PDA

Zobacz pełną wersję : Humor



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

Greg77
05-06-2013, 13:19
Oj zeby tak na serio dzialaly te drogie panie...

fsSCNCY0iQY

Zetec
05-06-2013, 21:43
W 1272r Arabowie wynaleźli prezerwatywę używając do tego celu koziego jelita. W 1873r Brytyjczycy udoskonalili ten pomysł wyciągając najpierw jelito z kozy...

sea21
05-06-2013, 23:47
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/984093_694079837275030_524368079_n.jpg)

!AGresT
06-06-2013, 06:45
Chłopak wrzucił monetę do fontanny, żeby jeszcze kiedyś wrócić.
I wrócił, bo mu kasy na bilet powrotny nie starczyło.


Chłopak z pistoletem na wodę sterroryzował fabrykę karbidu.

Rafał_Sz
06-06-2013, 07:32
Chłopak z pistoletem na wodę sterroryzował fabrykę karbidu.
He, przypomniała mi się historia warsztatu samochodowego który się znajdował nieopodal mojej firmy. Właściciel chciał zaoszczędzić i zamiast kupować acetylen w butli, przytargał wytwornicę. Jako, że oprócz talentu do oszczędzania miał także talent do picia które nieco upraszczało mu tok myślenia i dodawało animuszu, postanowił wspomnianą wytwornicę wypróbować od razu, bez zbędnego zagłębiania się w sens istnienia zaworów, manometrów, tudzież innych rurek. Reszta tej historii przypomina dzień 26 kwietnia 1986 roku, czyli katastrofę w czarnobylskiej elektrowni, choć trzeba uczciwie przyznać, że ta z warsztatu była w nieco mniejszej skali.

Właściciel byłego już fizycznie i mentalnie warsztatu żyje do dzisiaj. Co prawda żyje na rencie i z platynową płytką w głowie, ale żyje. Kiedyś nawet na chwilę wróciła mu pamięć i opowiedział mi co tak naprawdę się stało. Podzielę się tą krótką historią z Wami. Otóż zamiast załadować określoną ilość karbidu w odpowiednie miejsce, nasz mechanik z zacięciem godnym MacGyvera rozkręcił górną część wytwornicy i nasypał kilkanaście puszek karbidu. I czekał na upragniony acetylen. Czekał, czekał, i czekał. Niczym baca na hali na zachód słońca. Ponieważ cierpliwość jego w końcu się skończyła i przekształciła w złość, a wiadomo, wypity mechanik, zwłaszcza poirytowany chwilowym niepowodzeniem własnych genialnych pomysłów, wpada na jeszcze bardziej genialne własne pomysły. No i tym pomysłem było nalanie wiadra wody do otwartej wytwornicy. Ci, którzy wiedzą co znaczy połączenie dużej ilości karbidu z dużą ilością wody, zapewne czują się w tym miejscu nieco zaniepokojeni. Nasz mistrz pod znaku klucza grzechotki, także poczuł się nieco zdumiony i zaniepokojony dziełem swojego geniuszu. Aby nieco opanować nerwy, wyciągnął papierosa i... tu dalszą opowieść powinna kontynuować straż pożarna, pogotowie i policja. No i chłopaki, którzy sprzątali gruz pozostały z warsztatu...

kazwita
06-06-2013, 17:43
He, przypomniała mi się historia (…)

Rafał, lądujesz w srebrnych ustach. :D

Boryszuk
06-06-2013, 20:31
Leży dwóch włóczęgów przy torach, obaj bez nóg. Jeden mówi: a widzisz, mówiłem Ci, że sowa wydaje inny odgłos.

linkil
06-06-2013, 21:47
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1370471584_1xbyyg_600-1.jpg
źródło (http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201306/1370471584_1xbyyg_600.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1370385597_nqfvt9_600-1.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201306/1370385597_nqfvt9_600.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1370509652_dgcal1_600-1.jpg
źródło (http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201306/1370509652_dgcal1_600.jpg)

linkil
06-06-2013, 21:50
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1370405469_ktdvsi_600-1.jpg
źródło (http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201306/1370405469_ktdvsi_600.jpg)

!AGresT
07-06-2013, 06:50
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/demot2013060603-2.jpg
źródło (http://www.joemonster.org/i/f/demot2013060603.jpg)

Edytka znalazła jeszcze kilka halucynacji w lengłidżu:
http://www.joemonster.org/p/1047756/Halucynacje

Darun71
07-06-2013, 10:17
Młoda dziewczyna wsiada na przystanku do autobusu. Podchodzi do kasownika.
Nagle autobus gwałtownie rusza i dziewczyna ląduje na kolanach jakiegoś siedzącego faceta. Speszona mówi:
- O przepraszam, myślałam że zdążę jak jeszcze będzie stał

DonMaliniacco
08-06-2013, 08:41
Prosiaki się bawią, weselą, radują, nagle do pokoju wchodzi zły wilk - wszystkie zamarły...
- Saalam alaikum - powiedział wilk.
Prosiaki odetchnęły z ulgą...

linkil
08-06-2013, 10:20
Najlepszy sposób na zachowanie twarzy, to rzadkie otwieranie jej dolnej połowy.



- Wczoraj spaliłam 800 kalorii.
- Dwie godzinki na siłowni?
- Kwadrans za długo w piekarniku.





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1370637322_de9vkx_600-2.jpg
źródło (http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201306/1370637322_de9vkx_600.jpg)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/99123bddd476742d1d3a5b87d22d7bbd_original.jpg?1370 610676)

linkil
08-06-2013, 12:00
Problemy kobiet:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/a49d601611814ad90a0444ceb9af5e19_original.jpg?1370 680509)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/6d7acd1849dd47e912f69a63d0ee47ef_original.jpg?1370 680508)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/2d5b50d4b98158b79ebd6ec247079d89_original.jpg?1370 680508)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/d431c81c1c07e626b1333cd2f9adbe85_original.jpg?1370 680512)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/2a5bbe976a7e27d9b5301c54cb2798ab_original.jpg?1370 680511)

linkil
08-06-2013, 16:47
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/b5b01c02c6473bf2fed5f982b8083391_original.jpg?1370 681864)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/576729_179172522245628_1597730696_n.jpg)

TOP67
08-06-2013, 23:41
BRAM8MpqIeA

Wolves
09-06-2013, 12:44
Ostrzegam że moje poczucie humoru może się niektórym nie spodobać ;>

spotykają się trzej kanibale po obiedzie, jeden mówi
- zjadłem dzisiaj całego Polaka - na to drugi
- oo to jeszcze nic ! ja zjadłem całego Amerykanina !
- a ja całego ruska ! - mówi trzeci
- żartujesz ?! chuchnij !

Idzie murzyn po ulicy około północy, zgasili latarnie i tyle go widzieli

Przyszedł murzyn do szkoły wieczorowej i wpisali mu nieobecność

Amerykański bank wyprodukował sejf. Sejf miał szereg zabezpieczeń w których wykorzystali najnowszą technologię. Poprostu sejf nie do otworzenia. Amerykanie jednak nie byli pewni czy jest taki dobry i ogłosili konkurs: w sejfie umieścili 1 mln dolarów, kto otworzy sejf w 3 miuty, kasa jest jego. Jak pomyśleli tak zrobili. Dla utrudnienia postanowili zgasić światło w pomieszczeniu z sejfem. Do konkursu zgłosiły się 3 drużyny, jedna z Rosji, jedna z Rumunii i jedna z Polski.
- no dobrze - mówi jeden z Amerykanów - zgasimy światło na 3 minuty, jeśli otworzycie sejf kasa jest wasza
Najpierw wchodzą Rumuni, światło gaśnie, po 3 minutach się włącza. Jeden Rumun zagaduje sejf, drugi szuka kieszeni. No cóż Rumunom się nie udało, czas na Rosjan. Po oświeceniu światłą Amerykanie widzą dwóch Rusków którzy już rozkręcili część zamków. Było blisko. Czas na Polaków. Światło gaśnie, po 3 minutach Amerykanie próbują zapalić... nagle z pokoju w którym stał sejf dobiega krzyk
- Mieciuu ! mamy milion dolarów na ch*j ci żarówka?

Co należy pokazać żonie po 2 latach bezwypadkowej jazdy samochodem ?
- drugi bieg

Godzina trzecia w nocy. Do domu wchodzi zalany mąż
- ooo wróciłeś? - pyta ironicznie żona
- Taa... po gitarę wpadłem !

Na ulicy zakonnica przechodzi przez przejście dla pieszych i śpiewa "pojawiam się i znikam"

Apel do mężczyzn ! śpieszmy się kochać kobiety, tak szybko tyją...

Rozwiązał mi sznurówkę.. ja zawiązałem mu pętle na szyi

Nasza reprezentacja w meczu z Ukrainą.. przypominam tylko, to też jest dobry żart

Olimpiada. Konkurs pchnięcia kulą. Trener do zawodnika
- Musisz się postarać ! właśnie się dowiedziałem że na trybunach siedzi twoja żona i teściowa
- eee nie dorzucę...

Jasio biegnie do taty
- Tato dom się pali !
- Uciekamy tylko po cichutku żeby mamusi nie obudzić !

- Mamusiu mamusiu ! kup mi pieska !
- jeszcze ci myszki nie zdechły

Szminka dla teściowej ? kropelka

Wpada zdyszany pasażer na peron i krzyczy do konduktora
- jaki to pociąg ?
- żółty..
- ale dokąd ?
- do połowy

Pewien pijak wszedł na podwórko jakiegoś domu i puka do drzwi. Otwiera mu Jasio
- rodziców nie ma - odpowiada chłopiec
- no dobrze.. a czy mógłbyś mi przynieść szklankę wody ? - jako że chłopiec był dobrze wychowany poszedł, przyniósł. Pijak wypija i prosi o jeszcze. Jasiu idzie i przynosi pół szklanki
- dlaczego pół ? nie mogłeś całej ?
- niee.. bo do kranu nie dosięgam a z sedesu już wszystko wybrałem

co oznacza przyjaźń między dwoma kobietami ? spisek przeciwko trzeciej

parman
09-06-2013, 19:27
Wraca mąż z pracy, przebiera się, bierze gazetę i siada przy stole. Żona podchodzi, podciąga spódnicę, ściąga ramiączko bluzki, szepcze
- Może się pokochamy
- Ja cię znam wszystko zrobisz żeby obiadu nie gotować.

lukiii
09-06-2013, 19:37
http://community.the-digital-picture.com/showthread.php?t=7174

andrzej_laskowski
09-06-2013, 19:37
http://allegro.pl/jak-nowy-iphone-5-32gb-autmapnavi-prog-war500zl-gw-i3289228287.html

Poszedł na całość. Ponad 100 fotek małego aparaciku. :)

!AGresT
10-06-2013, 09:20
Jest jak w wesołym miasteczku. Tylko nie jest wesoło i nie w miasteczku.

Strus
10-06-2013, 14:44
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/944717_404797279636763_2059732435_n.jpg)

Wolves
10-06-2013, 14:46
Strus było kilka stron wcześniej ;>

Seś@
10-06-2013, 14:48
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/944717_404797279636763_2059732435_n.jpg)

Człowiek stojak ;-)

zdyboo
10-06-2013, 14:56
Człowiek stojak ;-)

Tak mi się skojarzyło:

Flash a-ah
Savior of the universe
Flash
He save everyone of us
Flash
He's a miracle
Flash
King of the impossible

stock
10-06-2013, 18:13
canoniarz - nic dodać nic ująć hehehe

linkil
10-06-2013, 21:11
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/2f68abf6141341dcb45319cf9427d303_original.jpg?1370 832942)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/d9269f62ab77a9efdea5b05252f2ea6e_original.jpg?1370 855795)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/a3e821b22b87471cabad1223d7901cb6_original.png?1370 706370)

linkil
11-06-2013, 13:40
ywDj1DsqnpM





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/403_180919402070940_1909210027_n.jpg)

linkil
11-06-2013, 15:30
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1370949928_04s59t_600-1.jpg
źródło (http://img1.demotywatoryfb.pl/uploads/201306/1370949928_04s59t_600.jpg)

lukiii
11-06-2013, 16:43
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1370949928_04s59t_600-1.jpg
źródło (http://img1.demotywatoryfb.pl/uploads/201306/1370949928_04s59t_600.jpg)
Poczuciem humory? :wink:

pilon
11-06-2013, 21:56
Poczuciem humory? :wink:

Miewają humory, ot co ;)

woytec60
11-06-2013, 22:54
Najnowszy kompakt Leiki z wbudowanym zoomem i futerał do niego...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/43/89081leica8.jpg/)

ku6i
12-06-2013, 01:18
Czekam na wersję podświetlaną :D

linkil
12-06-2013, 09:33
Miewają humory, ot co ;)

:mrgreen:



Zl6QJ-_qfa8

sokrates
12-06-2013, 12:09
Najnowszy kompakt Leiki z wbudowanym zoomem i futerał do niego...



powinni szkiełko powiększające zamontować w tym wycięciu żeby lepiej i z daleka było widać napis Leica ;-)

mateo912
12-06-2013, 13:42
powinni szkiełko powiększające zamontować w tym wycięciu żeby lepiej i z daleka było widać napis Leica ;-)

z neonem! koniecznie z neonem aby w nocy też było widać :D

Rafał_Sz
12-06-2013, 13:53
z neonem! koniecznie z neonem aby w nocy też było widać :DObecnie na topie są LEDy. :mrgreen:;)

stig
12-06-2013, 14:07
Obecnie na topie są LEDy. :mrgreen:;)Ale to „lajka” – „oldskul” musi być, więc zdecydowanie neon. ;)

Rafał_Sz
12-06-2013, 15:14
No dobra. Ale jak ma być "oldskul", to ten neon musi być zasilany z dynama na korbkę. ;)

R
12-06-2013, 15:16
proponujesz hipsterskie rozwiazania 21 wieku. oldskulowe to bedzie kabel alu pociagniety od trafo.

Rafał_Sz
12-06-2013, 15:51
Bardzo krótkotrwałe rozwiązanie. Chociaż z drugiej strony, liczby przewodniej takiego błysku pozazdrościłby sam Bowens. ;)

kazwita
12-06-2013, 18:53
Misie też lubią teleobiektywy :)

http://gizmodo.com/5951436/watching-this-polar-bear-smash-a-2000-camera-lens-is-surprisingly-cute

Władca Pixeli
12-06-2013, 19:22
Najnowszy kompakt Leiki z wbudowanym zoomem i futerał do niego...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/43/89081leica8.jpg/)
Najzabawniejsze jest to, że byłem na 100% pewny, że to ktoś dla kawału zmienił w Photoshopie bo nie przypuszczałem, że Leica jest zdolna do czegoś takiego.
Wczoraj na dpreview zobaczyłem jednak, że to jest autentyczne. :mrgreen:

Psycholog
13-06-2013, 10:53
- Jaka jest różnica między blondynką a żarówką?
- Blondynka ciągnie na kolanach, a żarówka napięcie.

linkil
13-06-2013, 20:54
- Zrywam z Tobą. Mam dość tego, że mi stale dogryzasz z powodu wagi.
- Stój! Nie rób tego! Pomyśl o naszym dziecku!
- Jakim dziecku?!
- To Ty nie jesteś w ciąży?




Poszedł dres do spowiedzi i po wyznaniu wszystkich grzechów toczy się dialog:
- Synu poważnie zgrzeszyłeś...
(dres milczy)
- Synu musisz się poprawić...
(dres milczy)
- Synu powie...
- Ku*wa, jeszcze raz powiedz do mnie synu, to cię razem z tym kioskiem na dwór wypie*dolę!




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/1013931_541307732573652_828590349_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/999521_547877181925299_288747501_n.jpg)

stig
13-06-2013, 20:58
Najzabawniejsze jest to, że byłem na 100% pewny, że to ktoś dla kawału zmienił w Photoshopie bo nie przypuszczałem, że Leica jest zdolna do czegoś takiego.No stary… Taka firma? Przecież oni całe swoje istnienie opierają na tym logo. :) Zakrycie kropki, to byłby strzał w stopę.

linkil
13-06-2013, 21:59
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/f55d40d919a7bc4d4fe1feff0e723088_original.jpg?1371 115363)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/0a9a9fe8feee8d17642ed3bea8e4b5a6_original.jpg?1371 051195)

linkil
14-06-2013, 12:47
Co lepsze ;) ?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/931241_269715906508290_923662807_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/260227_260584757421405_1820376426_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/936800_257299511083263_1051365395_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/480830_262840110529203_495928444_n.jpg)

linkil
15-06-2013, 12:24
- Kochanie, chciałbym cię mniej widywać.
- Czy ty ze mną zrywasz?
- Nie. Sugeruję, że powinnaś schudnąć.

militarius
15-06-2013, 13:33
-u33fMbbNJ4

Seś@
15-06-2013, 13:42
-u33fMbbNJ4

Szpiczka z fosforem ;-)

eskimos
15-06-2013, 14:23
Szpiczka z fosforem ;-)

Jak raz mi ta stara lampa sigmy strzelila niechcaco w samochodzie to z jeansow poszedl maly dymek :mrgreen:

doomin
16-06-2013, 11:49
Mała bitwa

http://www.youtube.com/watch?v=awq90APEVgw

Seś@
16-06-2013, 11:55
Mała bitwa

http://www.youtube.com/watch?v=awq90APEVgw

Dobre :-)))))

!AGresT
17-06-2013, 09:19
Na 18 urodziny syna zabrałem go do strip-klubu. Jego matka była wściekła. Chyba powinienem był ją uprzedzić, że wpadniemy.


Matka pakuje syna na wycieczkę:
- Zapakowałam ci chleb, masło i kilogram gwoździ.
- Po co?
- Jak to po co? Posmarujesz chleb masłem i zjesz.
- A gwoździe!?
- Tu są. Przecież spakowałam.

Edytka jeszcze dodaje:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/10525418362dfd80205-1.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qec/10525418362dfd80205.jpg)

linkil
17-06-2013, 11:56
To spojrzenie (http://demotywatory.pl/4148196/To-spojrzenie)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/5ede2d9019632ab9e1464e4d3e1d6be2_original.png?1371 303669)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/7d8dc346ff024560cdc9d8638ec5a5ed_original.jpg?1371 390924)

Borat1979
17-06-2013, 12:07
Mała bitwa

http://www.youtube.com/watch?v=awq90APEVgw

e tam amatorka

To zdecydowanie lepsze:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qTVfFmENgPU

otwieracz
17-06-2013, 20:54
jdg8Sp1HUKM

linkil
17-06-2013, 23:01
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1371347683_nkmw5n_600-1.jpg
źródło (http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201306/1371347683_nkmw5n_600.jpg)

slanting_eye
17-06-2013, 23:17
http://community.the-digital-picture.com/showthread.php?t=7174




I try to bring this with me wherever I go:


Smith & Wesson .45 1911

What do you shoot with that?

That's for when the AF fails on a fast moving target, turns it into a slow-moving target and AF works better.

:)

!AGresT
18-06-2013, 07:31
Chłopczyk, trenujący karate i składający origami, zrobił bocianka z żula, który zaczepił go na ulicy.

linkil
18-06-2013, 10:30
Zaskakujący finał upiększa dowcip. Ale psuje seks.




Babcia bawi się z 5-letnią wnuczką:
- Jakie słowo ma 4 litery, zaczyna się na "m", kończy się na "a"?
- Mama!
- Bardzo dobrze. A teraz: jakie słowo zaczyna się na " c" i ma 4 litery?
- Oj, babciu - rzekła wnuczka, czerwieniąc się - ja ci nie powiem tego słowa...
- Ależ dlaczego? - dopytuje się babcia, mając na myśli słowo "chór". Pomogę ci. Może być mały, może być duży, śpiewa...
- Jak to - śpiewa?!

Mamrot
18-06-2013, 13:20
W dniu urodzin Rżewskiego Natasza Rostowa zaprosiła go do siebie
zdradzając, że ma dla niego prezent.
Gdy znaleźli się sami, zrzuciła suknię i stanęła przed Rżewskim naga,
ozdobiona tylko kokardką w intymnym miejscu.
Rżewski zawijając rękaw zapytał:
- Głęboko on?

velaskez
18-06-2013, 16:36
Padłem.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1001467_516847941697949_970274495_n.jpg)

linkil
18-06-2013, 17:19
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/fd1ac3c2e2a69b0b77c85223a7fc6f1a_original.jpg?1371 553181)

ekonet
18-06-2013, 18:03
No i co? To śmieszne jest?

stock
18-06-2013, 18:04
no szołbiznes od dupy strony

Pyra001
18-06-2013, 19:58
Pupa jak pupa. Nawet apetyczna ;)

sztefanek
18-06-2013, 20:17
ciekawe jak na stojąco poprawia sobie obuwie ;)

brawo milicja
http://www.bielsk-podlaski.policja.gov.pl/index.php?idkat=313&idart=2437

Pabloo
18-06-2013, 21:51
ciekawe jak na stojąco poprawia sobie obuwie ;)

brawo milicja
http://www.bielsk-podlaski.policja.gov.pl/index.php?idkat=313&idart=2437

Ale o co chodzi?

Sebastianito
18-06-2013, 22:04
Tytuł tygodnia: "TĘCZOWA SWASTYKA- WYWIAD Z GEJEM NAZIOLEM"

linkil
18-06-2013, 22:31
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1017306_543848525652906_344203273_n.jpg)

RobertMiernik
19-06-2013, 12:39
Transport obiektywów Nikona z fabryk w Tajlandii...

http://noshit.pl/lubie/63598


Masz BF? To nie możliwe! ;)

Art Erie
19-06-2013, 12:49
Transport obiektywów Nikona z fabryk w Tajlandii...

http://noshit.pl/lubie/63598


Masz BF? To nie możliwe! ;)

Jest OK. Ładują do samolotu, nie na statek :)

Rafał_Sz
19-06-2013, 13:00
Może i ok, pozostaje jednak pytanie, czy samolot ląduje przed, czy po rozładunku. ;)

MstrG
19-06-2013, 14:49
Małżeństwo rozmawia w sypialni:
-Kochany, nie za ciasne te dżinsy na mnie? mąż na to:
-Nie obrazisz się, jak powiem prawdę?
-Nie
-Rucham twoją siostrę...

irekka
19-06-2013, 16:02
Z żalem zauważam, że poziom żartów spada. A może nawet już osiągnął chamsko.pl. To smutne.

Dorian
19-06-2013, 16:37
"Przychodzi facet do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, nie palę, nie piję i nie używam, czy w związku z tym będę dłużej żył?
- Teoretycznie tak... tylko po co?"



Wielka powódź. Noe wprowadza zwierzęta na arkę.
-Wszyscy są?
-TAK! - krzykneły zwierzęta.
-No to zamykać drzwi. Odpływamy.
Klatki pozamykane. Zwierzęta bezpieczne. Noe już chce wydawać rozkaz odpływania aż tu nagle pukanie do drzwi:
*PUK! PUK!*
Noe zdziwiony, nie wie czy dobrze słyszy, ale znów:
*PUK! PUK!*
-Kto tam?
-Hipopotam.



Matka pakuje syna na wycieczkę:
- Zapakowałam ci chleb, masło i kilogram gwoździ.
- Po co?
- Jak to po co? Posmarujesz chleb masłem i zjesz.
- A gwoździe!?
- Tu są. Przecież spakowałam.



Odszedł Marks został Marksizm, odszedł Lenin został Leninizm, Ona odeszła....



Z kim wlazł kotek na płotek?

Z mrugą

donkiszot
19-06-2013, 16:47
Z żalem zauważam, że poziom żartów spada. A może nawet już osiągnął chamsko.pl. To smutne.

Na szczęście wziąłeś sprawy w swoje ręce i co dzień dostarczasz nam niezłą porcję humoru wysokich lotów. ;)


I, tradycyjnie, antyofftopowy bash:

<Rednaskel> po całodziennej sesji pier***a się z Wordem, LibreOffice i LaTeXem, otworzyłem painta i narysowałem tą pier***ą linie tam, gdzie k***a chciałem.

ropusz
19-06-2013, 17:06
no szołbiznes od dupy strony

Może to jest suknia skrojona na modelki z wyższym korpusem? ;)

Boryszuk
19-06-2013, 17:10
Może to jest suknia skrojona na modelki z wyższym korpusem? ;)

Albo pokrowiec na stojak do rowerów?

matomi
19-06-2013, 18:06
Transport obiektywów Nikona z fabryk w Tajlandii...

http://noshit.pl/lubie/63598


Masz BF? To nie możliwe! ;)

Wyglądają jak pudełka z D600 ;)

Seś@
19-06-2013, 18:40
Pewnego razu…….
W latach 80-tych wyszliśmy z kumplem z woja i trafiliśmy gdzieś w Polsce do małego miasteczka i tam w remizie odbywała się zabawa. Wchodzimy na salę i widzimy dwie dziewczyny samotnie siedzące przy stoliku. Podbijamy z kumplem przedstawiamy się, i zostaliśmy zaproszeni do stolika. Następnie mój kolo wyrywa koleżankę na parkiet więc i ja proszę swoją znajomą do tańca. A ona mi na to że nie może ponieważ nie ma nóg ?!. (nie zauważyłem ponieważ siedziała przy stoliku) Nie wypadało opuścić tej dziewczyny więc przebajerzyliśmy do północy. Poprosiła mnie żebym ją odprowadził do domu. Poszliśmy (ja pchałem wózek) W pewnym momencie zaproponowała żebyśmy zajechali na jej działkę na uboczu - spokój, daleko od zabudowań. Powiedziała że ma w altance trochę alkoholu to jeszcze posiedzimy. W pewnym momencie zaproponowała mi uprawianie seksu ?! Ja zdziwiony jak przecież …… Ona na to żebym się nie martwił w altance ma szelki i jak jej założę (te szelki) To zaczepię ją na płocie i będzie OK. I po akcie ściągnąłem ją z tego płotu posadziłem na wózek a Ona mi mówi że…. Byłem pierwszy……… Ja zdziwiony (nie była dziewicą !) patrzę na nią pytającym wzrokiem……….. Ona mówi dalej – Że byłem pierwszy który ją z płotu zdjął ;-)
Koniec.
;-)

zdyboo
19-06-2013, 21:39
W dobie narzekania na poziom humoru w tym wątku...

Przychodzi Fermat do monopolowego:
-- Dzień dobry, dla liczby naturalnej n > 2 nie istnieją takie dodatnie liczby naturalne x, y, z, które spełniałyby równanie x^n + y^n = z^n, żołądkową gorzką raz.
-- Dowód poproszę.

i wracamy do normalnego poziomu.

Siedzi Peja pod kościołem i zbiera pieniądze, bo reprezentuje biedę. Z kościoła wychodzą babcie. Jedna rzuca mu 5, druga 2, a trzecia 10 złotych. Nagle z kościoła wychodzi Niemiec i rzuca 1 euro. Peja zwija interes i idzie do domu. Dlaczego?
-
-
Europeistyka

- Jak powiedzieć statkowi, że nie dostanie jeść?
- Promieniejesz.

Trójka Marka Niedźwiedzkiego?
Kieł.

Pobrały się dwie anteny, odebrano to znakomicie!

- Jak się nazywa drzewo, na którym rozbił się autobus?
- Bambus.

Chciałem pożyczyć w banku długopis. Odmówili. Nie miałem wkładu własnego.

W klasztorze:
- Kto dzwonnikowi dał marihuanę?
- A co? Przeor nie lubi Nirvany?

Najlepszym lekarstwem na chorobę morską jest usiąść sobie na minutę pod drzewem.

Uwielbiam puszczać "kaczki" po wodzie. Tylko ludzie na basenie się wkurzają.

