PDA

Zobacz pełną wersję : Humor



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

linkil
08-02-2012, 18:44
No ale wymień te pozostałe :mrgreen:


Umieć trzymać zamknięte usta aż do 69 ;)

:D :D





Miejski szalet. Wpada zdyszany facet, łapie za klamkę i słyszy:
- Zajęte, ku*wa!
- Och, pardon.
- Silwuple, ch*ju!

thorcik
08-02-2012, 19:35
Umieć trzymać zamknięte usta aż do 69 ;)





Ale mi się oberwie...

:mrgreen::mrgreen:

ku6i
08-02-2012, 19:36
Pacjent u lekarza:
- Panie doktorze, mam problem - nie staje...
- No cóż, to da się wyleczyć. Są dwie opcje do wyboru. Pierwsza: jedna operacja i wszystko będzie w porządku, koszt - 30 000 dolarów. Druga: seria operacji w przeciągu miesiąca, koszt - 10 000 dolarów.
- Panie doktorze, ale zanim podejmę decyzję, muszę się skonsultować z żoną. Przyjdę jutro.
Następnego dnia:
- I jak, co pan zdecydował?
- Ehhh... Będziemy... remontować kuchnię...

login_87
08-02-2012, 21:57
http://www.cda.pl/video/21976f3/Wojciech-Mann-opowiada-kawal-_18

owieczkax18
08-02-2012, 22:24
Taka ciekawostka :) http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niesamowity-pech-pirata-drogowego-padl-rekord,1,5021455,wiadomosc.html

jackrabbit
08-02-2012, 22:28
Taka ciekawostka :) http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niesamowity-pech-pirata-drogowego-padl-rekord,1,5021455,wiadomosc.html

zaden tam rekord, polecam obejrzec sobie brytyjskie Road Wars, w kazdym odcinku w cholere kolesi bez prawka, bez ubezpieczenia, na podwojnym gazie, w marycha w kieszeni albo bagazniku, do tego auto albo kradzione albo z lysymi oponami :)

m3
09-02-2012, 13:04
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/u_psychoanalityka01-1.jpg
źródło (http://www.joemonster.org/i/e/u_psychoanalityka01.jpg)

Boryszuk
09-02-2012, 15:44
Panowie, to naprawdę nie ma sensu.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img42.imageshack.us/img42/8350/18226219508712717693111.jpg)

Mamrot
09-02-2012, 16:38
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/img21/9164/pasek109.jpg)

Psycholog
09-02-2012, 16:41
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/img21/9164/pasek109.jpg)

Życiowe.

m3
09-02-2012, 16:57
aAMbD4zMvN4&feature=related

Jarox
09-02-2012, 17:12
Niektóre z tych zasad nadają się jak najbardziej do tego wątku.
http://lifehacking.pl/2011/12/31/78-podstawowych-zasad-robienia-zdjec/

donkiszot
09-02-2012, 18:05
Życiowe.

Polecam przejrzeć całą twórczość barw. Życiowa...
Niestety, już nieuaktualniana, ale wciąż mam nadzieję.

Mój ulubiony pasek ;) (http://barwy.ownlog.com/jak-maczeta,1816511,link.html)

Mamrot
09-02-2012, 18:31
No jest parę rodzynek.
Chyba powieszę sobie w pracy.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img689.imageshack.us/img689/4084/pasek101.jpg)

m3
09-02-2012, 18:38
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/2905809-1.jpg
źródło (http://s1.pokazywarka.pl/bigImages/903714/2905809.jpg)

Psychotrop
09-02-2012, 20:20
boskie :D

_shntoZ4ymw

andrzej_laskowski
09-02-2012, 20:21
Michal1933, zajebiste. Dzięki.

RomanZWrocławia
09-02-2012, 20:47
Dla miłośników finezyjnej narracji filmowej i swojskich wyrobów masarskich :)
http://www.youtube.com/watch?v=aILMkzLsE0U

Kuba_
09-02-2012, 20:48
Pc7BnT5X1tw

m3
09-02-2012, 20:49
Chory jestem, nie mam co robić to na jeszcze jeden obrazek sobie pozwolę :]

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/423399_10150634087077254_744022253_11502541_525223 48_n.jpg)

nem
09-02-2012, 22:10
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/EcqKw-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/EcqKw.jpg)

Psycholog
10-02-2012, 09:14
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img237.imageshack.us/img237/1249/pasek104.jpg)

tomisiek
10-02-2012, 09:25
nem - odkryłeś tajny składnik obiektywu z tajnym składnikiem. Canonowcy Cię znajdą i zniszczą.... ;))))

Sendilkelm
10-02-2012, 10:30
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409380_291380300919693_278054622252261_866401_1243 046281_n.jpg)

ADAS
10-02-2012, 14:56
http://www.youtube.com/watch?v=ggg3C87UVCY&feature=player_embedded

Marta Baranowska
10-02-2012, 17:27
Facet ogląda Discovery, spiker z ekranu:
- Pandy mają ich 16, rekiny 100, a u człowieka norma to 32 zęby.
Facet podrywa się z fotela i wrzeszczy:
- K***a, jestem pandą!

Przy wspólnym posiłku dyskutują katolik, protestant, muzułmanin i żyd.
Katolik: - Jestem tak bogaty, że zamierzam kupić mBank.
Protestant: - Ja jestem bardzo bogaty i kupię sobie General Motors.
Muzułmanin: - Ja jestem bajecznie bogatym księciem... Kupię Microsoft
Zapadła martwa cisza, wszyscy czekają co odpowie żyd. Ten spokojnie zamieszał kawę, oblizał łyżeczkę i odłożył ją na spodek. Popatrzył na resztę biesiadników i mówi:
- A ja nie sprzedaję.

Spotykają się dwaj koledzy. Pierwszy z nich zagaduje:
- Wyglądasz na wypoczętego i zadowolonego z życia. Jesteś na urlopie?
- Ja nie, ale mój szef tak...

Dwóch facetów. Wieloletni przyjaciele od dzieciństwa. Jednak jeden z nich niestety jest częściowo sparaliżowany, potrzebuje trochę pomocy w codziennym życiu. Pewnego dnia siedzą u niego na werandzie, sparaliżowany mówi:
- Wiesz, co, mam pytanie - czy naprawdę jesteś moim przyjacielem?
- No jasne stary, znamy się od dziecka wiesz, ze zrobiłbym dla ciebie wszystko!
- Wiem, mój przyjacielu, wiem. Miałbym wiec do ciebie małą prośbę czy przyniósłbyś mi z piętra skarpetki? Robi się trochę chłodno, a jak wiesz, ja nie jestem w stanie tego zrobić.
- Stary, w ogóle nie ma o czym mówić. Skoczyłbym dla ciebie w ogień.
- Dziękuje ci mój przyjacielu.
Facet idzie na piętro, otwiera drzwi do pokoju, wchodzi i staje oniemiały. Przed oczami rozpościera mu się cudowny widok - dwie córki jego przyjaciela, młode, piękne jak marzenie, ubrane jedynie w bieliznę.
Facet nie może oderwać wzroku, targają nim wyrzuty sumienia - w końcu to córki jego najlepszego przyjaciela…
w końcu poddaje się instynktom i mówi:
- Wasz ojciec przysłał mnie, żebym się z wami przespał.
- Niemożliwe! - mówi jedna.
- Nieprawdopodobne! - mówi druga.
- No cóż, jeśli mi nie wierzycie, zaraz wam udowodnię.
Facet podchodzi do okna, otwiera je i krzyczy...
- Obie?
- Tak, tak, obie!

