PDA

Zobacz pełną wersję : Humor



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78

linkil
13-02-2014, 21:06
Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dupa również.

wdhiz
13-02-2014, 21:34
Rodzice nakrywają syna z dziewczyną w sypialni.
Dziewczyna mysli: Boże, jaki wstyd...
Chłopak: No to mam przerąbane...
Tata: Moja krew :)

Mama: Jak ta bidulka nóżki trzyma, żadnej przyjemności nie będzie miała...

linkil
13-02-2014, 22:37
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1689260_650187628352328_688227400_n.jpg)

MARTINK
13-02-2014, 23:58
http://mistrzowie.org/577166

komentarz rownie dobry

Rafał_Sz
14-02-2014, 15:26
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1920618_748962188450075_295409961_n.jpg)

linkil
14-02-2014, 17:30
Prezent "last minet"


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1900027_264945033668376_783775323_n.jpg)

ekonet
14-02-2014, 17:44
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1920618_748962188450075_295409961_n.jpg)
Ostatnio trochę inaczej się ubierałeś, ale to było latem, fakt. :mrgreen:

Rafał_Sz
14-02-2014, 18:01
Ostatnio trochę inaczej się ubierałeś, ale to było latem, fakt. :mrgreen:

Sam widzisz, jaki ja jestem zamknięty w sobie. :mrgreen:

Feni
14-02-2014, 18:02
Świeża wrzutka Mariusza Goli. Chyba muszę się częściej kręcić po Stawowej w Katowicach, żeby go posłuchać na żywo ;)
watch?v=ZsmeuC38nkw

RobertMiernik
14-02-2014, 18:30
Świeża wrzutka Mariusza Goli. Chyba muszę się częściej kręcić po Stawowej w Katowicach, żeby go posłuchać na żywo ;)

Obśmiałem się jak norka.

Sławomir
14-02-2014, 19:47
Obśmiałem się jak norka.
hej a niby z czego? Chyba, że Twoja odpowiedź jest przewrotna. Mariusz gra wyśmienicie. Wszystkie wielkie talenty kiedyś "zahaczyły" o granie na ulicy. A kto jego nie słuchał na żywo (ja na ulicy) niech może może "spasuje". Chyba, że Mariuszu prześmiewczo krytykujesz publikację tego filmu w dziale humor. To masz rację.

Feni
14-02-2014, 19:52
No pewnie, że pije do tego, że to w dziale humor, ale gdzie to niby miałem wrzucić jak nie tu ? :-D
Chyba że jest dział "uliczne talenty gitarowe" to poproszę o przeniesienie :-D

Sławomir
14-02-2014, 19:54
A może i fajnie, że TU. tak bym nie znalazł i nie subskrybował :-)
Bo do tej pory nie wiedziałem nawet jak on się nazywa! Na ulicy, na dworcu a imię jego ...?

Feni
14-02-2014, 22:48
A widzisz, czyli są plusy tego posta, hehe :) Goli już dawno powinien być superstar, tylko pewnie sam nie chce, albo nie wie jak o zrobić żeby było dobrze ;)

!AGresT
15-02-2014, 00:29
Mariusz gra wyśmienicie.

Zdania są podzielone. Technika, którą prezentuje nie jest specjalnie trudna, a jeśli chodzi o treść, to tak sobie. Jest to oczywiście moje prywatne zdanie, pewnie za dużo osłuchałem się andaluzyjskich nastolatków. Niestety gitarowo (tak w masie) to my trzeci świat jesteśmy.

camill_lkr
15-02-2014, 01:03
Czasem i zapasowe body nie pomoze ;) (http://www.cda.pl/video/4877708/Wpadka-fotografa-na-slubie)

zolton
15-02-2014, 10:08
Mariusz wspaniale gra ;)
Na żywo go niestety nie słyszałem jeszcze ale mam nadzieję, że usłyszę. On już jest "superstar". Pomyślcie co by mogło być gdyby stał się prawdziwym "szołmenem" - nie grałby za "co łaska" a jedynie za określoną kwotę, nie grałby dla ludzi a jedynie dla pieniędzy.

Rafał_Sz
15-02-2014, 10:13
Czasem i zapasowe body nie pomoze ;) (http://www.cda.pl/video/4877708/Wpadka-fotografa-na-slubie)

To było milion lat temu i milion razy na forum. ;)

mOSAd
15-02-2014, 10:17
Mariusz wspaniale gra ;)
Na żywo go niestety nie słyszałem jeszcze ale mam nadzieję, że usłyszę. On już jest "superstar". Pomyślcie co by mogło być gdyby stał się prawdziwym "szołmenem" - nie grałby za "co łaska" a jedynie za określoną kwotę, nie grałby dla ludzi a jedynie dla pieniędzy.

No co by się stało? Byłby bogatszy i jego muzyka trafiłaby do większego kręgu zainteresowanych? :D Skreśl sobie słowo "jedynie" dla pieniędzy, we własnej wypowiedzi, zastąp je słowem "także" i będziesz miał odpowiedź.

A żeby nie było całkiem offtopowo...


- Czym się różni norka od nurka?
- Tym, że norka może wejść do norki, a nurek... Hmmm... No dobra, niczym.

Sławomir
15-02-2014, 12:11
Czasem i zapasowe body nie pomoze ;) (http://www.cda.pl/video/4877708/Wpadka-fotografa-na-slubie)
sucharek. "Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku, dziadek się się śmiał i to samo miał"

camill_lkr
15-02-2014, 18:14
Mi sie raczej nie przytrafi bo tego nie robie :P Tak wlasnie myslalem ze juz ktos to kiedys wrzucil... prawdopodobne to bylo po ilosci stron w tym watku... :D

zolton
16-02-2014, 00:47
Początki zawsze bywają trudne ale ważne, że później niż wcale :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/1e464602611cb66c69fe72434637a50b_original.jpg?1392 466206)

Sławol
16-02-2014, 01:24
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1392405834_ikfrai_600-2.jpg
źródło (http://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201402/1392405834_ikfrai_600.jpg)

jacgyver
16-02-2014, 10:56
To było milion lat temu i milion razy na forum. ;)

A taka odpowiedź była 2 miliony lat temu i 2 miliony razy na forum.
Ludzie przestańcie w końcu pisać czy coś było czy nie było, po co te komentarze?
Było? To przeczytaj kolejny post i daj na luz.....

Rafał_Sz
16-02-2014, 10:59
Na luz? Ja jestem tak wyluzowany, że wysiadam z samolotu zanim wyląduje. ;)
Warto przeczytać kilka postów wstecz i nie wrzucać sucharów tak czerstwych, że łamią się na tym nawet najtwardsze zęby.

zolton
16-02-2014, 11:24
-Żołnierzu! Dlaczego nie widziałem cie na ostatnich zajęciach z maskowania?
-Dziękuję panie kapitanie

rooner
17-02-2014, 14:21
Wesele studenckie.
- Panna młoda siedzi smutna i nic nie je.
- do pana młodego podchodzi znajomy i pyta:
"Ty stary dlaczego twoja żona nic nie je?"
- Bo się nie składała.

linkil
17-02-2014, 19:47
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1656263_652149214822836_824316725_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/969181_134485416756981_490485778_n.jpg)

zolton
17-02-2014, 23:51
ejr20TbPBms

Greg77
19-02-2014, 00:50
Otworz googletranslate, wybierasz jezyk japonski i klikasz kilkanascie kropek (http://translate.google.com/#ja/en/..............................), potem klikasz glosniczek zeby odlsuchac i....prawie jak teczowy kot :D

mOSAd
19-02-2014, 02:22
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://cs7004.vk.me/c540105/v540105383/35924/9xCea7P0y1I.jpg)

zolton
19-02-2014, 09:52
Otworz googletranslate, wybierasz jezyk japonski i klikasz kilkanascie kropek (http://translate.google.com/#ja/en/..............................), potem klikasz glosniczek zeby odlsuchac i....prawie jak teczowy kot :D

UWAGA!!!
Silnie uzależnia :D

Polecam zrobienie z tego wielogłosu (kilka kart z "muzyczką")

Rafał_Sz
19-02-2014, 12:20
MjhQlDF-YXM

rooner
19-02-2014, 17:35
Na ból głowy:
http://www.youtube.com/watch?v=WWwuSyt9Pn4

Sławol
20-02-2014, 12:29
No, Miśki!

Okazja! Darmowy klucz do Windowsa 8.1! Tylko na Allegro! Ciekawe, czy ktoś już wykorzystał :lol:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3972071592

zolton
20-02-2014, 19:44
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/846b628d09b5b131aabdda42e4b095dc_original.jpg?1392 899134)

Rafał_Sz
20-02-2014, 20:00
Co Cię tu śmieszny?

Nemeth
20-02-2014, 20:01
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/846b628d09b5b131aabdda42e4b095dc_original.jpg?1392 899134)

Wrzuć jeszcze jakieś zdjęcia trupów z Majdanu i orków Sarumana. Pośmiejemy się z porównania.

zolton
20-02-2014, 20:59
Oo matko...
Śmieszy mnie (i nie tylko mnie a także ukraińców z którymi mieszkam) porównanie. Nie chodzi o wyśmianie sytuacji jaka się dzieje na Ukrainie bo jest kijowa i tego im nie zazdroszczę ale jak zobaczyli to to się śmiali.

