PDA

Zobacz pełną wersję : Kwbmwfn - Klub Właścicieli BMW Forum Nikoniarze



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20

Boryszuk
31-10-2013, 02:35
Nie mówię, że mają się zrównać bo na to mnie nie stać. Ale auto przydałoby się szybsze. A 286 koni będzie szybsze niż 163.

shaolin
31-10-2013, 02:52
Ok, to tez jakas opcja ;) Takie 535d po czipsie gniecie torbe momentem wiec uwazaj.

janoo
31-10-2013, 20:57
Szczerze mówiąc to ja chyba częściej wyprzedzam motocyklistów niż oni mnie... Rzadko się zdarza, że mi któryś ucieknie.

stig
31-10-2013, 21:13
Szczerze mówiąc to ja chyba częściej wyprzedzam motocyklistów niż oni mnie... Rzadko się zdarza, że mi któryś ucieknie.Ooo… Zaraz się zacznie mierzenie siusiaków. Przechwałki na temat prędkości podróżowania raczej nie są tutaj wskazane.

janoo
31-10-2013, 21:42
Chciałem tylko nawiązać do postu kolegi, któremu odpowiadałem odnośnie osiągów motocykla w porównaniu do osiągów samochodu. Jeżeli nie jest to 'na temat' to proszę usunąć post.

Boryszuk
31-10-2013, 22:17
Szczerze mówiąc to ja chyba częściej wyprzedzam motocyklistów niż oni mnie... Rzadko się zdarza, że mi któryś ucieknie.

To motocykl tez zmienie ;)



(choc i tak juz jest dosc szybki)

janoo
31-10-2013, 22:24
700 Nm i ponad 300 KM przy tylnym napędzie to nie jest zabawka. Mimo, że kombi.

Rafał_Sz
31-10-2013, 22:59
Dopóki nie wyłączy się DSC, nawet 500 koni i 1000 niutonów nie mają większego znaczenia.

janoo
31-10-2013, 23:01
Niestety, moc ma jednak ogromne znaczenie. A DSC da się wyłączyć.

janoo
31-10-2013, 23:15
Boryszuk, jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat tego samochodu to odezwij się do mnie na priv bo widzę, że dyskusja na forum jak zwykle schodzi na złą drogę bo ktoś tutaj ma kompleks małego ptaka...

Boryszuk
31-10-2013, 23:21
Spokojnie, nie denerwuj sie ;) Akurat Rafal jezdzi autem o zblizonej mocy ;) Ale dzieki, jesli bede cos potrzebowal to nie omieszkam napisac. Chociaz to co chcialem wiedziec juz wiem :)

janoo
31-10-2013, 23:24
Ok, jakby co to służę pomocą.

.:Gerard:.
01-11-2013, 01:40
bo ktoś tutaj ma kompleks małego ptaka...

O przepraszam, ja ostatnimi czasy jeżdżę MINI ;-)

janoo
01-11-2013, 09:14
MINI to wbrew pozorom kawał fury. Spotkałem ostatnio takiego:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/JC21365-2.jpg
źródło (http://www.janoo.pl/gallery/england/JC21365.jpg)

GeparD
01-11-2013, 10:35
Ciekawe, że jedna i ta sama firma dlaczegoś zaprojektowała 1-kę o gracji tapira i na jej bazie - dla odmiany - to cudeńko:
http://moto.onet.pl/premiery/bmw-serii-2-w-szczegolach/4ger5

Po obejrzeniu reklamy BMW i3 już nic mnie nie zdziwi. Myślałem, że nie da się wypuścić już nic brzydszego niż 1-ka. Myliłem się...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/dezeen_i3electriccarbyBMW_18-2.jpg
źródło (http://static.dezeen.com/uploads/2013/08/dezeen_i3-electric-car-by-BMW_18.jpg)

!AGresT
01-11-2013, 11:22
Chciałem tylko nawiązać do postu kolegi, któremu odpowiadałem odnośnie osiągów motocykla w porównaniu do osiągów samochodu. Jeżeli nie jest to 'na temat' to proszę usunąć post.

Chcesz powiedzieć, że masz poniżej 3 sekund do setki i poniżej 10 sekund do 200? Ciekawe kombi.
To, że motocykliści nie wykorzystują non stop pełnych możliwości pojazdu, nie znaczy, że nie ma różnicy z samochodem. Jest. Ogromna. I o tym pisze Borsuk. Łyknął już możliwości sprzęta i wie, o czym pisze.

janoo
01-11-2013, 11:45
Nie przypominam sobie żebym w moich postach napisał, że mam 3 sekundy do setki i nie mówię, że nie ma różnicy między samochodem a motocyklem. Proszę czytać ze zrozumieniem i nie podawać błędnych informacji. A poza tym to osiągi samochodu nie zależą od tego czy samochód jest w wersji kombi czy nie tylko od między innymi od silnika. Z tego co wiem to akurat kombi ma mniejszy współczynnik oporu aerodynamicznego od innych wersji nadwozia. Wiem o czym piszę bo jeżdżę tym samochodem już kilka lat podczas kiedy ty tylko czytasz i cytujesz posty kolegów...

Boryszuk
01-11-2013, 13:25
Ta dyskusja idzie w złym kierunku. Jako sprawca zamieszania poczuwam się do zakończenia przekomarzania się i warczenia na siebie. Ja wiem co chciałem wiedzieć.

!AGresT
01-11-2013, 18:12
osiągi samochodu nie zależą od tego czy samochód jest w wersji kombi czy nie tylko od między innymi od silnika.

Głównie od stosunku mocy/momentu do masy i w tym samochód zawsze przegrywa z jednośladem.
Ale jak Borskuk prosił, kończymy OT.
Kombi, jakie posiadasz, z pewnością go zadowoli (wiem, jeździłem, także wersją M). Gdyby mnie było stać, z pewnością bym kupił.

P.S. tak a'propos "tylko czytam" - przez prawie dziesięć lat zawodowo testowałem samochody, także tego (cytując klasyka).

shaolin
02-11-2013, 14:24
Wlasnie sie dowiedzialem, ze jakis zlamany ujec przejechal mi gwozdziem po bejcy (w Warszawie)... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: I jak tu sie nie zdenerwowac...

!AGresT
02-11-2013, 18:46
Bo siedzisz w tej Kitajni i włości marnieją.
A tak serio, to zabić, ręce uciąć itd.

R
02-11-2013, 21:11
Wlasnie sie dowiedzialem, ze jakis zlamany ujec przejechal mi gwozdziem po bejcy (w Warszawie)... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: I jak tu sie nie zdenerwowac...


bez zdjecia sie nie liczy... :P

shaolin
03-11-2013, 02:18
Bo siedzisz w tej Kitajni i włości marnieją.
A tak serio, to zabić, ręce uciąć itd.

Zabic to malo... :evil: wlosci nie marnieja (nie liczac uszkodzen jak to) bo ma kto tym jezdzic w PL, sa w dobrych rekach razem z kotami ;)


bez zdjecia sie nie liczy... :P

Zdjecie Costy Concordii tez chcesz? :razz: Wiem, ze rysa od bagaznika do drzwi. Na razie nie wiem jak gleboka, jak gwozdz to pewno do podkladu (albo i do golej blachy)... $#@$@#!

!AGresT
03-11-2013, 10:33
No w sumie trafiło na mastera of detaling :)
Sorry, wiem jak się czujesz.

shaolin
03-11-2013, 10:43
Raczej przyda sie master of lakiernictwo, a o takiego ciezko ;) Ale nic to... Damy rade. Polo tez mi kiedys ktos przerysowal, od tylnej lampy do przedniego kierunkowskazu... same chamy w tej Warszawie... ;) ;)

R
03-11-2013, 12:49
same chamy w tej Warszawie... ;) ;)


taaaaaaaa jesst ;)

Lena&TheShadow
03-11-2013, 13:29
kasza niedogotowana...

freefly
03-11-2013, 15:00
Raczej przyda sie master of lakiernictwo, a o takiego ciezko ;) Ale nic to... Damy rade. Polo tez mi kiedys ktos przerysowal, od tylnej lampy do przedniego kierunkowskazu... same chamy w tej Warszawie... ;) ;)

Może ktoś dał Ci do zrozumienia, że niewłaściwie zaparkowałeś.;)

Rafał_Sz
03-11-2013, 17:32
Shao, współczuję. :( Masz na pocieszenie: ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.kiep.pl/img41/2013/11/03/1383446991bmw-rar.jpg)

.:Gerard:.
03-11-2013, 17:58
Shao - debilizm nie zna granic, ten "to frajerstwo" bo to nie osoba, siedzi pewnie teraz bujaniec-diesel dumny czego to nie komuś zrobił, sam jest niczym.
Szkoda mi ofiar takich klaunów popisujących się przed starszymi, silniejszymi.

Przykro mi bo teraz Ty masz nerwówkę i latanie przy tym.

shaolin
04-11-2013, 04:44
Może ktoś dał Ci do zrozumienia, że niewłaściwie zaparkowałeś.;)

Chcialbys, zeby wszyscy parkowali jak ja ;)


Shao, współczuję. :( Masz na pocieszenie: ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.kiep.pl/img41/2013/11/03/1383446991bmw-rar.jpg)

Tyl wyglada jak w nowym Jagu F-Type :D Moze tak zaczeli projekt - zgniecmy BMW i zobaczmy co wyjdzie ;)


Shao - debilizm nie zna granic, ten "to frajerstwo" bo to nie osoba, siedzi pewnie teraz bujaniec-diesel dumny czego to nie komuś zrobił, sam jest niczym.
Szkoda mi ofiar takich klaunów popisujących się przed starszymi, silniejszymi.

