PDA

Zobacz pełną wersję : Nasze psy - wątek miłośników piesków wszelakich



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15

madebyzosiek
27-05-2016, 19:22
A jak miewa się nasz ulubieniec Czarek? Mam nadzieję, że samopoczucie już lepsze!

Dziękujemy! :) Powoli do przodu, chociaż bywało lepiej... Ale liczy się każdy dzień :) Podpisaliśmy z weterynarzem rok temu we wrześniu kontrakt do świąt, później do Czarka urodzin, później do kolejnych świąt, teraz do Euro 2016, za chwilę będziemy negocjować nowy ;) Ważne, że każdego dnia jest dużo uśmiechu, no i że kończy się miłosny okres, bo co jak co, ale pod względem płci przeciwnej u Czarka wszystko w porządku... Czasem przez to nie jemy i płaczemy, ale jak to mówi nasz doktor - w jego wieku, to marzenie każdego chłopa :D
Specjalnie dla Was moi mili :)
Spacerujemy, żeby nie było to świeże, dzisiejsze! :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/DSC_6240-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/kw9g62ltc6mduph/DSC_6240.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 105 2.8 OS


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/DSC_6260-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/a71zedaw06i0ov6/DSC_6260.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 105 2.8 OS


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/DSC_6275-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/mgu9gs6owqsuswp/DSC_6275.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 105 2.8 OS


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/DSC_6296-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/hb3pp8mtzbdqbj3/DSC_6296.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 50 1.4D (eksperymentalnie kupiony do analoga jest świetny :) )


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/DSC_6303-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/njr8nni3bxdgp21/DSC_6303.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 50 1.4D

Pozdrawiamy!

madebyzosiek
27-05-2016, 20:27
Jeszcze jako miłośnik czterech łap i wiszącego języka, chciałem Was zaprosić na serial pod tytułem "Latające psy" :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/183-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/iq229dad4fko6m6/183.jpg)
Nikon D300s i Nikkor 17-55 2.8


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/202-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/tc31lrffd81n9c0/202.jpg)
Nikon D300s i Nikkor 85 1.8G


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/205-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/1x5vi2nift6xkm2/205.jpg)
Nikon D300s i Nikkor 85 1.8G

Więcej ptaków na czterech łapach: https://www.facebook.com/Opolskie-Stowarzyszenie-Przyjaci%C3%B3%C5%82-Aktywnych-Ps%C3%B3w-APORT--730251090354760/?ref=py_c

Pozdrawiam!

suomi
27-05-2016, 23:10
Dziękujemy! :) Powoli do przodu, chociaż bywało lepiej... Ale liczy się każdy dzień :) Podpisaliśmy z weterynarzem rok temu we wrześniu kontrakt do świąt, później do Czarka urodzin, później do kolejnych świąt, teraz do Euro 2016, za chwilę będziemy negocjować nowy ;) Ważne, że każdego dnia jest dużo uśmiechu, no i że kończy się miłosny okres, bo co jak co, ale pod względem płci przeciwnej u Czarka wszystko w porządku... Czasem przez to nie jemy i płaczemy, ale jak to mówi nasz doktor - w jego wieku, to marzenie każdego chłopa :D
Bardzo się cieszę że Czarek czuje się na tyle dobrze żeby trochę pospacerować i zapozowować do zdjęć. Najważniejsze to doceniać i w pełni wykorzystywać każdy wspólny dzień z przyjacielem :)

Odnośnie miłosnego okresu to mam obawy co to będzie, kiedy Mika zrozumie o co chodzi w tych zapachach, póki co kontakty z każdym psem niezależnie od płci traktuje wyłącznie jako okazję do zabawy i nie w głowie mu amory. Dziś biedaczek jest w kiepskiej formie, czymś się zatruł i nie mamy pojęcia co to mogło być :???: wczesnym popołudniem dostał leki i kroplówkę ale poprawy wciąż nie widać :(

madebyzosiek
28-05-2016, 09:43
Oj to trzymam kciuki. Czarek się trochę natruł, jest maniakiem wynajdowania jedzenia w krzakach, więc bywało czasem ciężko... Kiedyś złapał surowe mięso i to też się skończyło kroplówką... Powodzenia!

suomi
28-05-2016, 13:28
Właśnie wróciliśmy z następnej kroplówki, zrobiliśmy też morfologię z nadzieją, że coś rozjaśni w sprawie przyczyn złego samopoczucia Miki. Morfologia w normie, w lecznicy chyba uważają mnie za przewrażliwioną wariatkę bo pies na widok pracowników lecznicy odzyskuje siły i usilnie namawia wszystkich do zabawy ale w domu wciąż to samo: mniej pije, nie chce jeść, jest apatyczny i wyraźnie coś mu dokucza. Przy tak dobrych wynikach ponoć jedyne opcje to upał (Mika nigdy tak nie reagował na wysokie temperatury, a 25 stopni to jeszcze nie upał) lub trutka na szczury, której efektów działania morfologia może nie wykazywać bo ta trucizna działa wolniej niż inne brane pod uwagę. Ale skąd mój pies zdobyłby trutkę na szczury? :shock: My jesteśmy przeciwnikami takiego znęcania się nad zwierzętami więc nie używamy żadnych trutek, a ze względu na nasze zwierzaki także ogrodowych chemikaliów. Na spacerze też nic nie zjadł - w dwa ostatnie dni przed chorobą jeździliśmy na rowerze, a w przerwach spacerowałam z nim na smyczy więc wyłapałabym próbę wyjadania z ziemi. Jestem przerażona i załamana :(

abru
28-05-2016, 13:41
A w kierunku odkleszczówek był testowany? U nas teraz cała seria z anaplazmozą i zupełnie niespecyficznymi objawami, również bez większych zmian w morfologii. Nie wiem co się jeszcze u niego dzieje, ale jeśli nie było to warto test zrobić. Trzymam kciuki za szybką poprawę!

suomi
28-05-2016, 15:15
O tym prawdę mówiąc nie pomyśleliśmy bo Frontline spisuje się na tyle dobrze, że nie znalazłam jeszcze u Miki żadnego kleszcza ale futro gęste więc może coś przeoczyłam? Jeśli sytuacja się nie zmieni to w poniedziałek zrobimy test w kierunku chorób odkleszczowych. Poprawa jest taka że dziś brzuch już nie jest wzdęty i chyba go nie boli, kiedy zobaczył biały ser to nawet próbował wyżebrać kawałek.

A jeszcze we czwartek wieczorem...

https://www.youtube.com/watch?v=e9Iz22AdfGw&ab_channel=KarmnikWielicki

abru
29-05-2016, 16:55
Jak Mika? Mam nadzieję, że już wszystko dobrze?

suomi
29-05-2016, 17:57
Na szczęście tak! Zachowuje się już zupełnie normalnie, walczy o jedzenie (dajemy mu maleńkie porcje), pije, przynosi nam pluszową kaczkę :mrgreen: jest osłabiony ale to normalne po 2-dniowym kryzysie. Jak tak teraz wszystko analizuję to myślę, że mógł połknąć jakiegoś owada lub inne ogrodowe żyjątko.

abru
29-05-2016, 18:11
Uff, to dobrze :) Swoją drogą, jak widzę co te gamonie czasem wciągają, to aż dziw, że gatunek jeszcze nie wyginął ;)

madebyzosiek
29-05-2016, 18:18
No to całe szczęście :) U naszego doktora wisi plakat pt. Pies może połknąć wszystko i to niestety prawda ;) Czarek miał za młodu ksywę Odkurzacz, chodził z otwartą szczeną przy samej ziemi i wciągnął wszystko ;)

jm
29-05-2016, 19:18
Kilka dni mnie nie było, a tu takie zdarzenia!
Dobrze, że wszystkie skończyły się dobrze!

PS O jakim kontrakcie u weta jest tu mowa?
Macie jakieś specjalne "ubezpieczenie"? Ja jadę kiedy potrzebuję - w zależności od specyfiki problemu wybieram albo całkiem blisko, albo dalej (zabiegi, chirurgia, szpital).
Wiem, że istnieją jakieś formy ubezpieczenia weterynaryjnego dla psiaków, niespecjalnie mam do tego zaufanie, ale może to akurat nieźle działa? Nagły większy zabieg chirurgiczny czy poważne leczenie może człowieka wytrącić z równowagi finansowej...

suomi
29-05-2016, 22:50
Uff, to dobrze :) Swoją drogą, jak widzę co te gamonie czasem wciągają, to aż dziw, że gatunek jeszcze nie wyginął ;)


No to całe szczęście :) U naszego doktora wisi plakat pt. Pies może połknąć wszystko i to niestety prawda ;) Czarek miał za młodu ksywę Odkurzacz, chodził z otwartą szczeną przy samej ziemi i wciągnął wszystko ;)

Mika też miał okres kiedy wszystko zasysał, teraz najczęściej działa "E-E :!: ", w gorszych wypadkach "wypluj! :evil:", a kiedy nie działa po dobroci wsadzam dłoń choćby w psią gardziel i wyciągam. Ale raz już wyciął mi numer, który skończył się u weterynarza: bawiąc się z kumplem Borysem znalazł maleńką, szmacianą zabawkę córki gospodarzy, a kiedy chciałam mu ją odebrać - połknął :shock: Na szczęście w Arwecie znają nie takie przypadki i następnego dnia w czasie spaceru pożegnaliśmy szmacianego jerzyka :-P


Kilka dni mnie nie było, a tu takie zdarzenia!
Dobrze, że wszystkie skończyły się dobrze!

PS O jakim kontrakcie u weta jest tu mowa?
Macie jakieś specjalne "ubezpieczenie"? Ja jadę kiedy potrzebuję - w zależności od specyfiki problemu wybieram albo całkiem blisko, albo dalej (zabiegi, chirurgia, szpital).
Wiem, że istnieją jakieś formy ubezpieczenia weterynaryjnego dla psiaków, niespecjalnie mam do tego zaufanie, ale może to akurat nieźle działa? Nagły większy zabieg chirurgiczny czy poważne leczenie może człowieka wytrącić z równowagi finansowej...

Też jestem ciekawa działania takich ubezpieczeń w sytuacji, kiedy rzeczywiście coś się stanie. Na obecną chwilę naszym ubezpieczeniem jest pewna kwota odłożona na koncie oszczędnościowym i przeznaczona wyłącznie na wypadek choroby któregoś ze zwierzaków.

madebyzosiek
29-05-2016, 23:19
Mika też miał okres kiedy wszystko zasysał, teraz najczęściej działa "E-E :!: ", w gorszych wypadkach "wypluj! :evil:", a kiedy nie działa po dobroci wsadzam dłoń choćby w psią gardziel i wyciągam.
Hehe, książkę można napisać o znaleziskach Czarka i o sposobach walki z nim... Kiedyś jedyną karą dla niego był kaganiec, ale teraz za stary na kary jest... Tyle numerów nawywijał, że aż się uśmiecham jak sobie przypominam :)



Na obecną chwilę naszym ubezpieczeniem jest pewna kwota odłożona na koncie oszczędnościowym i przeznaczona wyłącznie na wypadek choroby któregoś ze zwierzaków.
I to jest najlepsze ubezpieczenie, bardzo chwalę taki racjonalizm. Czarek ma swój portfel, a w nim ok 600-1000 zł miesięcznie na leki i karmę dla wrażliwej wątroby... Ale dla jego uśmiechu nie liczy się żaden pieniądz :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/DSC_6275-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/mgu9gs6owqsuswp/DSC_6275.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 105 2.8 OS

Robson_zg
30-05-2016, 19:14
Czarek jest czarujący :)
Jeszcze wiele radości przyniesie dla pańcia i rodzinki.

A tu przedstawiam mojej Veny maluszki.... mają już skończone 3 tygodnie. Zaczynają poznawać okolice swojego gniazda, pierwsze nieudolne zabawy, ale niebawem się zacznie....
Jak szóstka za kilka dni wyskoczy na chatę....


http://www.image-share.com/upload/3251/214.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3251-214.html)


http://www.image-share.com/upload/3251/216.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3251-216.html)

MR
30-05-2016, 22:35
U nas zawitał czas szukania gdzie popadnie ochłody ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/133157271_saahawn-1.jpg
źródło (http://s5.ifotos.pl/img/133157271_saahawn.jpg)

jm
30-05-2016, 22:36
Będzie się działo jak szczyle zrobią się odrobinę bardziej gramotne:)))
Na ochłodę najlepsza jest woda, no i ....lody!! Jednak widzę, że czasem kąpiele błotne bardziej przemawiają;)

madebyzosiek
30-05-2016, 22:42
Czarek jest czarujący :)
Jeszcze wiele radości przyniesie dla pańcia i rodzinki.


