Zobacz pełną wersję : Humor
Bo w tych kebabach z "baraniny" to nigdy tej baraniny nikt na oczy nie widział. Nie znam lokalu w moim mieście a są ich setki, który miałby w ofercie "kebab z baraniny", która zawierałby baraninę :)
Za to nie brakuje Polaków, którzy twierdzą, że baranina to syf i jeść jej nie mogą. :)
W końcu trochę to rozumiem, kanibalizm ma nie najlepsze konotacje. ;)
Boryszuk
13-12-2013, 10:53
Bo baraninę łatwo źle przyrządzić, zwłaszcza jeśli są to tanie ścinki.
fotograf58
13-12-2013, 12:14
Jak się nazywa najdalej wysunięta na południe dzielnica Warszawy?
.........
Sosnowiec :)
Dla mnie tam jeden pies, jak to nazwą (bo kurczaka w kebabie nie lubię jakoś), bylebym się nie otruł ;)
Hehe to jest chyba właśnie słowo klucz : "jeden pies" w odniesieniu do niektórych kababów :)
Kostnica. Facet robi sekcje zwłok. Odkrywa nieboszczyka, i patrzy z niedowierzaniem na ogromne przyrodzenie denata.
Postanawia pokazać je żonie. Odcina i chowa do torby. Po powrocie wita się z żoną i mówi:
- Coś ci pokażę... Ale zapewniam cię, że takiego jeszcze w życiu nie widziałaś.
Pokazuje jej "zdobycz", na co przerażona żona:
- O k*rwa! Franek nie żyje!?
He, he, he - boki zrywać!
Mam nadzieje ze to nie ma brody:
-Panie doktorze, wczoraj zamowilem pizze i zdarzylo sie ze zjadlem kawalek pudelka. Czy ja umre?
- Wie pan, wszyscy umrzemy....
- O Boze, co ja narobilem!
DonMaliniacco
14-12-2013, 06:35
Zbierz wszystkie brudne skarpetki porozrzucane po domu, upierz je i wysusz.
Zbierz do kupy z pozostałymi czystymi skarpetkami. Porządnie wymieszaj. Rozłóż na podłodze.
Wywal do śmieci wszystkie porwane skarpetki. Następnie wywal wszystkie bez pary.
Jeżeli po tym nie zostanie żadna skarpetka - pasjans wyszedł.
Mam nadzieje ze to nie ma brody:
-Panie doktorze, wczoraj zamowilem pizze i zdarzylo sie ze zjadlem kawalek pudelka. Czy ja umre?
- Wie pan, wszyscy umrzemy....
- O Boze, co ja narobilem!
Ale jak smakuje pudelek?
RobertMiernik
14-12-2013, 15:39
Ale jak smakuje pudelek?
Jak jamnik tylko krótszy i bardziej puszysty.
kawał dla miłośników sztuk walki.
Dwóch ochroniarzy-bokserów, jeden waga ciężka, drugi waga lekka, rozmawia stojąc na bramce.
"Ciężki" mówi: Wiesz, wczoraj miałem akcję. Wyskoczył od mnie pacjent, ja go lewa na tułów, prawa na szczękę, poprawiłem hakiem i widzę, że gość znokautowany.
"Lekki": patrz, u mnie to samo. Klient zaczął machać łapami, to ja go prawa, lewa, prosty i widzę, że prowadzę na punkty...
http://www.sadistic.pl/przyczajony-tygrys-vs-ukryty-smok-vt252649.htm
Rafał_Sz
16-12-2013, 11:13
Jak sparodiować samego siebie, choć z definicji jest się parodią - poradnik dla zaawansowanych początkujących, część pierwsza i ostatnia. ;)
fkUZ-0LHTUY
Fraglesso
16-12-2013, 13:17
O losie :)
Oczywiście teraz 5 stron narzekania jakie disco polo to złe i wiocha. Ale na weselu i inszej imprezie, każdy z was to lew parkietu przy tej muzyce.
No cóż, oburzanie się na ten rodzaj muzyki jest trendy i swiadczy o "wyższej wrażliwości i yntelygencji".
Obstawiam ze jak nasi emigranci w Londonie będą na imprach puszczać tą wersję, to i angole się świetnie przy niej ubawią i spopularyzują.
Kto powiedział, że Ona tańczy dla mnie to kiepska piosenka?
YdXr6epIwF0
i idąc za ciosem:
ChvLzcUGkeY
no i przebój wszechczasów ;) uwielbiam bluesa
1b0uomM9z0g
Photoshop: efekt glamour ;-)
lNVcn3tUOKA
http://www.youtube.com/watch?v=mrWtdPeZfic
Jest nawet coś o aparatach! :)
Borat1979
16-12-2013, 21:35
Oczywiście teraz 5 stron narzekania jakie disco polo to złe i wiocha. Ale na weselu i inszej imprezie, każdy z was to lew parkietu przy tej muzyce.Po kilku flaszkach to i bez muzyki każdy jest królem parkietu :)
Jak sparodiować samego siebie, choć z definicji jest się parodią (...)
Matko Bosko Częstochowsko, nie wiem kto im to tłumaczył, filologiem angielskim nie jestem, ale tak na siłę wyciśniętego Present Simple to ja jeszcze nie widziałem... Pętla teraźniejszości, kontinuum czasoprzestrzenne między tutaj, teraz i zawsze...
:D
Borat1979
16-12-2013, 23:16
Jaki zespół takie tłumaczenie :)
Osobiście nie trawie takich pseudo gwiazdek jednego utworu, które wciska się na maksa wszędzie gdzie się tylko da aby wciągnąć jak najwięcej kasy puki gówniany utworek jest na topie.
Jak sparodiować samego siebie, choć z definicji jest się parodią - poradnik dla zaawansowanych początkujących, część pierwsza i ostatnia. ;)
fkUZ-0LHTUY
Nie piszę tego z zawiścią, bo dobrze życzę temu panu, ale za szybko chyba chce się stać bogaty. Takie bezpośrednie przełożenie na inny język to strzał w kolano. Utwór nam wpada w ucho, bo oprócz melodii ma też polskie słowa dla polskiego odbiorcy.
A co powiecie na to?
M9D3OxBeKNA
;)
Borat1979
16-12-2013, 23:49
A co powiecie na to?
;)
To już trochę stare
Zawsze niezmiernie mnie bawią zespoły śpiewające w językach, których nawet nie rozumieją :)
miron19j
17-12-2013, 09:57
z tego, co kojarzę, to parę milionów płyt tam sprzedali. Więc chyba nie jest tak źle? :-)
<| MICHAŁ |>
17-12-2013, 10:17
mam nadzieje ze nie bylo
taniec godowy - poziom expert
MVH2xA6E7uA
http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201207/1343754794_yhgxpv_600.jpg
z tego, co kojarzę, to parę milionów płyt tam sprzedali. Więc chyba nie jest tak źle? :-)
Nie sprzedali, bo w końcu nie wydali tej płyty.
Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć to polecam dobry film dokumentalny "Miliard szczęśliwych ludzi"
http://www.sadistic.pl/jak-zamawiac-chinskie-jedzenie-vt253228.htm
miron19j
17-12-2013, 20:27
Nie sprzedali, bo w końcu nie wydali tej płyty.
Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć to polecam dobry film dokumentalny "Miliard szczęśliwych ludzi"
eee, nie no. To zdecydowanie nie moja bajka.
z L-kami to różnie bywa ;) http://www.youtube.com/watch?v=1fURdw8fyKw
Spotkało się trzech Żydów.
Wino, koszerna wódeczka, pejsachówka...
Posiedzieli, pokłócili się trochę, obgadali biznesy, kulturalnie się pożegnali i poszli.
Spotkało się trzech chrześcijan.
Piwo, wino, wódeczka, koniak...
Posiedzieli, pogadali, dali sobie raz po ryju, kulturalnie się pożegnali i poszli.
Spotkało się trzech Arabów.
ani grama alkoholu!!!
Ostrzelali autobus, uprowadzili samolot i wysadzili się w powietrze...
Oto, do czego doprowadza prohibicja!
Zakładam, że wcześniejszą reklamę mercedesa z kurczakami znacie ;)
3PQS8SFWNQw
Dowcip sprzed kilkunastu stron...
Ogłoszenie w gazecie
Sprzedam nowego XBoksa, w zestawie 50 gier. Cena: 50 zł.
Telefon: 56-655-23-55.
Jeżeli odbierze mężczyzna, proszę się natychmiast rozłączyć!
Dowcip sprzed kilkunastu stron...
Poprzedni zresztą też...
Nie ma tu za wiele do śmiechu, ale przesłanie jest jasne - nie wkurzać kotów :D
79045eAP5Cw
Dowcip sprzed kilkunastu stron...
Mnie bardziej zastanawia, jak takie coś mogła wstawić dziewczyna...
Żeby nie był oftop:
Test antydopingowy holenderskiego maratończyka wykazał, że to były najszczęśliwsze kilometry jego życia.
Mnie bardziej zastanawia, jak takie coś mogła wstawić dziewczyna...
Jak Ty dziwnie wypowiadasz "bot do spamowania, który nabija posty w Cafe".
- Pani Kowalska, żeby rozwód był z winy męża, musimy na niego coś mieć. Czy mąż pije?
- Nie, skąd! Jakby tylko spróbował, to ja bym mu...!
- Czy nie daje pieniędzy?
- Nie, absolutnie, oddaje wszystko co do grosza... Już by mi tylko schował złotówkę, to ja bym mu...
- A może bije panią?
- Spróbowałby tylko rękę na mnie podnieść, to ja bym go tasakiem manier nauczyła!
- A co z wiernością?
- O! Tu go mamy! Drugie dziecko nie jest jego!
Już tutaj był Twój kolega ;)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=3270570#post3270570
To jakieś boty. Zablokowaliśmy IP, ale zmienili. Będziemy banować userów.
papciochmiel
19-12-2013, 14:03
Najlepszy sposób na złodzieja:D
Video (http://evona.pl/member/video/aee77a95163c214f350b9706c147e2d3)
Rany, jakaś kontrofensywa... :/
A kysz! A kysz!
Na administrowanym przeze mnie forum dotyczącym Windows Phone również od pewnego czasu trwa ofensywa botów. Przez pewien czas pojawiały się te same dowcipy co tutaj. Wątek zamknąłem, więc pojawiają się o innej treści w innych wątkach. Najczęściej 3-4 posty.
Też to zauważyłem, pojawiają się częste pytania np o to jaki obiektyw do portretu albo D5100 czy D3100, a najlepsze że niektórzy dają się nabrać i nawet odpowiadają :P
phi, samoloty lecą do przodu zamiast do tyłu.
z Czakiem to samoloty nawet w bok latają :)
Tomasz Dudrak
19-12-2013, 18:58
Tytuły filmów po śląsku:
http://img17.imageshack.us/img17/6091/qzc8.jpg
.:Gerard:.
20-12-2013, 00:08
RUK61dxlo80
darek6902
20-12-2013, 01:39
z Czakiem to samoloty nawet w bok latają :)
Jeśli o Czaku mowa...
Od lat niezmiernie mnie bawi ten suchar:
- Ile Czak zrobi pompek?
- wszystkie
:D
http://mistrzowie.org/567522/Filizanka#
http://www.youtube.com/watch?v=EECIKbYSOoE#t=259
masakra :/
A ja nie rozumiem przecież ładnie śpiewa ;-)
Kobieta:
- Widzimy się jutro o 7:00. A jak ktoś się spóźni...
Mężczyzna kończy:
- To ja poczekam.
Psycholog
23-12-2013, 12:57
To nie samoloty lecą tylko Czak, który trzyma je palcyma u stóp.
Słowniczek:
Obcy - Gorol
Quo vadis? - Kaj leziesz?
Przeminęło z wiatrem - Pitło z luftem
Deja vu - Jo żech to już kajś widzioł
Nie kłam kochanie - Nie ciulej franco
Mission Impossible - Szwagier, to je ciynżko sprawa
Batman - Chłop-luftmysza
Mamma mia! - Ło pierona!
King Kong - Dupno Afa
Star Wars - Kosmiczno Haja
Tramwaj zwany pożądaniem - Rozochocona bana
Gdzie jest Nemo? - Kaj je ta ryba?
Dom na przeklętym wzgórzu - Familok na pieruńskij kympce
Sin City - Sosnowiec
Men in black - Chopy w czornych ancugach
Upiór w operze - Bebok w tyjatrze
W pustyni i w puszczy - W piochu a we krzokach
Uciec, ale dokąd? - Pitać, yno kaj?
Coś - Ciulstwo
Wzgórza mają oczy - Hołdy majo ślypia
Pianista - Klawirmajster
Walka o ogień - Haja o flama
RaV_Zory
23-12-2013, 16:24
Pare postów wyżej była cała lista filmów po śląsku!!!!!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/993487_621153861282399_1046881023_n.jpg)
Jedzie na koniu gościńcem Zbyszko z Bogdańca. Nagle przed sobą widzi stojącego na poboczu starca. Zbyszko podjeżdża do niego, zatrzymuje się, zaczyna mu się przyglądać i mówi:
- Człowieku! Ktoś ci wyłupił oczy!
Starzec nie reaguje, więc Zbyszko dalej go ogląda i mówi:
- Człowieku! Ktoś ci wyrwał język!
Starzec nadal nic. Zbyszko dalej mu się przygląda i mówi:
- Człowieku!! Ktoś cię torturował. Jesteś cały we krwi!
Starzec nadal nic. No więc Zbyszko w końcu go pyta:
- Człowieku. Kto ci to wszystko uczynił?
Na to starzec podnosi rękę i kreśli nią na piersiach znak krzyża. A Zbyszko na to:
- Człowieku! Nie p**rdol! Pogotowie?
Dawno dawno temu w tym kawale zamiast pogotowia było PCK ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/1386161512_jnvxx5_600-2.jpg
źródło (http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201312/1386161512_jnvxx5_600.jpg)
Żona pyta męża:
- Kochanie, jak uczcimy naszą rocznicę ślubu?
Na to mąż odpowiada:
- Może minutą ciszy.
- Zenek. Masz 40 lat i nadal mieszkasz z matką. Nie wstyd ci?
- Eee tam... Książę Charles też mieszka z matką, ale jakoś się nikt do niego nie przypier*ala.
Grube dziewczę prosi Mikołaja:
- Chciałabym w nowym roku schudnąć.
- Hmm... To może być ciężko.
- Zgadzam się na wszystko!
- Dobrze. Złamię Ci szczękę z przemieszczeniem.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1/1454801_556835127731674_1020712448_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1525244_562482277166959_41982130_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/1388108039_lnyosu_600-2.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201312/1388108039_lnyosu_600.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bezlitosne.pl/static/content/01aff9b479d42d9f2ea722774.jpg)
Rafał_Sz
28-12-2013, 23:26
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1525244_562482277166959_41982130_n.jpg)
Kobieta nie prosi, kobieta żąda. ;)
cyfrowyduch
28-12-2013, 23:37
9WoM2bHfr48
9WoM2bHfr48
:mrgreen:
Dobra reklama, zapada w pamięć!
Marta Baranowska
29-12-2013, 11:05
Papież wyjechał na przejażdżkę samochodową, oczywiście prowadził szofer. Jednak że papież bardzo nudził się "z tyłu" limuzyny nacisnął guzik interkomu i mówi do kierowcy:
- Chciałbym teraz poprowadzić.
Kierowca miał dylemat, bo nie wolno mu było się zamieniać, ale papież to papież.
- Zgoda - powiedział i przesiedli się.
Gdy tylko za kierowcą zamknęły się drzwi papież ruszył z piskiem opon. Na prostych osiągał prędkość do 240 km/h, zakręty robił na dwóch kołach, słowem prosił się o interwencje bożą. Dzięki niebiosom zatrzymał ich policjant.
Stróż prawa podszedł do okna kierowcy (szyby były przyciemniane) i puka.
- Zrobiłem coś nie tak? - pyta papież gdy uchyliło się okno.
- Eee, proszę chwilę poczekać - powiedział speszony policjant i poszedł do samochodu zawiadomić centrale przez radio.
- Halo centrala? Dajcie komisarza!
- Tu komisarz, o co chodzi?
- Zatrzymałem osobistość... co robić?
- Zatrzymałeś premiera? - pyta spokojnym tonem przełożony.
- Nie..
- Prezydenta?! - tym razem dało się słyszeć w jego głosie panikę.
- Nie...
- Boże jedyny! To kogo zatrzymałeś?! - komisarz już prawie płakał z bezsilnej złości.
- Nie wiem, ale papież jest jego szoferem...
cyfrowyduch
29-12-2013, 22:28
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img27/540/5rwl.jpg)
Mąż czyni wyrzuty żonie.
- Gdzieś ty była? Już druga nad ranem, a pięć godzin temu dzwoniłaś, że wyjeżdżasz od Kaśki. Nawet na piechotę do niej jest góra pół godziny!
- Musiałam przecież jeszcze zaparkować.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/1388336807_bn99fi_600-2.jpg
źródło (http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201312/1388336807_bn99fi_600.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/944b1d8972060e279c3ef2d229928d03_original.jpg?1388 484529)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/6e7ecde2fa41e5ccd5de67f120389272_original.gif?1388 401414)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/4d0b8a572605443cd9d717bf4b7393f5_original.jpg?1388 344043)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/83b1691a9e63568e2234058c0b2d38e2_original.jpg?1388 335442)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/280c88a6890b2042245c07fe97910a54_original.jpg?1388 513012)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/288326bdebf952fde9aa48e405d1a1c9_original.png?1388 519257)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/1544d280e915ac96f5410e6d934d7fde_original.jpg?1388 493895)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/1388108085_drcelt_600-2.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201312/1388108085_drcelt_600.jpg)
-mamo zrób mi kanapkę
-to że sypiam z twoim ojcem nie znaczy że masz mówić do mnie "mamo" - mów mi po prostu Andrzej
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/12/6786d47acaeec16d79863c4d826dbbaf_original.jpg?1388 503076)
Zapewne skecz znany ale takiej wersji się chyba nikt nie spodziewa :D
ryTUudBCJpE
Na przyjęciu dla pracowników firmy informatycznej.
- Panowie, cały czas rozmawiamy w kółko o komputerach i programach, zmieńmy wreszcie temat. Może pogadajmy o dupach.
Zapadła kilkuminutowa cisza.
- Mój procesor jest do dupy...
Co robią lekarze w kuchni?
Leczo.
Przypomniałeś mi dwa kawały odnośnie informatyki :D
Na początek taki suchar:
Co mówi windows?
Windows Movie Maker :D
I taka rozmowa dwóch kumpli-w tym informatyka:
-Poznałem wczoraj w barze taką fajną laskę. Wiesz wypiliśmy po piwku, pogadaliśmy, rozmowa się kleiła to zamówiłem drugie piwko. Rozmowa ciągnęła się dalej to ją zaprosiłem do siebie. Zaczęliśmy się rozbierać, atmosfera robiła się coraz bardziej gorąca. Podniosłem ją i posadziłem na biurku obok nowego laptopa...
-Nie pie**ol! Masz nowego laptopa? A jaki procesor?
Pewne małżeństwo miało małe dziecko. Tak się złożyło, że żona wyszła gdzieś wieczorem i mąż miał wykąpać dziecko. Gdy już kąpał to dziecko ono strasznie płakało. W końcu mąż nie wytrzymuje mówi:
- No i co się tak drzesz?! Myślisz, że mnie to w ręce nie parzy?!
Nauczyciel przerywa bijatykę i mówi do jednego z uczniów:
- Dlaczego bijesz kolegę?
- Bo nazwał mnie grubasem.
- I co, myślisz, że od tego schudniesz, spaślaku?!
Tyram ci ja w kuchni: jedną ręką zmywam, drugą gotuję, trzecią
ziemniaki obieram, kiedy z pokoju dobiega czuły głos mężczyzny
mojego, który wyleguje się na kanapie:
- Słonko moje ty śliczne, chodź na chwilkę!
No i biegnę, może chce się zrehabilitować za ostatnie
przewinienia (lub coś równie nierealnego).
- No co chciałeś miśku?
- Nie mogę patrzeć jak tak tyrasz, zaharowujesz się dla mnie......
dlatego z łaski swojej, zamknij drzwi od kuchni, proszę....
Ja wiem, że informatycy mogą być na bakier z ortografią, ale:
posadziłem na biórku
Ja wiem, że informatycy mogą być na bakier z ortografią, ale:
Ooo kurde :D
Przepraszam...pierwszy raz mi się takie coś przytrafiło :D
oczywiście chodzi o biurko :D
Sylwestrowe niewybuchy :-) (https://www.youtube.com/watch?v=W5FtnEIVk08)
Co robią lekarze w kuchni?
Leczo.
O energoterapeucie: ręce, które leczo.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/1388664954_t0tbw6_600-2.jpg
źródło (http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201401/1388664954_t0tbw6_600.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/1388603915_b0w7z9_600-2.jpg
źródło (http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201401/1388603915_b0w7z9_600.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1488238_630992540271837_1233403531_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/bc6106c705c2cc15a697f71bc8fbd085_original.jpg?1388 661657)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/2f29b2e2e50178e3edebe3749ff14e5b_original.png?1388 682987)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1452069_702616113089622_774533903_n.jpg)
Znaczy, założyłeś i nie zadziałał?
UWAGA DRASTYCZNE!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=zgneOIwYlz0#t=67
http://joemonster.org/art/26028/Stara_maturo_wroc_
Przeczytaj komentarze.
No tak, obejrzałem, przeczytałem i teraz spać nie mogę...
Jak RZYĆ?
No tak, obejrzałem, przeczytałem i teraz spać nie mogę...
Jak RZYĆ?
Dziękuję, dobrze ;)
- Kochanie, mam dla ciebie dwie nowiny, złą i dobrą!
- No mów.
- Zła jest taka, że straciłam wszystkie twoje pieniądze. Ale dobra jest taka, że kocham cię również takiego ubogiego, jakim teraz jesteś!
Streszczenie dowolnego magazynu dla kobiet:
1) Zaakceptuj siebie, jesteś piękna.
2) Zrzuć 5kg w 2 tygodnie.
W barze podrywała mnie strasznie gruba babka. W pewnym momencie wyszeptała:
- Czy wiesz czego mi brakuje?
- Ćwiczeń?
Ogłoszenie na klatce schodowej w bloku:
- Jeżeli podoba się wam piosenka - walnijcie w kaloryfer 1 raz.
- Jeżeli nie - 2 razy.
- Następna ścieżka - 3 razy.
Do drzwi profesora ktoś puka. Otwiera gosposia, chwilę rozmawia, po czym idzie do profesora i zdaje sprawę:
- Panie profesorze, przyszedł taki jeden i prosi, żeby mu coś dać...
- Pani mu da dwa zadania z geometrii wykreślnej i każe się oddalić.
"Moja żona chce poprawić nasze życie seksualne. Namawia mnie na Viagrę.
Jak jej wytłumaczyć, że wina nie leży w zaburzeniach erekcji a w syndromie tłustej jędzy?"
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/871dd50b322eb49c392df4f7e280c43b_original.jpg?1388 842421)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1528631_633123113392113_1936459383_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/995013_633767953327629_680639642_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://zapodaj.net/images/23ac281135738.jpg)
za to słyszałem że sony mają lepsze winetowanie a pentax wprowadził ostatnio lustrzankę na której matrycy nie widać w ogóle aberracji chromatycznej :D
Marta Baranowska
07-01-2014, 10:19
Inżynier umarł i poszedł do piekła. Szybko zaczął mu przeszkadzać niski poziom życia w piekle i zaczął projektować oraz budować usprawnienia.
Po jakimś czasie mieli klimatyzację, spłukiwane toalety i ruchome schody, a inżynier stał się bardzo popularnym facetem. Pewnego dnia Bóg dzwoni do Szatana i pyta drwiąco:
- No i jak tam u was na dole?
- Zarąbiście, mamy klimę, spłukiwane kibelki, ruchome schody i nikt nie wie, z czym inżynier jeszcze wyskoczy...
- Co?!? Macie inżyniera?!? To pomyłka, nigdy nie powinien trafić na dół, wyślijcie go natychmiast do nas.
- Zapomnij. Podoba mi się inżynier w załodze. Zatrzymuję go.
- Wysyłaj go na górę albo Cię pozwę!!
Na co Szatan tylko zaśmiał się szyderczo:
- Taa, jasne. Ciekawe, skąd weźmiesz prawników...
how-to-have-sex-in-any-kind-of-car/ (http://autofixx.com/2012/how-to-have-sex-in-any-kind-of-car/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/547476_550322871687264_1064684927_n.jpg)
Jak było to proszę usunąć. http://www.youtube.com/watch?v=lRY4-feFZZY
Zima znowu zaskoczyła drogowców!!!
Nie przyszła :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/tumblr_mz2vw1Ss1K1s6w5v9o1_500-2.png
źródło (http://24.media.tumblr.com/af3001ff9102f24fc7619a6931fe0a60/tumblr_mz2vw1Ss1K1s6w5v9o1_500.png)
Psychotrop
10-01-2014, 18:39
może całość nie śmieszne, ale facet jadący z pianinem dobry :D
http://www.liveleak.com/view?i=8dd_1305213553#wbZ36yLPYl7qi6wJ.01
Al Koholik
10-01-2014, 20:43
Jeśli mowa o pianistach. Dla mnie na zawsze mistrzem pozostanie św. pamięci Adaś "Smutny" Pernal
http://www.youtube.com/watch?v=rEERqFEDkpc
cyfrowyduch
11-01-2014, 18:13
QguHFpkKz68
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/3e10ab3a28dd918222a1249cbfecac0c_original.jpg?1389 455320)
Borat1979
12-01-2014, 14:13
winda
http://www.crazyshit.com/cnt/medias/41031-japanese-elevator-prank
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1174798_10152104643720743_1448554792_n.jpg)
winda
http://www.crazyshit.com/cnt/medias/41031-japanese-elevator-prank
Dobre, szczegolnie porno reklamy z prawej strony:)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.myepicwall.com/2014/01/0df4d5801fdd63869a2b3ac9149908fe.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/tumblr_mz8em34yUs1s6w5v9o1_500-1.jpg
źródło (http://25.media.tumblr.com/57eefa95faae431b452b6d7f6f0ad8b7/tumblr_mz8em34yUs1s6w5v9o1_500.jpg)
Borat1979
13-01-2014, 22:04
Dobre, szczegolnie porno reklamy z prawej strony:)
Używam adblocka i nie wiem co to reklama w internecie :)
RobertMiernik
13-01-2014, 23:44
Dobre, szczegolnie porno reklamy z prawej strony:)
Używam adblocka i nie wiem co to reklama w internecie :)
Bo to reklama kontekstowa, każdemu wyświetla się to czego ostatnio szukał, ja mam samochodowe wideorejestratory... ;]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nikon_(patriarcha_Moskwy)
Zassane z netu.
Sprawa dotyczy super szybkiego super nowoczesnego super drogiego ogóle super super pendolino. Okazuje się jak już wiecie że czasy przejazdu tym cackiem XXI wieku, będą dłuższe niż składy targane poczciwymi EP09 nie wspominając o Husarzu.
Może powinno być w dziale z życia wzięte?
Cóż daleko nam do Shinkansenu, u nas jest raczej ZChinSkansen, bo nawet w Chinach mają rakiety na torach.
Polskie Koleje Państwowe – firma z Warszawy z mackami w całej Polsce, której głównym przedmiotem działalności jest łagodzenie skutków bezrobocia oraz organizowanie manifestacji, wieców, itp.
Uboczną działalnością PKP jest świadczenie usług teleportacji przy pomocy pociągów. Od pewnego czasu spółka oferuje także usługi z zakresu przewozu autobusami.
Wskutek prywatyzacji w dobie kapitalizmu, spółka PKP została podzielona na niewielką ilość mniejszych spółek, co ma za zadanie znacząco usprawnić administrowanie siecią kolejową i zmniejszyć biurokrację. Najważniejsze ze spółek przedstawiono w poniższym wykazie:
PKP-Pe-PKZ – Polskie Koleje Państwowe – Pendolino – Polską Kolej Zbaw
PKP-PO – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Osobowe
PKP-POP – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Osobowe Pośpieszne
PKP-POBP – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Osobowe Bardziej Pośpieszne
PKP-POE – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Osobowe Ekspresowe
PKP-PT – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Towarowe
PKP-PTPŻP – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Towarowe Prawie Że Pośpieszne
PKP-PTP – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Towarowe Pośpieszne
PKP-PTBP – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Towarowe Bardziej Pośpieszne
PKP-PTE – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Towarowe Ekspresowe
PKP-PTC – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Towarowe Cargo
PKP-PTCP – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Towarowe Cargo Pośpieszne
PKP-PTCBP – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Towarowe Cargo Bardziej Pośpieszne
PKP-PTCE – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Towarowe Cargo Ekspresowe
PKP-PR-PA – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Regionalne-Powiat Aleksandrowski
PKP-PR-PA-GAK – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Regionalne-Powiat Aleksandrowski-Gmina Aleksandrów Kujawski
PKP-PR-PA-GAK-M – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Regionalne-Powiat Aleksandrowski-Gmina Aleksandrów Kujawski-Miasta
PKP-PR-PA-GAK-W – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Regionalne-Powiat Aleksandrowski-Gmina Aleksandrów Kujawski-Wsie
PKP-PR-PA-GAK-MAK – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Regionalne-Powiat Aleksandrowski-Gmina Aleksandrów Kujawski-Miasto Aleksandrów Kujawski
PKP-PR-PA-GAK-WBA – Polskie Koleje Państwowe – Przewozy Regionalne-Powiat Aleksandrowski-Gmina Aleksandrów Kujawski-Wieś Białe Błota
(...)
PKP-PR-PŻ-GWG-WŻ – Polskie Koleje Państwowe-Przewozy Regionalne – Powiat Żywiecki-Gmina Węgierka Górka-Wieś Żabnica
PK(k) – Przewozy Kolejowe (kobiet)
PK(m) – Przewozy Kolejowe (mężczyzn)
PK(dz d.l.3) – Przewozy Kolejowe (dzieci do lat trzech)
PK(dz s) – Przewozy Kolejowe (dzieci starszych)
PK(mł) – Przewozy Kolejowe (młodzieży)
PK(st) – Przewozy Kolejowe (studentów)
PK(o)-EU – Przewozy Kolejowe (obcokrajowców) – region Europa
PK(o)-A – Przewozy Kolejowe (obcokrajowców) – region Azja
PK(o)-Af – Przewozy Kolejowe (obcokrajowców) – region Afryka
PK(o)-Am.Płn. – Przewozy Kolejowe (obcokrajowców) – region Ameryka Północna
PK(o)-Am.Płd. – Przewozy Kolejowe (obcokrajowców) – region Ameryka Południowa
PK(o)-Am.Śr. – Przewozy Kolejowe (obcokrajowców) – region Ameryka Środkowa
PK(o)-Au – Przewozy Kolejowe (obcokrajowców) – region Australia
PK(o)-An – Przewozy Kolejowe (obcokrajowców) – region Antarktyda
PRK-O – Polskie Rozkłady Kolejowe – Odjazdy
PRK-P – Polskie Rozkłady Kolejowe – Przyjazdy
PRK-OPO – Polskie Rozkłady Kolejowe – Opóźnienia Odjazdów
PRK-OPP – Polskie Rozkłady Kolejowe – Opóźnienia Przyjazdów
PTK-Sz – Polskie Tory Kolejowe-Szyny
PTK-SzP – Polskie Tory Kolejowe-Szyny Prawe
PTK-SzL – Polskie Tory Kolejowe-Szyny Lewe (oddział spółki znajdujący się w Warszawie jest w sporze z oddziałem Krakowskim, gdyż nie mogą uzgodnić, która z szyn łączocych te miejscowości jest lewa, a która - prawa)
PTK-Sp.Msz – Polskie Tory Kolejowe – Spoiwa Międzyszynowe
PPK – Polskie Podkłady Kolejowe
Wskutek tarć w zarządzie spółki planowany jest jej podział na:
PPK-P – Polskie Podkłady Kolejowe – Podkłady
PPK-PB – Polskie Podkłady Kolejowe – Podkłady Betonowe
PPK-PD – Polskie Podkłady Kolejowe – Podkłady Drewniane
PPK-Ś – Polskie Podkłady Kolejowe – Śruby
PWK – Polskie Wagony Kolejowe
PWK-P – Polskie Wagony Kolejowe – Pasażerskie
PWK-PP – Polskie Wagony Kolejowe – Pasażerskie Przedziałowe
PWK-PB – Polskie Wagony Kolejowe – Pasażerskie Bezprzedziałowe
PWK-PS – Polskie Wagony Kolejowe – Pasażerskie Sypialne
PWK-T – Polskie Wagony Kolejowe – Towarowe
PWK-Po – Polskie Wagony Kolejowe – Pocztowe
PWK-I – Polskie Wagony Kolejowe – Inne
PWK – Polskie Wagony Kolejowe
PWK-DP – Polskie Wagony Kolejowe – Przedziały
PWK-D – Polskie Wagony Kolejowe – Drzwi
PWK-O – Polskie Wagony Kolejowe – Okna
PWK-PT – Polskie Wagony Kolejowe – Papiery Toaletowe
PWK-RP – Polskie Wagony Kolejowe – Ręczniki Papierowe
PL-E – Polskie Lokomotywy – Elektryczne
PL-S – Polskie Lokomotywy – Spalinowe
PL-P – Polskie Lokomotywy – Parowozy
PL-Pa – Polskie Lokomotywy – Pantografy
PL-D – Polskie Lokomotywy – Drezyny
PZT – Polskie Zespoły Trakcyjne
PZT-E – Polskie Zespoły Trakcyjne – Elektryczne
PZT-S – Polskie Zespoły Trakcyjne – Spalinowe
PZT-D – Polskie Zespoły Trakcyjne – Drzwi
PZT-O – Polskie Zespoły Trakcyjne – Okna
PZT-P – Polskie Zespoły Trakcyjne – Pantografy
PDK-C – Polskie Dworce Kolejowe – Centralne
PDK-L – Polskie Dworce Kolejowe – Lokalne
PDK-P – Polskie Dworce Kolejowe – Perony
PDK-PP – Polskie Dworce Kolejowe – Przejścia Podziemne
PDK-PN – Polskie Dworce Kolejowe – Przejścia Nadziemne
PDK-Po. – Polskie Dworce Kolejowe – Poczekalnie
PDK-G – Polskie Dworce Kolejowe – Gastronomia
PDK-Z – Polskie Dworce Kolejowe – Zadaszenia
PST – Polskie Sieci Trakcyjne
PST-S – Polskie Sieci Trakcyjne – Słupy
PST-W – Polskie Sieci Trakcyjne – Węzły
PPrzK-N – Polskie Przejazdy Kolejowe – Niestrzeżone
PPrzK-S – Polskie Przejazdy Kolejowe – Strzeżone
PPrzK-Sz – Polskie Przejazdy Kolejowe – Szlabany
PPrzK-BD – Polskie Przejazdy Kolejowe – Budki Dróżnicze
PPrzK-K.Św.A. – Polskie Przejazdy Kolejowe – Krzyże Świętego Andrzeja
Zarząd każdej spółki składa się z:
dyrektora generalnego (50 000 zł zarobku + premia za „dobre” sprawowanie panowanie),
dyrektora pomniejszego (45 000 zł),
po trzech zastępców dyrektorów (40 000 zł).
Oprócz tego każda spółka ma jeszcze radę nadzorczą o podobnym składzie i średnio 6,3 szeregowego pracownika (800 zł). Wychodzi z tego koszt (na same wynagrodzenia) 335 000 (zarząd) + 335 000 (rada nadzorca) + 5000 (na pracowników, PKP nie przewiduje podwyżek) = 675 tys. zł na spółkę.
Przyczyny opóźnień pociągów:
- warunki atmosferyczne: śnieg, deszcz, śnieg z deszczem, deszcz ze śniegiem, ładna pogoda, brzydka pogoda, brak ładnej pogody, brak brzydkiej pogody, wiatr, bryza, zefirek, orkan, tornado, huragan, kałuże, mgła, coś jakby mgła, ale nie mgła, upał, mróz, temperatura pokojowa, szadź, szron, tsunami, deszcze monsunowe, lawiny, wiosna, lato, jesień, zima, przedwiośnie, złota polska jesień, noc polarna, pora deszczowa,
- przyczyny techniczne: za szerokie tory, za wąskie tory, za krótkie tory, za długie tory, za strome tory, za płaskie tory, brak torów, obecność torów, kradzież torów, kradzież podkładów pod torami, kradzież przewodów nad torami, kradzież przewodów obok torów, kradzież pociągu, kradzież mostu, kradzież w ogolności, nieprzejezdne tory, przejezdne tory, eksplozja pociągu na moście, zepsute szlabany, sprawne szlabany, rogatka uszkodzona, awaria pociągu, awaria lokomotywy, awaria wagonu, awaria drzwi do wagonu, awaria świateł, awaria pantografu, awaria ogrzewania w wagonach, awaria w WARSie, awaria gwizdka kierownika pociągu, awaria semafora, awaria rozjazdu, awaria zwrotnicy, Maria-awaria, objazd, przejazd, zajazd, zjazd, resetowanie systemu, formatowanie twardego dysku, fatal error, BSOD, ERROR 404 – Torów nie znaleziono, złośliwość rzeczy martwych,
- przyczyny antropogeniczne: brak maszynisty, brak konduktora, brak kierownika pociągu, brak zawiadowcy, brak dyrektora PKP, brak zastępcy dyrektora PKP, brak pani Jadzi w sekretariacie dyrektora PKP, brak dyspozytora ruchu, brak dróżnika, brak pani w kasie, braki kadrowe, brak kadrowej, brak pani od zapowiadania, stan nietrzeźwości wyżej wymienionych, strajk wyżej wymienionych, strajk innych niż wyżej wymienieni, strajk na torach, strajk na peronach, strajk w obronie strajkujących, brak strajku, snow-strike, counter-strike, zbyt duża liczba pasażerów, zbyt mała liczba pasażerów, odpowiednia liczba pasażerów, brak pasażerów, obecność pasażerów, roszczenia pasażerów, brak roszczeń pasażerów, roszczenia amerykańskich Żydów, obchody rocznicowe, akademie, pochody, procesje, pielgrzymki, pociąg Mao-Tse-Tunga, Andrzej Lepper, Wyścig Pokoju, Tour de Pologne, samobójcy na torach, samobójcy na mostach, złodzieje węgla, złodzieje złomu, złodzieje w rządzie, ukraińscy celnicy, pomyłki, błędy, errory, kibole, moherowe berety, matki z wózkami, piwne dziadki, brak Krystyny z gazowni, mordercy bigosu na wolności.
- przyczyny ekonomiczno-gospodarcze: nierentowność, rentowność, zbyt dużo spółek kolejowych, zbyt mało spółek kolejowych, inne spółki kolejowe, spółki inne niż kolejowe, brak pieniędzy, za mało pieniędzy, za dużo pieniędzy, kradzież pieniędzy, brak kradzieży pieniędzy, rozliczenia, brak rozliczeń, kompensaty, brak kompensat, rozliczenia kompensatami, kompensaty rozliczeń, marnotrawstwo środków trwałych i nietrwałych, brak informacji o rentowności, mikroekonomia, makroekonomia, Leszek Balcerowicz, wszechświatowy kryzys, Chiny, bank Goldman Sachs, koniunktura, dekoniunktura, konkurencja, brak konkurencji, modernizacja, demodernizacja, inflacja, deflacja, EURO 2012, reklama, brak reklamy, efektywność nowych bodźców ekonomicznych, bilans, rachunek zysków i strat, ZUS, Urząd Skarbowy, sądy powszechne, sądy administracyjne, sądy wojskowe, sądy boskie i ostateczne, wyroki, postanowienia, zarządzenia, ustawy, rozporządzenia, okolniki, komornik, denominacja, kredyty, brak kredytów, koszty kredytów, brak kosztów kredytów...
- inne przyczyny: brak stacji w danej miejscowości, obecność stacji w danej miejscowości,nowy odcinek Mody na Sukces, bitwa pod Grunwaldem, bitwa pod Lenino, położenie geopolityczne, niska kultura klasy politycznej, Sylwester, Boże Narodzenie, Wielkanoc, 1 Maja, 3 Maja, Powstanie Warszawskie, 11 Listopada, Święto Zmarłych, urodziny szwagra, Żydzi, masoni, cykliści, kod Leonardo da Vinci, ABW, CBA, PZU, BOR, PZPR, ZSRR, SGGW, BBC, CNN, JPG, ZIP i PDF, wakacje, ferie, rok szkolny, rok kalendarzowy, rok świetlny, miesiączki, tygodniówki, zespół dnia wczorajszego, Mikołaj Kopernik, widzimisię, krowy na torach, kaczki na torach, ślimaki na torach, zwierzyna leśna, zwierzyna hodowlana, UFO, naloty dywanowe, Microsoft, rozwolnienie, choroba brzucha, choroba mózgu, homoseksualizm, homoseksualiści w autobusie, złodzieje, zwykli ludzie, wampiry (m.in. Mikołaj wampir, Edward, Bella), wilkołaki (m.in. Jacob), ludzie etc.
Opcje podróży:
- Pociąg z całkowitą rezerwacją miejsc – choć jest w 90% pusty, mamy prawo zająć wyłącznie wyznaczone przez przewoźnika miejsce, na którym sprężyna z fotela włazi w tyłek.
- Pociąg z fakultatywną rezerwacją miejsc – w tej opcji płacimy dodatkowo za miejsce siedzące. Wykupione miejsce zajęte jest przez pasażera bez miejscówki, którego musimy samodzielnie wypędzić, proponując miejsce stojące obok kibla. Czynność szczególnie emocjonująca, jeśli na naszym miejscu siedzi 98-letnia staruszka.
- Pociąg bez rezerwacji miejsc (inna nazwa: konserwa) – skład złożony z 5 wagonów o nieograniczonej pojemności, z czego 4 są zarezerwowane dla kolonii.
Przedział dla palących – w tym przedziale wolno palić.
Przedział dla niepalących – w tym przedziale wolno nie palić.
Przedział z oknami nie otwierającymi się (wersja premium posiada także zepsutą wentylację).
Przydział z oknami nie zamykającymi się (w wersji premium wentylacja działa bardzo dobrze, nawet zimą).
- Pociąg osobowy – zatrzymuje się na każdej stacji i przystanku osobowym, a także ostatnim wagonie pociągu jadącego przed nim.
- Pociąg pospieszny/TLK – zatrzymuje się przed każdą stacją lub przystankiem osobowym i jeszcze czasem czeka na osobowy jadący przed nim. TLK to podobno skrót od Tanio Lub Koleją.
- Pociąg klasy ekspres – zatrzymuje się co 500 metrów oraz przed każdą stacją i przystankiem osobowym (czeka na pośpieszny jadący przed nim, który czeka na osobowy jadący przed nim), obowiązuje specjalna dopłata za każde 5 min czekania.
- Pociąg IC – odjeżdża z opóźnieniem ok. 15 min (jednocześnie informujemy, że wielkość opóźnienia może ulec zmianie; za powstałe opóźnienie uprzejmie przepraszamy), bo musi poczekać na ekspres, pośpieszny i osobowy. Z tego samego powodu zatrzymuje się na wszystkich stacjach i przystankach osobowych (przestrzeń pomiędzy przystankami jest bowiem zajęta przez powyższe pociągi), ale kto spróbuje wówczas wsiąść lub wysiąść, ma w ryja od kierownika pociągu, „bo my tu planowo się nie zatrzymujemy!”. Obowiązuje specjalna dopłata do poprzedniej dopłaty, ze względu na obecność papieru toaletowego w kiblu.
- Pociąg EC – odjeżdża i dojeżdża punktualne (podejrzane...), ale i tak nie ma sensu nim jechać, bo dla podniesienia prestiżu nie zatrzymuje się w ogóle – nigdzie i dla nikogo. Ale za to dają bezpłatnie wczorajsze wydanie gazety Metro i (odpłatnie) paczkę krakersów. Obowiązuje dopłata, superdopłata, opłata, podatek, zadatek i dodatek – tak dla fasonu.
- Pociąg ICE – najbardziej prestiżowy ze wszystkich. Tak prestiżowy, że w ogóle go nie ma. Niektórzy mówią, że go nie ma ale to nieprawda, ponieważ jeździ z prędkością światła i go nikt nie widzi.
- Pociąg InterRegio – nowy gatunek, powstały ze wymieszania pociągu osobowego oraz pospiesznego. Najtańsza kolejka górska w Polsce (wyjątek: Zakopane, tam taniej wjechać na Kasprowy). Popularny zwłaszcza wśród osób które wolą samodzielnie zakupić ciasteczko przed podróżą i nie straszne im otwarte okna. W pociągach zestawionych ze składów zwanych kiblami wskazane posiadanie karimaty i prawdopodobnie śpiwora; możliwa podróż na leżąco w ostatnim przedziale.
- Pociąg RegioEkspres – podgatunek powstały z wymieszania pociągu osobowego oraz pospiesznego i ekspresu. Najtańsza opcja podróży, jest bardziej prestiżowa niż Express konkurencyjnej spółki (z Krakowa do Zakopanego zapłacimy drożej niż w Ex. Tatry). Różni się jedynie kolorystyką, w opcji premium first class można skorzystać z gniazdka do laptopa i wi-fi, na zarządzenie można pójść do wagonu barowego w którym możemy się upić bezalkoholowym piwem.
Paablitos
14-01-2014, 21:01
Darun... to dział "humor" a nie "horror" ;):D
;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_dE51PpVeQuSUKs89CvDP3lHSUHg9UCuB,w400.jpg)
Borat1979
15-01-2014, 01:24
Nie wiem czy było. Degustacja pewnego szwedzkiego przysmaku o nazwie Surströmming :)
http://www.liveleak.com/view?i=d81_1366853584&comments=1
Rafał_Sz
15-01-2014, 11:51
PUKMUZ4tlJg#t=14
Borat1979 - przyjeżdżasz - czyścisz monitor :)
Borat, kiedyś bardzo dawno było, ktoś pisał że tego na samolot nie można zabrać
Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
RobertMiernik
16-01-2014, 02:03
Podobno puszki eksplodują przy tak niskim ciśnieniu a później samolot jest do wyrzucenia bo smród jest nie do zlikwidowania...
Borat1979
16-01-2014, 21:58
Podobno puszki eksplodują przy tak niskim ciśnieniu a później samolot jest do wyrzucenia bo smród jest nie do zlikwidowania...
Sam to wymyśliłeś?
Samolot pasażerski ma kabinę ciśnieniową więc od startu do lądowania jest ono na tym samym poziomie w przeciwnym wypadku każdy pasażer musiałby latać w masce jak piloci myśliwców. Jakikolwiek spadek ciśnienia w kabinie to dekompresja i samolot ląduje wtedy awaryjnie.
Nie wymyślił tego, tylko źle zacytował. Niektóre linie lotnicze traktują te puszki, jako zbiorniki ciśnieniowe i zabraniają przewożenia w bagażu lukowym. A w podręcznym nie przejdzie pewnie na bramkach.
Borat1979
16-01-2014, 22:23
Nie wymyślił tego, tylko źle zacytował. Niektóre linie lotnicze traktują te puszki, jako zbiorniki ciśnieniowe i zabraniają przewożenia w bagażu lukowym. A w podręcznym nie przejdzie pewnie na bramkach.
To, że wiele linii zabrania nie zmienia faktu, że podczas normalnego lotu (bez awarii) nic się z taką puszka nie dzieje bo nie jest narażona na duże zmiany ciśnienia. Jak widać mimo zakazu bez problemu ludzie te puszki przewożą.
A już tekstu o wyrzucaniu samolotu nawet nie komentowałem :)
To, że wiele linii zabrania nie zmienia faktu, że podczas normalnego lotu (bez awarii) nic się z taką puszka nie dzieje bo nie jest narażona na duże zmiany ciśnienia. Jak widać mimo zakazu bez problemu ludzie te puszki przewożą.
A już tekstu o wyrzucaniu samolotu nawet nie komentowałem :)
Pewnie pracujesz w Lockheed Martin jako specjalista od ciśnień, stąd ta wiedza - dla innych tajemna.
To budujące, że Polacy tez robią karierę w tak poważnych firmach.
Powodzenia
Borat1979
16-01-2014, 23:15
Pewnie pracujesz w Lockheed Martin jako specjalista od ciśnień, stąd ta wiedza - dla innych tajemna.
To budujące, że Polacy tez robią karierę w tak poważnych firmach.
Powodzenia
Lockheed Martin nie produkuje samolotów pasażerskich.
Żeby widzieć, że ciśnienie w kabinie samolotu nie podlega gwałtownym zmianom w czasie lotu nie trzeba wiedzy tajemnej. Wystarczy lekcja fizyki i przelot samolotem żeby się o tym przekonać.
Nie trzeba samemu produkować lodówki żeby widzieć jak działa :)
miron19j
16-01-2014, 23:39
Żeby widzieć, że ciśnienie w kabinie samolotu nie podlega gwałtownym zmianom w czasie lotu nie trzeba wiedzy tajemnej. Wystarczy lekcja fizyki i przelot samolotem żeby się o tym przekonać.
ale jednak podlega. Butelka z wodą, częściowo opróżniona, fajnie to pokazuje.
Wystarczy przelot samolotem żeby się o tym przekonać. :-)
Borat1979
16-01-2014, 23:47
ale jednak podlega. Butelka z wodą, częściowo opróżniona, fajnie to pokazuje.
Wystarczy przelot samolotem żeby się o tym przekonać. :-)
Bardzo niewielkim i nie gwałtowny a butelka plastikowa jest miękka, nawet zmiany temperatury powietrza będą powodować jej odkształcanie. Bo na szklanej czy metalowej raczej tego nie zaobserwowałeś :)
A tak przy okazji puszki transportuje się również droga lotniczą np. w zapasach dla oddziałów wojskowych. A w lotnictwie cywilnym te obostrzenia są spowodowane głownie tym, że w takich puszkach jest przechowywane wszytko do karmy dla psów po niebezpieczne chemikalia. Rozszczelnienie puszki z żarciem dla kota nie stanowi problemu ale już ze środkami chemicznymi jak najbardziej.
RobertMiernik
17-01-2014, 00:37
Matko ludzie, to jest topic o tytule Humor, może to niektórych zszokuje i doprowadzić do spazmatycznego płaczu ale ŻARTOWAŁEM
Gość o nicku Borat powinien mieć lepsze pojęcie o żartach...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1525193_637366436301114_1329016697_n.jpg)
http://noshit.pl/lubie/67122
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/ea16154cc672b45a558e9ea8c10db45d_original.jpg?1389 886699)
kolejny dowód na to, że Rosja to stan umysłu, a nie kraj :D
dXJlLP8bOaE
Ten też niczego sobie http://www.youtube.com/watch?v=8EiJHmHPVig :-D
Do przepełnionego autobusu wsiada staruszka. Staje obok foteli, które zajmują dwie dziewoje. Po dłuższej chwili, stojący obok facet w okularach, skórzanej pilotce i pekaesach, nie wytrzymuje i zwraca się do jednej z panien:
- Nie wstyd ci? Może byś ustąpiła miejsca babci?!
- A może jestem w ciąży, ha?
- Ty nie możesz być w ciąży.
- Czemu?
- Bo krokodyle składają jaja.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/875baf4f3eb15eaebb094c492e035946_original.jpg?1390 046458)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/45e0cab184f6a94d4bf0df22c9ba878a_original.jpg?1390 056117)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/04e068ecac229e7d6f9823fd91ee90b7_original.jpg?1389 971506)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/a729fd2426f5ccc845bd9b477e9b90cb_original.jpg?1390 046825)
To jakaś nowa moda fryzjerska?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/z15301462QNadchodzizima-2.jpg
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/56/7b/e9/z15301462Q,Nadchodzi-zima---.jpg)
- Panie doktorze, jesteśmy małżeństwem już 6 lat, ale wciąż nie mamy dzieci...
- Ale ja jestem okulistą!
- Hmm, syn okulisty...? Może być!
Warszawa. Lato, środek lipca. Aleja Krakowska. Godziny szczytu. Autobus miejski odjeżdża z przystanku. Drzwi zamykają się i szczekaczka zapowiada:
- Następny przystanek - 17 Stycznia.
Jakiś koleś rzuca:
- Takiego korka jeszcze nie widziałem...
- Matiz ma jeden plus...
- Gdzie?!
- Na akumulatorze
Port w Świnoujściu. Przy redzie wielki prom pasażerski.
Zziajany facet z wielkim plecakiem biegnie wzdłuż brzegu ile ma pary w nogach.
W biegu rzuca plecak za burtę promu.
Bierze rozbieg i skacze.
Łapie się za burtę; po chwili, ostatkiem sił podciąga się i przełazi na pokład.
- Ufff, karwa fak... - dyszy. - Zdążyłem.
- Brawo, bravissimo - mówi kapitan. - A nie lepiej było poczekać, aż przycumujemy?
Rozmowa na czacie:
- Ile masz wzrostu?
- 145 cm.
- O, to z ciebie mała księżniczka. A ile ważysz?
- A ważę jeszcze mniej, tylko 120.
- Wszystkie chłopy chleją!
-Tak, a mój jeszcze i je!
Bardzo niewielkim i nie gwałtowny a butelka plastikowa jest miękka, nawet zmiany temperatury powietrza będą powodować jej odkształcanie. Bo na szklanej czy metalowej raczej tego nie zaobserwowałeś :)
A tak przy okazji puszki transportuje się również droga lotniczą np. w zapasach dla oddziałów wojskowych. A w lotnictwie cywilnym te obostrzenia są spowodowane głownie tym, że w takich puszkach jest przechowywane wszytko do karmy dla psów po niebezpieczne chemikalia. Rozszczelnienie puszki z żarciem dla kota nie stanowi problemu ale już ze środkami chemicznymi jak najbardziej.
przedzial bagazu rejestrowanego ma troche inne zalozenia niz przedzial pasazerski. podlega zarowno zmianom cisnienia jak i temperatury. dlatego m.in. linie lotnicze nei biora odpowiedzialnsoci za przewozony w bagazu rejestrowanym sprzet elektroniczny (zrodlo - specjalista lotnictwa ds szkonlen nt. transportu materialow niebezpiecznych)
gwarantuje ci ze nawet neiwielka zmiana cisnienia/temperatury moze spowodowac rozszczelnienie puszki z kiszonym sledziem. to ze jest zakaz ich przewozenia jest wziete z praktyki. nikt nie zakaze ci przewiezienia owocow w puszcze czy sardynek. kiszony sledz to zupelnie co innego. i tak jak przy owocach sardynkach czy tez piwie mozna rzeczy po prostu wyprac to w przypadku kiszonego sledzia wszystko co mialo z nim kontkat nadaje sie do wyrzucenia.
.:Gerard:.
22-01-2014, 02:36
Popłakałem się :D
Tłumaczenie:
Okej.... już dobrze,
przyznaje się.....
To ja te ostatnie
banany zjadłem....
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/1170958_562148517165562_604697034_n620x4-2.jpg
źródło (http://www.spass.net/wp-content/uploads/2013/10/1170958_562148517165562_604697034_n-620x423.jpg)
w trakcie edycji mnie wywaliło, za długo to robiłem, dlatego nowy wpis
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.saulustig.com/e107_files/public/1362754881_971_FT563_gesundheitsreform_.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.saulustig.com/e107_files/public/1364199819_3522_FT563_picdump-13-02-22-1751.jpg)
PeeSem. Przednie zawieszenie inaczej by wyglądało.