Przykro mi bo teraz Ty masz nerwówkę i latanie przy tym.

Spokojnie, to tylko auto, ale oczywiscie mozna sie wkur$#@. Nie rozumiem tylko po co niszczyc...

Ale ok, zakonczmy temat rysowania moich aut ;)

Z tej okazji macie BMW, zeby nie bylo OT ;)

http://www.speedhunters.com/2013/10/a-big-boost-2jz-swapped-m3-that-does-it-all/
http://www.stancenation.com/2013/11/03/jsutais-goes-bavarian-miros-bmw-e30/

Nowa 4ka Gran Coupe (to render bo trzeba poczekac na oficjalne info):
http://www.bmwblog.com/2013/11/01/bmw-435i-gran-coupe-ordering-guide/

Komus pickupa?
http://www.bmwblog.com/2013/10/30/bmw-m3-pickup-spotted-nurburgring/

2xsbd3vqtio

freefly
04-11-2013, 10:17
Chcialbys, zeby wszyscy parkowali jak ja ;)


Po co wszyscy mają mieć porysowane.:wink:

shaolin
04-11-2013, 10:37
:mrgreen:

Zeby bylo po rowno ;)

Dyziek
04-11-2013, 10:48
Panowie potrzebne zimówki(225/45/17), jakieś propozycje?:)

jarek76
04-11-2013, 14:55
Panowie potrzebne zimówki(225/45/17), jakieś propozycje?:)

Wielu oponiarzy poleca do BMKi bridgestone blizzak bo podobno nie występuje problem ząbkowania.
Sam kupiłem takie 3 sezony temu i do tej pory jestem bardzo zadowolony. Pierwszy sezon dojeżdżałem do pracy 70km w jedna stronę i do tego pół drogi przez góry, oponki spisywały się wyśmienicie. Są dosyć twarde wiec nie zużywają się szybko, dlatego mam jeszcze więcej niż pół bieżnika :)
Ja mam model LM-25, a podobno te nowe są jeszcze lepsze

grzegorzant
04-11-2013, 20:03
Wielu oponiarzy poleca do BMKi bridgestone blizzak bo podobno nie występuje problem ząbkowania.
Sam kupiłem takie 3 sezony temu i do tej pory jestem bardzo zadowolony. Pierwszy sezon dojeżdżałem do pracy 70km w jedna stronę i do tego pół drogi przez góry, oponki spisywały się wyśmienicie. Są dosyć twarde wiec nie zużywają się szybko, dlatego mam jeszcze więcej niż pół bieżnika :)
Ja mam model LM-25, a podobno te nowe są jeszcze lepsze

Jak na zimówki, które powinny być raczej miękkie - czy ogólnie ?

boobass
04-11-2013, 20:27
Panowie. Potrzebuje kupić w miarę niedrogie auto. Padło na e39. 2002. 520 z silnikiem 2,2. Oglądam pojutrze. Ze zdjeć wyglada na zadbane, fabryczny m pakiet. Jakieś konkretne wskazówki, na co mam zwrócić uwagę? Ostatnio rzekomo był serwis. Przebieg 160000 km.

Squier
04-11-2013, 20:32
Tuleje tylnej belki, przekładnia kierownicza, sprawna klimatyzacja, sprawny most (nie może wyć)

boobass
04-11-2013, 22:25
Tuleje tylnej belki, przekładnia kierownicza, sprawna klimatyzacja, sprawny most (nie może wyć)

Most wiadomo, ma nie wyć, przekładni nie może mieć luzow, klimatyzacja jasne. Ale jak sprawcę tuleje belki, zawias sie z tylu tłucze? Zawieszenie jet mpakietowe, domyślam sie ze droższe niż od wersji nie "m" czy różnica pomijalna? Warto kupić ten model czy lepiej e46?

Rafał_Sz
04-11-2013, 23:01
Tuleje tylnej belki, przekładnia kierownicza, sprawna klimatyzacja, sprawny most (nie może wyć)Tak z ciekawości. Gdzie w E39 znajduje się tylna belka? :)

jarek76
06-11-2013, 12:34
Jak na zimówki, które powinny być raczej miękkie - czy ogólnie ?

Są dość twarde jak na zimówki :)
Co nie zmienia faktu że trzymają się drogi jak przyklejone ;), cały sezon po górach z tylnym napędem i ani jednej niespodzianki. Największą różnice do poprzednich opon dostrzegłem na śniegu. Sezon wcześniej miałem jakieś Micheliny i był problem z wyjazdem z pod domu, na brigstonach było dużo łatwiej. Kilka razy wyjechałem z pod domu jak spychaczem:), wsteczny, ogień i już było odśnieżone do drogi ;)

grzegorzant
06-11-2013, 19:39
Dzięki ;)

boobass
07-11-2013, 00:41
Obejrzałem dzisiaj to auto. Bardzo ładne, czyste. Prezentuje sie godnie :). Dwie sprawy. Przy hamowaniu drży kierownica. Pewnie tarcze są do wymiany bo krzywa któraś. Poza tym czuć spalonym olejem. Jadę w sobotę przed kupnem na serwis. Podobno pierdoła, ale nigdy niewiadomo. Ktoś coś?

kris013
07-11-2013, 08:24
Drżenie kierownicy wcale nie musi oznaczać krzywych tarcz. Mogą to być luzy w zawieszeniu. Pamiętaj, że w e39 nie znajdziesz luzów na zawiasie, gdy koło stoi na ziemi, nawet na szarpaku. Aby pokazały się luzy, to trzeba podnieść auto i koła muszą swobodnie zwisać. Dopiero wtedy można cokolwiek znaleźć w zawieszeniu. Mechaniki, który choć trochę zna bmw, będzie to doskonale wiedział.


Tak z ciekawości. Gdzie w E39 znajduje się tylna belka? :)

Zapewne chodziło koledze o tuleje pływające (nr 2 na rysunku):
http://pl.bmwfans.info/parts-catalog/E39-Sedan/Europe/520i-M54/L-M/may2000/browse/rear_axle/rear_axle_support_wheel_suspension/

grissley
07-11-2013, 10:47
W e39 kierownica drży gdy wyrobione są tuleje wahaczy górnych.

boobass
10-11-2013, 00:05
Wziąłem ja te beemwu :). Człowiek na serwisie powiedział ze do wymiany tarcze z klockami. Poza tym uszczelka na misce olejowej i pod pokrywą do wymiany. Poza tym malina. Jeździ przyjemnie.

sote
10-11-2013, 19:51
boobass:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/254-2.jpg
źródło (http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/349/105/254.jpg)

boobass
13-11-2013, 20:23
boobass:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/254-2.jpg
źródło (http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/349/105/254.jpg)

:) :) :).

Sure sure. Jak tylko będzie aparat. Obiecuje.

!AGresT
13-11-2013, 20:51
Sprzedałeś aparat, żeby kupić BMW?
Grubo.

Dyziek
15-11-2013, 11:43
Zaraz zima więc ostatnie latanie i E30 do garażu:)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img812.imageshack.us/img812/3052/4v75.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img69.imageshack.us/img69/8539/agte.jpg)

W tym sezonie: malowani budy, detaling środka, nowe fele.
Od wiosny: może nowe mocniejsze serce, bo 2,5l już za mało;)

Rafał_Sz
15-11-2013, 11:53
Zrób swapa na 4.4 V8 i powinno wystarczyć. ;)

Czornyj
15-11-2013, 11:55
Zrób swapa na 4.4 V8 i powinno wystarczyć. ;)

...oczywiście V8 TwinTurbo ;)

Rafał_Sz
15-11-2013, 11:58
Trudno, może być. ;):)

seler
15-11-2013, 12:01
Zaraz zima więc ostatnie latanie i E30 do garażu:)


my się zimy nie boimy :)

Dyziek
15-11-2013, 12:06
my się zimy nie boimy :)

Do tego jest E46 330;)

seler
15-11-2013, 12:25
Do tego jest E46 330;)

Ee... ja w swoim 944s2 też właśnie skończyłem renowację blacharki i malowanie, mam jeszcze do zrobienia sprzęgło/transwał i skrzynię oraz tapicerkę ale wcale nie zamiaruję go zbunkrować na zimę :) auto ma jedździć, do tego jest :)
Zresztą doczekać sięnie mogę bo restauruję go już od 10ciu miesięcy i jeszcze porządnie nie pojeździłem bo ciągle coś do roboty...

Dyziek
15-11-2013, 12:38
Dawaj jakieś fotejros:)

seler
15-11-2013, 12:47
Dawaj jakieś fotejros:)

Porządna sesja dopiero będzie jak się ogarnę, ale takie tam z końcówki roboty:



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/_DSF3896-4.jpg
źródło (https://lh6.googleusercontent.com/-Xm60jAas3WM/UlPWdI8u-0I/AAAAAAAAD6s/HXh3_cmMOcY/w839-h557-no/_DSF3896.jpg)

Dyziek
15-11-2013, 14:42
Nowy lakierek to jest to:)

boobass
15-11-2013, 15:02
Sprzedałeś aparat, żeby kupić BMW?
Grubo.

Serio? Nie. Kupiłem BMW w tej samej cenie.

!AGresT
15-11-2013, 15:11
Serio?
:)

boobass
15-11-2013, 15:14
Porządna sesja dopiero będzie jak się ogarnę, ale takie tam z końcówki roboty:



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/_DSF3896-4.jpg
źródło (https://lh6.googleusercontent.com/-Xm60jAas3WM/UlPWdI8u-0I/AAAAAAAAD6s/HXh3_cmMOcY/w839-h557-no/_DSF3896.jpg)

Piękny kolor. Poka foty jak będzie gotowa.

seler
15-11-2013, 15:43
Nowy lakierek to jest to:)

Powiem więcej; pół nowego samochodu to jest to :)
układ hamulcowy - nowy
wszystkie gumy zawieszenia - nowe lub regenerowane
układ zapłonowy - wszystko nowe
układ paliwowy - w trakcie wymiany
sprzęgło do wymiany
transwał do regeneracji
skrzynia du uszczelnienia
i całe wiadro drobiazgów które kosztowałe więcej niż blacharka i lakierowanie :)


Piękny kolor.

