PDA

Zobacz pełną wersję : Nasze psy - wątek miłośników piesków wszelakich



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]

Dex
09-11-2020, 17:51
W imieniu Rocky'ego - dziękuję :D

cz4rnuch
09-11-2020, 22:18
...Jak rozumiem Tamron?...Tak. Bardzo fajne szkiełko. Myślę, że przydałoby się w każdym systemie.

milos
23-11-2020, 12:32
Ja mam dwa koty i psa, ferajna dobrze siędogaduje, aczkolwiek z pozowaniem do zdjęć to tak średnio u nas. Zwierzęta cały czas w ruchu i trudno uchwycić ten moment, jak są spokojne :D

abru
30-11-2020, 23:47
Pierwszy tegoroczny śnieg przywitałam na spacerze ze schroniskowymi psiakami- tu Balto, wielki dzieciuch, łobuz i nieogar ;)
45851

45852

ASAHI
12-12-2020, 21:58
Dawno Eragona nie było...

46211

Robson_zg
09-01-2021, 00:05
Moja jamnisia, ma 4.5 roku i urodziła się u mnie.
47185

cz4rnuch
15-01-2021, 17:15
Z językiem na "brodzie".

https://i.imgur.com/qx4o0rp.jpg

madebyzosiek
16-01-2021, 00:00
Witajcie w nowym roku drodzy miłośnicy czterołapów! Życzę Wam wielu udanych spacerów i nieskończenie merdającego ogona! :) Schroniskowe pozdrowienia przesyła Tajfun! Zima przyszła, trzeba było wykorzystać :D
https://dl.dropboxusercontent.com/s/1d9q66hqort4edd/FX2_0390-Edit.jpg

tomeekm
16-01-2021, 12:07
Fajna fotka, przyjemnie się ogląda :)

P.S.
madebyzosiek gdzie Ty się tyle podziewałeś? :)

dirk
16-01-2021, 13:06
Szaleństwa..47381

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

madebyzosiek
17-01-2021, 01:10
madebyzosiek gdzie Ty się tyle podziewałeś? :)

Dzięki :) Czasu brak na cokolwiek, częściej ostatnio poczytuję co się dzieje, niż cokolwiek piszę... A tymczasem Gruby też pozdrawia :)

https://dl.dropboxusercontent.com/s/owbooxk7s3f06gu/FX2_0329-Edit.jpg

MR
17-01-2021, 22:10
u nas, w Gdańsku wreszcie zimowy weekend. Lisy się odpaliły ;)

https://s6.ifotos.pl/img/AI7A9594m_qqsssrh.jpg
Halik 1,5 roku

https://s6.ifotos.pl/img/AI7A9640m_qqsssrr.jpg
Latający Smoka 6 lat

cz4rnuch
27-01-2021, 15:20
https://i.imgur.com/Fpr4CAS.jpg

shaper
09-02-2021, 12:25
Lucky

48297

ASAHI
17-02-2021, 22:51
Eragon.

48621

madebyzosiek
05-05-2021, 23:47
Witajcie znów po dłuższej przerwie. Oczywiście pozdrowienia ze schroniska :)

https://dl.dropboxusercontent.com/s/oxte51wt6bpwc39/FX1_0796-Edit-Edit.jpg

https://dl.dropboxusercontent.com/s/vp78g9c1phzkcpe/FX1_0964-Edit-2.jpg

https://dl.dropboxusercontent.com/s/tuzvklpviv3kuim/FX1_1128-Edit-2.jpg

Kojocisko
06-05-2021, 12:30
I chyba znów będę bywać w tym wątku jako autor:
51199

Jurek Ż
06-05-2021, 13:59
Kojocisko, świetne zdjęcie. :lol:

Kojocisko
06-05-2021, 16:46
Dzięki, jak wiadomo - grunt to model.

Dex
29-05-2021, 23:11
Dawno nie było nikogo futerkowego ;)

52010

OjTam
29-05-2021, 23:13
I? Jak się Kudłaty ma?

Dex
29-05-2021, 23:20
To jedna z tych chwil, gdzie śpi spokojnie i nic się nie dzieje.

Kojocisko
30-05-2021, 20:16
Kundel rozbawiony - 12 tygodni

52019

Kojocisko
30-08-2021, 21:08
Kundel rośnie. maj 4,5kg, sierpień 18kg.

