Zobacz pełną wersję : Humor
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.we-dwoje.pl/p/a_i/55/23/7/4599/b/b_7_4599.jpg)
i zagadka niepojeta dla mezczyzn :D :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/GQh1A-1.png
źródło (http://i.imgur.com/GQh1A.png)
Archangel
18-06-2011, 18:03
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://d3uwin5q170wpc.cloudfront.net/photo/143471_700b_v1.jpg)
Kompleksy u Canonierów ? :P
login_87
19-06-2011, 09:45
8oemqx_mJlM
Motorniczy
19-06-2011, 14:34
Moze bylo ale co tam :)
http://a.yfrog.com/img640/2048/e0msy.jpg
Moze bylo ale co tam :)
zaloze sie, ze na siebie zarobily i na swoja emeryture;)
ale lezka sie kreci w oku i przelyk pracuje:D
Sapphiron
19-06-2011, 15:02
Swietne to jest, a to moj ulubiony wystep Zbigniewa, fakt ze to tylko dla facetow ;)
3rX_S9eoV7I
KOZAK! powiem nawet że PRZEKOZAK!
Przeszedł samego siebie :) Ale i tak Jaślar na elektrycznej altówce dał czadu najlepszego!
Motorniczy
19-06-2011, 18:30
zaloze sie, ze na siebie zarobily i na swoja emeryture;)
ale lezka sie kreci w oku i przelyk pracuje:D
No BA ! i sa jeszcze piekniejsze :)
http://jajco.pl/view/148/Polak?
W sumie w linku już się zawiera pytanie. Myślicie, że to na prawdę nasz rodak? ;)
stachu321
19-06-2011, 23:34
Powie mi ktoś, co to to coś jest !? xD
5wdmSL2-Ock
Psychotrop
19-06-2011, 23:36
http://moto.allegro.pl/mondeo-kombik-dizel-rychtyk-piykne-i1662350347.html
http://moto.allegro.pl/mondeo-kombik-dizel-rychtyk-piykne-i1662350347.html
Gryfne :)
http://jajco.pl/view/148/Polak?
W sumie w linku już się zawiera pytanie. Myślicie, że to na prawdę nasz rodak? ;)
Ja tam żadnego rodaka nie widze - nie moge oderwać oczu od.......
............
...........
tych...
......
....
szpilek :D
http://www.kaktusek.pl/3125-Luzak
Psychotrop
20-06-2011, 00:14
chciałbym zgłosić naruszenie regulaminu forum pkt 6b w poniższym:
EdmZYu9Lths
chciałbym zgłosić naruszenie regulaminu forum pkt 6b w poniższym:
"Chciałbym" to nie to samo, co "chcę". ;)
Psychotrop
20-06-2011, 00:32
"Chciałbym" to nie to samo, co "chcę". ;)
wiem ;)
chciałbym, a nie mogę ;)
Blondynka do koleżanki:
- A ja wczoraj byłam u okulisty!
- I co Ci powiedział?
- Żebym się alfabetu nauczyła...
Powie mi ktoś, co to to coś jest !? xD
Nie wiem ale w Krakowie takich pełno. :)
batman jako przewodnik po NY
vHDDvfKmsuQ
a tu reszta z serii:
http://www.youtube.com/user/barelypolitical#g/c/77E1E886ABA0BD45
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/9e1279fa035a7fa5543806ba9b5fe444.jpg?1308528060)
Władca Pixeli
20-06-2011, 19:21
http://m.onet.pl/_m/63094f5cb030f4ef8a49f92e15735f91,46,1.jpg
źródło (http://m.onet.pl/_m/63094f5cb030f4ef8a49f92e15735f91,46,1.jpg):mrgreen :
grunia99
20-06-2011, 21:11
Tapmadel głosem 2 linii metra - miejmy nadzieję, że druga nitka nigdy nie powstanie.
http://www.plejada.pl/_d/flash/268654,player_loader.swf
velaskez
20-06-2011, 22:31
Rondo ons.
Motorniczy
20-06-2011, 22:42
Rondo ons.
Hehehe , moze ta Pani nie ma szacunku do ONZ ( ONS ) jak wielu ludzi na swiecie :)
jackrabbit
20-06-2011, 22:54
albo w kraju tej pani sie nie mowi onz tylko un, nie wiem co w tym smiesznego jest... ona nie wyglada na niepelnosprytna tylko polski lekko u niej kuleje
Sam nie wiem co o tym myśleć - auto ponoć znane w polskim driftingu,
wersja podana przez autora to taka że laweta zaczęła kręcić autem,
nie wiem co o tym myśleć
iosFtJs6xbw
velaskez
21-06-2011, 00:00
To nie jest śmieszne. Miałem tak, jak ciągnąłem szybowiec na wózku za Twingo. Nic fajnego. Udało się wyprowadzić...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://desmond.imageshack.us/Himg840/scaled.php?server=840&filename=18072010t.jpg&res=medium)
EDIT: BMW z powyższego filmiku jest już wyklepane i będzie jeździć w sobotę na zawodach w Toruniu.
miron19j
21-06-2011, 00:13
Sam nie wiem co o tym myśleć - auto ponoć znane w polskim driftingu,
wersja podana przez autora to taka że laweta zaczęła kręcić autem,
nie wiem co o tym myśleć
kolega tak miał, jak za bardzo dociążył przyczepkę. W pewnym momencie zaczęła mu "chodzić" na boki. Przyspieszył i się uspokoiła, ale tylko na chwilę. Potem zrobiła podobnie jak na filmie. Tylko prędkość miał mniejszą i na rowie się skończyło.
Sam nie wiem co o tym myśleć - auto ponoć znane w polskim driftingu,
wersja podana przez autora to taka że laweta zaczęła kręcić autem,
nie wiem co o tym myśleć
widzialem takie cos life, czlowiek jechal jakims zwyklej wielkosci autem z doczepiona przyczepka (tez nieduza,
rzedu tego co na Statoilach sie pozycza). rozhustal, nie umial skorygowac i wywalil w barierke
To są po prostu źle skonstruowane (zawieszenie) przyczepki, na kiepskich oponach o za małym profilu, a na dodatek, kierowcy przeginali z prędkością. Przyczepka mojej konstrukcji i wykonaniu sąsiada jeździła na pusto po autostradzie grubo ponad setkę i nigdy nie zamyszkowała. Pod obciążeniem ok 1,2t zachowywała się identycznie - oczywiście przy mniejszej prędkości (ok 60km/h). Kolega woził nią łódki (i to spore) na jezioro i też nigdy nie miał problemów. Podobno najczęstszym problemem jest źle dobrany zestaw resory/amortyzatory lub brak tych ostatnich.
Rafał_Sz
21-06-2011, 10:13
(...) Podobno najczęstszym problemem jest źle dobrany zestaw resory/amortyzatory lub brak tych ostatnich.
Dokładnie tak. Im twardsze zawieszenie w przyczepce, tym lepiej dla ciężkiego ładunku. Kilka lat jeździłem z przyczepami na długich trasach. Jak już zarzuca, na moment mocno po hamulcach, redukcja i na kolejny moment "podłoga". Gość z filmiku miał wyjątkowego pecha, lawetę dość trudno doprowadzić do takiego wahadła. Może jakiś boczny podmuch? "Holownik" też był taki sobie, bo niski - strumień powietrza za autem ciągnącym też potrafi namieszać.
Jedno jest pewne, takie sytuacje nie są wcale śmieszne, zwłaszcza na drogach z ruchem dwukierunkowym.
Gość z filmiku miał wyjątkowego pecha, lawetę dość trudno doprowadzić do takiego wahadła.
Nie miał wyjątkowego pecha, ale za szybko jechał. Ciekawe, czy taki później uświadomił sobie, że gdyby jechał z przepisową prędkością, nic by się najprawdopodobniej nie stało?