Greg77
10-02-2012, 18:40
MISJA NIEMOZLIWA:D

6WcgAkK2LTo

kazwita
10-02-2012, 21:03
MISJA NIEMOZLIWA:D


Tylko na co tej laseczce schemat stabilizowanego zasilacza sieciowego? Jedno wyjście +5V, drugie regulowane z opóźnionym, płynnym startem.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img94.imageshack.us/img94/1028/schematg.jpg)

Psychotrop
10-02-2012, 21:14
Tylko na co tej laseczce schemat stabilizowanego zasilacza sieciowego? Jedno wyjście +5V, drugie regulowane z opóźnionym, płynnym startem.


a wiesz, że o tym samym pomyślałem ? :mrgreen:

thorcik
10-02-2012, 22:16
a wiesz, że o tym samym pomyślałem ? :mrgreen:

Patrzcie, ja też :mrgreen:

miron19j
10-02-2012, 22:19
Patrzcie, ja też :mrgreen:
Ty, a skąd Ty się znasz na zasilaczach...? :shock:
:-D

Sapphiron
10-02-2012, 22:48
kurde przepraszam ale nie widzę żadnego schematu...

Psychotrop
10-02-2012, 23:00
Ty, a skąd Ty się znasz na zasilaczach...? :shock:
:-D

ja tam się nie znam, ale widać, że to schemat ściągnięty z netu i wydrukowany :D
pierwsze co mi przeleciało przez głowę to: ciekawe co to za schemat, pewnie jakiś programator od pralki albo zasilacz do komórki :)

miron19j
10-02-2012, 23:07
zasilacz do komórki :)
no, coś w tym rodzaju. :-D

eagis
11-02-2012, 00:02
Zboczeńcy. Normalny facet widzi tam kawałek cycka.

Sapphiron
11-02-2012, 00:07
Zboczeńcy. Normalny facet widzi tam kawałek cycka.

uffff a już myślałem że tylko ja jestem taki dziwny, a tu wychodzi że normalny jestem...

miron19j
11-02-2012, 00:09
Zboczeńcy. Normalny facet widzi tam kawałek cycka.
no wiesz, niektórych kawałek nie rusza. :-)
Mamy już swoje lata.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)

Psychotrop
11-02-2012, 00:40
Zboczeńcy. Normalny facet widzi tam kawałek cycka.

te, no faktycznie :o
:mrgreen:

ebstein
11-02-2012, 16:19
http://pl.gloria.tv/?media=246852

linkil
12-02-2012, 12:42
9-_503Jf0L8&feature=related

titus1
12-02-2012, 14:17
9-_503Jf0L8&feature=related

Suchar, ale ciągle śmieszny.

gregory_21
12-02-2012, 14:33
1eFDra1XimA

Greg77
12-02-2012, 14:59
Zona dala mi do zrozumienia, co chce dostac na rocznice slubu.
-Chce cos blyszczacego, co leci do zera do setki w ciagu 3 sekund.
Wobec tego kupilem jej wage......
I wtedy zaczela sie awantura:D:D:D

thorcik
12-02-2012, 17:03
Suchar, ale ciągle śmieszny.

Suchary są najśmieszniejsze :mrgreen:

Psychotrop
12-02-2012, 18:03
Suchary są najśmieszniejsze :mrgreen:

bo tak fajnie pękają i się kruszą :D

wer
12-02-2012, 18:15
no wiesz, niektórych kawałek nie rusza. :-)
Mamy już swoje lata.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)

Na ławce siedzi dwóch facetów w słusznym wieku, tak z 65 lat. Obok przechodzi młoda dziewczyna.
- Ech, gdybym miał z 10 lat więcej...
- Chciałeś powiedzieć 10 lat mniej
- Wiem co chciałem powiedzieć, gdybym miał 10 lat więcej to by nie zaprzątała tak mojego umysłu.

I znów na ławce siedzi dwóch facetów, ale starszych, tak z 75 lat. Obok przechodzą dwie laski.
- Podrywamy dupcie?
- E, nie posiedźmy jeszcze trochę.

No i coś z drugiej strony wiekowej.

Piaskownica, dwóch chłopców po 4 latka bawi się, obok piaskownicy przechodzi szesnastolatka. Miniówa, prześwitująca bluzeczka, wysokie obcasy, odstawiona. Chłopcy się na nią patrzą i jeden stwierdza:
- Jak była młoda to musiała być z niej niezła laska.

thorcik
12-02-2012, 20:56
Trzymając się tematów sucharowo-spożywczych:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/2605057_460s-1.jpg
źródło (http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/2605057_460s.jpg)

mehmet efendi
12-02-2012, 21:54
http://www.index.hr/xmag/clanak/skijanje-po-hvaru-na-najsuncanijem-hrvatskom-otoku--snijeg/598767.aspx

Sapphiron
12-02-2012, 21:57
ale o co kaman?

mehmet efendi
12-02-2012, 22:26
Wyspa Hvar pod śniegiem...

http://www.youtube.com/watch?v=F33tyAa4T5A&feature=player_embedded

Psychotrop
12-02-2012, 23:39
ale o co kaman?

chorwacka wyspa, raczej gorące klimaty ;)

velaskez
13-02-2012, 01:17
Wyspa Hvar pod śniegiem...

http://www.youtube.com/watch?v=F33tyAa4T5A&feature=player_embedded

Byłem tam w sierpniu, było 45 stopni...

<| MICHAŁ |>
13-02-2012, 07:26
skala wszechrzeczy (http://images.4channel.org/f/src/589217_scale_of_universe_enhanced.swf)

woytec60
13-02-2012, 11:55
skala wszechrzeczy (http://images.4channel.org/f/src/589217_scale_of_universe_enhanced.swf)

Co prawda nie śmieszne ale świetna stronka.
Trudno to umysłem ogarnąć...

Psychotrop
13-02-2012, 12:05
Trudno to umysłem ogarnąć...

nie trzeba umysłem ;)
na dole jest suwaczek do tego ;)

R
13-02-2012, 12:12
nie trzeba umysłem ;)
na dole jest suwaczek do tego ;)


:mrgreen: dawno sie tak nie usmialem... ale swoja droga jesli kolega tego swfa przegladal sila umyslu to szacun...

woytec60
13-02-2012, 12:18
nie trzeba umysłem ;)
na dole jest suwaczek do tego ;)

Teraz już śmieszne...
Suwaczek suwaczkiem ale spróbujcie wyobrazić sobie tę skalę.
Wiem, wiem, dowcipkować łatwiej...nie męczcie się ;)

maclat
13-02-2012, 13:11
Fajne :)
http://fotoblogia.pl/2012/02/13/paczki-ze-znakiem-wodnym-na-tlusty-czwartek

grudzinsky
13-02-2012, 14:53
bjrnzIejw7c&feature=share

twardziel :mrgreen:

Kuba.Daf
13-02-2012, 17:09
Na Facebook'u rodzi się nowe pokolenie mistrzów fotografii...

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img109.imageshack.us/img109/8341/mistrzfotografii.jpg)

ku6i
13-02-2012, 17:12
To jest "Humor", a nie "rozliczmy się z kolegami"...

Kuba.Daf
13-02-2012, 17:27
Podesłał mi to znajomy, może to on chce rozliczyć się z kolegami, nie ja.
Wkleiłem to tutaj, tylko dlatego, że jest to śmieszne, a może raczej lekko żenujące, i tyle.
Mnie w każdym razie śmieszy to, w jakim kierunku zmierza fotografia.
Pzdr.

Sendilkelm
13-02-2012, 17:48
w jakim kierunku zmierza fotografia.

Jaka fotografia? Czy każdy urlopowicz wylegujący się przy basenie ma robić w pełni poprawne zdjęcia? Nie przesadzajmy...

Kuba.Daf
13-02-2012, 17:56
Nic takiego nie powiedziałem, ale chwalenie się potem tym, że się zrobiło "tak dobre zdjęcie" to już chyba przesada.
Wiadomo, że nawet najlepszy fotograf będąc na wakacjach nie przykłada się do robienia zdjęć tak bardzo, jak zrobił by to w pracy, ale on nie wypisuje komentarzy pod zdjęciami, że to jego i jakie to genialne...
Każdy może odbierać to inaczej, ale mnie to w każdym razie rozśmieszyło.

