, że każdy Brytyjczyk wpadnie w euforię, jeśli wykonam tylko jeden ruch ręką.
Papież się zgadza, królowa macha do wszystkich zgromadzonych. Szlacheckie powitanie sprawia, że cała brytyjska publiczność szaleje.
Papież, nie chcąc być gorszym od kogoś, kto nosi brzydszą sukienkę od niego mówi do Elżbiety:
- Słuchaj, Elu, to było świetne, ale co powiesz na jeszcze jeden zakład? Stawiam cały mój watykański majątek. Jestem w stanie sprawić jednym kiwnięciem głowy, że każdy Irlandczyk na tej imprezie zacznie szaleć z radości. Ale nie chwilowo. Ta radość będzie trwała miesiącami i będą o niej mówili przez lata.
Królowa, sceptycznie nastawiona mówi, że chętnie to zobaczy.
I wtedy papież walnął jej z bani...

blaise1973
08-04-2015, 23:23
Niektórych dowcipów nie da się przetłumaczyć a w dzisiejszych czasach nieznajomość języka angielskiego jest dość brawurowym posunięciem.

Nie da się przetłumaczyć np. tych dowcipów:

-What's the differnce between meat, woman and a blowjob?
-You can beat meat, you can beat a woman but you can't beat a blowjob.


-What's the difference between oral and anal sex?
-Oral sex makes your day, anal sex makes your hole weak.

Wiesz, mnie się wydaje, że w tłumaczeniu największą przeszkodą nie jest język, w którym zapisano dowcip, lecz język i wyobraźnia tłumacza. Nie bez kozery Wittgenstein pisał, że "granice mojego języka są granicami mojego świata". :-|

burzaa
09-04-2015, 13:42
[Boryszuk]Niektórych dowcipów nie da się przetłumaczyć a w dzisiejszych czasach nieznajomość języka angielskiego jest dość brawurowym posunięciem.

Typowo "polskie" stwierdzenie, cała reszta europy problemów nie ma.

Boryszuk
09-04-2015, 13:56
Nie do konca rozumiem z czym reszta Europy nie ma problemow. Ale to nie o tym watek.

eskimos
09-04-2015, 18:07
Nie do konca rozumiem z czym reszta Europy nie ma problemow. Ale to nie o tym watek.

Cała Europa nie ma problemów z angielskim :mrgreen:

Borat1979
09-04-2015, 18:27
Cała Europa nie ma problemów z angielskim :mrgreen:
Pojedź do Francji to się przekonasz czy nie ma. Tam nawet jak ktoś zna angielski to udaje ze nie rozumie :)

ALF
09-04-2015, 20:31
Skoro o językach...
Wpada gość na pocztę i pyta:
parle wu franse?
du you speak english?
sprechen sie deutsch?
Eğer türkçe konuşmak?
ă‚ăŞăŸăŒć—ĽćœŹčŞžă‚’č Šąă™ĺ*´ĺˆăŻ?
- Babka w okienku kiwa przecząco.
Zdenerwowany facio klnie i wybiega.
- Koleżanka do babki - widzisz, cza był się języków uczyć.
- Babka do koleżanki - po co? łon znał ich tyle i się ze mną nie dogadał.

eskimos
09-04-2015, 21:55
Pojedź do Francji to się przekonasz czy nie ma. Tam nawet jak ktoś zna angielski to udaje ze nie rozumie :)

To ze ktos udaje ze nie rozumie, nie znaczy ze ma z jezykiem klopot. Moj przelozony plywal na tankowcach ponad 20 lat, przez ten czas czesciej uzywal jezyk angielski niz swoj wlasny, mimo to u siebie nie mowi po angielsku tylko daje mi telefon i kaze rozmawiac z polskimi kierowcami bo jak sam twierdzi "jak tu przyjechali to niech sie naucza jezyka".

Dorian
10-04-2015, 08:45
Moj przelozony plywal na tankowcach ponad 20 lat, przez ten czas czesciej uzywal jezyk angielski niz swoj wlasny, mimo to u siebie nie mowi po angielsku tylko daje mi telefon i kaze rozmawiac z polskimi kierowcami bo jak sam twierdzi "jak tu przyjechali to niech sie naucza jezyka".

Rozumiem, że sam pływał tylko na Wyspy, skoro używał angielskiego? ;)

motoko
10-04-2015, 13:39
Pojedź do Francji to się przekonasz czy nie ma. Tam nawet jak ktoś zna angielski to udaje ze nie rozumie :)


Nie wiem jak w Paryżu, ale w Bretanii się to nie sprawdziło, mile mnie zreszta zaskakując.

wunat
10-04-2015, 13:41
Rozumiem, że sam pływał tylko na Wyspy, skoro używał angielskiego? ;)

Świetne pytanie

RobertMiernik
10-04-2015, 13:45
i na statkach i w samolotach obowiązujący na całym świecie język to angielski - nie ma w tym nic niesamowitego

eskimos
10-04-2015, 17:54
Rozumiem, że sam pływał tylko na Wyspy, skoro używał angielskiego? ;)

Zgadnij po jakiemu rozmawiaja marynarze jak zaloga sklada sie z norwegow, filipinczykow, polakow i litwinow a armatorem jest hindus :wink:

Nemeth
10-04-2015, 20:09
Tak mi się ta Wasza dyskusja skojarzyła :wink:

watch?v=gmOTpIVxji8

Dorian
10-04-2015, 20:51
Zgadnij po jakiemu rozmawiaja marynarze jak zaloga sklada sie z norwegow, filipinczykow, polakow i litwinow a armatorem jest hindus :wink:

Jak sądzę w języku kapitana, bo skoro u niego pływają. ;) Rozumiem też, że na ląd schodził tylko u siebie? Czy może w obcych portach rozmawiał w lokalnych językach? ;)

Pominę fakt, że takie podejście do kierowców jest co najmniej nie na miejscu. ;) Ciężko mi sobie wyobrazić kierowcę ciężarówki jeżdżącego po Europie i znającego języki wszystkich odwiedzanych krajów. :roll:

stig
10-04-2015, 20:58
Pominę fakt, że takie podejście do kierowców jest co najmniej nie na miejscu. ;) Ciężko mi sobie wyobrazić kierowcę ciężarówki jeżdżącego po Europie i znającego języki wszystkich odwiedzanych krajów. :roll:Nie tyczy się to tylko kierowców TIRów. Wspomniane wyżej zawody (marynarz i pilot), to idealne przykłady sensu istnienia języka „międzynarodowego”. :) Dlatego właśnie angielski został tym uniwersalnym językiem, żeby nikt nie musiał się uczyć wszystkich pozostałych, z którymi ma styczność.

eskimos
10-04-2015, 21:11
Jak sądzę w języku kapitana, bo skoro u niego pływają. ;) Rozumiem też, że na ląd schodził tylko u siebie? Czy może w obcych portach rozmawiał w lokalnych językach? ;)

Pominę fakt, że takie podejście do kierowców jest co najmniej nie na miejscu. ;) Ciężko mi sobie wyobrazić kierowcę ciężarówki jeżdżącego po Europie i znającego języki wszystkich odwiedzanych krajów. :roll:

Plywaja dla armatora, kapitan jak to bywa tez jest wynajety, wiec czemu maja mowic w jego jezyku i najwazniejsze, pracuja w 90% na wodach miedzynarodowych :wink: Na lad schodzili i mowili po angielsku, dlatego wspomnialem ze facet mowil wiecej po angielsku niz po swojemu. Ciezko tez wymagac zeby mowil w kazdym jezyku jako "turysta" bo przeciez nie pracowali w knajpach tylko przepuszczali kase i to nie sluzbowo a prywatnie. Dalej nie widzisz roznicy miedzy "przyjechales tu do pracy wiec ucz sie naszego jezyka bo to ty tu przyjechales a nie ja do ciebie" a "przepraszam gdzie tu mozna sie tanio nazrec i przespac"?