Oby, chociaż wiemy że w 16 roku życia musimy być gotowi na wszytko...
A te Twoje słodziaki czadowe! Fociłbym cały czas :)

suomi
31-05-2016, 22:15
Małe jamniorki są przesłodkie! :mrgreen:

A odnośnie zdjęcia MR zastanawiam się jak to jest z bardziej puchatym niż u flata futrem tollera? Też "jak się wysuszy to się wykruszy" czy też każda kąpiel błotna = wielkie pucowanie psa? Ja mam dylemat odnośnie niechęci Miki do wody, z jednej strony jest mi na rękę, że nie wraca z każdego spaceru po deszczu uświniony po czubek głowy jak jego kumpel Borys (golden). Z drugiej wiem, że traci coś ważnego, przecież dla większości retrieverów taplanie w wodzie i błotku to sens życia :twisted:

MR
31-05-2016, 22:50
Smok generalnie też średnio lubi się babrać w błocie- czasami się odpali. Futro jest pod tym względem ok, bo raczej wszystko się wykrusza. Z tym błotem było inaczej, to te z tych co się nie wykruszają (w domu bite 40 min w wannie ;))

Co do wody, nic na siłę. Smok dosyć późno odpalił się na wodę- długo się jej bał. Oswajaliśmy go powoli z nią smaczkami, wrzucaliśmy je do wody (najlepsze są takie które toną na głębokość 1-2 cm) i on musiał je łowić. U nas dobrze to się sprawdziło.

abru
04-06-2016, 18:17
Ze Smoka prawdziwy potwór błotny :))
a my się relaksujemy przy sobocie...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/lupek0616_49a_zpsdwyesrzg-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/lupek0616_49a_zpsdwyesrzg.jpg)

popi
06-06-2016, 22:37
Fajny piesio :)

Kaja_
12-06-2016, 13:55
To i my się z łaciatym przywitamy :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/DSC_4103_zpsfzyn6vjw-2.jpg
źródło (http://s1174.photobucket.com/user/Korba996/media/DSC_4103_zpsfzyn6vjw.jpg.html)

madebyzosiek
12-06-2016, 13:59
Ależ śliczne zdjęcie :) Blenda w użyciu? Ładny piesek i świetna fota :)

suomi
12-06-2016, 14:12
Kaja_ świetne zdjęcie! Lupek też jak zwykle super :)

Nam zbliża się najważniejsza wystawa w sezonie więc zaczynają się kłopoty: Mika znów ma powiększone grudki na 3-ciej powiece, od czwartku znów zakraplamy oczy sterydami... Poprzednie zapalenie leczyliśmy blisko rok i miałam nadzieję że po zabiegu skrobania mamy problem z głowy ale nie ma tak dobrze :(

Ale żeby nie popadać w ponury nastrój ;) :


https://youtu.be/bgRTdoCb6_o

rabbitzzz
12-06-2016, 14:46
No to całe szczęście :) U naszego doktora wisi plakat pt. Pies może połknąć wszystko i to niestety prawda ;) Czarek miał za młodu ksywę Odkurzacz, chodził z otwartą szczeną przy samej ziemi i wciągnął wszystko ;)
Miałem kiedyś takiego pieska co wszystko wsysał (dosłownie!). Skończyło się jak zeżarł gruszkę z osą. Osa mimo że nie przeżyła to zdążyła boleśnie dziabnąć florka 2 razy. Dobrze że weterynarz mieszał niedaleko to udało się psinę uratować.

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka

abru
12-06-2016, 14:57
Kaja_, świetne zdjęcie :)
Mika wykąpany, rower wykąpany a pańcia od prysznica się wykręciła ( czego nie pokazali w to nie wierzymy ;-) )

suomi
12-06-2016, 15:12
Mika wykąpany, rower wykąpany a pańcia od prysznica się wykręciła ( czego nie pokazali w to nie wierzymy ;-) )

wydało się :oops: :p ;)

madebyzosiek
12-06-2016, 20:27
Kto wygrał mecz?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/DSC_7103-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/uksop2z88q8ep21/DSC_7103.jpg)

POLSKA BIAŁO-CZERWONI! :) :) :)

abru
12-06-2016, 21:29
Takich kibiców to ja lubię :)

Naprawdę ktoś woli mecz oglądać niż z psem iść na spacer? ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/lupek0616_94a_zpsa2d8tbrj-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/lupek0616_94a_zpsa2d8tbrj.jpg)

madebyzosiek
12-06-2016, 21:37
Takich kibiców to ja lubię :)

Naprawdę ktoś woli mecz oglądać niż z psem iść na spacer? ;)


A co jeśli pies ogląda mecz? :D

abru
12-06-2016, 21:47
Przecież każdy porządny pies w lodówkę wpatrzony, nie w telewizor ;-)

madebyzosiek
12-06-2016, 23:06
Przecież każdy porządny pies w lodówkę wpatrzony, nie w telewizor ;-)
Czarek mecz przespał, ale na gola się obudził i zamachał ogonem :)

Kaja_
13-06-2016, 19:14
Ależ śliczne zdjęcie :) Blenda w użyciu? Ładny piesek i świetna fota :)

Dziękuję! Niestety nie, moja blenda jest dla mnie jak namiot więc rzadko po nią sięgam :)

suomi, dzięki! Ależ Wam ładnie idzie rowerowanie, i świetne szelki! :)

abru, dziękuję :)

To jeszcze jeden pan Sopel :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/DSC_3788_zpsvcjyeoxj-2.jpg
źródło (http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/DSC_3788_zpsvcjyeoxj.jpg)

elanek
13-06-2016, 20:30
Ludzie, lokalizator dla psa potrzebny. Moja suka gdzieś polazła, drugi pies wrócił, jej nie ma. Mam już nieco dosyć stresu i szukania kundla. Martwię się bardzo.
Używa ktoś coś takiego:
http://waruj.pl/lokalizator-dla-psa-na-obroze-tk-star.html
https://www.obroza-elektryczna.pl/obroze-gps-dla-psow/tractive-gps-tracker-dla-psow-i-kotow?gclid=Cj0KEQjws_m6BRCv37WbtNmJs-IBEiQAWKKt0PTzBVrSUXx2Ei0cx_wuwb41GpMuRHpEE5z3poh0 QqsaAumX8P8HAQ
Albo czegoś innego?

madebyzosiek
17-06-2016, 14:11
Oglądamy, DO BOJU POLSKO!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/DSC_7604-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/96t2ccfod82a07r/DSC_7604.jpg)

Jeszcze chwila, panowie!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/DSC_7623-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/hyh4fnjc6kqd66k/DSC_7623.jpg)

Mamy to! Zwycięski remis!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/DSC_7616-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/q77m9lujpkhbiiv/DSC_7616.jpg)
POLSKA... BIAŁO-CZERWONI!

suomi
17-06-2016, 18:56
Pięknie Czarek! :mrgreen: Mika chyba nie lubi piłki nożnej bo poszedł spać do innego pokoju :razz:

Mam pytanie do osób z Trójmiasta: czy w Sopocie jest plaża dla psów? Zamarzyło nam się żeby jechać na klubówkę retrieverów w Sopocie i przy okazji pokazać Mice morze :roll: W sierpniu okaże się co z tych marzeń wyjdzie ;)

abru
19-06-2016, 11:07
Czarek to się cieszyć potrafi :) :) :)

suomi
19-06-2016, 20:30
My dziś wystawowo - Mikuś wygrał z tatą i został najlepszym dorosłym psem w rasie, a ograł go tylko młodszy brat więc wszystko zostało w rodzinie :lol:

Mikuś z tatą:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/klgzf3-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img922/8607/klgzf3.jpg)

a po wystawie pamiątkowe zdjęcie z Mattem :mrgreen:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/8aIRtr-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img921/6440/8aIRtr.jpg)

abru
19-06-2016, 22:42
Gratulacje! Przerósł chłopak tatę :)

suomi
19-06-2016, 22:58
Przerósł i rodziców, i nasze najśmielsze wyobrażenia o dużym flacie :lol:
Choć braciszek - zwycięzca niewiele ustępuje Mice wzrostem i piękny jest:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/SSTC35-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img924/5783/SSTC35.jpg)

kolorowooka
20-06-2016, 10:45
Gratulacje!!! Mika wygląda wspaniale :D

Kaja_
20-06-2016, 13:00
Przepięknie się chłopaki prezentują :)

suomi
20-06-2016, 23:29
Gratulacje!!! Mika wygląda wspaniale :D


Przepięknie się chłopaki prezentują :)

Dzięki za miłe słowa :)
Dziś Mikuś relaksował się w towarzystwie swojego kumpla - Borysa ale niestety zapomnieliśmy zabrać na spacer aparatu :(

madebyzosiek
21-06-2016, 22:43
Kto wygrał mecz?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/DSC_8034-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/c708bsdvvr2fjwp/DSC_8034.jpg)

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI! :)

madebyzosiek
25-06-2016, 23:31
Kto wygrał mecz?

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/DSC_8570-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/i22g24fdwuu1nxb/DSC_8570.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 35 2.0D

POLSKA!!!

Kto?

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/DSC_8587-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/4z2na19owsv4bs5/DSC_8587.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 50 1.4D

POLSKA!!!

KTO?!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/DSC_8602-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/a41h9xyf4vaqerx/DSC_8602.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 85 1.8G

POLSKA, POLSKA, POLSKA!!! DO BOJU!!!


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/DSC_8644-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/gh9yuet6m8nw6b0/DSC_8644.jpg)

Pozdrawiamy serdecznie!!!

abru
26-06-2016, 11:21
Żeby nie ten kibic to ja nie wiem jak by to z wynikiem było ;-)
Zobaczymy co tam dalej się dziać będzie

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/lupek0616193a_zpswtof0kr1-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/lupek0616193a_zpswtof0kr1.jpg)

a gdzie fotki jamniczych klusków ja się pytam?

Feni
27-06-2016, 20:43
Dawno mnie tu nie było

Tina i Maja pozdrawiają ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://s31.postimg.org/5s73lvyvd/wystawa_Tina_Majka_Most_elazny_175_Edit.jpg)

madebyzosiek
27-06-2016, 21:52
Dawno mnie tu nie było

Tina i Maja pozdrawiają ;)


Ależ fantastyczna para. Super! :)

bogdi64
27-06-2016, 22:12
a moja sunia to mi żony pilnuje ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/P1080275_zpsjs2u94cz-1.jpg
źródło (http://s741.photobucket.com/user/bogdi64/media/P1080275_zpsjs2u94cz.jpg.html)

abru
28-06-2016, 09:59
Feni, śliczne dziewczyny, proszę nam tu ich tak nie skąpić :)
bogdi64, skoro pilnuje skutecznie to uważaj żeby suni nie podpaść ;-)

suomi
28-06-2016, 13:22
Feni - super, że jesteś, zdjęcie jak zwykle klasa :)
A nad Czarkiem i Lupkiem standardowo się rozpływam :roll:

abru
28-06-2016, 18:32
Z dedykacją dla madebyzosiek- krótko o tym jak nudne są testy obiektywu :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/lupek0616241a_zpsxsoyihed-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/lupek0616241a_zpsxsoyihed.jpg)

Robson_zg
28-06-2016, 19:02
A tu moje małe jamnisie. Pierwsze zdjęcie sprzed 4 dni, a drugie z dzisiaj w wieku 52 dni. Pierwszy raz dziś były na podwórku :)


http://www.image-share.com/upload/3270/62.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3270-62.html)


http://www.image-share.com/upload/3270/64.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3270-64.html)

madebyzosiek
28-06-2016, 20:32
Z dedykacją dla madebyzosiek- krótko o tym jak nudne są testy obiektywu :D

No pięknie, pięknie, mam nadzieję, że mój opis był zgodny z prawdą i nie ma rozczarowania? :) Ładny obrazek, chociaż model mówi że nudaaaaa.... Dobranoc Panie Lupek :)

Ps. @ Robson_zg ależ masz słodziaki... Super!

abru
29-06-2016, 21:45
Robson_zg słodkie bąble, czekają już na nie domki? I co tak biednie ze zdjęciami, takie kluski to się foci bez przerwy ;)
madebyzosiek- jeszcze do końca nie wyrobiłam sobie opinii, wydaje się ok, choć raczej moim ulubionym nie zostanie ( tego akurat nie oczekiwałam), byle się w mu przeznaczonych zastosowaniach sprawdzał. A jak nie to bye bye ;)

Robson_zg
30-06-2016, 02:08
Robson_zg słodkie bąble, czekają już na nie domki? I co tak biednie ze zdjęciami, takie kluski to się foci bez przerwy ;)

Na pieski czekają domki, suczki nie mają tego szczęścia, a że dzisiaj miałem odbiór maluszków w Związku Kynologicznym, tak więc w weekend chłopcy rozjadą się.
Punto do Francji, Polo do Wrocławia, a Puma, Panda, Previa i Prelude zostają jeszcze u mnie.

Jutro wrzucę jakieś focie :)

.

madebyzosiek
30-06-2016, 10:37
madebyzosiek- jeszcze do końca nie wyrobiłam sobie opinii, wydaje się ok, choć raczej moim ulubionym nie zostanie ( tego akurat nie oczekiwałam), byle się w mu przeznaczonych zastosowaniach sprawdzał. A jak nie to bye bye ;)

Fakt, że w zestawieniu ze statkami wypada blado, ale w tej cenie jest bezkonkurencyjny. A jak nie podpasuje, to się pożegnacie ;)



Jutro wrzucę jakieś focie :)


Czekamy :)

madebyzosiek
30-06-2016, 13:53
No moi drodzy, Czarek już zajął miejsce w pierwszym rzędzie, a Wy? :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/DSC_8526-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/av77cdn8bziw0qk/DSC_8526.jpg)
D7100+N 50 1.4D

POLSKA!!!!!!

suomi
30-06-2016, 14:49
Widząc takiego kibica o wiele spokojniej myślę o wieczornym meczu :mrgreen: My o 18.20 mamy odprawę przedmeczową u weterynarza i dopiero będzie można skupić się na emocjach piłkarskich 8-)

madebyzosiek
01-07-2016, 10:54
POLSKA... BIAŁO-CZERWONI!

Dziękujemy! Za emocje i radość. Wracacie z podniesioną głową, a najwierniejsi kibice na zawsze są z Wami!


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/006-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/x90xkateu2uzqmn/006.jpg)
D7100+Sigma 17-50 2.8

Nasz dotychczasowy kontrakt z Czarkiem wygasa... Czas na negocjacje w sprawie nowego! Mistrzostwa Świata stoją przed nami otworem! Czarek! Dasz radę do 18-tki? Trzymajcie kciuki! :)
Pozdrawiam serdecznie!

suomi
01-07-2016, 12:05
Trzymamy bardzo mocno!

Robson_zg
01-07-2016, 23:47
Nasz dotychczasowy kontrakt z Czarkiem wygasa... Czas na negocjacje w sprawie nowego! Mistrzostwa Świata stoją przed nami otworem! Czarek! Dasz radę do 18-tki? Trzymajcie kciuki! :)
Pozdrawiam serdecznie!

Czarek uroczy chłopak, napewno da radę. Wszyscy mu kibicujemy :-)

A tu moje maluszki z obiektywu N35 1,8G i D80


http://www.pl.image-share.com/upload/505/126.jpg
źródło (http://www.pl.image-share.com/ijpg-505-126.html)


http://www.pl.image-share.com/upload/505/127.jpg
źródło (http://www.pl.image-share.com/ijpg-505-127.html)


http://www.image-share.com/upload/3272/216.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3272-216.html)

madebyzosiek
02-07-2016, 06:40
Czarek uroczy chłopak, napewno da radę. Wszyscy mu kibicujemy :-)
Dziękuję... Oby :)


A tu moje maluszki z obiektywu N35 1,8G i D80

Chyba zajechałbym migawkę we wszystkich aparatach z takimi modelami :) Super są!

madebyzosiek
02-07-2016, 20:18
Specjalnie dla funklubu Czarka, no i oczywiście w podzięce naszej Reprezentacji Narodowej za cudowne mistrzostwa:

https://1drv.ms/v/s!ApHzuv8oOO0mgYx9t9JEq4g4IWn-kQ

Wybaczcie, że nie na youtube, ale obawiam się że mi wywalą ze względu na prawa autorskie ;) Jeżeli ma ktoś ochotę, miłego oglądania :)
Pozdrawiamy serdecznie z Czarkiem!

Robson_zg
03-07-2016, 10:36
Z przyjemnością obejrzałem najwierniejszego kibica :)
Fajnie to zrobiłeś, Czarek ma super pamiątkę.

madebyzosiek
03-07-2016, 12:10
Z przyjemnością obejrzałem najwierniejszego kibica :)
Fajnie to zrobiłeś, Czarek ma super pamiątkę.
Cieszę się, że się podoba :) Cały czas się napatrzeć nie mogę na te Twoje kulki. Świetne są :) Pierwsze zdjęcie kładzie na kolana :D

suomi
03-07-2016, 14:08
Filmik z kibicem Czarkiem super! :) A jamniorki sama słodycz :mrgreen:

Robson_zg
03-07-2016, 19:14
Wczoraj pożegnałem się z jednym chłopcem a dziś z drugim. Pozostał mi w domu sam babiniec, cztery dziewczyny :)

abru
04-07-2016, 10:23
Świetny filmik z najlepszym kibicem! :)
Jamniorki przesłodkie, oby o dziewczynki szybko dobre domki znalazły :)

madebyzosiek
04-07-2016, 11:18
Kilka analogowych wspomnień Czarka :)

Wspomnienie jesieni...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201604190010-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/tj93a5vh6r5hpx5/2016-04-19-0010.jpg)
Praktica MTL 50 i Porst 50 1.7

Kolejna, szczęśliwa wizyta u weterynarza :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201604190022-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/f47pc7yqvy05ize/2016-04-19-0022.jpg)
Praktica MTL 50 i Porst 50 1.7

Odsypianie weterynarza...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201604190003-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/sha1z3a2oiwzbci/2016-04-19-0003.jpg)
Praktica MTL 50 i Porst 50 1.7

Bystrość wzroku...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201604190006-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/k4w88zoeuozb5la/2016-04-19-0006.jpg)
Praktica MTL 50 i Porst 50 1.7

Kiedy Twój pies je Ci z ręki... :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201604190014-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/lm8c024koy6cf0l/2016-04-19-0014.jpg)
Praktica MTL 50 i Porst 50 1.7

Kiedy już ustawiłeś ostrość manualnym obiektywem i jesteś gotowy do wciśnięcia migawki...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201604190021-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/od46t7sr866unnm/2016-04-19-0021.jpg)
Praktica MTL 50 i Porst 50 1.7

I żebyś nie miał wątpliwości, że to nie był przypadek...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201604190017-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ztgf8c8kai4pvbw/2016-04-19-0017.jpg)
Praktica MTL 50 i Porst 50 1.7

Pozdrawiam serdecznie :)

abru
04-07-2016, 12:24
Dwa ostatnie świetne :)

madebyzosiek
04-07-2016, 13:41
Dwa ostatnie świetne :)
:) Cyfrowych objawów złośliwości mam wiele, na kliszowcach to Czarek mógłby pamiętać, że klatek jest 36... ;)

Robson_zg
05-07-2016, 10:23
Ostatnie jest zabawne, Czarek wystawił Ci język z przymrużeniem oka :-D

madebyzosiek
07-07-2016, 12:39
Zrzucam sobie dzisiaj zdjęcia z wesela, z początku czerwca, patrzę, a tam nie zgadniecie... Czarek :) Polska-Irlandia, przygotowania i sprawdzenie murawy :)

Taki rozmarzony...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/DSC_7099-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/e3sf9usb5hm0rrc/DSC_7099.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 17-50 2.8

Akcja toczyła się na dwa aparaty, analogowe osiągnięcia wkrótce ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/DSC_7127-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/it98y66hi7f470a/DSC_7127.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 17-50 2.8

Jak zawsze (prawie) radość...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/DSC_7132-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/9btrz8nt0m354cr/DSC_7132.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 17-50 2.8

Żeby nie było, Czarek był zawsze psem "technicznym" :) To jaki Ty obiektyw teraz założysz, co? ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/DSC_7156-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/b31i967p6iklm63/DSC_7156.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 17-50 2.8

No i na koniec uśmiech... :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/DSC_7161-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/pgx120j1me15ww1/DSC_7161.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 17-50 2.8

Pozdrawiamy wszystkich :)

madebyzosiek
08-07-2016, 13:27
Witajcie!

Zgodnie z obietnicą miały być efekty pracy analogowej i proszę bardzo :)

Rodzinka :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201607080003-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ltsx4m3k5fskeo0/2016-07-08-0003.jpg)
Nikon FE i Nippon 135 2.8

Wzrok ponownie...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201607080007-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/6427gptnlo2uhc9/2016-07-08-0007.jpg)
Nikon FE i Nippon 135 2.8

Jak zawsze uśmiech :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201607080008-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/kas6ih63a1eacx7/2016-07-08-0008.jpg)
Nikon FE i Nippon 135 2.8

Profil lewy:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201607080017-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/7wo3o39x89aaeya/2016-07-08-0017.jpg)
Nikon FE i Nippon 50 1.4

Centralnie:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201607080021-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/6w7gagohl7d09rf/2016-07-08-0021.jpg)
Nikon FE i Nippon 135 2.8

I jeszcze raz profil lewy... :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/201607080024-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/25b86tse032fjo1/2016-07-08-0024.jpg)
Nikon FE i Nippon 50 1.4

Pozdrawiam serdecznie :)

madebyzosiek
11-07-2016, 16:37
Kolejna wizyta u weta, tym razem tylko przegląd ze szczepieniami, ale wizyta nad Odrą obowiązkowa :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/DSC_8770-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/1w4m3jmppu57xsc/DSC_8770.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 105 2.8

Pozdrawiamy gorąco :)

abru
11-07-2016, 16:50
Takie dziarskie wydanie Czarka bardzo mi się podoba :-)

jm
14-07-2016, 11:57
Czy ja wspominałam o zamiłowaniu Guinnessa do wody?;))
W tym roku zaniechaliśmy prowokowania szaleństw z łapaniem w powietrzu rozpryskiwanych kropli, Guinness momentalnie się przestawił na pływanie, od razu długodystansowe;)
Mimo naprawdę dobrego reagowania na komendy zawracające, pływa asekuracyjnie z linką - w razie W, bo bez refleksji puszcza się wpław na drugi brzeg, a żaden z jego ludzi tak dobrym pływakiem niestety nie jest...;)
Prawdę mówiąc nigdy wcześniej nie sądziłam, że tyle frajdy mi sprawi wspólne pływanie z psem, szkoda tylko, że tak szybko zostawia mnie w tyle...
Generalnie chyba zbytnio na to zwracam uwagę, ale to pewnie dlatego, że poprzedni pies do wody nie chciał w ogóle wchodzić.

1.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/P7020586_zpsm2zl2gnc-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P7020586_zpsm2zl2gnc.jpg.html)

2. Po pływaniu, nagle nadmiar wody zaczyna mu wadzić;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/P6260042_zpsde9lbx6y-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P6260042_zpsde9lbx6y.jpg.html)

3.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P6280162_zpsknpffbgm.jpg.html)

4. Na wakacjach spacer nabiera zupełnie nowego wymiaru...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/P7010517_zpstgaup9rj-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P7010517_zpstgaup9rj.jpg.html)

5. ...jednak pragnienie pozostaje to samo - na szczęście byliśmy przygotowani:)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/P7010524_zpsrz3czmej-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P7010524_zpsrz3czmej.jpg.html)

6. Co to za mina?!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/P7010537_zps5bds1fps-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P7010537_zps5bds1fps.jpg.html)

7. Jak się zrobi kilka(naście) kilometrów po lesie, to nawet Guinnessowy zad wytrzymuje bez ruchu;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/P7010548_zpstvaresbj-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P7010548_zpstvaresbj.jpg.html)

Robson_zg
18-07-2016, 22:12
Zazdroszczę tego kontaktu Guinnessa z wodą, moja Vena niestety, do wody nie chce wejść.

Robson_zg
20-07-2016, 23:07
W niedzielę jedna sunia odjechała do nowego domku. Będzie mieszkała w okolicy Jastrzębia Zdrój. Pozostały u mnie jeszcze 3 dziewczyny, z czego jedna zostaje :)
Na zdjęciach Puma, Panda i Prelude


http://www.image-share.com/upload/3284/241.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3284-241.html)

http://www.image-share.com/upload/3284/242.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3284-242.html)

http://www.image-share.com/upload/3284/243.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3284-243.html)

Robson_zg
25-07-2016, 23:48
Moje maluchy dziś były 3 raz na podwórku. Poznają nowy teren, zaglądają w każde miejsce i radochy nie ma końca.


http://www.image-share.com/upload/3287/297.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3287-297.html)

Nie wiem jak inne rasy, ale jamniki lubią wygrzewać się na słońcu

http://www.image-share.com/upload/3287/299.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3287-299.html)

A tu Puma pierwszy raz schodzi w dół po schodach

http://www.pl.image-share.com/upload/509/76.jpg
źródło (http://www.pl.image-share.com/ijpg-509-76.html)

Wspólne gonitwy z mamą, oczywiscie bez wytarmoszenia uszów się nie obędzie..

http://www.pl.image-share.com/upload/509/78.jpg
źródło (http://www.pl.image-share.com/ijpg-509-78.html)

Vena pilnuje swoje dzieci, by nie uciekły za ogrodzenie

http://www.pl.image-share.com/upload/509/77.jpg
źródło (http://www.pl.image-share.com/ijpg-509-77.html)

MC_
26-07-2016, 08:24
Śliczności.

jm
26-07-2016, 08:31
Niskopodłogowce świetne!
Schody nie są zakazane dla jamników?
Ja mojego bordera znosiłam ze schodów przez pierwsze kilka tygodni, bo schody ponoć niezdrowe dla szczeniaków..?
O jamnikach słyszałam, że ze względu na budowę, schody w ogóle nie dla nich....?

Robson_zg
26-07-2016, 10:46
To prawda, że schody nie są wskazane dla jamników. Moje mają tych schodów niewiele. Bardziej uczulone na schody są te większe, standardy. Te mniejsze lepiej "znoszą" schody.
Jak na razie ja je też znoszę ze schodów.

ASAHI
28-07-2016, 18:47
265
Eragon Urban Team.

ekonet
29-07-2016, 12:17
265
Eragon Urban Team.
Filatelistyka Twoim nowym hobby? :)

suomi
29-07-2016, 14:58
Dawno nas tu nie było ale już przejrzałam wcześniejsze strony:
- Czarek jak zwykle wspaniały :mrgreen:
- jamniorki sama słodycz i ten fajny okres, kiedy poznają świat i muszą wszystko sprawdzić, powąchać, skosztować :twisted:
- uwielbienia Guinnessa do wody bardzo zazdroszczę, widać jak bardzo go to cieszy - Mika ostatnio wskoczył do stawu za nowo poznaną goldenką ale bardzo szybko się z niego ewakuował i stwierdził że było stanowczo za mokro :-P


https://youtu.be/UM1EQV_w_WA

ASAHI
29-07-2016, 16:09
Filatelistyka Twoim nowym hobby? :)

A kurczę po przerwie wklejałem zdjęcie i wyszło jak widać :-)

jm
30-07-2016, 00:07
A ja w ogóle zdjęcia nie widzę.... już kolejny raz mi się tak dzieje:(

suomi
30-07-2016, 01:07
Ja też nie widzę zdjęcia ASAHI, poprzednio też wyświetlały mi się tylko nazwy plików :|

abru
16-08-2016, 21:59
Widzę, że wszyscy się wakacjują :)
Lupek preferuje aktywny wypoczynek, on wypoczywa a ja biegam wokół niego, ćwiczę pady, przysiady i czołganie usiłując zrobić mu zdjęcie ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/190082016a_zps4z6zn8dc-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/19008.2016a_zps4z6zn8dc.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/196082016a_zpsa70hkx0u-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/19608.2016a_zpsa70hkx0u.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/214082016a_zpsqign8sy7-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/21408.2016a_zpsqign8sy7.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/215082016a_zpsmwx8trv7-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/21508.2016a_zpsmwx8trv7.jpg)

a na koniec kto najbardziej zmęczony? :D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/225082016a_zpshpdykgke-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/22508.2016a_zpshpdykgke.jpg)

pozdrawiamy :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/245082016a_zps1agie0q2-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/24508.2016a_zps1agie0q2.jpg)

D_Z_I_A_D_E_K
17-08-2016, 09:20
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13920983_1464845496875098_707866452730358517_n.jpg ?oh=0636a7f69d95b482c30df152bb6fffa3&oe=5848B1B4)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13958074_1466233643402950_4108788163727292053_o.jp g)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13925839_1466243813401933_5100064505129129720_o.jp g)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13975302_1466253906734257_4712195088179295400_o.jp g)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13925546_1466707510022230_8625269843523943778_o.jp g)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13923481_1466707513355563_4693480084771663719_o.jp g)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13996260_1466707516688896_9043783312411854308_o.jp g)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13926022_1466718890021092_1194891688023743449_o.jp g)

abru
17-08-2016, 20:25
Ale fajna bulinka :)

C_K
19-08-2016, 11:08
Wszystkie pieski które wrzucacie są cudowne, ale najsympatyczniejszy dla mnie jest Czarek od Zośka, co za wesoła morda no :)

abru
19-08-2016, 11:58
Czarek jest zdecydowanie poza konkurencją :)

kolorowooka
20-08-2016, 22:11
Właśnie, dawno Czarusia nie widzieliśmy. Co u niego słychać?

madebyzosiek
21-08-2016, 16:17
Witajcie!
Na wstępie dodam, że Lupek jest świetny, a zdjęcie z odbiciem w wodzie w jego wątku doskonałe! No i czterołap D_Z_I_A_D_E_K-a słodki :)

Sezon urlopowy powoduje, że nie ma kiedy aparatu na spacer zabrać, szczególnie że Czarek na urlopy już nie jeździ... Miałem dzisiaj w planach przywitać Was jakimś świeżym uśmiechem, no i mi pogoda spłatała figla... Dzisiaj Czarek wygląda tak:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/DSC_3410-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ekzn6h6hds842r2/DSC_3410.jpg)
Nikon d7100 i Mir 1B

albo tak:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/DSC_3414-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/tr8lokn25ioq0v3/DSC_3414.jpg)
Nikon d7100 i Mir 1B

Ale właśnie wstał i macha ogonem w stronę drzwi, czyli mówi - na spacer prosimy ;) Jak wróci słońce, to upragniony przez fanklub uśmiech będzie zaprezentowany :) A tymczasem pozdrawiam wszystkich czterołapnych i ich właścicieli :)

abru
21-08-2016, 16:53
Hehe, u nas podobnie, tylko pies w "budzie" pod stołem, no i na spacer to leniucha w ten deszcz prawie siłą musiałam wyciągać :D

Pawel92
21-08-2016, 18:43
Bull jest przedcudowny (a) :-D

D_Z_I_A_D_E_K
23-08-2016, 11:16
W poprzednim wpisie zapomniałem się przywitać, przepraszam.
FANTA - to niespełna 3 miesięczny Miniaturowy BullTerier, sunia pełna wigoru, wieczne ADHD, 3 letnie dziecko zamknięte w ciele psa :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13987401_1471803976179250_822794209581830973_o.jpg )


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13938338_1469162809776700_7114485145387663872_n.jp g?oh=5266d3c8f9d2a6205064bf2bc8230b71&oe=58402E8F)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14067836_1473912485968399_7171553965908392478_o.jp g)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14086236_1473912489301732_718700444391921835_o.jpg )


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14066387_1473912562635058_9054446179485406259_o.jp g)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13995618_1473912569301724_5498409648814284711_o.jp g)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14047389_1473912622635052_9180378153253890995_o.jp g)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14102884_1473912492635065_7171924517054844786_o.jp g)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14067875_1475242565835391_8675401313241562813_o.jp g)


https://youtu.be/hYv9HY2SduE

madebyzosiek
23-08-2016, 11:36
W poprzednim wpisie zapomniałem się przywitać, przepraszam.
FANTA - to niespełna 3 miesięczny Miniaturowy BullTerier, sunia pełna wigoru, wieczne ADHD, 3 letnie dziecko zamknięte w ciele psa :)

Witaj wśród miłośników czterołapów ogoniastych :) Ech 3 miesiące... właśnie wspominam zjedzone kapcie, przegryzane kable, skakanie przez płoty, bo pies wlazł dziurą, zjedzone dokumenty, skok na ciasto leżące na stole, ganianie po całym parku za kamyczkiem, który poleciał dwa metry do przodu i wszystkie inne numery, które trzy miesięczny Czarek wyprawiał 15 lat temu ;) Czekamy na więcej fot :)

A tym czasem słonko dziś zaświeciło, to i Czarek pozował ładnie :)
To po kolei, najpierw w kominku Exakty - nabytku z Jarmarku Dominikańskiego w Gdańsku :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/DSC_3441-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/t8lxi71qlcxyx8s/DSC_3441.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 35 2.0D

Później była przechadzka

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/DSC_3483-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/4redt3bkrpxd6ra/DSC_3483.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 85 1.8G

Trzeba było sprawdzić co jeszcze jest w torbie...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/DSC_3501-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/0tito9fs6ngs1kx/DSC_3501.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 85 1.8G

Poszukiwał modelek chętnych na zdjęcia ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/DSC_3514-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/50e9iumixp0kypu/DSC_3514.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 85 1.8G

I na koniec znów przechadzka :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/DSC_3560-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/16vc5kk6gj9kme3/DSC_3560.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 50 1.4D

Pozdrawiamy serdecznie :)

popi
26-08-2016, 11:17
D_Z_I_A_D_E_K, bardzo fajny taki mały bull, pewnie wszędzie go pełno :)

madebyzosiek, może masz jakieś zdjęcie psiaka z nowego nabytku?

madebyzosiek
26-08-2016, 11:18
madebyzosiek, może masz jakieś zdjęcie psiaka z nowego nabytku?

Jeszcze nie, robią się ;)

D_Z_I_A_D_E_K
26-08-2016, 15:43
D_Z_I_A_D_E_K, bardzo fajny taki mały bull, pewnie wszędzie go pełno :)

oj, wszędzie go pełno. Mówi się, że mini obiegnie 2x standarda, a ten się dopiero zorientuje :)

abru
26-08-2016, 16:45
Są fotoziutki i jest fotoCzarek :)

Lupek wieczorową porą ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/3420820162a_zpstlhvv4mz-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/34208.2016-2a_zpstlhvv4mz.jpg)

abru
27-08-2016, 21:22
To mówisz Czarek, że suczki na fotografów lecą? ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/4720820162a_zpskanhcjpy-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/47208.2016-2a_zpskanhcjpy.jpg)

malysz1986
27-08-2016, 21:28
Moje sznaucery miniaturowe fotka sprzed wieków odkopana niedawno :) Corsa Hebanowa Sfora (biała) i szczeniak Bashaam Cori's Meadow (czarno-srrebrna)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img24.otofotki.pl/obrazki/ep189_IS_DSCF9638111.jpg)

madebyzosiek
27-08-2016, 21:57
To mówisz Czarek, że suczki na fotografów lecą? ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/4720820162a_zpskanhcjpy-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/47208.2016-2a_zpskanhcjpy.jpg)
No choinka, chyba biorę go na zlecenie :) Mój 801s na serwis poszedł, mam nadzieję że przeżyje ;) A Lupek jak rasowy photographer :) Każda jego :)

abru
27-08-2016, 22:42
Tylko nie wiem czy zamiast robienia zdjęć nie wybrałby gwiazdorzenia ;)

madebyzosiek
27-08-2016, 23:02
Tylko nie wiem czy zamiast robienia zdjęć nie wybrałby gwiazdorzenia ;)
Lupek to może i gwiazdorzyć i pstryki robić :)

madebyzosiek
28-08-2016, 19:45
Pozdrawiamy niedzielnie :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/DSC_3582-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/mesqhlzyb0mxp1u/DSC_3582.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 17-50

Dzisiaj wyrywamy na stajla...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/DSC_3586-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/jlgg300qzxhqvoj/DSC_3586.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 17-50

Pozdrawiamy serdecznie :)

abru
28-08-2016, 20:45
Czarkowi to nawet okulary niepotrzebne, wystarczy, że się uśmiechnie i wszystkie panny jego :-D

MR
28-08-2016, 23:25
świetne zdjęcia :) Czarek rządzi, to chyba już jasne ;)

ja za to w weekend miałem przyjemność gościć w jednej z hodowi Akit i do tego ze szczeniakami. Muszę przyznać, że to małe uparciuchy i od razu widać jak bardzo różnią się od retriverów z którymi na co dzień się trzymam

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/akita2jpg_ahrnrsr-2.jpg
źródło (http://s5.ifotos.pl/img/akita2jpg_ahrnrsr.jpg/)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/akita1jpg_ahrnrsx-2.jpg
źródło (http://s5.ifotos.pl/img/akita1jpg_ahrnrsx.jpg)

popi
29-08-2016, 12:14
abru, ile dziennie robisz z psem km?

MR, jak to mówią: typowy japończyk :)

abru
29-08-2016, 13:22
popi, Lupek ma już prawie 13 lat, więc nadszedł czas się trochę szanować ;-) Ale jeszcze nie tak dawno, jeśli tylko czas pozwalał to spacery po 20-30 km przynajmniej w weekendy a i 50 kilka razy do roku przynajmniej, zdecydowanie w szybkim tempie, na co dzień ile się dało. Ale też on do tych bardziej wymagających ruchowo malamutów należał, za dużo nigdy nie było. Jego mama dla odmiany mogła włóczyć się cały dzień byle nie za szybko ;-)
Co do akit, wygląd pluszowego słodziaka bardzo mylący, charakterek mają skubane ;-)

MR
29-08-2016, 18:07
ojj mają mają.. Nie chciałbym zadrzeć z nimi ;)

D_Z_I_A_D_E_K
29-08-2016, 21:25
Fanta myśli tylko o jednym ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14117945_1484421078250873_7607143436995322633_n.jp g?oh=3a435298fcbb94e075d5876ac040ce6c&oe=583EE45F)

suomi
30-08-2016, 15:56
Jak miło oglądać zdjęcia Czarka i Lupka w dobrej formie! :-)
Nasza nowa forumowiczka bulinka jest po prostu urocza :mrgreen:
Za to po spojrzeniach małych akit od razu widać jacy to agenci :twisted:

My 13 sierpnia obchodziliśmy 2 urodziny Mikulaka, a było tak:


https://youtu.be/DIkiomCZjt8

abru
31-08-2016, 14:13
NajlePSIEgo dla Mikiego :)
Fajnie, że się pojawił bo nam się wątek nieco geriatryczno- pediatryczny zrobił :D

madebyzosiek
31-08-2016, 20:35
NajlePSIEgo dla Mikiego :)
Fajnie, że się pojawił bo nam się wątek nieco geriatryczno- pediatryczny zrobił :D
E tam, my się żwawo żegnamy z wakacjami :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/DSC_3647-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/rsnsvunigyojeph/DSC_3647.jpg)

Miki, najlepszego! Niektórzy kończą dwa latka, a innym już 16 się kończy :D

Boryszuk
31-08-2016, 21:38
A mi Bonkers wczoraj zepsuł palec. Dość niefortunnie pociągnął za smycz i wybił mi środkowy palec ze stawu.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/308ffr6-1.jpg
źródło (http://i65.tinypic.com/308ffr6.jpg)

ekonet
01-09-2016, 14:33
A mi Bonkers wczoraj zepsuł palec. Dość niefortunnie pociągnął za smycz i wybił mi środkowy palec ze stawu.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/308ffr6-1.jpg
źródło (http://i65.tinypic.com/308ffr6.jpg)
To Twój palec tam leci? ;)

digit
01-09-2016, 15:33
Pamiętacie Lilou ?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/lilou1-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/lilou1.jpg.html)

Psina dorosła i zdobyła kilka tytułów na wystawach.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/lilou12-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/lilou12.jpg.html)

A teraz jesteśmy po usg....


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/lilou2-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/lilou2.jpg.html)

Na razie widać 4-5 małych kuleczek :)

Boryszuk
01-09-2016, 18:47
To Twój palec tam leci? ;)

Nie. Zraniony palec pokazuję Ci w serdecznym pozdrowieniu ;-)

popi
01-09-2016, 21:10
madebyzosiek, nie odpuszczę Ci tych zdjęć z analoga :)

Wracając jeszcze do akit: chciałem takiego zanabyć skłonności tej rasy do kłusowania (a u mnie za oknami "stepie szeroki...") odpuściłem (że nie wspomnę o linieniu na potegę ;)

Boryszuk, zazdraszczam dostępu do morza. A dla psa taka stójka... Szacun!... ;)

digit, wystawowy czy użytkowy?

digit
01-09-2016, 21:17
BOS-y na szczęście nie występują w wersji wystawowej. Tylko typ użytkowy. Nie wymagają badań na dysplazję. My zrobiliśmy jednak badania :) stawy idealne.
Tak swoja drogą to gdzieś widziałem chyba nowe wytyczne dla sędziów dotyczące Owczarków Niemieckich ( wersja wystawowa ma ponoć zacząć z powrotem wyglądać jak pies , a nie kaleka).

popi
04-09-2016, 01:18
Żebyś wiedział, taka krzywdę jaką robią "miłośnicy" owczarków swoim psom (najlepiej dla nich byłoby chyba żeby pies brzuchem o ziemię szorował) już od dawna woła o pomstę do nieba.
Zresztą samo wystawianie tej rasy to też cyrk na kółkach...

madebyzosiek
04-09-2016, 06:30
madebyzosiek, nie odpuszczę Ci tych zdjęć z analoga :)


Cierpliwości, film jeszcze nie skończony. Chociaż to film testowy i mam nadzieję że będzie się czym chwalić :) A tymczasem zapraszam do obejrzenia Czarka analogowo z innych zabawek :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=271711

D_Z_I_A_D_E_K
04-09-2016, 11:18
Ponownie parę kadrów zwariowanej Fanty



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14188482_1491209504238697_3035325630390292031_o.jp g)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14206021_1491186900907624_2032392832134035902_o.jp g)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14231876_1491246870901627_5384342523066197490_o.jp g)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14241555_1491177604241887_618707069293808344_o.jpg )


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14263968_1491186897574291_4495795226549543258_n.jp g?oh=f6eb26f53335996f28c6cea629942e84&oe=5844B3E3)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14237560_1490566434303004_4447176131520039564_n.jp g?oh=df84dd2f3d9ccd1830c820155c344240&oe=5850EDC1)

Gracz
04-09-2016, 11:36
Przeuroczy piesek :)

kolorowooka
05-09-2016, 00:59
Chciałoby się powiedzieć, że Fanta jest tak słodka, że można ją schrupać, ale przecież "Fantę" się pije :wink:

D_Z_I_A_D_E_K
05-09-2016, 17:17
Dziś latająca FANTA


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14257672_1492795164080131_8215783453066934369_o.jp g)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14242402_1492795200746794_7981860316031604620_o.jp g)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14237666_1492795157413465_8578659914368280277_n.jp g?oh=767ab29e146b0e04183d28a70780c5a1&oe=5885206F)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/s960x960/14241647_1492795154080132_638342265578210153_o.jpg )

Monica31
05-09-2016, 19:03
Ludzie jakie piękne zdjęcia jak wy je robicie ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

digit
06-09-2016, 13:44
Lilou 2 lata temu i teraz.
Wielkość kwiatka taka sama.
Wkrótce zacznę Was męczyć białymi kuleczkami. :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/lilou20kwiatek1-2.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/lilou%20kwiatek1.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/lilou20kwiatek2-2.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/lilou%20kwiatek2.jpg.html)

kolorowooka
06-09-2016, 16:25
Jaka śnieżynka :)
Kiedy maluszki będą?

Latająca Fanta :D

digit
06-09-2016, 18:33
Małe powinny być około 10 października.

2pompony
06-09-2016, 22:53
Widziałem w telewizji - ludzie całe życie pomagali jakimś okaleczonym przez życie i sadystycznych ludzi zwierzętom, teraz sami potrzebują pomocy. Dajcie im tyle, ile wam sumienie dyktuje, link: https://pomagam.pl/budujemydom

Modzi, jeśli uważacie to za reklamę - zlikwidujcie posta, i miejcie to sami na swoim sumieniu.

am1974
07-09-2016, 20:15
Rudy ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/28900320564_fc267cbb90_b-1.jpg
źródło (https://flic.kr/p/L2PGr3)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/28903087863_38089df050_b-1.jpg
źródło (https://flic.kr/p/L34T46)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/28903074013_5167335752_b-1.jpg
źródło (https://flic.kr/p/L34NWi)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/29445243521_ec5b1de406_b-1.jpg
źródło (https://flic.kr/p/LRYz3r)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/29491052326_a4d8432561_b-1.jpg
źródło (https://flic.kr/p/LW2mpq)

kolorowooka
07-09-2016, 23:00
Ale rudzielec :D Imię idealnie pasuje 8)

am1974
08-09-2016, 08:46
Rudy to taka "wakacyjna" znajda, ktoś się go prawdopodobnie pozbył. Zadbany i ułożony pies, został przygarnięty w te wakacje. Historia jakich pewnie wiele...
On akurat miał szczęście. :)

madebyzosiek
08-09-2016, 10:25
Rudy to taka "wakacyjna" znajda, ktoś się go prawdopodobnie pozbył. Zadbany i ułożony pies, został przygarnięty w te wakacje. Historia jakich pewnie wiele...
On akurat miał szczęście. :)

No to muszę Ci powiedzieć, że masz u mnie lajka na maksa :) Nie rozumiem, jak istotę, która tak na mnie patrzy:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/201605060016-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/n21yn77bq30c4z4/2016-05-06-0016.jpg)

...mógłbym wyrzucić. Przecież to jest członek mojej rodziny, moje "dziecko" ;) Jest schorowany, noszę go na rękach, czasem w nocy wiozę do weta i nie potrafię sobie wyobrazić, że tej uśmiechniętej mordki nie ma, albo że się błąka gdzieś po mieście... Myślę, że powinno się dotkliwie i surowo karać tych, co się "pozbywają" swoich pupili jak się nimi znudzą...

jm
08-09-2016, 10:30
Chwilę mnie nie było, a tu tyle nowych twarzy w wątku - a co jedna, to cudniejsza;)
Co więcej, jak czytam, kolejne zapowiadają się już niebawem - całe białe;)

Tymczasem Guinness swoje drugie urodziny miał wczoraj:)
Imprezy nie było, ale prezent owszem;)
Guinness dostał własnoręcznie przeze mnie wykonany szarpak polarowy, a.... my w zamian od niego dostaliśmy... sami zobaczcie;)
Do niedawna na spacerach Guinness znał tylko dwie prędkości: 1. postój w miejscu (rzadko) lub 2. prędkość ponaddźwiękową (to zazwyczaj)
Teraz jest tak - ślimaki i żółwie mogą ich wyprzedzać;)
http://vid1375.photobucket.com/albums/ag473/jotem1/spacer_zpsyq1q2zt9.mp4
Ponadto dotychczas musiał do szczekających pobratymców "zagadać", musiał wyrwać ramię, bo pies, bo bawić się, bo chodźmy tam, bo....
aż do wczoraj...;)
http://vid1375.photobucket.com/albums/ag473/jotem1/spacer1_zpsipm1ixxx.mp4

Poza tym ten sam pies, którego znacie:)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P9040111xs_zpsoyhderqi.jpg.html)

"Do mnie"

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/P9040119xs_zpsieew2q5s-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P9040119xs_zpsieew2q5s.jpg.html)

Tu wygląda jakby wymagał odchudzenia, w rzeczywistości to chudzina, za to futra ma za dwóch...!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/P9040116xs_zpsgthskcij-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P9040116xs_zpsgthskcij.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/P9040124xs_zpswhkyfo7q-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P9040124xs_zpswhkyfo7q.jpg.html)

madebyzosiek
13-09-2016, 22:47
Pozdrawiamy :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/DSC_3705-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/l4xx00fln71p1dj/DSC_3705.jpg)
D7100 + Jupiter 37A

DawidDoswiad
15-09-2016, 21:11
Piękne zdjęcia robicie.Ja jestem w tym amatorem akurat robię telefonem.Mam plan kupić coś żeby te zdjęcia wychodziły ale jeszcze nie teraz mam inne priorytety ...

madebyzosiek
17-09-2016, 17:25
Witam nikoniarzy od czterołapów :)

Jak pamiętacie, jakiś czas temu Czarek wyrywał laski na Exaktę VX 1000 z 1968 roku.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/DSC_3514-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/50e9iumixp0kypu/DSC_3514.jpg)

Dziś po skanowaniu i obróbce, mogę powiedzieć, że stary też może. Fakt, że do Nikona FE, czy F501 jest mu daleko, ale porównałbym go z Praktiką MTL 50. Podobnie toporny i wymagający, więc wszelkie niedociągnięcia to raczej moja wina.
Kadrowanie kominkiem to jednak doświadczenie niepowtarzalne


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/08/DSC_3441-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/t8lxi71qlcxyx8s/DSC_3441.jpg)

Więc przykładowe efekty prezentuję poniżej. W akcji Exakta VX 1000 i Tessar 50 2.8
Kiedy pies je Ci z ręki...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/201609160007-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/0h65p26eqq3si88/2016-09-16-0007.jpg)

O! Znalazłem Nikona w trawie ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/201609170024-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/33637fln7aw2z4l/2016-09-17-0024.jpg)

Ciastko daj, to może pójdę dalej ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/201609170026-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/reybmmk6k9jk1km/2016-09-17-0026.jpg)

A już za niedługo efekty działania jeszcze starszej Exakty...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/exakta_vx-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ldz75yy7hkinfcf/exakta_vx.jpg)
Exakta Varex VX (1953) i Tessar 50 2.8

Pozdrawiamy!

Milosz85
19-09-2016, 14:04
Podobaja mi się te fotki.Poszukam swoich na dysku.

madebyzosiek
19-09-2016, 14:10
Podobaja mi się te fotki.Poszukam swoich na dysku.

Witamy i na foty czekamy :)

madebyzosiek
25-09-2016, 19:20
Witajcie drodzy moi! Dawno nas nie było, aż jesień przyszła, a to pora w kolorach Czarka, więc trzeba było pójść w liście :)

Oczywiście trzeba było zabrać aparat...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/DSC_4255-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ui24mfnwegmy4sp/DSC_4255.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 35 2.0D

Zapozować w słońcu...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/DSC_4263-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/nqx9owr6q2s1gov/DSC_4263.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 35 2.0D

Obczaić ustawienia w aparacie...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/DSC_4267-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ivzsmn3r4zurs9f/DSC_4267.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 35 2.0D

Ale najważniejsze, że chodzimy :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/DSC_4281-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/8ttaf29jv1atlta/DSC_4281.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 35 2.0D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/DSC_4304-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/9ot2axpxmztzs31/DSC_4304.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 50 1.4D

Co u Was słychać? :) Pozdrawiamy...

madebyzosiek
02-10-2016, 22:29
Co tam psi nikoniarze u Was słychać? Bo to już jesień przyszła, a tu cisza ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_4345-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/vy28htzv9u7n6b7/DSC_4345.jpg)
D7100 i Nikkor 28 3.5 AiS

Pozdrawiamy :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_4370-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/b92pszeef16p9gj/DSC_4370.jpg)
D7100 i Nikkor 105 2.5 AiS

digit
03-10-2016, 02:53
Dla nas wczorajsza noc była wyjątkowa

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_0912-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_0912.jpg.html)

madebyzosiek
03-10-2016, 09:27
Dla nas wczorajsza noc była wyjątkowa


Wow, jaka gromada :) Będzie pępkowe? ;) Gratulacje! :D

kolorowooka
03-10-2016, 18:04
digit gratulacje! Wszystko poszło bez komplikacji? Jak się czuje mamusie?

digit
04-10-2016, 03:32
Jako, że nocki mam z głowy kolejne zdjęcia.
Maluszki mają już prawie 2 dni
Niesamowite jest to jak sunia opiekuje się małymi. Po jedzeniu robi masaż brzuszków. Wyjście na siku zajmuje jej 30 sekund.
Kosmicznie wygląda jak małe dorwą się do mleka i nagle zaczyna merdać 7 ogonków z radości, że jest papu.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_0951a-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_0951a.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_0967-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_0967.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_0968_1-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_0968_1.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_0976-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_0976.jpg.html)

PiKa
04-10-2016, 07:18
Co to za rasa?

suomi
04-10-2016, 13:19
Digit - gratulacje dla mamusi i właścicieli! :) Prosimy o więcej zdjęć białych "krecików", słodkie pyszczki :roll:


Co to za rasa?

Biały Owczarek Szwajcarski, w skrócie BOS ;)


A my w weekend mamy wystawę na której Mika powalczy o ostatni wniosek do dorosłego championatu i ostatnią ocenę doskonałą do uprawnień hodowlanych, zadanie będzie trudne bo deszcz i ziąb to nie jest pogoda, którą lubi Mikuś... Jutro trening i fryzjer więc będzie okazja do zrobienia nowych zdjęć :twisted:

digit
09-10-2016, 12:19
Maluchy maja już prawie tydzień.
Za 3 dni zaczną otwierać oczy , a za tydzień chodzić:)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_1037-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1037.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_1052-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1052.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_1133-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1133.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_1155-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1155.jpg.html)

suomi
10-10-2016, 16:30
Widzę, że maluchy pięknie rosną, a mamusia fantastycznie się nimi opiekuje :)

My wczoraj wieczorem wróciliśmy z Zabrza, jestem bardzo dumna z naszej pociechy bo poznał handlerkę pół godziny przed wystawą, a bardzo ładnie z nią pracował :) Fajerwerków nie było ale Mika dostał CWC i tym samym ukończył dorosły championat kraju. Dzięki ocenie doskonałej mamy też już wszystko co potrzebne do uprawnień hodowlanych ale tu się nie spieszymy - chcemy zrobić jeszcze nieobowiązkową część badań - oczu i serca.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/xRwLIs-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img924/4418/xRwLIs.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/sd55TG-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img922/9181/sd55TG.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/4tsX3C-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img923/5669/4tsX3C.jpg)

Feni
10-10-2016, 20:26
Gratki dla Miki, Gratki dla digita :D:D

A ja co by wątek rozruszać, to Tinę z lasu daję :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://s14.postimg.org/6mqikfvtd/spaced_ugi_Tina_Majka_372_Edit.jpg)

suomi
10-10-2016, 21:15
Feni jak zwykle świetne, klimatyczne zdjęcie :D A jak miewa się reszta Twojej kudłatej ekipy?

Feni
10-10-2016, 22:17
Ekipa miewa się całkiem nieźle.
Kot wyprowadzony na prostą z problemami skórnymi. Maja/York- odpukać jest zdrowiutka i wesoła.
Ostatnio jednak, coraz bardziej wiek daje się we znaki Sarze, 16-letniej Pudlicy. Cukrzyca, brak wzroku i Słuchu. Został tylko węch.
Od tygodnia zaczęła chodzić w... pieluszce, bo do tego już się nawet posunęło, że robi w domu ( tzn. trwa to już od ładnych paru mscy, ale dopiero teraz, zdecydowaliśmy się ubrać psa w pieluchę).
Ratuje się ją jak można, ale czasami to bywa już bardzo męczące i tak się zastanawiam czy męczy to tylko człowieka...

a Sara to ta delikwentka ;)

w tych lepszych czasach

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://s12.postimg.org/482g41u19/130.jpg)

no i w tych gorszych... od dwóch lat głównie śpi i stara się nie przemęczać Babcia Sara ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://s12.postimg.org/ax8zk2fd9/image.jpg)

suomi
10-10-2016, 23:07
To właśnie najbardziej dramatyczny czas w posiadaniu psa, kiedy musimy zgadywać czy wciąż cieszy się życiem czy też robimy mu krzywdę chcąc zatrzymać go przy sobie jak najdłużej. Kiedy Aza miała te gorsze dni, kiedy z wielkim trudem taszczyłam ją przed dom za potrzebą bo sama nie miała siły chodzić lub trzeba było sprzątać w domu i myć psa też miałam takie rozważania ale później przychodziły te lepsze dni, kiedy powracał błysk w oku i merdanie ogona, a na spacer wychodziła praktycznie sama, ja tylko podtrzymywałam tył na pasku. Z tym, że Azunia do końca jako tako widziała, miała komplet zdrowych zębów, a zupełnie nie chodziła tylko przez ostatnie 4 czy 5 dni więc mieliśmy sporo szczęścia.

digit
11-10-2016, 11:22
Smutno się zrobiło. Chyba prawie każdy z nas ma takie wspomnienia. Mój poprzedni owczarek żył aż 20 lat. Po jego odejściu zrobiłem sobie prawie 10 lat przerwy od piesków.

My decyzje o hodowli podjęliśmy w nietypowy sposób. Wiele osób mówiło, ze mamy piękna sunię, również inni hodowcy. Gdy pojawiła się okazja wystawienia Lilou pojechaliśmy. Nasze doświadczenie na wystawach było zerowe. I nagle sunia dostaje BOBy, Cace itp. byliśmy w szoku jak niektórzy sędziowie przyglądali się jej jeszcze przed wystawą. No i decyzja zapadła.
Suomi super,że robisz badania Mice. My zrobiliśmy chyba prawie wszystkie możliwe często nie wymagane w tej rasie choćby BOS w przeciwieństwie do ON nie musi mieć badań na dysplazję.
No i mamy 3 weterynarzy w rodzinie :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/1_1-2.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/1_1.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/4_1-2.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/4_1.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/3_1-2.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/3_1.jpg.html)

suomi
11-10-2016, 17:30
Małe śliczne noski i pyszczki zaczynają nabierać kolorów :mrgreen:

My mimo rozpaczy po stracie Azy nie mogliśmy sobie poradzić z tą straszną pustką panującą w domu, co prawda były koty ale im też bardzo brakowało psa. Dlatego tak szybko zapisaliśmy się w hodowli w kolejce po szczeniaka i też specjalnie nie myśleliśmy o wystawach ale hodowczyni nas namówiła żeby przynajmniej spróbować. Okazało się, że z 4 jeżdżących na wystawy psiaków z miotu najlepiej radzą sobie właśnie Mika i mieszkająca w Czechach Lola :)
U retrieverów do hodowlanki poza ocenami na wystawach potrzebne jest tylko prześwietlenie stawów biodrowych z wynikiem A, B lub nawet C. Mnie coś zaćmiło przy oddawaniu Miki na prześwietlenie więc zrobiliśmy tylko biodra i łokcie (z najlepszymi wynikami), jeśli kiedyś trzeba mu będzie podać narkozę to przy okazji zrobimy do kompletu jeszcze rzepki. Badania serducha i oczu są mniej kłopotliwe więc w najbliższych tygodniach się na nie wybierzemy.

Feni
11-10-2016, 18:31
Zgadza się, na każdego psiaka przychodzi pora- wpisane w życie i z tym się nie ma co kłócić, tylko cieszyć ze wspomnień ;)
...przynajmniej ja do tego tak podchodzę. :)

Digit, super masz te maluchy :D

suomi
16-10-2016, 14:17
Korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się wczoraj na popołudniową przejażdżkę po parku, fajnie było :mrgreen:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/vfq10T-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img923/1899/vfq10T.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/JH3z9s-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img923/4444/JH3z9s.jpg)

A dziś od rana leje - Mika nie rusza się z domu bez pelerynki przeciwdeszczowej :P

irek6311
18-10-2016, 15:11
Lustrzanki nie znosi to z telefonu 3x, Axa 10 miesięczny długowłosy ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/MJXalele-1.jpg
źródło (https://i.imgbox.com/MJXalele.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/4Cz2DI5P-1.jpg
źródło (https://i.imgbox.com/4Cz2DI5P.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/ehLoEFpx-1.jpg
źródło (https://i.imgbox.com/ehLoEFpx.jpg)
Pozdrawiam hodowców tej rasy, ja od wiosny zacznę te pieski hodować :D

digit
18-10-2016, 22:45
Rośniemy. Pieski już mają 2 tygodnie.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_1635NIEB-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1635NIEB.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_1587FIOL-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1587FIOL.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_1683ROZ-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1683ROZ.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_1590FIOL-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1590FIOL.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_1585FIOL-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1585FIOL.jpg.html)

czupacabra
19-10-2016, 01:18
Jakie słodziaki [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

olazpola
19-10-2016, 11:10
śliczne pieski ;) ja mam akite amerykańską - nie umiem tylko wstawiać zdjęć na forum


(reklama usunięta)

madebyzosiek
19-10-2016, 11:24
śliczne pieski ;) ja mam akite amerykańską - nie umiem tylko wstawiać zdjęć na forum


Wysłałem Ci PW z kołem ratunkowym koleżanko z jednego miasta. Ale patrzę na Twoją stopkę i nie wiem, czy jesteś u nas w słusznym celu. Usuń ją prędko i wrzucaj zdjęcia :)

madebyzosiek
23-10-2016, 17:37
Czarka dawno nie było :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/DSC_6593-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/i3omzckac0nnc0d/DSC_6593.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 85 1.8G

Pozdrawiamy jesiennie :)

madebyzosiek
23-10-2016, 18:38
A to może jeszcze Czarek analogowo :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/201610200005-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/xt9kzhgn5rb6xn2/2016-10-20-0005.jpg)
Nikon F90x i Nikkor 28 3.5 AiS

puch24
24-10-2016, 09:20
To F90X można (wolno?) jeszcze robić zdjęcia? ;-)
(mam w nim film chyba od 6 lat...)

madebyzosiek
24-10-2016, 09:27
To F90X można (wolno?) jeszcze robić zdjęcia? ;-)
(mam w nim film chyba od 6 lat...)

No ba, nawet starsze jeszcze otwierają migawkę czasem ;)

abru
24-10-2016, 13:27
Trochę nas tu nie było a tu takie małe białe pulpety gwiazdorzą :) Niech rosną zdrowo i trafią do najlepszych domków!
Czarek w każdych okolicznościach przyrody równie urzekający.
A u nas Lupkowi 13 lat stuknęło, ale spoważnieć jakoś chyba nie zamierza ;-)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/10/3601020162a_zpsr7vyf1cy-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/36010.2016-2a_zpsr7vyf1cy.jpg)

( przydałby się czasem jakiś szerszy obiektyw ;) )

madebyzosiek
28-10-2016, 17:45
Czarek w każdych okolicznościach przyrody równie urzekający.

A dziękujemy :)


A u nas Lupkowi 13 lat stuknęło, ale spoważnieć jakoś chyba nie zamierza ;-)

Noooo, super! Nam już na 16 leci :) Fizycznie dziadek, umysłowo dzieciak ;)


( przydałby się czasem jakiś szerszy obiektyw ;) )

A nie miałaś Tamrona 28-75? Chyba że chcesz jeszcze szerzej? :)

Nikoniarze, drodzy psiarze! Zapraszam do zabawy z Czarkiem :)

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=276854&p=3766954#post3766954

abru
28-10-2016, 20:59
Tamrona mam, przy okazji tego zdjęcia tak mnie naszło, że jakaś rybka czasem by się do zabawy przydała ;) Albo w wersji bardzo taniej, albo możliwość pożyczania czasem bo to z kategorii zachcianek niekoniecznych ;)

madebyzosiek
28-10-2016, 21:03
Samyanga rybiego polecam. Tani i bardzo dobry do sporadycznego użytku :) Ja mam do DXa, a FXowej używam czasem z Canonem 6D :)

Owain
28-10-2016, 21:10
Ech, Zosiek, nie wiem czy masz jakieś remedium na umieranie psiaków.Swojego pierwszego miałem od szczeniaka przez 18 lat (owczarek huculski). Padł w 2004 r. Teraz Zuzia, ukochana jamniczka żony lat 14, serce od kilku lat już słabo, dodatkowo zaawansowany rak wątroby. 7 pastylek dziennie. Mnie to trochę przerasta.

Zuzia:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/317b807-1.jpg
źródło (http://i65.tinypic.com/317b807.jpg)

kurako92
28-10-2016, 21:15
Biedna Zuzia, z drugiej strony ja tak nazwałem córkę, piękne imię [emoji14]

madebyzosiek
28-10-2016, 22:48
Ech, Zosiek, nie wiem czy masz jakieś remedium na umieranie psiaków.

Czujemy się gotowi w każdej chwili od dwóch lat... Wystarczy że zniknie chęć do życia, a pojawi się smutek i cierpienie... Ale na razie jest uśmiech każdego dnia :)

OjTam
29-10-2016, 12:03
Szanowni Państwo. (zarówno na 2 jak i 4 nogach)
Państwo pozwolą, że przedstawię.


Oto Bryza.

http://i.imgur.com/a3dJlfn.jpg
źródło (http://i.imgur.com/a3dJlfn.jpg)


Starsza, dystyngowana Pani...

http://i.imgur.com/cFki3Fz.jpg
źródło (http://i.imgur.com/cFki3Fz.jpg)

... choć trochę ciekawska (co tam człowiek masz?)

http://i.imgur.com/0In0EOq.jpg
źródło (http://i.imgur.com/0In0EOq.jpg)


Lubi:
Poznawać okolice...

http://i.imgur.com/FSQGPD8.jpg
źródło (http://i.imgur.com/FSQGPD8.jpg)

... nowych kumpli...

http://i.imgur.com/c6dwbA4.jpg
źródło (http://i.imgur.com/c6dwbA4.jpg)

... potarzać się w liściach (i nie tylko)

http://i.imgur.com/hvzaAAY.jpg
źródło (http://i.imgur.com/hvzaAAY.jpg)

... a czasem po prostu poleżeć (torpeda załadowana i gotowa do odpalenia)

http://i.imgur.com/kYPvv7H.jpg
źródło (http://i.imgur.com/kYPvv7H.jpg)

...na przykład na środku korytarza

http://i.imgur.com/eqrOtTt.jpg
źródło (http://i.imgur.com/eqrOtTt.jpg)

...albo na progu

http://i.imgur.com/8Ycs1FJ.jpg
źródło (http://i.imgur.com/8Ycs1FJ.jpg)

Kontakty z człowiekami?

Czasem ją wykąpią

http://i.imgur.com/J69fQfq.jpg
źródło (http://i.imgur.com/J69fQfq.jpg)

Czasem jeść żałują (pół godziny wcześniej jadła? Co to jest...)

http://i.imgur.com/pEJ6cmW.jpg
źródło (http://i.imgur.com/pEJ6cmW.jpg)

Czasem spać nie dadzą (idź mi z tą lufą człowiek)

http://i.imgur.com/W9UyWiR.jpg
źródło (http://i.imgur.com/W9UyWiR.jpg)

Czasem po marudzą (jaki środek schodów? jakie chcesz przejść? o czym ty do mnie mówisz? ogarnij się człowiek)

http://i.imgur.com/9nvub8w.jpg
źródło (http://i.imgur.com/9nvub8w.jpg)

Ale i tak im w kwiatkach pomogę. (O tu trzeba podlać, słuchaj mie człowiek)

http://i.imgur.com/ttbAlng.jpg
źródło (http://i.imgur.com/ttbAlng.jpg)


Pozdro załoga. Do następnego.

http://i.imgur.com/9J03eLx.jpg
źródło (http://i.imgur.com/9J03eLx.jpg)

abru
31-10-2016, 16:25
OjTam, fajna ta Bryza, witamy dziewczynę, tylko na złych właścicieli trafiła ;) Jak to można tak pieska, nie dość, że kąpać, to jeszcze głodzić ;-)

madebyzosiek- myślałam o tym Samyangu, ale zdaję sobie sprawę, że po krótkiej zabawie pewnie by w torbie wylądował, więc na razie, wyjątkowo, jeszcze rozsądek wygrywa ;) Choć, co przyniesie przyszłość, tego nie wie nikt ;-)

OjTam
31-10-2016, 16:52
OjTam, fajna ta Bryza, witamy dziewczynę, tylko na złych właścicieli trafiła ;) Jak to można tak pieska, nie dość, że kąpać, to jeszcze głodzić ;-)

Wiesz abru kąpać to się nawet lubi. Ale tylko na świeżym powietrzu. I za grzyba się wytrzeć nie da. :D
A jeść jakby jej dawał to czarna dziura normalnie. Ile dasz tyle zje. :D No chyba, że jej nie pasuje. Wtedy to dopiero popis wokalno ruchowy urządza... ;-)

abru
01-11-2016, 19:50
zimno było to zaparował ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/375102016a_zpszg2q6mkx-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/37510.2016a_zpszg2q6mkx.jpg)

suomi
01-11-2016, 21:26
Abru, super klimatyczne zdjęcie :mrgreen: Miło mi oglądać naszych forumowych weteranów w dobrej formie :)

abru
02-11-2016, 19:31
suomi, wyjątkowo piękny poranek trafiliśmy :)

Mały tu coś ruch ostatnio, więc Lupek pokaże swoją koleżankę Felę. Dobrze, że smaczki ze strusia czynią cuda bo to taki typ, co nawet jak się nie rusza to się rusza ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/fela2_zpse1rvkmv5-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/fela2_zpse1rvkmv5.jpg)

czasem zadziera nosa

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/fela1_zpsdxunrfnq-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/fela1_zpsdxunrfnq.jpg)

czasem nawet pozuje

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/fela_zpsn1qddm13-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/fela_zpsn1qddm13.jpg)

ale prawdziwej natury nie ukryjesz :D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/fela4_zps4spzwb0z-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/fela4_zps4spzwb0z.jpg)

smaczek taki dobry, piesek taki głodny ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/fela3_zps4yggjgd0-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/fela3_zps4yggjgd0.jpg)

madebyzosiek
02-11-2016, 19:36
My tu gadu gadu, a tu na Czarka głosować trzeba :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=277009
Lupek jest świetny :)

suomi
02-11-2016, 22:08
My tu gadu gadu, a tu na Czarka głosować trzeba :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=277009
To głosujemy! ;)


Lupek jest świetny :)
Popieram: i Lupek, i Lupkowa Fela - cudowni :mrgreen:

digit
05-11-2016, 23:24
Uzbierało się trochę zaległości. Chyba Was zaraz zamęczę zdjęciami.



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/DSC_1713-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1713.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/DSC_1719-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1719.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/DSC_1723-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1723.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/DSC_1884-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1884.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/DSC_1932-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_1932.jpg.html)

salas
05-11-2016, 23:40
Ale słodziaki :D jak male niedźwiadki ?

abru
06-11-2016, 00:00
Takimi słodziakami to ja mogę być zamęczana :)

suomi
06-11-2016, 04:25
Też chętnie poddam się zamęczeniu zdjęciami tych małych cudeniek :) Ja chyba nie mogłabym mieć hodowli, nie oddałabym ani jednego malucha :-P

digit
06-11-2016, 13:46
U nas zapadła decyzja , że różowa sunia ( Diuna) zostaje z nami.
Dziś piesy były na pierwszym spacerze na ogrodzie. Ale najpierw zaległości.....


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/DSC_2120-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2120.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/DSC_2131-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2131.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/DSC_2150-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2150.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/DSC_2201-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2201.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/DSC_2225-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2225.jpg.html)

abru
09-11-2016, 21:10
O, to gratuluję trwałego powiększenia rodziny :)

Psy i dzieci... Sama słodycz, wdzięczni modele, tiaaa.
Teraz patrzymy z uśmiechem w obiektyw, albo złośliwość synchroniczna :twisted:



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/jampl_zpscqfb2vqz-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/jampl_zpscqfb2vqz.jpg)

MR
14-11-2016, 00:19
do nas na chwilę zawitała zima, przywitaliśmy ją... tańcząco- Makareną ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/IMG0375nf_axsxqrn-1.jpg
źródło (http://s5.ifotos.pl/img/IMG0375nf_axsxqrn.jpg)

suomi
23-11-2016, 20:03
A nie myśleliście, żeby zacząć trenować psi taniec? :mrgreen:

Mika w jesiennej stylizacji:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15073418_1444414908920794_3411527826013706011_n.jp g?oh=ff7310e3c5f45858111012edab233533&oe=58B3BE35)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14956648_1434664536562498_1221082781493732985_n.jp g?oh=4bf31e9bae21de06f3c2debcb1327bb9&oe=58BF494A)

Robson_zg
27-11-2016, 21:30
U mnie też się rodzina powiększyła, dojamniczyłem się dziewczynką z mojej hodowli. Puma ma 6,5 miesiąca, waży 3,2kg i raczej wiele jej już nie przybędzie :)


http://www.image-share.com/upload/3380/86.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3380-86.html)


http://www.image-share.com/upload/3380/88.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3380-88.html)

abru
02-12-2016, 00:01
Mina Mikiego na drugim zdjęciu :D Czyżby pozować nie lubił? ;-)
Robson_zg śliczne maleństwo, tylko czemu tak z fotkami bidnie?
I co tu w ogóle taka cisza?

U nas zimą postraszyło, choć od kilku godzin to już tylko deszcz pada, niestety

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/824122016aa_zpsw4qtn2s3-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/824.12.2016aa_zpsw4qtn2s3.jpg)

digit
02-12-2016, 10:58
Część piesków już w nowych domach. Trochę jeszcze powrzucam zdjęć, bo dysk przepełniony fotkami.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2312-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2312.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2377-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2377.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2384-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2384.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2399-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2399.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2400-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2400.jpg.html)

abru
02-12-2016, 17:12
digit, dawaj więcej słodziaków :)

suomi
04-12-2016, 00:16
Mina Mikiego na drugim zdjęciu :D Czyżby pozować nie lubił? ;-)
Lubi, nawet bardzo! Ale jeszcze bardziej lubi robić (nie tylko do zdjęć) różne dziwaczne miny :lol:


U nas zimą postraszyło, choć od kilku godzin to już tylko deszcz pada, niestety
U nas też do tej pory fajnej zimy było niewiele - 1 może 2 dni, a tak to głównie chlapa i deszcz :neutral:

Białe gwiazdeczki cudne, a te śpiące zapewne po świetnej zabawie - rozbrajające :)

abru
04-12-2016, 18:15
drapieżnik i ofiara ;-)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/853122016aa_zpsdkfarfws-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/853.12.2016aa_zpsdkfarfws.jpg)

digit
07-12-2016, 10:59
Pierwszy spacer maluszków.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2427_1-2.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2427_1.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2448-2.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2448.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2453-2.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2453.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2459-2.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2459.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2468-2.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2468.jpg.html)

Liberator
07-12-2016, 21:31
A oto Lotka, 6 miesięcy :-)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/302avsh-2.jpg
źródło (http://i66.tinypic.com/302avsh.jpg)

abru
08-12-2016, 19:49
Liberator, fajna mała :)

kajmakowa
08-12-2016, 22:24
digit, niesamowicie słodkie maluchy :) Sama radość, mieć takich modeli.

My z piesiastym pozdrawiamy z bajki


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_7910_zpsfofrlhal-1.jpg
źródło (http://i1379.photobucket.com/albums/ah160/aniapirdziu/DSC_7910_zpsfofrlhal.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_7851_zpsaawjtiu0-1.jpg
źródło (http://i1379.photobucket.com/albums/ah160/aniapirdziu/DSC_7851_zpsaawjtiu0.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_7893_zpskmwjhoul-1.jpg
źródło (http://i1379.photobucket.com/albums/ah160/aniapirdziu/DSC_7893_zpskmwjhoul.jpg)

A tak lubimy zimę :D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_7814_zpsrx0bhoht-1.jpg
źródło (http://i1379.photobucket.com/albums/ah160/aniapirdziu/DSC_7814_zpsrx0bhoht.jpg)

popi
10-12-2016, 10:39
digit, przemiłe te szczeniory :)

kajmakowa, masz świetne tereny do zabaw z psiakiem (nawiasem to podświetlenie promieniami słońca na dwójce bardzo smakowite)

abru
10-12-2016, 22:53
kajmakowa, piękna ta Twoja bajka, też chcemy z Lupkiem do takiej :)

kajmakowa
11-12-2016, 13:20
Zapraszamy na Podkarpacie :) Na pogórzu Strzyżowskim wolność i swoboda prawie nie limitowana kilometrami

Johhny
17-12-2016, 00:49
Kilka zdjęć z poprzedniej zimy:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/DDDaL4UAQ5sGwBeSSf8rTQIX1JXalw4eOBfI7VQu7ueHcp6Bw_ 1IdbCP-vuzWiWCPo2nRGQ4I24UZ7I=w1303-h653-rw)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://lh3.googleusercontent.com/SWNZ3n5uM41jmvg3OFJez7PK2WXmYM4kEry9XejwOBNQXbEzQd nB45meoztnW-YCzveGhSmuQ7Whh-w=w1303-h653-rw)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://lh3.googleusercontent.com/Sm1Qytyl9RDDJYAKRjp4yd6_WS-JUfWCL_t-2LNHD8roKOuwP6CUvQvDwmjvGW9lDoYBuPsQRo_y_6g=w1303-h653-rw)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://lh3.googleusercontent.com/7kKHok5rX6SzGI3tYKBK38BfgJ9iWBoi1KUHjfGvcBp9R122UC 3mt_TLJWNR39J9VBfuQ7PXWy7j-Sw=w1303-h653-rw)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://lh6.googleusercontent.com/3ELnAHQ4tdYyB-cxlh8cNMKA3WGxg96AprnhrwN0lgfdRLkUvtzVyif_tUvp8tGF plbS5--b5tJKBxo=w1303-h653-rw)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://lh6.googleusercontent.com/0vi9_POd9ATLX9_2wLzs-256x0YCwtQg5kyOEuy4YNsKr-c36wumC28srgmFBQgwQ44y9Q-YiXBidps=w1303-h653-rw)

madebyzosiek
17-12-2016, 13:47
Kilka zdjęć z poprzedniej zimy:

Niestety, zdjęcia na googlu znikają... Proponuję: https://www.dropbox.com/s/th8jvamxip21toc/zdjecia_na_forum_z_dropbox.pdf?dl=0
Możesz mi później na PW wysłać nowe linki, to ja je podmienię, bo nawet nie zdążyłem zdjęć zobaczyć ;)

Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta o tym czterołapie... :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0159-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/u8l5ifdkeee150u/DSC_0159.jpg)
Nikon D700 i Nikkor 35 2.0D

Nie ma śniegu w Opolu... może na święta coś będzie :) Ale za to jest ciasteczko :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0169-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/uci1v2w7znorih8/DSC_0169.jpg)
Nikon D700 i Sigma 105 2.8 OS

Z wyrazami uśmiechu :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0170-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/vkh6ead07k376jr/DSC_0170.jpg)
Nikon D700 i Sigma 105 2.8 OS

Wasz ulubieniec - Czarek :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0189-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/4g9813dmmmw0753/DSC_0189.jpg)
Nikon D700 i Nikkor 85 1.8G

abru
17-12-2016, 17:41
Czarek, wreszcie, za długo kazałeś na siebie czekać :evil: Widzę, że jest nowa zabawka, więc proszę mi tu nadrabiać zaległości!

Lupek przypomina, żeby zimą dbać o odpowiedni poziom witaminy D. Można tak ;-)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/1075122016a_zpsqszocuhl-2.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/1075.12.2016a_zpsqszocuhl.jpg)

kajmakowa
17-12-2016, 19:55
Czaruś jest uroczy :) Taki pogodny psiak

Lupek po prostu wie, że w tej pozycji ta witamina jest najlepiej wytwarzana :D

madebyzosiek
17-12-2016, 22:47
Czarek, wreszcie, za długo kazałeś na siebie czekać :evil: Widzę, że jest nowa zabawka, więc proszę mi tu nadrabiać zaległości!

Może nie całkiem nowa, ale jak nowa wygląda :) Się nosiłem z zamiarem, no i znalazłem :) Zaległości nadrabiamy, tylko Czarek mówi... Nie! Kolejny aparat ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło ( https://dl.dropboxusercontent.com/s/nia3dq2qwguvq2e/DSC_0133.jpg)
Nikon D700 i Nikkor 85 1.8G


Czaruś jest uroczy :) Taki pogodny psiak

Dziękujemy :) Uśmiech dla wszystkich! :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0152-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/gzlky972ecnwb3w/DSC_0152.jpg)
Nikon D700 i Sigma 105 2.8 OS

madebyzosiek
25-12-2016, 13:44
Z okazji świąt Bożego Narodzenia Czarek chciałby wszystkim złożyć życzenia radości i ciepła :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_7066Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/o6injrxrq0iecwa/DSC_7066-Edit.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 35 2.0D

A w Nowym Roku samych radosnych kadrów :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_71031-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/22r4myphd961s2e/DSC_71031.jpg)
Nikon D7100 i Nikkor 35 2.0D

Pozdrawiamy serdecznie :D

ASAHI
26-12-2016, 21:33
Rewelacyjny psiak i świetne zdjęcia :-) Widać że pies fotografa :-)

madebyzosiek
27-12-2016, 14:01
Rewelacyjny psiak i świetne zdjęcia :-) Widać że pies fotografa :-)
Dziękujemy :D

madebyzosiek
29-12-2016, 23:37
Czarek dzisiaj chciał się pobawić pożyczonym szkłem, które miało mnie do siebie przekonać lub nie ;)

Poszliśmy na długi spacer :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0676-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/c5xnk5m5upa0kir/DSC_0676.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0698-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/c31rw7fshsnlvzj/DSC_0698.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0711-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/0pqcgcev5mjsorh/DSC_0711.jpg)

Później narobiliśmy bałaganu w przedpokoju :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0736-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/d4y9bwy2rwbc59i/DSC_0736.jpg)

Musieliśmy to odespać :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0745-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ton09ubjf9sohxe/DSC_0745.jpg)

A po obudzeniu...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0748-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/z2fktdioi4nqw76/DSC_0748.jpg)

Próbowaliśmy trochę pozować, jednak nasz gwiazdor wyjątkowo nie miał na to ochoty ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0775-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/1r3krp50v3jdsxn/DSC_0775.jpg)
Całość - Nikon D700 i Sigma 50 1.4 Art

Co u Was drogie czterołapy? Żyjecie? Pozdrawiamy serdecznie! :)

jjj
30-12-2016, 04:52
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/IMG_0504-1.jpg
źródło (http://vpx.pl/i/2016/12/30/IMG_0504.jpg)




https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/IMG_0485-1.jpg
źródło (http://vpx.pl/i/2016/12/30/IMG_0485.jpg)

jjj
30-12-2016, 05:38
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/8b7fbbdd335b1029-1.jpg
źródło (http://images83.fotosik.pl/258/8b7fbbdd335b1029.jpg)



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/982b49308694f8fa-1.jpg
źródło (http://images83.fotosik.pl/258/982b49308694f8fa.jpg)



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/91607f2f908cc7a1-1.jpg
źródło (http://images82.fotosik.pl/260/91607f2f908cc7a1.jpg)

digit
30-12-2016, 10:14
Kolejna porcja białasów.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2488-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2488.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2497-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2497.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2502-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2502.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2548-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2548.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_2585-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2585.jpg.html)

madebyzosiek
30-12-2016, 10:34
jjj ładne wejście :) Cały czas powtarzam, że zazdroszczę Wam młodych piesów, co mają dużo energii... Czarek taki był, ale od przynajmniej 6 lat wiedzie spokojne życie ;) digit powiedz koledze na ostatnim zdjęciu, że na wigilię to się zjada karpia, nie kota :) Świetnie się rozwijają :)

jjj
30-12-2016, 12:43
Tak, mlode psiaczki maja duzo energii, ...ten nawet duzo za duzo. Dopiero konczy "zrzucac" mleczaki, tak wiec szkody sa spore;)

digit
30-12-2016, 13:26
Na ostatnim zdjęciu z kotem Aron. Jeszcze jest z nami. Ma jechać do Norwegii. Niesamowicie silny pies, dodatkowo w miocie trochę alfa. Już wazy 16 kg, a nie ma 3 miesięcy. Jak dorośnie będzie ważył około 60 kg. Sunia Diuna, która u nas została, mimo że silnej budowy jak na suczkę, przy nim wydaje się wyjątkowo delikatna.

jjj
30-12-2016, 13:56
60kg to gigant, jak na "bialasa szwajcarskiego"

madebyzosiek
30-12-2016, 14:37
Czarek dzisiaj pożegnał się z pożyczoną Sigmą 50 Art :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_7159-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/lo8lqajwy2kgx00/DSC_7159.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 50 1.4 Art

Nawet spotkaliśmy jego koleżanki :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_7168-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/f0wnuruxzjkan95/DSC_7168.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 50 1.4 Art


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_7171-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/hnqi8ju5ybtpirg/DSC_7171.jpg)
Nikon D7100 i Sigma 50 1.4 Art


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0824-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/o11ljyzfbpx19qg/DSC_0824.jpg)
Nikon D700 i Sigma 50 1.4 Art


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC_0831-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/dy3fvaosxann8j4/DSC_0831.jpg)
Nikon D700 i Sigma 50 1.4 Art

Pozdrawiamy :D

jjj
31-12-2016, 21:54
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC0039JP_aehqsrw-1.jpg
źródło (http://s10.ifotos.pl/img/DSC0039JP_aehqsrw.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC0042JP_aehqsra-1.jpg
źródło (http://s10.ifotos.pl/img/DSC0042JP_aehqsra.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC0148JP_aehqsrq-1.jpg
źródło (http://s5.ifotos.pl/img/DSC0148JP_aehqsrq.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC0064JP_aehqsxe-1.jpg
źródło (http://s5.ifotos.pl/img/DSC0064JP_aehqsxe.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC0170JP_aehqsxw-1.jpg
źródło (http://s10.ifotos.pl/img/DSC0170JP_aehqsxw.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC0118JP_aehqsxs-1.jpg
źródło (http://s2.ifotos.pl/img/DSC0118JP_aehqsxs.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC0214JP_aehqsnp-1.jpg
źródło (http://s5.ifotos.pl/img/DSC0214JP_aehqsnp.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC9912JP_aehqsnx-1.jpg
źródło (http://s5.ifotos.pl/img/DSC9912JP_aehqsnx.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC9920JP_aehqsnn-1.jpg
źródło (http://s2.ifotos.pl/img/DSC9920JP_aehqsnn.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC9994JP_aehqsne-1.jpg
źródło (http://s10.ifotos.pl/img/DSC9994JP_aehqsne.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC9971JP_aehqsna-1.jpg
źródło (http://s2.ifotos.pl/img/DSC9971JP_aehqsna.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC0192JP_aehqsep-1.jpg
źródło (http://s5.ifotos.pl/img/DSC0192JP_aehqsep.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC0193JP_aehqseh-1.jpg
źródło (http://s10.ifotos.pl/img/DSC0193JP_aehqseh.jpg)



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC9982JP_aehqsen-1.jpg
źródło (http://s2.ifotos.pl/img/DSC9982JP_aehqsen.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC9938JP_aehqsee-1.jpg
źródło (http://s5.ifotos.pl/img/DSC9938JP_aehqsee.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC9939JP_aehqses-1.jpg
źródło (http://s5.ifotos.pl/img/DSC9939JP_aehqses.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC9941JP_aehqsea-1.jpg
źródło (http://s2.ifotos.pl/img/DSC9941JP_aehqsea.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/12/DSC9970JP_aehqseq-1.jpg
źródło (http://s10.ifotos.pl/img/DSC9970JP_aehqseq.jpg)

...z dzisiejszego spaceru ;)

madebyzosiek
01-01-2017, 22:51
W Nowym roku życzymy wszystkim psiarzom pomyślności...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_0894-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ybub5knsto7wkh3/DSC_0894.jpg)
Nikon D700 i Nikkor 85 1.8G

...oraz radości z każdego dnia! :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_0872-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/lr7vxmu1ndkyvmt/DSC_0872.jpg)
Nikon D700 i Nikkor 35 2.0D

Pozdrawiamy :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_0918-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/60rl0ayvyjzr7c7/DSC_0918.jpg)
Nikon D700 i Nikkor 85 1.8G

abru
04-01-2017, 23:19
Spóźnione najlepszego na ten rok!
jjj, fajne "maleństwo" :)
a tu z opóźnieniem bo czasu brak, ostatnie ubiegłoroczne pana Lupka. Nie wiem po kim on to ma ;-)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/L3_zpseqnod0x4-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/L3_zpseqnod0x4.jpg)

OjTam
04-01-2017, 23:26
abru podobno pies się we właściciela wdaje. ;-)

abru
04-01-2017, 23:45
Ewentualnie odwrotnie ;)

OjTam
04-01-2017, 23:52
Ewentualnie wdają się w siebie nawzajem. ;-)

PawelG
05-01-2017, 19:13
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/7c067139dc7928f754706628a9f12191-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170105/7c067139dc7928f754706628a9f12191.jpg)
Zija nasz nowy domownik..
..

abru
05-01-2017, 21:50
Śliczna malutka, niech rośnie zdrowo i się tu często pokazuje :)

madebyzosiek
06-01-2017, 12:50
Zawsze uśmiechnięty Czarek chciałby Wam oświadczyć...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_0956-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/rbs7w41fnx7ldup/DSC_0956.jpg)
Nikon D700 i Nikkor 35 2.0D

... że właśnie dziś, będąc czwartym królem ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_0978-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/8mq4sv6h6j7bs8q/DSC_0978.jpg)
Nikon D700 i Tamron 17-35 2.8-4D

... osiągnął zawrotny wiek 16 lat!!!


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_0964-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/1upigm7bo7uimin/DSC_0964.jpg)
Nikon D700 i Nikkor 35 2.0D

Pozdrawiamy Was serdecznie :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_0965-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ei5eec9sccpr949/DSC_0965.jpg)
Nikon D700 i Nikkor 35 2.0D

Życzymy wszystkim czterołapom wszystkiego najlepszego i zdrówka, bo ono najważniejsze :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_0995-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/yqy4c65jq8bay51/DSC_0995.jpg)
Nikon D700 i Nikkor 35 2.0D

:) :) :)

abru
06-01-2017, 13:38
NajlePSIEgo Czarek! Zdrowia i dalej takiej uśmiechniętej mordki! Mam nadzieję, że tort był duuuży :-) ( Lupek mówi, że powinieneś poczęstować. W każdym razie jego ;-))

abru
06-01-2017, 23:26
Taki piękny dzień nam nastał ( żeby mi jeszcze tak strasznie dłonie nie marzły...)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/00003012017a_zpsnkzgft6b-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00003.01.2017a_zpsnkzgft6b.jpg)

popi
07-01-2017, 22:58
madebyzosiek, jeśli osiągnął 16 lat to może jednak jest tym 6 królem (1x6); wszak polityk nie może się nie mylić ;)

abru, potrzebujesz czegoś takiego: http://www.matin.com.pl/produkt,2287.html

abru
07-01-2017, 23:15
Nie maja xs ;) W zmarzluchowatości łap jestem wybitna, ale jakoś tam sobie radzę, bo paluchy jeszcze nie odpadły ;-)

madebyzosiek
08-01-2017, 12:38
madebyzosiek, jeśli osiągnął 16 lat to może jednak jest tym 6 królem (1x6); wszak polityk nie może się nie mylić ;)

No ba :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_1054-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/fldjenu500whjff/DSC_1054.jpg)

:) :) :)

abru
08-01-2017, 12:41
Korona powinna być złota!

abru
08-01-2017, 21:16
Zima nam wielką ślizgawkę zafundowała :)

To mówisz, że pod tą szybką są rybki? ;-)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/00143012017a_zpsjt2xtulh-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00143.01.2017a_zpsjt2xtulh.jpg)

MarcinL
09-01-2017, 12:59
madebyzosiek, jeśli osiągnął 16 lat to może jednak jest tym 6 królem (1x6); wszak polityk nie może się nie mylić ;)

abru, potrzebujesz czegoś takiego: http://www.matin.com.pl/produkt,2287.html

A jak ekonomicznie to proponuję:
http://sklepikmysliwski.pl/pl/p/Rekawice-strzeleckie-neoprenowe-z-odpinanymi-palcami/5622

Olecki75
14-01-2017, 01:08
Ma tu ktoś Setera angielskiego???
Oto moja niespełna 6-miesięczna Seterka bawiąca się ze swoim kolegą Springerem:) :

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_0330_zpsz9qvsitu-1.jpg
źródło (http://s1377.photobucket.com/user/Olecki75/media/DSC_0330_zpsz9qvsitu.jpg.html)

abru
19-01-2017, 13:41
nie mam swetera, za to łyżwę przebitą strzałą owszem ;-)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/00267012017a_zpsd43okto4-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00267.01.2017a_zpsd43okto4.jpg)

Mamrot
19-01-2017, 16:03
za to łyżwę przebitą strzałą owszem ;-)


A ja wiewiórkę a raczej wiewióra.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/sXVH4Y-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img924/5528/sXVH4Y.jpg)

Pawel92
19-01-2017, 19:08
Fajny wiewiór :grin: Co to za rasa?

Olecki75
20-01-2017, 02:39
nie mam swetera, za to łyżwę przebitą strzałą owszem ;-)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/00267012017a_zpsd43okto4-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00267.01.2017a_zpsd43okto4.jpg)
Co to za lyżwa, niemiecka ??? Niemieckie widywałem przeważnie pstrokate w łaty. Na Węgra za ciemna, weimarskie są szare.