PDA

Zobacz pełną wersję : Humor



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

Sendilkelm
09-09-2013, 23:38
Nie wiedziałem gdzie wrzucić, ale chyba tutaj pasuje.
http://dorotazawadzka.mobile.natemat.pl/74301,zasiali-gorale-profesjonalnie

ppfalcon
10-09-2013, 00:59
Tu bym się wyłożył:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/img21/1685/tfa5.png)

To raczej błąd tłumaczenia. Za wiki-en:
A motorcycle (also called a motorbike, bike, moto or cycle)

A jeśli już o tłumaczeniach mowa to polecam - http://joemonster.org/art/24429 (żeby nie było, że bez dowcipu)

Abtka
10-09-2013, 10:01
Teściowa przyjeżdża w odwiedziny do zięcia i córki. Drzwi otwiera zięć:
- O, mamusia! A mamusia na długo?
- Na tak długo synku, aż wam się znudzę.
- To mamusia nawet nie wejdzie?

linkil
10-09-2013, 17:20
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1238201_215270295302517_220824364_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/72806_214958055333741_1327628660_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1000336_576948962342862_705118691_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1239796_576948552342903_1133346503_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1236117_576528869051538_766019657_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1209300_576528049051620_1720092122_n.jpg)

Martynka
10-09-2013, 19:06
http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201309/1378752472_by_KaMyLL.jpg?1378809016
:)

costi
10-09-2013, 21:58
Kelner widać niezły, bo jednego nam strzelili...

Swoją drogą, rozbawił mnie ten wpis z komentarza live na sport.pl:

Na prawej stronie gospodarze zostawili zupełnie niepilnowanego Błaszczykowskiego. Zupełnie niepilnowany Błaszczykowski zrobił coś innego, niż można by się po zupełnie niepilnowanym Błaszczykowskim spodziewać, czyli zatrzymał się, wyczekał i podał lekko wybiegającemu jeszcze bliżej bramki partnerowi. Nic z tego jednak nie wyszło.
Swoją drogą, całą relacja jest niezła, polecam.

bart1
10-09-2013, 22:40
Boks - angielska sztuka walki na pięści.
Judo - japońska sztuka walki na chwyty.
Parkour - francuska sztuka uciekania.

mOSAd
11-09-2013, 02:37
Jak te lemingi...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img403.imageshack.us/img403/3708/lemingi.gif)

Oranz79
11-09-2013, 02:39
one-man-orchestra :D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/CjWhMzi-2.gif
źródło (http://i.imgur.com/CjWhMzi.gif)

Psychotrop
11-09-2013, 10:01
- Jasiu, przeczytałeś trylogię Sienkiewicza?
- To miało być przeczytane?
- Tak, na dzisiaj.
- Kurka, a ja przepisałem...

----

- Obraziłaś się?
- Nie.
- Bardzo?
- Tak.

rooner
11-09-2013, 17:17
Matka Madzi już siedzi.
Teraz czas na ojca Kasi.

J1
12-09-2013, 12:18
Kazik od zawsze robił to co lubił: całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał.
Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta ubranego w biały szlafrok.
- Co ty do k....y nędzy robisz w moim łóżku? I kim do cholery jesteś?
- To nie jest twoja sypialnia. Jestem Św. Piotr i jesteś w niebie dodał.
- Że co? Twierdzisz, że jestem martwy? Nie chcę umierać, jestem na to jeszcze za młody! Chcę natychmiast wrócić na Ziemię!
- To nie takie proste. Możesz wrócić jako kura albo jako pies. Wybór należy do ciebie.
Kazio pomyślał przez chwilę i doszedł do wniosku, że bycie psem jest stanowczo za bardzo męczące a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące.
Bieganie po zagrodzie z kogutem nie może być złe.
- Chcę powrócić jako kura - odpowiedział.
W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej kury.
Nagle jednak poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje.
Wtedy podszedł do niego kogut.
- Hey! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi Św. Piotr. Jak ci się podoba bycie kurą?
- No jest ok ale mam to dziwne uczucie, że mi kuper zaraz eksploduje
- Ooo, no tak. To znaczy, że musisz znieść jajko
- Jak mam to zrobić?
- Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz
Kazio zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił.
Nagle chlus i jajko było już na ziemi.
- Łoł to było ********e - powiedział Kazik.
Zagdakał jeszcze raz, zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo.
Za trzecim razem, gdy zagdakał usłyszał krzyk swojej żony:
- Kazik co ty robisz? Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!

linkil
12-09-2013, 21:15
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1184966_577331438971281_998193130_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1185649_576950472342711_1821171124_n.jpg)

4r74BC90
13-09-2013, 13:01
Proboszcz egzaminuje z katechizmu parę, która wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Narzeczonej idzie świetnie, narzeczony mętnie duka odpowiedzi.
- Pani zdała, a pan musi jeszcze raz przyjść za miesiąc.
Para przychodzi po tygodniu.
- Przecież mówiłem: za miesiąc!
- Księże proboszczu, to nie tamten! Znalazłam takiego narzeczonego, co zna ten katechizm na pamięć!

Darun71
13-09-2013, 13:21
Rozmowa telefoniczna:
- Kochanie, co wolisz - banany czy truskawki?
- Na bazarze jesteś, skarbie?
- Nie, w aptece.

Siedzi dwóch facetów w pubie i przy czwartym głębszym jeden z nich mówi:
- Ej stary! W moim drinku pływa kostka lodu z dziurką w środku!
- I co w tym dziwnego? - odpowiada drugi - Ja z czymś takim się ożeniłem.

Żołnierz pisze z koszar list do ojca, ze dostał syfilisa. Ojciec odpisuje
mu:
"ja się tam synu nie znam na tych waszych wojskowych odznaczeniach, ale noś to z honorem".

Ranek w akademiku. Student pierwszego roku mówi:
- Chodźmy na zajęcia, bo się spóźnimy!
Student drugiego roku na to:
- E, pośpijmy jeszcze...
Student trzeciego roku:
- Może skoczmy na piwo?
Student czwartego roku:
- Może od razu na wódkę?
Jako, że nie mogli się dogadać, udali się do studenta piątego roku, by ich rozsądził. Ten zarządził:
- Rzućmy monetą. Jak wypadnie orzeł, pijemy wódkę. Jak reszka - idziemy na piwo.
Jak stanie na kancie - śpimy dalej. Jak zawiśnie w powietrzu - idziemy na zajęcia.

linkil
15-09-2013, 10:56
Staram się unikać rzeczy, które sprawiają, że mam więcej tłuszczu... Są to na przykład: wagi, lustra, fotografie.




W życiu mężczyzny, pierwsze czterdzieści lat dzieciństwa jest najgorsze.




- Kochany, kup mi biustonosz.
- Po co? Przecież ty prawie nie masz piersi.
- A sobie majtki kupujesz...




Czasem płaczę, krojąc marchewki, żeby cebula nie myślała, że jest brzydka czy coś...





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/b01dedbad94789d587c06a8eca185bfb_original.png?1379 155255)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/45556_452112351570852_426907174_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1235128_578483258856099_905528819_n.jpg)

linkil
15-09-2013, 17:24
Wraca pijany jak bela mąż do domu późnym wieczorem. Przed samym domem
przyłożył w rosnące tam drzewo, zdenerwowany postanowił, że natychmiast je zetnie. Idzie do domu po piłę. Wchodzi do mieszkania i od progu krzyczy:
- Gdzie piła?!
Na to wychodzi wystraszona żona i mówi:
- Ja nie piła...
Mąż pyta ponownie podniesionym głosem:
- Gdzie piła?!
Na to żona blada jak kreda:
- U sąsiada...
- A dlaczego dała?! - krzyczy mąż.
- Bo piła...

Aleksander28
15-09-2013, 21:05
Komisariat policji. Dyżurka. Dzwoni telefon. Dyżurny odbiera:
- Komisariat Policji, słucham?
- Dzień dobry. Czy to wasz komisariat wysyłał wczoraj wieczorem patrol na Aleję Lipową 74 przez 3?
- Chwileczkę, już sprawdzam. Tak. Mieliśmy zgłoszenie naruszenia ciszy nocnej - głośna muzyka, wraski...
- Mam prośbę. Czy możecie ich przysłać jeszcze raz? Zapomnieli zabrać czapkę i pistolet. No i zdjęcia obejrzą, fajne wyszły!

linkil
16-09-2013, 16:06
Głupia kobieta próbuje wychować mężczyznę. Wykształcona - próbuje go czegoś nauczyć.
I tylko mądra robi coś prawie niemożliwego - zostawia jego przyzwyczajenia w spokoju.





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1236404_217310405098506_581903628_n.jpg)

Doldiks
16-09-2013, 18:02
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/bae2b28910a236b9adc89f5776950adf_original.gif?1379 326948

Xenonn
16-09-2013, 19:17
Cichy, podmiejski pub. Atrakcyjna babeczka zbliża się do baru i daje znak barmanowi, który natychmiast podchodzi do niej. Gdy jest już blisko, kobieta zmysłowo sygnalizuje, że powinien zbliżyć swoją twarz do jej twarzy. Barman czyni to, wtedy ona delikatnie zaczyna pieścić jego gęstą, krzaczastą brodę.
- Czy to ty jesteś tu właścicielem? - pyta, miękko dotykając jego twarzy dłońmi.
- Nooo, nie - odpowiada mężczyzna.
- A czy możesz go tu zawołać? Potrzebuję z nim porozmawiać - szepcze, przejeżdżając palcami poza brodę w stronę czupryny.
- Niestety, nie ma go - dyszy barman najwyraźniej podniecony.
- Może ja pomogę?
- Dobrze. Chciałabym przekazać wiadomość dla niego - kobieta ciągnie dalej niskim, zmysłowym głosem, wsuwając kilka palców w usta barmana i pozwalając mu ssać je delikatnie.
- Powiedz szefowi, że w ubikacji dla pań nie ma papieru toaletowego.