Swiat kierowcow ciezarowek nie konczy sie na TIR-ach, co powiesz na takich co trasy maja nie dluzsze niz kilka-kiladziesiat km bo jezdza np z asfaltem i np nie ruszaja nawet do sasiedniej gminy? Od nich tez ciezko wymagac zeby mowili w jezyku kraju w ktorym pracuja ?

Boa
12-04-2015, 12:28
Dlatego właśnie angielski został tym uniwersalnym językiem/.../
...dlatego, że esperanto wymyślił polak :lol:

otwieracz
12-04-2015, 13:46
VUGM5kLAAZQ&index=169&list=PL2pzgHdrZzwY_UkORbQqcrO1eyi4T-dsZ

ekonet
13-04-2015, 00:49
...dlatego, że esperanto wymyślił polak :lol:
A kto to jest "polak"?

grunia99
13-04-2015, 01:22
A kto to jest "polak"?

Nie kto, tylko co. Za PWN (http://sjp.pwn.pl/slowniki/polak.html):
polak pot. «język polski jako przedmiot w szkole; też: lekcja języka polskiego»

Pozostaje tylko do wyjaśnienia w jaki sposób lekcja mogła wymyślić esperanto, ale to już jest osobne zagadnienie.

ALF
13-04-2015, 02:35
Skoro wg komentatorów canal +: Real mógł zwyciężyć mecz, piłka wylądowała w epicentrum pola karnego, a Malaga odniosła porażkę ;)

gALL
13-04-2015, 18:46
Mala wprawka z angielskiego :)

A group of women were at a seminar on how to live in a loving relationship with their husband. The women were asked, "How many of you love your husband?". All the women raised their hands. Then they were asked, "When was the last time you told your husband you loved him?". Some women answered today, a few yesterday, and some couldn't remember.

The women were then told to take out their cell phones and text their husband: "I love you, sweetheart.". Then, the women were told to exchange phones with another person, and to read aloud the text message they received in response.

Here are some of the replies:

1. Who the hell is this?

2. Eh, mother of my children, are you sick or what?

3. What now? Did you crash the car again?

4. Don't beat about the bush, just tell me how much you need?

5. I thought we agreed you wouldn't drink during the day.

6. Your mother is coming to stay with us, isn't she???

rooner
13-04-2015, 19:06
http://hardcorowo.pl/42924_Znajdz_roznice_miedzy_obrazkami.html

gALL
13-04-2015, 19:12
Rasista :D

rooner
13-04-2015, 19:21
Nieprawda. Ja tych rasistów to nawet bardziej nie lubię niż czarnuchów;)

gALL
13-04-2015, 19:24
Nieprawda. Ja tych rasistów to nawet bardziej nie lubię niż czarnuchów;)

Oplulem monitor ;)

rooner
13-04-2015, 19:59
Oplulem monitor ;)

To jest tekst z teatru telewizji - mniej więcej od 5:20.

https://www.youtube.com/watch?v=3J9W1EzAARk

Zresztą polecam cały spektakl - stary ale jary;)

Boa
13-04-2015, 21:38
A kto to jest "polak"?

Mały Polak :lol:

stig
14-04-2015, 16:48
Tata: - Przecież to jest jeden ch..!
- Też tak powiedziałem!!Ten dział nazywa się „humor”, a nie „Familiada”.

gALL
17-04-2015, 18:31
Miałem wrzucić do wątku o samochodach ale tutaj lepiej pasuje :)

http://joemonster.org/download.php?d_op=getit&lid=68251

RobertMiernik
17-04-2015, 18:40
Miałem wrzucić do wątku o samochodach ale tutaj lepiej pasuje :)

http://joemonster.org/download.php?d_op=getit&lid=68251

Zapała jest genialny ;]

spiritus
19-04-2015, 22:46
4arBeIKJWzQ

kwiatek88
22-04-2015, 13:18
Turyści na hali rozstawili sztalugi i malują widoki.

Obserwuje ich baca i po chwili mówi sam do siebie:

-Ale to sie musom mencyć te, co ni majom aparatóf !

spiritus
23-04-2015, 23:23
U1SiveWVIIo

TOP67
28-04-2015, 20:04
Ciekawe czy to carbonowy statyw?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/04/3417b71a251be4ce1bd7b19824487d02-2.jpg
źródło (http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/04/3417b71a251be4ce1bd7b19824487d02.jpg)

darko
29-04-2015, 09:21
Ja bym się bardziej o buty martwił ;)

TOP67
02-05-2015, 10:14
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/05/883c0cd47a70f7e2fa3593ce44a8dfc8-1.jpeg
źródło (http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/05/883c0cd47a70f7e2fa3593ce44a8dfc8.jpeg)

doktor
02-05-2015, 12:51
Ten dowcip ma dwadzieściaparę lat. Przynajmniej. Miałby większy sens gdyby zdjęcie przedstawiało Zamek Królewski, gdyż tam zachowały się oryginalne kapcie z epoki. Można je oglądać w skrzyniach koło szatni.

spiritus
04-05-2015, 20:29
Marmurowe wnętrza, spokojni sąsiedzi, cicha okolica. Żyć nie umierać ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1898080_886144298113731_2444938888352485865_n.jpg? oh=239a2ecaaeb73906aedecd071faf2222&oe=55D7AA46)

linkil
04-05-2015, 20:31
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/1908169_10153207970277300_1305306765302690973_n.jp g?oh=bb50fc653c4f12333f10462f1ca1c437&oe=55CBDC3B&__gda__=1441054980_986820c3bc449a6e1f26625bd8a943d 1)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10957145_10153189292627300_7838141411805094562_n.p ng?oh=cd848cb05d73381843f063330730acce&oe=55C4B292&__gda__=1438814957_bdfd32548bf443920e9e7f9d80b4698 9)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10479064_10153187720932300_630206639976436136_n.jp g?oh=6d32c4d12aa36dc936b43da7edcf6f0e&oe=55DA2238)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10955729_10153076464917300_7707067761522652853_n.j pg?oh=6e4deebe2f724b10353a49ccb4c43824&oe=55E34BAA)

krzysztof2297
06-05-2015, 20:59
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/05/1430572792_by_Sheiv-2.jpg
źródło (http://3.bp.blogspot.com/-tQ112Phgnlk/VUpkBvO6P0I/AAAAAAAAJhE/7cXq57gyeos/s1600/1430572792_by_Sheiv.jpg)

doktor
06-05-2015, 22:27
Przesada. 2 godziny na taką małą porcję*mięsa? To skwarki mają z tego być?

spiritus
06-05-2015, 23:32
Polak Rusek i Niemiec lecą samolotem.
Nagle patrzą a diabeł im skrzydło odpiłować próbuje...
Rusek na to:
- ja to załatwię.
Wyszedł dał mu 1000 Rubli.
Wchodzi patrzy diabeł jeszcze szybciej piłuje ..
Niemiec na to:
- ja to załatwię.
wychodzi daje dla diabła 2000 Euro.
Wchodzi, patrzy a diabeł jeszcze szybciej piłuje ...
Na to polak:
- ja to załatwię ...
Wychodzi rzuca grosza a diabeł na to:
- za takie pieniądze to se sami piłujcie !!!...




