PDA

Zobacz pełną wersję : Humor



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78

Ostry600
16-04-2018, 23:00
A takie tam ogłoszenie :)
7741

ksh
19-04-2018, 20:21
https://i.imgur.com/9VjiUXQ.gifv

spiritus
21-04-2018, 11:47
Żart stulecia :D
To się sprzedaje za 3 ojro :D

7965

Władca Pixeli
28-04-2018, 04:33
Dzisiaj miałem coś takiego przy instalacji poprawek do Windows 10 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

8306

spiritus
29-04-2018, 19:09
https://coub.com/view/120iq8

spiritus
12-05-2018, 12:12
Łapanie pokemonów na większą skalę :D

9067

OjTam
14-05-2018, 18:43
Gdyby Harry Potter był Rosjaninem:

http://komixxy.pl/uimages/201805/1526316026_by_pestycyd_500.jpg
źródło (http://komixxy.pl/uimages/201805/1526316026_by_pestycyd_500.jpg)
:p

witek63
15-05-2018, 16:08
Pielęgniarka wchodzi na salę i krzyczy do pacjentów:
- Kaczkę?
Na to jeden z pacjentów:
- Tak! I frytki!

Cosnek
28-05-2018, 18:05
Do Somalii przyjechal komunista z ONZ. I patrzy; co te dzieci takie chude? Aaa bo nie jedza. Nie jedza? To nie ma prezentow!

spiritus
01-06-2018, 17:40
https://www.youtube.com/watch?v=TSkwY9EuP5E

notdot
01-06-2018, 19:47
ciekawe, że kamerzysta też szybszy niż cała reszta

grizz
01-06-2018, 20:25
ciekawe, że kamerzysta też szybszy niż cała reszta

Taki wynalazek - motocykl ;)

notdot
01-06-2018, 22:33
nie słyszałem stąd pomysł na rower :D

Rycerz
01-06-2018, 22:52
Pocisnął szybciej niż zawodowcy.

2pompony
02-06-2018, 02:55
Taki wynalazek - motocykl ;)

Cień tego 'motocyklisty' macie w okolicy 30 sekundy i później. :)

notdot
02-06-2018, 09:39
Cień tego 'motocyklisty' macie w okolicy 30 sekundy i później. :)

no jak nic motocykl :D

OjTam
02-06-2018, 15:11
- W reklamie mówią, że nowe kocie żarcie jest teraz o 20% smaczniejsze. Jak oni to mierzą?
- A to akurat proste. Sypią kotu do miski żarcie w starej wersji, w nowej wersji i od każdej próbują go odciągnąć. Niezbędną do tego siłę mierzą dynamometrem.

tbogdanowicz
02-06-2018, 21:40
Przychodzi facet do lekarza i skarży się na okropne bóle głowy.
Lekarz pyta:
– Pali pan papierosy?
Oburzony facet zaprzecza:
– Też coś, doktorze, wypraszam sobie! W życiu bym tego świństwa do ust nie wziął!
– Alkohol? – kontynuuje lekarz.
– W żadnym wypadku! Co to w ogóle za pytania?! Przecież jest pan lekarzem, nie wie pan, że alkohol to zguba ludzkości?!
– Kobitki? – dopytuje dalej doktor.
– No, teraz to już doktor przesadził! Jak pan śmie?! – zdenerwował się pacjent.
– Czy to może taki silny, przenikliwy ból, jakby coś panu uciskało głowę?
– Tak, właśnie, doktorze, dokładnie taki!
Lekarz kiwa głową i powiada:
– Jasna sprawa, aureola pana uwiera!

OjTam
04-06-2018, 19:37
-Moja żona odeszła wczoraj z moim najlepszym przyjacielem, Januszem.
-A od kiedy Janusz jest twoim najlepszym przyjacielem?
-Od wczoraj.
;)

Rafał_Sz
06-06-2018, 15:16
ciekawe, że kamerzysta też szybszy niż cała reszta

;)


https://www.youtube.com/watch?v=FwQJKphU4jE

spiritus
06-06-2018, 16:47
Trolling na najwyższym poziomie :D

http://www.wykop.pl/artykul/4349985/trolling-w-wykonaniu-sklepu-internetowego/

Vertidonar
07-06-2018, 10:25
Trolling na najwyższym poziomie :D

http://www.wykop.pl/artykul/4349985/trolling-w-wykonaniu-sklepu-internetowego/

I tak mieli szczęście. Kiedyś widziałem, jak na jakiejś aukcji na allegro zamiast kradzionych zdjęć zaczęły się wyświetlać zdjęcia z gejowskiego porno.

spiritus
07-06-2018, 13:19
Wtedy to by było już lekko chamskie i prostackie... a tak z humorem, kulturą i małą reklamą :)

krzysztofz24
12-06-2018, 22:10
Ruskie to maja zabawy:-);-)
https://youtu.be/8nUiC5RrI_A

Niektorzy zawodnicy, troche na koniec sponiewierani.

Borat1979
28-06-2018, 22:44
Wtedy to by było już lekko chamskie i prostackie... a tak z humorem, kulturą i małą reklamą :)A bezczelna kradzież zdjęć to nie jest chamska i prostacka?

spiritus
30-06-2018, 08:57
A bezczelna kradzież zdjęć to nie jest chamska i prostacka?

Ale po co się zniżać do poziomu złodzieja jak można z kulturą i wyjść na jeszcze większy plus?

ksh
04-07-2018, 17:18
Można to potraktować jako humor https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/orlen-i-bp-wprowadzaja-nowe-etykiety-paliw-na-stacjach-w-calej-polsce,851092.html
zwłaszcza
"Zgodnie z intencją autorów nowych przepisów etykieta ma pomóc konsumentom zweryfikować, czy wybierają paliwo odpowiednie dla ich pojazdów. W tym celu należy dopasować naklejkę na samochodzie do odpowiedniej etykiety na dystrybutorze paliwa."

spiritus
04-07-2018, 19:01
Można to potraktować jako humor https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/orlen-i-bp-wprowadzaja-nowe-etykiety-paliw-na-stacjach-w-calej-polsce,851092.html
zwłaszcza

To chyba kolejny kawał o blondynkach :D

czarny75
04-07-2018, 20:07
Koleżanka zalała starego 1.9 tdi vw benzyną(miala rezerwe i wlała jakies 20 litrów) po czym dojechała 30 km do nastepnej stacji. Tam uzupełniła ON do pełna i przepalił :) Podobno tylko szarpał troche podczas jazdy.

spiritus
04-07-2018, 20:23
Koleżanka zalała starego 1.9 tdi vw benzyną(miala rezerwe i wlała jakies 20 litrów) po czym dojechała 30 km do nastepnej stacji. Tam uzupełniła ON do pełna i przepalił :) Podobno tylko szarpał troche podczas jazdy.

Stare 1.9 tdi i 1.6 d wszystko przepalą :D

tbogdanowicz
05-07-2018, 06:28
Stare 1.9 tdi i 1.6 d wszystko przepalą :D

Prawie wszystko, to przepalą stare wolno ssące diesle z Fordów Sierra, czy Opli Rekord (te sprawdzałem doświadczalnie). Gdy olej rzepakowy był tani, to dla żartów zmieszaliśmy 1:1 i oba na tym jeździły bez szarpania czy problemów z zapłonem :-).

Ligo
05-07-2018, 06:39
1.9 TDI na pompowtryskach wszystko przepali, nawet mocno używany ATF, byle było mokre i trochę się kleiło. Ja jeździłem pewnie ze dwa lata na karosenie w Oplu 1.6D i też było ok.:-)

Ale dzisiaj chyba nie ma już takich silników, a te nowoczesne Common Rail, to Panie...:roll:
Trochę benzyny dostanie i już nie chce jechać...

TOP67
05-07-2018, 15:03
Nie jest aż tak źle. C4 HDI 2.0 na mieszance 2/3 PB95 1/3 ON, jechał normalnie. Tylko miał coraz większe problemy z odpaleniem. Po przejechaniu ok 20-30 km wystarczyło spuścić paliwo i zmienić filtr.

grizz
05-07-2018, 15:25
Można to potraktować jako humor https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/orlen-i-bp-wprowadzaja-nowe-etykiety-paliw-na-stacjach-w-calej-polsce,851092.html
zwłaszcza
Można to potraktować jako humor https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/orlen-i-bp-wprowadzaja-nowe-etykiety-paliw-na-stacjach-w-calej-polsce,851092.html
zwłaszcza
"Zgodnie z intencją autorów nowych przepisów etykieta ma pomóc konsumentom zweryfikować, czy wybierają paliwo odpowiednie dla ich pojazdów. W tym celu należy dopasować naklejkę na samochodzie do odpowiedniej etykiety na dystrybutorze paliwa."