@Nemeth
Z trupami to przesadziłeś. W takiej sytuacji nawet bym się nie odważył uśmiechnąć a tym bardziej napisać to na jakimś forum. Śmiać się ludzie będą ze wszystkiego. Zawsze się przytrafi jakaś sytuacja tragiczna z której będą ludzie śmiać aby rozładować sytuację.

swider
21-02-2014, 00:40
Nie chodzi o wyśmianie sytuacji jaka się dzieje na Ukrainie bo jest kijowa […]
To ci się udało. ;)

Rafał_Sz
21-02-2014, 08:56
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1902837_221874004684788_1564115652_n.jpg)

Peter
21-02-2014, 12:05
http://joemonster.org/art/26618/Wyrosla_jej_broda_wpadla_w_depresje_ale_dzisiaj_ju z_to_akceptuje

Peter
21-02-2014, 12:06
Z pewnego forum:

Właśnie napisał do mnie młody muzułmanin z Algierii. Szuka żony, warunek to: muzułmanka i Polka. Studiuje w naszym kraju więc nie będzie większego problemu z komunikacją. Któraś z pań jest może chętna?


Tak, na imię ma Straż Graniczna

Rafał_Sz
21-02-2014, 13:25
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1620513_616443331785954_467754525_n.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1962675_616175768479377_2105019502_n.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1959339_615979581832329_1727323895_n.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1897005_615406651889622_1373908997_n.jpg)

linkil
21-02-2014, 17:17
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1656147_653120601392364_1089021995_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1947781_652706688100422_1852248038_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1966722_653535418017549_1172520102_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/demot6125-2.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/02/demot-61-25.jpg)

linkil
22-02-2014, 13:12
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1174387bc4909351384333523_by_Mara_5-2.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qjt/1174387bc4909351384333523_by_Mara_5.jpg)

Borat1979
22-02-2014, 16:06
prawdziwi przyjaciele :)

http://www.youtube.com/watch?v=2LRK5VVBaQk

linkil
22-02-2014, 18:47
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/014e450677a744f827d54d706358833f_original.jpg?1393 013946)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/9c76e80a0f4120ac8af069f8489b25f5_original.jpg?1392 995347)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/a1ddcea040dc6dcf3005ebad75df2332_original.jpg?1393 028540)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/66e1098f9a3d64d8bc1150eae7277f56_original.jpg?1393 028527)

zolton
23-02-2014, 13:21
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1468760_256726367809686_1188258067_n-2.jpg
źródło (http://3.bp.blogspot.com/-4eiJoEPUE4A/Uue2HHmaglI/AAAAAAAAFdY/nGojeOKNVBk/s1600/1468760_256726367809686_1188258067_n.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/ee4ea465777905939ed93ea80559a446_original.gif?1393 093898)

linkil
23-02-2014, 19:27
"Kiedyś w pośpiechu wyjąłem wszystkie śmieci i papiery z kieszeni kurtki, w tym skrawek papieru na którym miałem zapisany swój NIP.
Moja (aktualnie była) dziewczyna nie omieszkała sprawdzić "jaka dziwka dała mi swój numer" dzwoniąc na na mój NIP..."

linkil
23-02-2014, 23:13
BroApp (https://play.google.com/store/apps/details?id=net.broapp.app) ;)

Rafał_Sz
23-02-2014, 23:19
nonsensopedia.wikia.com/wiki/Poradnik:Jak_robi%C4%87_emozdj%C4%99cia

przemas-J
24-02-2014, 10:08
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/943304_494543663944524_338498294_n.jpg)

RobertMiernik
24-02-2014, 16:02
zamknięcie igrzysk


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/zakoncz20140224115351-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/02/zakoncz-20140224115351.jpg)

zolton
24-02-2014, 18:58
zamknięcie igrzysk


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/zakoncz20140224115351-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/02/zakoncz-20140224115351.jpg)

Mają dystans do siebie :)

freefly
24-02-2014, 19:29
Mają dystans do siebie :)

Raczej zatrudnili dobrą firmę od PR.:wink:

linkil
24-02-2014, 19:53
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/20140107113711uid2-1.jpg
źródło (http://kobietybezserca.com/upload/20140107113711uid2.jpg)

Thunder_
24-02-2014, 20:15
zamknięcie igrzysk


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/zakoncz20140224115351-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/02/zakoncz-20140224115351.jpg)Oglądałem zamknięcie na żywo i byłem pod ogromnym wrażeniem. Świetnie wykorzystali ten motyw :) Ostatnio koło oczywiście tym razem się otworzyło :)

linkil
24-02-2014, 21:55
Z cyckami jest jak z prawem jazdy. Wystarczy B.

linkil
24-02-2014, 22:08
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/9a3fe13911958d4db8ee20a93a401a41_original.jpg?1393 159607)

TOP67
24-02-2014, 22:32
Mam takie coś i to naprawdę działa gdy ktoś inny mizia.

zolton
24-02-2014, 22:42
"Miziałem się" tym u kumpla - zarąbista sprawa :D
Ktoś wie gdzie to można kupić?

adriansocho
24-02-2014, 22:52
Moja babcia to dostała, jak jej wcisnęli fotel do masażu:) A w śmiesznym obrazku chodzi chyba o to, czy z wypowiedzi pana w drugiej części będzie coś pozytywnego, czy raczej nie...

djjaca
24-02-2014, 23:08
"Miziałem się" tym u kumpla - zarąbista sprawa :D
Ktoś wie gdzie to można kupić?

Jysk, każdy sklep wszystko po 5 zł, u chińczyka idt ☺

Nexus 7

stock
24-02-2014, 23:10
"Miziałem się" tym u kumpla - zarąbista sprawa :D
Ktoś wie gdzie to można kupić?

często to jest na jakiś targach staroci, kamieni, wystawach itp zjawiskach.
ewentualnie na rodzimym portalu aukcyjnym wpisać "masażer głowy" - koszt ze 3zł.

linkil
24-02-2014, 23:26
często to jest na jakiś targach staroci, kamieni, wystawach itp zjawiskach.
ewentualnie na rodzimym portalu aukcyjnym wpisać "masażer głowy" - koszt ze 3zł.

patrz, ja niedawno dalem ponad dyche :x w jysk

zolton
24-02-2014, 23:59
A teraz tak na serio...do czego to służy oprócz w większej części do miziania?

RobertMiernik
25-02-2014, 01:09
A teraz tak na serio...do czego to służy oprócz w większej części do miziania?

Do niczego, znaczy to jego podstawowa funkcja i ewentualne inne są nieplanowane przez producenta...

miron19j
25-02-2014, 09:22
patrz, ja niedawno dalem ponad dyche :x w jysk

to jakiś wypasiony model musiał być. :-D

GeparD
25-02-2014, 12:20
Z automatyczną miziarką ;)

zolton
25-02-2014, 13:53
Z automatyczną miziarką ;)

Albo z wifi :D

zolton
25-02-2014, 15:40
9_eOzwrCmFo
IANwb_qT1gg

cyfrowyduch
25-02-2014, 18:52
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/KwFuAB65pIQ-1.jpg
źródło (http://cs320128.vk.me/v320128238/89ef/KwFuAB65pIQ.jpg)

linkil
28-02-2014, 11:17
to jakiś wypasiony model musiał być. :-D
ba :D !




89bcFDlP5rw

miron19j
28-02-2014, 11:28
:-D

sailor
28-02-2014, 11:37
to moze trochę o fotografii :)

http://static1.businessinsider.com/image/530f4f7e69beddd707b04e25-1200-/bhe-wtgcmaash-k.png-large.png
źródło (http://static1.businessinsider.com/image/530f4f7e69beddd707b04e25-1200-/bhe-wtgcmaash-k.png-large.png)

wdhiz
28-02-2014, 16:06
Nie bardzo rozumiem, co jest śmiesznego w normalnej korekcie od klienta...



;) ;) ;)

miron19j
28-02-2014, 16:14
Nie bardzo rozumiem, co jest śmiesznego w normalnej korekcie od klienta...



;) ;) ;)
to ja już wolę nie pytać, jaka jest niezwykła korekta?

:-)

elanek
02-03-2014, 12:17
Nie ma to jak joga:
http://imgur.com/a/HfFQq#FmdUh

Piter
02-03-2014, 12:25
Nie ma to jak joga:
http://imgur.com/a/HfFQq#FmdUh

Podoba mi się Twoje poczucie humoru:)

zolton
02-03-2014, 14:48
Chyba zacznę chodzić na taką jogę :D
Ktoś wie gdzie są takie kursy? :D

woytec60
02-03-2014, 19:36
Chyba zacznę chodzić na taką jogę :D
Ktoś wie gdzie są takie kursy? :D

Ja wiem.
"Poskładaj się" jak ta babka na fotkach i wklej swoje zdjęcia to podam Ci adres.

zolton
02-03-2014, 19:44
Ja wiem.
"Poskładaj się" jak ta babka na fotkach i wklej swoje zdjęcia to podam Ci adres.

Niee...psychiatryka nie potrzebuję :D

gryson
02-03-2014, 22:01
Nie ma to jak joga:
http://imgur.com/a/HfFQq#FmdUh

Cholerka źle ze mną, ja oglądając zdjęcia znalazłem syfy na matrycy :)

doktor
02-03-2014, 23:39
Niee...psychiatryka nie potrzebuję

Nie ma ludzi zdrowych. Są niedokładnie zbadani. Nie ma potrzebuję. Nie ty to oceniasz.

zolton
02-03-2014, 23:48
Nie ma ludzi zdrowych. Są niedokładnie zbadani. Nie ma potrzebuję. Nie ty to oceniasz.