Do domu przyszedł ksiądz z kolędą.
Po modlitwie i poświęceniu domu zwrócił się do małej dziewczynki:
- Umiesz się żegnać, dziecko?
- Umiem. Do widzenia.




Złapał wilk zająca i mówi mu:
- Te, szarak, teraz ja tu w lesie rządzę. Jutro mi przynieś 1.000 rubli a teraz wypad!
Zając, zasmucony, poszedł do niedźwiedzia się poskarżyć. Niedźwiedź pomyślał i rzekł:
- Wiesz co, szarak, poślij go w pi*** i już.
Następnego dnia wilk spotyka zająca:
- Nu, krzywozęby? Gdzie moja kasa?
- A idź w pi***.
Wilk się wnerwił. Złapał szaraka, wytrząsł go i mówi:
- Za swoje pyskowanie przyniesiesz jutro 10.000 rubli albo zawiążę ci uszy w supeł i wrzucę do bagna!
Zając posmutniał i udał się do niedźwiedzia poskarżyć się. Niedźwiedź myślał, myślał i mówi:
- Cóż, ponownie wyślij go w pi***!
Kolejnego dnia wilk złapał zająca:
- I co, krzywozęby, zmieniłeś śpiewkę?
- A idź w pi***
- Ty śmierdzący szary wypierdku! Teraz to masz przerąbane! Twoja ostatnia szansa: jutro przynieś mi 100.000 rubli albo będziesz na uszach kicać, bo nogi z tyłka powyrywam!
Zając przestraszony pobiegł z płaczem do niedźwiedzia. Niedźwiedź myśli, myśli, possał łapę i mówi:
- Cóż, 100.000 rubli - to już poważna suma. Nie ma żartów. Musisz dać.

thorcik
07-05-2015, 09:43
- Cóż, 100.000 rubli - to już poważna suma. Nie ma żartów. Musisz dać.

Noo, według dzisiejszego kursu 7,25 zł :razz: :twisted:


Przesada. 2 godziny na taką małą porcję*mięsa? To skwarki mają z tego być?

O tym samym pomyślałem :mrgreen:

jo44
07-05-2015, 10:01
Noo, według dzisiejszego kursu 7,25 zł :razz: :twisted:
Kurs OK, ale rząd wielkości Ci się pomylił.... Do finansów się nie nadajesz... :(

spiritus
07-05-2015, 15:45
Noo, według dzisiejszego kursu 7,25 zł :razz: :twisted:

Lepiej miliony w słabej walucie niż drobniaki w mocnej :D
Zawsze to lepiej brzmi jak powiesz, że milionerem jesteś :D

Dorian
07-05-2015, 16:06
Noo, według dzisiejszego kursu 7,25 zł :razz: :twisted:


Zamieńmy się, dam Ci nawet 10zł za 100 000 rubli :mrgreen: ;)

spiritus
07-05-2015, 19:45
0qi6niSlZVM

Władca Pixeli
10-05-2015, 04:10
https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/zus.jpeg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/zus.jpeg)

Zetec
10-05-2015, 11:31
A w tv takie ciekawostki pokazują
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/10/f55f7113e97389210bdf0d885a37b76a.jpg)

spiritus
12-05-2015, 18:47
Zając mówi do niedźwiedzia:
- Chodź idziemy na imprezkę, tylko proszę Cię nie bij mnie jak ostatnio.
Niedźwiedź na to:
- Dobra.
Rano zając budzi się z ponadrywanymi uszami, zęby bolą jak diabli, palce u rąk połamane i mówi:
- Misiek, no kurna, miałeś mnie nie bić.
Miś na to:
- Zając Ty lepiej mnie nie wkur***aj. Nawaliłeś się, zacząłeś mnie wyzywać - ja nic. Potem doczepiłeś się do mojej samicy, że to dziwka i puszcza się z każdym - to mnie koledzy powstrzymali, ale mówię żeś kumpel, obiecałem i w ogóle... Potem najeżdżałeś na moją matkę - to dobrze żeś upadł, bo bym Ci łeb urwał. No nic, jakoś mi się udało Cię nie bić....
Ale jak żeś wlazł do domu, nasrałeś do łóżka wsadziłeś w to trzy zapałki i powiedziałeś, że jeżyk śpi z nami - to nie wytrzymałem.

sailor
14-05-2015, 19:08
O tym samym pomyślałem :mrgreen:

2 kilogramowy kawalek pulled porka robi sie minimum 4h. wiec w zaleznosci od przeznaczenia 2h moze byc za malo :)

!AGresT
15-05-2015, 23:28
Dedykowany SamiWiecieKomu:

Internet jest pełen ludzi wytykających błędy ortograficzne i gramatyczne, bo tych cholernych humanistów nikt nie chce przyjąć do jakiejkolwiek pracy.

ekonet
16-05-2015, 09:41
Dedykowany SamiWiecieKomu:

Internet jest pełen ludzi wytykających błędy ortograficzne i gramatyczne, bo tych cholernych humanistów nikt nie chce przyjąć do jakiejkolwiek pracy.
Coś w tym jest. Chcesz powiedzieć, że stracę robotę?

ALF
17-05-2015, 19:57
podeiżewam rze hcjał powjedziec rze analfabetysm dzisiai jezd powszehny :)

spiritus
17-05-2015, 19:59
podeiżewam rze hcjał powjedziec rze analfabetysm dzisiai jezd powszehny :)

Po tym coś czuję, że depresji chłop dostanie :D

Imago
17-05-2015, 20:01
podeiżewam rze hcjał powjedziec rze analfabetysm dzisiai jezd powszehny :smile:
Ty chcesz żeby Eko dostał apopleksji? :lol:

ALF
17-05-2015, 20:56
A ja mogę dostawać pięć razy w tygodniu? :)

ekonet
17-05-2015, 20:59
Ty chcesz żeby Eko dostał apopleksji? [emoji38]
Wielu o tym marzy. ;)

Imago
17-05-2015, 21:01
A ja mogę dostawać pięć razy w tygodniu? :smile:
sam wybrałeś sobie zawód edukatora młodzieży ;)

ALF
18-05-2015, 02:03
Ale chciałem pracować w szkole, a nie w fabryce analfabetów.