Greg77
13-02-2012, 18:02
Foto Knyt tez sie zachwycaja swoimi zdjeciami:lol:

Sluby/ trzecie od konca......musze napisac w dziale fototechnika zapytanie jak to sie robi:D

mirekkania
13-02-2012, 18:27
http://www.youtube.com/watch?v=f9P-dQF8JzE

Kuba.Daf
13-02-2012, 18:33
Foto Knyt tez sie zachwycaja swoimi zdjeciami:lol:

Sluby/ trzecie od konca......musze napisac w dziale fototechnika zapytanie jak to sie robi:D

Faktycznie, efekt wprawia w osłupienie...
Załóż wątek, załóż, z chęcią się dowiem jak uzyskać tak genialny efekt :p

eskimos
13-02-2012, 19:04
bjrnzIejw7c&feature=share

twardziel :mrgreen:

Znajomek Tor Eckhoff :mrgreen:

Jego kanal na YT nazywa sie "apetor" polecam obejrzec jego "dziela", gosc ma niesamowite pomysly :mrgreen:

0XvQzUQGC_0

linkil
13-02-2012, 19:08
Y70KZPPrQH4&feature=player_embedded

thorcik
13-02-2012, 20:03
Bye bye, Jar-Jar. Niech ktoś to podeśle Lucasowi.

t51PkKc5l1Q

szelas
13-02-2012, 20:32
z basha

i tak jesteś pedał :P
albo poprawnie politycznie mówiąc - waginosceptyk

grzehuu
13-02-2012, 20:52
http://hardcorowo.pl/2138_Karma.html

ja padłem

ze śmiechu :D

linkil
13-02-2012, 22:14
Najlepsza kandydatka na żonę (http://demotywatory.pl/3694090/Z-badan-naukowych-wynika-ze-nauczycielka-to-najlepsza-kandydatka-na-zone-)

The Structorr
13-02-2012, 23:34
Foto Knyt tez sie zachwycaja swoimi zdjeciami:lol:

Sluby/ trzecie od konca......musze napisac w dziale fototechnika zapytanie jak to sie robi:D

Dawno nie zaglądałem na tą stronę, szkoda bo trochę fajnych plenerów i fotek przybyło:
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_286814758e59d92a17a2dd672dd0a801e96452ea.jp g
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_0dc014495a26dbca2cd24ff93b5bd4ab4810748f.jp g
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_71735b8fa5a5d9aa3b14bc6f6f7c7e94df9fac95.jp g

Na razie tylko pomysły można podpatrywać ale może kiedyś jakichś warsztatów się doczekamy? Ja się piszę ;P

ropusz
14-02-2012, 00:31
Dawno nie zaglądałem na tą stronę, szkoda bo trochę fajnych plenerów i fotek przybyło:
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_286814758e59d92a17a2dd672dd0a801e96452ea.jp g
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_0dc014495a26dbca2cd24ff93b5bd4ab4810748f.jp g
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_71735b8fa5a5d9aa3b14bc6f6f7c7e94df9fac95.jp g

Na razie tylko pomysły można podpatrywać ale może kiedyś jakichś warsztatów się doczekamy? Ja się piszę ;P
W zasadzie to lepsza nazwa dla firmy by była fotogniot.

TOP67
14-02-2012, 01:06
raczej fotoknot ;)

gregory_21
14-02-2012, 11:04
Było, bo sobie nie przypominam? ;)

4-94JhLEiN0

Erie
14-02-2012, 11:07
Było, bo sobie nie przypominam? ;)

4-94JhLEiN0

wiele razy

Greg77
14-02-2012, 12:06
Dawno nie zaglądałem na tą stronę, szkoda bo trochę fajnych plenerów i fotek przybyło

Nie mialem tyle sily, zeby wyszukac takie rodzynki:D:D:D
Jak mozna robic zdjecia majac taki plytki gust????? A jeszcze lepiej, jak za nie placic?

gregory_21
14-02-2012, 13:41
wiele razy

W takim razie wiele razy musiałem to przeoczyć ;)
Sorki ;)

woytec60
14-02-2012, 15:38
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/822/walentynkim.jpg/)

Zajumane z chatolandia.pl

Sendilkelm
14-02-2012, 18:16
Link (http://www.google.pl/search?q=sqrt%28cos%28x%29%29*cos%28300+x%29%2Bsqr t%28abs%28x%29%29-0.7%29*%284-x*x%29%5E0.01%2C+sqrt%286-x%5E2%29%2C+-sqrt%286-x%5E2%29+from+-4.5+to+4.5)

kolumb
14-02-2012, 18:20
Ciekawe co będą tańczyć za parę lat przy rozwodzie?

Erie
14-02-2012, 18:48
Ciekawe co będą tańczyć za parę lat przy rozwodzie?

tak :)

zbr2ao86ww0

thorcik
14-02-2012, 18:53
Walentynkowo ;oP


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/180068_10150090956339748_522534747_6267444_2270056 _n.jpg)

Pewnie mnie zjecie ale mnie to zabiło:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/430743_10150671750344042_600859041_11072588_188324 8362_n.jpg)

Erie
14-02-2012, 19:04
fakt, troche wyczucia by się przydało :(

Greg77
14-02-2012, 19:08
tak :)



A to nie slub jest?

Erie
14-02-2012, 19:35
A to nie slub jest?

nie, udawany rozwód

costi
15-02-2012, 00:24
Link (http://www.google.pl/search?q=sqrt%28cos%28x%29%29*cos%28300+x%29%2Bsqr t%28abs%28x%29%29-0.7%29*%284-x*x%29%5E0.01%2C+sqrt%286-x%5E2%29%2C+-sqrt%286-x%5E2%29+from+-4.5+to+4.5)

"Podana fraza nie została odnaleziona"

Sendilkelm
15-02-2012, 00:57
"Podana fraza nie została odnaleziona"

U mnie działa bez problemu. Walentynkowo google rysuje serce na wykresie. Taka niepoprawna funkcja :)

costi
15-02-2012, 01:09
U mnie działa bez problemu. Walentynkowo google rysuje serce na wykresie. Taka niepoprawna funkcja :)

Najwyraźniej nawet Google mnie nie kocha...

Krzysiek C
15-02-2012, 01:46
Nie martw się, u mnie też nie działa :)

gregory_21
15-02-2012, 02:02
U mnie działa... pikne serduszko ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img545.imageshack.us/img545/4110/googleserducho.jpg)

di_
15-02-2012, 08:47
Najwyraźniej nawet Google mnie nie kocha...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://media.comicvine.com/uploads/5/58424/2123965-tumblr_lixw0pqaz31qg23wv.png)

mrbox
15-02-2012, 11:07
- Stary, a jak bym się przespał z Twoją żoną, to bylibysmy szwagry? koledzy czy jak?
- Bylibyśmy kwita.
-----------

Wiejskie wesele. Na ławeczce przed lokalem siedzą trzy stare panne (dosyć szpetne). Z wesela wypada zawiany, ale bardzo przystojny świadek pana młodego.
Podchodzi do ławeczki i wskazując ręką na panny mówi :
- Ty... i ty!!!
Na co trzecia : - A ja nie?
- A jak chcesz to ty też. No to spie*dalajcie...
Położyć się muszę.
-------------------

Dlaczego Batman miał piątki z Wuefu?
Bo zawsze miał strój.
----------------

Siedzi menel na ławce w parku, dosiada się do jakaś babka. Menel pyta:
- Łykniesz jabola?
- Nie co pan, ma mnie pan za jakąś "panienkę"?
- No skoro mi do wyra wlazłaś?
-----------

Idzie niedźwiedź i spotyka na drodze zajączka, całego okrwawionego. Miś pyta go:
- Zajączku, co się stało?
- Słonica użyła mnie jako podpaski!
- Biedny. Chodź, odprowadzę cię do domu.
I poszli razem.
Po jakimś czasie spotykają orła, też całego we krwi.
- Co się ci stało? - pytają jednocześnie.
- Zabiję gnoja, który powiedział słonicy, że podpaski ze skrzydełkami są lepsze!
---------------------------

Hlynur
15-02-2012, 13:37
Znalezione w sieci:

