Zobacz pełną wersję : Humor
Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dupa również.
Rodzice nakrywają syna z dziewczyną w sypialni.
Dziewczyna mysli: Boże, jaki wstyd...
Chłopak: No to mam przerąbane...
Tata: Moja krew :)
Mama: Jak ta bidulka nóżki trzyma, żadnej przyjemności nie będzie miała...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1689260_650187628352328_688227400_n.jpg)
http://mistrzowie.org/577166
komentarz rownie dobry
Rafał_Sz
14-02-2014, 15:26
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1920618_748962188450075_295409961_n.jpg)
Prezent "last minet"
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1900027_264945033668376_783775323_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1920618_748962188450075_295409961_n.jpg)
Ostatnio trochę inaczej się ubierałeś, ale to było latem, fakt. :mrgreen:
Rafał_Sz
14-02-2014, 18:01
Ostatnio trochę inaczej się ubierałeś, ale to było latem, fakt. :mrgreen:
Sam widzisz, jaki ja jestem zamknięty w sobie. :mrgreen:
Świeża wrzutka Mariusza Goli. Chyba muszę się częściej kręcić po Stawowej w Katowicach, żeby go posłuchać na żywo ;)
watch?v=ZsmeuC38nkw
RobertMiernik
14-02-2014, 18:30
Świeża wrzutka Mariusza Goli. Chyba muszę się częściej kręcić po Stawowej w Katowicach, żeby go posłuchać na żywo ;)
Obśmiałem się jak norka.
Sławomir
14-02-2014, 19:47
Obśmiałem się jak norka.
hej a niby z czego? Chyba, że Twoja odpowiedź jest przewrotna. Mariusz gra wyśmienicie. Wszystkie wielkie talenty kiedyś "zahaczyły" o granie na ulicy. A kto jego nie słuchał na żywo (ja na ulicy) niech może może "spasuje". Chyba, że Mariuszu prześmiewczo krytykujesz publikację tego filmu w dziale humor. To masz rację.
No pewnie, że pije do tego, że to w dziale humor, ale gdzie to niby miałem wrzucić jak nie tu ? :-D
Chyba że jest dział "uliczne talenty gitarowe" to poproszę o przeniesienie :-D
Sławomir
14-02-2014, 19:54
A może i fajnie, że TU. tak bym nie znalazł i nie subskrybował :-)
Bo do tej pory nie wiedziałem nawet jak on się nazywa! Na ulicy, na dworcu a imię jego ...?
A widzisz, czyli są plusy tego posta, hehe :) Goli już dawno powinien być superstar, tylko pewnie sam nie chce, albo nie wie jak o zrobić żeby było dobrze ;)
Mariusz gra wyśmienicie.
Zdania są podzielone. Technika, którą prezentuje nie jest specjalnie trudna, a jeśli chodzi o treść, to tak sobie. Jest to oczywiście moje prywatne zdanie, pewnie za dużo osłuchałem się andaluzyjskich nastolatków. Niestety gitarowo (tak w masie) to my trzeci świat jesteśmy.
camill_lkr
15-02-2014, 01:03
Czasem i zapasowe body nie pomoze ;) (http://www.cda.pl/video/4877708/Wpadka-fotografa-na-slubie)
Mariusz wspaniale gra ;)
Na żywo go niestety nie słyszałem jeszcze ale mam nadzieję, że usłyszę. On już jest "superstar". Pomyślcie co by mogło być gdyby stał się prawdziwym "szołmenem" - nie grałby za "co łaska" a jedynie za określoną kwotę, nie grałby dla ludzi a jedynie dla pieniędzy.
Rafał_Sz
15-02-2014, 10:13
Czasem i zapasowe body nie pomoze ;) (http://www.cda.pl/video/4877708/Wpadka-fotografa-na-slubie)
To było milion lat temu i milion razy na forum. ;)
Mariusz wspaniale gra ;)
Na żywo go niestety nie słyszałem jeszcze ale mam nadzieję, że usłyszę. On już jest "superstar". Pomyślcie co by mogło być gdyby stał się prawdziwym "szołmenem" - nie grałby za "co łaska" a jedynie za określoną kwotę, nie grałby dla ludzi a jedynie dla pieniędzy.
No co by się stało? Byłby bogatszy i jego muzyka trafiłaby do większego kręgu zainteresowanych? :D Skreśl sobie słowo "jedynie" dla pieniędzy, we własnej wypowiedzi, zastąp je słowem "także" i będziesz miał odpowiedź.
A żeby nie było całkiem offtopowo...
- Czym się różni norka od nurka?
- Tym, że norka może wejść do norki, a nurek... Hmmm... No dobra, niczym.
Sławomir
15-02-2014, 12:11
Czasem i zapasowe body nie pomoze ;) (http://www.cda.pl/video/4877708/Wpadka-fotografa-na-slubie)
sucharek. "Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku, dziadek się się śmiał i to samo miał"
camill_lkr
15-02-2014, 18:14
Mi sie raczej nie przytrafi bo tego nie robie :P Tak wlasnie myslalem ze juz ktos to kiedys wrzucil... prawdopodobne to bylo po ilosci stron w tym watku... :D
Początki zawsze bywają trudne ale ważne, że później niż wcale :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/1e464602611cb66c69fe72434637a50b_original.jpg?1392 466206)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1392405834_ikfrai_600-2.jpg
źródło (http://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201402/1392405834_ikfrai_600.jpg)
jacgyver
16-02-2014, 10:56
To było milion lat temu i milion razy na forum. ;)
A taka odpowiedź była 2 miliony lat temu i 2 miliony razy na forum.
Ludzie przestańcie w końcu pisać czy coś było czy nie było, po co te komentarze?
Było? To przeczytaj kolejny post i daj na luz.....
Rafał_Sz
16-02-2014, 10:59
Na luz? Ja jestem tak wyluzowany, że wysiadam z samolotu zanim wyląduje. ;)
Warto przeczytać kilka postów wstecz i nie wrzucać sucharów tak czerstwych, że łamią się na tym nawet najtwardsze zęby.
-Żołnierzu! Dlaczego nie widziałem cie na ostatnich zajęciach z maskowania?
-Dziękuję panie kapitanie
Wesele studenckie.
- Panna młoda siedzi smutna i nic nie je.
- do pana młodego podchodzi znajomy i pyta:
"Ty stary dlaczego twoja żona nic nie je?"
- Bo się nie składała.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1656263_652149214822836_824316725_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/969181_134485416756981_490485778_n.jpg)
Otworz googletranslate, wybierasz jezyk japonski i klikasz kilkanascie kropek (http://translate.google.com/#ja/en/..............................), potem klikasz glosniczek zeby odlsuchac i....prawie jak teczowy kot :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://cs7004.vk.me/c540105/v540105383/35924/9xCea7P0y1I.jpg)
Otworz googletranslate, wybierasz jezyk japonski i klikasz kilkanascie kropek (http://translate.google.com/#ja/en/..............................), potem klikasz glosniczek zeby odlsuchac i....prawie jak teczowy kot :D
UWAGA!!!
Silnie uzależnia :D
Polecam zrobienie z tego wielogłosu (kilka kart z "muzyczką")
Rafał_Sz
19-02-2014, 12:20
MjhQlDF-YXM
Na ból głowy:
http://www.youtube.com/watch?v=WWwuSyt9Pn4
No, Miśki!
Okazja! Darmowy klucz do Windowsa 8.1! Tylko na Allegro! Ciekawe, czy ktoś już wykorzystał :lol:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3972071592
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/846b628d09b5b131aabdda42e4b095dc_original.jpg?1392 899134)
Rafał_Sz
20-02-2014, 20:00
Co Cię tu śmieszny?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/846b628d09b5b131aabdda42e4b095dc_original.jpg?1392 899134)
Wrzuć jeszcze jakieś zdjęcia trupów z Majdanu i orków Sarumana. Pośmiejemy się z porównania.
Oo matko...
Śmieszy mnie (i nie tylko mnie a także ukraińców z którymi mieszkam) porównanie. Nie chodzi o wyśmianie sytuacji jaka się dzieje na Ukrainie bo jest kijowa i tego im nie zazdroszczę ale jak zobaczyli to to się śmiali.
@Nemeth
Z trupami to przesadziłeś. W takiej sytuacji nawet bym się nie odważył uśmiechnąć a tym bardziej napisać to na jakimś forum. Śmiać się ludzie będą ze wszystkiego. Zawsze się przytrafi jakaś sytuacja tragiczna z której będą ludzie śmiać aby rozładować sytuację.