<| MICHAŁ |>
18-05-2015, 06:50
Ale chciałem pracować w szkole, a nie w fabryce analfabetów.
to w dużej mierze wina samych nauczycieli, bo jeśli pozwalają oni na oddawanie prac domowych pisanych w edytorze tekstu, który zazwyczaj poprawia pisownię, to czego się spodziewać? Przecież nie muszą dbać o takie drobiazgi jak ortografia i interpunkcja. Mam córkę w trzeciej klasie gimbazy, więc wiem o czym mówię. Jest to dla mnie całkowicie niepojęte.
Pewnie, że łatwiej jest sprawdzać takie prace, bo przynajmniej nie trzeba rozszyfrowywać hieroglifów, ale to najkrótsza droga do zidiocenia społeczeństwa.

puch24
18-05-2015, 10:54
To zaczyna się jeszcze wcześniej, przed pisaniem prac domowych na komputerach: dzieciaki prawie niczego nie czytają, a jeśli już, to krótkie "wpisy komputerowe", a nie większe teksty. Brak lektury powoduje, że nie mają wzorców składniowych i ortograficznych, nie uczą się czegoś, co nazywa się "gramatyką tekstu", więc nie potrafią też pojmować znaczeń, przekazywanych w większych tekstach.
A pisanie? We współczesnych podręcznikach szkolnych np. do angielskiego prawie nie ma ćwiczeń "na pisanie". Większość ćwiczeń to "wstaw słówko we właściwe miejsce", "uzupełnij lukę właściwym słowem albo właściwą formą gramatyczną", "dopasuj to co po lewej do tego co po prawej (dzieciaki rysują "pająki")", itp. No i nauczyciele pozwalają im te ćwiczenia robić przez mazanie w książkach, co za "moich czasów" było nie do pomyślenia. W efekcie dzieciak napisze raptem jedno całe zdanie może raz na pięć lekcji... :-(

A żeby był humor:

Szkoła, pokój nauczycielski. Dzwonek na lekcję. Dwóch nauczycieli zbiera się do wyjścia na zajęcia - nauczyciel młody, i, powiedzmy, nauczyciel "doświadczony". Młody nauczyciel wychodzi obładowany książkami, mapami, atlasami, i innymi pomocami, a nauczyciel doświadczony bierze tylko dziennik.
Młody nauczyciel mówi:
- Podziwiam pana, panie kolego, pan ma to wszystko w głowie!
- Nie, panie kolego, ja mam to wszystko zupełnie gdzie indziej!

spiritus
18-05-2015, 11:58
Skoro już o szkolnictwie rozmowa to:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/05/Drwal-1.jpg
źródło (http://3.bp.blogspot.com/-vft16udglAE/UgFqaxhq5II/AAAAAAAACag/lRiJ6M9U8oE/s1600/Drwal.jpg)

I jeszcze znalezione na portalach ogłoszeniowych:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/05/Beztytulu_wwawewp-1.png
źródło (http://s2.ifotos.pl/img/Beztytulu_wwawewp.png)

ekonet
18-05-2015, 12:16
Skoro już o szkolnictwie rozmowa to:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/05/Drwal-1.jpg
źródło (http://3.bp.blogspot.com/-vft16udglAE/UgFqaxhq5II/AAAAAAAACag/lRiJ6M9U8oE/s1600/Drwal.jpg)
W każdym zdaniu jest zbędny przecinek przed "kosztowało". :>
Rzeczywiście edukacja zeszła na psy. ;)

puch24
18-05-2015, 12:52
Fakt, za to rozpowszechniło się korzystanie z edytorów tekstu z włączoną autokorektą. Te wszystkie idiotycznie powstawiane przecinki, które powszechnie można znaleźć w Internecie, to dzieło autokorekty Worda. :mad:

Boryszuk
18-05-2015, 14:04
A niesprawdzenie tekstu/grafiki przed publikacja to jednak dzielo lenistwa ;) (tak samo jak brak polskich znakow diakrytycznych w mojej wypowiedzi ;) )

puch24
18-05-2015, 14:45
Brak znaków diakrytycznych można wybaczyć, gdy jest to podyktowane warunkami technicznymi (komputer bez zainstalowanych odpowiednich czcionek czy sterownika klawiatury, czy horrendalne koszty rozdmuchanego SMSa z polskimi znakami), a tekst jakoś tam daje się zrozumieć.

ALF
18-05-2015, 19:34
Skoro już o szkolnictwie rozmowa to:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/05/Drwal-1.jpg
źródło (http://3.bp.blogspot.com/-vft16udglAE/UgFqaxhq5II/AAAAAAAACag/lRiJ6M9U8oE/s1600/Drwal.jpg)

2015 r. Polub drwala lub udostępnij drzewo.

spiritus
18-05-2015, 19:38
2015 r. Polub drwala lub udostępnij drzewo.

Dokładnie :D

Yabby
18-05-2015, 21:33
Dokładnie :D
Nie przesadzajmy... trudniej było ;)

spiritus
18-05-2015, 21:36
Nie przesadzajmy... trudniej było ;)

Trzeba było wydarzenie zrobić? :D

Yabby
18-05-2015, 21:41
Na fb mnóstwo było ;)

spiritus
19-05-2015, 15:22
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-arn.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11230586_10153184575925743_5848404330410675478_n.j pg?oh=9dec1da00ed9e6162dc428cf55f7f5c4&oe=55FC8DFE)

doktor
19-05-2015, 19:05
Napisał ALF

2015 r. Polub drwala lub udostępnij drzewo.
Dokładnie

Tag "rżnięcie" powinien zapewnić sporo lajków,

grunia99
19-05-2015, 20:32
Wiem, stres itp. Dzisiejszy program 1z10.
Pytanie: Pancernik, którego strzały 1 września 1939 rozpoczęły II Wojnę
Odpowiedz: Pancerfaust.

RobertMiernik
19-05-2015, 21:04
skasuj- jestes moderatorem. wstaw obrazek albo sformatowany text, ktory cie smieszy i bedzie ladnie.

nie rzucaj focha, tylko przyjmij do wiadomości, że ctrl c+v w tym przypadku, to zwykły brak szacunku do czytających, nie chce Ci się nacisnąć entera 15 razy, to nie wklejaj śmieci.

Całe 3 kliknięcia w wordzie.

