Zobacz pełną wersję : Humor
TristisAnima
10-05-2011, 14:09
sZ9VevQS3Ak&feature
q8DiOthAKek&feature
Hehe, historyjka to suchar, ale ciekawie opowiedziana.
Boryszuk
11-05-2011, 09:41
Pewnego razu pijany rybak wyłowił z jeziora rusałkę.
Następnego dnia okazało się, że to był sum i do kaca doszedł wstyd...
z bolem glowy u lekarza (http://www.wykop.pl/artykul/736497/z-bolem-glowy-u-lekarza/) :mrgreen:
donkiszot
12-05-2011, 15:22
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://caseyweldon.com/home/newsite/paintings/images/full/wecanhasalf.jpg)
Casey Weldon (http://caseyweldon.com)
woytec60
12-05-2011, 19:46
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/859/obamal.jpg/)
Rysunek pochodzi ze zboku.pl.
I jeszcze
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/19/prpolak.jpg/)
Mój ulubiony zespół - żałuję tylko, że tak późno go odkryłem. Ta piosenka każdorazowo wywołuje u mnie uśmiech.
zhMUVM4kn3E
Odkąd to podlinkowałeś słucham Dreadnoughts bez ustanku :)
To tak samo jak ja :D Tak mi się ta piosenka wkręciła że codziennie po szkole sobie ją puszczam :D
żeby nie było że tak na sucho to :
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/05/apple_ipad-1.jpg
źródło (http://codziennosca.blox.pl/resource/apple_ipad.jpg)
Odkąd to podlinkowałeś słucham Dreadnoughts bez ustanku :)
Cholera, mam to samo!
Fachowa opieka:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://szumofob.eu/przedszkolanka.jpg)
Fachowa opieka:
Mnie to nie śmieszy - znam osobiście (niestety!) czterdziestoletniego tumana-schizofrenika (który przez lata znęcał się nad żoną i dziećmi), który jest święcie przekonany, że tak właśnie się pisze: "przeczkole". Jedyną książką, którą w życiu przeczytał, był "Janko Muzykant". ;)
miron19j
12-05-2011, 22:47
Jedyną książką, którą w życiu przeczytał, był "Janko Muzykant". ;)
to i tak dużo. Niektórzy ograniczają sie do instrukcji obsługi magnetowidu/dvd/b-ray. :-)
to i tak dużo. Niektórzy ograniczają sie do instrukcji obsługi magnetowidu/dvd/b-ray. :-)
Instrukcja? Panie, przecież instrukcję to się wyrzuca tuż po otwarciu pudełka ;oP
Odkąd to podlinkowałeś słucham Dreadnoughts bez ustanku :)
Cholera, mam to samo!
Macie może jeszcze coś w tym klimacie i równie dobrym poziomie ?
miron19j
12-05-2011, 23:12
Instrukcja? Panie, przecież instrukcję to się wyrzuca tuż po otwarciu pudełka ;oP
Panie,
to Pan żyjesz???
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif) trzeba by jakiś browar zorganizować.
A z instrukcją to masz rację. :-) ale niektórzy czytają.
Prawa Murphego - jeśli wszystko zawiedzie przeczytaj instrukcję obsługi.
Jak rozpoznać taliba?
1. Utrzymuje się z produkcji heroiny, ale ma moralne obiekcje przed
wypiciem piwa.
2. Posiada karabin maszynowy za 3000 dolarów i wyrzutnię rakiet za 5
kawałków, ale nie stać go na buty.
3. Ma więcej żon niż zębów.
4. Podciera tyłek gołą ręką, ale uważa, że bekon jest "nieczysty".
5. Uważa, że kamizelki produkują tylko w dwóch odmianach: kuloodporne i
samobójcze.
6. Nie zna nikogo, komu nie wypowiedział już wcześniej Dżihadu.
7. Uważa, że telewizja jest niebezpieczna, ale na co dzień nosi przy
sobie ładunki wybuchowe.
8. Był niesamowicie zdziwiony, gdy odkrył, że telefony komórkowe służą
nie tylko do zdalnego odpalania ładunków wybuchowych.
9. Nie ma nic przeciwko kobietom, właściwie uważa nawet, że każdy
powinien mieć ich przynajmniej cztery.
10. Podko****e się w kozie sąsiada.
miron19j
13-05-2011, 12:15
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/803/lasj.jpg/)
hackermuz
13-05-2011, 12:40
http://www.wikary.pl/?3098
Humor może nie ale zdjęcie imo jest genialne
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/05/Obama_jego_zywo_ogladaja_5225023-1.jpg
źródło (http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/u/c/Obama_jego_zywo_ogladaja_5225023.jpg)
tak na mój gust to to będzie zdjęciem roku 2011. W sensie uchwycenia momentu (pewnie nieco reżyserii tu było).
http://bebzol.com/pl/Ciekawe-raporty-policyjne.2176.html
puchbeary
13-05-2011, 17:02
Cieszę się, że wpadło wam w ucho tak jak mnie - ja już jestem totalnie zauroczony i będę z dużą niecierpliwością wyglądał każdej następnej ich produkcji.
Cieszę się, że wpadło wam w ucho tak jak mnie - ja już jestem totalnie zauroczony i będę z dużą niecierpliwością wyglądał każdej następnej ich produkcji.
Na razie ekipa jest w trasie i będą grali sporo koncertów w Polsce.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/05/tumblr_ll3x8vc8Jq1qz4s3wo1_r1_500-2.png
źródło (http://28.media.tumblr.com/tumblr_ll3x8vc8Jq1qz4s3wo1_r1_500.png)
Tak dla zachowania porządku i ciągłości.
W czym szkła Canona są najlepsze:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/05/Authentic24105mmCanonLens11ScaleMugCoffe-1.jpg
źródło (http://img.alibaba.com/wsphoto/v0/288285339/Authentic-24-105mm-Canon-Lens-1-1-Scale-Mug-Coffee-Cup.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.infmetry.com/wp-content/uploads/2010/05/Canon-Lens-11-Coffee-CupCoffee-Mug5.jpg)
mklonizer
14-05-2011, 13:51
Mnie to nie śmieszy - znam osobiście (niestety!) czterdziestoletniego tumana-schizofrenika (który przez lata znęcał się nad żoną i dziećmi), który jest święcie przekonany, że tak właśnie się pisze: "przeczkole". Jedyną książką, którą w życiu przeczytał, był "Janko Muzykant". ;)
jak miałem praktykę w sklepie to kobita która była moim "mentorem" wypisała fakturę i w danych firmy napisała "Przeczkole publiczne...." :)
Co mówi Bułgarka jak wysiada z TIR-a?
- Baza wirusów została zaktualizowana
tak na mój gust to to będzie zdjęciem roku 2011. W sensie uchwycenia momentu (pewnie nieco reżyserii tu było).
Jakoś dziwnie wygląda to zdjęcie na klawiaturze laptopa przed p. Clinton... a może to moja wybujała wyobraźnia.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img3.wikary.pl/img/69/7a/697a5c3dabc46af7dac6328bbc7ec51e.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img3.wikary.pl/img/69/7a/697a5c3dabc46af7dac6328bbc7ec51e.jpg)
hehehehehe< dobre!