!AGresT
20-06-2013, 09:14
Słyszeliście o niewidomym, który skoczył na bungee?
Bardzo mu się podobało, ale pies to się obsrał ze strachu...

czarny75
20-06-2013, 12:04
Przychodzi babcia do lekarza i mówi:
- Panie doktorze mam taki problem. Cały dzień popierduje sobie, to znaczy chciałam powiedzieć puszczam gazy. No, ale właściwie nie jest to takie straszne, bo w ogóle ich nie słychać i nie śmierdzą. Powiem panu, ze odkąd weszłam do pana gabinetu zdążyłam już puścić 20 o przepraszam 21 razy, ale pan i tak tego nie zauważył, bo one są super cichutkie i absolutnie bezwonne. Prosiłabym jednak by pan mi coś zapisał, bo to takie krępujące.
Lekarz bez słowa wyciąga długopis i wypisuje receptę.
- Proszę brać te pastylki 3 razy dziennie i zgłosić się do mnie za tydzień.
Za tydzień przychodzi babcia znowu i mówi:
- Panie doktorze! Całkowita tragedia! Wprawdzie nadal są całkowicie bezgłośne, to jednak śmierdzą potwornie.
- No tak, jak na razie przywróciłem pani węch, teraz musimy popracować nad słuchem.

Mamrot
20-06-2013, 15:51
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/276510-1.jpg
źródło (http://funpicimg.loveinhere.com/1000/56/276510.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/montagemrayebluraytopkkkkk-1.png
źródło (http://2.bp.blogspot.com/-ujCa76nA7Ns/T5r2ODFeoJI/AAAAAAAACUo/4-4GLvERP3k/s1600/montagem+ray+e+bluray+top+kkkkk.png)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/London2BLondoff-2.jpg
źródło (http://1.bp.blogspot.com/-ah1xxC2yYgE/T1yH6dax0JI/AAAAAAAACNA/yoT6zZAD-X0/s1600/London%2BLondoff.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://yeahiloveit.com/wp-content/uploads/2012/02/Kanye-West-Kanye-East.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/nielyoungoldrock-2.jpg
źródło (http://3.bp.blogspot.com/-XmSpLyEB80k/UIXlGMSOp9I/AAAAAAAAAhw/s6vn8tlNWNg/s1600/niel-young-old-rock.jpg)

stock
20-06-2013, 17:07
było coś jeszcze z Putinem. Put in put out

piter670
20-06-2013, 19:50
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img706.imageshack.us/img706/9534/5rui.jpg)

Borat1979
20-06-2013, 20:07
Wyglądają jak pudełka z D600 ;)
Patrząc na rozmiar pudełka to D600 musiałby być mieć wielkość czajnika lub tostera :)

stig
20-06-2013, 20:17
Patrząc na rozmiar pudełka to D600 musiałby być mieć wielkość czajnika lub tostera :)Długo chyba nie widziałeś oryginalnego pudełka od aparatu. :) Zawsze jest przynajmniej 2-3× większy niż sam aparat.

linkil
20-06-2013, 22:44
Chłopak do dziewczyny:
- Cudowną kolację wczoraj zrobiłaś, możne powtórzymy to dzisiaj?
- Nie
- Dlaczego?!
- Wczoraj była wersja demo troskliwej żony. Pełna wersja tylko po zarejestrowaniu się w USC.





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969583_352543708181912_1504660172_n.jpg)

Roarflex
20-06-2013, 22:57
We wsi żyła dziewczyna, która nie chciała chodzić do kościoła. Pewnego razu rodzice namówili ją na spowiedź. idzie do konfesjonału i mówi:
-Proszę księdza zgrzeszyłam z chłopakami
-Iloma !?
-Nie wiem nie liczyłam ale chyba ze stoma
-uuuu to piekło !!!
-nie swędziało

Borat1979
21-06-2013, 01:10
Długo chyba nie widziałeś oryginalnego pudełka od aparatu. :) Zawsze jest przynajmniej 2-3× większy niż sam aparat.
Tak się składa, że mam D600 więc mam też pudełko i w porównaniu z tym z filmu jest co najmniej dwa razy mniejsze.

Seś@
21-06-2013, 05:53
;-)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.wrzucajtu.pl/wrz/ed4a9ba78314821b0162c213af31933e173.245.53.2071180 47-8b69cec40e761f27bc9366ffa7bf4e50.jpg)

!AGresT
21-06-2013, 07:09
Obrzezanie wykonane po kosztach to zwykłe zdzierstwo.

Jak się nazywa ten moment, gdy ksiądz podczas chrztu polewa główkę dziecka wodą?
Pranie mózgu.

Dlaczego większość wędkarzy chce się poddać kremacji?
Obawiają się zemsty robaków

Rosyjskim naukowcom udało się skrzyżować złotą rybkę z rekinem, która spełnia wasze ostatnie trzy życzenia

Drogie panie! Oto jeden z bonusów wspólnej kąpieli z waszym facetem:
Zarąbiście czyste cycki!

Pabloo
21-06-2013, 08:09
Tak się składa, że mam D600 więc mam też pudełko i w porównaniu z tym z filmu jest co najmniej dwa razy mniejsze.

Może są pakowane w tych pudełkach po dwie sztuki? :D

Rafał_Sz
21-06-2013, 08:52
Pewnie tak. Puszka w jednym, kurz, FF i BF w drugim... ;)

linkil
21-06-2013, 10:59
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1370265052_eri12b_600-1.jpg
źródło (http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201306/1370265052_eri12b_600.jpg)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/616ae0d578bd6e708e9ac7832d3cd9a1_original.jpg?1371 657034)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/04dc57ef497f16997e6ce16ee57a27f4_original.jpg?1371 558495)

MstrG
21-06-2013, 11:00
Pewnie tak. Puszka w jednym, kurz, FF i BF w drugim... ;)

Olej już dodają u dystrybutora ;)

matomi
21-06-2013, 12:51
Tak się składa, że mam D600 więc mam też pudełko i w porównaniu z tym z filmu jest co najmniej dwa razy mniejsze.

O mamo..., serio? Nieeeemożliwe, udowodnij!!! A najlepiej zmierz pudełko i podaj wymiary, przypasujemy do tego z filmu, porównamy na podstawie skali przyjętej w oparciu o wzrost statystycznego pracownika azjatyckiego lotniska i wtedy zobaczymy kto ma rację! ;)

Sławol
21-06-2013, 17:46
http://hotpenguin.net/41-reasons-why-you-shouldnt-date-a-photographer/

Władca Pixeli
22-06-2013, 06:18
Nie jestem pewny czy lepiej do działu "Humor" czy "Tutoriale" :mrgreen:

bVZMeDvDIWg

Ut0R1ZlPmQk

linkil
22-06-2013, 09:07
Wierność XXI wieku: gdy możesz bez stresu pozwolić drugiej połówce grzebać w swoim telefonie





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/994787_508665992539206_617957613_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/524031_533035110081182_2034488890_n.jpg)

rooner
22-06-2013, 16:42
Znalezione w necie...;)

"Kochani, słyszeliście już zapewne o polskim brunatnym agresorze, fashystoffskim bokserze nienawiści Krzysztofie Włodarczyku? Otóż wyekspediowany przez polski fashysm do Rosji, Włodarczyk pobił tamtejszego boksera, wykazując się pożałowania godnym brakiem szacunku do Rosjan, za nic sobie mając starania rządu o prawidłowe relacje podległości na linii Warszawa - Moskwa oraz lekce sobie ważąc wspólne wysiłki komisji badających sprawę katastrofy smoleńskiej.

Jest to więc tak naprawdę Krzysztof Smoleński. Oczywiście po walce nie było słowa przeprosin za wyrządzone Rosjanom krzywdy a wzrok Smoleńskiego mówił, że chętnie postawiłby tam jakąś stodołę. Było nam tak strasznie wstyd, zwłaszcza że przypadkiem natknęliśmy się na tę walkę w pewnym homopozytywnym lokalu pełnym gejowskich gości z Zachodniej Europy. - Ale siara w chooy przed nami (ang. shame in dick) - mówili nam z politowaniem, a my nie wiedzieliśmy, gdzie ze wstydu oczy podziać. Na szczęście sytuację uratował kolega-gej, który zapiszczał - "Przepraszam za Jedwabne!!!" - i jakoś unormował sytuację."

militarius
22-06-2013, 19:48
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/11/44b95676e042460a501df1645fe8d3d3.jpg)

:D

Maciej90
22-06-2013, 23:06
"Logorama (http://vimeo.com/10149605)"

kazwita
23-06-2013, 14:51
Namolny obiad.
- Zjedz mnie, zjedz mnie, no ugryź choć raz! :D

mTNQX3JlUa8

linkil
23-06-2013, 20:23
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003838_545509668820125_1444508152_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1016487_187016371461243_440409616_n.jpg)

linkil
23-06-2013, 23:04
- Niestety, dane te są informacjami niejawnymi, ściśle tajnymi, objęte są ochroną ustawy o ochronie danych osobowych, tajemnicą bankową, tajemnicą korespondencji, tajemnicą aptekarską, lekarską, dziennikarską, wojskową i zdrowia psychicznego, opatrzone są klauzulą tajności, niejawności, są danymi zastrzeżonymi, na równi z tajemnicą państwową.
- Czyli, kochanie, nie dowiem się, ile ważysz..?




Dzwoni telefon. W słuchawce odzywa się przyjemny, kobiecy głos:
- Wzywał pan taksówkę prowadzoną przez kobietę?
- Tak.
- A po co? Jechać, czy drzeć łacha?
- Tak po prawdzie to po to, żeby drzeć łacha.
- No to biegusiem; już podjeżdża, zaraz będzie parkować.



Siedzi żona przed komputerem. Słyszy, wraca z pracy umęczony mąż. A tu obiadu nie ma, bo się niewieście jakoś... nie zdążyło ugotować. Więc krzyczy do ojca ich dzieci:
- Kochany, chcesz coś przegryźć?
- Tak. Przewód od kompa!



Właściciel plantacji pomarańczy widzi, że na jednym z jego drzew siedzi brodaty Żyd i wcina pomarańcze. Krzyczy do niego z dołu:
- Czy nie czytaliście Biblii? Tam jest napisane: Nie będziesz kradł!
Rabinowicz z drzewa:
- Izrael to piękny kraj! Siedzisz sobie na drzewie, jesz pomarańcze, a tu ci jeszcze Biblię cytują!





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998589_10151450573070614_1360768153_n.jpg)






https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1371848891_esnxlk_600-1.jpg
źródło (http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201306/1371848891_esnxlk_600.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1372007874_xkopmk_600-1.jpg
źródło (http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201306/1372007874_xkopmk_600.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/p480x480/971462_10151448540695614_1689721793_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1371818783_by_AsiaDe_600-1.jpg
źródło (http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201306/1371818783_by_AsiaDe_600.jpg)

Sławol
23-06-2013, 23:13
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1016487_187016371461243_440409616_n.jpg)

Boskie! :D

MstrG
24-06-2013, 09:39
Wczoraj od sąsiadów dobiegały odgłosy maratonu seksualnego. Te pojękiwania, stękanie i walenie łóżkiem o ścianę... Dzisiaj się dowiedziałem, że to stara i schorowana matka sąsiadki upadła i rozbiła sobie głowę. Stukała laską o ścianę żeby wezwać pomoc.
Trochę mi teraz głupio, że się masturbowałem...

Wraca gość z delegacji wcześniej niż zapowiadał. Wchodząc do domu
zauważył że w sypialni spod kołdry wystają dwie pary stóp: małe i
duże.
Nabrał pewności co do niewierności żony. Z przedpokoju wziął kij
baseballowy i zaczął bić nim od stóp aż po głowy przez kołdrę, z
lubością wsłuchiwał się w jęki bitych. A że się trochę
zasapał, poszedł do kuchni się napić.
Wchodząc do kuchni zobaczył żonę przy zlewie.
- A, to ty kochanie - powiedziała - przywitałeś się z teściami ?!

- Wiesz... Mam cudownego męża. Nie pije, nie pali, nie bije mnie i
nie zdradza, nie ogląda meczy, nie żałuje mi pieniędzy - mówi jedna.
- Dawno go sparaliżowało ?

Dwóch chłopów pojechało na targ żeby kupić byka. Dobrze się targowali i zostało im trochę kasy, w sam raz na panienkę w "agencji towarzyskiej".
Niestety tylko na jedną. Dodatkowo weszli tam z bykiem, tak na wszelki wypadek żeby się nigdzie nie zapodział. Rano bajzelmama pyta się pracownicy:
- I jak było?
- Ci dwaj w kamaszach to nic specjalnego, ale ten przebrany za wikinga to dał mi do wiwatu...

Mąż wraca z pracy i pyta żony
-Jest coś dobrego na kolacje?
Żona się wypina i mówi
-Mogę być ja?
Mąż odpowiada
-Wiesz przecież ze nie mogę tłustego

linkil
24-06-2013, 10:48
wy_sZX38dkU





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1017435_545879102116515_2092048283_n.jpg)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/988648_546299112074514_1746218446_n.jpg)

czarny75
24-06-2013, 22:19
http://tablica.pl/oferta/renault-scenic-klima-nawigacja-zarej-okazja-2004-CID5-ID32V7L.html#cfeab59441

Art Erie
24-06-2013, 22:30
http://tablica.pl/oferta/renault-scenic-klima-nawigacja-zarej-okazja-2004-CID5-ID32V7L.html#cfeab59441

Kumpel kupił kiedyś (też Scenica), takiego co to "kręci lecz nie chce odpalić " od Turasów w Niemczech.
Po zdjęciu głowicy okazało się, że w silniku brak tłoków i korbowodów (rozrząd ustawiony był "na znaki") :-P

czarny75
25-06-2013, 09:50
Ale tutaj koles zaprasza na jazde próbną i jeszcze przekonuje że jest to ta lepsza (mniej awaryjna wersja silnika)
Mrożek wymięka.

Seś@
25-06-2013, 10:57
Ale tutaj koles zaprasza na jazde próbną i jeszcze przekonuje że jest to ta lepsza (mniej awaryjna wersja silnika)
Mrożek wymięka.
Czyli gdzie ?!

linkil
25-06-2013, 17:25
Wczoraj w pubie zdecydowanie za dużo wypiłem. Gdy wracałem do domu żona stała już na klatce. I się zaczęło:
Jak ty wyglądasz?! Zrób coś z sobą! Sąsiedzi cię oglądają w tym stanie! Zrób chociaż makijaż! – powiedziałem.