Shit Happens in various World Religious.
Taoism: Shit happens. If you can shit, it isn't shit. Shit happens, so flow with it.
Hare Krishna: Shit Happens, Rama Rama Ding Ding. She-it happens, She-it happens, happens, happens, she-it, she-it... (Repeat until you become one with she-it) Please this flower and buy our shit.
Confucianism: Confucious say, "Shit happens". Confucious says, "If shit has to happen, let it happen PROPERLY."
Buddhism: If shit happens, it isn't really shit. If shit happens, it isn't really happening TO anyone. Shit will happen again to you next time. Only he who totally gives up the desire for shit will have salvation.
Zen: What is the sound of shit happening?
7th Day Adventism: Shit happens on Saturdays. Hinduism: I've seen this shit happening before. This shit is not a religion, it is the way of life.
This shit happening IS you.
Protestantism: If shit happens, it happens to someone else. If shit happens, praise the lord for it!
Presbyterianism: This shit was bound to happen.
Calvinism: Shit happens because you don't work hard enough.
Episcopalianism: If shit happens, hold a procession. It's not so bad if shit happens, as long as you serve the right wine with it.
Methodist: It's not so bad if shit happens, as long as you serve grape juice with it.
Lutheranism: Shit happens, but as long as you're sorry, it's OK. Have faith that shit will happen. If shit happens, don't talk about it.
Anglicanism: It's true, shit does happen -- but only to Lutherans.
Quakers: Let us not fight over this shit.
Catholicism: If shit happens, you deserved it. You were born shit, you are shit, and you will die shit.
Charismatic Catholicism: Shit is happening because you deserve it, but we love you anyway.
Judaism: Why does shit always happen just before closing the deal?
Conservative Judaism: Why does shit always happen to US?
Reform Judaism: Got any laxatives? Shit happens to whom it may concern.
Orthodox Judaism: So shit happens, already!
Islam: We don't take any shit.
Sunni Islam: If it happens to be shit, it's Allah's will and you'd better submit! Shiite happens.
Shi'ite Islam: WE WILL DESTROY YOUR SHIT! If shit happens, take a hostage.
Nation of Islam: Don't take no shit!
New Age: That's not shit, it's feldspar. A firm shit does not happen to me. This isn't shit if I really believe it's chocolate. I create my own shit. If shit happens, honor it and share it. Sheeeeeeeeeeit! We're all part of the same shit. For $300, we can help you get in touch with your inner shit.
Wicca: If shit happened once, it will happen twice more. The Goddess makes shit happen. And it harm none, let shit happen.
Jehovah's Witnesses: No shit happens until Armaggedon. There is only a limited amount of good shit. Knock Knock, "Shit Happens." Here, we insist you take our shit. Shit happens door to door. Open the door and I'll show you what shit is. Good Morning, I have some shit for you to read.
Secular Humanism: Shit evolves.
Darwinism: Survival of the shittiest. This shit was once food.
Creationism: ... And the Lord said "Let there be shit" ... and there came piles of it. After six days of this shit, He rested.
Christian Science: When shit happens, don't call a doctor--pray. Shit doesn't happen and I am not up to my eyeballs in it. Our shit will take care of itself. Shit happens in your mind.
Atheism: I don't believe this shit! Shit doesn't happen. Shit is dead. No shit! It looks and smells like shit, so I'm damned if I'm going to taste it.
Religion from an Atheist's point of view: I haven't smelt, seen, touched, or tasted it. But it's shit.
Agnosticism: It looks and smells like shit, but I haven't tasted it, so I'm not sure whether it's shit or not. What is this shit?! I don't know shit! How can we KNOW if shit happens? You can't prove any of this shit!
Rastafarianism: Let's smoke this shit! Hey, this is good shit, mon.

Mormonism: If shit happens, shun it. Let the shit multiply. Excrement happens. (you can't say 'shit' in Utah) Hey, there's more shit happening over here! God sent us this shit. Shit happens again & again & again ...
Baptist: You are shitting all wrong, and you'll be punished for it. We'll wash the shit right off you.
Southern Baptist: Shit will happen. Praise the lord!
Shiite Baptist: Shit will happen, but only the way we say it will happen and if it doesn't happen we will make it happen because that's God's will and we know it...
Iraqi Baathist: Oh shit!
Voodoo: hit doesn't just happen -- somebody dumped it on you. Let's stick some pins in this shit! This shit's gonna get you!
Televangelism: Your tax-deductible donation could make this shit stop happening...
Congregationalism: Shit that happens to one person is just as good as shit that happens to another.
Unitarianism: Shit that happens to one person is just as bad as shit that happens to another. What is this Shit? We affirm the right for shit to happen. Go ahead, shit anywhere you want. It's not the shit that matters. It's the process. Come let us reason together about this shit.
Orthodox: St. Sergius found his faith in deep shit.
Greek Orthodox: Shit happens, usually in threes.
Fundamentalism: There's no shit in the Bible. If shit happens, you will go to hell, unless you are born again. (Amen!) Shit happens, but don't publish it.
Amish: Shit is good for the soil. This modern shit is worthless.
Native Americans: Shit is sacred when it happens.
Shintoism: You inherit the shit of your ancestors. Sushi happens.
Stoicism: This shit happening is good for me.
Zoroastrianism: Shit happens half the time. Christianity stole half its shit from us.
Mysticism: This is really weird shit.
Paganism: Shit happens for a variety of reasons.
Rajhneesh: Give us your shit and put on this orange shit.
Satanism: We hope bad shit happens to all of you. We will make your shit happen. SNEPPAH TIHS.
Scientology: All this happens to be shit. If you leave us, bad shit will happen to you. This shit happened before, but we can clean it up if you pay us enough.
Feminism: his shit happened before, and WE won't clean it up!
Shamanism: Whoaa... Holy Shit!
Sikhism: Leave our shit alone.
Lubavitcher Hassidism: Blessed are they upon whom He sends His most holy Shit to happen.
Mithraism: Bull shit happens.
Branch Davidianism: May shit happen to the FBI! If shit happens, have a BIG barbecue... David thinks he's hot shit.
Jesuitism: If shit happens and nobody hears it, did it really make a sound?
Divorcism: She's full of shit! He's fooling around with some worthless piece of shit.
Creation Science: Shit has only been happening since October 23rd 4004 B.C.
Discordianism: Shit makes the flowers grow and that's beautiful.

baku127
19-05-2015, 23:39
Dzisiejsze z pracy:
Jedzie baca wozem,zatrzymuje go policjant i pyta:
-Baco co tam macie na wozie w tych beczkach???
- A sok z banana....
-Dajcie że spróbować...
Policjant pije , krzywi się i mówi
- Jakiś dziwny ten sok
Na to baca:
A ja tam się nie znam....Wio Banan..

kashpir
20-05-2015, 08:22
- Dlaczego nie ma wirusów na OS X?
- Są, ale płatne.

spiritus
22-05-2015, 14:43
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/05/1342460550_bitchslapping_a_cobra-1.gif
źródło (http://www.gifbin.com/bin/072012/1342460550_bitchslapping_a_cobra.gif)

czarny75
22-05-2015, 16:48
Mleczko mistrz:

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/s720x720/11329956_10152964857823722_1726015359559323351_n.j pg?oh=bb4d2ab6ed029df75c2a78dff493c409&oe=55BEBF52

Rafał_Sz
28-05-2015, 15:31
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.myepicwall.com/2015/05/66f8f54e553dd7d0ac7c9f455d882895.jpg)

thekrycha
28-05-2015, 15:43
Wygrałeś internety !!! Padłem ... :D Kto wie może będą równie popularne jak Kubota :p

spiritus
28-05-2015, 19:00
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.myepicwall.com/2015/05/66f8f54e553dd7d0ac7c9f455d882895.jpg)

Haha :D

Może kiedyś będą dorzucane jako gratis do nowych aparatów :D

otwieracz
28-05-2015, 19:07
No ba! Jako manualny zoom do stałek :-)

spiritus
28-05-2015, 19:10
No ba! Jako manualny zoom do stałek :-)

Otóż to :D

Przynajmniej mamy w czymś chodzić na zlecenia, canoniery dalej boso przez świat :D

michalv
28-05-2015, 21:59
Made in... co jest dalej?

thekrycha
28-05-2015, 22:35
Made in... co jest dalej?