Funkcja rozpoznawania...........:)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/88/e62d04650f8d4350d231765.jpg/)

grzehuu
15-02-2012, 19:35
jazda rosyjską autostradą (http://noshit.pl/lubie/54400)

Rafał_Sz
15-02-2012, 20:09
jazda rosyjską autostradą (http://noshit.pl/lubie/54400)
Dawno się tak nie ubawiłem. :D:D:D

m3
15-02-2012, 20:44
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/photographermemewhatmyfriendsthinkIdo11-1.jpg
źródło (http://s1.blomedia.pl/fotoblogia.pl/images/2012/02/photographer-meme-what-my-friends-think-I-do-11.jpg)

Marta Baranowska
15-02-2012, 21:00
"....Mam psa labradora i właśnie kupiłem worek Pedigree Pal w supermarkecie, po czym czekałem w kolejce do kasy. Kobieta za mną zapytała, czy mam psa?(!) Bez zastanowienia odpowiedziałem, że nie i że właśnie ponownie rozpoczynam dietę Pedigree Pal, chociaż nie powinienem, bo ostatnio wylądowałem w szpitalu. Ale zdołał...em zgubić ponad 20 kg, zanim obudziłem się na oddziale intensywnej terapii z ...rurami w większości moich otworów i z igłami w obydwu ramionach. Powiedziałem jej, że jest to w sumie idealna dieta i należy mieć zawsze wyładowane kieszenie bryłkami Pedigree Pal i zjadać jedną lub dwie, gdy poczujesz głód. Jest to żywność zawierająca wszystkie składniki niezbędne do życia i mam zamiar znowu ją zastosować. Musze zaznaczyć, że teraz wszyscy w kolejce byli oczarowani moją opowieścią. A zwłaszcza wysoki facet za tą kobietą. Zszokowana, zapytała, czy dlatego wylądowałem na intensywnej terapii, bo zatrułem się pożywieniem dla psów? Powiedziałem jej, że nie - że usiadłem na ulicy, by wylizać sobie jajka i samochód mnie uderzył. ... Myślałem, że trzeba będzie pomóc facetowi za nią wyjść ze sklepu, bo ze śmiechu prawie stracił przytomność..."

Terminux
15-02-2012, 21:32
Ilu uzytkownikow forum potrzeba, zeby zmienic zarowke?

* 1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona

* 14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić

* 7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki

* 1 którzy przeniesie temat do działu „Oświetlenie”

* 2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu „Elektryka”

* 7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki

* 5 którzy pojadą tym co wytykali błędy

* 3 którzy poprawią te błędy

* 6 którzy będą się kłócić czy pisze się „żarówka” czy „rzarówka” i 6 którzy powiedzą im że są głupi

* 2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszytskich że mówi się „lampa”

* 15 wszechwiedzących którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się „żarówka”

* 19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach

* 11 którzy obronią temat mówiąc że wszyscy uzywają żarówek więc temat pasuje

* 36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe

Sebastianito
15-02-2012, 21:42
Terminux w samo sedno!

Erie
15-02-2012, 21:47
Ilu uzytkownikow forum potrzeba, zeby zmienic zarowke?

* 1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona

* 14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić

* 7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki

* 1 którzy przeniesie temat do działu „Oświetlenie”

* 2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu „Elektryka”

* 7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki

* 5 którzy pojadą tym co wytykali błędy

* 3 którzy poprawią te błędy

* 6 którzy będą się kłócić czy pisze się „żarówka” czy „rzarówka” i 6 którzy powiedzą im że są głupi

* 2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszytskich że mówi się „lampa”

* 15 wszechwiedzących którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się „żarówka”

* 19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach

* 11 którzy obronią temat mówiąc że wszyscy uzywają żarówek więc temat pasuje

* 36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe

nie żarówka tylko świetlówka kompaktowa, żarówki są be bo tak mówi UE ;)

grzehuu
15-02-2012, 22:01
parkowanie (http://noshit.pl/lubie/53544)

grzehuu
15-02-2012, 22:39
Normalny japoński teleturniej (http://noshit.pl/lubie/53240), czy aby na pewno??

urbik
15-02-2012, 23:26
http://www.youtube.com/watch?v=NDBQTHjuCuY&feature=player_embedded

aTomek
15-02-2012, 23:52
Chyba się muszę zalogować na forum dla Canonierów ;)

http://noshit.pl/lubie/54334

piwko2
16-02-2012, 00:27
Chyba się muszę zalogować na forum dla Canonierów ;)

http://noshit.pl/lubie/54334

Str. 1280 :)

J.J.
16-02-2012, 08:48
http://fishki.net/comment.php?id=107379

grzehuu
16-02-2012, 10:50
http://fishki.net/comment.php?id=107379

a myślałem, że mnie już nic nie zdziwi u ruskich :P

HAHAHA

hubik
16-02-2012, 14:14
http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114526,11152743,_Mialem_300_lat_gdy_uslyszal_o_m nie_swiat___Tymanski.html

gregory_21
16-02-2012, 14:46
No jak to jest suchar to ja już nic nie wklejam :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/tusko-1.jpg
źródło (http://img.webme.com/pic/k/kaszalot-bronka/tusko.jpg)

burz
16-02-2012, 14:52
a myślałem, że mnie już nic nie zdziwi u ruskich :P

HAHAHA

Tam jest też fotka z Polski...

turecky
16-02-2012, 18:16
Tam jest też fotka z Polski...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/pochinil0038-1.jpg
źródło (http://ru.fishki.net/picsw/022012/16/post/pochinil/pochinil-0038.jpg)

hcman
16-02-2012, 19:23
Tam jest też fotka z Polski...

Nawet dwie:)

turecky
16-02-2012, 22:55
Nawet dwie:)
Auto Serwis "Malak", Szczecin, Hangarowa 8

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/pochinil0058-1.jpg
źródło (http://ru.fishki.net/picsw/022012/16/post/pochinil/pochinil-0058.jpg)

Sebastianito
17-02-2012, 00:51
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=37X4WAmwiJQ

Rycerz
17-02-2012, 10:18
Siedem cudów polskiego socjalizmu
1.Każdy miał pracę
2.Mimo że każdy miał pracę, nikt nic nie robił.
3.Mimo że nikt nic nie robił, plan wykonywano w ponad 100%
4.Mimo że plan wykonywano w ponad 100%, nigdzie niczego nie było.
5.Mimo że nigdzie niczego nie było, każdy wszystko miał.
6.Mimo że każdy wszystko miał, wszyscy kradli.
7.Mimo że wszyscy kradli, nigdy nigdzie niczego nie brakowało.

Siedem cudów polskiego kapitalizmu
1.Nikt nie ma pracy.
2.Mimo że nikt nie ma pracy, wszyscy pracują.
3.Mimo że wszyscy pracują, plan nie jest wykonywany w 100%
4.Mimo że plan nie jest wykonywany w 100% wszędzie wszystko jest.
5.Mimo że wszędzie wszystko jest, nie każdy wszystko ma.
6.Mimo że nie każdy wszystko ma, kradną ci, którzy wszystko mają.
7.Mimo że kradną ci, którzy wszystko mają, nigdy nikogo z nich nie złapano.

Greg77
17-02-2012, 11:16
Rycerz - bardzo dobre!