Nie chodzi o wyśmianie sytuacji jaka się dzieje na Ukrainie bo jest kijowa […]
To ci się udało. ;)
Rafał_Sz
21-02-2014, 08:56
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1902837_221874004684788_1564115652_n.jpg)
http://joemonster.org/art/26618/Wyrosla_jej_broda_wpadla_w_depresje_ale_dzisiaj_ju z_to_akceptuje
Z pewnego forum:
Właśnie napisał do mnie młody muzułmanin z Algierii. Szuka żony, warunek to: muzułmanka i Polka. Studiuje w naszym kraju więc nie będzie większego problemu z komunikacją. Któraś z pań jest może chętna?
Tak, na imię ma Straż Graniczna
Rafał_Sz
21-02-2014, 13:25
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1620513_616443331785954_467754525_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1962675_616175768479377_2105019502_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1959339_615979581832329_1727323895_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1897005_615406651889622_1373908997_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1656147_653120601392364_1089021995_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1947781_652706688100422_1852248038_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1966722_653535418017549_1172520102_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/demot6125-2.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/02/demot-61-25.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1174387bc4909351384333523_by_Mara_5-2.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qjt/1174387bc4909351384333523_by_Mara_5.jpg)
Borat1979
22-02-2014, 16:06
prawdziwi przyjaciele :)
http://www.youtube.com/watch?v=2LRK5VVBaQk
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/014e450677a744f827d54d706358833f_original.jpg?1393 013946)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/9c76e80a0f4120ac8af069f8489b25f5_original.jpg?1392 995347)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/a1ddcea040dc6dcf3005ebad75df2332_original.jpg?1393 028540)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/66e1098f9a3d64d8bc1150eae7277f56_original.jpg?1393 028527)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1468760_256726367809686_1188258067_n-2.jpg
źródło (http://3.bp.blogspot.com/-4eiJoEPUE4A/Uue2HHmaglI/AAAAAAAAFdY/nGojeOKNVBk/s1600/1468760_256726367809686_1188258067_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/ee4ea465777905939ed93ea80559a446_original.gif?1393 093898)
"Kiedyś w pośpiechu wyjąłem wszystkie śmieci i papiery z kieszeni kurtki, w tym skrawek papieru na którym miałem zapisany swój NIP.
Moja (aktualnie była) dziewczyna nie omieszkała sprawdzić "jaka dziwka dała mi swój numer" dzwoniąc na na mój NIP..."
BroApp (https://play.google.com/store/apps/details?id=net.broapp.app) ;)
Rafał_Sz
23-02-2014, 23:19
nonsensopedia.wikia.com/wiki/Poradnik:Jak_robi%C4%87_emozdj%C4%99cia
przemas-J
24-02-2014, 10:08
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/943304_494543663944524_338498294_n.jpg)
RobertMiernik
24-02-2014, 16:02
zamknięcie igrzysk
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/zakoncz20140224115351-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/02/zakoncz-20140224115351.jpg)
zamknięcie igrzysk
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/zakoncz20140224115351-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/02/zakoncz-20140224115351.jpg)
Mają dystans do siebie :)
Mają dystans do siebie :)
Raczej zatrudnili dobrą firmę od PR.:wink:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/20140107113711uid2-1.jpg
źródło (http://kobietybezserca.com/upload/20140107113711uid2.jpg)
Thunder_
24-02-2014, 20:15
zamknięcie igrzysk
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/zakoncz20140224115351-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/02/zakoncz-20140224115351.jpg)Oglądałem zamknięcie na żywo i byłem pod ogromnym wrażeniem. Świetnie wykorzystali ten motyw :) Ostatnio koło oczywiście tym razem się otworzyło :)
Z cyckami jest jak z prawem jazdy. Wystarczy B.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/9a3fe13911958d4db8ee20a93a401a41_original.jpg?1393 159607)
Mam takie coś i to naprawdę działa gdy ktoś inny mizia.
"Miziałem się" tym u kumpla - zarąbista sprawa :D
Ktoś wie gdzie to można kupić?
adriansocho
24-02-2014, 22:52
Moja babcia to dostała, jak jej wcisnęli fotel do masażu:) A w śmiesznym obrazku chodzi chyba o to, czy z wypowiedzi pana w drugiej części będzie coś pozytywnego, czy raczej nie...
"Miziałem się" tym u kumpla - zarąbista sprawa :D
Ktoś wie gdzie to można kupić?
Jysk, każdy sklep wszystko po 5 zł, u chińczyka idt ☺
Nexus 7
"Miziałem się" tym u kumpla - zarąbista sprawa :D
Ktoś wie gdzie to można kupić?
często to jest na jakiś targach staroci, kamieni, wystawach itp zjawiskach.
ewentualnie na rodzimym portalu aukcyjnym wpisać "masażer głowy" - koszt ze 3zł.
często to jest na jakiś targach staroci, kamieni, wystawach itp zjawiskach.
ewentualnie na rodzimym portalu aukcyjnym wpisać "masażer głowy" - koszt ze 3zł.
patrz, ja niedawno dalem ponad dyche :x w jysk
A teraz tak na serio...do czego to służy oprócz w większej części do miziania?
RobertMiernik
25-02-2014, 01:09
A teraz tak na serio...do czego to służy oprócz w większej części do miziania?
Do niczego, znaczy to jego podstawowa funkcja i ewentualne inne są nieplanowane przez producenta...
miron19j
25-02-2014, 09:22
patrz, ja niedawno dalem ponad dyche :x w jysk
to jakiś wypasiony model musiał być. :-D
Z automatyczną miziarką ;)
Z automatyczną miziarką ;)
Albo z wifi :D
cyfrowyduch
25-02-2014, 18:52
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/KwFuAB65pIQ-1.jpg
źródło (http://cs320128.vk.me/v320128238/89ef/KwFuAB65pIQ.jpg)
to jakiś wypasiony model musiał być. :-D
ba :D !
89bcFDlP5rw
miron19j
28-02-2014, 11:28
:-D
to moze trochę o fotografii :)
http://static1.businessinsider.com/image/530f4f7e69beddd707b04e25-1200-/bhe-wtgcmaash-k.png-large.png
źródło (http://static1.businessinsider.com/image/530f4f7e69beddd707b04e25-1200-/bhe-wtgcmaash-k.png-large.png)
Nie bardzo rozumiem, co jest śmiesznego w normalnej korekcie od klienta...
;) ;) ;)
miron19j
28-02-2014, 16:14
Nie bardzo rozumiem, co jest śmiesznego w normalnej korekcie od klienta...
;) ;) ;)
to ja już wolę nie pytać, jaka jest niezwykła korekta?
:-)
Nie ma to jak joga:
http://imgur.com/a/HfFQq#FmdUh
Nie ma to jak joga:
http://imgur.com/a/HfFQq#FmdUh
Podoba mi się Twoje poczucie humoru:)
Chyba zacznę chodzić na taką jogę :D
Ktoś wie gdzie są takie kursy? :D
woytec60
02-03-2014, 19:36
Chyba zacznę chodzić na taką jogę :D
Ktoś wie gdzie są takie kursy? :D
Ja wiem.
"Poskładaj się" jak ta babka na fotkach i wklej swoje zdjęcia to podam Ci adres.
Ja wiem.
"Poskładaj się" jak ta babka na fotkach i wklej swoje zdjęcia to podam Ci adres.
Niee...psychiatryka nie potrzebuję :D
Nie ma to jak joga:
http://imgur.com/a/HfFQq#FmdUh
Cholerka źle ze mną, ja oglądając zdjęcia znalazłem syfy na matrycy :)
Niee...psychiatryka nie potrzebuję
Nie ma ludzi zdrowych. Są niedokładnie zbadani. Nie ma potrzebuję. Nie ty to oceniasz.
Nie ma ludzi zdrowych. Są niedokładnie zbadani. Nie ma potrzebuję. Nie ty to oceniasz.
Haha :D
Idealnie dobrane słowa przez kogoś z taką nazwą użytkownika jak Twoja :D
Swoją drogą kompletnie nie rozumiem czemu psychiatra ci do głowy przyszedł. Jest potrzeba - jest doktor.
Swoją drogą kompletnie nie rozumiem czemu psychiatra ci do głowy przyszedł.
A ja tylko gołą babę wstawiłem... :)
Bo Ty wszędzie te gołe baby widzisz, też się do psychiatry nadajesz ;)
Bo Ty wszędzie te gołe baby widzisz, też się do psychiatry nadajesz ;)
W dobie gendera to już należy się bać tego?
W dobie gendera to już należy się bać tego?
Już za późno na lęk. :mrgreen:
W dobie gendera to już należy się bać tego?
W dobie gendera już nie ma gołych bab. Są gołe osobniki wykazujące i akceptujące cechy żeńskie :)
A psychiatrą może okazać się też jakiś gender. Diagnoza musi być jedna - choroba. I jakieś leczenie zapewne...
A psychiatrą może okazać się też jakiś gender. Diagnoza musi być jedna - choroba. I jakieś leczenie zapewne...
No nie róbcie z nas pederastów!
A psychiatrą może okazać się też jakiś gender. Diagnoza musi być jedna - choroba. I jakieś leczenie zapewne...
Nie martw się, kuracja sprowadza się do oglądania... gołych bab ;) I koło się zamknęło ;)
A psychiatrą może okazać się też jakiś gender. Diagnoza musi być jedna - choroba. I jakieś leczenie zapewne...
Klina, klinem ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1689569_656915321012892_280904356_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/1393009959_by_izabelle401-2.jpg?1393009959
źródło (http://mistrzowie.org//uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL//201402/1393009959_by_izabelle401.jpg?1393009959)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1982147_679183452144786_202427722_n.jpg)
Antonioo
05-03-2014, 00:21
:D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1964802_544564845641925_1723519896_n.jpg)
Spot wyborczy...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.youtube.com/watch?v=U0rsqznWj88)http://www.youtube.com/watch?v=U0rsqznWj88
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1689569_656915321012892_280904356_n.jpg)
Wraca mąż do domu, a żona woła od progu:
- Otworzyć Ci puszkę?
- Cipuszkę później, najpierw obiad.
DonMaliniacco
06-03-2014, 16:00
HVNf3ug8utM
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/0_1_51485_Korupcja_jaka_korupcja_przez_d-2.jpg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_51485_Korupcja_jaka_korupcja!_przez_dupa_roman a.jpg)
HVNf3ug8utM
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/0_1_51354_Powietrzny_wyscig_przez_arnold-2.jpg
źródło (http://www.chamsko.pl/demot/0_1_51354_Powietrzny_wyscig_przez_arnold77.jpg)
DonMaliniacco
06-03-2014, 16:52
no może nie dosłownie przetłumaczone, ale co tam :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/f792c8e4dd709f483dd4be9324b7e8b3_original.jpg?1394 029778)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/1dd302c83bb84287c1ee5d833789ba0c_original.gif?1394 039018)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/594bb5005febb1d145adf5ba369bfbf4_original.jpg?1394 038824)
Prawdziwi mężczyźni mają kobiety szczęśliwe.
Pozostali - silne.
* * *
- Dzień dobry. Proszę przepisać na nas swoje mieszkanie.
- Powariowaliście?!
- Przepraszam, nie od tego zacząłem. Czy wierzy pan w Boga?
* * * *
Niektórzy rodzice udzielają wsparcia swoim homoseksualnym dzieciom. Gdyby mój syn był gejem też nigdy nie odwróciłbym się do niego plecami.
* * * * *
Nie cierpię ludzi biorących narkotyki.... Policji na przykład.
* * * *
- Nie znalazłem u syna narkotyków.
- Trzeba było podrzucić.
* * * *
- Rysiu, co to jest: bez rąk, bez nóg, a okna i drzwi otworzy?
- Wiatr?
- Sratr. Granat!
* * * *
Oddałbym wszystko gdyby u Drzyzgi w programie choć raz pojawił się ktoś który by powiedział: "Mama była w porządku... tata był też w porządku... to po prostu ja wyrosłem na debila"
* * * *
Trwa sesja na akademii medycznej. Z sali wychodzi smutny student i wnet otaczają go koledzy z grupy:
- Zdałeś?
- Nie.
- Dlaczego?
- Bo mi zadał takie głupie pytanie.
- Jakie pytanie?
- "Co trzeba mieć, aby zrobić lewatywę?".
- I co odpowiedziałeś?
- Dupę.
piter670
07-03-2014, 09:52
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/itemJPGrot0-2.jpg?rot=0
źródło (http://blg.nikonsrc.com/image/ra86y5-5mq-94AsgUwUrZv3ecxQm8mVfs7L4TDuQxLoQiBa5OpbleAmtoKug6 n4_PWUXZcEFpp8/item.JPG?rot=0)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/itemJPGrot0-1.jpg?rot=0
źródło (http://blg.nikonsrc.com/image/ra86y5-5mq-94AsgUwUrZv3ecxQm8mVfs7L4TDuQxLoQiBa5OpbleAmtoKug6 n4_PWUXZcEFpp8/item.JPG?rot=0)
Haha :D
P-śl :)
Trzeba się będzie po mieście przejść w poszukiwaniu kartki :D
Mały mol po raz pierwszy wypuścił się w samotny lot po pokoju.
Wyleciał z szafy, zrobił rundkę i wrócił na płaszczyk. Stary mol zapytał:
- I jak poszło?
- Chyba ok. Wszyscy klaskali…
Przychodzi smok na leśną polanę ze zwierzętami i pyta:
- Nazwisko?
- Niedźwiedź.
Smok:
- Wpisuję cię na moją listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Wilk.
- Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Zając.
- Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cię zjem.
Zając:
- A można nie przychodzić?
Smok:
- Można, wykreślam.
W wyniku wielu próśb mężczyzn, w sprzedaży pojawiły się wreszcie nowe kosmetyk dla kobiet:
- perfumy "Takie ładne, kwiatowe",
- szminka "Mniej więcej czerwona",
- krem "No, do twarzy"
- i absolutny hit - odżywka do włosów "Coś jak szampon, ale się nie pieni"
Zima jest jak kobieta: pięknie wygląda na zdjęciach, ale w rzeczywistości wkurza już od samego rana.
Na leżakowaniu w przedszkolu leżą dzieci na łóżeczkach i w pewnej chwili chłopczyk pyta dziewczynkę:
- Jesteś chłopcem czy dziewczynką?
- Nie wiem.
- To sprawdź!
- No to mi pomóż!
- No to musisz podnieść kołderkę.
Dziewczynka podniosła kołderkę na to chłopczyk:
- Jesteś dziewczynką, bo masz różową piżamkę.
Na Arce. Noe nagle słyszy pukanie do drzwi.
- Kto tam?
- Hipopotam.
Mam dla ciebie dobrą i złą wiadomość. Od której zacząć?
- Od złej.
- Przejechałem twojego kota.
- O, nie! A dobra wiadomość?
- Żartowałem.
- Naprawdę?
- Tak. Nie ma żadnej dobrej wiadomości
- Halo, cyrk? Gadający koń z tej strony. Chciałbym u was pracować.
- A co pan umie?
- Żonglować, ku*wa!
Przychodzi martwa baba do lekarza.
Lekarz oburzony:
- Co mi się pani tu rozkłada?
Baba na to:
- A co, mam gnić w poczekalni?
- Co robi traktor w fryzjera?