Jak to co? ... JAPAN ... hah :p

spiritus
29-05-2015, 01:52
Cholera. Nasi produkują klapki a canon wytacza takie coś :/


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/t31.0-8/11357254_467166793446327_5808058050157209037_o.jpg )

Yabby
29-05-2015, 07:27
Ale z mocowaniem nikona! [emoji14]

spiritus
29-05-2015, 15:53
http://allegro.pl/ford-mondeo-mk3-tapicerka-z-wieprzowiny-i5362115087.html

thekrycha
30-05-2015, 02:37
http://allegro.pl/ford-mondeo-mk3-tapicerka-z-wieprzowiny-i5362115087.html

Widziałem to wczoraj i prawie z krzesła spadłem, hah ... level expert ... Kumpel po przeczytaniu stwierdził, że mojego peugeota też trzeba tak ogarnąć bo inaczej nie pójdzie ... hue ... nienawidzę go, ale nie sprzedam, zajeżdżę do zera ... :)

spiritus
01-06-2015, 23:01
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/06/e4bb9ab3097a762a1a7b93e7b0a2e0ac-1.jpg
źródło (http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/06/e4bb9ab3097a762a1a7b93e7b0a2e0ac.jpg)

MKazik
04-06-2015, 03:37
http://pl.wikipedia.org/wiki/Przemys%C5%82aw_%C5%81anowy

...przypadkowo natknąłem się na taką perełkę na Wikipedii. Nie będę nawet tego komentował. Pozostawiam to Wam ;)

grunia99
06-06-2015, 12:55
No i narobiłeś. Jak za starych czasów -gościa usunęli z encyklopedii - znaczy się z wilkipedii.
Z innej beczki, organizacja na którą się gość powołuje to niezła ściema dla poszukujących możliwości dowartościowania się.

spiritus
07-06-2015, 00:26
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/06/mie050-1.jpg
źródło (http://wolnemedia.net/komiks/mie-050.jpg)

notdot
07-06-2015, 07:23
Środek nocy, mąż z żoną śpią na pięterku, gdy nagle budzi ich
pukanie do drzwi.
Mąż ubiera bambosze i schodzi na dół, otwiera drzwi, a tam stoi
przemoknięty gość i mówi:
- Bardzo Pana przepraszam czy mógłby mnie Pan popchnąć?
- Człowieku jest 3 w nocy, ja za 3 godziny wstaje, jestem w pidżamie,
ledwo widzę na oczy, a pod kołderką tak cieplutko. Zadzwoń se Pan po
pomoc drogową.
Facet wzruszył ramionami, a gospodarz tup tup na pięterko.
Żona pyta:
- Kto to był?
-Jakiś facet chciał żeby go popchnąć
- Aaaa
Żonie nie dawało to spokoju:
-Słuchaj, facet tam jest sam, przemoczony, pewnie też chce jechać do
domu. Pomyśl,gdybyś był w takiej sytuacji pewnie też chciałbyś aby
ktoś Ci pomógł.
Facet westchnął, ubrał bambosze, szlafrok i zszedł na dół.
Otwiera drzwi na zewnątrz i woła:
-Halo, Panie, jest Pan tu jeszcze?
- Taaaak
- Trzeba Pana popchnąć?
- Taaaak
- A gdzie Pan jest?

-Z tyłu, na huśtawce !

Rafał_Sz
09-06-2015, 22:34
Kto pamięta? :-)
https://web.archive.org/web/20000511070651/http://www.allegro.pl/

Albo:
https://web.archive.org/web/20020405161633/http://www.nikon.pl/nowosci/nowosci.htm

MstrG
10-06-2015, 16:47
Kto pamięta? :-)
https://web.archive.org/web/20000511070651/http://www.allegro.pl/

Albo:
https://web.archive.org/web/20020405161633/http://www.nikon.pl/nowosci/nowosci.htm

" Parafrazując znane porzekadło Piksele zostały rzucone - 5mln w Nikonie Coolpix 5000.

I stało się. Magiczna granica 5 milionów w amatorskiej cyfrówce została przekroczona. "

:)

!AGresT
10-06-2015, 18:10
Pierwsza cyfra na jakiej pracowałem - D1h. 2,7 mln pixeli i niespotykana szybkostrzelność, chyba 4 czy 5 kl/s.
I tu się nie ma z czego, Panowie, śmiać.

MstrG
11-06-2015, 08:33
Pierwsza cyfra na jakiej pracowałem - D1h. 2,7 mln pixeli i niespotykana szybkostrzelność, chyba 4 czy 5 kl/s.
I tu się nie ma z czego, Panowie, śmiać.

Na tej samej stronie jest o D1 x/h: https://web.archive.org/web/20020214003346/http://www.nikon.pl/oferta/cyfrowe/d1xh/d1xh.htm

!AGresT
11-06-2015, 09:09
O ile dobrze pamiętam kosztował 47000 zł :)

Johny42
11-06-2015, 17:09
Na tej samej stronie jest o D1 x/h: https://web.archive.org/web/20020214003346/http://www.nikon.pl/oferta/cyfrowe/d1xh/d1xh.htm
"Jako lustrzanki dla zawodowców modele pracują w szerokim zakresie czułości: D1X 125-800 ISO, D1H 200-1600 ISO."
WOW :)

!AGresT
11-06-2015, 18:47
Pamiętam, że zdecydowana większość fotografów (ze mną włącznie) twierdziła, że nigdy cyfra nie zastąpi kliszy w profesjonalnych zastosowaniach.

Czuję się jak dinozaur :)

Za to ostatni syn koleżanki podczas oglądania Pana Samochodzika zapytał - Mamo, a jak byłaś mała, to świat był czarno- biały? :D

Czornyj
11-06-2015, 19:09
Pierwsza cyfra na jakiej pracowałem - D1h. 2,7 mln pixeli i niespotykana szybkostrzelność, chyba 4 czy 5 kl/s.
I tu się nie ma z czego, Panowie, śmiać.
Ty farciarzu! Ja pierwszą cyfrzankę miałem Agfę ePhoto 1680 - na szczęście mi ją ukradli :lol:


"Jako lustrzanki dla zawodowców modele pracują w szerokim zakresie czułości: D1X 125-800 ISO, D1H 200-1600 ISO."
WOW :)
Co ciekawe - wszystkie miały tak naprawdę matrycę 10MP - w D1/h parowali po 4 piksele, w D1X po dwa ;)

!AGresT
11-06-2015, 19:18
Napisałem - pierwsza na której pracowałem (był własnością wydawnictwa).
Pierwszą prywatną moją cyfrą było Fuji s2 w 2002 roku, za jedyne 17200 zł. Połowa tej kwoty zwróciła się na sesji, którą zrobiłem wracając ze sklepu :) Kupiłem w Poznaniu, bo było najtaniej, a sesje miałem w Kutnie.
To były czasy...

puch24
11-06-2015, 19:39
Wiecie, kiedyś 18 DIN to był materiał wysokoczuły... zwłaszcza kolorowy.

spiritus
12-06-2015, 15:50
Na takiego (http://alegratka.pl/ogloszenie/ogier-zimnokrwisty-nikon-masc-gniada-26285558.html)Nikona dzisiaj trafiłem. Ktoś wie jak się takie cudo sprawdza?

!AGresT
12-06-2015, 16:36
Nikoń.

goranick
12-06-2015, 18:33
Gniady Nikoń- brzmi dumnie ;)

PiKa
12-06-2015, 18:40
Żubroń:

https://lh3.googleusercontent.com/-Lo5zqdoq2I0/VXBfW7rr0JI/AAAAAAAAGeo/XUh0XB7Fdak/s600/DSC05098.jpg
źródło (https://lh3.googleusercontent.com/-Lo5zqdoq2I0/VXBfW7rr0JI/AAAAAAAAGeo/XUh0XB7Fdak/s600/DSC05098.jpg)

spiritus
12-06-2015, 18:42
Nikoń.

