Zobacz pełną wersję : Humor
Sebastianito
10-10-2010, 15:57
[M]: Podaj piwo kobieto
[K]: a może użył byś magicznego słowa
[M]: czary mary podaj browary
[M]: Podaj piwo kobieto
[K]: a może użył byś magicznego słowa
[M]: czary mary podaj browary
dobre, dobre spodobało mi się
http://warszawa.gumtree.pl/c-Nieruchomosci-pokoj-pokoje-wynajme-Darmowy-Pokoj-URSYNoW-dla-Hackera-Codera-Programisty-W0QQAdIdZ231946906
KaleidoStar
10-10-2010, 20:35
http://warszawa.gumtree.pl/c-Nieruchomosci-pokoj-pokoje-wynajme-Darmowy-Pokoj-URSYNoW-dla-Hackera-Codera-Programisty-W0QQAdIdZ231946906
To brzmi jak Sheldon z "Big Bang Theory" *_*
[M]: Podaj piwo kobieto
[K]: a może użył byś magicznego słowa
[M]: czary mary podaj browary
dobre, dobre spodobało mi się
Ja w takim przypadku mówię "abrakadabra".
;)
Boryszuk
10-10-2010, 20:43
Ja w takim przypadku mówię "abrakadabra".
;)
ja znałem wersję "hokus pokus stara k***o" ;)
KaleidoStar
10-10-2010, 20:44
Heheh, ja tez :D Mam taką jedną znajomą w pracy, która zamiast poprosić, zawsze mowi "Ania, daj mi.. pieczątkę, długopis, cokolwiek..."
Ja na to "A magiczne słowo?"
Alina już wie, że ma powiedzieć abrakadabra :D
Ja w takim przypadku mówię "abrakadabra".
;)
Czasem też może być "abrakapokus" lub "pokuskadabra" ale te mają mniejszą moc sprawczą
Czasem też może być "abrakapokus" lub "pokuskadabra" ale te mają mniejszą moc sprawczą
A w razie opieszałości - "avada kedavra". ;)
A w razie opieszałości - "avada kedavra". ;)
No tak ale po tym to może już tego piwa nie donieść :mrgreen:, chociaż z drugiej strony
A w razie opieszałości - "avada kedavra". ;)
No tak ale po tym to może już tego piwa nie donieść :mrgreen:, chociaż z drugiej strony
Bo to się imperius rzuca.
Pfff amatorzy.
:D
Psychotrop
10-10-2010, 23:12
normalnie matka natura jest cudowna :)
BCgbYnNAbSM
KaleidoStar
10-10-2010, 23:19
Ło matko, Grześ, jakie starocie odgrzewasz :D Ale warto, bo sowa jest wspaniała.
Edit: A, ale tej wersji nie widziałam :D Tylko tę z evil owl :D
Psychotrop
10-10-2010, 23:38
Aniu
specjalnie dla Ciebie :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/DontEatTheSausage-1.jpg
źródło (http://www.gdargaud.net/Humor/Pics/DontEatTheSausage.jpg)
Marcin_krk
11-10-2010, 08:36
To brzmi jak Sheldon z "Big Bang Theory" *_*
Hehe dokladnie! Ciekawe, czy nowy lokator bedzie musial podpisac roommate agreement? :D
Oglądacie BBT? Miło, że jest więcej fanów Sheldona:D
Oglądacie BBT? Miło, że jest więcej fanów Sheldona:D
pewnie, że tak - Bazzinga :D
Cały serial bym w tym wątku zamieścił :D
Sebastianito
11-10-2010, 11:31
Oglądacie BBT? Miło, że jest więcej fanów Sheldona:D
Codziennie kurde ogladam BBT (http://www.kitagawaeurope.com/product-item/3981/908/), codziennie! Kurka!
KaleidoStar
11-10-2010, 13:50
Sąsiedzi mnie chyba nienawidzą przez ten serial.. Oglądałam zawsze w nocy... wciskałam twarz w poduszkę, a i tak wyłam ze śmiechu na cały głos. Dawno się tak głośno i tak często nie śmialam przy oglądaniu czegoś...
Grzegorzu, kupiłeś mnie ;)
http://fotoblogia.pl/2010/10/10/10-niecodziennych-zdjec-slubnych
Sąsiedzi mnie chyba nienawidzą przez ten serial.. Oglądałam zawsze w nocy... wciskałam twarz w poduszkę, a i tak wyłam ze śmiechu na cały głos. Dawno się tak głośno i tak często nie śmialam przy oglądaniu czegoś...
Jeśli podoba Ci się ten serial, to oglądnij też kiedyś Trawka - zupełnie inny, ale jeśli kogoś śmieszy BBT to i Trawkę polubi:)
gregory_21
11-10-2010, 17:36
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://lolsnaps.com/upload_images/real/1116.gif)
zabolało mnie od samego patrzenia :/
velaskez
11-10-2010, 19:10
Oglądacie BBT? Miło, że jest więcej fanów Sheldona:D
Też oglądam BBT;)
Lois Lane is falling, accelerating at an initial rate of 32ft per second, per second. Superman swoops down to save her by reaching out two arms of steel. Ms. Lane, who is now traveling at approximately 120 miles per hour, hits them, and is immediately sliced into three, equal pieces. :D
A Bazinga piszę się przez jedno z.
Psychotrop
11-10-2010, 23:54
foCCQoqQlgw
To ja przypomnę klasyk :mrgreen:
Ca5P_WvEMB8
Psychotrop
12-10-2010, 00:31
a to mnie rozwaliło :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/tumblr_l9kqfrVjUu1qzy7s2o1_500-1.jpg
źródło (http://25.media.tumblr.com/tumblr_l9kqfrVjUu1qzy7s2o1_500.jpg)
brutalne, ale dobre ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/tumblr_l9fdr71h3Z1qzy7s2o1_500-1.jpg
źródło (http://24.media.tumblr.com/tumblr_l9fdr71h3Z1qzy7s2o1_500.jpg)
Kebab w naleśniku :) :) :)
Dawno się tak nie uśmiałem!
woytec60
12-10-2010, 07:27
Tybe2HDgbXw
Boryszuk
12-10-2010, 09:24
Tybe2HDgbXw
ROTFL :mrgreen: i do tego ZSK (zakrztusiłm się kawą)
ROTFL :mrgreen: i do tego ZSK (zakrztusiłm się kawą)
ja jeszcze dodam ZSŚ (zakrztusiłem się śniadaniem) ;D
Aniu
specjalnie dla Ciebie :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/DontEatTheSausage-1.jpg
źródło (http://www.gdargaud.net/Humor/Pics/DontEatTheSausage.jpg)
eeeeetam, pewnie sojowa ;)
Tego chyba nie było ;) :lol:
Pierwsze tankowanie kobiety - historyczna chwila (http://www.smog.pl/wideo/39391/pierwsze_tankowanie_kobiety_historyczna_chwila/)
99WvC-PexJU
Laska chyba niemka, ale za to z jakimi jajami! ;o
Tego chyba nie było ;) :lol:
Pierwsze tankowanie kobiety - historyczna chwila (http://www.smog.pl/wideo/39391/pierwsze_tankowanie_kobiety_historyczna_chwila/)
Dobry temat na poprawę humoru :)
KaleidoStar
12-10-2010, 21:12
Mnie to załamało.. Mam nadzieję, że to fake, bo... nie wierzę, żeby aż tak.. Kurde, same nieciekawe określenia przychodzą mi do glowy O_o
Tego chyba nie było ;) :lol:
Pierwsze tankowanie kobiety - historyczna chwila (http://www.smog.pl/wideo/39391/pierwsze_tankowanie_kobiety_historyczna_chwila/)
Psycha klęka :D
Też oglądam BBT;)
Zacząłem przedwczoraj wracając metrem z pracy (koło 23), obejrzałem już ponad połowę z 60-kilku odcinków.
Zajebiste. :mrgreen: Ludzie w wagonie się na mnie dziwnie patrzyli jak co chwilę się śmiałem. :mrgreen:
A Bazinga piszę się przez jedno z.
więc i tu zaszła pomyłka...http://www.facebook.com/pages/BAZZINGA/243374428180?ref=ts
już nie mogę edytować posta niestety.
szkoda, że te odcinki są takie krótkie ;)
Jeśli było to do usunięcia...
http://www.youtube.com/watch?v=wMElrd7JkNM&NR=1
Najlepszym przyjacielem mężczyzny jest pies
-A kobieta?
-Walczy z lodówką o dziewiąte miejsce.
Kiedy facet otwiera przed kobietą drzwi do auta:
po 1 to nowy samochód
po 2 to nowa kobieta
gregory_21
13-10-2010, 22:26
Wiem, wiem... jestem świnią :(
http://w188.wrzuta.pl/film/2tL1KV26Kr7/guinness_seksistowska_reklama
hegemon23
14-10-2010, 00:22
Gregory,
ale z Ciebie świnia!
:)
hahaha
http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk
woytec60
14-10-2010, 10:55
- Co robi kobieta po stosunku?
- Przeszkadza...
PS
Pewnie było, jak (prawie) wszystko tutaj ;)
- Co robi kobieta po stosunku?
- Przeszkadza...
PS
Pewnie było, jak (prawie) wszystko tutaj ;)
Jak sprawić, by Twoja kobieta krzyczała jeszcze przez godzinę po stosunku...?
.
.
.
.
Wystarczy wytrzeć fiuta w firankę.