Ej. To wcale nie jest głupie. Nie raz zagranicą muszę przystanąć chwilę przy dystrybutorze by zatankować odpowoednie paliwo. (Na szczeście na wynajmowanych samochodach często są odpowiednie nalepki) ;)

Zetec
05-07-2018, 17:07
Ja ostatnio zbaranialem na orlenie w Częstochowie... Oznaczenia i opisy typowo uszykowane pod pomyłkę.

spiritus
13-07-2018, 00:48
11543

...ta wiadomość jest za krótka

Ligo
13-07-2018, 01:04
Już jeden podobno usiadł. Spod Częstochowy, więc może da radę. ;-)

ksh
13-07-2018, 01:20
https://i.imgur.com/3hbnn7N.png
źródło (https://i.imgur.com/3hbnn7N.png)

ksh
19-07-2018, 15:23
To tak odnośnie dzisiejszej akcji pod sejmem ;)


https://www.youtube.com/watch?v=Vsk-qROwwfU

jo44
19-07-2018, 16:03
Gdyby dłużej postali na tym przejeździe to więcej ich by "wysiadło".:)

spiritus
19-07-2018, 19:57
Który ma takie wtyki? Też chciałbym nieźle dorobić :D
Mogę być podwykonawcą nawet za 1/4 stawki... z OBRÓBKĄ!

http://shareinfo.pl/wladza-szasta-pieniedzmi-polakow-400-tysiecy-zlotych-pojdzie-na-17-zdjec-statku/

Rycerz
19-07-2018, 20:43
Zdjęcia będą bez obróbki ;-)

Wujot
19-07-2018, 21:10
Który ma takie wtyki? Też chciałbym nieźle dorobić :D
Mogę być podwykonawcą nawet za 1/4 stawki... z OBRÓBKĄ!

http://shareinfo.pl/wladza-szasta-pieniedzmi-polakow-400-tysiecy-zlotych-pojdzie-na-17-zdjec-statku/

Jak się bliżej przyjrzeć to nie jest już tak bardzo niespodziewanie:

"Wymagania dotyczące ewentualnych realizatorów były szczegółowe i objęły 20 punktów. Dotyczyły realizacji dwóch rodzaju materiałów: foto i wideo. Przede wszystkim od oferentów oczekiwało się „stworzenia koncepcji i stylu przekazu wideo wykorzystywanego w socialmedia, modyfikowanego stosownie do potrzeb odbiorcy”, „selekcji i montażu” materiałów wideo oraz wykonywanie bieżącej „fotorelacji z etapów Rejsu Niepodległości”.

Oprócz tego dokumenty przetargowe mówią o wykonaniu poklatkowej animacji z całej trasy Rejsu czy o dopilnowaniu „właściwej ekspozycji Sponsorów w portach”.

czyli 370 000 k za niecały rok pracy. Po odjęciu podatków wychodzi 56 000 zł za miesiąc pracy. Do tego jeszcze spore inwestycje sprzętowe i ryzyko jego zniszczenia (słona woda). Należałoby jeszcze odjąć 10-20%. Nadal wychodzi bardzo dobry zarobek choć trzeba mieć na uwadze, że na rok wypada się z dotychczasowego obiegu. Jaka byłaby minimalna sensowna stawka za pracę kogoś co ma o tym pojęcie? Może 20 a może 30K? Czyli być może stawka jest dość wygórowana ale nie z kosmosu.

Do pełnej oceny poczekałbym na wyniki pracy fotografa. Mam nadzieję, że będą warte tej kasy. I mam nadzieję, że cała kasa trafi do jego kieszeni...

Pozdro
Wiesiek

tbogdanowicz
19-07-2018, 21:28
Dodajcie do tego uczestnictwo w rejsie.
Czy wykonawca za niego płaci, czy ma koszty życia przez rok i ciekawą wyprawę jako premię?

Wujot
19-07-2018, 23:08
Dodajcie do tego uczestnictwo w rejsie.
Czy wykonawca za niego płaci, czy ma koszty życia przez rok i ciekawą wyprawę jako premię?

Między miesiącem a rokiem na wodzie jest spora różnica. Byłem na 11 dniowym rejsie narciarsko-żeglarskim daleko na północy, ogólnie bajera. Ale jak wyjeżdżaliśmy to kapitan co też z nami wracał (po 8 tygodniowej turze) powiedział, że jest szczęśliwy, że już jest koniec i ma dość. Nie mam wątpliwości, że jakby zrobić nabór w prasie to znaleźliby się tacy co jeszcze by dopłacili aby móc foty robić na tym rejsie. Pytanie jest tylko jakby wyglądał z tego materiał. Jeśli chcemy mieć doskonały materiał foto i filmowy, a przecież w pewnym sensie po to się płynie, to trzeba za to dobrze zapłacić. Przy całych kosztach wyprawy honorarium fotografa to ułamek kosztów a przez jego robotę poznajemy rejs. I jak napisałem to najważniejsza osoba na okręcie. Na logikę to powinna tam być paro osobowa ekipa. I przy tak postawionych kryteriach to okaże się, że jest może kilka osób w kraju którym można powierzyć to zadanie. I tylko ich należałoby zaprosić do rozmowy.

Oczywiście nie ma przypadku, że odbyło się to jak odbyło. Pewnie ktoś tego fotografa chciał. Ale po prostu mógł to być właściwy wybór. To się okaże za rok - jak zobaczę genialny materiał (kilkadziesiąt wbijających w fotel fot) to powiem - miałem rację a jak zobaczę coś jako takiego to powiem - wałek. Zobaczymy

Pozdro
Wiesiek

TediPower
22-07-2018, 11:16
Polskie forum o telefonach.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/07/b57625b7981e0b5977efa92fae23711c-1.jpg
źródło (https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180722/b57625b7981e0b5977efa92fae23711c.jpg)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Zdebik
23-07-2018, 12:11
Kolejny mem z małpami.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/07/aa0549307fa77e2fc94365b2d930e7de-1.jpg
źródło (https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180723/aa0549307fa77e2fc94365b2d930e7de.jpg)

notdot
23-07-2018, 17:17
^^ nieśmieszne

czupacabra
24-07-2018, 10:06
A mnie się podoba i to bardzo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

spiritus
29-07-2018, 11:01
Ostatnie zaćmienie księżyca :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/07/comment_tiAMlrgNkY1sdQBNKgGeYWyGxRxjMqw8-1.jpg
źródło (https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_tiAMlrgNkY1sdQBNKgGeYWyGxRxjMqw8,w400.jpg)

akustyk
31-07-2018, 13:29
http://www.earthboundlight.com/phototips/tvocabulary-terms-for-frustrated-photographer.html


Vocabulary Terms for the Frustrated PhotographerNew photographers, and many experienced ones, occasionally struggle with terminology. Here are some of the more common terms defined. Well, sort of.
Circle of confusion — the inevitable quandy as to why your images don't come out the way you want. Surely, it's not your fault, so it must be your camera, or your lens. When you ask other photographers in your circle, they're as confused as you are, having similar problems themselves. It would seem everyone is in the same boat.
Tripod — An immense weight intended as punishment for photographers who are forced to carry their tripod up a hill, only to have to carry it back down once they reach the top. No one knows why.
Bokeh — A typographical error in an early book about soft focus backgrounds in photography that no one was ever willing to admit was a mistake, so they made up a cover story to pretend the use of the term was intentional. Don't be silly even asking. Everyone knows what bokeh means. Just look at that bokeh.
Depth of Field — The amount of vegetation in a field. Some fields are just too deep to walk through no matter what the shot. Do yourself a favor and walk around the field. Those who insist on wading their way into the middle of the field are said to be "hyperfocal."
Exposure Compensation — A slang term for sunscreen lotion. Remember kids, it can get awful hot out there. Don't get over-exposed and end up with sunburn. Use something to compensate for the hot sun.
Prime Lens — A lens you got free shipping on from Amazon. Although they do make you buy an annual Prime membership. And they are killing local retail camera stores, but I digress. By the way, if you get to Amazon to buy your next lens by clicking on one of their logos scattered throughout the site, you can help support Earthbound Light through their affiliate program. Gotta love that Amazon.
Chromatic Aberration — A slight mental quirkiness that comes from being a photographer. Try your hand at it long enough, and you will probably end up as a somewhat colorful character. Euphemistically, such photographers are said to be suffering from a "chromatic aberration."
Neutral Density — Having no opinion one way or the other on the use of filters that seem to do nothing other than darken the frame.
Hot Shoe — What each of your feet feel like they're wearing at the end of a long day's hike loaded up with camera gear. I mean, what we won't do for our love of photography, right?
Light Meter — What you use to measure exposure. Virtually all cameras come with a built-in light meter, freeing photographers from having to carry around a heavy meter. Personally, I much prefer a light meter to a heavy one.
Resolution — A firm commitment, often made at the start of a new year, to buy a new camera with a better sensor. It is to be understood that making such a resolution doesn't mean you will necessarily follow through with it and actually buy a new camera. Just keep telling yourself that it's the photographer who takes the pictures, not the camera. Yea, that always works.
Noise — The sound made by your family or other traveling companions as they grow increasingly annoyed at how long it takes you to shoot the picture. If they really love you, they'll accept you as you are. Hopefully.
Crop Factor — A measure of how many stalks of wheat (or other crops) you can see for a given focal length. The result depends on the physical size of the camera sensor since smaller sensors need fewer calories to operate and thus require less wheat.
View Finder — One of a widely deployed system of roadside markers or signs in National Parks and other photogenic locations indicating the presence of a scenic vista. Such signs serve as view finders, notices inviting you to pull over and get out your camera. Employing the point of view of one standing next to one of these signs is termed "looking through" the view finder.
ISO — an international standard acronym for "In Search Of,' referring to the never-ending search for the perfect film speed. Shoot at an ISO speed that is too slow and you might not have enough light to render a good image before a slight breeze causes motion blur to spoil things. Crank up the ISO too high and shutter speed will no longer be a problem, but now noise will be. Think of this as somewhat like Goldilocks. Papa ISO was too slow, and Baby ISO was too fast. You want the ISO that is "just right." Unfortunately, such things only exist in fairy tales. In real life photography, everything is a compromise.
Bracketing — A term referring to a suspension of judgement, whose origin stems from a philosophy known as Phenomenology. Today, the term refers to digital photographers who suspend judgement and insist on shooting as if they were working with film. Such photographers tend to shoot exposures on both sides of their initial attempt, to "bracket" the original. This, even though any modern digital camera would show them the histogram for that first shot, so they could see for themselves whether they need to adjust the exposure any, and if so, in which direction. Back in the film era, we had to shoot on both sides to cover our bases as there was no way of knowing for sure until the developed film came back from the lab, and by then it was too late.
White Balance — The state of Zen achieved by having just the right ratio of shooters with white Canon lenses to those toting black Nikon lenses at a photography gathering. If the ratio is off this fine balance, one side or the other will feel slighted and complain the whole time. Sony Alpha shooters are likely to complain either way. Everyone's always picking on Sony users. See.
Focus — Come on, snap out of it. Get a grip, man. Focus. This is important. Stop laughing (you are laughing, aren't you?). OK, now go out and shoot some pictures.