L38a Pearl Amethyst - rzadka rzecz w porsze :)

MstrG
01-12-2013, 21:59
Czerwone e36 coupe, tablice SMY, raczej nie kupujcie jak kiedyś będzie do sprzedania ;)

GSVEkrgBPDI

grissley
02-12-2013, 02:19
Film usunięty...

.:Gerard:.
02-12-2013, 02:54
Film usunięty...

Bo auto wystawione do sprzedania :)

marki
11-12-2013, 18:00
M3 i M4 (http://autokult.pl/461,pierwsze-zdjecia-nowych-bmw-m3-i-m4-wyciek-kontrolowany) przepiękne!

Czornyj
11-12-2013, 18:12
Nooo, dają radę!
Choć dla mnie liczy się już tylko M235i, autko w każdym calu zaprojektowane pod fantazję erotyczną herr Schwarze aus Krakau (może troszkę przyciężkie, ale reszta się zgadza) :D

GeparD
11-12-2013, 18:14
Ja ostatnio przechodziłem obok nowiuśkiego M6 Coupe i świat się zawalił. Jakie to cudo piękne...

.:Gerard:.
11-12-2013, 18:25
Nooo, dają radę!
Choć dla mnie liczy się już tylko M235i, autko w każdym calu zaprojektowane pod fantazję erotyczną herr Schwarze aus Krakau (może troszkę przyciężkie, ale reszta się zgadza) :D

Nooo, dają radę!
Choć dla mnie liczy się już tylko M6 coupe, autko w każdym calu zaprojektowane pod fantazję erotyczną Herr Gerarda aus München (tylko nie wzieli pod uwage ze mnie na nia nie stac :sad:) :D

Czornyj
11-12-2013, 19:14
Ciekawe czyją fantazją erotyczną było i3... :rolleyes:

Boryszuk
11-12-2013, 20:12
Ich Troje? :mrgreen:

Czornyj
11-12-2013, 20:20
Ich Troje? :mrgreen:

"Powiedz, powiedz czemu?" :twisted:

Rafał_Sz
11-12-2013, 20:29
M3 i M4 (http://autokult.pl/461,pierwsze-zdjecia-nowych-bmw-m3-i-m4-wyciek-kontrolowany) przepiękne!
Piękne. Tylko to psujące odbiór cięcie maski nad znaczkiem. Wygląda to jak miś z doszywaną głową, nawet jeśli jest to bardzo ładny miś.

Czornyj
11-12-2013, 20:41
Piękne. Tylko to psujące odbiór cięcie maski nad znaczkiem. Wygląda to jak miś z doszywaną głową, nawet jeśli jest to bardzo ładny miś.

Kumpel pomyka 328i - obczajałem i na żywca nie wygląda to tak tragicznie ;)

marki
11-12-2013, 21:07
Nooo, dają radę!
Choć dla mnie liczy się już tylko M235i, autko w każdym calu zaprojektowane pod fantazję erotyczną herr Schwarze aus Krakau (może troszkę przyciężkie, ale reszta się zgadza) :D

Zawsze pozostaje M235i Racing, które ma być z homologowaną klatką i lepszymi heblami. Zakładam, że będzie trochę lżejsza od serii. :D

Co by nie było podoba mi się kierunek w którym poszło BMW, bo po e82 i e92 myślałem, że będzie ciężko przebić te modele :)

shaolin
12-12-2013, 11:39
Wiecej obrazkow.
http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=923203
http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=923444

grzegorzant
12-12-2013, 19:50
taaaak jak 4 ka to MUSI BYĆ M !
Jechałem 428i automat i .....hmmmm tyłka nie urwało
Ze szczegółów, najbardziej na - to pół iPada wystające z deski rozdzielczej.
Pan powiedział, że to przygotowanie do współpracy z iPadami w przyszłości :)

velaskez
13-12-2013, 20:33
A u mnie Passek CC zamienił się na F30 320D. Brak mi 4ro łapu...

shaolin
18-12-2013, 10:12
Sie popsulo... (http://www.bmwblog.com/2013/12/17/bmw-recalls-76565-3-series-5-series-x5-models-airbag-issues/)

Alez cuuuuuuuuuuuudo! (http://www.bmwblog.com/2013/12/16/unveiled-bmw-2-series-active-tourer/)

Cos dla Czornyja. (http://www.bmwblog.com/2013/12/15/bmw-m235i-racecar/)

shaolin
23-12-2013, 05:26
Komus 4ke Gran Kupe?
http://www.bmwblog.com/2013/12/20/rendering-bmw-4-series-gran-coupe-3/

Czornyj
23-12-2013, 07:43
Mało chętnie - choć chyba i tak najbardziej udana z serii Wielkiej Kupy. No i o niebo urodziwsza od estetycznego morderstwa w postaci 2er Active Tourer.

Coś mi się zdaje, że w BMW są dwa zespoły projektantów :mrgreen: Jeden tworzy koszmarki jak 1, i3, 2AT, xGT budzące we mnie potrzebę defekacji, a drugi rąbie sedany i coupety.

Rafał_Sz
23-12-2013, 08:19
BMW i 3 cylindrowy silnik. BMW, tel mi łaj? :(

wilk325
23-12-2013, 11:17
BMW i 3 cylindrowy silnik. BMW, tel mi łaj? :(

bo tam wsadzili pół silnika :(,
dla mnie BMW to zawsze 6 cylindrów :)

shaolin
08-01-2014, 07:14
Macie tak bo nie chce mi sie robic specjalnych przeklejek.
http://www.bmwblog.com/2014/01/07/ces-2014-bmw-unveils-m235i-automated-driving-new-control-assistance-systems/
http://www.bmwblog.com/2014/01/07/bmw-m235i-prototype-worlds-first-self-drifting-car-video/
http://www.bmwblog.com/2014/01/07/2016-f48-bmw-x1-spy-video/

;)

shaolin
09-01-2014, 05:58
x_VflDIZ9rA

Rafał_Sz
20-01-2014, 13:55
:(

http://bmwi.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=936507

MstrG
20-01-2014, 13:57
:(

http://bmwi.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=936507

Biere go ;) w Poznaniu na giełdzie są już części czy trzeba będzie klepać?

shaolin
20-01-2014, 16:49
http://newton.kinja.com/the-most-jalop-bmw-ever-is-not-an-m3-or-m5-its-a-528i-1495097694/@ballaban

.:Gerard:.
20-01-2014, 17:16
http://newton.kinja.com/the-most-jalop-bmw-ever-is-not-an-m3-or-m5-its-a-528i-1495097694/@ballaban

Mój kuzyn jak jeździ na święta do polski to kupuje takie 5-tki przyrdzewiałe, benzyny po 400-450 euro i sprzedaje chłopakom którzy biorą dla części, tuningują lub do drift-u.

shaolin
20-01-2014, 17:34
Tam jest 7l V8 (czyt. siedem litrow), a Ty wyskakujesz z jakimis pordzewialymi pazdzierzami... :twisted: Troche szacunku...

Rafał_Sz
20-01-2014, 17:38
http://newton.kinja.com/the-most-jalop-bmw-ever-is-not-an-m3-or-m5-its-a-528i-1495097694/@ballabanFu, silnik do amerykańca w BMW? Koniec świata... ;)

shaolin
20-01-2014, 17:39
Zazdroscisz i tyle ;)

Wiecej info - http://forums.vwvortex.com/showthread.php?6060467-Here-goes-nothing-It-s-not-for-everyone-LSX-427-BMW-E39-touring

.:Gerard:.
20-01-2014, 17:50
Tam jest 7l V8 (czyt. siedem litrow), a Ty wyskakujesz z jakimis pordzewialymi pazdzierzami... :twisted: Troche szacunku...

Boja, boja po bułgarsku nie umiem czytać :wink: w szkole miałem rosyjski, ale tez go nie znam bo chodziłem na wagary w poszukiwaniu dziewczyn. :D

seler
21-01-2014, 10:59
słaby garażyk?

http://youtu.be/ChEYYS_DPac

Rafał_Sz
21-01-2014, 11:19
OMG... Ale wypas. :)


A tu takie coś: :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1509013_10151965542713722_108045021_n.jpg)

shaolin
01-02-2014, 16:26
http://www.autocar.co.uk/car-news/geneva-motor-show/new-bmw-4-series-grancoupe-leaked-new-pictures

Czornyj
01-02-2014, 16:28
błeee, grandzenie BMW nie wychodzi

grissley
01-02-2014, 22:57
Nie qmam. Czy 4er to nie miało być przypadkiem 3er w wydaniu 3drzwiowym...? :|

shaolin
02-02-2014, 04:12
Nie qmam. Czy 4er to nie miało być przypadkiem 3er w wydaniu 3drzwiowym...? :|

Tak mialo byc ale widac jest inaczej...


błeee, grandzenie BMW nie wychodzi

Poczekaj na GT bo pewnie tez zrobia ;)

shaolin
02-02-2014, 10:11
Takie tam robotki...

http://retrorides.proboards.com/thread/70135/panels

Chociaz to powinno byc w ogolnym watku motoryzacyjnym bo pozniej sa rozne auta...

http://www.bmwblog.com/2014/02/02/bmw-4-series-gran-coupe-vs-bmw-3-series-sedan/

Male porownanie.

shaolin
03-02-2014, 09:15
Rafal cos mi sie wydaje, ze bedziesz moim etatowym laczycielem postow... :mrgreen:

Takie cos dzisiaj na miescie sie trafilo.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/ykmp-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img546/5774/ykmp.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/3v92-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img600/9649/3v92.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/16vb-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img811/5771/16vb.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/7m30-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img829/5393/7m30.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/xgr8-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img829/793/xgr8.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/6vqa-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img541/9159/6vqa.jpg)

Czyli 1M Coupe, po mikrotjunie = carbon maska (tylko slabo spasowana), carbon klapa, zaciski od AP Racing i takie tam *******ki... ;)
Sorry za biedafoty ale nie jestem pes'em ;)

marki
03-02-2014, 10:26
Ale bieda.. ale o gustach się nie dyskutuje ;)

Czornyj
03-02-2014, 10:41
O ja p... - 1M biszop ediszyn, postrach ministrantów :shock: Chętenie bym go odkupił i zdarł tą folię...

grissley
03-02-2014, 10:41
Biedna 1ka - nie dość, że z natury brzydka, to jeszcze tak skaleczona :o

shaolin
03-02-2014, 12:04
Wiedzialem, ze Wam sie spodoba :mrgreen:

W sumie czerwony (czyli kolor pod folia, chyba ze to tez folia :D) to bardzo rzadki wybor dla tych aut, mogl zostawic jak bylo...

Czornyj
03-02-2014, 12:10
mmmm - czerwony 1M - chętnie bym się*zaopiekował brzydakiem :)

Rafał_Sz
03-02-2014, 13:08
A ja M2, może być czarne. :)

shaolin
03-02-2014, 13:11
Moze niech je najpierw zrobia ;)

Rafał_Sz
03-02-2014, 13:21
Może najpierw niech na nie zarobię. ;)

Czornyj
03-02-2014, 13:41
Ja bym się zadowolił M235i ;)

shaolin
03-02-2014, 13:44
Juz jedno auto z dlugim oznaczeniem modelu Rafal ma, teraz potrzebuje cos krotkiego, wiesz - starosc nie radosc, pamiec juz nie ta... Pozniej ktos sie bedzie pytal Rafala jakie ma auto, a ten - "M23..cos tam, zapomnialem..." :cry: :mrgreen:

Czornyj
03-02-2014, 13:48
Tak to powie że ma M2 i nie będzie wiadomo czy chodzi o samochód, czy kawalerkę ;)

shaolin
03-02-2014, 14:04
Czy Tobie Marcinie na pytanie "jakie masz auto" przychodza na mysl mieszkania? ;)

Rafał_Sz
03-02-2014, 14:26
W dzisiejszych czasach lepem jest jedno i drugie. ;)

Czornyj
03-02-2014, 15:09
Czy Tobie Marcinie na pytanie "jakie masz auto" przychodza na mysl mieszkania? ;)

Nie - mieszkania przychodzą mi na myśl na pytanie jakich aut nie mam ;)

shaolin
03-02-2014, 15:48
W dzisiejszych czasach lepem jest jedno i drugie. ;)

No tak, Ty teraz masz najswiezsze informacje ;)


Nie - mieszkania przychodzą mi na myśl na pytanie jakich aut nie mam ;)

:mrgreen:

prz3mo
03-02-2014, 15:59
BMW to były zawsze charakterne auta. Moim zdaniem - były. Te nowe jakieś nijakie takie... Owszem, nadal mocne itd.. ale z wyglądu jakieś takie, brakuje tu jakiejś surowości, zadziorności.

Rafał_Sz
03-02-2014, 16:03
No tak, Ty teraz masz najswiezsze informacje ;)



Przynajmniej wiadomo, co od razu odrzucić, a co leci na inteligencję i urok osobisty. :)


Przemo, mam jedno takie charakterne, chcesz? ;)

;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1655873_605304686233152_1665196199_n.jpg)

.:Gerard:.
03-02-2014, 16:06
BMW to były zawsze charakterne auta. Moim zdaniem - były. Te nowe jakieś nijakie takie... Owszem, nadal mocne itd.. ale z wyglądu jakieś takie, brakuje tu jakiejś surowości, zadziorności.

Za to i8 produkcja tego i pol nastepnego roku juz sprzedana :)

shaolin
03-02-2014, 16:09
BMW to były zawsze charakterne auta. Moim zdaniem - były. Te nowe jakieś nijakie takie... Owszem, nadal mocne itd.. ale z wyglądu jakieś takie, brakuje tu jakiejś surowości, zadziorności.

Ciekawe co powiesz na temat nowych Hond... :twisted: ;)

Rafal, ktory Twoj rower? :mrgreen:

http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=941384 jakby ktos chcial wiecej 4GC.

prz3mo
03-02-2014, 16:15
Ciekawe co powiesz na temat nowych Hond... :twisted: ;)


:-P Nic nie powiem, bo to temat o BMW ;)

Rafał_Sz
03-02-2014, 16:38
:-P Nic nie powiem, bo to temat o BMW ;)
Nie wstydź się, zrozumiemy. ;)

axer
03-02-2014, 17:06
Przemo, mam jedno takie charakterne, chcesz? ;)


Znowu sprzedajesz? :twisted:

prz3mo
03-02-2014, 18:26
Nie wstydź się, zrozumiemy. ;)

O Hondzie gadaliśmy jakiś czas temu w wątku motoryzacyjnym. Poza tym nie ma o czym mówić, bo Honda już dawno nie ma "nic z ogniem" w ofercie.

Rafał_Sz
03-02-2014, 21:58
Znowu sprzedajesz? :twisted:W życiu! Tak się droczę. ;)


O Hondzie gadaliśmy jakiś czas temu w wątku motoryzacyjnym. Poza tym nie ma o czym mówić, bo Honda już dawno nie ma "nic z ogniem" w ofercie.
A szkoda, bo dla VTeców miałem zawsze szacunek.

shaolin
04-02-2014, 16:10
8gwpNpPIHQ0

.:Gerard:.
04-02-2014, 18:20
Jako Fan dużych gokartów, ciesze się z nowego Mini.

KHi8-g_VuaU


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/213916_15_700x46689453125-2.jpg
źródło (http://motorzeitung.de/newssys/galerie/213916/213916_15_700x466.89453125.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/213916_7_700x46689453125-2.jpg
źródło (http://motorzeitung.de/newssys/galerie/213916/213916_7_700x466.89453125.jpg)

wilk325
04-02-2014, 19:18
Jako Fan dużych gokartów, ciesze się z nowego Mini.

ja też, choć z trochę większego ;) i nie Mini :)

.:Gerard:.
04-02-2014, 19:31
ja też, choć z trochę większego ;) i nie Mini :)

Pewnie X5 ;)
kupiłeś już ?



Jeszcze inny filmik o Mini
K_KcfLVHx0w

!AGresT
04-02-2014, 19:51
Pamiętając hasło wilka - lubię małe z dużym - 1 lub 2 z literką m?

wilk325
04-02-2014, 21:54
Pamiętając hasło wilka - lubię małe z dużym - 1 lub 2 z literką m?

na starość się zmienia, lubię duże z dużym :).




Pewnie X5 ;)
kupiłeś już ?

właśnie płynie, odbiór mam 3 tydzień lutego :)

!AGresT
04-02-2014, 22:16
na starość

Nie klnij.

.:Gerard:.
04-02-2014, 22:53
właśnie płynie, odbiór mam 3 tydzień lutego :)

Gratuluje, kupowanie takich aut to sama przyjemność,
mi euraki się skoczyły a Panamera mi się podoba :roll:, nie wiem kiedy teraz zmienię :(

M_B
04-02-2014, 23:05
Gratuluje, kupowanie takich aut to sama przyjemność,
mi euraki się skoczyły a Panamera mi się podoba :roll:, nie wiem kiedy teraz zmienię :(
Polecam, jak znajomy będzie się pozbywał Turbo S, to mogę dać znać :D Srebrna z ciemnoszarym środkiem, może być? ;)

!AGresT
04-02-2014, 23:06
Panamera mi się podoba

Współczuję.
To się na starość tak robi?

.:Gerard:.
04-02-2014, 23:34
Polecam, jak znajomy będzie się pozbywał Turbo S, to mogę dać znać :D Srebrna z ciemnoszarym środkiem, może być? ;)

dokładnie, mocy przybywaj :smile:
Leistung 419 kW (570 PS) bei 6.000 1/min
Beschleunigung 0 - 100 km/h 3,8 s (Sport+)

Druga opcja to BMW 6er GRAN COUPÉ

ale najpierw muszę zrobić długą jazdę próbną
a jeszcze wcześniej sie obudzić :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Współczuję.
To się na starość tak robi?

Nadzieja :wink:
przecież za mną już się nikt nie będzie oglądał .... :D

shaolin
05-02-2014, 06:22
BMW wypuszcza specjalna limitowana wersje trojki dla upamietnienia swoich sukcesow w F1! BMW 3er Formula 1 2014 Limited Edition! (http://img.gawkerassets.com/img/19eo6ddxqdt4hjpg/ku-xlarge.jpg)

Rafał_Sz
05-02-2014, 08:11
BMW wypuszcza specjalna limitowana wersje trojki dla upamietnienia swoich sukcesow w F1! BMW 3er Formula 1 2014 Limited Edition! (http://img.gawkerassets.com/img/19eo6ddxqdt4hjpg/ku-xlarge.jpg)
Umieściłem to na oficjalnym fanpage BMW Polska i poprosiłem o oficjalny komentarz. :mrgreen:

https://www.facebook.com/BMW.Polska?fref=ts

shaolin
05-02-2014, 08:46
Jak dostaniesz 100mld za to, to nie zapomnij kto Ci to dal pierwszy ;)

Rafał_Sz
05-02-2014, 08:55
Chyba kary. Ale skoro chcesz... ;)

shaolin
05-02-2014, 10:10
Za kare moge pojezdzic M4 wiec moze byc w sumie ;)

marki
05-02-2014, 11:58
Nie byli zbyt wylewni w komentarzu :D

shaolin
05-02-2014, 12:26
A co napisali? Bo nie mam dostepu do FB.

Rafał_Sz
05-02-2014, 13:08
BMW Polska No comment ;)

shaolin
05-02-2014, 13:57
:mrgreen:

Wystraszyles ich i tyle ;)

!AGresT
05-02-2014, 14:09
Może zastanawiają się nad wprowadzeniem jako opcja wyposażenia...

.:Gerard:.
05-02-2014, 14:36
No ładnie, ktoś wywalił ch.ja na wszyssss... dach.
:grin:

shaolin
06-02-2014, 16:29
X3 zaliczylo wlasnie fejslifta:
http://x3.xbimmers.com/forums/showthread.php?t=943227

Dyziek
07-02-2014, 08:01
Sho pomożesz:)
Co wchodzi w skład tych pakietów w E91:
P7RPA ADVANTAGE PAKET Pakiet Advantage
P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort
?

shaolin
07-02-2014, 08:26
Advantage Paket:
-240 Lederlenkrad
-249 Multifunktion für Lenkrad
-520 Nebelscheinwerfer incl. beheiz. Waschdüsen und Aussenspiegeln
-2BF LM Rad Doppelspeiche 154 (andere LM Räder gegen Aufpreis)

Comfort Paket:
-431 Innenspiegel autom. abblendend
-465 Durchladesystem incl. Skisack
-4AE Armauflage vorn verschiebbar
-507 PDC hinten
-521 Regensensor und autom. Fahrlichtsteuerung
-534 Klimaautomatik
-540 Geschwindigkeitsregelung (dla 4 cyl., dla 6 cyl. byl tempomat z funkcja hamowania)
-663 Radio Professional

20zl wisisz.

Dyziek
07-02-2014, 11:21
THX Sho:)
Spoko, masz duże piwko w Waw;)

shaolin
14-02-2014, 07:33
http://www.2addicts.com/forums/showthread.php?t=946363

Tylko do jazdy na wstecznym...

Rafał_Sz
14-02-2014, 08:21
Trzy cylindry, napęd na ryj. Czas umierać... :(

shaolin
14-02-2014, 09:24
Kup se dwa, zlep tylkami i bedziesz mial AWD i rzedowa 6tke ;)

!AGresT
14-02-2014, 09:49
Dwurzędową.

shaolin
16-02-2014, 06:38
Ciekawostka:
http://jalopnik.com/how-bmw-finally-built-an-olympic-contender-that-isnt-1523257750

A tu juz cos normalnego ;)
http://www.autocar.co.uk/car-video/video-bmw-i3-worlds-most-desirable-affordable-electric-car

JED
16-02-2014, 10:45
X3 zaliczylo wlasnie fejslifta:
http://x3.xbimmers.com/forums/showthread.php?t=943227
Czasami nie moge sie nadziwic, jak niewiele zmienia tak wiele!!!
Genialne!

shaolin
19-02-2014, 04:55
Komus ksiazeczke?
http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=947445

shaolin
20-02-2014, 05:48
http://www.speedhunters.com/2014/02/the-best-bmw-they-never-built/

sote
20-02-2014, 23:24
Komus ksiazeczke?
http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=947445

podać Ci adres do wysyłki?

Rafał_Sz
21-02-2014, 10:04
Komu piątkę?

http://www.topgear.com.pl/bmw-po-prezydencie-rp-sprzedaz-zdjecia,bmw,zdjecia,3562

sote
21-02-2014, 22:36
Tobie też adres podać? :-)

.:Gerard:.
22-02-2014, 15:22
Tobie też adres podać? :-)

Wysłałem Ci


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img39.imageshack.us/img39/1338/0hoz.jpg)

edycja

Chciałem więcej zdjęć zrobić ale mi się tym niebieskim Prince Polo wtranżolił.

.:Gerard:.
04-03-2014, 21:19
Nic ten Shao nie dba o ten watek, nic :D

BMW - Muzeum - Rolls-Royce (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=244863)

BMW Welt - Mini (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=244865)

BMW - Muzeum (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=244858)

shaolin
05-03-2014, 06:15
Domyslam sie, ze wrzucilem wiecej rzeczy w jednym poscie niz Ty przez caly watek :razz: wiec cicho!

Pewnie dali Ci pojezdzic... ;)
http://www.2addicts.com/forums/showthread.php?t=952396

http://jalopnik.com/2015-bmw-alpina-b6-xdrive-gran-coupe-is-a-198-mph-blue-1536494044

.:Gerard:.
05-03-2014, 10:37
Domyslam sie, ze wrzucilem wiecej rzeczy w jednym poscie niz Ty przez caly watek :razz: wiec cicho!

Pewnie dali Ci pojezdzic... ;)
http://www.2addicts.com/forums/showthread.php?t=952396

http://jalopnik.com/2015-bmw-alpina-b6-xdrive-gran-coupe-is-a-198-mph-blue-1536494044

Toż ja wiem Ty mój słodziutki :D
Ja nie psuje "piękności" :roll: ale sąsiad siódemkę widzę ma oklejona z boku, zona pewnie, ciekawe z czyjej winy.

shaolin
06-03-2014, 04:52
Jak zona to wiadomo, ze z jej winy ;)

http://x3.xbimmers.com/forums/showthread.php?t=953985
http://www.6post.com/forums/showthread.php?t=953875
http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=953830

Rafał_Sz
06-03-2014, 05:01
http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=953830Kabrio wygląda strasznie. :/

shaolin
07-03-2014, 15:15
Komus trojke?

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/397fd4dcf7a1e14b1b0cd63ea4e443ea-2.jpg
źródło (http://img.wiocha.pl/images/3/9/397fd4dcf7a1e14b1b0cd63ea4e443ea.jpg)

;)

wilk325
08-03-2014, 12:00
Komus trojke?

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/397fd4dcf7a1e14b1b0cd63ea4e443ea-1.jpg
źródło (http://img.wiocha.pl/images/3/9/397fd4dcf7a1e14b1b0cd63ea4e443ea.jpg)

;)

no miał rację gość pisząc, że bezwypadkowy;
tylko klawiatura mu się zepsuła i nie dopisał-był kiedyś jako nowy ;)

Czornyj
08-03-2014, 12:04
jaki tam wypadek, gość parkując lekko puknął o latarnię :D

velaskez
08-03-2014, 14:09
jaki tam wypadek, gość parkując lekko puknął o latarnię :D

Morską chyba.

Ja właśnie skończyłem mycie bejcy.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/5cfbf2d45d06cceemed-1.jpg
źródło (http://images62.fotosik.pl/735/5cfbf2d45d06cceemed.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/b76441157a2f86cemed-1.jpg
źródło (http://images61.fotosik.pl/733/b76441157a2f86cemed.jpg)

BTW. kumpel 1.5 tygodnia temu przyprowadził z Austrii Audi RS4 B5...postaram się wrzucić jakieś fotki/filmiki niedługo :mrgreen:

Czornyj
08-03-2014, 14:20
eeee - bez M-pakietu... :p

Lena&TheShadow
08-03-2014, 14:59
no miał rację gość pisząc, że bezwypadkowy;
tylko klawiatura mu się zepsuła i nie dopisał-był kiedyś jako nowy ;)

Przecież nie ma używanych aut z US innych niż powypadkowe.
Czasem Salvage-Title może oznaczać szkodę całkowitą ale w zakresie ubezpieczenia czyli choćby demolkę po kradzieży ale w większości przypadków to są auta bez prawa rejestracji na terenie US.

shaolin
08-03-2014, 15:01
Morską chyba.


:mrgreen:


BTW. kumpel 1.5 tygodnia temu przyprowadził z Austrii Audi RS4 B5...postaram się wrzucić jakieś fotki/filmiki niedługo :mrgreen:

Lepiej wrzuc ja na statek i wyslijcie do mnie bo Wy pewnie tylko zepsujecie :twisted:

.:Gerard:.
08-03-2014, 17:07
Ja właśnie skończyłem mycie bejcy.


Nie chwaliłeś się wcześniej, chyba, wow ! ;-)
Jaki masz tam motor ?
Tylko za te fotele to powinni kogoś z bmw wyrzucić.

velaskez
08-03-2014, 21:49
Nie chwaliłeś się wcześniej, chyba, wow ! ;-)
Jaki masz tam motor ?
Tylko za te fotele to powinni kogoś z bmw wyrzucić.

Co do auta, to służbowy to i się nie chwaliłem. Co do foteli, to darowanemu koniowi w zęby nie będę patrzeć :mrgreen:, ale fakt trochę im brakuje :evil: A co do motoru, to diesel 2.0 184KM. Dzisiaj na światłach spotkałem Mesia R129...i myślę sobie "no zobaczymy co daje więcej niutków i automatyczna skrzynia" :mrgreen: Przez 200m ciągnęliśmy razem, a on potem on wcisnął gaz w podłogę i jedyne co zobaczyłem to zamiast znaczka Mercedesa taki znaczek:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img-new.cgtrader.com/items/994/c71a484f-e66e-4fa5-ba4f-f6cd869b891a.jpg)
To i nawet puściłem gaz, bo to bez sensu :mrgreen: Ale dźwięk tego Brabusowego V12...mniam <3

.:Gerard:.
09-03-2014, 02:05
No wiesz AMG to M POWER a "Brabus" to M Power "Hurricane" a Ty zaatakowałeś widłami czołg, brawo za odwagę :grin:
Biedny ten silniczek, ale buda ładna ;) jak wrażenia z jazdy ? jak zawieszenie ?

shaolin
09-03-2014, 17:54
Wyglada na to, ze to bedzie jedna ze slawniejszych bejek w tym roku...
http://joemonster.org/art/26843/Kupujemy_bezwypadkowe_wypasione_BMW_325_E90_325xi_ 3.0L

;)

Czornyj
09-03-2014, 18:28
Tylko za te fotele to powinni kogoś z bmw wyrzucić.

Te i tak są śliczne - zobacz co zrobili w tym pomiocie szatana, wyglądają jak deska od sracza:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/ed73047619d08ffb156a59896df79f4e-2.jpg
źródło (http://ocdn.eu/images/pulscms/ZGQ7MDMsMmU0LDAsMSwx/ed73047619d08ffb156a59896df79f4e.jpg)

.:Gerard:.
09-03-2014, 21:42
Te i tak są śliczne - zobacz co zrobili w tym pomiocie szatana, wyglądają jak deska od sracza:


:mrgreen:

Ktoś poszedł w "prostatę" :-D
i ściągnęli z tego

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img542.imageshack.us/img542/2835/2ixs.jpg)

a miało być pewnie do tego ;-)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img594.imageshack.us/img594/6361/b3pc.jpg)

R
10-03-2014, 10:20
design srodka od 2005 r. skuecznie sklania do zakupu uzywanego żiguli zamiast bmw

shaolin
10-03-2014, 10:42
Chyba uzywanej, w koncu to Lada (ta, nie ten :razz:). Te stolki co teraz wsadzaja sa jakies mocnohipsterskie, nie chcialbym siedziec na hipsterze... ;) Fajne stolki byly w GTR R34, ale raczej nie w trase... ;)

wilk325
10-03-2014, 11:06
Chyba uzywanej, w koncu to Lada (ta, nie ten :razz:). Te stolki co teraz wsadzaja sa jakies mocnohipsterskie, nie chcialbym siedziec na hipsterze... ;) Fajne stolki byly w GTR R34, ale raczej nie w trase... ;)

nie wszystkie mają takie sedesy; ja sobie sprawiłem takie:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/kdj1-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img138/2237/kdj1.jpg)

Czornyj
10-03-2014, 11:35
O niebo lepsze ;) Nb. kierownica M-pakietowa też*wygląda jak milion dolarów w porównaniu z dość toporną seryjną.

Dyziek
10-03-2014, 12:26
Tadek cały pakiecik M w akcji :) Dawaj foty fury w całości:)

shaolin
10-03-2014, 12:33
Dyzior auta nie widziales? 4 kola, buda i silnik ;)

Tadek fajne stolki! Gdzie i kiedy mozna sie zapisac na liste chetnych do ich obejrzenia? ;)

Czornyj
10-03-2014, 12:37
Tadek cały pakiecik M w akcji :)

Znając życie to pewnie nie tyle pakiecik M, co seria M50d ;)

wilk325
10-03-2014, 12:42
Znając życie to pewnie nie tyle pakiecik M, co seria M50d ;)

Niestety :(, w tym kraju to takie dziwne przepisy: chcesz ciężarówkę z kratą ( tańszą od wersji cywilnej o jakieś 90.000PLN Vat ) to masz do wyboru tylko pewne wersje silnikowe; niestety 5.0D nie miał akcyzy na ciężarowy :(, a baaardzo chciałem ten motorek :)

Dyziek
10-03-2014, 12:42
Znając życie to pewnie nie tyle pakiecik M, co seria M50d ;)

hehhe...celuję w 4.0d ew 3.0d

wilk325
10-03-2014, 12:46
Dyziek, masz trochę do oglądania:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/mysr-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img811/2377/mysr.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/v3ke-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img21/5355/v3ke.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/ezu9-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img802/8126/ezu9.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img32/9614/l0iu.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/lwcc-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img35/7692/lwcc.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img839/6305/s3aj.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img839/3791/6ugs.jpg)

To tylko 4.0D ;)

shaolin
10-03-2014, 12:46
Zawsze mozna zrobic swapa ;) Czego by nie mowic to i tak dobry czolg!

wilk325
10-03-2014, 12:49
Zawsze mozna zrobic swapa ;) Czego by nie mowic to i tak dobry czolg!

się wstawi Chip Box Tuning BMW X5 xDrive40d [F15] - Hartge [362KM i 730Nm]; ale to trochę trzeba podocierać :)

Czornyj
10-03-2014, 12:51
Niestety :(, w tym kraju to takie dziwne przepisy: chcesz ciężarówkę z kratą ( tańszą od wersji cywilnej o jakieś 90.000PLN Vat ) to masz do wyboru tylko pewne wersje silnikowe; niestety 5.0D nie miał akcyzy na ciężarowy :(, a baaardzo chciałem ten motorek :)

Faktycznie pech cholerny, mogli się dealerzy bardziej postarać - żal tych trzech suszarek... I tak już sobie łupią urzędaski złodziejską akcyzę za >2.0l :mad:

Dyziek
10-03-2014, 12:58
Tadziu pozostaje pogratulować zakupu i niech dobrze służy:)

.:Gerard:.
10-03-2014, 13:19
design srodka od 2005 r. skuecznie sklania do zakupu uzywanego żiguli zamiast bmw

Są wyjątki
No i kto ma najpiękniejsze siedzenia, no kto, no kto ?
No .... nie ja ;) Tadziu zabierz te swoje zdjęcia co, bo coś mnie zżera :mrgreen:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img546.imageshack.us/img546/8686/rmea.jpg)

shaolin
11-03-2014, 07:03
Jakby ktos chcial se zajrzec do srodka...
http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=953658

shaolin
13-03-2014, 04:38
Znowu... ;)
NNSYZ5BDBc4

shaolin
18-03-2014, 03:12
Hgaar8zrMTI

Czornyj
18-03-2014, 10:33
Hgaar8zrMTI

Oglądałem już zwykłą dwóję w salonie, jest boska. Przypomina mi E21 - moje gigantyczne, niespełnione marzenie z czasów licealnych. Oczywiście żeby nie było za fajnie, to na ofertę silników benzynowych składa się anemiczny wariant uturbionego 2,0 i mocarny 3.0 w M235i - tertium non datur. Teoretycznie mocno upraszcza to wybór i czyni go oczywistym, tylko do pojemności >2,0 nasza słodka administracja dowala sobie 18,6% akcyzy, dzięki czemu cena jest o drobne 34 tysiące wyższa i autko, którego oferta w EU cieszy się zasłużoną opinią cholernej okazji, w cenniku PL wygląda na normalne zdzierstwo.

Natomiast poniewczasie dodam, że X5 M50d da się kupić z homologacją ciężarową i odliczyć VAT, ale trzeba niestety karnąć się do DE, gdzie takową wersję można przytulić.

Rafał_Sz
18-03-2014, 10:41
Natomiast poniewczasie dodam, że X5 M50d da się kupić z homologacją ciężarową i odliczyć VAT, ale trzeba niestety karnąć się do DE, gdzie takową wersję można przytulić.

Ktoś się wkurzy. ;)

!AGresT
18-03-2014, 11:56
do pojemności >2,0 nasza słodka administracja dowala sobie 18,6% akcyzy, dzięki czemu cena jest o drobne 34 tysiące wyższa i autko, którego oferta w EU cieszy się zasłużoną opinią cholernej okazji, w cenniku PL wygląda na normalne zdzierstwo.

Znajomy kupował Forestera 2,5 i u nas wycenili mu na 157tys. Znalazł więc firmę, która kupiła mu takie samo auto na Litwie, przywiozła, zarejestrowała i jeszcze załatwiła leasing. Wyszło mu 117 tys. :)

shaolin
18-03-2014, 12:05
Marcin Ty tak lazisz do tych salonow i nic z tego nie wynika... olej te mieszkania, mieszkaniem nie pojezdzisz z bananem na gebie ;)

Czornyj
18-03-2014, 12:37
Marcin Ty tak lazisz do tych salonow i nic z tego nie wynika... olej te mieszkania, mieszkaniem nie pojezdzisz z bananem na gebie ;)

za późno :(

elanek
18-03-2014, 13:10
Znajomy kupował Forestera 2,5 i u nas wycenili mu na 157tys. Znalazł więc firmę, która kupiła mu takie samo auto na Litwie, przywiozła, zarejestrowała i jeszcze załatwiła leasing. Wyszło mu 117 tys. :)

Słuszna koncepcja :)

shaolin
18-03-2014, 15:36
za późno :(

<przytul> To ja Ci kupie...

Andi74
18-03-2014, 22:10
co do homologacji ciezarowej w X5 czy innym SUV je pamietajmy ze taki samochod nie powinien miec tylnych pasow pozatym przy jakimkolwieg wypadku z dzieciakami z tylu lub pasazerami kierowca ma wpadke i powazne problemy

albowiem przy tzw osobowym ale ciezarowym nie mozna wozic nikogo na tylnej kanapie :(

!AGresT
18-03-2014, 22:14
Piszesz o polskich przepisach?

Czornyj
19-03-2014, 01:24
<przytul> To ja Ci kupie...

:) Dzięki - zawiń proszę w sreberko i wyślij w opakowaniu z napisem "ostrożnie, kruche - chińskie ciasteczka z wróżbą".


Znajomy kupował Forestera 2,5 i u nas wycenili mu na 157tys. Znalazł więc firmę, która kupiła mu takie samo auto na Litwie, przywiozła, zarejestrowała i jeszcze załatwiła leasing. Wyszło mu 117 tys. :)

Ciekawostka - słyszałem o sposobach obejścia akcyzy 18,6% ale wszystkie były dość ryzykowne (np. auta rejestrowane w DE jako pomoc drogowa). Jak udało się w przedmiotowym wypadku?

Boryszuk
19-03-2014, 01:25
Wyśle jako 'gift'

.:Gerard:.
19-03-2014, 01:31
Wyśle jako 'gift'

a co Ty tu robisz, hallo ? schody pomyliłeś ? ;)
Rajdy to nie w tym wątku :D.

Czornyj
19-03-2014, 01:39
co do homologacji ciezarowej w X5 czy innym SUV je pamietajmy ze taki samochod nie powinien miec tylnych pasow pozatym przy jakimkolwieg wypadku z dzieciakami z tylu lub pasazerami kierowca ma wpadke i powazne problemy

albowiem przy tzw osobowym ale ciezarowym nie mozna wozic nikogo na tylnej kanapie :(
Zdradź proszę wykładnię prawną tego przepisu, bo doprawdy nie mam pojęcia jak samochód rejetrowany na 5 osób mógłby nie mieć możliwości wożenia pasażerów na tylnej kanapie - może trzeba ich wozić z przodu na kolanach?

shaolin
19-03-2014, 03:13
:) Dzięki - zawiń proszę w sreberko i wyślij w opakowaniu z napisem "ostrożnie, kruche - chińskie ciasteczka z wróżbą".


Wole napisac - prezent dla Czornyja, nie ruszac bo wpier#$@$ :twisted: tym przynajmniej ktos sie przejmie ;)


Wyśle jako 'gift'

:mrgreen:


a co Ty tu robisz, hallo ? schody pomyliłeś ? ;)
Rajdy to nie w tym wątku :D.

Borsuk to rajdy teraz robi tylko na squasha i do lodowki.

Y6KYYZ770vc

Do poczytania (daje tu, a nie do motoryzacyjnego, zeby byl ruch w interesie ;)):
http://www.roadandtrack.com/car-reviews/car-comparison-tests/photos-v8-supercars-comparison-test

wilk325
19-03-2014, 10:14
Zdradź proszę wykładnię prawną tego przepisu, bo doprawdy nie mam pojęcia jak samochód rejetrowany na 5 osób mógłby nie mieć możliwości wożenia pasażerów na tylnej kanapie - może trzeba ich wozić z przodu na kolanach?

Pewnie chodzi o fabryczną homologację producenta. Wtedy taki X5 wychodzi z fabryki jako samochód ciężarowy rejestrowany na 2 osoby i do końca żywota takiego auta zawsze już będzie ciężarowe :(.
W Polsce są trochę inne przepisy dotyczące samochodów osobowych i ciężarowych ;), a inaczej jeszcze to interpretuje Kodeks Ruchu Drogowego.
Przy kratce zawsze w późniejszym czasie mam możliwość zrobienia z niego osobowego :).

!AGresT
19-03-2014, 10:44
Ciekawostka - słyszałem o sposobach obejścia akcyzy 18,6% ale wszystkie były dość ryzykowne (np. auta rejestrowane w DE jako pomoc drogowa). Jak udało się w przedmiotowym wypadku?

Aż zadzwoniłem zapytać. Nie pamięta dokładnie z czego wynikała różnica, on po prostu zamówił w polskiej firmie konkretne auto, odebrał je w Katowicach, na litewskich blachach, bez przebiegu, z wszystkimi papierami do rejestracji w Polsce. VATu i tak nie było, bo finansował leasingiem. Gdyby była konkretna potrzeba, to powiedział, że może odszukać namiary na firmę.

Czornyj
19-03-2014, 12:33
Aż zadzwoniłem zapytać. Nie pamięta dokładnie z czego wynikała różnica, on po prostu zamówił w polskiej firmie konkretne auto, odebrał je w Katowicach, na litewskich blachach, bez przebiegu, z wszystkimi papierami do rejestracji w Polsce. VATu i tak nie było, bo finansował leasingiem. Gdyby była konkretna potrzeba, to powiedział, że może odszukać namiary na firmę.

Teraz daleki jestem od kupna choćby hulajnogi, pytam bardziej z ciekawości - słyszałem np. o artystach, którzy przerejestrowywali samochody w DE na ciężarowy lub pomoc drogową (a jest tam sporo osobówek na pomocy np. by szybko dowieźć na autotradzie paliwo czy aku), a potem rejestrowali je w PL jako pojazd ciężarowy/specjalnego zastosowania, na które jest normalna akcyza 3,1%. Tyle, że to trochę loteria, urzędasy i celnicy potrafią się tego czepiać i w efekcie dowalić te dodatkowe 15,5%.

R
19-03-2014, 12:35
w sumie nie przeszkadzalby mi napis "pomoc drogowa" na M3... ;)

velaskez
19-03-2014, 22:37
w sumie nie przeszkadzalby mi napis "pomoc drogowa" na M3... ;)

Albo ringTAXI :mrgreen:

R
19-03-2014, 23:04
Albo ringTAXI :mrgreen:


moze byc nawe call girl... ;)

Andi74
20-03-2014, 16:42
co do przepisow prosze bardzo

http://www.eporady24.pl/konsekwencje_zmiany_przeznaczenia_samochodu_zakupi onego_jako_ciezarowy,pytania,15,87,3088.html

Reasumując, by normalny SUV, mający dwa rzędy siedzeń (lub więcej), był na gruncie cytowanej definicji samochodem ciężarowym, musiałby spełniać wymagania z pkt b), czyli mieć kabinę oddzieloną od części przeznaczonej do przewozu ładunków ścianą lub trwałą przegrodą, a długość części przeznaczonej do przewozu ładunków, mierzona po podłodze od najdalej wysuniętego punktu podłogi pozwalającego postawić pionową ścianę lub trwałą przegrodę pomiędzy podłogą a sufitem do tylnej krawędzi podłogi, przekraczać musi 50% długości pojazdu.

b)
pojazdu samochodowego mającego więcej niż jeden rząd siedzeń, które oddzielone są od części przeznaczonej do przewozu ładunków ścianą lub trwałą przegrodą i u którego długość części przeznaczonej do przewozu ładunków, mierzona po podłodze od najdalej wysuniętego punktu podłogi pozwalającego postawić pionową ścianę lub trwałą przegrodę pomiędzy podłogą a sufitem do tylnej krawędzi podłogi, przekracza 50 % długości pojazdu; dla obliczenia proporcji, o której mowa w zdaniu poprzednim, długość pojazdu stanowi odległość pomiędzy dolną krawędzią przedniej szyby pojazdu a tylną krawędzią podłogi części pojazdu przeznaczonej do przewozu ładunków, mierzona w linii poziomej wzdłuż pojazdu pomiędzy dolną krawędzią przedniej szyby pojazdu a punktem wyprowadzonym w pionie od tylnej krawędzi podłogi części pojazdu przeznaczonej do przewozu ładunków,

zeby SUV byl ciezarowka to kratka ma byc za przednimi siedzeniami albowiem

tzw czesc zaladunkowa wymiarami ma dochodzic do siedzen przednich czyli tylne siedzenia automatycznie przeksztalcaja sie w tzw miejsce zaladunku gdzie przewozenie pasazerow jest zabronione

skad to wiem ??

znajomy mial tak Tuarega i mial z dzieciakmi wypadek w swietle prawa te dzieciaki w tym samochodzie nie mialy prawa siedziec na tylnych siedzeniach bo to tak samo jak by siedzialy na kipie w zuku


i tu jeszcze wyrok sadu i wykladnia kiedy samochod osobowy jest ciezarowym


http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/EAAD70B0AD

Czornyj
20-03-2014, 17:27
Podane orzecznictwo tyczy się przypadku, gdzie ktoś małosprytny kupił dwuosobowego Puga we Francji, dołożył kanapę, przesunął kratę i radośnie odliczył co było do odliczenia - no więc urzędy celne namierzają takich geniuszy po numerach VIN i jeśli w magiczny sposób przybywa jeden rząd siedzeń, to nawet do pięciu lat można się liczyć z bardzo przykrymi konsekwencjami.

Cytowana ustawa z 1991r. ma się nijak do teraźniejszego stanu prawnego, gdyż obecnie obowiązuje dyrektywa unijna 2007/46/WE - "gdy samochód jest wyposażony przynajmniej w dwa rzędy siedzeń, minimalna długość przestrzeni ładunkowej ma wynosić 30 % rozstawu osi"

Andi74
20-03-2014, 17:47
co do X5 (ktore sam posiadam ale jako osobowy)

z forum BMW

Co do homologacji na ciężarowe to wygląda to następująco:
Robisz samochód na ciężarówkę, pomoc drogową czy coś podobnego co zwalnia z płacenia Akcyzy.
Następnie przyjeżdżasz do PL rejestrujesz jako ciężarowy.
UC ma 5 lat na sprawdzenie stanu faktycznego auta. To jeszcze nie problem.
Problemem jest to że UC nie klasyfikuje aut z tego co jest wpisane w dowód rejestracyjny - oni posiadają swoje taryfikatory i według nich klasyfikują auta.
Np. masz X5 2007 rok jako ciężarowy UC wzywa Cię do pokazania auta i stwierdzają że auto nie jest ciężarowe, płacisz akcyzę + kare i to nie małą.
Według ich taryfikatora X5 ciężarowe nie może miec miejsc do mocowania siedzeń czy AirBagów w przestrzeni ładunkowej a i musi byc 2 miejscowe.
Jeżeli spełnisz te warunki to masz ciężarówkę."

"Zakupiłem od "importera" x5 e53 3,0d z 2005r w 2007r super fajnie ciężarówka 4 miejscowa (nie na firme tylko prywatnie) pojeździliśmy sobie wakacje chorwacja zima narty luzik i sprzedaliśmy w 2008r no niby ok rok 2010 listopad przychodzi pismo z URZĘDU CELNEGO z którego wynika że wszczynają postępowanie celeno-skarbowe z tytułu nie zapłacenia podatku akcyzowego za pojazd bmw x5 nr vin............. i szok :shock: więc długo nie czekając udałem sie do urzędu celnego celem wyjasnienia zaistniałej sytuacji i okazało się mianowicie że UC ma podejrzenia że owa x5 nie jest ciężarówką!!!!!! zaczyna sie tłumaczenie że auto sprzedałem jak dlaczego czemu skąd a przemiła pani gasi mnie tak:PROSZE PANA URZĄD SKARBOWY MA SWOJE PRZEPISY,PRAWO O RUCHU DROGOWYM MA SWOJE PRZEPISY I MY MAMY SWOJE PRZEPISY...oczywiscie byłem pierwszym właścicielem w kraju więc to niby ja mam pokryć nie zapłaconą akcyze jak sie nie zgodze dobrowolnie na zapłacenie akcyzy obecny właścieciel będzie wzywany na oględziny i weryfikacje czy owe auto jest ciężarowe czy nie skoro z fabryki wyjechało jako osobowe a do polski wjeżdźa jako ciężarowe :duh: ale pada stwiedzenie jest pan importerem wewnątrz spólnotowym i pierwszym właścicelem pojazdu w kraju??? pierwszym w kraju owszem ale nie jestem importerem!!!! tylko zakupiłem auto do rejestracji na dodatek posiadam ORGINALNY RACHUNEK ZAKUPU AUTA Z NIEMIEC PRZEZ FIRME XXX gdzie jak zakupuje to auto już firmy xxx...przemiła pani z niedowierzaniem ale mówi tak to są braki w otrzymanych dokumentach z WYDZIAŁU KOMUNIKACJI... W TYM MOMENCIE JA DO PANA NIE MAM NIC :oops: SKORO NIE JEST PAN IMPORTEREM WEWNĄTRZ WSPÓLNOTOWYM POSTEPOWANIE ZOSTAJE UMORZONE I PANA TO NIE DOTYCZY!!!!!PODSUMOWANIE: OGRINALNY RACHUNEK ZAKUPU Z NIEMIEC (handlarze zazwyczaj go nie daja kupującemu) Z KTÓREGO WYNIKAŁO ZE JA NIE JESTEN IMPORTEREM URATOWAŁ MNIE OD ZAPŁACENIA ZALEGŁEJ AKCYZY ZA SAMOCHÓD BMW X5 E53...
CIEKAWOSTKA:wszystkie auta ciężarowe sprowadzone rejestrowane w RP są przekazywane do weryfikacji do podległego urzędu celnego czy aby dane auto nie podlegało akcyzie a UC ma sprawdzenie auta 5 lat"

shaolin
22-03-2014, 04:23
Wy tu gadu gadu, a BMW chce pokazac X7 w okolicach 28.03 na konferencji w Spartanburgu (czyli tam gdzie robia X3, X4, X5, X6) ;)

Przy okazji czytany test:
http://www.motortrend.com/roadtests/sedans/1403_bmw_m235i_mercedes_cla45_amg_subaru_wrx_sti_c omparison/viewall.html

shaolin
22-03-2014, 17:44
http://joemonster.org/art/27009/Kupujemy_wypasione_BMW_e60_M5_rocznik_2006

freefly
22-03-2014, 21:44
http://joemonster.org/art/27009/Kupujemy_wypasione_BMW_e60_M5_rocznik_2006

Eeee, import papierów. Taki sam numer jak złomowanie u nas samych tabliczek znamionowych.;-)

shaolin
23-03-2014, 03:41
Wiem, ze import papierow bo tego nawet w Polsce by nie wyklepali. Pytanie skad sie wzial biorca ;) kradziej?

Czornyj
23-03-2014, 11:28
Ktoś miał sporo zabawy, bo kolor i wnętrze b. nietypowe jak na m5.

shaolin
25-03-2014, 04:36
Kubica stajl.
http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=962682

Ledwo wjechalo na rynek, a tu juz modza...
http://www.2addicts.com/forums/showthread.php?t=961724

Komus M5?
http://f10.m5post.com/forums/showthread.php?t=957444

Rafał_Sz
25-03-2014, 12:55
A ja dzisiaj w nocy trafiłem sarenkę. Tragedii nie ma (sarenka jest innego zdania ;)), ale jest trochę plastików do składania i lampa do wymiany. Niestety trzeba było brać lawetę, bo sarenka zerwała pod autem któryś z przewodów od chłodzenia, i me biemdablju wykrwawiło się na środku jezdni.

!AGresT
25-03-2014, 13:15
Uuu, a takie było ładne, bawarckie.
Będzie pasztecik?

Czornyj
25-03-2014, 13:23
Kubica stajl.
http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=962682
Ciekawe, kiedy będzie do kupienia w PL nieśmigane niebite :D


Ledwo wjechalo na rynek, a tu juz modza...
http://www.2addicts.com/forums/showthread.php?t=961724
:cry:

Rafał_Sz
25-03-2014, 13:33
Uuu, a takie było ładne, bawarckie.
Będzie pasztecik?
Dalej jest ładne, a w zasadzie znowu jest ładne. Chłopaki od 6 rano składają mi wszystko do kupy. O 17 mam już mieć wszystko gotowe. Na szczęście blachy nie zostały nietknięte, sarenka poszła dołem. :)

A pasztecik? Chłopaki z pomocy ją, a raczej to co zniej zostało zabrali. :)

stig
25-03-2014, 13:34
Ciekawe, kiedy będzie do kupienia w PL nieśmigane niebite :DPrzekładka kiery z prawa na lewo, będzie chyba najmniejszym problemem przy jego renowacji. ;)

R
25-03-2014, 13:39
przeciez ono jest lekko pukniete... na wiekszosci elementow bedzie fabryczny lakier ;)

Czornyj
25-03-2014, 14:10
Nawet nie jest puknięte, po prostu lekko szurnięte gazetą ;)

R
25-03-2014, 14:23
w zasadzie bezwypadkowe... nowy silnik, po wymianie na gwarancji w serwisie... ;)

shaolin
28-03-2014, 03:28
Komus sie nudzilo...
http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=819125

I mikrotest B vs C vs A:
f03zvk8tTko

http://www.speedhunters.com/2014/03/make-enemies-upset-people/

Krotkie, ale tresciwe ;)
OHmNBoZYy18

W koncu mi przywiezli...:twisted:
http://www.2addicts.com/forums/showthread.php?t=963571

Nowe RingTaxi!
amSdTksDFaQ

Co sadzicie?
http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=963754

Juz? :shock:
http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=963561

OHmNBoZYy18

jarek76
31-03-2014, 12:25
Co sadzicie?
http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=963754



Stare dużo ładniejsze, w tym nowym przód jakiś taki toporny ;)

shaolin
01-04-2014, 03:38
Ja tez wole stara ;) tu troche Lada zalatuje ;)

Ledwo dostali i juz rozwalili...
3AU4Ata-m2w

Sejftykar na MotoGP, kombinacja dla Rafala i Borsuka (czyli bejca i motocykle):
http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=965195

.:Gerard:.
02-04-2014, 02:05
Jakieś nowe BMW będą, dzisiaj przemknęły mi dwie oklejone wielkości 7-mek, może 7 po lifcie, przody, grile miały bardzo masywne.

shaolin
02-04-2014, 03:01
http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=966035

Zaczynam sie bac...

EDIT:
http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=943852
http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=965696
http://www.2addicts.com/forums/showthread.php?t=965694

seler
03-04-2014, 13:55
Te nowe beemki są strasznie nie trwałe,
kto to widział żeby w pięcioletnim aucie padł tylni amortyzator już przy 250tys km? Co prawda przywaliłem w dziurę ale jak będę musiał co każde 250tys zmieniać amortyzatory to z torabmi pójdę ;) Na szczęście ból wydanej kasy łagodzi trochę widok ładnych hostes w aso :)

Rafał_Sz
03-04-2014, 14:00
Hostessy zobaczyłeś i na amory Cię od razu wzięło. No ładnie...

;)

Zmieniasz amortyzatory w ASO? Łaj?

seler
03-04-2014, 14:23
Zmieniasz amortyzatory w ASO? Łaj?


Dlatemu że po pierwsze primo mam m-pakiet i chcę żeby były dokładnie tak samo zestrojone jak były przed uszkodzeniem zarówno na dobiciu jak i odbiciu a po drugie 'primo' bo cena jes może z 200zł wyższa na parze a mam pewność że jest jak ma być i się nie zastanawiać że stoi za wysoko albo za nisko a może bardziej buja... i po trzecie 'primo' jest nadzieja że wytrzymają chociaż te marne 200tys km :)

Rafał_Sz
03-04-2014, 15:33
Aha. :-)

Boryszuk
03-04-2014, 15:35
No i te hostessy... ;)

seler
03-04-2014, 15:45
Aha. :-)

Dla formalności, w aso kupiłem, zmieniam sam :)

R
03-04-2014, 15:46
Dla formalności, w aso kupiłem, zmieniam sam :)

:mrgreen: czad...

shaolin
03-04-2014, 15:58
To mozna juz nawet hostessy kupic w ASO? Wracam do Polski! :mrgreen: