PDA

Zobacz pełną wersję : zegarek - czyli co masz dziś na ręku...



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

Yaro
24-08-2010, 23:53
kwarc jest w formacie class-1 czyli 45mm i to mi pasuje, ładnie leży na ręce, są wersje z białą lub czarną tarczą oraz z przyciskami po lewej (jeden czerwony) lub prawej ( jeden pomarańczowy). Niestety w Polsce wyłącznie Apart, wiec wypada poczekać aż mi przyjdzie jakiś specjalny bon rabatowy na święta, a sklepowa za kwarc 4,4 tys. Jest jeszcze wersja "nie chrono" - 2,5 tys - ale nie robi już takiego wrażenia bo nie ma tych przycisków i za dużo cyfr na tarczy, na chrono są indeksy a wolę taki design - http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,3,Edox,WRC,1506
Notabene ostatnio time Trend ładnie przyciął piekną wielką Certiną na VJ 50% - z 5800 na 2600. Pani postawiła nową cenę, ja jakoś miałem słaby dzień w temacie reakcji i refleksu, jak wróciłem za 15 minut to już została zaliczkowana i po ptokach....


Czarny jest piękny !!!

Ile on kosztować???;)

MichałZK
25-08-2010, 00:47
Swietnie nosi sie juz od świat boż-nar :) Jedynie to polerowane alu nad i pod szkielkiem 'wrazliwe na dotyk'. Mega wytrzymale bo male slady po bardzo mocnych uderzeniach ale wrazliwe bo to jedyne uszczerbki jak narazie (tfu tfu, odpukac :] ) Przy fajnym swietle cyferblat robi wrazenie. Gruba, mocna skora :) Solidny kawal czasomierza w dosc rozsadnej cenie.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/08/dz1204b-2.jpg
źródło (http://image.rakuten.co.jp/nanaple/cabinet/diesel/dz1204-b.jpg)

Strus
25-08-2010, 10:19
Czarny jest piękny !!!

Ile on kosztować???;)

Na strona podana w linka byc ceny ;)

krzysztof jot
28-08-2010, 21:59
Czarny jest piękny !!!

Ile on kosztować???;)

a ceny na stronie Apartu są... Kwarc chrono od 4.4, koperta PVD czarna to limit i coś koło 7 tys. reszta powyżej 7,7 tys.

Strus
30-08-2010, 01:00
Panowie, szybkie pytanie odnosnie Swatch'ów - kiedyś były nienaprawialne. Jak jest teraz ? Baterię wymieniłem jakies 3 tygodnie temu a przedwczoraj żona informuje mnie że zegarek nie działa. I faktycznie. Wskazówki ani drgną. Nie wiem czy jest sens szukać gdzieś w UK serwisu czy gra nie warta świeczki. Z tego co pamietam zegarek pochodzi z serii Skin

Leatherface
05-09-2010, 21:33
Pytanie od laika - powiecie mi czy można zaufać marce Festina? Spodobał mi się jeden zegarek od nich, a nie mam żadnego obecnie i chciałbym coś fajnego w rozsądnej dla mnie cenie. Mój obiekt pożądania ;) to jeden model z serii Retro.

Yaro
05-09-2010, 21:42
Pytanie od laika - powiecie mi czy można zaufać marce Festina? Spodobał mi się jeden zegarek od nich, a nie mam żadnego obecnie i chciałbym coś fajnego w rozsądnej dla mnie cenie. Mój obiekt porządania ;) to jeden model z serii Retro.

Porozglądaj się po Tissotach, Certinach i Doxach.

Pozdrawiam

krzysztof jot
05-09-2010, 21:49
Pytanie od laika - powiecie mi czy można zaufać marce Festina? Spodobał mi się jeden zegarek od nich, a nie mam żadnego obecnie i chciałbym coś fajnego w rozsądnej dla mnie cenie. Mój obiekt porządania ;) to jeden model z serii Retro.

można, nie bedzie gorzej od casio czy lorusa czy powiedzmy Diesla itp marek. Werk bedzie japoński - pewnie Myiotaa reszta w klasie cenowej. Festina to też Lotus, Candino - całkiem przyzwoite produkty, kilka serii -jak Tour
de France - naprawde ekstra.

Strus
05-09-2010, 21:59
Festinka ma sliczne zegarki. Mnie sie podobaja. Sam sobie sprawilem calkiem niedawno

Leatherface
05-09-2010, 22:04
Yaro, nie bij ale:
- w tissot coś bym dla siebie znalazł, ale jednak czegoś brak
- certina i doxa - no jakoś nie bardzo ;)

no i do tego ważną rolę gra cena :)

gadzeciarz
06-09-2010, 20:54
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)

Yaro
07-09-2010, 10:28
Skoro cena, to nie będę bił ;), ale nie czemu uprzedzenie do zacnej Certiny? tego nie czaję:(

Łopal
07-09-2010, 21:27
Od kilku dni... Jestem pod wrazeniem materiału koperty, nie mozna jej zarysowac stalowym przyrzadem do zmiany pasków... :roll:8)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img59.imageshack.us/img59/5529/dsc5446m.jpg)

Jak ma się Lum-Tec do Panerai.......................?

Bo stylistyka tożsama z Luninorem, o ile się nie mylę.

Leatherface
07-09-2010, 21:30
Skoro cena, to nie będę bił ;), ale nie czemu uprzedzenie do zacnej Certiny? tego nie czaję:(

Rozumiem, że to do mnie :)

Żadne uprzedzenie, po prostu oglądam ich zegarki i jakoś mi nie podchodzą :) Od pewnego czasu ciągle ten zegarek mi chodzi po głowie i utrzymuje się w kategori 'muszę mieć':-o Jutro jadę do centrum handlowego gdzie ponoć leża Festinki to obejrzę i pomacam :)

Łopal
07-09-2010, 21:31
Specjalnie dla nowarta dzisiaj przez chwile Delbanka którą miałem sprzedać, ale jak założyłem paseczek ze strusia to się normalnie zakochałem w niej :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/07/DSC_8992JPG-1.jpg
źródło (http://lh5.ggpht.com/_SF_-9Z6wjWM/TEnQaBEvO7I/AAAAAAAAA1s/4YjF8rfmHdk/DSC_8992.JPG)

Mam dość podobną Delbanę jeszcze po dziadku, też lata 50.
Moim zdaniem- pomijając tradycję rodzinną etc- podobnych zegarków nie warto sprzedawać. Dostaniesz za takiego niewiele, a wdzięczny toż model.

Łopal
07-09-2010, 21:33
Moje cacucho:) niezmiennie od 3 m-cy.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img34.imageshack.us/i/95485014.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img829.imageshack.us/i/63347345.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Szacuneczek. To piękna maszyna. I ponadczasowa.

fragles
08-09-2010, 11:51
A ja taką maszynę ponadczasową dorwałem za grosze :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/09/stareciachocmdnr-1.jpg
źródło (http://www.barteknowak.com/forum_nikon/stareciachocmdnr.jpg)

BoloSr
08-09-2010, 20:46
takie cos posiadam :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl)

Yaro
08-09-2010, 20:54
jak ma się lum-tec do panerai.......................?

Bo stylistyka tożsama z luninorem, o ile się nie mylę.


lumpam ;)

Leatherface
08-09-2010, 20:55
Oglądałem dziś Festinki. Co prawda nie było tej uragnionej w sklepie, ale była inna z tej samej serii, wykonanie bardzo mi odpowiada. Za miesiąc urodziny, więc to raczej kwestia (krótkiego) czasu kiedy wyląduje na ręce ;)

Yaro
08-09-2010, 21:14
Oglądałem dziś Festinki. Co prawda nie było tej uragnionej w sklepie, ale była inna z tej samej serii, wykonanie bardzo mi odpowiada. Za miesiąc urodziny, więc to raczej kwestia (krótkiego) czasu kiedy wyląduje na ręce ;)

Jak już ją /Festinkę:)/ będziesz miał, to nie zapomnij wrzucić fotek!

Strus
08-09-2010, 21:16
Koniecznie bo ciekaw jestem który model sobie upatrzyłeś. Ja poza ta co juz kupiłem mam jeszcze jedna upatrzoną :)

Leatherface
08-09-2010, 21:21
No wrzucę :) Mógłbym dać foto z google ale to nie to co na ręce już :)

Strus
08-09-2010, 21:42
No fakt.... to ja chyba będę musiał nadrobić i moją jagódkę na łapce obfocić :D

fragles
09-09-2010, 17:10
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/09/prenarecmdnrgmt-1.jpg
źródło (http://www.barteknowak.com/forum_nikon/prenarecmdnrgmt.jpg)

tml
10-09-2010, 10:42
Pasiasty nylon! To oryginalny nato-strap?

fragles
10-09-2010, 10:54
hmmm... no ponoć wedle specyfikacji robiony. Jeśli to oznacza oryginalność to tak, oryginalny ;)

Leatherface
11-09-2010, 13:54
Strus wrzucaj foto ;)

krzysztof jot
13-09-2010, 14:37
strus nie wrzuca, wiec ja wrzucę, bo daaawno nic nie pokazywałem :)
a przecież jedynym powodem zakupu x-nastego zegarka jest snobizm :) i chęć pochwalenia się, bo godzina to i tak wiadomo która jest...
Prawie rok się nad Worldmasterem zastanawiałem, ale wreszcie się skusiłem bo duży jest :),a nowa wersja z ceramicznym bezelem wygląda fajnie


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.sportfoto.com.pl/ogolne/fotobox/atlantic1.jpg)

-


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.sportfoto.com.pl/ogolne/fotobox/atlantic2.jpg)

Spinner
14-09-2010, 08:19
Mnie też chwilę nie było, ostatnie dwa tygodnie w sumie to tak:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img210.imageshack.us/img210/222/dsc6713m.jpg)

Spinner
14-09-2010, 19:48
Mnie też chwilę nie było, ostatnie dwa tygodnie w sumie to tak:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img210.imageshack.us/img210/222/dsc6713m.jpg)

Coś nie banglało i nie było możliwości edycji więc wklejam teraz:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img835.imageshack.us/img835/222/dsc6713m.jpg)

Strus
14-09-2010, 20:19
Ja chyba złapałem bakcyla zegarkowego bo już mi chodzi Breil po głowie

O... taki ..... :mrgreen:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.russogioielli.com/shop/images/TW0678.jpg)

grudzinsky
15-09-2010, 15:41
ktos uzywa Casio Pathfinder z kompasem, wschodami i zachodami slonca, termometrem i barometrem oraz wysokosciomierzem? sprawdza sie to w polowych warunkach? zegarek malo nie kosztuje, a szkoda by bylo zeby cos w nim nie dzialalo jak nalezy ;)

Leatherface
15-09-2010, 18:06
Zbyt często wchodzę do tego wątku, bo co raz więcej zegarków mi się podoba. I to nie tanich oczywiście. A najepsze jest to, że jeszcze pare miesięcy temu wyznawałem zasadę: po co mi zegarek skoro 'mam godzine' w telefonie :D Vostoki podobają mi się co raz bardziej, ale wielkie koperty na moim nadgarstku wielkości patyczaka chyba nie fajnie by wyglądały. Oczywiście Festina dalej w planach ;) ...

Strus
15-09-2010, 18:35
To jeszcze nie kupiłeś ?? Ale to tak samo jak ja jeszcze fotki na łapce nie wrzuciłem hehe :)

Leatherface
15-09-2010, 18:50
No jeszcze nie ;p

Strus
16-09-2010, 11:41
No dobra, zebrałem się do ujęć mojej jagódki na łapie :) Leather - nie masz teraz wyboru.... lecisz do sklepu hehe




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img522.imageshack.us/my.php?image=23652101.jpg)

gadzeciarz
17-09-2010, 15:43
A ja dziś takowy noszę od rana


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)

krzysztof jot
17-09-2010, 21:34
A ja dziś takowy noszę od rana



miałem :) ale jak to w życiu - po okresie fascynacji przyszło znudzenie tą stylistyką modową al'a Diesel i sprzedałem.

Yaro
17-09-2010, 23:52
Od dziś.....


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img266.imageshack.us/i/21243346.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

fragles
18-09-2010, 00:00
oj BRUTalnie... :)
Gratki :)

Mamrot
18-09-2010, 01:17
Gratki, Costelacja Double Eagle mało spotykany. Z podwójnym indeksem wygląda szlachetniej.
Jak się prezentuje 38mm na twoim masywnym nadgarstku?

Yaro
18-09-2010, 16:45
A tak się prezentuje ;)

coś ciekawszego wrzucę jak się w koszulę uzbroję, teraz leżakuję mocno przeziębiony.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img137.imageshack.us/i/88670029.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Yaro
18-09-2010, 21:51
A ten od niedawna .....


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img251.imageshack.us/i/84441071.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Grzybu
22-09-2010, 16:26
Nie lubię Was!!!
Mógł być filterek, mogła być jakaś torba foto, albo coś jeszcze innego, ale nie!!!
Przez Was musiałem se kupić sikorę ;)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img696.imageshack.us/img696/3715/dsc2138e.jpg)

Dogi77
22-09-2010, 17:30
ja skromniutko Swatch Irony :-) dzielnie juz od 5 lat

matys
22-09-2010, 17:34
Yaro widzę najlepiej sobie radzi z zegarkiem. Nosi go na butelce szampana :)

przyjemne z pożytecznym

pozdrawiam

Yaro
22-09-2010, 18:26
Nie lubię Was!!!
Mógł być filterek, mogła być jakaś torba foto, albo coś jeszcze innego, ale nie!!!
Przez Was musiałem se kupić sikorę ;)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img696.imageshack.us/img696/3715/dsc2138e.jpg)


No to wpadłeś w sidła :) następny będzie ROLEX :)

Zapewniam, że na tym jednym nie poprzestaniesz !

Grzybu
22-09-2010, 19:49
Ehh nawet nie mów ;)
Na razie musi wystarczyć, może mi przejdzie heheheh

Leatherface
23-09-2010, 22:36
Miał być zegarek a na razie jest placek. Upatrzona Festina okazała się być wielką - 45mm... Czekam aż będzie w sklepie, wtedy albo ją wezmę albo dalsze szukanie jeśli nie będzie innej, podobnej Festiny ewentualnie dużo droższy Vostok wchodzi w grę... :(

Strus
23-09-2010, 23:18
Lether, a ktora ta wymarzona Festinka ?

Leatherface
24-09-2010, 12:32
Na razie nie zdradzę :D 1.10 ma być w sklepie, wyślą mi jakieś foto dla porównania... Ale coś czuje że i tak ją wezmę i tak bo żaden inny na razie tak się nie podoba ;) (potem będzie ooo jaki brzydki :D ) Druga w kolejności Festina w tej chwili jest na stanie ale nie ten wariant kolorystyczny, a Vostoka od stycznia nie mają w ogóle.

to jest wariant 2: http://www.chronograph.com.pl/_var/gfx/b3c218524d52afc40dca5b0ad839db02.jpg
a to 3: http://www.wanhatwarikset.com/WebRoot/OVK/Shops/12082009-151749/4BE9/356C/C899/E7BF/C6CB/0A28/1028/109C/limousine-5619133-big_jpg.jpg
(jeśli już to inne kolory niż na tych foto ale daje dla poglądu :) numer 1 na liście zdradzę na dniach, mam nadzieję że na ręku już)

tol2di
24-09-2010, 20:37
A tak się prezentuje ;)

coś ciekawszego wrzucę jak się w koszulę uzbroję, teraz leżakuję mocno przeziębiony.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img137.imageshack.us/i/88670029.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

yaro ta omega jest boska miałem na łapce i niechciałem odać :D tylko finanse mnie zachamowały

Yaro
24-09-2010, 20:44
jest q....sko boska, a jeszcze bardziej boska jest w wersji z chrono i czarnym bezelem. Chyba sprzedam tę co mam .............;)

tol2di
24-09-2010, 22:41
ja mierzyłem w wersji z białą tarczą. Wersji w chrono nie widziałem a szkoda na razie i tak pozostaje tylko pomarzyć o niej

conra
26-09-2010, 16:53
Co prawda nie mam go, ale jest bardzo ciekawy :-)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/09/6a00d834522c5069e2013485209b6e970cpi-1.jpg
źródło (http://2modern.blogs.com/.a/6a00d834522c5069e2013485209b6e970c-pi)

haki
26-09-2010, 19:17
Co prawda nie mam go, ale jest bardzo ciekawy :-)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/09/6a00d834522c5069e2013485209b6e970cpi-1.jpg
źródło (http://2modern.blogs.com/.a/6a00d834522c5069e2013485209b6e970c-pi)

mega!, zakochałem się:D

Yaro
27-09-2010, 00:34
na dobranoc :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img62.imageshack.us/i/73235942.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

zero8
27-09-2010, 10:11
Ja najczęściej takiego sikora zakładam ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.maxtime.pl/dane/2/70361.41.91.jpg)

PiterM
27-09-2010, 11:28
A ja niezmiennie...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/09/P1000177-1.jpg
źródło (http://makuch.eu/tatry_2010_risti/P1000177.jpg)

Yaro
27-09-2010, 20:36
111 Logo Base?

Leatherface
27-09-2010, 20:56
Do 1.10. kiedy to zegarek ma być w sklepie chyba po ścianach będe biegał...

Spinner
01-10-2010, 00:04
Yaro - powalasz!!! Lonżin poszedł do ludzi?