jurkarol
31-07-2018, 23:33
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/07/2432798b6588a581d6ee517c3d439436-1.jpg
źródło (https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180731/2432798b6588a581d6ee517c3d439436.jpg)

MC_
01-08-2018, 07:50
Dziwne wymagania. Ale Jurand ze Spychowa by się nadał.

Rycerz
01-08-2018, 08:10
Nie znacie się. Chodzi o to by pracownik nie lizał jedzenia w pracy. W końcu to branża spożywcza...

TediPower
01-08-2018, 13:05
A ja się na paliłem na to ogłoszenie w końcu praca na Podkarpaciu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

OjTam
01-08-2018, 18:45
Podkarpacie do Niemiec należy? Coś przegapiłem?
:lol:

spiritus
01-08-2018, 21:23
Podkarpacie do Niemiec należy? Coś przegapiłem?
:lol:

Generalne Gubernatorstwo... mogą mieć stare dane :D

OjTam
02-08-2018, 19:25
Generalne Gubernatorstwo... mogą mieć stare dane :D

Tyle zaspać z aktualizacją. No no... :p

crusiek
02-08-2018, 19:37
Coś na upały :)
12276

tbogdanowicz
02-08-2018, 20:03
Tyle zaspać z aktualizacją. No no... :p

Przecież niektórzy wierzyli że rzesza trwa mać, to znaczy ma trwać wiecznie???
Może to spadkobierca tych idei?

OjTam
02-08-2018, 20:32
Przecież niektórzy wierzyli że rzesza trwa mać, to znaczy ma trwać wiecznie???
Może to spadkobierca tych idei?

Ewentualnie jacyś odhibernowani.

OjTam
05-08-2018, 11:54
https://youtu.be/34EpY9LgOiY
NSFW. ;)

OjTam
14-08-2018, 22:31
A w Rosji Sowieckiej dyrygują tak:
12725
;)

Zetec
14-08-2018, 22:40
Nie trzeba dwa razy mówić...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/08/1d1597b9677d85aee94bf46bef25f98e-1.jpg
źródło (https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180814/1d1597b9677d85aee94bf46bef25f98e.jpg)

notdot
15-08-2018, 11:41
To ja nie obrazkowo:
- dlaczego nie należy zostawiać wiertarki na słońcu?
- bo może dostać udaru

kjeld
26-08-2018, 21:27
Nawet dobry zoom może zostać zablokowany.
https://streamable.com/4niuc

ksh
04-09-2018, 22:43
Może nie tyle śmieszne co ciekawe ale chyba tu można dać


https://www.youtube.com/watch?v=oSd0keSj2W8

OjTam
10-09-2018, 18:51
https://youtu.be/NLqREDWWZBs
;)

kolumb
16-09-2018, 15:25
https://www.youtube.com/watch?v=vhPzQc9GcTg

manfred
16-09-2018, 17:40
Tragedia a nie humor

SpeakerCarriage
17-09-2018, 09:56
Niby suchar, niby chyba to już słyszałem, ale skisłem :D

myrele
18-09-2018, 20:36
Blondynka startuje w teleturnieju.
Prowadzący zadaje pytanie:
– Myli się tylko raz.
Blondynka myśli, myśli … i odpowiada:
– Brudasy

Maro66.
18-09-2018, 22:09
A to dobre jest :D

notdot
19-09-2018, 13:58
Wchodzi Amerykanin do baru w Polsce i mówi:
- Słyszałem, że wy Polacy to jesteście straszni pijacy. Założę się o 500$, że żaden z was nie wypije litra wódki jednym haustem. W barze cisza. Każdy boi się podjąć zakład. Jeden gościu nawet wyszedł. Mija kilka minut, wraca ten sam gościu, podchodzi do Amerykanina i mówi:
- Czy twój zakład jest wciąż aktualny?
- Tak. Kelner! Litr wódki podaj!
Gościu wziął głęboki oddech i fruuu... z litra wódki została pusta butelka. Amerykanin stoi jak wryty, wypłaca 500$ i mówi:
- Jeśli nie miałbyś nic przeciwko, mógłbym wiedzieć, gdzie wyszedłeś kilka minut wcześniej?
- A, poszedłem do baru obok sprawdzić, czy mi się uda...

czarny75
19-09-2018, 14:09
Takie dwa żarciki o francuskiej motoryzacji:
1. Jak dotychczas Renault Laguna nie zepsuła się tylko jednemu gościowi..A jest nim Chuck Norris.

2. Dlaczego Laguna zdobyła maksymalną liczbę punktów w crash teście Euro NCAP i została wybrana najbezpieczniejszym samochodem ?


Bo w trakcie testu jechała na lawecie.

bejcman
19-09-2018, 14:52
Taaaa, w Lagunach trwa akcja serwisowa: ucho holownicze z przodu spawają na stałe;)

tbogdanowicz
23-09-2018, 16:18
Ciekawostka.
Gdy menel jedzie autobusem, to autobus jedzie menelem.

OjTam
23-09-2018, 17:05
Ciekawostka.
Gdy menel jedzie autobusem, to autobus jedzie menelem.

I druga ciekawostka.
Jak menel wysiądzie z autobusu, autobus dalej jedzie menelem.

tbogdanowicz
23-09-2018, 17:46
A to już przeczy prawom fizyki :shock::-).

notdot
23-09-2018, 18:08
Ale jest zgodne z prawami chemii i biologii :D

pwaos
23-09-2018, 19:40
A to już przeczy prawom fizyki :shock::-).

Tu ma zastosowanie zasada zachowania swądu. :grin:

Maro66.
29-09-2018, 18:01
Rozwaliła mnie promocja w jednym ze sklepów foto...
14852

grizz
29-09-2018, 18:02
:D :D
:D :D

Nikon Polska powinien po nich pojechać :D

Maro66.
29-09-2018, 20:52
Do tego, to autoryzowany przez Nikon Polska sklep :grin: I dotyczy to każdej kupowanej lustrzanki marki Nikon :grin:

esperal
29-09-2018, 21:13
Co takiego nadzwyczajnego jest w tej promocji?

jurkarol
29-09-2018, 21:34
czyszczą matrycę przed zakupem

Maro66.
29-09-2018, 22:02
Co takiego nadzwyczajnego jest w tej promocji?

Słynne "chlapanie olejem" na matryce Nikonów = promocja na darmowe czyszczenie... Dotyczy tylko Nikonów. Łapiemy aluzję?

esperal
30-09-2018, 00:05
Jeśli ktoś kojarzy brudną matrycę tylko z chlapaniem olejem to faktycznie dowcipna promocja.

ksh
01-10-2018, 13:50
hmm...


https://www.youtube.com/watch?v=f_ifYK7-ytg

MadOnion
03-10-2018, 12:29
Padłem ze śmiechu...

jurkarol
03-10-2018, 13:00
terminaŻ prac ekipy, heh

jo44
03-10-2018, 14:29
Kto by tam zwracał uwagę na takie drobiazgi jak akcja trzyma w napięciu... :)

OjTam
12-10-2018, 16:15
https://komixxy.pl/uimages/201810/1539340784_by_kurdupelek_500.jpg
źródło (https://komixxy.pl/uimages/201810/1539340784_by_kurdupelek_500.jpg)

Sebastian_Szwed
16-10-2018, 18:48
Jak nazywa się żona Herkulesa?

Frau Kules.

tbogdanowicz
22-10-2018, 06:43
To nie polityka, to dno propagandy:

15864

pilon
22-10-2018, 10:26
I to również fake, jeden z tysięcy już wygenerowanych. Wiadomości w tej scenografii są tylko o 19:30, więc komentarz o wynikach wyborów nie mógłby się w nich pojawić wczoraj.
I poza tym wczoraj ta kobitka (czy ktoś tam inny) miała inne ciuchy.

To nie tak, że jestem zwolennikiem pewnego ugrupowania, chodzi tylko o to, że nie wszystko można traktować poważnie. ;)

jurkarol
22-10-2018, 14:28
założę się, że wielu w to uwierzy. dla mnie najpierw podejrzane było słowo 'wicemistrzem' a potem zupełnie zdrowy rozsądek mnie cofnął

pilon
22-10-2018, 14:38
80% kwejka pewnie uwierzyło, sądząc po komentarzach tam ;)

O poziomie programu z obrazka można dyskutować, jednak nawet tam, nikt by "wicemistrza" nie użył.

Maro66.
22-10-2018, 14:45
A przynajmniej jeszcze nie teraz :wink:

Transgrys
22-10-2018, 15:36
Nie ma to jak kwejk :P

tbogdanowicz
22-10-2018, 17:52
Przecież w samej nazwie strony tkwi informacja co tam jest pokazywane. Niemniej jednak pomysł ktoś miał świetny :-).
Dobrze oddał ducha wszechobecnej wyborczej propagandy, która nawet klęskę chce nazywać zwycięstwem.

Owain
24-10-2018, 15:51
MOD ON Radosna twórczość wydzielona z innego wątku. Można się tutaj dalej rozwijać. MOD OFF


Kolego wpk. Jusz jakis czas śledzę Twe zdjęcia na tym forum, nawet umiesz fotografować. Ale owo zdjęcie jest trochę nudne. Gdybyś pogłówkował, mógłbyś z tego kartofliska zrobić ładny krajobraz marsjański. Np taki:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/10/FXH8rEZ-2.jpg
źródło (https://i.imgur.com/FXH8rEZ.jpg)

wpkx
24-10-2018, 16:06
Szanowny kolego Owain, z szacunkiem przyjmuję Twe uwagi.
Jednak, o ile w ogólności się zgadzam, to w szczególności trochę nie leży mi ten balans bieli... Ale być może bywaliśmy na Marsie w innych porach, i stąd różnice.
Poza tym tam nie jest tak pusto.

nordwind
24-10-2018, 17:00
Myślę, że w przypadku twórczości kolegi wpkx, wszyscy się zgodzą, że "bez kota, to nie jest dobra robota"



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/10/sRa2svX-2.jpg
źródło (https://i.imgur.com/sRa2svX.jpg)

wpkx
24-10-2018, 17:05
Może i wszyscy, ale co na to kot? Wszak RODO'sse oblige.

nordwind
24-10-2018, 17:10
Kot szczęśliwie przybłąkał się spoza obszaru objętego jurysdykcją RODO.

wpkx
24-10-2018, 17:17
Jednak wciąż pozostaje "Problemat słupa"....
Albowiem ów nie został, w zgodzie z regułą zakonu Stemplariuszy, wystemplowany, lecz w niecny, zdradziecki sposób wykadrowany.

notdot
24-10-2018, 17:31
No właśnie, słup wystemplować, dodać ramkę, podpis dać większy
No i kot musi być

wpkx
24-10-2018, 17:35
Ramka... To brzmi dumnie.

gavin
24-10-2018, 17:35
15974

myślę, że teraz od razu lepiej!

wpkx
24-10-2018, 17:40
Ortodoksja Twemi usty przemawia, bracie gavinie.
Nie ujdziesz pokucie.

gavin
24-10-2018, 17:42
konica rules!

Owain
24-10-2018, 17:57
Szanowni Koledzy, nie znam za bardzo Waszej twórczości fotograficznej, ale osobiście uważam, że zdjęcie (nawet krajobrazu) winno mieć to coś.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/10/yACvVbX-2.jpg
źródło (https://i.imgur.com/yACvVbX.jpg)

gavin
24-10-2018, 18:00
Sztafaż jak się paczy!

Owain
24-10-2018, 18:04
Sztafaż? Tak mówią w Zagłębiu na kreta?

gavin
24-10-2018, 18:06
Nie mówią za dużo bo leżą umorusani na hałdach wungla!

nordwind
24-10-2018, 18:17
hy hy...

15975

Owain
24-10-2018, 18:20
hy hy...

O, Kolego! Szacuneczek! Chwilę mi zajęło ;)

gavin
24-10-2018, 18:21
zniewaga, szykuj Pan się na pojedynkowanie

wpkx
24-10-2018, 18:40
Cóż... Wypada mi być sekundantem.
Wybierzcie broń.

nordwind
24-10-2018, 18:48
O północy pod karczmą "Rzym", pojedynek na przekleństwa !

notdot
24-10-2018, 18:50
15976

no to teraz jest już dobrze

wpkx
24-10-2018, 18:52
Zabiłeś system.

gavin
24-10-2018, 18:52
haubica 155mm

Owain
24-10-2018, 18:58
Ale że Santa Mamiya de Domestoss jest przemysłowa? :shock:

A już pamiętam, to chyba ten sklep w Wiślicy...

wpkx
24-10-2018, 18:59
Haubice mają krótkie lufy.
A Mamka czeka na oclenie matówki.

vid3
24-10-2018, 19:23
Dam coś z lewej dla podkreślenia symetrii

15977

gavin
24-10-2018, 19:30
15978

poprawka!

nordwind
24-10-2018, 20:35
korekta

15979

Owain
24-10-2018, 20:46
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/10/ZT07nqF-2.jpg
źródło (https://i.imgur.com/ZT07nqF.jpg)

notdot
24-10-2018, 20:51
15980
........

gavin
24-10-2018, 20:55
dobra wersja [emoji16]

notdot
24-10-2018, 20:58
brakuje mi jeszcze krzesła spod przystankowego znaku ;)

kl
26-10-2018, 12:13
16031

pierwszy znak po tym tekście będzie kropką .

jurkarol
26-10-2018, 13:36
to ma być akt? a gdzie golizna?

kl
26-10-2018, 13:46
to ma być akt? a gdzie golizna?

Nikt Cie nie straszył rozchyleniem płaszczyka? ;)

notdot
26-10-2018, 16:37
to ma być akt? a gdzie golizna?

krecik nie ma spodenek jak już się tak doszukujesz :D

a swoją drogą czemu to zostało przeniesione tu a nie do

Grafizacja, Foto - żart, Pozostałe
http://forum.nikoniarze.pl/forums/40-Grafizacja-Foto-%C5%BCart-Pozosta%C5%82e

jurkarol
26-10-2018, 18:22
niezły odjazd. wiadomo że grzyby, zdradzcie tylko jakie

crusiek
26-10-2018, 18:23
Ze względu na powtarzający się jeden element w tej ...... kompilacji jestem na tak :) :P

krzysztofz24
26-10-2018, 19:09
krecik nie ma spodenek jak już się tak doszukujesz :D


Wlasnie ktos mi kiedys mowil o tym i mielismy niezla rozkmine i beke z tego.
Otoz 90% postaci w kreskowkach dla dzieci, chodzi z golym tylkiem:-).
Kubus Puchatek i reszta paraduja z golym tylkiem. Kaczor Donald i jego siostrzency goly tylek.
Krecik, Gumisie i wiel innych ubieraja tylko gore a reszty nie.

A dzieci to ogladaja:-);-)

notdot
26-10-2018, 19:57
wiem, wiem
chociaż kaczor donald ma mundurek szkolny
a myszka miki ma spodenki
:D

OjTam
26-10-2018, 20:33
Krecik, [ciach] ubieraja tylko gore a reszty nie.

crusiek, Ty bez gaci chodzisz? :shock:
Aaa, zboczeniec!!! Gdzie policja? Gdzie TOZ? :lol:

crusiek
26-10-2018, 20:56
crusiek, Ty bez gaci chodzisz? :shock:
Aaa, zboczeniec!!! Gdzie policja? Gdzie TOZ? :lol:


https://www.youtube.com/watch?v=wTjLZwpmufw

tbogdanowicz
02-11-2018, 12:54
Jak lekarze śmieją się z antyszczepionkowców:
16391

akustyk
02-11-2018, 13:07
Jak lekarze śmieją się z antyszczepionkowców:
16391

cudne! :D

tbogdanowicz
05-11-2018, 22:05
Dawno nic fotograficznego tu nie było:
16566

Sebastian_Szwed
07-11-2018, 18:39
Przychodzi matematyk do dziwki i mówi "ciąg Fibonacciego"

jurkarol
07-11-2018, 23:54
Przychodzi matematyk do dziwki i mówi "ciąg Fibonacciego"
przychodzi kolega tego matematyka językoznawca, do dziwki i mówi: ciągnij Fibonacciego.
a ona zdziwiona.

tbogdanowicz
15-11-2018, 17:08
Już to kiedyś widziałem a i tak zaplułem monitor kawą :-).

16996

ksh
22-12-2018, 19:23
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=pD_yQZ4iNjY

OjTam
23-12-2018, 16:06
https://img2.dmty.pl//uploads/201812/1545521322_3G8fnL.mp4

ksh
03-01-2019, 00:00
https://www.amazon.co.uk/dp/B01C5TF5YO
pora pomyśleć o przyszłości i oczywiście być eko ;)

jo44
03-01-2019, 00:40
Po..by...

ksh
16-01-2019, 14:34
https://www.youtube.com/watch?v=mhRLoRtqGoU

Maro66.
16-01-2019, 15:08
Nie omieszkałem odpowiednią łapkę pod filmem kliknąć :twisted:

tbogdanowicz
06-02-2019, 07:37
Uwaga!!! Nie czytać w sytuacji gdy nie można się śmiać!!!

Wiem jak to brzmi ale uczciwie ostrzegam.

Na szczęście przeczytałem to w domu :-).
------------------------------------------

Byłem sobie ostatnio w Tesco i zdałem sobie sprawę z tego, że chyba z dziesięć lat nie jadłem żelków. Stoi facet, lat 44 i ogląda żelki jak mały knyp. No i upatrzyłem sobie - Haribo sugar free. No spoko, bez cukru to może mi dziąseł nie wypali bo słodyczy to nie jadłem w chu.... długo. Kupiłem sobie taką paczkę 2kg i szczęśliwy podbijam do kasy. Za mną jakiś starszy pan. Stuka mnie w ramię i mówi:
-Tylko pan ich nie jedz za dużo, bo jak wnuczce kupiłem to dwa dni z kibla nie wychodziła.

Wbijam do domu(oczywiście nie mówię dzień dobry bo mieszkam sam, żadna nie odważy się spojrzeć na moje piękne, kuliste ciało), jem sobie obiadek, i coraz bardziej myślę o żelkach. Szybko wpieprzyłem mielone(sprzed 4 dni, ale tbw) i otwieram paczkę. Te misie, matko, jakie piękne! Żebyście wy to widzieli. To nie jakieś tam zwykłe żelki pizdryki ze sklepu, tylko dosłownie każdy miś patrzy na ciebie i się uśmiecha. Pragnie, żebyś go wchłonął. No i zacząłem je wchłaniać. W międzyczasie zadzwonił dzwonek do drzwi - jak się okazało, brat wpadł z ww. bratankiem. No i tak siedzimy sobie, my z bratem po kawce, młody prawilnie spija soczek z wysokiej szklanki jak browara. Ojebaliśmy może ze trzy czwarte tej paczki(tak z półtora kilo), kiedy usłyszałem bulgotanie. Ale to nie takie bulgotanie jak bączek w wannie, tylko takie jak to wyśpiewują mnisi z Tybetu czy innego zapizdowa. Młody czerwony, spuścił łeb, zdążyłby nawet szklankę po tym soku umyć zanim to bulgotanie ustało.
-Tata, kupa.
-No słyszę
No i jak brat wstawał, to tylko spojrzał na mnie oczami jak 5 złotych i jak nie *******nął bączura, to myślałem że mu spodnie rozerwie. Brzmiał dosłownie jak stary Wartburg, i to przez dobre 10 sekund.
-Coś ty nam ***** dał?
-No zwykłe że... - i nagle jakbym dostał pięścią w brzuch. Tak mnie skręciło, że się zjebałem z krzesła. No i zjebałem.

Co potem się działo to była fekaliopokalipsa. Młody oczywiście nie doszedł do kibla, zasrał próg w kuchni i kawałek przedpokoju. Brat w ostatniej chwili podłożył sobie garnek, fajny taki nowy, pięciolitrowy, i w trzy sekundy się z niego wylało. ***** nie dość, że garnek zasrany, to jeszcze brat się patrzy na mnie jakbym nie wiem co mu zrobił. A ja sram na podłogę i krzyczę z bólu, bo mnie skręca jakby mnie zombie gryzły. Brat wtóruje, młody wyje sopranem. No istny performance, oprócz wrażeń wizualnych mamy jeszcze śpiew i breakdance w konwulsjach.

Po pięciu minutach pierwsza fala ustąpiła. Co za debil wymyślił żelki-misie, które w jelitach zmieniają się w niedźwiedzie polarne? Brat patrzy na mnie, ja na brata, młody patrzy tępym wzrokiem przed siebie. Nawet on czegoś takiego z siebie nie wyrzucił, a oprócz wcześniej wspomnianego szluga ma na swoim koncie więcej podobnych wyczynów. Już zacząłem iść po wiadro, i to był dobry odruch. Druga fala przyszła tak niespodziewanie, że ledwo zdążyłem kucnąć nad wiadrem. Młody popuszcza jakieś mokre bąki, a ja kurczowo trzymam się drzwi od łazienki podczas gdy furia szatana niszczy wiadro. Brat siedzi wyczerpany na krześle i mówi:
-O, dobra. Ten będzie suchy.
Po jego twarzy wywnioskowałem, że nie bardzo. Zaraz zaczął się zwijać i spadł z tego krzesła, prosto we wcześniej pozostawione przez niego gówno. Ta fala trwała jakieś dwadzieścia minut, i czułem że jak przyjdzie jeszcze jedna to wysram materię pozakosmiczną, bo gówna to tam już nie będzie. W międzyczasie słyszę stukanie w rury. Jakby ta stara raszpla z piętra niżej wiedziała przez co przechodziliśmy, to już by co najwyżej w wieko trumny mogła pukać.

Do czwartej fali byliśmy już przygotowani niemal strategicznie - młody zajął kibel bo najwygodniej, a my z bratem siedzimy oparci dłońmi o brzeg wanny. I czekamy. Nagle jak lecącego Apache wroga słyszę takie łopotanie. I zaczyna się desant, który trwa kolejne czterdzieści minut. To już był rekord. Nie wiedziałem, że mam w sobie tyle czegokolwiek - myślałem w pewnej chwili, że jelitom już się po*******iło do reszty i zaczęły się wywijać na lewą stronę. Nagle walenie do drzwi.
-Spierdalać!
-Panie Gównalski, otwierać! Policja!
-Sram!
-Gówno mnie to obchodzi! Otwierać!
-Pięć minut!
Jelita pozwoliły mi wstać po dwunastu. Otworzyłem drzwi, i nie zdążyłem nawet przyjrzeć się policjantowi, bo *******nął na glebę jak kawka XD raszpla szepnęła tylko "o boże" i zaczęła zbiegać po schodach. Dała radę zejść po dwóch zanim zgasły jej światła. Zamknąłem drzwi(przy okazji wychlapując trochę niedźwiedziego łupu na klatkę schodową), i zdążyłem dojść do drzwi od łazienki, kiedy się znowu zaczęło. Czułem, jak gorąca magma opuszcza mój wulkan i tworzy nowe połacie lądu na podłodze mojego przedpokoju. Było tam wszystko - rzeki, małe pagórki i dolinki, nawet coś na kształt naszej komendy policji. Zrezygnowany brat z tępym wzrokiem osunął się dupą do wanny i tak już siedział w środku, stopniowo robiąc coraz głębszą błotną kąpiel. Mówię wam, wyglądało gorzej niż te kible w "Trainspotting."

Koniec końców, spędziliśmy jakieś sześć godzin walcząc z tymi niedźwiedziami. Młody miał mniej w sobie więc po czterech godzinach tylko siedział w rogu kibla i cichutko płakał. Mieszkanie było wynajęte, więc trochę przyps, bo posprzątać trzeba. Po czterech dniach było w miarę ok(poza smrodem), a worki wyjebałem do lokalnej oczyszczalni ścieków bo po godzinie spuszczania w kiblu zapchałem i zrobił się mały wylew. Myślałem, żeby zacząć to gówno ściągać z podłogi jak wodę z akwarium (wiecie, gumowa rurka, zasysanie i lecimy), ale w ostatniej chwili brat mi wyrwał węża z ręki i *******nął nim w głowę. Jak znosiłem worki po klatce schodowej to wylewałem trochę pod wycieraczkę tej starej psiochy, niech ma to zdarzenie w pamięci do końca swojego życia XD

Epilog: zgubiłem tego dnia 12 kilo. DWANAŚCIE. Niech mi żadna Ewa Koniakowska czy inna Mela B nie *******i, że jej dieta jest skuteczniejsza. Po tym, jak tydzień nie było mnie w pracy wyjebali mnie z firmy ochroniarskiej. Zatrudniłem się w restauracji. I jak przychodzą jakieś gnojki które są za głośno to daję im miseczkę żelków "dla szanownych klientów." Przecież się gówniarze (hehe) nie przyznają rodzicom, że wpieprzały słodycze. A ja mam ubaw, widząc ich skręcone małe ryje XD brat dalej się do mnie nie odzywa, ale myślę że mu niedługo przejdzie.

jurkarol
06-02-2019, 10:35
Gó... niany humor. Dno. :(
Jaki subtelny

MC_
06-02-2019, 10:58
Jak dla mnie - żenada.

Stefan Kulibaba
06-02-2019, 11:55
Zazdroszczę subtelnego poczucia humoru i wyrafinowanej polszczyzny... Po prostu boki zrywać jeśli ktoś ma jeszcze nie zerwane.

mateo912
06-02-2019, 12:36
[...]

4 okrążenie internetu i nadal śmieszne w takim sam sposób jak są straszne jumpscary w horrorach (czyli średnio na jeża) ;)

PiKa
06-02-2019, 13:38
Panowie... O gustach się nie dyskutuje. Dowcip nie obraża nikogo, nie jest rasistowski itp, kolega nie wrzuca takich dowcipów dziesiątkami, jego widocznie to śmieszy, więc nie komentuje w tym stylu. Dziękuję.

jurkarol
06-02-2019, 13:48
Ten... Kloaczny "Dowcip" obraża smak, czyli gust, i dobre obyczaje.
O gustach się nie dyskutuje o ile gustu się nie ma. To usprawiedliwienie braku kultury.

OjTam
06-02-2019, 17:25
https://img.joemonster.org/images/vad/img_46938/8ba8943983e0509639c2d7464b520d71.jpg

tbogdanowicz
07-02-2019, 10:44
Szanowni jurkarol, MC_, @ Stefan Kulibaba, mateo912, PiKa, jurkarol.

Ciesze się że prezentujecie tak wysoki poziom intelektualny i kulturalny, że Was to nie śmieszy a nawet oburza.

Niestety, ja po bardzo pracowitych miesiącach spędzonych w "towarzystwie" potrzebuje się odstresować.
Niektórzy wtedy "idą w tango", ja śmieję się z rzeczy, tak dalece kontrastujących z tym co mam na co dzień, jak tylko można.

Tekst jest potwornie głupi, bo taki miał być z założenia. To rodzaj humoru, który pozwala nie myśleć tylko się śmiać. Nikogo nie obrażający i nie ośmieszający. Za to pozwalający dostrzec finezję innych, zamieszczanych tu tekstów.

Pozdrawiam i oczywiście urazy nie żywię.

jurkarol
07-02-2019, 12:58
tbogdanowicz rozumiem, że są takie chwile kiedy chcesz się tak odmozdzyc, ale wtedy trzeba się udać w ustronne miejsce :D

tbogdanowicz
07-02-2019, 13:21
tbogdanowicz rozumiem, że są takie chwile kiedy chcesz się tak odmozdzyc, ale wtedy trzeba się udać w ustronne miejsce :D
jurkarol, z natury jestem towarzyski :-).

Rzecz jest głupia i nie spodziewałem się "świętego oburzenia", jakie zdarzało się gdy ktoś obrażał czyjeś uczucia lub wierzenia. Ale jakoś nie kojarzę byś wtedy stawał w obronie obrażanych.
W dowcipach dopuszczam nieomal wszystko i potrafię się z nieomal wszystkiego śmiać. Nie lubię obrażania osób chorych, niepełnosprawnych i temu podobnych opowieści.

Pozdrawiam.

Sławomir
07-02-2019, 13:39
jurkarol, z natury jestem towarzyski :-).

Rzecz jest głupia i nie spodziewałem się "świętego oburzenia", jakie zdarzało się gdy ktoś obrażał czyjeś uczucia lub wierzenia. Ale jakoś nie kojarzę byś wtedy stawał w obronie obrażanych.
W dowcipach dopuszczam nieomal wszystko i potrafię się z nieomal wszystkiego śmiać. Nie lubię obrażania osób chorych, niepełnosprawnych i temu podobnych opowieści.

Pozdrawiam.

Panowie, polecam:
https://sklep.kfd.pl/kfd-fit-zelki-100-g-p-6800.html?search_query=fit&results=121

wiem jak te żelki działają. Dokładnie jak w cytowanym dowcipie! w nadmiernym spożyciu efekt murowany!

jurkarol
07-02-2019, 14:17
Ksylitol i i malitol tak działaja to prawda.

Zetec
07-02-2019, 14:57
Przypomniał mi się kawał.
Qmpel do qmpla mowi:
- Wiesz... Mam gówniane ręce.
- Czemu?
- Bo kleja się do każdej dupy...

ekonet
07-02-2019, 19:33
@jurkarol (https://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=71809), z natury jestem towarzyski :-).

Rzecz jest głupia i nie spodziewałem się "świętego oburzenia", jakie zdarzało się gdy ktoś obrażał czyjeś uczucia lub wierzenia. Ale jakoś nie kojarzę byś wtedy stawał w obronie obrażanych.
W dowcipach dopuszczam nieomal wszystko i potrafię się z nieomal wszystkiego śmiać. Nie lubię obrażania osób chorych, niepełnosprawnych i temu podobnych opowieści.

Pozdrawiam.
Żółwik, bracie. ;)

tbogdanowicz
07-02-2019, 19:39
Żółwik, bracie. ;)

Od razu mi lepiej :-).
Zupełnie poważnie.

szelas
08-02-2019, 11:47
Panowie, polecam:
https://sklep.kfd.pl/kfd-fit-zelki-100-g-p-6800.html?search_query=fit&results=121

wiem jak te żelki działają. Dokładnie jak w cytowanym dowcipie! w nadmiernym spożyciu efekt murowany!

Ale oni nawet ostrzegają, że może się skończyć na tronie

UWAGA! Ze względu na wysoką zawartość błonnika oraz maltitol (poliol) - jednorazowe spożycie w nadmiernych ilościach może wywołać efekt przeczyszczający. Żelki zawierają aż 19,7 g błonnika w 100 g produktu, podczas gdy dzienna norma spożycia to 25 g dla przeciętnej osoby dorosłej!

krzysztofz24
28-02-2019, 15:44
Taki tam 11minutowy filmik. Ten pojazd istnieje naprawde i ma nawet chyba jakas bardziej opancerzona wersje.
Krotki przyklad dzialania logiki militarnej;-)
https://youtu.be/TGLpjTImseA

krzysztofz24
05-03-2019, 21:05
Jakie zwierzete potrafi otworzyc sobie drzwi klamka?

Ciekawe ile z was pomyslalo o takim.
Fajnie pacnal na koniec:-D (tylko 13 sekundowy filmik).
https://youtu.be/Bxc_55ur-J4

spiritus
08-03-2019, 18:51
22029

8znakuf

spiritus
20-03-2019, 13:26
22485
8znakow

TOP67
20-03-2019, 15:20
kot egipski Mau ma f/1.4, jakoś musi widzieć w tych ciemnościach ;)

!AGresT
27-03-2019, 19:03
Czelabińskiego kreta trochę poniosło i teraz jest australijski.

ksh
30-04-2019, 09:34
https://nikonrumors.com/2019/04/29/the-iconic-tank-man-photos-were-shot-with-a-nikon-camera.aspx/ :lol:

spiritus
21-05-2019, 21:28
25232
8znakuf

Zolty
21-05-2019, 22:05
Pierwsze reakcje szkol po filmie - zapobiegawczo:
25234

ksh
24-05-2019, 21:24
https://i.imgur.com/7C94sLn.jpg

Kojocisko
24-05-2019, 21:30
Ale z powodu długiego oczekiwania pięć osób zginęło przy zejściu, więc humor raczej czarny :-(

tbogdanowicz
24-05-2019, 21:35
Gdzie to:shock::shock::shock:???

OjTam
24-05-2019, 21:37
Mt. Everest jeśli dobrze kojarzę.

crusiek
24-05-2019, 21:38
O ja ..... :O

spiritus
24-05-2019, 22:20
Niczym u nas jak na Giewont :D

PiKa
25-05-2019, 16:31
Wszędzie piszą o 2 ofiarach, nie pięciu.

TOP67
26-05-2019, 08:28
Wszędzie piszą o 2 ofiarach, nie pięciu.

Kolejnych dwóch.

W tym tygodniu już 10

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/190529571-Kolejka-na-Mount-Everest-Kolejne-ofiary.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,166611,24827953,brytyjski-himalaista-zmarl-schodzac-z-mount-everest-to-10-ofiara.html#s=BoxOpImg3

Rafał_Sz
26-05-2019, 12:45
Stoją tyle czasu, a jak chce im się siku albo dwójeczkę to jak to się tam odbywa? Raczej krzaczków obok tam nie ma. XD

Poza tym jakoś tak mi się skojarzyło.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTrMHiRHWyev85VnNZ7x9ND7dMdO7Ww1 BrJZVw3M8jUH3_A3NDm

jurkarol
26-05-2019, 17:46
Ja ciągle myślę, że to fotomontaż z tym mt. Everestem...

ksh
26-05-2019, 19:20
https://pbs.twimg.com/media/D7gX8rAW4AAYzlk.png

akustyk
27-05-2019, 07:26
https://pbs.twimg.com/media/D7gX8rAW4AAYzlk.png

zwykly fiu* nie zaden wyborca :D

bejcman
28-05-2019, 22:15
25562

:lol::lol::lol:

124miko
29-05-2019, 10:34
Bardzo brzydko !!!
Raz, że dowcip stary, a dwa raczej do opowiadania na budowie lub przy piwie.
Wstyd !!!

krzysztofz24
29-05-2019, 14:03
Eee tam. Dowcip troche grubianski, ale dobry:-).
Bym nie przesadzal z tym wstydem.

akustyk
29-05-2019, 15:55
ja chyba jestem jakies 20 lat za stary na taki "dowcipy". lub tez na trzezwo po prostu nie wchodza :/

manfred
30-05-2019, 04:37
To obraża słowo dowcip ale ludzie to się z byle czego cieszą.

Kojocisko
30-05-2019, 09:14
Gdyby ktoś na forum umieścił zdjęcie na poziomie tego "dowcipu", to by autor otrzmał sporo "prostujących" go komentarzy.

Zdebik
30-05-2019, 16:45
Jak już lecimy po bandzie...25633

spiritus
30-05-2019, 17:04
https://www.youtube.com/watch?v=1NYhZkGNaHo&feature=share&fbclid=IwAR0Wcua5BvPLYYt8nrsKzzUDCJgfqEcI661TC0L9f uk2Ek05GgUO1A270us

krzysztofz24
30-05-2019, 21:06
To obraża słowo dowcip ale ludzie to się z byle czego cieszą.

A niektorzy ludzie zdaja sie miec usztywniajacy kij od szczotki w tylku;-)


Ostatnio w tym watku, bardziej smieszne od samych wstawek dowcipow sa reakcje niektorych.
Bulwers na "kloaczny" kawal tbogdanowicz:-).
A teraz chyba oburzenie na uzycie na obrazku przeklenstwa, czy nie wiem oburzenie na "zanizanie" poziomu:grin:

O Borze, do czego to dochodzi. Same przeklenstwa, obrzydlistwa i zanizanie wysublimowanego humoru;-).

tbogdanowicz
30-05-2019, 21:09
Właśnie ze względu na reakcję na moją wstawkę, nie komentowałem głośno "świętego" oburzenia, ale po cichu się z niego śmiałem bardziej niż z dowcipu. :-)

poste
30-05-2019, 21:18
Tak, komentarze są dobre, można się pośmiać. Zwłaszcza z ortografii :oops:

krzysztofz24
30-05-2019, 22:09
Tak, komentarze są dobre, można się pośmiać. Zwłaszcza z ortografii :oops:

Ale co to do mnie przytyk? Serio bedziesz chodzil za mna po forum i szukal okazji zeby sie odegrac:grin: jak ci pokazalem w pewnym watku ze jestes w bledzie.
Duzo osob w necie, swiadomie nie uzywa polskich znakow. Taki wybor. I nadzieja, ze czytajacy dostawi je sobie samemu z automatu. Nic trudnego;-).
A jak tam skladnia i stylistyka mojego postu? Smiem twierdzic, ze bez zastrzezen:-). I interpunkcja jak ta lala.

Nie wiem co ci poradzic, jak czujesz sie tym zbulwersowany. Pisz na Berdyczow;-)

P.s
Slowo "Borze' zostalo tak napisane celowo, bo troche nie przystoi pisac je poprawnie i przywolywac w tego typu watku, jako argument.

poste
30-05-2019, 22:14
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Lu
30-05-2019, 22:24
P.s
Slowo "Borze' zostalo tak na pisane celowo, bo troche nie przystoi pisac je poprawnie i przywolywac w tego typu watku, jako argument.
krzysztofz24
Napomknąć tylko chciałem, że "napisane" piszemy razem.
Co do znaków diakrytycznych-rozumiem, ale nie popieram.
A z ambarasu z Bogiem próbowałeś zgrabnie wybrnąć.
Czy się udało?
Nie jestem do końca przekonany.

P.S Nie pomyśl, że Cię na forum śledzę:)
Wpadam do tego działu od czasu do czasu.
No i na takie "kwiatki" się natknąłem.
Ale dział niewątpliwie właściwy:)
Pozdrowąsy

krzysztofz24
30-05-2019, 22:33
Dzieki za zwrocenie uwagi na to "na pisane". Jakos niechcacy mi sie spacja kliknela. Wiem, ze "napisane" pisze sie razem:-). (Poprawilem).
A co do slowa "Borze" i jego uzycia. To ja tego nie zmyslilem na potrzeby odpowiedzi, powaznie tak myslalem jak pisalem, tamten post. Ale moze nie kontynuujmy tematu...nie ten dzial a z pisania o religi zawsze wychodza kwasy.
Nie czuje sie sledzony przez ciebie:grin:.

- - - - kolejny post - - - - - -


:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Milo mi, ze sprawilem ci troche radosci. Od tego w koncu jest ten dzial;-).

Lu
30-05-2019, 22:41
Dzieki za zwrocenie uwagi na to "na pisane". Jakos niechcacy mi sie spacja kliknela. Wiem, ze "napisane" pisze sie razem:-).
A co do slowa "Borze" i jego uzycia. To ja tego nie zmyslilem na potrzeby odpowiedzi, powaznie tak myslalem jak pisalem, tamten post. Ale moze nie kontynuujmy tematu...nie ten dzila a z zpisanai o religi zawsze wychodza kwasy.
Nie czuje sie sledzony przez ciebie:grin:.
Za to ja lekceważony:grin: No i ta spacja... Poezja wprost.
Zakładam że to wina zmęczenia, późnej pory:)
- - - - kolejny post - - - - - -



Milo mi, ze sprawilem ci troche radosci. Od tego w koncu jest ten dzial;-).
Nie da się ukryć:)

Ewidentnie coś sknociłem przy cytowaniu.
To to zmęczenie. I wkurzenie.
200 km jechałem na miejscówkę i zonk. Zamknięte. A tak mnie na architekturę wzięło.
Dobranoc.

poste
30-05-2019, 22:47
O tak! Nie uśmiałem się tak od czasu, kiedy czytałem zeszyty koleżanki dyslektyczki:mrgreen:
Wiem, powinienem się tego wstydzić, dziś to choroba, itd, ale czasy były niepoprawne polityczne. Przyznaję się, bo to dział humor i chyba nie wszyscy "zdaja sie miec usztywniajacy kij od szczotki w tylku" :)

krzysztofz24
30-05-2019, 23:08
Ja z tych czasow, kiedy nie bylo dysleksji, dysgrafi i innych dysfunkcji...ale jak ty masz kolezanki w wieku szkolnym i im zeszyty czytasz;-).
To cieszy mnie to, ze masz radosc, czytajac posty bez polskich znakow;-).

poste
30-05-2019, 23:57
Każdy miał kiedyś koleżanki w wieku szkolnym, no, prawie każdy. Czas przeszły (od czasu, kiedy czytałem), ach , znowu ta gramatyka ;) Dawno to było, oj dawno.
Brak polskich znaków to akurat śmieszny nie jest.:(

Ps.Choć akurat ta dyslektyczka była koleżanką mojej siostry. Już napisałem, teraz mi wstyd z tego nabijania się z chorej.:oops:

krzysztofz24
31-05-2019, 00:37
(...)
Brak polskich znaków to akurat śmieszny nie jest.:(


Ale przeciez pisales, ze sie ubawiles.
Albo wiesz co, zalozmy ze masz racje, przenjaswietsza racje.
I ofc masz ostatnie slowo.
Poddaje sie. Nie chce zebys musial wszystkie spotkania odwolywac;-).

25661

Dobranoc. Ja to moge powiedziec;-)?

tbogdanowicz
31-05-2019, 07:58
Z polityki żartować nie można (choć często wystarczy zacytować i już można się śmiać), z religii tak samo (ale tutaj to łatwiej straszyć duchownymi dzieci niż robić sobie żarty), żarty z innych narodowości coraz częściej są postrzegane jako nacjonalizm i też krytykowane, dowcipy o blondynkach to seksizm, wulgaryzm wywołuje "święte" oburzenie, głupie dowcipy pozwalające na niemal kompletne wyłączenie zdrowego rozsądku też się niektórym nie podobają...
Ludzie, zastanówcie się do czego sami doprowadzacie. Kiedyś częściej pojawiały się tutaj nowe dowcipy, teraz nowe wpisy to głównie krytyka tego z czego inna osoba się śmieje.

poste
31-05-2019, 07:58
Skoro zboczyliśmy na temat zawiłości składni i logiki języka polskiego, to ostatnio gdzieś mignął mi artykuł o raportach policyjnych. Podobno częste są sformułowania typu "W dniu dzisiejszym w nocy denat przyszedł do sprawcy...". Ale co tam dziś, w PRL-u to dopiero były teksty, kilka mnie rozwaliło
http://www.hss.pl/pokaz/teksty/133

jurkarol
01-06-2019, 23:24
Uczą ładnie pisać tylko językiem bez sensu
https://www.pentel.pl/produkty/plastyczne-i-kreatywne/rid,274.html
ZESTAW DO NAUKI LETTERINGU
Hand lettering to sztuka wysublimowanego pisma odręcznego, nosząca znamię kaligrafowania, czyli starannego i estetycznego pisania. To połączenie pisania i rysowania. W dzisiejszym świecie, kiedy coraz rzadziej przykładamy się do szlifowania tej umiejętności, masz szansę nauczyć się techniki liternictwa. W naszym zestawie znajdziesz książeczkę, która wprowadzi Cię w tajemne arkana sztuki hand letteringu. Nauczysz się, w jaki sposób stawiać kolejne litery, by zachwycały swoim niepowtarzalnym kształtem i wyróżniały się wykwintną formą.

OjTam
01-06-2019, 23:26
Uczą ładnie pisać tylko językiem bez sensu

https://www.pentel.pl/produkty/plastyczne-i-kreatywne/rid,274.html

"brushe do letteringu" o ja pier...ole...������*♂️
Cały wątek o takich "perełkach" na innym forum. (http://konradus.com/forum/read.php?f=17&i=83008&t=83008&filtr=0&page=1)

jurkarol
02-06-2019, 00:01
W Warszawie na Puławskiej jest 'buczer'. Od buczenia bydła bo to jest sklep z mięsem. Czyli rzeźnik. Jak ładnie.

tbogdanowicz
02-06-2019, 07:40
W Warszawie na Puławskiej jest 'buczer'. Od buczenia bydła bo to jest sklep z mięsem. Czyli rzeźnik. Jak ładnie.

Genialne!!! Gdybyś nie wyjaśnił że chodzi o "butcher", to bym na to nie wpadł :mrgreen:.
Idę się rajdnąć, na bajku po foreście ;-).

OjTam
16-06-2019, 17:18
https://i.imgur.com/HBNBuFNl.jpg

ksh
27-06-2019, 14:03
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-komar-tygrysi-pojawil-sie-w-polsce,nId,3066086
Tak dla przypomnienia z jakim zagrożeniem mamy doczynienia https://www.youtube.com/watch?v=rObSWkQA7og

OjTam
29-06-2019, 15:05
Uważajcie, czego wymagacie od swoich modelek/ów:
https://komixxy.pl/uimages/201906/1561726596_by_slugs_500.jpg
;)

Lu
01-07-2019, 18:20
27097

Myślałem o perłowym...:mrgreen:

jo44
01-07-2019, 22:45
To jest taki suchar że papier już popękał ze starości...

Lu
01-07-2019, 22:54
To jest taki suchar że papier już popękał ze starości...

No patrz Pan.
A ja dopiero odkryłem.
Nie mam czasu na neta.
Wole puchę i resztę szpeja targać na plener....

Carlos_lo
02-07-2019, 09:03
w nawiazaniu do Jackowego pleneru...:

27128

ksh
04-07-2019, 16:16
Wczoraj dla wielu świat legł w gruzach przez niedziałające poprawnie serwisy społecznościowe, część powoli dochodzi do siebie i zamieszcza szczere zabawne wpisy coś w stylu tego:

https://i.imgur.com/AweDcdc.jpg

Władca Pixeli
09-07-2019, 01:52
;)


https://youtu.be/zFalW2rmaXI

Ligo
09-07-2019, 02:25
Jak się nazywa ten serwis?

Maro66.
09-07-2019, 09:47
Fotodebil Master chyba.

OjTam
09-07-2019, 11:16
John, komandos, weteran, jednym słowem człowiek o stalowych jajach, poddał się już po dwóch dniach pracy w sklepie z magnesami.

PiKa
09-07-2019, 14:17
Na lotnisku też musi mi być ciężko...

spiritus
09-07-2019, 22:25
https://www.youtube.com/watch?v=H_H8TOKcfjg

tbogdanowicz
23-07-2019, 11:49
Once upon a time there was an archery competition held.
All competitors were supposed to hit the target in the form of an apple placed on top of the head of a small boy, from the distance of 25 metres.
First of the competitors hit the apple near its centre and said proudly: "I come from England. I am Robin Hood".
Then the second competitor appeared, hit exactly the centre of the apple and said: "I come from Switzerland. I am Wilhelm Tell".
Next the third competitor came up, aimed at the apple, hit precisely the centre of the boy's eye and said: "I come from Russia. I am ... sorry".

TediPower
23-07-2019, 14:20
Jedyne co zrozumiałem to sorry
Fajnie by wylo na polskiej stronie czytać po polsku w dziale humor

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

OjTam
23-07-2019, 14:24
Jedyne co zrozumiałem to sorry
Fajnie by wylo na polskiej stronie czytać po polsku w dziale humor

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Zgadzam się ogólnie, jednak ten dowcip to gra słowna, więc po przetłumaczeniu straciłby sens.

tbogdanowicz
23-07-2019, 14:58
Jedyne co zrozumiałem to sorry
Fajnie by wylo na polskiej stronie czytać po polsku w dziale humor

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

I'm sorry...

:twisted::twisted::twisted:

----------------------
TediPower
Wybacz ale musiałem, jako kontynuacje dowcipu.


Zdarzają się dowcipy nieprzetłumaczalne. W ramach rekompensaty postaram się dzisiaj napisać coś co jest śmieszne tylko po polsku.

crusiek
23-07-2019, 15:13
Biedny chłopiec [emoji23]

tbogdanowicz
23-07-2019, 16:11
TediPower
Tak jak obiecałem, dowcip słowny po polsku.

W szkole pani kazała dzieciom napisać wypracowanie, zawierające słowa "matka jest tylko jedna".
Po kilku dniach poprosiła by chętne osoby głośno przeczytały swe wypracowania. Ku jej zdumieniu wśród chętnych zgłosił się Jasio, z rodziny w której oboje rodziców mocno nadużywali alkoholu.
Oczywiście poprosiła Jasia, by odczytał swą pracę ciesząc się nawet on docenia swą rodzinę.
Jaś zaczął czytać:

Wczoraj, gdy wróciłem ze szkoły do domu, ojciec jak zwykle leżał nieprzytomny w przedpokoju. Ominąłem go poszedłem do kuchni.
Przy stole razem z sąsiadem siedziała pijana matka. Z trudem odwróciła się do mnie i swoim pijackim głosem wychrypiała "Jasiu, w szafce są jeszcze dwie butelki wódki. Podaj je, bo chcemy się jeszcze napić." Otworzyłem szafkę zajrzałem i mówię "Matka. Jest tylko jedna."

- - - - kolejny post - - - - - -
PiKa

Na lotnisku też musi mi być ciężko...

Dopiero teraz zorientowałem się że w końcu przełamałeś się i podzieliłeś się swym problemem na forum. :shock:
I'm sorry. :mrgreen:

notdot
23-07-2019, 16:48
Zabawa w skojarzenia: Jeśli powiesz "pocztowa", to wszyscy pomyślą "skrzynka", ale powiedz "skrzynka", to wszyscy odkrzykną "piwa".

https://i.imgur.com/hXCjNvS.jpg

PiKa
23-07-2019, 17:02
Zgadzam się ogólnie, jednak ten dowcip to gra słowna, więc po przetłumaczeniu straciłby sens.Myślałem, że w Rosji jest jakiś lokalny bohater co zawsze trafiał w oko ;)

OjTam
23-07-2019, 17:04
Myślałem, że w Rosji jest jakiś lokalny bohater co zawsze trafiał w oko ;)

W Sowieckiej Rosji to łuki trafiają oczami w bohaterów. ;)

jo44
23-07-2019, 19:18
A to akurat nie był dowcip:

https://www.youtube.com/watch?v=em3AayNbKLA&has_verified=1

Lu
25-07-2019, 21:44
28174
osiem znaków

krzysztofz24
25-07-2019, 21:56
28175
.............

Lu
26-07-2019, 22:06
28211
Wazeliny nieco:grin:

OjTam
27-07-2019, 00:21
Wiedziałem, że Nikon optykę do broni robi, ale że samą broń też?
https://nikonrumors.com/wp-content/uploads/2019/07/Nikon-launched-a-gun.jpg
Jakieś zabezpieczenie przed nadmiarem reklamacji? :lol:

jurkarol
27-07-2019, 09:04
Wiedziałem, że Nikon optykę do broni robi, ale że samą broń też?
https://nikonrumors.com/wp-content/uploads/2019/07/Nikon-launched-a-gun.jpg
Jakieś zabezpieczenie przed nadmiarem reklamacji? :lol:
Dlaczego broń? Nie widać na nim logo. Za to jest pasek Nikona - tak dobry, że można na nich nosić karabin.

OjTam
27-07-2019, 10:40
Dlaczego broń? Nie widać na nim logo.

A skąd wiesz?

pwaos
29-07-2019, 10:11
Ekstaza Marii Magdaleny, Caravaggio (1606 r.)28341

Tapatalknięte