Jak Ni koń jak koń. Przecie napisane, że ogier :)

siona
12-06-2015, 20:58
Jeden strzał cegłami i będzie wałach

doktor
12-06-2015, 22:44
Jeden strzał cegłami i będzie wałach

Jak staniesz w nieodpowiednim miejscu, to może być dwóch za jednym strzałem.

siona
13-06-2015, 07:25
Przecież wiadomo, że do tego jest kanał przewidziany...

tomfoot
13-06-2015, 08:07
Ale że co? Że każdy Nikon to od razu wałach?

goranick
13-06-2015, 08:12
ale tam... ogier przecież, tylko można up(down)grade'ować

siona
13-06-2015, 08:31
A ja dziś z rana...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/06/6777b83d18820f1680a6970d2d6fa8a7-1.jpg
źródło (http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/12/6777b83d18820f1680a6970d2d6fa8a7.jpg)

goranick
13-06-2015, 08:35
To i tak dobrze, że nie z żula...

marcinq76
13-06-2015, 22:09
ja z rok temu w sklepie kupowałem wędlinę. Na plakietce wbitej w szynkę napisali: "prosto od rolnika".
Myślę sobie: jak to tak, bez badań, pośredników? pytam pani sprzedawczyni, skąd ten rolnik? (może spod lublina - taki lokalny patriotyzm ;) )
A ona zdziwiona, że jak to skąd? "OD ROLNIKA"
dobre dwie minuty trwało zanim zrozumiałem że chodziło o firmę ROLNIK....

na swoje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć że było to bardzo rano i bez kawy... :)

puch24
13-06-2015, 22:54
A co Wy na to?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/06/18591717498_3c18443f60_o-1.jpg
źródło (https://c1.staticflickr.com/1/452/18591717498_3c18443f60_o.jpg)

Nie z owłosionych, żeby między zęby nie wchodziło?

MstrG
14-06-2015, 10:19
Z ci*ką jest inaczej niż z trawką.
Jeśli czuć ją z drugiego końca pokoju, to nie jest to dobry towar.

sailor
14-06-2015, 12:13
kplem jakis czas temu woka i nie wiem czy mnie nie obrazaja piszac ze mam mniej ropy :D


http://photoheaven.net/forum/wok.jpg
źródło (http://photoheaven.net/forum/wok.jpg)

MstrG
14-06-2015, 12:21
A dostałeś też tę rękę czarnego?
Kiedyś były takie klejące się łapki - kradziejki, to pewnie to jest to.

sailor
14-06-2015, 13:13
A dostałeś też tę rękę czarnego?
Kiedyś były takie klejące się łapki - kradziejki, to pewnie to jest to.

ogolnie to bardzo fajny wok jest poza tym ze ze stali weglowej co oznacza ze lapie rdze od samego patrzenia na niego :)
ale po dobrym przepaleniu jest genialny .. szczegolnie postawiony bezposredniono zarzacym sie brykiecie

TOP67
14-06-2015, 15:17
kplem jakis czas temu woka i nie wiem czy mnie nie obrazaja piszac ze mam mniej ropy :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://photoheaven.net/forum/wok.jpg)

Nie wspominając o tym, co piszą o Twoim zadzie. ;)

Boryszuk
14-06-2015, 15:48
ale instrukcja ważna jest tylko w sezonie.

sailor
14-06-2015, 21:23
Nie wspominając o tym, co piszą o Twoim zadzie. ;)

nie wiedzialem ze jest odpowiedni na wszystkie typy spirali :D

ekonet
15-06-2015, 10:26
nie wiedzialem ze jest odpowiedni na wszystkie typy spirali :D
Tam nie piszą o spirali. ;)

Rafał_Sz
15-06-2015, 10:29
Takie tam fantazje. ;)

spiritus
15-06-2015, 19:39
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/06/0_1_65557_Ratowanie_kaczki_przez_abando-1.jpg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_65557_Ratowanie_kaczki_przez_abando.jpg)

MstrG
21-06-2015, 07:54
Gangster na łożu śmierci wzywa syna i wręcza mu rewolwer.
- Tato po co mi ten rewolwer, ja nie lubię broni, lepiej byś mi zostawił ten drogocenny zegarek z brylantami.
- Posłuchaj, synu. Kiedy dorośniesz, to wszystko będzie Twoje. Będziesz miał majątek i wspaniałe kobiety, z jedną z nich się ożenisz.
Ale któregoś dnia wrócisz wcześniej do domu i zastaniesz swoją żonę z jakimś obcym facetem.
I co wtedy zrobisz? Spojrzysz na zegarek i zawołasz - "hej, wstawajcie, już późno!"?

MstrG
23-06-2015, 19:26
Gajowemu ktoś kradł w lesie choinki. Nie wiedział jak sobie z problemem poradzić, więc wezwał młodego asystenta i kazał mu iść się schować i zobaczyć kto kradnie drzewka
Młody poszedł, schował się, obserwuje i...i kradną jacyś choinki. Rąbią i tną, aż furczy
wraca Młody do Gajowego i mówi:
- Kradną
- ?! ale kto nam kradnie?!?!
- nie wiem...jacyś Hiszpanie albo Meksykanie?
-?!?!?!?! ale po czym wnosisz, że to Hiszpanie?
- a bo ich podsłuchałem i tak gadali: Kończita? Jeszcze tekilka

MstrG
24-06-2015, 11:16
Jeden z krajów islamskich. Po ulicy idzie całkowicie "okutana" dziewczyna, widać tylko jej ogromne czarne oczy. Kieruje się w stronę przepięknej rezydencji. Nagle przechodzący obok młody chłopak uśmiecha się do niej i puszcza oko. Dziewczę rzuca się biegiem do drzwi wielkiego domu, wpada do ogromnego gabinetu i krzyczy pokazując palcem przez okno:
- Tato, ten chłopak mnie zaczepił.
A na nieszczęście chłopaka tata był generałem. Szybko wezwał, więc swoich żołnierzy i rozkazał schwytać młodzika. Po pięciu minutach blady jak śmierć chłopak został postawiony przed obliczem groźnego i rozsierdzonego ojca-generała:
-Ty gnoju, ty psie - wrzasnął generał - jak śmiałeś podnieść wzrok na moją córkę? Ibrahim!!! - zawołał
Jak spod ziemi wyrósł wielki śniadolicy, brodaty mężczyzna w mundurze z dystynkcjami sierżanta.
Ibrahim - znowu wykrzyczał generał - weźmiesz tego łajdaka, zawieziesz go na naszą ukrytą farmę na pustyni i go wyr*chasz.
Sierżant zasalutował, złapał chłopca za oszewę i pociągnął go do dżipa. Przykuł go kajdankami do siedzenia i ruszył w stronę rogatek miasta.
Po paru minutach jazdy chłopak odzyskał mowę i cichutko zaproponował:
- Ibrahim, dam ci 200 dolarów jak mnie nie wyr*chasz.
Nic zero reakcji.
- Ibrahim - próbuje znowu młody - dam ci 500 dolarów, ale nie r*chaj mnie, co.
Dalej nic.
Ibrahim, dam 1000 dol.....
W tym momencie sierżant spojrzał na niego tak, że odechciało mu się znowu mówić.
Dojechali do farmy, brodaty wojskowy wywlekł chłopca z samochodu, wciągnął do środka, rzucił na łóżko i zdarł z niego spodnie. Potem zaczął sam się rozbierać. Był już prawie nago, gdy zadzwonił telefon. Wrzask w słuchawce był tak wielki, że nawet leżący twarzą w poduszce chłopak usłyszał generała:
- Ibrahim, natychmiast wracaj.
Ibrahim ubrał się, kazał ubrać się chłopakowi, przykuł go do siedzenia w dżipie i pojechali z powrotem do miasta. Weszli do rezydencji gdzie generał czerwony ze złości wrzeszczał na dwóch młodych arabów:
- Ibrahim, weźmiesz tych dwóch i ich rozstrzelasz.
Sierżant zgarnął całą trójkę wsadził ich do dżipa przykuł kajdankami do foteli i ruszyli. Droga przebiegała w złowieszczym milczeniu. Przerwał je cichy proszący głos naszego pierwszego chłopaka:
- Ibrahim, ale pamiętasz? Mnie wyr*chać!!

spiritus
25-06-2015, 00:19
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/06/unusual_condoms_22-1.jpg
źródło (http://2.bp.blogspot.com/_Fzq94YVbHHM/S-shu4eRgqI/AAAAAAAAw4E/pdxYGPZIWb8/s1600/unusual_condoms_22.jpg)

TOP67
04-07-2015, 17:11
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/07/d97c415dc2a5b7373485bd3d4cba042a-2.jpg
źródło (http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/07/d97c415dc2a5b7373485bd3d4cba042a.jpg)

parman
08-07-2015, 23:35
Przychodzi dorastający syn do mamy i pyta:
- Mamo, co to znaczy robić loda?
- Yyy, synku, robić loda to znaczy brać penisa do buzi...
Nagle z pokoju wpada ojciec i krzyczy:
- Jakie brać? Jakie brać?! Dawać! SYNA mamy!!!

arturkrz
09-07-2015, 08:05
Nasza Giełda ma jasny regulamin :smile: i można na niej wystawiać tylko sprzęt fotograficzny.
Dziś przeglądałem giełdę na forum peugeota... i znalazłem takie ogłoszenie: http://peugeotklub.pl/showthread.php...binezon-pilota (http://peugeotklub.pl/showthread.php?48641-kombinezon-pilota)
W pierwszym momencie pomyślałem, że to kombinezon pilota rajdowego ale... zobaczcie sami :wink:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://peugeotklub.pl/attachment.php?attachmentid=9918&stc=1&thumb=1&d=1435692077)
(zapomniałem, że tylko dla zarejestrowanych... Jest też na OLX ale to już nie jest zabawne :-(
http://olx.pl/oferta/kombinezon-pilota-CID87-ID7Jhbb.html#99af58a5f7 )

piwko2
09-07-2015, 08:17
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników...

rooner
12-07-2015, 07:52
http://jaromotoblog.autokult.pl/24870,nazywam-sie-janusz-jc

MstrG
12-07-2015, 11:37
Dzisiaj w sklepie dziewczyna mnie zapytała, czy chcę z nią wskoczyć na zaplecze na szybki numerek, a w zamian miałbym zareklamować na forach internetowych jakieś środki czyszczące... yyyy
WTF? Co się dzieje z tymi kobitami?? Oczywiście, że powiedziałem NIE!
Bo mam godność i jestem silny! Silny jak Domestos - teraz w paczkach 2 w cenie 1.
Zapach morski albo cytrynowy.

spiritus
13-07-2015, 13:29
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10347400_807995889241678_7176335420429845921_n.jpg ?oh=4e2df11a46bd41c6e04652a0b291bf85&oe=561582FD)

spiritus
18-07-2015, 16:56
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11143417_883970571685092_338870726523648492_n.jpg? oh=f4858dc7f8e868eff0f152aaa05d42ee&oe=565AFA95)

vid3
20-07-2015, 15:20
Fotograf kupił mieszkanie, zaprosił kolegów fotografów na parapetówę.
Jeden mówi : ty stary tu ściany lecą.
- a stań tam, i jak ?
- no teraz może być.

vid3
20-07-2015, 16:56
- Ty jesteś fenomen.
- Jak to ?
- No bo masz same córki.
- I co z tego ?
- Od zarania ludzkości, w każdym pokoleniu bez wyjątku, każdy z twoich pra , pra i dalej pra dziadków miał chociaż jednego syna. A ty co ?

Rafał_Sz
20-07-2015, 18:10
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/07/tumblr_mjq4rsbkos1rk0k2jo1_500-1.gif
źródło (https://thepromisciouspen.files.wordpress.com/2014/09/tumblr_mjq4rsbkos1rk0k2jo1_500.gif)

spiritus
20-07-2015, 18:13
Takie sadystyczne metody powinny być zakazane :/

Borat1979
20-07-2015, 18:15
- Ty jesteś fenomen.
- Jak to ?
- No bo masz same córki.
- I co z tego ?
- Od zarania ludzkości, w każdym pokoleniu bez wyjątku, każdy z twoich pra , pra i dalej pra dziadków miał chociaż jednego syna. A ty co ?

Na przyszłość dawaj jakieś objaśnienia do tych dowcipów żeby było wiadomo z czego się śmiać.

Misher
20-07-2015, 19:20
- Ty jesteś fenomen.
- Jak to ?
- No bo masz same córki.
- I co z tego ?
- Od zarania ludzkości, w każdym pokoleniu bez wyjątku, każdy z twoich pra , pra i dalej pra dziadków miał chociaż jednego syna. A ty co ?

Myślałem, ze tylko ja nie załapałem...

vid3
20-07-2015, 19:25
Myślałem, ze tylko ja nie załapałem...

... bo to wykracza poza kadr.

Misher
20-07-2015, 19:26
... bo to wykracza poza kadr.

Yyyy... Taaak....

PiKa
20-07-2015, 19:41
Bo to moim zdaniem nie jest śmieszne jako takie, ale za to prawdziwe i jeśli się nad tym zastanowić, niesamowite

Borat1979
20-07-2015, 19:54
Bo to moim zdaniem nie jest śmieszne jako takie, ale za to prawdziwe i jeśli się nad tym zastanowić, niesamowite

To dział humor a nie filozofia ;)

vid3
20-07-2015, 20:30
Taki chichot losu.

rooner
20-07-2015, 20:31
Po czym murzynka poznaje że jest w ciąży?
- Jak z tampona znika bawełna.

spiritus
20-07-2015, 22:19
https://www.youtube.com/watch?v=RuJDGzVtLmI

!AGresT
21-07-2015, 07:32
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/07/f5d7abc7c3652fa0974b0d33d6bbebab-1.jpg
źródło (http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/07/f5d7abc7c3652fa0974b0d33d6bbebab.jpg)

bahuone
22-07-2015, 20:08
Trochę jeszcze poczekamy...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/07/diF75LCHS8-2.jpg
źródło (http://phototive.com/di-F75LCHS8.jpg)