Haha :D
Idealnie dobrane słowa przez kogoś z taką nazwą użytkownika jak Twoja :D

doktor
03-03-2014, 00:33
Swoją drogą kompletnie nie rozumiem czemu psychiatra ci do głowy przyszedł. Jest potrzeba - jest doktor.

elanek
03-03-2014, 09:49
Swoją drogą kompletnie nie rozumiem czemu psychiatra ci do głowy przyszedł.

A ja tylko gołą babę wstawiłem... :)

gryson
03-03-2014, 10:09
Bo Ty wszędzie te gołe baby widzisz, też się do psychiatry nadajesz ;)

elanek
03-03-2014, 10:17
Bo Ty wszędzie te gołe baby widzisz, też się do psychiatry nadajesz ;)

W dobie gendera to już należy się bać tego?

ekonet
03-03-2014, 10:29
W dobie gendera to już należy się bać tego?
Już za późno na lęk. :mrgreen:

nigel
03-03-2014, 11:54
W dobie gendera to już należy się bać tego?

W dobie gendera już nie ma gołych bab. Są gołe osobniki wykazujące i akceptujące cechy żeńskie :)

elanek
03-03-2014, 12:10
A psychiatrą może okazać się też jakiś gender. Diagnoza musi być jedna - choroba. I jakieś leczenie zapewne...

costi
03-03-2014, 13:19
A psychiatrą może okazać się też jakiś gender. Diagnoza musi być jedna - choroba. I jakieś leczenie zapewne...

No nie róbcie z nas pederastów!

gryson
03-03-2014, 20:10
A psychiatrą może okazać się też jakiś gender. Diagnoza musi być jedna - choroba. I jakieś leczenie zapewne...

Nie martw się, kuracja sprowadza się do oglądania... gołych bab ;) I koło się zamknęło ;)

Boa
04-03-2014, 15:14
A psychiatrą może okazać się też jakiś gender. Diagnoza musi być jedna - choroba. I jakieś leczenie zapewne...

Klina, klinem ;)

linkil
04-03-2014, 19:14
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1689569_656915321012892_280904356_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/1393009959_by_izabelle401-2.jpg?1393009959
źródło (http://mistrzowie.org//uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL//201402/1393009959_by_izabelle401.jpg?1393009959)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1982147_679183452144786_202427722_n.jpg)

Antonioo
05-03-2014, 00:21
:D

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1964802_544564845641925_1723519896_n.jpg)

Peter
05-03-2014, 09:10
Spot wyborczy...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.youtube.com/watch?v=U0rsqznWj88)http://www.youtube.com/watch?v=U0rsqznWj88

ropusz
05-03-2014, 23:59
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1689569_656915321012892_280904356_n.jpg)


Wraca mąż do domu, a żona woła od progu:
- Otworzyć Ci puszkę?
- Cipuszkę później, najpierw obiad.

DonMaliniacco
06-03-2014, 16:00
HVNf3ug8utM

zolton
06-03-2014, 16:15
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/0_1_51485_Korupcja_jaka_korupcja_przez_d-2.jpg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_51485_Korupcja_jaka_korupcja!_przez_dupa_roman a.jpg)

HVNf3ug8utM


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/0_1_51354_Powietrzny_wyscig_przez_arnold-2.jpg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_51354_Powietrzny_wyscig_przez_arnold77.jpg)

DonMaliniacco
06-03-2014, 16:52
no może nie dosłownie przetłumaczone, ale co tam :)

linkil
06-03-2014, 22:22
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/f792c8e4dd709f483dd4be9324b7e8b3_original.jpg?1394 029778)

linkil
06-03-2014, 23:10
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/1dd302c83bb84287c1ee5d833789ba0c_original.gif?1394 039018)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/594bb5005febb1d145adf5ba369bfbf4_original.jpg?1394 038824)

Iwek_22
07-03-2014, 09:40
Prawdziwi mężczyźni mają kobiety szczęśliwe.
Pozostali - silne.

* * *

- Dzień dobry. Proszę przepisać na nas swoje mieszkanie.
- Powariowaliście?!
- Przepraszam, nie od tego zacząłem. Czy wierzy pan w Boga?


* * * *

Niektórzy rodzice udzielają wsparcia swoim homoseksualnym dzieciom. Gdyby mój syn był gejem też nigdy nie odwróciłbym się do niego plecami.

* * * * *

Nie cierpię ludzi biorących narkotyki.... Policji na przykład.

* * * *

- Nie znalazłem u syna narkotyków.
- Trzeba było podrzucić.

* * * *

- Rysiu, co to jest: bez rąk, bez nóg, a okna i drzwi otworzy?
- Wiatr?
- Sratr. Granat!

* * * *

Oddałbym wszystko gdyby u Drzyzgi w programie choć raz pojawił się ktoś który by powiedział: "Mama była w porządku... tata był też w porządku... to po prostu ja wyrosłem na debila"

* * * *

Trwa sesja na akademii medycznej. Z sali wychodzi smutny student i wnet otaczają go koledzy z grupy:
- Zdałeś?
- Nie.
- Dlaczego?
- Bo mi zadał takie głupie pytanie.
- Jakie pytanie?
- "Co trzeba mieć, aby zrobić lewatywę?".
- I co odpowiedziałeś?
- Dupę.

piter670
07-03-2014, 09:52
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/itemJPGrot0-2.jpg?rot=0
źródło (http://blg.nikonsrc.com/image/ra86y5-5mq-94AsgUwUrZv3ecxQm8mVfs7L4TDuQxLoQiBa5OpbleAmtoKug6 n4_PWUXZcEFpp8/item.JPG?rot=0)

zolton
07-03-2014, 13:30
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/itemJPGrot0-1.jpg?rot=0
źródło (http://blg.nikonsrc.com/image/ra86y5-5mq-94AsgUwUrZv3ecxQm8mVfs7L4TDuQxLoQiBa5OpbleAmtoKug6 n4_PWUXZcEFpp8/item.JPG?rot=0)

Haha :D
P-śl :)

Trzeba się będzie po mieście przejść w poszukiwaniu kartki :D

bartekk
07-03-2014, 16:34
Mały mol po raz pierwszy wypuścił się w samotny lot po pokoju.
Wyleciał z szafy, zrobił rundkę i wrócił na płaszczyk. Stary mol zapytał:
- I jak poszło?
- Chyba ok. Wszyscy klaskali…

Przychodzi smok na leśną polanę ze zwierzętami i pyta:
- Nazwisko?
- Niedźwiedź.
Smok:
- Wpisuję cię na moją listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Wilk.
- Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Zając.
- Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cię zjem.
Zając:
- A można nie przychodzić?
Smok:
- Można, wykreślam.

bartekk
07-03-2014, 16:54
W wyniku wielu próśb mężczyzn, w sprzedaży pojawiły się wreszcie nowe kosmetyk dla kobiet:
- perfumy "Takie ładne, kwiatowe",
- szminka "Mniej więcej czerwona",
- krem "No, do twarzy"
- i absolutny hit - odżywka do włosów "Coś jak szampon, ale się nie pieni"

Zima jest jak kobieta: pięknie wygląda na zdjęciach, ale w rzeczywistości wkurza już od samego rana.

Na leżakowaniu w przedszkolu leżą dzieci na łóżeczkach i w pewnej chwili chłopczyk pyta dziewczynkę:
- Jesteś chłopcem czy dziewczynką?
- Nie wiem.
- To sprawdź!
- No to mi pomóż!
- No to musisz podnieść kołderkę.
Dziewczynka podniosła kołderkę na to chłopczyk:
- Jesteś dziewczynką, bo masz różową piżamkę.

Na Arce. Noe nagle słyszy pukanie do drzwi.
- Kto tam?
- Hipopotam.

Mam dla ciebie dobrą i złą wiadomość. Od której zacząć?
- Od złej.
- Przejechałem twojego kota.
- O, nie! A dobra wiadomość?
- Żartowałem.
- Naprawdę?
- Tak. Nie ma żadnej dobrej wiadomości

- Halo, cyrk? Gadający koń z tej strony. Chciałbym u was pracować.
- A co pan umie?
- Żonglować, ku*wa!

Przychodzi martwa baba do lekarza.
Lekarz oburzony:
- Co mi się pani tu rozkłada?
Baba na to:
- A co, mam gnić w poczekalni?

- Co robi traktor w fryzjera?
- Warkocze.

wikary
07-03-2014, 18:42
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/2a9xgtc-2.jpg
źródło (http://i60.tinypic.com/2a9xgtc.jpg)

zolton
08-03-2014, 08:15
Może nieodpowiedni wrzucać owy filmik w dzisiejszy dzień...ale co tam :D Może dziołchy mają dystans do siebie :)
HpzYbzQY394

Tak przy okazji chciałbym naszym pięknym kobietom życzyć dużo zdrowia, szczęścia i wytrwałości co do nas - mężczyzn :)

zolton
09-03-2014, 20:04
Z cyklu: kopiowanie kwejka c.d. :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/519cedf3dba0aff503df76971560352c_original.jpg?1394 365991)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/c7b9f52d5252e5068c461e7e3bfb034b_original.jpg?1394 360261)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/b75e805fd528f0ded7c8118e752ed582_original.jpg?1394 355681)

foto4deg
09-03-2014, 20:52
:D :twisted:

nZAAZmkSVuU

linkil
10-03-2014, 20:32
Fotografowie_ktorzy_kradna_cudze_pomysly_sprzed_la t (http://joemonster.org/art/26850/Fotografowie_ktorzy_kradna_cudze_pomysly_sprzed_la t) oczywiscie wiem ze wszystko w fotografii juz bylo i dodaje z przymruzeniem oka ;)




24_sytuacje_o_ktorych_marza_ludzie_w_stalych_zwiaz kach (http://joemonster.org/art/26834/24_sytuacje_o_ktorych_marza_ludzie_w_stalych_zwiaz kach)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/856dad79240c0d8be99f8e4c1da0472b_original.jpg?1394 458289)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/95a13e79853f257002509c1fdc97ebb2_original.png?1394 369214)

linkil
10-03-2014, 22:47
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/64dd36407aa9d9161ffbb00c6c5e75c2_original.jpg?1394 474044)

!AGresT
11-03-2014, 15:26
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/99046801e3b47a205622_5415064458671-3.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qcr/99046801e3b47a205622_5415064458671.jpg)

linkil
11-03-2014, 18:46
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/03fda87e642c92802b3f4c6d3ce53eb6_original.png?1394 535791)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/94d4a5770fde9f365ad8f40d120594f4_original.jpg?1394 469241)

zolton
11-03-2014, 18:57
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1911619_681701485207086_1625352123_n.jpg)

!AGresT
12-03-2014, 08:56
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qjd/1183551887ec9f2c4a4dfb1e9495c6967b4.jpg)

linkil
13-03-2014, 22:28
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1/1966927_787987277897848_1279417538_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1947938_258315427684300_684403147_n.jpg)

linkil
13-03-2014, 22:57
+18 ;)


L8_077J5Rvw





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/2b1789727305dc5531112adb4b135d26_original.jpg?1394 728066)

piter670
15-03-2014, 01:02
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/itemJPGrot1-2.jpg?rot=1
źródło (http://blg.nikonsrc.com/image/ra86y5-5mq-94AsgUwUrZv3ecxQm8mVfs7L4TDuQxLqgpMPV608JBAmtoKug6 n4_vWgJX930eKw/item.JPG?rot=1)

GrzesiekM
15-03-2014, 01:33
Dowód na to, że Polska jednak szkoliła przywódców Majdanu ... ;)
http://zapodaj.net/21c227f7211b8.jpg.html

linkil
15-03-2014, 16:56
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/25mem6-2.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/25mem6.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/25mem17-2.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/25mem17.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/25mem22-2.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/25mem22.jpg)

Sławol
16-03-2014, 17:04
7D5bPLxU8U8

zolton
16-03-2014, 18:45
7D5bPLxU8U8

Dobre :)
Jakbym swojego psa po kąpieli widział :D

zolton
17-03-2014, 19:49
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/62f0ec93bb61-1.jpg
źródło (http://img.sadistic.pl/pics/62f0ec93bb61.jpg)

linkil
17-03-2014, 20:48
Kumpel ma dziewczynę nieco pulchniejszą, ale ogólnie sympatyczną i ma do siebie dystans. Ostatnio na imprezie coś padło na ten temat i nawiązał się dialog między ową parką:
- No bo jak jest jakaś okazja, to on zawsze jakieś słodycze mi kupuje, itp, więc idzie w boki. Kupiłby kwiatki, to było by mniej kaloryczne.
Na co on, ze zrezygnowaniem:
- Kwiatki też byś zeżarła.

czarny75
17-03-2014, 22:21
autentyczna sytuacja przed budką z pamiątkami nad Soliną

Kumpel chciał zakupić dla swojego dziadka coś praktycznago.Zdecydował się na laskę.

Ale tekst sprzedawczyni nas rozłożył :

"A życzy Pan sobie laskę tradycyjną czy regionalną"

zolton
17-03-2014, 22:37
To jak schodzi na autentyki to ja przytoczę cytat mojego wykładowcy z elektroniki :D
Ogólnie to mówił nam, że nazywanie rezystancji oporem jest wielkim błędem, że nie powinno się tak mówić. Powiedział to mniej więcej w taki sposób:

"Drodzy Państwo rezystancja to rezystancja a nie jakiś opór. Opór mogą stawiać dziewczyny gdy idą z chłopakami na lody."

Cała sala wybuchła śmiechem :D

ZgReDoL
17-03-2014, 23:17
To i ja autentyk:
Siostra moja rodzona, jest pielęgniarką pracującą w szpitalu na oddziale okulistyki. Podczas jednego z pierwszych dyżurów prowadzila niewidomego pacjenta do toalety. Po wejściu do owego pomieszczenia mówi:
- prosze poczekać, zapale panu światło.....
- się siostra nie fatyguje.... odpowiedział pacjent z uśmiechem i zrozumieniem....

Sytuacja nr2:
Siostra z koleżanką miały zlecenie zawieźć pacjenta na operacje. Trzeba wiedzieć ze blok operacyjny jest parę pięter niżej niż sam oddział. A że dzień byl z tych ze roboty natłok, to i o wpadke nie trudno. Z calego pospiechu, zabrały całą dokumentację pacjenta, soczewki do przeszczepu, i dopiero pod windą zorientowały się że brakuje im łóżka z pacjentem.....

sokolnik
17-03-2014, 23:49
To i ja autentyk:
Siostra moja rodzona, jest pielęgniarką pracującą w szpitalu na oddziale okulistyki. Podczas jednego z pierwszych dyżurów prowadzila niewidomego pacjenta do toalety. Po wejściu do owego pomieszczenia mówi:
- prosze poczekać, zapale panu światło.....
- się siostra nie fatyguje.... odpowiedział pacjent z uśmiechem i zrozumieniem....

Sytuacja nr2:
Siostra z koleżanką miały zlecenie zawieźć pacjenta na operacje. Trzeba wiedzieć ze blok operacyjny jest parę pięter niżej niż sam oddział. A że dzień byl z tych ze roboty natłok, to i o wpadke nie trudno. Z calego pospiechu, zabrały całą dokumentację pacjenta, soczewki do przeszczepu, i dopiero pod windą zorientowały się że brakuje im łóżka z pacjentem.....

Nic nie mam do Twojej siostry itp ale powiem tylko tyle:





NFZ :D

ZgReDoL
18-03-2014, 00:11
Oj, gdyby tylko takie błędy i wpadki popełniała nasza służba zdrowia, to życie szpitalne wyglądało by jak w Leśnej Górze.... ;)
Ale uwierz, to tylko promil z tych śmieszniejszych wpadek pielęgniarskich.... zwłaszcza po 30 letnim stażu siostry w tym zawodzie... to sie nasłuchałem..... ale ofiar śmiertelnych nie odnotowano :)

grunia99
18-03-2014, 09:29
Oj, gdyby tylko takie błędy i wpadki popełniała nasza służba zdrowia, to życie szpitalne wyglądało by jak w Leśnej Górze.... ;)
Ale uwierz, to tylko promil z tych śmieszniejszych wpadek pielęgniarskich.... zwłaszcza po 30 letnim stażu siostry w tym zawodzie... to sie nasłuchałem..... ale ofiar śmiertelnych nie odnotowano :)

E, znaczy się wpadki były mało śmieszne, nikt ze śmiechu nie umarł.

ekonet
18-03-2014, 10:24
o wpadke nie trudno. Z calego pospiechu, zabrały całą dokumentację pacjenta, soczewki do przeszczepu, i dopiero pod windą zorientowały się że brakuje im łóżka z pacjentem.....
Znane hasło - zapieprz taki, że taczek nie ma czasu załadować. :mrgreen:

Skoro już szpitalnie...
Moja siostra z dziesięć lat temu miała wypadek samochodowy, jechała z chłopakiem na Sylwestra i z przeciwka pijany typ wyjechał im na "czołówkę". Niewiele jej się stało oprócz tego, że straciła prawie wszystkie zęby. Zawieźli ją do szpitala na chirurgię szczękową, a ten jej chłopak przyniósł jej jako podstawowe wyposażenie do szpitala szczoteczkę do zębów. :mrgreen:

miron19j
18-03-2014, 10:43
już dzieci wiedzą, że zęby trzeba myć.
Nawet, jak ich nie masz. :-)

linkil
18-03-2014, 23:35
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1958154_640653825983314_1853995279_n.jpg)

Iwek_22
19-03-2014, 11:20
Znalezione w sieci:
W ostatnią niedzielę podsłuchałem modlącą się starszą panią, która siedziała za mną. Jej modlitwa była tak niewinna i szczera, że chciałem się nią podzielić:
- Drogi Boże, ostatnie pięć lat było dla mnie naprawdę ciężkie.
Zabrałeś mojego ulubionego aktora Patricka Swayze, mojego ulubionego muzyka Michaela Jacksona, moją ulubioną piosenkarkę bluesa Amy Winehouse, moją ulubioną aktorkę Elizabeth Taylor, moją ulubioną piosenkarkę Whitney Houston, a teraz mojego ulubionego pisarza Toma Clancy!
Chcę ci tylko wspomnieć, Boże, że moimi ulubionymi politykami są Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz, a ulubionymi duszpasterzami biskupi Michalik, Dziwisz, Głódź i ojciec dyrektor Rydzyk.
Amen!

!AGresT
19-03-2014, 12:07
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/891732c9d628bd2110_7613-1.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qxw/891732c9d628bd2110_7613.jpg)

Bonthyc
19-03-2014, 14:06
kRvzjN1kC6Q
:mrgreen:

avatar486
19-03-2014, 19:40
http://evona.pl/member/video/28bc3f2c20fbb513f84e8cfd61fba3de

J1
19-03-2014, 22:36
Przychodzi informatyk do sklepu i zwraca się do sprzedawcy:
- Poproszę środki do czyszczenia portów wejścia/wyjścia.
- Że co?
- Tfu... pastę do zębów i papier toaletowy.

Komputerowiec podrywa laskę:
- Chcesz herbaty?
- Nie
- Kawy?
- Nie!
- Hm, może wódki?
- NIE!
- Dziwne, standardowe sterowniki nie pasują.

Przychodzi admin do lekarza.
- Panie doktorze, coś mnie wątroba boli ostatnio.
- Co pan powie? A u mnie działa!

Jeśli wasz syn przejawia niezdrowe zainteresowanie grami komputerowymi, postarajcie nakierować go ku bardziej zdrowemu hobby ...to wino, kobiety i karty.

Wytoczyli Grecy pod mury oblężonej Troi gigantycznego drewnianego konia, w którym ukrył się cały oddział napastników.
Trojanie przepchnęli go przez bramę miasta i natychmiast rozpalili wokół niego wielkie ognisko.
Grekom w środu zrobiło się gorąco.
- Pali się! Pali się! - wykrzyknęli uradowani obrońcy.
Tak pojawił się pierwszy w świecie Firewall przeciw trojańskim koniom...

Peter
20-03-2014, 10:53
Przy indolencji wszelkiej maści służb dyplomatycznych, wypowiedź Maleńczuka wydaje się być jedynym zrozumiałym językiem dla ludzi typu homo sovieticus:

http://www.youtube.com/watch?v=zMfZK56OPMM

zolton
20-03-2014, 12:59
Niby polityka ale podchodzi pod parodię
http://wolnemedia.net/kultura/po-nie-chca-aby-polacy-sluchali-dobrej-muzyki/

rooner
21-03-2014, 16:06
Breaking news: W związku z napiętą sytuacją na Ukrainie - Francja się poddała.

linkil
21-03-2014, 17:15
Czemu zawodnicy sumo golą nogi?
.
.
.
.
Żeby ich nie mylono z feministkami.

linkil
21-03-2014, 19:33
najlepsza zona (http://rozmowywtoku.tvn.pl/wideo,1027,v/najlepsza-zona-to-azjatka-zapowiedz-programu,1248518.html) w sumie dobre argumenty :D ;)

podeslal mi kumpel ktory ma zone azjatke i potwierdza :p

nickt
22-03-2014, 11:32
A propos żony..... Utwór na dzień kobiet
http://www.youtube.com/watch?v=Cc93ZY5IDII

pwaos
22-03-2014, 18:56
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wikary.pl/media/cache/62/8a/628a532ec8d9ad5d5f5652bf302e28da.jpg)

:)

linkil
22-03-2014, 19:42
tylko kobieta mogla to wymyslec

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/1911953_665744403463317_91867039_n.jpg)

foto4deg
22-03-2014, 20:55
Wracając do tematu humoru :)
Tak mi się nasunęło, jak w "Matura to bzdura" pytali, dlaczego Indianie to Indianie.

Przypływa Kolumb do Ameryki, spotyka tubylców i pyta:
- India?
- India nie!

;)

pwaos
22-03-2014, 21:05
Żeby nie odbiegać od tematu:

Pyta się turysta bacy:
- Macie baco w waszej okolicy jakąś atrakcję dla turystów?
- Mieliśmy, ale niedawno wyszła za mąż.

Pewnego dnia przyszedł facet do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, mam przyrodzenie jak niemowlak.
-To bardzo interesujące. Proszę pokazać.
I facet miał rację... 45cm i 3kg.

linkil
23-03-2014, 13:34
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/87f17552e7a6981301adc076685cb859_original.jpg?1395 506279)

linkil
23-03-2014, 14:35
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/demot65220-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/demot-65-220.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/demot65310-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/demot-65-310.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/demot65650-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/demot-65-650.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/demot65350-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/demot-65-350.jpg)

!AGresT
24-03-2014, 13:45
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qjj/l_118931657f5e864fde793b0d2f5ac28daee.jpg)

linkil
24-03-2014, 20:11
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://c0834752.cdn03.imgwykop.pl/01vrOWf_wUNFu07SMOYU3a5BQnczoGjqdZe8OJ6h,wat600.jp g?author=alan-jakman&auth=cd1d7acc43eaaf80c7caef294b36d17d)

RobertMiernik
24-03-2014, 20:29
linkil pierwszy raz Ci się udało... ;)

linkil
25-03-2014, 23:52
Dziewczyna z chłopakiem wpadli do pubu na parę drinków. siedzą, dobrze sie bawią, i nagle kobieta zaczyna mówić o nowym drinku. Im więcej o nim mówi, tym bardziej sie podnieca i w końcu namawia chłopaka, aby go skosztował. Chłopak sie zgadza i pozwala, by zamówiła mu tego drinka. Barman podaje drinka i umieszcza na stole następujące składniki: solniczkę, kieliszek śmietankowego likieru Baileys oraz kieliszek soku z limonki. Chłopak patrzy na składniki z głupią mina, wiec dziewczyna mu tłumaczy: Po pierwsze, sypiesz trochę soli na język, po drugie- wypijasz kieliszek Baileya i trzymasz w ustach, a następnie zapijasz wszystko sokiem z limonki.
Chłopak,pragnąć zadowolić dziewczynę, robi to, co mu kazała.
Sypie sól na język - słone, ale OK.
Dalej idzie likier - gładki, aromatyczny, bardzo przyjemny...
Wporzo ! W końcu bierze kieliszek z limonką...
W pierwszej sekundzie uderza go w podniebienie ostry smak soku z limonki, w drugiej sekundzie Baileys się zważa, w trzeciej słono-zważono-gorzki smak paraliżuje jego przełyk. To wywołuje, oczywiście, odruch wymiotny, ale nie chcąc sprawić dziewczynie przykrości, przełyka z trudem.
Kiedy udaje mu sie opanować, obraca sie do dziewczyny.
Ta uśmiecha sie szczerze i szeroko:
-I jak ci smakowało ?
-Ten drink ma nazwę Zemsta za Loda.




Co jest szczytem egocentryzmu?
- Powiedzieć do dziewczyny, która właśnie zrobiła ci loda: "Niezły byłem, co?"




8_miesieczny_tluscioszek (http://joemonster.org/art/27013/8_miesieczny_tluscioszek)

zolton
26-03-2014, 00:09
Stare ale może ktoś nie widział :D
9KmxKi7yhss

linkil
26-03-2014, 08:41
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1979469_447358768729817_808769360_n.jpg)

ekonet
26-03-2014, 20:34
Dziewczyna z chłopakiem wpadli do pubu na parę drinków. siedzą, dobrze sie bawią, i nagle kobieta zaczyna mówić o nowym drinku. Im więcej o nim mówi, tym bardziej sie podnieca i w końcu namawia chłopaka, aby go skosztował. Chłopak sie zgadza i pozwala, by zamówiła mu tego drinka. Barman podaje drinka i umieszcza na stole następujące składniki: solniczkę, kieliszek śmietankowego likieru Baileys oraz kieliszek soku z limonki. Chłopak patrzy na składniki z głupią mina, wiec dziewczyna mu tłumaczy: Po pierwsze, sypiesz trochę soli na język, po drugie- wypijasz kieliszek Baileya i trzymasz w ustach, a następnie zapijasz wszystko sokiem z limonki.
Chłopak,pragnąć zadowolić dziewczynę, robi to, co mu kazała.
Sypie sól na język - słone, ale OK.
Dalej idzie likier - gładki, aromatyczny, bardzo przyjemny...
Wporzo ! W końcu bierze kieliszek z limonką...
W pierwszej sekundzie uderza go w podniebienie ostry smak soku z limonki, w drugiej sekundzie Baileys się zważa, w trzeciej słono-zważono-gorzki smak paraliżuje jego przełyk. To wywołuje, oczywiście, odruch wymiotny, ale nie chcąc sprawić dziewczynie przykrości, przełyka z trudem.
Kiedy udaje mu sie opanować, obraca sie do dziewczyny.
Ta uśmiecha sie szczerze i szeroko:
-I jak ci smakowało ?
-Ten drink ma nazwę Zemsta za Loda.




Co jest szczytem egocentryzmu?
- Powiedzieć do dziewczyny, która właśnie zrobiła ci loda: "Niezły byłem, co?"




8_miesieczny_tluscioszek (http://joemonster.org/art/27013/8_miesieczny_tluscioszek)
Co w tym konkretnie przypadku oznacza słówko "zważono"?

docxxx
28-03-2014, 00:20
Świetne:

BKorP55Aqvg

sailor
28-03-2014, 02:07
Świetne:


byloby smieszne gdyby nie bylo prawdziwe :D
piekny przyklad rozmowy na linii podwykonawca - agencja reklamowa - klient

ksviper
28-03-2014, 17:36
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1978654_759717340719444_1630465352_n.jpg)

zolton
28-03-2014, 19:07
@ksviper
Do czego on to włożył? To jakaś żelatyna czy coś?
Żbliża się prima-aprilis więc może coś takiego by zrobił w akademiku :D

miron19j
28-03-2014, 19:45
@ksviper
Do czego on to włożył? To jakaś żelatyna czy coś?
Żbliża się prima-aprilis więc może coś takiego by zrobił w akademiku :D

to może być np. zielona galaretka bardzo rozwodnina

puszosław
28-03-2014, 20:48
docxxx

No niestety za kolegą sailor muszę przyznać, że to prawdziwa scena z "obrad w firmie".U mnie wygląda to tak samo mimo kompletnie innej branży.

ksviper
28-03-2014, 21:57
@ksviper
Do czego on to włożył? To jakaś żelatyna czy coś?
Żbliża się prima-aprilis więc może coś takiego by zrobił w akademiku :D

Nie wiem, ale myślę że zabarwiona woda też może być :)

Iwek_22
28-03-2014, 23:17
Mechanik wymieniał cylinder w Harleyu, kiedy spostrzegł w warsztacieznanego kardiochirurga, który czekał na kierownika. Mechanik krzyknął:
- Hej, panie doktorze, chce pan na to spojrzeć?
Kardiolog, nieco zaskoczony, podszedł do mechanika. Ten wyprostował się, wytarł ręce w szmatę i rzekł:
- Panie doktorze, niech pan spojrzy na ten silnik. Otwieram jego serce, wyjmuję zastawki, naprawiam każda usterkę, potem wkładam je z powrotem, a kiedy skończę, wszystko działa jak nowe. Dlaczego więc ja zarabiam 20 tys. rocznie, a pan 200 tys., skoro w zasadzie wykonujemy tę samą robotę?
Kardiolog nie odpowiedział od razu, uśmiechnął się, nachylił i odrzekł:
- Niech pan spróbuje zrobić to, kiedy silnik pracuje.

Borat1979
28-03-2014, 23:39
to może być np. zielona galaretka bardzo rozwodnina


Nie wiem, ale myślę że zabarwiona woda też może być :)

Jak rozwodnisz galaretkę to nie stężeje a od wody papierowy wydruk szybko rozmięknie. To musi jakoś zgęstnieć żeby cały czas wyglądało naturalnie a zdjęcie się nie rozlazło ale patent naprawdę fajny :)

miron19j
29-03-2014, 00:03
Jak rozwodnisz galaretkę to nie stężeje a od wody papierowy wydruk szybko rozmięknie. To musi jakoś zgęstnieć żeby cały czas wyglądało naturalnie a zdjęcie się nie rozlazło ale patent naprawdę fajny :)

no to normalna galaretka. :-)
Zdjęcie włożone gdy już była zimna, a jeszcze nie stężała. Jest taki moment, tylko trzeba go wychwycić.

MiQ27
29-03-2014, 09:17
Zdjęcie jest zalaminowane, więc zasadniczo wodoodporne.

zolton
29-03-2014, 17:45
Co robimy, gdy skaleczymy się w palec?
ONA:
1. myśli "auu!";
2. wkłada palec do buzi, aby krew nie kapała na dywan;
3. drugą ręką sięga po plaster, przykleja;
4. idzie dalej;
ON:
1. wrzeszczy "o rzesz ty!";
2. odsuwa rękę jak najdalej, bo nie może znieść widoku krwi;
3. woła o pomoc;
4. (w tym czasie tworzy się na dywanie plama krwi);
5. musi usiąść, bo nagle dziwnie się poczuł (w tym czasie nadchodzi pomoc, czyli ONA);
6. łamiącym się głosem wyjaśnia, że o mało nie stracił ręki;
7. odmawia przyklejenia plastra, bo "na taka ranę jest stanowczo za mały";
8. potajemnie sprawdza w Encyklopedii Zdrowia, ile krwi może stracić dorosły człowiek, a mimo to przeżyć (w tym czasie ONA leci do apteki po większy plaster);
9. z mężną miną znosi naklejanie plastra;
10. prosi o duży krwisty kotlet na kolację, aby przyśpieszyć tworzenie się czerwonych ciałek krwi;
11. ostrożnie kładzie nogi na stoliku (w tym czasie ONA smaży kotlety);
12. stwierdza, że przydało by się kilka piw, aby uśmierzyć ból;
13. odkleja plaster, by zobaczyć, czy rana jeszcze krwawi (w tym czasie ONA jedzie na stację benzynową po piwo);
14. tak długo kombinuje przy plastrze, że znowu zaczyna lecieć krew;
15. zarzuca jej, że nie umie opatrzyć rany;
16. wzdycha i jęczy, kiedy ona odkleja stary i nakleja nowy plaster;
17. stwierdza, że dziś wieczorem muszą zrezygnować z tenisa, ale za to całkiem przypadkiem w TV leci mecz Pucharu Europy w piłce nożnej (w tym czasie ONA trze plamę na dywanie);
18. w nocy kilka razy wstaje do łazienki, aby sprawdzić, czy nie tworzy się wokół rany zakażenie;
19. z tego powodu następnego dnia jest zmęczony i rozdrażniony;
20. zwalnia się z pracy dwie godziny wcześniej do lekarza, aby potwierdzić, że nie wdało się zakażenie;
21. w pracy kradnie potajemnie temblak z apteczki w pokoju sanitarnym;
22. prosi miłą koleżankę o zabandażowanie i napawa się jej współczuciem;
23. podniesiony na duchu idzie z kolegami do knajpy
wieczorem i na pytania opowiada: "DROBIAZG, NIE MA O CZYM MÓWIĆ!"

linkil
30-03-2014, 21:38
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/zareczyny1-1.jpg
źródło (http://4.bp.blogspot.com/-6VIj_ivgcPs/Ur7CvPJQ_II/AAAAAAAAAos/bBl9-heZB3g/s400/zareczyny1.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1546138_670062543031503_1286021049_n.jpg)

sokolnik
31-03-2014, 00:12
prosto z forum :) (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=3345715&postcount=5)

ekonet
31-03-2014, 10:11
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1546138_670062543031503_1286021049_n.jpg)
Co znaczy "w wyborów"?

zolton
31-03-2014, 23:29
http://niebezpiecznik.pl/post/wiemy-kto-wykradl-dostep-do-danych-15-miliona-klientow-upc-policja-oglasza-nagrode-za-wskazanie-aktualnego-adresu-sprawcy-i-jego-wspolnika/

zako
01-04-2014, 12:43
Yyyyy.... Tak właśnie. Boki zrywać. Scenariusz i reżyseria i w rolach głównych i w ogóle - nasz ulubiony reporter-filantrop.
https://www.youtube.com/watch?v=R_igTRPhJrg

Rafał_Sz
02-04-2014, 10:08
Hyper, hyper, haha. ;)
hRqAOyXL15Q

drhardware
02-04-2014, 17:14
TUTAJ (http://500px.com/photo/65673619?from=popular)widzimy, jak u konkurencji czyści się lustro..

jo44
02-04-2014, 20:50
TUTAJ (http://500px.com/photo/65673619?from=popular)widzimy, jak u konkurencji czyści się lustro..
Ciekawe jak przyklejają te gumy...

irgo
03-04-2014, 11:43
http://www.realistic.pl/upload/images/jak_zabawic_autostopowicza_2013-08-24_10-46-36.jpg

rooner
03-04-2014, 16:32
Na studiach najbliżej do średniej 5.0 znalazłem się, kiedy sprawdzali mi na izbie poziom alkoholu we krwi.

RobertMiernik
03-04-2014, 16:56
Na studiach najbliżej do średniej 5.0 znalazłem się, kiedy sprawdzali mi na izbie poziom alkoholu we krwi.

Się chwali, a gdzie dowcip?
;]

MstrG
04-04-2014, 12:49
Na torcie dyrektora fabryki Łady trzy razy zmieniano świece.

peper
04-04-2014, 13:20
Dwóch myśliwych wybrało się do lasu. Jeden z nich nagle upadł. Drugi po oględnym zbadaniu kolegi stwierdził, że jego gałki oczne wywróciły się na drugą stronę i że chyba nie oddycha. Chwycił za telefon komórkowy i zadzwonił na pogotowie.
- Mój kolega jest martwy. Co mogę zrobić? – zapytał pielęgniarkę, która odebrała telefon.
- Tylko spokojnie – usłyszał myśliwy w słuchawce. – Najpierw musimy się upewnić czy ta osoba jest martwa.
Nastała chwila ciszy, po której pielęgniarka usłyszała przez telefon strzał.
- OK, to co teraz? – odezwał się w telefonie z powrotem głos myśliwego.

otwieracz
05-04-2014, 19:03
UeuS_vWFtcw

Seś@
06-04-2014, 06:53
Można zaistnieć ? Można ;-)
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,tone-slomy-upchnela-w-mieszkaniu,118741.html

polirosa
06-04-2014, 16:39
Autokar wiozący grupę parlamentarzystów wypadł z jezdni i rozbił się na drzewie. Miejscowy rolnik, na którego polu doszło do tragedii, pogrzebał ofiary wypadku, a potem zadzwonił po policję. Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia zaczęli przesłuchiwać rolnika:
- Czy na pewno wszyscy już byli martwi?
- Niektórzy twierdzili, że nie, ale wie pan jak politycy kłamią...

zolton
06-04-2014, 18:05
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/04/867f27db0225b1f06c0976c6aa30e0cc_original.png?1396 784779)

szela
07-04-2014, 00:39
http://joemonster.org/art/27135/To_nie_Photoshop_to_prawdziwe_miejsce_dla_pasjonat ow_fotografii

Amadeusz
07-04-2014, 14:27
- Czym się różni Viagra od Viagry Forte?
- Po Forte staje nawet przy żonie...

W samolocie nad pasażerem pochyla się stewardesa. Ogromne piersi o mało nie wyskoczą z dekoltu w bluzeczce.
- Kawę czy herbatę? - pyta stewardesa.
- A w którym jest kawa...?

- Ilu murzynów potrzeba do zbierania bawełny?
- Wszystkich.

zolton
07-04-2014, 22:00
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.myepicwall.com/2014/04/3e193d11e8ab6854a0a00f9b6425fcd2.gif)

woytec60
08-04-2014, 12:28
Każdy orze jak może


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/2dagnlx-2.jpg
źródło (http://i58.tinypic.com/2dagnlx.jpg)

zolton
08-04-2014, 23:05
Ukraińska armia ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p403x403/10175985_695280957201232_3436540714778136297_n.jpg )

sufenta
10-04-2014, 14:33
cos z angielskiego facebooka: tytul "bezpieczne haslo" ananas "sorry, twoje haslo jest za krotkie" obrany ananas "sorry, twoje haslo musi zawierac przynajmniej 1 cyfre" 1 obrany ananas "sorry, twoje haslo nie moze zawierac znaku spacja" 50*********ychobranychananasow "sorry, twoje haslo powinno zawierac duze litery" 50*********YCHobranychananasow "sorry, duze litery nie moga wystepowac po sobie" 50*********ychobranychanaNasow,ktoReCizarazWsadzew duPejesLinieprzyjmieszTego*********egoHasla!!!! "sorry, haslo nie moze zawierac znakow przestankowych" 50*********ychobranychanaNasowktoReCizarazWsadzewd uPejesLinieprzyjmieszTego*********egoHasla "sorry, haslo jest juz uzywane przez innego uytkownika-wybierz inne

Borat1979
10-04-2014, 15:33
Ostatnie hasło nie możne być używane przez innego użytkownika bo po 50*********ychobranychanaNasowktoReCizarazWsadzewd jest spacja :)

sufenta
10-04-2014, 15:55
ten witz musilaby przez innego uzytkownika byc napisany :-) za co sie nie wezme- spier...le

!AGresT
10-04-2014, 16:30
Ostatnio, chyba na mistrzach, widziałem komentarz gościa, który miał nick: Wszystkie*****LoginyPozajmowane

Johny42
10-04-2014, 17:02
No nie mogę :D Właśnie oplułem ekran :lol:

zolton
11-04-2014, 00:13
CBExil_4_AQ

ZgReDoL
11-04-2014, 10:11
Ze niby to śmieszne jest? Może dla pryszczatych napalonych gimnazjalistów!!!
Jak dla mnie to żenujące i prostackie.... Nie to forum, nie ten poziom!!!

Rafał_Sz
11-04-2014, 10:43
Nie przesadzasz troszeczkę? ;)

zolton
11-04-2014, 16:39
Nie przesadzasz troszeczkę? ;)

Ja czy Zgredek? ;)

@Zgredek może Tobi się nie podoba ale znajdą się tacy co im takie coś odpowiada :D

iSHG_B4GhFg

siona
11-04-2014, 16:56
Genialne

Sławomir
11-04-2014, 17:46
iSHG_B4GhFg[/quote]

a ja nie wiedziałem, że TV w ten sposób spełnia funkcje kulturotfuuurcze!! Jaki to program (nie chodzi o TV Kultura), będę nasłuchiwał, bowiem jak wspomniano wyżej "genialne".

sailor
11-04-2014, 18:12
Jaki to program

przeglad piosenki aktorskiej ..

zolton
11-04-2014, 18:19
przeglad piosenki aktorskiej ..

Po tym co wrzuciłem sądzę, że to nie chodzi o przegląd jakiejś tam piosenki a podświadomie zachęcić do ćpania :D

sailor
12-04-2014, 16:17
Po tym co wrzuciłem sądzę, że to nie chodzi o przegląd jakiejś tam piosenki a podświadomie zachęcić do ćpania :D
to proponuje wysluchac do konca i zrozumiec ze to niekoniecznie zacheta ;) raczej podkreslenie ludzkiej glupoty

zolton
12-04-2014, 16:42
to proponuje wysluchac do konca i zrozumiec ze to niekoniecznie zacheta ;) raczej podkreslenie ludzkiej glupoty

noo ja wiem, że o to chodzi :D
jednocześnie moze być to też reklamą :P

sasz87
12-04-2014, 22:03
Nadziałem się na to przed chwilą http://demotywatory.pl/4321016/Koniec-swiata Jak mozna tak zbezcześcić takie miejsce :)

zolton
12-04-2014, 22:33
Nadziałem się na to przed chwilą http://demotywatory.pl/4321016/Koniec-swiata Jak mozna tak zbezcześcić takie miejsce :)

Gdzieś już to słyszałem...oczywiście nie to ale na weselu jakaś taka muzyka była w innej piosence.

sasz87
12-04-2014, 22:42
Gdzieś już to słyszałem...oczywiście nie to ale na weselu jakaś taka muzyka była w innej piosence.

W sumie taka muzyka to i tak na jedno kopyto, trochę alkoholu i nawet może sie podobać :) ale co tam muzyka teledysk jest mega !! i to naprawdę trzeba było trochę posiedzieć przy realizacji tego, tylko czy efekt jest zadowalajacy hmmmm :)

Onsajt
13-04-2014, 00:26
Nadziałem się na to przed chwilą http://demotywatory.pl/4321016/Koniec-swiata Jak mozna tak zbezcześcić takie miejsce :)

Dobre cycki w teledysku.

Seś@
13-04-2014, 07:14
Nadziałem się na to przed chwilą http://demotywatory.pl/4321016/Koniec-swiata Jak mozna tak zbezcześcić takie miejsce :)
To kościół w Żeliszowie http://wiadomosci.wp.pl/gid,15998110,kat,1342,title,Opuszczony-kosciol-w-Zeliszowie,galeria.html
Wybieram się tam i jakoś nie mam kiedy.. Piękne miejsce.

mateo912
13-04-2014, 13:38
To kościół w Żeliszowie http://wiadomosci.wp.pl/gid,15998110,kat,1342,title,Opuszczony-kosciol-w-Zeliszowie,galeria.html
Wybieram się tam i jakoś nie mam kiedy.. Piękne miejsce.

no z tym wybieraniem to już troche za późno ;)
bo aktualnie z tego co wiem jest już zamknięty za 4 spusty i wejście tylko za zgodą ( i opłatą) bo generalnie jest już w remoncie (w środku już plandeki zabezpieczające wiszą więc zdjęciowo też już słabo)

Seś@
13-04-2014, 15:16
no z tym wybieraniem to już troche za późno ;)
bo aktualnie z tego co wiem jest już zamknięty za 4 spusty i wejście tylko za zgodą ( i opłatą) bo generalnie jest już w remoncie (w środku już plandeki zabezpieczające wiszą więc zdjęciowo też już słabo)

Jeszcze nie dawno czytałem, że ludziska wybili dziurę w murze i tamtędy włazili :-)
Ale dobrze że się wzięli za remont tego pięknego kościółka :-)

sokolnik
13-04-2014, 16:03
pokazałem dziewczynie teledysk (hera koka...) i w nawiązaniu do teledysku mówię:
- w tym niebie wszyscy szczęśliwi...
a dziewczyna na to z powagą,
- dlatego że wszyscy tam ćpają

:)

ropusz
13-04-2014, 19:50
Układ sceniczny piosenkarki (hera, koka,...) przebija nawet macarenę ;)

Marta Baranowska
13-04-2014, 20:40
Główny dres wybrał się na ryby i jak to drecho miał, ze dwa złote łańcuchy (po pół kilo każdy) na szyi, na każdym palcu złoty sygnet, a w kieszeni gruby rulon dolarów - oczywiście same setki.
Wziął ze sobą trzy flaszki. Zimno było więc obrócił je po kolei.
Oczywiście upił się i usnął. Budzi się, a tu nie ma łańcuchów, sygnetów, ani dolarów.
Zadzwonił z komórki po swoich ludzi i nie minęło pół godziny, a podjechały cztery czarne mercedesy, w każdym po pięciu byków 2 na 2, wszyscy z glockami.
Stwierdzili, że to najprawdopodobniej ktoś z okolicznej wsi obrobił szefa.
Wpadają do wsi i zaczynają wypytywać.
Ktoś z miejscowych wskazał dom pośrodku wsi- dom sołtysa.
Wpadają do sołtysa, a tam na ganek wychodzi facio w kufajce, na szyi ma dwa złote łańcuchy, na każdym palcu sygnet, a z kieszeni kufajki wystaje mu rulon 100 dolarówek.
Przeładowali broń i pytają skąd to wszystko ma.
Sołtys ma to:
• No nie uwierzycie chłopaki. Idę sobie przez las z psem na spacerze, a tu nad brzegiem jeziora leży jakiś facet, w trupa pijany i ma to wszystko przy sobie. No to go obrobiłem. Na koniec ściągnąłem mu gacie zerżnąłem w dupę i poszedłem do domu.
Chłopaki patrzą pytającym wzrokiem na szefa.
Szef podchodzi do sołtysa, przygląda się chwilę błyskotkom i mówi:
• Chłopaki jedziemy to nie moje złoto...

mateo912
13-04-2014, 23:04
Jeszcze nie dawno czytałem, że ludziska wybili dziurę w murze i tamtędy włazili :-)
Ale dobrze że się wzięli za remont tego pięknego kościółka :-)

dziura w murze była dobre parę lat ;)
od zeszłego roku zaczął się remont.

rooner
14-04-2014, 16:23
Pierwszy kwietnia, babka wraca z pracy, a tu jej mąż bzyka się z jej najlepszą przyjaciółką. Babka wzruszywszy ramionami:
- Baaaaardzo, *****, dowcipne, bardzo.

palindrom
17-04-2014, 14:15
Franek jak co dzień rano jedzie tramwajem do pracy.
Mężczyzna siedzący za nim szepcze do niego:
- Rogacz, rogacz, rogacz...
Na drugi dzień ten sam mężczyzna mówi to samo:
- Rogacz, rogacz, rogacz...
Sytuacja powtórzyła się kilka dni podrząd. W końcu Franek zdezorientowany pyta się żony:
- Czy ty mnie zdradzasz?
Żona na to:
- Ależ skarbie nigdy w życiu jestem Ci wierna w 100%! To są chyba jakieś głupie żarty!
Rano Franek jedzie tramwajem do pracy a facet mu szepce:
- Rogacz, rogacz, rogacz i do tego skarżypyta!

foto4deg
17-04-2014, 18:20
Biedne dzieci...