Katastrofa. Na bezludnej wyspie rozbija się 40 facetów i kobieta.
Po 30 dniach kobieta mówi "Dosyć tych świństw" i popełnia samobójstwo.
Po kolejnych 30 dniach faceci mówią "Dosyć tych świństw" i zakopują ciało kobiety.
Po kolejnych 30 dniach faceci mówią "Dosyć tych świństw" i odkopują ciało kobiety.
hegemon23
14-10-2010, 14:30
0SFDQWZpKeA
Psychotrop
14-10-2010, 15:30
staroć, ale dobry ;)
Z czego śmieją się stewardessy?
* * * * *
-Pasażerka: "Pani powie temu tam, żeby swoje manele z mojego pawlacza zabrał."
-Pasażerka: "Czy kibel to tam w sieni?" (wskazując na tylną kuchnię)
-Pasażerka: -Czy lecimy już nad Atlantykiem?
-Stewardessa: -Jeszcze nie.
-Pasażerka: -To co tak ciągnie po nogach??? - (BOSKIE!!! :))
* * * * *
-Pasażer: - Poproszę drinka.
-Stewardessa: - Jakiego?
-Pasażer: - No drinka!
* * * * *
Na pytanie "Czego się Pan/Pani napije?"
-Poproszę oranż dżus, może być jabłkowy.
-Poproszę o sok z piczy.
-Whisky on the rocks, ale bez lodu.;-)
-Poproszę o białą na Helenie. (czytaj: wódka z sokiem firmy"Helena")
* * * * *
Karty lądowania w USA - co wpisują pasażerowie w okienku"Sex"?
(Chodzi oczywiście o wpisanie płci)
Sex: nie dotyczy
Sex: dziewica
Sex: trzy razy w tygodniu
* * * * *
Ile osób podróżuje z Panem/Pania?
Odp: 243 + 10 osób załogi - (POWALAJĄCE!!!)
0SFDQWZpKeA
Parę lat temu po Londynie chodziła urban legend z pewnym polskim budowlańcem i odkurzaczem marki henry w roli głównej...
http://www.youtube.com/watch?v=t2exaAr9b4Q&feature=player_embedded&has_verified=1
:D
na google maps wpisz trasę
A- Tokyo
B- New York
patrz punkt 21
wersja trasy nr 2
w A -Japan
w B- Chiny
patrz punkt 43
na google maps wpisz trasę
a- tokyo
b- new york
patrz punkt 21
hahahahhaahhaha
everyman
14-10-2010, 21:14
...a wy jak blisko podchodzicie? In The Wild (by Jonathan Griffiths) (http://izismile.com/2010/10/14/in_the_wild_39_pics.html)
Wiem, że nie jest to humor - wrzucam raczej jako ciekawostkę.
A dla humoru możecie poprzeglądać inne wpisy na izismile.com (http://izismile.com/). ;)
patrz punkt 21
i 35 :mrgreen:
wersja trasy nr 2
patrz punkt 43
punkt 43 mnie rozwalił kompletnie - jest lepszy od punktów 21 i 35 w poprzedniej trasie :lol:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/5082178590_fbfc66d770_b-1.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/luszien/5082178590/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/5081583285_c739cba19b-1.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/luszien/5081583285/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/5082177826_9f4000c42b_b-1.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/luszien/5082177826/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/5081582743_e987ed390c_b-1.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/luszien/5081582743/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/5081582377_ddc11f5520-1.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/luszien/5081582377/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/5082176898_9c75e04fd8_b-1.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/luszien/5082176898/)
gregory_21
15-10-2010, 01:15
J_OW-0xOGGI
Stare ale wciąż mnie śmieszy ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/5082178590_fbfc66d770_b-1.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/luszien/5082178590/)
No masz a jak bylem w czerwcu w Tartu to nikogo na moście nie było ehhh a miałem aparat przy sobie ;)
Jak sprawić, by Twoja kobieta krzyczała jeszcze przez godzinę po stosunku...?
.
.
Wystarczy wytrzeć fiuta w firankę.
czy ktoś to sprawdził ???
proszę o odpowiedź do soboty :D:P
czy ktoś to sprawdził ???
proszę o odpowiedź do soboty :D:P
A co? Masz zamiar wreszcie kupić firanki? :)
A co? Masz zamiar wreszcie kupić firanki? :)
szukam pretekstu aby je wyprać :
szukam pretekstu aby je wyprać :
Higienista... ;)
Żona do Męża:
- Kochanie, od dzisiaj gotujesz, sprzątasz, zajmujesz się dzieckiem - koniec tych tandetnych meczy Extraklasy, filmów w TV, spotkań z kolegami, bilarda i tym podobnych błazeńskich rozrywek... Przerywa spoglądając zdziwiona na Małżonka, który zaczął zakładać buty i kierować się w kierunku wyjścia:
- A Ty dokąd!? Jeszcze nie skończyłam...
- Idę do apteki.
- Po co?
- Po Stoperan, bo chyba Cię posrało...
Boryszuk
15-10-2010, 11:32
szukam pretekstu aby je wyprać :
Nie pisz proszę takich rzeczy bo nasmarkałem sobie do kawy ;)
Rafał_Sz
15-10-2010, 11:54
Nie pisz proszę takich rzeczy bo nasmarkałem sobie do kawy ;)
To masz teraz niezłe cappuccino.
;)
Antonioo
15-10-2010, 12:01
z dodatkiem naturalnego "glutaMinianu" ;)
Psychotrop
15-10-2010, 13:08
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/tumblr_la6sg0TGfj1qzy7s2o1_500-1.jpg
źródło (http://24.media.tumblr.com/tumblr_la6sg0TGfj1qzy7s2o1_500.jpg)
Już niedługo we wszystkich klubach :D
Zy73acQxMlo&feature=related
Sebastianito
15-10-2010, 17:30
10 najpiekniejszych Niemek w poscieli! (http://www.wykop.pl/ramka/496593/10-najpiekniejszych-niemek-w-poscieli/)
Ja osobiscie padlem...
10 najpiekniejszych Niemek w poscieli! (http://www.wykop.pl/ramka/496593/10-najpiekniejszych-niemek-w-poscieli/)
Ja osobiscie padlem...
Rzeczywiście są smakowite... ;)
Głosowałbym za panną Paulaner :mrgreen:
10 najpiekniejszych Niemek w poscieli! (http://www.wykop.pl/ramka/496593/10-najpiekniejszych-niemek-w-poscieli/)
Zastanawiam się, czemu wiedziałem, co zobaczę...
rychu_cmg
15-10-2010, 19:12
10 najpiekniejszych Niemek w poscieli! (http://www.wykop.pl/ramka/496593/10-najpiekniejszych-niemek-w-poscieli/)
Ja osobiscie padlem...
Piękne ;) widziałem to już na wykopie
Sebastianito
15-10-2010, 19:52
Ide do sklepu jakas niemre wyrwac albo nawet 4 :)
Eee... Diebels już rozdziewiczona...
Digart 1 (http://www.digart.pl/zoom/3392076/O_Kruwa!.html)
Digart 2 (http://www.digart.pl/zoom/3376663/Veggie_Fun.html) :mrgreen:
Sebastianito
15-10-2010, 20:43
6 wyrwalem... ale polek, 2 po Leszku i po Tymku 4 :) lubie towar sprawdzony :)
mateo912
15-10-2010, 21:33
aEOJNtH7848
;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/tumblr_la6sg0TGfj1qzy7s2o1_500-1.jpg
źródło (http://24.media.tumblr.com/tumblr_la6sg0TGfj1qzy7s2o1_500.jpg)
Dżizas Psychotrop powiedz co bierzesz że takie cuda znajdujesz????? :):):):): Świetne :)
misiobudrysio
15-10-2010, 22:23
- Babciu, czy dziadek jest mechanikiem?
- Nie wnusiu.
- Dziwne, bo właśnie leży na ulicy pod autobusem...
gregory_21
15-10-2010, 23:15
Ile trzeba zjarać batów, żeby takie coś wymodzić:
Zając postrach lasu - Pożegnanie z Afryką (http://www.blackbanana.pl/dzial_filmy.php?fo=35) ?
Psychotrop
15-10-2010, 23:19
Ile trzeba zjarać batów, żeby takie coś wymodzić:
Zając postrach lasu - Pożegnanie z Afryką (http://www.blackbanana.pl/dzial_filmy.php?fo=35) ?
Dżizas Psychotrop powiedz co bierzesz że takie cuda znajdujesz????? :):):):): Świetne :)
to samo co oni :D
gregory_21
16-10-2010, 00:00
to samo co oni :D
No nieźle próbujesz się wymigać ale jednak nie odpuszczę: to ile dokładnie albo mniej więcej trzeba wyjarać? :D
Psychotrop
16-10-2010, 00:04
ok 20 zdjęć wyjarałam, zanim się zorientowałem, że mam iso1600 ustawione z poprzedniego wieczora ;)
normalnie biała plama na historii mojego aparatu ;)
gregory_21
16-10-2010, 01:14
ok 20 zdjęć wyjarałam, zanim się zorientowałem, że mam iso1600 ustawione z poprzedniego wieczora ;)
normalnie biała plama na historii mojego aparatu ;)
Twardy jest! Normalnie twardy jak TEN Roman!
Jak bylo to sorry, ale sie usmialem no i w temacie forum jest:D
gRzcCYSg_vA
http://www.youtube.com/watch?v=tnwf2RShNV0&feature=related druga wersja tez w temacie...hehe
Zając postrach lasu - Pożegnanie z Afryką (http://www.blackbanana.pl/dzial_filmy.php?fo=35) ?
:lol::lol: Świetne te filmiki. :mrgreen: Czerwony kapturek (http://www.blackbanana.pl/dzial_filmy.php?fo=27)
Rafał_Sz
16-10-2010, 13:06
:lol::lol: Świetne te filmiki. :mrgreen: Czerwony kapturek (http://www.blackbanana.pl/dzial_filmy.php?fo=27)
Jednak wzorca nic nie przebije. :)
http://www.happytreefriends.com/
http://www.youtube.com/watch?v=CwVu7Dmr1z4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=CwVu7Dmr1z4&feature=related
eeeeee to chyba dopiero szobanasty raz wklejone :D
A to przepraszam...
To mnie rozłożyło... Co za klimat :mrgreen:
j3ydFyxBVCI
Marta Baranowska
17-10-2010, 03:36
sniKERSZ :mrgreen:
to powinno iść do działu nostalgia :)
PIĘKNE
The Structorr
17-10-2010, 12:25
Jak bylo to sorry, ale sie usmialem no i w temacie forum jest:D
gRzcCYSg_vA
Eeee tam, gdyby informatorzy Hitlera lepiej się spisali miałby D7000 na biurku już. Jak oni (http://www.petapixel.com/2010/10/15/nikon-d7000-kits-being-sold-by-best-buy-ahead-of-launch/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+PetaPixel+%28PetaPixel%29)
http://www.youtube.com/watch?v=i606f47SK90&feature=player_embedded
i to mocne animacje
http://www.alanbecker.net/animation
Konkurs na logotyp firmy o nazwie . . . a zreszta --- zobaczcie sami (http://www.alinek.eu/290) :D :D
marzyciel9
17-10-2010, 23:23
Szczerość na pierwszej randce
http://www.youtube.com/watch?v=1BbSi7Dj4pQ
padłem..
gregory_21
18-10-2010, 00:17
Szczerość na pierwszej randce
http://www.youtube.com/watch?v=1BbSi7Dj4pQ
padłem..
:mrgreen:
jak to mowia student potrafi
F1qFm1wFcZU
aCbtjNN4zj0
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mistrzowie.org/uimages/201010/1287064597_by_Wudar_500.jpg)
Przenośne studio
http://www.ips-studio.com/
Psychotrop
19-10-2010, 01:19
ha
znalazłem w jakiejś kopii "reinstalacyjnej" sprzed 8 lat w ulubionych linkach stronę
http://www.rathergood.com :D
przypominam sobie i umieram ze śmiechu ;)
http://www.rathergood.com/independent_woman
http://www.rathergood.com/jelly
http://www.rathergood.com/ocelot
http://www.rathergood.com/gaybar
http://www.rathergood.com/love
http://www.rathergood.com/independent_woman
Oż Ty, czytałem o tym w Computer Artsie sprzed jakichś 6 lat. Swoją drogą, czy Ty jesteś w stanie podesłać kiedyś jakiegoś normalnego linka? ;)
Sebastianito
19-10-2010, 09:38
Babeczka otwiera - tam facet z pytankiem:
- Przepraszam, czy ma pani cip..ę?
Odpowiedź - "Ty chamie" - i trzask drzwi.
Kolejny dzień - ta sama sytuacja.
Po trzecim dniu babeczka nie wytrzymuje i opowiada całe zdarzenie mężowi.
"Nic się nie przejmuj" - jutro mam wolne to załatwimy tę sprawę.
Kolejny dzień - 9 rano, pukanie do drzwi. Mąż - przyczaja się za drzwiami - żona otwiera - ten sam gość:
- Przepraszam czy ma pani cip..ę?
Babeczka spogląda ukradkiem na męża - on kiwa głową żeby potwierdziła:
- Mam - pada odpowiedź z jej strony
- To niech pani da swojemu mężowi i powie żeby się odpier..olił od mojej żony - OK?
Psychotrop
19-10-2010, 17:06
Swoją drogą, czy Ty jesteś w stanie podesłać kiedyś jakiegoś normalnego linka? ;)
tak :)
genialna stronka :)
http://cmart.design.ru/
a no i klasyka klasyki
pie... operator z piekła rodem:
http://greybrow.iq.pl/POPR/
tak :)
genialna stronka :)
http://cmart.design.ru/
Brak mi słów Grześ... :D
Genialnie nawiązuje do Twojego nicka... :mrgreen: ;)
marzyciel9
19-10-2010, 18:42
Dave Allen
http://www.youtube.com/watch?v=W_rx1Ex2FqY&feature=related
Dave Allen
http://www.youtube.com/watch?v=W_rx1Ex2FqY&feature=related
Widziałem to kiedyś - polecam :)
hegemon23
19-10-2010, 22:50
Wam tez nie działają dekodery? :)
kmVa5Hwzuik
A mnie naszło na przypomnienie sobie kultowej produkcji radzieckiej. A że śmiałem się podczas oglądania, to daję tu:D
http://chomikuj.pl/stare_bajki/Inne/Wilk+i+Zaj*c4*85c
Można oglądać online fragmenty po 10min:D
I pytanie jeszcze mnie nurtuje. Co to za melodia w 17. odcinku? zaczyna się od 08:55. Znam, ale za diabła nie mogę sobie tytułu przypomnieć.
Mówisz-masz:
5AfTl5Vg73A
;)
mklonizer
20-10-2010, 10:47
http://www.youtube.com/watch?v=uy7f4s2_JRE
Rafał_Sz
20-10-2010, 11:08
http://www.youtube.com/watch?v=uy7f4s2_JRE
:?
Sebastianito
21-10-2010, 11:34
canon-niszczy-sprzet-uszkodzony-w-magazynach-aby-nie-trafil-do-sklepow (http://www.wykop.pl/ramka/501011/canon-niszczy-sprzet-uszkodzony-w-magazynach-aby-nie-trafil-do-sklepow/)/
tego dawno nie było w tym wątku :D
Taak, a potem sie burczy jak to srodowisko zatruwamy i smieci produkujemy...
nie wiem czy było :) (http://imgurfun.net/imgurfun/print:page,1,22-dont-ask-for-help-on-a-forum-41-pics.html)
Rafał_Sz
21-10-2010, 14:34
Przy ładowaniu zdjęć na imageshack wyskoczyła mi taka reklama:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img2.imageshack.us/img2/8271/trzaskac.jpg)
:)
nie wiem czy było :) (http://imgurfun.net/imgurfun/print:page,1,22-dont-ask-for-help-on-a-forum-41-pics.html)
Odkąd zacząłem śledzić Wykop.pl, to mnie mało czym zaskakujecie w tym dziale:P
hegemon23
22-10-2010, 10:11
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img294.imageshack.us/i/dscn4201z.jpg/)
The Structorr
22-10-2010, 18:53
Gdyby ktoś chciał kupić ultra-szerokie, ultra-jasne szkło to Calumet UK ma takie w ofercie
http://cgi.ebay.co.uk/Nikon-AF-S-Nikkor-12-24mm-F1-4-G-ED-DX-lens-/170555558450?pt=UK_CamerasPhoto_CameraAccessories_ CameraLensesFilters_JN&hash=item27b5e74a32
:)
Psychotrop
22-10-2010, 19:56
nie wiem co to, ale dziwne jakieś :D
qgRvEeFlNH8
Nie wiem czy tu bylo, ale tego nie pamietam ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=18KzwK5gMtA&feature=channel
To tez dobre ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=OOvqF4ZPDNM&feature=related
To tez dobre ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=OOvqF4ZPDNM&feature=related
To jedyna rzecz, która mnie dzisiaj rozbawiła :)
Tomasz Dudrak
22-10-2010, 21:18
Mistrzowie driftu (http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=23601)...
I'm not screaming, this is my normal voice!!!
93Af4zxwrvM
woytec60
23-10-2010, 08:55
Najmodniejszy prezent w tym tygodniu
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img268.imageshack.us/i/kempabutton.jpg/)
PS
Mnie tam śmieszy :roll:
hj973nmQENI&feature=related
XAQhqpgB3WM&feature=related
velaskez
23-10-2010, 15:53
Studia...taa
hj973nmQENI&feature=related
XAQhqpgB3WM&feature=related
Pierwszy semestr :D?
Żeby nie było, że off-top:
http://www.digart.pl/obserwowane/praca/5840057/sol_naszej_polityki.html?z=o
mibartek
23-10-2010, 22:55
u mnie taki scenariusz do dzisiaj się powtarza a już 7 semestr :-P
Jeżeli było to przepraszam.
Przychodzi klient do sklepu fotograficznego. Od wejścia zainteresowała go lustrzanka analogowa, w wersji bez obiektywu za 300zł.
K: - Dzień dobry jestem zainteresowany tą lustrzanką.
J: - To jest lustrzanka analogowa.
K: - Tak, a tak jak ona stoi to co ja jeszcze potrzebuje żeby robić zdjęcia.
J: - Potrzebuje pan kliszy i obiektywu.
K: - Aha, a jaki najtańszy macie obiektyw?
J: - Ten 50mm f1.8.
K: - A 50mm to co to znaczy?
Tutaj tłumacze klientowi co to jest przesłona, ogniskowa i jakie to ma znaczenie.
K: - A tą przesłoną to jakie mam zbliżenie
J: - To jest obiektyw stało-ogniskowy i nie ma zbliżenia, za zbliżenia odpowiada ogniskowa.
K: - To jaki będę miał zoom na tym obiektywie?
J: - Ten obiektyw nie ma zoomu.
K: - To ja chce taki z zoomem
J: - Ten tutaj ma zoom.
K: - To za drogi, a jaką pamięć ma ten aparat?
J: - To jest lustrzanka analogowa i nie ma pamięci
K: - To na co zapisuje zdjęcia?
J: - Na kliszę - trudno się nie roześmiać ale powaga musi być
K: - A gdzie jest podgląd zdjęć?
J: - Tu nie ma wyświetlacza, trzeba film wywołać.
K: - A nie ma takiej z podglądem?
J: - Jest. - Pokazuje na najtańszą cyfrową lustrzankę.
K: - O, to za drogo. A jaką by pan polecił kartę pamięci do tego aparatu - pokazuje na analoga znowu.
J: - Do tego aparatu nie ma kart pamięci, on jest na kliszę.
K: - Ahaaa, bo wie pan ja się tak pytam, bo chodzę do szkoły fotograficznej i muszę mieć jakiś aparat.
Nie humor ale ciekawostka (z mojej branży):
http://newhumanist.org.uk/2402/chowns-cosmos-the-sun-at-night
A niektórzy narzekają na kiepskie światło :)
Psychotrop
25-10-2010, 11:34
i kolejna porcja z grup dyskusyjnych ;)
---------
Zaczęło się od newsa: blisko dwumetrowa anakonda wypełzła z muszli
klozetowej w jednej z kamienic we Wrocławiu. 73-letnia lokatorka zawiadomiła policję.
Grupy dyskusyjne: pl.pregierz
Od: KRZYZAK <
[email protected]>
Data: Mon, 20 Sep 2010 14:17:32 +0200
Temat: Re: Fauna kiblowa we Wroclawiu
> Ciekawe ile razy musiała dzwonić i czy razem z policją przyjechała
> karetka z kaftanem ;-)
Ja jestem bardziej ciekawy co zobaczyl waz, skoro pracownicy zoo
twierdza, ze do tej pory jest wystraszony...
-----------
Newsgroups: pl.rec.motocykle
Subject: Re: [OT][Dam zlecenie/praca] PHP, programowanie
Date: Fri, 17 Sep 2010 08:17:13 +0200
doktorski napisał(a):
> > Wiem/podejrzewam, ze programowanie PHP uprawia wielu z Was.
Prawdziwi motonici to tylko w javie!
---------
Grupy dyskusyjne: pl.misc.samochody
Data: Thu, 9 Sep 2010 10:01:34 +0100
Temat: Re: [OT] Re: gdzie oferty prywatne?
>> Z większych to chyba tylko jakieś stare serie Puga 406 i tyle. No chyba, że
>> jeszcze 405 kupisz, ale znaleźć 15- i więcej latka od pierwszego
>> właściciela to jak znaleźć dziewicę na polibudzie.
>
> Nie wiem na jaki wydział i gdzie chodziłes ale u mnie to chyba
> większość była dziewicami ;)
No to się zgadza, nie zaznaczyłem, że mam na myśli kobiety.
----------
Pytanie otwierające wątek: czy wolno zasilać kinkiet z gniazdka elektrycznego?
Temat: Re: zasilanie kinkietów z gniazd
Data: Sun, 29 Aug 2010 19:45:50 +0200
Grupy dyskusyjne: pl.misc.budowanie
> Dziękuję za odzew! Ot, po prostu myślałem, że może tak jest niezgodnie z
> przepisami... np. unijnymi ;)
Przestań im podpowiadać nowe pomysły ;->
----------
Temat: Re: Rozmrożenie
Data: Wed, 25 Aug 2010 10:16:17 +0200
Użytkownik "Panslavista" <
[email protected]> napisał w wiadomości
> torby termoizolacyjne - zamrozić produkty wrażliwe
> i przełożyć do tych toreb
> rozsądne rozwiązanie to agregat prądotwórczy z automatem zanikowym
> powodującym automatyczny start agregatu w wypadku braku zasilania...
Oczywiście, racja.
Do tego w ogródku warto zakopać zbiorniki z paliwem dla agregatu, na
conajmniej 250 metrów sześciennych paliwa każdy ze zbiorników.
A zbiorniki muszą być dwa, w przeciwległych końcach ogrodu, bo przeciż może
spać z nieba meteoryt i uszkodzić nam zbiornik.
Do ochrony zbiorników przed metoerytami warto też pod lasem zainstalować
baterię rakiet Patriot, oczywiście z własnym agregatem i zbiornikami paliwa.
PODSUMOWUJĄC: Mrożonki doskonale urchronimy przed nieoczekiwanym
rozmrożeniem inwestując w zakup:
- zestaw toreb termoizolacyjnych
- agregat dla domu
- automat zanikowy powodującym automatyczny start agregatu w
wypadku braku zasilania
- przydomowe zbiorniki z paliwem dla agregatu
- baterię rakiet balistycznych, a przynajmniej zestaw przechwytujący
ziemia-powietrze
- agregat dla zestawu rakiet
- zbiorniki z paliwem dla agregatu obsługującego rakiety
- automat zanikowy do rozruchu agregatu obsługującego baterię rakiet gdy
zabraknie zasilania
- zestaw akumulatorów zapewniających zasilanie dla automatu zanikowego
I teraz możemy spać spokojnie.
Truskawki się nam nie rozmrożą.
------------
gregory_21
25-10-2010, 18:39
Rybacy z Władywostoku złowili wieloryba.
Zmierzyli go i okazało się, że od ogona do głowy ma 25m, a od głowy do ogona 30m.
Zwrócili się do instytutu w Moskwie z zapytaniem, dlaczego tak jest.
Po pewnym czasie przyszła odpowiedź, że na razie nie wiadomo dlaczego, ale nauka radziecka zna podobne przypadki.
Na przykład poniedziałek od piątku dzielą cztery dni, a piątek od poniedziałku tylko trzy.
rosyjscy naukowcy udowodnili również połączenienie nerwowe oka z dupą.
Jak wbili gościowi igłę w dupsko to mu łza poleciała
A jak wbili mu igłę w oko to się zesrał ;)
KaleidoStar
26-10-2010, 05:10
rosyjscy naukowcy udowodnili również połączenienie nerwowe oka z dupą.
Jak wbili gościowi igłę w dupsko to mu łza poleciała
A jak wbili mu igłę w oko to się zesrał ;)
A wiesz za co Kain zabil Abla? :P
A wiesz za co Kain zabil Abla? :P
Radzieccy naukowcy na pewno wiedzą :)
no to może tego nie było:
Prosty człowiek, pierwszy raz w szpitalu, operacja, ścisła
dieta, kroplówka trzy dni, potem kleik - dopadł go straszny głód.
Wchodzi pielęgniarka i pyta:
- Podać Panu kaczkę?
- O tak, kochaniutka i od ****a frytek!
Psychotrop
26-10-2010, 17:33
H6YyWi4eQCI&ob=av3e
Ten film zawiera treść od partnera Sony Music Entertainment. Nie jest on dostępny w Twoim kraju.
Nie jest on dostępny w Twoim kraju.
Bo to Polska właśnie :mrgreen: W UK problemu nie ma. Widać Sony dzieli świat na równych i równiejszych :)
Psychotrop
26-10-2010, 17:38
no masz, masz i nie płacz :D
to w Polsce idzie :)
lOfZLb33uCg
p.s.
a wiesz za co Kain zabił Abla ? ;>
chyba Ania już o to pytała kilka postów wyżej :D
Bo to Polska właśnie :mrgreen: W UK problemu nie ma. Widać Sony dzieli świat na równych i równiejszych :)
E tam. To jest taki suchar że w Polsce już dawno przestali to puszczać:p
Rafał_Sz
27-10-2010, 09:08
Bo to Polska właśnie :mrgreen: W UK problemu nie ma. Widać Sony dzieli świat na równych i równiejszych :)
Zaraz to się zmieni, wszak Apple robi wszystko, że by mieś iSony. :)
woytec60
27-10-2010, 09:35
IT Fiction: PieS zrobi dobrze internautom (http://di.com.pl/news/34292,1,0,IT_Fiction_PieS_zrobi_dobrze_internautom .html)
Tylko cicho sza...może już tu są?
Grygolas
27-10-2010, 12:38
Fajna reklama:D
J77GULaQcWM
Psychotrop
27-10-2010, 14:28
czadowe okładki płyt ;)
http://www.plejada.pl/18022,1,4,najbardziej-zenujace-okladki-plyt,fotogaleria.html#foto
czadowe okładki płyt ;)
http://www.plejada.pl/18022,1,4,najbardziej-zenujace-okladki-plyt,fotogaleria.html#foto
Odrzuciło mnie na pierwszej stronie, komentator nie jest lepszy od okładek: kto to jest "Barby"?
:)
Psychotrop
27-10-2010, 14:43
nie wiem kto to :)
nie czytałem a oglądałem obrazki ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img34.imageshack.us/img34/8364/image001ro.jpg)
takie tam wygibasy (http://www.youtube.com/watch?v=HQ7R_buZPSo)
woytec60
27-10-2010, 16:48
czadowe okładki płyt ;)
http://www.plejada.pl/18022,1,4,najbardziej-zenujace-okladki-plyt,fotogaleria.html#foto
Kiedyś gdzieś oglądałem większość ale wciąż robią wrażenie :mrgreen:
Trio pod dźwięczną nazwą "The Faith Tones" wymiata, są...no brakuje słów. Facetom, którzy chcą "tańczyć zanim przyjedzie Policja", też niczego nie brakuje ale znów nie mają szans do tercetu "Christian Crusaders with Davis"...
Szkoda, że nie podają w podpisach roku wydania danej płyty (a nie chce mi się szukać inaczej) bo wydaje mi się, że lwia część tych wysublimowanych fryzur to przełom lat 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku.
Swoją drogą, to były czasy... ;)
Edit: Żeby nie robić OT wspominki z bash.org.pl:
<bachus> arbuz
<bachus> ;)
<bachus> pamietam, jak fajnie w akademikach sie jadlo arbuzy
<bachus> robilo sie otwor,
<bachus> wsadzalo sie butelke spirytusu
<bachus> nasaczal sie
<bachus> w lodowce polezal - masakra
<bachus> ;0
<dobrezlo> lol
<dweller> trzeba spróbować
<dobrezlo> ie slyszalem nigdy o tym
<espen> cwiartka nabiera nowego znaczenia ; )
<bachus> z wodka smaczniejsze
<bachus> spirytus - bardziej sieka
<bachus> ;)
<bachus> a jak sie robilo koktajl
<bachus> staaaaaaaaaaaaaaaaaaaary
<bachus> byla sobie pralka frania
<bachus> wlewalo sie do niej wszystko co bylo
<bachus> wodka spiryt nalewki
<bachus> jakies owoce
<bachus> i byl PONCZ
gregory_21
27-10-2010, 18:08
takie tam wygibasy (http://www.youtube.com/watch?v=HQ7R_buZPSo)
Oglądnęli Państwo 105 powtórkę 2 odcinka serialu pod tytułem: "GYMKHANA" z Kenem Blockiem w roli głównej.
Na 106-tą zapraszamy w przyszłym tygodniu ;)
woytec60
27-10-2010, 18:57
To raczej nie humor ale dziwne...
1928 Cell Phone? (http://www.youtube.com/watch?v=8I3O_qa82RA)
Oglądam już któryś raz z kolei i cholera, komórka!
Najlepiej obejrzeć powtórki w zwolnionym tempie, nawet gestykulacja pasuje do rozmowy przez telefon.
Nieprawdopodobne...
Sam film to dokument pokazujący premierę filmu Chaplina "Cyrk" w 1928 roku.
Podróżniczka w czasie? ;)
marzyciel9
27-10-2010, 19:17
może żyjemy w matrixie i wystąpił błąd
Wiewioor
27-10-2010, 19:37
Kiedyś gdzieś oglądałem większość ale wciąż robią wrażenie :mrgreen:
Trio pod dźwięczną nazwą "The Faith Tones" wymiata, są...no brakuje słów. Facetom, którzy chcą "tańczyć zanim przyjedzie Policja", też niczego nie brakuje ale znów nie mają szans do tercetu "Christian Crusaders with Davis"...
Szkoda, że nie podają w podpisach roku wydania danej płyty (a nie chce mi się szukać inaczej) bo wydaje mi się, że lwia część tych wysublimowanych fryzur to przełom lat 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku.
Swoją drogą, to były czasy... ;)
[/i]
"My lips are for blowing" - dzisiaj to byłby "event" w TV. :D
http://zbawienie.com/index.html
mam nadzieję, że nie było : D
coach_lodz
27-10-2010, 21:30
ktoś wklejał tu taki kabaret z YT gdzie był taka zamieszana historia gdzie padało wiele norweskich czy też innych skandynawskich imion... desperacko tego szukam na różne sposoby i nijak nie mogę znaleźć... pomocy
mateo912
27-10-2010, 21:40
Jgr3tivWe00
proszę ;)
coach_lodz
27-10-2010, 21:41
dzięęęki :)
:-D http://www.youtube.com/watch?v=F9G-gCScmRM&feature=player_embedded
stare ale dobre, znowu się uśmiałem ;)
Padłem:mrgreen:
cz1
http://www.youtube.com/watch?v=XugIw1yTFWg&feature=related
cz2
http://www.youtube.com/watch?v=ZE0Qb2gPvpU&feature=related
Psychotrop
28-10-2010, 02:32
staroć, ale lubię to ;)
tNxnhlKPzf0
Pierwsza klasa film!
http://www.youtube.com/watch?v=p1DMp_lffFM&feature=player_embedded
Psychotrop
28-10-2010, 16:34
Pierwsza klasa film!
http://www.youtube.com/watch?v=p1DMp_lffFM&feature=player_embedded
wrzucałem to FB kilka dni temu, ale tutaj się nie odważyłem :D
trzeba dodać, że +18 ;)
Dyska made in Rassija...
http://www.youtube.com/watch?v=oowP4CefwOs&feature=related
Dla tych co w zwiazkach ;)
UgWHIguqnGg
Psychotrop
28-10-2010, 21:20
p.s.
a wiesz za co Kain zabił Abla ? ;>
Dla tych co w zwiazkach ;)
:)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://static0.blip.pl/user_generated/update_pictures/1403731.jpg)
:D
Psychotrop
28-10-2010, 22:36
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://static0.blip.pl/user_generated/update_pictures/1403731.jpg)
:D
p.s.
a wiesz za co Kain zabił Abla ? ;>
się chyba powtarzam, ale co tam ;)
Sebastianito
29-10-2010, 18:00
uahahahahahahaha
roBEERcik
29-10-2010, 18:02
Dla tych co w zwiazkach ;)
Klasyka ;)
gregory_21
29-10-2010, 22:32
Przychodzi facet do lekarza twierdząc, że jest ogólnie w złej kondycji fizycznej.
Doktor poddał go całej serii badań, po czym mówi:
- Wie pan co? W tej chwili nie mogę dokładnie stwierdzić co panu dolega, ale myślę, że to wszystko przez alkohol.
- To może jest tu jakiś inny, trzeźwy lekarz? - zapytał z ciekawości facet.
Psychotrop
30-10-2010, 11:15
P9Fyey4D5hg
takie tam wygibasy (http://www.youtube.com/watch?v=HQ7R_buZPSo)
Zawsze uważałem za zabawne że Ken Block, w kontekście gwiazdy na jaką jest wykreowany, w rajdach WRC przyjeżdża zazwyczaj ostatni, albo wypada z trasy ;)
Iron man vs Bruce Lee (http://vimeo.com/3784524)
Zawsze uważałem za zabawne że Ken Block, w kontekście gwiazdy na jaką jest wykreowany, w rajdach WRC przyjeżdża zazwyczaj ostatni, albo wypada z trasy ;)
Była już dyskusja na tem temat. To mniej więcej tak jakbyś porównał OS Rajdu Barburka do Paryż Dakar. Niby 4 koła, silnik i trochę umiejętności wystarczy do obu
KaleidoStar
31-10-2010, 00:43
Właśnie znalazłam cudowną przeróbkę jednego z moich ulubionych utworów. Muzycznie równie genialne co oryginal..a "teledysk"... sami zobaczcie :D
DERbWfVdEgQ
Andrzej Olender
31-10-2010, 12:45
Nie wiem czy było ale zaryzykuję :)
ezVib_giTFo
velaskez
31-10-2010, 13:45
Manslator rządzi. Nie widziałem jeszcze;)
Andrzej Olender
31-10-2010, 17:16
Calme, suchar! :D
61RJGQcG_sM&feature=player_embedded
Kasandra
31-10-2010, 18:58
Z okazji Halloween:
Why you shouldn't let your pumpkins have alcohol
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img155.imageshack.us/i/dyniem.jpg/)
Kasandra, suchar :-)
Było.. i to już dawno.
Przejrzałem cały wątek humor :-)
Kasandra
31-10-2010, 19:49
co suchar?
było???
;-(((
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://c.wrzuta.pl/wi4329/4ecaaa6b00244b2b475db20f/0/suchar)
:)
Kwiatek111
31-10-2010, 23:16
61RJGQcG_sM&feature=player_embedded
Dobre
gregory_21
01-11-2010, 11:00
co suchar?
było???
;-(((
Ja nie widziałem - dzięki ;)
Za tego suchara uderzmy w puchara! ;)
DonMaliniacco
01-11-2010, 18:14
Co to jest:
Wchodzi jednym uchem, wychodzi drugim a pomimo wszystko pozostaje w glowie?
- Kilof.
Sebastianito
01-11-2010, 18:42
oplulem sobie monitor.... przeczytalem, popatzrylem na zdjatko obok i nie wytrzymalem...
nie wiem czy było, ale: http://www.youtube.com/watch?v=acG0XKn9IyQ
z dźwiękiem...
Ferdek - prezydent w dyplomatycznej rozmowie z rosyjskim ambasadorem...:)
http://www.youtube.com/watch?v=eQ4y1tTSD6M
3LgLw5Rhzio
EHRhyactG6g
Polecam całą serię animacji Pitu-Pitu. ;) :lol:
Palenie zabija :)
http://www.youtube.com/watch?v=6rMKg-xr0E0&feature=player_embedded
DonMaliniacco
01-11-2010, 21:27
- Co jest zabawniejsze od zrzucania noworodkow w przepasc?
- Stanie na dole I lapanie ich na widly.
SADPUNK44
01-11-2010, 23:30
Absurd może? Przegięty do granic, ale jednak?
Mnie tam bawi, ale z poczuciem humoru, jak z gustem - każdy ma swoje.
Coś w tym stylu:
Pedofil puka do Nieba Bram, otwiera św. Piotr:
-Czego, łajzo...?
-Ja nie do ciebie, staruchu, ja do dzieciątka Jezus...
Wiewioor
01-11-2010, 23:37
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img153.imageshack.us/img153/8969/fotka1k.jpg)
i taki "dowcik" :D
- Co śmierdzi cipa, doopa i nogami jednoczesnie?????
- Rajstopy zwinięte w kłębek.
i parę innych:
Dowcip pragmatyczny:
Żona na łożu śmierci do męża:
- Ożenisz się po mojej śmierci?!
- Nie kochanie, nigdy!
- Dlaczego?!
- Lepszej od ciebie nie znajdę, a takiej samej zdecydowanie nie chcę...
Dowcip profesjonalny:
Rozmawia dwóch karków w drodze do gościa, z którym mają porachunki:
- Pamiętaj, mamy go tylko nastraszyć.
- Ale o co ci chodzi, przecież ból jest straszny...
- Tato, co przynoszą bociany?
- Chaos i zniszczenie, synu.
Instruktor narciarski objaśnia początkującym kursantom:
- I pamiętajcie, zjeżdżając z góry drzewo najlepiej objeżdżać z jednej strony.
Siedzi Archimedes w wannie, skulony, szczęka zębami, woda całkiem wystygła. W końcu mówi :
- Chrzanię, nic więcej nie wymyślę. Polecę na miasto z tym, co mam.
- Co mają wspólnego miś koala i ginekolog krótkowidz?
- Wilgotny nosek.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mistrzowie.org/uimages/201010/1288295202_by_DCgrinch_500.jpg)
Wiewioor
02-11-2010, 00:32
Dwoch facetow wpada na siebie w centrum handlowym:
- Och, przepraszam pana!
- Nie, nie, to ja przepraszam. Zagapiłem się, bo wie pan, szukam gdzieś tu mojej żony...
- Ach tak? Ja też szukam swojej żony. A jak pańska żona wygląda?
- Wysoka, włosy płomienny kasztan, scięte na okrągło z końcówkami podwiniętymi do twarzy. Doskonałe nogi, jędrne pośladki, duży biust. Była w spódniczce mini i bluzeczce z pięknym dekoltem. A pańska?
Rozmówca przełyka ślinę:
- Nieważne! Szukajmy pańskiej!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img834.imageshack.us/img834/5061/czego1thumb.jpg)
Włóczykij
02-11-2010, 00:48
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img834.imageshack.us/img834/5061/czego1thumb.jpg)
Taki, ten tego, obrazek trochę nieduży jest raczej.
Znaczy, widzę raczej mniej, niż więcej.
:mrgreen:
Taki, ten tego, obrazek trochę nieduży jest raczej.
Znaczy, widzę raczej mniej, niż więcej.
:mrgreen:
Czego pragną kobiety:
A) nie wiem
B) nie wiem
C) nie wiem
D) nie wiem
TristisAnima
02-11-2010, 18:13
Gaździna wiesza firanki stojąc na drabinie. Gazda przytrzymuje tę drabinę i chcąc nie chcąc zerka do góry:
- Ho,ho... widzę, że założyłaś te fikuśne majtki z koniakowskiej koronki! - stwierdza zaskoczony.
- Phi!... - prycha na to urażona gaździna. – To nie koronka, tylko pajęczyna, ty leniwy psie!!
krzysztof jot
03-11-2010, 11:47
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/%3Cobject%20width=%22640%22%20height=%22385%22%3E% 3Cparam%20name=%22movie%22%20value=%22http://www.youtube.com/v/r3cvsImyIZA?fs=1&hl=pl_PL&rel=0%22%3E%3C/param%3E%3Cparam%20name=%22allowFullScreen%22%20va lue=%22true%22%3E%3C/param%3E%3Cparam%20name=%22allowscriptaccess%22%20 value=%22always%22%3E%3C/param%3E%3Cembed%20src=%22http://www.youtube.com/v/r3cvsImyIZA?fs=1&hl=pl_PL&rel=0%22%20type=%22appli cation/x-shockwave-flash%22%20allowscriptaccess=%22always%22%20allowf ullscreen=%22true%22%20width=%22640%22%20height=%2 2385%22%3E%3C/embed%3E%3C/object%3E)nie jestem tu stałym bywalcem - więc może było.. a może jeszcze nie, aczkolwiek bardziej przestroga niż do śmiechu :)
http://www.youtube.com/watch?v=r3cvsImyIZA&feature=player_embedded
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/%3Cobject%20width=%22640%22%20height=%22385%22%3E% 3Cparam%20name=%22movie%22%20value=%22http://www.youtube.com/v/r3cvsImyIZA?fs=1&hl=pl_PL&rel=0%22%3E%3C/param%3E%3Cparam%20name=%22allowFullScreen%22%20va lue=%22true%22%3E%3C/param%3E%3Cparam%20name=%22allowscriptaccess%22%20 value=%22always%22%3E%3C/param%3E%3Cembed%20src=%22http://www.youtube.com/v/r3cvsImyIZA?fs=1&hl=pl_PL&rel=0%22%20type=%22appli cation/x-shockwave-flash%22%20allowscriptaccess=%22always%22%20allowf ullscreen=%22true%22%20width=%22640%22%20height=%2 2385%22%3E%3C/embed%3E%3C/object%3E)
Psychotrop
03-11-2010, 12:01
było Krzychu :)
ale kilka miesięcy temu, więc wybaczamy ;)
Pumexior
03-11-2010, 12:06
Wedding Photography Fail był już około 15 razy ;) Zarówno w tym temacie jak i w osobnych wątkach ;)
EDIT:
No i mnie kolega wyprzedził ;) Tak to jest, jak się nie odświeża strony :P
Potrzebuje ktoś generator dymu do zdjęć?
Jeden warunek: modelka nie może stać blisko urządzenia :P
http://www.youtube.com/watch?v=LQF8hsitxvY&feature=player_embedded#!
Rafał_Sz
03-11-2010, 13:06
Potrzebuje ktoś generator dymu do zdjęć?
Jeden warunek: modelka nie może stać blisko urządzenia :P
http://www.youtube.com/watch?v=LQF8hsitxvY&feature=player_embedded#!
A tu amerykańska wersja przenośna: :D
9tNj7HG5Ow4&feature=fvsr
mklonizer
03-11-2010, 13:41
dzidek też chciał zrobić dym ale sytuacja go przerosła ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ogHCO3vzN8g
Psychotrop
03-11-2010, 17:21
wywaliłem komentarze, bo i zbędne.
woytec60
03-11-2010, 17:27
491pS3tZfq0
Dla niecierpliwych od 2.30 chociaż warto obejrzeć całość.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/11/halloweentrauma1-1.jpg
źródło (http://www.spaceavalanche.com/wp-content/uploads/2010/11/halloween-trauma1.jpg)
a czym się różni wagon piasku od wagonu żydów?
..........
Czym się różni murzyn od opony?
Pedofil puka do Nieba Bram, otwiera św. Piotr:
..
W odpowiedzi na alarmujące raporty. To jest dział humor i jak widać żarty są nie tylko rasistowskie, żartuje się zarówno z białych, czarnych, katolików jak i żydów. Te żarty nie będą usuwane.
Osoby bez poczucia humoru czy też zwolennicy humoru w wersji light proszę nie czytać tego wątku. Tu się mozna natknąć na żart obrażający czyjeś uczucia. Jak będziemy cenzurować żarty to usuniemy 2/3 postów.
Pamiętajcie, że każdy ma inaczej położony swój próg tolerancji i akceptacji tego co można, a czego nie można tu pisać.
Nie ma obowiązku czytania tego wątku. Nie będziemy ulegać tzw poprawności politycznej !!!
Proszę nie polemizować. Dziękuję za uwagę.
gregory_21
03-11-2010, 21:05
- Co robi Jarosław Kaczyński zapytany o sex?
- Odwraca kota do góry ogonem.
Rafał_Sz
03-11-2010, 21:24
- Co się dzieje z politykiem jak mu się da Viagrę?
- Rośnie...
Pumexior
03-11-2010, 21:45
Żyd przy drzwiach ?
- Judasz
Dlaczego żydzi nie piją wody gazowanej?
Bo mają uraz do gazu.
Stary Żyd leży na łożu śmierci , zebrała się cała rodzina. Nagle stary żyd się pyta:
Joahim ?
- Jestem
Ponownie się pyta:
a Mojżesz ?
-Jestem
Jeszcze raz się pyta:
Abraham ?
-Jestem
Na to stary żyd:
To kto kur*a sklepu pilnuje ??
Żydzi w obozie proszą Hansa:
-Hans wybuduj nam dom!
-Nie!
-No Hans, no wybuduj nam dom!
-Nie ma mowy!
-Han tak ładnie prosimy!
-No dobra, ale jak którego w oknie zobaczę to rozstrzelam!
I wybudował im szklarnie!
gregory_21
03-11-2010, 22:42
Brad Pitt wyrwał laseczkę. Bierze ją na chatę, rzuca na wyrko i zaczyna smyrać. Wodzi paluchem tu i tam, cmoknie tu i ówdzie tymczasem dziewczę wije się jak należy, pręży i stęka. Po pięciu minutach Braduś myśli: "Jeszcze chwilkę to będzie wilgotniusieńka". Ale wtedy właśnie dziewucha: fik! - i leży bez czucia. "Co jest ku*wa?" - myśli Braduś, cap! za słuchawkę i dzwoni po pogotowie. Przyjeżdżają łapiduchy i zabierają delikwentkę. "Hehe, słabe serduszko" - śmieje się do siebie Pittek, jednak sumienie go rusza i po godzinie dzwoni do szpitala.
- Ty, sadysto! - drze się na niego lekarz. - Następnym razem wsadzaj od razu, dobra?!
- Ale ossochodzi? - dziwi się Bradek. - Chciałem tylko, żeby była bardziej wilgotna!
- Jeszcze bardziej!?! Człowieku, lala się prawie przekręciła z odwodnienia...
Przychodzi zakonnica do ginekologa.
- Panie doktorze, z sekretnego miejsca lecą mi znaczki.
- No dobrze, niech się siostra rozbierze, to zbadamy sprawę.
Lekarz ją bada, bada w końcu mówi:
- Siostro, to nie znaczki, to naklejki od bananów.
Okolice Pere Lachaise w Paryżu. Na ławeczce panienka robi loda klientowi. W pewnej chwili alejką obok ławki przechodzi procesja pogrzebowa. Wszyscy patrzą z niesmakiem na wyżej opisaną scenkę. Panienka nagle się odzywa :
- Chach, zchechmich chachche cho cho chochie chuchie pochychlchą.
- Co ty pier**lisz ? - pyta klient
Dziewoja wypluwa zawartość jamy ustej i powtarza:
- Jacques, zdejmij czapkę, bo co sobie ludzie pomyślą.
Przychodzi facet do sex shopu i szuka dmuchanej lali. Szuka długo, bo sprawdza różne parametry - usta, oczy, nos, włosy. Wreszcie znajduje, niesie do ekspedientki i prosi, by zapakować.
- Może pani jeszcze sprawdzić datę produkcji?
- 9 stycznia 2005 r.
- Oj niedobrze, to Koziorożec.
Do baru przychodzi facet. Za ladą siedzi super laska, na ścianie menu:
kanapka z serem - 2,30,
kanapka z szynką - 3,00,
obciągnięcie dłonią - 5,00
Mężczyzna patrzy na seksowną sprzedawczynie i pyta:
- To ty obciągasz ręką?
- Tak skarbie - mruczy uwodzicielsko laska
- To umyj dobrze łapska i daj mi kanapkę z serem
Przychodzi facet do pracy. Morda sina, ryj rozkwaszony, slepia fioletowe.
Kumple pytaja:
- stary co ci się ***** stało ? Pod tramwaj wpadłes?
- eee, nieee, żona mnie tak uderzyła....
- żooonaa? czym cię tak pizdnęła?
- eee, kurczakiem...
- kuurczakiem?!
- tak, zamarzniętym kurczakiem...
- człowieku, a za co cie tak walnęła tym kurczakiem?
- no bo wiecie... moja żonka to niezła laska. Jest zgrabna figurka, jędrna dupcia, nóżki długie więc wczoraj jak sie nachyliła do lodówki po tego jebanego kurczaka, to się tak fajnie wypięła. Spódniczka mini co ją na sobie miała tak fajnie jej się zsuneła do góry, że koronkowe stringi to całe jej było widać... i jak ona tak szukała tego kurczaka to ja juz nie mogłem wytrzymać i zaczałem "zapiąłem" od tyłu... no i własnie wtedy *******nęła mnie tym zamarzniętym kurczakiem...
- eeeeeeee, no stary ! **********! ale ta twoja żona to jakas walnięta...ona nie lubi sexu od tyłu
- lubi i to bardzo.......ale nie w TESCO.. .
http://www.wykop.pl/link/514097/soviet-photoshop/
:D :D :D
Psychotrop
04-11-2010, 02:25
na rozluźnienie :)
ot tak nasza polska przywara :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/11/4963293226_4953c5e13a_z-1.jpg
źródło (http://farm5.static.flickr.com/4127/4963293226_4953c5e13a_z.jpg)
SADPUNK44
04-11-2010, 02:28
na rozluźnienie :)
ot tak nasz polska przywara :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/11/4963293226_4953c5e13a_z-1.jpg
źródło (http://farm5.static.flickr.com/4127/4963293226_4953c5e13a_z.jpg)
W samo sedno...:mrgreen:
Psychotrop
04-11-2010, 02:40
W samo sedno...:mrgreen:
tu się nie komentuje ;>
dawaj jakiego kawała, bo nie wybaczę ;)
dawaj jakiego kawała, bo nie wybaczę ;)
4gsWDbudnoc ;)
woytec60
04-11-2010, 08:15
Siedzi facet w domku aż tu słyszy pukanie. Otwiera drzwi, za drzwiami stoi jeż.
- Co chciałeś? - pyta facet.
- Klej masz? - spytał jeż.
- Nie mam.
Jeż odwrócił się poszedł.
Zdziwiony facet zamknął drzwi i zajął się czymś innym.
Po jakimś czasie znów słychać pukanie. Facet otwiera a tam znowu jeż.
- Czego znowu chcesz?
- Klej przyniosłem...
Bardzo świeża ryba:
http://www.youtube.com/watch?v=QbinauR2xZE&feature=player_embedded
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.motogen.pl/gfx/motogen/images/aktualnosci/komiks/05-tuning.jpg)
- Dlaczego murzyn ma czerwone oczy podczas seksu?
- Od gazu pieprzowego.
- Co to jest - białe na górze, czarne na dole?
- Społeczeństwo.
- A czarne na górze, białe na dole?
- Gwałt.
Dlaczego murzyn ma białe ręce i stopy?
-Bo praca uszlachetnia.
Możecie mówić co chcecie o pedofilach, ale oni przynajmniej zwalniają kiedy przejeżdżają koło szkoły.
Kto Ty jesteś?
Jam Kaczorek
Skąd przybywasz?
Prosto z Tworek
Jaki znak twój?
Jad spieniony
Czego nie masz?
Konta, żony...
O czym marzysz?
O korycie
No, a Polska?
Chyba kpicie
A co z Lechem?
będzie świętym
Pomnik?
Stawiam fundamenty
Coś o Tusku?
Nienawidzę!
A co z PO?
Nią się brzydzę
Zmowy, spiski?
Widzę wszędzie
Rydzyk?
On papieżem będzie
Naród cały?
Wprost mnie kocha.
Ja dziękuję.
Czas na procha.
Nauczyciel pyta Jasia
- Jasiu, gdzie jest Krym?
- Na ciostku.
Czym się różni wampir od żyda ?
Jeden jest perfidną ludzką pijawką, a drugi ma skrzydła.
-Dlaczego Jezus nie urodził się w Afryce?
-Spróbuj znaleźć w Afryce trzech mędrców i dziewicę...
Facet złowił złotą rybkę. Ryba prosi o wypuszczenie a w zamian za to spełni wybrane 1 życzenie. Wędkarz mówi że chciałby mieć 1,5 metrowego ch!@ja. Rybka przystała na to życzenie i powiedziała, że się spełni będzie dopiero następnego dnia. Wędkarz zadowolony poszedł do domu spać. Rano wstaje zagląda pod kołdrę a tam.... nic się nie zmieniło jaki był taki był. Obraca się na bok a tam leży Jarosław Kaczyński.
Z góry piszę, że nie jestem rasistą ;)
woytec60
04-11-2010, 16:04
Facet złowił złotą rybkę. Ryba prosi o wypuszczenie a w zamian za to spełni wybrane 1 życzenie. Wędkarz mówi że chciałby mieć 1,5 metrowego ch!@ja. Rybka przystała na to życzenie i powiedziała, że się spełni będzie dopiero następnego dnia. Wędkarz zadowolony poszedł do domu spać. Rano wstaje zagląda pod kołdrę a tam.... nic się nie zmieniło jaki był taki był. Obraca się na bok a tam leży Jarosław Kaczyński.
Hmm...niedawno jeden mądry facet napisał tu gdzieś coś o tym, co to kimś świadczy czy jakoś tak, nie pamiętam już... :roll:
No dobra, musi być dowcip:
Żona szykuje się do wyjścia do pracy. Mąż się pyta:
- Zdążymy jeszcze zrobić numerek?
- Niee...spieszę się.
- Ja bym zdążył...
Bóg stworzył Adama i mówi do niego:
- Adamie, idź za rzekę,
- a co to jest rzeka? - spytał Adam. Bóg mu wytłumaczył
- idź za górę - powiedział Bóg
- a co to jest góra? - spytał Adam. Bóg mu wytłumaczył
- idź za las - powiedział Bóg
- a co to jest las? - spytał Adam. Bóg mu wytłumaczył
- idź do jaskini - powiedział Bóg
- a co to jest jaskinia? - itd...
- tam spotkasz kobietę
- a co to jest kobieta? - itd...
- będziecie się rozmnażać
- a co jest rozmnażać? - i znów mu Bóg wytłumaczył
Po jakiejś dłuższej chwili Adam wraca do Boga. Bóg już nie wytrzymał i pyta ze zniecierpliwieniem - czego znowu nie rozumiesz?
Na co Adam:
- a co to jest migrena?
donkiszot
04-11-2010, 22:14
Wszystko fajnie, tylko w miejsce słowa "Adam" wpisz "osobnik o biologicznych oznakach posiadania chromosomów XY", w miejsce słowa "Bóg" wpisz "istota obdarzana najwyższym kultem", a w miejsce słowa "migrena" wpisz "pewna dolegliwość, która w potocznej mowie bywa synonimem słowa wymówka".
To tak na wypadek gdyby grona feministek, katolików, hydraulików, innowierców, homoseksualistów, transwestytów, greenpeacowców, geodetów, ateistów, politeistów, hipochondryków, grotołazów, migrenowców, niemych, judaistów, czy organizacje zrzeszające chorych na chroniczne bóle głowy poczuły się urażone.
Andrzej Olender
04-11-2010, 22:16
donkiszot, świetne :), bardziej się uśmiałem niż z samego żartu wyżej ;)
Wszystko fajnie, tylko w miejsce słowa "Adam" wpisz "osobnik o biologicznych oznakach posiadania chromosomów XY", w miejsce słowa "Bóg" wpisz "istota obdarzana najwyższym kultem", a w miejsce słowa "migrena" wpisz "pewna dolegliwość, która w potocznej mowie bywa synonimem słowa wymówka".
To tak na wypadek gdyby grona feministek, katolików, hydraulików, innowierców, homoseksualistów, transwestytów, greenpeacowców, geodetów, ateistów, politeistów, hipochondryków, grotołazów, migrenowców, niemych, judaistów, czy organizacje zrzeszające chorych na chroniczne bóle głowy poczuły się urażone.
A mi to akurat lata 60-tką :)
donkiszot, świetne :), bardziej się uśmiałem niż z samego żartu wyżej ;)
I ja też, ja też :)
Wszystko fajnie, tylko w miejsce słowa "Adam" wpisz "osobnik o biologicznych oznakach posiadania chromosomów XY", w miejsce słowa "Bóg" wpisz "istota obdarzana najwyższym kultem", a w miejsce słowa "migrena" wpisz "pewna dolegliwość, która w potocznej mowie bywa synonimem słowa wymówka".
To tak na wypadek gdyby grona feministek, katolików, hydraulików, innowierców, homoseksualistów, transwestytów, greenpeacowców, geodetów, ateistów, politeistów, hipochondryków, grotołazów, migrenowców, niemych, judaistów, czy organizacje zrzeszające chorych na chroniczne bóle głowy poczuły się urażone.
Też się bardziej uśmiałem, niż z samego dowcipu ;)
Genialne
Karl Johansson
04-11-2010, 23:24
Na fali - w gimnazjum miałem anglistkę "z powołania", która często nam przynosiła różne ciekawostki związane z tematem.
No i raz przyniosła "politycznie poprawną wersję Czerwonego Kapturka", gdzie były motywy typu "Wilk przebrał się za babcię, co jednak nie było związane z jego odmiennymi preferencjami seksualnymi, ale z chytrym planem schwytania Cz.K.".
I jeszcze słownik, z którego zapamiętałem tylko to, że roślina w przekładzie na p.p. angielski to "botanical companion" :)
To tak na wypadek gdyby grona feministek, katolików, hydraulików, innowierców, homoseksualistów, transwestytów, greenpeacowców, geodetów, ateistów, politeistów, hipochondryków, grotołazów, migrenowców, niemych, judaistów, czy organizacje zrzeszające chorych na chroniczne bóle głowy poczuły się urażone.
Od nich to się odpimpaj :-P
A w temacie: Czym się różni pedofil od pedagoga? Pedofil naprawdę kocha dzieci...
woytec60
05-11-2010, 08:31
Na dzień dobry:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img716.imageshack.us/i/playboysmall.jpg/)
To nie dowcip ale miło popatrzeć, prawda? ;)
Dla tych co lubią widzieć dokładnie co i jak (jak ja), TU (http://img828.imageshack.us/img828/952/playboyx.jpg) obrazek w słusznej rozdzielczości.
PS
Tylko proszę mi tu z feministkami nie wyjeżdżać... :roll:
Amerykańscy turyści wybrali się na spacer do rosyjskiego lasu. Spotykają niedźwiedzia. Wrzask, panika, rzucają się do ucieczki. Niedźwiedź za nimi.
Nieopodal, na polance biesiaduje grupa Rosjan. Kocyk, wódeczka, zakąska, flaszeczki chłodzą się w strumyku. Pełna kultura, nie wadzą nikomu.
Nagle na polanę wpada wrzeszcząca zgraja i przebiega przez środek pikniku. Kocyk zdeptany, wódka rozlana - granda! Rosjanie gonią, więc intruzów i spuszczają wszystkim sromotny w*******.
Już trochę uspokojeni wracają na miejsce imprezy. Jeden zauważa
mimochodem:
- Ten w futrze to nawet nieźle się napierdalał...
Tomasz Dudrak
05-11-2010, 10:07
Trochę z innej beczki, bo niby dystansu nie mamy...
Dwóch polaków dyskutuje o nadchodzącym ślubie. Jeden mówi:
- „Mam obawy, czy poznam, że jest dziewicą…”
Drugi na to:
- „Jest pewny sposób, żeby to sprawdzić. Bierzesz trochę czerwonej farby, niebieskiej farby i łopatę. Jedno jądro malujesz na niebiesko, a drugie na czerwono. W noc poślubną, jeżeli się zacznie śmiać i powie: „To są najśmieszniejsze jądra, jakie widziałam”, to pieprznij ją łopatą”!
Trochę z innej beczki, bo niby dystansu nie mamy...
Dwóch polaków dyskutuje o nadchodzącym ślubie. Jeden mówi:
- „Mam obawy, czy poznam, że jest dziewicą…”
Drugi na to:
- „Jest pewny sposób, żeby to sprawdzić. Bierzesz trochę czerwonej farby, niebieskiej farby i łopatę. Jedno jądro malujesz na niebiesko, a drugie na czerwono. W noc poślubną, jeżeli się zacznie śmiać i powie: „To są najśmieszniejsze jądra, jakie widziałam”, to pieprznij ją łopatą”!
:lol:
Kowalski pracuje w kostnicy i przygotowuje pana Rysia do pogrzebu. Odkrywa jego ciało i widzi niesamowicie dużego członka. Odcina go, aby pokazać żonie ten ewenement. Chowa go do teczki i przynosi do domu.
- Kochanie, patrz, co odkryłem!
Żona na to:
- O Boże, Rysiek nie żyje!
Po II wojnie światowej Stalin ogłosił rozpoczęcie budowy komunizmu w ZSRR. W jednym z kołchozów Uzbekistanu zwołano zebranie partyjne poświęcone komunizmowi, jednak nikt nie wiedział, co znaczy słowo komunizm. Wybrano więc delegata, który po długiej podróży dotarł przed oblicze Stalina i pyta, co znaczy to słowo. Stalin chwilę myśli, w końcu przywołuje delegata do okna.
- Widzicie towarzyszu tę ciężarówkę?
- Widzę.
- Jak będzie komunizm, to będą tu stały tysiące takich ciężarówek!
Delegat wraca do kołchozu. Wszyscy pytają go, co to jest ten komunizm. Delegat podchodzi do okna i mówi:
- Widzicie tego żebraka?
- Widzimy.
- Jak będzie komunizm, to tu będą tysiące takich żebraków
Żona jak co dzień zaczęła narzekać mężowi:
- Zobacz kochanie jaki mam mały biust... co robić...?
- Bierz codziennie kawałek papieru toaletowego i pocieraj miedzy piersiami...
- Myślisz, że to pomoże i urosną?
- Nie wiem ale w przypadku Twojej du*y pomogło...
Mąż uszczypnął żonę w pośladek i zażartował:
- Gdybyś to trochę ujędrniła, moglibyśmy się pozbyć twoich wyszczuplających majtek.
Potem uszczypnął ją w piersi i powiedział:
- A gdybyś to ujędrniła, moglibyśmy się pozbyć wszystkich twoich staników.
Oburzona kobieta łapie męża za penisa i krzyczy:
- A gdybyś to ujędrnił, to moglibyśmy się pozbyć ogrodnika, listonosza, hydraulika i mleczarza!
Do autobusu wpadają bandyci a ich herszt woła:
- Rozbierać kobiety, gwałcić mężczyzn!
Po chwili poprawia pomyłkę wołając:
- Rozbierać mężczyzn, gwałcić kobiety!
Wtedy z tyłu autobusu dochodzi przymilny głosik:
- Pieeerwszeee słooowo się liczyyy ...
-Czy istnieje życie seksualne 70-latków?
-Oczywiście, że istnieje - odpowiada emerytowany chirurg.
-A jak się to odbywa?
-No cóż... Każdego ranka odkrywam kołdrę, wówczas żona bierze moje przyrodzenie w dwa palce, a potem ostrożnie puszcza.
-I co dalej?
-Jak spadnie na lewą stronę to ja idę po mleko, a jak na prawą - żona idzie po mleko.
Stoją prostytutki w kolejce do komisji emerytalnej.
Wchodzi pierwsza.
- Jak pani pracowała?
- Od przodu.
- 600 zł emerytury.
Wchodzi druga.
- Jak pani pracowała?
- Od przodu i od tyłu.
- 1.000 zł emerytury.
Wchodzi trzecia.
- Jak pani pracowała?
- Od przodu, od tyłu i do buzi.
- 400 zł emerytury.
- A to czemu?!
- Bo pani była dokarmiana!
Dlaczego księgowa przypomina bilans?
Dlatego, że jak się nie zgadza to się nie zgadza, ale jak się zgadza to we wszystkich pozycjach...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.