Ograniczenia prędkości nie po to wymyślono, aby dokuczyć kierowcom - czas to zrozumieć.
grunia99
21-06-2011, 11:54
Ograniczenia prędkości nie po to wymyślono, aby dokuczyć kierowcom - czas to zrozumieć.
Wczoraj w telewizorni pokazywali materiał o fotoradarach. Ze względu na zmianę przepisów fotoradarami stacjonarnymi ma się zajmować Inspekcja Transportu, do momentu, kiedy nie ogarną wszystkiego zdemontowane zostały istniejące skrzynki.
Całość materiału podsumowywali kierowcy, ciesząc się, że nikt im nie będzie przeszkadzał w jeżdżeniu.
Wczoraj w telewizorni pokazywali materiał o fotoradarach. Ze względu na zmianę przepisów fotoradarami stacjonarnymi ma się zajmować Inspekcja Transportu, do momentu, kiedy nie ogarną wszystkiego zdemontowane zostały istniejące skrzynki.Ale ze niby gdzie zostaly zdemontowane?
grunia99
21-06-2011, 12:09
Ale ze niby gdzie zostaly zdemontowane?
Jako przykład podawali województwa Mazowieckie i Warmińsko-Mazurskie - bez podawania konkretnych lokalizacji.
W telewizorze mówili jedynie, że składują zdemontowane maszty i skrzynki w komendach.
Jako przykład podawali województwa Mazowieckie i Warmińsko-Mazurskie - bez podawania konkretnych lokalizacji. W telewizorze mówili jedynie, że składują zdemontowane maszty i skrzynki w komendach.Troche to dziwne i (mimo, ze "mowili w telewizorni") jakos malo prawdopodobne. Przeciez deinstalacja takich masztow (a pozniej instalacja), to koszmarne pieniadze wyrzucone w bloto. Chyba, ze to najprawdziwsza prawda, to NIK juz pewnie konstruuje odpowiednia kontrole... ;)
Rafał_Sz
21-06-2011, 12:31
Nie miał wyjątkowego pecha, ale za szybko jechał. Ciekawe, czy taki później uświadomił sobie, że gdyby jechał z przepisową prędkością, nic by się najprawdopodobniej nie stało?
Ograniczenia prędkości nie po to wymyślono, aby dokuczyć kierowcom - czas to zrozumieć.
Nie znam człowieka, ale z filmu można wywnioskować, że to osobnik raczej odporny na wiedzę. :)
oy-T2quDY2c
To chyba ten sam zawodnik co na filmiku z lawetą :)
Nie znam człowieka, ale z filmu można wywnioskować, że to osobnik raczej odporny na wiedzę. :)
Po znaczku w awatarze sam wiesz co można o tobie wywnioskować :)
darkmajin
21-06-2011, 13:11
Po znaczku w awatarze sam wiesz co można o tobie wywnioskować :)
akurat Ty ( z tym avatarem ) tego nie powinieneś pisać :D :D
edit: coś dla koneserów
CUL2Y0CeYGc
Rafał_Sz
21-06-2011, 14:15
po znaczku w awatarze sam wiesz co można o tobie wywnioskować :)
akurat ty ( z tym avatarem ) tego nie powinieneś pisać :d :d
Daliście radę! :D :D :D
velaskez
21-06-2011, 14:42
Wszyscy, że jechał za szybko. Info od kolesia, który prowadził touring i który jest posiadaczem tej drift bumy.
"-tak żeby była jasność -wcale nie jechałem szybko i nie odstawiałem dryftów z lawetą. W kombiaku miałem z tyłu 18" i nie mogłem zbyt głęboko wjechać driftowozem na lawetę. Był za mały nacisk na hak i jadąc z górki to laweta przejęła kontrolę nad wszystkim."
http://www.tuningforum.pl/viewtopic.php?f=91&t=108420&start=126 dla zainteresowanych, cały temat o tym samochodzie.
Po znaczku w awatarze sam wiesz co można o tobie wywnioskować :)
:lol: :D
Po znaczku w awatarze sam wiesz co można o tobie wywnioskować :)
No, można wnioskować, że jest albo z klasy średniej, albo prawnik, lekarz, nauczyciel, fotograf - te osoby kupują najczęściej w Polsce BMW (zwłaszcza 5), markę o największym u nas zaufaniu (merc był na 10 pozycji) :D
No, można wnioskować, że jest albo z klasy średniej, albo prawnik, lekarz, nauczyciel, fotograf - te osoby kupują najczęściej w Polsce BMW (zwłaszcza 5), markę o największym u nas zaufaniu (merc był na 10 pozycji) :D
Jako że w rodzinie mam całkiem sporo lekarzy, mogę stwierdzić że żaden z nich nie byłby w stanie pozwolić sobie na BMW, tym bardziej 5. No chyba, że auto było by z przełomu wieków.
No, można wnioskować, że jest albo z klasy średniej, albo prawnik, lekarz, nauczyciel, fotograf - te osoby kupują najczęściej w Polsce BMW (zwłaszcza 5), markę o największym u nas zaufaniu (merc był na 10 pozycji) :D
Lekarz lub prawnik z pewnością nie manifestuje swojego przywiązania do marki poprzez logo w awatarze.
Swoje przywiązanie do marki manifestują najczęściej co dwuletnią wizytą w salonie w celu zmiany modelu na nowszy.:wink:
Ja np. wnioskuję po takim awatarze, że jest to jakiś małolat lub absolwent zasadniczej. Ani razu na myśl nie przyszło mi , że to klasa średnia, a tym bardziej lekarz, prawnik lub nauczyciel.:smile:
Jako że w rodzinie mam całkiem sporo lekarzy, mogę stwierdzić że żaden z nich nie byłby w stanie pozwolić sobie na BMW, tym bardziej 5. No chyba, że auto było by z przełomu wieków.
Jako, że nie mam w rodzinie lekarzy, ale obracam się w tym środowisku od wielu lat, to muszę powiedzieć, że kilku nawet jeździ nie 5 a 7.
W mojej szkole troje nauczycieli jeździ BMW (w tym doje 5).
Znam troje lekarzy, którzy jeżdżą BMW (dwoje 5 jeden x3)
Na 2 znanych mi prawników 1 jeździ 5
Na 7 znanych mi przedstawicieli klasy średniej 3 jeździ BMW (jedna 5, jedna x5, jedna Z4)
A fotografów? Zobacz auta adminów i modów, 25% to BMW :D
Psychotrop
21-06-2011, 16:30
a ja mam w rodzinie strażaka i was obsika sikawką :mrgreen:
no dajcie już spokój z tymi statystykami, kto, co, czym, kiedy...
dowcip jakiś byście zapodali zgodnie z tematem wątku, bo w innym przypadku piszecie nie na temat ;>
Rozmawiają dwa ślepe konie:
-Teeee, stary, może weźmiemy udział w Wielkiej Pardubickiej?
-Nie widzę przeszkód...
:lol:
Jako, że nie mam w rodzinie lekarzy, ale obracam się w tym środowisku od wielu lat, to muszę powiedzieć, że kilku nawet jeździ nie 5 a 7.
Kilku "roboli" pewnie też jeździ 7.
Koniec :)
Megazordon
21-06-2011, 17:52
To ja dla odmiany wrzucę coś śmiesznego (tak, żeby zmienić temat i rozpocząć kolejny offtop):
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/grzegorz-lato-do-euro-zarobi-co-najmniej-8-miliono,1,4577326,artykul.html
Rafał_Sz
21-06-2011, 17:54
Ja np. wnioskuję po takim awatarze, że jest to jakiś małolat lub absolwent zasadniczej.