Yaro
01-10-2010, 00:46
Ano poszedł i Omega w kwarcu również ;) Choroba się pogłębia ;)

tol2di
01-10-2010, 07:39
Ano poszedł i Omega w kwarcu również ;) Choroba się pogłębia ;)


Niestety zmiany w organizmie są nieodwracalne :mrgreen:

Yaro
01-10-2010, 19:28
Przygarniam właśnie 300 M Co-Axial :) Black, jest piękna :)

Leatherface
02-10-2010, 22:05
no i jest:

[IMG}http://img837.imageshack.us/img837/2506/dsc0044hh.jpg[/IMG]

Leatherface
02-10-2010, 22:06
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img837.imageshack.us/img837/2506/dsc0044hh.jpg)

Yaro
02-10-2010, 22:08
FEST !, ta TINA ;)

Leatherface
02-10-2010, 22:11
No muszę powiedzieć, że jest śliczna :) zakochałem się w niej

Yaro
02-10-2010, 22:14
No muszę powiedzieć, że jest śliczna :) zakochałem się w niej

Diagnoza: choroba..

Wiem, mam to samo ;)

GeparD
04-10-2010, 02:49
zaraziliscie mnie i o to oprocz wczesniej pokazanego tu Pulsara pojawila sie ta oto slicznotka :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zegarki.pl/_web_cache/thumbnails/files/16235_9_grande_thumb_200_360.jpg)
zdjecie ze sklepu nie oddaje pieknosci, musze strzelic pare zdjec i tu pokazac... nie moglem wyjsc ze sklepu bez niej :D

Spinner
04-10-2010, 15:34
Przygarniam właśnie 300 M Co-Axial :) Black, jest piękna :)

Wiesz co - nienawidze Cię...:razz:

Leatherface
04-10-2010, 15:45
Strusiu, jak ta Festina ode mnie Ci leży? ;) Tak pytałes a teraz milczysz :D

Strus
04-10-2010, 15:49
No taka retro jest :) Ja akurat za retro nie przepadam. Ale bylem tez blisko tej Festinki ktora GeparD powyzej pokazal. Jesli zona mi pozwoli na jeszcze jeden zegarek to bedzie to zapewne albo kolejna Festina albo Breil ktorego juz tu zaprezentowalem jako potencjalnego kandydata

Folker
04-10-2010, 16:02
108 stron o sikorach...to tyle by nie było o szminkach :D

gadzeciarz
04-10-2010, 20:30
Seiko velatura dziś na łapie noszone było


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)

maly5
04-10-2010, 20:30
zaraziliscie mnie i o to oprocz wczesniej pokazanego tu Pulsara pojawila sie ta oto slicznotka :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zegarki.pl/_web_cache/thumbnails/files/16235_9_grande_thumb_200_360.jpg)
zdjecie ze sklepu nie oddaje pieknosci, musze strzelic pare zdjec i tu pokazac... nie moglem wyjsc ze sklepu bez niej :D
no powiem Ci, ze sie strasznie mi spodobala ta Festinka. i nawet w normalnej cenie jest ten sikor :) swietny, gratulacje nabytku :)

Yaro
05-10-2010, 13:46
Wiesz co - nienawidze Cię...:razz:

hehe ;);) jedyne lekarstwo - kup sobie coś nowego ! :) :)

Spinner
05-10-2010, 22:56
Póki co sobie zrobiłem/złozyłem, taki "hommage stealth":p:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img541.imageshack.us/img541/5488/dsc7064m.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img828.imageshack.us/img828/5868/dsc7066m.jpg)

Ark
05-10-2010, 23:03
Póki co sobie zrobiłem/złozyłem, taki "hommage stealth":p:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img541.imageshack.us/img541/5488/dsc7064m.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img828.imageshack.us/img828/5868/dsc7066m.jpg)

Przyznam, że wygląda całkiem oryginalnie. Gratuluję pomysłu :)

Yaro
05-10-2010, 23:27
niezły :), ale tarczę zrobił bym black !!

Spinner
05-10-2010, 23:33
Tarcza jest czarna przeca...

dzej
06-10-2010, 19:10
Nie lubię Was!!!
Mógł być filterek, mogła być jakaś torba foto, albo coś jeszcze innego, ale nie!!!
Przez Was musiałem se kupić sikorę ;)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img696.imageshack.us/img696/3715/dsc2138e.jpg)


Widze, ze mamy podobny gust:)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://dzej.scur.pl/Foto/DSC_7554.jpg)

Zapomnialem szkielko przetrzec.

dzej
06-10-2010, 22:33
Jeszcze jedno, tym razem z czysta szybka:)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://dzej.scur.pl/Foto/DSC_7567.jpg)

Yaro
06-10-2010, 22:54
Tarcza jest czarna przeca...
hehehe, dziwny "ten" czarny kolor ;)

Yaro
06-10-2010, 22:57
Nie bijcie proszę ... ;) Która ładniejsza ?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img826.imageshack.us/i/68501882.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

hubik
06-10-2010, 22:58
Normalnie, niczym radziecki sołdat. ;-)

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. :-)

Yaro
06-10-2010, 23:00
Normalnie, niczym radziecki sołdat. ;-)

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. :-)


Nie no spoko, radziecki sołdat ma więcej :) A 300M w kwarcu to już historia. ;)

prz3mo
06-10-2010, 23:07
Nie bijcie proszę ... ;) Która ładniejsza ?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img826.imageshack.us/i/68501882.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Ten po lewej, taki "inny" :)

Spinner
06-10-2010, 23:17
Inny ale mi te konstelacje nie podchodzą do końca, tak jak i np. AP... Nuras 300m wolałbym ale inną wersję... A co do kolorku tarczy - to "antyrefleks" daje złudzenie, że nie jest czarna...

Yaro
06-10-2010, 23:20
Inny ale mi te konstelacje nie podchodzą do końca, tak jak i np. AP... Nuras 300m wolałbym ale inną wersję... A co do kolorku tarczy - to "antyrefleks" daje złudzenie, że nie jest czarna...

Constellacje są zaje.....ście eleganckie i to w nich lubię.
;)

krzysztof jot
06-10-2010, 23:23
Nie bijcie proszę ... ;) Która ładniejsza ?

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Constellation jest piękna, ale taka hmm.. dla Eltona Johna :) po prostu śliczna inaczej, teraz jest zdecydowanie inny "trynd" dlatego ja pozachwycałbym sie jej urodą i wybrał Speedmastera.

Yaro
06-10-2010, 23:29
Krzychu, Twoje komentarze uwielbiam. Eltona Johna również. Różni nas jedynie posiadany budżet ;) On nosi zegarki CHOPARD'a ja nie /jeszcze nie/ i orientacja ;)

woytec60
07-10-2010, 07:14
Krzychu, Twoje komentarze uwielbiam. Eltona Johna również. Różni nas jedynie posiadany budżet ;) On nosi zegarki CHOPARD'a ja nie /jeszcze nie/ i orientacja ;)
Chopard??
A co to za problem? (http://www.repliki-zegarkow.com/index.html)
Funduszy wystarczy na pewno a wygląd...ho, ho...
Chyba sobie sprawię Paneraja ;)

fruchu
07-10-2010, 08:58
Krzychu, Twoje komentarze uwielbiam. Eltona Johna również. Różni nas jedynie posiadany budżet ;) On nosi zegarki CHOPARD'a ja nie /jeszcze nie/ i orientacja ;)

U Eltona Johna zegarek jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, jak w Pulp Fiction ;-)

krzysztof jot
07-10-2010, 10:53
Chopard??

Funduszy wystarczy na pewno a wygląd...ho, ho...
Chyba sobie sprawię Paneraja ;)

wole kupić Jacka Lemansa za tysiąc, niż takie coś założyć na rękę - czułbym się z tym jak na przejażdżce CLS 63 AMG na oponach Dębicy.

Ten co nie ma o tym pojecia - to i tak nie ma pojecia ile to mogłoby kosztować, ten co troche wie to szybko załapie ze nie mogłem tyle zapłacić bo to nie ta liga, a ten co ma pojęcie pozna to z daleka - wiec po co ?

sokrates
07-10-2010, 11:08
Inna sprawa - znajomy przywiózł z Chin kilka takich replik - podarował to jako prezenty - ile było wstydu jak się prezenty w 2 czy 3 miesiące porozpadały :-)

krzysztof jot
07-10-2010, 14:36
Inna sprawa - znajomy przywiózł z Chin kilka takich replik - podarował to jako prezenty - ile było wstydu jak się prezenty w 2 czy 3 miesiące porozpadały :-)

replika replice nierówna - są repliki z mechanizmami automatycznymi ETA wygladające jak oryginały sprzedawane po 500$ i przy tych to czasem sie nawet zastanawiam, czy to producenci nie przykładają do tego reki, przymykając oko na to że z fabryki robiącej dla nich "uchodzą" pewne elementy. Mają przez to większą produkcję więc wychodzi taniej... bo to troche nierealne, aby "piratowi" opłacało się robić taką szeroką gamę modeli, i elementy do nich jak tarcze, wskazówki, koronki itp... ale to takie moje spekulacje :)

woytec60
07-10-2010, 14:56
wole kupić Jacka Lemansa za tysiąc, niż takie coś założyć na rękę - czułbym się z tym jak na przejażdżce CLS 63 AMG na oponach Dębicy.

Ten co nie ma o tym pojecia - to i tak nie ma pojecia ile to mogłoby kosztować, ten co troche wie to szybko załapie ze nie mogłem tyle zapłacić bo to nie ta liga, a ten co ma pojęcie pozna to z daleka - wiec po co ?

Po co?
Nie wiem ale jakby ktoś bardzo chciał... ;)
Też nie lubię podróbek a używam dwóch zegareczków produkcji niemieckiej.
Aristo Herrenarmbanduhr 4H70 Automatic do garniaka i Laco Flieger 861465 Automatik na co dzień.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img842.imageshack.us/i/aristo.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img821.imageshack.us/i/laco.jpg/)

Oba są na ETA 2824-2, solidnie wykonane, dokładne, fajnie wyglądają (przynajmniej jak dla mnie) i są rzadko spotykane.
No to po co mi replika?

PS
W zalinkowanym przeze mnie sklepie z replikami tez są modele ze szwajcarskimi automatami po 1600 złotych sztuka.

Spinner
07-10-2010, 19:19
Odkurzyłem dziś staruszka, ze 40 lat pewnie ma:



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img59.imageshack.us/img59/8895/201010071726m.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img192.imageshack.us/img192/147/201010071728m.jpg)

darsedz
08-10-2010, 00:40
od paru dni coś nowego na ręce... (a wszystko przez ten wątek) ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img841.imageshack.us/img841/6681/dsd5064m.jpg)

Yaro
08-10-2010, 01:37
Spinner, Atlantic "stary ale jary" :) Mój ojciec miał takiego, mam też ja ....... Gdzieś go mam, znaczy się ;)

mrozikulus
08-10-2010, 14:02
No dobra to i ja pokażę co u mnie w stajni

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/estana-1.jpg
źródło (http://i508.photobucket.com/albums/s324/mrozikulus/estana.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/cand-1.jpg
źródło (http://i508.photobucket.com/albums/s324/mrozikulus/cand.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/th-1.jpg
źródło (http://i508.photobucket.com/albums/s324/mrozikulus/th.jpg)

krzysztof jot
08-10-2010, 14:47
No dobra to i ja pokarze co u mnie w stajni



TAG w stajence to o ile znam się na zegarkach - podróbeczka.. :)

mrozikulus
08-10-2010, 14:50
TAG w stajence to o ile znam się na zegarkach - podróbeczka.. :)

nie no coś Ty ,sprzedałem auto i kupiłem sikor ;)

wolę określenie - replika hehehe

Spinner
08-10-2010, 15:37
Dziś na łapce:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img832.imageshack.us/img832/1367/201010081737m.jpg)

krzysztof jot
08-10-2010, 16:42
nie no coś Ty ,sprzedałem auto i kupiłem sikor ;)

wolę określenie - replika hehehe

byłaby nawet z daleka podobna, gdyby nie ta wielka biała data na środku - oryginał ma pomiędzy 4 a 5 no i czarna jest ona. To najbardziej wpada w oko, potem że na 6-tek powinna być tarcza, a nie otwarty mechanizm....

mrozikulus
08-10-2010, 16:52
byłaby nawet z daleka podobna, gdyby nie ta wielka biała data na środku - oryginał ma pomiędzy 4 a 5 no i czarna jest ona. To najbardziej wpada w oko, potem że na 6-tek powinna być tarcza, a nie otwarty mechanizm....

wiem ale i tak jest fajny :)
99% ludzkości tego nie zauważy, a za oryginał 26000pln trza dać, a ja chory nie jestem :D

fotograf58
09-10-2010, 21:28
Nic nie nosze na ręku - mam komórkę z czasomierzem.

ebstein
10-10-2010, 13:16
Ciekawie, czy ktoś kupi i tu zaprezentuje...
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,8488045,Zegarek_dla_fotografow.html

Grand.
10-10-2010, 13:47
Mnie czeka "aktualizacja" mojego czasopokazywacza :) Pokusiłbym się o F-Spot'a z linku wyzej, gdyby oferowali też wersje z metalową bransoletą.

Spinner
11-10-2010, 09:22
Monster Mod:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img188.imageshack.us/img188/8486/201010111754m.jpg)

prz3mo
11-10-2010, 11:02
Ciekawie, czy ktoś kupi i tu zaprezentuje...
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,8488045,Zegarek_dla_fotografow.html

hehe... fajny pomysł :)

gadzeciarz
11-10-2010, 19:50
taki dziś,wczoraj i jutro ;-)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)

everyman
11-10-2010, 20:27
Ciekawie, czy ktoś kupi i tu zaprezentuje...
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,8488045,Zegarek_dla_fotografow.html
:D Dobre pomysły mają... jeszcze te dwa od nich mi się spodobały: Relativity (http://www.philosophersguild.com/index.lasso?page_mode=Product_Detail&cat=watch&skip=1&item=0219&sortby=rank%20DESC) i Chaplin (http://www.philosophersguild.com/index.lasso?page_mode=Product_Detail&cat=watch&skip=8&item=0649&sortby=rank%20DESC).

Spinner
12-10-2010, 14:22
Prosty Oceanus: WR100m, zakręcana koronka, alarm, szafirowe szkiełko...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img835.imageshack.us/img835/7893/201010121780m.jpg)

Yaro
12-10-2010, 14:45
Przyjemne Casio!

sisco7
12-10-2010, 15:07
Witam
Co myślicie o tym zegarku, warto?
http://www.nokaut.pl/szukaj/timex-t49792.html

Spinner
12-10-2010, 15:23
Jakis ten Timex przefisiowany - za takie pieniadze sa ciekawsze oferty.. No chyba, ze Tobie sie podoba - to w sumie najwazniejsze...

gadzeciarz
12-10-2010, 16:50
Miałem go kupić i już nawet przymierzałem,ale stwierdziłem że jak na podróżnika a za takowy ten zegarek chce robić to zdecydowanie za biedny za tą kaskę.
Wizualnie całkiem fajny.

messer
12-10-2010, 16:59
Ciekawie, czy ktoś kupi i tu zaprezentuje...
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,8488045,Zegarek_dla_fotografow.html

ze światlem f2? phi.
:)

krzysztof jot
12-10-2010, 17:13
Prosty Oceanus: WR100m, zakręcana koronka, alarm, szafirowe szkiełko...


casio ma ostatnio kilka bardzo udanych, ciekawych modeli dobrze wykonanych i o bardzo ładnym nowoczesnym designie które kupiłbym chętnie, jednak nie jestem w stanie przełknąć napisu Casio na tarczy, juz prędzej zniosę Lorus czy nawet Parnis :)



Witam
Co myślicie o tym zegarku, warto?


fajny, ale to specjalistyczny model z wysokościomierzem - pytanie czy Ci ta funkcja do czegoś potrzebna ?, bo podobny bez tej funkcji to 500 zł - http://www.demus.pl/cat-pol-1233137723-Zegarki-Timex-Timex-Analog-Compass.html

M_B
12-10-2010, 17:34
No, wszyscy się cieszą swoimi zegarkami, a mój Skagen jest w serwisie powypadkowym. Pękło szkiełko, nie wiem nawet kiedy i jak. Z drugiej strony w zegarku za 700zł nie powinno pękać szkiełko bez powodu. Jak go odbiore to się pochwalę.

koniksk
12-10-2010, 19:47
Ja jestem na etapie kupowania zegarka i jako, że tu tyle fachowców zagląda to zapytam. Jakoś tak wymyśliłem sobie automoatyczny naciąg i zastanawiam się nad seiko tak w okolicach 250zł. Koniecznie z datą i dniem tygodnia. Czy są one coś warte? Lepszego nie kupię póki co, wolę na inne zabawki pieniądze wydawać. W tej cenie to chyba tylko właśnie te seiko albo orient ale słyszałem, że te orienty to tak średnio warto brać. No chyba, że coś innego w tej cenie jeszcze jest.

skarab
12-10-2010, 19:52
mam identyczny zegraek jak ten: http://allegro.pl/longines-master-collection-l2-628-4-78-6-poznan-i1262828238.html kosztował mnie uważam dużo za dużo ale mam taką pracę, że garnitur buty, zegarek i pióro to podstawa

M_B
12-10-2010, 19:55
Oj, zegarek na bransolecie do garnituru...
Poczytaj :) i dowiedz się co i jak :)

skarab
12-10-2010, 19:59
wiem co i jak ale wszystko zależy od bransolety :)

Spinner
12-10-2010, 23:47
casio ma ostatnio kilka bardzo udanych, ciekawych modeli dobrze wykonanych i o bardzo ładnym nowoczesnym designie które kupiłbym chętnie, jednak nie jestem w stanie przełknąć napisu Casio na tarczy, juz prędzej zniosę Lorus czy nawet Parnis :)

No normalnie snob jeden:razz: Trza się przełamać - droższe modele to świetnie wykonane zegarki:smile:

wuel
13-10-2010, 07:14
No, wszyscy się cieszą swoimi zegarkami, a mój Skagen jest w serwisie powypadkowym. Pękło szkiełko, nie wiem nawet kiedy i jak. Z drugiej strony w zegarku za 700zł nie powinno pękać szkiełko bez powodu. Jak go odbiore to się pochwalę.

Już miałem kupować na ebayu Skagena, bo w pojawił się fajnej cenie, ale odpuściłem po przeczytaniu opinii: http://www.amazon.com/Skagen-745XLSLD-Collection-Chronograph-Leather/product-reviews/B0012ON4UG/ref=dp_top_cm_cr_acr_txt?ie=UTF8&showViewpoints=1. Ciekawe historie o samowładnym pękaniu szkiełek ludzie opowiadają.

PawelR
13-10-2010, 15:16
A u mnie dziś coś takiego na ręku - mały, lekki, po 10 latach wygląda jak nowy :-)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img801.imageshack.us/img801/9505/xxxxxxxm.jpg)

GeparD
15-10-2010, 07:35
Witam
Co myślicie o tym zegarku, warto?
http://www.nokaut.pl/szukaj/timex-t49792.html

z timexa mialem kiedys taki

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.argos.co.uk/wcsstore/argos/images/15-2504937A72UC588708X.jpg)
z czystym sumieniem moge polecic, niestety ustapil miejsce pokazywanemu wczesniej tutaj Pulsarowi i zagoscil na rece brata :)

fragles
15-10-2010, 08:52
Nie pochwaliłem się nowym nabytkiem ;)
Była na łapie w nożowo/orzechową niedzielę i jest codziennie :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/prssangmt3-1.jpg
źródło (http://www.barteknowak.com/forum_nikon/prssangmt3.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/prssangmt-1.jpg
źródło (http://www.barteknowak.com/forum_nikon/prssangmt.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/prssangmt2-1.jpg
źródło (http://www.barteknowak.com/forum_nikon/prssangmt2.jpg)

darsedz
15-10-2010, 09:00
cóż to za lotnik na pasku NATO?

fragles
15-10-2010, 09:10
To Precista PRS-10 :)
Boska. Choć kwarcowa. Ale automatyczność/mechaniczność byłaby w tym przypadku profanacją (patrz CWC g10).

PawelR
15-10-2010, 10:11
Dwie opcje "weekendowe" - oba zegarki zasilane akumulatorem ładowanym z ogniwa słonecznego (nie wymagają zmiany baterii) oraz synchronizowane sygnałem radiowym z zegara atomowego. Coś dla maniaków dokładności i precyzji.

1. Casio (od wielu lat ze mną, masę przygód zaliczył i nawet nurkowania na 50m przeżył bez szwanku)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img197.imageshack.us/img197/4355/zdjcielc.jpg)

2. Citizen - najnowszy nabytek, jestem nim zauroczony ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img440.imageshack.us/img440/5167/citizen001.jpg)

karmel
15-10-2010, 10:36
Fragles, świetny lotnik i fajnie pokazany, gratulacje :-)

fragles
15-10-2010, 10:44
thx :)

GeparD
16-10-2010, 02:20
piekny citizen... zona mnie zabija jak powiem ze chce kolejna sikore :D

PawelR
16-10-2010, 08:20
piekny citizen... zona mnie zabija jak powiem ze chce kolejna sikore :D

Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko mordu i kupić w rozsądnej cenie - polecam sklep NALEVI.COM - ja kupiłem go za ok. 60% ceny jaką kosztuje w Polsce, a przesyłka z Wloch dotarła do mnie po 3 dniach od złożenia zamówienia.

pozdrawiam,
Paweł

velaskez
17-10-2010, 11:29
Nie bijcie proszę ... ;) Która ładniejsza ?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img826.imageshack.us/i/68501882.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Widzę, że mamy podobny gust:D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img375.imageshack.us/img375/2357/dsc5691m.jpg)

PawelR
17-10-2010, 15:47
Jeden z moich pierwszych zegarków, rocznik 1995, super lekki i wygodny w noszeniu, niestety mechanizm się zacina, więc leży w szufladzie...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img87.imageshack.us/img87/9761/ctz002.jpg)


...i jego o 15 lat młodszy brat (ale to już nie to, dużo bardziej masywny i brak mu tej finezji)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img708.imageshack.us/img708/847/ctz3.jpg)

GeparD
18-10-2010, 07:01
Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko mordu i kupić w rozsądnej cenie - polecam sklep NALEVI.COM - ja kupiłem go za ok. 60% ceny jaką kosztuje w Polsce, a przesyłka z Wloch dotarła do mnie po 3 dniach od złożenia zamówienia.

pozdrawiam,
Paweł

ty chyba nie wiez co zes ty zrobil najlepszego ;)

M_B
18-10-2010, 15:18
Jak obiecałem chwalę się po odbiorze z serwisu powypadkowego ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img253.imageshack.us/img253/329/dscn3897i.jpg)
Nie zwracajcie uwagi, na to że nieostre itp.

conra
18-10-2010, 17:39
Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko mordu i kupić w rozsądnej cenie - polecam sklep NALEVI.COM - ja kupiłem go za ok. 60% ceny jaką kosztuje w Polsce, a przesyłka z Wloch dotarła do mnie po 3 dniach od złożenia zamówienia.

pozdrawiam,
Paweł

Tam mają oryginalne zegarki?

PawelR
18-10-2010, 21:57
Tam mają oryginalne zegarki?

Zdecydowanie tak, sprawdziłem "na własnej skórze".

GeparD
18-10-2010, 21:57
powiem szczerze, ze ta sama mysl przemknela mi przez glowe, bo zachorowalem na to:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.nalevi.com/files/products_media/2350.jpg)

:D :D

Yaro
18-10-2010, 21:59
KUP ! a będziesz uzdrowiony ! :)

PawelR
18-10-2010, 22:10
powiem szczerze, ze ta sama mysl przemknela mi przez glowe, bo zachorowalem na to:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.nalevi.com/files/products_media/2350.jpg)

:D :D

********* ! brać i się nie zastanawiać ;-)

GeparD
18-10-2010, 22:19
nie nie nie, bede twardy... to juz chyba mozna nazwac choroba... :D

Leatherface
18-10-2010, 22:44
Bardzo ładny :)

conra
19-10-2010, 19:54
Ten jest całkiem ładny i tani:
http://www.amazon.co.uk/Citron-Gents-Watch-Chronograph-Effect/dp/B003ART09C/ref=sr_1_6?s=watch&ie=UTF8&qid=1287510704&sr=1-6

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/51Drbv8EniL_SL500_AA300_-1.jpg
źródło (http://ecx.images-amazon.com/images/I/51Drbv8EniL._SL500_AA300_.jpg)

£12.00

No i na tego zaczynam już chorować: http://www.amazon.co.uk/Detomaso-Firenze-Chronograph-Leather-Sl1624C-Bk/dp/B0036ZBTD8/ref=sr_1_97?s=watch&ie=UTF8&qid=1287510963&sr=1-97

Redskull
19-10-2010, 20:21
nie nie nie, bede twardy... to juz chyba mozna nazwac choroba... :D

Jest tylko mały problem, bo takiego modelu nie ma na oficjalnej stronie citizen.pl. Fake, czy Polska nie godna tego modelu?

mikkay
19-10-2010, 20:39
nie ma na oficjalnej stronie citizen.pl.

Oficjalnej?

Zna ktoś paski Di-modell ? Ostatnio wpadłem na takie i przyznam, że wpadły w oko.

Yaro
19-10-2010, 22:15
Jest tylko mały problem, bo takiego modelu nie ma na oficjalnej stronie citizen.pl. Fake, czy Polska nie godna tego modelu?

Firmy typu Citek, zmieniają modele jak moja żona rękawiczki w zimie czyli często :)

Spinner
19-10-2010, 23:52
DiModell są spoko, szczególnie model Imperator...

jendrusz
20-10-2010, 11:33
dziś - Certina - DS First

Jai pur
20-10-2010, 14:40
do pracy Certina DS, na wolnym ten:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img831.imageshack.us/img831/8007/dsc5137n.jpg)

woytec60
20-10-2010, 18:55
No i na tego zaczynam już chorować: http://www.amazon.co.uk/Detomaso-Firenze-Chronograph-Leather-Sl1624C-Bk/dp/B0036ZBTD8/ref=sr_1_97?s=watch&ie=UTF8&qid=1287510963&sr=1-97
Czy na tarczy tego modelu nie dałoby się jeszcze czegoś zmieścić?
Bo zdaje się, że jest jeszcze trochę miejsca pomiędzy kółeczkami chronometru i pod marką i się to miejsce wyraźnie marnuje...

Yaro
20-10-2010, 19:38
do pracy Certina DS, na wolnym ten:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img831.imageshack.us/img831/8007/dsc5137n.jpg)

Brawo, piękny zegarek, lubię tę zacną markę, szczególnie serię Hampton.

Spinner
20-10-2010, 21:25
Z tego B&M to można na serio znienawidzić Cię gościu...:shock::razz:

A ja dziś Monstera na łapie miałem:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img99.imageshack.us/img99/7518/imgp1405m.jpg)

Yaro
20-10-2010, 21:50
Spinner przestań z tą nienawiścią nawet Jarek wczoraj na ten temat w telewizorku huczał ;)

Spinner
20-10-2010, 22:06
A to taki zwyczaj z Pentax Forum - jak zazdrościsz czegoś cholernie (ale pozytywnie, bez zawiści) to walisz "I HATE YOU" czyli hejtujesz gościa... :-)

A o tym w TV nie gadam bo mi kurka ciśnienie skacze a przy mojej nadwadze to niebezpieczne:-P

Yaro
20-10-2010, 22:30
A to taki zwyczaj z Pentax Forum - jak zazdrościsz czegoś cholernie (ale pozytywnie, bez zawiści) to walisz "I HATE YOU" czyli hejtujesz gościa... :-)

A o tym w TV nie gadam bo mi kurka ciśnienie skacze a przy mojej nadwadze to niebezpieczne:-P

Ciekawe, że ci którzy tak naprawdę siali nienawiść, teraz mówią że jest odwrotnie. Ręce opadają. Ale tu o polityce nie rozmawiamy, nie w tym wątku. ;)

Spinner
21-10-2010, 09:01
No "witki" opadają:roll:

Samoróba dziś8-)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img526.imageshack.us/img526/25/20101021033m.jpg)

woytec60
23-10-2010, 19:25
Nie mam akurat niczego na ręku ale za to mam pytanie.
Czy otwiera Wam się dziś strona: http://zegarkiclub.pl?
O rana nie mogę wejść...

Ark
23-10-2010, 19:38
Nie mam akurat niczego na ręku ale za to mam pytanie.
Czy otwiera Wam się dziś strona: http://zegarkiclub.pl?
O rana nie mogę wejść...

Nie, nie otwiera się.

woytec60
23-10-2010, 19:52
Thx, pewnie coś dłubią...

georghe
24-10-2010, 00:45
do pracy Certina DS, na wolnym ten:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img831.imageshack.us/img831/8007/dsc5137n.jpg)

Cudo, kurna cudo !

andrzej_suse10
24-10-2010, 10:11
Podpisuje się, jest piękny it's beautiful :)

Orkaniusz
24-10-2010, 21:01
Podpisuje się, jest piękny it's beautiful :)
fakt, niezły forfiter :-D

Spinner
25-10-2010, 09:33
Dziś inaczej, odjechany Hi-Tech:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img830.imageshack.us/img830/3793/20101025054m.jpg)

Redskull
25-10-2010, 13:39
Spinner...duże tego jeszcze masz? Weź wrzuć wszystko na raz i nie wydzielaj endorfin u oglądających raz na jakiś czas :)

Spinner
26-10-2010, 08:39
Nie mam duzo, kilka raptem:-) A dawkować przyjemność to fajna sprawa:-)

krzysztof jot
26-10-2010, 20:28
oj, dawno tu nie zaglądałem... ale idzie czas prezentów to może coś wpadnie w oko, a tymczasem na sportowo


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.krzysztofjot.neostrada.pl/foto/forum/zegarek1026.jpg)

fragles
26-10-2010, 20:39
Ja ostatnio, do znudzenia uwielbiam Przeczystą:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/prs10gmtgal3-1.jpg
źródło (http://www.barteknowak.com/forum_nikon/prs10gmtgal3.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/prs10gmtgal4-1.jpg
źródło (http://www.barteknowak.com/forum_nikon/prs10gmtgal4.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/prs10gmtgal-1.jpg
źródło (http://www.barteknowak.com/forum_nikon/prs10gmtgal.jpg)

Paweł M
26-10-2010, 21:18
ja się coraz bardziej przyczajam do czegoś z rodziny Seiko Kinetic np.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img381.imageshack.us/img381/4084/srh005p1yd2.jpg)

Spinner
27-10-2010, 10:18
Ja dziś odmieniłem styl KonTiki na bardziej sportowe przez zakucie jej, w genialna zresztą, bransoletę :razz:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img821.imageshack.us/img821/4295/20101027082m.jpg)

gadzeciarz
28-10-2010, 19:10
Fajnie mi się go nosi ;-)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)

eXtreme
28-10-2010, 21:25
Wybaczcie, ale jak na forum o tematyce fotograficznej to zdjęcia prezentowane w tym wątku są... słabe, albo są zdjęciami ze stron producentów. Wstyd :/ Trochę wysiłku w pokazaniu swojego pupila.

gadzeciarz
28-10-2010, 22:36
Wybaczamy!
Ale kto ma takie zdjęcia robić jakich oczekujesz? Tu się dyskutuje o zdjęciach a nie je robi ;-)
I komu by się chciało jak są gotowce :-)

Redskull
30-10-2010, 22:08
Zegarkomaniacy. Chodzi mi po głowie Fossil- http://allegro.pl/sklep-zegarek-fossil-me1020-nowy-gwarancja-f-vat-i1291049687.html . Bardzo proszę o konkretną wypowiedz ( bez "jak chorujesz to sobie kup" ) ile to jest warte? Wart swojej ceny? Robi wrażenie? Fossil? Co to za marka? Coś podobnego w tej cenie?

Mam jeszcze to http://www.abento.pl/index.php?page=shop.product_details&category_id=63&flypage=flypage.tpl&product_id=304&option=com_virtuemart&Itemid=53&vmcchk=1&Itemid=53 , ale jest droższy i wydaje się uboższy, więc Fossil jest na pierwszym miejscu. Co sądzicie?

Yaro
30-10-2010, 22:19
Ja wybrał bym Skagena, duńskie ciekawe wzornictwo stawiam wyżej niż sztampę pod tyt. Fossil.

np. ten jest świetny mz:

http://www.abento.pl/index.php?sZegarek=Skagen+733XLSLB&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=900&category_id=63&option=com_virtuemart&Itemid=53

M_B
30-10-2010, 22:19
No to o tym FOSSILu. Firma w miarę spoko, cena spoko, jak dla mnie mało czytelny szczególnie z lewej strony + nie podoba mi się, ale de gustibus non est disputandum.

Ja mam SKAGENa pokazywałem kilka stron wcześniej. Jestem bardzo zadowolony, poza pękniętą już wymienioną szybką.
http://www.abento.pl/index.php?page=shop.product_details&category_id=63&flypage=flypage.tpl&product_id=831&option=com_virtuemart&Itemid=53 ten jest mój, płaciłem więcej, więc okazyjne ceny.

fragles
30-10-2010, 22:23
Redskull

Jak już ktoś napisał: o gustach się nie dyskutuje.

Ale moim zdaniem ten Skagen, którego pokazałeś kładzie tego Fossila w temacie designu. Mniej to więcej. Ale to tylko moje zdanie.
Skagen wygląda bardziej szlachetnie IMO.

Redskull
30-10-2010, 23:25
Potrzebuje brązowych tonacji, więc wybrałem te dwa. Fossil faktycznie, mniej czytelny. hm....

@Yaro
Nie widziałem człowieka z Fosiilem. Czy to jakaś tania marka z grupy Seiko, czy jakakolwiek inna?

Yaro
30-10-2010, 23:46
Potrzebuje brązowych tonacji, więc wybrałem te dwa. Fossil faktycznie, mniej czytelny. hm....

@Yaro
Nie widziałem człowieka z Fosiilem. Czy to jakaś tania marka z grupy Seiko, czy jakakolwiek inna?

Powiedzmy, niedroga ;) Skagen będzie dobrym wyborem, dobre wykonanie, nietuzinkowy design.

ekonet
30-10-2010, 23:54
Powiedzmy niedoga
I niekota.
;)

di_
30-10-2010, 23:58
I niekota.
;)
Hm.. raczej niecata. Ewentualnie np. niebrytyjczyka. :P

Yaro
31-10-2010, 00:27
Powiedzmy niedroga !!! /mod zamiat poprawić to się nabija, to po co ten MOD ???? ;)/

ekonet
31-10-2010, 00:29
Powiedzmy niedroga !!! /mod zamiat poprawić to się nabija, to po co ten MOD ???? ;)/
Każdy ma takiego moda, na jakiego zasłużył. ;)
A mod też człowiek, też coś mu się od życia należy i krotochwilny czasem bywa. ;)

Yaro
31-10-2010, 00:43
Każdy ma takiego moda, na jakiego zasłużył. ;)
A mod też człowiek, też coś mu się od życia należy i krotochwilny czasem bywa. ;)

Niech będzie że - żartowniś ;)

Spinner
31-10-2010, 01:06
Wybaczcie, ale jak na forum o tematyce fotograficznej to zdjęcia prezentowane w tym wątku są... słabe, albo są zdjęciami ze stron producentów. Wstyd :/ Trochę wysiłku w pokazaniu swojego pupila.

Ok, fotograficznie więc: dziś rano (kurka, wczoraj w zasadzie) było tak :mrgreen::


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img818.imageshack.us/img818/1272/56512146.jpg)

Redskull
31-10-2010, 09:06
@Spinner
Przerzuć się ze dwie strony wstecz i looknij w moje linki, plissss :S

Zuzus
31-10-2010, 13:09
Fossil to taka modowa marka zegarkow.. Czesto porownywana z zegarkami Diesla np. Wiekszosc modeli charakteryzuja sie wlasnie ciekawym designem. Sama mam 2 fossile i od siebie moge powiedziec, ze sa calkiem pozadnie wykonane, solidne i ladnie wygladaja na rece ;) A do tego sa to zegraki niedrogie i za kilka stow mozna kupic jakis fajny model.

fragles
04-11-2010, 16:19
Dziś mam na sobie (między innymi) to:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/11/gmtbigmaklistopad2-1.jpg
źródło (http://www.barteknowak.com/forum_nikon/gmtbigmaklistopad2.jpg)

Spinner
06-11-2010, 00:50
Don Spinerro dziś spokojnie, klasycznie ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img14.imageshack.us/img14/4403/20101105222m.jpg)

nie mogę znaleźć linków o których piszesz...;-(

di_
06-11-2010, 01:37
@fragles, można wiedzieć co to jest?:>

GeparD
06-11-2010, 02:58
pewnie ktorys z tych: http://www.google.co.uk/images?q=hamilton%20watches&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=en&tab=wi&biw=1280&bih=832 :D

woytec60
06-11-2010, 10:00
To chyba chodziło o zegarek @fraglesa :roll:
Jest to na pewno Orient Big Mako (http://zegarkiclub.pl/forum/topic/35341-orient-big-mako-pierwsze-odczucia/).

Czekam na przesyłkę z zakupionym w Niemczech już dwa tygodnie...

M_J
06-11-2010, 10:32
Orient Cesarski zwany patelnią ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://foto2.home.pl/orient.jpg)

fragles
06-11-2010, 12:22
@fragles, można wiedzieć co to jest?:>

Tak, jak wcześniej kolega napisał. To Bigmak ;)

Orient CEM7500

devgru
06-11-2010, 12:50
Rzadko noszę zegarek, ale jak już, to mam taki:

http://picasaweb.google.com/devgru.izi/Zegarek?authkey=Gv1sRgCPnUmqjSxcKQPw#5259588561042 895698

Zwykle jednak zadowalam się czasomierzem w telefonie ;)

fragles
06-11-2010, 13:48
Rzadko noszę zegarek, ale jak już, to mam taki:

http://picasaweb.google.com/devgru.izi/Zegarek?authkey=Gv1sRgCPnUmqjSxcKQPw#5259588561042 895698


:shock:

krzysztof jot
06-11-2010, 17:30
Rzadko noszę zegarek, ale jak już, to mam taki:

http://picasaweb.google.com/devgru.izi/Zegarek?authkey=Gv1sRgCPnUmqjSxcKQPw#5259588561042 895698

Zwykle jednak zadowalam się czasomierzem w telefonie ;)

no ale proszę proszę, to chyba lata sześćdziesiąte (produkowany 1946-76) IWC Cal 89 i to gold (?) ... no to nasze tu wymiękają :)
http://www.yorktime.com/search?cid=36:sku=166

jak chcesz rozłożyć go na trybiki - to tak to wyglądać będzie... :)
http://home.watchprosite.com/?show=forumpost&fi=17π=2774821&ti=462806 (http://home.watchprosite.com/?show=forumpost&fi=17&pi=2774821&ti=462806)

elanek
06-11-2010, 20:11
Orient Cesarski zwany patelnią ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://foto2.home.pl/orient.jpg)

Ha, mam ciut starszego, popsuł się, ale wcześniej wymiatał :)

Spinner
06-11-2010, 22:17
Kupiony za zarobione w wakacje pieniądze jakoś w szkole średniej.... Dotrwał do chwili obecnej w takim stanie:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img571.imageshack.us/img571/7220/dsc7387m.jpg)

Rafał_Sz
07-11-2010, 09:26
Tak trochę przy okazji: ;)
http://biznes.onet.pl/walcza-z-piractwem-walcem,18859,3765591,1,fotoreportaze-detal-galeria#id7813139

pawel1967
07-11-2010, 10:03
Seiko i Orientów mechanicznych to chyba nikt nie podrabia . Niektóre kółka kalendarza są plastikowe . Ukraińcy nauczyli się dorabiać zamienniki ze stopu mosiądzu i jest lepiej . To nie te same zegarki co dwadzieścia lat temu

Spinner
07-11-2010, 14:55
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img217.imageshack.us/img217/624/20101107227m.jpg)

a_nia
08-11-2010, 14:41
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img130.imageshack.us/img130/9905/zarja.jpg)

Spinner
08-11-2010, 14:43
No piekna, klasyczna kosteczka Zarji...:-)

Ja dzis tak, Samson:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img577.imageshack.us/img577/6013/20101108228m.jpg)

krzysztof jot
09-11-2010, 14:10
ja tam stały jestem w uczuciach, jak kocham - to ze trzy miesiące albo i z pół roku - do znudzenia
a ostatnio "kocham" swojego Worldmastera, i nie zdradzam :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.krzysztofjot.neostrada.pl/foto/forum/atlantic1109.jpg)

BORO#1
09-11-2010, 14:13
a ja nie mam zegarka :( i strasznie cierpię z tego ...

emet_b
09-11-2010, 14:23
Spinner, jaki to model to jest fajny:)

Spinner
10-11-2010, 14:58
Samson jest produkowany przez mały zakład w HK zdaje sie, nie pamietam dokładnie nazwy - jestem zmuszony sprzedac go jak i Atlantica Worldmastera wiec jakby co pisz PW...

Dziś powrót ulubieńca:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img215.imageshack.us/img215/3945/20101110256m.jpg)

woytec60
11-11-2010, 13:46
Jeszcze niczego nie założyłem bo mam mały dylemat


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img28.imageshack.us/i/duet.jpg/)

Garniaczka dzisiaj nie zakładam więc będzie któryś z tych dwóch...

Shreku
11-11-2010, 13:51
Ten po prawej!!!

nowart
11-11-2010, 16:51
krzysztof jot - uważam, że powinni Cię na tym forum zbanować. Przynajmniej do mementu, aż przejdzie Ci te chore hobby. Niestety udzielające się innym... :D

Strus
11-11-2010, 16:56
Ja po Festinie chciałem już Breila, którego wcześniej już tu pokazywałem i ostatnio wpadł mi w oko jeden ze Skagenów. Żona mnie jednak skutecznie wyleczyła z nowego hobby :P

Yaro
14-11-2010, 21:23
Ja po Festinie chciałem już Breila, którego wcześniej już tu pokazywałem i ostatnio wpadł mi w oko jeden ze Skagenów. Żona mnie jednak skutecznie wyleczyła z nowego hobby :P

Zmień żonę, albo kup jej futro ;)

M_B
14-11-2010, 22:03
Wiem z doświadczenia, że Skageny są przecież tanie - nie zauważy, że ubyło parę stówek ;)

Strus
15-11-2010, 10:05
No ja sobie znalazłem takiego za 160 funtów. Dal mnie to mimo wszystlo dość sporo jak na zegarek. Festina chyba mnie 150 kosztowała a większość czasu spędza w pudełeczku w szufladzie. Nie dlatego że nie jestem zadowolony ale dlatego że nie mogę się przyzwyczaić do takiej kobyły na łacpce. Skagen to miniaturka wagowa przy Festince :P Ale musi poczekać.......

Yaro - to już bym wolał zaryzykować Skagena i Breila na raz zamiast futra :P

Aras
15-11-2010, 11:40
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img818.imageshack.us/img818/1460/dsc2040.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img717.imageshack.us/img717/7735/dsc2064p.jpg)

Shreku
15-11-2010, 11:52
Mam pytanie do znawców tematu.Co myślicie o zegarkach Casio G-SHOCK.
Czy ktoś użytkuje taki zegarek i jak on się sprawuje??.Chce sobie kupić,a wiem że jest odporny na parę rzeczy:razz:

maki
15-11-2010, 12:00
Np. jakiś DW 5600. Klasyka aż do bólu, mam na parcianym pasku - uwielbiam go.

http://www.outdoorfusion.co.uk/p/1605/Casio-Watch-Casio-G-Shock-DW-5600B-1AVER-Black.htm

http://store.shopping.yahoo.co.jp/spot/dw-5600b-1a.html

Sprawuje się bez zarzutu i mam wrażenie że jest to dużo lepsza linia niż ProTreki. Polecam gorąco.
A tak w ogóle to jestem zachwycony tematem, zaczyna mnie brać i pójdę polookam po sklepach. Jak coś kupię - pochwalę się. Coś mnie naszło na Orienta Multi year Calendar. Ma ktoś może? używa?

prz3mo
15-11-2010, 12:10
Mam pytanie do znawców tematu.Co myślicie o zegarkach Casio G-SHOCK.
Czy ktoś użytkuje taki zegarek i jak on się sprawuje??.Chce sobie kupić,a wiem że jest odporny na parę rzeczy:razz:

Ja użytkuję już drugiego G-Shocka (poprzedni sprzedałem), ten obecny to dość wysoki model (kontrola czasu za pomocą fal radiowych, ładowanie poprzez baterię słoneczną etc..). Generalnie bardzo żywotne i niezawodne zegarki, polecam :)

O, takiego mam obecnie:
http://www.creativewatch.co.uk/pimages/casio-awg-101-1aer-large.jpg

Shreku
15-11-2010, 12:10
Dzięki maki:razz:
Kurczę ostatnio ślinię się jak dziecko na widok zegarków za szybką witryny sklepowej.Ceny są zróżnicowane i dochodzą nawet do 20 tyś.
Ja będąc realistą szukam max.do 1000zł w końcu nie dajmy się zwariować.
Ogólnie lubię w zegarku kolorowe tarcze lub wskazówki,paski jakiś bajer który cieszy oko i duszę:)).

Dziękuje prz3mo za linka i opinię.Kurczę ty to masz wypasioną busolę:)).

prz3mo
15-11-2010, 12:15
Dziękuje prz3mo za linka i opinię.Kurczę ty to masz wypasioną busolę:)).

Pośród tego co jest pokazywane w tym temacie to raczej "śmietnik" :)
Sprawiłem sobie ostatnio też Seiko, ale niski model, więc też nie ma się czym chwalić :)

Shreku
15-11-2010, 12:22
Pośród tego co jest pokazywane w tym temacie to raczej "śmietnik" :)
Sprawiłem sobie ostatnio też Seiko, ale niski model, więc też nie ma się czym chwalić :)
Mi się podoba,a spytam z ciekawości ile "trzeszczał":razz:
Podobają mi się jeszcze zegarki firmy Timex,bo nie szukam czegoś wyjątkowego,a funkcjonalnego i praktycznego.
A jeszcze Cię spytam jak jest w twoim zegarku z rysowaniem szkła?

emet_b
15-11-2010, 12:23
niech Was piorun trzaśnie za ten wątek:evil:

timex zaczął mi świrować i już upatrzyłem sobie Skagena, pytanie tylko, kiedy nań zarobię;) ale jak zarobię to się pochwalę:D

maki
15-11-2010, 12:27
Ja nie wiem, ale mam Timexa i kilku moich znajomych też ma :P i ustawić go to jest jakaś masakra. Porównując do innych mioich czyli Casio i Suunto to timex jest "trudny".

Ludzie, napiszcie coś o Orientach pliz

prz3mo
15-11-2010, 12:29
Mi się podoba,a spytam z ciekawości ile "trzeszczał":razz:

A jeszcze Cię spytam jak jest w twoim zegarku z rysowaniem szkła?

Przyznam się, że nie pamiętam ile kosztował. To model AWG-101.
Z tego co wywala ceneo to od 460pln wzwyż.

Co do szkiełka to większość G-Shocków ma szkiełko osadzone głębiej, plastik naokoło chroni przed ew. zarysowaniem.
Ma jakieś mineralne szkiełko, z tego co widzę to nie ma nim nawet najmniejszej ryski, a użytkowałem go np. w piachu itd... tak że tym się nie przejmuj.

a_nia
15-11-2010, 12:30
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img600.imageshack.us/img600/1125/dsc2013.jpg)

Shreku
15-11-2010, 12:39
Kolego emet-b mi też wpadły w oko Timex-y:razz:
Trzeba dać ogłoszenie w odpowiednim dziale na forum pt:"Szukam sponsorki " albo wysłać list do Mikołaja.
To co mi się podoba w Casio G-SHOCK to wytrzymałość i dlatego jestem nim zainteresowany.
Natomiast możecie mnie powiesić za ......ale nie lubię tradycyjnych zegarków:/.

a_nia w Manu kupowałaś???

prz3mo
15-11-2010, 12:43
Kolego emet-b mi też wpadły w oko Timex-y:razz:


ja z timexami nie mam dobrych doświadczeń, oba padły niedługo po skończonej gwarancji. Były to tradycyjne modele wskazówkowe na baterię, czyli fachowo to się chyba nazywa, że kwarcowe ;)

Shreku
15-11-2010, 12:46
ja z timexami nie mam dobrych doświadczeń, oba padły niedługo po skończonej gwarancji. Były to tradycyjne modele wskazówkowe na baterię, czyli fachowo to się chyba nazywa, że kwarcowe ;)
Dobra prz3mo przekonałeś mnie do CASIO:razz:
Masz u mnie browca jak spotkamy się na może na warsztatach.
Jak kupię,to pochwalę się nim wklejając fotkę.

emet_b
15-11-2010, 12:48
Timexy lubię bardzo, ale już mi się znudziły. Przeglądam ostatnio oferty wszystkich firm w cenie do 1000 i powiem szczerze, że dużo ciekawych modeli przez 2 lata mojej nieobecności w temacie.
Co do G-shocków to ja się dziwię ludziom, którym te zegarki się podobają:) No, ale tu może bardziej chodzi o funkcjonalność;)

Shreku
15-11-2010, 12:53
Co do G-shocków to ja się dziwię ludziom, którym te zegarki się podobają:) No, ale tu może bardziej chodzi o funkcjonalność;)[/QUOTE]
Wiesz bardziej chodzi o funkcjonalność,wytrzymałość jeżeli ktoś uprawia jakiś sport.Ja np.wolę patrzeć na cyferki,bo wskazówki mi się zlewają,cóż taki wiek 36 lat hehe.
Lubię też troszkę bajerów,żeby oko cieszyło na starość:)).

A co możesz jeszcze zaproponować oprócz CASIO??

emet_b
15-11-2010, 12:59
ja??
jeśli o mnie chodzi to wolę wskazówki, nie za dużo bajerów, klasyczne piękno no i jakoś się na brązy zapatrzyłem;)
poza skagenami do ulubionych dodałem jeszcze: Fossile, Seiko, Timexy, Festiny (miałem kiedyś-pancerny zegarek, ale rękę urywał bo nie stać mnei było na tytan), Adriatica, Tommy Hilfinger i Esprit.
Zależy ile masz kasy, bo ja gdybym miał dużo to na moim przegubie lądowały by zamiennie: Zenith`y i Victorinox`y:)

Shreku
15-11-2010, 13:05
Wiesz tak do 1000zł mogę max.przeznaczyć na zegarek,powyżej to już moim zdaniem lekka rozrzutność.Chociaż są zapaleńcy dla których to jest śmieszna kwota.
Te zegarki które mi się podobają kosztują 4000-5000zł:/.Wiadomo,że każdy ma swój gust i kupuje zegarek pod swoje potrzeby.

stoodent1
15-11-2010, 13:09
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.timetrend.pl/pliki//25_01_2010/CASIO_I_LORUS/005/VTthumb/MTP-1222A-1AV_main.jpg)

od 4 czy 5 lat :D działa prosty niezawodny (dostrajanie raz na rok) czy ładny? kwestia gustu dostałem w prezencie i się ostał.

a_nia
15-11-2010, 13:16
"a_nia w Manu kupowałaś???"

Nie, w Chinach. I nie ja, tylko mój kochany Myszak :)

Shreku
15-11-2010, 13:23
"a_nia w Manu kupowałaś???"

Nie, w Chinach. I nie ja, tylko mój kochany Myszak :)
Eeeee tam,podróba:razz:??
Ostatnio słuchajcie oglądałem program w telewizji o podróbkach wytwarzanych w Chinach.
Zegarki znanych firm,oczywiście podrobione sprzedawane są za śmieszną kasę.Po paru godzinach odpadają wskazówki itp.:)).
I zabawne jest to,że chodzi o radość zakupów a nie jakość:)

emet_b
15-11-2010, 13:27
a w Afganistanie można kupić "Kałacha" za 20$:) Ciekawe którą stroną wylatują kule;P

woytec60
15-11-2010, 14:38
Ja dzisiaj tak


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img403.imageshack.us/i/horido2.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img337.imageshack.us/i/horido3.jpg/)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img594.imageshack.us/i/horido1.jpg/)

Ten "carbon" to nowy nabytek dla Big Mako :)

M_B
15-11-2010, 19:28
niech Was piorun trzaśnie za ten wątek:evil:

timex zaczął mi świrować i już upatrzyłem sobie Skagena, pytanie tylko, kiedy nań zarobię;) ale jak zarobię to się pochwalę:D

Chyba ja tu byłem pierwszy ze Skagenem, więc przyjmuję całą odpowiedzialność na siebie ;)

maki
15-11-2010, 22:52
Tia...
Tak się podkręciłem tematem przez weekend że dziś MUSIAŁEM coś kupić
No i padło na:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/11/130368381-1.jpg
źródło (http://www.pbase.com/andrzejmakal/image/130368381.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/11/130368379-1.jpg
źródło (http://www.pbase.com/andrzejmakal/image/130368379.jpg)

Szczególnie podoba mi się fakt że koperta i bransoleta jest matowa.

Stwierdzam też że temat zegarków jest szczególnie niebezpieczny. Przypomina mi to moją fascynację audiofilstwem, tudzież czymś takim jak fotografia, z tym że tu końca nie widać i można jeszcze bardziej popłynąć z kasą......

hcman
16-11-2010, 12:30
My chyba powinniśmy nosić takie:)
http://www.neatoshop.com/product/F-Stop-Watch

emet_b
16-11-2010, 12:59
ale wypas!