C8BFaS8uLkI
Chociaż to bardziej smutne jest..
woytec60
15-05-2011, 18:54
http://www.sadistic.pl/cola-i-mentosik-vt78589.htm
Boryszuk
15-05-2011, 18:57
http://www.sadistic.pl/cola-i-mentosik-vt78589.htm
Saaba mają skurczybyki :mrgreen:
misiobudrysio
16-05-2011, 09:15
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img31.imageshack.us/img31/4271/9997d13f8b6782c7b7f4474.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/87170-wiersz.GIF)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/88457-typy-uzytkownikow-facebooka.jpg)
Przychodzi baba do lekarza ze studentem w dup*e.
- Co Pani jest?
- Pracuję w dziekanacie.
Na zakupach:
- Kochanie, nie wiem dlaczego, ale w jednym sklepie mam rozmiar 12, a w następnym 14...
- Bo pomiędzy nimi jest McDonald.
puchbeary
16-05-2011, 11:28
Może to wskazówka co dziś w życiu jest ważne a może po prostu to przejaw dobrego humoru redaktorów onetu ale rozbroiło mnie zestawienie podpis+zdjęcie w galerii wschodzącej gwiazdy piosenki :) (joke)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img695.imageshack.us/img695/1885/onet3m.jpg)
http://www.humanforsale.com (http://www.humanforsale.com/)
Mój wynik: You are worth exactly $2,311,902
Nie ma bata żebym się sprzedał, liczyłem na jakieś minimum 20 mln :)
You are worth exactly $2,597,288 :? też rad nie jestem;)
You are worth exactly $2,597,288 :? też rad nie jestem;)
To na czesci wyjdzie lepiej......ty sie zastanow:D:D:D
jackrabbit
16-05-2011, 16:27
1.432, do dupy :D
http://www.gnioty.pl/9511
Hyhyhy......jak mozna zgwalcic prostytutke....hyhyhy...hy....hy
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/809/adb8b0a8f08fbf795dbcb5e.jpg/)
http://www.humanforsale.com (http://www.humanforsale.com/)
Mój wynik: You are worth exactly $2,311,902
Nie ma bata żebym się sprzedał, liczyłem na jakieś minimum 20 mln :)
jak się jeszcze poda pin do karty i numer oraz hasło do konta to wynik jest wyższy... ech jak to ludzie sami wysyłają informacje o sobie i potem się dziwią, że spam, że reklamy, że włamania, ech...
jak się jeszcze poda pin do karty i numer oraz hasło do konta to wynik jest wyższy... ech jak to ludzie sami wysyłają informacje o sobie i potem się dziwią, że spam, że reklamy, że włamania, ech...
Spoko, w tym temacie to ja jestem wyczulony, nie ma tam pytania o żadne tego typu informacje. To tylko zabawa. Nikt mnie nie okradnie dzięki informacji o długości mojego członka itp. ;)
Spoko, w tym temacie to ja jestem wyczulony, nie ma tam pytania o żadne tego typu informacje. To tylko zabawa. Nikt mnie nie okradnie dzięki informacji o długości mojego członka itp. ;)
chodzi o zasadę drogi Hosako, zasadę - ludzie wypełniają bzdurne formularze na bzdurnych stronach, a potem na tym tracą... poza tym sprawdzałeś jakie cookie są wysyłane dodatkowo z tej strony, jakie inne elementy dodatkowe sa użyte, aby określić kto formularz wypełnił?
grudzinsky
16-05-2011, 18:03
R55e-uHQna0&NR=1
Masz rację Erie ale temat bezpieczeństwa w sieci zostawmy i nie wyolbrzymiajmy tego konkretnego przypadku, są gorsze badziewia w sieci. Trzymajmy się zasad i nie zaśmiecajmy wątku. ;) Chętnie pogadam o tym z Tobą na PW lub w innym miejscu na forum bo widzę że jesteś w porządku gość.
żeby nie było OT wygrzebałem takiego starocia:
http://laura.tu.kielce.pl/rozrywka/nawesolo/pingpong.swf
mateo912
16-05-2011, 18:06
R55e-uHQna0&NR=1
fajne ;)
tM3s37fZZts&feature=relmfu
part 2 też dobre :)
Wesoły_pstrykacz
16-05-2011, 20:33
http://kwejk.pl/obrazek/90026/fotograf.html
:shock::grin:
http://kwejk.pl/obrazek/90026/fotograf.html
:shock::grin:
Ile razy jeszcze bede na forum ?
http://kwejk.pl/obrazek/90026/fotograf.html
Ile razy jeszcze bede na forum ?
Ja widziałem pierwszy raz :)
DonMaliniacco
17-05-2011, 06:06
Backstage'owy filmik z wątku Pancernych Rusałek - http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=180220
0mN_A6ccoYU
Dobry filmik, moze wyslijcie na
[email protected]
Najdziwniejsze brody świata
[/URL][URL]http://www.life.com/gallery/22526/worlds-weirdest-beards (http://www.life.com/gallery/22526/worlds-weirdest-beards#index/0)
woytec60
17-05-2011, 09:46
Student swoim kostiumem księdza-pedofila wywołał skandal na całą Polskę (video) (http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110516/POWIAT0104/358361705)
Studenci... ;)
miron19j
17-05-2011, 11:26
Studenci... ;)
jestem załamany.
Ale nie zachowaniem studenta - wiadomo młody głupi. :-)
Ostatni akapit tekstu mnie totalnie osłabił.
Więcej nie napiszę, bo będzie to podchodziło pod politykę. ;-)
owieczkax18
17-05-2011, 13:48
nie wiem czy było, ale to dość szokująca reklama http://wiadomosci.mediarun.pl/artykul/reklama-reklama,bsa-szef-cie-nie-docenia-donies-na-niego-wideo,38268,2,1,1.html
owieczkax18
17-05-2011, 15:59
łamanie prawa i powiadomienie odpowiednich władz to mnie nie szokuje, ale samo przedstawienie reklamy. Szef Cię nie docenia, to w ramach zemsty donieś na niego (to jest szokujące).
też nie wiem czy było:
Jedzie kobieta taksówką, po dojechaniu na miejsce przeznaczenia mówi kierowcy, że nie ma pieniędzy. Kierowca spokojnie rusza, jedzie za miasto i zatrzymujesię na małej polance. Wysiada z samochodu, podchodzi do bagażnika i wyciągawielki koc. Przestraszona kobieta mówi:
- Proszę pana, niech pan mi nic nie robi, ja mam męża i dzieci!
A kierowca spokojnie odpowiada:
- A ja 40 królików,... rwij trawę.
Wilk i lisica złapali zajączka ...
Zajączek piszczy: proszę mam dzieci , nie zabijajcie mnie ... błagam was
Wilk na to... posłuchaj masz tu kase i migaj szybko do sklepu po flaszkę ... tylko masz tu wrócić ok ?
Zajączek dziekuję zaraz wróce obiecuje! i pognał po flaszke....
Lisica do wilka : ty to masz jednak głowę , wysłać zakąskę po wódkę
Dwie kobiety i facet zbiegli z więzienia. Uciekali wiele kilometrów, aż wreszcie zobaczyli stodołę z sianem. Nie mieli sił dalej uciekać, więc postanowili ukryć się w sianie i odpocząć. Kiedy wdrapali się na samą górę, znaleźli trzy puste worki. Pomyśleli, że schowają się do worków dla lepszego kamuflażu. Godzinę później przybyli ich śladem więzienni strażnicy. Kapitan rozkazał jednemu wejść na górę i przeszukać siano.
- No i co? Co tam widzisz? - krzyknął kapitan.
- Nic szczególnego. Siano i trzy worki - odpowiedział strażnik.
- Sprawdź, co jest w tych workach - polecił kapitan.
Strażnik kopnął pierwszy worek w którym była pierwsza kobieta i usłyszał:
- Hau! Hau!
Pomyślał chwilę i odkrzyknął kapitanowi:
- W pierwszym jest pies.
Potem kopnął drugi worek, w którym chowała się druga kobieta i usłyszał:
- Miau! Miau!
- W drugim jest kot - zawołał do kapitana.
Następnie kopnął worek, w którym siedział facet. Nic - cisza. Kopnął jeszcze raz. Znowu nic - cisza. Kopnął trzeci raz, aż usłyszał zniecierpliwiony głos:
- Ziemniaczki!!! Ziemniaczki!!!
Sala operacyjna, pacjent leży na leżance, podchodzi anestezjolog.
- Dzień dobry, dzisiaj ma pan operację, będę pana usypiał, ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy leczy się pan w naszym szpitalu prywatnie, czy na kasę chorych?
Pacjent na to:
- Na kasę chorych.
Na to anestezjolog:
- Aaaaa... kotki dwa...
Mężczyzna postanowił pozbyć się kota. Zapakował go w koszyk i wytargał do innej dzielnicy. Zadowolony, że pozbył się problemu, wraca do domu - kot już tam jest. Nie zrażony, na drugi dzień wywozi kota za miasto i szybciutko leci do domu. W domu zastaje kota.... Myśli sobie: ,,Uparta zaraza''. Nazajutrz wywozi kota krętymi drogami 100 kilometrów od miasta. Po niedługim czasie dzwoni do domu:
- Jest kot? - pyta żony
- Jest.
- To dawaj go do telefonu, bo nie wiem jak do domu wrócić.....
Nauczycielka poleciła dzieciom skonstruować pułapkę na myszy. Na drugi dzień sprawdza prace.
Podchodzi do Jasia. Jaś przyniósł deseczkę, w nią wbity gwóźdź i na tym gwoździu serek. Pani pyta jak to działa, no to on na to, że myszka podchodzi, je serek, aż nagle jej gardziołko nabija się na gwóźdź.
- Ale to makabryczne! Wymyśl coś innego - mówi do Jasia.
Na drugi dzień Jasio przynosi inną deseczkę i na niej w dwóch miejscach przymocowany serek, a miedzy tymi serkami żyletka.
- Jak to działa? - pyta nauczycielka.
- Myszka podchodzi i zaczyna się zastanawiać który serek zjeść, patrząc to raz na jeden serek, to dwa na drugi. No i tak długo zastanawia się, i kręci główką, aż szyjka przerżnie się na tej żyletce.
- Ale makabryczne! - krzywi się nauczycielka. - Wymyśl coś innego.
Na trzeci dzień przynosi Jasio swój wynalazek. Pani ogląda pułapkę i pyta:
- Jasiu, dlaczego twój projekt to tylko mała deseczka?
- To jest moja pułapka na myszy.
- Więc powiedz, jak działa.
- Myszka podchodzi do deseczki, chwyta ją w łapki, wali się nią po głowie i krzyczy: "Nie ma serka, nie ma serka!"
Schorowana kobieta dzwoni do sąsiadki:
- Bolą mnie krzyże. Może mi Pani pożyczyć termofor?
- Nie mam niestety. Ale od dawna na bóle kręgosłupa używam swojego kota i ból przechodzi jak ręką odjął. Jeśli Pani chcę mogę go Pani pożyczyć.
- Serdecznie dziekuję.
Zadowolona kobieta zabiera kota i wraca do siebie.
Następnego dnia sąsiadka dzwoni do chorej kobiety, żeby odebrać kota. Drzwi się otwierają i widzi kobietę z okropnie podrapaną twarzą i rękami. Kot jak błyskawica ucieka przez otwarte drzwi a schorowana kobieta mówi z wyrzutem:
- Patrz Pani co ze mną zrobił Pani kot!
- Strasznie przepraszam, on do tej pory taki łagodny był. Co się stało?
- Kiedy włożyłam mu do tyłka wężyk, był jeszcze jako tako spokojny, ale jak zaczęłam nalewać gorącej wody to w niego diabeł wstąpił!
hackermuz
17-05-2011, 16:20
Jedzie kobieta taksówką, po dojechaniu na miejsce przeznaczenia mówi kierowcy, że nie ma pieniędzy. Kierowca spokojnie rusza, jedzie za miasto i zatrzymujesię na małej polance. Wysiada z samochodu, podchodzi do bagażnika i wyciągawielki koc. Przestraszona kobieta mówi:
- Proszę pana, niech pan mi nic nie robi, ja mam męża i dzieci!
A kierowca spokojnie odpowiada:
- A ja 40 królików,... rwij trawę.
Hahahaha jako posiadacza 4 króli miniaturek bardzo mnie bawi :D
Hahahaha jako posiadacza 4 króli miniaturek bardzo mnie bawi :D
Widzisz, już wiesz jak skołować im paszę ;oP
Backstage'owy filmik z wątku Pancernych Rusałek - http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=180220
"Ten film wideo zawiera treść od partnera SME, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich. "
:(
"Ten film wideo zawiera treść od partnera SME, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich. "
Nic nie szkodzi. zapraszamy na Vimeo (http://www.vimeo.com/23848594) :)
http://www.gnioty.pl/9810
Nic nie szkodzi. zapraszamy na Vimeo (http://www.vimeo.com/23848594) :smile:
Naish stawiasz mi przegląd u psychoanalityka :)
kakersik
17-05-2011, 20:37
Nic nie szkodzi. zapraszamy na Vimeo (http://www.vimeo.com/23848594) :)
Jestem pełen podziwu :D
DonMaliniacco
17-05-2011, 21:00
Naish stawiasz mi przegląd u psychoanalityka :)
Wystarczy raz sie z nami napic :) Zycie od razu staje sie lepsze :)
Nic nie szkodzi. zapraszamy na Vimeo (http://www.vimeo.com/23848594) :)
Jest moc... :D
Zeby nie bylo.
Przychodzi pol baby do lekarza.
L: Co Pani jest ?
B: Ba :D
Osz w mordę.... to tu też jesteśmy ? Ale jajca :mrgreen:
Wystarczy raz sie z nami napic :) Zycie od razu staje sie lepsze :)
Coś czuję że obudził bym się kilka tysięcy kilometrów gdzie indziej i nie wiedział nawet kim jestem :razz:
DonMaliniacco
18-05-2011, 01:17
Coś czuję że obudził bym się kilka tysięcy kilometrów gdzie indziej i nie wiedział nawet kim jestem :razz:
To w wersji optymistycznej :)
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/93690-czcionki.jpg
hackermuz
18-05-2011, 13:25
LC2hVfIYp5o
Buahahahah ale strasznie zwierząt jest śmieszne, no po prostu leżę i kwiczę...
blady_kriss
18-05-2011, 21:47
Pomysł na biznes.
http://www.youtube.com/watch?v=7OTwY9gyd68
Pomysł na biznes.
http://www.youtube.com/watch?v=7OTwY9gyd68
Otóż to! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hackermuz
19-05-2011, 13:17
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/29301_442976909814_310716489814_5773694_3162803_n. jpg)
woytec60
19-05-2011, 16:53
haxdJT6MBoE
Największa różnica między mężczyzną a kobietą:
Jlw18xzTKCw
Sendilkelm
20-05-2011, 08:59
Czy nie zastanawiało was nigdy skąd w tetrisie biorą się spadające klocki? Contra vs. Tetris. :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/93774-contra-vs-tetris.gif)
http://www.youtube.com/watch?v=awq90APEVgw&feature=player_embedded
kakersik
20-05-2011, 13:45
Calme bardzo fajny filmik.
Może było a może nie - http://kwejk.pl/obrazek/88448
mam nadzieje, ze nie bylo...
http://www.dumpert.nl/mediabase/1491851/030c0dd2/oorlogje_spelen_met_fotonerds.html
Sapphiron
20-05-2011, 15:23
mam nadzieje, ze nie bylo...
http://www.dumpert.nl/mediabase/1491851/030c0dd2/oorlogje_spelen_met_fotonerds.html
dwa posty wyżej :roll:
Świetne to jest. Mega bym nawet powiedział
Kociołek Panoramiksa ;oD
Q1GkQ0eVK84
http://www.youtube.com/watch?v=awq90APEVgw&feature=player_embedded
suuuperrr! :D już nie mogę się doczekać sequela
Podjeżdżasz do wulkanizatora żeby ci gumy na letnie zmienił a tam taka scena :D i co robisz?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/05/26185d4f5a2800b908e5e4c95239c096c444-1.gif
źródło (http://images02.bebzol.com/data/201105/2618-5d4f5a2800b908e5e4c95239c096c444.gif)
Boryszuk
20-05-2011, 20:21
Podjeżdżasz do wulkanizatora żeby ci gumy na letnie zmienił a tam taka scena :D i co robisz?
(http://images02.bebzol.com/data/201105/2618-5d4f5a2800b908e5e4c95239c096c444.gif)
Pytam czy mogę jakiś przystojniejszy odważnik :mrgreen:
Pytam czy mogę jakiś przystojniejszy odważnik :mrgreen:
ja bym sobie pomyślał: dobrze że to nie ja gumę złapałem :D
http://www.joemonster.org/filmy/35274/Watts_Zap_Wydanie_tenisowe
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img38.imageshack.us/i/beztytuudjp.jpg/)
woytec60
22-05-2011, 08:11
hcRH5rIGabs
Motorniczy
22-05-2011, 21:59
hcRH5rIGabs
To jest margines spoleczny a nie dowcip, to zly dzial .
http://www.uniface.pl/Studencie-Sprawdz-czy-jestes-szatanista-a1653
http://www.uniface.pl/Studencie-Sprawdz-czy-jestes-szatanista-a1653
kolego to już miesiąc temu tutaj było ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/05/9306_fead-1.jpeg
źródło (http://asset.soup.io/asset/1937/9306_fead.jpeg)
: P
Fachowa opieka:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://szumofob.eu/przedszkolanka.jpg)
Bardzo ładnie rozmyte tło. Jakim obiektywem było robione ?
jak widać powyżej Polska to też jest stan umysłu :)
J3YYngM4elk&feature=related
a dorzucę jeszcze takiego starocia, może ktoś jeszcze nie zna tej żenującej historyjki:
żenujący oryginał żeby było wiadomo o co chodzi
http://www.youtube.com/watch?v=fFxdDCIAS6c&feature=related
coś z niczego:
rJMquaRyHPw&feature=related
Bardzo ładnie rozmyte tło. Jakim obiektywem było robione ?
Sigma 135-400. Akurat to miałem przypięte i nie chciało mi się zmieniać, ale to pytanie to raczej do działu optyka. Jak chcesz mogę Ci dać linki do zdjęć z tego obiektywu.
Marta Baranowska
24-05-2011, 11:17
http://www.youtube.com/watch?v=pISGb9W9Hck
nie pamietam jak wstawić linka z yt ;]
mateo912
24-05-2011, 11:46
http://www.youtube.com/watch?v=pISGb9W9Hck
nie pamietam jak wstawić linka z yt ;]
o tak (youtube)pISGb9W9Hck(/youtube) (nawiasy kwadratowe mają być ;))
czego wynikiem jest:
pISGb9W9Hck
Tato, mogę skoczyć na bangee?
- Synu, twoje życie zaczęło się pękniętą gumą i nie chcę, żeby tak się skończyło!
woytec60
24-05-2011, 20:26
Dzisiaj rano jechałem jak zwykle do pracy Trasą Łazienkowską.
Przede mną, lewym pase, nowiusieńkim BMW jechała blondynka.
Przy prędkości 130km/h siedziała z twarzą tuż przy lusterku i... malowała sobie rzęsy!
Ledwie na moment odwróciłem głowę, a kiedy spojrzałem znowu na BMW oczywiście okazało się, że blondynka (wciąż zajęta makijażem) już jest połową auta na moim pasie!
Chociaż jestem naprawdę twardym facetem, to tak się przestraszyłem, że i golarka i kanapka wypadły mi z rąk. Kiedy próbowałem kolanami opanować kierownice tak, aby wrócić na swój pas ruchu komórka wyleciała mi akurat prosto do kubka z gorącą kawą, który trzymałem między nogami. Kawa naturalnie się wylała, poparzyła moją męskość, zrujnowała mój telefon i przerwała bardzo ważną rozmowę...
Jak ja, *****, nienawidzę kobiet za kierownicą!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s4.domirror.com/img/4/42/425948fa70/425948fa70_1614.jpg)
i strona zleceniodawcy (http://wspolnagminaboguchwala.republika.pl/index.html) :D :D
grudzinsky
25-05-2011, 10:27
chyba wysle swoje CV :D taka kasa normalnie nie moze sie marnowac :D
hackermuz
25-05-2011, 10:47
Mąż z żoną leżeli wieczorem w łóżku. Mężowi zachciało się pić, a że leżał od ściany, zaczyna powoli przechodzić przez żonę. Ta sądząc, że mąż ma ochotę na seks, mówi:
- Zaczekaj, mały jeszcze nie śpi.
Po trzech minutach mąż ponownie próbuje przejść przez żonę, bo nadal męczy go pragnienie.
- Mówiłam ci: zaczekaj, bo mały jeszcze nie śpi.
Mąż wytrzymuje jeszcze chwilę, a potem wstaje delikatnie, żeby nie przeszkadzać żonie i nie budzić dziecka. Idzie do kuchni, odkręca kran i stwierdza, że nie leci woda. Sprawdza w czajniku - wody też nie ma. W końcu wyciąga z lodówki szampana. Żona słysząc huk otwieranego szampana, woła:
- Co ty tam robisz?!
Na to dziecko:
- Nie chciałaś mu dać d..y, to się zastrzelił!
Antonioo
26-05-2011, 10:53
normalnie armagedon ;)
Viktor nadciąga.....a jaka fota do tego ;)
http://www.tvn24.pl/0,1704426,0,1,victor-nadciaga-nad-polske,wiadomosc.html
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/05/5087db1c76243107deea7f6050924948141-1.jpg
źródło (http://m.onet.pl/_m/5087db1c76243107deea7f6050924948,14,1.jpg)
normalnie armagedon ;)
a gdzie tu humor?
gregory_21
26-05-2011, 13:23
a gdzie tu humor?
Chyba pomylono działy ;)
http://www.joemonster.org/article.php?sid=1896
http://www.joemonster.org/article.php?sid=2247
http://www.joemonster.org/art/3444/Czego_nauczyla_mnie_mama_III
Antonioo
26-05-2011, 13:56
a gdzie tu humor?
Chyba pomylono działy ;)
Panowie zdjęcie....zdjęcie samo w sobie....a w zasadzie obróbka.... ;)
xft24tvLJTE&feature=player_embedded
a_6lETPzVxk&feature=player_embedded
MEOWvel vs CATcom ;oD
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/6/9670/z9670286O.jpg)
Na deser Super Putin (http://www.superputin.ru/englishski/index.html).
Na deser Super Putin (http://www.superputin.ru/englishski/index.html).
Piękne - masz może link do oryginału (że po rosyjsku)?
Piękne - masz może link do oryginału (że po rosyjsku)?
Łap (http://www.superputin.ru)!
http://www.fieldandtrek.com/lifeventure-knife%2c-fork-and-spoon-set-789022 - dobrze że fotograf nie był zbyt wyluzowany i nie fotografował np bez spodni :D
edit: dla mało spostrzegawczych - powiększcie sobie łyżkę :)
misiek1214
28-05-2011, 10:44
Coś na temat "wojen" systemowych :)
http://www.youtube.com/watch?v=F20JRHFt6jY&feature=related
woytec60
28-05-2011, 17:26
"Konserwatyzm i republikanizm, a liberalizm nie jest wszczepiony w ogóle w moje korzenie… i raczej bym sobie nie poradziła i jestem przeciwna…”
- Co to jest konserwatyzm?
„Eee, mm Boże.... No tak. No człowiek jest... Nie to, że najważniejszy, ani nic, tylko, że po prostu, hmm, dążą do tego, żeby jakoś zapobiec, że... Chodzi mi o te też w sumie o te podatki, nie o te podatki, o... w sumie ogólnie o wszystko…"
To nie są "cytaty z czornego i calej reszty", to młode "elity" znanej partii: http://tnij.org/l0hx ;)
adolfik9501
28-05-2011, 18:48
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wikary.pl/img/a3/cd/a3cd287679be1820aa93e6d1b07d1f18.jpg)
Megazordon
28-05-2011, 19:40
To nie są "cytaty z czornego i calej reszty", to młode "elity" znanej partii: http://tnij.org/l0hx ;)
Drogi Moderatorze.
Uprzejmie donoszę, że użytkownik woytec60 poruszył temat polityczny w wątku poświęconym humorowi.
Życzliwy sąsiad.
Dowcip o łosiu pederaście w wykonaniu Mistrza Andrzeja Poniedzielskiego:
KgSI3qJix-g
blady_kriss
29-05-2011, 23:47
Nie wiem czy było, ale jest świetne.
http://youtu.be/6Sf_pogZ8jE
Dowcip o łosiu pederaście w wykonaniu Mistrza Andrzeja Poniedzielskiego:
KgSI3qJix-g
Poniedzielski jest jak zwykle rewelacyjny - kiedyś o nim Bałtroczyk powiedział, że jest "energiczny jak wulkan" :)
I coś ode mnie:
ovNekob2JIE&feature
A to pewnie znane, ale co tam, niech będzie raz jeszcze:
dVXKPVWiC_k&feature
moze bardziej ciekawostka niz humor ;)
Na górze ojciec 29 lat, syn 2 tygodnie, poniżej syn 29 lat i wnuk 2 tygodnie.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/05/mGg8F-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/mGg8F.jpg)
spot palikota :) (http://www.youtube.com/watch?v=VjYqgkz2xL4&feature=player_embedded)
Dowcip o łosiu pederaście w wykonaniu Mistrza Andrzeja Poniedzielskiego:
Dowcip o łosiu pederaście w wykonaniu Bałtroczyka
ei4ifWLR91w
Dowcip o łosiu pederaście w wykonaniu Bałtroczyka
ei4ifWLR91w
10:0 dla Poniedzielskiego.
Ciąg dalszy Poniedzielskiego: :)
rbHQSPeyy7g&feature
Y5-EdxdLZ3c&feature
Kasandra
31-05-2011, 10:09
Noc w Betlejem, brodaty mężczyzna puka do drzwi hotelu.
- Dobry wieczór, czy są jakieś wolne pokoje ?
- Niestety, wszystko mamy zajęte...
- Ale moja kobieta jest w ciąży!
- Nooo, to już nie moja wina...
- Tak się ***, składa, że moja też nie!
Ciąg dalszy Poniedzielskiego: :)
To ja jeszcze przypomne genialną scene ze Spadkobierców z udziałem Andrzeja Poniedzielskiego.
MOVqlNhs4Vk
Tak z innej beczki...
wiem, nieładnie się śmiać z czyjegoś "nieszczęścia" ale to mnie rozbawiło: http://allegro.pl/htc-wildfire-bcm-bgc-i1639890881.html
... z akcentem na PS. :-)
" A pani Tereska z innej wsi powiedziała mi:
- Wczoraj oglądałam w telewizji "Romea i Julię".
- O czym to? - spytałem.
- A dobre takie, nawet życiowe: kolba mu się grzeje i lutować chce."
Duży Format
Rozmowa Jacka Szczerby z reżyserem Januszem Kondratiukiem
http://wyborcza.pl/1,75480,9580652,Janusz_Kondratiuk__Kazdy_ma_jakas_ szajbe.html
str. 3
Super expres donosi:
Od zmywania garów rosną piersi!
"Jak donoszą niemieccy naukowcy, podczas zmywania naczyń zostają uruchomione mięśnie, które mają wpływ na wygląd piersi. Chodzi o mięsień znajdujący się na żebrach i połączony z biustem za pomocą tkanki łącznej.
- To prawda - naukowe rewelacje potwierdza 21-letnia Natalia z Warszawy. - Jeszcze niedawno moje piersi przypominały małe cytrynki. A teraz... Naprawdę mam się czym pochwalić! - zapewnia i z dumą prezentuje swoje wdzięki. - Zrobiły się takie piękne, bo każdego dnia zmywam gary. Kiedyś tego nie znosiłam, ale teraz nie można mnie odgonić od zlewu. - Zmywanie naczyń to świetne ćwiczenie - zgadza się dr Paweł Błaszczyszyn (40 l.), lekarz i fizjoterapeuta. - Ale trzeba je wykonywać często, kilka razy dziennie. A jak już biust się ładnie uformuje, to też trzeba ćwiczyć, żeby efekt nie zanikł."
Źródło:
http://www.se.pl/wydarzenia/ciekawostki/od-zmywania-garow-rosna-piersi_91731.html
:):):):):) Cie p......e :):):):)
gbX5tvO0V28&feature
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/119192-wartosc-bezwzgledna.JPG)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/119284-dlaczego-mickiewicz-nie-wrocil-do-kraju.jpeg)
idealne dlaka tego forum :D
http://obczaj.net/pl/57548/
idealne dlaka tego forum :D
http://obczaj.net/pl/57548/
Nihil novi sub sole...
Ale - co to jest "dlaka"?
jackrabbit
02-06-2011, 13:45
Nihil novi sub sole...
Ale - co to jest "dlaka"?
fallus z tym, niech mi ktos powie co to jest 'obczaj' :mrgreen: to samo co obyczaj?
Rafał_Sz
02-06-2011, 15:00
fallus z tym, niech mi ktos powie co to jest 'obczaj' :mrgreen: to samo co obyczaj?
To samo co "oblukaj". :D
fallus z tym, niech mi ktos powie co to jest 'obczaj' :mrgreen: to samo co obyczaj?
To samo co "oblukaj". :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
GVkc9ddTEiU
Mądie, jaki fajny bezmózg :))))))))
TristisAnima
02-06-2011, 22:29
Takie rzeczy tylko w Polsce :smile:
http://www.slupsk.naszemiasto.pl/artykul/934489,ustka-wlamywal-sie-do-kutrow-i-wysysal-spirytus-z-kompasow,id,t.html#96febda9c9255cfc,1,3,3
mklonizer
03-06-2011, 12:11
RvJZVq5_cGs
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://darmowe-granie.pl/foto/luty/foto%20%2847%29.jpeg)
Przychodzi pracownica do gabinetu szefa i mówi:
- Proszę mi wybaczyć, ale nie dostałam wypłaty.
A on na to:
- Wybaczam pani.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img12.imageshack.us/img12/5747/pasek103.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/BhOCe-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/BhOCe.jpg)
Nie wiem czy było :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/dd145b18b9ac77a7f99865c0f07ebd2e-1.jpg
źródło (http://www.hopaj.pl/15746)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wikary.pl/img/42/d9/42d916079d092abcb435401e6d00ba28.jpg)
Rafał_Sz
05-06-2011, 10:53
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wikary.pl/img/42/d9/42d916079d092abcb435401e6d00ba28.jpg)
Chodzi o teść czy błąd w tekście? :)
Chodzi o teść? :)
Jak to mówią: jeśli w małżeństwie się nie układa, wina leży po obu stronach: teścia i teściowej.
;)
http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452 obeznani w motoryzacji będą wiedzieć co i jak. ;]
DonMaliniacco
05-06-2011, 13:04
Jak to mówią: jeśli w małżeństwie się nie układa, wina leży po obu stronach: teścia i teściowej.
;)
Ja natomiast winiłem żonę i teściową :D
woytec60
05-06-2011, 16:17
Dzwonek do drzwi. Jasio biegnie, otworzył i woła:
- Wujka i ciotek przyśli
- Wujostwo, zapamiętaj wujostwo
Następnym razem otwiera i woła:
- Dziadostwo przyszli...
***
W przedziale wagonu siedzi mama z synkiem, a na przeciwko nich pan w średnim wieku.
- Czy ma pan żonę? - pyta dziecko.
- Nie chłopcze.
- A samochód pan ma?
- Mam.
- A dużo pan zarabia?
- Owszem, dość dużo.
- Mamo, o co to jeszcze miałem zapytać ?
***
Mama wyjmuje swą torebkę z kosmetykami i zaczyna się malować. Synek pyta ją po co się maluje.
- Aby ładnie wyglądać :)
Skończyła, spakowała torebkę. Mały chodzi dłuższy czas wokół i wreszcie pyta:
- Kiedy to zacznie działać?
jackrabbit
05-06-2011, 17:24
http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452 obeznani w motoryzacji będą wiedzieć co i jak. ;]
stare i raczej nieprawdziwe :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/128714-krotki-zoom-na-niedzielne-spacery.jpg)
tylko czemu ten pan ma canona :D:D:D
velaskez
06-06-2011, 22:40
Ale jaki ma biceps!
stachu321
06-06-2011, 23:32
Genialna papuga :) Dobre, bo polskie!
DGSp2Not_Ss
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://188.165.19.17/site_media/obrazki/123048-strasburger.jpg)
grunia99
07-06-2011, 08:28
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://188.165.19.17/site_media/obrazki/123048-strasburger.jpg)
Że o co chodzi, bo nie rozumiem. McDonald stawia ostatnio ma produkty niskokaloryczne i zdrowe i to by się w linię wpisywało.
No chyba że, jest to aluzja do płaskich dowcipów Karola Strasburgera w Familiadzie - ale wtedy, to za dużo kromek w ofercie.
Zresztą, tematu nie ma. Chciałem sprawdzić w McD... jaka jest cena takiej kanapki i okazuje się, że nie mają jej już w ofercie.
grunia99, "suchar" to slangowe określenie wśród młodzieży na kiepski żart. O konotacjach tego słowa z Karolem Strasburgerem chyba nie muszę mówić ;)
Sendilkelm
07-06-2011, 10:46
Przyszłe produkty Apple :) (źródło: http://bebzol.com/pl/Przyszle-produkty-Apple.4654.html)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/4654d2a3251c0269d6391db7fcadfc868043-1.jpg
źródło (http://images03.bebzol.com/data/201106/4654-d2a3251c0269d6391db7fcadfc868043.jpg)
woytec60
07-06-2011, 10:55
2020 i iJob ;)
fotograf58
07-06-2011, 11:57
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/128714-krotki-zoom-na-niedzielne-spacery.jpg)
tylko ta cena :)
mateo912
07-06-2011, 12:02
tylko ta cena :)
100k pln? Co to jest ;)
W porównaniu do Canona 1200 5,6 L USM ;)
woytec60
07-06-2011, 12:15
Kubeczek
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/12/toiletmug.jpg/)
Smacznej kawki :)
MadOnion
08-06-2011, 07:04
Przychodzi niezadowolony klient do seksszopu.
- Co wy żeście mi tu sprzedali???
- Ale o co chodzi?
- Kupiłem u was lalkę dmuchaną. Przychodzę do domu. Pompuję - a tu mi wyszedł z tego facet z ch*jem, cygarem w zębach i ogonem!!!
- Panie!!! Przewiń pan ją na drugą stronę. Od wewnątrz pan ją napompował...
ngalekeg
08-06-2011, 13:30
tylko ta cena :)
Od kiedy nikoniarze chodzą z puchami CANON ?
Że o co chodzi, bo nie rozumiem. McDonald stawia ostatnio ma produkty niskokaloryczne i zdrowe i to by się w linię wpisywało.
Hehe, najnowsza oferta McD w Japonii:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/200700501-1.jpg
źródło (http://littleoslo.com/img/trivial/200700501.jpg)
I nie, to nie jest fake.
Gazeta Wyborcza przechodzi samą siebie. PrntScr:
http://i.min.us/iIMRY.jpg
Sapphiron
08-06-2011, 16:08
ale że o co chodzi?
ale że o co chodzi?
o błędy
Sapphiron
08-06-2011, 16:13
o błędy
Heh, dawno przestałem na to zwracać uwagę więc nie zauważyłem...
Hehe, najnowsza oferta McD w Japonii:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/200700501-1.jpg
źródło (http://littleoslo.com/img/trivial/200700501.jpg)
I nie, to nie jest fake.
Toć jak taki japonczyk zje takie burgera, to do końca roku będzie go konsumował :mrgreen: :mrgreen:
To japończycy mają coś jak chomik? Zje a nie skonsumuje?
Ja jak zjem Big Maca, to potem jeszcze z 15 minut konsumuję te ziarenka, jak mi się któreś uda wydobyć z dziury w zębach ;)
Hehe, najnowsza oferta McD w Japonii:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/200700501-1.jpg
źródło (http://littleoslo.com/img/trivial/200700501.jpg)
I nie, to nie jest fake.
Spokojnie, jeden taki kotlet to 1/10 funta, czyli ok. 45 gramów.
Kotlet Big Tasty to 1/3 funta, czyli ok. 151 gramów, Royal (i WieśMac) to ćwierćfunciak - 113 gramów.
A więc ta kanapka to ledwo 180 gramów wołowiny, niewiele więcej niż Big Tasty (bardzo popularne na naszym rynku, kiedy jest w ofercie) i mniej, niż podwójny Royal, który też się sezonowo pojawiał.
Przy okazji warto zwrócić uwagę na to, że BigMac mimo dwóch kotletów ma mniej mięsa, niż Royal i WieśMac.
Jak jeszcze pracowałem w Imperium Zła, dużo osób było tym zdziwione.
Żadne ekstremum. :)
Ale za to wygląd ma srogi ;)
DonMaliniacco
08-06-2011, 20:56
Ostatnio wyrwałem fajną laskę w Tajlandii.
Znaleźliśmy się w pokoju hotelowym z zamiarem uprawiania seksu. Tuż przed, ona wyciągnęła ze swojej torebki prezerwatywę i powiedziała "załóż to".
Uśmiechnąłem się i odpowiedziałem "ty ją załóż".
Odparła: "no dobra, ale ty też będziesz musiał założyć".
Boryszuk
09-06-2011, 00:19
Ostatnio wyrwałem fajną laskę w Tajlandii.
Znaleźliśmy się w pokoju hotelowym z zamiarem uprawiania seksu. Tuż przed, ona wyciągnęła ze swojej torebki prezerwatywę i powiedziała "załóż to".
Uśmiechnąłem się i odpowiedziałem "ty ją załóż".
Odparła: "no dobra, ale ty też będziesz musiał założyć".
Ostatnio wyrwałem fajną laskę w Tajlandii.
Po najlepszym numerku w moim życiu ona przytuliła się i zaczęła głaskać mojego penisa.
-Co, podoba Ci się?- zapytałem dumnie?
-Nie, po prostu trochę tęsknię za swoim- odparła.
A więc ta kanapka to ledwo 180 gramów wołowiny, niewiele więcej niż Big Tasty (bardzo popularne na naszym rynku, kiedy jest w ofercie) i mniej, niż podwójny Royal, który też się sezonowo pojawiał.
Przy okazji warto zwrócić uwagę na to, że BigMac mimo dwóch kotletów ma mniej mięsa, niż Royal i WieśMac.
mam prosbe... nie mieszajmy do tego miesa ;) mieso, to jest to cos przed dorzuceniem przemielonych kosci,
glazury i calej masy pompujacego mase badziewia. a w czym jak w czym, ale w burgerach, to tego miesa
naprawde wiele nie ma... to tylko wypelniacze i emulujace nature aromaty... :)
EDIT: nie probuje bynajmniej sugerowac, ze w sklepach czy stoiskach szumnie zwanych "miesnymi" mozna kupic
wiele takiego miesa, bo to tez sa produkty mocno podpicowane...
[QUOTE=akustyk;2420218]mam prosbe... nie mieszajmy do tego miesa ;) mieso, to jest to cos przed dorzuceniem przemielonych kosci,
glazury i calej masy pompujacego mase badziewia. a w czym jak w czym, ale w burgerach, to tego miesa
naprawde wiele nie ma... to tylko wypelniacze i emulujace nature aromaty... :)
[QUOTE]
jeszcze jelitka... cała masa jelit ;)
jeszcze jelitka... cała masa jelit ;)
i bakterie z okrężnicy ;)
i bakterie z okrężnicy ;)
no tego pilnują... po paru miesiącach dalej nic nie rusza tego "mięsa"
nawet mucha nie siada :mrgreen:
no to skoro juz przy tematach kulinarnych jestem, to dorzuce dowcip Niemcow na temat Holendrow...
- skad wiadomo, ze Jezus na pewno nie byl Holendrem?
- bo Jezus zamienial wode w wino, a Holendrzy robia z niej ogorki i pomidory ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201106/1307570929_by_KAZIKzWIELKIM.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201106/1307570929_by_KAZIKzWIELKIM.jpg)
No a co, Wy byście kupili.........canona :lol: ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201106/1307570929_by_KAZIKzWIELKIM.jpg)
Czy ja dobrze widzę dwa telekonwertery x2?
Czy ja dobrze widzę dwa telekonwertery x2?
dobrze widzisz.
szymoire
09-06-2011, 20:08
może nie do końca humor, ale coś w tym jest
bzE-IMaegzQ
Podczas strajku kolejarzy do dwóch siedzących przy piwku maszynistów podchodzi trzeci i pyta co nowego słychać:
- A wiesz stary - jedziemy jak zwykle z Henkiem na trasie do Szczecina, nagle patrzymy - a przy torach leży rozebrana laska ... mowie ci - tak ze dwadzieścia latek, pięknie opalona ... ... no to ja po hamulcach, zatrzymaliśmy cały skład - i wzięliśmy ja do lokomotywy ...
- i co ???
- no jak to co ? cala drogę do Szczecina i z powrotem - najpierw ja, potem Heniek. znowu ja, potem on dwa razy, no a potem obaj ... jakie ciałko ...
stary !!! ale była jazda ....
- no tego chłopaki .... a .... do buzi brała ???
- e no co ty stary !!! głowy to myśmy nie znaleźli ....
Hehe, najnowsza oferta McD w Japonii:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/200700501-1.jpg
źródło (http://littleoslo.com/img/trivial/200700501.jpg)
I nie, to nie jest fake.
apropos:
Juz niebawem w MC :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/z69zP-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/z69zP.jpg)
Boryszuk
10-06-2011, 11:09
jakie to prawdziwe...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/kwadratowe_kartofle-1.jpg
źródło (http://hg.joemonster.org//mg/albums/new/110609/kwadratowe_kartofle.jpg)
jakie to prawdziwe...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/kwadratowe_kartofle-1.jpg
źródło (http://hg.joemonster.org//mg/albums/new/110609/kwadratowe_kartofle.jpg)
Obieraczką się nie da ;o(
Boryszuk
10-06-2011, 12:46
Obieraczką się nie da ;o(
Jeśli przyszedłbym wk*wiony z roboty i miałbym jeszcze obierać ziemniaki obieraczką to pewnie wydłubał bym sobie nią oczy ;)
Jeśli przyszedłbym wk*wiony z roboty i miałbym jeszcze obierać ziemniaki obieraczką to pewnie wydłubał bym sobie nią oczy ;)
Moją się nie da, ostrze jest zamocowane prostopadle do uchwytu. Mógłbyś sobie ją co najwyżej w rzy* wsadzić ;oD
DonMaliniacco
11-06-2011, 00:59
- Ech, nie mam powodzenia u kobiet...
- A chodziłeś do wróżki?
- Chodziłem. Też nie dała...
michalolsze
12-06-2011, 23:05
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=11931
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=11931
lol, piękne :oD
TristisAnima
13-06-2011, 15:03
ca1nQa2Feb0&feature
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/621021aee2301068feca2cb49820fa6e.jpg?1307763400)
jak było to usunąć :P
zIyeNRbbKBw
TristisAnima
13-06-2011, 21:41
Starsze niż internet :p było tu baaaaardzo dawno temu .... ale nadal śmieszy jak za pierwszym razem :).
PS. Śliczna ta dziewczyna :D
jak było to usunąć :P
Nie usuwać! Zaje..te! :)
a tu next song:
2g4SSIf6Saw&feature=related
jak było to usunąć :P
żeby raz:)
w podobnym temacie ale w innym klimacie:)
mhN93rFZuJs
jurasss1
14-06-2011, 01:14
ugqN3bmszjc
Na poprawę humoru G-Power M6......
http://www.youtube.com/watch?v=T2cdliYmmKs&feature=share
skoro jesteśmy przy motoryzacji, a kultura za kółkiem towarem deficytowym:
http://www.youtube.com/watch?v=F9vZ9Rx-lU4&feature=related
Na poprawę humoru G-Power M6......
http://www.youtube.com/watch?v=T2cdliYmmKs&feature=share
Koleś trochę jak "nie do końca normalny" się zachowuje, ale przynajmniej dzięki temu sam test jest z jajem zrobiony. U nas to by od razu było... ale świr... niebezpiecznie jeździ... itd:)
BTW fajna furka:)
TristisAnima
15-06-2011, 15:57
Dawcy organów, poziom expert :shock:
AxHzwWndtvk&feature
andrzej_laskowski
15-06-2011, 19:08
Dawcy organów, poziom expert :shock:
Mega chłopaki. Ciekawe gdzie to tak się fajnie wożą?
Mega chłopaki. Ciekawe gdzie to tak się fajnie wożą?
Isle of Man TT (Tourist Trophy) , calkiem fajny wyscig "turystyczny" ;)
Rafał_Sz
15-06-2011, 20:30
W tym roku pierwszy raz pojechał Polak. :D
http://www.motocykle.slask.pl/index.php/topic/122014-pierwszy-polak-na-isle-of-man-tt/
velaskez
15-06-2011, 21:23
Wyścig samobójców, nie ma co.
Dawcy organów, poziom expert :shock:
AxHzwWndtvk&feature
Pic na wode fotomontaż... żeby nie było ani jednej dziury w drodze? Niemożliwe...
:mrgreen:
Dziur nie ma, ale bariery energochłonne z murków, drzew i latarń...
W tym roku dwóch śmiałków żywot na treningu zakończyło.
W poprzednich edycjach zginęło w sumie ponad 200 osób.
Chyba nie ten dział, nie wiem czy kogoś to śmieszy ? A jak ktoś chce się zabić to nie musi aż na wyspę Man jechać, u nas też można, bardzo łatwo...
Dla mnie niepojętą zagadką jest, jak udało im się dożyć do momentu startu w takim wyścigu.
Rafał_Sz
16-06-2011, 16:22
Dla mnie niepojętą zagadką jest, jak udało im się dożyć do momentu startu w takim wyścigu.
Wiesz, dla niektórych osób szczytem szaleństwa jest obrotowe krzesło przed komputerem, dla innych przejazd w takim wyścigu to i tak mało. :)
TristisAnima
16-06-2011, 17:00
Ja generalnie przekładam klasę Harleyów i Choopperów nad szybkość ścigaczy. Ale jak widzę tak zapieprzających gości, mam ochotę wyciągnąć z piwnicy swojego "bike", wleźć na najwyższą górkę w mieście i poczuć tę adrenalinę i moc podczas zjazdu :D.
No ale żeby nie było, że znowu OT.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/34/8647f5f99a371e96b95fb2f.jpg/)
Fiat 126p vs Porsche turbo czyli cudze chwalicie swego nie znacie.
http://www.youtube.com/watch?v=R811nb9eEao&feature=feedrec_grec_index
Pamiątka z wesela ...nie musi być nudna! (http://vimeo.com/21826774)
Fiat 126p vs Porsche turbo czyli cudze chwalicie swego nie znacie.
http://www.youtube.com/watch?v=R811nb9eEao&feature=feedrec_grec_index
Wszystko fajnie, smieszne nie jest i nie wspominaja jaki silnik siedzi w tym maluchu, tam jest Yamaha R1 z masa malucha.....no tak wolal bym sie rozbic tym porsze jednak;)
mklonizer
17-06-2011, 11:37
nie wiem jak wsadzic zeby odrazu był player ;)
http://www.youtube.com/watch?v=jrK7CZos404
Boryszuk
17-06-2011, 17:43
Wszystko fajnie, smieszne nie jest i nie wspominaja jaki silnik siedzi w tym maluchu, tam jest Yamaha R1 z masa malucha.....no tak wolal bym sie rozbic tym porsze jednak;)
Tam akurat, o ile dobrze pamiętam z maluchowych ciekawostek, siedzi jakieś V8 ;)
nie wiem jak wsadzic zeby odrazu był player :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=jrK7CZos404
Wszystko co po znaku "=" wstaw w znaczniki {youtube}{/youtube}
O tak
jrK7CZos404
nie wiem jak wsadzic zeby odrazu był player ;)
http://www.youtube.com/watch?v=jrK7CZos404
Czyścisz mi monitor :mrgreen:
<| MICHAŁ |>
17-06-2011, 19:34
kebabożerca i szatańskie kozy (http://www.widelec.pl/widelec/1,111648,9796216,37_sposrod_najglupszych_artykulow __Faktu__i__Super.html)
juz mnie nic nie zaskoczy
mibartek
17-06-2011, 21:09
mam pytanie do znawców :mrgreen:
poszukuję filmiku podobnego do sławnej Oksany, w którym "laska" mówi między innymi coś takiego : "interesuje się siatkówką, chłopakami, no i siatkówką". Ewentualnie coś bardzo podobnego. Pamiętacie może ? ;-)
K: Komisja
P: Starajacy sie o cokolwiek
K: Do you speak English ?
P: Ze co ??
K: Nastepny
K: Do you speak English ?
P: Ze co ??
K: Nastepny
K: Do you speak English ?
P: Ze co ??
K: Nastepny
K: Do you speak English ?
P: Yes I do.
K: Ze co ??
:D
mateo912
17-06-2011, 21:21
mam pytanie do znawców :mrgreen:
poszukuję filmiku podobnego do sławnej Oksany, w którym "laska" mówi między innymi coś takiego : "interesuje się siatkówką, chłopakami, no i siatkówką". Ewentualnie coś bardzo podobnego. Pamiętacie może ? ;-)
prosze ;)
fhe00HEIrXg
szczekający kot, tylko w rosji :D
FAox2OrJ_3I
mibartek
18-06-2011, 00:37
prosze ;)
fhe00HEIrXg
podobnego do Oksany właśnie, ale nie tego ;-) na pewno był motyw że 2 razy powiedziała to samo zainteresowanie przedzielone jakimś innym
sprocket
18-06-2011, 01:34
Pamiątka z wesela ...nie musi być nudna! (http://vimeo.com/21826774)
Swietne to jest, a to moj ulubiony wystep Zbigniewa, fakt ze to tylko dla facetow ;)
3rX_S9eoV7I
kebabożerca i szatańskie kozy (http://www.widelec.pl/widelec/1,111648,9796216,37_sposrod_najglupszych_artykulow __Faktu__i__Super.html)
juz mnie nic nie zaskoczy
Kto to wymysla?? :mrgreen:
woytec60
18-06-2011, 10:17
Dawcy organów, poziom expert :shock:
Patrzeć na to nie mogę...
schwepes
18-06-2011, 10:22
Patrzeć na to nie mogę...
równie gruba akcja z IoM TT :D
http://www.youtube.com/watch?v=V8COCPyB-go
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.