PeeSem. Przednie zawieszenie inaczej by wyglądało.
Ale ze co, krowa, czy auto w PS dodane ?? :) (OCZYWISCIE TO JOKE !!, zeby nie bylo )
ppfalcon
22-01-2014, 14:29
Może to dmuchana krowa
Może to dmuchana krowa
Chyba nie. A krowy po stosunku wyglądają jakoś inaczej?
Może odpoczywają w innej pozycji.
Oplułem się herbatą przez Was :lol:
Nie wiem czy było, ale ja się uśmiałem :-D http://www.youtube.com/watch?v=jD6rKhzV_m0
Czy to dobrze zrobiona ściema, czy to ja jestem do tyłu z programami do obróbki :D:D ?
http://www.smog.pl/wideo/65974/magia_photoshopa_piosenkarka_poprawiana_w_czasie_r zeczywistym/
RobertMiernik
23-01-2014, 13:48
ściema ale pracowicie przygotowana ;>
mateo912
23-01-2014, 13:58
ściema ale pracowicie przygotowana ;>
szczerze mówiąc to nie sądzę żeby śpiewali o wiele lepiej na żywo bez playbacku :D
Rafał_Sz
24-01-2014, 13:01
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/95fe28a389f4b03fc3c284243c053f50-1.jpg
źródło (http://ocdn.eu/images/pulscms/MWM7MDMsMmU0LDAsMSwx/95fe28a389f4b03fc3c284243c053f50.jpg)
Sebastianito
24-01-2014, 22:08
http://www.liveleak.com/view?i=972_1390528564
nie wiem jak wklejac linki bezpośredni z live leak...
http://www.youtube.com/watch?v=sZwmo_2DOz0#t=26
http://www.youtube.com/watch?v=sZwmo_2DOz0#t=26
Śmieszne to dopiero jest to: http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=3301710&postcount=16917
Zamieszczam w tym dziale bo to już jest śmieszne , co jeszcze kretyni wymyślą ?
http://digitalcamerapolska.pl/wydarzenia/831-zaiks-chce-opodatkowac-aparaty-fotograficzne
RobertMiernik
25-01-2014, 17:51
temat przewija się od lekko licząc dwóch albo trzech lat...
Michaił Kałasznikow staje po śmierci przed Bogiem, a ten go pyta:
- Michaił, czy zrobiłeś w życiu coś złego?
- Broń Boże.
Facet budzi się w południe na potwornym kacu. Patrzy, a na stole cztery schłodzone butelki piwa i list następującej treści:
''Kochanie,wypoczywaj. Jakbyś czegoś potrzebował to zadzwoń. Zwolnię się z pracy i przyjadę. Twoja kochająca żona''.
Facet pyta syna:
-Co się wczoraj stało? Nic nie pamiętam. Czyżbym wrócił w nocy z kwiatami albo z pierścionkiem?
Syn na to:
-Przyszedłeś o piątej nad ranem kompletnie pijamy, awanturowałeś się, a gdy matka chcąc cię rozebrać, ściągała ci spodnie, powiedziałeś: ''Spadaj dziwko, jestem żonaty!'
Kierowca został zatrzymany przez policjanta.
Kierowca: "O co chodzi?"
Policjant: "Jechał pan co najmniej 90 km/h w terenie zabudowanym."
Kierowca: "Skądże, jechałem równe 60."
Żona: "Kochanie, przecież jechałeś 110!"
(Kierowca rzuca żonie gniewne spojrzenie.)
Policjant: "Otrzyma pan również mandat za uszkodzone światła stopu."
Kierowca: "Nie miałem pojęcia, że są uszkodzone."
Żona: "Kochanie, przecież miałeś je naprawić wieki temu!"
(Facet znowu rzuca żonie gniewne spojrzenie.)
Policjant: "Zauważyłem również, że nie zapiął pan pasów."
Kierowca: "Rozpiąłem je jak pan podchodził."
Żona: "Przecież ty nigdy nie zapinasz pasów kochanie."
Kierowca odwraca się do żony i krzyczy: "ZAMKNIJ SIĘ WRESZCIE!"
Policjant pyta się żony: "Czy mąż zawsze tak na panią krzyczy?"
Żona: "Nie, tylko wtedy gdy jest pijany".
Z życia fotografa....
Pewne amerykańskie małżeństwo, w którym mężczyzna nie mógł niestety mieć dzieci, postanowiło skorzystać z usług tzw. zastępczego ojca. Po dokonaniu wszelkich niezbędnych ustaleń i formalności małżonek wyszedł na golfa, zostawiając żonę w oczekiwaniu na przybycie "specjalisty". Przypadek sprawił, że w tym samym dniu w miasteczku zjawił się objazdowy fotograf, specjalizujący się w zdjęciach dzieci. Zadzwonił do drzwi w nadziei na zarobek.
- Dzień dobry, madame, ja jestem...
- Ależ wiem, oczekiwałam pana - odpowiada kobieta i prowadzi go do środka.
- Ooo, doprawdy? - zdziwił się fotograf. - Ja, widzi pani, specjalizuję się w dzieciach...
- Wspaniale, właśnie o to chodziło mężowi i mnie. - mówi kobieta i po chwili pyta spłoniona z emocji: - To gdzie zaczniemy?
- No cóż - odpowiada fotograf - myślę, że może pani zdać się zupełnie na mnie. Mam duże doświadczenie. Z reguły zaczynam w kąpieli, tak ze dwa - trzy razy, później zwykle ze dwie pozycje na kanapie, w fotelu i z pewnością parę w łóżku. Nieraz doskonałe efekty osiąga się na dywanie w salonie... Naprawdę można się wyluzować...
"Dywan w salonie..." - Myśli kobieta. - "Nic dziwnego, że mnie i Harry''''emu nic nie wychodziło..."
- Droga pani, nie mogę gwarantować, że każde będzie udane. - kontynuuje fotograf. - Ale jeżeli wypróbuje się kilkanaście pozycji, jeżeli strzelę z sześciu - siedmiu różnych kątów, wówczas jestem pewien, że będzie pani zadowolona z rezultatu...
Kobieta z wrażenia zaczęła wachlować się gazetą, a facet nawija dalej:
- Musi się pani również liczyć z tym, że w tym zawodzie, podczas roboty, człowiek cały czas jest w ruchu. Kręcę się tu i tam, wchodzę i wychodzę nieraz kilkanaście razy w ciągu minuty, ale proszę mi wierzyć, że rezultaty mojej pracy rzadko zawodzą oczekiwania...
Kobieta usiadła przy otwartym oknie, spocona z wrażenia...
- Ha! A żeby pani widziała, jak wspaniale wyszły mi pewne bliźniaki!
Zwłaszcza biorąc pod uwagę trudności, jakie ich matka robiła mi przy współpracy...
- Taka była trudna? - spytała mdlejącym głosem kobieta.
Straszliwie... Żeby uczciwie zrobić robotę, musieliśmy pójść do parku. Ale był cyrk! Ludzie tłoczyli się dookoła ze wszystkich stron, żeby zobaczyć mnie w akcji... TRZY GODZINY! Proszę sobie tylko wyobrazić:
TRZY GODZINY ciężkiej fizycznej pracy! Matka cały czas się darła tak głośno, że z trudem mogłem się skoncentrować. W końcu musiałem się spieszyć, bo zaczynało się robić ciemno. Ale naprawdę się wkurzyłem, kiedy wiewiórki zaczęły mi obgryzać sprzęt...
- Sprzęt... - głos kobiety był ledwo słyszalny. - Chce pan powiedzieć, że wiewiórki naprawdę obgryzły panu... khem.. sprzęt..?
- Hehehe, a skądże, połamałyby sobie zęby, twardy jest jak hartowana stal...
No cóż, jestem gotów, rozstawię tylko statyw i możemy się zabierać do roboty.
- STATYW ?
- No a jakże, muszę na czymś oprzeć tę armatę, za ciężka jest, żeby ją stale nosić... Proszę pani! Proszę pani! Jasna cholera, ZEMDLAŁA...
Pewne amerykańskie małżeństwo, w którym mężczyzna nie mógł niestety mieć dzieci, postanowiło skorzystać z usług tzw. zastępczego ojca...
Wiesz za co Kain zabił Abla? :D
Wiesz za co Kain zabił Abla? :D
Khmmm... za stare dowcipy? :)
Sęk w tym, że "stare" to pojęcie względne :)
No to ja Ci dopowiem: w tym zestawie brakuje jeszcze dowcipu o dwu fotografach/informatykach,
z których jeden kupił nową lustrzankę/nowego laptopa i poznał dzień wcześniej fascynującą kobietę.
Byłaby paczka sucharów!
Boryszuk
26-01-2014, 17:40
I o gwoździach Wilsona...
no co wy - Kewin sam w domu też jest co rok i dalej się ludzie domagają :)
Kevina w to nie mieszaj. Nie ma Kevina, nie ma Świąt. :D
donkiszot
26-01-2014, 18:41
[...]Sęk w tym, że "stare" to pojęcie względne :)
Wystarczy przeczytać wątek od początku, od cholernych parówek z Constar'u, do teraz.
A teraz tradycyjny, antyofftopowy bash:
<Krzak> Sprawko z fizy. Bledy pomiarowe 2,5x wieksze od wynikow obliczonych. Rownie dobrze zamiast silomierza mogla byc miolta.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://carnews.pl/media/cache/68/e8/68e8be0a4b7cacb8a910ec2e419e2965.jpg)
cyfrowyduch
27-01-2014, 14:11
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/1389376844_by_Jezuita_600-2.jpg
źródło (http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201401/1389376844_by_Jezuita_600.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img89.imageshack.us/img89/8715/94504154025074602167920s.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/1530414_1452967691583552_1557416487_n.jpg)
RobertMiernik
27-01-2014, 15:19
genialne:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/gallery_1390750229_740557-2.jpg
źródło (http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201401/gallery_1390750229_740557.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/22424_d02f572f58281b7a41ea987521703c33-2.jpeg
źródło (http://img2.cda.pl/g/22424_d02f572f58281b7a41ea987521703c33.jpeg)
http://4.bp.blogspot.com/-KPgLg1HpPc4/UWROU6D8LxI/AAAAAAAADas/h6eiszmk7eo/s1600/KOLE%C5%BBANKI.jpg
drhardware
27-01-2014, 20:53
http://www.youtube.com/watch?v=BNCoaKE4S7M
Remi, tu jako Gołąb
Takie sobie ogłoszenie na allegro :D
http://allegro.pl/oni-juz-ogladac-byli-a-ty-audi-a3-i3912061987.html
Z racji porządków i tego, że kiedyś zbierałem wycinki z dowcipami. Kilka sucharów. Mam nadzieję, że nie było.(Wyszukiwarka mi nic nie wyrzuciła)
Pewien farmer oprowadza po swoim gospodarstwie potencjalnego nabywcę. Doszli do pasieki, klient pyta:
- Czemu ta pasieka jest tak blisko drogi? Przecież pszczoły mogą użądlić przechodniów!
- Te ule stoją tutaj od 10 lat i nigdy nic takiego się nie zdarzyło! - odpowiada farmer.
Po krótkiej dyskusji postanowili się założyć - zainteresowany rozbierze się do naga i zostanie przywiązany do rosnącego w pobliżu pasieki drzewa na cały dzień
Jeżeli do wieczora go użądli pszczoła, dostanie farmę za darmo, w przeciwnym razie zapłaci podwójną cenę.
Wieczorem farmer idzie odwiązać kupca i z daleka widzi, że facet blady i słania się na nogach.
- No pięknie, przegrałem chyba zakład - klnie pod nosem, biegnąc do niego.
- Co się stało, gdzie ugryzła? - pyta rozcinając więzy.
- Nigdzie, nie ugryzła, to nie to - szepcze cicho potencjalny nabywca - ale czy to szatańskie ciele nie ma matki!?
Zniechęcony życiem mąż mówi do żony:
- Dlaczego nigdy mi nie mówisz, kiedy masz orgazm?
- Bo Ciebie nigdy nie ma wtedy w domu.
W restauracji gość zwraca się do kelnera:
- Gulasz proszę i dobre słowo.
Po kilku minutach kelner przynosi gulasz.
- A dobre słowo? - pyta gość.
Kelner nachyla się i mówi:
- Niech pan tego nie je.
Mąż wraca do domu nad ranem. Żona pyta go:
- Gdzie byłeś? Całą noc czekałam i nie zmrużyłam oka.
Mąż zmęczonym głosem:
- A myślisz, że ja spałem!?
Mąż do żony:
- Kochanie, mam dzisiaj zebranie i wrócę trochę później.
- Znam te Twoje zebrania. Wrócisz nad ranem kompletnie pijany.
Godzina 5 rano. Pijany mąż stoi pod drzwiami i mówi:
- No i cho***a wykrakała!
Przychodzi młody asystent ds.personalnych (rekrutacji) do swojego szefa z pokaźnym plikiem dokumentów.
- Zrobiłem wstępną selekcję. To są dokumenty osób, z którymi warto się spotkać. Spełniają wszystkie kryteria.
Szef bierze plik dokumentów, pewną ręką odmierza połowę i sru do kosza. Drugą część oddaje podwładnemu.
- Z tymi ludźmi się spotkamy.
Oniemiały asystent pyta:
- Jak to?... Ależ oni wszyscy spełniają kryteria...
- Proszę pana - przerywa szef - nam tu nie potrzeba ludzi, którzy mają pecha.
Sprzeczka małżeńska. Żona mówi do męża rozkazującym tonem:
- Natychmiast wychodź spod tego stołu!
- Nie wyjdę!
- Wyłaź, Ty tchórzu!
- Nie wyjdę! Chłop musi mieć swoje zdanie!
- Kiedy potrzebujesz pieniędzy, jesteś dla mnie bardzo miła - mówi mąż do żony.
- No, ale przecież ja zawsze jestem dla Ciebie miła...
- No właśnie!!!
Marta Baranowska
01-02-2014, 11:20
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1011673_664953263551281_1731035874_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1011673_664953263551281_1731035874_n.jpg)
:D zycie...
I to mnie osobiście dotknęło
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img541/8195/xlmw.jpg)
Ale szczery do bólu. :-)
I to mnie osobiście dotknęło
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img541/8195/xlmw.jpg)
Ale szczery do bólu. :-)
Dychę mogę mu pożyczyć. :)
Psycholog
01-02-2014, 21:36
:D zycie...
Ja tam zbieram w sobotę.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/2bdebe45aeffcb7199ae853f588f9d15_original.jpg?1391 251164)
jak by ktoś potrzebował inspiracji
http://pryf.livejournal.com/4211139.html
jak by ktoś potrzebował inspiracji
http://pryf.livejournal.com/4211139.html
Po zdjęciach stwierdzam, że tylko Rosjanie są do czegoś takiego zdolni :D
Do takich "inspiracji" dodam coś takiego:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/punkowapannamoda20395623-2.jpg
źródło (http://thumbs.dreamstime.com/z/punkowa-panna-moda-20395623.jpg)
jak by ktoś potrzebował inspiracji
Dwa pierwsze komentarze:
так и живем.
Это норма
:)
GrzesiekM
02-02-2014, 12:59
jak by ktoś potrzebował inspiracji
http://pryf.livejournal.com/4211139.html
Ale to chyba wyjaśnia istnienie takich zdjęć...
"Это россея))) 95% заказчик сам просит эту муету." ;(
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/12723_260892990740247_406258394_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1535554_586489614763366_1239139258_n.jpg)
jak by ktoś potrzebował inspiracji
http://pryf.livejournal.com/4211139.html
Dobór zdjęć od czapy. Tylko mniej więcej połowa to durne pomysły, druga część jest OK - może kiepskie kompozycyjnie/technicznie ale poza tym nie widzę w nich nic złego. Dziewczyna z 10tki ze swoją radością na twarzy jest urocza. Zdjęcia z centaurami i Godzillą zaczynają mnie bawić, mógłbym sobie takie zrobić dla frajdy z przyjaciółmi.
Tutaj set od dziadka z akordeonem i panny młodej.
http://www.bbc.co.uk/blogs/russian/photoblog/2010/08/post-14.html IMO świetna Fotografia.
Rafał_Sz
02-02-2014, 18:42
To jest czadowe! :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/0_14c9ed_f482944a_orig-2.jpg
źródło (http://img-fotki.yandex.ru/get/9752/128733247.1be/0_14c9ed_f482944a_orig.jpg)
piter670
02-02-2014, 20:29
Podobno zaczął się rok konia.
BBC uważa inaczej i mnie się ich koncepcja bardzo podoba :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img812/4536/md0g.jpg)
Dobór zdjęć od czapy. Tylko mniej więcej połowa to durne pomysły, druga część jest OK - może kiepskie kompozycyjnie/technicznie ale poza tym nie widzę w nich nic złego. Dziewczyna z 10tki ze swoją radością na twarzy jest urocza. Zdjęcia z centaurami i Godzillą zaczynają mnie bawić, mógłbym sobie takie zrobić dla frajdy z przyjaciółmi.
Tutaj set od dziadka z akordeonem i panny młodej.
http://www.bbc.co.uk/blogs/russian/photoblog/2010/08/post-14.html IMO świetna Fotografia.
Załapać się na takie weselicho to marzenie!
Raz byłem na podobnym koło Jałty.
A z czystej ciekawości wygooglujcie nazwę tej mieściny gdzie odbywała się ta zacna imprezka.
GrzesiekM
03-02-2014, 11:42
Załapać się na takie weselicho to marzenie!....
Zapraszam w świętokrzyskie, u podnóża Łysicy ... "nihil novi" :)
Pasiasia
03-02-2014, 13:41
Dobór zdjęć od czapy. Tylko mniej więcej połowa to durne pomysły, druga część jest OK - może kiepskie kompozycyjnie/technicznie ale poza tym nie widzę w nich nic złego. Dziewczyna z 10tki ze swoją radością na twarzy jest urocza. Zdjęcia z centaurami i Godzillą zaczynają mnie bawić, mógłbym sobie takie zrobić dla frajdy z przyjaciółmi.
Tutaj set od dziadka z akordeonem i panny młodej.
http://www.bbc.co.uk/blogs/russian/photoblog/2010/08/post-14.html IMO świetna Fotografia.
Genialna sesja, a zdjęcie Dziadka z akordeonem z panną młodą wyśmienite !
cyfrowyduch
04-02-2014, 21:37
EdmZYu9Lths
Genialna sesja, a zdjęcie Dziadka z akordeonem z panną młodą wyśmienite !
...a widziałaś panią z ZUSu?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img845/42/oiei.jpg)
Na torrentach jeszcze niestety nie ma, ale będę gorliwie czekał :D
Jeden błąd ma ten kalkulator 1/0 nie jest równe 0 a +/- nieskończoność :P
1bPoM33QBhs
cyfrowyduch
05-02-2014, 22:04
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/BfvD8jjCcAESMFZ-2.jpg
źródło (https://pbs.twimg.com/media/BfvD8jjCcAESMFZ.jpg)
Spieszmy się kochać kobiety - tak szybko tyją.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1625558_646410198730071_812004951_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1625558_646410198730071_812004951_n.jpg)
Sorry, taki mamy klimat… ;)
A tak na serio. Podejrzewam, że ten kto to wymyślił, sam nigdy nie próbował bara-bara w lesie, bo w przeciwnym razie nawet w formie żartu, nie przyszłoby mu to do głowy. No chyba tylko jako czarny humor. :)
Sorry, taki mamy klimat… ;)
A tak na serio. Podejrzewam, że ten kto to wymyślił, sam nigdy nie próbował bara-bara w lesie, bo w przeciwnym razie nawet w formie żartu, nie przyszłoby mu to do głowy. No chyba tylko jako czarny humor. :)
Bez przesady, kilka razy było nawet fajnie. Najlepiej pamiętam, jak nas rodzinka z pieskiem znalazła :)
Gorzej wspominam jeden z "razów" na plaży, bez kocyka... Peeleng gratis.
Bez przesady, kilka razy było nawet fajnie. Najlepiej pamiętam, jak nas rodzinka z pieskiem znalazła :).
O to to, najgorsi ci spacerowicze, ale w lesie może być całkiem fajnie, i wcale nie musi być to czarny scenariusz ;)
Rafał_Sz
06-02-2014, 09:53
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1623420_213465518858970_475519615_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/b81532dd61ab87e457b6d1d2a61fb8ee_original.jpg?1391 546975)
MariuszJ
06-02-2014, 11:54
Sorry, taki mamy klimat… ;)
Czerwcowe noce są piękne na te rzeczy. A co do reszty... wystarczy wygonić z głowy ein-zwei-ein-zwei i wszystko jest możliwe :)
Już niedługo Walentynki. Przestrzegam przed dosłownym odbiorem słów: "Kochanie, nic mi nie kupuj. Ważne żebyś był przy mnie."
22-rzeczy-ktorych-dziewczyny-z-kreconymi-wlosami-nie-cierpia-slyszec/ (http://filing.pl/22-rzeczy-ktorych-dziewczyny-z-kreconymi-wlosami-nie-cierpia-slyszec/)
16-oznak-ze-masz-juz-dosc-zimy (http://filing.pl/16-oznak-ze-masz-juz-dosc-zimy)
filing.pl/7-modyfikacji-ciala-na-ktore-nikt-normalny-sie-nie-decyduje/ (http://filing.pl/7-modyfikacji-ciala-na-ktore-nikt-normalny-sie-nie-decyduje/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1557468_608121159256967_1643285636_n.jpg)
Rafał_Sz
07-02-2014, 12:17
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1625527_659298890799812_380018417_n.jpg)
RomanZWrocławia
07-02-2014, 20:44
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HTMigu5ubj8
.:Gerard:.
08-02-2014, 03:10
W stylu, baby są jakieś inne
DQWv_rAvpg8#t
Różności
gGb7YKLduYQ
Uciekł Wam kiedyś ptasznik :?:
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=12962545
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/7a3016524169ced551d4fa4b7af68e22_original.gif?1391 859608)
Czas kogoś na Sybir wysłać :D
Stacja meteo za Kołem Podbiegunowym będzie miała w tym roku liczną obsadę - jeden od kółka i dwóch, co się pogubili tworząc świetlną flagę ;)
Widziałem kiedyś tego "just like a pro" :lol:
eristoff
09-02-2014, 20:33
prawie jak uboot
Boryszuk
09-02-2014, 20:40
6UHMsdhPbY0
;-)
A czemu ten pan, trzymajac ręką za body, palcem wskazującym TEJ SAMEJ reki nie przycisnie przycisku przy bagnecie? Jego przypinanie daje +1 do lansu i szybkości, ale -100 do bezpieczeństwa.