Zgadłeś! :mrgreen:
Kazdy z nas zna taka osobe, do ktorej wszyscy zwracaja sie wylaczanie po nazwisku :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wikary.pl/img/a6/6f/a66ff395309d8e2b58183fec4c6beaeb.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wikary.pl/img/de/04/de0493b317aa0e27bc785b594503e3a6.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/eb2d6a9d89efc43994d3ccbdd6e5edc1-1.jpg
źródło (http://img.wiocha.pl/images/e/b/eb2d6a9d89efc43994d3ccbdd6e5edc1.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/991fb2592676ae88eb8170b371404e09-1.jpg
źródło (http://img.wiocha.pl/images/9/9/991fb2592676ae88eb8170b371404e09.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wikary.pl/img/a6/6f/a66ff395309d8e2b58183fec4c6beaeb.jpg)
Wredne delfiny (wszystkie dziewięć) schowały się pod powierzchnię wody, pewnie dlatego ich nie widać. :)
Choć to, że ich nie widać nie jest jeszcze najgorsze. Prawdziwy problem zaczyna się, gdy osobnik oglądający obrazek zaczyna kombinować, ile % alkoholu ma zawartość tej butelki. :mrgreen:
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WIADOMOŚĆ O NAJWYŻSZYM PRIORYTECIE :
Badania nad alkoholem wykazaly że :
Wódka z lodem = atakuje nerki !
Rum z lodem= atakuje watrobe !
Gin z lodem = atakuje mozg !
Whisky z lodem = atakuje serce!
Wygląda na to, ze ten cholerny lód szkodzi na wszystko!!!!!
Psychotrop
21-06-2011, 23:36
8r5VMkZFC-Y
Moderator: Następna osoba, która napisze z caps-lockiem też dostanie bana, są jacyś chętni jeszcze?
Reaver: A MOŻNA Z SHIFTEM?
Wchodzi kogut do łazienki, a tam zakręcone kurki...
Pewnie było i canon :P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://d3uwin5q170wpc.cloudfront.net/photo/109562_700b.jpg)
Kurcze, nie zaglądałem na forum już pół roku, więc nie wiem czy było coś z The Lonely Island... ;)
Jeśli było - z góry przepraszam!
GI6CfKcMhjY
R7yfISlGLNU
8r5VMkZFC-Y
Psycho, bierz pół. "Zabiło mie to!"
to ja dodam z moim ulubionym wykonawcą kawałek jeszcze :D
lQlIhraqL7o
Boryszuk
22-06-2011, 17:58
mnie zabiło to
ruq-xR0jUCE
8r5VMkZFC-Y
takie zyciowe
w pubie, starszy gościu przygląda się małolatowi z kolorową, postrzępioną czupryną
- i co się Q*wa tak zgredzie gapisz, nigdy cie nie poje**ło ?
kiedyś jeden raz, mówi zgredzik, jak wyruchałem pawia, i teraz obawiam się czy nie jesteś moim synem
Polak,Niemiec i Rusek jadą na safari.
Po powrocie pytają się:
- Niemiec, co upolowałeś?
- 10 surykatek i 1 bawoła afrykańskiego, a ty?
- Ja zabiłem 2 lwy, 20 surykatek, 5 bawołów afrykańskich i 1 żyrafę. A Ty Polaku co upolowałeś?
- 50 surykatek, 5 lwów i 9 nokilli.
- Co to?
- Takie czarne, wyma****e rękami i wrzeszczy:"no kill,no kill."
Megazordon
22-06-2011, 23:19
mnie zabiło to
ruq-xR0jUCE
Good stuff!
Czym sie rozni murzyn od opony?
Jak sie na opone zalozy lancuchy to nie rapuje...
Czym sie rozni murzyn od opony?
Jak sie na opone zalozy lancuchy to nie rapuje...
Zaraz znów polecą skargi od zewnętrznych instytucji. Rasizm na nikoniarzach! Zamknąć im serwery!
:P
http://www.smbc-comics.com/?id=2284
mateo912
23-06-2011, 12:22
mnie zabiło to
ruq-xR0jUCE
Mega! Już ląduje na fb:D
Nie wiem co o tym myslec, ale chyba jestem przeciwko legalizacji :mrgreen:
jG7IGiBJU4c
[QUOTE=KaeF;2436694]Zaraz znów polecą skargi od zewnętrznych instytucji. Rasizm na nikoniarzach! Zamknąć im serwery!
:P
QUOTE]
Bron Boze - to juz wole zeby mnie aresztowali. Przedstawicieli tzw. Resortu i Obroncow Praw zapraszam do Nigerii - tu wlasnie chwilowo rezyduje.
[QUOTE=KaeF;2436694]Zaraz znów polecą skargi od zewnętrznych instytucji. Rasizm na nikoniarzach! Zamknąć im serwery!
:P
QUOTE]
Bron Boze - to juz wole zeby mnie aresztowali. Przedstawicieli tzw. Resortu i Obroncow Praw zapraszam do Nigerii - tu wlasnie chwilowo rezyduje.
Z ciekawości - duży jest w Nigerii rasizm do białych?
I jeszcze jedno - nie pisałeś kiedys przypadkiem dużo na audiostereo.pl?
[QUOTE=Zolty;2437045]
Z ciekawości - duży jest w Nigerii rasizm do białych?
I jeszcze jedno - nie pisałeś kiedys przypadkiem dużo na audiostereo.pl?
Przeciez rasistami moga byc tylko biali, oficjalnie :mrgreen:
jesli to jest w druga strone to wtedy nazywa sie wyrownywaniem krzywd :wink:
Boryszuk
23-06-2011, 21:44
Ja tam nie jestem rasistą. Ale daltonistą też nie :-P
Chlopaki sa troche wrazliwi - tzn. nie przepadaja za expatami, uwazajac ze skoro instalacja jest nigeryjska to powinni tu pracowac sami Nigeryjczycy. Do tego dochodzi pewne przewrazliwienie - po czasach kolonialnych. Poniekad to rozumiem - tyle ze instalacje postawila firma amerykanska i bez inwestycji z zewnatrz Nigeria nie bylaby tak bogata jak jest teraz. Tak naprawde wszystko zalezy od jednostki - sa tu tacy ktorzy gdyby tylko mogli to pozbawiliby mnie pracy (i probuja przez zwiazki zawodowe) i sa tacy z ktorymi zyjemy "za pan brat". Generalnie - nie odwazam sie na publiczne opowiadanie takich dowcipow jak ten ktory tu wpisalem ;).
A na audiostereo.pl kiedys pisalem (choc bardziej czytalem, bo wiedza nikczemna u mnie) - w czasach Lukara, Glisty, Hienki-Podrobki. Czyli dawno....
Ja tam nie jestem rasistą. Ale daltonistą też nie :-P
Mam nadzieje ze nie dostane za to bana:
Ja tez nie jestem rasista, ale co to za niedziela jak dwudziestu [....] nie wisi.
Zeby nie bylo ze ja tylko takie znam:
Czerwony Kapturek idzie przez las (do babci a jakze), gdy nagle zza drzewa wypada wilk.
Wciaga Kapturka w krzaki i gwalci.
Po wszystkim Kapturek siada, zapala papierosa i pyta:
-Ty, wilk - masz swiadectwo zdrowia?
-Mam.
-To mozesz je wyrzucic.
Megazordon
24-06-2011, 01:19
Nie wiem, czy to było, ale mam nadzieję, że kolega w zielonym krawacie się nie obrazi.
http://kwejk.pl/obrazek/55174
Nowy odcinek Bobcatów (http://theoatmeal.com/comics/bobcats_wednesday) ;oD
I mała zachęta ;o)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/5-3.jpg
źródło (http://s3.amazonaws.com/theoatmeal-img/comics/bobcats_monday/5.jpg)
- Dlaczego kobieta ma 2 zwoje mózgowe więcej niż koń?
- Żeby nie piła wody z wiadra jak myje podłogę.