- Warkocze.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/2a9xgtc-2.jpg
źródło (http://i60.tinypic.com/2a9xgtc.jpg)
Może nieodpowiedni wrzucać owy filmik w dzisiejszy dzień...ale co tam :D Może dziołchy mają dystans do siebie :)
HpzYbzQY394
Tak przy okazji chciałbym naszym pięknym kobietom życzyć dużo zdrowia, szczęścia i wytrwałości co do nas - mężczyzn :)
Z cyklu: kopiowanie kwejka c.d. :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/519cedf3dba0aff503df76971560352c_original.jpg?1394 365991)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/c7b9f52d5252e5068c461e7e3bfb034b_original.jpg?1394 360261)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/b75e805fd528f0ded7c8118e752ed582_original.jpg?1394 355681)
foto4deg
09-03-2014, 20:52
:D :twisted:
nZAAZmkSVuU
Fotografowie_ktorzy_kradna_cudze_pomysly_sprzed_la t (http://joemonster.org/art/26850/Fotografowie_ktorzy_kradna_cudze_pomysly_sprzed_la t) oczywiscie wiem ze wszystko w fotografii juz bylo i dodaje z przymruzeniem oka ;)
24_sytuacje_o_ktorych_marza_ludzie_w_stalych_zwiaz kach (http://joemonster.org/art/26834/24_sytuacje_o_ktorych_marza_ludzie_w_stalych_zwiaz kach)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/856dad79240c0d8be99f8e4c1da0472b_original.jpg?1394 458289)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/95a13e79853f257002509c1fdc97ebb2_original.png?1394 369214)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/64dd36407aa9d9161ffbb00c6c5e75c2_original.jpg?1394 474044)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/99046801e3b47a205622_5415064458671-3.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qcr/99046801e3b47a205622_5415064458671.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/03fda87e642c92802b3f4c6d3ce53eb6_original.png?1394 535791)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/94d4a5770fde9f365ad8f40d120594f4_original.jpg?1394 469241)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1911619_681701485207086_1625352123_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qjd/1183551887ec9f2c4a4dfb1e9495c6967b4.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1/1966927_787987277897848_1279417538_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1947938_258315427684300_684403147_n.jpg)
+18 ;)
L8_077J5Rvw
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/2b1789727305dc5531112adb4b135d26_original.jpg?1394 728066)
piter670
15-03-2014, 01:02
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/itemJPGrot1-2.jpg?rot=1
źródło (http://blg.nikonsrc.com/image/ra86y5-5mq-94AsgUwUrZv3ecxQm8mVfs7L4TDuQxLqgpMPV608JBAmtoKug6 n4_vWgJX930eKw/item.JPG?rot=1)
GrzesiekM
15-03-2014, 01:33
Dowód na to, że Polska jednak szkoliła przywódców Majdanu ... ;)
http://zapodaj.net/21c227f7211b8.jpg.html
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/25mem6-2.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/25mem6.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/25mem17-2.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/25mem17.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/25mem22-2.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/25mem22.jpg)
7D5bPLxU8U8
Dobre :)
Jakbym swojego psa po kąpieli widział :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/62f0ec93bb61-1.jpg
źródło (http://img.sadistic.pl/pics/62f0ec93bb61.jpg)
Kumpel ma dziewczynę nieco pulchniejszą, ale ogólnie sympatyczną i ma do siebie dystans. Ostatnio na imprezie coś padło na ten temat i nawiązał się dialog między ową parką:
- No bo jak jest jakaś okazja, to on zawsze jakieś słodycze mi kupuje, itp, więc idzie w boki. Kupiłby kwiatki, to było by mniej kaloryczne.
Na co on, ze zrezygnowaniem:
- Kwiatki też byś zeżarła.
czarny75
17-03-2014, 22:21
autentyczna sytuacja przed budką z pamiątkami nad Soliną
Kumpel chciał zakupić dla swojego dziadka coś praktycznago.Zdecydował się na laskę.
Ale tekst sprzedawczyni nas rozłożył :
"A życzy Pan sobie laskę tradycyjną czy regionalną"
To jak schodzi na autentyki to ja przytoczę cytat mojego wykładowcy z elektroniki :D
Ogólnie to mówił nam, że nazywanie rezystancji oporem jest wielkim błędem, że nie powinno się tak mówić. Powiedział to mniej więcej w taki sposób:
"Drodzy Państwo rezystancja to rezystancja a nie jakiś opór. Opór mogą stawiać dziewczyny gdy idą z chłopakami na lody."
Cała sala wybuchła śmiechem :D
To i ja autentyk:
Siostra moja rodzona, jest pielęgniarką pracującą w szpitalu na oddziale okulistyki. Podczas jednego z pierwszych dyżurów prowadzila niewidomego pacjenta do toalety. Po wejściu do owego pomieszczenia mówi:
- prosze poczekać, zapale panu światło.....
- się siostra nie fatyguje.... odpowiedział pacjent z uśmiechem i zrozumieniem....
Sytuacja nr2:
Siostra z koleżanką miały zlecenie zawieźć pacjenta na operacje. Trzeba wiedzieć ze blok operacyjny jest parę pięter niżej niż sam oddział. A że dzień byl z tych ze roboty natłok, to i o wpadke nie trudno. Z calego pospiechu, zabrały całą dokumentację pacjenta, soczewki do przeszczepu, i dopiero pod windą zorientowały się że brakuje im łóżka z pacjentem.....
sokolnik
17-03-2014, 23:49
To i ja autentyk:
Siostra moja rodzona, jest pielęgniarką pracującą w szpitalu na oddziale okulistyki. Podczas jednego z pierwszych dyżurów prowadzila niewidomego pacjenta do toalety. Po wejściu do owego pomieszczenia mówi:
- prosze poczekać, zapale panu światło.....
- się siostra nie fatyguje.... odpowiedział pacjent z uśmiechem i zrozumieniem....
Sytuacja nr2:
Siostra z koleżanką miały zlecenie zawieźć pacjenta na operacje. Trzeba wiedzieć ze blok operacyjny jest parę pięter niżej niż sam oddział. A że dzień byl z tych ze roboty natłok, to i o wpadke nie trudno. Z calego pospiechu, zabrały całą dokumentację pacjenta, soczewki do przeszczepu, i dopiero pod windą zorientowały się że brakuje im łóżka z pacjentem.....
Nic nie mam do Twojej siostry itp ale powiem tylko tyle:
NFZ :D
Oj, gdyby tylko takie błędy i wpadki popełniała nasza służba zdrowia, to życie szpitalne wyglądało by jak w Leśnej Górze.... ;)
Ale uwierz, to tylko promil z tych śmieszniejszych wpadek pielęgniarskich.... zwłaszcza po 30 letnim stażu siostry w tym zawodzie... to sie nasłuchałem..... ale ofiar śmiertelnych nie odnotowano :)
grunia99
18-03-2014, 09:29
Oj, gdyby tylko takie błędy i wpadki popełniała nasza służba zdrowia, to życie szpitalne wyglądało by jak w Leśnej Górze.... ;)
Ale uwierz, to tylko promil z tych śmieszniejszych wpadek pielęgniarskich.... zwłaszcza po 30 letnim stażu siostry w tym zawodzie... to sie nasłuchałem..... ale ofiar śmiertelnych nie odnotowano :)
E, znaczy się wpadki były mało śmieszne, nikt ze śmiechu nie umarł.
o wpadke nie trudno. Z calego pospiechu, zabrały całą dokumentację pacjenta, soczewki do przeszczepu, i dopiero pod windą zorientowały się że brakuje im łóżka z pacjentem.....
Znane hasło - zapieprz taki, że taczek nie ma czasu załadować. :mrgreen:
Skoro już szpitalnie...
Moja siostra z dziesięć lat temu miała wypadek samochodowy, jechała z chłopakiem na Sylwestra i z przeciwka pijany typ wyjechał im na "czołówkę". Niewiele jej się stało oprócz tego, że straciła prawie wszystkie zęby. Zawieźli ją do szpitala na chirurgię szczękową, a ten jej chłopak przyniósł jej jako podstawowe wyposażenie do szpitala szczoteczkę do zębów. :mrgreen:
miron19j
18-03-2014, 10:43
już dzieci wiedzą, że zęby trzeba myć.
Nawet, jak ich nie masz. :-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1958154_640653825983314_1853995279_n.jpg)
Znalezione w sieci:
W ostatnią niedzielę podsłuchałem modlącą się starszą panią, która siedziała za mną. Jej modlitwa była tak niewinna i szczera, że chciałem się nią podzielić:
- Drogi Boże, ostatnie pięć lat było dla mnie naprawdę ciężkie.
Zabrałeś mojego ulubionego aktora Patricka Swayze, mojego ulubionego muzyka Michaela Jacksona, moją ulubioną piosenkarkę bluesa Amy Winehouse, moją ulubioną aktorkę Elizabeth Taylor, moją ulubioną piosenkarkę Whitney Houston, a teraz mojego ulubionego pisarza Toma Clancy!
Chcę ci tylko wspomnieć, Boże, że moimi ulubionymi politykami są Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz, a ulubionymi duszpasterzami biskupi Michalik, Dziwisz, Głódź i ojciec dyrektor Rydzyk.
Amen!
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/891732c9d628bd2110_7613-1.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qxw/891732c9d628bd2110_7613.jpg)
avatar486
19-03-2014, 19:40
http://evona.pl/member/video/28bc3f2c20fbb513f84e8cfd61fba3de
Przychodzi informatyk do sklepu i zwraca się do sprzedawcy:
- Poproszę środki do czyszczenia portów wejścia/wyjścia.
- Że co?
- Tfu... pastę do zębów i papier toaletowy.
Komputerowiec podrywa laskę:
- Chcesz herbaty?
- Nie
- Kawy?
- Nie!
- Hm, może wódki?
- NIE!
- Dziwne, standardowe sterowniki nie pasują.
Przychodzi admin do lekarza.
- Panie doktorze, coś mnie wątroba boli ostatnio.
- Co pan powie? A u mnie działa!
Jeśli wasz syn przejawia niezdrowe zainteresowanie grami komputerowymi, postarajcie nakierować go ku bardziej zdrowemu hobby ...to wino, kobiety i karty.
Wytoczyli Grecy pod mury oblężonej Troi gigantycznego drewnianego konia, w którym ukrył się cały oddział napastników.
Trojanie przepchnęli go przez bramę miasta i natychmiast rozpalili wokół niego wielkie ognisko.
Grekom w środu zrobiło się gorąco.
- Pali się! Pali się! - wykrzyknęli uradowani obrońcy.
Tak pojawił się pierwszy w świecie Firewall przeciw trojańskim koniom...
Przy indolencji wszelkiej maści służb dyplomatycznych, wypowiedź Maleńczuka wydaje się być jedynym zrozumiałym językiem dla ludzi typu homo sovieticus:
http://www.youtube.com/watch?v=zMfZK56OPMM
Niby polityka ale podchodzi pod parodię
http://wolnemedia.net/kultura/po-nie-chca-aby-polacy-sluchali-dobrej-muzyki/
Breaking news: W związku z napiętą sytuacją na Ukrainie - Francja się poddała.
Czemu zawodnicy sumo golą nogi?
.
.
.
.
Żeby ich nie mylono z feministkami.
najlepsza zona (http://rozmowywtoku.tvn.pl/wideo,1027,v/najlepsza-zona-to-azjatka-zapowiedz-programu,1248518.html) w sumie dobre argumenty :D ;)
podeslal mi kumpel ktory ma zone azjatke i potwierdza :p
A propos żony..... Utwór na dzień kobiet
http://www.youtube.com/watch?v=Cc93ZY5IDII
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wikary.pl/media/cache/62/8a/628a532ec8d9ad5d5f5652bf302e28da.jpg)
:)
tylko kobieta mogla to wymyslec
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/1911953_665744403463317_91867039_n.jpg)
foto4deg
22-03-2014, 20:55
Wracając do tematu humoru :)
Tak mi się nasunęło, jak w "Matura to bzdura" pytali, dlaczego Indianie to Indianie.
Przypływa Kolumb do Ameryki, spotyka tubylców i pyta:
- India?
- India nie!
;)
Żeby nie odbiegać od tematu:
Pyta się turysta bacy:
- Macie baco w waszej okolicy jakąś atrakcję dla turystów?
- Mieliśmy, ale niedawno wyszła za mąż.
Pewnego dnia przyszedł facet do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, mam przyrodzenie jak niemowlak.
-To bardzo interesujące. Proszę pokazać.
I facet miał rację... 45cm i 3kg.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/87f17552e7a6981301adc076685cb859_original.jpg?1395 506279)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/demot65220-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/demot-65-220.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/demot65310-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/demot-65-310.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/demot65650-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/demot-65-650.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/demot65350-1.jpg
źródło (http://joemonster.org/i/2014/03/demot-65-350.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qjj/l_118931657f5e864fde793b0d2f5ac28daee.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://c0834752.cdn03.imgwykop.pl/01vrOWf_wUNFu07SMOYU3a5BQnczoGjqdZe8OJ6h,wat600.jp g?author=alan-jakman&auth=cd1d7acc43eaaf80c7caef294b36d17d)
RobertMiernik
24-03-2014, 20:29
linkil pierwszy raz Ci się udało... ;)
Dziewczyna z chłopakiem wpadli do pubu na parę drinków. siedzą, dobrze sie bawią, i nagle kobieta zaczyna mówić o nowym drinku. Im więcej o nim mówi, tym bardziej sie podnieca i w końcu namawia chłopaka, aby go skosztował. Chłopak sie zgadza i pozwala, by zamówiła mu tego drinka. Barman podaje drinka i umieszcza na stole następujące składniki: solniczkę, kieliszek śmietankowego likieru Baileys oraz kieliszek soku z limonki. Chłopak patrzy na składniki z głupią mina, wiec dziewczyna mu tłumaczy: Po pierwsze, sypiesz trochę soli na język, po drugie- wypijasz kieliszek Baileya i trzymasz w ustach, a następnie zapijasz wszystko sokiem z limonki.
Chłopak,pragnąć zadowolić dziewczynę, robi to, co mu kazała.
Sypie sól na język - słone, ale OK.
Dalej idzie likier - gładki, aromatyczny, bardzo przyjemny...
Wporzo ! W końcu bierze kieliszek z limonką...
W pierwszej sekundzie uderza go w podniebienie ostry smak soku z limonki, w drugiej sekundzie Baileys się zważa, w trzeciej słono-zważono-gorzki smak paraliżuje jego przełyk. To wywołuje, oczywiście, odruch wymiotny, ale nie chcąc sprawić dziewczynie przykrości, przełyka z trudem.
Kiedy udaje mu sie opanować, obraca sie do dziewczyny.
Ta uśmiecha sie szczerze i szeroko:
-I jak ci smakowało ?
-Ten drink ma nazwę Zemsta za Loda.
Co jest szczytem egocentryzmu?
- Powiedzieć do dziewczyny, która właśnie zrobiła ci loda: "Niezły byłem, co?"
8_miesieczny_tluscioszek (http://joemonster.org/art/27013/8_miesieczny_tluscioszek)
Stare ale może ktoś nie widział :D
9KmxKi7yhss
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1979469_447358768729817_808769360_n.jpg)
Dziewczyna z chłopakiem wpadli do pubu na parę drinków. siedzą, dobrze sie bawią, i nagle kobieta zaczyna mówić o nowym drinku. Im więcej o nim mówi, tym bardziej sie podnieca i w końcu namawia chłopaka, aby go skosztował. Chłopak sie zgadza i pozwala, by zamówiła mu tego drinka. Barman podaje drinka i umieszcza na stole następujące składniki: solniczkę, kieliszek śmietankowego likieru Baileys oraz kieliszek soku z limonki. Chłopak patrzy na składniki z głupią mina, wiec dziewczyna mu tłumaczy: Po pierwsze, sypiesz trochę soli na język, po drugie- wypijasz kieliszek Baileya i trzymasz w ustach, a następnie zapijasz wszystko sokiem z limonki.
Chłopak,pragnąć zadowolić dziewczynę, robi to, co mu kazała.
Sypie sól na język - słone, ale OK.
Dalej idzie likier - gładki, aromatyczny, bardzo przyjemny...
Wporzo ! W końcu bierze kieliszek z limonką...
W pierwszej sekundzie uderza go w podniebienie ostry smak soku z limonki, w drugiej sekundzie Baileys się zważa, w trzeciej słono-zważono-gorzki smak paraliżuje jego przełyk. To wywołuje, oczywiście, odruch wymiotny, ale nie chcąc sprawić dziewczynie przykrości, przełyka z trudem.
Kiedy udaje mu sie opanować, obraca sie do dziewczyny.
Ta uśmiecha sie szczerze i szeroko:
-I jak ci smakowało ?
-Ten drink ma nazwę Zemsta za Loda.
Co jest szczytem egocentryzmu?
- Powiedzieć do dziewczyny, która właśnie zrobiła ci loda: "Niezły byłem, co?"
8_miesieczny_tluscioszek (http://joemonster.org/art/27013/8_miesieczny_tluscioszek)
Co w tym konkretnie przypadku oznacza słówko "zważono"?
Świetne:
byloby smieszne gdyby nie bylo prawdziwe :D
piekny przyklad rozmowy na linii podwykonawca - agencja reklamowa - klient
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1978654_759717340719444_1630465352_n.jpg)
@ksviper
Do czego on to włożył? To jakaś żelatyna czy coś?
Żbliża się prima-aprilis więc może coś takiego by zrobił w akademiku :D
miron19j
28-03-2014, 19:45
@ksviper
Do czego on to włożył? To jakaś żelatyna czy coś?
Żbliża się prima-aprilis więc może coś takiego by zrobił w akademiku :D
to może być np. zielona galaretka bardzo rozwodnina
puszosław
28-03-2014, 20:48
docxxx
No niestety za kolegą sailor muszę przyznać, że to prawdziwa scena z "obrad w firmie".U mnie wygląda to tak samo mimo kompletnie innej branży.
@ksviper
Do czego on to włożył? To jakaś żelatyna czy coś?