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=37X4WAmwiJQ

Buahahahah, szczescie mial, ze mu nikt nie walnal.....

franz55
17-02-2012, 13:43
Mąż pyta żonę:
- Kochanie, co byś zrobiła gdybym wygrał w totka?
- Wzięłabym połowę wygranej i odeszła od ciebie - oświadcza żona.
- Trafiłem trójkę, masz osiem złotych i wyp****! - odpowiada mąż

R
17-02-2012, 13:48
Mąż pyta żonę:
- Kochanie, co byś zrobiła gdybym wygrał w totka?
- Wzięłabym połowę wygranej i odeszła od ciebie - oświadcza żona.
- Trafiłem trójkę, masz osiem złotych i wyp****! - odpowiada mąż

http://www.youtube.com/watch?v=inY1TL3U57I

klekacz
17-02-2012, 14:23
http://www.youtube.com/watch?v=6Zx39v3JUUI

michalolsze
17-02-2012, 16:51
Did you get it ??
niyTIbiV19A

Motorniczy
17-02-2012, 18:13
Kazdemu to sie moze przytrafic , hue,hue,hue

http://cdn10.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/100137/Urodziny_Frytki_Maja_Frykowska_ko_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

ropusz
17-02-2012, 18:20
Kazdemu to sie moze przytrafic , hue,hue,hue

http://cdn10.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/100137/Urodziny_Frytki_Maja_Frykowska_ko_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Ale o co chodzi?

eagis
17-02-2012, 18:21
Ale o co chodzi?

Fotograf

Kuba_
17-02-2012, 18:27
Fotograf

Bardziej dekielek:D

grzehuu
17-02-2012, 18:47
Bardziej dekielek:D

ale to nie wina dekielka tylko fotografa, że go nie zdjął

nasunęła mi się myśl - na forum ktoś ma fajny podpis - częściowo zacytuję: "... fotograf (_._) ..."

pozdro ;)

Motorniczy
17-02-2012, 19:18
Ale o co chodzi?

lol

ropusz
17-02-2012, 19:22
lol
Nie dla mnie te hamerykanske skróty, jak w piosence Verby:
"Słodka rzeczywistość, kiedy wszystko jest lol,
lol za lolem wszystko jest spox..."

Motorniczy
17-02-2012, 19:37
Nie dla mnie te hamerykanske skróty, jak w piosence Verby:
"Słodka rzeczywistość, kiedy wszystko jest lol,
lol za lolem wszystko jest spox..."

spox ;)

Psycholog
17-02-2012, 20:55
http://www.youtube.com/watch?v=15XQx6PMv0U

http://www.sadistic.pl/bo-ruskiem-trzeba-sie-urodzic-vt104051.htm

Redskull
17-02-2012, 23:13
http://www.sadistic.pl/bo-ruskiem-trzeba-sie-urodzic-vt104051.htm

Śmieszniejsze jest to, że mają 5 pasów w jedną stronę. I to niby my jesteśmy ci normalni...

grudzinsky
18-02-2012, 13:06
- Boże! Co za cudo! Co za cudo! Jestem zachwycony! Ciekawe, co tam jest w środku! Nie wytrzymam! Mogę rozpakować te wspaniałości, czy muszę czekać do gwiazdki?!
- Uspokój się, Stefan! Nie możesz mi rozpiąć tego biustonosza jak normalny człowiek?!

owieczkax18
18-02-2012, 15:49
Piesek :D
http://www.youtube.com/watch?v=hKoWtdHA8kU

linkil
19-02-2012, 10:40
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/6959abeb5bbbfd69c38a229035511abf.jpeg?1329617314)

gregory_21
19-02-2012, 23:30
He7Ge7Sogrk

thorcik
22-02-2012, 21:03
Wp-uKlhXvmo

rychu_cmg
22-02-2012, 21:04
http://www.piktografiki.com/2012/02/hankarysiekkto-nastepny.html

RobertMiernik
22-02-2012, 21:48
http://www.piktografiki.com/2012/02/hankarysiekkto-nastepny.html

Ja pierdziele - zajedwabiste.

mokrii
23-02-2012, 10:51
dla tych co nie widzieli

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/432246_10150676948255743_102931770742_11755713_194 2236411_n.jpg)


oraz


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426608_10150679224350743_102931770742_11761132_999 804702_n.jpg)

['] :D

kazwita
23-02-2012, 16:22
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/2817728_700b-1.jpg
źródło (http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/2817728_700b.jpg)

kazwita
23-02-2012, 22:33
Sposób na tanią energię elektryczną ;)

E-nnOxxcFNM

turecky
24-02-2012, 14:23
Dowcip bardzo niepoprawny politycznie:

Murzyński ideał piękności: wargi do piersi, piersi do warg, wargi do ziemi.

Psycholog
24-02-2012, 15:16
A po marchewkę do TESCO idę tak:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.obmawiamy.pl/wp-content/uploads/2009/11/do-tesco-ide-tak-424x548.jpg)

Psychotrop
24-02-2012, 15:23
A po marchewkę do TESCO idę tak:


:mrgreen:
boskie :D

to tak a'propos rozjeżdżania się nóg u kobiet :D

p1UvxxYIv3U

Psychotrop
24-02-2012, 15:55
nie wiem czy to humor

IptMnA0FHtk

kolumb
24-02-2012, 17:09
Psycholog napisał: ,,A po marchewkę do TESCO idę tak" - No i jeszcze po drodze zamawia 5 piw

sea21
24-02-2012, 17:10
SoFxRpVz-d0

Flores
24-02-2012, 18:41
Znajdź jeden przedmiot tutaj nie pasujący:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/403095_305112446209202_260341050686342_770187_1917 929188_n.jpg)

woytec60
24-02-2012, 18:46
Klient za kanapą ;)
Ale dlaczego niepsujący, może tak lubi?

Kuba.Daf
24-02-2012, 23:04
k4ajQXOMGSQ

mokrii
25-02-2012, 10:35
:mrgreen:
boskie :D

to tak a'propos rozjeżdżania się nóg u kobiet :D




przebiegnij 42km :D nagramy finisz

gregory_21
25-02-2012, 14:38
przebiegnij 42km :D nagramy finisz

Finisz maratonu czy finisz Psycho, bo to nie koniecznie idzie w parze? ;)

pablos524
25-02-2012, 15:19
Finisz maratonu czy finisz Psycho, bo to nie koniecznie idzie w parze? ;)

O ile sie nie mylę to był finisz zawodów TRIATHLONOWYCH IRONMAN gdzie zawodnicy mają do zaliczenia: 3,8 km (2,4 mil) pływanie, 180 km (112 mil) jazda na rowerze i 42,2 km (maraton, 26,2 mil) bieg, moim zdaniem trochę nie halo jest się z tych zawodniczek nasmiewać!!! Ciekawe jak wy byście wyglądali po takiej trasie ;-) Wiecej info tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironman_Triathlon

mokrii
25-02-2012, 17:34
moim zdaniem trochę nie halo jest się z tych zawodniczek nasmiewać!!! Ciekawe jak wy byście wyglądali po takiej trasie ;-)

nosz przeciez proponowalem Psycho ze nagramy finisz :D

titus1
25-02-2012, 17:43
Igrzyska Olimpijskie w Polsce. Otwarcie. Minister Mucha zaczyna czytać przemówienie:

- O, o, o, o...

Nagle podbiega asystentka i mówi: - Pani minister, to są kółka olimpijskie. Tekst zaczyna się poniżej...

Psychotrop
25-02-2012, 18:15
finisz to ja wam mogę pokazać :D
w barze przy browarze ;)

mehmet efendi
25-02-2012, 20:19
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://blip.pl/user_generated/update_pictures/485582.jpg)

pablos524
25-02-2012, 20:24
finisz to ja wam mogę pokazać :D
w barze przy browarze ;)

browary w dużej ilości mi szkodzą ale do jakiegoś whiskacza lub śliwowicy to z przyjemnością usiądę nagrać finisz ;-)

grudzinsky
25-02-2012, 22:47
http://www.sadistic.pl/ciong-le-mao-vt105205.htm :mrgreen:

Vetinari
26-02-2012, 18:56
Nie wiem czy było, ale mnie rozwaliło.

http://www.youtube.com/watch?v=O_p3lepFmCU&feature=relmfu

Kuba_
26-02-2012, 22:20
http://lookbook.nu/look/3116075-Sailorgoon
to się chyba tylko do tego działu nadaje...