Uk_vV-JRZ6E#t=428

zolton
17-04-2014, 20:45
Przed bitwa pod Grunwaldem Do Jagiełły przyjeżdża poselstwo od wielkiego mistrza krzyżackiego z propozycja, aby unikając potężnego rozlewu krwi rozegrać te bitwę jeden na jednego. Jagiełło po chwili zastanowienia wyraża zgodę. Ustalają godzinę pojedynku, po czym Jagiełło udaje się do swojego obozu i przemawia do najwaleczniejszego z rycerzy Zawiszy Czarnego wyjaśniając cały układ i prosząc o stawienie się do pojedynku. Na to Zawisza: "Władziu słuchaj popiliśmy wczoraj, jutro bym stanął do walki, ale dziś sam rozumiesz...". Jagiełło poirytowany zwraca się do Zbyszka z Bogdańca z ta sama prośbą. Zbyszko na to: "No wiesz ja wczoraj z Zawisza zabalowałem, kac jak diabli, nie da rady...". Jagiełło wściekły zwraca się do swoich podwładnych z wiadoma prośbą lecz nikt nie kwapi się do wystąpienia przeciwko krzyżakowi, gdy wtem zgłasza się Starzec. Jagiełło pełen obaw zgadza się aby Starzec wystąpił w pojedynku. Nadchodzi godzina zero. Starzec bierze w dłoń miecz, tak ogromny, ze nie jest w stanie go unieść, wiec ciągnie go za sobą, i zmierza na miejsce walki. Z przeciwnej strony z szeregów krzyżackich w pełnym uzbrojeniu na raczym rumaku wyjeżdża rycerz. Do pojedynku coraz mniej czasu, kamraci starca nie wytrzymują i krzyczą: "Dziadek w nogi, w nogi dziadek"! Za późno! Dochodzi do starcia, zakurzyło się, zazgrzytało, zadymiło ... zgromadzeni patrzą i nie wierzą własnym oczom. Leży koń z obciętymi nogami, obok rycerz również z obciętymi nogami, nad nim starzec miecz do gardła mu przykłada i w te słowa rzecze: "Masz szczęście c***u że wszyscy "w nogi" krzyczeli bo bym ci łeb "u***ił...

Boryszuk
17-04-2014, 21:04
Dawno nie było tekstu o gwoździach Wilsona

Władca Pixeli
18-04-2014, 04:27
https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/Zeznanie.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/Zeznanie.jpg)

GeparD
19-04-2014, 15:57
s1G6lNAE_XI

velaskez
19-04-2014, 17:05
s1G6lNAE_XI

Najgorsze jest to, że często tak właśnie to wygląda :twisted:

zbyszekD7000
21-04-2014, 00:17
WC't dla zdesperowanych ;-)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://photos-2.dropbox.com/t/0/AADsGwUkdGu2QhD0R-NS9ITt8cmr162hY6Cegr-fdhZx4w/12/263206109/jpeg/1024x768/2/_/0/2/DSC_2475.jpg/bfc8l40gfuFo4i4BvPzxQdLbacC8ZuthS2chUzxiDhE)

sinner
21-04-2014, 08:22
tak mogły wyglądać okładki albumów ;)

www.khobzmolestation.tumblr.com

rysib
22-04-2014, 13:32
Ale się uchichałem: LINK (http://img2.repostuj.pl/20140421151807uid2518.jpeg)

fruchu
22-04-2014, 21:51
Ale się uchichałem:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img2.repostuj.pl/20140421151807uid2518.jpeg)


Tak lepiej ;-)

J1
24-04-2014, 03:08
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.bumovista.pl/item/2014-02/53110c4c2ac08.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.bumovista.pl/item/2014-02/53110c4c0bdcc.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.bumovista.pl/item/2014-02/53110c4be9f2d.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.bumovista.pl/item/2014-02/53110c4b62669.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.bumovista.pl/item/2014-02/5310f11d657be.jpg)

stock
24-04-2014, 10:58
to może kawał bo to dział humor jest.

Przychodzi Putin do wróżki i mówi:- Opowiedz mi o mojej przyszłości.- Widzę, że jedziesz odkrytym, długim samochodem,
a wokół samochodu - setki tysięcy Ukraińców i Rosjan.Władimir się uśmiecha. Wróżka kontynuuje:- Widzę, że ludzie są bardzo zadowoleni, stoją z flagami,
krzyczą radośnie i mają szczęśliwe twarze.- Kochają mnie... A czy ściskam im ręce?- Nie.- A dlaczego?- Trumna jest zamknięta.

GeparD
27-04-2014, 20:16
M_QAdszpfHA

Johny42
27-04-2014, 23:38
M_QAdszpfHA
:mrgreen::mrgreen:I znowu muszę czyścić monitor:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

docxxx
30-04-2014, 15:40
Tak kończą debile:

Z-EOWQ_IGR4

Już pisałem na ten temat. Za takie żarty każdy powinien dostać w ryj.

RobertMiernik
30-04-2014, 15:47
Genialne! ;)


...Zaczęło się genialnie a potem smęty...

szela
30-04-2014, 23:57
https://www.youtube.com/watch?v=lXse_NKVK6s

Plastek01
01-05-2014, 18:57
Tak kończą się czasami głupkowate żarty telewizyjne. Warto obejrzeć do końca:

http://www.youtube.com/watch?v=3CT96pj56Xw&feature=share

piter670
02-05-2014, 04:55
:):):)

http://youtu.be/qGOjFBgyhYw

zolton
02-05-2014, 09:13
eWahYPja9QM

fruchu
03-05-2014, 09:27
Pewien znany w świecie szef kuchni potwierdził słowa pewnego znanego w świecie etnografa: prawdziwy Tatar powinien zawierać domieszkę żółtka.

czarny75
06-05-2014, 17:17
Dla fanatyków tv pod rozwagę:

http://www.psychologia-lodz.pl/oddaj-telewizor.-podsumowanie-akcji.html

zolton
06-05-2014, 23:03
Ponoć byli nietrzeźwi i jechali z brawurą
2vSeJP-F9ow

Jeszcze takie coś:
gSgL61plvWo

Sławomir
07-05-2014, 09:41
Amazon opatentował ustawienie planu zdjęciowego:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=18747&skad=news
chyba ten dział jest jak najbardziej poprawny dla tego typu działań :-)

djjaca
07-05-2014, 12:41
Postanowiłem pójść na krótki urlop. Uzmysłowiłem sobie jednak, że przecież wszystko już wykorzystałem.
Ba! Chyba nawet zalegam szefowi dzień (lub dwa?). Pomyślałem, że najszybciej zmiękczę bossowe serce, gdy zrobię coś tak głupiego, że ten zacznie się nade mną litować!
No, bo przecież przemęczony jestem, przepracowany i... Zaczyna mi odbijać. Samo życie...
Następnego dnia przyszedłem trochę wcześniej do pracy. Rozejrzałem się dookoła i... Mam!
Odbiłem się od podłogi i poszybowałem w kierunku żyrandola, złapałem go mocno i wiszę!
Wchodzi kolega zza biurka obok i rozdziawia gębę patrząc na mnie (drewniany wzrok ma koleś, czy co?).
• Ciiiii - szepczę konspiracyjnie - Rżnę, psychola, bo chcę kilka dni wolnego. Gram żarówę, rozumiesz?
Kilka sekund później wchodzi szef. Już od progu huczy basem, co ja tam robię u góry.
• Ja jestem żarówka! - Wypiszczałem.
• No, co ty? Pogrzało cię! Weź lepiej kilka dni wolnego, niech Ci główka odpocznie!
Wdzięcznie sfrunąłem na podłogę i zaczynam się pakować. Kątem oka widzę, że kolega też zaczyna się pakować! Szef zainteresowany pyta go:
• A pan dokąd?
Kolega odpowiada:
• No do domu ... Przecież po ciemku nie będę pracował.

Rafał_Sz
07-05-2014, 15:53
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/de5ff48ff6a440f99fb8-2.jpg
źródło (http://static.bezuzyteczna.pl/static/content/de5ff48ff6a440f99fb8.jpg)