Żbliża się prima-aprilis więc może coś takiego by zrobił w akademiku :D
Nie wiem, ale myślę że zabarwiona woda też może być :)
Mechanik wymieniał cylinder w Harleyu, kiedy spostrzegł w warsztacieznanego kardiochirurga, który czekał na kierownika. Mechanik krzyknął:
- Hej, panie doktorze, chce pan na to spojrzeć?
Kardiolog, nieco zaskoczony, podszedł do mechanika. Ten wyprostował się, wytarł ręce w szmatę i rzekł:
- Panie doktorze, niech pan spojrzy na ten silnik. Otwieram jego serce, wyjmuję zastawki, naprawiam każda usterkę, potem wkładam je z powrotem, a kiedy skończę, wszystko działa jak nowe. Dlaczego więc ja zarabiam 20 tys. rocznie, a pan 200 tys., skoro w zasadzie wykonujemy tę samą robotę?
Kardiolog nie odpowiedział od razu, uśmiechnął się, nachylił i odrzekł:
- Niech pan spróbuje zrobić to, kiedy silnik pracuje.
Borat1979
28-03-2014, 23:39
to może być np. zielona galaretka bardzo rozwodnina
Nie wiem, ale myślę że zabarwiona woda też może być :)
Jak rozwodnisz galaretkę to nie stężeje a od wody papierowy wydruk szybko rozmięknie. To musi jakoś zgęstnieć żeby cały czas wyglądało naturalnie a zdjęcie się nie rozlazło ale patent naprawdę fajny :)
miron19j
29-03-2014, 00:03
Jak rozwodnisz galaretkę to nie stężeje a od wody papierowy wydruk szybko rozmięknie. To musi jakoś zgęstnieć żeby cały czas wyglądało naturalnie a zdjęcie się nie rozlazło ale patent naprawdę fajny :)
no to normalna galaretka. :-)
Zdjęcie włożone gdy już była zimna, a jeszcze nie stężała. Jest taki moment, tylko trzeba go wychwycić.
Zdjęcie jest zalaminowane, więc zasadniczo wodoodporne.
Co robimy, gdy skaleczymy się w palec?
ONA:
1. myśli "auu!";
2. wkłada palec do buzi, aby krew nie kapała na dywan;
3. drugą ręką sięga po plaster, przykleja;
4. idzie dalej;
ON:
1. wrzeszczy "o rzesz ty!";
2. odsuwa rękę jak najdalej, bo nie może znieść widoku krwi;
3. woła o pomoc;
4. (w tym czasie tworzy się na dywanie plama krwi);
5. musi usiąść, bo nagle dziwnie się poczuł (w tym czasie nadchodzi pomoc, czyli ONA);
6. łamiącym się głosem wyjaśnia, że o mało nie stracił ręki;
7. odmawia przyklejenia plastra, bo "na taka ranę jest stanowczo za mały";
8. potajemnie sprawdza w Encyklopedii Zdrowia, ile krwi może stracić dorosły człowiek, a mimo to przeżyć (w tym czasie ONA leci do apteki po większy plaster);
9. z mężną miną znosi naklejanie plastra;
10. prosi o duży krwisty kotlet na kolację, aby przyśpieszyć tworzenie się czerwonych ciałek krwi;
11. ostrożnie kładzie nogi na stoliku (w tym czasie ONA smaży kotlety);
12. stwierdza, że przydało by się kilka piw, aby uśmierzyć ból;
13. odkleja plaster, by zobaczyć, czy rana jeszcze krwawi (w tym czasie ONA jedzie na stację benzynową po piwo);
14. tak długo kombinuje przy plastrze, że znowu zaczyna lecieć krew;
15. zarzuca jej, że nie umie opatrzyć rany;
16. wzdycha i jęczy, kiedy ona odkleja stary i nakleja nowy plaster;
17. stwierdza, że dziś wieczorem muszą zrezygnować z tenisa, ale za to całkiem przypadkiem w TV leci mecz Pucharu Europy w piłce nożnej (w tym czasie ONA trze plamę na dywanie);
18. w nocy kilka razy wstaje do łazienki, aby sprawdzić, czy nie tworzy się wokół rany zakażenie;
19. z tego powodu następnego dnia jest zmęczony i rozdrażniony;
20. zwalnia się z pracy dwie godziny wcześniej do lekarza, aby potwierdzić, że nie wdało się zakażenie;
21. w pracy kradnie potajemnie temblak z apteczki w pokoju sanitarnym;
22. prosi miłą koleżankę o zabandażowanie i napawa się jej współczuciem;
23. podniesiony na duchu idzie z kolegami do knajpy
wieczorem i na pytania opowiada: "DROBIAZG, NIE MA O CZYM MÓWIĆ!"
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/zareczyny1-1.jpg
źródło (http://4.bp.blogspot.com/-6VIj_ivgcPs/Ur7CvPJQ_II/AAAAAAAAAos/bBl9-heZB3g/s400/zareczyny1.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1546138_670062543031503_1286021049_n.jpg)
sokolnik
31-03-2014, 00:12
prosto z forum :) (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=3345715&postcount=5)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1546138_670062543031503_1286021049_n.jpg)
Co znaczy "w wyborów"?
http://niebezpiecznik.pl/post/wiemy-kto-wykradl-dostep-do-danych-15-miliona-klientow-upc-policja-oglasza-nagrode-za-wskazanie-aktualnego-adresu-sprawcy-i-jego-wspolnika/
Yyyyy.... Tak właśnie. Boki zrywać. Scenariusz i reżyseria i w rolach głównych i w ogóle - nasz ulubiony reporter-filantrop.
https://www.youtube.com/watch?v=R_igTRPhJrg
Rafał_Sz
02-04-2014, 10:08
Hyper, hyper, haha. ;)
hRqAOyXL15Q
drhardware
02-04-2014, 17:14
TUTAJ (http://500px.com/photo/65673619?from=popular)widzimy, jak u konkurencji czyści się lustro..
TUTAJ (http://500px.com/photo/65673619?from=popular)widzimy, jak u konkurencji czyści się lustro..
Ciekawe jak przyklejają te gumy...
http://www.realistic.pl/upload/images/jak_zabawic_autostopowicza_2013-08-24_10-46-36.jpg
Na studiach najbliżej do średniej 5.0 znalazłem się, kiedy sprawdzali mi na izbie poziom alkoholu we krwi.
RobertMiernik
03-04-2014, 16:56
Na studiach najbliżej do średniej 5.0 znalazłem się, kiedy sprawdzali mi na izbie poziom alkoholu we krwi.
Się chwali, a gdzie dowcip?
;]
Na torcie dyrektora fabryki Łady trzy razy zmieniano świece.
Dwóch myśliwych wybrało się do lasu. Jeden z nich nagle upadł. Drugi po oględnym zbadaniu kolegi stwierdził, że jego gałki oczne wywróciły się na drugą stronę i że chyba nie oddycha. Chwycił za telefon komórkowy i zadzwonił na pogotowie.
- Mój kolega jest martwy. Co mogę zrobić? – zapytał pielęgniarkę, która odebrała telefon.
- Tylko spokojnie – usłyszał myśliwy w słuchawce. – Najpierw musimy się upewnić czy ta osoba jest martwa.
Nastała chwila ciszy, po której pielęgniarka usłyszała przez telefon strzał.
- OK, to co teraz? – odezwał się w telefonie z powrotem głos myśliwego.
otwieracz
05-04-2014, 19:03
UeuS_vWFtcw
Można zaistnieć ? Można ;-)
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,tone-slomy-upchnela-w-mieszkaniu,118741.html
polirosa
06-04-2014, 16:39
Autokar wiozący grupę parlamentarzystów wypadł z jezdni i rozbił się na drzewie. Miejscowy rolnik, na którego polu doszło do tragedii, pogrzebał ofiary wypadku, a potem zadzwonił po policję. Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia zaczęli przesłuchiwać rolnika:
- Czy na pewno wszyscy już byli martwi?
- Niektórzy twierdzili, że nie, ale wie pan jak politycy kłamią...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/04/867f27db0225b1f06c0976c6aa30e0cc_original.png?1396 784779)
http://joemonster.org/art/27135/To_nie_Photoshop_to_prawdziwe_miejsce_dla_pasjonat ow_fotografii
Amadeusz
07-04-2014, 14:27
- Czym się różni Viagra od Viagry Forte?
- Po Forte staje nawet przy żonie...
W samolocie nad pasażerem pochyla się stewardesa. Ogromne piersi o mało nie wyskoczą z dekoltu w bluzeczce.
- Kawę czy herbatę? - pyta stewardesa.
- A w którym jest kawa...?
- Ilu murzynów potrzeba do zbierania bawełny?
- Wszystkich.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.myepicwall.com/2014/04/3e193d11e8ab6854a0a00f9b6425fcd2.gif)
woytec60
08-04-2014, 12:28
Każdy orze jak może
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/2dagnlx-2.jpg
źródło (http://i58.tinypic.com/2dagnlx.jpg)
Ukraińska armia ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p403x403/10175985_695280957201232_3436540714778136297_n.jpg )
cos z angielskiego facebooka: tytul "bezpieczne haslo" ananas "sorry, twoje haslo jest za krotkie" obrany ananas "sorry, twoje haslo musi zawierac przynajmniej 1 cyfre" 1 obrany ananas "sorry, twoje haslo nie moze zawierac znaku spacja" 50*********ychobranychananasow "sorry, twoje haslo powinno zawierac duze litery" 50*********YCHobranychananasow "sorry, duze litery nie moga wystepowac po sobie" 50*********ychobranychanaNasow,ktoReCizarazWsadzew duPejesLinieprzyjmieszTego*********egoHasla!!!! "sorry, haslo nie moze zawierac znakow przestankowych" 50*********ychobranychanaNasowktoReCizarazWsadzewd uPejesLinieprzyjmieszTego*********egoHasla "sorry, haslo jest juz uzywane przez innego uytkownika-wybierz inne
Borat1979
10-04-2014, 15:33
Ostatnie hasło nie możne być używane przez innego użytkownika bo po 50*********ychobranychanaNasowktoReCizarazWsadzewd jest spacja :)
ten witz musilaby przez innego uzytkownika byc napisany :-) za co sie nie wezme- spier...le
Ostatnio, chyba na mistrzach, widziałem komentarz gościa, który miał nick: Wszystkie*****LoginyPozajmowane
No nie mogę :D Właśnie oplułem ekran :lol:
Ze niby to śmieszne jest? Może dla pryszczatych napalonych gimnazjalistów!!!
Jak dla mnie to żenujące i prostackie.... Nie to forum, nie ten poziom!!!
Rafał_Sz
11-04-2014, 10:43
Nie przesadzasz troszeczkę? ;)
Nie przesadzasz troszeczkę? ;)
Ja czy Zgredek? ;)
@Zgredek może Tobi się nie podoba ale znajdą się tacy co im takie coś odpowiada :D
iSHG_B4GhFg
Sławomir
11-04-2014, 17:46
iSHG_B4GhFg[/quote]
a ja nie wiedziałem, że TV w ten sposób spełnia funkcje kulturotfuuurcze!! Jaki to program (nie chodzi o TV Kultura), będę nasłuchiwał, bowiem jak wspomniano wyżej "genialne".
Jaki to program
przeglad piosenki aktorskiej ..
przeglad piosenki aktorskiej ..
Po tym co wrzuciłem sądzę, że to nie chodzi o przegląd jakiejś tam piosenki a podświadomie zachęcić do ćpania :D
Po tym co wrzuciłem sądzę, że to nie chodzi o przegląd jakiejś tam piosenki a podświadomie zachęcić do ćpania :D
to proponuje wysluchac do konca i zrozumiec ze to niekoniecznie zacheta ;) raczej podkreslenie ludzkiej glupoty
to proponuje wysluchac do konca i zrozumiec ze to niekoniecznie zacheta ;) raczej podkreslenie ludzkiej glupoty
noo ja wiem, że o to chodzi :D
jednocześnie moze być to też reklamą :P
Nadziałem się na to przed chwilą http://demotywatory.pl/4321016/Koniec-swiata Jak mozna tak zbezcześcić takie miejsce :)
Nadziałem się na to przed chwilą http://demotywatory.pl/4321016/Koniec-swiata Jak mozna tak zbezcześcić takie miejsce :)
Gdzieś już to słyszałem...oczywiście nie to ale na weselu jakaś taka muzyka była w innej piosence.
Gdzieś już to słyszałem...oczywiście nie to ale na weselu jakaś taka muzyka była w innej piosence.
W sumie taka muzyka to i tak na jedno kopyto, trochę alkoholu i nawet może sie podobać :) ale co tam muzyka teledysk jest mega !! i to naprawdę trzeba było trochę posiedzieć przy realizacji tego, tylko czy efekt jest zadowalajacy hmmmm :)
Nadziałem się na to przed chwilą http://demotywatory.pl/4321016/Koniec-swiata Jak mozna tak zbezcześcić takie miejsce :)
Dobre cycki w teledysku.
Nadziałem się na to przed chwilą http://demotywatory.pl/4321016/Koniec-swiata Jak mozna tak zbezcześcić takie miejsce :)
To kościół w Żeliszowie http://wiadomosci.wp.pl/gid,15998110,kat,1342,title,Opuszczony-kosciol-w-Zeliszowie,galeria.html
Wybieram się tam i jakoś nie mam kiedy.. Piękne miejsce.
mateo912
13-04-2014, 13:38
To kościół w Żeliszowie http://wiadomosci.wp.pl/gid,15998110,kat,1342,title,Opuszczony-kosciol-w-Zeliszowie,galeria.html
Wybieram się tam i jakoś nie mam kiedy.. Piękne miejsce.
no z tym wybieraniem to już troche za późno ;)
bo aktualnie z tego co wiem jest już zamknięty za 4 spusty i wejście tylko za zgodą ( i opłatą) bo generalnie jest już w remoncie (w środku już plandeki zabezpieczające wiszą więc zdjęciowo też już słabo)
no z tym wybieraniem to już troche za późno ;)
bo aktualnie z tego co wiem jest już zamknięty za 4 spusty i wejście tylko za zgodą ( i opłatą) bo generalnie jest już w remoncie (w środku już plandeki zabezpieczające wiszą więc zdjęciowo też już słabo)
Jeszcze nie dawno czytałem, że ludziska wybili dziurę w murze i tamtędy włazili :-)
Ale dobrze że się wzięli za remont tego pięknego kościółka :-)
sokolnik
13-04-2014, 16:03
pokazałem dziewczynie teledysk (hera koka...) i w nawiązaniu do teledysku mówię:
- w tym niebie wszyscy szczęśliwi...
a dziewczyna na to z powagą,
- dlatego że wszyscy tam ćpają
:)
Układ sceniczny piosenkarki (hera, koka,...) przebija nawet macarenę ;)
Marta Baranowska
13-04-2014, 20:40
Główny dres wybrał się na ryby i jak to drecho miał, ze dwa złote łańcuchy (po pół kilo każdy) na szyi, na każdym palcu złoty sygnet, a w kieszeni gruby rulon dolarów - oczywiście same setki.
Wziął ze sobą trzy flaszki. Zimno było więc obrócił je po kolei.
Oczywiście upił się i usnął. Budzi się, a tu nie ma łańcuchów, sygnetów, ani dolarów.
Zadzwonił z komórki po swoich ludzi i nie minęło pół godziny, a podjechały cztery czarne mercedesy, w każdym po pięciu byków 2 na 2, wszyscy z glockami.
Stwierdzili, że to najprawdopodobniej ktoś z okolicznej wsi obrobił szefa.
Wpadają do wsi i zaczynają wypytywać.
Ktoś z miejscowych wskazał dom pośrodku wsi- dom sołtysa.
Wpadają do sołtysa, a tam na ganek wychodzi facio w kufajce, na szyi ma dwa złote łańcuchy, na każdym palcu sygnet, a z kieszeni kufajki wystaje mu rulon 100 dolarówek.
Przeładowali broń i pytają skąd to wszystko ma.
Sołtys ma to:
• No nie uwierzycie chłopaki. Idę sobie przez las z psem na spacerze, a tu nad brzegiem jeziora leży jakiś facet, w trupa pijany i ma to wszystko przy sobie. No to go obrobiłem. Na koniec ściągnąłem mu gacie zerżnąłem w dupę i poszedłem do domu.
Chłopaki patrzą pytającym wzrokiem na szefa.
Szef podchodzi do sołtysa, przygląda się chwilę błyskotkom i mówi:
• Chłopaki jedziemy to nie moje złoto...
mateo912
13-04-2014, 23:04
Jeszcze nie dawno czytałem, że ludziska wybili dziurę w murze i tamtędy włazili :-)
Ale dobrze że się wzięli za remont tego pięknego kościółka :-)
dziura w murze była dobre parę lat ;)
od zeszłego roku zaczął się remont.
Pierwszy kwietnia, babka wraca z pracy, a tu jej mąż bzyka się z jej najlepszą przyjaciółką. Babka wzruszywszy ramionami:
- Baaaaardzo, *****, dowcipne, bardzo.
palindrom
17-04-2014, 14:15
Franek jak co dzień rano jedzie tramwajem do pracy.
Mężczyzna siedzący za nim szepcze do niego:
- Rogacz, rogacz, rogacz...
Na drugi dzień ten sam mężczyzna mówi to samo:
- Rogacz, rogacz, rogacz...
Sytuacja powtórzyła się kilka dni podrząd. W końcu Franek zdezorientowany pyta się żony:
- Czy ty mnie zdradzasz?
Żona na to:
- Ależ skarbie nigdy w życiu jestem Ci wierna w 100%! To są chyba jakieś głupie żarty!
Rano Franek jedzie tramwajem do pracy a facet mu szepce:
- Rogacz, rogacz, rogacz i do tego skarżypyta!
foto4deg
17-04-2014, 18:20
Biedne dzieci...
Uk_vV-JRZ6E#t=428
Przed bitwa pod Grunwaldem Do Jagiełły przyjeżdża poselstwo od wielkiego mistrza krzyżackiego z propozycja, aby unikając potężnego rozlewu krwi rozegrać te bitwę jeden na jednego. Jagiełło po chwili zastanowienia wyraża zgodę. Ustalają godzinę pojedynku, po czym Jagiełło udaje się do swojego obozu i przemawia do najwaleczniejszego z rycerzy Zawiszy Czarnego wyjaśniając cały układ i prosząc o stawienie się do pojedynku. Na to Zawisza: "Władziu słuchaj popiliśmy wczoraj, jutro bym stanął do walki, ale dziś sam rozumiesz...". Jagiełło poirytowany zwraca się do Zbyszka z Bogdańca z ta sama prośbą. Zbyszko na to: "No wiesz ja wczoraj z Zawisza zabalowałem, kac jak diabli, nie da rady...". Jagiełło wściekły zwraca się do swoich podwładnych z wiadoma prośbą lecz nikt nie kwapi się do wystąpienia przeciwko krzyżakowi, gdy wtem zgłasza się Starzec. Jagiełło pełen obaw zgadza się aby Starzec wystąpił w pojedynku. Nadchodzi godzina zero. Starzec bierze w dłoń miecz, tak ogromny, ze nie jest w stanie go unieść, wiec ciągnie go za sobą, i zmierza na miejsce walki. Z przeciwnej strony z szeregów krzyżackich w pełnym uzbrojeniu na raczym rumaku wyjeżdża rycerz. Do pojedynku coraz mniej czasu, kamraci starca nie wytrzymują i krzyczą: "Dziadek w nogi, w nogi dziadek"! Za późno! Dochodzi do starcia, zakurzyło się, zazgrzytało, zadymiło ... zgromadzeni patrzą i nie wierzą własnym oczom. Leży koń z obciętymi nogami, obok rycerz również z obciętymi nogami, nad nim starzec miecz do gardła mu przykłada i w te słowa rzecze: "Masz szczęście c***u że wszyscy "w nogi" krzyczeli bo bym ci łeb "u***ił...
Boryszuk
17-04-2014, 21:04
Dawno nie było tekstu o gwoździach Wilsona
Władca Pixeli
18-04-2014, 04:27
https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/Zeznanie.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/Zeznanie.jpg)
velaskez
19-04-2014, 17:05
s1G6lNAE_XI
Najgorsze jest to, że często tak właśnie to wygląda :twisted:
zbyszekD7000
21-04-2014, 00:17
WC't dla zdesperowanych ;-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://photos-2.dropbox.com/t/0/AADsGwUkdGu2QhD0R-NS9ITt8cmr162hY6Cegr-fdhZx4w/12/263206109/jpeg/1024x768/2/_/0/2/DSC_2475.jpg/bfc8l40gfuFo4i4BvPzxQdLbacC8ZuthS2chUzxiDhE)
tak mogły wyglądać okładki albumów ;)
www.khobzmolestation.tumblr.com
Ale się uchichałem: LINK (http://img2.repostuj.pl/20140421151807uid2518.jpeg)
Ale się uchichałem:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img2.repostuj.pl/20140421151807uid2518.jpeg)
Tak lepiej ;-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.bumovista.pl/item/2014-02/53110c4c2ac08.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.bumovista.pl/item/2014-02/53110c4c0bdcc.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.bumovista.pl/item/2014-02/53110c4be9f2d.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.bumovista.pl/item/2014-02/53110c4b62669.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.bumovista.pl/item/2014-02/5310f11d657be.jpg)
to może kawał bo to dział humor jest.
Przychodzi Putin do wróżki i mówi:- Opowiedz mi o mojej przyszłości.- Widzę, że jedziesz odkrytym, długim samochodem,
a wokół samochodu - setki tysięcy Ukraińców i Rosjan.Władimir się uśmiecha. Wróżka kontynuuje:- Widzę, że ludzie są bardzo zadowoleni, stoją z flagami,
krzyczą radośnie i mają szczęśliwe twarze.- Kochają mnie... A czy ściskam im ręce?- Nie.- A dlaczego?- Trumna jest zamknięta.
M_QAdszpfHA
:mrgreen::mrgreen:I znowu muszę czyścić monitor:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Tak kończą debile:
Z-EOWQ_IGR4
Już pisałem na ten temat. Za takie żarty każdy powinien dostać w ryj.
RobertMiernik
30-04-2014, 15:47
Genialne! ;)
...Zaczęło się genialnie a potem smęty...
https://www.youtube.com/watch?v=lXse_NKVK6s
Plastek01
01-05-2014, 18:57
Tak kończą się czasami głupkowate żarty telewizyjne. Warto obejrzeć do końca:
http://www.youtube.com/watch?v=3CT96pj56Xw&feature=share
piter670
02-05-2014, 04:55
:):):)
http://youtu.be/qGOjFBgyhYw
Pewien znany w świecie szef kuchni potwierdził słowa pewnego znanego w świecie etnografa: prawdziwy Tatar powinien zawierać domieszkę żółtka.
czarny75
06-05-2014, 17:17
Dla fanatyków tv pod rozwagę:
http://www.psychologia-lodz.pl/oddaj-telewizor.-podsumowanie-akcji.html
Ponoć byli nietrzeźwi i jechali z brawurą
2vSeJP-F9ow
Jeszcze takie coś:
gSgL61plvWo
Sławomir
07-05-2014, 09:41
Amazon opatentował ustawienie planu zdjęciowego:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=18747&skad=news
chyba ten dział jest jak najbardziej poprawny dla tego typu działań :-)
Postanowiłem pójść na krótki urlop. Uzmysłowiłem sobie jednak, że przecież wszystko już wykorzystałem.
Ba! Chyba nawet zalegam szefowi dzień (lub dwa?). Pomyślałem, że najszybciej zmiękczę bossowe serce, gdy zrobię coś tak głupiego, że ten zacznie się nade mną litować!
No, bo przecież przemęczony jestem, przepracowany i... Zaczyna mi odbijać. Samo życie...
Następnego dnia przyszedłem trochę wcześniej do pracy. Rozejrzałem się dookoła i... Mam!
Odbiłem się od podłogi i poszybowałem w kierunku żyrandola, złapałem go mocno i wiszę!
Wchodzi kolega zza biurka obok i rozdziawia gębę patrząc na mnie (drewniany wzrok ma koleś, czy co?).
• Ciiiii - szepczę konspiracyjnie - Rżnę, psychola, bo chcę kilka dni wolnego. Gram żarówę, rozumiesz?
Kilka sekund później wchodzi szef. Już od progu huczy basem, co ja tam robię u góry.
• Ja jestem żarówka! - Wypiszczałem.
• No, co ty? Pogrzało cię! Weź lepiej kilka dni wolnego, niech Ci główka odpocznie!
Wdzięcznie sfrunąłem na podłogę i zaczynam się pakować. Kątem oka widzę, że kolega też zaczyna się pakować! Szef zainteresowany pyta go:
• A pan dokąd?
Kolega odpowiada:
• No do domu ... Przecież po ciemku nie będę pracował.
Rafał_Sz
07-05-2014, 15:53
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/de5ff48ff6a440f99fb8-2.jpg
źródło (http://static.bezuzyteczna.pl/static/content/de5ff48ff6a440f99fb8.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.