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wikary.pl/media/cache/08/21/0821ea43d959cff6483916d19da71571.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/3469849337f62925e398e082cafb8339_original.jpg?1372 085434)

militarius
25-06-2013, 21:06
Czym się różni gołąb od zwłaszczy?
Gołąb siada na oknie a zwłaszcza na parapecie.

eristoff
25-06-2013, 21:41
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/zatensuchardamcipucharpl3ca1181-1.jpg
źródło (http://pl.memgenerator.pl/mem-image/za-ten-suchar-dam-ci-puchar-pl-3ca118-1)

militarius
25-06-2013, 21:55
dzięki, dzięki ;) przyda się.

!AGresT
26-06-2013, 07:20
Konkursem figur lodowych zakończyły się wybory miss mokrego podkoszulka w Murmańsku.


Pewien Łotysz polskiego pochodzenia miał dylemat zjeść jedynego ziemniaka czy poczekać aż sfermentuje.

!AGresT
26-06-2013, 09:59
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/1055879b06528d44095_6fbd_500-1.png
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qef/1055879b06528d44095_6fbd_500.png)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/06/512_1055870b350a8511371929275_by_kreciu-1.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qef/512_1055870b350a8511371929275_by_kreciu.jpg)

Mamrot
26-06-2013, 23:41
Wcześniej nie znałem tej dyscypliny, dla mnie to absurd i purnonsens,
Monty Python by tego nie wymyślił.

xH_0nVdfDoU

ku6i
27-06-2013, 01:58
Wcześniej nie znałem tej dyscypliny, dla mnie to absurd i purnonsens,
Monty Python by tego nie wymyślił.

xH_0nVdfDoU

To jakaś zapowiedź nowego sezonu?

Seś@
27-06-2013, 06:16
MZ te malunki są świeżo pomalowane i stąd te ,,wietrzenie'' farby ;-)

wuel
27-06-2013, 07:51
Oj dzieci, dzieci... To co na filmiku to ukłony albo pokłony feretronów. Wyguglujcie sobie. Bardzo fajna lokalna, kaszubska, tradycja. Dzięki takim drobiazgom świat jest kolorowy. A reagującym na folklor określeniami w stylu "WTF" czy "LOL" nie zazdroszczę ciasnoty umysłowej.

!AGresT
27-06-2013, 09:58
Wyrzuciłem bumerang, a ten poleciał sobie nie wiadomo gdzie.
Teraz żyję w ciągłym strachu.

mirekkania
27-06-2013, 10:09
To co na filmiku to ukłony albo pokłony feretronów.
Ale gdzie tam!
http://www.youtube.com/watch?v=GbcPjDkvgZA

linkil
27-06-2013, 12:07
Jak-wygladalaby-Barbie-bez-makijazu (http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Jak-wygladalaby-Barbie-bez-makijazu,wid,15464590,wiadomosc.html)

stig
27-06-2013, 12:25
Oj dzieci, dzieci... To co na filmiku to ukłony albo pokłony feretronów. Wyguglujcie sobie. Bardzo fajna lokalna, kaszubska, tradycja. Dzięki takim drobiazgom świat jest kolorowy. A reagującym na folklor określeniami w stylu "WTF" czy "LOL" nie zazdroszczę ciasnoty umysłowej.Wszystko co tradycyjne, ma być dla każdego „fajne”? Kretyńskie potrząsanie dewocjonaliami, jest tak samo „fajne” (nawet dla osób niewierzących), a przede wszystkim kompletnie irracjonalne, jak hinduska tradycja palenia wdów żywcem.

gryson
27-06-2013, 13:47
Oj dzieci, dzieci... To co na filmiku to ukłony albo pokłony feretronów. Wyguglujcie sobie. Bardzo fajna lokalna, kaszubska, tradycja. Dzięki takim drobiazgom świat jest kolorowy. A reagującym na folklor określeniami w stylu "WTF" czy "LOL" nie zazdroszczę ciasnoty umysłowej.

Ciasnym umysłowo nigdy się nie czułem, choć może faktycznie jestem w tej sytuacji, bo omal się nie zakrztusiłem ze śmiechu oglądając tę "tradycję" :) I rzeczywiście padło z moich słów coś w stylu WTF, tyle, że w mowie ojczystej i dosadniej ;)

ku6i
27-06-2013, 14:47
Oj dzieci, dzieci... To co na filmiku to ukłony albo pokłony feretronów. Wyguglujcie sobie. Bardzo fajna lokalna, kaszubska, tradycja. Dzięki takim drobiazgom świat jest kolorowy. A reagującym na folklor określeniami w stylu "WTF" czy "LOL" nie zazdroszczę ciasnoty umysłowej.

Czyli jeśli uważam, że to jest sprowadzenie sacrum do poziomu idiotycznej zabawy, to znaczy, że jestem ciasny umysłowo?
I co dalej? Góralskie hołubce z Matką Boską pod pachą?

linkil
27-06-2013, 15:14
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/edb6892b4a279c9b296625c0632100ab_original.gif?1372 325740)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/ce5a3bb3116fa09d4e150fe4bde0f616_original.jpg?1372 264212)

Rafał_Sz
27-06-2013, 18:06
Wszystko co tradycyjne, (...)


Ciasnym umysłowo nigdy się nie czułem (...)


Czyli jeśli uważam,(...)
A widzieliście kiedyś narąbanych w 3d budowlańców, jak wnoszą regipsy? Tak mi się jakoś to skojarzyło. ;):)

stig
27-06-2013, 18:22
A widzieliście kiedyś narąbanych w 3d budowlańców, jak wnoszą regipsy? Tak mi się jakoś to skojarzyło. ;):)„Lajka” byś dostał. ;) Trafione bezbłędnie.

mOSAd
27-06-2013, 18:36
Rzućcie linkiem do tych budowlańców jak znajdziecie, bo temat mam na czasie!

foto4deg
28-06-2013, 01:23
Nie rozumiem, dlaczego wielu ludzi uważa piękną tradycję kaszubską za coś typu "WTF" lub dziwnego, nie na miejscu czy idiotycznej zabawy. To świadczy o pewnym ograniczeniu. Zamiast kultywować i dbać o nasze korzenie, kulturę i dziedzictwo, wyśmiewamy to w najbardziej prymitywny sposób. Tak potrafią tylko Polacy...Zapraszam do Norwegii na kurs szacunku do własnej i cudzej kultury.

Stig, nazywanie kretyństwem wieloletniej tradycji kaszubskiej, jest nie na miejscu. Nie tylko w Polsce odbywają się takie tańce itp rzeczy.

Zolty
28-06-2013, 01:57
Ciekawe jak zareagowalby Mr Nowak gdyby narodzila sie nowa tradycja - taniec j.w. tyle ze z krzyzem?
Przepraszam, ale dla mnie machanie wizerunkami swietych (i nie tylko) jest "sprowadzaniem sacrum do durnej zabawy" jak napisal ku6i.
To ze jest wieloletnia to nie znaczy, ze musze ja szanowac. Ile lat skakania przez lezacy Krzyz (pisze z duzej, zeby bylo wiadomo ze o ten najwazniejszy dla katolikow symbol chodzi) wystarczy zeby zrobila sie z tego godna kultywowania tradycja?


Wieloletniej kaszubskiej tradycji uchlewania sie w piatki i tradycji trzymania psow na mrozie na lancuchu tez nie mam zamiaru szanowac - mimo, ze obie wieloletnie.


A widzieliście kiedyś narąbanych w 3d budowlańców, jak wnoszą regipsy? Tak mi się jakoś to skojarzyło. ;):)

Kto wie jakie sa pra-poczatki tego tanca ? ;)

mOSAd
28-06-2013, 09:13
Jest masa dziwacznych obrzędów, tradycji, zachowań, wynikająca głównie z różnych wierzeń. Dla człowieka spoza danego kręgu, wyglądają dość ekstremalnie i komicznie. Nie mówiąc już o tym, że często są szkodliwe, krzywdzące, wykorzystujące jakąś grupę społeczną, wiekową, czy płciową. Zwykle tyczy się to religii, gdyż poza nią, wszelkie "głupie i porąbane" pomysły, są krytykowane z całą mocą i odchodzą w niebyt prędzej czy później. Natomiast pewne szczególne stanowisko, że w kwestii religii można sobie uprawiać dowolne nieracjonalne, niemoralne i bezcelowe rzeczy, pozwala na kultywowanie takich zachowań jak:
obrzezania, indoktrynacja dzieci, sati, ukamienowanie (wciąż dopuszczalne w wielu krajach), "składanie bogom" ofiar ze zwierząt, czy dawniej z ludzi, palenie na stosie czy topienie innowierców, zamachy bombowe nawet samobójcze, rytualne mordy zwierząt, niewolnictwo, rasizm, nacjonalizm, zakaz transfuzji, szczepień, korzystania z nauki i medycyny, itd.
Tańce plemienne, obrzędowe, zaklinanie deszczu, oddawanie czci figurkom, obrazom, ikonom, udawanie że dzieje się coś więcej pijąc wino lub zjadając opłatek, gesty modlących się ludzi - to jest niegroźny dodatek folklorystyczny i stanowi jakieś tam urozmaicenie. Wymyślne szaty i rytuały - bez tego religie by nie istniały. Szaman, czy duchowny powinien mieć jakieś atrybuty swojej profesji. Polega ona między innymi na oddziaływaniu na innych, przekazywaniu swojego światopoglądu, często narzucaniu woli. Wszystko to, co inne od codzienności, niezrozumiałe, dziwne, "mistyczne", tajemnicze - głównie prostym lub naiwnym (oraz młodym) ludziom, kojarzy się z większą wiedzą i dostępem do pewnych prawd, nie znanych im - nieuczonym.
Dziś w dobie internetu widać, jak szybko można wiedzę posiąść i jak zmieniła się jej wartość. A ocena wiedzy i zachowań prezentowanej przez innych także ulega szybkiej przemianie. Nie na darmo Kościół palił księgi, by wiedza "zakazana", krytyka, inny światopogląd nie trafiły do szerszego grona. Wiele religii istnieje tylko dlatego, że dostęp do wiedzy, nauki, ksiąg, był przez tysiąclecia tak ograniczony.

Czy się śmiać? Nie ma powodu aby nie. Czy wyśmiewać i krytykować? To już trudniejsza kwestia i ja bym zachował tu ostrożność. Sami możemy prezentować wiele, podlegających podobnej ocenie zachowań. Jeżeli umiemy się też śmiać sami z siebie i nie boimy wyśmiewania własnych poglądów i zachowań - być może. Jednak to nie jest norma społeczna.

Ale to nie temat na tego typu dyskusje. Bawmy się! Tańczmy, choćby z obrazami. A skaczcie sobie przez krzyż, co tam! Będzie ciekawiej. Jednych to oburzy, innych rozbawi. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Za jakiś czas i tak wszystko to pozostanie jedynie w historycznych zapisach jako dawne zwyczaje, tradycja. Jakoś tam kształtująca daną kulturę, społeczność, mentalność. Do pewnego momentu.

Jednak im więcej żartów, wyśmiewania nieracjonalnych obrzędów, zachowań, tym szybciej one zanikną. Bez takowej krytyki, nadal po cichu pod dywan zamiatane byłyby różne grzeszki czy to w kościele, polityce, organach władzy. Otwartość i krytyka są bardzo pożądane przez ludzi postępowych i takowe społeczeństwa. Wyśmiewanie również. Kabarety pełnią bardzo cenną rolę, także nie szczędząc żadnej grupy. Jeżeli zatem cenimy sobie postęp, to wyśmianie jest jedną z dróg postępu. Prowadzi do krytyki, do analizy zachowań, do korekty, skrytości, niszowości i w rezultacie do zaprzestania i zaniku.

Piękna tradycja? Osobiście nic w niej nie widzę specjalnego. Równie dobrze, zamiast obrazu może tam być figurka tańczącej dziewczyny, bożek płodności czy urodzaju, albo płyta kartonowo-gipsowa. :) Kultywować ją? Ale w jakim celu? Jeżeli ma to być jakaś atrakcja turystyczna, dobra zabawa, to może. Natomiast jeżeli w takim celu, by rzesza ludzi wierzyła, że coś w ten sposób zyskują, że coś mistycznego się dzieje, że jest jakiś przekaz w kierunku osoby, świętego, bóstwa na obrazie - wówczas jest to robienie ludziom wody z mózgu. I średnio mi się podoba. A jeżeli to tylko zabawa i tradycja, to zamieńmy obraz na cokolwiek innego. Na przykład portret ukochanego polityka. I wówczas można szaleć bez ograniczeń i narażenia się na pośmiewisko. To znaczy pośmiewisko będzie, ale już kontrolowane, zasłużone i zgodne z tym zachowaniem.

Peter
28-06-2013, 09:45
W zasadzie kolega Mosad ma rację. Z jednym ale. Pewne tradycje są niebezpieczne i próby wprowadzania ich w naszym kręgu kulturowym mogą być przynajmniej dyskusyjne.
Posłużę się przykładami:
"13 letnia Somalijka Aisha Duhulowa, będąca ofiarą zbiorowego gwałtu, została ukamienowana przez 50 muslimów na oczach widzów. Siłą została zaciągnięta do dołu wykopanego w ziemi i zakopana po szyję. Przed śmiercią płakała i błagała o życie. Potem posypał sie grad kamieni. Została ukamienowana zgodnie z prawem szariatu. Żaden z gwałcicieli nie został ukarany."

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13921774,Zgwalcona_w_Dubaju_Australijke_u wieziono_za_seks_pozamalzenski_.html

Ale w końcu to dział humor, więc nowości techniczne:
Amunicja z wieprzowiną.
http://technowinki.onet.pl/inne/wiadomosci/amunicja-z-wieprzowina-posylajaca-muzulmanow-prost,1,5549550,artykul.html

mOSAd
28-06-2013, 09:51
Dość mamy własnych bzdurnych tradycji, by sięgać jeszcze po obce! ;)
Raczej chodzi o to by właśnie z nich rezygnować, eliminować te szalone i zostawić niegroźne, już jako folklor i zabawę. Jako urozmaicenie.
Chociaż kultury i zwyczaje się mocno przenikają. Wystarczy spojrzeć na komercjalizację świąt. W tym roku widziałem zatrzęsienie króliczków z jajkami! Przecież u nas od wieków mamy kurczaczki! :D Do tego króliki, o ile mnie pamięć nie myli, jaj nie znoszą! A, baranki jeszcze mamy!
Do tego pewne obrzędy i zwyczaje są fajne. Jak na przykład "pogańskie" święto celebrujące początek zimy (czy raczej pełne nadziei, że będzie dobra), czyli dzisiejsze katolickie Wigilia i Boże Narodzenie. Miło dawać i otrzymywać prezenty. Mieć żywe drzewko w domu, przystrojone. Nawet jako ateista.
Podobnie z lanym poniedziałkiem i generalnie świętowaniem nadejścia wiosny. Znów, bez oprawy religijnej, nadal mamy sporo do zabawy i tradycję strojną i chyba także zdecydowanie pogańską. To są święta typowe dla wielu kultur i związane z typowym cyklem natury, z rolniczym trybem życia i dziękowaniem temu, czy innemu duchowi, bogowi, bóstwu, matce ziemi, za to, że wszystko funkcjonuje tak jak powinno. Lub naiwną próbą przebłagania tych sił, by tak dalej pozostało. Kiedyś niezrozumiane, dziś dokładnie poznane. Stąd już nie czczone w czystej dawnej postaci, ale przejęte przez nowsze religie.

Jeżeli mielibyśmy kultywować stare tradycje, to mamy ich niesamowite bogactwo. W kulturze słowiańskiej sprzed przyjęcia chrześcijaństwa. Młodsi (i nie tylko) na pewno grali w Wiedźmina (że tak nawiążę do kultury masowej). Można tam zobaczyć wycinek z pradawnych wierzeń (powiedzmy, że to taki luźny wstęp do tematu). Które kształtowały się także przez wiele wieków. Mamy widma, upiory, masę bogów, bóstw leśnych, wodnych, polnych, skrzatów i opiekunów domowych itd. Proszę bardzo! Ja jestem za tym, by przypomnieć o tej tradycji! Jest o wiele ciekawsza i bogatsza niż dzisiejsze religie monoteistyczne. W dodatku jest tam masa seksu! Ze zwierzętami, z demonami, z bogami. Naprawdę ciekawe rzeczy się dzieją! Ludzie mieli wyobraźnię wcale nie gorszą niż dzisiejsza. Choć ukierunkowaną na zdecydowanie węższy zakres. :)

Peter
28-06-2013, 10:36
Ależ ja się zgadzam. Pewne tradycje są pożyteczne jako lokalny składnik kultury. Gorzej bywa jeśli w imię poprawności politycznej toleruje się pewne barbarzyńskie zachowania (podałem przykłady) i promuje multi-kulti jako świetlaną przyszłość i objaw nowoczesnego myślenia. Przykładów było wiele ostatnio: Szwecja, Wielka Brytania, Francja itd.

Krzysiek B
28-06-2013, 11:46
Panowie do diaska to dział HUMOR.
No wiecie coś takiego co poprawia ludziom nastrój i pozytywniej usposabia do rzeczywistości.
HUMORRRRR!!

Pracownik banku próbuje wytłumaczyć klientowi zasady płacenia na raty.
Proszę pana najpierw płaci pan niewielką sumę a potem przez 3 miesiące nie płaci pan nic.
Na to klient:
- To pan mnie zna?

Mówi żona do męża:
- Kochanie, sprawmy sobie wyśmienity weekend!
- Cudowny pomysł moja droga, do zobaczenia w poniedziałek.

Facet próbuje wyrzucić teściową przez balkon.
Pod balkonem przechodzi sąsiad i krzyczy:
- Panie, zabijesz pan człowieka!
- To się pan odsuń!

Sprzedam: Garnitur Ślubny. Włożony tylko raz. Przez pomyłkę.

Rok 1497. Płynie sobie statek piracki straszliwego kapitana "Rudobrodego". Nagle na horyzoncie pojawia się statek towarowy. Majtek z bocianiego gniazda woła:
- Kapitanie statek towarowy na horyzoncie!
- Dobra jest! Podajcie moją czerwoną koszulę!
Kapitan założył koszulę, dokonali abordażu, straszliwej rzezi i statek był ich. Płyną dalej. Nagle na horyzoncie pojawia się drugi statek towarowy. Majtek z bocianiego gniazda woła:
- Kapitanie statek towarowy na horyzoncie!
- Dobra jest! Podajcie moją czerwoną koszulą!
Znów założył koszulę, dokonali abordażu, straszliwej rzezi i statek był ich.
Po kilku takich "akcjach", jeden z marynarzy pyta:
- Kapitanie! Dlaczego na "akcje" zawsze zakłada pan czerwoną koszulę?
- Bo jak napadamy na statek, to mogą mnie przecież ranić, a na czerwonej koszuli nie widać plam krwi. A gdy nie widać, że kapitan jest ranny, to duch załogi nie upada i wszyscy walczą jak lwy!
W tym momencie majtek z bocianiego gniazda woła:
- Kapitanie 12 brytyjskich statków wojennych!
- Dobra jest! Podajcie moje brązowe spodnie.

W szpitalu, po operacji lekarz zwraca się do pacjenta:
- Mam dla Pana dwie wiadomości: dobrą i złą. Którą chce Pan najpierw?
- Złą - odpowiada pacjent.
- Przez pomyłkę amputowaliśmy Panu nie tą stopę, co trzeba...
- O ja pierd*le! A dobra wiadomość?
- Stan chorej stopy wyraźnie się poprawił.

Mąż z żoną ogląda horror.
Nagle na ekranie pojawia się przerażająca, kobieca postać.
Żona wystraszona wykrzyknęła:
- O matko!!!
- Poznałaś, co?

Ding-dong!
- Dzień dobry pani.
- A to ty Piotrusiu. Co się stało?
- Tata mnie przysłał, bo dłubie przy motorku i nie może sobie poradzić.
- Stary, rusz dupę i idź pomóc sąsiadowi.
- Tata jeszcze mówił, żeby pan sąsiad wziął jakiś specjalny klucz, bo tata nie ma.
- A jaki?
- Szklana pięćdziesiątka...

Do baru wchodzi małżeństwo staruszków ( ok. 90 lat). Babcia siada przy stoliku, a dziadek idzie zamówić zestaw (napój, hamburger i frytki). Dziadek siada przy stoliku, bierze dwa kubeczki i nalewa do nich równiutko po połowie napoju, następnie bierze frytki i robi dwie równiutkie porcje, następnie wyjmuje nożyk i kroi równiutko hamburgera na pół. Całą tą sytuację obserwuje ze współczuciem pewien młody człowiek. Wreszcie żal mu się ich zrobiło, więc podchodzi i mówi:
- Przepraszam, że przeszkadzam, ale może kupić państwu drugi taki zestaw?
Babcia z uśmiechem:
-Bardzo Pan uprzejmy, ale dziękujemy. jesteśmy małżeństwem od 70 lat i my się tak wszystkim po równo dzielimy.
Młodzieniec odchodzi. ale zauważa, że babcia siedzi cichuteńko i nie je, a dziadek się zajada. Podchodzi, więc znowu i pyta:
-Przepraszam, ale dlaczego pani nie je?
-Bo czekam na zęby...

Na sali sądowej prawnik zwraca się do świadka:
- Jak na pana pochodzenie społeczne, odznacza się pan wielką inteligencją...
Na to świadek:
- Gdybym nie był pod przysięgą z pewnością odwzajemniłbym komplement.

!AGresT
28-06-2013, 14:08
- Kogo wita ołtarz?

- Ołtarz Wita Stwosza.

Peter
28-06-2013, 14:14
Odgłosy orgazmu.
Co krzyczy Polka podczas orgazmu?
taak, taak!
Amerykanka?
-yes, yeees, oh mu god!
Niemka?
-jaa, gut, jaaa!
Arabka?
-meeeeee!

arabeczka007
28-06-2013, 15:15
Czym dla nas jest Bóg? - pyta katechetka na lekcji.
- Pasterzem - odpowiada Kasia.
- A czym my jesteśmy dla Boga?
W klasie cisza, nagle Jasiu mówi:
- Stadem baranów!

Krzysiek B
28-06-2013, 15:37
Snajper starannie namierzył cel. Nagle dzwoni telefon:
-Kochanie, moja mamusia przyszła do nas.
-Widzę...

W pewnym supermarkecie klient poprosił młodego sprzedawcę o pół główki sałaty.
Niestety chłopak zaczął odmawiać.
Klient był jednak nieugiety i bardzo napierał, więc sprzedawca poszedł na zaplecze zapytać kierownika
- Panie kierowniku jakiś palant chce kupić pół główki sałaty.
W tym momencie sie obejrzał a za nim stoi klient i patrzy na niego i szybko dodał
- Ale ten pan reflektuje na drugi pół głowki
Kierownik sie zgodził, ale potem poszedł do sprzedawcy i mówi:
- Chłopcze mogłeś mieć dziś niezłe klopoty, ale wykazałeś sie refleksem i opanowaniem
potrzebujemy takich ludzi w naszej firmie skąd pochodzisz?
- Z Nowego Targu proszę pana
- A dlaczego stamtąd wyjechałeś ?
- Bo to miasto bez przyszłości proszę pana, same k***y i hokeiści
- Hmmmm moja żona pochodzi z NowegoTargu !
- Taaaak? A na jakiej gra pozycji ?

Borat1979
28-06-2013, 16:37
Oj dzieci, dzieci... To co na filmiku to ukłony albo pokłony feretronów. Wyguglujcie sobie. Bardzo fajna lokalna, kaszubska, tradycja. Dzięki takim drobiazgom świat jest kolorowy. A reagującym na folklor określeniami w stylu "WTF" czy "LOL" nie zazdroszczę ciasnoty umysłowej.

Faktycznie pokazy takiej średniowiecznej "szopki" to tradycja godna kultywowania. Śmiesznie to wygląd można obejrzeć ale nie traktujmy poważnie każdej bzdury sprzed kilku czy kilkunastu wieków bo nie żyjemy w średniowieczu.

woytec60
28-06-2013, 17:29
Wakacje się zaczęły...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/402/d1e5.jpg/)

.:Gerard:.
29-06-2013, 12:47
Czym sie rozni Maz od Kierownika ?








Kierownik wie ze ma zastepstwo. :D

piter670
29-06-2013, 17:40
Wymiękłem :)


a8oUMnnvzgw

linkil
30-06-2013, 16:12
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/e623e6e4e8904c27c65bda18b3db55b2_original.jpg?1372 590874)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/e8274c7b3206fd375bcd2acc3946281e_original.jpg?1372 587065)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/11ec1baf4936daef17685a034f1f937d_original.jpg?1372 462078)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/3b6f877232f7621326b9cc2e579b8c62_original.jpg?1372 581472)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/77f629afe2a1bbb62d9770527266116d_original.png?1372 587667)

stig
30-06-2013, 20:04
Czym się rożni policjant od księdza?
Ksiądz mówi "Pan z wami", a policjant "Pan z nami"Suchar roku. :)

Włóczykij
30-06-2013, 22:14
Suchar roku. :)

E tam roku.
Ja to słyszałem w czasach, gdy w naszym kraju nie było policji.

stig
30-06-2013, 22:32
E tam roku. Ja to słyszałem w czasach, gdy w naszym kraju nie było policji.Ale wtedy to jeszcze nie był suchar. :) Ale już chyba z 10 lat temu, jak słyszałem takie pytanie, to gałki oczne same mi się wywracały.

linkil
30-06-2013, 23:25
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bezlitosne.pl/static/content/dc8c45acf2b3694875c458edc.jpg)

Zolty
01-07-2013, 00:59
Toc to o policjantach, to przed-stano-wojenne jest....
jak rowniez "zapraszamy do Poloneza, Dziekuje z ... nie tancze"

!AGresT
01-07-2013, 07:09
Kołyma. Skazańcy pracujący przy wyrębie lasu wytresowali bobry i teraz się obijają.

mOSAd
01-07-2013, 13:50
Kołyma. Skazańcy pracujący przy wyrębie lasu wytresowali bobry i teraz się obijają.
Akurat wbrew pozorom jest to chyba możliwe. Swego czasu bodajże Cejrowski filmował gdzieś w świecie człowieka, który ma stadko wydr, które łowią dla niego ryby.

RobertMiernik
01-07-2013, 14:02
Akurat wbrew pozorom jest to chyba możliwe. Swego czasu bodajże Cejrowski filmował gdzieś w świecie człowieka, który ma stadko wydr, które łowią dla niego ryby.

Bardzo popularne w dalekiej azji.
Swoją drogą ale by greenpeacelodzy orgazmu dostali na widok takiego naczurfrjendli tartaku ;>

Onsajt
01-07-2013, 16:24
http://www.youtube.com/watch?v=C1pkVrHKDik

RobertMiernik
01-07-2013, 20:15
Z 'życia podsłuchawki':

Docia kupiła mi na ebay'u kubek tylko taki do Nikona, bo wszędzie do Canona są. Taki Nikifor.

;>

czarny75
01-07-2013, 20:49
Akurat wbrew pozorom jest to chyba możliwe. Swego czasu bodajże Cejrowski filmował gdzieś w świecie człowieka, który ma stadko wydr, które łowią dla niego ryby.

W pamietnikach niejakiego Chryzostoma Paska jest fragment poświęcony jego wydrze która jest tak wytresowana że łowi dla niego ryby.
Pasek popić lubił i bajdurzył ale kto wie..

MstrG
02-07-2013, 09:19
Facet przed wycieczką do Rzymu postanowił jeszcze udać się do fryzjera. Podczas strzyżenia wspomniał fryzjerowi o wycieczce a ten na to:
- Rzym? Po co ktokolwiek chciałby tam jechać? Jest zatłoczony, brudny i pełno tam Włochów. Musisz być chyba szalony by tam chcieć jechać! No a jak chcesz się tam dostać?
- Lecimy Lotem, trafiliśmy na wyjątkowo tanie bilety.
- Lotem??!! To straszne linie, ich samoloty są stare, stewardesy są brzydkie i niemiłe a ich loty są zawsze opóźnione. Jedzenie paskudne. A gdzie nocujecie w Rzymie?
- W centrum miasta w tamtejszym Marriotcie.
- W tej ruinie? To najgorszy hotel w mieście. Pokoje są małe, obsługa hotelowa kiepska i się za wszystko przepłaca. No a co tam zamierzacie robić?
- Mamy zamiar zwiedzić Watykan i zobaczyć Papieża.
- Taa, już akurat wam się uda. Ty i milion innych chce zobaczyć Papieża. Będziesz jak w mrowisku i nic nie zobaczysz. Chłopaku - dużo szczęścia na tej wycieczce - będzie Ci potrzebne.
Po około miesiącu facet idzie znowu do fryzjera na "okresowe" strzyżenie, a ten pyta o wycieczkę - Była wspaniała. Przylecieliśmy na czas jednym z dreamlinerów Lotu, ale to jeszcze nic - okazało się że miejsca zostały podwójnie zabookowane, więc dali na miejsca w pierwszej klasie. Jedzenie i wino były rewelacyjne, a stewardesa co nas obsługiwała miała może z 25 lat i nie odstępowała nas na krok - każde zamówienie realizowała w trymiga. A hotel - rewelacja. Dopiero co przed naszym przylotem zakończył się generalny remont i teraz to jest najlepszy hotel w mieście. Mało tego - tu też miejsca były podwójnie zabookowane i dali nam apartament prezydencki bez żadnych dopłat!
- Hmm ... no ale do Papieża to żeście nie dotarli, co?
- Mieliśmy trochę szczęścia. Jak zwiedzaliśmy Watykan, jeden z Gwardzistów podszedł do nas i wyjaśnił, że Papież lubi przy każdej audiencji spotkać kogoś z przybyłych osobiście i zapytał czy nie zechcielibyśmy być tymi osobami. Oczywiście się zgodzili?my - nie mogło być inaczej - po pięciu minutach oczekiwania pojawił się Papież i uścisnął mi rękę. Uklęknąłem, a on powiedział parę słów.
- Naprawdę?!! A co powiedział?
Zapytał:
- Staaaaryyy.. kto cię tak ch*jowo ostrzygł?

linkil
02-07-2013, 09:55
Nie humor ale sympatyczne :) Pewnie kolega coniektorych z nas ;)

zgrdpCuGpwc

linkil
02-07-2013, 13:09
Zasypianie trwa pół godziny wieczorem i pół sekundy nad ranem.




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/59003dd79aa4d3d6879d1ccce79e8389_original.gif?1372 675201)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/72c5db564c5aab5390ff1878600a8c2a_original.jpg?1372 679032)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/a9ddfdd8fc7041eb9e7b5a4808544728_original.jpg?1372 672777)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/e4edf6c9cdb6b0d3d9a2809e4b6596b1_original.jpg?1372 670955)

linkil
02-07-2013, 18:46
Wszyscy mają swoje dziwactwa. Jeśli nie masz swoich dziwactw, jesteś dziwakiem.





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/490a7171378af66dbc28e2ebb1e9eab7_original.png?1372 717441)





ciekawe rozwiazania

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/4c96ff67a05f78265fb9757bcbe3c9c7_original.jpg?1372 762215)

woytec60
02-07-2013, 19:41
- Ależ Zenuś, nie musisz kręcić nosem. Przecież ten bigos jest smaczny.
- Ja wiem kochanie, że jest smaczny. Ale czy nie możemy tak jak wszyscy, zjeść w kinie popcorn?

Brodo
02-07-2013, 20:30
Zadzwonił do mnie kolega i pyta:
- Co robisz w tej chwili?
- Prawdopodobnie oblewam egzamin na prawko...

linkil
02-07-2013, 22:39
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/33eed6f5ed434dda5ff2644ef09f88ba_original.gif?1372 780594)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/d70df6d14791ca3852f3ed949e250691_original.jpg?1372 779920)

!AGresT
03-07-2013, 08:15
Lekkie zwyrole:

Gdy dzieciaki pytają mnie czy mogą wyjść pobawić się na dworze, zawsze odpowiadam im "Spytajcie matki". Uwielbiam pracować w sierocińcu.

Płakałem gdy moja córka była gwałcona. Skąd ona w ogóle wzięła gaz pieprzowy?!


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/1061499f433dca31029122d62a1aa221670-2.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qel/1061499f433dca31029122d62a1aa221670.jpg)

linkil
03-07-2013, 12:21
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/575535_457926504293740_736507644_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/255743_447914838628240_2047999929_n.jpg)

rooner
03-07-2013, 23:55
Astronom mówi do żony:
-Kochanie, twoja dupa jest jak Jowisz.
-Taka piękna?
-Nie, gazowy olbrzym.

!AGresT
04-07-2013, 14:21
Przypadkowo założyłem wczoraj czerwoną koszulkę idąc na zakupy do Media Markt.
Dzisiaj jestem kierownikiem zmiany.

Rozśmieszyło mnie, bo kiedyś poszedłem w żółtej do Ikei. Zajmowałem się głównie odpowiadaniem - nie wiem, nie pracuję tutaj :)

MC_
04-07-2013, 14:25
Taaa, ja kiedyś byłem w Trójmieście w Euro i odpowiedziałem pewnej Pani, że niestety nie wiem. A ona poszła do kierownika sklepu na skargę. Uśmiałem się bardzo, szczególnie widząc minę kierownika próbującego kobiecie wytłumaczyć, że ja tam nie pracuję...

Psycholog
04-07-2013, 15:37
Ja mam podobną sytuację w pracy, tyle że telefoniczną. Otóż numer telefonu został przyznany naszej firmie przez TP jako numer "z odzysku" po firmie zajmującej się wywozem nieczystości. Z tego powodu ludzie starsi, którzy maja "w notesiku" zapisany nasz numer jako numer do tejże firmy, wydzwaniają do nas w sprawie wywozu śmieci. Kiedyś, kolega (nowy) nieświadomy "zagrożenia" zażartował, że oczywiście zaraz wyśle ekipę... Po dwóch dniach dostał taki opieprz przez telefon, jakiego nie słyszał nigdy w życiu. Staruszka odgrażała się nawet skargą u przełożonych "śmieciarzy". Po jakimś czasie telefony od staruszków w końcu ucichły.


Kidedyś rzuciłem boomerangiem i do mnie nie wrócił. Teraz, gdziekolwiek idę, co chwila oglądam się za siebie.

Boryszuk
04-07-2013, 15:38
kierownika próbującego kobiecie wytłumaczyć, że ja tam nie pracuję...

Z tego co mówisz to nie tylko Ty tam nie pracujesz. :-D

jo44
04-07-2013, 16:15
Po jakimś czasie telefony od staruszków w końcu ucichły.
Ze staruszkami tak już jest, telefony od nich szybko cichną...

sea21
04-07-2013, 21:17
Kiedyś żeby dodzwonić się na moją wioskę trzeba było wybrać numer na centralę i zamawiało się numer wewnętrzny. Krótko mówiąc mieliśmy wewnętrzną centralę. Później zautomatyzowano wszystko i normalnie wybierało się numer. Wszystkie numery miały ten sam początek i różniły się tylko trzema ostatnimi cyframi. No i zaczęła się jazda na całego. Najbardziej przewalone miały numery z końcówkami 997 998 999 :mrgreen:

Rajek
04-07-2013, 22:27
dobre. Ja miałem kiedyś telefon jak serwis kosiarek. Tylko kierunkowy był inny. Wiosną się zaczynało. Czasami dla spokoju prosiłem o przywiezienie kosiarki, jak ktos się bardzo upierał :)

MstrG
05-07-2013, 09:37
Poszedł gość na disco. Wpada, rozgląda się - przy stoliku siedzi całkiem fajna dziewczyna. Pyta, czy się może przysiąść.
- Oczywiście, ale jest taka sprawa... jestem inwalidką, na wózku, rozumiesz...
Chłopak patrzy - rzeczywiście. Ale nic, mówi, że mu to nie przeszkadza. Tak siedzą, rozmawiają, popijają drinki. W pewnym momencie gość mówi:
- Słuchaj, może zatańczymy?
- Jak to, przecież ja na wózku, nie mogę...
- Nie szkodzi, jakoś to będzie!
I faktycznie, wyjechał z tym wózkiem na środek, tańczą, kółka się z piskiem kręcą na parkiecie. Po tańcu zmęczeni wyszli na świeże powietrze. Tam romantycznie, księżyc, gwiazdy, gadka-szmatka, chłopak zaczyna się ostro do niej dobierać. Dziewczyna się nieco opiera:
- Ja nie mogę, zobacz sam, paraliż, wózek...
- Spoko spoko. Przewieszę cię przez plot, poradzimy sobie.
I tak właśnie zrobił. Przewiesił ja przez plot, zerżnął, ubrał, posadził z powrotem na wózek i wjechali do środka. Tam dziewczyna w płacz. Gość zaniepokojony pyta:
- Co jest? Co ci się dzieje?
- Bo... to... pierwszy raz... - mówi przez łzy dziewczyna.
- Co ty mówisz, przecież czułem, że nie pierwszy raz!
- Pierwszy raz ktoś mnie potem zdjął z płotu

Seś@
05-07-2013, 10:40
Poszedł gość na disco. Wpada, rozgląda się - przy stoliku siedzi całkiem fajna dziewczyna. Pyta, czy się może przysiąść.

[...ciach...]

- Pierwszy raz ktoś mnie potem zdjął z płotu

Tu już była moja wersja ;-))))
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=3155766#post3155766

linkil
05-07-2013, 10:47
gdyby Barbie byla kobieta

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/2816663cbf7bd2c389b3ff2420ce6051_original.jpg?1372 794930)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/aba193238ea5910e9e706b4e7afa043d_original.gif?1372 885157)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/5f813583a55b221be9cc677f6fa8bfdc_original.gif?1372 935028)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/28c73ce5f10770e2022b7870c70e63d0_original.jpg?1372 956822)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/b16a1bc0e4efde93f166367784c3c09d_original.jpg?1372 957016)

rooner
05-07-2013, 16:50
Ostatnia strona internetu
http://www.chamsko.pl/27918/Dotarliscie_do_konca

linkil
05-07-2013, 17:06
Po kolacji:
- Kochanie, powiedz mi coś miłego...
- Jestem najedzony.

linkil
05-07-2013, 17:15
Koledzy gdyby ktos nie wiedzial , dzis jest dzien lapania za biust :D nie zapomnijcie troche poswietowac :!: :D





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/9eabba3ebea14d3945f9f925ed17bdeb_original.jpg?1373 016311)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/0b61f26c7da198c64f6d69b750e07cb9_original.jpg?1373 013838)

linkil
05-07-2013, 17:59
Z3arD2E9zBY




f8v47gtdVnI

foto4deg
06-07-2013, 01:00
dobre. Ja miałem kiedyś telefon jak serwis kosiarek. Tylko kierunkowy był inny. Wiosną się zaczynało. Czasami dla spokoju prosiłem o przywiezienie kosiarki, jak ktos się bardzo upierał :)

Do mnie dzwoniły panie chcące zapisać się na wizytę u ginekologa :D już chciałem fotel kupić ;)

docxxx
06-07-2013, 11:03
Fotela nie masz w domu? :mrgreen:

stig
06-07-2013, 11:06
Fotela nie masz w domu? :mrgreen:Ostatecznie blat w kuchni albo pralka. ;)

foto4deg
06-07-2013, 22:17
Fotela nie masz w domu? :mrgreen:

Widzisz, tak wyszło, że nie. Choć najpierw musiałbym przeprowadzić jakąś selekcję, gdyż rozstrzał wiekowy mógłby być od 18-81... czasami mogłoby być nieciekawie :shock:

!AGresT
08-07-2013, 06:56
U chiromantki:
- Tu jest linia życia. Tu jest linia tramwajowa. Tu się przecinają...



- Więcej nie spotykam się z Sidorowem! Od tego jego gadania łeb mnie boli!
- A co on mówił?
- Cały wieczór jedno i to samo: ''Dawaj, jeszcze po jednym!''


Już w szkolnej toalecie Moebius potrzebował dwa razy mniej papieru, niż inni.


Rodzice wysłali syna na lato do babci. Całe dwa miesiące spędził na cmentarzu.

linkil
08-07-2013, 08:35
- Jakaś babka pytała o twój numer.
- Naprawdę? Która?
- Widzisz tą seksowną blondynkę z drugiej strony baru?
- Tak.
- Ta gruba obok niej.





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/e040a9ee50db331135621a81f8a55c8e_original.gif?1373 181028)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1002245_191280491034831_1454678021_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wikary.pl/media/cache/4a/a5/4aa53b626131462d394af49eb7cd7c50.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003131_10151473605570614_963245628_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/865139509b85c5de6fab4c2f8ab38655_original.jpg?1373 220150)

linkil
08-07-2013, 19:20
Według najnowszych badan wąż, który skusił Ewę, jednym końcem przymocowany był do Adama.

!AGresT
09-07-2013, 07:00
6 lat: chciałbym mieć 10 zł
12 lat: chciałbym mieć 100 zł
18 lat: chciałbym mieć 1 000 000 zł
24 lata: chciałbym mieć 10 zł



Nigdy nie próbujcie gotować nago. Nie dość, że przypaliłem sobie genitalia to jeszcze straciłem robotę w McDonaldzie.



Miałem wczoraj awarię prądu. Zero kompa, konsoli, rozładowany smartphone. Kilka godzin minęło na rozmowie z rodziną. To całkiem mili ludzie.




W kosmosie są miliardy planet podobnych do Ziemi. Dlaczego muzułmanie wybrali właśnie tę?



- Tato, dlaczego Niemcy zabijali Żydów?
- Bo byli obrzydliwą, paskudną i wstrętną rasą. Chociaż, prawdę mówiąc, Niemcy nie byli lepsi.

Roarflex
09-07-2013, 12:33
Ksiądz oferuje zakonnicy podwiezienie. Zakonnica wsiadła i założyła nogę na nogę, przez co kawałek kolana stał się widoczny.
Ksiądz mało nie spowodował wypadku.
Po odzyskaniu kontroli nad samochodem, mimochodem położył jej rękę na nodze.
Na to zakonnica: "Ojcze, a pamiętasz Psalm 129?"
Ksiądz zabrał rękę, ale przy zmianie biegów, znów ręka mu się ześlizgnęła na nogę zakonnicy.
Ta ponownie zapytała: "Ojcze, pamiętasz Psalm 129?"
Ksiądz przeprosił "Wybacz siostro, ale ciało jest słabe"
Po dojechaniu do klasztoru zakonnica westchnęła ciężko i wysiadła.
Kiedy ksiądz dojechał do swojego kościoła, czym prędzej zaczął szukać Psalmu 129.
Brzmiał on "Idź śmiało i szukaj, im wyżej zajdziesz, tym większa radość"
Morał tej historii: trzeba mieć wiedzę i znać się na swojej robocie.

Tak na poważnie to coś w tym kawale jest. Coraz mniej prawdziwych fachowców.

linkil
09-07-2013, 17:01
- Czy twoją kobietę ce****e ekstrawagancja?
- Częściowo...
- ?
- Bez "ncja"...





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1014046_193256530837227_1987402952_n.jpg)




zQufTfdHMfI

linkil
09-07-2013, 17:44
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/1373220940_by_mlody77mlody_inner-2.gif
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201307/1373220940_by_mlody77mlody_inner.gif)





R_FaNwSZ4S8





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/8b860e6a6926bafc1afaa7a6f89eaa60_original.jpg?1373 181178)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/27198329fa7b235b9ee46f1708518939_original.jpg?1373 127077)

linkil
09-07-2013, 22:33
Dojrzała para w łóżku. Ona:
- Stefan, dlaczego ty nigdy mi nie mówisz, że mnie kochasz?
- No przecież powiedziałem.
- Kiedy?
- 14 lat temu.
- To strasznie dawno było i ja nie wiem, czy dalej mnie kochasz?
- A odwołałem?




Na lotniku w USA celnik do Araba:
- Co, już Pan wraca do domu? Tak szybko?
- Coś mi nie wypaliło.

Rozmawiają dwie ciężarne koleżanki:
- Zauważyłam, że w im bardziej zaawansowanej ciąży jestem, tym więcej kobiet się do mnie uśmiecha. Nie rozumiem dlaczego.
- Bo jesteś od nich grubsza.

szela
09-07-2013, 23:02
Nie humor ale nie wiedziałem gdzie wrzucić!
Podniosę przynajmniej kilku osobom ciśnienie :)
http://www.sadistic.pl/kradziez-obiektywu-vt213591.htm

szela
09-07-2013, 23:28
ja nic takiego nie widzę! :)

ropusz
09-07-2013, 23:31
Oglądałem z kilka razy, akcja tak dopracowana, że ciężko się zorientować.

mOSAd
09-07-2013, 23:41
http://www.sadistic.pl/kradziez-obiektywu-vt213591.htm
"Sprzedam obiektyw Nikkor AF-S 80-400 VR. Stan jak nowy. Niestety już po gwarancji. Brak pudełka, papierów. Wyrzuciłem." :D
Fajnie goście próbowali też z plecaka mu wyciągnąć jakieś rzeczy jednocześnie. Generalnie ładny filmik instruktażowy.

sokolnik
10-07-2013, 00:51
mi się ciśnienie podniosło. Trzeba zwiększyć czujność. Ręce uciąć to za mało.

pietia79
10-07-2013, 10:51
Z dzisiejszego joemonstera :) Do naszego forum pasuje jak ulał ;)

"Czasem człowieka najdzie ochota, by kupić sobie, dajmy na to, cunikrimpel. Nigdy wcześniej nie miał do czynienia z cunikrimpelami, ale wie, że w internecie pełno jest specjalistów z każdej dziedziny. Również specjalistów od cunikrimpeli. I wtedy człowiek zagląda na profesjonalne forum i nieśmiało zagaja:

Kochani forumowicze, właśnie postanowiłem kupić sobie pierwszy w życiu cunikrimpel. Marzę, by posłuchać jego słynnych gwizdów. Gdzie i jak najlepiej kupić niezawodny i piękny cunikrimpel?



Na co "kochani forumowicze" odpowiadają mu zwykle w następujący sposób:

1. Na kiego grzyba ci cunikrimpel? Kup sobie dwie krymzy. Cena taka sama, ale pojemność większa. Dwie krymzy działają tak samo, jak jeden cunikrimpel, tyle, że nie gwiżdżą.

2. Taaa..., wyobraź sobie, że kiedyś też zastanawiałem się nad wyborem cunikrimpela...

3. Jeśli do tej pory nie miałeś cunikrimpela, to znaczy, że jest ci on niepotrzebny.

4. Gratulacje! Masz okazję wejść do wąskiego ale bardzo przyjaznego grona posiadaczy cunikrimpeli! Trafiłeś na właściwe forum. Na pewno uzyskasz tutaj potrzebną pomoc.

5. A co? Google zlikwidowali??

6. Piszesz: «marzę, by posłuchać jego słynnych gwizdów». Musisz wiedzieć, mój drogi, że cunikrimpel nie "gwiżdże", jak pozwoliłeś sobie napisać, tylko "świszczy". Pamiętaj, aby nie mówić o cunikrimpelu, że "gwiżdże" w towarzystwie profesjonalistów - wyśmieją cię.

7. Nie chciało mi się czytać.

8. Jeśli bywasz czasami w Nairobi, mogę podać namiary na fajny sklepik z cunikrimpelami.

9. Wiesz co, wkurzasz mnie gościu! Niektórzy profesjonaliści latami, rozumiesz, LATAMI odkładają na cunikrimpel i nie mogą go kupić, dlatego, że jest DROGI. A tobie kasy nie brakuje, masz już wszystko, wiec czemuż by nie kupić sobie cunikrimpela, co? Pięknie świszczy... Ale przecież to nie o to chodzi! Zrozum, że cunikrimpel nie służy do tego! Alternator też czasem świszczy, ale to przecież nie cunikrimpel! Zresztą, po co ja to tłumaczę i komu? To forum schodzi na psy. Spadam stąd.

10. Też jestem laikiem w tej dziedzinie i jeszcze się nie zdecydowałem, czy chcę mieć cunikrimpel, czy jest mi on niepotrzebny. Jak kupisz, daj znać, po ile kupiłeś.

11. Cunikrimpele - to szajs! Właśnie kilka dni temu włożyłem swój do bagażnika, zawinąłem w dwa koce, a on rozwalił mi się po drodze.

12. Sam jesteś szajs, a twój samochód to złom!

13. W koce niepotrzebnie zawijałeś, trzeba było podłożyć je pod cunikrimpel.

14. Dokładnie. Zawsze podkładam pod i nigdy mi się nic nie rozwaliło.

15. Bo trzeba było podłożyć pod spód a nie zawijać!

16. Już mu odpowiedziałem, że trzeba podkładać pod spód.

17. Faktycznie. Sorki, nie zauważyłem, że odpowiedziałeś. Wszyscy wiedzą, że trzeba podkładać pod cunikrimpel.

18. Kolego, nie odchodź z forum. Bez ciebie będzie tu nudno. Nie zwracaj uwagi na jakichś gówniarzy z pieniędzmi, oni nie są tego warci.

19. A ja i zawijałem i podkładałem. A i tak się rozwalił. Dlatego, że to szajs! Olać wasze cunikrimpele! Ped@ły!

20. Gdzie jest moderator?

21. Jako moderator ostrzegam, że następnym razem za podobne wyzwiska będę banował.

22. Leję na te ostrzeżenia. Przecież to nie ja o ped@łach napisałem…

23. Za co zbanowali Kolczyka? Przecież to nie on pisał o ped@łach!

24. Nie no, co to za bajzel? Za co wszystkich banują?

25. Dlatego, że ostrzegałem: za podobne słowa będę banował. Niezależnie od tego, kto pisze.

26. Wszyscy profesjonaliści kupują cunikrimpele w sklepie na ulicy Wschodniej 7. Jeśli potrzebne szczegółowe informacje, pisz na priva.

27. A ty po co odpowiadasz na stary temat? Spójrz na datę. Temat sprzed roku..."

linkil
10-07-2013, 15:36
Meski push-up

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1069180_193676220795258_697532224_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/580184_271305139681901_816165885_n.jpg)

MstrG
10-07-2013, 21:37
http://www.youtube.com/watch?v=SDk5EfPAxoY&feature=player_detailpage

Kilka postów wyżej jest :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=3171072#post3171072


-Mamusiu, kup mi rower.
- Nie synku. Rower jest bardzo drogi. Nie kupie ci. A poza tym byłes
niegrzeczny i nie zasłuzyłes.
- Mamusiu to pobaw się chociaz ze mna!
- No, pobawic to się mogę, a w co chciałbys się pobawic, Jasiu? - pyta
mama.
- Pobawmy się w mamusie i tatusia - idz do sypialni i czekaj na mnie
mamo.
- Zaintrygowana mama przebrala się w pizame i lezy w lozku.
- Wchodzi Jasio z rekami zalozonymi z tylu chodzi z kata w kat i w pewnym
momencie mowi:
- Zbieraj dupsko stara, idziemy gnojowi rower kupić!!

linkil
11-07-2013, 10:00
- Wiesz co, miałem już zrywać z Kaśką, ale zmieniłem zdanie.
- Jak to?!
- No! Powiedziałem jej już nawet: "ch*j ci w dupę", a ona się zgodziła.

linkil
11-07-2013, 10:14
tak-sie-konczy-gdy- (http://www.eioba.pl/a/49sb/tak-sie-konczy-gdy-gej-decyduje-ktora-dupa-jest-fajna)

Marta Baranowska
11-07-2013, 10:28
Trzej Ślązacy Ludwik, Hubert i Gustlik wybierali się na zarobek do Francji.

Ludwik mówi: "Tylko pamiętajmy że musimy używać imion francuskich, bo oni naszych nie wymówią. Ja będę Louis, ty Gustlik masz się nazywać Gui, a ty Hubert..."
A Hubert na to: "P...lę, nie jadę!"

Ramla
11-07-2013, 13:48
- Ludzie mówią, że jestem strasznie staroświecki.
- Kto na przykład?
- Moi chłopi pańszczyźniani.

linkil
11-07-2013, 13:50
Wraca mąż do domu, widzi walizki, żonę generalnie gotową do wyprowadzki.
- Gdzie się wybierasz kochanie?
- Jadę do Vegas, słyszałam że tam płacą 400$ za loda, to skoro robię to samo tutaj za darmo, to mogę równie dobrze z tego żyć.
Mąż na te słowa zaczyna pakować swoje rzeczy i mówi:
- Jadę z tobą.
- A po co?
- Chcę zobaczyć jak wyżyjesz za 800$ rocznie.

Pineza
11-07-2013, 16:10
Na budowie słychać okrzyk:
- Franek, podaj kur.. tą cegłę!
Przechodzący ksiądz zwraca uwagę:
- Może tak delikatniej...
- Dobra - Franek, podaj kur.. cegiełkę!

Hosaka
12-07-2013, 00:55
Co robią z naszymi lustrzankami w serwisie Nikona?
m.in. to:
497hoS_kvjM&feature=player_embedded#at=86
...potem tłumaczą że musieli zrobić parę klapnięć do testów.
:P

Rafał_Sz
12-07-2013, 02:48
Było to już na forum kilka razy...

linkil
12-07-2013, 12:39
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/dde1e22663ef41845396414bddbe8d2b_original.png?1373 554518)

mOSAd
12-07-2013, 12:42
Przykład wykorzystania gazu bojowego:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/170199_v0_600x-2.gif
źródło (http://img.photobucket.com/albums/v310/-kotetsu-/Cute%20Pictures/170199_v0_600x.gif)

mateo912
12-07-2013, 12:49
Chcecie zobaczyć supermodnego Velociraptor w kapeluszu?
Wchodzicie na: vogue.co.uk i naciskacie: ↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → b a [enter]
http://www.vogue.co.uk/
:mrgreen:

szymon708
12-07-2013, 13:50
Historia prawdziwa:

Ostatnio kumpel pyta mnie w kwestii zakupu lustrzanki. Wyjaśniam mu rzeczowo co warto kupić co nie. Dochodzimy do kwestii obiektywu i oczywiście polecam mu 18-105 na co kolega odpisuje:
"...Widzisz dobrze, że mówisz bo ja się na tym kompletnie nie znam. Słyszałem tylko, że są jakieś obiektywy na noc i na dzień..."

:-) Pomyślałem, że może chodzi mu o białe canonowskie lepiej w nocy widoczne, ale może czegoś nie doczytałem ;-)

kazwita
12-07-2013, 22:09
– Czy pan segreguje śmieci?
– Ależ oczywiście! Plastiki wywożę do lasu, metal wrzucam do jeziora, papier i odpady organiczne zostawiam w przydrożnym rowie.

siona
12-07-2013, 22:36
– Czy pan segreguje śmieci?
– Ależ oczywiście! Plastiki wywożę do lasu, metal wrzucam do jeziora, papier i odpady organiczne zostawiam w przydrożnym rowie.

nie znasz się :)

śmieci segregujemy na te które można palić w dzień i na te, które trzeba palić w nocy ...

jeśli ktokolwiek ma wątpliwości zachęcam do przejażdżki starymi, willowymi dzielnicami miast :/

linkil
13-07-2013, 08:51
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/55a5f3dbe6105cfc5d0de15e22205afd_original.jpg?1373 644667)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/8512189f23e107388dfe290b67f995f8_original.jpg?1373 624826)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/af0cda65165afd32733c9cbafa80a61f_original.jpg?1373 643308)

linkil
13-07-2013, 14:53
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/e3c39f01c1a43d54a95ebe520d44dc6a_original.jpg?1373 660524)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/051f5bab79758408e29dfa3a58153317_original.jpg?1373 660169)

Policja: W czym mogę pomoc?
Ja: Dwie dziewczyny biją się o mnie!
Policja: I w czym problem?
Ja: Gruba wygrywa!

Mirex1
15-07-2013, 00:02
"fotografowanie" z przymrużeniem oka ;)
http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201307/1372879715_iogtsd_600.jpg

mOSAd
15-07-2013, 01:19
W powyższy wpis wdarł się jeden błąd, który należy sprostować, by czytająca klientka nie zakupiła zbyt drogiego sprzętu. Od pewnego poziomu zaawansowania lustrzanki *nie posiadają* trybu AUTO. Należy zatem wybierać model jak najtańszy. Na szczęście wszystkie mają wbudowaną lampę błyskową konieczną do tego typu fotografii.

Borat1979
15-07-2013, 01:32
Na szczęście wszystkie mają wbudowaną lampę błyskową konieczną do tego typu fotografii.
oj nie wszystkie :)

mOSAd
15-07-2013, 02:09
Wszystkie najtańsze. Cytuj dobrze.

linkil
15-07-2013, 09:52
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/1373717544_by_Paindemonium0_inner-2.gif
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201307/1373717544_by_Paindemonium0_inner.gif)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998822_195157193980494_880029105_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/1373725645_8cmx6w_600-2.jpg
źródło (http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201307/1373725645_8cmx6w_600.jpg)

linkil
15-07-2013, 11:01
To nie prawda, że część kobiet ma problem z biustem.
Nie ma biustu - nie ma problemu.


PS zeby nie bylo ja preferuje taki co sie miesci do lapy :D

doktor
15-07-2013, 13:34
Apropos gwarancji, co ją wszyscy wolimy mieć, teraz bez problemu refurbisz ginekolodzy robią. Po takim bieżnikowaniu nówka sztuka nieśmigana. Nie do odróżnienia od oryginału.

R
15-07-2013, 14:07
Apropos gwarancji, co ją wszyscy wolimy mieć, teraz bez problemu refurbisz ginekolodzy robią. Po takim bieżnikowaniu nówka sztuka nieśmigana. Nie do odróżnienia od oryginału.


dajesz na probe cisnieniowa... wszystko wyjdzie...

MstrG
15-07-2013, 14:09
Przychodzi ginekolog do neurologa w poradni.
- Jędruś mówię Ci coś niesamowitego. Mam pacjentkę w gabinecie co ma łechtaczkę jak arbuz…
Neurolog:
- Co Ty? Niemożliwe!
- No chodź, zobacz!
- Nie mam czasu, mam pełno pacjentów.
- No chodź na chwilę.
Idą do gabinetu ginekologa, a tam pacjentka leży na fotelu, ale na oko neurologa całkiem normalna:
- No przecież normalna
Ginekolog:
- No, ale spróbuj…

linkil
15-07-2013, 14:37
skoro w temacie medycyny jestesmy ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/bd1aa7ac7fafa23596347f92de0817a9_original.jpg?1373 819812)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/282b583e0a346c590b2762ba4be4faf2_original.jpg?1373 881154)

Rafał_Sz
15-07-2013, 14:58
Muszą się obiegać?

stig
15-07-2013, 15:48
Muszą się obiegać?„Obiegać”, ale też „że im się z nimi nie chce chodzić […]”. Zadziwiają mnie ludzie, którzy nie potrafią przeczytać wpisanego tekstu… Ok, ok – w przypadku szybkiej wiadomości na jakimś forum czy rozmowy via komunikatory – to czasami zbędne… Ale tworzenie takich pierdół nie trwa przecież 2 sekundy…

doktor
15-07-2013, 16:57
Zadziwiają mnie ludzie, którzy nie potrafią przeczytać wpisanego tekstu… Ok, ok – w przypadku szybkiej wiadomości na jakimś forum czy rozmowy via komunikatory – to czasami zbędne… Ale tworzenie takich pierdół nie trwa przecież 2 sekundy…

Wania pisatiel, nie czytatiel.


dajesz na probe cisnieniowa... wszystko wyjdzie...

No właśnie na próbie ciśnieniowej nie ma różnicy. Bieżnikowana czy oryginalna pęka tak samo.

R
15-07-2013, 17:43
Wania pisatiel, nie czytatiel.



No właśnie na próbie ciśnieniowej nie ma różnicy. Bieżnikowana czy oryginalna pęka tak samo.


o nie nie... nie tak samo...

TOP67
15-07-2013, 17:54
o nie nie... nie tak samo...

Tak mi się skojarzyło:

Pewien facet miał 50-centymetrowy interes. Stwierdził że z tak dużym nie będzie chciała go żadna dziewczyna, więc musiał się z tym uporać. Poszedł to czarownicy, a ta powiedziała mu że ma iść do lasu, tam na środku lasu będzie kamień i na nim będzie siedziała żaba. Miał zadać jej takie pytanie, na które żabka odpowie "nie" i wtedy interes skróci się o 10 cm. Poszedł więc i pyta żabkę:
- Żabko, dasz mi buzi?
Żabka na to:
- Nie!
Ubyło 10 cm. Facet już wraca, ale stwierdził, że 40 cm to jeszcze za dużo, więc znów pyta:
- Żabko, dasz mi buzi?
- Nie!
Teraz facet wraca z 30 cm. Pomyślał jednak, że 20 cm w zupełności wystarczy. Idzie więc jeszcze raz i pyta:
- Żabko, dasz mi buzi?
A żabka na to:
- Nie, nie i jeszcze raz nie!

rooner
15-07-2013, 19:53
To strasznie stare i głupie ale mnie strasznie śmieszy:
Najlepszy radziecki film erotyczny?
"Jak Wania rozbierał traktor"

doktor
15-07-2013, 19:55
o nie nie... nie tak samo...

Nie chciałbym rujnować twojej wiji świata... Niestety, w tym akurat prezypadku recycling odniósł pełen sukces.

popi
15-07-2013, 23:14
Nie wiem czy było...

Polak potrafi...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/90306a0237c000d33f4dbd3f8f41ba7c-3.jpg
źródło (http://www.funny.pl/grafika/obrazki/90306a0237c000d33f4dbd3f8f41ba7c.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/8b4066554730ddfaa0266346bdc1b202-3.jpg
źródło (http://www.funny.pl/grafika/obrazki/8b4066554730ddfaa0266346bdc1b202.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/4cfe94fcc9db2f0a16ba44fa5b71d8ec-3.jpg
źródło (http://www.funny.pl/grafika/obrazki/4cfe94fcc9db2f0a16ba44fa5b71d8ec.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/daa96d9681a21445772454cbddf0cac1-3.jpg
źródło (http://www.funny.pl/grafika/obrazki/daa96d9681a21445772454cbddf0cac1.jpg)

popi
15-07-2013, 23:18
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/78e8dffe65a2898eef68a33b8db35b78-3.jpg
źródło (http://www.funny.pl/grafika/obrazki/78e8dffe65a2898eef68a33b8db35b78.jpg)[hr]

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/429e4a44bec547a527df987730b19aab-3.jpg
źródło (http://www.funny.pl/grafika/obrazki/429e4a44bec547a527df987730b19aab.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/57cd30d9088b0185cf0ebca1a472ff1d-3.jpg
źródło (http://www.funny.pl/grafika/obrazki/57cd30d9088b0185cf0ebca1a472ff1d.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/a08e32d2f9a8b78894d964ec7fd4172e-3.jpg
źródło (http://www.funny.pl/grafika/obrazki/a08e32d2f9a8b78894d964ec7fd4172e.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/cfe795a0a3c7bc1683f2efd8837dde0c-3.jpg
źródło (http://www.funny.pl/grafika/obrazki/cfe795a0a3c7bc1683f2efd8837dde0c.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/6abba5d8ab1f4f32243e174beb754661-3.png
źródło (http://www.funny.pl/grafika/obrazki/6abba5d8ab1f4f32243e174beb754661.png)

linkil
16-07-2013, 09:55
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/fa6ec31a8255de76a25e2fb03d5cedf7_original.jpg?1373 897063)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/39aca801a54273e82650c53b9bfb2fb2_original.jpg?1373 908599)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/32632_195277453968468_1086523208_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/bd92dea62d666a46395f31b1b3cebde0_original.jpg?1373 908599)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/543708_379911988721495_1701740142_n.jpg)

MstrG
16-07-2013, 12:33
Oba stare, może ktoś nie zna jeszcze ;)

Kobieta poszła na zakupy. Podchodzi do kasy, sprzedawca nalicza jej ceny za poszczególne artykuły. Mleko, ser, warzywa, mydło, ze dwa soki, pokarm dla psa, kilka par majtek... Nagle kasjer pyta:
- Pani nie ma męża, prawda?
Nieco zdziwiona z początku kobieta, uśmiechnęła się i odpowiada
- Faktycznie nie mam, a jak pan się domyślił?
- Bo ma pani wyjątkowo brzydki ryj.


Jasio dostał pracę w sklepie wielobranżowym jako sprzedawca. Jeden z klientów usilnie żąda, aby Jasio mu sprzedał pół kapusty, podczas gdy ten dostał wyraźne polecenie aby sprzedawać tylko całe warzywa. A że klient niepomiernie mendził, Jasio w końcu poszedł do szefa na zaplecze i mówi:
- Szefie, jakiś po**** chce kupić pół kapusty.
Nagle zauważa że w drzwiach zaplecza stoi ów klient i wszystko słyszy.
Jasio jednak doskonale wybrnął z sytuacji mówiąc:
- A ten miły obywatel reflektuje na drugie pół.
Szefowi zaimponowało opanowanie Jasia i po odejściu klienta mówi mu:
- Synu, to było naprawdę niezłe, chyba będzie z ciebie niezły sprzedawca. Skąd jesteś?
- Z Nowego Targu.
- A czemu stamtąd wyjechałeś?
- Bo to miasto bez przyszłości: same ku*#y i hokeiści.
Szef nieco zmieszany odpowiada:
- Hmm... moja żona pochodzi z Nowego Targu.
Na co Jasio:
- O, a na jakiej gra pozycji?

Dorian
16-07-2013, 13:13
Pismo do ZUS o odszkodowanie:

Szanowni Państwo w raporcie z wypadku jako przyczynę wypadku podałem: "Próba samodzielnego wykonywania pracy".
W liście stwierdziliście Państwo, że powinienem podać pełniejsze wyjaśnienia. Sądzę, że poniższe szczegóły będą wystarczające.
Z zawodu jestem murarzem. W dniu wypadku pracowałem sam na dachu nowego trzypiętrowego budynku. Kiedy skończyłem pracę stwierdziłem, że mam na dachu porozrzucane ok. 150 cegieł. Zdecydowałem nie nosić ich na dół pojedynczo, lecz spuścić je na dół w beczce używając do tego celu liny na bloku przytwierdzonym do ściany na trzecim piętrze budynku. Po zabezpieczeniu liny na dole, wszedłem na dach i zawiesiłem na niej beczkę załadowaną cegłami. Potem zszedłem na dół i odwiązałem linę, ale następnie trzymając ją mocno zacząłem powoli opuszczać cały ciężar w dół. W raporcie o wypadku wspomniałem, że ważę 80kg. Możecie się Państwo wyobrazić jak dużo było moje zaskoczenie, nagłym szarpnięciem do góry, że straciłem orientację, nie puściłem jednak liny. Nie muszę dodawać, że ruszyłem do góry w raczej szybkim tempie po ścianie budynku.w połowie drugiego piętra po raz pierwszy spotkałem opadającą z góry beczkę. To tłumaczy pęknięta czaszkę i złamany obojczyk. Zwolniłem trochę z powodu beczki, ale kontynuowałem gwałtowne ciąganie nie zatrzymując się, aż palce mojej prawej ręki nie weszły w blok. Na szczęście pozostałem przytomny i byłem w stanie nadal trzymać mocno linę, pomimo bólu i ran. W tym samym czasie beczka z cegłami uderzyła o ziemię. W wyniku uderzenia jej dno pękło, a zawartość wypadła. Pozbawiona cegieł beczka ważyła tylko 25kg. Przypomnę,że ja ważę 80kg. Więc w tej sytuacji zacząłem gwałtownie opadać. W połowie drugiego piętra po raz drugi spotkałem się z beczką, która wznosiła się do góry. W efekcie mam popękane kostki i rany szarpane nóg. Spotkanie to opóźniło mój upadek na tyle, że odniosłem mniej obrażeń przy upadku na stos cegieł. Złamanie tylko trzech żeber. Z przykrością muszę stwierdzić, że gdy leżałem obolały na cegłach, nie mogłem wstać, ani się poruszyć, a ponad to przestałem trzeźwo myśleć, puściłem linę. Pusta beczka ważąca więcej niż lina, spadła na dół i połamała mi nogi.
Mam nadzieję, że udzieliłem Państwu wyczerpujących odpowiedzi potrzebnych do zakończenia postępowania w mojej sprawie.

linkil
16-07-2013, 13:19
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/256263afbd49314baebc7ff569f02bf2_original.jpg?1373 966149)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/76ea732ad180aaeb15543389dd4480fa_original.jpg?1373 967983)

linkil
16-07-2013, 21:43
Po wielu latach przeżytych z żoną oboje koncentrujemy się na tej samej rzeczy.
Na rozmiarach naszych cycków.

Nevbe
16-07-2013, 22:21
Najgorsze teksty na podryw w praktyce ; )

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oa5cYFokkT8

linkil
17-07-2013, 10:21
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1006193_638344832842379_1089280941_n.png)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1012377_648196748523854_1971867708_n.png)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1069953_648165341860328_1322003759_n.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1016898_512807755454975_982935637_n.jpg)