Psychotrop
17-09-2013, 11:11
z basha:

<m> panowie, moi starsi wrócili z Gruzji, wychodzi na to że to piękny kraj. W takim mieście Batumi rozdają codziennie od 19 za free bimber na ulicy...
<p> to czemu wrócili?
<m> w sumie to nie wiem za bardzo, chyba po kota przyjechali

Seś@
17-09-2013, 15:03
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.wrzucajtu.pl/wrz/88acba20280812f4941fe64a401726ab173.245.51.169foto grafowie_czyli_po_drugiej_stronie_obiektywu_31.jpg )

Mamrot
17-09-2013, 17:30
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/humor20quotes20funny20frank20sinatra20si-3.jpg
źródło (http://wallpaperswa.com/thumbnails/detail/20120326/humor%20quotes%20funny%20frank%20sinatra%20silly%2 0friedrich%20nietzsche%20immanuel%20kant%201280x80 0%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_38.jpg)

linkil
17-09-2013, 17:35
Na naszą rocznicę zorganizowałem wspaniałą kolację. Szampan, homar, krewetki. Gdy kończyliśmy ona zaproponowała zalotnie:
- Jak wrócimy do domu wynagrodzę ci to. Zrobię coś czego nie robiłam od lat…
- Daj spokój. Nie wcisnę gołąbków po tym wszystkim.

Psycholog
18-09-2013, 08:26
Mietek, dzielnicowy z Dąbrowy Górniczej postanowił coś zmienić w mieszkaniu i wytapetować sobie duży pokój w swoim M-3. Jak postanowił tak zrobił. Po remoncie przyszedł do niego Staszek, sąsiad z góry:
-Miecio, aleś fajnie sobie urządził pokoik, naprawdę mi się podoba, też sobie tak zrobię! Powiedz mi tylko ile kupiłeś rolek tapety?
-Dwanaście Staszku.
-To też wezmę dwanaście.
Staszek poszedł do Castoramy, kupił dwanaście rolek tapety o gładkiej teksturze, w kolorze muślinowego turkusu, wrócił do mieszkania i rozpoczął tapetowanie. Po jakimś czasie, gdy już skończył, poszedł do Mietka:
-No, Mieciu, powiem ci, że skończyłem, ładnie to wygląda ale coś mi się nie zgadza. Mamy taki sam metraż, powiedziałeś, że kupiłeś 12 rolek, ja zrobiłem to samo tyle, że mi zostało jeszcze pięć.
-No, mi też.

Darun71
18-09-2013, 10:36
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/filephpid360t1-2.jpg
źródło (http://www.forumspadochronowe.pl/download/file.php?id=360&t=1)

DonMaliniacco
18-09-2013, 19:50
Ja pierdziu... Nie wiem, czy sie smiac, czy plakac...

JbuKQnX4E_c

Kuba_
18-09-2013, 20:29
xOld2CcDa5I

Kuba_
18-09-2013, 21:00
tvbyY7oMT2E czuję się zmotywowany!:razz:

linkil
19-09-2013, 21:49
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1229999_581629425208149_1048165980_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/15067_580088715362220_1977799063_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/995489_580093872028371_656057949_n.jpg)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/45646_581630191874739_997531327_n.png)

Sławol
19-09-2013, 23:20
_vx1OVLX5Rc

zolton
20-09-2013, 10:49
brGYuf6nmYQ

zolton
20-09-2013, 12:29
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/6f4f69badda76c8e322082496fe5da16_original.jpg?1379 620003)

IcyMan
20-09-2013, 15:59
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/0_0_1969315232_kanar_przez_Dexter_middle-2.jpg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_0_1969315232_kanar_przez_Dexter_middle.jpg)

MariuszJ
20-09-2013, 22:39
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://blog.martinlechowicz.com/images/blogs/bankers.jpg)

MaciekW
20-09-2013, 23:22
http://repostuj.pl/img/63541/ciezkie-zycie-modelki/

zolton
21-09-2013, 07:44
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/acf91dd69f84e7bcd11dc449d8f8f8ce_original.jpg?1379 680974

zolton
21-09-2013, 16:31
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/75c99a8a6caf966d3538976669393cd0_original.jpg?1379 753234)

B3s7H0474
21-09-2013, 17:13
http://4.bp.blogspot.com/_qp3LIC3wJRY/TN7UFzXhkfI/AAAAAAAAA00/dtf4r6A3oSs/s1600/poland+sleeping.png
niemiłe, ale trzeba się śmiać z siebie, prawda?

MariuszJ
22-09-2013, 12:20
http://www.awsm.com/13883/now-this-is-how-you-use-a-go-pro/#.Uj3mDu-9FwE.facebook

Iwek_22
22-09-2013, 15:50
Usłyszane w "trójce:
Jak przetłumaczyć obcokrajowcowi - Przyleciałem by zobaczyć co słychać.

Dorian
22-09-2013, 17:47
Głupio by wyglądał "chłopek" z czerwonymi oczyma. Poza tym w szkole różnych głupot uczą. Najwięcej na lekcjach religii i historii.

Jako, że to humor, nie ma sensu dalsza dyskusja. Twój post zostawmy pod ocenę wszystkim. ;)


Po egzaminie spotykają się dwaj studenci.
Pierwszy pyta:
- Hey, a ty jak odpowiedziałeś na pytanie "Do czego służy zgrubienie na końcu męskiego członka?".
- Ja napisałem, że on jest po to, żeby zadowolić kobietę.
- To ja chyba mam źle.
- A co napisałeś?
- Żeby ręka się nie ześlizgiwała.

stig
22-09-2013, 20:05
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/2623096-2.jpg
źródło (http://img.besty.pl/upload/file/2623096.jpg)

donkiszot
22-09-2013, 20:48
Jako że ciocia Wiki oraz pastisz internetów nie śmieszy modów dinaozorów, które to dinaozory wyginęły i nikt ich nigdy nie widział, jak wielu postów, których przecież nigdy nie było, dam link do wyjaśniającego śmiechy tutorialu: Polandball Tutorial (http://i.imgur.com/LrVRE.png) (nie wstawiam bo długaśny), może będzie na tyle śmieszny aby się ostać.

zolton
22-09-2013, 21:58
iFQQsatGLEc

MstrG
23-09-2013, 19:38
Jasio stoi przed tablicą, rozwiązuje zadanie, ale męczy się niemiłosiernie. Za bardzo mu to nie idzie, więc co chwile pluje w ręce i wciera ślinę we włosy. Nauczycielka patrzy ze zdziwieniem i pyta się go:
- Jasiu! Dlaczego na Boga wcierasz ślinę we włosy?
- Wczoraj słyszałem jak mamusia mówi tatusiowi... pośliń główkę, zobaczysz, że od razu pójdzie ci lepiej...

linkil
23-09-2013, 20:41
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1234872_477174822379853_21053934_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1234914_476904145740254_1799999283_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/75017_476154955815173_1972995840_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1209328_473607026069966_1231748707_n.jpg)

linkil
23-09-2013, 20:59
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://c3201142.cdn02.imgwykop.pl/comment_U4919Oh9PB1AvdPJ1z42txawW30lWnof.jpg)

zolton
23-09-2013, 21:01
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/f51421ad285e4dfc2e043fdf0a206a75_original.jpg?1379 941348)

linkil
23-09-2013, 21:42
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/547290_220179361478277_1186446646_n.png)

Twardoks
24-09-2013, 11:37
Komunikacja wewnątrzsystemowa
Bios do Windows: "Pobudka! Wstajemy!"

Windows do Biosa: "Pomału, pomału, co nagle to po diable..."

Manager urządzeń do systemu operacyjnego: "Mam takie coś dziwne na monitorze."

Odpowiedź Windows: "Na razie to olej."

Asystent sprzętowy do Windows: "Juzer mnie pogania. Mam zidentyfikować to coś dziwne. Może to karta ISDN jest."

Windows: "Coś takiego...?"

Nieznana karta ISDN do wszystkich: "Może by mnie tak kto wpuścił???"

Karta sieciowa do tupeciary ISDN: "Kto ci się tutaj pozwolił ładować?!"

Windows: "Cisza w budzie! Bo obu wam zabiorę rekomendacje!"

Manager urządzeń: "Proponuję kompromisik. Karta sieciowa będzie hulała w poniedziałki, a koleżanka ISDN we wtorki."

Karta graficzna do Windows: "Mój sterownik poszedł na pomostówkę. Ja się w takim razie zwalam."

Windows do karty graficznej: "A kiedy wrócisz?"

Karta graficzna: "No, na razie to nie przewiduję."

Napęd CD-Rom do Windows: "Ekhem, mam tu nowego sterowniczka."

Windows: "I że niby co ja z nim mam począć?!"

Sofcik instalacyjny do Windows: "Daj, ać ja pobruszę, a ty pociwej"

Windows: "No, to to lubię."

Gniazdo USB do zarządcy przerwań: "Alarm! Właśnie zostałam spenetrowana przez kabel od skanera. Oczekuję reakcji."

Zarządca przerwań: "A ty skąd się wzięłaś?"

Gniazdo USB: "Ja jestem tu fabryczna. Zresztą koło mnie siedzi jeszcze koleżanka."

Zarządca przerwań: "Ale ja was w ogóle nie mam na liście."
do Windows: "Weź im coś powiedz."

Windows: "O rany, mam nadzieję, że się zaraz jakaś drukarka nie pojawi."

Karta graficzna: "Tej, nowy sterownik się jąka."

Windows: "No to musimy starego sterownika z emeryturki zawrócić."

Program deinstalacyjny do nowego sterownika: "Spadówa."

Niepożądany sterownik: "Możesz mnie cmoknąć."

Windows do Norton Utilities: "Killim dziada i jego parszywy pomiot!"

Utilities do resztek sterownika: "Sorki, musimy was dziabnąć."

Ważny plik systemowy: "Nas?? Bohaterów?! PRĄDEM?!"

Windows do niebieskiego: "Weź no zaanonsuj, że chłopcy Nortona znowu pomylili koordynaty przy ostrzale..."

Niebieski do użytkownika: "No to luzik, kolego, w tym tygodniu już nie popracujesz."

zolton
24-09-2013, 14:20
A ja mam taki informatyczny suchar:
Co mówi windows?



Windows Movie Maker
:D

Xenonn
24-09-2013, 21:48
Trzej przestępcy trafili do więzienia. Przed osadzeniem mogli wybrać jedną rzecz którą mogą ze sobą zabrać do celi, żeby się nie nudzić. Wybrali. Siedzą sobie w celi, i zaczynają rozmowę.
- Ej, co wybrałeś?
- Karty, jak będzie się nudzić to walniemy sobie w pokera, a Ty?
- Ja wziąłem piłeczkę, jak sie znudzę siedzeniem to porzucam o ścianę dla zabawy.
Patrzą na trzeciego, który siedzi z boku i się cieszy jak głupi.
- A ty? Co masz?
- A ja mam tampony
- Tampony?? Na cholerę ci tampony za kratkami?
- No tu jest napisane: Dzięki nim mogę pływać, biegać, jeździć konno...

!AGresT
25-09-2013, 06:56
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/110018558a7de3708-2.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qgx/110018558a7de3708.jpg)

!AGresT
25-09-2013, 08:17
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/512_1100229b4aba316damyt-1.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qgx/512_1100229b4aba316damyt.jpg)

Darun71
25-09-2013, 08:59
Jeden kumpel do drugiego:
Stary, mam dla Ciebie dwie złe wiadomości.... ktoś nam posuwa Twoją żonę....

fotograf58
25-09-2013, 11:55
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/558889_606614612713752_1542472935_n.png

Kuba_
25-09-2013, 22:40
http://bitcheslovecake.wrzuta.pl/film/3h7YQIUr8Ey/najfajniejsza_reklama_mercedesa?utm_source=4&utm_medium=3h7YQIUr8Ey&utm_campaign=player-endboard

zolton
26-09-2013, 07:19
brtSOz28zfI

eagis
26-09-2013, 08:15
O Kanadzie:

http://themetapicture.com/things-are-somehow-different-in-canada/

MstrG
26-09-2013, 14:19
Dwóch gejów poznało się w klubie:
- To co, jedziemy do ciebie?
- No spoko.
- To twój samochód?
- Tak.
- Mogę prowadzić?
- Jasne. Łap kluczyki...
Koleś wyjeżdża z parkingu. Ociera bokiem samochodu o ścianę. Potem o sąsiedni samochód. Kasuje parkometr. Wyjeżdża pod prąd. Prawie wali na czołówkę...
- Jezus Maria!!! Co TY ROBISZ?!
- Chciałem ci pokazać, jak bardzo jestem kobiecy...

zolton
27-09-2013, 14:13
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://1-akamai.tapcdn.com/images/thumbs/taps/2013/07/beige-neck-pillow-c7cfe815-sz615x959-animate.jpg)

Marcin Jakubowski
27-09-2013, 17:19
nie wiem czy było, jednak zbyt cenne, żeby tutaj nie trafiło więc podejmuję ryzyko
http://allegro.pl/perpetummobile-na-dwoch-alternatorach-48v-100a-i3582957232.html?utm_source=Facebook&utm_medium=LikeButton

zolton
27-09-2013, 19:19
No to ja jeszcze dodam prawie najświeższe wiadomości ;)

bn2To-mCx-4

Plamka13
27-09-2013, 23:06
Dla wszystkich, którzy muszą jeździć komunikacją miejską w godzinach szczytu.

Kobieta próbowała wsiąść do autobusu, ale jej spódnica była za ciasna i nie mogła wejść do środka. Więc sięgnęła do tyłu i poluźniła suwak. Jednak spódnica nadal była za ciasna. Więc znów poluźniła suwak, lecz nadal nic. W końcu poluźniła suwak po raz trzeci.
Nagle poczuła na swojej pupie parę rąk, które próbowały wepchnąć ją na pokład autobusu.
Kobieta odwróciła się z oczami pełnymi gniewu i powiedziała pełnym oburzenia głosem:
- Proszę pana, nie znam pana na tyle dobrze, aby mógł pan zachowywać się w ten sposób!!
Na to mężczyzna uśmiechnął się i spokojnie oświadczył:
- Proszę pani ja też pani nie znam na tyle dobrze, aby pani mogła rozpinać mój rozporek trzy razy!

linkil
29-09-2013, 21:01
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/47ce6c76299b5700af3b599662acb254_original.jpg?1380 209522)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/717c72fa0e64e6bf36afbed702594298_original.jpg?1380 210986)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/1d99368d6ced2eb0230bdd4bc5185f36_original.jpg?1380 214794)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/4ba57974c7e39e071e75434d13bb2aff_original.jpg?1380 212541)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/34221d65527c2ee27b9f5466f46d3708_original.jpg?1380 284215)

- Kto to jest mężczyzna topless?
- Taki, który nie ma stanika. A powinien mieć...




Z poradnika dla kobiet:
- Podajemy przepis na koktail "Trzy świnki": skrzynka wina i dwie psiapsiuły.




- Dlaczego Windows jest taki drogi?
- Bo za błędy się płaci.





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/a6c1493f7917073e8d6fdc5e5583d2e0_original.jpg?1380 464052)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/0744391889c89648137a0d51388a8eb9_original.gif?1380 463189)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/1681201fe507d8f031cbc4ad6-2.jpg
źródło (http://static.bezuzyteczna.pl/static/content/1681201fe507d8f031cbc4ad6.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1234387_544828838919533_11360232_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1374144_544489965620087_180189244_n.jpg)

- Jaki jest sposób na pozbycie się zwałów wstrętnego, niepotrzebnego tłuszczu?
- Rozwód.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1381163_221903864639160_320479261_n.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/1380416310_mgecgc_600-2.jpg
źródło (http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201309/1380416310_mgecgc_600.jpg)

linkil
30-09-2013, 15:13
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/09/699f7243b0461cac7c5453b0b9c3afbd_original.png?1380 289772)

linkil
01-10-2013, 21:21
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1385290_222109201285293_195664546_n.jpg)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/ee0bd9ba209e74d304b20c4dfeab1e1e_original.jpg?1380 619506)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/af318c32f2a93fb6de85589d9ccc4bec_original.jpg?1380 618701)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/2b08be2db6f5913d296648181b3a6834_original.png?1380 624889)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/1240936e1ed5adbd12e490b4bf640325_original.png?1380 632154)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/6ac364f22ad0fffb758f7e8ead0c2bc9_original.png?1380 629676)

linkil
01-10-2013, 22:18
Hugh Hefner – 87 lat, jego żona – 27 lat
Berlusconi – 77 lat, jego żona – 27 lat
Maradona – 52 lata, jego żona – 22 lata
Nie masz dziewczyny? Nie przejmuj się. Być może jeszcze się nie urodziła.

PS. Notka historyczna: Po tym żarcie, kobiety tak źle się poczuły, że stworzyły własną wersję z Madonną, itp. ;)

vitter
01-10-2013, 23:33
Tutorial jak uzyskać efekt mgły

http://kobiecegadzety.pl/11313,Zobacz_jak_naj%C5%82atwiej_uzyska%C4%87_efek t_mg%C5%82y_na_zdj%C4%99ciach_-_NIESAMOWITY_TRIK

Tylko nie wiem czy w dobrym dziale ;)

Władca Pixeli
02-10-2013, 04:15
http://img51.imageshack.us/img51/7238/xoaz.jpg
źródło (http://img51.imageshack.us/img51/7238/xoaz.jpg)

Peter
02-10-2013, 08:02
Prowadzenie auta źle wpływa na jajniki?
Saudyjski duchowny-prawnik wysunął śmiałą teorię uzasadniającą dlaczego kobiety nie powinny mieć prawa do prowadzenia samochodu.
Kobiety w Arabii Saudyjskiej od lat walczą z bezsensownym prawem zwyczajowym zakazującym im prowadzenia samochodu. Na 26 października zapowiedziały tzw. "dzień nieposłuszeństwa", kiedy to wbrew zakazom wsiądą do samochodów i będą ostentacyjnie jeździły we wszystkich miastach kraju. Podobne protesty odbyły się już w 1991 i 2011 roku, ale zakończyły się masowymi aresztowaniami i zwolnieniami z pracy protestujących kobiet.
Na wieść o następnym proteście Saudyjek, sprawę w swoje ręce postanowił wziąć Szejk Saleh bin Saad al-Lohaidan, członek Rady Uczonych Seniorów i doradca do spraw prawa stowarzyszenia psychologów. Wysoko postawiony uczony stwierdził, że częste jeżdżenie samochodem powoduje u kobiet zmiany anatomiczne miednicy i zaburza funkcjonowanie jajników, a to z kolei wpływa na ich zdrowie psychiczne i może wywołać dysfunkcję układu rozrodczego, co odbija się także na zdrowiu rodzonych dzieci.
Skąd prawnik wie o negatywnym wpływie jazdy samochodem na układ rozrodczy kobiet? Stwierdził, że jest to przecież oczywista ogólna wiedza, wręcz aksjomat. Nie powołał się na żadne badania medyczne.
Nie jest to pierwszy tak absurdalny argument uzasadniający zakaz prowadzenia aut przez kobiety. Po ostatnim proteście w 2011 roku Szejk Majlis al-Ifta' al-A'ala, członek Najwyższej Rady Religijnej Arabii Saudyjskiej ogłosił, że dopuszczenie kobiet do prowadzenia aut spowodowało by zwiększenie liczby homoseksualistów i zmniejszenie liczby dziewic.
Co ciekawe, prawo szariatu obowiązujące w Arabii Saudyjskiej nie zakazuje kobietom prowadzenia aut w żaden dosłowny sposób. Zakaz jest zwyczajowy. Po prostu urzędnicy nie wydają kobietom dokumentu prawa jazdy na samochód. Saudyjki, które wywalczyły już prawo do jazdy na motocyklu i rowerze w celach rekreacyjnych w obecności męskiego opiekuna, zapowiadają walkę do końca o dalszą liberalizację obowiązujących je przepisów drogowych.

DonMaliniacco
02-10-2013, 23:27
Moje, autorskie z dzisiejszego wieczora :)

6vKIrx1pwN0

andrzej_laskowski
03-10-2013, 10:18
Moje, autorskie z dzisiejszego wieczora :)

Mam wrażenie że przed nakręceniem też coś piłeś. ;)

DonMaliniacco
03-10-2013, 10:56
Mam wrażenie że przed nakręceniem też coś piłeś. ;)

dwie setuchny :)

pil74
03-10-2013, 13:49
Spotyka się dwóch gejów i jeden do drugiego mówi:
- Widziałeś jakie Stefan ma hemoroidy? Jak ogóry kiszone!!!
- Takie wielkie???
- Nie, takie kwaśne.

matomi
03-10-2013, 18:46
kngXMCSt6z4

RobertMiernik
03-10-2013, 19:22
Genialne ;)

kazwita
03-10-2013, 19:41
Gdy zepsuje się stabilizator obrazu to na obiad będzie rosół :)

Menzort
03-10-2013, 23:40
Żonaty facet przyszedł do spowiedzi:
- Mam romans z pewną kobietą
- A coś bliżej? - zaciekawia się ksiądz.
- No, spotykamy się, ale tylko ocieramy się o siebie, jeszcze nie
było penetracji!
- Tarcie to jest to samo co włożenie! Odmówisz 5 zdrowasiek i dasz na ofiarę 100 zł.
Gość odmówił modlitwę i kieruje się do wyjścia, a ksiądz caly czas
go obserwuje.
Wybiega z konfesjonału i krzyczy:
- Widziałem! - Nie wsadził pan 100 zł na ofiarę!
- Ale potarłem stówką o puszkę. Sam ksiądz mówił, że tarcie to to samo co włożenie!

mOSAd
04-10-2013, 02:10
- Jak nazwiemy kobietę nucącą podczas gorącej kąpieli?
- Śpiewaczka oparowa.

Darun71
04-10-2013, 10:32
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/filephpid356modeview-2.jpg
źródło (http://www.forumspadochronowe.pl/download/file.php?id=356&mode=view)

Peter
04-10-2013, 13:29
Nowy iOS 7 i wodoszczelność wg Apple...

http://technowinki.onet.pl/smartfony/ios7-nie-czyni-iphona-wodoszczelnym/x9386

http://www.youtube.com/watch?v=mKODt3aLI64

pgi
04-10-2013, 14:34
Sobowtór Putina


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/635152727807949780-1.jpg
źródło (http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-690/-550/faktonline/635152727807949780.jpg)

Manius50
05-10-2013, 10:00
Jasiu, umiesz liczyć?
- Tak, tato mnie nauczył!
- To powiedz, co jest po sześciu?
- Siedem.
- Świetnie, a po siedmiu?
- Osiem.
- Brawo, nieźle cię tato nauczył, a co jest po dziesięciu?
- Walet.

linkil
05-10-2013, 11:57
8_rzeczy__ktore_kobiety_zawsze_robia_w_filmach_a nie w prawdziwym zyciu (http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,107881,14704357,8_rzeczy__ktore_kobiety_zawsze_ robia_w_filmach__a.html#BoxLSTxt)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/5f76f4d41a8412b16ed027b1014b5f94_original.png?1380 904026)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/9997e0a2248b9be248733a28a3fcbed7_original.png?1380 900078)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/109c3f6f29f39079e156e85406c27c5b_original.jpg?1380 904230)

linkil
05-10-2013, 13:13
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1069429_589367971100961_1407531970_n.jpg)

Cosnek
05-10-2013, 17:16
Zawsze lubialem Urbana:

www.youtube.com/watch?v=zDZrKcc4AoY

Marcin Jakubowski
05-10-2013, 18:16
Zawsze lubialem Urbana:

www.youtube.com/watch?v=zDZrKcc4AoY

lubiałem pasuje do działu humor ;)

linkil
05-10-2013, 20:05
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/67166c8c9c09bb9e67403e10ff9f6316_original.jpg?1380 975219)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/c66381a0e0d1d9792284e24b6c6bdb29_original.jpg?1380 976537)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/1380873837_mhqivs_600-2.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201310/1380873837_mhqivs_600.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/d0ba04070bc9b3846944396f3c8f0d2f_original.jpg?1380 975483)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/9d5799d859d79a400a2ec7b5646700f9_original.jpg?1380 976538)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/1380739967_0y3zxx_600-2.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201310/1380739967_0y3zxx_600.jpg)

ekonet
06-10-2013, 10:05
Bielizna powinna być "reklamowa"? Co to za zwierzątko?

linkil
06-10-2013, 12:07
Bielizna powinna być "reklamowa"? Co to za zwierzątko?
moj mozg nigdy takich szczegolow nie zauwaza ;)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/524502_714938381856847_1506528087_n.jpg)

Pawel.S
06-10-2013, 13:15
(...) Co to za zwierzątko?
Sama bielizna reklamowa to nie wiem co to za jedno. Za to można się domyślać jakie zwierzątko stworzyło ten "demotywator" - to gimnazjalistus pospolitus, często spotykany w internecie.

Boryszuk
06-10-2013, 13:27
Sama bielizna reklamowa to nie wiem co to za jedno. Za to można się domyślać jakie zwierzątko stworzyło ten "demotywator" - to gimnazjalistus pospolitus, często spotykany w internecie.

Gimbus roztargnionus

m3
06-10-2013, 14:51
Turyści przyjechali w góry i postanowili przenocować u bacy. Wieczorem gdy kładą się spać mówi Baca:
- Ja się kładę w środku a wy na boki.
Rano turysta się budzi i mówi do drugiego turysty:
- Ty, w nocy mi ktoś konia walił.
Na to drugi:
- No mi też.
Baca się budzi i zaczyna mówić:
- Ale sen miałem... taaaka lawina mnie goniła, a ja uciekałem i taaak kijkami machałem...

linkil
06-10-2013, 15:31
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/9d590f1c3421b48d1455fe5a4f32ee0b_original.png?1380 994025)

Gosiaczek9
07-10-2013, 14:55
Małżeństwo kłóci się na ulicy. W pewnej chwili mąż krzyczy:
- Cicho bądź! Ty się wcale nie liczysz!
- Co?!
Mąż zatrzymuje taksówkę i pyta kierowcę:
- Ile zapłacę za kurs na dworzec?
- 10 złotych.
- A jeśli pojadę z żoną?
- Tyle samo.
Mąż odwraca się do żony i mówi:
- Sama widzisz!

linkil
07-10-2013, 15:15
Spotykają się dwaj przyjaciele.
- Ożeniłeś się? - pyta pierwszy.
- Nie, jeszcze nie. Szukam trzyfazowej żony.
- To znaczy?
- W kuchni - pani domu, w łóżku - kochanka, w gościach - piękność.
Po kilku miesiącach spotykają się znowu: Pierwszy pyta:
- I co? Znalazłeś trójfazową kobitkę?
- Znalazłem, tylko ma przesunięcie w fazie. W kuchni - piękność, w łóżku - pani domu, w gościach - kochanka...

linkil
07-10-2013, 20:50
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/ba037012bc8e511c75cf1ead343c87b1_original.jpg?1381 062375)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/37fdbc96d1fdd5630f5f29e5c2922060_original.jpg?1381 013831)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/5d2d7af5f262b49793e87e9c2bd9dfe1_original.png?1381 139276)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/f556c0e9d0857c43e1dec0dfeba43036_original.jpg?1381 069143)

MARTINK
07-10-2013, 21:11
Małżeństwo kłóci się na ulicy. W pewnej chwili mąż krzyczy:
- Cicho bądź! Ty się wcale nie liczysz!
- Co?!
Mąż zatrzymuje taksówkę i pyta kierowcę:
- Ile zapłacę za kurs na dworzec?
- 10 złotych.
- A jeśli pojadę z żoną?
- Tyle samo.
Mąż odwraca się do żony i mówi:
- Sama widzisz!

Rozłożyło mnie to :D

kazwita
08-10-2013, 19:00
Czarna owca wśród „ślubniaków” i bogata kolekcja fantów. :mrgreen:

http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Pan-mlody-w-szoku-Kamerzysta-zrobil-to-na-weselu,wid,15998635,wiadomosc.html?ticaid=61172a

matomi
09-10-2013, 16:02
yhyhyhy, rozbawił mnie dzisiaj do łez ten filmik :D

-jtPZW1M2Js

ebstein
09-10-2013, 16:51
VlOxlSOr3_M

linkil
09-10-2013, 16:51
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/25e21013c48afcbe617c94ea47151f9e_original.jpg?1381 228181)

woytec60
09-10-2013, 18:00
HG_wfMK7dko#t




VlOxlSOr3_M

Cosnek
09-10-2013, 20:08
@woytec60; gdzie Ty to wynajdujesz? Swietne! :D

!AGresT
09-10-2013, 20:16
@woytec60; gdzie Ty to wynajdujesz? Swietne! :D

Może i świetne. Ja widzę dwa białe prostokąty.

Cosnek
09-10-2013, 20:35
Może i świetne. Ja widzę dwa białe prostokąty.

Jak kiedys zjadlem kwasa tez tak mialem... ;)

!AGresT
09-10-2013, 20:54
No proszę, działanie kwasu minęło i widzę filmiki.


gdzie Ty to wynajdujesz?

Na joemonster, widziałem je już wcześniej...

Co nie zmienia faktu, że śmieszne, zwłaszcza telekineza.

RobertMiernik
09-10-2013, 21:14
Co nie zmienia faktu, że śmieszne, zwłaszcza telekineza.
Żeby wszystkie reklamy takie były!...

A Carrie trzeba obejrzeć koniecznie! ;>

Menzort
09-10-2013, 22:26
Umarł stary, zapalony Quake´owiec. Idzie do nieba, a tam św. Piotr zatrzymuje go i mówi:
- Choć byłeś dobry przez całe życie, byłeś dobrym ojcem i mężem, to nie mogę cię wpuścić do nieba.
- A dlaczego?
- Bo kiedy zasiadałeś za kompem, stawałeś się bezlitosnym mordercą. Zabijałeś, paliłeś, burzyłeś co się dało.
- No to co mam zrobić?
- Niestety muszę wysłać cię do piekła, ale za to, że byłeś dobry, to spełnię twoje 3 życzenia, zanim tam pójdziesz.
Quake'owiec zgodził się. I wyraził dwa swoje życzenia:
1. God Mode.
2. Give All.
- A trzecie życzenie?

- Nie trzeba. Zrzucaj mnie na dół.

gryson
10-10-2013, 13:02
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wir.pl/img/upload/20131009102212_b.jpg)

Cosnek
10-10-2013, 16:28
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/34/5ph0.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Kuba_
10-10-2013, 23:13
Profesor: - Co to jest perpetuum mobile??
Studentka: - To jest taka maszyna co nigdy nie staje.
Profesor: - Ja mam taką maszynę, która nigdy nie staje, ale perpetuum mobile bym tego nie nazwał...

Onsajt
11-10-2013, 22:14
Jedzie dziadek Trabantem i nagle mu zgasł.
Po paru dosłownie sekundach zatrzymuje się najnowszy model Ferrari.
Kolo od Ferrari wyłazi z wozu i pyta, czy podholować.
Dziadek oczywiście się zgadza.
- I pamiętaj dziadku, jeśli coś będzie nie tak, to zamigaj lewym migaczem
Pierwsze skrzyżowanie - czerwone światło.
Po chwili podjeżdża najnowsze Porsche.
Kolo od Ferrari został wyzwany do wyścigu a że jego duma jest wielka, to nie mógł odmówić.
Ruszyli.
Po ok 5 kilometrach za rogiem stało dwóch policjantów i to co usłyszeli to tylko ziuuuuum, ziuuuum, ziuuum.
Odzywa się pierwszy policjant:
- Ty, widziałeś tego Ferrari? Z 290 km/h jechał!
- A tego Porsche? Z trzy stówki miał!
- A tego Trabanta? Migał, że będzie ich wyprzedzać.

Fajne - wyślij Karolowi, pewnie jako jedyny nie zna.

linkil
12-10-2013, 09:52
20_gifow_pokazujacych_jak_reagujesz_na_codzienne_s ytuacje (http://joemonster.org/art/25092/20_gifow_pokazujacych_jak_reagujesz_na_codzienne_s ytuacje_LVII)




Kompilacja_zyciowych_prawd_objawionych_III (http://joemonster.org/art/25093/Kompilacja_zyciowych_prawd_objawionych_III)




Sprytne_sztuczki_w_reklamach_jedzenia (http://joemonster.org/art/25059/Sprytne_sztuczki_w_reklamach_jedzenia)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/a5f1d1683c40c39d32704d3f374128d6_original.jpg?1381 480853)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/482ddf4e8db52eb60f3ae36183e2bb2d_original.jpg?1381 427141)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/4c0854fdd6874bbc267df25377a4dae2_original.jpg?1381 482160)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/555940_591716247532800_512485077_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1383007_591321514238940_1469455012_n.jpg)

Baltazar80
13-10-2013, 01:17
Jechał facet autem i złapał gumę. Zjechał na pobocze, podniósł auto na lewarku, odkręcił koło, założył zapasowe i w tym momencie wszystkie cztery śruby wpadły mu do kanału. Nie wiedząc co dalej robić, rozgląda się wokoło i widzi tylko jeden budynek - dom wariatów. Nagle wychodzi z niego facet, podchodzi i mówi:
- Weź pan odkręć po jednej śrubie z każdego koła i będziesz pan miał po trzy w każdym.
Gość zadziwiony:
- Kurde, to jest myśl! Co pan robisz w takim miejscu?
- Panie, to jest dom wariatów, a nie idiotów.

IcyMan
13-10-2013, 07:12
Nauczycielka próbuje nauczyć swoich uczniów dobrych manier. Zapytała: "Michał, gdybyś zabrał dziewczynę na randkę do restauracji, jak powiedziałbyś jej, że musisz iść do łazienki?"
- Poczekaj chwilę, muszę się wysikać. - odpowiedział Michał.
- To byłoby bardzo niegrzeczne i nieodpowiednie. A Ty, Krzysiu, jak byś zapytał? - zwróciła się do innego ucznia.
- Przepraszam, ale naprawdę muszę iść do toalety. Zaraz wracam.
- Lepiej, Krzysiu, ale użycie słowa "toaleta" przy stole nie do końca jest właściwie. A Ty, Jasiu? Wysilisz dziś mózg i pokażesz nam dobre maniery?
Na co jasiu odpowiedział:
- Najdroższa, wybaczysz mi na chwilę? Muszę uścisnąć dłoń mojemu drogiemu przyjacielowi, którego mam nadzieję przedstawić ci po kolacji.

siona
13-10-2013, 15:41
W tym tygodniu chyba pierwszy raz...

manfred
13-10-2013, 15:47
Rozmawia dwóch maniaków fotografii
- byłem wczoraj na imprezie, poznałem fajną dziewczynę...
- no i co dalej?
- no poimprezowaliśmy trochę, potem poszliśmy do mnie...
- no no....
- usiadła na łóżku, zaczęła się powoli rozbierać...
- ymmmm
- więc wziąłem ten średni format co ostatnio kupiłem i robię foty, potem...
- NO CO TY MASZ NOWY APARAT!? Z JAKIM OBIEKTYWEM?

Prawdziwe wejście smoka

ropusz
13-10-2013, 16:06
Może wprowadzimy obowiązkowe czytanie danego wątku przed pisaniem w nim postów? ;)

woytec60
13-10-2013, 16:28
Może wprowadzimy obowiązkowe czytanie danego wątku przed pisaniem w nim postów? ;)

O to to!
Gimnazjaliści pokończą studia zanim coś napiszą ;)

sokrates
13-10-2013, 20:54
O tak, i na co 10 stronie robot ktory pytana wyrywki znajomosc watku, a jak sie nie odpowie to cofa do 1 strony:-)

adriansocho
13-10-2013, 21:04
I usunięcie konta za wrzucenie tekstu "boże, po mojej śmierci nie pozwól mojej żonie sprzedać XXX za tyle, co powiedziałem jej, że kosztowało" :)

ekonet
13-10-2013, 21:15
Prawdziwe wejście smoka
Wejście smoka do potoka.

stig
14-10-2013, 06:04
O tak, i na co 10 stronie robot ktory pytana wyrywki znajomosc watku, a jak sie nie odpowie to cofa do 1 strony:-)

O tak! A na co 10. stronie robot, który przepytuje „na wyrywki” ze znajomości wątku, a po złych odpowiedziach cofa do 1. strony. :)

Robot, który poprawiałby bełkot – też mile widziany.

Rafał_Sz
14-10-2013, 07:13
Co Wam ten robot zrobił, że chcecie go tak gnębić? ;)

raddeli
14-10-2013, 12:50
cofnąłem się kilka stron i nie znalazłem więc pozwolę sobie wstawić:

Najkrótszy dowcip:
- głuchoniemy złowił złotą rybkę.


Jak nasz biskup usłyszał, że papież Franciszek jeździ autobusem to też sobie kupił.


Jak jest różnica między dzieckiem ateisty a dzieckiem katolika?
- dziecko ateisty ma gila w nosie a katolika w ....

linkil
14-10-2013, 19:23
Mąż pieści żonę w łóżku i mówi do niej:
- Kochanie, Twoje piersi są jak rodzynki.
- Takie słodkie?
- Nie, takie małe i pomarszczone.





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/994930_225860864243460_1244577014_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1374861_225680667594813_1854774058_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1383289_225634360932777_412049131_n.jpg)

pilon
15-10-2013, 21:50
Z drugiej strony kanału ;)

QuNKyC8v5CM

GrzesiekM
16-10-2013, 14:17
... i jakoś mi nie do śmiechu ... :( Czy to przechodzi na ludzi ?
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-wroclaw,44/kura-stala-sie-kogutem-po-menopauzie,363282.html?fb_action_ids=7479045818932 45&fb_action_types=og.recommends&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

Mardejm
16-10-2013, 15:46
Piękna kobieta cieszy oko mężczyzny, brzydka - kobiety.

linkil
16-10-2013, 16:03
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/d3add875224f8e62f2ea319cb98f7ee2_original.jpg?1381 754389)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/07fc30439e510481acec3e20c52deb8a_original.jpg?1381 766393)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/aeb513e9d366ba67a5fcc79fc06bbf18_original.jpg?1381 770085)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/f1d2a83f3647df957a99c5580a54714e_original.jpg?1381 831769)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/6201e96a3f7f5b7112c2ded6f9689f98_original.jpg?1381 829257)

Sławol
16-10-2013, 17:25
Tu chyba jeszcze nie było, ale internety już wiedzą i huczą ;)

Nowe gwiazdy:

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/patty-i-krzyk,102265.html

http://afterparty.pl/exclusive_artykul,13608.html

I dla fanów tatara ;)

GxPF0KpVIVs

TOP67
16-10-2013, 17:41
Cezik jest genialny

Władca Pixeli
16-10-2013, 19:25
http://ofsajd.onet.pl/newsy/memy-po-meczu-anglia-polska-i-chyba-nic-nie-trzeba-dodawac/mmggx
Nie jestem pewny czy humor to dobry dział :mrgreen:

aniober
16-10-2013, 23:02
taki mały tutorial :)
http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201011/1290099168_by_kwiatt_600.jpg

adriansocho
16-10-2013, 23:33
Buu, ale wtedy nie ma takiego szacunu, jak przy robieniu zdjęć tabletem, Macbookiem czy telewizorem:)

stig
17-10-2013, 13:24
Właśnie o co chodzi z tym zespołem z DDTVN ? wszyscy mają beke z nichObejrzyj, to będziesz wiedział. Tego się nie da nie zauważyć. :)

ropusz
17-10-2013, 14:31
Wersja Cezika jest super ale jak ktoś nie oglądał oryginału to nie będzie miał porównania i biorąc pod uwagę ogólny wygląd zespołu to faktycznie może myśleć, że oryginalny tekst dotyczy tatara :)

Sławol
17-10-2013, 16:02
Mi się bardzo podoba jeszcze Forfiter Blues ;)

locos
17-10-2013, 19:47
E33GW6PnCw8

otwieracz
17-10-2013, 20:44
Nudno na rybach...

FHLCo9OYZs0

.:Gerard:.
18-10-2013, 14:24
Obejrzyj, to będziesz wiedział. Tego się nie da nie zauważyć. :)

Ja bym nie zauważył gdybym nie obejrzał i wysłuchał komentarz.

tutaj link (http://www.t-online.de/unterhaltung/videos/id_66025234/hohn-und-spott-fuer-peinliche-playback-show.html)

Nie wiem czy każdemu sie wyświetli,
w każdym razie mówi jak to w dzisiejszym pop-biznesie ważniejszy jest wygląd niż talent, śpiew z playback-u i modelka z playboy-a kiepsko symuluje granie na gitarze w dodatku trzymając ja odwrotnie.

!AGresT
18-10-2013, 15:11
No i proszę - pierwszy występ i od razu kariera międzynarodowa.

Hans71
18-10-2013, 16:25
Młody człowiek podnieconym głosem mówi matce, że zakochał się i się żeni:
- Tak dla jaj, przyprowadzę trzy kobiety i spróbujesz zgadnąć, którą z nich zamierzam poślubić.
Matka się zgodziła. Następnego dnia przyprowadza trzy piękne kobiety, sadza je na kanapie i rozmawiają chwilę z matką. Potem syn pyta:
- Dobrze, mamo, a teraz zgadnij, którą zamierzam poślubić.
- Tę w środku ? odpowiada bez wahania.
- To zdumiewające, mamo. Zgadza się. Skąd wiedziałaś?
- Nie lubię jej.

jo44
18-10-2013, 17:21
(...) kiepsko symuluje granie na gitarze w dodatku trzymając ja odwrotnie.
Paul McCartney też trzymał gitarę "odwrotnie", a nie symulował. :)

stig
18-10-2013, 17:38
Paul McCartney też trzymał gitarę "odwrotnie", a nie symulował. :)Jimi Hendrix także. :)

.:Gerard:.
18-10-2013, 19:35
Paul McCartney też trzymał gitarę "odwrotnie", a nie symulował. :)

Jimi Hendrix także. :)

Aaa no to wszystko gra, nie wiem z czego zrobili takie "halo" :-)

stig
18-10-2013, 19:40
Aaa no to wszystko gra, nie wiem z czego zrobili takie "halo" :-)Trzeba patrzeć na to co ona robi w stosunku do tego, co słychać w muzyce. Logicznym jest, że podczas takich występów nie gra się na żywo, ale ona nie ma bladego pojęcia o podstawach gry. Mam wrażenie, że „grać” nauczyła się tylko na podstawie tego co jej kiedyś mignęło w teledyskach; że gitarę się trzyma a drugą ręką się ją smera od czasu do czasu. ;)

Boryszuk
18-10-2013, 21:29
Ona myślała, że zdjęcia będą robić. A te świnie film nakręciły!

Ewerew
18-10-2013, 22:39
Walka w kościele :)

http://www.youtube.com/watch?v=sfaeYZoNN-8&feature=youtu.be

Borat1979
18-10-2013, 22:50
Paul McCartney też trzymał gitarę "odwrotnie", a nie symulował. :)

Jimi Hendrix także. :)

Tylko oni na tych gitarach GRALI :)

Ostatnio przeczytałem ciekawy komentarz do tego występu:"kobitka wyskoczyła z garderoby po castingu, musiała czymś zakryć brak majtek a że gitara była pod ręką..." :grin:

!AGresT
18-10-2013, 23:22
musiała czymś zakryć brak majtek a że gitara była pod ręką...

Gitara w takiej sytuacji nie jest niezbędna


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://leedsgallery.com/wp/wp-content/uploads/catablog/originals/1BY1BYTHEWAY_65800008.jpg)

linkil
19-10-2013, 09:43
dobra rada , panowie :D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/77ce2f8eed2fa591bdb85cd97-2.jpg
źródło (http://static.bezuzyteczna.pl/static/content/77ce2f8eed2fa591bdb85cd97.jpg)




makijaz-czyni-cuda (http://bezuzyteczna.pl/galeria/61942/1/makijaz-czyni-cuda--61942)

Boryszuk
19-10-2013, 09:51
Od tych, ktorzy caluja nie swoje zony?

linkil
20-10-2013, 11:07
Od tych, ktorzy caluja nie swoje zony?
;)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/603251_597409066963518_999998760_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1379649_597410580296700_1543933378_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/0abe67f10c7b20c90473b043938b4c4d_original.jpg?1382 191092)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/775ea53e963bb02f9efc30ebc81ded54_original.jpg?1382 179707)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/d7991d9012b9d67ab6e67b5fd51f321b_original.jpg?1382 191093)

bahuone
20-10-2013, 23:14
http://allegro.pl/lustrzanka-nikon-d5000-i3644711095.html - uszkodzona aparat - nie czyta ostrości :D

credka
21-10-2013, 20:59
Duet idealny (nie bijcie, jeśli było)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/1383942_521753044573003_2074820535_n.jpg)

MARTINK
21-10-2013, 21:38
Pewnego dnia zabrałem ze soba mojego dziadka do sklepu w centrum miasta aby kupić mu nowa pare butow. Zatrzymaliśmy sie aby kupic sobie cos szybkiego do przekaszenia. Kiedy podchodziłem do stolika gdzie siedział dziadek, zauważylem jak przygląda się on nastolatkowi z nastroszonymi różnokolorowymi włosami. Mój dziadek przyglądał mu się uważnie aż w końcu młody chłopak bardzo wulgarnie odezwał się do dziadka:
- Co k..wa stary dziadu, nigdy w życiu nie zrobiłeś nic zwariowanego ?
Znajac mojego dziadka szybko połknąłem kawałek pizzy ktory mialem w ustach, aby nie zakrztusić się podczas jego odpowiedzi. Nie zawiodłem się. Bardzo spokojnie i bez zmrużenia oka odpowiedział:
- Tak... raz się tak naj**ałem, że wyr.chałem pawia, i wlaśnie się zastanawiam czy nie jesteś przypadkiem moim synem.

costi
21-10-2013, 22:32
O brodę tego dowcipu potyka się nie tylko on sam, ale też wiele innych ;)

MARTINK
21-10-2013, 23:44
O brodę tego dowcipu potyka się nie tylko on sam, ale też wiele innych ;)

w sumie to juz w podstawowce byl co nie zmienia faktu, ze dobry.

Wyzej podany o kobiecie na ksiezycu kladzie jednak wszystko.

RobertMiernik
21-10-2013, 23:57
http://allegro.pl/lustrzanka-nikon-d5000-i3644711095.html - uszkodzona aparat - nie czyta ostrości :D

Na pewno na M przełączona.. w każdym razie ktoś przygarnął za 700 zł, a na zdjęciach rzeczywiście doskonale wszystko widać.

kptYossarian
22-10-2013, 15:52
Wyzej podany o kobiecie na ksiezycu kladzie jednak wszystko.
Jeden z lepszych kawałów jakie przeczytałem w tym wątku :)

linkil
22-10-2013, 22:11
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/4c72f3d9e8d644de1c8ba569272226da_original.png?1382 347923)

hackermuz
23-10-2013, 08:07
Walka w kościele :)

http://www.youtube.com/watch?v=sfaeYZoNN-8&feature=youtu.be

Cały czas się zastanawiam kto go szarpie, ktoś z gości?

stig
23-10-2013, 08:15
Cały czas się zastanawiam kto go szarpie, ktoś z gości?Obstawiam raczej kameruna. ;)

hackermuz
23-10-2013, 09:15
Obstawiam raczej kameruna. ;)

8 sekunda - na ręce widzę jakieś badziewia, czyżby jednak np. matka jakaś? :D

stig
23-10-2013, 09:17
8 sekunda - na ręce widzę jakieś badziewia, czyżby jednak np. matka jakaś? :DKamerun-kobieta? ;)

hackermuz
23-10-2013, 09:19
Kamerun-kobieta? ;)

Dwóch kamerunów obok siebie? ;)

Angor
23-10-2013, 20:51
Po czym można poznać, że Mario chciał zostać adwokatem? - Poszedł na prawo

Onsajt
23-10-2013, 22:27
Po czym można poznać, że Mario chciał zostać adwokatem? - Poszedł na prawo

Dość elitarny żart.

Ewerew
23-10-2013, 23:33
Ja też stawiam na Kameruna :)
HA HA HA się uśmiałem http://stylishwedding.pl/najlepsze-i-najgorsze-chwile-pracy-fotografa/

DonMaliniacco
24-10-2013, 01:22
Wiem na 100%, ze nie bylo ;)

jbEX6rNmP3s

freefly
24-10-2013, 07:49
/a1K1Gce1Z9g

Daszbord
24-10-2013, 09:19
Dobre! :)

ku6i
24-10-2013, 12:24
Wiem na 100%, ze nie bylo ;)

jbEX6rNmP3s

Piłeś, nie publikuj ;)

!AGresT
24-10-2013, 14:15
Malin, nie wiem czemu, ale odnoszę wrażenie, że przedstawiłeś stan nauki polskiej...

linkil
24-10-2013, 17:10
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/8615f636f37ed3db71c24928cfbd9fb9_original.png?1382 546496)




koszulka 3D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/6e1a7815b3a5e3464ab27cf8837bc4dc_original.jpg?1382 179708)

Poczteks
24-10-2013, 23:36
Spotyka doberman jamnika. Właściciel jamnika ostrzega właściciela dobermana:
- Weź Pan tego psa, bo to się źle skończy!
- Weź Pan lepiej tego swojego jamnika - odpowiada drugi - bo mój doberman zaraz go załatwi!
- Jak Pan chcesz - odpowiada właściciel jamnika.
Za chwilę oba psy wpadają na siebie i po krótkiej chwili doberman znokautowany, a jamnik jakby nigdy nic.
- Panie, sprzedaj Pan mi tego jamnika - prosi po chwili właściciel dobermana.
- Dobra, a za ile?
- Dam 3000 zł!
- Panie, 3000 zł kosztował krokodyl, a gdzie operacja plastyczna?

gryson
25-10-2013, 08:29
Maliniaku, popłakałem się ze śmiechu, mega jest :)

freefly
26-10-2013, 08:56
Dlaczego zwolniłem swoją sekretarkę?

- Posłuchaj! Dwa tygodnie temu były moje urodziny, ale jakby tego nikt nie zauważył. Miałem nadzieję, że rano przy śniadaniu żona złoży mi życzenia. Może nawet będzie miała jakiś prezent. Nie powiedziała nawet "cześć kochanie", nie mówiąc już o życzeniach. Pomyślałem, że chociaż dzieci będą pamiętały, - ale zjadły śniadanie, nie odzywając się ani słowem. Kiedy jechałem do pracy czułem się samotny i niedowartościowany. Jak tylko wszedłem do biura, sekretarka złożyła mi życzenia urodzinowe i od razu poczułem się dużo lepiej. Ktoś pamiętał. Pracowałem do drugiej. Około drugiej sekretarka weszła i powiedziała:
- Dzisiaj jest taki piękny dzień, w dodatku są pana urodziny, może zjemy gdzieś razem obiad? Zgodziłem się, - bo była to najmilsza rzecz, jaką od rana usłyszałem. Poszliśmy do restauracji, zjedliśmy obiad w przyjemnej atmosferze i wypiliśmy po lampce wina. W drodze powrotnej do biura sekretarka powiedziała:
- Dzisiaj jest taki piękny dzień - czy musimy wracać do biura?
- Właściwie to nie - stwierdziłem.
- No to chodźmy do mnie - zaproponowała.
U niej wypiliśmy jeszcze po lampce koniaku, porozmawialiśmy chwilę, a ona zaproponowała:
- Czy nie będziesz miał nic przeciwko temu, jeśli pójdę do sypialni przebrać się w coś wygodniejszego?
- Jasne - zgodziłem się bez wahania.
Poszła do sypialni, a po kilku minutach wyszła niosąc tort urodzinowy, razem z moją żoną, dziećmi i teściową. Wszyscy śpiewali "Sto lat" a ja. ***, siedziałem na kanapie. w samych skarpetkach.

DonMaliniacco
26-10-2013, 18:37
Największy problem nowych telewizorów z systemem Smart, sterowanym głosem pojawia się podczas oglądania meczu polskiej reprezentacji. Telewizor ciągle przełącza się na kanał pornograficzny dla gejów.

Szyszka99
26-10-2013, 19:23
Czym różni się nauczyciel od nauczycielki?
- Nauczyciel drapie się po dzwonku a nauczycielka po przerwie

czarny75
26-10-2013, 22:13
-Do jakiego wieku powinien pracować nauczyciel?
-????
-Do momentu kiedy jest w stanie utrzymać dwie rzeczy...kredę i mocz.

linkil
27-10-2013, 19:29
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1379452_725595994124419_2113985481_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/1003012_599592033411888_442066575_n.jpg)

rooner
27-10-2013, 23:42
Rozmowa kwalifikacyjna. Pytanie do kandydata:
- Proszę mi powiedzieć jakie są pana słabe strony?
- Szczerość, proszę pani!
- Szczerość? Z całym szacunkiem, ale nie wydaję mi się, aby to była słaba strona!
- ch*j mnie obchodzi co myślisz!

mOSAd
28-10-2013, 19:18
Mnie się spodobało: "wykręca numer" ;) To jakiś świeży dowcip chyba. :D

linkil
28-10-2013, 21:31
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/052c40ff9fb29bafe46d09dc22f6d895_original.jpg?1382 977135)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/34cd35b565d16ca03e590816cfcdb87a_original.gif?1382 957025)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/f5241c3f8e6458ed2ac0849cb8384ab4_original.png?1382 893964)

ArgoMan
29-10-2013, 13:35
Co oznacza dla blondynki termin "bezpieczny seks"?
- Dokładne zamknięcie drzwi samochodu.

Sławol
29-10-2013, 14:15
Było? Nie było?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1383213_242767229212954_1621410409_n.jpg)
źródło (https://www.facebook.com/seyhmuskkino)

linkil
29-10-2013, 17:05
kosmetyki - on vs ona (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1378618_230428093786737_2098252131_n.jpg)

Bonsik
29-10-2013, 18:09
Polityk siedząc w restauracji zauważył za innym stolikiem samotnie siedzącą atrakcyjną młodą kobietę więc zdecydował podejść do niej:
- Cześć. Mam na imię Marcin, mam 40 lat, zajmuję się polityką i jestem uczciwym człowiekiem.
- Cześć skarbie. Mam na imię Sara, mam 35 lat, zajmuję się prostytucją i nadal jestem dziewicą.

linkil
29-10-2013, 22:34
Rozmowa młodej pary:
- To co, kochanie? Dzisiaj pierwszy raz w dupę?
- Co? Nie ma mowy!
- Jak to? Mówiłaś, żebym szykował się na nowy otwór...
- Nowotwór, palący idioto!

Slawskip
30-10-2013, 09:40
Pani pyta dzieci w klasie, które z nich ogląda piłkę nożną. Zgłasza się cała klasa, tylko Jaś nie podnosi ręki... Pani lekko zdziwiona tym, że Jaś się wyłamuje, pyta:
- Jasiu, a ty czemu się nie zgłaszasz?
- Bo ja oglądam rajdy!
- ale dlaczego? zobacz Jasiu tu cała klasa jest za piłką, nawet ja...
- ale ja oglądam rajdy!-upiera się Jaś
- no dobrze, ale powiedz chociaż, dlaczego?
- ponieważ mój tatuś ogląda rajdy, moja mamusia ogląda rajdy, mój brat ogląda rajdy... wiec i ja biorę z nich przykład i jestem wierny rajdom!
Nauczycielka nieco zdziwiona, ale nie daje za wygraną i dalej próbuje przekonać Jasia, że jego wybór jest niewłaściwy:
- no ale Jasiu, nie zawsze warto brać przykład ze starszych... a co byś zrobił, gdyby twój tata był menelem, mama lumpem, a brat pedałem?
- hmmm, no wtedy pewnie oglądałbym piłkę nożną..

Fringo
30-10-2013, 20:13
Facet pyta kolegę:
- Dlaczego Ty zawsze nosisz buty za małe o dwa numery?
- Jestem na bezrobociu, mam obrzydliwą żonę, syn ma w szkole same
pały, teściowa od rana wrzeszczy... Jedyną radością w moim
życiu jest chwila, gdy wieczorem zdejmuję buty.

Władca Pixeli
31-10-2013, 05:12
Część 3 Uncle Drew
spDdO_ZB-lE

linkil
31-10-2013, 21:42
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1383972_630533420325767_2062229842_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1009801_588066591239117_73102424_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/971827_604477286264714_189482627_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1385872_622400654472377_865869327_n.jpg)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/557231_624179480961161_143212194_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1003353_595190157193427_1470511921_n.png)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1374101_619800588065717_2115747876_n.jpg)

barracuda
31-10-2013, 22:21
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1374101_619800588065717_2115747876_n.jpg)


Dobra dupka. W gruszkę. Nie ma nic gorszego jak facetka z dupką w jabłko. Albo w śliwkę. :)

stig
31-10-2013, 22:23
Dobra dupka. W gruszkę. Nie ma nic gorszego jak facetka z dupką w jabłko. Albo w śliwkę. :)Może i kształt ok, ale proporcje fatalne.

mateo912
31-10-2013, 22:24
Może i kształt ok, ale proporcje fatalne.

ale to był cytat z dnia świra :D

barracuda
31-10-2013, 22:28
ale to był cytat z dnia świra :D

;) tutaj pozostałe http://pl.wikiquote.org/wiki/Dzie%C5%84_%C5%9Bwira

stig
31-10-2013, 22:31
ale to był cytat z dnia świra :DNie oglądałem… :)

siona
31-10-2013, 22:34
Nie oglądałem&hellip; :)

To spore niedopatrzenie...

linkil
31-10-2013, 22:36
Jak skutecznie zniechęcić do siebie kobietę?

Po prostu bądź miłym facetem





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1385800_230948303734716_1803713586_n.jpg)

Psychotrop
31-10-2013, 22:40
- Gdzie leży krym?
- Na ciostku.

linkil
01-11-2013, 15:38
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/d015009e368477d9278a6bc329e2979c_original.jpg?1383 207387)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/086ff2331488cbdea6319198585b2f4c_original.jpg?1383 216834)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/8d8c6a0f85e476f807f228330bfefc74_original.png?1383 215794)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/06c599083cb543213bf3914575fce2ea_original.jpg?1383 222234)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/50035e2bfaf34d69820bf49ada861e7a_original.png?1383 108011)

donkiszot
01-11-2013, 15:41
Ten ostatni z drugim dnem (fotograficznym): jak to dobrze zainwestować w monitor.

RobertMiernik
01-11-2013, 15:54
chyba jak źle, ja tam bym wolał tego nie widzieć...

linkil
01-11-2013, 16:04
Ten ostatni z drugim dnem (fotograficznym): jak to dobrze zainwestować w monitor. dopiero teraz widze





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/1383162054_ywdcdh_600-2.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201310/1383162054_ywdcdh_600.jpg)

mateo912
01-11-2013, 16:21
Ten ostatni z drugim dnem (fotograficznym): jak to dobrze zainwestować w monitor.


dopiero teraz widze






a o co chodzi?:D

RobertMiernik
01-11-2013, 17:02
o marnie wycięte i wklejone w paincie kawałki tego obrazka, widać plamy daleko odbiegające od koloru tła w miejscach gdzie były wklejane.

takie CSI Nikoniarze...

donkiszot
01-11-2013, 17:23
To raczej są wymazywanki. Kto nie widzi, niech wie, że może takiego babola opublikować, lub dać do druku, a wtedy już może być mniej do śmiechu. Albo może właśnie pozostanie już tylko śmiech. ;)

Megazordon
01-11-2013, 20:55
- Gdzie leży krym?
- Na ciostku.

Przychodzi chłop do lekarza.
Lekarz pyta:
- Co się panu stało?
- Pynkł mi wór.
- Mosznowy?
- Ni mom.

adriansocho
01-11-2013, 21:24
Ten ostatni z drugim dnem (fotograficznym): jak to dobrze zainwestować w monitor.

Polecam poleasingowe Delle LCD 19" za kilkaset złotych, też widać.

pilon
02-11-2013, 11:11
Nie wiem czy był tutaj najstarszy dowcip świata. Raczej jako ciekawostka, bo trudno się serio uśmiać...

Nie znaleziono dotąd starszego dowcipu, ten datowany jest na rok 1900 p.n.e., pochodzi z Sumeru:

"Coś co nie zdarzyło się od niepamiętnych czasów: młoda kobieta nie pierdnęła siedząc na kolanach męża."

Hmm... ja nie wiem jak tam wyglądało ich życie codzienne oraz obiady rodzinne itp ;)

fotograf58
02-11-2013, 16:08
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q71/1450049_126545667515774_1617039410_n.jpg

Borat1979
02-11-2013, 16:43
a o co chodzi?:D

O to szare w tle :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://public.dm1.livefilestore.com/y2pZ8UEW6OP6WGfZd0Jf9yrDZpv4JwBj2olXcLapw2RUz_G2xc QCsVJIGoPPkiBWFG0biz7KnBMmjHjXqE5iJ42mw/zzz.png?psid=1)

linkil
02-11-2013, 16:44
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/fd3baf993193363e90db01fe2293b54f_original.png?1383 228616)

linkil
02-11-2013, 17:46
qYqw1sWVpr0




9f7leOM2tDU




qeAGVWQIQMs

linkil
02-11-2013, 18:05
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/556804_602772803093811_828739134_n.jpg)

Sławol
02-11-2013, 20:22
WKKL61XFips

!AGresT
03-11-2013, 09:55
I niech mi ktoś powie, że nie są inteligentne :)

credka
03-11-2013, 12:27
Szczury jednak są mądrzejsze - od razu wiedzą, że ciacho należy najpierw przegryźć ;)

fotograf58
03-11-2013, 12:37
Chyba szczurzyce :)

Sławol
03-11-2013, 14:56
Powiem szczerze, że jej kibicowałem od początku, żeby się udało ;)

No i zawinęła to ciacho :D

linkil
03-11-2013, 16:41
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/11/ac630bafc76e94d763248737cdbff44d_original.jpg?1383 396921)

linkil
03-11-2013, 18:03
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/11/314b396bbb2bb3502c9ea602ca2533c9_original.jpg?1383 478395)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/11/aed8b01543029a472d95fb42f788772f_original.jpg?1383 390044)

linkil
03-11-2013, 18:33
Mądra kobieta nie jest jak przepychacz do rur.
Nie wyciąga brudów z przeszłości.

Iwek_22
04-11-2013, 17:15
W jednym z teatrów na próbie Kalina Jędrusik zapaliła papierosa. Na scenie nie wolno palić papierosów. Zbliżył się strażak i powiedział: "Proszę zgasić papierosa, bo tu nie wolno palić". A Kalina, jak to Kalina, z wdziękiem odparła: "Odp****** się strażaku". I on strasznie się zamyślił, poszedł za kulisy i tam trwał jakiś czas. Potem nabrał powietrza, wrócił na scenę, ale tam już nie było Kaliny, tylko Basia Rylska. On jednak tego nie zauważył, bo oczy zaszły mu bielmem z wściekłości, i krzyknął do Rylskiej: "Ja też potrafię przeklinać, ty ****o stara!". Kompletnie zdumiona Basia pobiegła do Edwarda Dziewońskiego, który był reżyserem spektaklu i powiedziała mu, że strażak zwariował, bo ją zwyzywał bez żadnego powodu. Dziewoński strasznie się zezłościł, poszedł do strażaka i powiedział: "A pan jest ch**!".
Ale to był już inny strażak.
(ze wspomnień Gustawa Holoubka)

linkil
04-11-2013, 21:39
Wrzucam jako ciekawostke , chociaz niektorym moze poprawic humor :D :) http://www.hellozdrowie.pl/psychologia/dobry-seks-roznica-wieku-czyni-cuda/strona/1

sztefanek
05-11-2013, 14:59
Szkoda że nie można komentować nieśmiesznych kawałów. ;)

Marcin Jakubowski
05-11-2013, 15:00
Szkoda że nie można komentować nieśmiesznych kawałów. ;)


dobre :)

stig
05-11-2013, 15:02
Szkoda że nie można komentować nieśmiesznych kawałów. ;)Nooo… ten powyższy, to pamiętam z moich czasów przedszkolnych, czyli sprzed prawie 35 lat. Nawet tylko kilka lat później już był sucharem, a co dopiero dzisiaj…

rooner
05-11-2013, 16:07
Panowie, powiedzmy sobie szczerze: ten dowcip opowiedział chyba Otton III Bolesławowi Chrobremu na Zjeździe gnieźnieńskim;)

andrzej_laskowski
05-11-2013, 17:07
Panowie, powiedzmy sobie szczerze: ten dowcip opowiedział chyba Otton III Bolesławowi Chrobremu na Zjeździe gnieźnieńskim;)


No, i to po piątym pucharze wina.

matomi
05-11-2013, 17:40
No, i to po piątym pucharze wina.

Ale przyznaj! Wtedy zwala z nóg! ;)

linkil
05-11-2013, 18:37
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/1383425866_ya18lk_600-2.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201311/1383425866_ya18lk_600.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/1383483411_rb9brs_600-2.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201311/1383483411_rb9brs_600.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/1383623904_hex8wi_600-2.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201311/1383623904_hex8wi_600.jpg)

doktor
05-11-2013, 19:37
A z kozami to autorowi pochrzaniły się*wschody - daleki z bliskim. Ale pewnie to kozy z jego podwórka pozowały.

rebuz89
05-11-2013, 21:22
Nie wiem czy już było, ja tu tego nie widziałem.. Pozdrawiam.

http://youtu.be/qTVfFmENgPU

linkil
05-11-2013, 22:14
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1453359_232426823586864_88384373_n.jpg)

piwkoo
06-11-2013, 00:57
Nie wiem czy już było, ja tu tego nie widziałem.. Pozdrawiam.

http://youtu.be/qTVfFmENgPU

nie, dzisiaj nie było więc luz :)

rebuz89
06-11-2013, 21:14
nie, dzisiaj nie było więc luz :)

Sorry ale całego wątku nie widziałem.. :P

adriansocho
06-11-2013, 22:13
Sorry ale całego wątku nie widziałem.. :P

Ja widziałem jakąś inną wersję (bez podtekstów typu C vs. N, zresztą w tym filmiku jest jakoś przekręcone, bo zawsze C to są ci źli).

DonMaliniacco
06-11-2013, 23:41
z okazji mojego zbliżającego się urlopu ;)

4vsvm4oIEgo

Imago
06-11-2013, 23:54
z okazji mojego zbliżającego się urlopu ;)

Ten śpiewający banan ma talent ;) zgłoś go do jakiegoś talent szoł ;)

DonMaliniacco
07-11-2013, 00:01
zgłoś go do jakiegoś talent szoł ;)

nie da rady... pochłonęła go moja gastrofaza ;)

Imago
07-11-2013, 00:02
nie da rady... pochłonęła go moja gastrofaza ;)
To zjedz coś jeszcze i zrób mu koncert. Chyba, że już wylądował w muszli koncertowej... wtedy świeć panie nad kanalizacją ;)

Seś@
08-11-2013, 14:26
:grin:

http://www.youtube.com/watch?v=WkGqklwkkFA