55529

garnus
31-08-2021, 11:11
Sigma, 7 miesięcy.

55544

- - - - kolejny post - - - - - -

A tak wyglądała w kwietniu jak do nas dołączyła.
55545

elanek
31-08-2021, 11:18
Dawno nie było nikogo futerkowego ;)

52010

Ale jaja, mam identycznego. Ze schroniska w Racławicach. Porzucony i odłowiony w okolicach Rabki.
Może rodzeństwo?

Smol
08-09-2021, 16:58
Pierwsze zdjęcie na forum musiało być zdjęciem czworonoga - pierwszej i najwierniejszej modelki :)
Poznajcie Kikę. Na zdjęciu 7 miesięcy - dziś już trochę starsza.

Kojocisko
08-09-2021, 17:02
Fajny pies, fajne zdjęcie.

Dex
12-09-2021, 17:31
Prawdziwi mężczyźni noszą róż i serduszka :D

56027

niedzielny_pstrykacz
03-10-2021, 16:52
Po wielu latach od ostatniego pieska, którego odejście mocno się przeżyło postanowiliśmy wraz z moją połówką dać domek i szczęście kolejnej istotce. Przedstawiam Wam Felusia - buldożka francuskiego, który przyjechał do nas aż z Ustki. Uspokajam, że Felkowi uszka już stanęły, ale pierwsze fotki kiedy jeszcze wyglądał jak mały bokserek :)

https://live.staticflickr.com/65535/51546074478_b16497c44a_h.jpg


https://live.staticflickr.com/65535/51546558684_73d571534a_h.jpg

Kojocisko
03-10-2021, 17:04
śliczna morda

NimnuL
03-10-2021, 18:20
śliczna morda

Pseudonim: chick magnet

niedzielny_pstrykacz
07-10-2021, 14:27
Od pierwszego dnia polubił swoją leżankę :)

https://live.staticflickr.com/65535/51546118828_11f1f7ed51_h.jpg

https://live.staticflickr.com/65535/51546603354_499b878e68_h.jpg

niedzielny_pstrykacz
13-10-2021, 10:55
Po początkowo oklapniętych uszkach zaczynają wstawać :)

https://live.staticflickr.com/65535/51583948568_638369d8fa_h.jpg


https://live.staticflickr.com/65535/51584616065_a0c44a7c2f_h.jpg

woytec60
13-10-2021, 11:20
Piękny piesek, gratuluję nowego członka rodziny :)

patronat
08-11-2021, 12:59
spacerowo

57555

suomi
19-11-2021, 00:40
Niedawno powiększyła nam się rodzina, Veli ma teraz młodszego brata - Tamiego :-)

57884

57885

57886

Kojocisko
19-11-2021, 00:43
Piękne szczenię i szczęśliwe, bo ma się z kim bawić.

Kolekcjoner
22-11-2021, 21:07
Piękne szczenię i szczęśliwe, bo ma się z kim bawić.
W ogóle to jest bardzo dobry układ jak szczeniak się wychowuje z dorosłym psem. Po naszych widzę choćby to że jest dużo mniej zniszczeń ;)....

suomi
22-11-2021, 23:32
W ogóle to jest bardzo dobry układ jak szczeniak się wychowuje z dorosłym psem. Po naszych widzę choćby to że jest dużo mniej zniszczeń ;)....

To prawda, przy starszym ogarniętym psie aklimatyzacja w nowym domu, socjalizacja i nauka podstawowych zasad idą o wiele sprawniej :)

58007

ATnet
23-11-2021, 02:48
58012

Poza tym ze jest w domu większy pierd... to posiadanie dwóch piesków ma same zalety. Niestety podczas wyjazdów wakacyjnych, koszty utrzymania, weterynarz to są minusy. Polecam z całego serca mieć więcej niż jeden, ale należy to przemyśleć bo to jest jednak wyzwanie.

janu3
17-07-2022, 07:08
Fanto :) + Nikon Z50 + NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR
64730

niedzielny_pstrykacz
30-07-2022, 18:40
Felek (troszkę mi urósł) XE4 + 56F1.2

https://live.staticflickr.com/65535/52252022490_1cf3f6493a_h.jpg

Tom-masz
16-10-2022, 13:18
67033 Nasza Sabina - adopciara...