Strus
27-02-2012, 10:15
Z Bash'a

<piotr___> jak kolejne ubuntu będzie tak userfriendly i responsywne jak obecne, to powinni je nazwać Ubuntu 12.04 Autistic Ameba

Psycholog
27-02-2012, 15:00
Ludzi w tartaku coraz więcej,a rąk do pracy ubywa. :)

Dorian
28-02-2012, 14:00
Sam nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać...
klik (http://wroclaw.gumtree.pl/c-Praca-grafika-web-design-dtp-Poszukiwane-zdjecia-na-mape-W0QQAdIdZ358631271)

graf
28-02-2012, 14:06
Mao Brakowao zdecydowanie lepsze :) :)

woytec60
28-02-2012, 14:12
...

Edit

Sorki, dwa posty wyżej już jest...

ropusz
28-02-2012, 14:54
Sam nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać...
klik (http://wroclaw.gumtree.pl/c-Praca-grafika-web-design-dtp-Poszukiwane-zdjecia-na-mape-W0QQAdIdZ358631271)
Może nie będą to najlepsze możliwe zdjęcia ale jestem sobie w stanie wyobrazić, że ktoś będzie chciał aby jego zdjęcie z jego nazwiskiem było na okładce mapy.

owieczkax18
28-02-2012, 16:24
Pozycje :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://uploadonline.pl/images/8382.jpg)

gregory_21
28-02-2012, 17:06
@owieczkax18: dobreeee :D

woytec60
28-02-2012, 17:27
Jedź do Niemiec, twój pies już tam czeka. (http://www.infotuba.pl/spoleczenstwo/to_nie_jest_kraj_dla_owieczek_a15838.xml)
Koniec świata...


Edit

IptMnA0FHtk

Psychotrop
28-02-2012, 18:45
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201202/1329955987_by_admin_500.jpg)

costi
28-02-2012, 23:00
Jedź do Niemiec, twój pies już tam czeka. (http://www.infotuba.pl/spoleczenstwo/to_nie_jest_kraj_dla_owieczek_a15838.xml)
Koniec świata...

HNMq8XS4LhE
;)

nazir_altamar
29-02-2012, 20:50
Odleciałem razem z Panem :D
http://mega.kot.wrzuta.pl/film/5vtzMeblnNd/

Boryszuk
29-02-2012, 21:02
Odleciałem razem z Panem :D
http://mega.kot.wrzuta.pl/film/5vtzMeblnNd/

Znam kobitę, która w to wierzy. Ba, sama przez telefon córce radziła żeby kupiła samochód bo 'on do niej mówił'.

GrzesiekM
01-03-2012, 01:46
Lego Rolex ... the hard level !!!

Rolex Repair... (http://www.youtube.com/watch?v=6xn4TSULVd8&feature=player_embedded#!)

woytec60
01-03-2012, 08:00
Co w tym śmiesznego krajanie?
No pyli, jak chyba większość werków po dłuższym użytkowaniu ale nic zabawnego tam nie widzę...
Został wyczyszczony, nasmarowany i złożony (co w części drugiej tego filmu ładnie pokazano) i pewnie pochodzi jeszcze długo :)

c0lin
01-03-2012, 08:13
Trzeba mieć cierpliwość :) Ja to bym palec złamał przy odpinaniu paska od koperty :P

MAGNETO
01-03-2012, 09:48
http://www.youtube.com/watch?v=LWSVTzvBnf4

franz55
01-03-2012, 10:27
Lego Rolex ... the hard level !!!

Rolex Repair... (http://www.youtube.com/watch?v=6xn4TSULVd8&feature=player_embedded#!)

pełen szacun dla Gościa.

R
01-03-2012, 10:36
pełen szacun dla Gościa.


hmm... w te strone to wiekszosc z nas dalaby sobie rade... ja poprosze czesc 2, gdzie poskladak go w calosc ;)

gryson
01-03-2012, 10:41
Przecież jest "obok" tego filmu na YT, ja obejrzałem, szacun :)

R
01-03-2012, 10:42
na co slepemu oczy... ehh

wasilewk
01-03-2012, 10:50
hmm... w te strone to wiekszosc z nas dalaby sobie rade... ja poprosze czesc 2, gdzie poskladak go w calosc ;)


No przecież tam jest: http://youtu.be/PCE0NwtLEV8

R
01-03-2012, 10:52
No przecież tam jest: http://youtu.be/PCE0NwtLEV8


widzialem widzialem... super.

Sapphiron
01-03-2012, 11:24
a najgorsze są jak zwykle komentarze polaczków... aż mi przykro, na serio...


A żeby nie było oftopa to polecam kolejną produkcję Chwytaka :

6lzkEkeadmk

Krzysiek B
01-03-2012, 14:33
a najgorsze są jak zwykle komentarze polaczków...

Widzę, że czujesz się lepszy od autorów komentarzy tam zamieszczonych.
Tymczasem zamiast zaświecić przykładem, napisałeś coś równie niemądrego.
Takie teksty mnie osobiście jako Polaka urażają.
Proszę, nie nadużywaj zwrotu "polaczek", bo taka wpadka na ulicy skutkuje czymś więcej, niż reprymenda na forum.
-------------------------------------------------------------------------

Rok 1950, zjeżdżają się uczestnicy Kongresu Pokoju we Wrocławiu. Jedna biuralistka do drugiej:
- Wiesz, właśnie byłam na dworcu jak przyjechał Joliot-Curie. I wiesz, wzięłam go za Picassa.
- Nie żartuj, tak przy wszystkich?!

Z fabryki odkurzaczy w ZSRR odchodzi najstarsza pracownica. Dyrektor wygłasza mowę:
- Była pani z nami najdłużej ze wszystkich. Była pani najlepszą pracownicą. Tak więc w dowód uznania zasług dla kraju, za zgodą KC KPZR otrzymuje pani dyplom "Zasłużony dla socjalizmu" oraz Order Przodownika Pracy.
- A czy nie mogłabym w zamian dostać odkurzacza?
- Nie ma pani odkurzacza? Ani jednego pani nie wyniosła? Dobrze wiemy, wszyscy wynoszą.
- A wyniosłam, wyniosłam. Kilkanaście ich było... Ale co w domu złożyłam, to zawsze był Kałasznikow.

mokrii
01-03-2012, 15:06
finisz to ja wam mogę pokazać :D
w barze przy browarze ;)

przybijasz gwozdzie ? :D

Psychotrop
01-03-2012, 15:42
przybijasz gwozdzie ? :D

ew. przysypiam na popielniczkę, lub dzięcioła :D

costi
01-03-2012, 16:14
A jak to jest na dzięcioła?

Psychotrop
01-03-2012, 16:16
inaczej to "przybijanie gwoździa" :D

a i jest jeszcze na "experta/naukowca" :D

Boryszuk
01-03-2012, 16:23
a i jest jeszcze na "experta/naukowca" :D

Czy to to samo co 'na szachistę'?

Psychotrop
01-03-2012, 16:30
nie wiem jak jest na szachistę :D
na eksperta zwijasz jedną dłoń w trąbkę, przykładasz do oka jak lunetę i kładziesz się na tej dłoni, tak jakbyś coś na stole przez lupę obserwował -> następnie zasypiasz :D

Psycholog
01-03-2012, 16:34
Idzie sobie facet ulicą, idzie i nagle patrzy, a tam siedzi sobie taka mała, biduleńka dziewczynka i płacze. Podchodzi do niej i pyta:
- Dziewczynko, dlaczego płaczesz?
- Bo ja jestem taka głodna i nie mam za co sobie jeść kupić.
- To może chcesz na pączka?
A dziewczynka na to:
- A jak to jest "na pączka"?

agape
01-03-2012, 16:36
Chuck Norris działa w Częstochowie:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/4/11260/z11260764X.jpg)

...zatrzymuje autobusy. :lol:



To nie humor (choć nic się nikomu nie stao ;)) - ale gdyby kogoś interesowały okoliczności - to więcej o wypadku tu:
http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/51,89625,11260359.html?i=5

Psycholog
01-03-2012, 17:33
Mężczyzna z chłopcem wchodzą razem do fryzjera. Po tym, gdy facet został już ogolony, ostrzyżony i jeszcze kazał zrobić sobie manicure, posadził na fotelu chłopca i mówi do niego:
- Poczekaj tutaj, ja pójdę tylko kupić sobie krawat i za 10 minut po ciebie przyjdę.
Gdy fryzjer ostrzygł już małego, a facet wciąż się nie pokazywał, fryzjer mówi do chłopca:
- No i co... wygląda na to, że tatuś o tobie zapomniał.
- Ale to nie był mój tatuś - mówi chłopiec. - On tylko zaczepił mnie przed chwilą na ulicy i spytał, czy mam ochotę na darmowe strzyżenie...

W pewnej wsi mieszkał sobie jurny młynarz który zaliczał wszystkie panny we wsi. Lecz pewnego razu zrobił to z córką sołtysa. Sołtysa to nie ucieszyło i strasznie sie w****ił. Zwołał zebranie aby zaradzić jakoś temu problemowi z młynarzem. Na sali cisza, nagle zgłasza sie kowal, bardzo prosty człowiek, i mówi:
-Może mu po prostu w*******imy???
Na to sołtys. Nie możemy bo to JEDYNY młynarz we wsi. co zrobimy jak sie wkurzy i opuści wieś, kto będzie nam mąkę robił? Znów zapadła cisza. Po parunastu minutach znowu wstaje kowal i mówi:
-No to w*******my stolarzowi, tych jest dwóch.

mehmet efendi
01-03-2012, 18:15
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/03/t_wiz_wytryny_178-1.jpg
źródło (http://www.camperteam.pl/forum/files/thumbs/t_wiz_wytryny_178.jpg)

Psychotrop
01-03-2012, 18:30
stare, ale dobre, więc warte odświeżenia :)

Las, ujęcie na polankę, trawa się kołysze w lekkich podmuchach wiatru, spokojne zwierzęta leniwie pasą się przy strumyczku... Nagle widać poruszenie, pierwsze zaniepokoiły się bobry i uciekły pod wodę, za nimi po kolei inne zwierzęta zwijały się z polanki, do uszu dochodzi wreszcie powód tego popłochu - coraz silniejsze drgania i łomot, stukot, hałas, nadciąga bardzo szybko, widać chmurę kurzu pochłaniającą kilka metrów lasu na sekundę...
Na polance nie było już żadnego żywego stworzenia kiedy chmura kurzu i hałas na nią wkroczyły, po czym wszystko ustało.
Po minucie kurz opadł i na polance widać jeże.
Setki jeży. Tysiące, może miliony jeży.
Pierwszy z nich odwraca się do reszty i mówi:
-Ja pier....., jak mustangi, no nie?

ekonet
01-03-2012, 19:04
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/03/t_wiz_wytryny_178-1.jpg
źródło (http://www.camperteam.pl/forum/files/thumbs/t_wiz_wytryny_178.jpg)
Przewidywanie PRZESZŁOŚCI? To nawet ja potrafię. ;)

woytec60
02-03-2012, 09:55
Podobno zima wraca ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img39.imageshack.us/img39/3293/zasea.jpg)



Poniżej inne przykłady "nowej polszczyzny"


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/03/1327414697_by_kamilox1273_500-1.jpg
źródło (http://komixxy.pl/uimages/201201/1327414697_by_kamilox1273_500.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img545.imageshack.us/img545/1730/1547j9f.jpg)

turecky
02-03-2012, 10:05
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img713.imageshack.us/img713/1715/beztytuubvk.jpg)

mad_mark
02-03-2012, 11:33
a drzemke na 'babie lato' znacie? :D

linkil
02-03-2012, 11:45
Czego mężczyźni nigdy nie zrozumieją u kobiet (http://www.joemonster.org/art/19530/Czego_nigdy_nie_zrozumiemy_u_kobiet_)

wer
03-03-2012, 04:20
http://niezlapwilka.interia.pl/konkurs/formularz

Pstryknąć komuś zdjęcie jak leje w zimie pod śmietnikiem? ;)

woytec60
03-03-2012, 09:16
A0yxBQBXf4M

ASAHI
05-03-2012, 21:50
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/03/imagesqtbnANd9GcRr7Se93rtbsbDjO9g5Xl7lRn-1.jpg
źródło (http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRr7Se93rtbsbDjO9g5Xl7lRnQYyM10w y6tb3ikG_Sgnk6JITs4vg)

raddeli
06-03-2012, 23:13
Jedna pchła pyta drugą:
- Jak myślisz, czy na innych psach też jest życie?

Motorniczy
07-03-2012, 04:31
Polski APARAT ! w koncu :)

http://allegro.pl/kamera-otworkowa-piggon-piggy-pg-900-uszkodzona-i2166648117.html

MadOnion
07-03-2012, 08:04
Buhahaha kamera dobra

Sapphiron
07-03-2012, 08:17
nazwa ni to z koreańska ni to z japońska ni to z amerykańska...

neee to nie polskie...

pil74
07-03-2012, 10:17
Gdy szukasz kobiety swojego życia pamiętaj, że taka kobieta musi mieć trzy zalety. Cycki i jeszcze jakąś trzecią.

Przy grze w słoneczko Lusia z 10B była skrępowana nie tyle obecnością fizyka i wuefisty, co brakiem innych dziewczyn.

Rzecz się dzieje w aptece.
- Poproszę trzydzieści paczek prezerwatyw.
- Czy życzy pan sobie torbę?
- Nie, moja dziewczyna jest całkiem ładna.

thorcik
07-03-2012, 12:07
Rzecz się dzieje w aptece.
- Poproszę trzydzieści paczek prezerwatyw.
- Czy życzy pan sobie torbę?
- Nie, moja dziewczyna jest całkiem ładna.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

owieczkax18
07-03-2012, 13:54
Szedł sobie facet ulicą. Patrzy, a na kamienicy napis: "Wejdź do pokoju cudów".
Wchodzi. Patrzy, a na środku pokoju krzesło, a nad nim - w suficie - dziura. Siada na krześle, a ono - myk - w górę. Głowa mu idealnie wchodzi w dziurę.
I nagle facet czuje, jak mu ktoś w łeb *P***** z kopa!
W****iony na maksa, zsiada z krzesła i biegiem zapieprza na górę. Wchodzi do pokoju - pusto, nikogo nie ma.
A z dziury w podłodze wysuwa się głowa... :D

Psychotrop
07-03-2012, 15:31
zBiyTxQC2OE

mraK-zRfWL0

thorcik
07-03-2012, 17:56
Zbanuj się za podrzucanie staroci :razz:

m3
07-03-2012, 18:36
Było ?

Jasio idzie z mamą do sklepu. Przed sklepem widzi pijaka z krzywymi nogami. I głośno mówi do mamy:
- Mamo, ale ten pan ma krzywe nogi!
- Jasiu, ale tak nie wolno! Możesz tego pana obrazić!
Następnego dnia Jasio znowu idzie z mamą do sklepu, widzi tego samego faceta z krzywymi nogami i głośno mówi:
- Ale ten pan ma krzywe nogi!
Wtedy mama już straciła cierpliwość i mówi do Jasia:
- Jasiu, ile mam ci powtarzać, że tak nie wolno! Za karę będziesz siedzieć w domu i nie wyjdziesz dopóki nie przeczytasz Szekspira.
Po trzech miesiącach Jasio znowu idzie z mamą do sklepu i widząc faceta z krzywymi nogami mówi:
- Cóż to za moda nastała w tych czasach, żeby swe jaja nosić w nawiasach.

grzehuu
07-03-2012, 18:54
...Cóż to za moda nastała w tych czasach, żeby swe jaja nosić w nawiasach.

HAHAHAHA

leżę i kwiczę ze śmiechu

mateo912
07-03-2012, 18:59
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/03/dziewczyna_detal-1.jpg
źródło (http://www.joemonster.org/i/e/dziewczyna_detal.jpg)
:mrgreen:

Motorniczy
07-03-2012, 21:30
MIAZGA !!! hue,hue,hue .

ekonet
07-03-2012, 21:58
Przypomnę, że to jest dział "Humor". Większość z nas wchodzi tu w poszukiwaniu rozrywki, nierzadko też w oczekiwaniu dowcipów na poziomie. Nie prowadzimy tu społecznych misji nawracania i przestrzegania kierowców. No!