A ja sądzę, że te filmy to ściema i nabijanie wyświetleń (patrz filmik Borsuka, dwa posty wyżej ja wrzuciłem, z innym obiektywem). Upuszcza obiektyw, fama się roznosi po forach, ludzie oglądają, $ lecą. :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/l_1166040c4de8551l_1152746ad50b9ac160-2.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qim/l_1166040c4de8551l_1152746ad50b9ac160.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1625558_646410198730071_812004951_n.jpg)
Myślę, że jest tak przez to, iż nie istnieje słowo "gźić".
Następny bot... i też mało dowcipny...
Panowie zieloni: czy z tym można coś zrobić?
Może zabronić takim z zerowym dorobkiem dostępu do Humoru?
Tym razem to nie bot, bo nawet próbował pokazywać swoje foty. Ale parcia nowych na humor też nie rozumiem.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/b15c03289db4115ae84d7dbc8aae1be9_original.jpg?1392 035129)
Rafał_Sz
11-02-2014, 12:13
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/02/93fb52366151db35e088fbb7758dfac0_original.png?1392 063881)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/lajf-2.png
źródło (http://chatolandia.pl/wp-content/uploads/2014/01/lajf.png)
@rsz - poryczałem się :lol:
EOVJK3m1yZM
A smiacbsie to kiedy trzeba?
A smiacbsie to kiedy trzeba?
widzisz kurna , zly link, nie sprawdzilem po wyslaniu :/
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1655963_528559310592822_2026563154_n.jpg)
Sebastianito
12-02-2014, 21:28
EOVJK3m1yZM
Jak sie rozwodzi... ale to po napisach było...
Matka pakuje syna na wycieczkę:
- Zapakowałam ci chleb, masło i kilogram gwoździ.
- Po co?
- Jak to po co? Posmarujesz chleb masłem i zjesz.
- A gwoździe!?
- Tu są. Przecież spakowałam.
A smiacbsie to kiedy trzeba?
Po licho wyciągasz mi z kosza te "dowcipy"?
orgazm: kobieta vs mezczyzna ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/oryginal_1167357a8aa402a2-2.gif
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qin/oryginal_1167357a8aa402a2.gif)
Samolot startuje, pilot wita pasażerów na pokładzie, życzy miłego lotu.
Przez roztargnienie zapomina wyłączyć interkom.
Po czym mówi do drugiego pilota.
Leci z nami taka nowa stewardesa, fajna dupa, napiję się kawy, a potem ją przelecę,
Całą te rozmowę słyszą wszyscy na pokładzie.
Dziewczyna cała czerwona na twarzy biegnie do kokpitu powiedzieć kapitanowi, żeby wyłączył interkom.
Nagle jeden z pasażerów siedzących przy przejściu podstawia nogę dziewczynie, ta upada jak długa.
Pasażer do niej - dokąd panienko, pan kapitan powiedział, najpierw kawa...
A na Onecie do tego zdjęcia widnieje następujący opis:
"APETYCZNA BLONDYNKA BIEGA PO PLAŻY"
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1511494_728508180501558_1083554729_n.jpg)
A na Onecie do tego zdjęcia widnieje następujący opis:
"APETYCZNA BLONDYNKA BIEGA PO PLAŻY"
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1511494_728508180501558_1083554729_n.jpg)
To jest portal dla ludożerców ?
To jest portal dla ludożerców ?
:mrgreen:
A na Onecie do tego zdjęcia widnieje następujący opis:
"APETYCZNA BLONDYNKA BIEGA PO PLAŻY"
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1511494_728508180501558_1083554729_n.jpg)Pomijają c bardzo specyficzne gusta niektórych mężczyzn, w kwestii tuszy kobiet, to „biega” – w przypadku zaprezentowanej smoczycy, już prędzej przywołuje mi na myśl BIEGunkę. Ewentualnie efekt rozchlapującej się na podłodze leguminy.
Może u nich "apetyczna" oznacza kobietę z nadmiernym apetytem?
Pomijając bardzo specyficzne gusta niektórych mężczyzn, w kwestii tuszy kobiet, to „biega” – w przypadku zaprezentowanej smoczycy, już prędzej przywołuje mi na myśl BIEGunkę. Ewentualnie efekt rozchlapującej się na podłodze leguminy.
hahaha :mrgreen: o gustach sie nie dyskutuje ale zacytuje rozwaliles system tym tekstem :mrgreen:
A moze ona ma alergie na przekaski i tylek jej od nich puchnie :p :D ?
ps wybaczcie drogie panie i fani puszystych :)
Krzysiek B
13-02-2014, 14:44
Przychodzi baba do lekarza z radiem tranzystorowym miedzy nogami, a lekarz się pyta:
- Co się pani stało?
- A nic, mówili w telewizji, że senatorzy będą pieprzyć przez radio.
Pociąg. Przedział sypialny. Na górze koleś, na dole koleś.
Nagle z góry - prosto na twarz tego na dole - zaczyna lecieć gówno.
- Proszę pana, proszę się obudzić! Zesrał się pan!
- Nie śpię...
Pewien pracownik biura miał półgodzinną przerwę w pracy, a że był bardzo głodny postanowił pojechać szybko do domu i coś zjeść.
Pojechał do domu, otwiera drzwi, patrzy a tam w salonie listonosz mu żonę pie...li.
Złapał za miotłę i jeb listonosza nawala.
Listonosz uciekł a pracownik mówi do żony:
- Ty ku***!
Jak śmiesz?!
Teraz muszę się spieszyć ale jak wrócę z pracy to się policzymy! - to mówiąc zjadł i wyszedł z domu.
Jednak po chwili zachciało mu się srać więc pomyślał, że szybko wróci do domu i się załatwi.
Otwiera drzwi, patrzy a tam znów listonosz żonę mu pie...li.
Jaki z tego morał??
Listonosz zawsze puka dwa razy.
Plastek01
13-02-2014, 14:59
Stare, ale może nie było.
W przedziale pociągu siedzi matka z córką, sierżant i szeregowiec ze służby zasadniczej. Nagle pociąg wjeżdża w tunel, robi się całkowicie ciemno i słychać najpierw odgłos pocałunku, a później siarczystego policzka. A oto co myślą siedzący w przedziale:
córka - No, matka wprawdzie swoje lata ma, ale widać powodzenie też, skoro się chłopy za nią biorą.
matka - Dobrze wychowałam córeczkę. Nie da się byle chamowi obcałowywać.
sierżant - Ku**wa. Szeregowy sobie używa, a ja po mordzie dostaję.
szeregowiec - Jak pociąg wjedzie w następny tunel, to znowu pocałuje się w rękę i przy**lę sierżantowi z drugiej strony.
Dziadek parkuje starego rzęchowatego maluszka pod sejmem.
Wyskakuje ochroniarz:
- Panie, zjeżdżaj pan stąd! To jest sejm, tu się kręcą posłowie i senatorowie!
Dziadek na to: - Jo się nie boję, mom alarm.
Środek nocy, z baru wychodzi nawalony facet i chce iść do domu, jednak nogi odmawiają mu posłuszeństwa.
Pod barem stoi jedna taksówka, więc facet sprawdza swój portfel i wylicza że ma 15zł. Podchodzi więc do taksówkarza i pyta:
- Panie ile za kurs na Sienkiewicza?
- O tej porze to 20.
- A za 15 nie da rady?
- Za 15 nie opłaca mi się silnika odpalać.
- Panie niech Pan się zlituje, późno jest, zimno, ja jestem wcięty, do domu daleko.
- Facet spadaj i nie zawracaj mi głowy.
Więc nie było wyjścia facet poszedł na pieszo do domu.
Następnego dnia idzie ten sam facet ulicą i widzi długą kolejkę taksówek a na samym końcu kolejki stoi ten niemiły taksówkarz. Facet podchodzi więc do pierwszej taksówki i mówi:
- Ile za kurs na Sienkiewicza?
- 20zł. - mówi taksiarz.
- Ja dam panu 50zł za kurs ale w czasie jazdy zrobi mi pan loda.
- Spadaj zboku bo zaraz ci dowale.
Facet podchodzi do 2 taksówki:
- Ile za kurs na Sienkiewicza?
- 20zł. - mówi taksiarz.
- Ja dam panu 50zł za kurs ale w czasie jazdy zrobi mi pan loda.
- Spadaj zboku bo nie ręcze za siebie.
Facet podchodził do każdej taksówki i sytuacja powtarzała się.
Podchodzi do ostatniej taksówki - tej spod baru - i mówi do kierowcy:
- Ile za kurs na Sienkiewicza?
- 20zł. - mówi taksówkarz.
- Ja dam panu 50 zł za kurs ale pod warunkiem że ruszy pan powoli pomacha do wszystkich swoich kolegów taksówkarzy...
Siostra Małgorzata przez pomyłkę trafiła do piekła. Przerażona dzwoni do świętego Piotra i mówi:
- Tu siostra Małgorzata! Popełniono straszny błąd!
Wyjaśniła całą sytuację i uzyskała obietnicę, że pomyłka szybko zostanie naprawiona. Niestety, święty Piotr w natłoku obowiązków najwyraźniej o niej zapomniał. Następnego dnia siostra Małgorzata znów dzwoni:
- Proszę, zabierzcie mnie stąd natychmiast! Na dzisiejszy wieczór zaplanowana jest orgia! Obecność obowiązkowa...
Święty Piotr przejął się losem siostry Małgorzaty i obiecał jak najszybciej sprawę załatwić. Niestety, zapomniał i tym razem. Przypomniał sobie dopiero nazajutrz, gdy usłyszał dzwonek telefonu. Z drżącym sercem podnosi słuchawkę i słyszy:
- Cześć Piotrek, tu Gosia. Nie zawracaj sobie głowy...
Mąż nie w porę wraca do domu. Żona musi szybko ukryć kochanka.
- Stań na środku, tak jak jesteś goły, a ja ciebie posypię talkiem.
- A to co? - pyta mąż.
- Posąg - odpowiada żona.
Mąż machnął ręką i poszedł spać.
W środku nocy wstaje, bierze szklankę wody i wręcza ją posągowi.
- Masz, pij. U Kowalskich stałem trzy dni, nawet mi szklanki wody nie podali.
Dziennikarz pyta profesora:
- Ile potrzeba czasu, żeby nauczyć się języka chińskiego?
- Pięć lat.
Dziennikarz pyta docenta:
- Ile potrzeba czasu, żeby nauczyć się języka chińskiego?
- Trzy lata, ale trzeba się intensywnie uczyć.
Dziennikarz pyta studenta:
- Ile potrzeba czasu, żeby nauczyć się języka chińskiego?
- A kiedy jest egzamin?
Jak się spodobają, to jeszcze coś dorzucę.
Jak się spodobają, to jeszcze coś dorzucę.
Dzięki, nie mam zębów na takie suchary...
-Stary, dzień dziecka jest 1 czerwca, tak?
-No tak.
-A kiedy jest dzień pedofila?
-Ja nie wiem, ja się na tych kościelnych świętach nie znam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.