Boryszuk
24-06-2011, 16:33
(http://%3Cbr%20/%3E%0A%3Cb%3E%3Ca%20href=%22http://www.fejsik.pl/Oblicza-GLUPOTY-Porwal-kobiete-i-pisal-o-tym-na-Facebooku-a1805%22%20target=%22_blank%22%3EOblicza%20G%C5%81 UPOTY:%20Porwa%C5%82%20kobiet%C4%99%20i%20pisa%C5% 82%20o%20tym%20na%20Facebooku%3C/a%3E%3C/b%3E)[/URL][URL="http://www.fejsik.pl/Oblicza-GLUPOTY-Porwal-kobiete-i-pisal-o-tym-na-Facebooku-a1805"]Oblicza GŁUPOTY: Porwał kobietę i pisał o tym na Facebooku (http://www.fejsik.pl/Oblicza-GLUPOTY-Porwal-kobiete-i-pisal-o-tym-na-Facebooku-a1805)
(http://%3Cbr%20/%3E%0A%3Cb%3E%3Ca%20href=%22http://www.fejsik.pl/Oblicza-GLUPOTY-Porwal-kobiete-i-pisal-o-tym-na-Facebooku-a1805%22%20target=%22_blank%22%3EOblicza%20G%C5%81 UPOTY:%20Porwa%C5%82%20kobiet%C4%99%20i%20pisa%C5% 82%20o%20tym%20na%20Facebooku%3C/a%3E%3C/b%3E)[/URL][URL="http://www.fejsik.pl/Oblicza-GLUPOTY-Porwal-kobiete-i-pisal-o-tym-na-Facebooku-a1805"]Oblicza GŁUPOTY: Porwał kobietę i pisał o tym na Facebooku (http://www.fejsik.pl/Oblicza-GLUPOTY-Porwal-kobiete-i-pisal-o-tym-na-Facebooku-a1805)
Aaaa, oplułem monitor w pracy herbatą. Ty niedobry Ty.
Boryszuk
24-06-2011, 16:53
Aaaa, oplułem monitor w pracy herbatą. Ty niedobry Ty.
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". S. Lem
Kondzio-foto
24-06-2011, 23:07
http://video.lublin.com.pl/film/eW5yWUKDMpg/jak_uniknac_zderzenia_z_pociagiem/
Borsuk, coś Ty robił przed tym pociągiem?!
Sapphiron
25-06-2011, 08:58
no comment...
ZaOVNqA7lBA&feature=player_embedded
Boryszuk
25-06-2011, 12:12
Borsuk, coś Ty robił przed tym pociągiem?!
Ale to nie mój Saab, ja mam inne felgi :mrgreen:
Mój znajomy wrzuca na fejs-zboku różne ciekawe teksty:
Handjobs are the best way to get your deaf girlfriend to shut the fuck up.
What is the national dish of Africa? Empty.
What has 4 legs and 1 arm?A pit bull in a children's playground.
Whats the worst thing about getting an e coli infection off a german cucumber & lettace salad? Being gay.
A man looking for work knocks on a farm door and asks the farmer if he has any odd jobs, the farmer says "yes milk the horse".
Chłopak wraca do domu ze świadectwem w ręce i myśli:
- Jeszcze tylko wpie**ol i wakacje.
http://www.wykop.pl/ramka/793299/klotnia-o-dotacje-na-allegro-czytac-od-dolu/
Prawie się posikałem ze śmiechu;)
Esencja polskiego kina:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&hl=en&v=QupzG_4RaAQ&gl=US
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/3c3dcbbb06cc04c5ef291c33a3093244.gif?1309081740)
Esencja polskiego kina:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&hl=en&v=QupzG_4RaAQ&gl=US
piękne, obśmiałem się jak norka:lol:
zadanie z matematyki (http://www.kiep.pl/849/proste-zadanie-z-matematyki)
gregory_21
28-06-2011, 11:44
Niezmywalny szampon ;)
6PKQE8FM2Uw
Polecam całą serie.
rD2Vp16xgn8
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/47ed0641a385afc63fdfc91f96113430-1.jpg
źródło (http://www.hopaj.pl/18119)
Liściki pewnego małżeństwa:
Drogi Mężu,
Piszę do Ciebie ten list, aby powiedzieć, że opuszczam Cię na dobre.
Byłam dla Ciebie dobrą kobietą przez ostatnie siedem lat i nie otrzymałam za to nic dobrego. Ostatnie dwa tygodnie były dla mnie piekłem.
Twój szef dzwonił do mnie i powiedział, że rzuciłeś dziś robotę.
Ostatniego tygodnia wróciłeś do domu i nawet nie zauważyłeś, że mam nową fryzurę, pięknie zrobione paznokcie, przygotowałam Twoje ulubione mięso i mam na sobie nową, piękną i kuszącą bieliznę. Przyszedłeś sobie, zjadłeś w dwie minuty, i poszedłeś spać zaraz po obejrzeniu meczu. Nigdy nie mówiłeś mi też, że mnie kochasz czy czegoś podobnego. Zatem albo mnie zdradzałeś, albo nigdy nie kochałeś. Ale to już nieważne, ponieważ odchodzę..
P.S.
Jeżeli masz ochotę mnie szukać, to nie rób tego. Twój BRAT i ja przeprowadziliśmy się razem do Szczecina! Mamy nowe wspaniałe życie!
Twoja Była Małżonka.
Droga Była Małżonko,
W życiu nie spotkało mnie nic wspanialszego niż Twój list. To prawda, że byliśmy małżeństwem przez siedem lat, jednak do dobrej kobiety było Ci naprawdę daleko. Oglądałem mecze za każdym razem, kiedy epatowałaś mnie swoją żałosną nagością, chodząc po domu w bieliźnie, aby na to nie patrzeć.
Szkoda że to nie działało. Zauważyłem kiedy obcięłaś włosy w ubiegłym tygodniu i pierwszą rzeczą, którą pomyślałem było wyglądasz jak facet.
Moja matka nauczyła mnie, żeby lepiej nie mówić nic, kiedy nie jestem w stanie powiedzieć czegoś miłego. Kiedy przygotowywałaś moje ulubione mięso, musiałaś pomylić mnie z MOIM BRATEM, ponieważ zaprzestałem jedzenia wieprzowiny już siedem lat temu. Poszedłem sobie spać, kiedy zobaczyłem Twoją nową bieliznę, ponieważ była na niej jeszcze metka z ceną.
Modliłem się, żeby to był przypadek, że tego samego dnia, którego rano pożyczyłem mojemu bratu dwieście złotych, Twoja bielizna miała na metce 199,99zł.
Po tym wszystkim nadal Cię kochałem i czułem, że jeszcze możemy to naprawić. Zatem kiedy zorientowałem się, że właśnie wygrałem w totka dziesięć milionów, rzuciłem robotę i zakupiłem dwa bilety na Jamajkę. Kiedy jednak przyszedłem do domu, Ciebie już nie było. Jak sądzę, wszystko to stało się nie bez powodu. Mam nadzieję, że właśnie ułożyłaś sobie życie, tak jak zawsze chciałaś. Mój prawnik powiedział, że list, który do mnie napisałaś jest wystarczającym powodem, aby orzec rozwód z Twojej winy i nie dzielić majątku. Zatem trzymaj się.
P.S.
Nie wiem czy Ci mówiłem, że mój brat Karol urodził się jako Karolina.
Mam nadzieję, że to nie problem.
Podpisano
- Bogaty Jak **** i Wolny
Oczywiście Raczkowski:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/1979_f2b4-1.jpeg
źródło (http://b.asset.soup.io/asset/1516/1979_f2b4.jpeg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/9458_01ce_500-1.jpeg
źródło (http://2.asset.soup.io/asset/1559/9458_01ce_500.jpeg)
owieczkax18
01-07-2011, 13:54
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/ukradl-rower-w-majtkach-na-glowie-wideo,1,4778513,wiadomosc.html
KShkhIXdf1Y&NR=1&feature=fvwp
Co tam gęba, najcenniejsze są jajka ;)
lbrQNgA8k2g&feature
Nie wiem czy było, czy nie. Przyjaciel mój, fan Saaba, podesłał mi właśnie takiego screena z forum saabowego. Wątek dotyczył zasadniczo "Canon czy Nikon". Ogólnie się ubawiłem :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img840.imageshack.us/img840/4408/khv8o.png)
EDIT: Przyciąłem troszkę obrazek.
Ok, OK ... już widzę, że było ... i nie tak dawno :). Wybaczcie.
Tak w ramach zartu. Stalem sobie dzisiaj w grupie osob, ktore na fotografii znaja sie tyle, co ja na jodze. Pozyczaly od fotoreportera aparat. Ten sie na chwile ulotnil, po chwili przyszedl praktycznie z rozjeb... (sory za wyrazenie, ale gumy przyklejone na wyciekajacy Butapren, a wszystko inne na tasme klejaca) D200 (tak, dwiescie, nie trzysta czy siedemset). Dal to tym ludziom, a oni z zapartym tchem pytaja: "ile taki aparat jest warty". Fotoreporter usmiechal sie pod nosem i z pelna powaga powiedzial "piec tysiecy zlotych". Ci sie posikali ze szczescia, ze maja w rece taki sprzet ;)
A ja tylko usmiechnalem sie pod nosem i pomyslalem, ze D300 idzie kupic za trzy kafle ;)
mistrz kamuflażu (http://www.mmwarszawa.pl/377321/2011/7/1/kamuflaz-roku-ukradl-rower-w-majtkach-na-glowie?category=video)
http://allegro.pl/coca-cola-na-biurko-i1684854957.html
http://allegro.pl/coca-cola-na-biurko-i1684854957.html
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:GEZ6BH2wI0EJ:allegro.pl/coca-cola-na-biurko-i1684854957.html+http://allegro.pl/coca-cola-na-biurko-i1684854957.html&cd=1&hl=pl&ct=clnk&client=firefox-a&source=www.google.com
Fotoreporter pudelka? (http://jajco.pl/view/333/Fotoreporter-Pudelka) :)
Sapphiron
04-07-2011, 11:59
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:GEZ6BH2wI0EJ:allegro.pl/coca-cola-na-biurko-i1684854957.html+http://allegro.pl/coca-cola-na-biurko-i1684854957.html&cd=1&hl=pl&ct=clnk&client=firefox-a&source=www.google.com
Po tym jak zobaczyłem kiedyś jakby byla sprzedawana stara jeszcze darmowa reklamówka z biedronki to zwątpiłem... poszła za jakieś 10zł...
nie wiem czy bylo ale mnie to rozbawilo doslownie do łez
http://www.smog.pl/wideo/41718/chcial_wbiec_nago_na_boisko_ha_ha_ha/
:)
Kondzio-foto
04-07-2011, 13:39
http://youtu.be/u-kQ9eXe_ZM
Jak wstawić film z yt? <zawstydzony> ;)
mateo912
04-07-2011, 14:07
http://youtu.be/u-kQ9eXe_ZM
Jak wstawić film z yt? <zawstydzony> ;)
kopiujesz to co znajduje się PO = w linku i wstawiasz w
o tak
u-kQ9eXe_ZM
Kondzio-foto
04-07-2011, 14:19
kopiujesz to co znajduje się PO = w linku i wstawiasz w
Dzięki.
Ja niemądry cały link wstawiałem i nie działało.
qFD3C4zkblQ&feature=related
Z dedykacją dla Psychotropa:
http://www.youtube.com/watch?v=RPClAUGj4S4&feature=player_embedded
Jak wstawić film z yt? <zawstydzony> ;)
było :)
Z dedykacją dla Psychotropa:
http://www.youtube.com/watch?v=RPClAUGj4S4&feature=player_embedded
WTF??? :D ja pierniczę leżę i kwiczę
Jest tego więcej, np:
http://www.youtube.com/watch?v=rWXUVZQYXLA&feature=player_embedded
To ponoc jakaś gra, ale nie wiem jak odpalic:
http://www.jra-jwc.jp/index.html
Wyświetla mi click to play, klikam i nic.
http://bebzol.com/pl/A-Ty-Jestes-fotografem.9499.html
ta gra może wywołać naprawdę niezłe emocje..
poniżej przykład :)
NnTsG8fOjmw
jego kumple będą śmiać sie z niego chyba już zawsze :D
KONRADOO
06-07-2011, 13:34
http://www.youtube.com/watch?v=oYNwWQzuYVI&feature=player_embedded
http://fishki.net/comment.php?id=91342
misiobudrysio
06-07-2011, 20:16
http://fishki.net/comment.php?id=91342
no i teraz przynajmniej wiem ze ogranicza mnie sprzet i dlatego nie pokazuje wam zdjecia zimowej aury z balkonu ani bawlanka
pozdrawiam
YcunStydD6c&feature=related
jak w krakowskim MPK :)
Koniecznie z głośnikami
http://www.dobre.pro/43
chyba nie było:
http://photojojo.com/store/awesomeness/iphone-slr-mount/
chyba nie było:
http://photojojo.com/store/awesomeness/iphone-slr-mount/
lol
A nawet rotflmao ;oD
Rafał_Sz
08-07-2011, 10:20
lol
A nawet rotflmao ;oD
Pewnie jakość była by lepsza, tylko optyka Canona wszystko zepsuła. :D
http://www.youtube.com/watch?v=aHP5iM7zU-U
:D
http://allegro.pl/sonnar-200-2-8-mc-carl-zeiss-jena-idealny-m42-i1707737754.html
To nie jest reklama ale przeczytajcie opis aukcji i wyciągnijcie z tego wnioski ważne dla waszego życia.
Brak mi słów ;oD
9EOSDOA0tCs
shaddixx
08-07-2011, 17:34
eee znam ludzi co robią to samo przy pomocy jednej paszczy;)
Ale tak już nie robią: ;oP
EK-oJJaMjoM
Nie wiem czy było..
http://kwejk.pl/obrazek/236567/bubka,odnaleziony.html
DonMaliniacco
09-07-2011, 20:41
- No masz, zjedz kotlecika za babcię.
- ...
- No proszę, pół ogóreczka za tatę.
- ...
- I jeszcze kawałek kiełbaski za mamę.
- Kur*wa babciu! Ja już mam 30 lat, sam potrafię jeść!!!
- Sam, sam...I nie klnij !!! Wiem, że masz 30 lat, strasznie mnie wku*rwia jak pijesz i nie zagryzasz!!!
Nie wiem czy było..
http://kwejk.pl/obrazek/236567/bubka,odnaleziony.html
Tam źle napisali na błękitnym przycisku - zamiast "h" powinno być "t". ;)
Boryszuk
10-07-2011, 10:44
Tam źle napisali na błękitnym przycisku - zamiast "h" powinno być "t". ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/07/LikeButton-1.gif
źródło (http://likethelikebutton.com/images/LikeButton.gif)
Dramatyczna walka kota z dwoma przeciwnikami :D
8-1F-CokXNU
Oglądać obowiązkowo z dźwiękiem :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/07/LikeButton-1.gif
źródło (http://likethelikebutton.com/images/LikeButton.gif)
Ja tam widziałem "share". ;)
http://www.youtube.com/watch?v=1jzmRGo3Tv8&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Jm3rHONOr9o - chcialbym trafic na cos takiego :D
oglądałem lotnisko JFK na Bingu i znalazłem samolot bez skrzydeł (http://www.bing.com/maps/?v=2&cp=40.636318625789~-73.76902894126663&lvl=19&dir=0&sty=h&form=LMLTCC) :)
Boryszuk
10-07-2011, 22:37
oglądałem lotnisko JFK na Bingu i znalazłem samolot bez skrzydeł (http://www.bing.com/maps/?v=2&cp=40.636318625789%7E-73.76902894126663&lvl=19&dir=0&sty=h&form=LMLTCC) :)
Czyżby hAmerykanie pracowali nad V3? :D
Czyżby hAmerykanie pracowali nad V3? :D
Raczej V4, V3 (http://pl.wikipedia.org/wiki/V3) już było ;oP
chyba nie było: http://www.youtube.com/watch?v=qKpxd8hzOcQ&feature=player_embedded
Rafał_Sz
12-07-2011, 12:24
chyba nie było: http://www.youtube.com/watch?v=qKpxd8hzOcQ&feature=player_embedded
Do czego może doprowadzić brak zleceń... :D
TristisAnima
12-07-2011, 16:51
Buahahah nie no boskie naprawdę boskie :D .... za 4 razem dopiero zrozumiałem co on gada :D. Niezłą polewkę miałem gdy oglądałem The Way Back, gdzie też Amerykańce po polsku gadają. No ale w porównaniu z tym, to iste Miodki byli. Musze koniecznie obejrzeć ten film :D
CrommCruaich
13-07-2011, 00:11
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://whattheduck.net/sites/default/files/WTD1273.gif)
http://www.youtube.com/watch?v=MOAJUJMJgRQ
andrzej_laskowski
13-07-2011, 21:24
Podsłuchali mnie z małżonką, więc plagiat, ale warto posłuchać dla przestrogi. ;)\
http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-satyryczne/kabarety-w-tvp/wideo/nowaki/nowaki-sex-za-remont/4130722
Motorniczy
14-07-2011, 03:39
Podsłuchali mnie z małżonką, więc plagiat, ale warto posłuchać dla przestrogi. ;)\
http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-satyryczne/kabarety-w-tvp/wideo/nowaki/nowaki-sex-za-remont/4130722
Farmaceutykow na tego typu zachowanie nie ma .
Rafał_Sz
14-07-2011, 16:06
phcYyDePC34
Boryszuk
14-07-2011, 16:13
Jak to dobrze, że ja będąc pijanym tylko się przewracam :mrgreen:
Rafał_Sz
14-07-2011, 18:14
Było już kilka razy... :)
TristisAnima
14-07-2011, 20:39
Co prawda nie śmieszne, ale super reklama kręcona w Polsce.
TJhcLST2Wgg&feature[/QUOTE]
Leci sobie duży pasażerski samolot. Spokojnie, bez ciśnień, pogoda ładna. Nagle podlatuje do niego wojskowy F16, którego pilotowi straszliwie się nudzi i zaczyna wkurzać pilota dużej maszyny.
Przelatuje nad nim, pod nim, jakieś beczki, korkociągi w niebezpiecznej odległości itp. Przy czym cały czas szydzi z pilota samolotu pasażerskiego:
- Czym ty latasz? Stodołą? Patrz na to, gościu. Zrobisz tak? Nie zrobisz! Mam lepszy samolot i nie ma czegoś takiego, co potrafisz ty i twoja maszyna, czego ja bym nie zrobił milion razy lepiej!
Koleś w pasażerce coraz bardziej wnerwiony, po którejś tam sugestii, by się żołnierzyk odstosunkował, w końcu proponuje:
- Oki delta-tango-charlie-coś-tam. Teraz wykonam taki myk, ale jak go nie powtórzysz – na dole stawiasz kolację, panienki i na kadłubie swojego „odkurzacza” piszesz: JESTEM ZŁOMEM. Umowa?
- Dawaj misiu. Nie ma takiej opcji żebyś wygrał, więc to Ty napiszesz to na swoim kadłubie i wódeczka, panienki na twój koszt!
- Uwaga. Zaczynam, to się nieco odsuń!
Pilot F16 czeka. Mija pół minuty, pułap ten sam, prędkość ta sama, nic się nie zmienia. Mija minuta, dalej nic. W końcu pilot pasażerskiego odzywa się w słuchawce:
- Dobra skończyłem.
- A co to miało niby być?
- Byłem się odlać.
Do tego ostatniego znam inne zakończenie - pilot maszyny pasażerskiej wyłączył jeden silnik :D
a ja się spodziewałem zakończenia że stewardesa zrobiła mu dobrze.... :]
tu taki fajny myk Szwajcarów do promocji turystycznej w internecie:
http://chat.myswitzerland.com/playMovie.php?language=en
http://www.youtube.com/watch?v=qKpxd8hzOcQ&feature=player_embedded :))
http://www.youtube.com/watch?v=qKpxd8hzOcQ&feature=player_embedded :))Strone wczesniej bylo napisane, ze bylo juz kilka razy!
nie zauważyłem , nie przeglądałem 1119 stron zanim wrzuciłem link:)
rockabilly
15-07-2011, 14:08
Polak, Niemiec i Rusek wylądowali na bezludnej wyspie. Nie mieli nic do jedzenia, więc umówili się że na każdy dzień każdy da coś od siebie. W pierwszy dzień Niemiec odciął sobie nogę. W drugie dzień Rusek odciął sobie rękę. W trzeci dziś Polak ściąga gacie. Rusek i Niemiec mówią:
- O... polska kiełbaska.
Na to Polak:
- Jaka kiełbaska?! Po jogurcie i do spania.
nie zauważyłem , nie przeglądałem 1119 stron zanim wrzuciłem link:)Nikt nie mowi o 1119 stronach. Wystarczylo zajrzec na jedna -- przedostatnia. :) Material jest swiezy (jak nie trudno sie domyslec), wiec wielce prawdopodobne jest, ze znajdzie sie na ktorejs z ostatnich stron. :)
Tu by można cały film zacytować ;)
@TristisAnima - ten filmik mógłby spokojnie jako reklama Warszawy służyć.
Roznice miedzy kobieta a mezczyzna ;)
T7VVfFkJSu4
Roznice miedzy kobieta a mezczyzna ;)
Tego samego autora:
Różnice między Włochami i Niemcami
K0bI6YHhsvM
Różnice między Włochami i Europą
HHWBL9_alKs
How to drive
aeSzFtqLxQ4
Mozliwe, ze bylo, ale mnie sie bardzo podoba:D
Epq7h15wiTs
Drugi filmik różnic, powinien się nazywać Polska - Europa.
CrommCruaich
18-07-2011, 23:49
http://www.youtube.com/watch?v=7_64sDhrK0I&feature=related
Polecam moment kiedy idą z body do serwisu.
I drugi filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=RmwOh4oqrR4&feature=related
Rafał_Sz
19-07-2011, 08:24
http://www.youtube.com/watch?v=7_64sDhrK0I&feature=related
Polecam moment kiedy idą z body do serwisu.
I drugi filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=RmwOh4oqrR4&feature=related
My chcemy taki serwis w Polsce! My chcemy taki serwis w Polsce! My chcemy taki serwis w Polsce! My chcemy taki serwis w Polsce! My chcemy taki serwis w Polsce!
Wszyscy za?
:D
miron19j
19-07-2011, 09:10
My chcemy taki serwis w Polsce! My chcemy taki serwis w Polsce! My chcemy taki serwis w Polsce! My chcemy taki serwis w Polsce! My chcemy taki serwis w Polsce!
Wszyscy za?
ja też chcę.
I jeszcze sobie zrobię leworęcznego Nikona. O!.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)
sprocket
19-07-2011, 23:09
tez poprosze leworecznego :)
misiobudrysio
20-07-2011, 07:58
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img193.imageshack.us/img193/6283/83199361.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/07/zdgQH-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/zdgQH.jpg)
Poprawia humor, prawda?
woytec60
20-07-2011, 21:11
I to jest właściwe wykorzystanie tego szkiełka :)
To powinno trafić do portretu ;)
puchbeary
20-07-2011, 21:30
Gość jest bezbłędny.
vU34pdvi07c
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/07/zdgQH-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/zdgQH.jpg)
Poprawia humor, prawda?
Balans sie wysypal :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://awkwardfamilyphotos.com/wp-content/uploads/cache/2011/04/Jeremy-7.25.jpg/560_0_resize_watermarked_rb_5.jpg)
Balans sie wysypal :D
A barrel distortion nie przeszkadza?
Czas się zacząć leczyć :):mrgreen:
A barrel distortion nie przeszkadza?
Czas się zacząć leczyć :):mrgreen:
barrel zadziałał w sposób pożądany :p eksponując to co miał eksponować :twisted:
sokrates
21-07-2011, 14:32
co tam barrel - zauważyliście że strasznie mydło (to pewnie dlatego że pełna dziura była....) i chyba coś mi się zdaje że to szkło ma tendencje do FF :-P
miron19j
21-07-2011, 15:03
co tam barrel - zauważyliście że strasznie mydło (to pewnie dlatego że pełna dziura była....) i chyba coś mi się zdaje że to szkło ma tendencje do FF :-P
ale mydło w łazience to chyba normalne :grin:
Jak widać nie dla wszystkich ;)
dlatego że pełna dziura była
Jak Ty się wyrażasz o ładnej dziewczynie...? ;)
Ach, ta dzisiejsza młodzież...
Boryszuk
21-07-2011, 15:56
Jak Ty się wyrażasz o ładnej dziewczynie...? ;)
Ach, ta dzisiejsza młodzież...
Gorzej jakby powiedział, że była pusta dziura ;)
was nie rozumiem - z tej perspektywy nie da się określić jednoznacznie zawartości dziury :P
miron19j
21-07-2011, 16:48
was nie rozumiem - z tej perspektywy nie da się określić jednoznacznie zawartości dziury :P
jak tak patrzę do umywalki, to dziura jest pusta :-D
Megazordon
21-07-2011, 18:01
Gość jest bezbłędny.
vU34pdvi07c
Cezik to pikuś :)
http://www.youtube.com/watch?v=ysUjYAi0WcQ
jak tak patrzę do umywalki, to dziura jest pusta :-D
to musisz iść zdecydowanie do okulisty - tamta dziura jest wypełniona korkiem tzw. automatycznym ...
Ja jako, że jutro wybieram się na miasto na wieczór kawalerski postanowiłem przypomnieć sobie czego nie robić w klubie HSSC-AAyKO8&feature=related
co tam barrel - zauważyliście że strasznie mydło (to pewnie dlatego że pełna dziura była....) i chyba coś mi się zdaje że to szkło ma tendencje do FF :-P
Chyba jednak było prawidło ostrzone. Trudne warunki oświetleniowe więc krzyżowy powinien łapać ostrość na czymś kontrastowym. Wg mnie najbardziej kontrastowy w kadrze jest ten różowy sznureczek niedaleko dziury....pustej w umywalce. :)
Policja od kuchni
PGsfvXHkcs8
HzDDnR2qmBE&feature
Takie coś powinno być karalne...
Jak można coś takiego autu zrobić???????
http://otomoto.pl/rolls-royce-touring-limousine-replika-C19813014.html
reklama :)
n2yuWiCEvxM&feature
Takie coś powinno być karalne...
Jak można coś takiego autu zrobić???????
http://otomoto.pl/rolls-royce-touring-limousine-replika-C19813014.html
Matko boska... no i oczywiście podtlenek LPG :lol:
Matko boska... no i oczywiście podtlenek LPG :lol:
Szpachla, szpachla, szpachla... takiemu to na pewno wyjdzie przystanek z BMW. Nawet poprzeczki w grilu są krzywe...
W sumie średni to humor ale nie wiedziałem gdzie wstawić:)
http://www.gnioty.pl/15119
Pani w szkole zarządziła zabawę w zagadki. Pierwsza zgłasza się Małgosia:
- Co to jest: je trawę, daje mleko, a w środku ma literkę "r"?
- To krowa Małgosiu, ale podoba mi się tok Twojego rozumowania.
Następny jest Jaś:
- Co to jest: długie, często się napręża, a w środku ma literkę "u"?
Pani się zarumieniła:
- Jasiu! Natychmiast wyjdź z klasy!
Jaś posłusznie wstaje, wychodzi. W drzwiach zatrzymuje się i rzuca:
- To jest łuk, proszę Pani, ale podoba mi się tok Pani rozumowania.
tgollob_jamessuchar
24-07-2011, 19:08
http://otomoto.pl/uaz-469-b-diesel-andoria-C19787778.html
myślę, że w tej cenie... po remoncie i przeglądzie tylko brać :D zdjęcia potwierdzają opisany stan :mrgreen:
W sumie średni to humor ale nie wiedziałem gdzie wstawić:)
http://www.gnioty.pl/15119
po pierwsze upozorowany wywiad a po drugie ścigają ludzi którzy to udostępniają
watch?v=iJtRrfSPu8A&feature=player_embedded
nie wiem ja bym usunął;P
http://www.youtube.com/watch?v=iJtRrfSPu8A&feature=player_embedded coś mi nie działa wrzucanie linków z yt
misiobudrysio
24-07-2011, 22:09
http://otomoto.pl/uaz-469-b-diesel-andoria-C19787778.html
myślę, że w tej cenie... po remoncie i przeglądzie tylko brać :D zdjęcia potwierdzają opisany stan :mrgreen:
moze go lykne na plenery bedzie w sam raz
gregory_21
25-07-2011, 11:10
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forgifs.com/gallery/d/164795-1/Walmart_moonwalk_cart.gif)
woytec60
25-07-2011, 13:26
Przefajne fotograficzne domino
qKpxd8hzOcQ
PS
Jak zdeaktywować kota
T9TmmF79Rw0
Rafał_Sz
25-07-2011, 13:34
Nigdy tego tu nie było. :D;)
Boryszuk
25-07-2011, 13:36
Wow! Świetne! Dzięki Wojtcu za podzielenie się tym z nami ;) :mrgreen:
woytec60
25-07-2011, 14:00
Jaja se robicie, na pewno było ze sto razy...
Boryszuk
25-07-2011, 14:10
Jaja se robicie, na pewno było ze sto razy...
A nie, nigdy w życiu! ;)
woytec60
25-07-2011, 14:51
A nie, nigdy w życiu! ;)
Za karę spadać na zjeżdżalnię
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.upl.co/uploads/1088431713.jpg)
Rafał_Sz
25-07-2011, 16:06
Cóż można powiedzieć temu chłopcu ze zdjęcia?
- Nie ścieraj się tak...
;)
to powinno byc na koncu zjezdzalni typu kamikadze :D
krzysiozboj
27-07-2011, 12:21
A tak nawiążę do tematu z przed ok miesiąca z "bunią" i przyczepką. Tam widzę u gościa ciągłe hamowanie na aucie, jeśli przyczepka nie miała dobrych hamulców (a i to mogło braknąć) to nie dziwna końcówka, gdyby puścił hamulce i lekko dodał gazu to pewnie szybko by ustabilizował. Sam to kiedyś miałem, po wyprzedzaniu innego auta mając za sobą dobrze załadowaną przyczepkę nieco przyhamowałem przy prędkości ok 100 km/h, przyczepka już mi latała na tyle solidnie że zaczynało nosić tył auta, lekkie przyśpieszenie zaraz uspokoiło - to tak gdyby komuś coś podobnego na drodze się trafiło.
Marta Baranowska
28-07-2011, 21:54
http://nyan.cat/
http://nyan.cat/
Ufffffff, nowy rekord! Pięćdziesiąt dziewięć sekund!
Może w przyszłym tygodniu uda mi się przekroczyć magiczną barierę jednej minuty.
dla mnie rewelacyjna odpowiedź na spot PISu
O8oJlnc045s
(http://%3Ciframe%20width=%22560%22%20height=%22349%22%20s rc=%22http://www.youtube.com/embed/O8oJlnc045s%22%20frameborder=%220%22%20allowfullsc reen%3E%3C/iframe%3E)
miron19j
29-07-2011, 20:51
dla mnie rewelacyjna odpowiedź na spot PISu
O8oJlnc045s
(http://%3Ciframe%20width=%22560%22%20height=%22349%22%20s rc=%22http://www.youtube.com/embed/O8oJlnc045s%22%20frameborder=%220%22%20allowfullsc reen%3E%3C/iframe%3E)
i jeszcze to (http://www.youtube.com/watch?v=1CSuv7LPlGA&feature=related)
bez polityki Panowie, bez tego g... którego pełno wszedzie - nie musi przynajmniej w humorze się pojawiać
krzysiozboj
29-07-2011, 22:26
bez polityki Panowie, bez tego g... którego pełno wszedzie - nie musi przynajmniej w humorze się pojawiać
Podpisuję się pod tym, lodówkę jeszcze bez obaw otwieram, puszkę z sardynkami też, dobrze by było gdyby i tu było bez stresów :))
To ja się trochę pochwalę. Jakiś czas temu na popularnym portalu wykop.pl ktoś się zapytał, co zrobić w przypadku wchłonięcia orzeszka do płuc. Jako, że późna godzina była i mózg płatał mi dziwne figle, to napisałem humorystyczną odpowiedź. Od tamtej pory wykopowicze domagają się kontynuacji historyjki, a ja nie mogę przestać pisać;) Pomimo tego, że pisana dla śmiechu, idealnie opisuje patologię polskiej biurokracji.
Zaczyna się tu: http://www.wykop.pl/link/824203/orzeszek-pikantny-w-ukladzie-oddechowym-d/#comment-6060707 a następne części są kolejno niżej.
:)
http://www.youtube.com/watch?v=O_p3lepFmCU&feature=player_embedded
TristisAnima
30-07-2011, 11:39
:)
http://www.youtube.com/watch?v=O_p3lepFmCU&feature=player_embedded
Leżę pod stołem i kwiczę .... dzięki za dobre rozpoczęcie dnia :D
Rafał_Sz
30-07-2011, 12:00
:)
http://www.youtube.com/watch?v=O_p3lepFmCU&feature=player_embedded
Nie wiem czy bardziej śmieszne, czy bardziej prawdziwe...
;)
Wzór na Batmana:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/831cf4841529d9f45c9d3502f6b32ae6.jpg?1311947869)
Ufffffff, nowy rekord! Pięćdziesiąt dziewięć sekund!
Może w przyszłym tygodniu uda mi się przekroczyć magiczną barierę jednej minuty.
Słabiak. A zmieniłeś język na Nyan? ;oP
Nie wiem czy bardziej śmieszne, czy bardziej prawdziwe...
;)
raczej opcja numer 2 :|
Nie wiem czy bardziej śmieszne, czy bardziej prawdziwe...
;)
prawdziwe... ale śmiesznie przedstawione :)
To ja się trochę pochwalę. Jakiś czas temu na popularnym portalu wykop.pl ktoś się zapytał, co zrobić w przypadku wchłonięcia orzeszka do płuc. Jako, że późna godzina była i mózg płatał mi dziwne figle, to napisałem humorystyczną odpowiedź. Od tamtej pory wykopowicze domagają się kontynuacji historyjki, a ja nie mogę przestać pisać;) Pomimo tego, że pisana dla śmiechu, idealnie opisuje patologię polskiej biurokracji.
Zaczyna się tu: http://www.wykop.pl/link/824203/orzeszek-pikantny-w-ukladzie-oddechowym-d/#comment-6060707 a następne części są kolejno niżej.
:mrgreen:
Doskonały serial, wartka akcja, przeczytany od deski do deski. Dodałem sobie stronę do zakładek i czekam na ciąg dalszy!
stachu321
30-07-2011, 15:29
To ja się trochę pochwalę. Jakiś czas temu na popularnym portalu wykop.pl ktoś się zapytał, co zrobić w przypadku wchłonięcia orzeszka do płuc. Jako, że późna godzina była i mózg płatał mi dziwne figle, to napisałem humorystyczną odpowiedź. Od tamtej pory wykopowicze domagają się kontynuacji historyjki, a ja nie mogę przestać pisać;) Pomimo tego, że pisana dla śmiechu, idealnie opisuje patologię polskiej biurokracji.
Zaczyna się tu: http://www.wykop.pl/link/824203/orzeszek-pikantny-w-ukladzie-oddechowym-d/#comment-6060707 a następne części są kolejno niżej.
A ja sobie pozwoliłem wydrukować jak książkę ;)
Ufffffff, nowy rekord! Pięćdziesiąt dziewięć sekund!
Może w przyszłym tygodniu uda mi się przekroczyć magiczną barierę jednej minuty.
Wie ktos jaki jest rekord ? Jestem na 3000 i dopiero sie wkrecam :mrgreen:
nie wiem czy było ale wrzucam :)
http://www.youtube.com/watch?v=qKpxd8hzOcQ&feature=youtu.be
To ja się trochę pochwalę. Jakiś czas temu na popularnym portalu wykop.pl ktoś się zapytał, co zrobić w przypadku wchłonięcia orzeszka do płuc. Jako, że późna godzina była i mózg płatał mi dziwne figle, to napisałem humorystyczną odpowiedź. Od tamtej pory wykopowicze domagają się kontynuacji historyjki, a ja nie mogę przestać pisać;) Pomimo tego, że pisana dla śmiechu, idealnie opisuje patologię polskiej biurokracji.
Zaczyna się tu: http://www.wykop.pl/link/824203/orzeszek-pikantny-w-ukladzie-oddechowym-d/#comment-6060707 a następne części są kolejno niżej.Strasznie realistyczne to jest.. ale kurde ja z każdym słowem jestem coraz bardziej podirytowany, bo mimo iż jest to przerysowane, to w sumie nie aż tak bardzo.. Ekstra :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.whattheduck.net/sites/default/files/WTD070311SUN.gif)
mklonizer
31-07-2011, 13:00
nie wiem czy było ale wrzucam :)
http://www.youtube.com/watch?v=qKpxd8hzOcQ&feature=youtu.be
spoko na tej stronie jeszcze nie było ;)
Stare jak świat, ale może jeszcze tu nie było (w każdym razie nie na przestrzeni ostatnich kilkuset stron):
Młody Adept zrobił pierwszą w życiu fotkę.
W pokoju stał kwiatek, to przystawił aparat w pobliżu tegoż i nacisnął...
"Piękny obrazek", pomyślał patrząc z dumą na wyświetlacz lcd i pośpieszył pokazać zdjęcie Mistrzowi.
Mistrz spojrzał i rzekł: "słabe".
"Jak to?!"-obruszył się mocno dotknięty młody adept.
Mistrz: "Po prostu słabe, musisz się jeszcze dużo uczyć"
Tu młody adept nie wytrzymał... "to ty się musisz uczyć kultury i szacunku dla sztuki. A twoje zdjęcia są denne, a twoja żona się puszcza a twój pies to pedał i jeszcze robisz dużo błędów ortograficznych" wykrzyczał z siebie Młody Adept i poszedł szukać innego Mistrza...
A stary mistrz tylko wzruszył ramionami - "będzie kiedyś z niego wielki artysta..."
:razz:
puchbeary
31-07-2011, 15:51
Ja tak przyziemnie :D ale też z życia wzięte :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/cee360439086233290d04b5b055d53e2.jpg?1311887092)
Skąd ja to znam... :mrgreen:
Ja tak przyziemnie :D ale też z życia wzięte :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/cee360439086233290d04b5b055d53e2.jpg?1311887092)
samo życie... ech
misiobudrysio
31-07-2011, 20:49
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img18.imageshack.us/img18/7510/923ad2530ed11b3250b70e8.jpg)
Cóż, ktoś pojechał dawną polszczyzną :)
mehmet efendi
31-07-2011, 21:30
Raczej poprawną...
Ciekawy jestem opinii..
Projekt Ślązak
k_wSaJ-bZOo
mateo912
31-07-2011, 23:09
Ciekawy jestem opinii..
Projekt Ślązak
k_wSaJ-bZOo
w porównaniu z warszawiakiem i 3miastem lipa ;)
Ładnie opisuje moje podejście do śląskiej muzyki :D
no malo oryginalny ten "Projekt Slazak"
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.