Strus
07-03-2012, 22:09
Howgh :)

DonMaliniacco
08-03-2012, 15:05
no to tak z okazji Dnia Kobiet. Wszystkim tym, które cierpią na bezsenność:

0NuY2cmbGb4

Boryszuk
08-03-2012, 15:07
Loooooool

Greg77
08-03-2012, 15:10
Boskie!
Musze to wprowadzic w zycie:D

mateo912
08-03-2012, 15:18
no to tak z okazji dnia kobiet. Wszystkim tym, które cierpią na bezsenność:

0nuy2cmbgb4

:d:d:d:d:d:d

pil74
08-03-2012, 15:22
Super. Takie Maczo. Kobiety to pewno lubią :)
Dobre :)

linkil
08-03-2012, 17:23
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/03/c58ee9a4b65cce43ec95101af8f39116.jpg?1331207103)

MARTINK
09-03-2012, 00:05
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/03/dziewczyna_detal-1.jpg
źródło (http://www.joemonster.org/i/e/dziewczyna_detal.jpg)
:mrgreen:

shit. Zauwazylem king-konga od razu :( ale mam nadzieje ze jest jeszcze ratunek - bo potem zobaczylem Pani oczy.

mateo912
09-03-2012, 00:44
shit. Zauwazylem king-konga od razu :( ale mam nadzieje ze jest jeszcze ratunek - bo potem zobaczylem Pani oczy.

oczy czy OOczy?:mrgreen:

coach_lodz
09-03-2012, 11:56
czy?:mrgreen:

gdzie "czy" ? ja zauważyłem tylko dwa :mrgreen:

woytec60
09-03-2012, 13:58
bl52yGh0ElI

gryson
09-03-2012, 15:39
Wojtek, niedługo to nie będzie żart tylko nasza rzeczywistość :)

vvilk
09-03-2012, 20:56
shit. Zauwazylem king-konga od razu :( ale mam nadzieje ze jest jeszcze ratunek - bo potem zobaczylem Pani oczy.

Nie dajcie sie nabrac! Jaki King-Kong?


Wystukane na telefonie. Sorry za brak polskich liter.

Rafał_Sz
09-03-2012, 21:42
Nie dajcie sie nabrac! Jaki King-Kong?

Z lewej king, z prawej kong. Naprawdę nie widzisz?


:)

pil74
10-03-2012, 22:03
Z lewej king, z prawej kong. Naprawdę nie widzisz?


:)
ja tam widzę dwa ping pongi tylko :)

wukaem
12-03-2012, 11:45
Z dzisiejszego JM.org:

W rodzinie Angeliny Jolie pytanie "Skąd się biorą dzieci?" zadają nie dzieci, ale Brad Pitt.

Psychotrop
12-03-2012, 15:38
szowinistyczne ;)

- Co robi kobieta po stosunku?
- ?
- Przeszkadza

Boryszuk
12-03-2012, 15:40
-Jak sprawić by kobieta krzyczała jeszcze przez 20 minut po stosunku?
-Wytrzeć wacka w firankę.

gALL
13-03-2012, 14:23
-Jak sprawić by kobieta krzyczała jeszcze przez 20 minut po stosunku?
-Wytrzeć wacka w firankę.

Wiesz za co Kain zabil Abla?







Za opowiadanie starych i marnych dowcipow.

thorcik
13-03-2012, 14:55
Wiesz za co Kain zabil Abla?







Za opowiadanie starych i marnych dowcipow.

Było :mrgreen:

Rafał_Sz
13-03-2012, 15:03
Było :mrgreen:
To też.

;):)

Krzysiek B
13-03-2012, 15:48
Przychodzi pewien maż do lekarza.
Lekarz zalecił mu codzienne stosowane czopków.
Po chwili lekarz się pyta:
- Czy da pan sobie z tym radę?
- Nie bardzo nigdy nie próbowałem.
- No to ja panu jednego włożę i będzie pan już wiedział.
Na następny dzień mąż nie może sobie poradzić z włożeniem, prosi żonę o pomoc.
No i żona wpycha trzymając mu ręką na lewym barku.
Nagle mąż mówi:
- Ku...a
Wystraszona żona:
- Co się stało?
- Przypomniałem sobie, że gdy lekarz wkładam mi czopka do dupy to trzymał dwie ręce na moich barkach.

Wchodzi kowboj do baru i siada koło dziewczyny:
- Hej kim jesteś? - pyta się kowboj
- Lesbijką
- Czyli?
- Kiedy wstaje rano, myślę o seksie z kobietą
kiedy jem śniadanie, myślę o seksie z kobietą
kiedy idę do pracy, myślę o seksie z kobietą
kiedy jem obiad myślę o seksie z kobietą
kiedy idę spać, myślę o seksie z kobietą. A ty kim jesteś?
- Wiesz, kiedy tu przyszedłem, myślałem, że jestem kowbojem ale teraz wiem, że jestem lesbijką.

Przychodzi baba do lekarza z całym workiem papieru toaletowego:
- Po co to pani?
- Słyszałam, że jest pan zasranym specjalistą...

Przychodzi baba z córką do lekarza. Córka jest piękna i seksowna. Lekarz od razu każe się jej rozebrać. Baba protestuje:
- Ależ panie doktorze, to ja jestem chora!
- To proszę pokazać gardło - mówi lekarz.

Baba miała dwie papużki - samiczki, które non stop przeklinały i za każdym razem, gdy odsłaniała ich klatkę chórem krzyczały: "Cześć! Jesteśmy dziwkami, zrobimy wszystko o co poprosisz". Baba zmieszana poszła z problemem do księdza, który po długim namyśle znalazł rozwiązanie. Powiada:
-Pani przyniesie te swoje samiczki do mnie, ja mam w domu tez dwie papugi samce, które ciągle czytają biblie i się modlą. Myślę, że kiedy je ze sobą skontaktujemy, pani samiczki się ucywilizują.
Tak tez zrobili. Ledwo samiczki trafiły do klatki papug księdza, natychmiast zaczęły swój koncert:
-Cześć jesteśmy dziwkami, zrobimy wszystko o co poprosisz.
Na to odzywa się samczyk księdza i mówi do swojego kompana:
-Stary wyjeb te księgi, nasze modlitwy zostały wysłuchane!

Baba i chłop jadą furmanką po autostradzie. Nagle wyprzedza ich motocyklista bez głowy, chłop zdziwił się lecz nie zareagował. Nagle wyprzedził ich drugi motocyklista, także bez głowy....
Po kilku następnych podobnych przypadkach, zdziwienie chłopa sięgnęło zenitu i z wielkim trudem zaczął się zastanawiać nad zaistniałą sytuacją. Po chwili kontemplacji klepnął się w głowę i krzyczy do baby:
- Ej, stara! Rzuć no tę kosę gdzieś wyżej!!


P.S.Niech mi któryś powie, że było, to dostanie czopek :D

gALL
14-03-2012, 14:48
Bylo!

Greg77
14-03-2012, 14:50
c8GLRiI9DIo

ale jaja:D

IcyMan
14-03-2012, 14:50
Kupiłem sobie alkomat.
Teraz co piątek nowy rekord.

Boryszuk
14-03-2012, 14:53
ale jaja:D

Ale wykrakał. Co to za program? To to gdzie on jeździ i pomaga kupować samochody? O_o

Rafał_Sz
14-03-2012, 14:57
Ale wykrakał. Co to za program? To to gdzie on jeździ i pomaga kupować samochody? O_o
Aż sobie dałem na fejsa. Program to chyba "zakup kontrolowany". :)

darko
14-03-2012, 15:09
c8GLRiI9DIo

ale jaja:D
"ała" :mrgreen:

Greg77
14-03-2012, 15:12
Ala!:lol: